Ogłaszamy KONIEC CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ W POLSCE

Dyskusja na ten i inne tematy została przeprowadzona w piątek 1 września w mieszkaniu Piotra Rybaka we Wrocławiu. Biorą w niej udział Jacek Międlar, Jarosław Bogusławski, Marek Podlecki, Piotr Rybak i dr Zbigniew Kękuś.

Z ostatniej chwili:

Po dzisiejszym posiedzeniu Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, Piotr Rybak udzielił mi wywiadu jako pierwszemu! Czuję się niezwykle zaszczycony!
W wyroku były same uchybienia!
Piotr Rybak o orzeczeniu Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu https://www.youtube.com/watch?v=D1J13oi-YN8

235 komentarzy Ogłaszamy KONIEC CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ W POLSCE

 • Świętowit

  Fizyk dr Michio Kaku w CBS na żywo:” HAARP jest odpowiedzialny za niedawny przebieg huraganów”.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=DIXQXb5iAg4

 • Majestic

  „ARMAGEDON❗ Potężny huragan Irma uderza w USA❗ Geoinżynieria❗ NWO”
  Portal Nysa
  https://www.youtube.com/watch?v=dtYBw38DYMM

  • Świętowit

   Patent US 4686605 A
   Metoda i aparatura do zmiany regionu w atmosferze Ziemi, jonosfery i / lub magnetosfera
   http://www.google.com/patents/US4686605

  • Majestic

   mechanizmy powstawania pogody dobrej zlej ekstremalnej itd znane są już można powiedzieć setki lat , dziesiątki patentów naiwnie złożono w tym celu , znając patent nie trudno podpatrzeć cały proces i wykorzystać to . autorzy tych patentów z reguły mieli dobro ludzkości aby niemożliwe stało się mozliwe , zobaczmy jak szybko można wywołać deszcz na obszarach kilku krajów w konsekwencji czysto amatorskim sprzętem nawet to nie jest kwestia godzin https://www.youtube.com/watch?v=6Ud5NNDJaGE a HAARP można globalnie uzywac istotnym jest wykonanie mocnego wiru energetycznego w konsekwencji taki wir jest samoczynnie napędzany przeciwstawna strona ziemskiej atmosfery , wiec takie zjawisko wystarczy jedynie porządnie zainicjować .

 • Ania

  Kilka wieków później dziesięć plemion narodu wybranego przybyło do Asyrii. Według biblii mieli być tam źle traktowani przez Babilończyków. Fakty historyczne temu przeczą. Byli równouprawnionymi obywatelami w Asyrii i zajmowali wysokie urzędy. Biblia mówi że uciekli z niewoli Babilońskiej do Judeii. Mimo, że zgodnie z faktami historycznymi, Żydzi wyszli z Babilonii za zgodą króla Perskiego.

  Podczas okupacji Rzymskiej prowadzili działalność przeciwko cesarstwu. Przypisuje się im spalenie Rzymu. W całym okresie starożytnym byli postrzegani jako element szkodliwy, żyli w zamkniętych i wyizolowanych dzielnicach żydowskich.

  Tak samo postrzegał ich świat nowożytny. W średniowieczu żydzi musieli nosić na ubraniach żółtą gwiazdę Dawida. Nie był to wymysł hitlerowskich nazistów, tylko egzekwowanie prawa. Prawa, które od czasów napoleońskich, gdy bankierzy żydowscy weszli na salony Europy nie było respektowane.

  Na terenie Polski, żydzi prowadzili wyszynk wódki, rozpijając tym samym chłopów i ich zadłużając. W okresie rewolucji przemysłowej zmuszali do niewolniczej pracy w ośrodkach przemysłowych centralnej Polski . Inną forma zadłużania Polaków była lichwa. W czasie zaborów na terenie królestwa Kongresowego i w Galicji żydzi zbili fortuny. Praktycznie nie było rodziny, która w mniejszy lub większy sposób nie ucierpiała.

  By nie być gołosłowny przytoczę fotokopie przedwojennej książki „Pamiętnik starego żołnierza”, który traktuje o postawie żydów wileńskich mordujacych rannych żołnierzy podczas odwrotu spod Moskwy wojsk Napoleona. Historię spisano gdy pojęcie antysemityzmu było czymś obcym wśród Polaków.

  cdn

  Żydów obwiniano za I wojnę światową. Byli autorami krachu gospodarczego w latach 20-tych, który szczególnie dotknął Niemcy.

  Żydzi nie byli lojalni nawet wobec komunistów i ZSRR. Mimo że byli współtwórcami, by nie powiedzieć autorami tego systemu.

  Dziś poprzez korporacje międzynarodowe, ograbiają państwa wyprowadzając podatki do rajów podatkowych. Manipulują finansami światowymi poprzez emisje pieniądza bez pokrycia.

  W powojennej Polsce, komuniści obwinili żydów o działalność na szkodę państwa.

  Było to wynikiem rewizjonizmu żydowskiego zwalczanego przez Gomułkę po VII plenum KC.

  Prościej mówiąc, Gomółka obwinił żydów, współtworzących aparat władzy i struktury bezpieczeństwa państwa, o spowalnianie reform. Owocem jego wystąpienia były prześladowania inteligencji żydowskiej.

  Eskalację konfliktu przepełnił wybuch wojny Izraelsko- arabskiej w 1967. W wyniku czego ZSRR potępił Izrael i zerwał stosunki dyplomatyczne z nim. Dało to zielone światło do dalszych wystąpień Gomułki, który wygłosił w czerwca 1967 roku przemówienie w którym zawarł tezę o istnieniu w Polsce „syjonistycznej V kolumny” .

  Największym wrogiem żydów był min. spraw wewnętrznych gen Moczar. Z jego inicjatywy oczyszczono UB z elementów żydowskich.

  Żydzi jednak przy poparciu prasy zagranicznej bronili własnych pozycji. Punktem zapalnym był prowokacyjny spektakl Dziadów A. Mickiewicza z antyradzieckimi wątkami. Nałożona na spektakl cenzura wywołał demonstracje studentów. Dwóch z nich relegowano z uczelni, byli to Adam Michniki Henryk Szlajfer(żyd, minister spraw zagranicznych w rządzie Buzka).

  W obronie studentów pisała prasa amerykańska i zabierało głos Radio Wolna Europa w audycjach Brzezińskiego. Na uczelniach Warszawskich, Poznańskich w obronie studentów pojawiły się ulotki autorstwa Jacka Kuronia iKarola Modzelewskiego.

  W związku z przygotowaniem wiecu przez młodzież żydowską, 8 marca, aresztowano Szlajfera, Seweryna Blumsztajna(prezes związku dziennikarzy polskich, został odznaczony przez Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski), Jana Lityńskiego(poseł na Sejm , 2010–2015 doradca prezydenta RP), Modzelewskiego i Kuronia. Następnego dnia aresztowano Michnika.

  Wydarzenia marcowe , zgodnie z hasłem komunistów :Syjoniści do Syjonu, skutkowały exodusem wielu rodzin żydowskich do Izraela.

  Jednak prowokatorzy zostali, by budować naszą lepszą przyszłość.

  Naród Polski ciągle wierzy, że buduje swoją przyszłość, mimo, że czuje oddech żyda na plecach.

  Elementem wojny polsko –żydowskiej, była negatywna krytyka komunizmu. Dla tego kościół popierał w swych dążeniach żydowskich rewizjonistów. Katolicy związani z PAX-em i władzą byli odmiennej orientacji.

  Nagonka antykomunistyczna jest ciągle ulubionym orężem żydów z IPN-u, żydowskich koncernów medialnych i Narodowców. Ma na celu niszczenie Polski i skłócenie Polaków.

  Polacy walczą z komuna i komunistami, których nie ma, a swoich wrogów nie dostrzegają.

  W niedalekiej przyszłości żydzi nie będą też lojalni wobec USA, to tylko kwestia czasu.

  Są to bezpaństwowcy, pasożytujący na innych, nastawieni wyłącznie na własne korzyści i zysk. Dla własnego interesu ich wiara dopuszcza nawet ludobójstwo, współplemieńców.

  Dlatego tak łatwo SS-mani pozyskiwali żydów do nadzoru i mordowania rodaków.

  Podczas powstania żydowskiego w Judei przeciw Rzymowi, żydzi mordowali swoje kobiety i dzieci by nie dostały się do niewoli. Gdy Żydzi odlali złotego cielca. Lewici wymordowali na rozkaz Mojżesza 23 tyś współplemieńców. Mojżesz:

  „A on im rzekł: „Tak mówi Pan, Bóg Izraelów: Niech każdy przypasze miecz do biódr swoich. Idźcież i wracajcie się od bramy do bramy przez środek obozu, a zabijajcie każdy brata i przyjaciela, i bliźniego swego!”

  Żydzi muszą zrozumieć, że nienawiść Polaków sami wywołali swoją zdradą i zbrodniami. Zrozumiałe jest, że Polak obawia się zatrudnić żyda. To żydzi są rasistami, wobec WSZYSTKICH innych nacji. Uważają się za naród wybrany resztę świata mają za idiotów i gojów. Rasizm do reszty świata wpaja im ich własna religia.

  Czasem jednak trafi się przyzwoity żyd, ale to rzadkie przypadki. Żeby jednak nie siać nienawiści do wszystkich żydów, należy rozróżniać sterujących nami i żydami elity żydowskie: finansistów, polityków, cadyków i rabinów od prostych ludzi.

  Moje refleksje starałem się przedstawić obiektywnie. Wszystko co napisałem ma potwierdzenie w faktach historycznych. Wyszło jak wyszło.

  Miałem okazję też poznać przyzwoitego żyda. Mieszkał w moim domu, był krawcem. Pamiętam jak mi, jako dziecku, złożył życzenia z okazji komunii świętej i dał mały upominek co bardzo mnie zdziwiło. Wtedy wszystkich żydów postrzegałem jako morderców Jezusa. Taki obraz zakodował mi mój ksiądz. Inne problemy w owym czasie, związane z żydami nie przemawiały do mnie i były mi obce.

  Wspominany żyd szył nam garnitury od mojego przyjęcia, aż do jego śmierci, Nawet smoking zrobił mi. Mało nie chciał pieniędzy za robociznę. Twierdził, że to jego ostatni smoking. Co to była za robota nie da się powiedzieć dziś nikt takich garniturów nie szyje. Specjalne wstawki z wielbłądziego włosia (ramiona) i końskiej włosianki (na przód), wykańczane od wewnątrz jedwabiem. Dzisiejsze garnitury to szmaty, brak mi tego krawca. Był tez dobrym sąsiadem. Uratował mi tyłek przed aresztowaniem przez UB w stanie wojennym. Trudno jednak uogólniać na podstawie tego żyda.

  Fakty i historia dowodzą czegoś zgoła innego. Jednak nie wolno wszystkich żydów traktować jedną miarą. Tak jak w każdej społeczności są kanalie i ludzie. ”
  http://fischer.neon24.pl/post/140061,nie-kazdy-zyd-to-zly-zyd

  No może nie wszystko jest tak dokładnie, jak autor przedstawił, ale blisko.

 • Ania

  Nie każdy żyd to zły żyd.

  „Nienawiść do innych to okropna choroba. Nienawidzimy żydów, masonów, komunistów, Rosjan, Niemców, katolików i ateistów. Wynika to z niewiedzy, bezmyślności i operowania stereotypami. Dlatego jako naród jesteśmy osamotnieni i nic nie znaczymy.

  Żydzi dzielą się na 12 plemion, są mniej lub bardziej ortodoksyjni. Są biedni i bogaci. Są zorganizowani na wzór roju w ulu, są robotnicy i wojownicy. Niby tacy sami, a zupełnie inni.

  Bogaci żydzi, najczęściej utożsamiani są z tymi z „ameryki” . Związanymi z globalistami i koncernami ponadpaństwowymi. Biedni wyrobnicy krawcy, muzycy, hotelarze, żyjący za drutami Izraelskiego getta.

  Bogatsi to elity żydowskie, które poprzez rabinów manipulują całą resztą żydów. Gdy żydowskie elity są atakowane natychmiast identyfikują się z tymi biednymi, niedorobionymi i odwołują do ich holokaustu.

  Chociaż bogaci żydzi nie zrobili nic by ratować swoich braci w czasie II wojny światowej. Zebrane pieniądze na ratowanie żydów węgierskich sprzeniewierzyli. Adresata tego dilu Adolfa Eichmanna porwano do Izraela, by móc przeprowadzić jego proces w wygodny dla nich sposób. Obwiniając go o zagładę węgierskich żydów, ale nie dopuszczając do wyjawieniu całej prawdy o tej tragedii. Dlatego Eichmanna nie postawiono przed międzynarodowym Trybunałem Norymberskim, mimo że jak i w Izraelu tak w Norymberdze dostał by tylko jeden wyrok. Wyrok śmierci.

  System organizacji żydów przypomina inne zamknięte organizacje o charakterze masońskim, mafijnym, wyznaniowym . Nieprzejrzystość działań i tajny charakter budzi zrozumiały niepokój, świata zewnętrznego.

  W wypadku żydów jest tym bardziej zrozumiały, bo jako bezpaństwowcy od tysięcy lat działali na szkodę tych którzy dali im dom i schronienie.

  Jako nomadzi, w okresie głodu zawitali do Egiptu, gdzie pracowali przy budowie piramid. Usynowiony przez faraona Mojżesz, najwyższy kapłan Egiptu zdradził swego ojca i razem z całym ludem żydowskim uciekł z domu „niewoli”. Żydzi jako niewolnicy zbiegli z Egiptu zabierając złoto faraonów.

  Osiedli w dolinie Jordanu, wymordowując zamieszkującą wcześniej te ziemie plemiona. ”

  Kilka wieków później dziesięć plemion narodu wybranego przybyło do Asyrii. Według biblii mieli być tam źle traktowani przez Babilończyków. Fakty historyczne temu przeczą. Byli równouprawnionymi obywatelami w Asyrii i zajmowali wysokie urzędy. Biblia mówi że uciekli z niewoli Babilońskiej do Judeii. Mimo, że zgodnie z faktami historycznymi, Żydzi wyszli z Babilonii za zgodą króla Perskiego.

  Podczas okupacji Rzymskiej prowadzili działalność przeciwko cesarstwu. Przypisuje się im spalenie Rzymu. W całym okresie starożytnym byli postrzegani jako element szkodliwy, żyli w zamkniętych i wyizolowanych dzielnicach żydowskich.

  Tak samo postrzegał ich świat nowożytny. W średniowieczu żydzi musieli nosić na ubraniach żółtą gwiazdę Dawida. Nie był to wymysł hitlerowskich nazistów, tylko egzekwowanie prawa. Prawa, które od czasów napoleońskich, gdy bankierzy żydowscy weszli na salony Europy nie było respektowane.

  Na terenie Polski, żydzi prowadzili wyszynk wódki, rozpijając tym samym chłopów i ich zadłużając. W okresie rewolucji przemysłowej zmuszali do niewolniczej pracy w ośrodkach przemysłowych centralnej Polski . Inną forma zadłużania Polaków była lichwa. W czasie zaborów na terenie królestwa Kongresowego i w Galicji żydzi zbili fortuny. Praktycznie nie było rodziny, która w mniejszy lub większy sposób nie ucierpiała.

  By nie być gołosłowny przytoczę fotokopie przedwojennej książki „Pamiętnik starego żołnierza”, który traktuje o postawie żydów wileńskich mordujacych rannych żołnierzy podczas odwrotu spod Moskwy wojsk Napoleona. Historię spisano gdy pojęcie antysemityzmu było czymś obcym wśród Polaków.

  • Wojox

   Znam historie biblijna i parę błędów ci się wkradło.
   A retoryka trochę śmierdzi .
   Wspomnę tylko dlaczego okoliczne plemiona były zawsze wybija w pień. Mianowicie każdy kto zna zasady telegoni wie co się dzieje z człowiekiem który współżyje ze zwierzęciem. Jego genotyp przechodzi na człowieka i wicewersa. Niebawem będzie juz na legalu ten proceder to wielu ludzi przekona się o tym. Canada juz zalegalizowala zoo filie. Oczywiście dzisiejsza synagoga Szatana wie o co chodzi i kieruje gojow na tę minę.
   Drugi błąd to to iż biblia wyraźnie mówi ze żydzi wyszli z niewoli a nie uciekli i dostali środki na odbudowę świątyni. Proszę pisać prawdę. .

   • Ania

    To nie ja, tylko Fiszer.
    Ale od siebie też coś dołożę.

    Ta rasa to mieszanina genów ” obcych bogów” i zwierzecych.
    Stąd pierwotnie brak ludzkich cech, np empatii i intuicji czyli głosu serca.
    Brak też sumienia.
    Zasady postepowania dyktuje szczegółowo talmud.

    Wycinali w pień plemiona ludzkie, bo do tego właśnie zostali „stworzeni”.

    Autor mówi o 12 plemionach , ale do naszych czasów dotrwało tylko 2: Judy i Lewiego .
    Przetrwało też plemię Benjamina, bo połączyło się jeszcze w starożytności z plemieniem Judy.

    Znamienne, że akurat te 2 plemiona przetrwały.
    Potomstwo pierwszej żony Jakuba – Lei

    Musiała być nosicielką czegoś ważnego…

   • Majestic

    „wyszli z niewoli a nie uciekli ” tu jest nieporozumienie niestety wyszli z niewoli ok ale uciekając ! podobnie jak z Egiptu te sprawy były niemal identyczne .

 • Ania

  Ciekawy tekst u Treboroka.
  Dzienniki Hansa Nilzera lub co ukrywa Watykan?

  https://treborok.wordpress.com/2017/09/08/dzienniki-hansa-nilzera-lub-co-ukrywa-watykan/

  23 października 1899 r. Lepiej bym umarł dziś rano. Ponieważ w zbiorach mi powierzonych znalazłem wiele dokumentów, które mówią, że od początku do końca historia Zbawiciela jest wymyślona! Starszy bibliotekarz, do którego zwróciłem się o wytłumaczenie powiedział, że tu ukryta jest główna tajemnica: ludzie nie widzieli przybycia Zbawiciela i go nie rozpoznali. Wtedy Pan nauczył Pawła jak powinno się nieść wiarę ludziom, i ten zabrał się za to. Oczywiście do tego musiał skomponować z Bożą pomocą pewien mit, który przyciąga ludzi. Wszystko to jest logiczne ale z jakiegoś powodu czuję się nieswojo: czy podstawy naszej nauki są na tyle chwiejne i nietrwałe, że potrzebujemy jakiś mitów?

 • sprawdzam

  https://www.youtube.com/watch?v=7YsfCcBC-GM
  SEPSA – Rodzice Antosia – pierwsza wypowiedż po śmierci synka. Zapowiedź działań.
  Opublikowany 7 wrz 2017

  • Ania

   Oni może sami to prowokują. Uwielbiają się przedstawiać jako ofiary.

   • ninanonimowa

    —– myślę,że nie o uwielbienie tu chodzi.

    JAK z ODWIECZNEGO KATA LUDZKOŚCI zamienić się w ofiarę i jako // ofiara // moralnie uzasadniać swoje OKRUCIEŃSTWO czyli rolę KATA.

    —popatrz ! w przyrodzie jest to możliwe https://www.youtube.com/watch?v=ndHi6i07iaQ

    —————————-tu ! mitologia

    Nie wierzę w objaśnienia historyków…. żydzi jak ich zwał, tak zwał odradzają się DZIWNIE !! od tyś lat. Mam nieodparte przekonanie od wielu lat ,że ten samozjadający się mitologiczny symbol odnosi się do żydów.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Uroboros

    Ps. postaraj się przeczytać wszystko co napisano w powyższym linku. PODZIEL zawartą w nim wiedzę /wypośrodkuj i / prześpij / się z tematem kilka dni .

 • Ania

  Sanjaja tym razem o edukacji.
  W jego stylu, oczywiście, ale dużo mądrych spostrzeżeń.
  https://youtu.be/xzWPH07qhB0

 • Ania

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8265/ria-novosti-amerykanie-ewakuowali-z-terenow-walk-o/
  „Zinformację podała rosyjska agencja RIA Novosti. Powołując się na źródła „wojskowo-dyplomatyczne”, tuba Kremla obwieściła, że „amerykańskie śmigłowce ewakuowały z rejonu Dajr az-Zaur [miasta jeszcze do niedawna oblężonego przez dżihadystów – red.] ok. 20 dowódców polowych i bojowników Państwa Islamskiego”, by nie wpadli oni w ręce armii syryjskiej i Rosjan.

  „Waszyngton planuje wykorzystać doświadczenie wywiezionych bojowników w innych dziedzinach” – cytuje anonimowego informatora agencja Sputnika. Zdaniem Rosjan, ewakuowani przez spec-służby USA dżihadyści, to Europejczycy. Jak nietrudno się domyśleć, Amerykanie enuncjacje te szybko zdementowali.”

  No tak, wyszkolenie dobrego dżichadysty sporo kosztuje.
  Nikogo nie stać na takie straty.

 • Ania

  Bardzo ważna uwaga autora arta na temat Słowian.

  „Mają Żydzi swoje Kongresy, Światowy i Europejski (założony w 1986r.) – ten ma siedziby w Paryżu, Brukseli, Strasburgu, Berlinie i Budapeszcie, jest afiliowany przy unijnych władzach. Te żydowskie organizacje zarzucają Europejczykom, w tym i nam, Słowianom, antysemityzm, mowę nienawiści i żądają ich ścigania.

  My, Słowianie, najliczniejszy lud Europy oraz ogromna słowiańska emigracja – niestety, często nie uznawana za mniejszość -, wielokrotnie liczniejsza od żydowskiej, nie posiadamy żadnej organizacji na międzynarodowym forum, ani przy ONZ, ani przy UE. W większości własnych państw nie posiadamy także własnej reprezentacji politycznej. Nie możemy zatem przedstawić na międzynarodowym forum zarzutu wobec żydowskich organizacji o ich szowinizm i antysłowiańskie działania, w tym o mowę nienawiści, nie możemy także podjąć skutecznej obrony przeciw syjonistycznym reżimom w naszych słowiańskich państwach. Nie możemy przeciwstawić się syjonistycznej polityce skłócania Słowian, nieustającym próbom wzniecenia wojennego konfliktu z Rosją.”
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/140070,polak-rusofob-i-antysemita-zyd-slowianom-niesie-pokoj

  • Majestic

   to HAARP czysta indukcja z ładunkami w chmurach , takie efekty są różnorodne zależne od pogody miejsca oraz natężenia i konta odbicia High Frequency niekiedy występują tęczowe obłoki pora dnia różnicuje te efekty itp

  • Easy Rider

   Podobnie było w Chinach w 2008 r., tuż przed trzęsieniem ziemi, prawdopodobnie wywołanym HAARP-em.

   http://hotnews.pl/artnauka-468.html

   • Majestic

    ostatni huragan nad Polską HAARP- zostawił ślad , jakieś parchy intelektualne mówiły że to radar ha ha podobne fenomeny były rejestrowane nad CERN-en z czasem moderują takie naoczne fakty i dowody aby ucichło.

 • matka

  CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ? Co to takiego cywilizacja żydowska? Piszesz o tych co to podają się za żydów a nimi nie są, A są synagoga szatana?

  • Ania

   Cała nasza obecna cywilizacja to cywilizacja wyrosła z Sumeru.
   Żydzi, to jedni z tych stworzonych w Sumerze ( do konkretnych zadań ) czyli stworów.
   Sa i inne stwory.
   Wsystko jedno które, bo ich celem jest zniszczenie człowieka na Ziemi.

   • Ania napisał:
    „Cała nasza obecna cywilizacja to cywilizacja wyrosła z Sumeru.
    Żydzi, to jedni z tych stworzonych w Sumerze ( do konkretnych zadań ) czyli stworów. Są i inne stwory”
    Bardzo ciekawa hipoteza chociaż ja mam inną.
    Jest kilka ras ludzkich, każda z nich różni się wyglądem, cechami charakteru, obszarem zamieszkania. Rasa biała- indoeuropejska, wschodnia- azjatycka, murzyni,arabowie. Każda z nich ma też swoją odmienną religię i tradycję.
    Moja hipoteza: czy każda z nich miała swoich własnych stwórców- bogów, lub raczej półbogów? To by tłumaczyło dlaczego każda ma swoją odmienną religię i kulturę. Ma też swoich własnych ‚bogów’.
    Gdzie podział się ten pierwszy człowiek stworzony kiedyś przez Boga i potem wygnany z Edenu ?
    Czy część ludzi jest rezultatem sztucznej ewolucji która rozpoczęła się od zwierząt (mieszanina genów „obcych półbogów” i zwierzęcych, bardzo trafnie powiedziane), a inni są rezultatem stworzenia, czyli człowiekiem właściwym ?
    Gdzie jest dzisiaj ten ‚właściwy człowiek’ ?

    • Ania

     Każdy człowiek jest właściwy.

     Na Ziemi było wiele ludzkich cywilizacji.
     Każda pochodziła spoza Ziemi.
     Ziemia jest zbyt młoda na własne wysoko rozwinięte hominidy.

     Ziemskie hominidy, których nam rają jako naszych przodków ( neandertalczycy, Homo erectus i s-ka), zwyczajnie wyginęły/zostały wytłuczone przez różne katastrofy i kolejne fale kolonizacji ludzi z innych systemów gwiezdnych. Raczej nie mamy z nimi nic wspólnego.

     Biała rasa to potomstwo Hiperboreańczyków i Nordyków.
     Przybyli w +- tym samym czasie na Ziemię , czyli ok 40 tys lat temu. Nie lubili się, ale się tolerowali.
     Jedni i drudzy uciekali przed jakimś agresorem czy też katastrofą wojenną ich planet ( podobno w gwiazdozbiorze Liry). Słowianie i wiele innych białych grup to potomstwo Hiperboreańczyków.
     Jeśli chcesz nazywać ich bogami, to możesz.
     Ale byli ludźmi, jak my, tylko umieli dużo więcej.

     Resztki innych cywilizacji,starszych, to Indianie, aborygeni, część ludów Afryki i niektóre grupy etniczne Dalekiego Wschodu.

     Ten Eden i Adamu ( tak, oni oboje to Adamu, czyli ziemianie, tak ich nazwali ich ” stwórcy „) to właśnie efekt inżynierii genetycznej najeźdźców. Czyli są to stwory. Ich potomstwo to bliski wschód, choć jest tam i sporo ludzi, mniej lub bardziej zborsuczonych stworzymi ( pół-zwierzecymi ) genami.

    • Majestic

     „”Biała rasa to potomstwo Hiperborejczyków i Nordyków.” no tak jest, to w odniesieniu do obecnego stanu Hiperborejczyków przywiózł Perun .
     Wielka Tartaria PL HD
     treborok
     https://www.youtube.com/watch?v=xaYDKnBIbiI

   • Majestic

    „stworzonych w Sumerze ” tak to hybrydki

 • denuo

  Matka Kurka dla Frondy: Panie Prezydencie, czy Pan w Boga wierzy?
  (…)

  Prezydent Andrzej Duda, w przeciwieństwie do mnie, odpowiada za „Czerepacha”. Słowa rzecznika są słowami Prezydenta i to bardzo przykre podsumowanie w świetle przywołanej nauki Jezusa Chrystusa. „Szorstka przyjaźń” zamienia się w profanację, wartości i świętości, które tak eksponuje Andrzej Duda. Pycha kroczy coraz szybciej i jeśli tempo się utrzyma, upadek sam się zgłosi.

  O ile Prezydent mógł mieć pretensję do zachowań niektórych polityków PiS, łącznie z Jarosławem Kaczyńskim, to Beata Szydło nigdy nie dała powodów do takiego traktowania. Mało tego, po bezczelnych słowach „Czerepacha”, Premier zachowała pełną klasę, w przeciwieństwie do milczącego Prezydenta. Żal patrzeć na takie małości, gdy się ma świadomość, że jeszcze dwa miesiące temu Prezydent był jednym z tych, który miał dokonać rzeczy wielkich. Panie Prezydencie proszę nie kłamać, proszę powiedzieć prawdę, jak na spowiedzi. Pan się pogubił, ale to kompletnie, czemu niespecjalnie się dziwię, bo kogóż Pan sobie wybrał na przewodników? Wiceministra PO, „autorytety naukowe”, prezes Gersdorf? I komu Pan oddał swój głos? Tandetnemu i smarkatemu propagandziście? Pan naprawdę nadal wierzy w Boga? Jeśli tak to dlaczego tak się wszystko Panu pomieszało i urządza Pan sobie i nam piekło, ku radości czynnych szatanów? Strażnikiem Pańskiej duszy nie jestem, ale pamiętam z lekcji religii, że są takie grzechy, za które nie dostaje się rozgrzeszenia.

  Matka Kurka (Piotr Wielgucki)

  http://www.fronda.pl…erzy,99159.html

  http://www.fronda.pl…enia,99168.html

 • Ania

  http://WWW.GLOBALINCIDENTMAP.COM

  Type: EarthQuake
  3 hours ago
  Magnitude: 8.1
  DateTime: 2017-09-07 23:49:21
  Region: 87km SW of Pijijiapan, Mexico
  Depth: 69.65
  Source: USGS Feed

 • Majestic

  „Pytanie do W. Putina o Słowian”
  michalxl600
  https://www.youtube.com/watch?v=RQKaoO2QEqo
  „Slavia Slavija Slawia Славия and the European Union / Slavic world / Slavic europe”
  SlavicPatriota
  https://www.youtube.com/watch?v=o8ERHjjlRBg