Opcja Samsona bliska realizacji?

zdj. wprost.pl

Od jakiegoś czasu pseudopolskie media, które są całkowicie w rękch syjonazistów (z tymi „niezależnymi na czele”) ostrzegają przed możliwością stworzenia bomby atomowej przez Iran. Oczywiście nie ma ani słowa o atomowej potędze w regionie, jaką jest terrorystyczne państwo Izrael. Iran jest państwem, które nikomu nie zagraża, należy pamiętać, że ostatni konflikt rozpoczęty przez to państwo miał miejsce prawie 200 lat temu – w 1826 roku, z Rosją (http://www.dailypaul.com/178779/the-last-time-iran-started-a-war).

O tym polskojęzyczne ścierwomedia i sprzedajni pseudodziennikarze nie wspominają. Jako syjonazistowscy agenci, powołują się oczywiście na stanowisko Izraela w tej sprawie, nie wspominając nic ani o tzw. opcji Samsona ani o ukrytych programach produkcji broni masowej zagłady.
Przypomnę, że opcja Samsona ma być smiertelną zemstą na wszystkich narodach świata w przypadku gdyby usiłowały usunąć syjonazistowską zarazę z powierzchni globu.  (http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=4971).Nieoficjalnie mówi się o tym, że opcja Samsona jest już przygotowana i że we wszystkie stolice Europy wycelowane są rakiety uzbrojone w głowice jądrowe. Żydowski profesor Marvin Van Creveld z Holandii podsumował to w kilku zdaniach:

Jesteśmy w stanie zniszczyć wszystkie stolice Europy. Mamy setki bomb atomowych i rakiety, które możemy wystrzelić we wszystkich kierunkach, może nawet w Rzym. Większość europejskich stolic jest łatwym celem dla ataku naszego lotnictwa… Jesteśmy w stanie na wypadek naszej katastrofy zabrać ze sobą świat. I mamy zamiar to uczynić, nim dopuścimy do klęski Izraela„.   (http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=935).

Dlatego też może tak być, że szantażowane anihilacją rządy, robią wszystko co im każą. Nie ma się co łudzić, że z dnia na dzień prywatne państwo Rotszyldów, Izrael, zmieni swój charakter i stanie się faktyczną demokracją, a nie rasistowską patologią. Należy się obawiać i to mocno, że syjonazistowscy fanatycy będą dążyć do realizacji „przepowiedni”, będą wplątywać kolejne państwa w ludobójcze wojny, aby doprowadzić do powstania Wielkiego Izraela i Rządu Światowego z jedną wirtualną walutą, która zniszczy wszelki opór. A to z kolei doprowadzi do realizacji ich chorego celu – eliminacji wszystkich pozostałych narodów, bowiem jak twierdzą „Bóg im dał cały świat”.
Można zapytać: Bóg czy raczej Lucyfer?

Dlatego też najważniejsza jest wiedza o tym co się naprawdę dzieje na Bliskim Wschodzie – nie można wygrać gdy się nie zna prawdziwego wroga i syjonaziści doskonale o tym wiedzą, fałśzując historię, przejmując media, krując operacje terrorystyczne fałszywej flagi jak 911 czy Inscenizację Smoleńską, produkując manipulatorskie filmy i „dokumenty”. Musimy sobie zdać z tego sprawę, że to to właśnie oni w naszym kraju dorwali się do mediów masowego ogłupiania i robią to dość skutecznie – co widać np. w przypadku psychozy smoleńskiej.

Tylko naprawdę niezależne publikacje, jak w internecie, mogą dotrzeć z prawdą do Polaka, zatem należałoby wprowadzić kult bojkotu mass mediów, szczególnie wśród młodych ludzi, którzy na podstawie tego co im się przedstawia popełniają po prostu samobójstwo.

Oczywiście, ci ludzie, których niektórzy nazywają syjonazistami, syjonistami, inni judeosatanistami czy judeocentrykami, stosują wszelkie metody by się ukryć, jak np. za kurtyną „antysemityzmu” czy tzw. „mowy nienawiści”, ale im czynniej będą to robić, tym bardziej wartościowe i poszukiwane staną się publikacje jak ta poniżej.

Pamiętajmy też o tych dzielnych żydach, którzy mimo, że są najbardziej narażeni na zemstę psychopatów spod gwiazdy Dawida, ośmielają się ujawniać światu zło, które tkwi za tym znakiem i ostrzegają przed prawdziwym Holocaustem, który może spotkać całą ludzkość, jeśli bez oporu będzie się akceptować dominację tych ludzi.
Bez tych odważnych, wymienię choćby Mordechaia Vanunu, Bobby Fishera, Benjamina Freedmana, Christophera Jon Bjerknesa, Michela Chossudovsky’ego czy wielu już bezimiennych, nie mielibyśmy wglądu w statanistyczne plany syjonistycznej hydry.


Potencjał głowic nuklearnych judeo-satanistów z powodzeniem może zniszczyć każdą stolicę w Europie
Rafał Gawroński

Izrael wraz ze swą kolonią w Ameryce zwaną urzędowo Stany Zjednoczone Ameryki Północnej przeprowadzili test nowej broni nad wodami Morza Śródziemnego. Jak zapewnił rzecznik wojska w Izraelu w oświadczeniu w poniedziałek. System rakietowy Arrow-3 oficjalnie ma wspierać inne systemy obrony.

Jednak według znawców jest to broń przechwytująca rakiety długiego zasięgu i nie ma zastosowania w konflikcie z Państwem Palestyńskim lub najbliższymi sąsiadami. Wyrazili oni również opinię, że potencjał głowic nuklearnych judeo-satanistów z powodzeniem może zniszczyć każdą stolicę w Europie.

Zatem budują oni system umożliwiający atak na Europę pozostając pod osłoną rakiet przechwytujących typu Arrow ? 3, a pod pretekstem ataku ich terytorium rakietami domowej roboty wystrzelonymi z płd. Libanu czy Getta Gazy.

To śmieszna definicja dla ogłupienia Europejczyków, którzy w większej liczbie domagają się rozwiązania paktu żydowskiego zwanego Unią Europejską. Gdy interesy Izraela będą zagrożone, a z pewnością będą w przyszłości znając ich mordercze dokonania oraz udział morderców w ich rządzie nie zawahają się oni użyć broni nuklearnej przeciwko Europie.

Jak wiemy Izrael zadeklarował oficjalnie, iż wykupuje poszczególne kraje Europy bez zgody ich mieszkańców. Gdy świadomość dojdzie do nich, że są niewolnikami we własnym kraju, to interesy żydów faktycznie będą zagrożone.

Więcej tutaj:

http://rafzen.wordpress.com/2013/02/26/israel-and-their-colony-of-united-states-tested-arrow-3-missile-system-against-europe/

Historyk wojskowości ujawnił plany Izraela
Nadesłane e-mailem przez Rafała Gawrońskiego

Znany izraelski historyk wojskowości Martin van Creveld powiedział, że Izrael w jeden przepiękny dzień może być zmuszony do zniszczenia europejskiego kontynentu przy użyciu wszystkich rodzajów broni włącznie ze swoimi zasobami jądrowymi, jeśli odczuje zbliżanie się końca swojego państwa, podkreślając jednocześnie, że Izrael uważa Europę za wrogi cel. Mówiło się o tym w wywiadzie dla dziennikarzy przeprowadzonym na falach 7 programu żydowskiego Radia i było przetłumaczone na język arabski przez informacyjno – analityczne i badawcze Centrum Prasowe.

„Mamy setki bojowych głowic jądrowych i rakiet, które mogą osiągać różne cele w sercu kontynentu europejskiego, w tej liczbie cele usytuowane dalej od Rzymu, stolicy Włoch” – powiedział Creveld, dodając, że większość stolic europejskich będzie najodpowiedniejszym celem dla sił lotniczych Izraela.

Izraelski historyk potwierdził zdolność Izraela do zniszczenia całego świata jeśli Izrael poczuje, że jest skazany na zniknięcie.

Co się tyczy Palestyńczyków, powiedział historyk, to Izrael obecnie realizuje konkretną strategię w oparciu o masową deportację narodu palestyńskiego i ma zamiar wygnać wszystkich Palestyńczyków bez wyjątku, a znajduje się teraz w oczekiwaniu na odpowiedni moment, żeby dokonać tego czynu.

„Dwa lata temu tylko 7-8% Izraelczyków popierało to rozwiązanie w stosunku do Palestyńczyków, dwa miesiące temu ten wskaźnik zwiększył się do 33% a dzisiaj według badań ankietowych przeprowadzonych przez Instytut Gallupa wskaźnik ten wzrósł do 55%” – zauważył Creveld.

Historyk podkreślił, że Izrael powinien wykorzystać dowolny incydent, który da mu doskonałą możliwość wypędzenia Palestyńczyków, na przykład tak jak to miało miejsce w czasie rzezi w Deir Yassin w 1948 roku (o tym wydarzeniu można przeczytać w Wikipedii)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_Deir_Jassin

Odpowiadając na pytanie o to czy Izrael nie żywi obaw, że będzie uważany za państwo zbójeckie w przypadku wypędzenia Palestyńczyków, odpowiedział on: „Izrael jest państwem, które nie przejmuje się tym co inni o nim mówią a wy powinniście pamiętać słowa byłego ministra obrony Mosze Dajana, kiedy powiedział on: „Izrael powinien zachowywać się jak wściekły pies żeby wyglądać niebezpiecznie w oczach innych i nie powinien być państwem, któremu można wyrządzić szkodę”.

Tłumaczenie: RX
Źródło oryginalne: www.3rm.info
Opublikowano: 25.11.2011

Inne publikacje:

120 komentarzy Opcja Samsona bliska realizacji?

 • Peryskop

  kopernikus wcześniej 12 marca 2013 at 00:16 zaliczyłeś pudło tu:

  „Peryskop-Jak widzę wszędzie cię pełno z twoimi Mądrościami na wszystkich blogach…”

  Źle widzisz, i nie czytasz, bo nie udzielam się poza Monitorem.

  I kolejne pudło, bo gdybyś zapoznał się z moimi wpisami na MP (a także publikacjami poza blogiem) to byś bzdur nie pisał w stylu:

  „…Jak napisałem jesteś ślepy,jak i wielu innych tobie podobnych,a ja nie mam ochoty tego zmieniać,bo szkoda czasu i energii.”

  Mój sceptycyzm co do rewelacji plejadańsko-podobnych wynika z zimnej analizy baaaaaardzo wielu okoliczności oraz osobistych doświadczeń, dość wartościowych odkryć, ale też i rozczarowań.

  Przykładowo przez ponad 30 lat ulegałem „naukowym” złudzeniom, że Apollonauci wysiedli na Księżycu. Teraz jestem przekonany, że wysiedli znaczniej bliżej, bo poniżej pasów van Allena.

  I takich mistyfikacji jest baaaaardzo wiele – również artefaktów dotyczących Stonehange, Majów, Nazca itp itd.

  A Ty kombinuj dalej !

  Życzę spełnienia marzeń i realizacji choćby cząstki ambitnych planów – tym skuteczniej im wcześniej uporasz się z iluzjami.

 • kopernikus

  Peryskop-pewnie znasz powiedzenie,”Macie oczy a nie widzicie,Macie uszy a nie słyszycie” czy kiedykolwiek poświęciłeś trochę czasu,żeby się dobrze zastanowić nad tym prostym zdaniem,podejrzewam że nie. Łykasz wszystko co ci podsuwa nauka bo to dla ciebie jedyny autorytet ,a szczególnie jak jest podparty tytułem prof,inż ,doc itp.Wszystko co nie zgadza się z twoim EGO jest dla ciebie bajką i Iluzją,a czy pomyślałeś że sam jesteś Iluzją i żyjesz w świecie Iluzji.Nie potrafisz obrócić głowy żeby czasami spojrzeć za siebie.Bardzo często „Bajki” są przekazem wydarzeń jakie się wydarzyły i nie powstają tylko przez przypadek lub ludzką wyobrażnię,tylko że ty nie chcesz tego nawet dostrzec.Wszechświat nie jest przypadkowy i chaotyczny jak ci wmówiono,lecz rządzi się pewnymi prawami,których nie jesteś w stanie dostrzec.Jak napisałem jesteś ślepy,jak i wielu innych tobie podobnych,a ja nie mam ochoty tego zmieniać,bo szkoda czasu i energii.
  EX-Student.Magnes o którym wspominam nie ma nic wspólnego z czakrami,rozwojem duchowym czy temu podobnymi rzeczami,chodzi o całkiem inną rzecz związaną z życiem wielu ludzi,chociaż nie są tego świadomi,a efektem tego może być to co nazwałem „Kumaniem”.Ale to temat nie na bloga ,ale Fachowcy od wszystkiego nie wszystko muszą wiedzieć,bo ich Bogiem jest nauka i to co wyczytają w naukowych artykułach .Miałem ci wysłać kilka ciekawych zabawek ,ale nie mam twojego meila,bo nie mogłem się z tobą skontaktować.Kopernikus.

 • kopernikus

  Peryskop-Jak widzę wszędzie cię pełno z twoimi Mądrościami na wszystkich blogach.Jak ci wcześniej napisałem posiadasz wiedzę,typową dla tzw naukowca ale nauka nie jest jeszcze Wiedzą,i myślę że jeszcze wiele czasu upłynie zanim Wiedzę zdobędziesz. Jesteś po prostu ślepy bo wszystko widzisz przez pryzmat „Szkiełka i oka”,i to jest cała odpowiedż.A przy okazji załóż sobie silny magnes neodymowy na prawej nodze od lewej strony na kości piszczelowej/płaska powierzchnia/na wysokości 32-35 cm od podłogi i ponoś go kilka dni,Może wtedy zaczniesz coś „Kumać”.
  Mieczysław Jacek- pisz dalej i się nie zniechęcaj.Ludzie powinni poznać prawdziwą Historię Ziemi,a nie być karmieni od tysiącleci fałszem wymyślanym przez bandziorów z kosmosu żeby nas ze wszystkiego podstępnie grabić i mordować.To co piszesz jest prawdziwe i różni się tylko detalami z tym co ja wiem.Jako „Siewca Zycia” brałem w tym udział dlatego wiem o czym piszesz.Czaszki istot które wtedy powstały zwane „Boskie Dzieci”znajdują się w muzeum w Wenezueli i w Rosji na Kaukazie i mają bardzo wydłużone czerepy.I nie przejmuj się sceptykami i dezinformatorami,bo mają tylko dwa wyjścia,albo trafią do kopalń albo na stoły tych o których piszesz i śmiech im przejdzie.Pozdrawiam Kopernikus.

  • Peryskop

   Kopernikus – już od pierwszego zdania łżesz jak pogięty, bo na żadnych innych blogach mnie nie zobaczysz poza Monitorem.

   OTO.

   Tam sobie pogadacie ze Skibą o wszelkich bajkach plejadańskich.

   W muzeach jest pełno czaszek czekających na de-mistyfikację. Jak słynna czaszka „człowieka z Piltdown” (Eoanthropus dawsoni), „odnalezionego” w hrabstwie Sussex w 1912 roku przez Charlesa Dawsona; aż do do lat 50. XX w. była eksponatem w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Później okazało się, że Dawson połączył fragment małpiej szczęki z fragmentem ludzkiej czaszki i przedstawił to opinii światowej jako jedno znalezisko.

   Trzeba dodać – czego wiki nie podaje – że tamta czaszka była niezwykle cennym „DOWODEM” na potwierdzenie tzw. teorii Darwina.

   Przez pół wieku od tamtej wpadki nie doszukano się „dowodu” 😀

   A tu macie ze Skibą więcej tego typu towaru:

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistyfikacja

   • Peryskop

    Na deser poczęstujcie się opisem fałszu z czaszką i demaskacji.

    Zamieszany był też Conan Doyle – autor bajki „Sherlock Holmes”.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82owiek_z_Piltdown

   • monitorpolski

    A ja szukam wytlumaczenia odmenności DNA czaszki tzw. starchild”, które wg. dokładnych badań dowodzi ingerencji obcych na Ziemi ok. 900lat temu, peryskop. Nt. tej czaszki są dość wiarygodne informacje, owszem, nie miałem jej w rękach, lecz Lloyd Pye jakoś mnie przekonuje. Polecam jeszcze raz ten szokujący temat, który może zmienić wszystko co wiemy nt. historii i prehistorii człowieka.
    Starchild nie jest zresztą jedyną anomalią, w muzeum w Paracas znajdują się dziesiątki bardzo dziwnych czaszek, może o tym niedługo przygotuję materiał.

    • Peryskop

     Czaszkę z Pildown postarzono poprzez trawienie chemikaliami.

     Przy obecnej wiedzy nie ma problemu, żeby dołożyć także DNA.

    • szuwaxpl

     Mogę Tobie podesłać fotki, których ‚nie mogłem robic’ oficjalnie.
     Muzeum w Ica – parę ciekawych.
     Kamieni w museo glyptolytos nie widziałem, bo po śmierci dra trzeba się wcześniej umawiać z paniami, ale jadąc poniżej równika czas dotarcia trudno ustalić w wymiarze europejskim.
     Zresztą nadworny Peryskop uważa, że to są ‚falsyfikaty’ i ma prawo tak myśleć!, bo oficjalna nauka olewa te cuda – bo przekreśleją całą wiedzę włożoną do głów ludziom o historii świata.
     Ale jeśli mogą się przydać moje zdjęcia, to służę, najfajniejsze fotki zrobiłem w Tiwanaku[Tiahuanaco] obok Puma Punku, ale policjantka skasowała z pamięci aparatu, dla pikanterii poprosiłem ją o możliwość zrobienia pamiątki w postaci munduru z flagą na przedramieniu i o dziwo się zgodziła 😉 ah te kobiety

    • Peryskop

     szuwaxpl, dzięki za ofertę, ale zdjęcia nie są dowodem na autentyczność eksponatów wystwionych w muzeach.

     Pamiętasz aferę z galerią Porczyńskich ?

     Czy słyszałeś o żyjącym genialnym fałszerzu, który malował „lepiej” niż Rubens, Van Dyck, Vermeer i inni geniusze pędzla ? W końcu go dopadli, i kilka dzieł wycofano z renomowanych galerii – m.in. w Amsterdamie, ale sąd doprowadził do cichej ugody i facet uniknął więzienia.

     Które muzeum, po wydaniu grubej forsy, będzie łatwe do przyznania, że nabyło falsyfikat ? Przecież reputacja, najlepsi rzeczoznawcy, bilety, katalogi, rankingi, aukcje, subwencje, konferencje, saldo …

     Nie bądźmy dziecinni jak Bolek, Lolek i Atomek oraz Tola !

     ===

     A na marginesie – czy już wiesz kto jest twórcą kalendarza Majów ?

     Czy Jose Argüelles który ten kalendarz rozsławił ?

     Nie.

     W znacznej mierze jest nim zarekomendowany przez Ciebie Ian Xel Lungold – badacz, wykładowca, jubiler i – jak sam się określił – twórca kalendarza Majów !

     Zauważ że inicjatorka naszej dyskusji kilka tygodni temu po informacji o Jose Argüelles’ie i Ian’ie Xel’u Lungold’zie zachowała dyskretne milczenie. Także nie udało się jej rozmydlić faktu całkowitego pominięcia istnienia Księżyca przez Majów – naszego najbliższego ciała niebieskiego, widocznego gołym okiem i mającego przemożny wpływ na stan naszej planety i na życie biologiczne na Ziemi !

     Z podanych wyżej względów Księżyc jest istotnym elementem każdego innego kalendarza – tylko nie Majów !

     Nadszedł zatem czas na syntezę i konkluzję – czyli na wyjawienie hoaxu majańskiego kalendarzyka, na którym oparli swoje bajania wszyscy myślący, że nas okiwają.

     Oddajmy głos „twórcy” :

     http://www.redicecreations.com/specialreports/ilungold.html

     Ian Xel Lungold – Researcher, Speaker, Jeweler and creator of the Mayan Calendar and Conversion Codex.

     …After many sleepless nights and a lot of research and intuitive curiousness to find the truth, origin and different theories about the Mayan Calendar I find the work of Ian Lungold and Carl Johan Calleman most intriguing. These two gentlemen bring something to the Mayan Calendar „mystery” that very few other can bring: facts based on open minded scientific research and an evolving and persistent message about what the Mayan Calendar represent. This is information that have and will continue to change the perception of the world we live in…

     Oczywiście oprócz Lungolda, Callemana i Argüellesa maczało w tym projekcie palce wielu znakomitych speców z obu Ameryk i Europy.

     A zdradziła ich m.in. „super dokładność” przypisywana pierwotnemu projektowi Majów, którzy być może przejęli tę wiedzę od Olmeków. Bo argument, że średniowieczni majańscy astronomowie wyznaczyli fazy przesileń z dokładnością do siedmiu miejsc po przecinku mógł powstać tylko w głowach współczesnych nakręconych „twórców” tzw „Kalendarza Majów”.

     Ciekawym wątkiem jest tzw. Kodeks Drezdeński, ale już w maju/czerwcu 2012 pisałem na Monitorze o korektach jakie wprowadzano, aby „dzieło” Lungolda i Callemana nie runęło.

     Czy mam jeszcze tłumaczyć kto, w jaki sposób, i w jakim celu równie kreatywnie dopisał bzdurne interpretacje jak „układ wszelkich ciał niebieskich” (oprócz Księżyca !) kształtuje losy ludzkości cyklicznie i po wsze czasy ???

     Z datami krytycznymi w grudniu 2012 oraz w marcu 2013 😀

     szuwaxpl, dzięki że się nam szczerze przyznałeś, iż nie bardzo rozumiesz Lungolda i całej idei „Kalendarza Majów.

     Bujdy na resorach rozumieją tylko bujacze i resorowcy.

     Pozdrawiam i życzę kolejnych wypraw pod piramidy świata.

     Biura turystyczne, linie lotnicze oraz okoliczni mieszkańcy
     czekają z utęsknieniem polerując pamiątkowe falsyfikaty 😀

    • Myśląca Gaja

     Prosiłam abyś nie powoływał się ma moje wpisy w sytuacji, kiedy nie mam możliwosci ustosunkowania sie do nich … to mało eleganckie, kiedy atakuje się nieobecnych.
     Czyżby zrobiło sie tobie nudno? A uprzedzałam, abys poszukał sobie nowy obiekt do anielskiego stróżowania 🙂

    • szuwaxpl

     Narzekanie

     Narzekanie to jedna z form karmienia ego.
     Narzekanie to negatywizm. Każda skarga, to krótka, stworzona przez umysł historia, w którą całkowicie wierzysz.
     I nie ma różnicy, czy narzekasz głośno, czy tylko w myślach.
     Gdy masz takie ego, ono trzyma cię w żelaznym uścisku. Nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale wszystkiemu wokół przyklejasz etykietki. Zwłaszcza ludziom.

     Niektórym narzekającym, wydaje się, że są szalenie odważni, bo mówią do innych wprost: – jesteś stuknięty, ty suko…Często mówią to podniesionym głosem.
     To przemoc fizyczna. Gdy to robisz, masz ciężko chore ego. Jesteś w jego władzy.
     Najpowszechniejsze jest jednak obgadywanie za plecami.
     Jeśli jesteś dobrze wychowany, czytaj: – wytresowany, oceniasz ludzi w myślach. Twoje ego jest zadowolone. Stajesz się jego sługą.
     Nadaje do ciebie: – Masz poziom! Potrafisz się zachować! Ogon merda psem….
     Do tego samego towarzystwa należą pretensje – to super papu dla ego.
     Pretensje to emocja. Czujemy się oburzeni, dotknięci, tym, co ktoś zrobił. A to przecież tylko nieświadomość innych ludzi. W ten sposób ego tworzy problem.
     A my tworzymy mentalne etykiety i przyklejamy innym do głów.
     Ludzie nie zdają sobie sprawy, że mają indoktrynowane mózgi. Ta indoktrynacja polega na szukaniu wokół wrogów, i przypisywaniu racji sobie.
     Można także narzekać na sytuację i okoliczności. I tu tworzyć wroga.
     Tak zostały poprzez „wychowanie” zaprogramowane nasze umysły.
     W Polsce jest to szczególny problem. Mistrzowie propagandy i kłamstwa – komuniści, robili wodę z mózgu, przez kilka pokoleń. Potencjalnych wrogów zabijali. Zabójstwami przez wieki całe zajmowało się chrześcijaństwo. Z zabójstw korzysta dalej polityka. Teraz komuniści poprzebierali się w inne skóry. Swoją rolę w indoktrynacji, wykonują także kapłani i politycy. W ich władzy są więc wszystkie larwy – wielbłądy. Bo larwa – wielbłąd podpiera się zapożyczoną prawdą, nie ma swojej.
     Wynikiem tego jest niereformowalność większości starszego pokolenia.
     To, na co reagujesz u innych osób, wzmacniasz u siebie.
     Nie reagowanie na cudze ego, to jeden z najskuteczniejszych sposobów wznoszenia się ponad siebie, ale również zmniejszania zbiorowego ego całej ludzkości.
     Zdarzy się, że będziesz musiał podjąć jakieś praktyczne kroki, aby obronić się przed ludźmi głęboko nieświadomymi. Nie musisz ich jednak uważać za wrogów.
     Oni tylko nie wiedzą, co czynią – zareaguj, ale wybacz im.
     Powstrzymanie się od reakcji jest siłą, a nie słabością. Wystarczy odsunąć się od człowieka, który nas rani. Odsunąć się od jego negatywizmu. Bo zaniechanie reakcji to nic innego, jak wybaczanie.
     – Wybaczyć, to przejrzeć na wskroś.
     – Wybaczyć, to zobaczyć zdrowe dno, które tkwi w każdym człowieku jako jego istot.
     http://astronomiafinansowa.blogspot.com/ bardzo lubię czytać obudzonego!
     Może tam coś znajdzie dla sibie Peryskop i jemu podobni.

    • szuwaxpl

     Peryskop – Ty dalej swoje, tak jak wspomniałem – masz do tego prawo.
     Żyjemy w świecie, w którym bardzo mało spraw możemy określić jako białe lub tylko czarne. Szczególnie sprawa kalendarzy i odmierzania czasu.
     Proponowalem książkę „Atlantyda” autor Ludwig Zajdler, sporo tam odniesień naukowo obserwacyjnych, tylu mądrych ludzi próbowało zgłębić temat Atlantów, Majów i Ich kalendarza,
     dzięki barbarzyńcom z krzyżem w ręku tak mało wiemy o tej kulturze.
     Pamiętam jak pół żartem pół serio napisałem Tobie wtedy, że mogli prawdziwi Majowie nie widzieć Księżyca i stąd brak go w starych codexach.
     Gdybyś zechciał pomyśleć, czysto teoretycznie, że gdyby wszystkie arcy ciekawe sprawy
     skrzętnie skrywane wyszły na jaw, to sporo ludzi mogło by oszaleć, że wiedza, którą uczyli przyswajali wiele lat – to stek bzdur i kłamstw.
     Bo jacyś wymyślili sobie swój porządek świata wybrawszy taki kierunek nie inny.
     Śmierć nas wyzwoli i otworzy oczy, w to wierzę, że narodziny nie są początkiem, a śmierć nie jest końcem lub inaczej gdy umieramy to tak naprawdę się budzimy.
     Ale można obudzić się jeszcze żyjąc i tego wszystkim życzę!

    • ex student

     „Obcy” go jeszcze wtedy nie przyciagnęli na orbite ziemi? 😉
     Ale już starozytni pisali o nim… czyli w czasie majów wzieli go do plejad na mały przegląd?
     😉

  • ex student

   „A przy okazji załóż sobie silny magnes neodymowy na prawej nodze od lewej strony na kości piszczelowej/płaska powierzchnia/na wysokości 32-35 cm od podłogi i ponoś go kilka dni,Może wtedy zaczniesz coś „Kumać”.”

   A co to niby ma spowodować – otwarcie jakiegoś „czakramu wiedzy” czy złagodzenie ew. bólów reumatycznych i „uspokojenie” umysłu 😉 ?

   Aha, i jakim biegunem do piszczeli – czy to obojetne?

   • Peryskop

    Polaryzację trzeba dostosować do haplo grupy i fazy Księżyca.

    A efekty to neodymanie w nodze, zwane „kumaniem” ?

   • Annah.

    Jeśli ma być tylko jeden magnes na ciele to poleca się N – północ do ciała. Ale ciekawi miejsce usytuowania, trochę zbieżne z usytuowaniem chipu o którym pisze Pająk..

 • Laureat pokojowej nagrody Nobla, były premier Izraela Menachem Begin:

  „Nasza rasa (mówiąc o Żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin

  Poniżej oryginalny tekst w języku angielskim.

  „Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves.” Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki Prezydenta Cartera)

 • Gady i Annunaki Rasa manipulująca ludźmi od tysięcy lat
  Proponuję nastawić się cierpliwie na przeczytanie całego tego tekstu myślę, że przyda wam się ta wiedza
  źródło: Anunnaki ? Himalaya-Wiki

  Anunnaki, Annunaki lub Anunaki w sumeryjskim dosł. „z królewskiej krwi” albo „ci co przybyli z nieba na ziemię” – w mitologii sumeryjskiej grupa najwyższych w panteonie bóstw, będących pierwotnie dziećmi boga niebios, Anu oraz bogini ziemi Ki, m. in. bóg mądrości Enki oraz bóg-władca świata Enlil. Prawdopodobnie odpowiednik hebrajskich Anakim, Olbrzymy. Zgodnie z mitem Enlil dokonał później rozdzielenia ziemi od nieba i objął władzę nad ziemią, niebo pozostawiając królestwem Anu. Mimo, iż nie zachował się pierwotny, sumeryjski mit o stworzeniu świata, opowieść ta zrekonstruowana została na podstawie pośrednich przekazów oraz babilońskiego poematu kosmo- i teogonicznego Enuma Elisz (Gdy na wysokościach). Anunnaki używali ludzi do niewolniczej pracy w kamieniołomach i kopalniach oraz do rozlicznych wynaturzonych usług seksualnych. Nibiru opisywana jest jako obiekt czy planeta, stacja ukrzyżowania lub obiekt mający kształt krzyża.
  Anunnaki – Istota Gadzia, Jaszczur, Orionid

  Cywilizacja Anunaki już wówczas była potężna i miała zaawansowaną technologię. Uchodzili za potęgą nie tylko na Ziemi ale i we Wszechświecie. Za najstarsze państwo świata, doskonale zorganizowane uchodzi Sumer. W Starym Testamencie znajdujemy wersety o przybyszach z nieba zwanych „Anakim”. Sumerianie jak niosą stare wieści pochodzili z planety czy stacji Nibiru. W Babilonie i Sumerze była grupa wysokiej arystokracji, jak na tamte czasy wysoko rozwiniętej rasy, którzy dominowali na Ziemi i w kosmosie. Jak sami twierdzili ich domem była gwiazda (słońce) ZAOS. Anunnaki nie cieszyli się dobrą sławą. Uchodzili za zazdrosnych i dominujących, od nich wywodzą się nazwy szatan, diabeł. Legendy mówią, że byli żądni krwi, lubili jak ludzie czynili dla nich z siebie krwawe ofiary. Nazwą szatan określano nie wszystkich Anunnaki tylko grupę specjalizujących się w kontroli nad umysłem, finansami, im zawdzięczamy rozwój pieniądza, ekonomię, technologię. Byli doskonałymi inżynierami genetycznymi. Była to grupa Anunnaków wywodząca się z Super reptilian, zwanych też inaczej Dukaz. Ale nad tą grupą panowali jeszcze tzw. Black Master i to oni byli tą najwyższą grupą – elitą Anunnaków, zwani Elita-Anunnaki. Anunnaki Dukaz-Elita znani ze swojej manipulacji genetycznej tworzyli coraz to nowsze formy życia. Ogłosili się też bogami, stworzyli wokół siebie dużo fałszywych religii, używali sfałszowanej duchowości człowieka aby łatwiej nim mogli manipulować. Tworzyli odmienne odłamy, zakłócali naturalny porządek życia. Mówi się, że do dziś żyją razem z ludźmi na Ziemi, zajmują wysokie stanowiska polityczne i militarne. Dzięki nim dochodzimy do wysokich osiągnięć genetycznych – klonowania człowieka. Dominują również w polityce światowej, w finansach, w nauce i w medycynie. W ich rękach są służby militarne.

  Można czytać na glinianych tabliczkach z okresu państwa sumeryjskiego, że stacja podobna planecie zwana Nibiru zostało zniszczone przez samą Elitę-Anunnaki, że to oni są odpowiedzialni za niestabilne ruchy tej planety i za wszystko co wówczas się wydarzyło. Posiadali doskonałe latające obiekty przypominające wielkie miasta. Opanowali masę planet łącznie z Ziemią, Marsem i wszystkimi pozostałymi w naszym układzie słonecznym a wcześniej planety w gwiazdozbiorze Orion. Próbowali opanować Plejady i Syriusz ale odnieśli sromotną klęskę. Elita-Anunnaki do dzisiaj wykorzystuje negatywne energie człowieka do własnych celów poprzez ciało emocjonalne. To te energie służą później do wywoływania wojen, konfliktów, fikcji, nienawiści i wszystkich nie humanitarnych wydarzeń na Ziemi. Podniecają również świat do seksu homoseksualnego, poligamii, pedofilii, gwałtu i wszystkich odmiennych naturze form szkodliwego, asurowego życia. Spychają człowieka do struktur bliskim zwierzętom i demonom. Elita-Anunnaki zawsze wprowadzali na Ziemi tyranię, zawsze byli liberatami ciemności i mroku. W swej istocie byli podającymi się za bogów demonami, asurami. Elita-Anunnaki blokują bardzo mocno wejście na Ziemię Awatarów czy Proroków Boga. Nie tylko walczą z człowiekiem metodami zniewalania i zabijania ciała, manipulacją za pomocą środków odurzających, ale również atakują astralnie, próbują zniewolić człowieka duszę poprzez opętanie. Taka jest misja Elita-Anunnaki, zniewolić ludzkość, podporządkować sobie drugiego człowieka. Mówi się, że holocaust był tym narzędziem, który odrywał człowieka od boskiej prawdy. W tym czasie doszli do potężnej władzy członkowie z Elita-Anunnaki. Bliski Wschód jest uznawany za bramę, przez którą wchodzą na Ziemię Elita-Anunnaki. Jak wiemy jest to miejsce największych konfliktów światowych. Łatwo też wyciągnąć wnioski komu kto służy.

  W paleoastronautyce termin Annunaki odnosi się do istot pozaziemskich mających 450 tysięcy lat p.e.ch. a potem 309 tysięcy lat p.e.ch. przybyć na Ziemię z pomocą sztucznej planety Niburu i dokonać stworzenia czy rekonstrukcji człowieka, co jest w pewien sposób inspirowane mitologią Mezopotamii. Głównym propagatorem tej teorii jest azerski pisarz i dziennikarz Zecharia Sitchin. Dzięki swojej interpretacji starożytnych tekstów cywilizacji Mezopotamii, stworzył alternatywną hipotezę o początku rodzaju ludzkiego oraz ludzkiej cywilizacji. Podstawą tej teorii jest rzekoma obecność w naszym układzie słonecznym dodatkowej planety o elipsoidalnej wydłużonej orbicie, której czas obiegu wokół słońca wynosi 3600 lat – Nibiru (Marduka). Jej orbita w punkcie najbliższym Ziemi zbliżą ją do pasa planetoid, a w najdalszym wybiega daleko poza znane granice układu słonecznego. Dzięki okresowemu zbliżeniu planet Nibiru i Ziemi podróże kosmiczne między tymi planetami są o wiele łatwiejsze i możliwe nawet w świetle obecnej technologii. Anunnaki wedle tej teorii odpowiedzialni są za stworzenie pierwszej ludzkiej cywilizacji (Sumerowie) oraz za stworzenie rodzaju ludzkiego. Inne źródła ezoteryczne podają, że istoty gadzie, jaszczury z Oriona czyli Reptilianie przybywają w swej stacji Nibiru na ziemię raz na 3600 lat siejąc spustoszenie i niszcząc wszelkie zaawansowanie technologiczne i naukowe rasy ludzkiej.

  W starożytności możemy znaleźć wiele śladów jawnej działalności Reptilian, Istot Gadzich, Chitauli na Ziemi. W starożytnym Sumerze jako Annunaki, uznawani byli omyłkowo za bogów (archaniołów), którzy poprzez modyfikację DNA naczelnych stworzyli współczesnego człowieka. Mianowali się panami oraz stwórcami rodzaju ludzkiego. Orionidzi, inaczej raptilianie to są kosmiczne siły zła, które doją z ludzi energię – czerpią siłę do swego istnienia z ludzkiego bólu, cierpienia, upokorzenia, zniewolenia, złych uczuć jak również z ludzkiej energii seksualnej – zrobią więc wszystko żeby rodzaj ludzki wpędzić w stan złych uczuć, w stan cierpienia oraz w stan ciągłych pragnień i niewłaściwych pożądań seksualnych – i robią – w obecnym czasie robią bardzo wiele aby ludzie tkwili w tej matni i jeszcze bardziej w nią brnęli. Siły te to oriońscy okupanci rasy ludzkiej – Orionidzi i ich ziemskie i pozaziemskie sługusy, niewolnicy oraz opętańcy. Celibat – jeśli jest autentyczny i szczerze motywowany duchowo – jest stanem gdy człowiek może uwolnić się chociaż od jednego pragnienia – od seksu – i większość osób żyjących w celibacie jest od tego pragnienia wolnych – można im tylko pogratulować bo często pragnienia duchowe przerosły u nich te cielesne i materialne.

  Informacje o tym można znaleźć we współczesnych przekazach od Kasjopejan, Plejadian, RA, z rozmów z Bogiem, itp. Od tysięcy lat ludzie są manipulowani przez ciemne siły i kradnie się ludziom mnóstwo życiowej energii, prany czy many. Już czas aby okupanci ludzkości odeszli i zostawili rasę ludzką w spokoju i pokoju! Człowiek jest Boską Istotą – Pełnię Boga nosi w sobie i gdy ta Pełnia się objawi i obejmie niepodzielne panowanie nad duszami i ciałami ludzi wtedy dokona się cud chwalebnej przemiany zapowiadanej m.in. w Biblii i przez proroków starego Testamentu i przez Św. Pawła w Liście do Koryntian. Ludzie muszą jednak sami wybrać wolność od raptiliańskiego zniewolenia poprzez narzucone ludzkości militarne systemy politycznej okupacji, systemy narzucania władz, które z dobrem ludzi nie mają nic wspólnego, takie jak faszyzm, nazizm czy inkwizycja. Ludzie muszą sami wybrać całkowite odrzucenie zniewalaczy oferowanych przez reptilianów, takich jak tytoń, alkohol czy inne narkotyki.

  Ziemianie są eksperymentem genetycznym Plejadan zdeformowanym przez Orionidów. Najpierw byli boscy Plejadanie – przybyli na Ziemię i drogą eksperymentów genetycznych stworzyli Człowieka pełnego błogości, szczęścia, zdrowia, mającego kontakt z Bogiem – Osobową Światłością i Miłością, która w ludziach mieszka i daje im życie – i taki człowiek mógł żyć tysiące lat – ludzkość była wtedy zjednoczona. Ale przybyli następnie Orionidzi jako źli goście, jaszczurze plemię żmijowe z planet w obszarze Oriona, którzy zniszczyli nie tylko swoją ale i inne planety. I stoczyli walkę o Ziemię z Plejadanami, którą czasowo wygrali i narzucili swoje podstępne zasady. Założyli ludziom implanty – kwantowe blokady, które spowodowały, że ludzie stracili kontakt z Bogiem i zaczęło się ciężkie życie ludzkości w bólu, walce i trudzie – ludzie się podzielili i zaczęli ze sobą walczyć i rywalizować. Życie pełne trudu szybko się kończyło. Ten stan skolonizowania i demonicznych wpływów orionidów na Ziemi trwa już ponad 309 tysięcy lat. Federacja Galaktyczna, w której skład wchodzą Plejadianie postanowiła przegnać Orionidów z Ziemi, chociaż technicznie nie jest to wcale łatwe.

  Orionidzi w charakterze demonów robią co mogą aby ludzi zamienić w jeszcze większych niewolników bo swym cierpieniem i złymi emocjami dają im paliwo do istnienia – i obecnie intensyfikują swe działania aby ludzi całkowicie zniewolić, zmanipulować i sobie podporządkować, w ramach tzw Konsorcjum, w którego skład wchodzi również grupa ziemskich sprzedawczyków. Na przełomie XIX i XX wieku w wyższym 4-tym wymiarze zaczęła się kosmiczna wojna, walka Federacji z Orionidami, wojna, która z przerwami ulega nasileniu, a jej reperkusje to dwie widzialne wojny światowe czy imperialistyczne wojny amerykanów przeciwko innym państwom na kuli ziemskiej. Pomimo implantów i blokad kwantowych można być wciąż człowiekiem dobrym lub złym – zawsze mamy wybór – jedynie w przypadku opętania ten stan rzeczy nie obowiązuje. A ulubioną bronią Orionidów jest satanizm – czyli wykorzystywanie złych duchów z Ciemności do walki ze swymi przeciwnikami i do generowania jak największych cierpień u ludzi z pomocą broni czy narzędzi orionowych. Orionidzi podsycają u ludzi ateizm, niewiarę, nienawiść do istot oświeconych w Bogu, egotyczne własne ścieżki, demoniczną wiarę w kolejne podawane przez nich końce świata, imperializm i dyktatorstwo polityczne, wspierają zniewalające systemy polityczne. Jedynie Federacja Galaktyczna zwana Duchową Hierarchią dysponująca odpowiednimi technologiami z naszym udziałem może nas od tego uwolnić i przywrócić nam nasz edeniczny stan jaki mieliśmy przed podbiciem Ziemi przez Orionidów.

  Powołujemy się na powszechnie dostępne przekazy od Kasjopejan, Plejadian, Ra, Federacji Galaktycznej, Mistrzów Mądrości itp., aby uzmysłowić zagrożenie ze strony oriońskich gadów. Bóg Jest Miłością – Duchem Idealnym, nie jest zatem zły i to nie Bóg sprowadza na ludzi cierpienie, i nie on jest odpowiedzialny za zło jakiego doświadczamy. Odpowiedzialne są ciemne siły o których mówi się od wieków jakoo demonach – złe duchy, źli kosmici oraz podatność ludzi na zło. Jest to wielkie i podstępne działanie reptiliańskiego Konsorcjum. Człowiek dopóki nie doświadczy na sobie potwornego cierpienia lub działania tego zła które kolonizuje Kosmos nie zadaje sobie pytań o ich źródło. Dopiero gdy doświadczy zaczyna dociekać skąd się bierze cierpienie i zło. Wielu światłych ludzi cierpienie dotknęło – potworne duchowe, psychiczne i cielesne cierpienie które przychodziło i przychodzi jak jakiś gwałtowny atak, i widzący postrzegają też wiele zła. I dlatego zaczynają w końcu szukać przyczyn tego cierpienia i zła wiedząc, że to na pewno nie Bóg-Stwórca Kosmosu jest ich przyczyną. Doprowadza to do poznania Absolutu jako Miłości oraz Miłości i Światłości oraz do poznania ciemnej strony mocy jako nienawiści i ciemności. I zaczynają ludzie szukać czym jest Bóg, a czym nie jest. Na pewno nie jest nienawiścią i ciemnością bo one niosą śmierć. Na pewno jest Miłością i Światłością bo one niosą życie. Widząc te dwie odmienne strefy zagłębiają się z studia nad ciemną stroną mocy – a to co poznają przeraża wiedzących – ale to niestety jest fakt. Istnienie złych duchów oraz złych kosmitów tak samo jak i ludzi podatnych na podszepty zła staje się dla badaczy duchowych oczywiste.

  Analizując charakter swych cierpień i cierpień wielu ludzi dochodzą słusznie do wniosku, że przekazy z różnych źródeł o demonicznych orionidach mówią prawdę. Prawda o demonach i ich szkodliwych wpływach jest brutalna. Od tysięcy lat ludzie są ich niewolnikami – hodowlą dla złych Kosmitów, którzy dzięki ludzkim cierpieniom i złym uczuciom czerpią psychiczną energię do swego istnienia. Ludzie też tak robią ze zwierzętami i roślinami zabijając je i zjadając, a cierpienie tych zwierząt w rzeźniach karmi demony. Przyczyna tego stanu rzeczy jest prosta. Ludzkość oddzieliła się od Światłości i Miłości, a w zasadzie oddzieliły ludzi implanty i kwantowe blokady założone przez złych Kosmitów zwanych asurami i dlatego jest jak jest. Jedyne co jest dla ludzi realne to ich wielkie duchowe, psychiczne i fizyczne cierpienie – cierpienie zadawane przez siły ciemności, a nie przez Boga. Przyczyny wyjaśniają ludzkości przekazy – i w te przekazy można wierzyć bo przecież nie uwierzy nikt normalny, że to dobry i miłując Bóg zsyła je na ludzkość, choć sługusy orionidów tak głoszą. Bóg Stwórca jedynie na to pozwala aby zło mogło działać ale sam nie ma w sobie niczego z tego zła – jest Pełnią Miłości i Miłosierdzia – a w tej Pełni nie ma już nic złego. Dlatego mając taki obraz BOGA starajmy się do tego obrazu upodobnić, aby zabezpieczyć się przed złem. Kryszna, Zaratusztra, Buddha, Babadżi, Jezus czy Sainatha wskazali nam ten obraz boskości do realizacji. I datego uważamy, że prawdziwa religia gdy kieruje nas ku temu obrazowi robi to co najlepsze. Bóg nie jest złem – złem jest grzech, złem jest cierpienie i złe są te siły, które nas ku cierpieniu i grzechowi pchają. Bardziej szczegółowa wiedza na temat natury tego zła, które zamieniło ludzi w niewolników grzechu i cierpienia jest dostępna w przekazach Mistrzów Duchowych.

  Aktualne ciało ludzkie jest wynalazkiem genetycznym pochodzącym z gwiazdozbioru Oriona. Ludzkość żyła z początku w stanie edenicznej rozkoszy, aż do czasu około 309 tysięcy lat temu, gdy istoty z Oriona podstępnie przekonały ludzi do przejścia w ciało, które aktualni ludzie posiadają. Orionidzi wynaleźli te ciała po to, żeby ludzkość produkowała dla nich żywność w postaci energii pochodzącej głównie z negatywnych emocji i wrażeń. Istoty z Oriona kreują tę rzeczywistość na wzór filmu „Martix”, gdzie wydarzenia i sytuacja są tak zamanipulowane, aby mogły stymulować produkcję żywności właśnie dla nich. Do kreacji tej rzeczywistości służy trójszczeblowy podział hierarchiczny. Na samej górze są Orionidzi, którzy posiadają wygląd bardzo podobny do ludzi. O szczebel niżej są tzw. Jaszczury czyli Istoty Gadzie. Na najniższym szczeblu są tzw. Szaraki – cybergenetyczne istoty, mające swoje bazy chociażby w układzie Zeta Reticuli. Szaraki są praktycznie humanoidalnymi robotami sterowanymi przez Jaszczurów. Dla normalnego oka ludzkiego jaszczury i szaraki pozostają niewidzialni. Dopiero w światach eterycznych, astralnych i mentalnych daje się ich wyraźnie zauważyć, szczególnie w kamamanasie.

  Władza Obcych nad Ziemią

  Oficjalne rządy na ziemi są zwykle tylko marionetkami w rękach tajnego, ogólnoświatowego rządu, który manipuluje oficjalnymi politykami za pomocą technologii dostarczonej przez kosmitów dla obopólnie uzgodnionych celów. Jednak nie oznacza to, że jest to robione dla dobra ludzkości, a wręcz przeciwnie. Obecnie ludzkość jest ukierunkowana filozofią własnej ścieżki i Służenia Sobie, jednak około 309 tysięcy lat temu ludzkość była ukierunkowana na Służenie Innym i ścieżkę Boga, co można spotkać we wspólnotach autentycznej duchowości. Orionidzi nie znoszą energii duchowego wielbienia, bhaktiguru, nie znoszą kultu świętych Bożych ani kultu aniołów, jeśli oparte o pozytywne energie uczuć jak miłość. Zmiana, która powoli nadchodzi ma być kresem panowania nad tą planetą istot, które po stoczonej bitwie ponad 300 tysięcy lat temu zawłaszczyły sobie Ziemię i wprowadziły tyranię trwającą po dziś dzień.

  Według anielskich, dewaicznych istot z Plejad, chcąc wygrać tę grę musimy swoje życie zorientować na rozwój duchowy pod kierunkiem prawdziwych mistrzów Światłości. Musimy jako ludzie wyzbyć się lęku i z odwagą nieść dalej promienie światła i miłości. Jesteśmy bezcenni i wyjątkowi, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo duchowy aspekt ludzkiej świadomości został stłumiony przez reptiliańskiego okupanta planety. Emocje i fizyczność są naszymi największymi skarbami, które powinniśmy najbardziej szanować i w pozytywną stronę rozwijać. Ci z ludzi, którzy będą burzyć ten zniewalający system swoimi działaniami, swoim rozwojem, są w swej istocie przedstawicielami Świetlanej Rodziny, którzy inkarnowali się na Ziemi, aby wspomóc zachodzący proces. Mówiąc inaczej, jako Istoty Światła jesteśmy buntownikami, niszczycielami systemów, uśpionymi a właściwie budzącymi się wędrowcami, zwiastunami świtu Nowego Życia w Bogu. Przebudzenie duchowe zostało przez orionidzkie demony ograniczone do niewielkich grup mistyków i ezoteryków zamkniętych we własnym hermetyzmie, jednak w boskim świecie powinno być zjawiskiem masowym, stąd nadchodząca acz przez mrok zwalczana duchowa rewolucja new age – nowego oświecenia.

  Podobno według ezoterycznych źródeł jesteśmy ósmą wysoko rozwiniętą cywilizacją techniczną od czasu upadku Edenu – czyli od 309 tysięcy lat gdy Orionidzi podbili Ziemię i ludzkość zniewolili. Wszystkie poprzednie cywilizacje naukowo-techniczne uległy samozagładzie, a kataklizmy dokonały reszty – bo Orionidzi za każdym razem dążą do tego żeby techniczna cywilizacja ziemska cofnęła się w swej ewolucji nie mogąc osiągnąć takiego poziomu rozwoju żeby wyrwać się z hegemonii Orionidów – Jaszczurów i Szarych. Przed podbojem Ziemi byliśmy jako ludzie potężnymi Istotami Ewadamicznymi, które potrafiły mistycznie kontaktować się z całym widzialnym i niewidzialnym Wszechświatem mając w sobie bezwarunkową miłość. Orionidzi podbili ludzkość, skolonizowali planetę Ziemię i założyli na ziemi swe demoniczne bazy w postaci tak zwanych dysków oriońskich, które zdaniem ich sługusów mają pełnic rolę nowych czakramów. Założyli ludziom kwantową blokadę, która powoduje, że nie mają już dawnych zdolności mistycznych a mają w sobie zbyt wiele złych uczuć, które za każdym razem prowadzą szybkiego wyeksploatowania się, a nawet do samozagłady – i to ludzi szybko uśmierca bo przed podbojem Ziemi potrafili ludzie żyć setki, a nawet tysiące lat w szczęściu, pokoju i błogości. O tym okresie duchowej ludzkości wspominają pisma święte.

  Ciało ludzkie zaprojektowane zostało przez Boga na długowieczność, a nawet nieśmiertelność. Człowiek po stworzeniu przez Bogów Nieba z Plejad żył wtedy według waszej miary czasu prawie tysiąc a czasem i więcej lat. Ciemna siła zniewalająca to cywilizacja istot gadzich, jaszczurów, która za cel obrała sobie niszczenie dzieł Boga Stwórcy Życia. Posiada wysoką wiedzę i technologię, ale też i inne potrzeby jak żądza podboju i eksploatacji stworzeń Bożych. O ile pierwsza cywilizacja boskich Plejadian, nie chciała wykorzystywać do niczego innego ludzkiego ciała, jak tylko do inkarnacji rozwijających się dusz, to ta druga cywilizacja miała już określone użytkowe zamiary w stosunku do człowieka. Przede wszystkim mafia oriońskich demonów chciała ludzkość wykorzystać jako darmowego niewolnika do wykonywania prac kopalnianych, przy wydobywaniu złota, którego w zasobach naturalnych Ziemi było dość sporo, a którego potrzebowała ona do zasilania swojej asurowej technologii. Do tego celu potrzebny jej był zastraszony i posłuszny niewolnik, który by się nie buntował za życia, które musiało stać się krótkie po to, aby strach przed bliską i nieuniknioną śmiercią uczynił go posłusznym nowym władcom, obiecującym długowieczność, w zamian za ciężką pracę. Dlatego też przebudowano, genetykę człowieka tak, że stał się istotą żyjącą krótko, około kilkadziesiąt ziemskich lat.

  Demoniczna cywilizacja jaszczurów z Oriona znalazła sobie inne, bogatsze źródło złota poza Ziemią. W dodatku pewna ilość członków tej rakszasowej cywilizacji asurów, zbuntowała się przeciwko swoim ziomkom i zaczęła nauczać ludzi wiedzy, która była zabroniona przez władców tej gadziej cywilizacji w rozpowszechnianiu wśród ludzi. Człowiek od tego czasu już nie był tak ślepo im posłuszny, chociaż cenzurę wiedzy duchowej i ezoterycznej, zwalczanie duchowości widać we wszystkich mediach w całej historii ludzkości. Jednak gady ludzi nie opuściły, a przykładowo instytucje takie jak inkwizycja w swej cenzurze i terroryzmie pokazują się jako jaszczurze narzędzia zbrodni zniewalania ludzkości. Jaszczury są z ludźmi cały czas, bo odkryli, że człowiek dręczony, będący w złym stanie psychicznym, obciążony zmartwieniami, emanuje specyficznym polem psychicznym, będącym doskonałym źródłem negatywnej energii psychicznej, która w sam raz nadawała się jako źródło ich pożywienia. Dlatego jaszczury są z ludźmi cały czas, kryjąc się w czwartym, nieznanym ludzkości wymiarze przestrzeni, aby ludzi negatywnie stymulować i wykorzystywać energię psychiczną dla swoich mrocznych potrzeb. Pokazują się czasem jako panowie w czerni albo postacie we fraku, przybierają na chwilę postać jakiegoś świętego, aby się uwiarygodnić w oczach oszukiwanych ludzi. Często podszywają się pod wschodnich awatarów aby zwodzić ludzi rozwijających się duchowo ku oświeceniu i wykoleić takie dusze wpychając je w ślepe uliczki na manowce duchowości, w tak zwane własne ścieżki służenie sobie i samozadowalania się.

  Sumerowie to był lud żyjący w trakcie prowadzenia upośledzających ludzkość kolejnych prac genetycznych przez Orionidów. Sumerowie byli bezpośrednim ogniwem łączącym człowieka stworzonego przez dewów, boskich Plejadian z człowiekiem zmodyfikowanym przez orionowe gady. To oni stykali się bezpośrednio z ich manifestacją w tej trójwymiarowej gęstości istnienia. To oni byli nauczani przez zbuntowane przeciwko swojej zwierzchności jaszczurze Gady. Można powiedzieć, że mieli kontakt z asurowymi „bogami”, za których uważali Orionidów. Nie cała ich mitologia jest do końca prawdziwa. Mylili się na przykład, co do planety, Nibiru, której nie było i nie ma, a której istnienie zostało im wpojone przez Gady, jednak to nie ich wina, bowiem sumeryjska nauka nie była aż tak bardzo rozbudowana jak się to powszechnie uważa. Wiedzieli tylko tyle, ile dowiedzieli się od Anunnaki, jaką to nazwą określali jaszczurowatych Orionidów. W rzeczywistości Nibiru to jaszczurza stacja kosmiczna na której gady przyleciały na ziemię dokonywać swych zbrodniczych eksperymentów. Z uwagi na działanie portali do podróży międzygwiezdnych z tak zwanym ślizganiem po wyższych wymiarach, statek kosmiczny jaszczorów znany ja…

  • Peryskop

   M.J. Skiba – za jaszczurze bajki prewencyjnie zapraszam na OTO.

   • ex student

    „Uchodzili za zazdrosnych i dominujących, od nich wywodzą się nazwy szatan, diabeł. Legendy mówią, że byli żądni krwi, lubili jak ludzie czynili dla nich z siebie krwawe ofiary. Nazwą szatan określano nie wszystkich Anunnaki tylko grupę specjalizujących się w kontroli nad umysłem, finansami, im zawdzięczamy rozwój pieniądza, ekonomię, technologię.”

    No to nas naprowadza moze na jakieś właściwe tropy…

    „Była to grupa Anunnaków wywodząca się z Super reptilian, zwanych też inaczej Dukaz. Ale nad tą grupą panowali jeszcze tzw. Black Master i to oni byli tą najwyższą grupą – elitą Anunnaków, zwani Elita-Anunnaki.”

    Czyli mamy jakiś opis hierarchii piekielnych…

    „Anunnaki Dukaz-Elita znani ze swojej manipulacji genetycznej tworzyli coraz to nowsze formy życia. „

    Tyle, ze manipulacje gen, nie tworzą nowych form życia, tylko nieco „mutują” stare – piłka pomalowana na zielono czy czerwono wciaz będzie piłką. Naprawdę nowe gatunki życia moze tworzyc tylko Bóg, bo on sięga do samego DNA (nomen omen) czyli istoty danego bytu, a stwarzanie nowych istot to nie są manipulacje „powierzchniowe”…

    Ogłosili się też bogami, stworzyli wokół siebie dużo fałszywych religii, używali sfałszowanej duchowości człowieka aby łatwiej nim mogli manipulować. Tworzyli odmienne odłamy, zakłócali naturalny porządek życia.

    Ewidentne opis typowych działań demoniczych…

    „Mówi się, że do dziś żyją razem z ludźmi na Ziemi, zajmują wysokie stanowiska polityczne i militarne. Dzięki nim dochodzimy do wysokich osiągnięć genetycznych – klonowania człowieka.”

    Demony zawsze żyli z ludźmi na ziemi, niektórych chętnych opętywali…

    Ale co to za „wysokie działanie genetyczne” – czym to się różni od sklonowania jakiegokolwiek innego zwierzęcia? Toż to stosunkowo proste zabiegi inseminacyjne, które stały się dostępne po wynalezieniu mikronarzędzi…

    „Dominują również w polityce światowej, w finansach, w nauce i w medycynie. W ich rękach są służby militarne.”

    Jeśli mamy na myśli ludzi opętanych, to jest to całkiem możliwe. „Bajki”, które wstawiasz, domagaja się interpretacji i oczyszczenia z elementów mitologicznych i niemożliwych do realizacji…

    Może i to dobry pomysł z OTOmaną, niech trochę nad tą demitologizacją pomyśli 😉

    • ex student

     No i przede wszystkim trzeba odrzucić „kosmiczny” wątek pochodzenia czy jakiegoś przebywania, to tylko mitologiczna na miarę filmów SF z 20 i 21 wieku „maskirowka” dobrze znanych egzorcystom i pustelnikom starych „towarzyszy”…

     A maskirowek używają odpowiednich do ducha epoki – raz to bogowie, innym razem giganci, innym herosi, czrownicy (e), itd.,

 • Powtarza się sytuacja sprzed 12 tysięcy lat bo Orionidzi zza kurtyny szczują nas przeciw sobie – słuchajcie – już nie walczcie – nie walczcie – zrozumcie gdzie jest Wróg !!!?

  Otóż wtedy Imperium Atlantydy miało największe technologie – obecnie są to Żydzi i Polacy, których Noe ratował od głupoty i zagłady !!! Wtedy Atlantydzi popełnili następujące zbrodnie – używali bomb atomowych o potężnej sile rażenia, innych zbrodniczych technologii też [trzeba to zbadać], m.in. potrafili zrzucić asteroidę na kontynent Mu niszcząc go, łapali Niewolników i za pomocą technologi zamieniali w zombi bezwolne i posłuszne do każdej roboty – i jeszcze lepiej – za pomocą technologii potrafili tak zniewolić Niewolnika, że Jego dusza lądował w astralu i musiała wracać znów jako Niewolnik by Im służyć !!! To tylko część atrakcji !!!? O kolejnych typu – orgie wyuzdane, składanie ofiar z Ludzi z piciem krwi i jedzeniem mięsa poprzedzone torturami i dręczeniem to kolejna atrakcja – arcy !!!

  Nikt tym ścierwom nie dał rady – prawie Nikt – byli do cna zaborczy i okrutni !!!
  Tylko dzielny Rama, którego Jego braciszek Rawana wygonił z królestwa i zabrał Żonę oświecony wrócił i odzyskał królestwo – a potem walczył przeciw Atlantom [w eposach starohinduskich są nazywani inaczej – a o kogo chodzi wiemy ?!]. Rama i Jego Ludzie walczyli – a Atlanci szaleli – zniszczyli sieć energetyczną z kryształów i sztucznego satelitę Ziemi !!! Rama czuł, że to koniec – wraz ze swymi Ludźmi zszedł do podziemi – i tam są do dziś żyjąc w Pokoju, Miłości i Dobrobycie – w Szambali, której tajemnica jest ściśle skryta przez dzielnych Lamów !!! W tym czasie Noe wyrwał dużo dusz i ciał Atlantom !!! A Ci wciąż szaleli i dokonali najgorszego – zniszczyli firnament wodny opasujący Ziemię i sprawiający, że Ludzie byli długowieczni – chronieni przed komicznym promieniowaniem – i nastał wielki Potop !!! Dużo Ludzi ocalało – w tym Noe ze swymi – dziś Polakami – ale nastąpiła degradacja do epoki kamienia łupanego !!! I znów wszystko trzeba było zaczynać od nowa !!! Noe pił – bo zagłady nie da się przeżyć na trzeźwo !!!

  A więc ŻYDZI !!! Opamiętajcie się !!! Opamiętajcie !!! Bo Hitler – też opętaniec, którego nie wiem czy udało mi się wyciągnąć z Ciemności ? nie zrobił Wam jeszcze tak dużej krzywdy – choć osobiście boleję nad każdym cierpieniem – zwłaszcza niewinnego Noego-Jozuego-Jezusa, który wziął Wasze winy na Siebie !!! Uznajcie Go za Mesjasza !!! Przestańcie nękać Ludzi !!! Przestańcie !!!

  • ex student

   „W tym czasie Noe wyrwał dużo dusz i ciał Atlantom !!! A Ci wciąż szaleli i dokonali najgorszego – zniszczyli firnament wodny opasujący Ziemię i sprawiający, że Ludzie byli długowieczni – chronieni przed komicznym promieniowaniem – i nastał wielki Potop !!! ”

   Ciekawa historia, bo w biblijnym opisie świata zdaje się jest o rozdzieleniu wód na ziemi i w niebie, a wszyscy interpretują ze chodziło o te na ziemi…

   rzecz do sprawdzenia w komentarzach…

 • Nim przejdę do sedna najpierw wyjaśnię, że my Wszyscy stworzeni różnimy się od Boga tym, że nie mamy swój początek ale nie mamy końca – no chyba że wylądujemy w Otchłani jak ja omal nie wylądowałem – i przestałbym Istnieć – co za strata ? Przetrwałem ! Teraz jestem jak Gandalf byłem szary a stałem się biały – taki awansik ze strony Nieba. Ten początek jest w tym lub w innym Wszechświecie – mój jest w innym – który osiągnął nieśmiertelność Dusz ale nie zdołał osiągnąć nieśmiertelności Ciał. Otóż w pewnym Wszechświecie narodził się Człowiek – wcielony Syn Światłości – Lucyfer. Narodziło się wielu – w tym ja. Lucyferowi odbiło – z pychy zażądał aby Mu oddawać boską część i Mu służyć – wielu oddało – wielu nie – w tym ja i wielu Tych, których dziś nazywacie Archaniołami. Lucyfer aby zdusić nieposłusznych stworzył ARMIĘ GADÓW – okrutnych wojowników – rządził Nimi strachem – i niszczył wszystko niszczył – planety, gwiazdy, układy, galaktyki – wciąż i wciąż – bez litości – bo miał technologie. Nasz opór był rozpaczliwy aby ocalić Wszechświat. Sukcesy były marne – prawie by nas zniszczył ale w pewnym momencie grupa Gadów pod przewodnictwem Ra uwolniła się od strachu i pomogło nam pokonać – zabić tyrana – jego Dusza wpadła w Ciemność. A Gady udało się wrzucić do czarnej dziury i przeniknęli do tego Wszechświata – niestety ku jego udręce. Byłem wtedy Królem i miałem wielu naprawdę wiernych Towarzyszy – dziś Archaniołów – w tym Wszechświecie. Mimo zjednoczenia z Bogiem w tamtym zdecydowaliśmy wrócić i dalej walczyć. I walczymy od miliardów lat. Teraz walczymy tu na Ziemi aby Ją ocalić od zagłady. Patryk Geryl pewnie się zdziwił że Ziemia istnieje i jego Proroctwo Oriona się nie spełniło – dupek – fałszywy prorok. Zdziwili się też Ci co oczekiwali wejścia w wyższy wymiar – ja też bo byłem tak umęczony zmaganiami z życiem i z Ciemnością, że prawie umarłem – teraz odżyłem i dalej będę walczył i się zmagał – dlaczego ? – bo Bóg mi uświadomił, że jeśli ten Wszechświat ma przetrwać to trzeba ocalić Wszystkie wymiary – w tym te Cielesne – również ten nasz cielesny najniższy – który jak mi serce mówi ma dostąpić Nieśmiertelności w Ciele – a więc maleńka Ziemia – Niebieska Planeta – położona na krańcach malej galaktyki mającej zaledwie 100 miliardów Gwiazd – ma być pierwszą, która ma się stać Nieśmiertelna. Kiedy ? Nie wiem – wie Bóg ? Ale aby się to stało możliwe musimy obronić Ziemię przed zagładą – stąd Wszyscy są mi dziś potrzebni – tu !!! Jaka jest dziś sytuacja ? – Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 12 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? – wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

  Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

 • Dawid

  Ciekawa informacja związana z tematem USrael buduje tajemnicze bunkry w Telavivie o nazwie site 911
  http://www.businessinsider.com/us-site-y-911-phase-ii-tel-aviv-israel-2013-3#ixzz2MmNxYki8

 • […] Monitor Polski Share this:TwitterFacebookWięcejEmailPrintGoogle +1Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie… […]

 • Dorka

  ja bym sie chciala pochwalic tym ze znalazlam w koncu lekarza ktory nie pcha mi na sile szczepien dla dziecka!!!W USA szczepienia nie sa obowiazkowe, ale wiekszosc i tak szczepi, a lekarze potrafia nawet krzyczec w gabinecie na czlowieka. Pomimo tego ze przygotowalm sie na wizyte jak w szkole do odpowiedzi, to mialam stresa. Celowo umowilam sie do lekarki z Indii. Znajomi polecali tez lekarzy ze wschodniej Europy bo podobno respektuja decyzje pacjenta bez wykladow i pouczen!a ta mi dala jescze papier gdybym potrzebowala zaswiadczenie do szkoly ze nie szczepie!jestem pod wrazeniem i normalnie sie ciesze!usmiech na twarzy i pelen profesjonalizm, delikatnosc!myslalam ze juz nigdy nie znajede kogos takiego!!!

  • Peryskop

   Dorka, gratuluję i cieszę się z Tobą i z waszą rodziną 😀

   To jest kolejne potwierdzenie, że nie można się załamywać, natomiast trzeba szukać rozwiązania aż do skutku !

 • Jan

  Co sie dzieje z Dr Zbigniewem Kekusiem,Jak odbyla sie rozprawa przeciwko ZOLLOWI?

 • anotherbrickinthewall

  Z ciekawostek warto nadmienić że kamerlingiem został kardynał który od jakiegoś czasu jest opisywany w sieci jako rzekomy Petrus Romanus. Nie wiem czy w tej sytuacji ma nadal szansę na wypełnienie wakatu ale to co na pewno ma, to dwa tygodnie pełnej administracyjnej władzy, więc warto przyjrzeć się jakie papierki będzie podpisywał, oczywiście o ile cokolwiek wartego wzmianki wypłynie, co jest raczej mało prawdopodobne w tak hermetycznym środowisku… Ale czujnym być warto zawsze bo a nuż z widelcem.

 • maniek

  Marku mam prośbę otwieraj częściej wolne dyskusję chociaż 3 razy w tygodniu bo jest bardzo dużo komentarzy a większość z nich nie dotyczy tematu głównego a trzeba umieszczać ważne info w wolnej dyskusji. Prosiłbym o zamieszczanie wolnej dyskusji zaraz po opublikowaniu nowego tematu. Poza tym centrala bardziej by musiała się wysilić w rozmydlaniu dyskusji a przy 2 tematach tygodniowo robi się w jednym po 500 komentarzy i ciężko jest dotrzeć do ważnych info. Mam nadzieję że inni czytający bloga mnie poprą. Pozdrawiam

 • Jakob

  Monitor , nic nie napisałeś o abdykacji papieża i przyśpieszeniu przez niego , w postaci zmienienia okresu sede vacante (przy nieobsadzonej stolicy)oraz wyboru nowego papieża. Czy nie jest dziwne takie przyśpieszenie? Czy to na pewno chodzi o święta ? Przecież święta i bez papieża się odbędą 🙂
  Dziwne to jest

  • dex

   Jakubie w grę wchodzą 2 opcje:
   1. Papież został zmuszony do skrócenia sede vacante
   2. Papież zrobił to z własnej woli żeby kardynałowie z wiadomymi powiązaniami nie dostali więcej czasu na naciski na wiernych kardynałów.

   Wiadomo że święta Wielkanocne się odbędą ale jest jeszcze kwestia psychologiczna. Świadomość że Droga Krzyżowa a później święta odbędą się bez Ojca Świętego wpłynie bardzo negatywnie na morale wierzących katolików. Ja od momentu decyzji o rezygnacji Benedykta XVI czuję duży niepokój. Czytam orędzia i Wielki Ucisk trwa od lat. Może nie było tego widać aż tak wyraziście bo nie odczuliśmy tego wcześniej w życiu codziennym ale Kościół jest bardzo zniszczony a będzie jeszcze gorzej.

 • Konarski

  Monitor – daj arta na ten temat bo bardzo ważny, to już nadchodzi… szczególnie w pierwszej kolejności ważne dla Polaków w USA, bo w Europie troszkę później, np. w GB w 1016 wszystkie psy mają być zachipowane. Te przepisy już są.
  W USA ludzie i to już bardzo niedługo.

  Czujecie, że się zbliża… ucisk?

  Micro Chip Implant Coming March 23, 2013
  The New Health Care (Obama care) law H.R. 3590 Also HR 4872 requires all US citizens to have the RIFD implanted

  This evil plan is being launched by America. its a micro chip injected in your hand. it will contain all your personal data heath and bank accounts etc. its also a GPS device being monitored. they can deactivate it at any time if they find you suspicious or not loyal to their government or go against them or their system and you will lose everything you ever had. soon this device will be made common just like they did credit cards, turning paper money into digital money. means nothing is physically in your hand. it will be made a must for every citizen with time according to their plan and then they will spread it outside America so they can monitor and control as many people as they can and turn them into slaves with their digital technologies.

  Micro Chip Implant Coming March 23, 2013
  http://www.youtube.com/watch?v=Q_n8djp_YSg

  Bill To Implant RFID Chips In ALL Americans Driver Licence ID!
  http://www.youtube.com/watch?v=SPPFDxOXX-g

  Bio-microchip ready in 23th March 2013, Israel will attack Iran by then
  http://www.youtube.com/watch?v=IbUp5y9yniU

  CNN – Obama: Everyone has to chip in – „każdy musi się zachipować”
  http://www.youtube.com/watch?v=n6T5TFRlFY4

  What ! Micro Chip Implant Coming March 23, 2013 .
  http://www.youtube.com/watch?v=BvfksheNlQ0

  Obama Confirma Uso Del MicroChip en Humanos En abril de 2013
  http://www.youtube.com/watch?v=SJo0vKhpw_M

  NWO Microchip sottocutaneo obbligatorio molto presto accadrà
  http://www.youtube.com/watch?v=1k8UUuQCJpg

  AGENDA NWO – Ragazzo Riceve il „MARCHIO” della Bestia o RFID
  http://www.youtube.com/watch?v=nZEyCDzamY4

  • monitorpolski

   Dzięki, na pewno dam coś do dyskusji – nie można mieć już wątpliwości, że zbliża się bardzo ciężki okres. To o cyzm pisaliśmy od samego początku systematycznie się sprawdza – zanim nastąpi planowy mord na większości populacji, musi dojść do wielkiego ucisku. Ale widać, że się spieszą, bowiem tworzy się WIELKA OPOZYCJA. Ludzie zaczynają rozumieć, że to jest być albo nie być i milczenie nie oznacza bezpieczeństwa, ale śmierć. Jeśli wystarczająco wiele ludzi to zrozumie, to oprawcy będą jak nagi król i to oni staną się zwierzyną, a nie goje.

 • Kapsel

  Thank You, Papa: A Tribute to Pope Benedict XVI

  http://www.youtube.com/watch?v=5rQsIAlfBoU

 • Zed

  Wnuk Anny Walentynowicz: prokuratura kłamie w sprawie sekcji.

  1. Prokuratura napisała: W dniu 18 lutego 2013 roku do Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęły z Katedry Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu opinie sądowo-medyczne wykonane po ekshumacji zwłok tychże ofiar katastrofy smoleńskiej. […] Dotychczas żadna z zainteresowanych rodzin nie zgłosiła się do prokuratury w tym celu.

  Piotr Walentynowicz: Opinie sądowo-medyczne wykonane po ekshumacji zwłok wpłynęły, jak przyznaje prokuratura, do NPW 18 lutego 2013 r. Nas powiadomiono jednak o tym fakcie dopiero tydzień później, 25 lutego. Pani prokurator poinformowała nas przez telefon, że dokumentacja jest do wglądu w dogodnym dla nas terminie. Po zaledwie trzech dniach – pod pretekstem, że nie zgłosiliśmy się do prokuratury, choć przecież śledczy wiedzą, że reprezentujący nas mecenas Stefan Hambura mieszka w Niemczech – wyniki sekcji mojej babci upubliczniono w internecie.

  2. Prokuratura napisała: Prokuratorzy powiadomili rodziny obu ofiar katastrofy oraz ich pełnomocników o możliwości zapoznania się z opiniami.

  Piotr Walentynowicz: Mój pełnomocnik Stefan Hambura nie został powiadomiony o takiej możliwości. Nie został też poinformowany o wpłynięciu tych opinii do NPW.

  3. Prokuratura napisała: Przyczyną zgonu obu ofiar katastrofy były rozległe obrażenia czaszkowo-mózgowe i obrażenia klatki piersiowej, co koresponduje z wnioskami zawartymi w opiniach wydanych po sekcjach zwłok przeprowadzonych w Moskwie.

  Piotr Walentynowicz: Nie wiem, jak prokuratorzy doszli do takiego wniosku, skoro podczas sekcji, jaka odbyła się we Wrocławiu po ekshumacji, ciało mojej babci nie miało nawet czaszki.

  http://niezalezna.pl/38981-wnuk-anny-walentynowicz-prokuratura-klamie-w-sprawie-sekcji

 • lucas003

  Ja też mam taką nadzieję może tylko robi wokól siebie zamieszanie aby mieć wiekszy rozgłos.Jest to czlowiek bardzo inteligętny , więc inteligęcją powinien walczyć z systemem jak najdłużej , aż wygra!!!!!

 • jowram

  Czy ktoś z szanownych państwa korzysta z usług banku Pocztowego w zakresie prowadzenia rachunku firmowego? Mam pocztę w moim budynku, budują w niej mini oddział banku, oferta na stronie www wygląda ciekawie tylko ile w tym prawdy, a ile handlowej ściemy?
  Ps. No i podobno nie ma tam koszernych ?

  • eska

   Jeżeli nie ma koszernych, to nie wiadomo jak długo:
   „PKO BP złożył także kolejna ofertę Poczcie Polskiej w sprawie dokapitalizowania Banku Pocztowego. Bank chce wyłożyć na ten cel 290 milionów złotych. Poczta Polska miałaby zainwestować 90 milionów. Propozycja PKO BP zakłada również zwołanie walnego zgromadzenia akcjonariuszy, decyzji o emisji akcji i większego wpływu na proces podejmowania decyzji w Banku Pocztowym.”
   http://biznes.onet.pl/pko-bp-planuje-rozwoj-przez-fuzje-i-przejecia,0,5429440,1,news-detal

   Osobiście oferty Banku Pocztowego nie znam, więc nie będę się wypowiadać.

  • Roma

   mogę polecić bank pocztowy

   mają nawet taką ciekawą usługę, że np. w przypadku choroby
   listonosz przynosi gotówkę do … domu,
   ogromna ilość punktów, nawet w małych miastach, godziny otwarcia tak jak poczta
   czynne nawet w niedzielę, o ile jest czynny punkt poczty
   przelewy internetowe za darmo itd.

   • ALFA

    @Roma pracujesz na poczcie.Dziękuję naciski na pracowników zdobyć klienta.
    Bank Pocztowy jak każdy bank.ŻLE tu trafiłaś.

    • ex student

     Nie jak kazdy, tylko jest w panstwowych rekach, ale juz pewnie mysla, jak go sprzedac, a wczesniej wydzielic z poczty lub sprzedac („sprywatyzowac”) razem z poczta.

     Mnie zniechecila do niego absurdalna ilosc formularzy, jaka trzeba bylo wypelnic, aby zalozyc konto. Ale to bylo kilka z lat temu, moze to juz uproscili 😉

    • Roma

     może to zabrzmiało jak reklama, ale nie pracuję na poczcie.
     nigdy w żadnej państwowej firmie nie pracowałam

     radę dałam od serca,
     a poza tym, przyznam się, że jestem patriotką

     i sugeruję (jak ktoś mnie pyta o radę) Banki Spółdzielcze lub właśnie pocztowy
     chyba pokutuje opinia, że to jest bank źle zarządzany,
     bo się kojarzy z PRLem itd,
     a ja tego nie potwierdzam
     jakby był kolaps globalny, to te banki – córki, które mają swoje banki-matki poza granicami
     Polski zabiorą kasę do siebie.
     przezorność nakazuje ochronę kapitału a polskie banki dają większą szansę

    • Peryskop

     Roma zasługuje na zaufanie.

     A może trzeba połączyć info Romy i ex – mianowicie bank pocztowy może się bardzo teraz starać i ściągać klientów atrakcyjna ofertą, bo jego wartość przy prywatyzacji będzie zależeć m.in. od liczby kont, sumy wkładów oraz od obrotów.

  • ALFA

   @jowram „Ps. No i podobno nie ma tam koszernych ?”ale prawdo podobnie są inni 😀 😀 :D. Nie dajcie się nabierać na banki.Pamiętajcie na bankach nie odbudujemy gospodarki.Banki nas doją.Kiedy ludziska się obudzą.Nie pozostaje nam nic innego jak ich pogonić.A jak pogonimy to i długów nie będzie.Pomyślcie ile dawniej mieliśmy banków i jak trudno było zdobyć pożyczkę,a teraz mamy na każdym rogu ulicy bank-apteka-apteka-bank.Czy Polacy zaczną myśleć i jak długo dadzą się doić.Ach!!!! jaką Polskę budujecie dla swoich dzieci.ZROBICIE Z DZIECI I WNUKÓW NIEWOLNIKÓW.

  • ARTUR

   Ostatnio się dowiedziałem i to w banku ,że jeśli firma nie zatrudnia pracowników czyli jest się na tzw. samozatrudnieniu to nie musi być otwarty rachunek firmowy do przelewu pieniędzy z faktury , wystarczy zwykły ROR .

 • lucas003

  pismo Zbigniewa Kękusia do członków najwyższego kierownictwa Sądu Okręgowego w Krakowie, Prezesa Barbary Baran oraz Wiceprezesów Liliany Kaltenbek-Skarbek i Michała Niedźwiedzia – zawiadomienie, że jeśli Prezes Sądu Okręgowego w Krakowie nie uczyni zadość słusznym wnioskom Zbigniewa Kękusia, ten z powodu jego zawodowej i życiowej degradacji spowodowanej brakiem u niektórych osób zatrudnionych w Sądzie Okręgowym w Krakowie i Sądzie Apelacyjnym w Krakowie moralnych i merytorycznych kwalifikacji do wykonywania zawodu sędziego: 1. w dniu 4 marca 2013 r. spali przed Sądem Okręgowym w Krakowie Dyplom ukończenia studiów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, 2. w dniu 7 marca 2013 r. spali przed Sądem Okręgowym w Krakowie Dyplom uzyskania tytułu doktora nauk ekonomicznych, 3. w dniu 14 marca 2013 r. dokona samopodpalenia przed Sądem Okręgowym w Krakowie.

  http://maciejka.nowyekran.pl/post/88854,14-marca-2013-zbigniew-kekus-spali-dyplom-ukonczenia-studiow-na-akademii-ekonomicznej-oraz-dyplom-uzyskania-doktora-nauk-ekonomicznych-oraz

  • Extazed

   Stawiam skrzynkę wódki że się nie podpali : D

   • Extazed

    Muszę się sprostować bo głupotę palnąłem. Najpierw zrobię później myślę. To skrót myślowy i nie do końca trafny. Mam na myśli, iż takie manifestowanie swojego protestu jest nieprzemyślane. Okej dyplomy można spalić, ale pomysł samospalenia!? Nikomu krzywdy nie wyrządzi tylko sobie i swojej rodzinie, systemu nie zmieni takim krokiem. To wygląda na poddanie się, a zawsze trzeba walczyć do końca! Życzę Panu Kękusiowi zdrowego rozsądku i przede wszystkim siły by dalej móc walczyć!

    • ex student

     Te dyplomy jako nic niewarte juz dawno powinien spalic 😉

     A samobojstwo bylo/jest uzasadnione tylko np. w czasie wojny jakimis wyzszymi racjami, typu ze np. konspiratora zlapali okupanci, a znal on dane innych lub jakies wazne tajemnice i wiedzac, ze nie wytrzyma w czasie sledztwa, zazywa jakas trucizne, by ich nie wydac. Wtedy tak naprawde ofiaruje swe zycie dla obrony innych, a nie popelnia samobojstwo w „scislym sensie”.

     Masz racje, przy wsparciu innych ludzi powinien zejsc do podziemia i walczyc…

 • Stoper

  Ciekawie o tym co nas trapi zza cienia:
  10 współczesnych metod kontroli umysłu

  Im więcej osób zaczyna badać sposoby kontroli umysłu, tym więcej z nich zaczyna dochodzić do wniosku że mamy do czynienia z zaplanowanym scenariuszem, wykorzystywanym od dłuższego czasu w celu zmiany rasy ludzkiej w masę bezmózgich maszyn.

  Od momentu gdy człowiek zapragnął zdobycia władzy nad innymi ludźmi, rozpoczęto badanie ludzkiej natury i zachowania w celu podporządkowania populacji woli małej grupy -”elity”.

  Dzisiaj gdy kontrola umysłu wchodzi na płaszczyznę fizyczną i naukową grozi nam niebezpieczeństwo globalnej dyktatury, chyba że uczulimy wszystkich na narzędzia dostępne w arsenale technokratów wychodzących na światło dzienne. Dzisiejsza kontrola umysłu korzysta z zaawansowanej technologii i psychologii. Testy wykazują że dzięki zwykłemu wskazaniu ludziom metod tej manipulacji , jej efekty mogą być osłabione a nawet wyeliminowane, przynajmniej w przypadku szeroko rozumianej propagandy. Trudniejszym zadaniem jest poradzenie sobie z jej fizycznym aspektem, nad którego rozwojem pracuje kompleks militarno-badawczy.

  1. Edukacja –Najbardziej oczywisty, jednocześnie wciąż najbardziej podstępny. Odwiecznym marzeniem wszelkiej maści dyktatorów była „edukacja” naturalnie wrażliwych dzieci, tak jak pokazały przypadki reżimów komunistycznego i faszystowskiego. Nikt nie był tak rzeczowy w ujawnianiu tej agendy edukacji niż Charlotte Iserbyt – dla przykładu można sprawdzić jej książkę The Deliberate Dumbing Down of America, która pokazuje role globalistycznych fundacji kształtujących przyszłość, w której ludzkie zombi służą w pełni wykształconej, świadomej elicie.

  Całość tutaj:

  • ARTUR

   Aby nie dać się zmanipulować należy zrozumieć tylko jedną rzecz ,mianowicie reklamę proszku do prania .Każdy myśli że na reklamie koszulka brudna została wyprana i jest czysta A TO NIEWYBACZALNY BŁĄD .Reklama z czystą koszulką jest nagrywana osobno , następnie brudzi się ją i nagrywa , potem całość montuje się w odwrotnej kolejności .Taki system stosuje się w gospodarce ,polityce ,wyborach i wielu innych dziedzinach przynoszących dochód z okłamywania ludzi .

   • ARTUR

    Czy na tej zasadzie rozpoznać kto jest syjonistą , ależ tak , wystarczy zapytać ” starzyków ” czyli babci , dziadka i ich pra ,pra .Dużo wcześniej gdy nie było nazwy ” syjonizm ” , a dzieci robiły coś inaczej niż się powinno robić to mówiono że robi ‚na opak ‚ czyli po żydowsku , gdyż przeciwni Polakom Żydzi robili wszystko aby Polakowi nic się nie udało i musiał dla nich pracować .Skąd to znamy , doświadczyliśmy tego dzisiaj lub kiedykolwiek ,czasami warto posłuchać starszych , oni wiedzieli .

    • AQQ

     W telawiwzji na żywo wypowiedz „tvn pożydził” p.Bozeny Dykiel sparaliżowała prowadzących 😉

 • Janek

  Sladami Bułgarii…

  ”Wychodzimy na ulice”
  20 MARCA 2013 godz. 12:00 WARSZAWA – AL. UJAZDOWSKIE 1/3 KPRM , SEJM !

  http://www.facebook.com/events/382236131875147/

  Pozdrawiam

  • Siema

   słyszałem że ponoć sld w tych manifestacjach pazury macza

   • Ania

    To nic dziwnego. Nikt ich już nie chce, to próbują się dokleić do każdej manifestacji.
    Trzeba ich jak bezpańskie kundle przeganiać, bo tylko patrzą, co z tego co ludzie wywalczą urwać dla siebie.

   • Janek

    Cieszy mnie fakt samego ”ruszenia” powinno ich być jak najwięcej. Jednak widać, brak profesionalizmu, konkretów taka typowa Polska brawura.
    Ludzie potrzebują gotowej ALTERNATYWY a jej nie ma. Nie ma na kogo oddać głosu. Bo od Lepicy przez Centum po Prawice to te same kanalie które zaraz potworzą koalicje etc.
    Ale jest to dobry znak dla ”nowego” licze że pojawi się ktoś godny naszych, kto będzie przewracał tym do góry nogami.

    • ex student

     ”Wychodzimy na ulice”
     „… bo naszym celem jest obalenie rządu na czele z tuskiem !”

     …a powoanie z J.Palikotem albo prof. Glinskim ew. „Anna Grodzka” na czele, ktory nas szybko „wprowadzi do Euro”…

     JAk zwykle potrzeba jakiejs zadymki dla zmiany okupujcego rezimu, jak to drzewniej za komuny bywalo…

     „Ludzie potrzebują gotowej ALTERNATYWY a jej nie ma. ”

     Ano wlasnie – s tylko „elementy” alternatywy, ale jakby ludzie sie sprezyli, to by oddolnie wylonili jakichsmoze uczciwszych przedstawicieli…

 • Ania

  Bardzo ciekawa wypowiedź Henryka Pająka, przytoczona przez jednego z blogerów na „Zmiany na Ziemi”.
  Warto przeczytać , bo to co się u nas dzieje, dzieje się wszędzie.

  „Byłem autorem jedynego wówczas w całym kraju komputerowego języka do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie. Moja wysoka ekspertyza w aż dwóch dyscyplinach (tj. w inżynierii mechanicznej i w informatyce) spowodowała że stałem się poszukiwanym specjalistą i wiele zakładów pracy ubiegało się o moje usługi. W sumie pracowałem więc na uczelni na pełnym etacie i równocześnie w przemyśle na pół etatu. Materialnie powodziło mi się też relatywnie dobrze jak na ówczesne warunki. Był to jedyny okres w moim życiu kiedy posiadałem duże, wygodne i nowoczesne mieszkanie z ładnym umeblowaniem, oraz z własnym gabinetem do pracy. Miałem też samochód Fiata 126p. Każde wakacje spędzałem na przyjemnych wczasach. Żyłem też w systemie politycznym który nie na darmo nazywany był „socjalizmem”. W miarę swoich możliwości państwo zaspokajało w nim bowiem najważniejsze potrzeby narodu. Przykładowo, każdy miał gwarancję pracy i źródła utrzymania. Cała edukacja i służba zdrowia były za darmo otwarte dla każdego. Ich jakość ciągle była wówczas relatywnie wysoka. Państwo przyjmowało też na siebie odpowiedzialność za dostarczenie każdemu mieszkania, transportu publicznego, opieki nad dziećmi, oraz wypoczynku wakacyjnego. W rezultacie tego wszystkiego nie wiedziałem wówczas co to poczucie bycia niechcianym, własnej bezwartości i bezsilności, perspektywa bezrobocia w nieskończoność, czy braku pieniędzy na podstawowe potrzeby. Ani też mi, ani innym rodakom, nie były wówczas znane narkotyki, bezdomność, desperacka przestępczość, itp. Jednak system polityczny w którym żyłem stwarzał niepokoje innego rodzaju. Wynikały one głównie z dyktatorstwa i „rządów pięści”, które ówczesny rząd praktykował wobec rządzonego przez siebie narodu. Przykładowo z okna mojej sypialni widać było brzegi ogromnego poligonu na którym stacjonowały wyrzutnie SSki z głowicami atomowymi. (W dzisiejszych czasach też stoją tam nuklearne wyrzutnie, tyle że poustawiane dla odmiany przez państwo w które tamte SSki były wycelowane.) Wszystkim w okolicy było więc wiadomym, że mieszkamy „na nuklearnej tarczy”. Wszakże w przypadku jakiegokolwiek konfliktu, te wyrzutnie będą najpierw niszczone bombami atomowymi strony porzeciwnej. Mogło więc się zdarzyć że po czyimś „zaswędzeniu palca” nasz dom zwyczajnie by został odparowany. Inne czynniki które też psuły ówczesne poczucie spełnienia życiowego, była tzw. „propaganda sukcesu”, brak sprawiedliwości (szczególnie ustawianie rządzących „ponad prawem”), brak wolności prasy i wolności wypowiedzi, głuchota rządzących na petycje narodu oraz wynikająca z tej głuchoty postępująca demoralizacja polityczna. Najtrudniejsze do przełknięcia były jednak pogłębiające się pustki w sklepach. Z braku doświadczenia życiowego i z nieznajomości innych ustrojów, w tamtych czasach wszyscy wierzyliśmy, że te problemy i napięcia wynikają z wad samego ustroju. Nie wiedzieliśmy wówczas jeszcze, że dokładnie takie same problemy mogą dawać się ludziom we znaki w praktycznie każdym ustroju – tyle tylko że wyzwalane tam będą nieco odmiennymi mechanizmami. Ponieważ każda akcja wyzwala odpowiedającą jej reakcję, w rezultacie owych „rządów pięści” i usterek ustroju jaki nas otaczał, w prawie całym narodzie którego byłem cząstką zaczęło narastać życzenie transformacji z socjalizmu do innego, lepszego ustroju. Jednym zaś innym ustrojem który wówczas istniał, był kapitalizm.

  Ten znany ufolog wyjechał do Nowej Zelandi i tak opisuje zmiany które się tam dokonały

  Przez niemal dwa lata nie otrzymywałem zasiłku dla bezrobotnych. W owym czasie praktycznie wszystko stało się też tam „user paid” (tj. „opłacane przez użytkownika”) – znaczy nawet wizyta u lekarza czy w szpitalu wymagała znaczących funduszy. Moje oszczędności szybko topniały. Nowa Zelandia przechodziła bowiem wówczas bardzo brutalną zamianę panującej tam poprzednio dbałości o człowieka, na istniejącą tam obecnie dbałość o dochód i o kapitał. Zaczęło się od sprzedaży asetów, czyli sprzedaży wszystkiego co poprzednio należało do rządu. Rozprzedane więc zostały fabryki, budynki, koleje państwowe, itp. Z tego co nie dało się sprzedać, np. elektrowni, sieci elektrycznej, czy telefonów, formowano przedsiębiorstwa na własnym rozrachunku. Za wszystko też zaczęto domagać się opłat, włączając w to nawet sprawy które stanowią tradycyjną odpowiedzialność rządu, takie jak opieka zdrowotna czy edukacja. Oczywiście, bez opieki państwa, większość fabryk zbankrutowała. Te zaś co przetrwały, z upływem czasu tak były trapione podatkami, biurokracją i tzw. „red tape” (tj. nieprzyjaznymi prawami), że zaczęły przenosić się za granicę. Zaczęło się więc galopujące bezrobocie. Wobec beznadziejności sytuacji wielu zaczęło szukać ucieczki w alkoholu i narkotykach. Aby nadal móc chwalić się sukcesem, wolność publikatorów została zerodowana zaś rzetelna informacja została zastąpiona „propagandą sukcesu”

  SKĄD MY TO ZNAMY ?

  http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

 • AQQ

  wp.pl

  Są nagrody od ZUS! Dla urzędników po 4 tys. zł, dla emerytów po…

  Ten kraj jest postawiony na głowie. Emerytury są głodowe, ale nagrody dla urzędników te głodowe emerytury rozdzielających – gigantyczne! Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozdał sobie w zeszłym roku aż 212 mln zł nagród. W ZUS-ie nagrodzonych zostało blisko 47 tysięcy pracowników. Wychodzi więc na to, że każdy dostał przeciętnie 4500 złotych. Ale nie ma się co łudzić – szeregowi pracownicy dostali z pewnością mniej niż kadra kierownicza. Ale jak na ich tle wyglądają emeryci? Szkoda słów!

 • Zed

  Rząd Donalda Tuska forsuje nowe prawo pozwalające na przymusowe leczenie psychiatryczne osób, które nie popełniły żadnego przestępstwa. Przeciwko projektowi zmian protestują psychiatrzy, prawnicy i opozycja. – To może oznaczać powrót psychuszek – mówi „Codziennej” Stanisław Piotrowicz z Prawa i Sprawiedliwości.

  Ministerstwo planuje wprowadzić przepis, który mówi: „Osoba, która w związku z chorobą psychiczną, upośledzeniem umysłowym, zaburzeniem osobowości lub zaburzeniem preferencji seksualnych zagraża życiu, zdrowiu lub wolności seksualnej innych osób albo rozwojowi seksualnemu małoletnich, może być przyjęta (np. do szpitala psychiatrycznego – przyp. red.) bez zgody wymaganej w art. 22 (osoby leczonej lub jej opiekuna prawnego – przyp. red.), jeżeli sąd opiekuńczy orzekł o potrzebie umieszczenia jej w ośrodku terapii osobowości lub szpitalu”.

  Mamy do czynienia z pełzającym totalitaryzmem – mówi Stanisław Piotrowicz, zastępca przewodniczącego komisji sprawiedliwości i praw człowieka.

  http://niezalezna.pl/38952-powrot-psychuszek

  • ARTUR

   Na podstawie tego prawa należy więc zamknąć większość posłów i popierających wyższych urzędników , gdyż ustawa o zrównaniu sodomii z prawami rodzin jako związku kobiety i mężczyzny zagraża życiu i zdrowiu całego społeczeństwa a zwłaszcza rozwojowi seksualnemu małoletnich .

 • kozak

  po chuj beda chcieli nas zniszczyc? co im kurwa zrobilismy? te zydy sa pop***leni i wgl to sa psychopaci niech jak najszybciej ten iran ich rozjebie w pizdu bo tak dalej byc nie moze a ja chce zyc…

 • to ja

  a wiecie co mi się podoba 🙂 że oni wiedzą że już nadchodzi ich kres dla tego straszą bo zaczyna się panika. „No co masz problem, wyskocz, wyskocz, no dawaj, mam kolegów zawołam ich”, i tak to wygląda, tak wołają jednostrzałowcy. Co to oznacza ? Że pora zacząć poważniej działać. Zabiorą ze sobą świat ? Jak by im nie zależało na życiu tak by się nie starali, tak jak to słyszałem cytat żydowski niestety muszę sparafrazować ale sens był taki „co wam po królestwie pana ono jest ciemnością”.

 • Janek

  Ciekawy i obiektywny artykuł. Wspaniałe świadome postawienie KRESKI oddzielaącej syjonistów od żydów.

 • P.MG.

  http://wpolityce.pl/artykuly/47992-o-pakcie-fiskalnym-czy-po-raz-kolejny-sprawdzi-sie-przyslowie-polak-madry-po-szkodzie

  Pakt Fiskalny zostanie ratyfikowany! Skutki tego będą dalekosiężne dla Polaków i są rozłożone w czasie. Przystąpimy do strefy Euro i zostaniemy wówczas związani paktem w pełnym zakresie.

  Przystąpimy do Europejskiego Mechanizmu Stabilności i zapłacimy za to około 20-24 mld Euro. Będziemy zmuszeni zmniejszyć deficyt budżetowy z 6 % do 3 %. Skąd na to weźmiemy środki? Zaciśniemy pasa! Wzrośnie VAT, PIT, CIT, akcyza. Może też wprowadzony zostanie katastrat. Ograniczymy też suwerenność w sferze budżetowej i w sferze gospodarczej.

  Coś Rząd przed nami ukrywa???

  Czyżby było aż tak źle z gospodarką, z finansami publicznymi?

  Rygoryzm EMS jest dalej idący od rygoryzmu Międzynarodowego Funduszu Walutowego, przy udzielaniu wsparcia finansowego.

  Przystąpienie do strefy euro jest decyzją polityczną. Ratyfikacja Paktu Fiskalnego jest również decyzją polityczną. Nie znamy jednak ceny jaką będziemy musieli wszyscy za te decyzje polityczne w przyszłości zapłacić.

  Czy po raz kolejny sprawdzi się przysłowie „Polak mądry po szkodzie”?

 • http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/02/27/swiat-walczy-z-gotowka/

  Walka z kryzysem, którą od kilku lat toczy niemal cały świat, ma kilka pomniejszych frontów. Jednym z nich jest wojna z gotówką, którą rządy wielu państw starają się wyprzeć z życia gospodarczego. Czy dojdzie do tego, że monety i banknoty oglądać będziemy tylko w muzeach i albumach numizmatyków?

  Ostatnim krajem, który wziął na celownik płatności gotówkowe jest Francja. Premier Jean-Marc Ayrault zapowiedział wprowadzenie limitu transakcji w wysokości 1000 euro. Regulacja ta ma “uszczelnić” system ściągania podatków i pomóc krajowi utrzymać w ryzach deficyt budżetowy.

 • theaspartam

  Ogłoszenie praca znalezione na gumtree!!!
  Polacy ! Jesteśmy murzyńskimi niewolnikami europy!
  Zapłakałem nad Polską. Nasza gospodarka leży i kwiczy. Tego nie uczą w szkole, nie powiedzą Ci tego na żadnym wykładzie.

  Dziwicie się że tak słabo zarabiamy, a zastanawialiście się dlaczego ?
  Jesteśmy już prawie całkowicie wykupieni przez zachód. Wszystkie pieniadze jakie wydajemy pompujemy w inne kraje. Harujemy jak woły i nic z tego nie mamy. a dług publiczny katastrofalnie sie powieszka wiec bedzie coraz gorzej !

  Uważam, że każdy Polak powinien się z tym zapoznać.

  http://www.pomysloprzyszlosci.org/edukacja/dlaczego-zarabiamy-mniej/

  , zyskaj świadomość tego co się dzieje i dziel się nią z innymi Polakami. Przestańmy narzekać i zacznijmy działać , bo szykuje się kolejny w historii rozbiór Polski – tym razem ekonomiczny ! Jesteśmy inteligentnym, sprytnym, z poczuciem humoru narodem i nie zasługujemy na to by Wasze dzieci jak i Wy były niewolnikami zachodu, tania siłą roboczą za marne 3700brutto(srednia krajowa), gdzie przecietny polak hipoteke splaca 25 lat i nie ma nic z zycia poza harówa.
  A humanista w Polsce po skonczeniu studiów ma wizje stania na kasie w mac donaldzie, albo ci ładniejsi w sklepie z ciuchami za 2000brutto, zamiast pracowac w zarzadachj firm.

  Jestem prostym człowiekiem: ekonomista -matematykiem , pracuję w banku w analizach, umiarkowanym patriotą, więc znam się na tych sprawach i przyznaję , że na tej stronie streszczono całkowitą, obiektywną prawdę.

  zapraszam do dyskusji na maila.

  Nasi rodzice obalili komunizm – my też zróbmy coś dla swoich dzieci. Dla Polaków. Dla Ciebie i dla mnie.
  http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=214092&temat=210065

  • ex student

   „Powód 9. Nasza polska wspólnota gospodarcza mało eksportuje
   Dane statystyczne dowodzą, że zarobki są wysokie w tych krajach, które posiadają przewagę eksportu nad importem, a niska, w krajach, które dużo importują.”

   korwin Mikke (tu akurat słusznie) wyśmiewa ten argument o exporcie, ponieważ exportują (tj produkują ponad miarę, jaką jest zaspokojenie własnych potrzeb) tylko niewolnicy.

   Normalnie w gospodarce „siłą rzeczy” powstają pewne nadwyżki i deficyty produkcyjne, bo nikt z góry nie jest w stanie określić, na co i jaki będzie popyt, dlatego jasnym jest, ze gdzieś pojawi się nadmiar, a gdzies czegoś zabraknie.

   I temu ma służyć wymiana zagraniczna – zbędne nadwyżki exportujemy, bo sobie sprowadzić to, czego zabrakło.

   Natomiast ustawianie się „z góry” na export to niewolnictwo, bo po co nam stale nadmiernie produkować coś, za co i tak nic nie kupujemy?

   Nie od rzeczy jest tu przypomnieć, ze kraję majace najwyższe nadwyżki handlowe to kraje klasycznie zniewolone – Niemcy i Japonia na skutek przegranej wojny sa okupowane przez USA, a z kolei te bez przerwy tylko wszystko importuja, a Chiny są zniewolone przez międzynarodowy kapitał i chcą zarżnąć własny naród w imię jakiejść utopii.

   • ex student

    Natomiast wszystkie inne punkty są jakoś zasadne, bo rzecz sprowadza się do sprawności ekonomicznej, czyli zdolnosci gospodarki do zaspokjania potrzeb obywateli.

    Natomiast ogólnie wszystko sprowadza się do sprawiedliwości – czyli jak pracuję, co wytwarzam i na co to wymieniam, co za to dostaję. Moga funkcjonować chore mechanizmy powodujące, ze tak naprawdę pracuje niewielka cześć społeczeństwa, natomiast wszyscy chcą mieć możliwość kupowania. W takim układzie rzeczy ponieważ pracujacy są okradani, to nie mają środków na odpowiadajacy ich pracy zakup potrzebnych dóbr. Tych dóbr jest za mało, bo jak powiedziano, niewiele osób pracuje, a wszyscy chcą korzystać. Albo wiele osób pracuje, a niewiele z tego nie mają, bo są okradani.

    Podsumowując można powiedzieć, ze stopień zamożnosci czy dobrobytu zalezy od nowoczesnosci ekonomii i stopnia sprawiedliwości układów społecznych.

    Najgorsza sytuacja będzie w krajach o przestarzałej czy niedorozwinietej ekonomii i złodziejskiej strukturze tejże ekonomii, co zazwyczaj idzie w parze.

    Ewidentnym dowodem na chorobę systemu jest fakt, ze taka sama praca o podobnej wydajności jest różnie opłacana w różnych krajach, w odniesieniu oczywiscie do siły nabywczej.

    Dlatego można sobie zrobić prosty ranking krajów przez porównanie siły nabywczej przecietnej pensji w danym kraju i skorygowanie tego przez odniesienie do wlasnej pensji.

 • ORzesz

  „Jesteśmy w stanie zniszczyć wszystkie stolice Europy”. … możliwe.
  Są na pewno moralnie do tego zdolni, bo słowo moralność nie ma wobec nich zastosowania.
  Ale tak naprawdę jest to wołanie o pomoc w zrealizowaniu zagłady minimum sześciu milionów Żydów na raz:
  Przypomnę: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/mit-6-milionow/

  LHC otworzy portal a złożona ofiara przywoła demona?.
  Całkiem możliwe!

  • ex student

   „„Jesteśmy w stanie zniszczyć wszystkie stolice Europy”. … możliwe.”

   Albo blef…

   „LHC otworzy portal a złożona ofiara przywoła demona?.
   Całkiem możliwe!”

   Szkopuł w tym, ze demona nie trzeba jakoś specjalnie przywoływać, bo jak mówi list św. Piotra: „Diabeł jak lew ryczący krąży patrzac, kogo by pożreć, dlatego pełni wiary przeciwstawiajcie się mu”…
   A jaki portal i do czego otworzy LHC niby?

   • ORzesz

    Nie blef.
    Mordechaj Wanunu nie siedział tyle lat na darmo.
    Natomiast nie zbombardują wszystkich stolic ale usiłują zdenerwować cały świat by ten wreszcie zrealizował tą ich przepowiednię.

    Portal … w znaczeniu podprzestrzennym, by coś materialnego się prześlizgnęło skądś tu albo stąd gdzie indziej.
    Widać nie wystarczy im podróż bezcielesna i możliwość opanowywania ciał ludzkich.

    „Demon” to zwrot retoryczny.
    Pierwotnie chciałem napisać „coś obrzydliwego” ale uznałem że epatowanie nie jest konieczne.
    Nie wiemy co to ma być.
    Ale na pewno nic dobrego gdyby miało być faktyczną przyczyną obecnych wydarzeń na świecie.
    Faktem jest że LHC będzie przebudowywany.
    Ma być jeszcze potężniejszy.

    • ex student

     ” Mordechaj Wanunu nie siedział tyle lat na darmo.”

     Vanunu to by „gwizdkowy” ktory w ogole puscil pare w gwizdek,ze jest program nuklearny Izraela i zdradzil jego szczgoly…
     A jak to jest dzisiaj, to tylko oni wiedza…

 • qq7kk

  Nie na temat ale b.wazne .

  ze strony:

  http://www.politaia.org/umwelt-und-gesundheit/chemtrails/methane-geoengineering-the-most-important-topic-for-2013/

  „Metan i Geoinzynieria -najwazniejszymi tematami 2013 !

  W filmie przedstawione przez John Massaria. Dźwięk jest częścią wezwanie telekonferencji między Russ Tanner (Global obserwacji astronomicznych) i Dane Wigington (WIWATS/działacz) tych połączeń stało się w każdy poniedziałek o godzinie 7:30 central czasu i jest możliwy poprzez stronę fb Russ’. Dołącz do nas!
  Badania naukowe, wyjaśniając, dlaczego są one natryskowe niebo na świecie. Dowiedz się, i więcej wszystkim zrobić coś o szlaki Chem, są spryskiwane. Dowiedz się, Szczegóły tutaj w tym krótkim filmie. Programu ochrony środowiska NZ: 200 gatunków wymarłych codziennie, niepodobny do niczego, ponieważ dinozaury zniknęły 65 milionów lat temu. Zgodnie z programem ochrony środowiska ONZ ziemia jest wśród masowego wymierania życia. Naukowcy szacują, że 150-200 gatunków roślin, owadów, ptaków i ssaków się wymarły co 24 godziny. To jest prawie 1000 razy „naturalny” lub „tło” stawki i powiedzieć wielu biologów, jest większa niż cokolwiek, co świat doświadczył od zanikający dinozaurów prawie 65 m lat temu.

  Musiałem wyłączyć komentarze, bo do wielu ludzi (dis-informed osób) mówili nie nasion lub spryskać niebo i dobrze… wszystko co mam wobec czynić jest patrzeć i patrzeć na dokumenty, o których muszę pokazać to zwykły niewiedzy faktów i danych.”

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_lgPGdgBTaY#!

 • MOIM ZDANIEM TO JAKIEŚ PROPAGANDOWE SYJONISTYCZNE BREDNIE
  ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ ŻE NAWET JEŚLI UDAŁOBY SIĘ ODPALIĆ KILKA, W NAJLEPSZYM PRZYPADKU KILKANAŚCIE RAKIET Z GŁOWICAMI TO NIEKONIECZNIE MUSZĄ ONE DOTRZEĆ DO CELU A W KONSEKWENCJI DOKONAĆ OCZEKIWANYCH ZNISZCZEŃ
  OCZYWISTA BYŁABY NATOMIAST REAKCJA CAŁEGO ŚWIATA NA TAKIE ZACHOWANIE

  DLA IZRAELA I JEGO MIESZKAŃCOW RZECZYWIŚCIE BYŁBY TO KONIEC ŚWIATA

  ROZSIEWANIE TAKICH PROPAGANDOWYCH INFORMACJI MA NA CELU STWORZENIE MITU KTÓRY ZGADZAŁBY SIĘ Z ZAŁOŻENIAMI ŻYDÓW MITU PAŃSTWA GROŻNEGO I NIEOBLICZALNEGO …………………..

  TO TAK JAKBY KTOŚ SKOWYCZAŁ NA CAŁY ŚWIAT ŻE KARZEŁ JEST SILNY WIĘC MU PODSKAKIWAĆ NIE WOLNO AŻ ZNALAZŁBY SIĘ „ŚMIAŁEK” KTORY DROGĄ DEDUKCJI DOJDZIE DO WNIOSKU ŻE SILNY MOŻE I JEST ALE ZA TO LEKKI I TAK KOPNIE KARŁA W DU…..Ę ŻE BĘDZIE FRUNĄĄĄĄĄŁ FRUNĄĄĄĄŁ AŻ JAK TO SIĘ DRZEWIEJ MAWIAŁO W POWITRZU Z PRAGNIENIA WYZIONIE DUCHA

  • ORzesz

   Zwyczajnie.
   Realizują wytyczne z PMS.
   Ten wpis powinienem był umieścić jako odpowiedz dla ciebie:
   http://www.monitor-polski.pl/opcja-samsona-bliska-realizacji/comment-page-1/#comment-59990

   Areszt dla Trechlebowa, nakręcanie państwowego czyli skanalizowanego i oswojonego „nacjonalizmu”.
   Stwarzanie poczucia zagrożenia (np. jak na naszym Okęciu) itd., itp.
   Dzieje się.
   Ciemność nie zawiesiła planów na kołku.
   I to mimo świadomości ze jej torsje i tak ostatecznie rodzą światło!.
   http://fakty.interia.pl/raport/srodek-wschod/news/rosja-szuka-wroga-i-oczyszcza-stolice,1897193

  • monitorpolski

   Też może tak być. Ale należy pamiętać, że wszystkie arsenały atomowe poza pakistańskim i koreańskim są już w ich rękach.

   • ARTUR

    Inne arsenały są po to aby dobić tych co przetrwają .Zapewne każdy się zastanawia jak można wymyślić taki sposób walki i unicestwienia ale musimy wziąć pod uwagę że tok myślenia Żydów został ukształtowany propagandą syjonistów na wzór arabskich fundamentalistów czyli że po śmierci czeka ich nagroda jeśli zginą zabijając przeciwników .Takie społeczeństwo jest zdolne poświęcić siebie dla kraju , zwłaszcza że nagroda czeka . Nikt z nich się jednak nie zastanawia czemu syjoniści nie poświęcą swojego życia skoro po śmierci trafiliby do raju .Jest też pytanie , kto uruchomi arsenały gdyż należy zrobić to ręcznie .Każdy kraj na świecie ma do dyspozycji grupę samobójców którzy są całe życie opłacani za gotowość do poświęcenia życia w obronie kraju , w Polsce może być to grupa ok. 200 osób i kilkuset emerytowanych .Nikt nie wie kim oni są i jak zadziałają i tacy ludzie odpalą arsenały .

    • ex student

     Z tą opcja samsona i arsenałami czy PMS to chodziło o to, ze ładunki mają być rozmieszczane potajemnie w stolicach czy wiekszych miastach, o ile dobrze pamietam, bo w czasach ich pisania nie było rakiet, a samoloty, o ile już były, to chyba przelatywały chyba z kilkaset metrów co najwyżej 😉

     Oczywiscie dzis to juz jest mozliwe, ale trzeba pamiętać o obronie przeciwrakietowej czy przeciwlotniczej, no chyba ze te sa pod „odpowiednią kontrolą”…

     Nadto istnieje mozliwość, ze arsenały i rakiety to blef z czasów zimnej wojny, bo jak się okazuje, taka głowica nie ma długiego czasu życia, ze względu na mordercze promieniowanie niszćżace elektronikę potrzebna do sterowania, a i sam materiał się „wypala” i psuje, więc jest duże ryzyko „niewypału”.

     Tylko kraje najbogatsze mające rozbudowana energetykę nuklearną (która tak naprawdę temu służy, a nie produkcji energii – to taka „maskirowka” dla naiwnych cywili ;-)) mogą sobie pozwalać na konieczne odnawianie arsenałów, by zyskac pewnosć, ze jakaś chociaż część ‚odpali” w razie czego…

     Ciekawe, czy gdzies próbowano, czy rakiety po odpowiednim czasie życia jeszcze „odpalają” chyba robiono to na oceanach, bo normalne „proby jadrowe” robiono z nówkami – swieżo wyprodukowanymi ładunkami…

    • ORzesz

     Może nie wszyscy wiedzą o co chodzi z tym odnawianiem arsenałów więc dopowiem …
     Wszelka amunicja, ta prosta i ta złożona ma określone parametry eksploatacji.
     Również czas w jakim może być bezpiecznie wykorzystana.
     Ładunki jądrowe z Uranu-235 nie starzeją się szybko ale z Plutonu-238 i owszem.
     Mają nieporównywalnie różny czas rozpadu połowicznego (prawie 88 lat dla Plutonu-238 wobec ok. 700 mln lat dla U-235).
     Natomiast pierwotną przyczyną starzenia się ładunków atomowych są tzw. klasyczne materiały wybuchowe używane do inicjacji reakcji jądrowych.
     Najprostszy przykład.
     Granat z II W. Św. jest dziś bardziej niebezpieczny niż w czasie wojny!.
     Trotyl, którym wtedy najczęściej wypełniano skorupy, „poci się”.
     Wydziela się z niego nitrogliceryna.
     Wystarczy lekkie szturchnięcie i mimo że siła wybuchu nie będzie duża wystarczy by zabić człowieka.

     Ładunki jądrowe są wyposażone w wielokrotnie silniejsze materiały wybuchowe od trotylu ale one również mają określony termin przydatności, w którym spełniają wymagania techniczne.
     Przeterminowana rakieta na stały materiał pędny (też się starzeje) albo nie poleci, albo nie wybuchnie, albo ostatecznie eksploduje na wyrzutni.
     Bomba jądrowa może zamienić się w tzw. „bombę brudną” czyli eksplodować i rozrzucić pył radioaktywny bez inicjacji reakcji łańcuchowej a więc i termojądrowej, jeśli to ładunek termojądrowy, lub stać się specyficznym, z racji zawartości, niewybuchem.

     Na produkcję i remonty tych świństw idą ciężkie miliardy na całym świecie!.
     Choćby już z tego powodu świat potrzebuje oczyszczenia!.
     A przecież innych powodów jest jeszcze cała masa!.

 • nowecant

  Trzeba pamiętać że nie mogą ich odpalić wszystkich na raz więc zanim ktoś zareaguje (np. Iran) zdążą odpalić może kilka głowic a potem to już ich zmiotą.

  • ARTUR

   Mogą odpalić wszystkie w opcji Samsona , opad promieniotwórczy zabije większość populacji i wszystkich Arabów ,nastąpi to wtedy gdy wyjadą z Izraela w ciągu kilku dni wszystkie ważne osoby .Izrael jako całość jest bombą i nie musi wystrzeliwać rakiet , wystarczy aby eksplodowały .

 • ...

  to państwo nie ma nic wspólnego z Izraelem Bożym, to państwo wg mnie to diabelski twór a nie spełnienie proroctw, bo proroctwa mówią o przyszłości (nic nie mam do obywateli tego państwa, nie kupuje propagandy że tzw żydzi są zródłem wszelkiego zła itd).

  Zli ludzie z tego tworu aby celoowo podburzyc swiat prawdiopodobnie uzyja bomb neutronowych. Władcy państw islamskich i władcy Talmudystanu (błędnie nazywanego Izraelem) grają w jednej drużynie, tylko przez narodami udają co innego. Władcy państw islamskich pośla swoje narody do walki z Talmudystanem i do oblężenia Jerozolimy, władcy Talmudystanu odpalą na nich bomby neutronowe a chrześcijanie szczególnie tzw chrześcijanie syjoniści będą zachwyać sie i mówić, że to spełnienie proroctw z księgi Ezechiela 38-39 czy psalmu 83 ale te fragmenty mówią o czymś innym a ta kontrolowana wojna i przedtswienie z udziałem państw islamskich i Talmudystanu będzie celową imitacją proroctwa

  Dobra rada jest taka : nie stawać po żadnej ze stron i nie angażować się emocjonalnie w ten cyrk. Chzreścijanie syjoniści aby usprawiedliwic ewentualne uzycie bomb neutronowych będą cytować m.in Księge Zachariasza 14:12 ale i to nie ma nic wspólnego z bombami neutronowymi itd, chrześcijanie syjoniści nie uprawiajcie pożytecznego idiotyzmu 🙂 – http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=8336

  • Wesołych Świąt

   Ten Izrael nie ma nic wspólnego z biblijnym, biblijny składał sie z 12 plemion a ten tylko z plemienia Judy gdzie jeszcze większość to chazarzy, paranoja jakaś.

   • monitorpolski

    Oczywiście, że nie ma to nic wspólnego z biblijnym Izraelem. Duża grupa ortodoksyjnych żydów to rozumie i nie jest bierna.
    Np. http://www.nkusa.org/

    • ORzesz

     Chyba się łącze przeciążyło pod wskazanym adresem.
     Dodam to: http://youtu.be/SHszElu6gCk

    • ...

     w przyszłości wielu wyznawców Talmudyzmu się nawróci do PANA JEZUSA ale wpierw będą zwiedzeni przez imitacje antychrysta a pózniej przez antychrysta. Trzeba powiedzieć, że wielu z tych, którzy nie uznają państwa tzw państwa Izrael mniej lub bardziej ale słucha Talmudu, pozostaje nam modlitwa za nimi jak i za muzułmanami aby uwierzyli ewangelii i wybierali dobro a nie zło i nie dali się wplątać w spirale nienawiści i rozlewania krwi

    • ORzesz

     Jak najbardziej.
     Nikt normalny nie chce niczyjej śmierci.
     Sprawa Żydów polega właśnie na tym by nastąpiło ich nawrócenia a uściślając, naprawienie.
     Dosłownie!.
     Są zepsuci.

     Stawiają na to że ich ośrodki decyzyjne przetrwają ten wymarzony przez nich konflikt. Chcą poświęcić mniej wartościowe, z ich punktu widzenia, osoby dla chorego celu dominacji nad Światem i wykreowania plugawej religii.
     Są wykorzystywani do siania zła i to ich odwrócenie się od szatana przyniesie światu pokój.
     Jeśli tego nie zrobią odejdą tak jak odeszły dinozaury. Z nimi niestety wielu z nas.
     Tego właśnie nie chcą zrozumieć!.
     Ale jak widać pewien procent z nich to rozumie i to jest pocieszające choć nie wystarczy do uratowania pokoju!.

 • numerator

  Dawno nie było cyferek

  a dzisiaj mamy 27 02

  2 + 7 + 2 = 11

  i jeszcze klub 27

  • Kapelusz

   1949-rok Pojawienie sie Ancychrysta+ONZ=NATO=UKLAD WARSZAWSKI=UNIA EUROPEJSKA=NWO=Armagedon.Jeden rzad swiatowy jeden bank centralny jedna armia.Chipowanie ludzkosci.KONIEC

   • Jagiello

    Krotke przypomnienie.W 1939-roku Polska podpisany miala pakt wojskowy miedzy ANGLIA a FRANJA.Ze jaki kolwiek atak NIEMIEC na nasze terytorium.Bedzie wojna z ANGLIA i FRANCJA.Wlasnie tego tamtego roku 1939 zatrzela sie fizyczna eksterminacja Naszego Narodu.To znaczy Wojna Co bylo to wszystko wiemy .Potem Jalta sprzedaz nas przez Zachodnich sojusznikow.Polska traci polowe terytorium.Nikt otym dzis niemowi.Potem wiem KOMUNIZM oglupianie duchowe niszczenie i zagladzanie nas.Potem rzekome przemiany Okragly stol.Przemiany finansowane przez zydo=niemieckie ugrupowania.Dzis pseudo demokracja .Ekonomiczne niszczenie POLSKI.Nietrudno zgadnac przez kogo.NIEMCY I SYJONISCI.Zachod to Bandyta i zlodziej.I tam wszystko jest zazydzone intelektem zydowskim.Do tego dochodzi dawna Niemiecka Abwehra.Ktora kreci kolejne lody z zydami.A POLACY spia i sie ciesza przemianammi.I mowiac po chrzscijansku to jest nasz GRZECH z SKUTKIEM SMIERTELNYM.I Polacy nie dajmy sie z poganic.Nie odchodzimy od PANA BOGA.GDYZ ON ZAWSZE WYGRYWA i Ci ktorzy modla sie do NIEGO.I dlamnie Zachod ma wyrok smierci.I NIE WYjezdzaj na zaden zachod POLAKU.Tu w POLSCE masz wszystko.A jest tu oco sie bic.NIE ROBMY Z SIEBIE DZIADOW .I NIE WALESAJMY SIE PO SWIECIE jak smiecie.POLACY WALCZMY O SWOIE.

    • Inna

     Jagiełło , fajnie piszesz i namawiasz do walki. My walczymy non stop. O pracę o zapłatę , o miejsce w przedszkolu, wizytę u specjalisty, miejsce w szpitalu. Można by wymieniać bez końca. Wstajesz i zaczynasz walczyć. Zrobienie normalnych zakupów gdzie będzie chociaż trochę naturalnego składnika to też walka. Pobyt na emigracji to też walka. Kto był ten wie. Proponujesz chwycić za broń ? A na głównej trybunie będzie oklaskiwał nasze zmagania gość z „rogami”. Z przestrzeni dziejów takie zrywy prócz kupy trupów nic nie wniosły. A skoro wniosły to czemu chcesz walczyć i z kim ? Jak coś się zmieni to na moment a potem „Folwark zwierzęcy” i dalej to samo.

    • Jagiello

     Inna to tak mozna odbierac mnie ze chodzi o chwycenie za bron?Nie nie nie/To nic nieda.
     CHodzi o duchowa Wojne.O nasza walke z samym soba .Naszym lenistwem i z tym wszystkim co nas trzyma na uwiezi niemocy.Jest Staropolskie porzekadlo.Kupa mosci Panowie.A co inni beda myslec o tym mojym bazgraniu to ich sprawa.Dzisiejszych czasach jest potrzebna interwencja BOSKA.Ale my jako ludzie modlac sie do PANA BOGA .Musimy mu powiedziec wprost PANIE BOZE CHCEMY SPRAWIEDLIWOSCI.A ona bedzie.Bo dzisiejszy swiat jest pchany w strone grzechu i chaosu.Wszystko celowo by potem byla rewolucja.KTora poziniej stlamsza ludzie ktorzy pchaja ten swiat i ludzkosc do nieszczescia.A wtedy bedzie straszne przesladowanie nas Chrzescijan i to juz widac w naszym zyciu.PAN BOG I TAK ZWYCIEZY I CI ktorzy ufaja mu.

    • Inna

     Jagiełło widział „gwiezdne wojny” ? Morał jest taki. Większość nie róna się mądrość. Czyli ciemna strona demokracji. Rządzić powinna rada coś w rodzaju „jedi”. A nie dupki wykreowane przez media , królów, bankierów, prezydentów ect. Jeśli się to nie zmieni z nami koniec tak jak z republiką w tym filmie. Wiara jest ważna ale nie liczyłabym na interwencję z „góry”.
     A teraz cos do przemyślenia.
     „Był bardzo pobożny gość. Nastała powódź.
     Pod dom podjechał samochód Panie siadaj i uciekaj gość odparł nie….
     Potem podjechał transporter siadaj !….Nie ! Bóg mnie uratuje !
     Na końcu przyleciał helikopter… Pakuj się bo zginiesz ! Nie Bóg mnie uratuje !
     Gość utonął.
     Stanął przed Bogiem i się żali „czemuś mnie nie ocalił”
     Na to Bóg. Durniu wysłałem po ciebie samochód , transporter i helikopter co jeszcze miałem zrobić by cię ocalić ?!

    • nemo

     Dzięki @Inna – dziś WIELKIE przegrupowanie więc nie ma komenta,ale masz moje 100% poparcie! Choć w wirze walki, trzeba znaleźć czas na refleksje,bo inaczej przegramy z kretesem.

     Pozdrawiam walczących nie ugięcie -z pominięciem podżegaczy bezustannych.

    • ARTUR

     Jagiełło. Jesli wspominasz o dziadach to przypomnę stary żart w nowej sytuacji . Przenieśmy pomnik Mickiewicza pod Sejm aby twórcy dziadów stali obok siebie .