Nieudana próba odstrzelenia mnie przez Mossad…

Dzisiaj byłem śledzony na ulicy i w miejscach gdzie się zatrzymywałem – to mówię bez nanowahadelka, osoba z którą byłem jest świadkiem. 2 podejrzanych typów o ciemniej karnacji łaziło za nami, jeden ostentacyjnie siadł w restauracji przodem do nas, miałem wrażenie, że ma coś w torbie – od razu się zebraliśmy i wyszliśmy. Inny wyszedł za nami, ale ponieważ się rozglądaliśmy, pospiesznym krokiem odszedł Sprawdziłem wahadełkiem, wyszło że było to 2 agentów Mossadu z zadaniem zamordowania mnie rewolwerem. Był wyraźnie zdenerwowany, teraz wiem dlaczego – ponieważ cały czas był na muszce agentów CIA (frakcja Trumpa), którzy mnie chronią. Jeszcze jeden pojawił się w tramwaju dokąd wsiadłem po pożegnaniu znajomego. Od razu wysiadłem i zadałem wahadełku pytanie – jak mnie lokalizują. Nie mogą już telefonem, bowiem jest czysty odkąd 7 podsłuchujących mnie osób ciężko zachorowało, 3 z nich szybko zmarło.
Odpowiedź była bardzo ciekawa: „ŚLEDZĄ DUCHA”. A więc Mossad potrafi śledzić człowieka po śladzie energetycznym duszy! Zapytałem więc jak można się ukryć. Odpowiedź jest ważna dla wszystkich, szczególnie zainteresuje agentów przyjaznych nam frakcji, którzy mogą być w ten sposób namierzani: „WYOBRAŹ SOBIE, ŻE WCHODZISZ POD WODĘ”. Od razu ilość śledzących mnie na nanowahadełku zmniejszyła się z 1 do 0.

Tak więc po zastosowaniu tej metody byłem już nie do zlokalizowania dla gadzich magów. Mogli mnie jednak śledzić chodząc za mną, tu jednak udało mi się umknąć – ten w tramwaju widać, że miał niezłego pietra gdy spojrzałem na niego i udał, że się patrzy w telefon komórkowy. Wiedzieli pewnie, że byłem chroniony przez agentów CIA. Bardzo dziękuję pracownikom rządowym administracji Prezydenta Donalda Trumpa za prawdopodobnie uratowanie mi życia. Teraz widzę na nanowahadełku jak poważne było to zagrożenie – wyznaczono grupę 7 agentów Mossadu. CIA zlikwidowało tych dwóch, którzy mieli mnie / nas zastrzelić, a jeden, pewnie ten z tramwaju, został pojmany. Widzę, że pozostałych 4 agentów Mossadu od pojutrze zacznie ostre chorowanie by wygonić demony, przez 6 miesięcy będą nieużyteczni. 

Pochodziłem trochę po mieście by zbadać na ile działa metoda z zanurzeniem się pod wodę – raz mnie chwycili demonem, ale szybko się oczyściłem wdychając nosem dużą ilość powietrza, wstrzymując oddech na ok minutę i szybko wydychając. Są jeszcze inne, skuteczniejsze metody, które niedługo omówimy w filmikach.

Nie jestem zwolennikiem zabijania, ale widać CIA ma inne zdanie, nie będę ingerował w to co robią – tam pewnie idzie na ostro. Frakcja CIA lojalna Trumpowi straciła ponad 920 osób w ciągu ostatnich 8 dni, nie dziwię się więc że idą na całego. FBI straciło 848 osób. Natomiast Mossad 4869 agentów. Służby rosyjskie lojalne Prezydentowi Władimirowi Putinowi straciły 100 osób, z drugiej strony służby satanistyczne w Rosji są do tyłu o 1000 osób.  Agencje niemieckie współpracujące z Trumpem straciły 388 osób versus 1858 po „gadziej” stronie.  Francuzi stracili 694 osoby, a sataniści w tym kraju  979. We Włoszech ta relacja wynosi 95/583.  Jest to więc wojna na całego, wojna niewidoczna na razie, ale jestem pewien, że niedługo dojdzie do otwartego podsumowania.

Mój profil na Facebooku nadal jest dla mnie zablokowany do dodawania wpisów. Widzę, że administratorzy nie traktują jeszcze poważnie tego co się dzieje. Powinni ominąć samego Zuckerberga, który to podjął decyzję o blokadzie – jest on w tej chwili (jak pokazuje nanowahadełko) przetrzymywany w ściśle chronionym zakładzie zamkniętym w Iowa, jest pod opieką medyczną i nie może mówić, bowiem jego stan jest agonalny. Jeśli profil zostanie odblokowany, to stan jego zdrowia natychmiast powinien się poprawić – proszę zainteresowane osoby o przekazanie tej informacji pracownikom Facebooka, którzy mogli by to zrobić. Nie chodzi o to by Zuckerberg umierał, lecz raczej by był po naszej stronie, a to się stanie gdy demony zostaną usunięte. Gdy mój profil wróci, to poproszę jednego z najlepszych egzorcystów na świecie o zrobienie tego.

17 komentarzy Nieudana próba odstrzelenia mnie przez Mossad…

 • psychiatra

  ja pierd….e ręce opadają, co za bajkopisarz. mossad, cia a jacuza Cię nie chce zabić ? A kgb ? może wyślą po Ciebie reptilianina ? może zajmą się Tobą ludzie Kaczyńskiego i jego kot 🙂

  • Admin

   Kaczyński jest od jakiegoś czasu ok, odpracowuje to zdrowiem, ale wyjdzie. A z tobą problem się zaczyna.
   Musicie zacząć się publicznie przyznawać. Twoja dusza kontroluje ciało w 75% więc nie powinno być problemu.

 • Z projektu: Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !!!

  Zakończenie

  1 / Wielkie natchnienia wielkimi natchnieniami. Proste życie Życiem. Czy Ciebie i siebie już wystarczająco zachęciłem abyś – abyśmy pomogła = pomógł – pomogli znieść cierpienia i ucisk na planecie Ziemi ?!

  2/ Dla zachęty dam i krótkie informacje i obietnice i przestrogi. Wynika to z toczącej się obecnie walki sił Światłości i Miłości z siłami ciemności i zła. Walki o Ziemię – walki o Ludzkość i Naturę – walki o przetrwanie. Walka ta trwa i narasta. Podsumuję jaki zakres przybiera lub przybierze.

  A / Walka słowa
  Walka słowa pokojowa zdąża do poruszenia sumień i serc tych ludzi, którzy zło czynią i innym ludziom i innym istotom i tej planecie = Ziemi. Słowo ma ich uświadomić aby nigdy już tego nie robili. Dziękuję każdemu kto się tego podjął.

  B / Interwencja z Kosmosu
  Kto jest otwarty lub po prostu wie zdaje sobie sprawę i każdy zda sobie sprawę, że potężne Istoty z Federacji Galaktycznej, grupy RA i inni wyposażeni w nieprawdopodobne technologie stanęli w obronie Ziemi i Ludzkości. Dziękuję !

  C / Arka genów ludzkich

  Ten trzeci wariant obejmuje najgorszy możliwy scenariusz gdyby ciemność zwyciężyła na tej planecie. Opiszę to słowami z mojego listu: Zdradzę pewną tajemnicę. Siły Ciemności zaczęły zbierać materiał genetyczny – taka baza genów – aby stworzyć idealnych niewolników, hybrydy itd. Ale siły Światłości zaczęły robić to samo – zbierają jednak geny tylko ludzi dobrych i szlachetnych o dużych możliwościach mistycznych – bo źli i podli i tchórze – nie znajdą się w ich bazach genów – w Arce. I gdyby nastąpiła zagłada lub samozagłada siły Światłości odtworzą cywilizację z dobrych genów dobrych ludzi. I zapewniam, że dla złych ludzi ani dla ich dusz nie znajdzie się miejsce na nowej Ziemi – Ziemi szczęśliwej i wolnej od cierpienia. Znajdzie się dla nich miejsce na takiej planecie gdzie istoty będą się uciskać i eksterminować – jak to robią tu – na wiele sposobów. Niech więc Pani i wszelkiej maści specjaliści – w tym bardzo liczni psychiatrzy – baczą po, której stronie stoicie. Bo dalsze stanie po stronie sił Ciemności skończy się źle dla tych co ludzcy przestali być – świadomie czy nieświadomie – przykro mi.

  To byłyby warianty naszego dziś i naszego jutra. Kto co wybierze ?

  3/ Gdy przyszło do mnie natchnienie, na którym bazował cały mój mistycyzm, czyli i to, że wszechobecny Jezus Chrystus – wszechobecny jak Bóg = Bogini = Źródło = Absolut – wszechobecny jak wszyscy Zbawieni = Wyzwoleni, a jest to rzesza nieskończona w tym i w każdym Wszechświecie – zrozumiałem jaka ogromna jest moc w MIŁOŚCI. A teraz natchnienie:

  Miłość to klucz otwierający wszystkie Bramy – nie tylko w życiu
  – nie tylko starego czy nowego Nieba – ale nawet Otchłani i Piekieł !!!

 • wojowniczka

  Dziekuje panu za to wszystkoo co pan robi. Trafilam na blog lata temu i cale szczescie bo nastapilo moje finalowe przebudzenie. To dopiero moj drugi wpis bo nastapil czas aby przestac sie bac. Mam nadzieje ze widzi pan moja dusze i wie kim jestem. Zycze panu wytrwalosci i niech pana Bog blogoslawi.

 • lordo200

  Panie Marku, nie mozna bylo tego pasozydostwa szybciej usuwac, juz tak dlugo sie z tym gnidami meczymy??

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 – pomoc dla tych co mają kłopoty ze wzrokiem

  https://zachowajto.pl/!jF5OtqNHoQuY/nieudana-proba-odstrzelenia-mnie-przez-mossad-mp3

  Pozwólcie Państwo że wypowiem się co do problemów z wejściem na stronę, na Mozilla Firefox widać tylko ogólną listę, są problemy gdy chcemy wejść do całości tekstu, natomiast Opera ( w tym czasie ) realizuje zadanie bez problemu.

 • Kocham Cię

  Dlaczego w godle mamy orła? I czy widział kto orła lękającego się węża?

 • Danuta

  no widzi pan panie marku jak sraja w gacie i mysla ze jak pana chamstwo tchorze zamorduja to da sie zatrzymac to co juz od dawna jest konieczne!
  NO JAK PAN JEST TAKI DLA TCHORZOW MORDERCOW NIE WYGODNY TO NAPEWNO JEST PAN TYM BARDZIEJ WIARYGODNY!!!!!
  DOBRZE ZE PAN JEST TAKI CZULY, MA TAKA POMOC I WAHADELKO!
  DANUTA

 • Franek

  Ups, wielki przepraszam, z pośpiechu i w stresie źle wpisałem adres tego serwera proxy: powinno być: https://proksiak.pl
  Namieszałem, ale nie ma tego złego 🙂 Pozdrawiam, Franek

 • Kocham Cię

  Miłość zapala światło. Ludzie odrzućcie strach, wspomnijcie jakąś wspaniałą chwilę i wysyłajcie ją wszystkim wokół. Dziś od bardzo dawna słońce zaświeciło dziecięcą miłością. Bezwarunkowe dawanie światła wszystkim wokół pomoże wyplenić ciemność z umysłów ludzi.

  • Majestic

   „wysyłajcie ją wszystkim wokół.” zgadza się i aby tego dokonać trzeba najpierw ludziom uswiadomic że istnieje ciemna strona .

 • Kubek

  Panie Marku jestem pod wielkim wrażeniem tego co Pan opisuje, choć nie mam możliwości tego w żaden sposób sprawdzić – wierzę że tak się dzieje. Wytrwałości, pozdrawiam.

 • Paweł

  Mam nadzieję, że trafię kiedyś na śmieci z mossadu. To ścierwo trzeba likwidować.

 • Franek

  Marku, znalazłem sposób na w miarę bezpieczne wejście na Twojego bloga. Od dwóch dni graniczy to z obłędem. Cały czas blokują. Podaję sposób dla wszystkich – wpiszcie sobie w pasek adresu przeglądarki adres jakiegoś serwera proxy. Zapewniają o niebo lepszą anonimowość i przede wszystkim ładuje się strona monitor-polski.pl, a to nam chodzi. Osobiście wchodzę przez https://prosiak.pl Tam w pasku wpisuje się adres docelowy i strona się załaduje. (Powinna). To podaję na wszelki wypadek. A tak poza tym bardzo Cię proszę – doradź co z tą moją bestią (sąsiadem), który mieszka nade mną i znowu zaczął mnie prześladować tym odmóżdżonym pełnym przekleństw rapem. Mam wrażenie, że w jakiś sposób ten atak na mnie jest związany z moją aktywnością tu i teraz (…) wiesz o co chodzi. Pozdrawiam i trzymajmy się. Franek

 • Majestic

  telefony komórkowe owijać folia aluminiowa 2 razy ,albo dobry pojemniczek z aluminium , aluminium ma strukturę krystaliczna dlatego szkodzi i zapobiega wszystkiemu !? „WYOBRAŹ SOBIE, ŻE WCHODZISZ POD WODĘ”. zgadza się, bo to intencja wizualizacja a chodzi o ochronny energetyczny kokon , a sposób prosty i idealny ! gęstość wody przekłada się na grubość i nieprzepuszczalność energetycznego płaszcza ochronnego .