Oto odpowiedź dlaczego przejście do realu trwa tak długo

Dostałem dzisiaj wyraźny przekaz, z dwóch źródeł by oglądnąć ten film. Nieważne kto go wyprodukował, jaki był oryginalny cel. Ważne jest to, że poruszono tu możliwe konsekwencje społeczne ujawnienia faktów, o których piszemy na tym blogu. Powtarzam jeszcze raz – ten blog jest dostępny tylko dla wybranej grupy Avatarów, plus kilku żydowskich agentów, których już nie ma. Nikt w realu zawartości ostatnich ok. 54 wpisów nie czytał. Nie można nawet go znaleźć tam w google –tam ten blog nie istnieje. Ostatni raz wpisy były ponad 2 lata i 4 miesiące, to samo z YouTube.
Nie przekonałem Was? W Polsce zamyka się za siejące nienawiść komentarze, a ja piszę „śmierć żydowm i masonom” wielką czcionką i jakoś nikt po mnie nie przychodzi, choć podaję mój adres Białoprądnicka 22B/1 Kraków.

KONTAKT https://www.cda.pl/video/201333329?wersja=720p

Uzbrojmy się w cierpliwość, społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe by przyjąć prawdę w tej formie, w jakiej tu dyskutujemy. Nawet materiały z Davidem Wilcockiem są na „cenzurowanym”, mimo że mówi on o faktach w bardziej politycznie poprawnym tonie, nie mówiąc nic o Enki, Avatarach, Nugritos itd. Myślę, że damy sobie radę – z pomocą mądrych i przygotowanych do WZNIESIENIA Ziemi i jej mieszkańców braci z wyższego wymiaru.
Nanowahadełko pokazuje ok. 8 miesięcy – tyle będziemy jeszcze w naszych hologramach, ale będą one coraz to bliższe realowi. Aż w końcu poczujecie Dusze Ludzi, bo tego w hologramie nie ma. I nigdy nie będzie, tym bowiem się różnią hologramy od świata rzeczywistego.

P.S. W tej chwili ten blog czytają tylko sami Avatarzy. Jeśli z wrogością przyjmujesz to co piszę, to jest to wynikiem uszkodzenia twojej duszy przez kilka możliwych czynników. Najgorszymi są uwarunkowanie religijne i wpływ mediów. To były dwie najgroźniejsze bronie żydów.

48 komentarzy Oto odpowiedź dlaczego przejście do realu trwa tak długo

 • Halina

  A dlaczego ja jestem blokowana w komentarzach ? Pan to robi umyślnie? dlaczego?

  • Marek

   Pierwszy komentarz widzę! Blokują służby żydowskie, właśnie się z nimi rozprawiałem przed momentem, może dlatego przeszło.

   • Turkus

    Rozprawiałeś się że swoimi schizofrenicznymi urojeniami i nic więcej. Nie jesteś żadnym Avatarem i nie masz cudownych mocy, uświadom to sobie wkońcu.

 • Sylvia

  Witaj Marku.
  Po dłuższej nieobecności wczoraj wróciłam do czytania Twojego bloga. Po przeczytaniu kilku ostatnich wpisów dopadły mnie straszne dreszcze i pieczenie w gardle. Do dziś jestem rozwalona i proszę o pomoc.

  • Marek

   Twoja stara dusza włączyła cię do medytacji. Nic ci nie będzie, to końcówka, każda pomoc jest mile widziana. Zobacz jak działaliśmy – po rezonansie Schumanna, Ziemia reaguje na oczyszczającą pracę naszych dusz: http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

 • Jack Caleib

  Marku ratunku, zaraz mnie dopadną. Pospiesz się

 • nina

  ———- CZAS , WYMIARY itd. Popatrzcie na ten mechanizm. Wszystkie pracują dla tego samego efektu/ pokazania godziny/ ale każde pracuje w swoim wymiarze i swoim czasie. PATRZYMY i NIE WIDZIMY.
  ———————————-OTO TAJEMNICA WSZECHŚWIATA https://www.youtube.com/watch?v=q8FqcbKNn0w

 • Mira

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/05/idziemy-na-wojne-z-chemtrails.html
  Więc śpiący dowiedzą się o działaniach chemicznych bandytów! Całe masy ludzi nadal nie mają o tym pojęcia!

 • Turkus

  Panie Marku wsadzili mnie do psychiatryka, proszę o pomoc. Miałam wizję dzisiaj w nocy że po pana też idą, moja rodzina jest w nimi w zmowie, mówiłam im o 3 dniach ciemności i o huraganach które niedługo nadejdą a oni na mnie patrzyli jak na wariatke i zadzwonili po karetkę. prose o pomoc.

  • Marek

   To jest kłamstwo, blokujecie komentarze Turkus. ZARAZ TO MY, AVATARZY WSADZIMY WAS SKURWIELE DO PSYCHIATRYKA. NA ZAWSZE, TAM GDZIE OPIEKUN CZARNEJ DZIURY RZĄDZI.
   Hasło dla dusz: RPSORTSUWYZ i jego ekipa 580 osób.

   P.S. W hologramie nikomu nic nie grozi ze strony „władz”. Nawet jak naślą na was holograficzną policję, jak na mnie, to tylko się uśmiechną, będą grzeczni i sobie pójdą. Chyba, że spanikujecie jak ja – wyskoczyłem przez okno i stopę sobie połamałem 🙂
   P.S. 2 Widzę, że to samo jest z Majestic-kiem i 4 innymi komentującymi. MEDYTACJĄ ICH ODBLOKOWUJEMY.

 • Robert

  A tak naprawde przed nami jeszcze III wojna swiatowa ktora zacznie sie tam gdzie płynie Eufrat w syrii, potem rzady antychrysta i powtorne przyjscie Jezusa.

 • Marek

  Proszę Was o pilne wsparcie energetyczne. zostałem paskudnie zaatakowany DOR-em przez żydów. Z pewnych względów cofnięto mnie w czasie o ponad 6 tygodni (tzw. przecinające się linie czasu, które są możliwe w hologramach). I oberwałem. Ledwo to piszę, ból szczęki, głowy i osłabienie nie do opisania.
  Potrzebuję więcej biowitalności, pomyślcie tylko pozytywnie o mnie i pójdzie do góry. Na razie funkcjonuję tylko dzięki wodzie „ze smartofona”, mam bardzo silną z 12 lamp, piję cały czas. Inaczej było by już po mnie.

  Aktualizacja – wasze wsparcie zadziałało – okazało się, że to był najpotężniejszy atak DOR-em nie tylko na mnie, ale na 16 innych osób. Energia wysłana do mnie została rozesłana także do tych co potrzebowali.
  Do tego nastąpił jeszcze atak bronią psychotroniczną. DLATEGO WSPÓLNIE MENTALNIE NEUTRALIZUJEMY TYCH WSZYSTKICH CO NAS ZAATAKOWALI

 • Ania

  Strona jest dla mnie widoczna, ale nie czuję się Avatarem. Ważne że nie ma już chemtrails.Piękny lazur nad Warszawą

 • nina

  ———– Marek mam pytanie. Czy pies może zabierać energie ? a może chce coś zasygnalizować?. Mam dość dużego psa /10 lat/ ostatnio nie odstępuje mnie na krok a to z kolei denerwuje mnie. Mam dużo pracy, muszę skupić się nad problemem i w tym samym czasie suka ode mnie coś chce.Ja po prostu czuję jej żądanie pretensję i jakby oskarżenie. Zauważyłam,że w momencie gdy ja potrzebuję trochę spokoju aby przemyśleć problem, ona wkracza do akcji rozstraja mnie. A może ona tylko chce zwrócić na siebie uwagę bo czuje się samotna pomimo fizycznej bliskości ?.

  • „Czy pies może zabierać energie ?” w pewnym sensie tak ale te negatywną , ściąga na siebie i cierpi , szczególnie gdy chodzi o choroby , ale w tym przypadku to chyba zwyczajna przyjaźń do Dobrego Człowieka , pytanie było do Marka ale wtrąciłem moje 3 grosze, Sorry .

   • Marek

    Ja też kocham psy 🙂 Ale moja znajoma była śledzona przez psa, miał implanty w oczach, Irma je usuwała.
    Z psów też można robić klony.

   • nina

    —– dzięki :)) za dobrego człowieka. No nie wiem czy jestem dobra , mało ,że choleryk …dużo bym znalazła ::)).

 • NafNaf

  Szanowny Panie Marku, czytam Pana blog, więc chyba jestem Avatarem, czy mógłby mi Pan powiedzieć ile lat ma moja dusza?
  Dzisiaj na Polsacie będzie grany film Avatar – przypadek? Wątpię

  • Marek

   Tak, jesteś Avatarem, ale masz jeszcze nakładkę w postaci sztucznej „duszy” zatem namawiam wszystkich Avatarów o pomoc koledze w ściągnięciu tego dziadostwa. Masz 3 silne dusze, które nie pozwoliły temu sztucznemu tworowi na wpływ na to co robisz, był ograniczony do tylko 2%, choć były momenty że i wpływał do 20%. Musimy pościągać wszystko co żydowskie, inaczej nie zakończy się proces Wyniesienia. Film Avatar należy obejrzeć, najważniejsze jest do 35 minuty, potem są bzdury. Chodzi o samo wytłumaczenie kim są Avatarzy.

  • Rafał Lewczuk

   To nie pszypadeg, jeszcze więcej rzeczy potwierdzi, że jesteś Avatarem. Np obejrzyj złącza w TV, przynajmniej jedno powinno być opisane jako AV, czyli AVatar. Urząd Skarbowy też jest w to zamieszany, wprowadzili bowiem podatek VAT (aVATar). Podejrzane są TARtaki, wędliny TARczyński i sporo innych rzeczy.

 • „Filipiny – Głodówki – Zioła – Zdrowie – Grzegorz Ślezak na Festiwalu Zdowia w USA” niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=nAfqcTWok-4 ” W czasie polonijnego Festiwalu Zdroiwa w Whippany w Stanie NY jako pierwszy w dużej sali wystąpił Grzegorz Slezak z Milówki jego wypowedź zatytułowaliśmy: Filipiny – Głodówki – Zioła – Zdrowie.”

 • Mira

  ” Nikt w realu zawartości ostatnich ok. 54 wpisów nie czytał. Nie można nawet go znaleźć tam w google –tam ten blog nie istnieje” – to wygląda na opis początku „rozdzielania się” ziemskiej rzeczywistości. Wszyscy chyba mieliśmy nadzieję na coś w rodzaju przejścia w tzw. wyższy wymiar, ale nie sądzę, żeby tak miało być dla wszystkich – z powodu świadomości właśnie. Jest mnóstwo ludzi, którzy nadal nie chcą nic słyszeć o procesie wznoszenia i pozostają w starych schematach, a Gaja już nie chce czekać, jak i grupa ludzi, która ma zdecydowanie dość powtarzania w kółko tych samych doświadczeń, zatem, zgodnie z prawem wyboru i poszanowania wolnej woli wszystkich uczestników tej gry, musi nastąpić rozdzielenie. I to nie musi być tym, czym myślimy że będzie…

 • Tomasz

  godzina 17:37 ostre opryski Chemtrails, w moich stronach.

  • greta

   A w moich Stronach caly dzien od rana do wieczora opryski, gesta kratka smug, nigdy nie bylo tego az tyle …

   • Marek

    Kraków lazurowe niebo. Oni pryskają lokalnie w bardzo dużych ilościach, żeby pokazać że jeszcze mają coś do gadania. Mają ok 30 samolotów, puszczają je na maxa. Nasz hologram coraz bardziej zbliża się do realu, dzisiaj jest na 30%, tak jeszcze nie pamiętam od 3 lat. Tak więc w realu pryskają 3 x więcej.

    • tesa

     Swinoujście, też lazurowe niebo i to już od kilku tyg. Trochę popryskają, wiatr rozwieje i znowu czysto.

 • Anonim

  Niektóre komentarze sa rzeciwiscie „out of this world” ale zapewniam Was że jestem z krwi i kości człowiekiem i czytam te Wasze komentarze bez obawy.
  Jest to jak najbardziej realny świat w Krakowie w niedziele 6-tego maja 2018
  Wlasnie polskie radio 24 donosi że policja zatrzymała 3,200 pijanych kierowców.

  Włodzimierz

  • Mira

   Rzeczywistość człowieka jest tam, gdzie jego świadomość. O jej rozszerzenie i rozszerzenie postrzegania właśnie idzie, bowiem postrzeganie jest bardzo silnie warunkowane, a tym samym ograniczone, jeśli umysł nie chce/nie może dopuścić niczego, co nie przystaje do jego programu, nazywanego wiedzą 🙂
   I tak kręcimy się w kółko, wciąż w tym samym, choć mamy po dziurki w nosie takiego życia i intuicja dobija się coraz głośniej do drzwi umysłów krzycząc, że to nie jest prawdziwe życie. Że musi być coś więcej.
   Vide – film Contact. I wiele innych 🙂

 • „Nie damy się wytruć jeśli weźmiemy przykład z Indii budując chembustery i odtruwając organizmy” Jan Dociekliwy https://www.youtube.com/watch?v=RLFzhKXCsQU

 • Energia Orgonu przejawiona w plazmę następnie jako prąd elektryczny https://www.youtube.com/watch?v=2hkD36XLr8k tutaj plazma wytwarza paliwo w odmiennej rzeczywistosci zostawiając -wykonując prace w ziemskiej przestrzeni czasowej „Joe cell runs a car ” https://www.youtube.com/watch?v=PavSKCyVrTI ORGON ETEROID itd to boskie energie kreacji- życia dlatego jako wiedza jest ukrywana zakazana i niszczona , jako zamiennik zastosowano DOR , destrukcyjna formę Orgonu „mój chembuster w pracy – 6 rur-6dziur w smudze! rewelacyjne zdjęcie!” ObudzSieCzzlowieku https://www.youtube.com/watch?v=zffzHzp5QPs chembustery orgonity maja zdolności oczyszczania , kryształy niszczą falszywe siatki energetyczne oraz czasoprzestrzeń na której są zbudowane obce hologramy , fałszywy Orgon DOR jest zakotwiczeniem tych połączeń siatek .aby uzyskiwać i podtrzymywać DOR zablokowano Wolną Energie bo system jest niemal balansem 50 na 50 % sciaganie Orgonu powoduje jego ekspansje w otoczeniu a to jest dla destrukcji bardzo niebezpieczne bo osłabia i niszczy DOR niewidzialne staje się widzialne , cala obca destrukcyjna technologia musi się materializować a to znaczy ujawnić to zaś pozbawia ich dalszej manipulacji ingerencji podtrzymywania biorobotow klonów hologramow itd .WSZYSTKO jest czysta technologia !

 • http://longevitas.pl/podsumowanie-zdrowotnej-roli-wodoru/ „Wodorowanie wody w praktyce – Andrzej Małek – Sobótka 25.II.2018” niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=_fekaaA4SQ4

 • tak jest zamiatany ” KONTAKT ” „”Bóg i Anioły kontra demony i rola UFO” – Ks. Jarosław Bukowski ” Polskie Sprawy https://www.youtube.com/watch?v=R1M5FK5R9nY psychomanipulacja programowanie umysłów , zabobon ,dogmat , z powierzchni zbiera się to co jest aktualnie im potrzebne tutaj kolejna porcja „UFO, demony z innego wymiaru zwodzą ku wiecznemu potępieniu.” Quid Est Veritas https://www.youtube.com/watch?v=tRJrRL5vhms Dlaczego eksponuje się jedynie cześć ? właśnie dlatego aby przysłonić faktyczna rzeczywistosc , ograniczyć swiadomosc i chodzi o ten efekt „„społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe by przyjąć prawdę”” https://pl.aleteia.org/2017/05/05/jezuita-i-potezny-teleskop-czyli-po-co-watykan-obserwuje-niebo/

 • „społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe by przyjąć prawdę” trzeba rozróżnić czy ma taką możliwość ? kiedyś ci obcy -hodowcy powiedzieli ” mają oczy i nie widzą nas ” wszystko jest rezonansem wiec brak kompatybilności i tak pozostawi moherowe watahy w stanie nienaruszonym .Fatima Medjugorie były nie tyle próbami co świadectwem dla normalnych Ludzi że ciemnota kupi nawet przesłania demonów .w sumie niema już społeczeństwa została jedynie garstka 3% reszta to biomasa – GMO -moher -demon – itd . w świecie ziemskich zwierząt znajdziemy bardziej Ludzkich od tych co się mienią ludźmi . Musimy powiedzieć że nie jestesmy jako społeczeństwo tacy sami , Matka Ziemia cierpi z powodu tych pasozytow , a jedynym skutecznym narzedziem będzie Armagedon , rzeczywistosc jest była stworzona na podobne tej biomasy -moher kreacji . tutaj jest analogia do tego że nie jestesmy tacy sami. Avatarzy nie maja z tym nic wspólnego https://www.youtube.com/watch?v=Ql4X37ZQFQU

 • Rafał Lewczuk

  „Nie przekonałem Was? W Polsce zamyka się za siejące nienawiść komentarze, a ja piszę „śmierć żydowm i masonom” wielką czcionką i jakoś nikt po mnie nie przychodzi, choć podaję mój adres Białoprądnicka 22B/1 Kraków.”

  Marek, myślimy logicznie: kto ma przyjść, skoro wcześniej napisałeś:
  „Powtarzam jeszcze raz – ten blog jest dostępny tylko dla wybranej grupy Avatarów, plus kilku żydowskich agentów, których już nie ma. Nikt w realu zawartości ostatnich ok. 54 wpisów nie czytał. Nie można nawet go znaleźć tam w google –tam ten blog nie istnieje. Ostatni raz wpisy były ponad 2 lata i 4 miesiące, to samo z YouTube.”?

  Żydowskich agentów „już nie ma” – czyli nie przyjdą.
  Jak chcesz się utwierdzić w przekonaniu, potrzebujesz twardego dowodu, to musisz wejść w tzw. interakcję z otoczeniem. Znowu potrzebne będą drobne zakupy, o ile nie masz materiałów w domu: siekiera i sztuczna krew albo czerwona farbka. Powlekasz nią ostrze, żeby mieć „rekwizyt” niczym z horroru. I przespaceruj się później Białoprądnicką, albo idź do jakiegoś magistratu. Mów (przykładowo): „was też pozabijam!” napotkanym osobom.

  Jeśli po czymś takim po ciebie nie przyjadą, będziesz mieć niezbyty dowód, że jesteś chroniony przez hologram.

  • Rafał Lewczuk

   A i jeszcze jedno: robisz to na własną odpowiedzialność.
   Przypadkowi ludzie, przechodnie widząc wariata z siekierą mogą zareagować różnie – np. w USA, gdzie jest prawo do posiadania broni – po prostu by cię zastrzelili.

  • ♛ LAURA ♛

   Jestem żydowską kurwą i zaraz szlag mnie trafi.

 • nina

  ———–:)) widziałam ten film kiedyś ….. jakże zupełnie inaczej dzisiaj go odbieram. WIEDZA CZYNI WOLNYM.