Operation Disclosure – Operacja Ujawnienie

Dzisiejsza medytacja – USUWAMY DO KOŃCA CAŁE POZOSTAŁE ZŁO TKWIĄCE W RELIGIACH

Nanowahadełko pokazuje mi, że poniższy materiał różni się od prawdy o tylko 4% i że data będzie się różnić o jeden – dwa dni.

Operation Disclosure – Operacja Ujawnienie
https://operationdisclosure.blogspot.com/ RV / INTELIGENCE ALERT – 13 marca 2018

„Zbliżają się Idy marcowe (15), dzień, w którym wiele znaczących wydarzeń miało miejsce w historii. Według plotek z wielu źródeł, Sojusz wywoła załamanie na giełdzie w dniu 15. Oznaczałoby to koniec Cabal, kolejne znaczące wydarzenie dodane do ID marca. RV ma rozpocząć się przed upadkiem giełdy. Jeśli plotki są prawdziwe, RV rozpocznie się jutro 14. Rynek giełdowy spadnie w ciągu nieznanej liczby dni. Umożliwi to ukończenie wszystkich wymian / wykupów RV przed aktami oskarżenia.
Gdy giełda spadnie do pewnej kwoty (40-50%),Provost Marshal (Marszałek Wiceprezydent) przystąpi do postępowania w sprawie wszystkich aktów oskarżenia 18 500+. System emisji awaryjnej przerwie wszystkie transmisje telewizyjne, nakazując wszystkim pozostanie w pomieszczeniu. Zostanie wydana ogólnokrajowa blokada. Wszystkie usługi transportowe zostaną zamknięte.
Gdy wszystkie oskarżenia zostaną zakończone, Republika wkroczy i podpisze NESARA do prawa. Obecnie nie wiadomo, czy Trump pozostanie na stanowisku po rezygnacji. Po podpisaniu ustawy NESARA, UST ogłosi, że USD jest oficjalnie wspierany złotem. Wkrótce świat zacznie działać wraz z MFW wprowadzając globalny system monetarny o złotym standardzie.
Po tych wydarzeniach ONZ wyda globalną wersję GESARA( (NESARA) . „
To tłumaczenie znalazłem w necie.

55 komentarzy Operation Disclosure – Operacja Ujawnienie

 • Mercy

  Nie wiem ile w pracy włożyliście w to żeby potwierdzić cokolwiek co piszę tutaj na tym blogu Marek,ale świat informacji głównie anglojęzyczny otwiera się bardziej szczegółowo i mniej chaotycznie niż cokolwiek tutaj jest napisane. Coraz więcej o wydarzeniu w przeciągu równonocy faktycznej czyli w okolicach 18 marca przekazuje wiele klientów z wyższego Ja podczas hipnozy kwantowej na przykład takiej Alison Coe i innych z podobnym doświadczeniem, która podchodzi do tego tematu raczej z rozwagą. Z dnia na dzień jest coraz więcej informacji. Przeszukajcie internet. Daty zmieniają się ale do wydarzenia dojdzie do skutku. Bardzo szybko. W tej chwili potrzebna jest ogromna praca nad sobą i powolne opuszczanie świadomości Matrixa. Skupcie się na czymś niewyobrażalnie pięknym, prowadzącym do prawdziwej cywilizacji pełnej dostatku. To bardzo pomoże w sile nadchodzących zmian, których sam jestem już w 100% pewien.

 • spoko

  A, jakby tak zamieścić globusik na stronie? Będzie światowo. https://www.revolvermaps.com/?target=gallery

  • Marek

   Blog niedługo skończy swoje zadanie, zaraz po 3 dniach ciemności bierzemy się do organizacji zarządzania Ziemią.

 • uświadom to sobie

  Monitor ,uświadom to sobie ,że jesteś pospolitym wampirem energetycznym. Pieprzysz w kółko bzdury,a naprawdę chodzi ci o uwagę ludzi i ich kasę . Wstydu nie masz zakłamańcu .

 • Ania

  A póki co, jest tak :
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/03/to-nawet-nie-skandal-to-zdrada-potajemnie-zmieniana-jest-pod-dyktando-izraela-ustawa-reprywatyzacyjna/

  Przy okazji ciekawa i celna definicja antysemityzmu:
  „Antysemityzm to postrzeganie żydów takimi, jakimi są, miast takimi, jakimi chcą być postrzegani”.

  • fajnygdyżijuż

   termin ,,antysemityzm,, to takie przekleństwo wymyślone przez icków, na użytek własny
   jak nasze choćby Q… mać
   które należy ganić i tępić w zarodku

   • nina

    ———-MY !! mamy używać CIĘGIEM ! i na OKRĄGŁO !! ANTYpolonizm.

    np. ANTYpolonizm polegał na ! zamordowaniu w latach 1945-1956 w kazamatach UBeckich w Polsce ok 600 tyś Polaków.

 • Andrzej

  Pozdrawiam serdecznie
  Dzisiaj widziałem taki symbol ” drzewo duże stoi na środku drogi po prostu zawadza , jestem zdziwiony dlaczego w takim miejscu na przejeździe ,spokojnie spoglądam na pień, potężny zdrowy ,po chwili moje oczy po tym pniu wędrują do góry i co widzę wysoko znowu pień się rozszerza i jest znowu podstawa korzeni”
  Miłego dnia

 • Korniszon

  Wprowadź system oceniania komentarzy, ułatwiłoby to stwierdzenie czy się już dany komentarz czytało czy też nie.

 • jarosław

  Dla wszystkich idiotów którzy wierzą w Jezuska i chodzą do kościółka: https://www.youtube.com/watch?v=Og9n6R0NYiU
  gdyby wierni przestali dawać klechom na tacę to po miesiącu jeden klecha za drugim zaczęliby zamykać swoje kościelne interesy z których nie mieliby żadnego zysku – wiara której egzystencja zależy od tego ile wierni dadzą na tacę to gowno nie wiara
  http://dylewski.com.pl/menu-boczne/religia-o-zyciu/jezus-ktorego-nie-bylo/

  • Tomasz

   „religia” została wymyślona przez człowieka, Chrystus jest, i był na ziemi jako nauczyciel żeby dać naukę ludziom co zrobić żeby wejść do królestwa czyli do nowej ziemi, trzeba być w temacie parę lat żeby to wszystko stało się dla ciebie logiczne, w jeden dzień czy rok nie da się tego zrozumieć i dostrzec.

 • mops

  Miało przecież nie być już wahadełka, bo rzekomo nie działa. A podróże kosmiczne z 6-krotną prędkością światła to przecież fizyka lat 40. ubiegłego wieku. Tak wtedy sobie to wyobrażano. Wszystko co piszesz świadczy o paranoi, delikatnie mówiąc.

 • zerrkos

  Na to wydarzenie też czekamy panie Marku. Może pan powie coś o tym?
  „Zbliża się ostatni akt planu NWO, fałszywa inwazja obcych.”

 • Irol

  Jesteście trochę do tyłu.

  Jak widać, Prezio Trump(et) postanowił zrobić wolę i do władzy dopuścił największe Chazarskie bydło w osobnikach tak wstrętnych, że aż nawet nie chce się ma nich patrzeć. Neoconi zadbają o wywołanie 3 wojny światowej jak najszybciej. Pozdrowionka że słonecznego i jak najbardziej istniejącego Londynu.

 • nina

  ———— niesamowite !! umarł NIEZWYKŁY FIZYK, NAUKOWIEC akurat dzisiaj !. Gdy usłyszałam ,o jego śmierci pomyślałam o informacjach Pana Marka , ale kiedy przeczytałam co symbolizuje data jego śmierci -TO !!???? https://wiadomosci.onet.pl/swiat/stephen-hawking-nie-zyje-swiat-wspomina-naukowca/498d4k5

  • Luna

   Nina,
   Cóż niesamowitego jest w śmierci??? Nie był fizykiem, był teoretykiem ( wymyślał różne teorie)… żadne z jego słów nigdy nie dały się potwierdzić, jednak był lansowany przez wiadomo kogo … opowiadał o cudach- niewidach, takie fantasy dla naiwnych …

   • Luna

    Dodam tylko, iż rzygać mi się chce, gdy śmiertelnie chorego człowieka wykorzystuje się do lansowania durnowatych teorii, a on to przyjmuje dla zapewnienia sobie bytu … taki obrazek, kaleka na wózku … no każdy się zlituje

 • Xellos

  Jak nie idzie judeobałwanki trzymać w rygorze przed wielkim złym ŻYDOWINEM STRACHEM to zawsze na podorędziu jest CHCIWOŚĆ czy ZAWIŚĆ jako sprawdzone od lat metody trzymania judeobałwanów w matrixowm posłuszeństwie.
  .
  Podpisanie SZEKSARY oznacza iż Chiny jak i inni posiadacze amełykańskich obligacji ZOSTAJĄ Z MAKULATURĄ w skarbcach a to…… niekoniecznie jest POKOJOWY akt woli….
  .
  .

 • Jędrek

  To miałeś już się nie bawić nanosradełkiem?

 • Wahadło

  Ma pan niezły mix w głowie …

  • fajnygdyżijuż

   🙂
   to efekt odpowiedniego blenderowania
   za POmocą wahadełka

   też tak możesz mieć jak spróbujesz
   /ale nie rób tego/

 • robson

  Kolejny dzien, kolejna apokalipsa

 • Rambo

  Jezu ufam Tobie.

 • Janek

  Aktualizacja tej strony pojawia się codziennie około godz. 1 po północy.
  Tak może z tydzień temu pisali, że wykryto podłożone bomby atomowe w ziemi wokół wulkanu Yellowstone. Na zasadzie – „jak my już nie możemy tego mieć, to wy też nie będziecie tego mieli”.
  Bomby zostały unieszkodliwione. To obrazuje mentalność tej ciemnej strony. Z takimi się nie negocjuje – takich trzeba wykasować. Zastanawiam się też, kiedy będzie zrobiony porządek z firmą Monsanto – największym trucicielem naszych czasów. Pieniądze to nie wszystko.

 • ki

  A może usunąć całkowicie, definitywnie wszystkie religie, jako skrytki dla „ZUA” ? 🙂

  • Anonim

   Było by super, ale to planeta wolnej woli 🙁 nie wszyscy są gotowi porzucić swoje systemy wierzeń, dlatego „rozdzielanie światów”. Przypuszczam, ze to jak z Adminem i odczytami różnych rzeczywistości – wszystko jest TUTAJ, ale nie wszyscy mogą to zobaczyć. I tak jest nieźle, że koniec tego bigosu i będzie wybór – religie dla potrzebujących „prowadzenia”, a wolność dla wybierających suwerenność 🙂

  • Ania

   Nie wiem czy wszystkie.
   Może na początek te wyrosłe z judaistycznego pnia.
   Stare religie są oparte na wiedzy o świecie, te judaistyczne na kłamstwie.

  • ki

   W Kosmosie są podobno planety z bytami bez żadnych religii – programów, a one nie oddają nikomu i niczemu swojej energii. Wykorzystują ją do tworzenia. Religia stara, czy nowa jest zawsze religią – programem wedle którego pracuje kolektywny umysł ula produkujący energię 🙂 I znajdą się jakieś głodomory chętne ją pochłaniać robiąc z ula arenę bitewną („Jezus” vs „Szatan”, która religia lepsza itp.). Wszechświat nie potrzebuje żadnej religii ale rozsądku 🙂
   Kiedyś podobno na Ziemi było normalnie i sama Ziemia nie musiała mordować się z programami ale to było….kiedyś 🙂

   • Azz

    Oglądałem kiedyś program pt. Chescijaństwo: budowca cywylizacji. I nie jest tak jak mówicie. Chrześcijaństwo zbudowalo pierwsze systemy nauczania i nie potępia odkrywania i eksperymentów.
    Wielkie Bóg zapłać.

 • nina

  ———– czytałam ten tekst. Nie rozumiem jednego MFW to żydoski twór. Z tekstu wynika,że bierze on udział w NOWYM rozdaniu, czyli nadal żyd przy sterze ??.

  • bob

   @ninuś – czego nie rozumiesz?

   „…materiał różni się od prawdy o tylko 4%…”

   procenty to statystyka, a o statystyce można powiedzieć:

   jest kłamstwo,
   większe kłamstwo,
   największe kłamstwo i

   STATYSTYKA!!!

   Przeczytaj proszę uważnie:

   http://sprzymierzency.org/rozprawa-pierwsza-pozaziemska-obecnosc-aktualnie-na-ziemi/

   fragmenty:

   „Przybysze nie faworyzują jednej grupy nad drugą, jednej rasy nad drugą, jednego narodu nad drugim. Oni pragną tylko ścieżki najmniejszego oporu, aby ustanowić ich obecność i ich dominację nad waszym światem.

   zaczęliśmy stawać się całkowicie zależni od nowej technologii i sposobności, które były nam prezentowane. I w końcu gdy się to stało, nastąpiła wymiana w centrach władzy. My zaczęliśmy stawać się usługobiorcami. Przybysze stawali się dostawcami. Z biegiem czasu zostały na nas nałożone warunki i restrykcje, z początku niezauważalnie.

   Kolektyw jest oparty na jednym przeświadczeniu (wierze), na jednym zbiorze zasad (praw), oraz na jednej władzy (autorytecie).”

   Co Ci to przypomina?

  • Janek

   Też mi się to wydaje nieco podejrzane. Kiedyś była mowa o tym, że MFW zostanie zlikwidowane. Obawiam się aby to nie było RV i NESARA w „ciemnej” wersji…
   Mam tylko nadzieję, że jak przyjdzie WYDARZENIE to ze wszystkim zrobi porządek.

 • Mario

  Ludzie macie jakąś depresje czy jak? Siedzicie w internecie i szukacie informacji kiedy koniec świata (apokalipsa) już nie możecie się doczekać jak w wiadomościach podadzą, że wybuchł jakiś super wulkan albo atomówka czy cyklon nie rozwalił jakiegoś miasta nie możecie się doczekać dni ciemności itp. Szukajcie dobra, miłości i radości za życia a nie karmicie się złymi informacjami. Apokalipsy co roku są, co roku tysiące jasnowidzów podaje nowe daty, tych końców świata to chyba z dziesiątki tysięcy już było przez ostatnie stulecia…

  • LUCCILLA

   Bo oni myślą że jak będzie apokalipsa to prawie wszyscy zginą ale oni przetrwają i w pewnym sensie będą mogli zacząć życie od nowa i to oni będą budować nową cywilizację, cywilizację ludzi zaburzonych umysłowo z królem TW Januszem jako przewodnikiem.

  • Luna

   Podpisuję się pod tym … już tak długo ludzie proszą o koniec, że może w końcu będzie im dane …

  • nina

   ——– jesteś w błędzie !. My karmimy się OPTYMIZMEM. Chyba nie sądzisz ?,że w tym ! mamy doszukiwać się radości. https://www.youtube.com/watch?v=Zm5JlEK44Mo

   • LUCCILLA

    Optymizm dla niektórych polega na pragnieniu apokalipsy, sam TW Janusz namawiał do medytacji w celu zwiększenia huraganu coby ten huragan doprowadził do dawno oczekiwanej, przez niektórych, apokalipsy. Co do ciebie nina wydaje mi się że twój stan umysłowy jest podobny do stanu TW Janusza, Miry, Turkus i paru innych oszołomów którzy traktują poważnie słowa człowieka twierdzącego iż leci statkiem kosmicznym i został zamordowany kilkanaście razy ale jego kosmiczni kumple Enki go wskrzeszali.

  • teoretycznie się zgadza , ale w praktyce daje straszne skutki , ten świat został tak urządzony hodowla ,ludzie są jak owce w stadzie , następnie przychodzi handlarz a puzniej rzeźnik , popieram wypowiedz Niny .

   • fajnygdyżijuż

    ~majestic
    ehe
    rzecz jasna, według twojego widzimisię

    pamiętam jak sam mówiłeś o użyciu min – piły łańcuchowej i takie tam inne twoje jak i jego
    banderowskiepierdolamento

   • Fajnyboniezryty

    ~majestic
    grasz w pinponga* ze samym sobą
    bo nawet tuman się połapie, iz twoje wypowiedzi to
    zakalec* słów
    do których w przyszłości, nie będziesz chciał się przyznać

    żenua