Odwrócenie procesu starzenia czy też raczej nowe ludobójstwo?

k,MzQ2ODA1NzgsNDA2MTE0,f,greenDAYmapInformacja, że naukowcy odkryli geny regulujące proces starzenia ukazała się w niektórych mediach tzw. alternatywnych. Informacja ta pojawiła się nawet w warszawskim metrze. Odkrycie dokonane przez zespół prof. Davida Sinclaira z Harvardu ma ponoć zrewolucjonizować przemysł medyczny i doprowadzić do tego, że przestaniemy się starzeć….

Widząc gdzie pracuje prof. Sinclair od razu zapaliła mi się czerwona lampka. Harvard, wylęgarnia elit Iluminati, satanistycznych rytualnych zbrodniarzy na pewno nie ma na celu dobra ludzkości. Jeśli już to napełnienie kieszeni chciwych bankierów, lub może nawet gorzej – wymordowanie nowej partii gojów.

Jest to moim zdaniem kolejny chwyt reklamowy do sprzedaży nowej gałęzi leków, jeszcze droższych i jeszcze groźniejszych niż te, które są obecnie promowane jako „odmładzające”.

Chwila grzebania  po internecie i okazuje się, że te obawy nie są bezpodstawne. Otóż prof. Sinclair jest  znanym w świecie naukowym notorycznym oszustem!

„Bezlitosny dla Davida Sinclaira jest prof. Tomasz Biliński z Katedry Biochemii i Biologii Komórki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Współpracując z firmą Genomed miał styczność z różnymi hipotezami na temat powstrzymywania starzenia. – David Sinclair 25 lat temu przeprowadził oszukańczy eksperyment, który na lata wywiódł na manowce jeden z działów gerontologii – mówi prof. Biliński. Zaznacza, że Sinclair to postać wpływowa, co pozwalało mu na blokowanie publikacji krytykujących jego hipotezę.”

Co więcej, Sinclair reprezentuje jedną z największych i najbardziej bandyckich firm farmaceutycznych na świecie GlaxoSmithKline (GSK).

„Nie bez znaczenia w tym przypadku jest fakt, że firmę farmaceutyczną Sirtris Pharmaceuticals, założoną przez Sinclaira przejął właśnie GlaxoSmithKline.”
(link j.w.)

Lek antydepresyjny produkcji GSK Paxil (Seroxat w Wielkiej Brytanii) powodował samobójstwa wśród dzieci, GSK została ukarana 3 miliardami dolarów za fałszywe publikacje, manipulacje artykułami naukowymi i łapówki dla pseudo lekarzy za promowanie tego „leku”.

W firmie Cidra podległej GSK brudni pracownicy kąpali się w zbiornikach ze środkiem antybakteryjnym Bactroban rozlewanym później do butelek. „To oszczędza czas” tłumaczyli się kontrolerom z FDA. Chodziło zapewne o mycie się, ale może i o pewne czynności fizjologiczne. Tabletki robiono na bazie skażonej wody, nie dbano o zachowanie proporcji, nie stosowano się do procedur. GSK zapłacił za to tylko 750 mln dolarów z wyroków w procesach karnych i cywilnych.

GlaxoSmithKline przez 11 lat ukrywał dane z badań, które wykazywały, że lek na cukrzycę Avandia jest szkodliwy dla serca i tak tylko w 2009 roku wywołał co najmniej 1354 zgony. Są to dane oficjalne FDA. Lek nadal jest sprzedawany…

Co gorzej, GSK produkuje szczepionki, które np. w Polsce są obowiązkowe. Według nowego prawa za wszelkie szkody na zdrowiu, czy nawet zgony firma nie odpowiada. A pan prezydent Duda jednym podpisem zatwierdza przymusowe aplikowanie produktów tych zbrodniarzy. Wcale się nie zdziwię jak się okaże, że lek na młodość jest w formie szczepionki.

Mam tu apel do takich mediów niezależnych jak blog kochanezdrowie.blogspot.com. Jeśli już przekazujecie jakąś „rewelację”, to  zróbcie małe badanie w internecie zanim coś opublikujecie, mnie to zajęło pół godziny. Bo uwiarygadniacie zbrodniarzy, a niestety, ludzie coraz bardziej wierzą takim „niezależnym” przekazom. I potem umierają w mękach po przyjęciu cudownego „leku”.

104 komentarze Odwrócenie procesu starzenia czy też raczej nowe ludobójstwo?

 • Adan

  Jerzy Zięba zapowiada projekcję filmu o szczepionkach.

  POTĘŻNY PRZEŁOM !!!
  Proszę również o jak najszersze przekazywanie tej informacji gdzie tylko się da!! Nie ustawajmy w przekazywaniu tej informacji do samego końca, do poniedziałku 03.04.2017!!
  +++++++++++++++
  Z nieukrywaną przyjemnością zawiadamiam, że słynny już teraz na całym świecie film VAXXED, którego twórcą jest dr Andrew Wakefield będzie wyemitowany w OGÓLNOPOLSKIEJ telewizji

  TVN7, w poniedziałek, 03.04.2017 o godz 22:10

 • greg2014

  Jest wiele dzieci w sierocińcach, które nie mają rodziców i wiele par dotkniętych bezpłodnością, które nie mogą mieć dzieci. Adopcja zdaje się więc niwelować w jakimś stopniu obie te niesprawiedliwości losu – łączy ze sobą „wybrakowane” puzzle by stworzyć większy obrazek, w sytuacji kumulacji nieszczęść przywraca rzeczywistości matematyczny porządek według którego dwa minusy dają plus. Skoro więc temat jest ziszczeniem najwyższych ideałów, dobrem krystalicznie czystym – to dlaczego budzi coraz więcej kontrowersji na całym świecie? Dlaczego po kolei kraje, takie jak Rumunia, Wietnam, Korea, Etiopia, Rosja, Gwatemala – zakazują wydawania swoich dzieci w procesie adopcyjnym za granicę? Może za tą pastelową fasadą międzynarodowych adopcji – zdobioną altruizmem i dobrymi intencjami, kryje się obrazek zgoła bardziej mroczny?
  Stan prawny
  Fundamentalną zasadę instytucji przysposobienia w polskim prawie wyraża art.114 Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego, według którego „przysposobić można osobę małoletnią, tylko dla jej dobra” – wszystkie inne regulacje, postanowienia i indywidualne decyzje muszą więc być podporządkowane szeroko rozumianemu dobru osoby przysposabianej. Z tą zasadą wiążą się dwie kolejne – wyrażona w art. 114²§1 zasada według której w pierwszej kolejności należy szukać dziecku rodziców adopcyjnych w kraju, a jedynie w przypadku gdy nie ma możliwości umieszczenia go na równorzędnych warunkach w Polsce dopuszcza się wydanie go za granicę, oraz zasada nierozdzielania rodzeństw – której co prawda KRiO nie wyraża expresis verbis, jednak wyciąga się ją w drodze interpretacji z innych przepisów kodeksowych takich jak art. 58, 114²§2 i 1128 :

  https://i2.wp.com/przeczywistosc.pl/wp-content/uploads/2017/03/Kodeks-rodzinny-i-opieku%C5%84czy-adopcje-zagraniczne.jpg?resize=1019%2C960

  https://i2.wp.com/przeczywistosc.pl/wp-content/uploads/2017/03/onz-adopcje-zagraniczne.jpg?resize=744%2C1024

 • sprawdzam

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezydent-z-radoscia-i-satysfakcja-witamy-w-polsce-komitet-zydow-amerykanskich/zy0wvbs
  Duda pisze list do Komitetu Żydów Amerykańskich

 • Tomisław

  Żydzi z USA chcą intensywniej niż dotychczas promować swój kraj w Polsce. Biuro w Warszawie otwiera jutro wpływowa organizacja American Jewish Committee. To jedna z największych żydowskich organizacji lobbingowych.
  American Jewish Committee otwiera biuro w Warszawie – m.money.pl
  http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/american-jewish-commitee-ajc-warszawa,208,0,2287568.html

 • greg2014

  ”Ówczesny wiceprezydent USA o tym incydencie powiedział tak:

  W Europie mamy takich bliźniaków, którzy za wszelką cenę chcą wywołać wojnę z Rosją i wciągnąć w nią USA. Trzeba bardzo uważać na to co robią, gdyż nie wiadomo co wymyślą i w co nas uwikłają>.
  Jarosław Kaczyński za każdym razem jak jest w Izraelu, to podkreśla:

  Również za każdym razem zaznaczał, że Polska ureguluje wszystkie należności z tytułu odszkodowania drugiej wojny, jakie Żydzi ponieśli. W Polsce – podkreślał – władza będzie walczyć z antysemityzmem jak z przestępstwem. I tu przypomnę Polakom, że na Polaków można pisać na całym świecie, że to Polacy mordowali Żydów, że ograbiali ich z ich mienia i że Polska to kraj antysemitów. I głosi się te kłamstwa po całym świecie. Kiwną któryś z rządów, że to antypolonizm ?”

  Tyle fragment książki Albina Siwaka.

  Należy przypuszczać, że tak jak powiedział w wywiadzie gen. Skrzypczak, Amerykanie po wyborze na prezydenta Donalda Trumpa nie dadzą się wciągnąć w awanturę wojenną z Rosją. W związku z tym, zapewne, za nowego prezydenta zaczęli się mocno „przyglądać” obecnie rządzącym z Kaczyńskim i Macierewiczem na czele oraz granicy wschodniej, zwłaszcza z Rosją.”
  ……..

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/03/nato-nie-pozwoli-nam-wpakowac-sie-w-rosyjska-awanture/

 • pi

  Sinclair będzie robił testy na ludziach w Birmingam i Bostonie tego roku z tym środkiem odmładzającym http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4343142/Human-trials-age-reversing-pill-start-six-months.html

 • Graża

  no to wiemy za co Polacy dostali 500+ – ano za to żeby: 1. nie chodzić do urzędów i wszytko w tej procedurze załatwić on – line – ta ilość zadowolonych z cyfryzacji ludzi jest potrzebna do akceptacji następnego kroku – wyrugowaniu gotówki http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gotowka-bezgotowkowe-transakcje,164,0,2286756.html, leniwi i idioci wyją z zachwytu że po co w sumie pieniądze w gotówce – jakby nie widzieli z jakimi ,,uczciwymi” państwami maja do czynienia, oto kolejne oficjalne pomruki na temat wyrugowania gotówki, a ludzie jak cepy: płaca kartami, telefonami, za chwilę piętno bestii wejdzie w życie, Polacy nie myślą ani o sobie ani o przyszłych pokoleniach – niestety tak samo – na ten sam lep złapała się reszta świata – wygodniej! no to nie ma pracy! bo wygodniej! ale dla kogo?
  czyli: depopulacja – trwa, zasypywanie ziemi chemtrailsami – trwa, ustawy np 1066 – są, kamery i drony – wprowadzone, serwery które to wszytko przełkną – są, teraz tylko usunąć gotówkę, później wprowadzić system domowy monitorowania( zresztą jest poprzez komputery, liczniki wody i ciepła odczytywane radiowo, tv, telefony) wprowadzą zdalny system monitorowania parametrów życiowych – tzn już jest i działa, w Polsce rozpoczną od emerytów, no polecam film Elysim z Matem Damonem. Nawet nie wiem czy ten blog nie jest takim lepem na myślących inaczej tzn myślących! – nie podejrzewam pana Marka o nic złego, ale że jeszcze pozwalają się tutaj wypowiadać?! – może dzięki temu mają nas pod kontrolą a przynajmniej nasze spostrzeżenia i myślenie – dzieje się i to na dużą skalę, i właściwie to potrzebny nam CUD aby ich zatrzymać.

 • Graża

  no to wiemy za co Polacy dostali 500+ – ano za to żeby: 1. nie chodzić do urzędów i wszytko w tej procedurze załatwić on – line – te ilość zadowolonych z cyfryzacji ludzi jest potrzebna do akceptacji następnego kroku – wyrugowaniu gotówki http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gotowka-bezgotowkowe-transakcje,164,0,2286756.html, leniwi i idioci wyją z zachwytu że po co w sumie pieniądze w gotówce – jakby nie widzieli z jakimi ,,uczciwymi” państwami maja do czynienia, oto kolejne oficjalne pomruki na temat wyrugowania gotówki, a ludzie jak cepy: płaca kartami, telefonami, za chwilę piętno bestii wejdzie w życie, Polacy nie myślą ani o sobie ani o przyszłych pokoleniach – niestety tak samo – na ten sam lep złapała się reszta świata – wygodniej! no to nie ma pracy! bo wygodniej! ale dla kogo?
  czyli: depopulacja – trwa, zasypywanie ziemi chemtrailsami – trwa, ustawy np 1066 – są, kamery i drony – wprowadzone, serwery które to wszytko przełkną – są, teraz tylko usunąć gotówkę, później wprowadzić system domowy monitorowania( zresztą jest poprzez komputery, liczniki wody i ciepła odczytywane radiowo, tv, telefony) wprowadzą zdalny system monitorowania parametrów życiowych – tzn już jest i działa, w Polsce rozpoczną od emerytów, no polecam film Elysim z Matem Damonem. Nawet nie wiem czy ten blog nie jest takim lepem na myślących inaczej tzn myślących! – nie podejrzewam pana Marka o nic złego, ale że jeszcze pozwalają się tutaj wypowiadać?! – może dzięki temu mają nas pod kontrolą a przynajmniej nasze spostrzeżenia i myślenie – dzieje się i to na dużą skalę, i właściwie to potrzebny nam CUD aby ich zatrzymać.

  • P

   Cena może i dobra, ale sprzedający mało wiarygodny. 5 komentarzy w 12 miesięcy!?!
   Duża szansa, że nabywca po zakupie już nie zobaczy ani biletu, ani swoich pieniędzy…

   • P

    A, i jeszcze płatność tylko z góry (czyli brak opcji pobrania i odbioru osobistego).
    „Czekaj tatka latka” – jak to kiedyś mówili.
    Dla mnie przekręt.

 • Pelagia

  Pilne – ratujmy wieloryby przed rzezią
  https://secure.avaaz.org/campaign/pl/norway_save_the_whales_loc/?bGvsIjb&signup=1&cl=12194161474&v=90568
  jak ktoś by twierdził, że można wykańczać zwierzęta, bo tylko ludzie są ważni, to proponuje by oglądał discovery science – tam informują o inteligencji zwierząt. delfiny i wieloryby są jednym z najinteligentniejszych. Jest też teoria, że gdyby kosmici mieli się kontaktować z ziemianami, to niekoniecznie z ludźmi, ale właśnie z waleniami. Tak więc bracia i siostry – do dzieła – podpisujmy protest

 • Xellos

  Żydostwo już wynalazło i od dawna stosuje opisany w torah (bibli) judaistyczny środek na wieczną młodość…

  w tym celu PORYWA CHRZEŚCIJAŃSKIE DZIECI i PRZETACZA Z NICH KREW do swoich żył….

  O podobnej metodzie mówił i Credo Mutwa w swoich wywiadach, o transfuzjach krwi osób poddanych maksymalnemu szokowi tak by ich krew była bogata w różnorakiego rodzaju hormony…

  więc nic nowego ten instytut pod patronatem dr mengele nie wynalazł… Jedyne co to UPOWSZECHNI i ZALEGALIZUJE… takie transfuzje by „równym się wygodniej pasożydowało”… co będzie kolejnym krokiem ku imperium nierządnicy pijanej krwią świętych czyli maryji…. jakiej każdy żyd z uwagi na odbywaną po urodzeniu kastrację na wieczność niewolniczo służy. A to oznacza iż kolejny potop już jest za rogiem….

  • Rodriguez55

   Po 1 to talmud nie torah czy omg biblia chyba że coś wiesz więcej to daj pls cytat ;po 2 to nie żydzi bo jak to Jezus uprzedził wszystkich truf riserczerów :przyjdą do was Żydzi ale to nie będą żydzi tylko synagoga szatana” czyli typy co przyjmują judeopodobne nazwiska by nienawiść spadła na Żydów.
   No i jak tak nienawidzi się wszystkiego związanego ze sprawą Jezusa to kiepsko na alegorie brać potop; może jakaś zemsta swaroga? Gniew peruna? Dzicz jagi? Coś coś;)

  • Dzihad

   GOIE POLSKIE nad czym wy debatujecie .zyda Trzeba prac po mordzie I tyle.Z nimi sie niepowinno prowadzic zadnego dialogu.

 • Peter

  III-cią RP rządzą UKRAIŃSCY ŻYDZI

  https://www.youtube.com/watch?v=Eeiidk_GB1Q

  • Rodriguez55

   Ukraińscy żydzi co nie są Żydami szkoleni w Rosji opłacani przez USA o pro niemieckim kursie a mówiący po Polsku?
   Woda ziemia hemoglobina taka sytuacja.

 • czaro

  Brytyjskie USA i Polskie CZOŁGI JADĄ NA GRANICE Z BIAŁORUSIĄ !

  Białoruś, próba obalenia rządu, Macierewicz przerzuca czołgi pod Warszawę, wojska NATO pilnie zdążają z Niemiec w okolice Warszawy.

  JAK DONOSI PRASA OCZYWIŚCIE W SPOSÓB JAK NAJBARDZIEJ DYSKRETNY CZYLI INFORMACJA PODANA ALE O GODZINIE 5 .00 DZIŚ RANO … W TEJ CHWILI NIE WIDOCZNE ALE PODAJE LINKI Z DATAMI PUBLIKACJI

  To jedna z najbardziej kontrowersyjnych decyzji ministra Antoniego Macierewicza. Postanowił pokazać, że wzmacnia „wschodnią flankę” i nasze najnowocześniejsze czołgi, Leopardy 2A5, nakazał wysłać pod Warszawę,

  TO ROZKAZ O TREŚCI JAWNEJ ! ALE CEL RELOKACJI JEST JUŻ OBJĘTY TAJEMNICĄ , TEJ NAGŁEJ DECYZJI MINISTRA DZIWIĄ SIĘ WOJSKOWI NIE WIDZĄC W NIEJ SENSU …

  Oficjalna narracja MON w tej sprawie wydaje się być rozsądna. Wschodnie rejony Polski, nazywane „wschodnią flanką” w tego rodzaju rozważaniach, są słabo obsadzone wojskiem. Większość polskich sił zbrojnych stacjonuje na zachodzie kraju, podczas gdy zagrożenia można wypatrywać raczej na wschodzie. Ostro krytykujący poprzednie rządy za to rzekome zostawienie wschodniej Polski na pastwę losu Macierewicz deklaruje więc wzmocnienie słabej flanki. Tworzone są tam pierwsze brygady Obrony Terytorialnej, a ze śląskiego Żagania do podwarszawskiej Wesołej zostanie wysłanych 58 najnowocześniejszych polskich czołgów – całe uzbrojenie jednego z batalionów 34. Brygady.

  Więcej wiadomoąci pod linkiem:

  https://miziaforum.wordpress.com/2017/03/26/2526-03-2017-r-bialorus-proba-obalenia-rzadu-macierewicz-przerzuca-czolgi-pod-warszawe-wojska-nato-pilnie-zdazaja-z-niemiec-w-okolice-warszawy/#comment-305999

  Brytyjskie, USA i Polskie czołgi jadą na granicę z Białorusią!?

  https://www.youtube.com/watch?v=uqVfqsTVBAE&t=5s

  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/137701,brytyjskie-usa-i-polskie-czolgi-jada-na-granice-bialoruska

  https://www.youtube.com/watch?v=uqVfqsTVBAE&t=5s

  • Admin

   Mizia to panikarz i sensacjonalista. Przecież przy pierwszej próbie wjazdu obcych wojsk na teren Białorusi Rosjanie użyją broni nuklearnej. Atak na Białoruś to atak na Rosję.

   • Irol

    Chciałbym widzieć, jak te wspaniałe czołgi zostają załatwione przez T90.
    W Syrii się okazało, że jedyny czołg, który jest w miarę odporny na rakietowe pociski ppanc to właśnie najnowszy T90 z systemem Sztora. Jeden z nich został ostatnio przejęty przez jewrejskich najemników i od 2 miesięcy Ruscy i Syryjczycy nie mogą go zniszczyć.

   • Rodriguez55

    Ziemia to kula, nuki zniszczą świat a wszystkiemu winni są Żydzi xD
    Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać xD

    • Irol

     Nie zniszczą, nie zniszczą, bo tylko 2 kraje maja wystarczającą ilość, żeby zniszczyć co najwyżej Europe. Reszta, ma ilości śladowe, gdzie może co najwyżej uderzyć w centra miast. Bron atomowa, wcale nie jest taka wszechmocna. Aktualna, nawet może być znacznie słabsza niż kilkanaście lat temu, ze względu na ciągle występujący efekt rozpadu radioaktywnego w głowicach. Bron atomowa, trzeba co 20 lat „odnawiać”, a mało który kraj ma tyle kasy. Dodatkowo, nie wydaje, mi się, żeby ci najbogatsi chcieli wszystko tracić, a to Ich Dobra własnie zostaną zaatakowane jako pierwsze. Ogólnie, jest możliwy jakiś tam atak rozpaczy, z tym, ze nie bałbym się jakiś ekstra masowych ataków. W dzisiejszej sytuacji nie maja sensu. Bron jest za droga, cholernie celna i głowice są w większości w stanie w którym ciężko stwierdzić, czy zadziała, czy nie. Słowem, głowa do góry.

 • Ola z Podola

  Moja mała nosek wyczuła taki gips…gdyby to była lipa to by milczeli,a ze to jest realne chcą ośmieszyc ludzi i zniechecić temat.

 • sara

  Aleksander Jabłonowski co niszczy i zabija Polaków

  https://www.youtube.com/watch?v=m-HwlgbXH84

 • Majestic

  1267 _PL_ Néstor, Jahwe, jego aniołowie i plany wobec ludzkości, Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi https://www.youtube.com/watch?v=NaU3dZmIAZ0 Księga Henocha audiobook , tu jest w wszystkich częściach opisane ich imperium księga była zniszczona ten egzemplarz cudem się ochronił w Etiopii https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y

 • greg2014

  Oficjalne potwierdzenie istnienia broni elektromagnetycznej na stronach WAT-u

  ”A nad wszystkim czuwa RADWAR – Przemysłowy Instytut Komunikacji SA

  Na te projekty rząd wydaje setki milionów, a dodatkowo otrzymuje na te cele dofinansowanie ze Stanów Zjednoczonych, gdyż te eksperymenty robione są w ramach NATO. Oczywiście tzw. „naukowcy” pracujący przy tych antyludzkich projektach są sowicie opłacani. Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że ginący corocznie w dużych ilościach ludzie w Polsce, mogą być ofiarami porwań w celu doświadczeń prowadzonych w odizolowaniu, a ginie ich niemało, bo około 18 tys. rocznie.

  Cała zorganizowana sieć gankstalkingu idealnie współpracuje z sądami, prokuratorami zakładami psychiatrycznymi, gdzie wytrenowani, wyspecjalizowani fachowcy, na zamówienie robią z człowieka wariata. A mają na to swoje przetrenowane metody socjologiczne i farmaceutyczne, zupełnie jak w czasach stalinowskich. Jednakże tamten system to pikuś w porównaniu do tego, co się obecnie dzieje.”

  ”Obecnie torturują za pomocą zdalnej energii skierowanej i to się dzieje w imię litery prawa. Wszystkie ofiary tego elektronicznego nękania przeżywają horror codzienny, a jakieś łajzy na tym zarabiają ciężką kasę, chwaląc się z pewnością swojej żonie i dzieciom, że są tak zaradni życiowo.

  Na oficjalnej stronie WAT-u podają, że broń, której używają jest skuteczna nie tylko w warunkach wojennych, ale w czasie pokoju, np. do tłumienia demonstracji. Nie możesz człowieku wyrazić swojego niezadowolenia ze skandalicznych posunięć samo wybieralnej władzy lub skorumpowanych urzędników, bo Ciebie potraktują bronią elektromagnetyczną, skalarną lub jeszcze inną technologiczną bronią.

  W tym miejscu nadmienię Wam o własnym doświadczeniu w tym temacie. Otóż swojego czasu uczestniczyłam w dwóch połączonych pikietach antypsychiatrycznej oraz StopZet. W pewnym momencie pojawiła się tam duża śmieciara, ogromny wóz i stała tam w niedalekiej od nas odległości dość długo. Poczułam nagłe zawroty głowy, których normalnie nie miewam. A najgorzej było następnego dnia, bo nie mogłam wstać z łóżka, taki czułam ból nóg. Ten ból był tez jednorazowy, właśnie po tym proteście. Cały dzień musiałam przeleżeć w łóżku.

  Tymczasem w mediach, a nawet w Internecie ofiary tych okrutnych eksperymentów są ośmieszane, a płatni dezinformatorzy, tzw .wyszkolone operacyjne ciule, mają za zadanie tłumić wszelkie przejawy zainteresowania tematem szerszej opinii publicznej i zaraz, gdy tylko pojawi się jakieś info w tej sprawie, zjawiają się na posterunku, gotowi do dezinformacyjnej akcji. Oczywiście bezrefleksyjnie ludzi pokrzywdzonych nazywają ludźmi chorymi psychicznie.

  Tymczasem jak się okazuje, proceder ten np. w Stanach Zjednoczonych jest wykorzystywany również przez developerów do przejmowania za bezcen nieruchomości po ofiarach. Wiele ludzi bowiem z powodu złego samopoczucia w tych naświetlanych pudłach, zmienia miejsce zamieszkania sprzedając za bezcen swoje dotychczasowe lokum. ”

  …………
  https://boskaenergia.blogspot.com/2017/03/oficjalne-potwierdzenie-istnienia-broni.html

 • Tomisław

  Marek , wżóć to na tapetę.
  Polskie dzieci są sprzedawane na organy i do pedofilów
  https://youtu.be/6TcVwSVnvHE

  • Admin

   Oglądałem właśnie. Widzę, że też im oszukują licznik. U mnie w ogóle zablokowali analitykę na żywo.

  • greg2014

   Skąd gość się wziął przy wypadku posła Kukiz15?
   Pamiętacie?..

   Ktoś sie musi wziąć za ten handel ludźmi!