Ostrzegam, zostaniecie surowo ukarani za wycofanie emisji filmu Vaxxed i za inne przestępstwa ukrywania prawdy o szkodliwości szczepionek

[Uwaga: usuwam wszystkie komentarze dezinformacyjne w.s. „braku ich związku z autyzmem”. Autorzy takich bandyckich komentarzy będą blokowani].

Upoważniam was do dystrybucji poniższego artykułu podczas jutrzejszej konferencji z udziałem dr Andrew Wakefielda. Niestety z przyczyn rodzinnych, nie mogę w niej uczestniczyć. Tu jest link do zablokowanego filmu Vaxxed: http://www.cda.pl/video/988056e0

To nie są żarty, proszę traktować poniższy artykuł jako zgłoszenie udziału ludzi i instytucji, o których mowa, w zbrodni ludobójstwa.

„Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej dr Maciej Hamankiewicz, Główny Inspektor Sanitarny dr Marek Posobkiewicz oraz dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny prof. Mirosław Wysocki wystosowali do prezesa TVN pismo w sprawie planowanej emisji filmu dot. szczepień.” pisze dzisiejsza Rzeczpospolita.

Ostrzegam was panowie Hamankiewicz, Posobkiewicz, Wysocki i wszyscy, którzy maczają łapy w ukrywaniu prawdy o ludobójstwie szczepionkowym, wraz z masońskimi zwierzchnikami, tchórzami ukrywającymi się za „prezesami”, „dyrektorami” czy „inspektorami”, nadchodzi czas, że zostaniecie za to surowo ukarani.

Zauważę, że pseudodziennikarz, który napisał artykuł w RP nawet się nie podpisał imieniem i nazwiskiem (Autor: NIL/Rynek Zdrowia). Artykuł jest haniebny, manipulancki i jednostronny.

Np. słowem nie wspomina, że dr Wakefieldowi uniemożliwiono apelację od wyroku sądu. Nie ma też mowy o tym, że prof. John Walker-Smith, który razem z dr Andrew Wakefieldem prowadził badania nad związkiem szczepionki MMR z autyzmem i był podobnie jak dr Wakefield oskarżony w dużej mierze o to samo (!) wygrał apelację. Wcześniej prof. Walker-Smith, który był ordynatorem w londyńskim szpitalu Royal Free Hospital, podobnie jak Wakefield stracił prawo wykonywania zawodu po wyroku sądu lekarskiego General Medical Council.
Wygrana procesu apelacyjnego przez prof. Walkera-Smitha oznacza jedno – dr Andrew Wakefield nie jest oszustem i jego publikacja w czasopiśmie Lancet opierała się na rzeczywistych dowodach. Sprzedajna prasa i agenci mafii farmaceutycznej w instytucjach rządowych wykorzystują teraz fakt skazania go przez sąd lekarski do podważenia rzetelności filmu Vaxxed.

Co jest też bardzo istotne, a o czym nie wie, a może ma zakaz wiedzieć pseudodziennikarz z RP, tchórz który nie chce ujawnić nawet swojego nazwiska, powodem dla którego założono sprawę Wakefieldowi była tylko i wyłącznie publikacja w British Medical Journal (BMJ) dziennikarza Briana Deera. A zarówno Lancet, który wycofał artykuł Wakefielda i Walkera-Smitha (powód oskarżenia) oraz BMJ są powiązani finansowo z producentem szczepionek na MMR, firmą Merck!

Że dla zbrodniarzy szczepionkowych nadchodzą ciężkie czasy świadczy fakt, że Prezydent Donald Trump jest coraz bliżej powołania komisji d.s. bezpieczeństwa szczepionek. Oczywiście bardzo potężne lobby producentów szczepionek robi wszystko by do tego nie doszło, jednak do gry włączyła się wielka siła – profesjonaliści. Wczoraj, w czwartek 30 marca grupa ponad 200 lekarzy, naukowców i organizacji podpisała list poparcia do Prezydenta Trumpa  w.s. stworzenia niezależnej Komisji d.s. Badań nad Bezpieczeństwem Szczepionek. W liście cytowane są szokujące informacje ujawnione przez demaskatorów z Centrum Kontroli Chorób (CDC, amerykański odpowiednik Sanepidu). I tak dr William Thompson oświadczył, że CDC manipuluje „statystycznie ważnymi” danymi co do ryzyka jaki niesie szczepionka MMR. Sytuacja oszustw CDC jest tak poważna, że kilkunastu naukowców z CDC powołało anonimowo organizację SPIDER, która ma ujawniać m.in. dalsze nieetyczne procedury w CDC.
Dzisiaj z kolei odbyła się konferencja prasowa w National Press Club w Waszyngtonie, podczas której dwóch naukowców i jeden dziennikarz medyczny zaprezentowali dowody na to, że szczepionki nie tylko powodują autyzm, ale także inne choroby ze śmiercią włącznie.

Od 1986 roku, powołany przez Prezydenta Reagana program d.s. kompensacji za uszkodzenia szczepionkowe, National Vaccine Injury Compensation Program, wypłacił 3,5 miliarda dolarów za te uszkodzenia! Mimo, że ta kwota wygląda astronomicznie, tylko mały procent ofiar szczepionek otrzymał odszkodowanie.

List ma na celu wsparcie Prezydenta Trumpa ze strony profesjonalistów i organizacji doskonale orientujących się w szkodliwości szczepionek. Można się domyślić, że realizacja stworzenia takiej komisji napotyka na wielkie trudności. Jeszcze w styczniu b.r. Robert Kennedy Jr. spotkał się z prezydentem Trumpem i zaraz potem wydał oświadczenie dla prasy, że prezydent zaproponował mu przyjęcie pozycji Przewodniczącego komisji d.s. badań nad przyczynami autyzmu. Zaraz potem z Białego Domu wyszła informacja, że nic takiego nie miało miejsca.
Nie znaczy to jednak, że Donald Trump czy R. Kennedy są przeciwnikami szczepień, mają tylko „wątpliwości odnośnie obecnej polityki szczepień”. Jednakże co ważne, dla Trumpa związek obecnych szczepionek z autyzmem wydaje się oczywisty, o czym wielokrotnie wyrażał się publicznie.

Dla zbrodniarzy w firmach farmaceutycznych, którzy celowo skażają szczepionki śmiercionośnymi substancjami, jak to np. było w przypadku Baxtera, który chciał wymordować miliony ludzi skażonym śmiertelnym wirusem ptasiej grypy materiałem szczepionkowym na świńską grypę, komisja d.s. badań bezpieczeństwa szczepionek będzie pętlą na ich okrutne głowy.
Na Ameryce się nie zakończy, trybunały d.s. Zbrodni Ludobójstwa Medycznego (bo nie chodzi tylko o szczepionki, ale ogólnie o tzw. „leki”) będą powoływane w innych krajach. Ujawnione dowody spowodują, że nawet najbardziej skorumpowany rząd nie będzie się mógł przeciwstawić naciskowi społecznego w.s. ukarania zbrodniarzy.

Tak więc panowie „prezesi”, „dyrektorzy”, „inspektorzy”, „dziennikarze”, a nawet „posłowie” i „ministrowie”, liczcie się z tym, że nie jesteście bezkarni.

Zob. też:

188 komentarzy Ostrzegam, zostaniecie surowo ukarani za wycofanie emisji filmu Vaxxed i za inne przestępstwa ukrywania prawdy o szkodliwości szczepionek

 • Mirwu

  Zauważę, że pseudodziennikarz, który napisał artykuł w RP nawet się nie podpisał imieniem i nazwiskiem (Autor: NIL/Rynek Zdrowia). Artykuł jest haniebny, manipulancki i jednostronny.
  jakoś też nie widzę nazwiska autora tego artykułu…

 • Spirulina

  A tu jest info dla Romy

  Drakunkuloza (łac. dracunculosis, ang. guinea worm disease, dracunculiasis) – choroba pasożytnicza, wywołana przez nitkowca podskórnego (Dracunculus medinensis). Dawniej występowała w wielu krajach pasa zwrotnikowego w Afryce i w Azji Środkowej, gdzie nazywano go risztą (z języka tadżyckiego: nić, nitka). Obecnie jest stwierdzana wyłącznie w kilku krajach Afryki: Sudanie Południowym, Mali, Etiopii i Czadzie. https://pl.wikipedia.org/wiki/Drakunkuloza

 • Roma

  tu jest info dla Grzegorza nt NITKOWIEC PODSKÓRNY (pasożyt)

  tu są linki, na zdjęciach widać identyczne nitki jak u Grzegorza

  nitkowiec

  Objawy:

  początkowo na skórze pojawia się wzniesienie, barwy różowawo-sinawej, świądem i pokrzywką skórną. Przez powłoki skóry prześwituje białawy nitkowaty pasożyt. W miejscu wzniesienia rozwija się pęcherz, pojawia się silny ból, miejscowa, a potem ogólna gorączka.

  Pęcherz pęka, sączy się, a w miejscu pęknięcia widnieje biaława plamka – koniec ciała wydalający larwy. Chorobie towarzyszy eozynofilia. Miejsce przebywania samicy najczęściej ulega zakażeniu bakteryjnemu, co objawia się zropieniem.

  http://www.ajtmh.org/content/82/5/757.full H. Rozanski; LBPiE PWSZ Krosno 132 Parazyt: nitkowiec podskórny – Filaria medinensis = Dracunculus medinensis •

  Diagnostyka.
  Rozpoznanie parazytozy opiera się na podstawie występujących zmian skórnych i badania mikroskopowego wydzieliny po pęknięciu pęcherza. http://www.dermaamin.com/site/atlas-of-dermatology/4-d/373-dracunculiasis– -.html H. Rozanski; LBPiE PWSZ Krosno 133

  • Leczenie. Ivermectin (Mectizam – tabl. 3 mg, tabl. podz. 6 mg; Stromectol – tabl. podz. 6 mg) – 6-12 mg (150 g/kg m.c./24 h) jeden dzień, na czczo. Nie podaje się leku kobietom w ciąży i w czasie laktacji. • Tiabendazol (Mintezol – tabl. 500 mg) – 50 mg/kg m.c. 2 razy dz. jeden dzień. http://medicinthelife.ru/2011/11/23/drakunkule H

  • Zalecane jest (obok leczenia farmakologicznego) chirurgiczne usunięcie pasożyta i wypłukanie jamy 15% roztworem tiabendazolu. • Dawniej do wypłukania kanału po pasożycie stosowano etanol lub sublimat (roztwór 1:1000). • Często (przy zropieniu) konieczne jest równoczesne podanie antybiotyków.

  • Epidemiologia i profilaktyka. Główną przyczyną rozpowszechniania się choroby jest picie nieprzegotowanej wody lub spożywanie surowych glonów zanieczyszczonych zakażonymi skorupiakami. Larwy mogą przetrwać w stanie utajonym w wilgotnej roślinności i w wilgotnej glebie, co zwiększa możliwość zanieczyszczenia żywności, zwłaszcza na terenach zalewowych. Opisane są możliwości przenoszenia larw z tzw. kurzem błotnym na żywność (uprawy) oraz do zbiorników wody konsumpcyjnej.

  • Profilaktyka polega na utrzymywaniu w prawidłowym stanie technicznym i higienicznym wodociągów oraz zbiorników wody. Wartościowe są filtry przy ujęciach wody i konieczne jest spożywanie wody po uprzednim przegotowaniu.

 • nekromancer

  W filmie LOST pojawiają się ciągle liczby 4,8,15,16,23,42 różnica pomiędzy nimi to 471719 data to 4/7/17 a 19 to liczba w numerologii to egzekutor Jeżeli jest to zapis amerykański to coś zdarzy się 7 kwietnia albo europejski 4 lipca. Zgodnie z filmem będzie cos na kształt uderzenia samalotu w elektrownie atomową.

  • maniek Drugi

   …Rosjanie nazywają takich ludzi…хитрыи…trudno znalezc definicje…najbardziej pasuje mi – obłudny wredota – „narodowiec” za kase – jakich teraz wysyp…prawda + półprawda = gówno prawda…/mowa o dziennikarzu/…inne jego „dzieło” – to https://www.youtube.com/watch?v=Pn2HIrnPh5g i o mało nie posmarkałem sie ze zwruszenia – ale wyjasnienie tego podniosłego poematu jest w 6.39 min – kto stoi z zada…przypomina mi to rok 80 i rozmodlonego chazarskiego Bolka oraz menora w Magdalence – symbole na które nie zwracano uwagi – chociaz powinny zastanowić…

   https://www.google.co.uk/search?q=menora+w+magdalence&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiO9bHtjIvTAhXDL8AKHThaB8YQsAQIKA&biw=1280&bih=640#imgrc=urfNgi8RAKRZgM:

   tak dzieje sie w Rosji u nas – na całym swiecie…gdzies tam wrzuciłem ten koment…

   Rachel Maddow i Rothschild

   TEKST ZAWARTOŚCI W RODZINY SCHEMAT ROCKEFELLER:

   „Przez ponad sto lat ideologiczni ekstremiści na każdym końcu spektrum politycznego zajęli się tak dobrze ogłoszonymi incydentami, jak moje spotkanie z Castro, aby zaatakować rodzinę Rockefellera za nadmierny wpływ, jaki twierdzą, że mamy do czynienia z amerykańskimi instytucjami politycznymi i gospodarczymi. Niektórzy nawet uważają, że jesteśmy częścią tajnego koalicji pracującej przeciwko najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując rodzinę i mnie jako „internacjonistów” i spisków z innymi na całym świecie w celu zbudowania bardziej zintegrowanej globalnej struktury politycznej i gospodarczej – jednego świata , Jeśli będziesz. Jeśli to jest zarzut, jestem winny i jestem z tego dumny. „- David Rockefeller (wspomnienia, str. 405)

   Kilka z większości firm należących do Rockefellers

   Rockefellers finansował utworzenie CFR.

   David Rockefeller był amerykańskim członkiem założycielskim grupy Bilderberg.

   Rockefeller, Ford i Carnegie Foundations planują połączyć Stany z Rosją. Działka jest wystawiona przez Normana Dodda.

   W Carnegie Endowment znajduje się główna siedziba w Moskwie.

   Chubais należy do globalnej radcy doradców CFR, radcy doradczego Chase Bank. I członek Bilderberg. Pracował także z CIA w celu przeprowadzenia prywatyzacji rosyjskiej gospodarki.

   Peter Mandelson jest członkiem tajnej grupy Bilderberg. Baron Mandelson został mianowany „życiową rówieśnikiem” w Izbie Lordów królowej Elżbiety. Mandelson jest dyrektorem rosyjskiej firmy obronnej Sistema, która dostarcza Putina system wczesnego ostrzegania. Ten związek utrzymuje się mimo „sankcji”.

   Rosyjski gov. Rosnieft w prowadzeniu działalności gospodarczej z Rockefeller prowadzi Exxon i BP mimo „sankcji”.

   Rząd Putina i Chubais są wspólnymi właścicielami RUSNANO.

   W roku 2012 Rothschild Capital Partners kupił 37 procent udziałów w grupie doradców i asset management w Rockefeller.

   Rothschild uruchomił Glencore i rząd Putina połączył siły, tworząc największy na świecie firmę aluminiową RUSAL.

   Rothschild Global Financial Advisory znajduje się w śródmieściu Moskwy, a ich strona poświęcona jest „wysokiemu poziomowi politycznemu dostępu” do rządu rosyjskiego.

   Deripaska jest dyrektorem generalnym RUSAL.

   Abramowicz jest bliski przyjaciel Putina i wspólny akcjonariusz wraz z rządem Rosji w majątku takim jak Gazprom, Aeroflot i RUSAL.

   Putin wybrał bliskiego przyjaciela Olega Deripasę do reprezentowania Rosji w ABAC (APEC Business Advisory Council). Deripaska jest również bliskimi przyjaciółmi i partnerami biznesowymi RUSAL z Romanem Abramowiczem.

   Rodzina Rothschildów jest większościowymi udziałowcami Rio Tinto. RUSAL i Rio Tinto biorą udział w wspólnych operacjach górniczych mimo tak zwanych „sankcji” narzuconych przez Zachód.

   Rodzina Rothschildów jest większościowymi udziałowcami Rio Tinto. RUSAL i Rio Tinto biorą udział w wspólnych operacjach górniczych mimo tak zwanych „sankcji” narzuconych przez Zachód.

   Nat Rothschild jest kolegą inwestorem RUSAL i najlepszym przyjacielem Romana Abramowicza. Są też bliscy znajomi, a partnerzy biznesowi RUSAL z Oleg Deripaska.

   Peter Mandelson jest partnerem biznesowym i bliskim osobistym przyjacielem Nat Rothschild.

   Sir Evelyn Robert de Rothschild został odznaczony przez Królową Elżbietę, a także jej doradcą finansowym.

   Rodzina Rothschild zarządza Stypendium Rodos dla zmarłego przyjaciela rodziny Cecil Rhodes. Wszyscy uczeni Rhodes są osobiście zbierani przez Rothschildów.

   Rachel Maddow jest słynnym uczonym w Rodos.

   MSNBC jest rynkiem masowego przekazu z połączeniami Rothschild. /tłumacz google/

   http://www.dzig.de/sites/default/files/Putin-Rothschild-Rockefeller.htm
   ps.

   …”plotka” głosi,że szanowne zbiegowisko często korzysta z róznych „wysp” – byłych numerycznych miasteczek itp – gdzie „hoduje” sie …lolitki i nimfetki wszelakiej płci…i nie tylko..

   …czy „toto” to tez – wynik hodowli?…

   http://voprosik.net/dvojniki-putina/
   Żona Putina – mąż dawno nie żyje to są klony !
   http://www.cda.pl/video/20103248
   w takim razie kto korzysta z tego kompleksu?…
   https://www.google.co.uk/search?q=dom+putina+za+miliard&client=firefox-b-ab&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj_26CqnIDTAhVJDcAKHVAoDlQQsAQIKA&biw=1280&bih=640
   ten facio i w/w kumple…
   http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/4840-zyd-rosyjski-dmitrij-miedwiediew-premierem-rosji

   • maniek Drugi

    …jezeli nawet pewne dane są fake – wiem gdzie znalezc pare fotek – coby to w miare uwiarygodniły – a przynajmniej dały do myslenia…

 • denuo

  Sekrety Tajnych Stowarzyszeń – prawdziwe fakty LEKTOR PL
  https://www.youtube.com/watch?v=WCFnx2jPb9M

 • denuo

  Niewolnicy przyszłości – Obozy FEMA od środka HD
  https://www.youtube.com/watch?v=qkOJn7Y5vys

 • denuo

  Czipowanie czas zacząć! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 04.04.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=ama8EL2DA04

 • denuo

  „Obcy” KALECZYŁ POLAKÓW NA IZBIE PRZYJĘĆ SZPITALA w POLSCE
  https://www.youtube.com/watch?v=VBQwVMXegVs

 • ciekawe

  Tajemnicza śmierć Polaka w Petersburgu

  Zwłoki 51-letniego Polaka znaleziono na terenie firmy transportowej z Petersburga. Śledczy nie stwierdzili na ciele mężczyzny ran czy śladów pobicia.Z dokumentów, które 51-latek miał przy sobie, wynika, że był zawodowym kierowcą i zajmował się przewożeniem ładunków na wschód.
  http://wiadomosci.wp.pl/tajemnicza-smierc-polaka-w-petersburgu-6108339740403841a

 • greg2014

  Celem jest zwiększenie liczby narządów do przeszczepień. „Śmierć mózgowa” z obwieszczenia

  Aktualizacja: 2017-04-1 6:05 pm
  Oczywistym celem liberalizacji procedury orzekania o śmierci mózgu, niezależnie od deklaracji i zaprzeczeń, ma być zwiększenie liczby narządów do przeszczepień od osób „uznanych za zmarłe” – pisze na łamach „Naszego Dziennika” dr hab. Andrzej Lewandowicz, lekarz specjalista chorób wewnętrznych.

  http://www.bibula.com/?p=94856&utm_source=rss&utm_medium=rss

 • ————-TRZEBA PRZECZYTAĆ —–TRZEBA PRZECZYTAĆ —-TRZEBA PRZECZYTAĆ —TRZEBA PRZECZYTAĆ ——–

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/03/brexit-przegrupowanie-sil-na-froncie-wojny-z-rosja/#more-10634

 • grypka świńska

  No i prosze bardzo – wszystkie polskie (pseudo)autorytety medyczne beda musialy przeprosic Jerzego Ziebe 🙂
  To Jerzy Zieba mial racje dajac nadzieje wyleczenia raka wlewami z askorbinianu sodu. Nie pseudoautorytety, ktore gremialnie obsmialy role witaminy C w onkologii. Niech zyje Jerzy Zieba!!! To samo ze statynami…..

  Leczenie raka witaminą C przeszło pierwszą fazę testów klinicznych

  Lekarze ze Stanów Zjednoczonych pomyślnie zakończyli pierwszą fazę testów leczenia raka mózgu i płuc za pomocą wysokich doz witaminy C, przewyższających dzienną normę o około tysiąc razy – głosi artykuł opublikowany w piśmie „Cancer Cell”.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704025161182-rak-witamina-C/

 • Pol Jakin

  Mossad w Solidarności, czyli kilka uwag z okazji promocji nowej książki dr Cenckiewicza o Lechu Wałęsie

  a10

  — „Amerykańskie fundusze, wyasygnowane na wspieranie ruchu Solidarności, — zostały praktycznie wykorzystane na rozbudowę sieci wywiadu izraelskiego w Polsce”

  No i mamy bez rewolucji bez walk zbrojnych zamiast Niepodległej Polski – Judeopolonię.

  (…)

  Wyszkowski stwierdził, że — Amerykanie do dostarczenia pieniędzySolidarności w stanie wojennym

  — wykorzystali siatkę agenturalną Mossadu w Solidarności.

  Spowodowało to, że — pieniądze docierały głównie do żydowskiej frakcji opozycji. — Dodatkowo środki z biura Solidarności w Brukseli — trafiały do budżetu MSW.

  a22

  Na tym miejscu warto przypomnieć, że — klika lat temu w naszym nowo- jorskim Patriotycznym Klubie Dyskusyjnym

  — rozważaliśmy kwestię wykorzystania siatki wywiadowczej Mossadu w Polsce przez amerykańskie służby specjalne po — objęciu władzy przez prezydenta Reagana

  (…)

  Za czasów prezydentury Cartera znacznie ograniczono sieć agentów w krajach tzw. obozu socjalistycznego, — co mogło utrudnić politykę nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych,

  — który postanowił wykorzystać ruch Solidarności w Polsce do osłabienia wpływów komunizmu w świecie oraz do neutralizacji ZSRR.

  Ronald Reagan zaakceptował plan, który obejmował współpracę US National Security Council z Mossadem, Watykanem — oraz amerykańską organizacją związkową AFL-CIO we wspieraniu ruchu Solidarności.

  Dyrektor CIA — William Casey — złożył w Tel Avivie wizytę szefowi Mossadu— Ytzhakowi Hoffi’emu, — który udostępnił CIA tajne informacje Mossadu dotyczące Polski.

  (…)

  — „Co stało się z pieniędzmi przeznaczonymi dla Solidarności przez rząd Stanów Zjednoczonych?”

  Redaktor Grzegorz Braun — w swoim wykładzie powołuje się na informacje z książki Petera Schweizera pt. Victory, że — amerykańskie fundusze, wyasygnowane na wspieranie ruchu Solidarność,

  — zostały praktycznie wykorzystane na rozbudowę sieci wywiadu izraelskiego w Polsce.

  Tak więc, chyba możemy między bajki włożyć przekonanie, że —Polską ciągle rządziła rosyjska „razwiedka”.

  Zdaniem Andrzeja Fedorowicza, — już za czasów premiera Mazowieckiego— nastąpiło uniezależnienie się naszych służb specjalnych od wpływów rosyj- skich — oraz nawiązanie ścisłej współpracy z zachodnimi wywiadami a szczególnie z Mossadem.

  Przykładem takiej ścisłej i owocnej współpracy mogła być — tajna operacja Mossadu w Polsce pod kryptonimem MOST, — określana jako największa operacja w historii służb specjalnych.

  Polegała ona — na przerzuceniu kilkudziesięciu tysięcy sowieckich Żydów ze Związku Radzieckiego do Izraela — z wykorzystaniem polskich lotnisk i pod osłoną polskich tajnych służb, współpracujących z agentami Mossadu.

  Akcja ta nastąpiła zaraz po tym jak Tadeusz Mazowiecki — („premier Jaruzel-skiego”) — złożył wizytę w Nowym Jorku, — gdzie przeprowadził rozmowy z wpływowymi środowiskami żydowskimi.

  Przypominało to trochę wizytę jego „mistrza” — prezydenta generała Wojcie- cha Jaruzelskiego u amerykańskiego Żyda miliardera Rockeffelera w 1985,

  — po której wkrótce zaczęto przygotowywać rozmowy okrągłego stołu.

  Wydaje się, że zrozumienie procesu przekształceń ustrojowych w Polsce po 1989 roku oraz rabunkowej prywatyzacji polskiego majątku narodowego nie jest możliwe — bez uwzględnienia roli zarówno obcych jak i polskich służb specjalnych, które ściśle ze sobą współpracowały.

  Chyba łatwo również wytłumaczyć sobie szczególną rolę Mossadu w Polsce oraz światowe sukcesy tej izraelskiej agencji wywiadowczej , — biorąc pod uwagę rolę — tzw. sajanów,

  — czyli obywateli obcego państwa, mających żydowskie korzenie, — oraz filosemitów-szabesgojów którymi Mossad posługuje się w szerokim zakresie w różnych krajach.

  Nieprzypadkowo w Polsce celowo ukrywano prawdziwe pochodzenie etniczne polityków, ludzi kultury, mediów, itd. — poprzez niszczenie ich teczek personalnych, będących w posiadaniu służb specjalnych.

  Wprawdzie opublikowano kilka — „list znanych obywateli polskich żydow-skiego pochodzenia”,

  — ale według niektórych autorów — celowo pomieszano na nich nazwiska etnicznych Polaków z etnicznymi Żydami.

  Oczywiście, dużym uproszczeniem byłoby przypisywać „sajanizm” wszystkim znanym Polakom, — którzy mają żydowskie korzenie,

  — ale nietrudno zauważyć, że — często „podwójna lojalność” zmusza niektórych z nich w pewnych sytuacjach do otwartego opowiedzenia się za swoimi, — ze szkodą dla Polski.

  Niewykluczone, że część tych nazwisk znalazła się na wspomnianych listach z powodu filosemityzmu, — wysługiwania się żydowskim interesom, — charakterystycznego dla tzw. szabesgojów.

  Prof. Jerzy Robert. Nowak mówi wręcz — o istnieniu filosemickiego lobby w Polsce, — do którego zalicza m.in. tak znanych polityków — jak były prezydent Aleksander Kwaśniewski — oraz były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

  Kwaśniewski nie kryje się zresztą ze swoimi poglądami, w których łączy swoje komunistyczne wychowanie z filosemityzmem.

  Ostatnio wspólnie z Wiaczesławem Mosze Kantorem — prezydentem Euro- pejskiego Kongresu Żydów

  — proponuje, aby kraje Unii Europejskiej utworzyły rządowe organy inwigila-cyjne, mające zająć się monitorowaniem „nietolerancyjnego” zachowania obywateli lub grup obywateli — (ksenofobów, antysemitów, homofobów, rasistów, itd.) — oraz wprowadziły ustawodawstwo ograniczające znacznie wolność słowa.

  Inny znany polski polityk, — kreowany prawie na bohatera narodowego – Władysław Bartoszewski

  – według teczek znalezionych w archiwach IPN’u – był informatorem amba- sady Izraela w Warszawie.

  Czy mogą nas więc nas dziwić jego pogardliwe opinie o Polakach oraz zapewnienia, że — jeżeli chodzi o stosunek do Żydów i Izraela, — to nie ma żadnych istotnych różnic pomiędzy liczącymi się partiami w Polsce.

  Czy na wspomnianej liście — nie powinien się również znaleźć ś.p. Lech Kaczyński, — który zasłużył się również Żydom, kiedy jako minister spra- wiedliwości wstrzymał ekshumację w Jedwabnem

  — gdy okazało się, że nie potwierdza ona oskarżeń o zorganizowanie pogromu Żydów przez Polaków, co umożliwiło Grossowi oraz środowiskom żydowskim przeprowadzenie antypolskiej kampanii propagandowej w światowych mediach?

  Już jako Prezydent Rzeczpospolitej, — grając na uczuciach patriotycznych oraz antyrosyjskich części Polaków,

  — cynicznie wciągnął Polskę w strategię opracowaną przez izraelskich lobby- stów w USA, — której jednym z celów było osaczanie Rosji.

  Elementem tej polityki — było poparcie Polski dla kolorowych rewolucji na Ukrainie i w Gruzji.

  Wspomnianą listę można byłoby uzupełniać bez końca, — wystarczy obser- wować usłużne zachowanie większości naszych polityków w stosunku do Żydów i Izraela,

  — które odbija się w fatalny sposób na interesach Polski i Polaków.

  Mając tak wspaniałą historię i tak wielkich bohaterów narodowych, — Polska zasługuje chyba na to, — aby rządzili nią prawdziwi patrioci — a nie ludzie o podwójnej lojalności, — zachowujący się często jak przysłowiowi sajani lub szabesgoje.

  __________________________

  — Artykuł opracowany i przysłany na redakcyjną pocztę przez Konwent Narodowy Polski. — Przypominamy, że strona KNP na wordpres’ie została usunięta— (wszystko wskazuje na koczownicze donosy). Najnowsze arty- kuły KNP są dostępne pod linkiem: — http://3obieg.pl/author/konwent-na- rodowy-pol

  ====================================

  Za; https://wordpress.com/read/feeds/21587183/posts/1383453687

 • maniek - Drugi

  …”walneło” w Petersburgu…

  BREAKING: At least 10 killed, 50 injured in #SaintPetersburg

  https://www.rt.com/news/383303-video-aftermath-metro-blast/

  https://www.rt.com/sport/383306-russian-football-minutes-silence-stpetersburg/

  …pewnie były jakies „roboty drogowe”…ostatnio jezdze sobie i obserwuje w wielu miejscach w Europie…prowadzone w nocy – roboty drogowe…ktoś powie – no a kiedy mają pracować?….tak zgadza sie – zagrodzony odcinek drogi w wielu miejscach ok 2 – 3km i…nic sie nie dzieje….

  • Świętowit

   Zamach w Petersburgu – fałszywa flaga. Ciekawe kiedy odbędą się pogrzeby ofiar zamachu.Po zamachach w Londynie czy Paryżu nie słyszałem o żadnych pogrzebach ofiar(manekinów).
   https://www.youtube.com/watch?v=3Cp_I4s2eK4

   • Dzihad

    Wszystko co trzeba zrobic By ;;;ZACHIPOWAC BYDLO LUDZKIE.
    Trzeba zrobic balagan ;multikulti .Wzrost sztucznych zamachow na osirodki panstwowe itp.Ot czego potrzebuje TAJNA WLADZA SWIATA.
    Ktora chce nas sprowadzic do roli bydla ludzkiego.
    Ot I cala przyczyna dzisiejszego zla w swiecie I w Europie.
    POLACY obudzimy sie I TO NAPRAWDE.
    ZLO LEZY NA ZACHODZIE TYLKO.GDYZ Z TAMTAD IDA WYTYCZNE WCELU WYWOLANIA CHAOSU SWIATOWEGO I MIEDZYNARODOWEGO .
    To sa wszystko GIERKI SUPER BOGATYCH elit swiata zachodu.

 • StopNWO

  …”Cel

  Celem tej kampanii e-mailowej jest powiadomienie wszystkich urzędników o ustawowym obowiązku działania w celu ochrony cywilów oraz zatrzymania i zbadania tych zbrodni oraz walki z terroryzmem. Gdy tylko zostaną oficjalnie powiadomione, mają obowiązek działania, a zatem, gdy odmawiają pomocy, stwarza dla nich odpowiedzialność publiczną.

  W kampanii e-mailowej włączamy również organizacje charytatywne i inne instytucje publiczne oraz zachęcamy wszystkich uczestników do włączenia wszystkich osób, które chcą poinformować o tych zbrodniach przeciwko ludzkości i istnienia tego systemu tajnego broni.

  Zamierzeniem jest także stworzenie „śladu papierowego” dla przyszłych wniosków o wolność informacji w tej sprawie. Udokumentowane otrzymanie wielu listów reklamacyjnych będzie stanowiło dowód na to, że takie przestępstwa na dużą skalę mają miejsce i że urzędnicy świadomie je objęli. Umyślne pokrywanie zbrodni przeciwko ludzkości jest formą pomagania i podżegania zbrodni przeciwko samej ludzkości. Jest to bardzo poważne przestępstwo i zostanie ścigane.

  Następne kroki

  Następnym krokiem będzie rozpoczęcie działań dyscyplinarnych przeciwko wszystkim urzędnikom, którzy odmawiają pomocy, obciąża ich obowiązkiem i innymi opłatami w nadchodzących akcjach klasy, które rozpoczną się na całym świecie.

  Ze względu na skalę zbrodni, Wielkie Jury i Trybunały Zbrodni Wojennych również będą miały miejsce później. Ogólnym celem jest odzyskanie uszkodzonych systemów ludzkich, z których wiele zostało poddanych Deep Capture .”
  Szczepionkowi terroryści powinni też być poinformowani, żeby nie wymigali się „niewiedzą”
  Czeka ich trybunał d.s zbrodni przeciw ludzkości.
  Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej dr Maciej Hamankiewicz, Główny Inspektor Sanitarny dr Marek Posobkiewicz oraz dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny prof. Mirosław Wysocki – odpowiecie za to, nie liczcie, że wam ujdzie „na sucho”.

 • StopNWO

  „Kampania Email Tsunami
  Od niedzieli 2 kwietnia 2017 r. I trwając do końca maja kontaktujemy się ze wszystkimi Stanami USA i 156 państwami na świecie, aby zapewnić im ultimatum w celu powstrzymania systematycznego okaleczania ludzi bronią mikrofalową i narkotykami, co jest częścią Globalny program obozu zagłady , do 1 czerwca 2017 r .

  Ciche zabicie ludzi jest częścią globalnego programu wyludniania i eugeniki, który posiadacze kartelu włączyli się w ich największym delirium władzy w wyniku ich poważnej psychopatii. Wielu badaczy opisało te programy w szczegółach, używając zdeklasowanych dokumentów rządowych, które opisują technologię wojny, na przykład Mark M. Rich (zobacz jego wybitne serie wideo ), Ramola D , Paul Baird , Deborah Tavares i prof. Eric Karlstrom i niezliczone inne.

  Zatrzymanie tych globalnych programów nazistowskich i endemiczna korupcja w naszych agencjach wywiadowczych i siłach policyjnych, które pozwoliły mu budować się w tym szaleństwie, jest niezwykle trudne. To tak, jakbyś próbował przewrócić samochód na dach. To musi być zrobione z regularnych pushes, które zwiększają intensywność. Dlatego nie robimy tego jednym ruchem, ale zamiast tego mają 3 Dni Akcji w każdy tydzień: niedziela, wtorek, czwartek i powtórz kampanię przez 8 tygodni .” C.D:
  https://stop007.org/home/burning-down-the-house/