Opcja Samsona bliska realizacji?

zdj. wprost.pl

Od jakiegoś czasu pseudopolskie media, które są całkowicie w rękch syjonazistów (z tymi „niezależnymi na czele”) ostrzegają przed możliwością stworzenia bomby atomowej przez Iran. Oczywiście nie ma ani słowa o atomowej potędze w regionie, jaką jest terrorystyczne państwo Izrael. Iran jest państwem, które nikomu nie zagraża, należy pamiętać, że ostatni konflikt rozpoczęty przez to państwo miał miejsce prawie 200 lat temu – w 1826 roku, z Rosją (http://www.dailypaul.com/178779/the-last-time-iran-started-a-war).

O tym polskojęzyczne ścierwomedia i sprzedajni pseudodziennikarze nie wspominają. Jako syjonazistowscy agenci, powołują się oczywiście na stanowisko Izraela w tej sprawie, nie wspominając nic ani o tzw. opcji Samsona ani o ukrytych programach produkcji broni masowej zagłady.
Przypomnę, że opcja Samsona ma być smiertelną zemstą na wszystkich narodach świata w przypadku gdyby usiłowały usunąć syjonazistowską zarazę z powierzchni globu.  (http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=4971).Nieoficjalnie mówi się o tym, że opcja Samsona jest już przygotowana i że we wszystkie stolice Europy wycelowane są rakiety uzbrojone w głowice jądrowe. Żydowski profesor Marvin Van Creveld z Holandii podsumował to w kilku zdaniach:

Jesteśmy w stanie zniszczyć wszystkie stolice Europy. Mamy setki bomb atomowych i rakiety, które możemy wystrzelić we wszystkich kierunkach, może nawet w Rzym. Większość europejskich stolic jest łatwym celem dla ataku naszego lotnictwa… Jesteśmy w stanie na wypadek naszej katastrofy zabrać ze sobą świat. I mamy zamiar to uczynić, nim dopuścimy do klęski Izraela„.   (http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=935).

Dlatego też może tak być, że szantażowane anihilacją rządy, robią wszystko co im każą. Nie ma się co łudzić, że z dnia na dzień prywatne państwo Rotszyldów, Izrael, zmieni swój charakter i stanie się faktyczną demokracją, a nie rasistowską patologią. Należy się obawiać i to mocno, że syjonazistowscy fanatycy będą dążyć do realizacji „przepowiedni”, będą wplątywać kolejne państwa w ludobójcze wojny, aby doprowadzić do powstania Wielkiego Izraela i Rządu Światowego z jedną wirtualną walutą, która zniszczy wszelki opór. A to z kolei doprowadzi do realizacji ich chorego celu – eliminacji wszystkich pozostałych narodów, bowiem jak twierdzą „Bóg im dał cały świat”.
Można zapytać: Bóg czy raczej Lucyfer?

Dlatego też najważniejsza jest wiedza o tym co się naprawdę dzieje na Bliskim Wschodzie – nie można wygrać gdy się nie zna prawdziwego wroga i syjonaziści doskonale o tym wiedzą, fałśzując historię, przejmując media, krując operacje terrorystyczne fałszywej flagi jak 911 czy Inscenizację Smoleńską, produkując manipulatorskie filmy i „dokumenty”. Musimy sobie zdać z tego sprawę, że to to właśnie oni w naszym kraju dorwali się do mediów masowego ogłupiania i robią to dość skutecznie – co widać np. w przypadku psychozy smoleńskiej.

Tylko naprawdę niezależne publikacje, jak w internecie, mogą dotrzeć z prawdą do Polaka, zatem należałoby wprowadzić kult bojkotu mass mediów, szczególnie wśród młodych ludzi, którzy na podstawie tego co im się przedstawia popełniają po prostu samobójstwo.

Oczywiście, ci ludzie, których niektórzy nazywają syjonazistami, syjonistami, inni judeosatanistami czy judeocentrykami, stosują wszelkie metody by się ukryć, jak np. za kurtyną „antysemityzmu” czy tzw. „mowy nienawiści”, ale im czynniej będą to robić, tym bardziej wartościowe i poszukiwane staną się publikacje jak ta poniżej.

Pamiętajmy też o tych dzielnych żydach, którzy mimo, że są najbardziej narażeni na zemstę psychopatów spod gwiazdy Dawida, ośmielają się ujawniać światu zło, które tkwi za tym znakiem i ostrzegają przed prawdziwym Holocaustem, który może spotkać całą ludzkość, jeśli bez oporu będzie się akceptować dominację tych ludzi.
Bez tych odważnych, wymienię choćby Mordechaia Vanunu, Bobby Fishera, Benjamina Freedmana, Christophera Jon Bjerknesa, Michela Chossudovsky’ego czy wielu już bezimiennych, nie mielibyśmy wglądu w statanistyczne plany syjonistycznej hydry.


Potencjał głowic nuklearnych judeo-satanistów z powodzeniem może zniszczyć każdą stolicę w Europie
Rafał Gawroński

Izrael wraz ze swą kolonią w Ameryce zwaną urzędowo Stany Zjednoczone Ameryki Północnej przeprowadzili test nowej broni nad wodami Morza Śródziemnego. Jak zapewnił rzecznik wojska w Izraelu w oświadczeniu w poniedziałek. System rakietowy Arrow-3 oficjalnie ma wspierać inne systemy obrony.

Jednak według znawców jest to broń przechwytująca rakiety długiego zasięgu i nie ma zastosowania w konflikcie z Państwem Palestyńskim lub najbliższymi sąsiadami. Wyrazili oni również opinię, że potencjał głowic nuklearnych judeo-satanistów z powodzeniem może zniszczyć każdą stolicę w Europie.

Zatem budują oni system umożliwiający atak na Europę pozostając pod osłoną rakiet przechwytujących typu Arrow ? 3, a pod pretekstem ataku ich terytorium rakietami domowej roboty wystrzelonymi z płd. Libanu czy Getta Gazy.

To śmieszna definicja dla ogłupienia Europejczyków, którzy w większej liczbie domagają się rozwiązania paktu żydowskiego zwanego Unią Europejską. Gdy interesy Izraela będą zagrożone, a z pewnością będą w przyszłości znając ich mordercze dokonania oraz udział morderców w ich rządzie nie zawahają się oni użyć broni nuklearnej przeciwko Europie.

Jak wiemy Izrael zadeklarował oficjalnie, iż wykupuje poszczególne kraje Europy bez zgody ich mieszkańców. Gdy świadomość dojdzie do nich, że są niewolnikami we własnym kraju, to interesy żydów faktycznie będą zagrożone.

Więcej tutaj:

http://rafzen.wordpress.com/2013/02/26/israel-and-their-colony-of-united-states-tested-arrow-3-missile-system-against-europe/

Historyk wojskowości ujawnił plany Izraela
Nadesłane e-mailem przez Rafała Gawrońskiego

Znany izraelski historyk wojskowości Martin van Creveld powiedział, że Izrael w jeden przepiękny dzień może być zmuszony do zniszczenia europejskiego kontynentu przy użyciu wszystkich rodzajów broni włącznie ze swoimi zasobami jądrowymi, jeśli odczuje zbliżanie się końca swojego państwa, podkreślając jednocześnie, że Izrael uważa Europę za wrogi cel. Mówiło się o tym w wywiadzie dla dziennikarzy przeprowadzonym na falach 7 programu żydowskiego Radia i było przetłumaczone na język arabski przez informacyjno – analityczne i badawcze Centrum Prasowe.

„Mamy setki bojowych głowic jądrowych i rakiet, które mogą osiągać różne cele w sercu kontynentu europejskiego, w tej liczbie cele usytuowane dalej od Rzymu, stolicy Włoch” – powiedział Creveld, dodając, że większość stolic europejskich będzie najodpowiedniejszym celem dla sił lotniczych Izraela.

Izraelski historyk potwierdził zdolność Izraela do zniszczenia całego świata jeśli Izrael poczuje, że jest skazany na zniknięcie.

Co się tyczy Palestyńczyków, powiedział historyk, to Izrael obecnie realizuje konkretną strategię w oparciu o masową deportację narodu palestyńskiego i ma zamiar wygnać wszystkich Palestyńczyków bez wyjątku, a znajduje się teraz w oczekiwaniu na odpowiedni moment, żeby dokonać tego czynu.

„Dwa lata temu tylko 7-8% Izraelczyków popierało to rozwiązanie w stosunku do Palestyńczyków, dwa miesiące temu ten wskaźnik zwiększył się do 33% a dzisiaj według badań ankietowych przeprowadzonych przez Instytut Gallupa wskaźnik ten wzrósł do 55%” – zauważył Creveld.

Historyk podkreślił, że Izrael powinien wykorzystać dowolny incydent, który da mu doskonałą możliwość wypędzenia Palestyńczyków, na przykład tak jak to miało miejsce w czasie rzezi w Deir Yassin w 1948 roku (o tym wydarzeniu można przeczytać w Wikipedii)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_Deir_Jassin

Odpowiadając na pytanie o to czy Izrael nie żywi obaw, że będzie uważany za państwo zbójeckie w przypadku wypędzenia Palestyńczyków, odpowiedział on: „Izrael jest państwem, które nie przejmuje się tym co inni o nim mówią a wy powinniście pamiętać słowa byłego ministra obrony Mosze Dajana, kiedy powiedział on: „Izrael powinien zachowywać się jak wściekły pies żeby wyglądać niebezpiecznie w oczach innych i nie powinien być państwem, któremu można wyrządzić szkodę”.

Tłumaczenie: RX
Źródło oryginalne: www.3rm.info
Opublikowano: 25.11.2011

Inne publikacje:

120 komentarzy Opcja Samsona bliska realizacji?

 • Peryskop

  kopernikus wcześniej 12 marca 2013 at 00:16 zaliczyłeś pudło tu:

  „Peryskop-Jak widzę wszędzie cię pełno z twoimi Mądrościami na wszystkich blogach…”

  Źle widzisz, i nie czytasz, bo nie udzielam się poza Monitorem.

  I kolejne pudło, bo gdybyś zapoznał się z moimi wpisami na MP (a także publikacjami poza blogiem) to byś bzdur nie pisał w stylu:

  „…Jak napisałem jesteś ślepy,jak i wielu innych tobie podobnych,a ja nie mam ochoty tego zmieniać,bo szkoda czasu i energii.”

  Mój sceptycyzm co do rewelacji plejadańsko-podobnych wynika z zimnej analizy baaaaaardzo wielu okoliczności oraz osobistych doświadczeń, dość wartościowych odkryć, ale też i rozczarowań.

  Przykładowo przez ponad 30 lat ulegałem „naukowym” złudzeniom, że Apollonauci wysiedli na Księżycu. Teraz jestem przekonany, że wysiedli znaczniej bliżej, bo poniżej pasów van Allena.

  I takich mistyfikacji jest baaaaardzo wiele – również artefaktów dotyczących Stonehange, Majów, Nazca itp itd.

  A Ty kombinuj dalej !

  Życzę spełnienia marzeń i realizacji choćby cząstki ambitnych planów – tym skuteczniej im wcześniej uporasz się z iluzjami.

 • kopernikus

  Peryskop-pewnie znasz powiedzenie,”Macie oczy a nie widzicie,Macie uszy a nie słyszycie” czy kiedykolwiek poświęciłeś trochę czasu,żeby się dobrze zastanowić nad tym prostym zdaniem,podejrzewam że nie. Łykasz wszystko co ci podsuwa nauka bo to dla ciebie jedyny autorytet ,a szczególnie jak jest podparty tytułem prof,inż ,doc itp.Wszystko co nie zgadza się z twoim EGO jest dla ciebie bajką i Iluzją,a czy pomyślałeś że sam jesteś Iluzją i żyjesz w świecie Iluzji.Nie potrafisz obrócić głowy żeby czasami spojrzeć za siebie.Bardzo często „Bajki” są przekazem wydarzeń jakie się wydarzyły i nie powstają tylko przez przypadek lub ludzką wyobrażnię,tylko że ty nie chcesz tego nawet dostrzec.Wszechświat nie jest przypadkowy i chaotyczny jak ci wmówiono,lecz rządzi się pewnymi prawami,których nie jesteś w stanie dostrzec.Jak napisałem jesteś ślepy,jak i wielu innych tobie podobnych,a ja nie mam ochoty tego zmieniać,bo szkoda czasu i energii.
  EX-Student.Magnes o którym wspominam nie ma nic wspólnego z czakrami,rozwojem duchowym czy temu podobnymi rzeczami,chodzi o całkiem inną rzecz związaną z życiem wielu ludzi,chociaż nie są tego świadomi,a efektem tego może być to co nazwałem „Kumaniem”.Ale to temat nie na bloga ,ale Fachowcy od wszystkiego nie wszystko muszą wiedzieć,bo ich Bogiem jest nauka i to co wyczytają w naukowych artykułach .Miałem ci wysłać kilka ciekawych zabawek ,ale nie mam twojego meila,bo nie mogłem się z tobą skontaktować.Kopernikus.

 • kopernikus

  Peryskop-Jak widzę wszędzie cię pełno z twoimi Mądrościami na wszystkich blogach.Jak ci wcześniej napisałem posiadasz wiedzę,typową dla tzw naukowca ale nauka nie jest jeszcze Wiedzą,i myślę że jeszcze wiele czasu upłynie zanim Wiedzę zdobędziesz. Jesteś po prostu ślepy bo wszystko widzisz przez pryzmat „Szkiełka i oka”,i to jest cała odpowiedż.A przy okazji załóż sobie silny magnes neodymowy na prawej nodze od lewej strony na kości piszczelowej/płaska powierzchnia/na wysokości 32-35 cm od podłogi i ponoś go kilka dni,Może wtedy zaczniesz coś „Kumać”.
  Mieczysław Jacek- pisz dalej i się nie zniechęcaj.Ludzie powinni poznać prawdziwą Historię Ziemi,a nie być karmieni od tysiącleci fałszem wymyślanym przez bandziorów z kosmosu żeby nas ze wszystkiego podstępnie grabić i mordować.To co piszesz jest prawdziwe i różni się tylko detalami z tym co ja wiem.Jako „Siewca Zycia” brałem w tym udział dlatego wiem o czym piszesz.Czaszki istot które wtedy powstały zwane „Boskie Dzieci”znajdują się w muzeum w Wenezueli i w Rosji na Kaukazie i mają bardzo wydłużone czerepy.I nie przejmuj się sceptykami i dezinformatorami,bo mają tylko dwa wyjścia,albo trafią do kopalń albo na stoły tych o których piszesz i śmiech im przejdzie.Pozdrawiam Kopernikus.

  • Peryskop

   Kopernikus – już od pierwszego zdania łżesz jak pogięty, bo na żadnych innych blogach mnie nie zobaczysz poza Monitorem.

   OTO.

   Tam sobie pogadacie ze Skibą o wszelkich bajkach plejadańskich.

   W muzeach jest pełno czaszek czekających na de-mistyfikację. Jak słynna czaszka „człowieka z Piltdown” (Eoanthropus dawsoni), „odnalezionego” w hrabstwie Sussex w 1912 roku przez Charlesa Dawsona; aż do do lat 50. XX w. była eksponatem w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Później okazało się, że Dawson połączył fragment małpiej szczęki z fragmentem ludzkiej czaszki i przedstawił to opinii światowej jako jedno znalezisko.

   Trzeba dodać – czego wiki nie podaje – że tamta czaszka była niezwykle cennym „DOWODEM” na potwierdzenie tzw. teorii Darwina.

   Przez pół wieku od tamtej wpadki nie doszukano się „dowodu” 😀

   A tu macie ze Skibą więcej tego typu towaru:

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistyfikacja

   • Peryskop

    Na deser poczęstujcie się opisem fałszu z czaszką i demaskacji.

    Zamieszany był też Conan Doyle – autor bajki „Sherlock Holmes”.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82owiek_z_Piltdown

   • monitorpolski

    A ja szukam wytlumaczenia odmenności DNA czaszki tzw. starchild”, które wg. dokładnych badań dowodzi ingerencji obcych na Ziemi ok. 900lat temu, peryskop. Nt. tej czaszki są dość wiarygodne informacje, owszem, nie miałem jej w rękach, lecz Lloyd Pye jakoś mnie przekonuje. Polecam jeszcze raz ten szokujący temat, który może zmienić wszystko co wiemy nt. historii i prehistorii człowieka.
    Starchild nie jest zresztą jedyną anomalią, w muzeum w Paracas znajdują się dziesiątki bardzo dziwnych czaszek, może o tym niedługo przygotuję materiał.

    • Peryskop

     Czaszkę z Pildown postarzono poprzez trawienie chemikaliami.

     Przy obecnej wiedzy nie ma problemu, żeby dołożyć także DNA.

    • szuwaxpl

     Mogę Tobie podesłać fotki, których ‚nie mogłem robic’ oficjalnie.
     Muzeum w Ica – parę ciekawych.
     Kamieni w museo glyptolytos nie widziałem, bo po śmierci dra trzeba się wcześniej umawiać z paniami, ale jadąc poniżej równika czas dotarcia trudno ustalić w wymiarze europejskim.
     Zresztą nadworny Peryskop uważa, że to są ‚falsyfikaty’ i ma prawo tak myśleć!, bo oficjalna nauka olewa te cuda – bo przekreśleją całą wiedzę włożoną do głów ludziom o historii świata.
     Ale jeśli mogą się przydać moje zdjęcia, to służę, najfajniejsze fotki zrobiłem w Tiwanaku[Tiahuanaco] obok Puma Punku, ale policjantka skasowała z pamięci aparatu, dla pikanterii poprosiłem ją o możliwość zrobienia pamiątki w postaci munduru z flagą na przedramieniu i o dziwo się zgodziła 😉 ah te kobiety

    • Peryskop

     szuwaxpl, dzięki za ofertę, ale zdjęcia nie są dowodem na autentyczność eksponatów wystwionych w muzeach.

     Pamiętasz aferę z galerią Porczyńskich ?

     Czy słyszałeś o żyjącym genialnym fałszerzu, który malował „lepiej” niż Rubens, Van Dyck, Vermeer i inni geniusze pędzla ? W końcu go dopadli, i kilka dzieł wycofano z renomowanych galerii – m.in. w Amsterdamie, ale sąd doprowadził do cichej ugody i facet uniknął więzienia.

     Które muzeum, po wydaniu grubej forsy, będzie łatwe do przyznania, że nabyło falsyfikat ? Przecież reputacja, najlepsi rzeczoznawcy, bilety, katalogi, rankingi, aukcje, subwencje, konferencje, saldo …

     Nie bądźmy dziecinni jak Bolek, Lolek i Atomek oraz Tola !

     ===

     A na marginesie – czy już wiesz kto jest twórcą kalendarza Majów ?

     Czy Jose Argüelles który ten kalendarz rozsławił ?

     Nie.

     W znacznej mierze jest nim zarekomendowany przez Ciebie Ian Xel Lungold – badacz, wykładowca, jubiler i – jak sam się określił – twórca kalendarza Majów !

     Zauważ że inicjatorka naszej dyskusji kilka tygodni temu po informacji o Jose Argüelles’ie i Ian’ie Xel’u Lungold’zie zachowała dyskretne milczenie. Także nie udało się jej rozmydlić faktu całkowitego pominięcia istnienia Księżyca przez Majów – naszego najbliższego ciała niebieskiego, widocznego gołym okiem i mającego przemożny wpływ na stan naszej planety i na życie biologiczne na Ziemi !

     Z podanych wyżej względów Księżyc jest istotnym elementem każdego innego kalendarza – tylko nie Majów !

     Nadszedł zatem czas na syntezę i konkluzję – czyli na wyjawienie hoaxu majańskiego kalendarzyka, na którym oparli swoje bajania wszyscy myślący, że nas okiwają.

     Oddajmy głos „twórcy” :

     http://www.redicecreations.com/specialreports/ilungold.html

     Ian Xel Lungold – Researcher, Speaker, Jeweler and creator of the Mayan Calendar and Conversion Codex.

     …After many sleepless nights and a lot of research and intuitive curiousness to find the truth, origin and different theories about the Mayan Calendar I find the work of Ian Lungold and Carl Johan Calleman most intriguing. These two gentlemen bring something to the Mayan Calendar „mystery” that very few other can bring: facts based on open minded scientific research and an evolving and persistent message about what the Mayan Calendar represent. This is information that have and will continue to change the perception of the world we live in…

     Oczywiście oprócz Lungolda, Callemana i Argüellesa maczało w tym projekcie palce wielu znakomitych speców z obu Ameryk i Europy.

     A zdradziła ich m.in. „super dokładność” przypisywana pierwotnemu projektowi Majów, którzy być może przejęli tę wiedzę od Olmeków. Bo argument, że średniowieczni majańscy astronomowie wyznaczyli fazy przesileń z dokładnością do siedmiu miejsc po przecinku mógł powstać tylko w głowach współczesnych nakręconych „twórców” tzw „Kalendarza Majów”.

     Ciekawym wątkiem jest tzw. Kodeks Drezdeński, ale już w maju/czerwcu 2012 pisałem na Monitorze o korektach jakie wprowadzano, aby „dzieło” Lungolda i Callemana nie runęło.

     Czy mam jeszcze tłumaczyć kto, w jaki sposób, i w jakim celu równie kreatywnie dopisał bzdurne interpretacje jak „układ wszelkich ciał niebieskich” (oprócz Księżyca !) kształtuje losy ludzkości cyklicznie i po wsze czasy ???

     Z datami krytycznymi w grudniu 2012 oraz w marcu 2013 😀

     szuwaxpl, dzięki że się nam szczerze przyznałeś, iż nie bardzo rozumiesz Lungolda i całej idei „Kalendarza Majów.

     Bujdy na resorach rozumieją tylko bujacze i resorowcy.

     Pozdrawiam i życzę kolejnych wypraw pod piramidy świata.

     Biura turystyczne, linie lotnicze oraz okoliczni mieszkańcy
     czekają z utęsknieniem polerując pamiątkowe falsyfikaty 😀

    • Myśląca Gaja

     Prosiłam abyś nie powoływał się ma moje wpisy w sytuacji, kiedy nie mam możliwosci ustosunkowania sie do nich … to mało eleganckie, kiedy atakuje się nieobecnych.
     Czyżby zrobiło sie tobie nudno? A uprzedzałam, abys poszukał sobie nowy obiekt do anielskiego stróżowania 🙂

    • szuwaxpl

     Narzekanie

     Narzekanie to jedna z form karmienia ego.
     Narzekanie to negatywizm. Każda skarga, to krótka, stworzona przez umysł historia, w którą całkowicie wierzysz.
     I nie ma różnicy, czy narzekasz głośno, czy tylko w myślach.
     Gdy masz takie ego, ono trzyma cię w żelaznym uścisku. Nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale wszystkiemu wokół przyklejasz etykietki. Zwłaszcza ludziom.

     Niektórym narzekającym, wydaje się, że są szalenie odważni, bo mówią do innych wprost: – jesteś stuknięty, ty suko…Często mówią to podniesionym głosem.
     To przemoc fizyczna. Gdy to robisz, masz ciężko chore ego. Jesteś w jego władzy.
     Najpowszechniejsze jest jednak obgadywanie za plecami.
     Jeśli jesteś dobrze wychowany, czytaj: – wytresowany, oceniasz ludzi w myślach. Twoje ego jest zadowolone. Stajesz się jego sługą.
     Nadaje do ciebie: – Masz poziom! Potrafisz się zachować! Ogon merda psem….
     Do tego samego towarzystwa należą pretensje – to super papu dla ego.
     Pretensje to emocja. Czujemy się oburzeni, dotknięci, tym, co ktoś zrobił. A to przecież tylko nieświadomość innych ludzi. W ten sposób ego tworzy problem.
     A my tworzymy mentalne etykiety i przyklejamy innym do głów.
     Ludzie nie zdają sobie sprawy, że mają indoktrynowane mózgi. Ta indoktrynacja polega na szukaniu wokół wrogów, i przypisywaniu racji sobie.
     Można także narzekać na sytuację i okoliczności. I tu tworzyć wroga.
     Tak zostały poprzez „wychowanie” zaprogramowane nasze umysły.
     W Polsce jest to szczególny problem. Mistrzowie propagandy i kłamstwa – komuniści, robili wodę z mózgu, przez kilka pokoleń. Potencjalnych wrogów zabijali. Zabójstwami przez wieki całe zajmowało się chrześcijaństwo. Z zabójstw korzysta dalej polityka. Teraz komuniści poprzebierali się w inne skóry. Swoją rolę w indoktrynacji, wykonują także kapłani i politycy. W ich władzy są więc wszystkie larwy – wielbłądy. Bo larwa – wielbłąd podpiera się zapożyczoną prawdą, nie ma swojej.
     Wynikiem tego jest niereformowalność większości starszego pokolenia.
     To, na co reagujesz u innych osób, wzmacniasz u siebie.
     Nie reagowanie na cudze ego, to jeden z najskuteczniejszych sposobów wznoszenia się ponad siebie, ale również zmniejszania zbiorowego ego całej ludzkości.
     Zdarzy się, że będziesz musiał podjąć jakieś praktyczne kroki, aby obronić się przed ludźmi głęboko nieświadomymi. Nie musisz ich jednak uważać za wrogów.
     Oni tylko nie wiedzą, co czynią – zareaguj, ale wybacz im.
     Powstrzymanie się od reakcji jest siłą, a nie słabością. Wystarczy odsunąć się od człowieka, który nas rani. Odsunąć się od jego negatywizmu. Bo zaniechanie reakcji to nic innego, jak wybaczanie.
     – Wybaczyć, to przejrzeć na wskroś.
     – Wybaczyć, to zobaczyć zdrowe dno, które tkwi w każdym człowieku jako jego istot.
     http://astronomiafinansowa.blogspot.com/ bardzo lubię czytać obudzonego!
     Może tam coś znajdzie dla sibie Peryskop i jemu podobni.

    • szuwaxpl

     Peryskop – Ty dalej swoje, tak jak wspomniałem – masz do tego prawo.
     Żyjemy w świecie, w którym bardzo mało spraw możemy określić jako białe lub tylko czarne. Szczególnie sprawa kalendarzy i odmierzania czasu.
     Proponowalem książkę „Atlantyda” autor Ludwig Zajdler, sporo tam odniesień naukowo obserwacyjnych, tylu mądrych ludzi próbowało zgłębić temat Atlantów, Majów i Ich kalendarza,
     dzięki barbarzyńcom z krzyżem w ręku tak mało wiemy o tej kulturze.
     Pamiętam jak pół żartem pół serio napisałem Tobie wtedy, że mogli prawdziwi Majowie nie widzieć Księżyca i stąd brak go w starych codexach.
     Gdybyś zechciał pomyśleć, czysto teoretycznie, że gdyby wszystkie arcy ciekawe sprawy
     skrzętnie skrywane wyszły na jaw, to sporo ludzi mogło by oszaleć, że wiedza, którą uczyli przyswajali wiele lat – to stek bzdur i kłamstw.
     Bo jacyś wymyślili sobie swój porządek świata wybrawszy taki kierunek nie inny.
     Śmierć nas wyzwoli i otworzy oczy, w to wierzę, że narodziny nie są początkiem, a śmierć nie jest końcem lub inaczej gdy umieramy to tak naprawdę się budzimy.
     Ale można obudzić się jeszcze żyjąc i tego wszystkim życzę!

    • ex student

     „Obcy” go jeszcze wtedy nie przyciagnęli na orbite ziemi? 😉
     Ale już starozytni pisali o nim… czyli w czasie majów wzieli go do plejad na mały przegląd?
     😉

  • ex student

   „A przy okazji załóż sobie silny magnes neodymowy na prawej nodze od lewej strony na kości piszczelowej/płaska powierzchnia/na wysokości 32-35 cm od podłogi i ponoś go kilka dni,Może wtedy zaczniesz coś „Kumać”.”

   A co to niby ma spowodować – otwarcie jakiegoś „czakramu wiedzy” czy złagodzenie ew. bólów reumatycznych i „uspokojenie” umysłu 😉 ?

   Aha, i jakim biegunem do piszczeli – czy to obojetne?

   • Peryskop

    Polaryzację trzeba dostosować do haplo grupy i fazy Księżyca.

    A efekty to neodymanie w nodze, zwane „kumaniem” ?

   • Annah.

    Jeśli ma być tylko jeden magnes na ciele to poleca się N – północ do ciała. Ale ciekawi miejsce usytuowania, trochę zbieżne z usytuowaniem chipu o którym pisze Pająk..

 • Laureat pokojowej nagrody Nobla, były premier Izraela Menachem Begin:

  „Nasza rasa (mówiąc o Żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin

  Poniżej oryginalny tekst w języku angielskim.

  „Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves.” Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki Prezydenta Cartera)

 • Gady i Annunaki Rasa manipulująca ludźmi od tysięcy lat
  Proponuję nastawić się cierpliwie na przeczytanie całego tego tekstu myślę, że przyda wam się ta wiedza
  źródło: Anunnaki ? Himalaya-Wiki

  Anunnaki, Annunaki lub Anunaki w sumeryjskim dosł. „z królewskiej krwi” albo „ci co przybyli z nieba na ziemię” – w mitologii sumeryjskiej grupa najwyższych w panteonie bóstw, będących pierwotnie dziećmi boga niebios, Anu oraz bogini ziemi Ki, m. in. bóg mądrości Enki oraz bóg-władca świata Enlil. Prawdopodobnie odpowiednik hebrajskich Anakim, Olbrzymy. Zgodnie z mitem Enlil dokonał później rozdzielenia ziemi od nieba i objął władzę nad ziemią, niebo pozostawiając królestwem Anu. Mimo, iż nie zachował się pierwotny, sumeryjski mit o stworzeniu świata, opowieść ta zrekonstruowana została na podstawie pośrednich przekazów oraz babilońskiego poematu kosmo- i teogonicznego Enuma Elisz (Gdy na wysokościach). Anunnaki używali ludzi do niewolniczej pracy w kamieniołomach i kopalniach oraz do rozlicznych wynaturzonych usług seksualnych. Nibiru opisywana jest jako obiekt czy planeta, stacja ukrzyżowania lub obiekt mający kształt krzyża.
  Anunnaki – Istota Gadzia, Jaszczur, Orionid

  Cywilizacja Anunaki już wówczas była potężna i miała zaawansowaną technologię. Uchodzili za potęgą nie tylko na Ziemi ale i we Wszechświecie. Za najstarsze państwo świata, doskonale zorganizowane uchodzi Sumer. W Starym Testamencie znajdujemy wersety o przybyszach z nieba zwanych „Anakim”. Sumerianie jak niosą stare wieści pochodzili z planety czy stacji Nibiru. W Babilonie i Sumerze była grupa wysokiej arystokracji, jak na tamte czasy wysoko rozwiniętej rasy, którzy dominowali na Ziemi i w kosmosie. Jak sami twierdzili ich domem była gwiazda (słońce) ZAOS. Anunnaki nie cieszyli się dobrą sławą. Uchodzili za zazdrosnych i dominujących, od nich wywodzą się nazwy szatan, diabeł. Legendy mówią, że byli żądni krwi, lubili jak ludzie czynili dla nich z siebie krwawe ofiary. Nazwą szatan określano nie wszystkich Anunnaki tylko grupę specjalizujących się w kontroli nad umysłem, finansami, im zawdzięczamy rozwój pieniądza, ekonomię, technologię. Byli doskonałymi inżynierami genetycznymi. Była to grupa Anunnaków wywodząca się z Super reptilian, zwanych też inaczej Dukaz. Ale nad tą grupą panowali jeszcze tzw. Black Master i to oni byli tą najwyższą grupą – elitą Anunnaków, zwani Elita-Anunnaki. Anunnaki Dukaz-Elita znani ze swojej manipulacji genetycznej tworzyli coraz to nowsze formy życia. Ogłosili się też bogami, stworzyli wokół siebie dużo fałszywych religii, używali sfałszowanej duchowości człowieka aby łatwiej nim mogli manipulować. Tworzyli odmienne odłamy, zakłócali naturalny porządek życia. Mówi się, że do dziś żyją razem z ludźmi na Ziemi, zajmują wysokie stanowiska polityczne i militarne. Dzięki nim dochodzimy do wysokich osiągnięć genetycznych – klonowania człowieka. Dominują również w polityce światowej, w finansach, w nauce i w medycynie. W ich rękach są służby militarne.

  Można czytać na glinianych tabliczkach z okresu państwa sumeryjskiego, że stacja podobna planecie zwana Nibiru zostało zniszczone przez samą Elitę-Anunnaki, że to oni są odpowiedzialni za niestabilne ruchy tej planety i za wszystko co wówczas się wydarzyło. Posiadali doskonałe latające obiekty przypominające wielkie miasta. Opanowali masę planet łącznie z Ziemią, Marsem i wszystkimi pozostałymi w naszym układzie słonecznym a wcześniej planety w gwiazdozbiorze Orion. Próbowali opanować Plejady i Syriusz ale odnieśli sromotną klęskę. Elita-Anunnaki do dzisiaj wykorzystuje negatywne energie człowieka do własnych celów poprzez ciało emocjonalne. To te energie służą później do wywoływania wojen, konfliktów, fikcji, nienawiści i wszystkich nie humanitarnych wydarzeń na Ziemi. Podniecają również świat do seksu homoseksualnego, poligamii, pedofilii, gwałtu i wszystkich odmiennych naturze form szkodliwego, asurowego życia. Spychają człowieka do struktur bliskim zwierzętom i demonom. Elita-Anunnaki zawsze wprowadzali na Ziemi tyranię, zawsze byli liberatami ciemności i mroku. W swej istocie byli podającymi się za bogów demonami, asurami. Elita-Anunnaki blokują bardzo mocno wejście na Ziemię Awatarów czy Proroków Boga. Nie tylko walczą z człowiekiem metodami zniewalania i zabijania ciała, manipulacją za pomocą środków odurzających, ale również atakują astralnie, próbują zniewolić człowieka duszę poprzez opętanie. Taka jest misja Elita-Anunnaki, zniewolić ludzkość, podporządkować sobie drugiego człowieka. Mówi się, że holocaust był tym narzędziem, który odrywał człowieka od boskiej prawdy. W tym czasie doszli do potężnej władzy członkowie z Elita-Anunnaki. Bliski Wschód jest uznawany za bramę, przez którą wchodzą na Ziemię Elita-Anunnaki. Jak wiemy jest to miejsce największych konfliktów światowych. Łatwo też wyciągnąć wnioski komu kto służy.

  W paleoastronautyce termin Annunaki odnosi się do istot pozaziemskich mających 450 tysięcy lat p.e.ch. a potem 309 tysięcy lat p.e.ch. przybyć na Ziemię z pomocą sztucznej planety Niburu i dokonać stworzenia czy rekonstrukcji człowieka, co jest w pewien sposób inspirowane mitologią Mezopotamii. Głównym propagatorem tej teorii jest azerski pisarz i dziennikarz Zecharia Sitchin. Dzięki swojej interpretacji starożytnych tekstów cywilizacji Mezopotamii, stworzył alternatywną hipotezę o początku rodzaju ludzkiego oraz ludzkiej cywilizacji. Podstawą tej teorii jest rzekoma obecność w naszym układzie słonecznym dodatkowej planety o elipsoidalnej wydłużonej orbicie, której czas obiegu wokół słońca wynosi 3600 lat – Nibiru (Marduka). Jej orbita w punkcie najbliższym Ziemi zbliżą ją do pasa planetoid, a w najdalszym wybiega daleko poza znane granice układu słonecznego. Dzięki okresowemu zbliżeniu planet Nibiru i Ziemi podróże kosmiczne między tymi planetami są o wiele łatwiejsze i możliwe nawet w świetle obecnej technologii. Anunnaki wedle tej teorii odpowiedzialni są za stworzenie pierwszej ludzkiej cywilizacji (Sumerowie) oraz za stworzenie rodzaju ludzkiego. Inne źródła ezoteryczne podają, że istoty gadzie, jaszczury z Oriona czyli Reptilianie przybywają w swej stacji Nibiru na ziemię raz na 3600 lat siejąc spustoszenie i niszcząc wszelkie zaawansowanie technologiczne i naukowe rasy ludzkiej.

  W starożytności możemy znaleźć wiele śladów jawnej działalności Reptilian, Istot Gadzich, Chitauli na Ziemi. W starożytnym Sumerze jako Annunaki, uznawani byli omyłkowo za bogów (archaniołów), którzy poprzez modyfikację DNA naczelnych stworzyli współczesnego człowieka. Mianowali się panami oraz stwórcami rodzaju ludzkiego. Orionidzi, inaczej raptilianie to są kosmiczne siły zła, które doją z ludzi energię – czerpią siłę do swego istnienia z ludzkiego bólu, cierpienia, upokorzenia, zniewolenia, złych uczuć jak również z ludzkiej energii seksualnej – zrobią więc wszystko żeby rodzaj ludzki wpędzić w stan złych uczuć, w stan cierpienia oraz w stan ciągłych pragnień i niewłaściwych pożądań seksualnych – i robią – w obecnym czasie robią bardzo wiele aby ludzie tkwili w tej matni i jeszcze bardziej w nią brnęli. Siły te to oriońscy okupanci rasy ludzkiej – Orionidzi i ich ziemskie i pozaziemskie sługusy, niewolnicy oraz opętańcy. Celibat – jeśli jest autentyczny i szczerze motywowany duchowo – jest stanem gdy człowiek może uwolnić się chociaż od jednego pragnienia – od seksu – i większość osób żyjących w celibacie jest od tego pragnienia wolnych – można im tylko pogratulować bo często pragnienia duchowe przerosły u nich te cielesne i materialne.

  Informacje o tym można znaleźć we współczesnych przekazach od Kasjopejan, Plejadian, RA, z rozmów z Bogiem, itp. Od tysięcy lat ludzie są manipulowani przez ciemne siły i kradnie się ludziom mnóstwo życiowej energii, prany czy many. Już czas aby okupanci ludzkości odeszli i zostawili rasę ludzką w spokoju i pokoju! Człowiek jest Boską Istotą – Pełnię Boga nosi w sobie i gdy ta Pełnia się objawi i obejmie niepodzielne panowanie nad duszami i ciałami ludzi wtedy dokona się cud chwalebnej przemiany zapowiadanej m.in. w Biblii i przez proroków starego Testamentu i przez Św. Pawła w Liście do Koryntian. Ludzie muszą jednak sami wybrać wolność od raptiliańskiego zniewolenia poprzez narzucone ludzkości militarne systemy politycznej okupacji, systemy narzucania władz, które z dobrem ludzi nie mają nic wspólnego, takie jak faszyzm, nazizm czy inkwizycja. Ludzie muszą sami wybrać całkowite odrzucenie zniewalaczy oferowanych przez reptilianów, takich jak tytoń, alkohol czy inne narkotyki.

  Ziemianie są eksperymentem genetycznym Plejadan zdeformowanym przez Orionidów. Najpierw byli boscy Plejadanie – przybyli na Ziemię i drogą eksperymentów genetycznych stworzyli Człowieka pełnego błogości, szczęścia, zdrowia, mającego kontakt z Bogiem – Osobową Światłością i Miłością, która w ludziach mieszka i daje im życie – i taki człowiek mógł żyć tysiące lat – ludzkość była wtedy zjednoczona. Ale przybyli następnie Orionidzi jako źli goście, jaszczurze plemię żmijowe z planet w obszarze Oriona, którzy zniszczyli nie tylko swoją ale i inne planety. I stoczyli walkę o Ziemię z Plejadanami, którą czasowo wygrali i narzucili swoje podstępne zasady. Założyli ludziom implanty – kwantowe blokady, które spowodowały, że ludzie stracili kontakt z Bogiem i zaczęło się ciężkie życie ludzkości w bólu, walce i trudzie – ludzie się podzielili i zaczęli ze sobą walczyć i rywalizować. Życie pełne trudu szybko się kończyło. Ten stan skolonizowania i demonicznych wpływów orionidów na Ziemi trwa już ponad 309 tysięcy lat. Federacja Galaktyczna, w której skład wchodzą Plejadianie postanowiła przegnać Orionidów z Ziemi, chociaż technicznie nie jest to wcale łatwe.

  Orionidzi w charakterze demonów robią co mogą aby ludzi zamienić w jeszcze większych niewolników bo swym cierpieniem i złymi emocjami dają im paliwo do istnienia – i obecnie intensyfikują swe działania aby ludzi całkowicie zniewolić, zmanipulować i sobie podporządkować, w ramach tzw Konsorcjum, w którego skład wchodzi również grupa ziemskich sprzedawczyków. Na przełomie XIX i XX wieku w wyższym 4-tym wymiarze zaczęła się kosmiczna wojna, walka Federacji z Orionidami, wojna, która z przerwami ulega nasileniu, a jej reperkusje to dwie widzialne wojny światowe czy imperialistyczne wojny amerykanów przeciwko innym państwom na kuli ziemskiej. Pomimo implantów i blokad kwantowych można być wciąż człowiekiem dobrym lub złym – zawsze mamy wybór – jedynie w przypadku opętania ten stan rzeczy nie obowiązuje. A ulubioną bronią Orionidów jest satanizm – czyli wykorzystywanie złych duchów z Ciemności do walki ze swymi przeciwnikami i do generowania jak największych cierpień u ludzi z pomocą broni czy narzędzi orionowych. Orionidzi podsycają u ludzi ateizm, niewiarę, nienawiść do istot oświeconych w Bogu, egotyczne własne ścieżki, demoniczną wiarę w kolejne podawane przez nich końce świata, imperializm i dyktatorstwo polityczne, wspierają zniewalające systemy polityczne. Jedynie Federacja Galaktyczna zwana Duchową Hierarchią dysponująca odpowiednimi technologiami z naszym udziałem może nas od tego uwolnić i przywrócić nam nasz edeniczny stan jaki mieliśmy przed podbiciem Ziemi przez Orionidów.

  Powołujemy się na powszechnie dostępne przekazy od Kasjopejan, Plejadian, Ra, Federacji Galaktycznej, Mistrzów Mądrości itp., aby uzmysłowić zagrożenie ze strony oriońskich gadów. Bóg Jest Miłością – Duchem Idealnym, nie jest zatem zły i to nie Bóg sprowadza na ludzi cierpienie, i nie on jest odpowiedzialny za zło jakiego doświadczamy. Odpowiedzialne są ciemne siły o których mówi się od wieków jakoo demonach – złe duchy, źli kosmici oraz podatność ludzi na zło. Jest to wielkie i podstępne działanie reptiliańskiego Konsorcjum. Człowiek dopóki nie doświadczy na sobie potwornego cierpienia lub działania tego zła które kolonizuje Kosmos nie zadaje sobie pytań o ich źródło. Dopiero gdy doświadczy zaczyna dociekać skąd się bierze cierpienie i zło. Wielu światłych ludzi cierpienie dotknęło – potworne duchowe, psychiczne i cielesne cierpienie które przychodziło i przychodzi jak jakiś gwałtowny atak, i widzący postrzegają też wiele zła. I dlatego zaczynają w końcu szukać przyczyn tego cierpienia i zła wiedząc, że to na pewno nie Bóg-Stwórca Kosmosu jest ich przyczyną. Doprowadza to do poznania Absolutu jako Miłości oraz Miłości i Światłości oraz do poznania ciemnej strony mocy jako nienawiści i ciemności. I zaczynają ludzie szukać czym jest Bóg, a czym nie jest. Na pewno nie jest nienawiścią i ciemnością bo one niosą śmierć. Na pewno jest Miłością i Światłością bo one niosą życie. Widząc te dwie odmienne strefy zagłębiają się z studia nad ciemną stroną mocy – a to co poznają przeraża wiedzących – ale to niestety jest fakt. Istnienie złych duchów oraz złych kosmitów tak samo jak i ludzi podatnych na podszepty zła staje się dla badaczy duchowych oczywiste.

  Analizując charakter swych cierpień i cierpień wielu ludzi dochodzą słusznie do wniosku, że przekazy z różnych źródeł o demonicznych orionidach mówią prawdę. Prawda o demonach i ich szkodliwych wpływach jest brutalna. Od tysięcy lat ludzie są ich niewolnikami – hodowlą dla złych Kosmitów, którzy dzięki ludzkim cierpieniom i złym uczuciom czerpią psychiczną energię do swego istnienia. Ludzie też tak robią ze zwierzętami i roślinami zabijając je i zjadając, a cierpienie tych zwierząt w rzeźniach karmi demony. Przyczyna tego stanu rzeczy jest prosta. Ludzkość oddzieliła się od Światłości i Miłości, a w zasadzie oddzieliły ludzi implanty i kwantowe blokady założone przez złych Kosmitów zwanych asurami i dlatego jest jak jest. Jedyne co jest dla ludzi realne to ich wielkie duchowe, psychiczne i fizyczne cierpienie – cierpienie zadawane przez siły ciemności, a nie przez Boga. Przyczyny wyjaśniają ludzkości przekazy – i w te przekazy można wierzyć bo przecież nie uwierzy nikt normalny, że to dobry i miłując Bóg zsyła je na ludzkość, choć sługusy orionidów tak głoszą. Bóg Stwórca jedynie na to pozwala aby zło mogło działać ale sam nie ma w sobie niczego z tego zła – jest Pełnią Miłości i Miłosierdzia – a w tej Pełni nie ma już nic złego. Dlatego mając taki obraz BOGA starajmy się do tego obrazu upodobnić, aby zabezpieczyć się przed złem. Kryszna, Zaratusztra, Buddha, Babadżi, Jezus czy Sainatha wskazali nam ten obraz boskości do realizacji. I datego uważamy, że prawdziwa religia gdy kieruje nas ku temu obrazowi robi to co najlepsze. Bóg nie jest złem – złem jest grzech, złem jest cierpienie i złe są te siły, które nas ku cierpieniu i grzechowi pchają. Bardziej szczegółowa wiedza na temat natury tego zła, które zamieniło ludzi w niewolników grzechu i cierpienia jest dostępna w przekazach Mistrzów Duchowych.

  Aktualne ciało ludzkie jest wynalazkiem genetycznym pochodzącym z gwiazdozbioru Oriona. Ludzkość żyła z początku w stanie edenicznej rozkoszy, aż do czasu około 309 tysięcy lat temu, gdy istoty z Oriona podstępnie przekonały ludzi do przejścia w ciało, które aktualni ludzie posiadają. Orionidzi wynaleźli te ciała po to, żeby ludzkość produkowała dla nich żywność w postaci energii pochodzącej głównie z negatywnych emocji i wrażeń. Istoty z Oriona kreują tę rzeczywistość na wzór filmu „Martix”, gdzie wydarzenia i sytuacja są tak zamanipulowane, aby mogły stymulować produkcję żywności właśnie dla nich. Do kreacji tej rzeczywistości służy trójszczeblowy podział hierarchiczny. Na samej górze są Orionidzi, którzy posiadają wygląd bardzo podobny do ludzi. O szczebel niżej są tzw. Jaszczury czyli Istoty Gadzie. Na najniższym szczeblu są tzw. Szaraki – cybergenetyczne istoty, mające swoje bazy chociażby w układzie Zeta Reticuli. Szaraki są praktycznie humanoidalnymi robotami sterowanymi przez Jaszczurów. Dla normalnego oka ludzkiego jaszczury i szaraki pozostają niewidzialni. Dopiero w światach eterycznych, astralnych i mentalnych daje się ich wyraźnie zauważyć, szczególnie w kamamanasie.

  Władza Obcych nad Ziemią

  Oficjalne rządy na ziemi są zwykle tylko marionetkami w rękach tajnego, ogólnoświatowego rządu, który manipuluje oficjalnymi politykami za pomocą technologii dostarczonej przez kosmitów dla obopólnie uzgodnionych celów. Jednak nie oznacza to, że jest to robione dla dobra ludzkości, a wręcz przeciwnie. Obecnie ludzkość jest ukierunkowana filozofią własnej ścieżki i Służenia Sobie, jednak około 309 tysięcy lat temu ludzkość była ukierunkowana na Służenie Innym i ścieżkę Boga, co można spotkać we wspólnotach autentycznej duchowości. Orionidzi nie znoszą energii duchowego wielbienia, bhaktiguru, nie znoszą kultu świętych Bożych ani kultu aniołów, jeśli oparte o pozytywne energie uczuć jak miłość. Zmiana, która powoli nadchodzi ma być kresem panowania nad tą planetą istot, które po stoczonej bitwie ponad 300 tysięcy lat temu zawłaszczyły sobie Ziemię i wprowadziły tyranię trwającą po dziś dzień.

  Według anielskich, dewaicznych istot z Plejad, chcąc wygrać tę grę musimy swoje życie zorientować na rozwój duchowy pod kierunkiem prawdziwych mistrzów Światłości. Musimy jako ludzie wyzbyć się lęku i z odwagą nieść dalej promienie światła i miłości. Jesteśmy bezcenni i wyjątkowi, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo duchowy aspekt ludzkiej świadomości został stłumiony przez reptiliańskiego okupanta planety. Emocje i fizyczność są naszymi największymi skarbami, które powinniśmy najbardziej szanować i w pozytywną stronę rozwijać. Ci z ludzi, którzy będą burzyć ten zniewalający system swoimi działaniami, swoim rozwojem, są w swej istocie przedstawicielami Świetlanej Rodziny, którzy inkarnowali się na Ziemi, aby wspomóc zachodzący proces. Mówiąc inaczej, jako Istoty Światła jesteśmy buntownikami, niszczycielami systemów, uśpionymi a właściwie budzącymi się wędrowcami, zwiastunami świtu Nowego Życia w Bogu. Przebudzenie duchowe zostało przez orionidzkie demony ograniczone do niewielkich grup mistyków i ezoteryków zamkniętych we własnym hermetyzmie, jednak w boskim świecie powinno być zjawiskiem masowym, stąd nadchodząca acz przez mrok zwalczana duchowa rewolucja new age – nowego oświecenia.

  Podobno według ezoterycznych źródeł jesteśmy ósmą wysoko rozwiniętą cywilizacją techniczną od czasu upadku Edenu – czyli od 309 tysięcy lat gdy Orionidzi podbili Ziemię i ludzkość zniewolili. Wszystkie poprzednie cywilizacje naukowo-techniczne uległy samozagładzie, a kataklizmy dokonały reszty – bo Orionidzi za każdym razem dążą do tego żeby techniczna cywilizacja ziemska cofnęła się w swej ewolucji nie mogąc osiągnąć takiego poziomu rozwoju żeby wyrwać się z hegemonii Orionidów – Jaszczurów i Szarych. Przed podbojem Ziemi byliśmy jako ludzie potężnymi Istotami Ewadamicznymi, które potrafiły mistycznie kontaktować się z całym widzialnym i niewidzialnym Wszechświatem mając w sobie bezwarunkową miłość. Orionidzi podbili ludzkość, skolonizowali planetę Ziemię i założyli na ziemi swe demoniczne bazy w postaci tak zwanych dysków oriońskich, które zdaniem ich sługusów mają pełnic rolę nowych czakramów. Założyli ludziom kwantową blokadę, która powoduje, że nie mają już dawnych zdolności mistycznych a mają w sobie zbyt wiele złych uczuć, które za każdym razem prowadzą szybkiego wyeksploatowania się, a nawet do samozagłady – i to ludzi szybko uśmierca bo przed podbojem Ziemi potrafili ludzie żyć setki, a nawet tysiące lat w szczęściu, pokoju i błogości. O tym okresie duchowej ludzkości wspominają pisma święte.

  Ciało ludzkie zaprojektowane zostało przez Boga na długowieczność, a nawet nieśmiertelność. Człowiek po stworzeniu przez Bogów Nieba z Plejad żył wtedy według waszej miary czasu prawie tysiąc a czasem i więcej lat. Ciemna siła zniewalająca to cywilizacja istot gadzich, jaszczurów, która za cel obrała sobie niszczenie dzieł Boga Stwórcy Życia. Posiada wysoką wiedzę i technologię, ale też i inne potrzeby jak żądza podboju i eksploatacji stworzeń Bożych. O ile pierwsza cywilizacja boskich Plejadian, nie chciała wykorzystywać do niczego innego ludzkiego ciała, jak tylko do inkarnacji rozwijających się dusz, to ta druga cywilizacja miała już określone użytkowe zamiary w stosunku do człowieka. Przede wszystkim mafia oriońskich demonów chciała ludzkość wykorzystać jako darmowego niewolnika do wykonywania prac kopalnianych, przy wydobywaniu złota, którego w zasobach naturalnych Ziemi było dość sporo, a którego potrzebowała ona do zasilania swojej asurowej technologii. Do tego celu potrzebny jej był zastraszony i posłuszny niewolnik, który by się nie buntował za życia, które musiało stać się krótkie po to, aby strach przed bliską i nieuniknioną śmiercią uczynił go posłusznym nowym władcom, obiecującym długowieczność, w zamian za ciężką pracę. Dlatego też przebudowano, genetykę człowieka tak, że stał się istotą żyjącą krótko, około kilkadziesiąt ziemskich lat.

  Demoniczna cywilizacja jaszczurów z Oriona znalazła sobie inne, bogatsze źródło złota poza Ziemią. W dodatku pewna ilość członków tej rakszasowej cywilizacji asurów, zbuntowała się przeciwko swoim ziomkom i zaczęła nauczać ludzi wiedzy, która była zabroniona przez władców tej gadziej cywilizacji w rozpowszechnianiu wśród ludzi. Człowiek od tego czasu już nie był tak ślepo im posłuszny, chociaż cenzurę wiedzy duchowej i ezoterycznej, zwalczanie duchowości widać we wszystkich mediach w całej historii ludzkości. Jednak gady ludzi nie opuściły, a przykładowo instytucje takie jak inkwizycja w swej cenzurze i terroryzmie pokazują się jako jaszczurze narzędzia zbrodni zniewalania ludzkości. Jaszczury są z ludźmi cały czas, bo odkryli, że człowiek dręczony, będący w złym stanie psychicznym, obciążony zmartwieniami, emanuje specyficznym polem psychicznym, będącym doskonałym źródłem negatywnej energii psychicznej, która w sam raz nadawała się jako źródło ich pożywienia. Dlatego jaszczury są z ludźmi cały czas, kryjąc się w czwartym, nieznanym ludzkości wymiarze przestrzeni, aby ludzi negatywnie stymulować i wykorzystywać energię psychiczną dla swoich mrocznych potrzeb. Pokazują się czasem jako panowie w czerni albo postacie we fraku, przybierają na chwilę postać jakiegoś świętego, aby się uwiarygodnić w oczach oszukiwanych ludzi. Często podszywają się pod wschodnich awatarów aby zwodzić ludzi rozwijających się duchowo ku oświeceniu i wykoleić takie dusze wpychając je w ślepe uliczki na manowce duchowości, w tak zwane własne ścieżki służenie sobie i samozadowalania się.

  Sumerowie to był lud żyjący w trakcie prowadzenia upośledzających ludzkość kolejnych prac genetycznych przez Orionidów. Sumerowie byli bezpośrednim ogniwem łączącym człowieka stworzonego przez dewów, boskich Plejadian z człowiekiem zmodyfikowanym przez orionowe gady. To oni stykali się bezpośrednio z ich manifestacją w tej trójwymiarowej gęstości istnienia. To oni byli nauczani przez zbuntowane przeciwko swojej zwierzchności jaszczurze Gady. Można powiedzieć, że mieli kontakt z asurowymi „bogami”, za których uważali Orionidów. Nie cała ich mitologia jest do końca prawdziwa. Mylili się na przykład, co do planety, Nibiru, której nie było i nie ma, a której istnienie zostało im wpojone przez Gady, jednak to nie ich wina, bowiem sumeryjska nauka nie była aż tak bardzo rozbudowana jak się to powszechnie uważa. Wiedzieli tylko tyle, ile dowiedzieli się od Anunnaki, jaką to nazwą określali jaszczurowatych Orionidów. W rzeczywistości Nibiru to jaszczurza stacja kosmiczna na której gady przyleciały na ziemię dokonywać swych zbrodniczych eksperymentów. Z uwagi na działanie portali do podróży międzygwiezdnych z tak zwanym ślizganiem po wyższych wymiarach, statek kosmiczny jaszczorów znany ja…

  • Peryskop

   M.J. Skiba – za jaszczurze bajki prewencyjnie zapraszam na OTO.

   • ex student

    „Uchodzili za zazdrosnych i dominujących, od nich wywodzą się nazwy szatan, diabeł. Legendy mówią, że byli żądni krwi, lubili jak ludzie czynili dla nich z siebie krwawe ofiary. Nazwą szatan określano nie wszystkich Anunnaki tylko grupę specjalizujących się w kontroli nad umysłem, finansami, im zawdzięczamy rozwój pieniądza, ekonomię, technologię.”

    No to nas naprowadza moze na jakieś właściwe tropy…

    „Była to grupa Anunnaków wywodząca się z Super reptilian, zwanych też inaczej Dukaz. Ale nad tą grupą panowali jeszcze tzw. Black Master i to oni byli tą najwyższą grupą – elitą Anunnaków, zwani Elita-Anunnaki.”

    Czyli mamy jakiś opis hierarchii piekielnych…

    „Anunnaki Dukaz-Elita znani ze swojej manipulacji genetycznej tworzyli coraz to nowsze formy życia. „

    Tyle, ze manipulacje gen, nie tworzą nowych form życia, tylko nieco „mutują” stare – piłka pomalowana na zielono czy czerwono wciaz będzie piłką. Naprawdę nowe gatunki życia moze tworzyc tylko Bóg, bo on sięga do samego DNA (nomen omen) czyli istoty danego bytu, a stwarzanie nowych istot to nie są manipulacje „powierzchniowe”…

    Ogłosili się też bogami, stworzyli wokół siebie dużo fałszywych religii, używali sfałszowanej duchowości człowieka aby łatwiej nim mogli manipulować. Tworzyli odmienne odłamy, zakłócali naturalny porządek życia.

    Ewidentne opis typowych działań demoniczych…

    „Mówi się, że do dziś żyją razem z ludźmi na Ziemi, zajmują wysokie stanowiska polityczne i militarne. Dzięki nim dochodzimy do wysokich osiągnięć genetycznych – klonowania człowieka.”

    Demony zawsze żyli z ludźmi na ziemi, niektórych chętnych opętywali…

    Ale co to za „wysokie działanie genetyczne” – czym to się różni od sklonowania jakiegokolwiek innego zwierzęcia? Toż to stosunkowo proste zabiegi inseminacyjne, które stały się dostępne po wynalezieniu mikronarzędzi…

    „Dominują również w polityce światowej, w finansach, w nauce i w medycynie. W ich rękach są służby militarne.”

    Jeśli mamy na myśli ludzi opętanych, to jest to całkiem możliwe. „Bajki”, które wstawiasz, domagaja się interpretacji i oczyszczenia z elementów mitologicznych i niemożliwych do realizacji…

    Może i to dobry pomysł z OTOmaną, niech trochę nad tą demitologizacją pomyśli 😉

    • ex student

     No i przede wszystkim trzeba odrzucić „kosmiczny” wątek pochodzenia czy jakiegoś przebywania, to tylko mitologiczna na miarę filmów SF z 20 i 21 wieku „maskirowka” dobrze znanych egzorcystom i pustelnikom starych „towarzyszy”…

     A maskirowek używają odpowiednich do ducha epoki – raz to bogowie, innym razem giganci, innym herosi, czrownicy (e), itd.,

 • Powtarza się sytuacja sprzed 12 tysięcy lat bo Orionidzi zza kurtyny szczują nas przeciw sobie – słuchajcie – już nie walczcie – nie walczcie – zrozumcie gdzie jest Wróg !!!?

  Otóż wtedy Imperium Atlantydy miało największe technologie – obecnie są to Żydzi i Polacy, których Noe ratował od głupoty i zagłady !!! Wtedy Atlantydzi popełnili następujące zbrodnie – używali bomb atomowych o potężnej sile rażenia, innych zbrodniczych technologii też [trzeba to zbadać], m.in. potrafili zrzucić asteroidę na kontynent Mu niszcząc go, łapali Niewolników i za pomocą technologi zamieniali w zombi bezwolne i posłuszne do każdej roboty – i jeszcze lepiej – za pomocą technologii potrafili tak zniewolić Niewolnika, że Jego dusza lądował w astralu i musiała wracać znów jako Niewolnik by Im służyć !!! To tylko część atrakcji !!!? O kolejnych typu – orgie wyuzdane, składanie ofiar z Ludzi z piciem krwi i jedzeniem mięsa poprzedzone torturami i dręczeniem to kolejna atrakcja – arcy !!!

  Nikt tym ścierwom nie dał rady – prawie Nikt – byli do cna zaborczy i okrutni !!!
  Tylko dzielny Rama, którego Jego braciszek Rawana wygonił z królestwa i zabrał Żonę oświecony wrócił i odzyskał królestwo – a potem walczył przeciw Atlantom [w eposach starohinduskich są nazywani inaczej – a o kogo chodzi wiemy ?!]. Rama i Jego Ludzie walczyli – a Atlanci szaleli – zniszczyli sieć energetyczną z kryształów i sztucznego satelitę Ziemi !!! Rama czuł, że to koniec – wraz ze swymi Ludźmi zszedł do podziemi – i tam są do dziś żyjąc w Pokoju, Miłości i Dobrobycie – w Szambali, której tajemnica jest ściśle skryta przez dzielnych Lamów !!! W tym czasie Noe wyrwał dużo dusz i ciał Atlantom !!! A Ci wciąż szaleli i dokonali najgorszego – zniszczyli firnament wodny opasujący Ziemię i sprawiający, że Ludzie byli długowieczni – chronieni przed komicznym promieniowaniem – i nastał wielki Potop !!! Dużo Ludzi ocalało – w tym Noe ze swymi – dziś Polakami – ale nastąpiła degradacja do epoki kamienia łupanego !!! I znów wszystko trzeba było zaczynać od nowa !!! Noe pił – bo zagłady nie da się przeżyć na trzeźwo !!!

  A więc ŻYDZI !!! Opamiętajcie się !!! Opamiętajcie !!! Bo Hitler – też opętaniec, którego nie wiem czy udało mi się wyciągnąć z Ciemności ? nie zrobił Wam jeszcze tak dużej krzywdy – choć osobiście boleję nad każdym cierpieniem – zwłaszcza niewinnego Noego-Jozuego-Jezusa, który wziął Wasze winy na Siebie !!! Uznajcie Go za Mesjasza !!! Przestańcie nękać Ludzi !!! Przestańcie !!!

  • ex student

   „W tym czasie Noe wyrwał dużo dusz i ciał Atlantom !!! A Ci wciąż szaleli i dokonali najgorszego – zniszczyli firnament wodny opasujący Ziemię i sprawiający, że Ludzie byli długowieczni – chronieni przed komicznym promieniowaniem – i nastał wielki Potop !!! ”

   Ciekawa historia, bo w biblijnym opisie świata zdaje się jest o rozdzieleniu wód na ziemi i w niebie, a wszyscy interpretują ze chodziło o te na ziemi…

   rzecz do sprawdzenia w komentarzach…

 • Nim przejdę do sedna najpierw wyjaśnię, że my Wszyscy stworzeni różnimy się od Boga tym, że nie mamy swój początek ale nie mamy końca – no chyba że wylądujemy w Otchłani jak ja omal nie wylądowałem – i przestałbym Istnieć – co za strata ? Przetrwałem ! Teraz jestem jak Gandalf byłem szary a stałem się biały – taki awansik ze strony Nieba. Ten początek jest w tym lub w innym Wszechświecie – mój jest w innym – który osiągnął nieśmiertelność Dusz ale nie zdołał osiągnąć nieśmiertelności Ciał. Otóż w pewnym Wszechświecie narodził się Człowiek – wcielony Syn Światłości – Lucyfer. Narodziło się wielu – w tym ja. Lucyferowi odbiło – z pychy zażądał aby Mu oddawać boską część i Mu służyć – wielu oddało – wielu nie – w tym ja i wielu Tych, których dziś nazywacie Archaniołami. Lucyfer aby zdusić nieposłusznych stworzył ARMIĘ GADÓW – okrutnych wojowników – rządził Nimi strachem – i niszczył wszystko niszczył – planety, gwiazdy, układy, galaktyki – wciąż i wciąż – bez litości – bo miał technologie. Nasz opór był rozpaczliwy aby ocalić Wszechświat. Sukcesy były marne – prawie by nas zniszczył ale w pewnym momencie grupa Gadów pod przewodnictwem Ra uwolniła się od strachu i pomogło nam pokonać – zabić tyrana – jego Dusza wpadła w Ciemność. A Gady udało się wrzucić do czarnej dziury i przeniknęli do tego Wszechświata – niestety ku jego udręce. Byłem wtedy Królem i miałem wielu naprawdę wiernych Towarzyszy – dziś Archaniołów – w tym Wszechświecie. Mimo zjednoczenia z Bogiem w tamtym zdecydowaliśmy wrócić i dalej walczyć. I walczymy od miliardów lat. Teraz walczymy tu na Ziemi aby Ją ocalić od zagłady. Patryk Geryl pewnie się zdziwił że Ziemia istnieje i jego Proroctwo Oriona się nie spełniło – dupek – fałszywy prorok. Zdziwili się też Ci co oczekiwali wejścia w wyższy wymiar – ja też bo byłem tak umęczony zmaganiami z życiem i z Ciemnością, że prawie umarłem – teraz odżyłem i dalej będę walczył i się zmagał – dlaczego ? – bo Bóg mi uświadomił, że jeśli ten Wszechświat ma przetrwać to trzeba ocalić Wszystkie wymiary – w tym te Cielesne – również ten nasz cielesny najniższy – który jak mi serce mówi ma dostąpić Nieśmiertelności w Ciele – a więc maleńka Ziemia – Niebieska Planeta – położona na krańcach malej galaktyki mającej zaledwie 100 miliardów Gwiazd – ma być pierwszą, która ma się stać Nieśmiertelna. Kiedy ? Nie wiem – wie Bóg ? Ale aby się to stało możliwe musimy obronić Ziemię przed zagładą – stąd Wszyscy są mi dziś potrzebni – tu !!! Jaka jest dziś sytuacja ? – Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 12 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? – wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

  Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

 • Dawid

  Ciekawa informacja związana z tematem USrael buduje tajemnicze bunkry w Telavivie o nazwie site 911
  http://www.businessinsider.com/us-site-y-911-phase-ii-tel-aviv-israel-2013-3#ixzz2MmNxYki8

 • […] Monitor Polski Share this:TwitterFacebookWięcejEmailPrintGoogle +1Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie… […]

 • Dorka

  ja bym sie chciala pochwalic tym ze znalazlam w koncu lekarza ktory nie pcha mi na sile szczepien dla dziecka!!!W USA szczepienia nie sa obowiazkowe, ale wiekszosc i tak szczepi, a lekarze potrafia nawet krzyczec w gabinecie na czlowieka. Pomimo tego ze przygotowalm sie na wizyte jak w szkole do odpowiedzi, to mialam stresa. Celowo umowilam sie do lekarki z Indii. Znajomi polecali tez lekarzy ze wschodniej Europy bo podobno respektuja decyzje pacjenta bez wykladow i pouczen!a ta mi dala jescze papier gdybym potrzebowala zaswiadczenie do szkoly ze nie szczepie!jestem pod wrazeniem i normalnie sie ciesze!usmiech na twarzy i pelen profesjonalizm, delikatnosc!myslalam ze juz nigdy nie znajede kogos takiego!!!

  • Peryskop

   Dorka, gratuluję i cieszę się z Tobą i z waszą rodziną 😀

   To jest kolejne potwierdzenie, że nie można się załamywać, natomiast trzeba szukać rozwiązania aż do skutku !

 • Jan

  Co sie dzieje z Dr Zbigniewem Kekusiem,Jak odbyla sie rozprawa przeciwko ZOLLOWI?

 • anotherbrickinthewall

  Z ciekawostek warto nadmienić że kamerlingiem został kardynał który od jakiegoś czasu jest opisywany w sieci jako rzekomy Petrus Romanus. Nie wiem czy w tej sytuacji ma nadal szansę na wypełnienie wakatu ale to co na pewno ma, to dwa tygodnie pełnej administracyjnej władzy, więc warto przyjrzeć się jakie papierki będzie podpisywał, oczywiście o ile cokolwiek wartego wzmianki wypłynie, co jest raczej mało prawdopodobne w tak hermetycznym środowisku… Ale czujnym być warto zawsze bo a nuż z widelcem.

 • maniek

  Marku mam prośbę otwieraj częściej wolne dyskusję chociaż 3 razy w tygodniu bo jest bardzo dużo komentarzy a większość z nich nie dotyczy tematu głównego a trzeba umieszczać ważne info w wolnej dyskusji. Prosiłbym o zamieszczanie wolnej dyskusji zaraz po opublikowaniu nowego tematu. Poza tym centrala bardziej by musiała się wysilić w rozmydlaniu dyskusji a przy 2 tematach tygodniowo robi się w jednym po 500 komentarzy i ciężko jest dotrzeć do ważnych info. Mam nadzieję że inni czytający bloga mnie poprą. Pozdrawiam

 • Jakob

  Monitor , nic nie napisałeś o abdykacji papieża i przyśpieszeniu przez niego , w postaci zmienienia okresu sede vacante (przy nieobsadzonej stolicy)oraz wyboru nowego papieża. Czy nie jest dziwne takie przyśpieszenie? Czy to na pewno chodzi o święta ? Przecież święta i bez papieża się odbędą 🙂
  Dziwne to jest

  • dex

   Jakubie w grę wchodzą 2 opcje:
   1. Papież został zmuszony do skrócenia sede vacante
   2. Papież zrobił to z własnej woli żeby kardynałowie z wiadomymi powiązaniami nie dostali więcej czasu na naciski na wiernych kardynałów.

   Wiadomo że święta Wielkanocne się odbędą ale jest jeszcze kwestia psychologiczna. Świadomość że Droga Krzyżowa a później święta odbędą się bez Ojca Świętego wpłynie bardzo negatywnie na morale wierzących katolików. Ja od momentu decyzji o rezygnacji Benedykta XVI czuję duży niepokój. Czytam orędzia i Wielki Ucisk trwa od lat. Może nie było tego widać aż tak wyraziście bo nie odczuliśmy tego wcześniej w życiu codziennym ale Kościół jest bardzo zniszczony a będzie jeszcze gorzej.