Perfidna gra parchów żydowskich została obnażona

Uwaga, wpisy były zablokowane dla świata przez 690 parchatych mentalistów, których właśnie zabrał Opiekun Czarnej Dziury na moją prośbę. Nawet się nie wahał, bo będzie miał stałą pracę na millenia – wszyscy dostali 20-ty poziom odrabiania bólu i krzywd jakie sprawili innym. W największych miastach żydowskie parchy pobudowały niemalże 9000 wież emiterów skalarnych by ich wzmocnić i zablokować wahadełka, dopiero jak wyjechałem poza obszar Krakowa to mi się to pokazało. Te wieże pomogły też w stworzeniu holograficznych żydów na „marszu martwych już żydów” w Oświęcimiu. Dodam, że tam nie było żadnej żydowskiej ofiary, bo przecież ich jako ludzi tak naprawdę nigdy nie było!
Teraz proszę Was wszystkich o medytację z intencją spalenia tych wszystkich wież. Wystarczy wyobrazić sobie, że stoi ich tysiące koło siebie i jedna od drugiej się zapala. Masoni nie mają już pieniędzy by wybudować nowe – totalnie się spłukali. Zablokujmy im też mentalnie możliwości zarobku w jakiejkolwiek formie, spalmy gotówkę jaką mają w domach i zhakujmy konta bankowe, żeby pieniądze przelały się na konto ludzi biednych.
===================================

Dziwi Was zapewne dlaczego nadal parchy mogą komentować, skoro miał się zjawić u nich Strażnik Czarnej Dziury. Proszę się nie obawiać, wszystko o czym pisałem jest realizowane, z tym że Enki zastosowali pewien trick, o którym napiszę za ok. godzinę, bowiem muszę usunąć potworne ilości negatywnej energii tzw. DOR (ujemnego orgonu) z mojego mieszkania. Jeśli macie problem typu osłabienie, bóle zębów, stawów, złe samopoczucie to od razu wsadźcie do obu uszu po małym ząbku czosnku, albo większy przetnijcie na połowę. To w ciągu godziny powinno w 50-70% (przy takim skażeniu jak u mnie) oczyścić nie tylko Was, ale i mieszkanie. Proszę Was o wsparcie duchowe prezydentów państw koalicji. Jak na razie ten blog nie jest dla nich dostępny, ale już dzisiaj będzie znów podłączony do ogólnej sieci.

Uważajcie, komentarze Wasze mogą się nie ukazywać, nanowahadełko pokazuje mi, że były 64 próby i żaden z tych komentarzy się nie ukazał. Ukazują się tylko komentarze dezinformacyjne, nawet te „przychylne”, jak Быдлошевский Л.З. – to nie jest on. To samo z komentarzem rzekomego Władimira Putina. Kilka obojętnych w treści przeszły – pracuje nad tym 68 parchów – w tym momencie gdy czytają szlag parchów trafia – to pozdrowienie od mojej duszy. Myślą, że mnie mogą zwieść.

Gra jest bardzo ciekawa i zagmatwana jednocześnie. Żydowskie parchy były bardzo przebiegłe i inteligentne, ale nie dorastają nam do pięt. Owszem, w swoich astralach czyli hologramach potrafią kąsać nasze pięty i pośladki, łamać kręgosłupy, efektem jest ból w tych miejscach (wiele osób np. kuleje, bo ma połamane stopy czy łydki, bolą nas górne części pleców itp.).  Potrafią pięknie podszywać się pod zamordowanych przez siebie dzwoniąc z ich telefonów komórkowych. Dzisiaj musiałem poczęstować energią 850 takich, co się podszywali za zamordowanych Bogdana Goczyńskiego i Tomasza Kaźmierczaka, wcześniej usunąłem 3690 parchatych dezinformatorów, którzy pisali do mnie SMS-y z telefonów zamordowanych przez siebie Joanny Smackiej, Marty Jakóbek, Bogdana Sikorskiego czy czterech członków mojej rodziny. Dzisiaj sprawdziłem kilku innych moich znajomych, okazało się bowiem, że na mój mail przychodzą jakieś fikcyjne faktury z zamówieniami od osób, z którymi współpracowałem – na mój koszt oczywiście. I tak wyszło mi, że mój dobry kolega Maciej, nie żyje – przesyłki na jego adres nie dostarczono – taka była informacja w mailu. Sprawdziłem dlaczego, niestety jego parametry życiowe nanowahadelko pokazało na zero. Będzie to może szokiem dla tych, którzy z nim rozmawiali. Rozmawiali z żydowskim zbrodniarzem, a nie z Maciejem, daję za to głowę. Zawsze sprawdzajcie czy rozmawiacie z daną osobą zadając jej pytanie, na które tylko ta osoba może odpowiedzieć. Uwaga, nanowahadełko wykazuje mi, że wszyscy są torturowani przed śmiercią, właśnie w celu wydobycia jak największej ilości informacji.

Mam ten komfort, że mogę sprawdzić na wahadełku czy dana osoba żyje czy nie. Nie rozumiem tych Avatarów, którzy dotąd nie spróbowali wahadełka, nawet złotej obrączki czy pierścionka na nitce. Wystarczy na kartce narysować skalę od 1-10, szerokość ok 15 cm i sprawdzić na jaką cyferkę wahadełko się wychyla przy pytaniu o żywotność w bovisach. Nie będziecie mieć już praktycznie żadnych zakłóceń, poza tym możecie stworzyć mentalny pusty w środku szklany tunel czasoprzestrzenny łączący waszą czakrę serca z czakrą serca danej osoby i wtedy pytać. Taki sposób jest pewny w przypadku tak prostych pytań. Zresztą możecie sobie przed badaniem zakreślić takim wahadełkiem znak swastyki prawoskrętnej – żaden parch do tego się nie przyczepi. Po prostu odleci w kosmos, serio. To działa na pięć minut badania. Do tego zażądajcie mentalnie usunięcia wszystkich przekazów dezinformacyjnych.

Uwaga, nie jest żadnym dowodem że ktoś żyje nawet osobiste spotkanie z nim! Dzisiaj w Oświęcimiu pokazało się rzekomo ponad 100 tysięcy żydów. Ciekawe czy ktoś ich widział jadących tam? Tylko 579 osób przyjechało tam ciałem i duszą. Pozostali to były hologramy! Z przedstawicielami rządów włącznie! Już pisałem o takich hologramach – powstają na skutek interferencji fal skalarnych emitowanych z co najmniej dwóch miejsc (np. nowych stacji przekaźnikowej telefonii komórkowej – ale to tylko lokalnie).  Hologram jest miękki w dotyku jak ciało, ale można go przebić na wylot nawet palcem, poza tym ma temperaturę otoczenia i zachowuje się jakby cię nie widział (przekaz obrazu i dźwięku z hologramu to tylko 5% tego co z rzeczywistego człowieka). Hologram jest sterowany sztuczną inteligencją. Jak myślicie, dlaczego „wycieczki” z Izraela są tak starannie chronione przed kontaktem z Polakami? Nie dlatego żeby wzbudzić antysemityzm, ale dlatego żeby nikt ich nie dotknął! Prawdziwi są tylko ochroniarze, którzy w bagażach mają różne dziwne rzeczy, jak zapasy małpiego i koziego kału, żeby go powsadzać do szuflad w wynajętych hotelach – by poszła fama, że tam nocowali autentyczni żydzi. Takie to perfidne parchate nasienie! Znów nalegam na sprawdzanie wahadełkiem tego co piszę – w skali 1-10. Musicie bowiem uwierzyć, że to co piszę niemal w 100% jest prawdą, a parchy zrobią wszystko by Was zniechęcić do mnie i zasiać wątpliwości, myślą że tym wygrają, choć już jest że tak powiem dla nich „po ptokach”.

Hologramy są tworzone obecnie z ośmiu generatorów fal skalarnych. Jeszcze niedawno tych generatorów było dobrze ponad pięćset, ale zostały zniszczone przez wojska koalicji antyżydowskiej. Wszystkie wieże i generatory (tzw. GWEN Towers) zostały unicestwione. Co jeszcze trzyma parchów, to wieże poza Ziemią. Podaję ich lokalizacje:
Księżyc – zbudowano trzy nowe (stare zostały zniszczone): krater Tipuk, Wepuzowis i tzw. „zimny biegun”.
Wenus – Zimnym biegun – największa stacja.
Merkury, dwie stacje – w nowiu  zimny biegun, w pozostałym okresie satelita krążący wokół planety (jedyny).
Jowisz – księżyce Europa (2 stacje), Ganimedes (2 stacje)
Saturn – księżyce Dione i Japet i Tetyda
Planetoidy: Ceres (3 stacje) i druga co do wielkości (790 km średnicy, 2 stacje). Fale skalarne mają długość ok 7,926 nm – to powinno wystarczyć w dokładnej lokalizacji stacji.

Wracając do zapowiedzianego nie dorastania parchów nam do pięt. Otóż wymyśliły sobie, że skoro nie mogą zabić wszystkich Avatarów, tylko tych co opuścili teren objęty hologramami Enki (taka osoba jest chroniona tylko przez mały obszar hologramu prywatnego, który można usunąć jak się o tym wie), to obejmą wielkim hologramem cały statek wraz z kulą o średnicy 500 metrów. Wydawało im się, że Enki tego nie zauważą. Żydzi to były imbecyle w porównaniu z Enki. Nas, z zablokowanymi helisami DNA przez Annunaki, parchy mogły robić w bambuko, ale nie ludzi z czynnymi wszystkimi helisami!
Enki założyli im więc jeszcze większy hologram, a wewnątrz statku na istniejący hologram dodatkowy – dla naszego bezpieczeństwa. To było sześć dni temu, od tamtego czasu parchy już nie mogły nikogo więcej zabić. Zresztą i tak ci zabici niedługo wrócą przez reatomizery. Joanna Smacka, Bogdan Sikorski i Marta Jakóbek już znów są w ludzkich ciałach – i to prawidłowych, bez zniekształceń i ran jakie parchy robiły nam non stop w tzw Astralu – to hologram założony na całą Ziemię ok. pół miliona lat temu. Z niego właśnie nas podstępnie atakowali zadając ból po nocach, zaszczepiając raka, wsadzając implanty itd.

Czyli podsumowując, Enki przewidziały perfidną grę żydowskich parchów i zrobiły im niespodziankę. Od kilku godzin żydowski wielki hologram na statek został zdjęty i trzy inne, rezerwowe – parchy zawsze myślały do przodu, ale nie zakładały, że Enki i Federacja Galaktyczna jeszcze bardziej, gdyż wiedzieliśmy z jak podstępnym nasieniem mamy do czynienia. Dzisiaj ok. godziny 15-tej wszystko znów ruszyło jak powinno. Jeśli byliście gdzieś w mieście, to zapewne zauważyliście wzmożenie ruchu – parchaty hologram nie był w stanie unieść tak dużej ilości ludzi, dlatego przez ponad trzy miesiące widzieliśmy miasta nieco „odchudzone”, maksymalnie 60% dotychczasowego ruchu. Nasz wzrok też się powinien był poprawić, do tego pozostałe zmysły, które były przytłumione.

To nie koniec, bo nadal mamy założone dwa hologramy – Enki i częściowo żydowski, by Avatarzy nie przeżyli nagłego szoku. Przejście będzie płynne. Wszystko o czym pisałem – likwidacja żydostwa, masonerii i pseudo religii się odbywa. W momencie, w którym to piszę nie ma już na pewno żadnego 100% żyda we Wszechświecie. Dodatkowy hologram Enki miał bowiem na celu wyłapanie flotylli żydowskiej, która uciekła ok. cztery miesiące temu – pisałem o tym. Tam była duża część rodzin bankierskich z Rotszyldami na czele. To na ich rozkaz założono żydowski hologram na statek Enki, durnie myśleli, że tego nie zauważymy. Przecież od razu wzrok się pogorszył i nawet nie było czuć smrodu spalin na ulicach – tego durnie nie potrafili dobrze odtworzyć.

No a teraz czas na łapanki. Jeśli komuś ze zbrodniarzy Opiekun Czarnej Dziury się nie pokaże, to niech będzie pewien, że zostanie po prostu aresztowany. Wszyscy jesteście już zlokalizowani i macie założone teczki. Sądy się zbierają, niedługo będzie co robić patrząc na to co robiliście, gdyż są z tego wszystkiego nagrania holograficzne.

P.S. Acha, informacja dla Towina – jak żydowska kurwo nie odblokujesz mi dostępu do sieci ogólnoświatowej to będziesz miał wizytę „szatanków”, wiesz do czego są zdolne.

226 komentarzy Perfidna gra parchów żydowskich została obnażona