Obama przygotowuje naród do wprowadzenia dyktatury na wypadek „wydarzenia kosmicznego”

Obama przygotowuje naród do wprowadzenia dyktatury na wypadek „wydarzenia kosmicznego”

Prezydent Barack Obama w ubiegły czwartek wydał prezydencki rozkaz, który jest już na oficjalnej stronie internetowej Białego Domu, aby różne organy Stanów Zjednoczonych, na wszystkich poziomach przygotowane były dla całego narodu w przypadku zagrożenia ze strony zmian pogodowych spowodowanych wydarzeniami natury kosmicznej.

Koncentruje się szczególnie na zagrożeniu ze strony wybuchu słonecznego oraz zaburzeń geomagnetycznych, które mogą spowodować zakłócenia „krytycznej infrastruktury” takiej jak systemu GPS, komunikacji oraz sieci elektrycznej. Szczególnie groźne mogą być zaburzenia w dostawie prądu elektrycznego, co może spowodować brak wody, problemy z opieką medyczną i uniemożliwić transport. Może to wystąpić na wielkich połaciach całego kontynentu.

Prezydent Obama poleca środki koordynacji między służbami ochrony cywilnej (FEMA), NOAA i sekretariatów obrony i wewnętrznych i daje maksymalny termin „120 dni” od dzisiaj (czyli czwartku 13.10), aby wszystkie reaktory jądrowe kraju posiadały protokoły awaryjne. Do tych działań mają się dołączyć instytucje prywatne i non-profitowe, uczelnie, media i ubezpieczalnie.

W 2015 roku ustalono plan na wypadek takich katastrofalnych wydarzeń (National Space Weather Action Plan), który będzie rozbudowany odpowiednio do obecnych potrzeb. Plan umożliwi kontrolę przez Rząd i współpracę z rządami lokalnymi i plemiennymi, sektorem naukowym, organizacjami prywatnymi i non-profitowymi, a także z partnerami międzynarodowymi.

Daje to wielkie uprawnienia Dyrektorowi Biura Polityki Naukowej i Technologicznej Prezydenta (OSTP), którym jak wiadomo jest dr John P. Holdren, żyd – szaleniec, który zaleca takie metody jak:
– usuwanie ciąży wbrew woli matki
– masowe zabieranie dzieci samotnym matkom i przekazywanie ich rodzinom zastępczym
– sterylizację społeczeństwa za pomocą chemikaliów w wodzie i jedzeniu
– sterylizację ludzi, którzy przyczyniają się do obniżenia poziomu społecznego, w przypadku gdyby chcieli mieć wiele dzieci
– wprowadzenie Reżimu Planetarnego do globalnej kontroli ekonomicznej oraz kontroli nawet najbardziej intymnych czynności ludzkich – za pomocą międzynarodowych sił policyjnych.

Uprawnienia dostaną także asystent Prezydenta Bezpieczeństwa Narodowego i Walki z Terroryzmem (Homeland Security and Counterterrorism) oraz Dyrektor Office of Management and Budget (OMB). Jak wiadomo Homeland Security jest odpowiednikiem Gestapo w hitlerowskich Niemczech i NKWD w sowieckiej Rosji. W tworzeniu tej totalitarnej agencji brał czynny udział żyd Jewgenij Primakow jeden z najczynniejszych szefów KGB, w latach 90-tych minister spraw zagranicznych, a potem premier Rosji. Prywatnie kochanek Tatiany Anodiny, tej szkarady od śledztwa katastrofy „smoleńskiej”.

Oczywiście wszystkie zarządzenia i plany ubrane są piękne kolory zabezpieczenia społeczeństwa przed kataklizmami naturalnymi, jednak całość wygląda na realizację planu Rotszyldów i reszty mafii żydowskiej wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Działania te są bowiem powiązane z czynnościami militarnymi w różnych częściach globu, szykowana jest np. wielka ofensywa na Irak i Syrię, gdyż kraje te opierają się stworzeniu Wielkiego Izraela. Syjonistycznym żydom udało się już opróżnić w dużej mierze tereny, na których ma powstać Wielki Izrael z młodych Arabów – wysłano ich do Europy Zachodniej, przy okazji znacznie ją osłabiając, a teraz czas na osłabienie USA i nie dopuszczenie do wyboru Donalda Trumpa, który jest w zdecydowanej opozycji wobec ekspansji rasistowskich żydów.

Istnieje także ryzyko ataku nuklearnego na Rosję, jak bowiem wiadomo Rosjanie przeprowadzają bezprecedensowe ćwiczenia z udziałem 40 mln obywateli właśnie na wypadek ataku nuklearnego.
Mehran Tavakoli Keshe w jednym z ostatnich seminariów ujawnił, że w zniszczonej amerykańskiej rakiecie na przylądku Canaveral było szereg głowic jądrowych, które miały zniszczyć cele w Rosji i powalić ją na kolana, jak Japonię bombami w Hiroshimie i Nagasaki. Dzięki technologii Keshe Rosjanom we współpracy z Iranem udało się tę rakietę zniszczyć zaraz przed startem.

Katastrofy nie są wcale wykluczone, także te ze strony ciał kosmicznych, jak asteroidów. Alex Jones już dawno w swoich audycjach mówił o „broni kosmicznej” właśnie w postaci asteroidów, które mogą być naprowadzane na cele ziemskie i wywołać np. wielką falę tsunami. Można też się posłużyć bombami atomowymi, jak to było w przypadku Fukushimy.

Nie można też ostatecznie wykluczyć np. rozbłysku słonecznego. Przypomnę ostrzeżenia sprzed kilku lat majora Eda Damesa i jego zespołu osób zdalnie widzących (remote viewers) – były one przestawione w filmie Killshot. Dotyczyły właśnie olbrzymiego rozbłysku słonecznego, który ma unicestwić całą elektronikę na świecie. Być może informacje te są obecnie wykorzystywane przez syjonistów w zdobyciu totalnej kontroli nad światem.

Oczywiście działania te nie muszą doprowadzić do upadku cywilizacji, jak chcą to ich autorzy, ale już niedługo będzie gorąco, w Europie też. Rozkazy Obamy docierają do nas, po tym, jak rząd Niemiec poprosił wszystkie rodziny w kraju, aby na dwa tygodnie przygotowali wodę, jedzenie i apteczkę pierwszej pomocy , i to w kontekście wstępnego przygotowania do przypadku wyjątkowego. Zarezerwowano 800.000 ton nie psującej się żywności.

Centrum pogody kosmicznego hiszpańskiego Stowarzyszenia Ochrony ludności dla klimatu kosmicznej i pme (aepcce) od 2011 roku rozpowszechnia aby zastosować środki zapobiegawcze dla własnej rodziny w przypadku wielkiej burzy słonecznej. Raport został oficjalnie przyjęty przez ochronę ludności Estremadury w 2012 r, mając na uwadze, że nie można już dłużej ignorować tych wiadomości i przypomniał, że w Hiszpanii nie istnieją żadne normy zapobiegawcze, że Hiszpania nie posiada jeszcze do dziś jądrowego planu awaryjnego.

zob. strona Białego Domu:

Tłumaczenie częściowo pochodzi z forum dyskusyjnego Universal Council Polska – Keshe Foundation (mika).

142 komentarze Obama przygotowuje naród do wprowadzenia dyktatury na wypadek „wydarzenia kosmicznego”