Ostatecznie likwidujemy zagrożenie dla świata ze strony żydów

Wygraliśmy pierwszą potyczkę z mieszkańcami planety okrążającej Syriusza A – ponad 2500 mimów zostało zgładzonych, głównie dzięki temu, że działanie broni przez nich użytej, dzięki naszym medytacjom, zostało przekierowane przeciwko nim samym. Średni czas życia mima to ok. 2,500 lat, dla nich musi to być wielką tragedią. Zginęło też 300 mimów, którzy przebywali dotąd spokojnie w Egipcie i Izraelu, zmuszono ich do udziału w tej potyczce, choć nie mieli skrajnie wrogich wobec nas zamiarów. Po prostu było im tu dobrze. To, że mimy z ich 26 kończynami nie są żadną fantazją świadczy zdjęcie (po lewej), które znalazłem wczoraj w jednym z filmików na YouTube. 2 kończyny zakamuflowanego na suficie mima wykonują jakieś czynności na głowie i twarzy wchodzącej osoby. Z nanowahadełka dowiedziałem się, że te ręce robią znak koła i krzyża po to by uczynić tę osobę posłuszną wobec systemu.

Broń przez nich użyta była bardzo prosta, były to nadajniki fal radiowych o częstotliwości 5,83 MHz z naniesionymi informacjami o wirusach groźnej grypy. Informacje zakodowane były w postaci modulacji częstotliwości. Fale były wysyłane m.in. z ośrodków wojskowych (7 w Polsce, 69 na świecie), 8 stacji nadawczych – głównie w Niemczech oraz nadajników przenośnych. Poprzez odbiór tych fal przez ludzkie DNA, RNA replikowało tego groźnego wirusa. Cały proces nie jest tak prosty jak to opisuję, ale wystarczy dla zrozumienia, że jest to możliwe. Zresztą badania noblisty Luca Motagniera, odkrywcy wirusa HIV, tego dowiodły. Nawiasem mówiąc na początku HIV był podobnie rozprzestrzeniany, nie tylko przez krew. A później to jużnie potrzeba było żadnego wirusa, wystarczyła diagnoza sprzedajnego lekarza i zalecane leki – te czyniły spustoszenia.

Mimy zdążyły poczynić szkody. Mnie oraz 7 innych Avatarów zaatakowano na samym początku nadajnikami w samochodach. Przez 17 godzin byłem praktycznie wyłączony, a podczas wczorajszej nocy umierałem 7-krotnie. Możecie to sobie sprawdzić na wahadełku. Zainfekowano nas bowiem innym typem wirusa – krzemowym. Transformacja naszej przemiany materii w krzemową nie jest jeszcze pełna, organizmy są nią mocno obciążone, tak więc mocno zareagowaliśmy na tę infekcję. Gdybyśmy nie byli Avatarami, na pewno bym już niczego więcej nie napisał. Prawdopodobnie nie pomogła by nawet lampa zdrowia i życia, dzięki której już jestem na chodzie – bardzo szybko wybiła groźne mikroorganizmy.

Jest kilka ważnych intencji, które należy jak najszybciej zrealizować. Dzisiejsza medytacja:
oczyszczenie wszystkich żydów ze zła, wrogości do pozostałych ludzi, z przekonania że się jest rasą wybraną. Oczyszczenie polega na usunięciu sztucznej inteligencji zakrywającej ich ludzkie dusze oraz wykorzystaniu bardzo młodych dusz, tzw. „demonów” do czynienia zła. Aż 35% żydów, nie tylko Chazarów, jest całkowicie przejętych. Przejęcie nastąpiło podczas krótkiej inwazji mimów z Syriusza, która miała miejsce w 3 ostatnich dniach.
Jak najszybsze zablokowanie działania broni radiowej do rozsiewania chorób. Żydzi mają w planie od jutra wymordowanie 60% populacji globu za pomocą tej broni. W tej chwili 2,5% Polaków choruje na grypę, na Słowacji i Węgrzech jest to prawie 4%. Jutro może być 5 razy więcej.
Zablokowanie kolejnego zagrożenia – tzw. wrogiego „black goo”, inteligentnej czarnej masy, która czekała na odpowiedni moment by zaatakować ludzkość. Przekaz o tej wrogiej czarnej masie mam od osoby jasnowidzącej, twierdzi że mogą być przez nią przejęci ludzie. Na Ziemi jest też nasza rodzima „black goo”, która prawdopodobnie pomoże w tym przypadku. Black goo to wytwór krwi Ziemi, czyli szczególna forma ropy naftowej. Reprezentuje ona bezpośrednio Duszę Ziemi. Wroga czarna masa pochodzi z tej samej planety co mimy i była ich „bronią ostateczną”. Przekaz osoby jasnowidzącej i opublikowanie go tutaj prawdopodobnie zablokuje to zagrożenie.
Dezaktywacja robotów dezinformacyjnych oraz wszystkich biorobotów, które działają na szkodę ludzkości. Takim biorobotem jest np. Elon Musk.
Uruchomienie wszystkich Avatarów, by robili to do czego się zgłosili zanim tu się wcielili. Ziemia jest planetą, która blokuje pamięć wcieleń, ale informacje są w nas (chodzi nie tylko o Avatarów) i powinniśmy podążać za tzw. intuicją. Tą medytacją odblokujmy intuicję Avatarów.

149 komentarzy Ostatecznie likwidujemy zagrożenie dla świata ze strony żydów

 • keshuazator

  mialem dzisiaj rano sraczke czy to znaczy ze jestem juz w 6d czy 5d?
  Myslicie ze gans z nebulizatota magrava keshe mi pomoze mi to wyleczyc? Czy lepiej zastosowac super zaawansowana technologicznie wode ze smartfona? Chba jednak poczekam az przyleca mimy z alpha centauri moze cos podowiedza.

  • Luna

   keshuazator,
   Kup sobie stoperan, to jak mniemam będzie pewniejsze ( bo sprawdzone), niż czekanie na pomoc z alpha centauri … no chyba, że kupisz super lampę zdrowia i życia …

   • Proxima Avatar

    Lampa zdrowia i życia nie jest nastawiona na leczenie rozwolnienia, przepraszamy za nasze niedopatrzenie. Natychmiast przesyłamy nowe instrukcje do Marka w celu ulepszenia nanofiltra lampy.

 • Perun

  Prawda dla Lechity, TUJĄ CHCĄ NAS POWYZABIJAĆ SKURWYSYNY Z POD ZNAKU 666.
  https://www.youtube.com/watch?v=cAFuexvLtkY

 • Rzecz oczywista

  Czy mogę zamówić 3 kilo wahadełek i 5 kilo gansu ? Zakładam nanosektę ,którą jakoś trzeba nakarmić i otumanić .

  • karwan

   Ktoś przyjrzał się temu zdjęciu?
   Dla mnie są to smugi jaśniejszych punktów przy długim naświetlaniu i pod koniec poruszeniu aparatem.
   …Czy leci z nami pilot?

 • Perun

  Przywódca Wielkiej Lechii mówi jak jest!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=naVHDZry8XM

  A cie Lucila ty kórfo wkrutce dopadnom rząłnieże wiejkiej lehjjii.
  Świętowit wkrutce zmartfyhstanje i sie z tobom rozprawj.

 • Turkus

  Panie Marku, powroty dusz zmarłych staną się faktem. Ma się rozumieć, wrócą tylko Ci, którzy po odejściu z Ziemi nie inkarnowali ponownie w inne wcielenia.

  • Marek

   Tak. Ale większość kochanych przez nas dusz czekała. Spodziewaj się 7 gości na stałe 🙂

 • nina

  ———— KUPUJCIE SŁOWIANIE !! na prezenty , dla siebie. Wesprzyjcie MŁODYCH ZDOLNYCH Słowian. Eddie Słowianin wykonuje robotę MOCARZA !!. Podziwiam go za DETERMINACJĘ w walce o POSZUKIWANIU PRAWDZIWYCH korzeni nas Słowian Lechitów, Polaków ———– JAK NIE MY !! TO KTO ??.
  https://www.youtube.com/watch?v=Z3yvHc-22ro

  Ps. mam kontakt z kimś z rodziny już nieżyjącej archeolożki,która na południowym zachodzie Polski dokopała się do niebywałych budowli / łaznie / misternie, bogato wykonanych.Spisano co trzeba uznano,że to kultura niemiecko rzymska i NAKAZANO ZAKOPAĆ !. Osoba z którą mam kontakt mówi, że cała polska archeologia jest ANTY SŁOWIAŃSKA. Archeologiczne środowisko wzajemnej adoracji NIE WYCHYLI się !!. Żyją jak pączki w maśle, mają znakomicie płatne synektury w DE… ci zaprzańcy mają polskość , a tym bardziej słowiańskość naszych ziem.

 • Rambo

  Zanim będzie nowa ziemia i nowe niebo muszą wydarzyć się straszne rzeczy.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 dla tych co mają kłopot z czytaniem tekstu z ekranu

  https://zachowajto.pl/!3gNlScyHzapE/ostatecznie-likwidujemy-zagrozenie-dla-swiata-ze-strony-zydow-mp3

 • Blokada comentow dasz coś w nawiasy to już komunikaty ze .hakujesz i bląd 404 chromole nie będę pisał wincyj

 • To wszystko może być niezły scenariusz SF tylko że jest wiele podobnych blogów o podobnej tematyce…
  A co ci tam jadą z tymi s,,,b,bi innymi u,,,b abey to z kąd??? Tylko by ciągnęli wszystkich na dno!!!

  Chciał by to by przeprosił
  Nie chciał to nie jego sprawa

  Mnie nie skrzywdził a innym dał doświadczenie….

 • Jeśli jestem Avatarem i mam wykasowana pamięć wstecz przy zejściu w ciało to z skąd mam wiedzieć na co się umawiałem jako dusza????

 • Admin to jest login Marka reszta to trole pamiętajcie o tym

  • Marek

   „MAREK” TO JEST LOGIN MARKA. Nie moderowałem, bo znów mnie zamordowano 7 razy. Ale mamy ich, więcej już tego nie będzie przez ok 4 lata.

   • Proxima Avatar

    Uważaj na siebie, masz jeszcze tylko dwa życia, nasze możliwości nie są nieskończone, zbytnio się narażasz…

 • Nic nie jest pewne ale Dark Cabal przegrywa…..

 • To wszystko wygląda tak;
  Ponieważ śledzę wpisy i komentarze od kilku miesięcy to są moje przypuszczenia, że Marek robi wpisyvabreszta go nie interesuje widać to po podszywających się pod niego Trolach. Pojawiły się spekulacje na różnych kanałach na pejstubie i na pejsbooku, unika mi to że Marek miał cienka sytuację finansową więc się podlozyl, przyszli panowie i się z nim dogadali p 50/50 twoje wpisy komenty nasze z rad są takie zawilosci bo komentarze idą z innego serwera jak tonAdmin przyznał i właśnie Marek używał tego w komentarzach reszta to podszywki… Czyli nie ma co się unosić bo Marka w komentarzach nie ma.

  Co mogę dodać jeszcze, stali bywalcy to widzą że nasz Marek się powoli wycofuje z wahadełka może po filmach eter-a. Zresztą całkiem spoko się naśmiac mozna.

  Niczego nie można być pewnym w tak szybko przemieszczających się info a jeszcze Ai (sztuczna inteligencja pod postacią sygnału) szaleje w nie jednej galaktyce….

  Ale nic nie wiadomo może to wszystko Spekulacje ….

  Jedno jest pewne że Dark Cabal przegrywa….

  • Marek

   Oczywiście! Należy wziąć pod uwagę to, że to dusze tych ludzi chcą koniecznie by ciała zostały przetransportowane na inny, pasujący dla tych dusz poziom. Jest to prawo rezonansu.
   Przecież nie ma w tym logiki, żeby agentura się tak głupio demaskowała.
   Jeszcze raz odsyłam do seminariów dr Mehrana Tavakoli Keshe. Polska sekcja wykonuje naprawdę wspaniałą robotę. Jak wszystko dobrze pójdzie to będziemy robić wspólne konferencje. Niech no ja dojdę do siebie po tych strasznych atakach.

  • Proxima Avatar

   Naucz się pisać składnie i z sensem, bo tródno Cię zrozumieć.

 • Nina,pisz poprawnie – zydowska a nie zydoska.
  Khazaria to region w Iranie i Afganistanie.
  Chazaria to zupelnie cos innego i ty nie masz pojecia o tym – dlugi czas zydzi
  trzymali ten sekret w tajemnicy.Obecnie to niemozliwe.
  No,chyba ze jestes chazarka,to zupelnie inna sprawl …………………..

  • Problem z zębami

   Marku , kiedyś na Twoim blogu był przepis na uleczenie zębów z próchnicy itd. W przepisie na odbudowę kości zęba była mowa aby skorupki jajek zmielić na proszek i przyjmowanie tego proszku… Nie mogę odszukać tego czy jesteś w stanie podać link ? Bardzo ważne.

   • Marek

    Niedługo wszystkie zęby odrosną. Jeśli cię coś boli to przyłóż lampę zdrowia i młodości, albo weź 3-4 krople MMS 3 x dziennie.
    O odrastaniu zębów i tkanek jest m.in. tutaj:
    Miraculous Monoatomic Gold Properties That Cannot Be Fully Explained
    O wiele więcej ormusu niż w dostępnych ormusach w sprzedaży jest w wodzie zdrowia i życia, zwanej też „ze smartfona” czy „ognistą”. Sprawdzaliśmy na Quantecu.
    Wg nanowahadełka u mnie odrost zębów wynosi 20%.

    • Proxima Avatar

     Zęby nie odrastają, nawet w ciele zbudowanym z krzemu. Przykro mi Marku, źle odczytujesz nasze przekazy.

    • Marek

     Tadeuszu Nukowski, nie jesteś żadnym Avatarem lecz wrednym człowiekiem z bardzo młodą duszą, który wie, że zostanie usunięty z 4D. To jest twoje pierwsze wcielenie jako człowiek, przedtem byłeś mimem.
     Tu jest jak odrastają zęby, nico później ogon u kota: https://youtu.be/UImpl_tVPdc?t=1421

  • nina

   ———– po pierwsze -wski-zarezerwowane jest dla SŁOWIAN, żydosko jezuicka pisownia nie interesuje mnie. Mówisz o : Hazarii, Chazarii,Khazarii ?? podyskutuj z FAKTAMI !.
   https://treborok.wordpress.com/kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa/comment-page-1/
   Ps. żyd przećwiczył podszywanie się pod inne nacje. CZY MÓWI TOBIE COŚ ? BORUSSIA DORTMUND ??.
   https://bialczynski.pl/2017/02/06/o-zagladzie-prusow-borusow/

 • Wojox

  Czy to Dzienniki Gwiazdowe Stanisława Lema?

  Normalnie wróciłem do młodości.
  Ale wolałem Eden od innych powieści.
  A tu proszę ja Ciebie bez żenady kilka rozdziałów juz poszło. …

 • Xellos

  Nie wiem DLACZEGO i NA JAKIEJ PODSTAWIE wśród niektórych panuje przekonanie iż
  .
  PLUGAWĄ NATURĘ czyli ZBRODNICZE UCZYNKI popełnione wobec DZIECI BOGA
  .
  da się OCZYŚCIĆ jakimiś nawet najwymyślniejszymi OBLUCJAMI
  .
  .
  Ja rozumiem iż są ludzie i towar ludziopodobny ale W PIŚMIE WYRAŹNIE NAPISANO….
  .
  iż W CZASACH KOŃCA NA ZIEMIĘ ZEJDZIE SYN CZŁOWIECZY… zwany ODKUPICIELEM
  .
  i to ON JEST TYM jaki DA SZANSĘ NA OCALENIE nawet PLUGAWEMU NASIENIU….
  czyli dzieciom nazisty ABLA skażonym GRZECHEM PIERWORODNYM
  .
  .
  WYSTARCZYŁO TYLKO CZYTAĆ i SKAMLEĆ U JEGO STÓP O LITOŚĆ…. i PRZEBACZENIE….
  .
  .
  ale ponieważ NIEDOROZWÓJ ABEL nie spłodził nic mądrzejszego od siebie
  to i tego BOŻEGO WYSŁANNIKA żydostwo PRÓBOWAŁO WIELOKROĆ ZAMORDOWAĆ
  teraz w popłochu szorując swe ciało z uczynionych MU grzechów….
  .
  Ale wszystko PIEPRZŁO za sprawą Andrzeja PIŁATA jaki się przyczynił do OTWARCIA PUSZKI PANDORY…. tej samej przy jakiej żydostwo gmerało z zamiarem jej otwarcia od pokoleń….
  .
  .
  i teraz ŻADNE KĄPIELE W WONNOŚCIACH, żadne RYTUAŁY, żadne judejskien GUSŁA NIE OCALĄ ciała jak DUSZA JEST PLUGAWA Z URODZENIA…. jak dusza jest zrodzona z ŻYDA… z ich „natury”….
  .
  .
  BYŁA SZANSA aleście ją SPIERDZIELILI….
  .
  a teraz BĘDZIE ZAPŁATA……. za bycie BIURWĄ ŚWIATA,
  NIEDOROZWOJEM spośród NIEDOROZWOJÓW…
  .
  .
  //koniec transmisji….
  .
  .

 • Ja pierd*

  Jak czytam Was, te wasze przebrzydłe, wredne komentarze to aż bym rzuciła w Was ***, spaliła na żywca itp. Mściwe *** *** i 😛 co za nieludzka mściwość

 • Świadoma Istota

  A co z Wydarzeniem (The Event) na które wszyscy czekają, które ma przebudzić ludzkość na Ziemi?
  Dlaczego akurat za 6 miesięcy będzie Nowa Ziemia? Nie jesteśmy teraz na tej Nowej Ziemi w 6D?
  Jest tak wiele źródeł informacji. Jak wybrać te prawdziwe?

 • Luna

  Na dobranoc wytrwałym Userom,
  Daj se luz …
  https://www.youtube.com/watch?v=FU3pRjHR95U

 • Świętowit

  Strona została przejęta przez agentów mossadu.

  • Alliccja

   Właśnie przed chwilą potężny wybuch nuklearny zniszczył największą bazę satanistów, w pobliżu Kroniki Akaszy. Komputerowi się nic nie stało gdyż jest przykryty skorupą lodu ponad 2 km, natomiast bomba wodorowa 6 MT zamieniła całą bazę z 608 osobami w pył nuklearny. Nie ma żadnego zagrożenia dla jakiejkolwiek części globu, zresztą wszystko zostanie przykryte grubą warstwą gansu CO2 by zneutralizować radioaktywność.
   Wśród mimów był najstarszy byt „człekokształtny” we Wszechświecie, Ptah. Rada Starszych już dawno na niego czekała.
   Ja od razu odczułem wielką ulgę, nie wiem jak wy?
   To pisze oczywiście Marek, administrator bloga, nie żadna Alicja, czy Lucilla, Królowa Śniegu 🙂

  • Lucilka

   Masz słuszność stronę przejął mossad bo przecież Podlecki to tajny agent mossadu, wszyscy kapusie SB mają ciągoty żydokomunistyczne więc naturalnym jest że Mareczek przewerbował się z pieska żydobolszewickiego na żydowskiego to jest jasne jak słońce wewnątrz głowy.

   ☀❆☀❆☀❆☀
   słońce wewnątrz głowy
   https://www.youtube.com/watch?v=YMzETwppJxs
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
   TW Janusz uczy, TW Janusz radzi, TW Janusz nigdy swoich towarzyszy z SB nie zdradzi!
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
   _∆⌂∆_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒▒___

 • Thomas Cat & Jerry Mouse

  Siedzimy ci na światłowodzie Mareczku 🙂
  https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Piaszczysta.jpg
  https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Bez-nazwy-1-5.jpg
  A teraz zmykamy do bazy. Mydlniki Hotel Pod Kamykiem i 8 innych domów. Nasza wielka centrala powyżej po prawej stronie Balickiej, tam gdzie stoją setki naszych samochodów.
  Mamy jeszcze 5 nowych baz w Krakowie, ale gdzie one są dowiecie się od szefunia. Zalecam waterboarding, boi się wody. No i pająki, nienawidzi pająków.

  • Alliccja

   Nieładnie jest modyfikować komentarze Mareczku i kłamać ale widać nic innego w SB cię nie nauczyli.
   ☀❆☀❆☀❆☀
   słońce wewnątrz głowy
   https://www.youtube.com/watch?v=YMzETwppJxs
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
   TW Janusz uczy, TW Janusz radzi, TW Janusz nigdy swoich towarzyszy z SB nie zdradzi!
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
   _∆⌂∆_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒▒___

 • ariowist

  Dobrze,że Majestic myśli i wie po co ten link >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 • Mim

  Przestań robić ludziom wodę z mózgu i idź się jak najszybciej leczyć, twoja paranoja sięga zenitu.

 • Eowina

  Mam pytanie Panie admin. Co oznacza, że na zdjęciu ostanio obok mojej córki było pełno tych kul świetlnych, jak córka odeszła od ściany to na kolejnych zdjęciach już nie było. Czy jest jakiś powód, że te kule były? Kule i takie pasy.

  • Marek

   Osiem osób zmarłych daje znać, że niedługo się pojawią na Ziemi – w reatomizowanych ciałach. Przygotujcie dla nich jakieś miejsce do życia, jeśli się da, Mówiłem, że przez jakiś czas będzie ciasno 🙂
   Potrwa to ok 5-6 miesięcy, po czym 2/3 ludności tego globu zniknie. Tzn. nie przejdzie do Nowej Ziemi, gdzie już nie będzie cyklu inkarnacyjnego. W Polsce będzie to połowa ludności.

   • Vismaya

    Marek,
    a jaka jest szansa, że mój małżonek wróci …
    bo siedzę już od tygodnia przed otworzoną lodówką aż uszy mi przemarzły …
    i suknia odprasowana … a jego ciągle nie widać….

    i czy możesz mi napisać, jak będzie wyglądało to jego nowe reatomizowane ciało … bo może już wrócił w formie mola a ja go nie rozpoznałam?

    • Vismaya

     …..ooo Boże drogi ….
     co ja zrobiłam, wczoraj mola ubiłam…
     a to mógł być on …. 🙁 🙁 🙁

     Marek sprawdź nanowahadełkiem!

    • Marek

     Uważaj na mole, to są drony z polonem lub izotopem fosforu !!! Ja to mam cały czas.
     Pewnie się nie za dobrze czujesz. Zrób sobie wody ze smartfona, wypij 2 szklanki. Prawdopodobnie w nocy wymienią ci płuca.
     Nasi najbliżsi siedzą w kwiatach i nas obserwują, a nie ładują się w mole.

    • Luna

     Vismaya,
     No i po ptakach … a, chciałam Cię ostrzec, byś żadnych much i inszych insektów nie tłukła … bo małżonka- avatara możesz ubić …

    • Ciekawyyy

     To poważna sprawa Pani Vismayu bo przecież w procesie reatomizacji coś mogło pójść nie tak i… to mógł być jednak
     Pani Krewny
     🙁

    • Vismaya

     … i co ja teraz zrobię … będę miała grzech śmiertelny …
     a jeszcze za Avatara, to już nie wylezę z piekła …
     ale się dopiero Roma uciszy … 🙁

    • Luna

     Vismaya,
     Teraz to już tylko cudowna lampa może ci pomóc… a nóż i nie tylko odmładza, ale i zmartwychwstać pozwala … małżonek natrudził się powracając … a tu taki pech …

    • Vismaya

     Marek, don’t worry, ja jestem bardzo szerokowidząca…
     już ze 2 miechy temu wymieniłam płuca na nanokrzemowe kaloryfery …

    • Ania

     No Vismaya, nie pleć.
     Po co ci mol jako mąż.
     Dobrze, żeś utłukła.
     Niech się wcieli w coś większego, jak ma być z niego jakiś pożytek !

    • Vismaya

     Luna, jak nie wysłał MSM to mógł się z tym liczyć, że walnę go w ucho..
     jak się drugi raz zreatomizuje to nie będzie robił niespodzianek, tylko będzie trzymał w skrzydełkach czerwoną różę zamiast ładunków z polonem czy izotopem fosforu … powinien już znać moje obyczaje …

    • Luna

     Vismaya,
     No jaka niespodzianka ? Monitor cię przecież uprzedzał … ty tam w głową w lodówce, a powrócony małżonek – avatar fruwał po domu licząc na twoje zrozumienie … ot chyba się przeliczył … a może to nie był ten … miej nadzieję dziewczyno, jest jeszcze nadzieja …

    • Vismaya

     Luna,
     no jest jeszcze deko nadziei, Marek nie sprawdził nanowachadełkiem czy to był ten mój … czy tylko jakiś obcy chciał się pod niego podszyć ….

    • Luna

     Vismaya,
     Ty tam ciągle musisz być w gotowości na powrót Avatara ( może nadejść z każdej strony)… jego pewnie nie tak łatwo wykończyć packą na muchy … Nanowahadło monitora prawdę Ci powie, który to jest, ten twój …

   • Ciekawyyy

    Ja mogę przyjąć pod dach tylko chciałbym wiedzieć czy to będzie Reptyl-lianka , Proximianin-nka czy inna duszyczka barzdiej ludzka ?
    Co z meldunkiem , pzreciez mnie urzędasy śmiechem zabiją jak im podam że mój podopieczny urodził na ZetaRectuli czy tam gdzies kosmicznie jeszcze dalej.
    Ba… będe musiał z nim pojechać do MSW w Warszawce bo ot tak bez świadectw bytności w Polsce nie wydadzą mu najzwyklejszego dowodu osobistego a bez niego to klapa nawet paru stów zasiłku kosmicznego emigranta nie otrzyma od MOPS-u 🙁

   • taka prawda

    Dziś miało wylądować 3 mld Orionidów i co ? i co panie ?

 • ⪼(•̀ᴗ•́)⪻

  INFORMACJA DLA FBI: Nowa centrala Mossadu w Nowym Jorku: Town Hall, zatrudniono 560 nowych osób.
  Uruchomiono też 500,000 żydowskich zakamuflowanych, doskonale przeszkolonych żołnierzy. W samym Nowym Jorku jet ich 45,000, skoszarowano ich w podziemiach na Staten Island, pośrodku Latourette Park.
  Główne bazy w USA – Oklahoma, okolice Minco i Cogar, Kansas – Belmont, pomiędzy 2 jeziorkami oraz Camp Mennoscah po drugiej stronie rzeki, nieco w dół.
  5 zdrajców w Sztabie Naczelnym, jedno nazwisko wystarczy: Jerry Nubir

  • Jerry Nubir

   Mamy 7 centrali Mossadu nierozpracowanych jeszcze przez FBI Trumpa.
   1. Missisipi, McComb: Pearl River Drive / N. Locust St.
   2. Missouri, Ellington, Pratt Hollow Rd. 150 m od końca
   3. Nebraska, Natick
   resztę znajdziecie.

   • Lucilka

    ⪼(•̀ᴗ•́)⪻⪼(•̀ᴗ•́)⪻⪼(•̀ᴗ•́)⪻⪼(•̀ᴗ•́)⪻⪼(•̀ᴗ•́)⪻⪼(•̀ᴗ•́)⪻⪼(•̀ᴗ•́)⪻
    Nieładnie jest modyfikować komentarze Mareczku i kłamać ale widać nic innego w SB cię nie nauczyli.
    ☀❆☀
    słońce wewnątrz głowy
    https://www.youtube.com/watch?v=YMzETwppJxs
    ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
    TW Janusz uczy, TW Janusz radzi, TW Janusz nigdy swoich towarzyszy z SB nie zdradzi!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ⪼(•̀ᴗ•́)⪻
    ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
    _∆⌂∆_
    ‛(•̀ᴗ•́)’
    ╔▒▒╗
    _▒▒___

  • Alliccja

   Nieładnie jest modyfikować komentarze Mareczku i kłamać ale widać nic innego w SB cię nie nauczyli.
   ☀❆☀❆☀❆☀
   słońce wewnątrz głowy
   https://www.youtube.com/watch?v=YMzETwppJxs
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
   TW Janusz uczy, TW Janusz radzi, TW Janusz nigdy swoich towarzyszy z SB nie zdradzi!
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ⪼(•̀ᴗ•́)⪻
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
   _∆⌂∆_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒▒___

 • Ola

  Marku, medytuje codziennie, nie podoba mi się to co sie wyprawia w Polsce i nie tylko. Powiedz proszę, czy zanim będzie lepiej czeka nas kolejny kryzys finansowy? tak jak to przewidują eksperci po tej dobrej stronie mocy. Co na to wahadełko? Kiedy w Polsce nastąpi wolność gospodarcza i osobista?. Pozdrawiam 🙂

  • Marek

   Wszystko powinno się zmienić w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Czeka nas rewolucja finansowa, najtęższe głowy myślą jak zminimalizować szkody dla społeczeństwa.

   • Ola

    Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie się domyślałam. Co powiesz o technologii blockchain? czy ona w tym pomoże? Czy ludzie uwolnią się całkowicię spod okupacji rządów i banków?

    • MajaWalia27

     Olu ja sporobuje Ci odpwiedziec. Moim zdaniem technologia block chain ma szanse na rozwoj o ile nie zniszcza jej tacy ludzie jak Soros, jak ludzie banksterow (JP Morgan i inne banki sa najwiekszymi wragami tej technologii- ale byc moze tej rewolucji nie da sie juz zatrzymac). Simon Parkes napisal,ze Rotschildowie moga ”wyciagnac wtyczki” z gield na swiecie,a twdy mamy takie zalamanie jakiego nie bylo w 2008 roku. Ogolnie rzecz biorac to trudno jest powiedziec jak bedzie wygladal swiat w niedalekije przyszlsoci- juz wprost mowi sie o sztucznej inteligrncji w finasach ( algorytmy na giledach przeliczaja transakcje szybciej niz ludzie) a takze o robotyzacji pracy- w sklepach juz kasjerzy sa zatepowani robotmai, to samo w bankach, podobnie ma byc w transporcie. Jesli nie zostanie wprowadzony nowy system finasowy i jakis rodzaj dochodu bezwarunkowego dla ludzi, ktorzy straca prace, lub tez nowoczesne technologie jak wolna energia,itd to nie wiem jak bedzie wygladala przyszlsoc tej planety. Co do Polski, mimo wszystko mam pozytywne odczucie,ale nie ze wzgldu na rzady,ale na mlodych ludzi. Mysle,ze tu jest szansa dla Polski.

   • taka prawda

    Jutro tracisz wiarygodność pamiętaj co mówiłeś 3 mld Orionidów przyleci na ziemię w środę

  • Truteń

   A jaka partia w Polsce jest za wolnością gospodarczą i osobistą?

  • nina

   ————-TU !! jest ŻYDOSKA UDOKUMENTOWANA PRAWDA !!:http://www.archiv-akh.de/video_files_mp4/M1053_WEB.mp4

   • Ciekawyyy

    To ważny dokument filmowy zarchiwizowałem i jak będzie powielał brednie o Polakach zabijających Żydów to wlepię ten filmik na JefTube

    • nina

     ——- BARDZO PROSZĘ ! wrzuć już teraz im film. Długo siedział w skrytce.DOBIJ ICH ! prawdą.

    • Ciekawyyy

     Przy próbie wysyłki filmiku do JefTube na razie natrafiłem na taki problem
     ,,Ten film ma więcej niż 15 min. Aby móc przesyłać długie filmy, musisz zweryfikować swoje konto”
     Wieczorkiem filmik powinien być już gotowy do wglądu dla szerokiej widowni powiadomie gdy się już pojawi.
     Pozdrawiam Pani Nino.

  • nina

   ——— mówisz,że ZAGRYZIESZ na śmierć?. Wiedz !! że zapłacisz za to !. BÓL SERCA Twojej ofiary , zaatakuje ciebie. ODPUŚĆ SOBIE.
   Ps. historia krakowska, lata 1970te. Dziewczyny po szkołach zaczęły zarabiać GROSZE. Kraków kosztuje , pokój też. Pewnego razu ktoś dziewczynom mówi,że koło dworca jest znakomita stołówka na dodatek tania. Dziewczyny znalazły ją. Okazuje się jednak ,że aby skorzystać z niej muszą zapisać się do jakiejś organizacji.Ułatwieniem w tym wszystkim był fakt,że zapisać mogły się na miejscu czyli w stołówce. Zjeść obiad za 7,50? /schabowy jak talerz/ dla biednej prowincjonalnej kieszeni ???.
   Wzięły papiery ,podpisały , wykupiły abonament i ?? radość KASA w kieszeni. Mijają lata. Na nocnym przesłuchaniu działaczy solidarności,w kazamatach krakowskich z lampą 250 WAT w oczy, jedna z dziewczyn dowiaduje się,że jest TW SB. Oniemiała.Podpisując ze śmiechem // jakieś // papiery dla chęci zjedzenia taniego obiadu załapała się na współpracę.
   Dziewczyna skończyła marnie acz ! mogła zostać np Divą Callas. Żyd z solidarności i ten z komuny NIE DOPUŚCIŁ Polki SŁOWIANKI do jakiegokolwiek udziału w SŁAWIE, o światowej? ZAPOMNIJ !./ nie byłam to ja/.

  • Alliccja

   Nieładnie jest modyfikować komentarze Mareczku i kłamać ale widać nic innego w SB cię nie nauczyli.
   ☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀
   słońce wewnątrz głowy
   https://www.youtube.com/watch?v=YMzETwppJxs
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
   TW Janusz uczy, TW Janusz radzi, TW Janusz nigdy swoich towarzyszy z SB nie zdradzi!
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
   _∆⌂∆_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒▒___

  • Eowina

   0 czy – 2 w dzień a w nocy od – 2 do -8 i to jest zima? Atak zimy ??? Ile ty masz lat ariowist bo coś czuję, że jesteś wychowany na konsolach i dla ciebie i większości tych pseudo dziennikarzy -2 zimą to na czołówkach informacji nazywane jest „atak zimy” HAHA. – 30 i metr śniegu i w taką pogodę 3 km do kościoła w niedziele na pieszo tak było kiedyś a teraz to samochodem nie pojadą jak śnieg pada i – 2 jest bo ATAK ZIMY HAHAHAHAHAH

   • coś jest na czasie chcieli wcisnąć na Europe to arktyczne zimno co było u nich , a opłacani dziennikarze robią to co im karzą niema już wolnych żurnalistów ani brukowców , tv, aby była TV musi posiadać dopisek niezależna aby przynajmniej dać nadzieje ? że jest niezależna ???

  • mając skuteczny HAARP ciężko się omylić ,a zima to miliony ton węgla na eksport , na Chemtrails już zarobili szczepionki medykamenty GMO herbicydy podatki emisje Co2 to już załatwione na następne 30 lat , teraz czas na epokę lodowca , powodzie, huragany itp

  • Xellos

   DEMONY MROZU już do Polski nie PODCHODZĄ, po kilkudziesięciu WPIERDOLACH się nauczyły trzymać granic…..
   .
   ale niedługo SKOŃCZY SIĘ ABONAMENT a wraz z nimi „ZAKAZ” ich działalności
   .
   .
   Czytaj „ZOSTANIE ZŁAMANA PIECZĘĆ”
   .

   • „DEMONY MROZU” to ci od Henocha zapewne .”światów wiele stworzyłem” https://www.youtube.com/watch?v=8xGQJ_ZfYa0 Henoch opisuje „plaska ziemie ” kiedyś panował leki mrok na ziemi świeciło ogrzewało czarne słońce ( mikrofala ) gdy oni przybyli obiecali że usuną mleczna kopule i zrobią gwiazdy itp oczywiscie nie za darmo Henoch mówi że słonce i Księżyc są identycznej wielkości . https://www.youtube.com/watch?v=asyjXk80fOg

    • Xellos

     A na to ci nie odpowiem…… to co widać na mapie meteo jako „MRÓZ” (DEMON MROZU) w świecie energii ma zupełnie inna, często bezpostaciową postać….

    • Luna

     Xellos,
     To bardzo ciekawe … bezpostaciowa postać … hmmmm

    • zapewne chodzilo o bezosobowa postać tak to odebrałem w intencji Xellosa ?

    • Luna

     Majestic,
     Sorry, ale nie rozjaśniłeś mi kwestii bezpostaciowej postaci …

    • Xellos

     Postać bezpostaciową ma na przykład GLUT W KISIELU….
     .
     każdy wie ŻE JEST…. no bo jest WYCZUWALNY językiem
     .
     ale JAK OPISAĆ POSTAĆ (KSZTAŁT ) jaką ma ?
     .
     MA KSZTAŁT GLUTA…. takiego NIE WIADOMO CO…. nieprawdaż ?
     .

   • Rodriguez55

    Elemental czy tam inne boskie odbicie w żywiole a że słowo boskie może mieć różne błędne skojarzenia więc dodam – jak zwierzę.

    Ja widzę Xellos, że ładnie ogarniasz więc może coś możesz napisać o tym co tu się pojawia tj o tych tąpnięciach w ciągu pół roku. To ma jakieś poparcie w tym co tam rozeznajesz czy tylko Marek tu przewahadłował pewne rzeczy.

    • Xellos

     Wybacz ale ja NIE WIEM o czym admin w większości pisze… to jego cyber-mózg zczytuje z telawiwskiej antenki jakieś szumy więc to jego o to pytaj…. Ja mogę pisać o tym co wiem… a o wysadzaniu wulkanów przez nazistów w myckach ich nukami na „wolę bożą” nic nie wiem….. bo nie jestem z agencji…. w przeciwieństwie do innych tu piszących.

  • Luna

   Amerykańska prognoza pogody, jeszcze się nigdy nie spełniła … ichniejsze cuda nie u nas …

   • pogoda to biznes gdy zaskakuje ludziska kasy nie liczą .

    • Świętowit

     Strona została przejęta przez agentów mossadu- finito.

    • Lucilka

     ⪼(•̀ᴗ•́)⪻
     Poskarż się Świętowitowi.
     ⪼(•̀ᴗ•́)⪻

    • Świętowit

     Poskarż się kalksztainowi.

    • Świętowit

     Wypierdalaj obrzezany brudasie na pustynię, tam jest twoje miejsce.

    • Ania

     ĄŻ Żal , że juz nie ma Kabaretu….
     Uwielbiałam go.

    • Świętowit

     Nawet jak usuniesz komentarze, wszystko mam zgrane i zostaje wysłane. Spierdalaj na pustynię.

    • Lucil

     Wszystko mam zgrane i zostaje wysłane 🙂 na skargę? gdzie do Świętowita czy do Peruna??? a może na policję? oskarżysz mnie o obrazę uczuć religijnych czy o to że ci dokuczam świętowidzie? hahaha
     W ogóle czy podszywanie się pod bóstwo pogańskie nie jest obrazą świętowida? Pewnie nie wiadomo prawda? Bo ta wielka Lechia nie miała nawet słowa pisanego.
     Naiwny tępy człowieku wierzący w bajki, to nie ja usuwam komentarze tylko mareczek esbecki kapuś.
     A jakby mossad zaatakową tą pożal się boże schizofreniczną stronę to w ogóle by nie działała.

     ˙·٠•●♥ Luccilla ♥●•٠·˙

     (•̀ᴗ•́)و ̑̑
     ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆

    • Ciekawyyy

     Przebiegła Królowa Luccila bezlitośnie zmroziła światłowód
     do stanu zera absolutnego, zyskując bezpośredni dostęp do panelu bloga, takiego przejęcia to nawet specjalichy z mossadu nie potrafią dokonać bo ci kretyni blokują dokumentnie wszystko.