Ostatecznie likwidujemy zagrożenie dla świata ze strony żydów

Wygraliśmy pierwszą potyczkę z mieszkańcami planety okrążającej Syriusza A – ponad 2500 mimów zostało zgładzonych, głównie dzięki temu, że działanie broni przez nich użytej, dzięki naszym medytacjom, zostało przekierowane przeciwko nim samym. Średni czas życia mima to ok. 2,500 lat, dla nich musi to być wielką tragedią. Zginęło też 300 mimów, którzy przebywali dotąd spokojnie w Egipcie i Izraelu, zmuszono ich do udziału w tej potyczce, choć nie mieli skrajnie wrogich wobec nas zamiarów. Po prostu było im tu dobrze. To, że mimy z ich 26 kończynami nie są żadną fantazją świadczy zdjęcie (po lewej), które znalazłem wczoraj w jednym z filmików na YouTube. 2 kończyny zakamuflowanego na suficie mima wykonują jakieś czynności na głowie i twarzy wchodzącej osoby. Z nanowahadełka dowiedziałem się, że te ręce robią znak koła i krzyża po to by uczynić tę osobę posłuszną wobec systemu.

Broń przez nich użyta była bardzo prosta, były to nadajniki fal radiowych o częstotliwości 5,83 MHz z naniesionymi informacjami o wirusach groźnej grypy. Informacje zakodowane były w postaci modulacji częstotliwości. Fale były wysyłane m.in. z ośrodków wojskowych (7 w Polsce, 69 na świecie), 8 stacji nadawczych – głównie w Niemczech oraz nadajników przenośnych. Poprzez odbiór tych fal przez ludzkie DNA, RNA replikowało tego groźnego wirusa. Cały proces nie jest tak prosty jak to opisuję, ale wystarczy dla zrozumienia, że jest to możliwe. Zresztą badania noblisty Luca Motagniera, odkrywcy wirusa HIV, tego dowiodły. Nawiasem mówiąc na początku HIV był podobnie rozprzestrzeniany, nie tylko przez krew. A później to jużnie potrzeba było żadnego wirusa, wystarczyła diagnoza sprzedajnego lekarza i zalecane leki – te czyniły spustoszenia.

Mimy zdążyły poczynić szkody. Mnie oraz 7 innych Avatarów zaatakowano na samym początku nadajnikami w samochodach. Przez 17 godzin byłem praktycznie wyłączony, a podczas wczorajszej nocy umierałem 7-krotnie. Możecie to sobie sprawdzić na wahadełku. Zainfekowano nas bowiem innym typem wirusa – krzemowym. Transformacja naszej przemiany materii w krzemową nie jest jeszcze pełna, organizmy są nią mocno obciążone, tak więc mocno zareagowaliśmy na tę infekcję. Gdybyśmy nie byli Avatarami, na pewno bym już niczego więcej nie napisał. Prawdopodobnie nie pomogła by nawet lampa zdrowia i życia, dzięki której już jestem na chodzie – bardzo szybko wybiła groźne mikroorganizmy.

Jest kilka ważnych intencji, które należy jak najszybciej zrealizować. Dzisiejsza medytacja:
oczyszczenie wszystkich żydów ze zła, wrogości do pozostałych ludzi, z przekonania że się jest rasą wybraną. Oczyszczenie polega na usunięciu sztucznej inteligencji zakrywającej ich ludzkie dusze oraz wykorzystaniu bardzo młodych dusz, tzw. „demonów” do czynienia zła. Aż 35% żydów, nie tylko Chazarów, jest całkowicie przejętych. Przejęcie nastąpiło podczas krótkiej inwazji mimów z Syriusza, która miała miejsce w 3 ostatnich dniach.
Jak najszybsze zablokowanie działania broni radiowej do rozsiewania chorób. Żydzi mają w planie od jutra wymordowanie 60% populacji globu za pomocą tej broni. W tej chwili 2,5% Polaków choruje na grypę, na Słowacji i Węgrzech jest to prawie 4%. Jutro może być 5 razy więcej.
Zablokowanie kolejnego zagrożenia – tzw. wrogiego „black goo”, inteligentnej czarnej masy, która czekała na odpowiedni moment by zaatakować ludzkość. Przekaz o tej wrogiej czarnej masie mam od osoby jasnowidzącej, twierdzi że mogą być przez nią przejęci ludzie. Na Ziemi jest też nasza rodzima „black goo”, która prawdopodobnie pomoże w tym przypadku. Black goo to wytwór krwi Ziemi, czyli szczególna forma ropy naftowej. Reprezentuje ona bezpośrednio Duszę Ziemi. Wroga czarna masa pochodzi z tej samej planety co mimy i była ich „bronią ostateczną”. Przekaz osoby jasnowidzącej i opublikowanie go tutaj prawdopodobnie zablokuje to zagrożenie.
Dezaktywacja robotów dezinformacyjnych oraz wszystkich biorobotów, które działają na szkodę ludzkości. Takim biorobotem jest np. Elon Musk.
Uruchomienie wszystkich Avatarów, by robili to do czego się zgłosili zanim tu się wcielili. Ziemia jest planetą, która blokuje pamięć wcieleń, ale informacje są w nas (chodzi nie tylko o Avatarów) i powinniśmy podążać za tzw. intuicją. Tą medytacją odblokujmy intuicję Avatarów.

149 komentarzy Ostatecznie likwidujemy zagrożenie dla świata ze strony żydów

 • Skąd Wam się to wszystko bierze - podziwiam

  A tu opowieść osoby która jest tam na zdjęciu w zielonym
  https://theperpetualpilgrim.com/category/goddess/
  A tu inne teorie https://occultusregnum.com/category/image-analyses-2/
  Wszędzie jest to samo foto.

 • zxc

  u mnie pelno jest takich muszek .wczesniej tego nie bylo.

 • Luna

  Mnie jakoś żydzi nie wymordowali, a i w pracy byli wszyscy … sąsiadów też widziałam … hmmm coś słaba ta broń …

  • Luna

   Że ropa naftowa jest duszą ziemi ??? … oj coś czarna ta dusza i tylko jako napęd do aut się nadaje … co za świat …

 • gosia

  z tymi avatarami myślałam, że to jakaś bujda, ale znalazłam project PAI, nawet lisa heaven coś o tym wspomniała

  • Marek

   Niektóre Mimy wysłały tu siebie jako Avatary z poczwórnym zagłębieniem, właśnie zdemaskowałem dziewiątkę, która wysysała ode mnie energię od rana. Byli też u mnie fizycznie paląc mi sprzęt.

   • Luna

    Może to były animki, a nie muminki …

    • Marek

     Luna, jesteś Avatarem i przykryto cię sztuczną duszą. Każdy kto to czyta jest proszony o intencję uwolnienia Luny.

    • Luna

     Wiem kim jestem, nic mnie nie przykryło … lata temu nazwano mnie strażnikiem i świadkiem wydarzeń … moja przyszłość pozostaje na dzień dzisiejszy jeszcze nieokreślona …

    • Luna

     W sumie … kiedy wróciłam z ,,tamtej” strony, przyszedł ze mną ktoś jeszcze … coś jak anioł stróż… był ze mną zawsze, niemal namacalny, na wyciągnięcie ręki … taki opiekun, trudno to opisać …

 • Artur

  Stawiam wyzwanie panu Podleckiemu i jemu wahadełku nano czemuś tam. Przyczyniłem się do zamknięcia kanału Monitora Polskiego na YT. Sprawa była bardzo prosta – wystarczyło tylko odpowiednio umotywować zgłoszenie.
  Czekam na odpowiedź wahadełkiem nano coś tam – rzucam wyzwanie.

  • Marek

   Słabiutki jesteś koleś by mnie na to nabierać, nawet w moim opłakanym dzisiaj stanie. Jutro mogę napisać gdzie zakopałeś 58 trupów z mordów rytualnych.

   • Artur

    Jak już napisałem wystarczyło tylko odpowiednio umotywować z podaniem odpowiedniego time code.
    Użyte słowa klucze: „Terroryzm emocjonalny”, „Zmuszanie odbiorcy do nieracjonalnego zachowania”. „Terroryzm społeczny z użyciem urządzenia o niezidentyfikowanym pochodzeniu”, „wyłudzanie środków finansowych od odbiorców”. To wystarczyło. Następnego dnia wchodzę na YT i okazuje się, że kanał „Monitor Polski” już nie istnieje.

    Od tego momentu minęło parę miesięcy i nadal mam się dobrze mimo pańskich zapewnień, że, cytuje „wahadełko zrobi z nimi porządek”.

    Rzucam wyzwanie.

    • Ciekawyyy

     To niby co Twoim zdaniem na tym kanale JefTubowym „Monitor Polski” było nie fair że tak podle postąpiłeś ?

    • Rzecz oczywista

     Ciekawyyy to ma cały czas nieciekawe zajawki. Czy robienie z ludzi durniów ,wciskanie im kitu, propagowanie oszuściny K*ESHE i jego płatnych,drogich bubli ,żerowanie na ludzkiej naiwności ,to jest fair panie Ciekawyyy?

    • Ciekawyyy

     Czyli takie dajmy na to Magravy służyły jako szerzenie „Terroryzmu społecznego z użyciem urządzenia o niezidentyfikowanym pochodzeniu” ?
     Na ile sobie przypominam to Pan Marek ich nie oferował nie pośredniczył w ich nabywaniu/zakupie (faktycznie były drogie po kilkaset Euro za sztukę )czerpiąc z tego jakieś korzyści/dochody zaś o pozostałych K*eshego ganso nano drucikach miedzianych tłumaczył zachęcał pokazywał jak klecić z nich różnorakie urządzenia pamiętam jakiś pen zdrowotny itp.
     Ogólnie to na najzwyklejszych kremach w zasadzie bez żadnych badań certyfikatów etc. cwaniaki zarabiają całkiem spore kwoty
     przykładem niejaka Pani Gracjana z Hiszpanii oraz jej olejki i tamtej Pani Pan Artur podstępnie nie denuncjuje przed JefTubem opisując iż jest to najzwyklejszy olejek bez żadnych nadnaturalnych mocy o jakich Pani Gracjana bredzi częstokroć..

   • Artur

    Jeśli ktoś rzuca wyzwanie więc je podjąłem. Przed świętami zamieścił Pan na byłym już kanale „Monitor Polski” filmik pt. „Jak zrobić nanowahadełko” (zauważyłem, że również zamieścił go Pan na swoim nowym kanale „Proxima Centauri”.
    Jakieś 2-3 dni później zamieszcza Pan filmik, nie pamiętam już tytułu (było coś tam w stylu ostrzeżenie od wahadełka dla agentów) ale machał Pan w nim tym swoim żelastwem rzucając ewidentne wyzwanie oraz groźby w stosunku do odbiorców (rzekomej agentury). Wyzwanie podjąłem. Wg. Pańskich słów praktycznie już wtedy nie powinienem żyć a jednak piszę te słowa. Mi wystarczyło tylko odpowiednio umotywować zgłoszenie.

    Oczywiście każdy rozsądny człowiek wie, że to była (i jest) tylko ściema służąca celom zarobkowym (wszakże każdy musi z czegoś żyć i osobiście nie mam nic przeciwko temu) ale skoro rzucił Pan wyzwanie to dlaczego nie …

    • Ciekawyyy

     Tak rozumiem już motywacje najzwyczajniej to przyjęcie wyzwania
     w takim razie moge tylko sekundować w tym pojedynku Pan Marek vs Pan Artur.

   • Artur

    Te Pańskie „mimy” to nie są przypadkiem „mimiki” pochodzące z filmu „Na skraju jutra” ?. Pasuje idealnie.

 • D.

  Panie Marku bardzo proszę o pomoc.Czy byłby pan w stanie ustalić sprawców psychotronicznych ataków na moją osobę?Jestem z Wrocławia i nigdzie nie mogę uzyskać pomocy.Zbrodniarze atakują mnie 24h na dobę.
  Jestem dreczona fizycznie i psychicznie.Doznalam powaznych uszczerbkow na zdrowiu.Ci ludzie okradli mnie,moją rodzinę i znajomych.Wiem,że robią to Żydzi i podplaceni przez nich konfidenci.Z góry dziękuję za pomoc.

  • Marek

   Jeszcze nie jestem w formie po atakach mimów, ale spróbuję.
   Są to 4 osoby z wrocławskiej policji z Romanem Nizińskim na czele. W jego gabinecie jest sejf gdzie trzyma wszystkie dokumenty odnośnie nękania 68 osób. Idiotów po tamtej stronie nie brakuje.
   Dzisiaj mam margines błędu ponad 30% więc mogę się mylić w szczegółach. Są tam zamieszani jeszcze jacyś wojskowi.

   • D.

    Bardzo dziękuję panie Marku za pomoc.Co prawda nie znalazłam w/w nazwiska we wrocławskiej policji,ale przyszło mi na myśl sprawdzenie w Kamieńcu Ząbkowickim,ponieważ zanim ten proceder się zaczął proponowano mi przez stalkera mieszkanie właśnie tam.Jest tam starosta Roman Fester oraz komendant Ryszard Mazurkiewicz.Ten policjant ma powiązania rodzinne z lekarzami psychiatrii z Klinicznego Wojskowego Szpitala.Obydwoje jeżdżą też do Krakowa na kursy i możliwe,że tam spotykali się z geodeta Nizinskim.Nie wiem czy jestem na dobrym tropie,ale policja ma z pewnością z tym związek.To jest gruba sprawa.

    • Marek

     Mogłem się pomylić odnośnie nazwiska, naprawdę źle się czułem.
     W Kamieńcu pokazuje mi budynek przy Skoroleckiej po prawej stronie poniżej Restauracji. Tam mieszka 8 agentów Mossadu, którzy nękają Polaków. Centrala nękania Polaków we Wrocławiu jest w budynku 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego, tam gdzie jest bankomat PKO. Pracuje tam 45 osób udających personel szpitala. Warto by powyciągać informacje od ordynatora, to jest prawdopodobnie szef tej mafii.