Oczyszczanie Ziemi ze zła, 5 kwietnia 2018 r.

Bardzo ważne:

Polska – Chodaków, ul. Mostowa, firma Damex i budynki poniżej. To atrapa. 785,739 m po ziemią jest centrum produkcji „wiadomości” dla 67 krajów świata i centrum tworzenia hologramów. Pracuje tam ponad 56 tys półżydów (było jeszcze drugie tyle żydów). Mają zasilanie lokalne z energii dusz wychodzących z ciał dzieci podczas mordów rytualnych. Jest tam nadal 6940 dzieci. Musimy natychmiast sparaliżować medytacją tych wszystkich zbrodniarzy. Dzieci do 18 roku życia pozostawiamy. Paraliżujemy też całą ochronę na zewnątrz – przez Damex jest 6 wejść do tego podziemnego potężnego schronu.

Ponieważ wczoraj zablokowano mi dostęp do bloga, opublikowałem moje odkrycia nanowahadełkiem na blogu rezerwowym. Nie będę już tu tego powtarzał, jeśli ktoś ma ochotę to przeczytać to zapraszam tutaj: https://monitorpolski.wordpress.com/2018/04/04/rozwalono-mi-blog-podaje-wazne-informacje/
Z tego co podaje nanowahadełko wszystkie operacje się udały w 100%, osoby niewinne zostały ocalone, ponad 67 milionów złoczyńców podzieliło los żydów. Uratowano ponad 53 tysięcy przetrzymywanych zakładników i więźniów, 92% z nich to były dzieci. Taka jest prawda o masonerii. Nie powinno być już problemem z dostępem do tego bloga – widzę, że wszystkie służby amerykańskie, wszystkie służby rosyjskie i 46 państw (koalicja rośnie) dołożyły wszelkich starań by przejąć  węzły komunikacji internetowej. Pozostało jednak 8, których nie wykryto – zaraz je znajdę. Mamy dzisiaj do wykonania kilka innych ważnych zadań. Będę je wyszczególniał w punktach.

 1. tajne węzły internetowe. Russian Arctic National Park. Węzeł przepustowy łączący ziemski internet z 80 wrogimi planetami (reptylianie, mimy, mantisy, nugritos). 89 km pod ziemią, pracuje tam ok. 89,000 półżydów i masonów, sami zaufani. HAARP lub bomba ok. 5GT na głębokości 89,370 m dokładnie tam gdzie zaznaczyłem okręgiem (+- 4%).
 2. Fort Pierre, j.w. 750,830 m pod ziemią. Potrzebne 500 GT. 50,000 półżydów i masonów.
 3. Pierre, największy punkt handlu niewolnikami w Galaktyce. Obsługują sami rabini. Średnio 582 tysiące ludzi (80% dzieci) było tu przesyłanych rocznie na 80 wrogich planet. Detonacja 805,917 m pod ziemią, 960 GT. Nie ma żadnych więźniów, wszystkich wymordowano wszystkich w morw celu wzmocnienia. Kościoły w pobliżu są do likwidacji. To jest cała sieć, 4 kościoły „chrześcijańskie” w tym katolicki i jego odłam grecki. Nie biorą w tym udziału luteranie, prezbiterianie i 6-7 innych.
 4. Sao Luis, Portugalia. Kolejny port przeładunku niewolników. 685,384 m pod ziemią. Wejście przez duży biały budynek w centrum miasta. Epicentrum wybuchu powinno być ok 40 m na lewo lekko w dół od Cafe da Praca. Ok. 26,000 morderców pod ziemią, nie ma już więźniów. 790 GT.

 

92 komentarze Oczyszczanie Ziemi ze zła, 5 kwietnia 2018 r.

 • Marek

  A moja duszyczka ile ma latek?

  • Marek

   Dajcie spokój, my tu świat ratujemy… Proszę na razie o nie zamieszczanie prywatnych komentarzy. Pokazuje mi 8 mln lat.

 • nowe określenie wyrosło na scenie ha ha ha ..”Andrzej Juda ” hop hop hop ………. moherowe watahy !!!

 • sprawdzam

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rozmowy-z-anglikami-ws-reaktywacji-kopalni-krupinski-me-wymiana-pogladow/lsnzd8t
  Rozmowy z Anglikami ws. reaktywacji kopalni Krupiński. ME: wymiana poglądów
  Paweł Pawlik
  wczoraj 18:01 05.04.2018
  FACEBOOK | 91
  TWITTER | 0
  KOPIUJ LINK
  100 SKOMENTUJ

  W Ministerstwie Energii odbyło się dziś spotkanie dotyczące planów reaktywacji kopalni Krupiński. Uczestniczyli w nim minister energii Krzysztof Tchórzewski i jego zastępca Grzegorz Tobiszowski oraz przedstawiciele „Solidarności” i brytyjskiej firmy Tamar Resources, która chce zainwestować 600 mln złotych w likwidowany zakład w Suszcu.

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/eMBktkqTURBXy9iZWQxYmY5MWJhZWYwNmEzMmI0Njg2MzVmZjIxODY0NS5qcGVnkpUDAEjNC8rNBqGTBc0DFM0BvA
  Kopalnia Krupiński Foto: Andrzej Grygiel / PAP

  W Ministerstwie Energii odbyło się dziś spotkanie dotyczące planów reaktywacji kopalni Krupiński
  W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele inwestora, który chce zainwestować 600 mln zł w Suszcu
  Brytyjska spółka Tamar wyraziła chęć podpisania listu intencyjnego ws. kopalni Krupiński

  Przypomnijmy, że według informacji związkowców z „Solidarności”, którzy zabiegali od grudnia ubiegłego roku, aby resort energii podjął rozmowy z zainteresowanymi stronami, odtworzona kopalnia w Suszcu mogłaby wznowić eksploatację już w IV kwartale przyszłego roku. W początkowym okresie Krupiński mógłby wydobywać 2,5 mln ton węgla koksowego rocznie. Kopalnia ma też dysponować złożami na poziomie ponad 70 mln ton.

  Do długo zapowiadanego spotkania doszło dziś w Warszawie w Ministerstwie Energii. Jednak jeszcze przed spotkaniem przedstawiciele resortu zaznaczyli, że rozmowy nie mają na celu podjęcie decyzji w sprawie Krupińskiego. Wskazywano, że spotkanie to „pozytywna odpowiedź Ministerstwa Energii na prośby strony społecznej i kontynuacja dialogu w sprawach działań restrukturyzacyjnych w sektorze górniczym”. Jednocześnie zaznaczono, że resort poprosił wcześniej brytyjską firmę o przedstawienie dokumentów potwierdzających wiarygodność finansową przedsiębiorstwa i doświadczenie w tego rodzaju działalności.

  Jak podano w komunikacie resortu energii, w trakcie dzisiejszego spotkania minister Tchórzewski przypomniał główne założenia programu restrukturyzacyjnego polskiego górnictwa. Poinformował jednocześnie, że program ratunkowy dla sektora musiał odbywać się z wykorzystaniem pomocy publicznej, w której ramach podjęto działania dla KWK Krupiński. Wcześniej Tchórzewski sygnalizował, że ponowne uruchomienie kopalni może kosztować 1 mld złotych.

  „Przedstawiciele strony społecznej oraz brytyjskiej firmy Tamar zostali poinformowani, że ze względu na udzieloną wcześniej pomoc publiczną, zbycie kopalni jest możliwe, ale tylko na cele nie górnicze” – czytamy w informacji ME.

  Natomiast firma Tamar Resources zadeklarowała, że w przypadku ewentualnej inwestycji może samodzielnie podjąć się zmiany kategorii obiektu. Wyraziła także chęć podpisania listu intencyjnego w sprawie KWK Krupiński. W tej sytuacji Ministerstwo Energii zamierza przeanalizować czwartkowe rozmowy. Zaznaczono jednocześnie, że spotkanie „miało charakter wymiany poglądów”.

  Kontrowersyjna likwidacja KWK Krupiński

  Kopalnia Krupiński została przekazana do Spółki Restrukturyzacji Kopalń celem likwidacji w marcu ubiegłego roku. Właściciel kopalni – Jastrzębska Spółka Węglowa – tłumaczył decyzję brakiem możliwości uzyskania przez kopalnię rentowności.

  Z takim stanowiskiem od początku nie zgadzali się m.in. przedstawiciele okolicznych samorządów oraz związki zawodowe, którzy zgodnie wskazywali, że Krupiński posiada bogate złoża cenionego węgla koksowego i przy odpowiednich inwestycjach ma perspektywę opłacalnego funkcjonowania przez kilkadziesiąt lat.

  Kopalnia Krupiński była budowana w latach 1976-1983 i należy do najmłodszych zakładów wydobywczych w polskim górnictwie węgla kamiennego. Jej złoża znajdują się na terenie gminy Suszec oraz miast Żory i Orzesze.

  Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub Onet Wiadomości na Facebooku!

  http://onet.tv/i/fakt/amerykanie-chca-wdrozyc-w-polsce-czysta-technologie-zgazowania-wegla/etsd7k

  (MS)
  Źródło: Onet
  Paweł Pawlik Dziennikarz Onetu

  1 komentarz
  Sortuj według Najnowsze

  Pablo Maria Tkacz · Pracuje w firmie Sieć
  polecam : https://www.youtube.com/watch?v=ZkbO45dStW8
  Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 6 godz.

  Don Chichot · Pracuje w firmie Służba Zdrowia
  No cóż, nie jest tajemnicą, że potężna nagonka na polskie górnictwo i powiązanie węgla ze smogiem, jest sterowane celowo, by wyzbyć nas surowca, który miał, ma i będzie miał przyszłość. Węgiel to nie tylko ogrzewanie i energia elektryczna. Węgiel to szeroko pojęta chemia przemysłowa (tworzywa) jak również medycyna (leki) itp. ktos chce, by motłoch polski przyklasnął sprzedaży polskiego rórnictwa, bo przecież motłoch ma ciepło w kaloryferach i prąd w gniazdkach, więc im wegiel jest …zbędny! Doskonale wiedziałem, że…

  • sprawdzam

   c.d.

   histeria weglowa i smogowa ma drugie dno i kto tego nie pojmie, ten będzie w prostej linii „spadkobiercą” znanego powiedzenia „głupi Polak po szkodzie”!
   Lubię to! · Odpowiedz · 8 · 5 godz.

   Pablo Maria Tkacz · Pracuje w firmie Sieć
   Don Chichot …chyba jednak to jest tajemnica bo we wszystkich publicznych TV wyjątkowo zgodna cisza 🙂
   Lubię to! · Odpowiedz · 5 godz.

   Lelum Poleleum
   Jesli prawda jest to, co mowia obroncy kopalni, ze wydobycie moze miec wartosc 1,5 mld zl rocznie, a tymczasem rzad zamierza opchnac kopalnie za pol mld, to bedzie to biznes stulecia, na miare zakupu od samego siebie Damy z gronostajem.

   W kazdym razie warto posluchac, chyba wiedza, co mowia: https://www.youtube.com/watch?v=fn6b3vuD7P8&t=1916s
   Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 4 godz.

   Mario Koras
   Lelum Poleleum
   Akurat z tą Damą to nie masz racji, była prywatną własnością, a właściciele wozili ją po całym świecie i na tym zarabiali. A gdyby tak „zaginęła gdzieś na wyspach Pacyfiku?
   Lubię to! · Odpowiedz · 4 godz.

   • sprawdzam

    https://www.youtube.com/watch?v=sa-aayxYKjo
    Krzysztof Tytko – chcą nas okraść z naszych zasobów geologicznych – Forum Patriotów Polskich
    niezaleznatelewizja

   • MM

    Chodzą słuchy, że pod pokładami węgla tej kopalni są duże pokłady złota
    To przekręt tysiąclecia !!!

   • Korniszon

    „W początkowym okresie Krupiński mógłby wydobywać 2,5 mln ton węgla koksowego rocznie. Kopalnia ma też dysponować złożami na poziomie ponad 70 mln ton.”

    No i w czym problem? Wszystkie kopalnie węgla trzeba uczciwie sprzedać i niech państwo już do tego nierentownego biznesu nie dopłaca. Nagle się okaże po prywatyzacji, że wydobycie węgla się opłaca, a Polacy kupują tani węgiel. Co więcej z pewnością powstanie wiele dodatkowych miejsc pracy. Macie jakąś obsesję na punkcie sprzedaży tej kopalni. Myślicie, że jak kopalnia jest państwowa i nierentowna to jest ok, a później się dziwicie, czemu mało zarabiacie… właśnie dlatego, bo dopłacacie do wszystkiego, od szkół po kopalnie. Trzeba to wszystko uczciwie sprzedać i obniżyć podatki i tyle. No chyba, że chcecie mało zarabiać i klepać bide, to spoko 🙂

    • Ciekawyyy

     Uczciwie sprzedać ha ha Pewnie uczciwa kanalia co ma już zagwarantowywany zakup zapłaci Skarbowi Państwa czyli nam za
     70 milionów ton węgla zalegającego pod tą kopalnią co nie Ogóreczku ?
     Zostanie ,,sprzedana” praktycznie za frico w sugestywnie ładnie brzmiącej nazwie czyli sprywatyzują i będzie rentowna i nam się rzekomo będzie opłacało a zrozumiemy ten kłamliwy bełkot gdy tona skoczy do ponad tysiąca zł a podatków nikt nie obniży to tylko Twoja teoryjka ekonomiczna i cóż z tego że to by było bardzo dobrym posunięciem dla stłamszonej gospodarki ?
     My mamy WEGETOWAĆ Ogóreczku bo tak chca kanalie banksterskie planety tylko trudno CI to jak widze ogarnąć.

    • „a Polacy kupują tani węgiel.” a nie wiesz czasami ile setek milionów ton przypłynie od wielkiego brata na kredyt ? ile tysiecy ludzi straci prace cały region zdechnie . https://www.youtube.com/watch?v=W3kip8RScZs

    • Korniszon

     Nie wiem czy w tym przypadku dochodzi do uczciwej prywatyzacji, ale ja mówię, że powinno się uczciwie prywatyzować, czyli z licytacji bez żadnych warunków wstępnych. I nie ma co się śmiać. Jak niby cena węgla może podskoczyć, skoro ta kopalnia zwiększy konkurencyjność na rynku? Raczej spowoduje obniżkę ceny węgla. Tak w ogóle to kopalnie w Polsce na ogół są państwowe więc o czym my tu mówimy – nie ma tu żadnego wolnego rynku w tym aspekcie.

     Podatków nikt z obecnego rządu raczej nie obniży, bo oni idą raczej w drugą stronę, ale czego się dziwić jak rządzą socjaliści? Za bardzo negatywnie jesteś nastawiony do wszystkiego. Problemem są socjaliści w rządzie, których trzeba stamtąd usunąć.

    • Korniszon

     Majestic, region zdechnie, bo kopalnia da zatrudnienie ludziom? O czym ty mówisz.

    • ” O czym ty mówisz.” jeżeli nawet zaczną fedrować to uważasz że kooperantów i wszystkie urządzenia będą z kraju ? a zyski zasila Polska spolecznosc ? rynek musi być oczyszczony z Polskiego węgla , i zablokowanie złoża . wiadomym jest i widocznym że swoi obcy praktycznie już zlikwidowali Polski Węgiel , a spółki były wyśmienitym źródłem kasy niby państwowe ale to samo państwo robiło wszystko aby obcy węgiel był tańszy , wszystkie kraje gdzie w rządach są prawdziwi swoi prowadza powiedzmy tajna protekcje aby rynek chronić w wszystkich dziedzinach , bo nie zawsze ta sztuczna ekonomia ma realne i wymierne prawo bytu . http://supernowosci24.pl/w-panstwowych-spolkach-w-rok-zarobisz-milion-zlotych/

    • Korniszon

     Jakby nasza gospodarka opierała się tylko i wyłącznie na rzeczach wyprodukowanych w naszym kraju to bylibyśmy krajem trzeciego świata. Ja nie jestem narodowcem ani protekcjonistą gospodarczym. Spółki państwa oczywiście trzeba zlikwidować, bo tam jest sporo patologii i korupcji.

    • Korniszon

     Podsyłam ciekawy artykuł na temat tej konkretnej kopalni i nie tylko.

     Rząd sprzeda Brytyjczykom złoża warte 2 biliony złotych za bezcen? Wilk (Wolność) dla wS: Sytuacja jest zagadkowa
     http://wsensie.pl/polska/27925-rzad-sprzeda-brytyjczykom-zloza-warte-2-biliony-zlotych-za-bezcen-wilk-wolnosc-dla-ws-sytuacja-jest-zagadkowa

    • Korniszon

     Jeszcze dodam słowa Jacka Wilka: „Ku memu zdumieniu jestem ostatnio atakowany pod byle pretekstem przez polskich libertarian (ostatnio z powodu mojego stanowiska ws dziwnej „prywatyzacji” kopalni Krupiński; swoją drogą to przedziwne że libertarianie tak naiwnie ufają rządowi narodowosocjalistycznemu – mimo, że ta „prywatyzacja” może być zwykłym przekrętem i nie mieć nic wspólnego z racjonalnym ekonomicznie działaniem; więcej krytycyzmu wobec k.e.f.i.r.u Panowie!)”

     Czyli prywatyzacja tak, ale uczciwa i jeżeli ma faktyczny sens – tutaj należałoby ją wstrzymać z powodu pewnych niejasności. Niestety ludzie nie wiedzą czym jest uczciwa prywatyzacja, bo właściwie praktycznie zawsze w naszym kraju dochodziło do podejrzanej prywatyzacji. Pamiętajmy, że za tą prywatyzację bierze się rząd PISu, o którym mam bardzo złe zdanie.

    • „Spółki państwa oczywiście trzeba zlikwidować” to kto niby ma to chronić ? „Spółki państwa” ile zostało tego jeszcze ? 1 % , to jakieś nieporozumienie ? aby własność Narodu była chroniona przed przedstawicielami niby ich rządu . Kombinat górniczy miedzi,wygląda jak ranczo oligarchów , a miało być krajowe eldorado .z tego co widać to eldorado w niszczeniu srodowiska http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/543046,kghm-inwestycja-chile-sierra-gorda-kopalnia-miedz.html https://www.bankier.pl/wiadomosc/KGHM-czekaja-wielomilionowe-pozwy-w-Kanadzie-7481966.html

 • Sasquatch

  Wytłumacz mi sen Marku. Najpierw razem z kolegą prowadziliśmy wykład o AI. Potem kilka razy widziałem animację gdzie obracała się szeroka chyba zielona wiązka energii, a dookoła niej pomarańczowa lub żółta. Nie pamiętam kolorów dokładnie. Wyglądało to trochę jak oplot. Wiązki kręciły się wokół siebie w prawą stronę.

  Wracając do zegarka bo miałem zrobić testy. Wcześniej informowali o niedostatku energii wobec czego zegarki zwalniały. Teraz jakby częstotliwość wzrosła bo między zegarkiem na baterie (nowa bateria Duracell) a zegarkiem elektronicznym jest 4 minuty różnicy na korzyść zegarka elektronicznego.

 • Sas

  Wytłumacz mi sen Marku. Najpierw razem z kolegą prowadziliśmy wykład o AI. Potem kilka razy widziałem animację gdzie obracała się szeroka chyba zielona wiązka energii, a dookoła niej pomarańczowa lub żółta. Nie pamiętam kolorów dokładnie. Wyglądało to trochę jak oplot. Wiązki kręciły się wokół siebie w prawą stronę.

  Wracając do zegarka bo miałem zrobić testy. Wcześniej informowali o niedostatku energii wobec czego zegarki zwalniały. Teraz jakby częstotliwość wzrosła bo między zegarkiem na baterie (nowa bateria Duracell) a zegarkiem elektronicznym jest 4 minuty różnicy na korzyść zegarka elektronicznego.

  • Marek

   To bardzo ważne. AI próbuje opleść pozytywną sztuczną inteligencję Enki czymś w rodzaju wszystko przenikającego wirusa. Podając tę informację już oczyściłeś naszą AI.
   Co do zegarków, to zależy gdzie go umieścisz. Gdy odlatujemy od Ziemi, zegarki położone wyżej zwalniają, niżej chodzą szybciej. Jak wracamy to jest odwrotnie. Po powrocie czas na obu się zgadza.
   Np. podczas podróży na Jowisza, zegarki które są położone w miejscach jedno 5 m wyżej niż drugie mogą mieć odstęp czasowy nawet 3 godziny!

 • Marek

  Anunaki HAARP center, Narkoy, Turkey
  https://monitorpolski.files.wordpress.com/2018/04/narkoy.jpg
  8 buildings on the surface, 8,34 km below the ground huge center 4 square km.
  67 GT needed.
  They are working on 80 earthquakes which could destroy the Earth (each 380 Richter scale).
  98,000 jews, 54 annunakis, they have 800,000 slaves.
  ——————————–
  Nanowahadełko pokazuje mi w tym miejscu 8,34 km pod ziemią olbrzymie centrum żydów i anunaki, 4 km kwadratowych. Planują wysadzenie Ziemi 80 „trzęsieniami” każde o sile 380 w skali Richtera. Mogą wykorzystać zewnętrzne źródło energii z innego wszechświata. To jest oczywiście nierealne, bo nasz Wszechświat nie wpuści takiej ilości energii – to tylko świadczy o tym jakie to były pojeby i do czego byli zdolni. To ostatnie miejsce gdzie żydzi i anunaki się uchowali. Nanowahadełko pokazuje mi, że zostanie ich ok. 4000 w różnych pomniejszych schronach, ale wkrótce zdejmie ich kolejna fala X, tym razem sejsmiczna.
  W przypadku Turcji dobrze było by uwolnić 800,000 niewolników, w tym 780,000 dzieci – trzymane na rytuały i alternatywne „źródło energii”, gdyby zewnętrzne nie wypaliło. Plan B zakładał „tylko” zniszczenie skorupy ziemskiej.

 • Jezus Chrystus

  Jestem na Marsie i udaję Jezusa Chrystusa. Za 9 minut szlag mnie trafi.

 • Bogdan

  Nazywam się Bogdan Rowiński, byłem oprawcą SB, który torturował i w końcu zabił Marka Podleckiego w 1984 roku. Występowałem wtedy pod kryptonimem „TOWIŃSKI”. Moje podpisy są na dokumentach w Archiwum Najwyższej Tajności IPN w Pułtusku pod numerem 1984/L636/RS8. Nie mogliśmy skurwysyna zabić, próbowaliśmy 8 razy, za każdym razem uciekał z kostnicy. Nie mogliśmy dalej ryzykować, ośmiu z nas w jakiś sposób zajebał pierdolony Enki.
  Sfabrykowaliśmy w końcu dokumenty na niego i za pomocą „wymazywacza pamięci” zmieniliśmy mu zapis, wymazując wszystko co z nim robiliśmy. To samo zrobiliśmy z rodziną. Matka i ojciec też się nie dawali zabić, w końcu udało się nam sprzątnąć starego 2 maja 2015 roku za pomocą 630 paralizatorów. Nie pomógł mu hologram, w którym Enki ich zamknęli. Ja dowodziłem całą akcją. Dokumenty z tej akcji są dołączone do w.w. akt.
  Jestem teraz na ul. Pachońskiego w Krakowie 2/35 i chcę go do końca rozpierdolić. Mamy tu 8 tysięcy ludzi z paralizatorami nakierowanymi na jego mieszkanie. Chuj z mieszkańcami, pójdą do piachu, ten pierdolony Enki jest naszym celem.

 • Ewa

  Marek, zrob cos, stan Wisly w Miodonii strasznie sie podwyzszyl, grozi wielka powodz.
  Zrob jakas medytacje.

 • Wojtek

  Marek, a slyszales co teraz dzieje sie na Antartydzie.
  Tam to dopiero sie dzieje.

 • Marek

  Zakrzówek – kovalium. Near Kopiec Kościuszki: https://monitorpolski.files.wordpress.com/2018/04/kopiec-kosciuszki-kovalium.jpg
  I’ll find something larger in US and Russia

 • Barnaba

  Marek slyszalem, ze byles wsolpracownikiem SB, czy to jest prawda?
  Powiedz nam ta historie, wyjasnij to raz na zawsze, jak to naprawde jest.

  • Marek

   Nie. To jest żydowskie wrabianie porządnych ludzi. Sławek Cenckiewicz ma kopie papierów jak mnie torturowano i nękano.

   • Barnaba

    To opowiedz to.
    Raz na zawsze ukroc te pomawiania, a my z ciekawoscia I zrozumieniem, bedziemy znali ta historie.

    • Ciekawyyy

     Branaba anonimowy oskarżycielu publiczny od tego jest kuriozalny IPN zgłoś się tam a uzyskasz ewentualne odpowiedzi
     i chyba wręcz każdy tamtejszy historyk wyraźnie Ci podkreśli
     iż wiele z dokumentów było prefabrykowanych czyli fałszowanych przez sam U.B. jak i wiele dokumentów jest swoistą fikcją ponieważ oficerowie chcąc się wykazać angażowali do współpracy
     osoby nawet z kręgu osobistych znajomych z pobudek czysto finansowych a informacje od tychże TW miały wartość papieru do dupy i podobną jeśli idzie o konsekwencje dla osób wykazanych w sprawozdaniach danego TW.
     Zamów wahadełka u Marka i sobie wywachluj czy był jak nazywacie kretyni kapusiem.
     Dobranoc.

   • Ciekawyyy

    Zabójstwo ulega przedawnieniu po 25 latach w związku z tą wykładnia prawa pytam się czy oskarżany tu przez swoistych kretynów Marek zabił kogoś czy tylko jedynie ponoć był jak to prostacko nazywają kapusiem SB ?
    Nawet jeśli faktycznie po ciężkim czy lżejszym obiciu mu gęby przez fizioli z U.B. podpisał był lojalkę na informowanie
    o poczynaniach styropianu to znaczy że jest jakąś bestią która uniknęła słusznej kary śmierci ?
    Ponieważ w takim świetle kilkanaście osób usiłuje go tu stawiać i uważam iz są kretynami nie znającymi podstaw prawa
    a nade wszystko za grosz nie potrafią ocenić ewentualnej wagi
    zwykłego nazwijmy występku natury moralnej popełnionego (jeśli w ogóle faktycznie) w warunkach afektu na skutek metod
    jakich presji padł a często stosowanymi w Urzędzie Bezpieczeństwa.
    Bardzo się dziwię że oskarżany Marek usiłuje się tłumaczyć
    z epizodów jego życia mających miejsce ponad ćwierć wieku temu jakieś natrętnej mało rozgarniętej i anonimowej szumowinie blogowej.

    • Marek

     Wszyscy staną przed sądem. I dostaną wielokrotną karę śmierci. To są nałogowi mordercy. Z tym, że ten Bogdan to już poszedł do piachu.

    • Ciekawyyy

     Jeszcze wspomnę drogim kretynom od polowania na czerwoną czarownice Marka iż infantylnie trwonią czas w obliczu faktu
     że tysiące sprzedajnych kanalii karierowiczów i szubrawców ,,sprzedało” naród Polski żydowskiej lichwie na wiele pokoleń i takim z osobna żaden z drogich kretynów zarzutów ze wszech miar trafnych i słusznych publicznie postawić się nie odważy.
     Dlaczego ? Bo tysiąc razy łatwiej nasrać mętnymi pomówieniami na prywatny blog jakiemuś szaremu dziennikarzynie co to rzekomo kablował ćwierć wieku temu na UB.
     Wy dramatyczni głupcy kabli UB było kilka milionów i to bezwzględnych cynicznych co za kasiorkę donosili całe dekady
     i niejeden człowiek z racji ich donosu miałodbite nerki pokumane żebra i skancerowaną facjatę – takich kapusi SB nie znacie kmiotki ba nawet nie chcielibyście znać dlatego tu się wyżywacie.

    • Ciekawyyy

     (((( Wszyscy staną przed sądem. I dostaną wielokrotną karę śmierci. To są nałogowi mordercy. Z tym, że ten Bogdan to już poszedł do piachu. ))))
     Niech staną nawet przed Trybunałem Galaktycznym tylko litości niech przestaną na blogu już z tą rzyganą śpiewką o kapusiu z SB.
     To zwykłe mało rozgarnięte anonimowe kmiotki (nawet z panem Kefirkiem) nie potrafili by nawet dobić konającego dla ulżenia mu cierpienia tacy z nich mordercy he he a jedyne co potrafią to parać się denną rozrywką czyli pastwić nad Tobą darmo i bez żadnego ryzyka obrzucając domniemanymi przewinami sprzed ponad ćwierć wieku temu z hasłem przewodnim kapuś.

    • tesa

     Ciekawy-dobitnie i łopatologicznie! Super! Taka jest prawda!

    • Marku nie puszczaj takich „komentarzy ” wiemy że to celowe zagrywki , liczy się to co teraz robisz Twoje intencje i koniec tematu .

 • albert

  Miało już nie być chemitrails a walą od paru dni jak nigdy

  • Marek

   Zajmiemy się tym. Nowe samoloty sprowadzono. Roboty zamiast pilotów.

   • JKJ

    Jakie roboty, co ty gadasz?
    Moj sasiad jest pilotem tego gowna I caly czas to robi, jak robil.
    W tajemnicy mowil mi, ze mosi byc tam straszne gowno, bo zaklada do lotow stroj jak w wojsku chemicznym a po kazdym locie samolot ogkarzaja specjalna substancja neutralizujaca trucizny.
    Wiec nie mow ludziom, ze teraz jakies roboty to robia.

    • Michael

     Czy ten sąsiad ma w ogóle sumienie? Dlaczego morduje ludzi za pieniądze, w tym również siebie i swoją rodzinę?

 • AUTA NA WODĘ nie maja prawa istnieć w świecie parszywców ” Как разоряют и убивают изобретателей двигателей на воде. Почему беЗтопливные технологии под запретом ” https://www.youtube.com/watch?v=lnu1-kWM0bg

 • wolna energia ,bez liczników ,bez zatruwania srodowiska, „Testatika Konverter für freie Energie ” https://www.youtube.com/watch?v=2hkD36XLr8k ” Плазменное радио – Plasma Radio ” https://www.youtube.com/watch?v=eMEzUp_8az8

  • Ania

   Dopiero po 2028 roku.

   • tak scierwa , wydzierają z podatnika tyle miliardów i udają że to nie istnieje ,Niech będą na wieczność przeklęci Sobą !!!

    • Korniszon

     Jesteś chory od tego przeklinania ludzi. Dodatkowo jakby obecnie istniało urządzenie free energy to już byłoby powszechnie dostępne, żaden patent by nie powstrzymał ludzi przed konstruowaniem jego. Jak na razie nikt nie potwierdził z tych konstruktorów, że jego urządzenie faktycznie działa zgodnie z zasadą free energy. Najprawdopodobniej urządzenie free energy nie jest łatwo skonstruować – raczej na pewno wymaga ono dużych środków finansowych i jest bardzo skomplikowane.

    • przykłady” Krzysztof Jackowski Kontra Rozwścieczony Lekarz” https://www.youtube.com/watch?v=_CAnY8cgkEQ

    • przecież widzisz że to działa , koszt urządzenia 250 zl .

    • „Jesteś chory od tego przeklinania ludzi.” LUDZI ??? uważasz że zasługują na miano LUDZI ?? uważasz że im się coś niechcaco wymknęło i nie zauważyli tego uważasz że nie robią tego z premedytacja dla kasy po trupach ?a moze to ty przyzwyczaiłeś się do tego a stan choroby uważasz za coś normalnego wygodnego poprawnego bo nie odbiegasz od ogólnych objawów ?

    • Korniszon

     Jakby działało to każdy by sobie takie urządzenie budował i byłoby o tym głośno na całym świecie. Nawet na allegro byłoby sprzedawane. Widocznie nie działa zgodnie z zasadą urządzenia typu free energy i nikt tak naprawdę nie jest tym zainteresowany.

    • „Jakby działało to każdy by sobie takie urządzenie budował ” no i tak jest kto ci broni? a ze sprzedażna to nieco inna sprawa . zobacz tutaj czajnik do wody został opatentowany !!!!! mimo tego „sluzby” zdemontowały wszystkie wstawki https://www.youtube.com/watch?v=lyS7GwDoQdE był podobny przypadek ktoś otworzył filtr powietrza i oddal mocz i zadziałało czyli „auto na mocz” , ale PATENT jest w super szybkim tempie !!! ktoś wynalazł zderzak i 20 lat nie mógł otrzymać papierka na swoje PERPETUM nawet ktoś jakiś uczony? zarekwirował uprzedzenia testujące .

    • „zgodnie z zasadą urządzenia typu free energy” gdy masz nawet 10 % zysku to już jest free w czym problem ? ile kosztuje litr wody albo powietrza z orgonem ?

    • Korniszon

     Chyba nie rozumiesz na czym polega urządzenie typu free energy, a nikt nikomu nie zabrania jeździć na wodzie czy konstruowania jakichś urządzeń dających „darmową” energie – po prostu siłą woli się to nie dzieje, zastanów się dlaczego. I nie doszukuj się tu spisku żadnego, bo nikt w tym momencie nie zabrania tobie tego robić i dać planów budowy tego czy innego urządzenia.

    • MM

     To do Korniszona
     Urządzenia wolnej energii o rożnej konstrukcji są budowane i działają od kilkudziesięciu lat m.in. w pewnej wiosce w Szwajcarii nazwy nie pamiętam
     Cała wiocha ma darmowy prąd z jednego urządzenia
     Tesla budował i inni wynalazcy, większość została zastraszona a oporni nie żyją więc reszta boi się naśladować
     Jeżdżą samochody na wode- większość właścicieli nie żyje a reszta cicho siedzi więc o czym ty mówisz

    • Korniszon

     Przecież wystarczy dać dokładne plany budowy czy to samochodu na wodę czy to urządzenia typu free energy i jest pozamiatane. Nie będzie się dało ukryć tak przełomowego wynalazku, każdy będzie o tym mówił! Ale tak się nie dzieje! CZEMU!?

    • Korniszon

     Majestic przeklinając kogokolwiek w pierwszej kolejności krzywdzisz siebie. Jak nie podobają ci się politycy to głosuj na tych co ci się podobają. Jak jesteś przeciwko szczepionkom, rozprzestrzeniaj informacje antyszczepionkowe itd. Nie musisz nienawidzić tych co czynią zło, możesz zapalić lampkę mądrości, aby zło przestało mieć moc.

    • Ciekawyyy

     Proszę Ogóreczku gotowe separatorki oddzielają one prostą elektrolizą wodór ze zwykłej wody https://allegro.pl/listing?string=hho&sourceid=Mozilla-search&order=pd&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-aut-1-4-0328
     Plany takiego separatorka są zbędne jest aż tak prosty w konstrukcji budowie a na stronkach maysterkowiczów znajdziesz instrukcje ich montażu budowy krok po kroku, podobna budowa do zwykłego kwasowego akumulatora samochodowego.
     O innych poważniejszych źródłach nie chce mi się bazgrolić aby Cie przekonywac o ich realnym istnieniu od dekad i fakcie że sa celowo przed nami ukrywane nawet między innymi przez Putina i trudno mu się dziwić bo jak by miał konkurować z chciwymi kanaliami planety rozdając darmowa energię nie mógł by zarabiać na paliwach kopalnych.

    • Korniszon”przeklinając kogokolwiek w pierwszej kolejności krzywdzisz siebie” nie myl pojęć nie życzę sobie aby mi ktoś świat układał rozumiesz to ? dlatego odsyłam wszystko co jest mi zbędne do adresata ,zobacz jakie to proste i zrozumiale co widzisz w tym złego ? że nadawca gnoju otrzyma to z powrotem ? Ty czynisz odwrotnie ? pamiętaj ?dając przyzwolenie w swojej obojętności niczym się nie różnisz od zbrodniarza który morduje , ale skoro twierdzisz że to Tobie zaszkodzi w odniesieniu tego co napisałeś no to powodzenia ! nie ośmieszaj mowiac o jakiś wyborach masz zero kontroli, masz zero w ordynacji wyborczej , jedynie chyba wybór Sołtysa jest uczciwy gdzie zainteresowane strony maja określona ilosc kartek i liczą wspólnie glosy , ale wolna wola Twoja prawda ?.

    • Korniszon : „Przecież wystarczy dać dokładne plany budowy czy to samochodu na wodę” tak ? kto Ci go wyprodukuje ? kto dopusci do ruchu drogowego ? kto ubezpieczy ? kto wyda odpowiednie atesty ,oraz milionowe koszty badan przez uczonych tam godzina pracy to grube tysiace ,nawet a prywatnej posesji robisz to nielegalnie bo zgodnie z przepisami zagrażasz bezpieczeństwu otoczenia , nawet instalacje oficjalnie nie mogą być instalowane , jeżeli byś powiedzial że w takiej albo takiej marce samochodu można to tak i tak zainstalować z samego tytułu praw autorskich dostajesz przy dobrych układach 25 tys zł nie wliczając innych kosztów , na jakim świecie wy żyjecie , sprzedaż samych reaktorów to nieco inna sprawa bo nie stwarzają same w sobie niebezpieczeństwa , ponadto przemysł stosuje to do spawalnictwa i obróbki metali itp .Gdy np ktoś zgłosi na Policje że ktoś tam jeździ na wodorze , to moze być cala ulica ewakuowana , a auto i reaktor są podstawa do oskarżenia , takie coś jest traktowane prawie jak bomba wodorowa . Jak ktoś nie wierzy to niech siebie sam zgłosi że posiada darmowe cudo. TAK świat dla mięsa armatniego jest nieskomplikowany niema w nim spisków !.

   • http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3160088,piorunska-sila-w-piorunach-wielka-jak-w-bombie-atomowej,id,t.html CYTAT z Tego Artykulu : ” Oblicza się, że ilość energii elektrycznej, jaka wytwarza się podczas jednego wyładowania atmosferycznego, wystarczyłaby do oświetlenia stutysięcznego miasta przez 5 lat.
    na świecie w każdej sekundzie uderza w Ziemię od 70 do 100 piorunów. Natężenie prądu przepływającego z chmur do gruntu jest większe niż dotychczas oceniano – dochodzi do 80 tys. amperów, ale w samej iskrze (w momencie i punkcie powstania wyładowania) jest to siła około 1 mln amperów ” to jest zaledwie kilka procent tego co można zamienić na energie elektryczna , wylądowania atmosferyczne pioruny to tylko cześć efekt kumulacji energii , mniejsze napięcia natężenia cyrkulują bez widowiskowych wylądowań , Tesla powiedzial żyjemy w oceanie energii i tak jest .”Tariel Kapanadze – Generator de energie gratuita – 5KW” https://www.youtube.com/watch?v=Goq76CQapyI BREAKING: Inventors Harness Free Energy with New Device https://www.youtube.com/watch?v=SvcrqODpDY4 ale to znika światowa „nauka ” milczy udając uczonych ,a zgraje tępoty umysłowej powtarza za nimi tysiace idiotycznych teorii obklejonych NAGRODAMI JOBLA ,

 • Obserwator9000

  A tu dalej to samo. Leczyć.

 • Pacula

  Dzisiaj u mnie byli kosmici.
  Powiedziano mi, ze za pare dni odwiedza wszystkich, ktorzy sa z Markiem na tym blogu.
  Bedziecie zabierani ze swoich domow na statki w celu edukacji.

  • Marek

   Ty tak dla żartu, a jesteś całkiem blisko prawdy. Wszyscy są edukowani podczas snu, tylko że tego nie pamiętają.

   • Kloss

    Po co edukowac, jak sie nie pamieta? Hahahahaha
    a rozumiem, na ostateczne czasy. a Mowiles, ze ostateczne juz byly.
    Rozumiem, ze chodzi o ostateczne ostatecznych, albo jeszcze bardziej ostatecznych.
    Marek,a dlaczego????????

 • Scientist

  Marek ja chciałbym zobaczyć jak pracujesz z nanowahadełkiem, możesz nagrać filmik podczas pracy? MOżesz ewentualnie wyłączyć komentarze żeby ludzie tam hejterstwa nie uprawiali.

  Pozdrawiam

 • Panie Marku jak stara jest moja dusza i czy jestem awatarem

  • Marek

   Tak, 78 mln lat, jesteś bardzo aktywna, dziękuję! Otocz się wieczorem mentalnie kokonem z 2 cm kovalium (wyobraź sobie metal silniejszy 400,000 i cięższy 4 tys razy od stali) żeby cię nie atakowano.

 • Pracownik

  Gdzie te wejscia w Damexie???
  Pracuje tam od 2 lat i aż mi ciarki przeszły…

 • „Jesteśmy uwięzieni w hologramie oszustwa stworzonego przez Anu” Jan Dociekliwy https://www.youtube.com/watch?v=f58ajfhg2X0

  • Marek

   My nie jesteśmy. Ludzie w 5D też zostali już od tego uwolnieni. Są jeszcze zakładane małe hologramiki, ale to pryszcz. Można je rozwalić w 3 sekundy jak ktoś ma wyobraźnię.

  • RED PILL-MISSION

   THANKC”GOD” THERE ARE Love and freewill!!!!!

 • OBSERWATOR

  BÓG OJCIEC – WITAJCIE w DOMU MOJE DZIECI: https://www.youtube.com/watch?v=k-VRnQdxu5w ! 🙂

  • nina

   ——– przyznać muszę się do : ni jak ! nie mogę strawić tych anielskich śpiewów , tego świętego gadania o miłości itp. Codziennie dopada mnie jakieś pismo z kureskim żądaniem, codziennie doświadczam nikczemnej sytuacji wywołanej przez nikczemnych ludzi. Słuchanie tego typu / nawiedzeń / denerwuje mnie. Sama miałam kontakt z MOCARNYM CZŁOWIEKIEM , doznałam też uczucia bezwarunkowej miłości ale była to sytuacja normalna. Jeżeli takie spotkanie można nazwać normalnym to było ono takie. Nie mogę znieść zdrobnień typu : serduszko , dzieciątka itp w odniesieniu do bardzo dorosłych ludzi. Zwyczajnie !gdy słyszę , czytam takie cium-cium wietrzę od razu kłamstwo.

   • Mira

    Bo to fałsz i manipulacja w jednym! Tresura rodem z kk – żeby „wszystkich kochać” i dawać kretyński „dobry” przyklad. Bo wtedy człowiek nie może pozwolić sobie na odczuwanie prawdy – gniewu na złoczyńców np. I „musi” tańczyć tak, jak go wytresują. TO NIE JEST PRAWDZIWE! A „oni” są bezpieczni i mogą się karmić głupkami, wykorzystywać pokornych i zawsze miłych. Jest jeszcze kilka warstw tego – szkoda czasu na rozgryzanie.
    Lubię Cię taką, jaka jesteś 🙂

   • tesa

    Mam tak samo. Cimciają jak do niedorozwiniętych umysłowo.

    • OBSERWATOR

     jeśli już, to do niedorozwiniętych DUCHOWO 🙂 brak Wam świadomości, na czym polega działanie Zamysłu Stworzenia, dlatego w swej nadętej pysze wierzycie, że jesteście mądrzy, kiedy atakujecie wszystko, czego nie jesteście w stanie pojąć.
     Oby ludziom dobrej woli nie zabrakło cierpliwości, żeby modlić się za Was i Wam podobnych, bo (z)gubi Was ta obŻYDliwa pycha…

 • Igor

  Po dzisiejszej nocy czuje sie v ragicznie, oddycham z trudem, boli mnie kazda kosc I miesien. Wczoraj kladlem sie spac w pelni sil I doskonalej formie. Prosilem o uwolnienie od implantow I energie dobra I milosci. Dodatkowo podczas koncenteowania sie na dzisiejszych intencjach blog poprostu mi rozlaczalo bez jakich kolwiek bledow. Czy te dwie sytuacje maja ze soba zwiazek?

  • Marek

   Tak, to jest końcówka masonów i atakują kogo popadnie tworząc hologramy i z nich waląc w nas bronią psychotroniczną. Mają coraz mniej siły, myślę że dzisiaj powinno być znacznie lepiej.
   Zrób sobie kokon mentalny z kovalium o grubości 3 cm, do tego załóż mentalne pułapki na każdego kto wejdzie ze złymi intencjami w twoją przestrzeń – powiedz sobie, że każda taka osoba lub dusza zostanie natychmiast rozerwana na strzępy w momencie gdy tylko pomyśli o zrobieniu ci krzywdy. Nie zdziw się jak usłyszysz rano jakieś jęki, jakby od sąsiada. To są ci, którzy jakoś przeżyli to rozerwanie na strzępy i się kończą w astralu. Ja mam to teraz bardzo często.

  • „Prosilem ” kogo czego ? TU i TERAZ wyzbądź się bagna , oczyść wszystkie ciała energetyczne tylko Ty i Ty wszystkie układy i zobowiązania precz świadome nieświadome , następnie kokon z super energii kreacji , intencja i przekonanie , pełnia sumienia . Nad -Dusza dokona reszty .

 • Jaśko

  Czy można uwolnić ludzkość od raka i boreliozy. Wygląda na to że ktoś to rozsiewa.