Obama przygotowuje naród do wprowadzenia dyktatury na wypadek „wydarzenia kosmicznego”

Obama przygotowuje naród do wprowadzenia dyktatury na wypadek „wydarzenia kosmicznego”

Prezydent Barack Obama w ubiegły czwartek wydał prezydencki rozkaz, który jest już na oficjalnej stronie internetowej Białego Domu, aby różne organy Stanów Zjednoczonych, na wszystkich poziomach przygotowane były dla całego narodu w przypadku zagrożenia ze strony zmian pogodowych spowodowanych wydarzeniami natury kosmicznej.

Koncentruje się szczególnie na zagrożeniu ze strony wybuchu słonecznego oraz zaburzeń geomagnetycznych, które mogą spowodować zakłócenia „krytycznej infrastruktury” takiej jak systemu GPS, komunikacji oraz sieci elektrycznej. Szczególnie groźne mogą być zaburzenia w dostawie prądu elektrycznego, co może spowodować brak wody, problemy z opieką medyczną i uniemożliwić transport. Może to wystąpić na wielkich połaciach całego kontynentu.

Prezydent Obama poleca środki koordynacji między służbami ochrony cywilnej (FEMA), NOAA i sekretariatów obrony i wewnętrznych i daje maksymalny termin „120 dni” od dzisiaj (czyli czwartku 13.10), aby wszystkie reaktory jądrowe kraju posiadały protokoły awaryjne. Do tych działań mają się dołączyć instytucje prywatne i non-profitowe, uczelnie, media i ubezpieczalnie.

W 2015 roku ustalono plan na wypadek takich katastrofalnych wydarzeń (National Space Weather Action Plan), który będzie rozbudowany odpowiednio do obecnych potrzeb. Plan umożliwi kontrolę przez Rząd i współpracę z rządami lokalnymi i plemiennymi, sektorem naukowym, organizacjami prywatnymi i non-profitowymi, a także z partnerami międzynarodowymi.

Daje to wielkie uprawnienia Dyrektorowi Biura Polityki Naukowej i Technologicznej Prezydenta (OSTP), którym jak wiadomo jest dr John P. Holdren, żyd – szaleniec, który zaleca takie metody jak:
– usuwanie ciąży wbrew woli matki
– masowe zabieranie dzieci samotnym matkom i przekazywanie ich rodzinom zastępczym
– sterylizację społeczeństwa za pomocą chemikaliów w wodzie i jedzeniu
– sterylizację ludzi, którzy przyczyniają się do obniżenia poziomu społecznego, w przypadku gdyby chcieli mieć wiele dzieci
– wprowadzenie Reżimu Planetarnego do globalnej kontroli ekonomicznej oraz kontroli nawet najbardziej intymnych czynności ludzkich – za pomocą międzynarodowych sił policyjnych.

Uprawnienia dostaną także asystent Prezydenta Bezpieczeństwa Narodowego i Walki z Terroryzmem (Homeland Security and Counterterrorism) oraz Dyrektor Office of Management and Budget (OMB). Jak wiadomo Homeland Security jest odpowiednikiem Gestapo w hitlerowskich Niemczech i NKWD w sowieckiej Rosji. W tworzeniu tej totalitarnej agencji brał czynny udział żyd Jewgenij Primakow jeden z najczynniejszych szefów KGB, w latach 90-tych minister spraw zagranicznych, a potem premier Rosji. Prywatnie kochanek Tatiany Anodiny, tej szkarady od śledztwa katastrofy „smoleńskiej”.

Oczywiście wszystkie zarządzenia i plany ubrane są piękne kolory zabezpieczenia społeczeństwa przed kataklizmami naturalnymi, jednak całość wygląda na realizację planu Rotszyldów i reszty mafii żydowskiej wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Działania te są bowiem powiązane z czynnościami militarnymi w różnych częściach globu, szykowana jest np. wielka ofensywa na Irak i Syrię, gdyż kraje te opierają się stworzeniu Wielkiego Izraela. Syjonistycznym żydom udało się już opróżnić w dużej mierze tereny, na których ma powstać Wielki Izrael z młodych Arabów – wysłano ich do Europy Zachodniej, przy okazji znacznie ją osłabiając, a teraz czas na osłabienie USA i nie dopuszczenie do wyboru Donalda Trumpa, który jest w zdecydowanej opozycji wobec ekspansji rasistowskich żydów.

Istnieje także ryzyko ataku nuklearnego na Rosję, jak bowiem wiadomo Rosjanie przeprowadzają bezprecedensowe ćwiczenia z udziałem 40 mln obywateli właśnie na wypadek ataku nuklearnego.
Mehran Tavakoli Keshe w jednym z ostatnich seminariów ujawnił, że w zniszczonej amerykańskiej rakiecie na przylądku Canaveral było szereg głowic jądrowych, które miały zniszczyć cele w Rosji i powalić ją na kolana, jak Japonię bombami w Hiroshimie i Nagasaki. Dzięki technologii Keshe Rosjanom we współpracy z Iranem udało się tę rakietę zniszczyć zaraz przed startem.

Katastrofy nie są wcale wykluczone, także te ze strony ciał kosmicznych, jak asteroidów. Alex Jones już dawno w swoich audycjach mówił o „broni kosmicznej” właśnie w postaci asteroidów, które mogą być naprowadzane na cele ziemskie i wywołać np. wielką falę tsunami. Można też się posłużyć bombami atomowymi, jak to było w przypadku Fukushimy.

Nie można też ostatecznie wykluczyć np. rozbłysku słonecznego. Przypomnę ostrzeżenia sprzed kilku lat majora Eda Damesa i jego zespołu osób zdalnie widzących (remote viewers) – były one przestawione w filmie Killshot. Dotyczyły właśnie olbrzymiego rozbłysku słonecznego, który ma unicestwić całą elektronikę na świecie. Być może informacje te są obecnie wykorzystywane przez syjonistów w zdobyciu totalnej kontroli nad światem.

Oczywiście działania te nie muszą doprowadzić do upadku cywilizacji, jak chcą to ich autorzy, ale już niedługo będzie gorąco, w Europie też. Rozkazy Obamy docierają do nas, po tym, jak rząd Niemiec poprosił wszystkie rodziny w kraju, aby na dwa tygodnie przygotowali wodę, jedzenie i apteczkę pierwszej pomocy , i to w kontekście wstępnego przygotowania do przypadku wyjątkowego. Zarezerwowano 800.000 ton nie psującej się żywności.

Centrum pogody kosmicznego hiszpańskiego Stowarzyszenia Ochrony ludności dla klimatu kosmicznej i pme (aepcce) od 2011 roku rozpowszechnia aby zastosować środki zapobiegawcze dla własnej rodziny w przypadku wielkiej burzy słonecznej. Raport został oficjalnie przyjęty przez ochronę ludności Estremadury w 2012 r, mając na uwadze, że nie można już dłużej ignorować tych wiadomości i przypomniał, że w Hiszpanii nie istnieją żadne normy zapobiegawcze, że Hiszpania nie posiada jeszcze do dziś jądrowego planu awaryjnego.

zob. strona Białego Domu:

Tłumaczenie częściowo pochodzi z forum dyskusyjnego Universal Council Polska – Keshe Foundation (mika).

142 myśli na temat „Obama przygotowuje naród do wprowadzenia dyktatury na wypadek „wydarzenia kosmicznego”

 1. Było na YT ale usunięte. Jeszcze jest tu, ale może wymaga logowania do FB

  „Swietna wypowiedz Pawła Heinricha …koniecznie posluchaj..Jak premier Nowej Zelandii byly bankier przeforsowal umowe taka jak CETA ,pod nazwa TPP w kasynie rok temu. Czolgi pilnowaly kasyna …Leki poszly do gory 300%. Rzad dzisiaj kontroluje I blokuje internet! Dzis do drzwi pukaja policjancji…Rzadza bandyckie korporacje.”

  https://www.facebook.com/alternewspl/videos/1001214660004810/

  • Rosja ma DEFCON1 bo chyba od 15-stego jakieś 40-milionów zawodowców siedzi w schronach przeciwatomowych. USrael ma pełne gacie.

 2. Kim jest Wipler! Zdaję się byli tu na blogu jego zwolennicy.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/3292/wipler-ceta-daje-wolnosc-handlu-przeciwnicy-umowy-/
  Wipler: CETA daje wolność handlu. Przeciwnicy umowy boją się konkurencji, boją się nowoczesności [WIDEO]
  Według Przemysława Wiplera, wiceprezesa partii Wolność (do niedawna KORWIN), CETA: – () daje wolność handlu, wolność przesyłania towarów, ułatwienia dla prowadzenia inwestycji kapitałowych, dla prowadzenia działalności usługowej, działalności produkcyjnej, przesyłania pracowników celem świadczenia usług, daje wszystkie swobody, których życzylibysmy sobie od Europy () Tego rodzaju umowy są dobre, bo znoszą

   • Dla kontrastu podam wypowiedź Winnickiego, na którym co poniektórzy suchej nitki nie zostawili.

    http://www.dzienniknarodowy.pl/3290/bosak-ceta-i-ttip-doprowadza-do-wejscia-do-polski-/
    Bosak: CETA i TTIP doprowadzą do wejścia do Polski zagranicznych korporacji na uprzywilejowanych zasadach
    – Potrzebne jest doinwestowanie i poprawa naszych możliwości obronnych, a to zależy od ilości pieniędzy, jakimi dysponuje państwo polskie. To z kolei zależy od kondycji naszej gospodarki. Rozumowanie typu „osłabiając swoją gospodarkę, by związać się bliżej z Niemcami, Kanadą, Stanami Zjednoczonymi, poprawimy swoje bezpieczeństwo”, to jest rozumowanie fundamentalnie wadliwe.

    / całość pod wskazanym linkiem.

    • CETA i TTIP to samobójstwo Narodu , na początku będzie pięknie !do czasu jak wyrugują wszystkie krajowe firmy, kapitał będzie wyssany do maksimum , to ma być rynek zbytu nic więcej.Naród będzie dopłacał zadłużeniem i nędzą do tego biznesu , następne miliony wyjadą na zmywaki .

  • „partia wolności ” podstępne to jak nic ! wiedza co robią, jazda na ojczyźnie honorze tradycji, zniweluje wszystko po drodze a Korowin kilka razy mówił o „wolnym handlu ” ładnie się to słucha jak ktoś nie zna tematu zapewne to ostatnia kadencja Korwinowcow ,kiedyś no całkiem niezły pomysł ale teraz jak w kraju już nic niema to totalne zniewolenie .

  • Tak byli 🙂 i w/g mnie 90% postulatów mają słusznych (brak przymusu szczepień, budujesz dom bez pozwolenia nawet z opon EarthShip, produkujesz co chcesz sprzedajesz gdzie chcesz)

   Dziś i chyba wczoraj Korwin na swoim FB przegiął pałę i rezygnuje z popierania tych ludzi. Nie możliwe, by człowiek tak inteligenty po zapoznaniu się z tematem dalej GMO bronił mówiąc, że i tak wszystko się trawi w żołądku. Jakoś tutaj zupełnie pomija logikę, której mu nie brakuje. Zadawałem pytania i oficjalnie na blogu, fb, prywatnie. Jeżeli żywność GMO jest dobra, to czemu jest zakazana w stołówkach Monsanto? Zero odzewu

   Jeżeli pojawi się (utworzymy) partię z dużą częścią postulatów Wolność (blisko tego jest Kukiz) z sanepidem przekształconym, z goniącego rodziców nieszczepionych dzieci w urząd kontrolujący jedzenie i składający doniesienia do prokuratury po znalezieniu trucizn w pożywieniu, to będzie dla mnie partia idealna. No i oczywiście kara śmierci za świadome i udowodnione dodawanie trucizn do pożywienia. Normy dopuszczalne powinny być ustalane pod pełną kontrolą Polaków. Przecież proste badania ze szczurami nad GMO, można było w Polsce robić już dawno, podobne do tych prof. Seraliniego

 3. Czy w USA rządzi Prezydent? Czy generalicja największej armii na świecie z bazami w 140 krajach? Czy przemysł zbrojeniowy, jedyny który został w US , po „exporcie” większości produkcji do Chin? Czy bankierzy, którzy drukują dolary w oparciu o świeże powietrze? Czy, tak zwane Media, czyli prasa, radio i TV? Czy klasa zawodowych polityków i biurokratów w setkach rządowych agencji, którzy wydają zarządzenia na własną rękę? Czy tysiące „intelektualistów”, zgrupowanych w różnego rodzaju Instytutach do Badania Demokracji, Równości, Dyskryminacji lub Pokoju na Świecie i Wszechświecie? A może oligarchia bankowców, którzy finansują wszystkie inne agencje, łącznie z mediami i wyborami?

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18889&Itemid=119

  • Fakt. Niezłe jaja! To trzeba koniecznie zobaczyć! Kompletnie wbrew mainstreamowi!

   TV wyświetla na pasku „od 2008 r. zachorowalność na grypę wzrosła czterokrotnie”.
   A Pan doktor (przez duże „P”) pokazuje wykres gdzie zachorowalność spada i to mocno. Nie tylko na grypę, ale też na przeziębienia…
   A wcześniej dane, gdzie wirusa grypy w ogóle … nie wykryto. Kammel, zawiedziony zaniemówił – mina bezcenna…
   „Od wielu lat tej grypy nie widać. I nie ma epidemmii grypy, bo to by się na statystykach odbijało”.
   A pan Kammel próbuje udowadniać, że grypa jest…

   Dalej Pan dr tłumaczy jak uodpornić się na grypę, m.in. zwiększając odporność, poprawić florę jelitową, bo odpornosć jest w jelitach, dieta
   …. a Kammel przerywa „gdzie na tej liście jest szczepionka panie doktorze, na którym miejscu ?”
   A doktor: wirusa nie ma…
   Kammel „czy to się kroi, szykuje (tj. epidemia grypy)?”
   dr: „z danych, które wynika instytut wynika, że nie”

   Kammel zawiedziony: „nie udzielił mi pan odpowiedzi, czy się szczepić czy nie”…

    • google chrome
     ustawienia
     więcej narzędzi
     rozszerzenia
     Pobierz więcej rozszerzeń
     Flash Video Downloader
     zainstaluj

     dodatkowo zainstaluj
     Live Start Page – Living Wallpapers
     🙂

 4. W ciągu ostatnich 70 lat USA i ich sojusznicy rozszerzyli swoją kontrolę (takimi czy innymi środkami i w takiej czy innej formie) na większość świata, z chlubnym wyjątkiem Rosji i Chin. Kiedy w 1991 roku „upadł” Związek Radziecki, w gmachach władzy w Ameryce było dużo radości i antycypacji – radość, że w „zderzeniu cywilizacji” zatriumfował kapitalizm i oblizywanie się amerykańskich wielonarodowych korporacji w oczekiwaniu na „otwarcie” ogromnych zasobów energetycznych Rosji. W latach 90. zachodni agenci dwoili się i troili, żeby przejąć kontrolę nad zasobami Rosji. Ale wtedy pojawił się Władimir Putin.

  https://pracownia4.wordpress.com/2016/10/18/w-syrii-usa-dostaja-od-rosji-mata-nalezy-sie-spodziewac-wzmozonego-terroryzmu-a-nie-wojny-atomowej/

 5. http://kresywekrwi.neon24.pl/post/134450,zbrodnie-ukrainskich-nacjonalistow-w-powstaniu-warszawskim#comment_1339353
  Powielamy ponownie błędy przedwojennej 2jki, historia zatoczyła kolo.
  (pewnie pomioty banderowskie) Rozenek miał rację? Podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Tomasz Szatkowski powiadomił, że polscy komandosi z Lublińca stacjonują w strefie przyfrontowej w okolicy miejscowości Kropywnyćkyj. Oto odpowiedź MON na interpelację dwóch posłów Kukiz’15 (Tomasza Rzymkowskiego i Bartosza Jóźwiaka), którzy chcieli wiedzieć, czy doniesienia medialne o obecności polskich komandosów w Donbasie są prawdziwe: „Z Jednostki Wojskowej Komandosów został wydzielony komponent Wojsk Specjalnych […] skierowany, w celu szkoleniowym, w rejon miejscowości Kropywnyćkyj (do dnia 14 lipca br. pod nazwą Kirowohrad), leżącej w odległości ok. 500 km od Doniecka i ok. 700 km od Ługańska”. Jako pierwszy sprawę miał nagłośnić tygodnik „NIE” Jerzego Urbana. O sprawie pisał Andrzej Rozenek, sugerując, że Polska wysłała do Donbasu wojska specjalne, by wspierały stronę ukraińską. Według Rozenka komandosom towarzyszyć miał oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Rzecznik prasowy MON zaprzeczał tym faktom. Twierdził, że polskie wojsko znajduje się na Ukrainie wyłącznie w celach szkoleniowych jako część sił międzynarodowych — i że nie są to komandosi z Lublińca, ale strzelcy z 21. Brygady Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa. Tomasz Szatkowski pisze teraz: „w przypadku powyższego komponentu nie mamy do czynienia ze skierowaniem na terytorium Ukrainy w celu użycia w konflikcie zbrojnym lub dla wzmocnienia sił państwa albo państw sojuszniczych, w misji pokojowej czy w akcji zapobieżenia aktom terroryzmu lub ich skutkom […] lecz z pobytem jednostek wojskowych poza granicami państwa (w celach szkoleniowych)”. Polscy żołnierze mają „realizować szkolenie ok. 50-osobowej kompanii ze składu 3. Pułku Wojsk Specjalnych Ukrainy w zakresie taktyki małych pododdziałów piechoty, szkolenia strzeleckiego i medycyny pola walki”. Do zadań Wspólnej Międzynarodowej Grupy Szkoleniowej Ukraina (jest to inicjatywa koordynowana przez USA), w ramach której wysłano do Donbasu polskie siły specjalne, należy m.in. „odniesienie zdolności operacyjnych Sił Zbrojnych Ukrainy, poprzez szkolenie i przekazywanie sprzętu wojskowego”. Według MON absolutnie nie jest to „wzmacnianie sił państwa albo państw sojuszniczych”. Publicysta „NIE” miał rację, jednak MON najwyraźniej usiłuje przedstawić negatywne fakty w możliwie najbardziej zakamuflowany sposób.

  Ps… To było do przewidzenia. „Pan każe Sługa musi”, a gdzie ta rzekoma suwerenność ? To ilu już wróciło w czarnych Workach?? Wypada im życzyć, żeby wrócili w czarnych workach, No nie wierzę, k.wa nie wierzę…Więc już robimy za wsparcie obcego wojska, które morduje własnych obywateli? kłamcy, oszuści i przestępcy. Nie znają nawet konstytucji.
  kula Lis 66 20.10.2016 13:37:30

 6. greg2014, rozmawiałem z Tadeuszem, Wrocław 3 i 4 Grudnia ( zmiana )
  16 listopad ponownie w Kazimierzu Dolnym
  Jest ogromne zainteresowanie!! 🙂

  • Wiesz coś więcej nt dodatkowego seminarium w listopadzie w Kazimierzu Dolnym? Dla wielu osób może być korzystniejszą lokalizacją od Wrocławia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.