Petycja na stronie Białego Domu o wydanie nakazu aresztowania międzynarodowego zbrodniarza George’a Sorosa

Soros terroristPetycja ukazała się w dziale „Twój głos w Białym Domu” (Your Voice in the White House), rozpoczęto ją 21 stycznia 2017r.
Potrzebę wydania nakazu międzynarodowego aresztowania dla Sorosa twórcy petycji motywują tym, że stanowi on zagrożenie dla wolnego świata i stoi na drodze powrotu Ameryki do swojej wielkości. W punktach podano, że Soros:

 1. Finansuje otwarty bunty w wielkich miastach amerykańskich, których skutki liczą się w milionach dolarów strat majątkowych, a także w utracie życia.
 2. Próbuje manipulować demokratycznymi wyborami poprzez sponsorowanie finansowe wybranych kandydatów.
 3. Próbuje ukrócić amerykańską niezależność. Jego słowa: „Największą przeszkodą dla stabilnego i sprawiedliwego porządku świata są Stany Zjednoczone. Zmiana postawy i polityki Stanów Zjednoczonych pozostaje moim głównym priorytetem”.
 4. Jest manipulatorem finansowym. Soros zainicjował kryzys finansowy w Wielkiej Brytanii wpompowując 10 miliardów funtów sterlingów, wymuszając w ten sposób na siłę dewaluację waluty i zyskując dzięki temu miliardy profitów.

Tyle punktów wystarczy by wydać nakaz międzynarodowego aresztowania. Jeśli rząd USA wyjdzie z takim nakazem, to nie będzie miejsca na Ziemi, gdzie Soros się będzie mógł ukryć, tym bardziej, że już jest poszukiwany przez Rosję, a i inne kraje, w których dokonał spustoszenia szykują się z podobnymi nakazami.

Sorosa chcą zamknąć sami żydzi. Dostaję informacje ze środowisk żydowskich, że coraz bardziej są zbulwersowani jego osobą – nazistowskiego kapusia, który wydał na śmierć Niemcom setki, o ile nie tysiące niewinnych żydów.

Po aresztowaniu okaże się, że Soros jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, agentem wielkiej mafii Illuminati, rządzonej przez „żydowskich królów” – satanistycznych Rotszyldów wraz z ich „rodzinami” (tzw. Komitet 300). Okaże się też, że manipulacje finansowe to najmniejsze z przestępstw jakich on i jego możnowładczy dokonali, bowiem jak już wiemy z wielu niezależnych publikacji żydowska mafia stoi za większością wojen i ludobójstw jakie miały miejsce w ostatnich ponad dwóch stuleciach. Największe z tych zbrodni – ludobójstwo szczepionkowe i aborcyjne nadal ma miejsce. Ale zbrodniarze ostatecznie zostaną rozliczeni i ten czas nadchodzi bardzo szybko.

Były prezydent RP Bronisław Komorowski będzie się musiał tłumaczyć „często-gęsto” z jakich to powodów wręczył temu zbrodniarzowi Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Zarządcy Gazety Wyborczej też będą musieli się wytłumaczyć z tego czy i ile dostali od Sorosa za uznanie go „Człowiekiem Roku 2000”.

108 komentarzy Petycja na stronie Białego Domu o wydanie nakazu aresztowania międzynarodowego zbrodniarza George’a Sorosa

 • P

  Soros? Kolejna petycja!

  „Amerykanie domagają się wygnania Sorosa z USA”
  „Ponad 9 tys. Amerykanów podpisało petycję w sprawie zakazu wjazdu miliardera George’a Sorosa do USA skierowaną do prezydenta Donalda Trumpa.

  „Panie Prezydencie, prosimy o wprowadzenie zakazu wjazdu George’a Sorosa do kraju. Prosimy o wprowadzenie zakazu prowadzenia przez George’a Sorosa i członków jego rodziny biznesu w kraju, udzielania wsparcia politykom i ich fundacjom” — czytamy w petycji opublikowanej na stronie Change.org.

  „Prosimy o wydanie nakazu jego aresztowania za to, że płacił ludziom za udział w zamieszkach i akcjach protestacyjnych. Nie można pozwolić, żeby George Soros został w USA i kontynuował aktywną pracę sabotującą i niszczącą nasz kraj” — czytamy w dokumencie. ”

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201702164850252-Amerykanie-domagaja-sie-wygnania-Sorosa-z-USA/

  —–
  Moim zdaniem, skoro organizował marsze i protesty przeciwko Trumpowi, to wcale niewykluczone że to jego zwolennicy, a może nawet ludzie, tworzą te petycje. Ale jeśli nawet tak by było, to i tak, im więcej takich petycji, tym lepiej!

 • Maria

  Ważna petycja do podpisania : Nie dla glifosatu . O zakazie stosowania glifosatu roundup w Polsce i całej unii. Apel do podpisania tutaj :
  https://act.wemove.eu/campaigns/eci-glifosat-pl
  .
  Tu można przeczytać o zagrożeniach ze strony glifosatu i roundup’u :
  http://www.icppc.pl/antygmo/2016/10/zagrozenia-ze-strony-glifosatu-i-roundupu-najszerzej-uzywanych-w-uprawach-gmo-raport/

 • RealityMicha

  Świat jest inny odc.29 – Niewygodne fakty
  https://www.youtube.com/watch?v=yJ8VORmonkw

 • sprawdzam

  Unia za nasze pieniądze realizuje swoje cele.
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koleje-w-polsce-dotacje-unijne,248,0,2264312.html
  Gigantyczne pieniądze z Unii dla polskich kolei. Ważna trasa do remontu
  16.02.2017,
  750 milionów euro dla polskich kolei. Gigantyczna pomoc z Brukseli

  Fot. Piotr Mecik/ EastNews

  Ponad 750 milionów euro z unijnego budżetu zostanie przekazanych na modernizację linii kolejowej w Polsce na trasie Warszawa-Lublin. Informację w tej sprawie opublikowała Komisja Europejska. Modernizowany odcinek to fragment linii kolejowej łączącej Warszawę z Kijowem.
  […]

 • sprawdzam

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,143608,title,Czy-prezes-Kurski-pomoze-samotnej-matce,wid,18702804,wiadomosc.html
  Luiza Łuniewska
  akt. 15.02.2017, 14:03
  Czy prezes Kurski pomoże samotnej matce?

  Prezesie Kurski! Proszę umorzyć dług byłej pracowniczki TVP! – piszą do szefa państwowej telewizji internauci poruszeni historią samotnej matki, pani Ewy. Publiczna spółka ściąga od kobiety co miesiąc tysiąc złotych, bo… musiała za nią zapłacić składki ZUS. Ostatnią deską ratunku może być sądowa kasacja.

  http://i.wp.pl/a/f/png/37405/kura625.png
  Damian Duszczenko

  16 lat przepracowałam w poznańskim oddziale TVP – opowiada nam kobieta. – Robiłam newsy, programy społeczne, relacje na żywo. Teraz sama jestem tematem – mówi.

  Zaczęło się w 2010 roku, gdy w ramach zwolnień grupowych w TVP straciła pracę. Perspektywy zawodowe były kiepskie. Ktoś jej podpowiedział, że w trosce o przyszłą emeryturę powinna wystąpić do sądu o ustalenie stosunku pracy. Przez 9 lat w TVP pracowała na umowie o dzieło, choć musiała świadczyć pracę, jak jej koledzy i koleżanki na etacie.

  – Oczywiście w życiu bym do tego sądu nie poszła, gdybym wiedziała, że to tak się skończy! – mówi teraz.

  Wzbogaciła się na składkach ZUS

  Sąd Pracy przyznał jej rację. Nakazał, by TVP uiściła zaległe składki. Spółka podporządkowała się wyrokowi. Wpłaciła do ZUS prawie 80 tys. i niemal natychmiast… rozpoczęła odzyskiwanie tej kwoty od byłej pracownicy.

  To jakaś bzdura! – pomyślała, gdy pierwszy raz dostała z TVP pismo z żądaniem zwrotu. Zdaniem byłego pracodawcy pani Ewa wzbogaciła się bezpodstawnie. Bo jej zarobki netto na umowie o dzieło były wyższe niż byłyby, gdyby odciągano od nich składki ZUS.

  – Po pierwsze nie zarabiałam więcej niż ci, którzy mieli etaty. Po drugie, to przecież telewizja nie chciała opłacać moich składek! – denerwuje się kobieta.

  Zaraz po tym przyszedł PIT. Zusowskie składki opodatkowano, musiała zapłacić kilkanaście tysięcy. Próbowała się odwoływać, nie pomogło.

  Kolejne pismo to był pozew sądowy. TVP postanowiła w sądzie dochodzić pieniędzy za składki.

  W pierwszej instancji przegrała, w drugiej Sąd Apelacyjny roszczenie telewizji uwzględnił. W uzasadnieniu napisał, że Ewa jako dziennikarka wcale etatu mieć nie musiała. Bo ten zawód można wykonywać w różny formach.

  […]

  ••••••••••

  Tym samym mafia sądownicza zachęca do wykorzystywania i oszukiwania Polaków.

 • greg2014

  O tym jak Rockefeller, Soros i Jaruzelski obalili komunę w Polsce

  W 1989 roku, w wyniku farsy czerwcowych wyborów cały „obalony komunizm” rozsiadł się w obfitym składzie (65% miejsc) na ul. Wiejskiej w Warszawie, a w „chwilę” potem sowiecki generał został wybrany na urząd Prezydenta III RP. Ministrem Spraw Wewnętrznych w nierządzie Mazowieckiego został oczywiście „obalony” generał Kiszczak, co umożliwiło bezpieczne spalenie najważniejszych akt MSW.

  Operacja obalenia komuny, czyli rozpoczęcie procesu aktualizacji komunizmu z niewydolnej wersji sowieckiej do nowoczesnej wersji komunizmu zachodniego z dzisiejszym substytutem wolnego rynku, przebiegła, nie licząc drobnych incydentów, bez większych zakłóceń. Było to możliwe dzięki ignorancji polskiego społeczeństwa, przytłoczonego równocześnie biedą i dającą złudne nadzieje zachodnią i krajową propagandą.

  http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2017/02/15/58205_o-tym-jak-rockefeller-soros-i-jaruzelski-obalili-komune-w-polsce.html

  O Bolku ani słowa, o pionkach się nie rozmawia.

  • greg2014

   Z piwem to samo.
   Trujące szczyny.

   • Ania

    Ci , którzy się na piwie znają, mówią,że lepiej kupować piwo robione przez małe browary.
    Jest jeszcze jako tako naturalne.
    Te o znanych nazwach to tylko rozlewnie.
    Mieszają koncentrat o nieznanym składzie z wodą, dodają alkohol i już. Do butelek albo puszek i do sklepu.

   • P

    W Polsce na większości piw produkowanych przez wielkie korporacje nie jest nawet podawany skład!
    Chyba tylko na piwie Żywiec i Tyskie Klasyczne jest taka informacja (sama produkcja i tak ma niewiele wspólnego z piwowarstwem).
    Na pozostałych jest tylko lakoniczne: Skład: zawiera słód jęczmienny. Pomijam, że słód jest alergenem więc i tak to powinni podać. Informacja o zawartości słodu sugeruje, że jest to piwo wyprodukowane ze słodu jęczmiennego, w praktyce ilość może być śladowa. W innych krajach (np. Słowacja) skład musi być podawany, więc na najtańszych piwach jest informacja, że produkuje się je z kukurydzy….

    I taka jedna refleksja w tej kwestii… Za czasów PRL był sobie duży i znany browar, a piwo było cenione w kraju i za granicą. Browar kontraktował u okolicznych rolników jęczmień, którzy licznie go uprawiali i dostarczali, a później, ci sami rolnicy odbierali z browaru przetworzony jęczmień na pożywną paszę dla zwierząt hodowlanych. A dzisiaj… browar nadal jest. Należy do heinekena. Nikt już niczego nie uprawia, bo gotowy surowiec do produkcji przyjeżdża w beczkach, nierzadko z Holandii. Kilka dni i piwo zrobione. Były filmy dokumentalne, że dzisiaj nawet goryczkę zapewnia, zamiast chmielu, żółć bydlęca. Normalnie to odpad, który trzeba by było utylizować, ale na szczęście wszystko idzie do browarów….

    Jak piwa to małe regionalne browary. Do picia nadają się też Ciechan, Miłosław, Amber, Manufaktura piwna.
    Przydałyby się piwa ekologiczne, bo i tak większość zawiera glifosat z rudnoup’u i tym podobnych herbicydów…

 • greg2014

  Tama Oroville w Kaliforni prawdopodobnie padnie i zaleje wszystko poniżej.
  Na Youtubie jest pełno filmikow.
  Klasyczny przykład złej inżynierii i tandety.
  Prognoza pogody nie jest dobra.Ma padać.”

 • busia

  czemu nagonka na Sorosa skoro wiadomo ze to prawa reka Rotszilda?

  • Xellos

   Bo wedle plotek OD LISTOPADA 2016…. NIE ŻYJE

   więc jest WYGODNYM KOZŁEM OFIARNYM kryjącym zbrodnie innych nazioli.

 • AntyTroll

  Ciekawe co na to Trump.
  Facet ma jaja, powinien dziada postraszyć.
  Za dużo jednak nie zrobi bo nie może.
  Jak za bardzo będzie się starał to może mu się przytrafić kolejna wycieczka do Dallas.

  Pozdrawiam.

 • Mag Chaosu

  http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun
  Podpisujcie Kochani, podpisujcie!!! Czas rozpocząć decydującą bitwę!!!

 • Mag Chaosu

  NARESZCIE SIĘ TYM KURWOM DOBIERAJĄ DO DUPY!!!

 • sprawdzam

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-srodkowa?zobacz/wykladowca-sew-uw-skala-polskiego-zaangazowania-w-holokaust-jest-w-polsce-zdecydowanie-niedoceniana
  Wykładowca SEW UW: skala polskiego zaangażowania w Holokaust jest w Polsce zdecydowanie niedoceniana
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Sobota, 11 lutego 2017 o godz. 00:12:24

  Dr Adam Balcer, wykładowca Studium Europy Wschodniej UW w raporcie dla Instytutu WiseEuropa pisze o „polskim zaangażowaniu w Holokaust” , którego „skala jest nadal zdecydowanie niedoceniana w dzisiejszej Polsce”.

  Opodatkuj się!
  W grudniu otrzymaliśmy od Was 3 272,00 zł. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!.
  A Ty wsparłeś już nas w tym miesiącu?

  W raporcie opracowanym przez politologa, dra Adama Balcera dla Instytutu WiseEuropa, zatytułowanym „Pod powierzchnią illiberalizmu” (oryg. Beneath the surface of illiberalism), z podtytułem „Powracająca pokusa „narodowej demokracji” w Polsce i na Węgrzech – z lekcjami dla Europy”, zawarto kontrowersyjne stwierdzenia dot. „udziału Polaków w Holokauście”.

  Przeczytaj: BBC: polscy maszyniści pomagali w Holocauście, a Niemcy były pod okupacją nazistowską [+VIDEO]
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/bbc-polscy-maszynisci-pomagali-w-holocauscie-a-niemcy-byly-pod-okupacja-nazistowska-video

  Czytaj także: Kolejny krok ku penalizacji sformułowania „polskie obozy śmierci”
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/kolejny-krok-ku-penalizacji-sformulowania-polskie-obozy-smierci

  Raport generalnie krytycznie opisuje i ocenia rozwój idei i formacji narodowych w Polsce i na Węgrzech, odnosząc się jednak wyraźnie do PiS w Polsce i Fideszu na Węgrzech. – Polska i Węgry są wyjątkowymi przypadkami w Europie, ponieważ są rządzone przez rządy pojedynczych partii „miękkich” prawicowych, narodowych populistów – twierdzi Balcer. Dalej pisze również, że „stawianie się na pierwszym miejscu w perspektywie bycia ofiarami i bohaterami, umożliwia mainstreamowym polskim i węgierskim elitom i społeczeństwom unikanie poważnej konfrontacji ze swoją trudną przeszłością”.

  W treści raportu wyraźnie uwypuklono stwierdzenie, że „polskie zaangażowanie w Holokaust było znacznie mniejszy niż w przypadku Węgier, jednak jego skala jest nadal zdecydowanie niedoceniana w dzisiejszej Polsce”. Dr Balcer, powołując się na raport polskiego Centrum Badań nad Zagładą Żydów pisze, że „Polacy w znacznej większości byli zimno obojętni na eksterminację Żydów, a ich nastawianie względem nich pozostało przez całą wojnę negatywne”.

  – W opinii Centrum Badań nad Zagładą Żydów, polscy Żydzi doświadczyli z rąk Polaków więcej cierpienia, niż wsparcia czy pomocy – czytamy w raporcie.

  Przeczytaj:

  Izraelski Yad Vashem zarzuca Polsce rewizjonizm holokaustu
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/izraelski-yad-vashem-zarzuca-polsce-rewizjonizm-holokaustu

  Obciążanie Polaków winą za holocaust jest obraźliwe – dyrektor Muzeum Historii Polski
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/obciazanie-polakow-wina-za-holocaust-jest-obrazliwe-dyrektor-muzem-historii-polski

  Szef FBI mówi o współodpowiedzialności Polaków za holocaust
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/szef-fbi-mowi-o-wspolodpowiedzialnosci-polakow-za-holocaust

  Fragment ten został oznaczony jednym przypisem do anglojęzycznej wersji strony głównej Centrum Badań nad Zagładą Żydów. Sam raport powstał dla Fundacji WiceEuropa Institute, we współpracy z niemiecką Fundacją Heinrich Bölla.

  Na raport i zawarte w nim stwierdzenia dot. „polskiego zaangażowania w holokaust” zwrócił uwagę wiceprezes Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak. Zaznaczył też, że tezy raportu dr Balcera były prezentowane we wtorek na debacie w Fundacji Batorego.

  – Warto zauważyć, że autor jest świetnie osadzony w tym całym networku polskojęzycznych instytucji ds. dialogu i spraw międzynarodowych – napisał na Twitterze Bosak.

  Dr Adam Balcer jest związany jako wykładowca ze Studium Europy Wschodniej UW. Wcześniej krytycznie wypowiadał się nt. filmu „Wołyń”. Twierdził, że „ten film to zmarnowana szansa na realne pojednianie z Ukraińcami”.

  Przeczytaj: Wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego: Isakowicz-Zaleski to agent wpływu Kremla
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/wykladowca-uniwersytetu-warszawskiego-isakowicz-zaleski-to-agent-wplywu-kremla

  https://s27.postimg.org/d0kisqa5f/Balcer.jpg
  skan

  Twitter.com / wise-europa.eu / Kresy.pl

  ⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️
  pod tym artykułem jest reklama:
  Żydowska Warszawa
  link: http://warsze.polin.pl/pl?gclid=CIHzxpugk9ICFdzKsgodMY4PtQ
  baner https://tpc.googlesyndication.com/simgad/5457398458945359516

  • sprawdzam

   Poprzedni wpis (jest teraz w moderacji) miał być bez komentarz, ale myślę, że przez niektórych mógłby być źle odebrany. Źle, tzn. w ten sposób, że co poniektórzy mogliby sądzić, że to jest moje zdanie. A nie jest, więc krotko skomentuję:
   Już niedługo wrobią nas w tę wojenkę, że to my byliśmy agresorem, że naziści wywodzili się z Polski. Wrobią nas, jeżeli nadal będziemy siedzieć cicho. A na władze liczyć nie możemy.
   Gdzie jest Waszczykowski, którego tak chwali Krzysztof Winiarski!

   • sprawdzam

    A dla przeciwwagi tego gniota dam jeszcze komentarze, które wylały się z serc Polaków:

    Komentarze

    tagore:
    11.02.2017 00:47

    Niemieckie fundacje polityczne powinny być usunięte z Polski. tagore
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    cedrus:
    11.02.2017 02:10

    Coś takiego powinno być ścigane przez naszą prokuraturę.
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    mix:
    11.02.2017 03:43

    On chyba plemienny? Strona polska zamiast się tłumaczyć przez żydowską propagandą powinna w reakcji zacząć nagłaśniać spory udział samych Żydów w kolaboracji z Niemcami i zagładzie własnego narodu – od roli judenratów aż po organizacje typu Żagiew.
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    fiesta:
    12.02.2017 06:27

    Opinia koczownika plemiennego A.Balcera nie jest poparta dowodami i nosi znamiona PROPAGANDY – vide propaganda A.Calej, J.T.Grossa, M.Marzynskiego, A.Holland etc o Polakach. Najwyzszy czas wyczyscic Polske z zydowskiego gnoju, ktory zalega od kilkunastu stuleci i jest przyczyna wielkich nieszczesc narodu polskiego. Jezus Chrystus (Bog) nazwal zydow: ZMIJOWYM PLEMIENIEM (Mat 23:33) i DZIECMI DIABLA (Jan 8:44). Jezus Chrystus (Bog) nie mogl sie mylic.
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    Costner:
    11.02.2017 07:56

    Opinie politologa na tematy historyczne nie mają znaczenia, bo nie jest w tej dziedzinie autorytetem. Co wynika z wypowiedzi Balcera? System edukacyjny kształci głupców i ludzi złej woli.
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    antymajdan:
    12.02.2017 02:28

    Nie system edukacji, tylko prawo, które pozwala bezkarnie hasać obcym fundacjom bez odpowiedniego oznaczenia. Gdyby zrobić choćby tak, jak w Stanach o rejestrowaniu „obcych agentów” wielu by się zastanowiło, co wypada napisać za obce pieniądze.
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    jaro7:
    11.02.2017 22:03

    Ten UW to jakies antypolskie siedlisko,oprócz tego pajaca Balcera,jest tam kolejny pajac Wóycicki i kolejny który został szefem Forum Polsko-UPAińskiego,który powiedział „my tu wszyscy jesteśmy miłośnikami ukrainy”.Podejrzewam że jeszcze kilku takich renegatów by się znalazlo na tym uniwersytecie.
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    Wolodyjowski:
    11.02.2017 23:30

    Dr Adam Balcer wie kto mu płaci i wie za co, więc wykonuje swoje zadania na powierzonym mu odcinku. Dla takiego jegomościa jak on, na końcu dnia liczy się stan rachunku.
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    fiesta:
    12.02.2017 05:46

    ZYDZI ZYDOM ZGOTOWALI HOLOCAUST I TAKI LOS !… Przewodniczacy Komitetu Zydowskiej Agencji Pomocy rabin Izaak Greenbaum powiedzial 18 lutego 1943r w Nowym Jorku – cytat: „If I am asked, „Could you give from the UJA (United Jewish Appeal) moneys to rescue Jews, ‚I say, NO! and I say again NO!”…. „One Cow in Palestine is worth more than all the Jews in Poland” (Jesli bede zapytany, czy moglbym dac pieniadze z UJA na ratowanie Zydow, powiem NIE i jeszcze raz powiem NIE. Jedna krowa w Palestynie jest wiecej warta niz wszyscy Zydzi w Polsce). Zrodlo: ( http://www.realnews247.com/brutal_zionist_role_in_holocaust.htm ).
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    fiesta:
    12.02.2017 07:08

    1. Historyk E.Black udokumentowal kolaboracje zydowskich syjonistow z niemieckimi nazistami na mocy tajnego porozumienia z 1933r, ktore obowiazywalo prawie do konca 1941r. 2. Historyk B.Rigg udokumentowal masowy udzial zydow w armii A.Hitlera, ktorych bylo ponad 150 tysiecy. 3. Historyk D.Bronder udokumentowal zydowskie pochodzenie A.Hitlera i jego wspolpracownikow w aparacie wladzy III Rzeszy niemieckiej. 4. Historyk J.R.Nowak udokumentowal masowa kolaboracje zydow z niemieckim i sowieckim okupantem Polski. 5. Polski zyd E.Ringelblum opisal znecanie sie zydowskiej policji getta nad zydami oraz kolaboracje zydowskiej policji getta z nazistami – jednym z policjantow getta byl polski zyd M.Edelman, ktory zabijal swoich zydowskich pobratymcow i wysylal ich do obozow koncentracyjnych. W 1998r zyd Stolzman vel A.Kwasniewski (owczesny pre-ZYD-ent RP) odznaczyl M.Edelmana najwyzszym polskim odznaczenieniem panstwowym, Orderem Orla Bialego za udzial w strzelaninie w gettcie warszawskim, ktora zydowska propaganda podniosla do rangi „powstania” w gettcie i nawet kon by sie z tego usmial.
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

    Mazowszanin:
    12.02.2017 23:17

    Nie, no panie Balcerek, pojechałeś pan po bandzie. W żadnym kraju Europy zajętym przez Niemców nie karano z automatu śmiercią za pomoc Żydom, tylko w Polsce (na terenie wydzielonym jako Generalna Gubernia). Pewnie takie zasady Niemcy prowadzili na skutek za małej pomocy wobec Żydów, czyż nie panie Balcerek? Zgaduję, pański dziadek był aktywistą w czasie wojny w organizacji Żagiew i był zawsze mało zadowolony w swoich wspomnieniach bo mu Polacy nie dość pomagali w łapaniu Żydów. Mam racje?
    Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

 • sprawdzam

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/historyk-kwestionuje-dane-nt-walk-upa-z-niemcami-ktore-propaguje-ukrainski-ipn
  Historyk kwestionuje dane nt. walk UPA z Niemcami, które propaguje ukraiński IPN
  Prof. Per Rudling, znany szwedzki historyk zajmujący się m.in. historią OUN-UPA kwestionuje wiarygodność danych nt. walk UPA z Niemcami, które w ramach obchodów 75. rocznicy powstania UPA podaje i propaguje ukraiński IPN. Samą akcję nazywa „kampanią propagandową”.

 • sprawdzam

  http://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/4570-minister-radziwill-ignoruje-gwalcenie-praw-czlowieka-stop-nop-wraz-z-rodzicami-idzie-do-sadu
  Minister Radziwiłł ignoruje gwałcenie praw człowieka. STOP NOP wraz z rodzicami idzie do sądu
  11 Lut 2017
  Napisał Justyna Socha

  warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/d2c94f18bec6a858c1df8274c0123ad6_L.jpg
  fot: YT

  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP wezwało pod koniec grudnia Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła do natychmiastowego usunięcia naruszeń prawa. Wezwanie dotyczy powszechnego łamania prawa krajowego i międzynarodowego, praw człowieka i praw pacjenta w zakresie systemu szczepień, wobec dzieci oraz ich opiekunów prawnych, w podległych i nadzorowanych przez Ministra Zdrowia placówkach medycznych, której jest inicjowane, wspierane i następnie ignorowane przez urzędników i funkcjonariuszy publicznych.

  Podsekretarz Stanu Jarosław Pinkas odpowiedział z upoważnienia ministra Konstantego Radziwiłła, że działania te są zgodne z ustawą o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych oraz że minister nie odpowiada za sposób działania podmiotów leczniczych. Oznacza to, że nie zamierza podjąć jakichkolwiek kroków. STOP NOP nie ma wyboru. Wraz z poszkodowanymi rodzinami wszczyna działania prawne przeciw ministrowi zdrowia.

  Wymienione w wezwaniu naruszenia prawa przez urzędników i funkcjonariuszy publicznych oraz władze samorządu lekarskiego poprzez działanie lub zaniechanie działania to:

  – fałszywe i niejednokrotnie publiczne informowanie lekarzy o stanie prawnym i o stanie wiedzy medycznej w sprawie znanych powikłań poszczepiennych;

  – publiczne groźby wobec lekarzy realizujących prawa człowieka i pacjenta w zakresie szczepień, wypowiadane przez niektórych ekspertów i funkcjonariuszy publicznych współpracujących z Ministrem Zdrowia i organami podległymi ministrowi w ramach ciał doradczych;

  – napiętnowanie i represjonowanie przez władze samorządu lekarskiego oraz przedstawicieli Inspekcji Sanitarnej, w tym GIS, lekarzy realizujących podstawowe prawa człowieka i pacjenta do pełnej informacji o ryzyku procedury medycznej w postaci szczepień i dopełniających obowiązku rejestrowania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (NOP);

  Każdego miesiąca do naszego Stowarzyszenia zgłaszają się dziesiątki osób poszkodowanych z terenu całego kraju – osoby, wobec których w placówkach zdrowia stosowane są praktyki kwalifikowane jako czyny karalne, tj.:

  – wykonanie lub usiłowanie wykonania zabiegu zaszczepienia dziecka bez uzyskania poinformowanej zgody przedstawiciela ustawowego, wbrew złożonej przez przedstawicieli ustawowych dziecka ustnie lub na piśmie odmowie wykonania szczepienia szpitalnego po porodzie, lub pod nieobecność przedstawiciela ustawowego, niejednokrotnie bez poinformowania w ogóle o wykonaniu tego zabiegu;

  – usiłowanie popełnienia przestępstwa pozbawienia wolności wobec matki i dziecka po porodzie, tj. groźby zatrzymania na terenie szpitala wbrew woli w celu zmuszenia do podania informacji o wyborze przychodni rejonowej do zapisu dziecka;

  – groźby karalne wobec przedstawicieli ustawowych w celu przymuszenia do wyrażenia zgody na szczepienie dziecka – np. odmowa wydania kolejnej recepty na mleko zastępcze dla dziecka alergicznego, wykonania przysługującego dziecku świadczenia medycznego, wydania skierowania do specjalisty, inny karalny szantaż i przemoc psychiczna, mająca na celu zmuszenie do określonego działania;

  – groźby karalne wobec przedstawicieli ustawowych w celu przymuszenia do podpisania bezprawnego oświadczenia o „świadomej odmowie szczepień”, rozpowszechnionego przez NIZP-PZH i GIS, np. odmowa wykonania przysługującego dziecku świadczenia medycznego, inny karalny szantaż i przemoc psychiczna, mająca na celu zmuszenie do określonego działania;

  – nękanie telefoniczne, pisemne i w trakcie konsultacji lekarskich, i wizyt pielęgnacyjnych oraz w postaci narzucających się nieuprawnionych wizyt personelu medycznego niższego szczebla w miejscu zamieszkania dziecka, w celu przymuszenia do podpisania w/w bezprawnego oświadczenia lub przymuszenia do szczepień, drogą karalnego szantażu i przemocy psychicznej, mającej na celu zmuszenie do określonego działania;

  – bezprawne nasyłanie na rodzinę pracowników opieki społecznej lub policji oraz straszenie odebraniem dziecka z powodu szczepień;

  – łamanie prawa w zakresie ochrony danych osobowych i medycznych dotyczących szczepień, w tym przestępcze informowanie osób postronnych o szczepieniach cudzego dziecka, czy pokrzykiwanie przy innych pacjentach na rodziców, podejmujących indywidualne decyzje w sprawie szczepień dziecka z jednoczesnym ujawnianiem informacji medycznej o stanie zaszczepienia dziecka;

  – masowe niewywiązywanie się lekarzy z prawnego obowiązku rejestrowania niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), w tym niejednokrotnie świadome fałszowanie historii choroby dziecka i nieprawidłowe kwalifikowanie wykonanych procedur medycznych, aby uniemożliwić dochodzenie dowodowe w przyszłości, czego skutkiem jest bezpośrednio zagrażające życiu i zdrowiu osób szczepionych powszechne fałszowanie oficjalnej statystyki niepożądanych odczynów poszczepiennych, będącej w Polsce jedyną podstawą oceny bezpieczeństwa szczepień;

  – systemowe utrudnianie i niejednokrotnie uniemożliwianie rejestrowania NOP przez urzędników oddziałów Inspekcji Sanitarnej, a w szczególności zdarzeń poważnych i ciężkich, oraz „niespodziewanych” w rozumieniu przepisów prawa, które każde indywidualnie są podstawą do cofnięcia pozwolenia na obrót preparatem na terenie Polski na podstawie art. 33 Prawo farmaceutyczne;

  – odmawianie przez lekarzy zarejestrowania NOP, nawet jeśli świadomy wystąpienia NOP rodzic o to aktywnie zbiega;

  – uchylanie się urzędników oddziałów Inspekcji Sanitarnej oraz GIS jako bezpośrednio odpowiedzialnych za prowadzenie nadzoru epidemiologicznego nad NOP, od egzekwowania wobec lekarzy wykonania prawem nałożonego obowiązku zarejestrowania NOP – nawet w przypadku jeśli rodzic na piśmie zawiadamia urząd o popełnionym przez lekarza naruszeniu prawa;

  – łamanie przepisów krajowych i międzynarodowych o ochronie danych osobowych, poprzez bezprawne przekazywanie przez przychodnie danych identyfikacyjnych i medycznych osób „uchylających się od szczepień” i ich przedstawicieli ustawowych, na podstawie naruszających prawo uregulowań zawartych w akcie innym niż ustawa, ponadto niesprecyzowanym, co do zakresu danych.

  I inne…

  Jako kolejne naruszające obowiązujące prawo procedery stowarzyszenie wymieniło w wezwaniu:

  – wypowiedzi medialne uznanych ekspertów oraz funkcjonariuszy najwyższego szczebla, podżegające społeczeństwo do agresji, nienawiści i dyskryminacji wobec ofiar szczepień i systemu szczepień, okrzykniętych przez tychże ekspertów i funkcjonariuszy „ruchem antyszczepionkowym”, oraz podżegające lekarzy do łamania prawa wobec pacjentów (np. wypowiedzi publicznie, iż lekarze zgodnie ze spoczywającym na nich prawnym obowiązkiem informujący pacjentów o dobrze znanych od lat ryzykach szczepień, powinni tracić prawo wykonywania zawodu, czy wypowiedzi informujące, iż lekarze powinni przekazywać pacjentowi tylko „właściwie” informacje na temat szczepień, tj. wyłącznie takie, które do nich zachęcają);

  – inicjowanie kampanii mającej na celu odebranie dzieciom niezaszczepionym prawa dziecka do bezpłatnej nauki w ramach gwarantowanego państwowego systemu oświaty;

  – wszczynane wobec lekarzy dopełniających obowiązku informacyjnego wobec pacjenta, postępowań dyscyplinarnych z zarzutem „straszenia szczepieniami” – postępowanie rzeczników odpowiedzialności zawodowej jest w tym przypadku inspirowane bezpośrednio zaleceniami tychże ekspertów medialnych i funkcjonariuszy publicznych pełniących urzędy;

  – rażące niedopełnienie obowiązków przez Ministra Zdrowia w postaci świadomego uchylania się od ustawą nałożonego obowiązku zapewnienia skutecznego nadzoru epidemiologicznego nad NOP;

  – rażące niedopełnienie obowiązków przez funkcjonariuszy NIZP-PZH, którzy od lat uchylają się od przeprowadzenia analiz, sporządzenia raportów i podjęcia działań informacyjnych w sprawie statystyk hospitalizacji dzieci z populacji najintensywniej szczepionej, wykazujących nagłą dramatyczną zapaść zdrowotną w tej populacji.

  To dowody na rażące naruszenie prawa oraz prześladowanie w celu pozbawienia praw podstawowych. Stowarzyszenie STOP NOP kieruje przeciw ministrowi zdrowia sprawę do sądu i prosi o kontakt osoby gotowe poświadczyć o łamaniu prawa przez lekarzy i funkcjonariuszy publicznych.

  Justyna Socha
  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”

 • ninanonimowa

  ———- WYWIAD ROTszyld -http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ekskluzywny-wywiad-z-lordem-rothschildem-o-zaangazowaniu-jego-rodziny-w-tworzenie

 • czaro

  Parlament Europejski przegłosował CETA

  Jak informują strony internetowe Parlamentu Europejskiego, przegłosowano umowę CETA pomiędzy Unią Europejską i Kanadą. Porozumienie ma zacząć obowiązywać już od 1 kwietnia 2017 roku.

  http://romualdkalwa.neon24.pl/post/137022,parlament-europejski-przeglosowal-ceta

  • otA

   Drogi Majestic , prosze o odpowiedź. Straciłam nagle ukochanego zwierzaka , był dla mnie sensem życia. Bardzo cierpię, czuje dotkliwa pustkę, rozpacz,tęsknotę. Płacze co chwila, nie chce żyć. Jak Ty, z Twoja wyjątkową wiedzą zaopatrujesz sie na bolesna stratę w życiu?Oraz na możliwość samobojstwa , tzw religia chrześcijańska go potępia to wobec tego może to wcale nie jest taką zła opcja?

   • Majestic

    „samobójstwa ” ?!!! otA ? życie trzeba dopełnić mieć jego swiadomosc w wypełnianiu karzdego dnia jak i po życiu „samobójstwo ” to wyrok na własną wieczność kategorycznie nie polecam !, a Zwierzak jest niemal jak czlowiek i tak samo posiada Dusze i byłby bardzo niezadowolony i przygnębiony wykonał misje i odszedł niema dzieła przypadku , Oni dają Ludziom lekcje ,mówią sobą nawet swoim odejściem, proponuje za rok nabyć takiego samego , świat mimo swego ogromu jest bardzo mały a los sprawi że się reinkarnuje w odpowiednim „czasie ” proponuje nie rozpaczać bo Jego to martwi , zachowywać się tak albo jeszcze lepiej jakby żył w ziemskiej „materii” Oni są świadomi po „smierci ” i najważniejsze aby w Sercu zostali takimi jak najpiękniejsze dni lata z Nimi „religia chrześcijańska” merytorycznie w Tej kwestii maja racje Serdecznie Pozdrawiam i proponuje podnieść wibracje takie tragedie w końcu powinne dodawać więcej sil i strumienia dobroci dla Siebie dla wszystkich i wszystkiego .pomagać w poszukiwaniach aby takie sytuacje całkiem inaczej odbierać i widzieć .

    • otA

     Dziekuje, Majestic, zatem musze dalej zyc i dopełnic swych dni świadomie, najgorsze jest poczucie winy, ze to przeze mnie odszedł, ze nie dopilnowałam czegoś, moze za duzo jadł a był bardzo łakomy i łapczywy, no ale prawie 4 lata ze mna siedział. I pustka totalna jest straszna, w dodatku umarl na lózku na którym spie. Mam jeszcze dwa zwierzaki ale samice one sa bardziej niezalezne, mniej kontaktowe, doczekam z nimi do konca ich dni i zaczne podróżowac, pojade w Karpaty bo przez zwierzaki praktycznie nigdzie nie mogłam i nie moge sie ruszyc dalej. Chociaz jak widze jak rozpylaja nad nami z samolotów to mi sie odechciewa gdziekolwiek jechac. On odszedl w czasie pełni, strasznie świeciła w tym miesiacu, tak aż złowrogo.
     Dzieki i pozdrawiam najserdeczniej.

    • otA

     Dziekuje bardzo za naprowadzenie mnie, Majestic, zatem musze dalej zyc i dopełnic swych dni świadomie, najgorsze jest poczucie winy, ze to przeze mnie odszedł, ze nie dopilnowałam czegoś, moze za duzo jadł a był bardzo łakomy i łapczywy, no ale prawie 4 lata ze mna siedział. I pustka totalna jest straszna, w dodatku umarl na lózku na którym spie. Mam jeszcze dwa zwierzaki ale samice one sa bardziej niezalezne, mniej kontaktowe, doczekam z nimi do konca ich dni i zaczne podróżowac, pojade w Karpaty bo przez zwierzaki praktycznie nigdzie nie mogłam i nie moge sie ruszyc dalej. Chociaz jak widze jak rozpylaja nad nami z samolotów to mi sie odechciewa gdziekolwiek jechac. On odszedl w czasie pełni, strasznie świeciła w tym miesiacu, tak aż złowrogo.
     Dzieki i pozdrawiam najserdeczniej.

   • sprawdzam

    Co to za ‚samobójca’ lata po tych zwierzakach blogowych ostatnio?

 • Ania

  http://img8.dmty.pl//uploads/201702/1487099403_rwpd9a_600.jpg

  Bardzo pouczający tekst pod obrazkami .
  Zdradza dokładnie o co unym unijnym chodzi.

 • kalina

  Trump tez wyda wyrok a moze juz to zrobil Na SOROS wyrok wydal caly swiat i wszyscy ktorym nie wypycha kiesy Tylko nie wydal wyroku Komorowski tylko odznaczyl ta poczware Sorosowska najbardziej podstepny Polak w Polskim rzadzie bylm Pan Komorowski .
  Dwoch ludzi w Polsce nigdy nie lubilam intuicyjnie Komorowskiego i obecnego Dude . Nie wiem dlaczego ale jest cos w nich cos nie tak jeden z nich totalnie mind control to jest Pana Duda . Dziecko koscielno -probowkowe oblane swiecona manipulujaca szeszynke woda ha ha ha i Kwsnieski cwany posrednik zydowskiej elity Free masson ( Jak free mason to lajdak ) , ktory ma w nosie interesy ludzkosci i jest falszywm gnida . Reszta to lalusie polityczne zabawki . Zreszta w polsce jest wiecej politykow na stolkach niz w bialym domu A Ameryka duzow wieksza . Ciekawe jak to sie dzieje ? Lalusie polityczni sa bez znaczenia tylko demagogie uzywaja w przyzwoitym i poprawnym toku politycznym ale nie ludzkim . jezyk polityczny ma sie tak do organicznego czlowieka jak plastyk do ziemi .
  Polityczne slogany bez glebi swiadomosci i bez duszy .
  Druga sprawa w Polsce Wprowadzono wam Walese zeby Watykan wepchnac glebiej w ten kraj juz pelen katolikow krzyzowych i z krzyzem na plecach A potem zapieczetowano was pedofem Wojtyloa i nagle wielkie oslnienie przedstwicielem Polakiem w watykanie . Miescie cwaniakow i tak zwanych dlugich glow homocapensisi z egiptu nie o ludzkiej genetyce . Dlugie lby czachy czyzby nie wygladalay jak papieskie czapy ? I jestescie zapieczetowani na katolicyzm jak muzulamanie na mahometa . Tylko mahomet gwalcil 6 letnie swoje zony oficajlnie a ksieza gwalca swoich 6 letnich chlopcow po zakristach pokryjomu .
  Oj Oj to sie porobilo czas patrzec globalnie drodzy Polacy czas patrzec globalnie a nie tylko na wlasny maly interesik .

  • Majestic

   tak jest Kalinko, po owocach ich się poznaje, uśpiony Naród sam się wykończy, istny Armagedon Pozdrowionka Kalinko

  • sowizdrzał

   Trzeba obserwować, mają zebrać 78525 podpisów. Zobaczymy jak to im pójdzie.

   • P

    Słabiutko…. Jeszcze trzeba 76 092.
    PS. Czy głosy są weryfikowane (np. adres mailowy), bo jeszcze kilka godzin temu brakowało jakieś 759xx, czyli liczba brakujących zwiększyła się ponad setkę…?

  • tesa

   Podpisane.

 • kk7qq

  Tropiciele pedofili z Wielkiej Brytani !!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=k2nW45y2_8M

  Warto zorganizowac podobne prywatne akcje na calym swiecie i wylapac co do jednego !
  bo na policje nie ma za bardzo co liczyc ,zrobia ze dwie pokazowki dla uspienia czujnosci a pedofilstwo jak bylo tak jest nadal .

 • Tomisław

  Jak Zachód zrobił Polskę w konia (dr Jan Przybył, Marcin Janowski, Józef Białek)
  https://www.youtube.com/watch?v=UDtKD8LO1Xk&t=2s

 • sowizdrzał

  Schulz oskarżony o „stalinowski system klientelistyczny”
  http://ram.neon24.pl/post/137016,schulz-oskarzony-o-stalinowski-system-klientelistyczny

 • Roma

  nie tylko Soros

  IPN: Stefan Michnik poszukiwany jest listem gończym

  IPN przedstawił w piątek stan śledztwa dotyczącego b. stalinowskiego sędziego Stefana Michnika i przypomniał, że poszukiwany jest on listem gończym. „Zajmuje się tym policja (…). Nadal jest monitorowane miejsce pobytu podejrzanego” – podał Instytut.

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1018991,ipn-stefan-michnik-poszukiwany-jest-listem-gonczym.html

 • słodkie mleczko

  po co go szukać??? lepiej wyłączyć mu konta… gdyby tak na prawdę go szukali;)
  Jakby miał delate na koncie, to odnalazłby się w swoim świecie, jako pierwszy… i przypadek/przestroga z grubej rury dla masss;)

  To, po co jest takie info o Sorosie, dowiemy się za jakiś czas.

  Kto patrzy na ziarno, ten pola nie widzi;)) loodzie;)

 • greg2014

  OSZUSTWA MEDYCZNE: Cholesterol najlepszym pokarmem dla mózgu

  Teraz już wiesz, że cholesterol nigdy naprawdę nie był straszydłem dla zdrowia jakiego wymyśliła społeczność medyczna w latach 1980-1990.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oszustwa-medyczne-cholesterol-najlepszym-pokarmem-dla-mozgu-2017-02

 • greg2014

  Jerzy Zięba o suplementacji jodem

  https://youtu.be/FPQUHDWbuxo

  • Admin

   Nie wiesz co to jest polityka?
   A dlaczego tego nie umieścisz? :
   https://www.youtube.com/watch?v=GAXk4xW0sjU
   Trump do Clintonowej „wprowadzę specjalnego prokuratora by się tobie przyjrzał. Ponieważ w tym co mówisz jest tak dużo kłamstw i oszustw, nigdy czegoś takiego nie widziałem…”

   • ki

    @Admin
    Polityka jest ulubioną zabawą Jezuitów. W telewizji mogą mówić bajki dla naiwnych, tak steruje się społeczeństwem.

 • czaro

  No i… następna kontrola z SANEPID-u i GIS-u. Oczywiście w wyniku donosu.

  O co tym razem chodzi? O to, że mamy witaminę D3 w ilości 4000 IU, bo można tylko do 2000 IU. A wiele osób nas pyta dlaczego nie mamy w dawkach większych! Przyszedł donos – muszą zareagować.
  To, że jest dziesiątki innych firm sprzedających po 4 000 IU czy nawet 10 000 IU już ich nie obchodzi, bo… na nich nie dostali donosu!

  A więc kontrolowanie suplementów diety w Polsce odbywa się na zasadzie donosów.

  To, że naukowcy wykazali, że pod wpływem światła organizm wytwarza znacznie więcej niż 10 000 IU, to, że wykazano, że dawki PONIŻEJ 4 000 IU, nie mają znaczenia, już nikogo nie obchodzi.

  Podejrzewam, że jest to efekt po cichu wprowadzanego w Polsce czegoś co się nazywa : „Codex Alimentarius”. Zgodnie z tym kodeksem, (ktoś to przeanalizował), zawartość substancji w suplementach diety ma być taka, żeby pomimo wszystko wystąpiły niedobory, wtedy już „pałeczkę” ma przejąć przemysł farmaceutyczny.

  W związku z tym musimy w sprzedać to, co mamy w magazynie, bo wkrótce tego po prostu już nie będzie można sprzedawać. Kupujcie gdzie chcecie, ja tylko mówię jak jest.

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

 • takie tam...

  To, co mamy w Polsce, również jest następstwem realizacji planu ZBRODNIARZA Sorosa-Sachsa: https://www.youtube.com/watch?v=EPGpVXPRlMI – który to plan REALIZOWALI żydowscy EKONOMICZNI ZABÓJCY, poczynając od Balcerowicza, Kołodkę, Belkę … (każdy sam może sprawdzić ilu było tych ZBRODNIARZY, ukrywających się pod PSEUDONIMEM „minister”) aż po obecnego kryminalistę: https://www.youtube.com/watch?v=WrNJ1ek8Avg i https://www.youtube.com/watch?v=rrzzqY3V_Rw – WSI-oka, który próbuje mamić społeczeństwo KOLEJNYMI KŁAMSTWAMI!!!

  Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o EKONOMICZNYCH ZABÓJCACH, to niech posłucha „spowiedzi agenta”:
  https://www.youtube.com/watch?v=2TZu0V50xAE

  lub w skrócie „trzy sposoby na obalenie dyktatury” bo o „dyktatorach”, to chyba każdy słyszał w naszych ścierwo-meNdiach:
  https://www.youtube.com/watch?v=7R4tp_o-RBU

 • Ania

  Tylko ,ze Soros już nie żyje, chyba od końca listopada 2016.
  To szukanie wiatru w …… zaświatach.

  Ale znowu uniemożliwi to korzystanie z jego sobowtóra i hologramów.

   • Ania

    A ten, to ważna u nich figura !
    Jak zostanie aresztowany ( co podobno ma nastąpić ) to będzie zdaniem tzw. „wiarygodnych źródeł”,że sprawy są na dobrej drodze.

    Był na Antarktydzie, ale ponoć nie załatwił wszystkiego jak chciał.

    A tak w ogóle, to sama nie wiem, jakie źródła są teraz wiarygodne.

    • Wojtek

     Też tak czuję, że to tylko pionek robiący za kozła ofiarnego do odstrzału. To jak kamienowanie pod pręgierzem – niech gawiedź się wykrzyczy, wyszumi z emocji.

    • Ania

     Wojtek:
     Tych najważniejszych to nigdy się w przestrzeni publicznej nie widuje.
     Tacy jak Soros, Mc Cain są twarzami wystawionymi na pokaz opinii publicznej. W razie czego na nich spada odium nienawiści. Zużywają się więc i wtedy znikaja . Jakoś.

 • Easy Rider

  Jego dni i tak są już policzone, z przyczyn naturalnych, dlatego być może chcą go poświęcić ci, którzy nim sterują, aby odwrócić uwagę od siebie.

  Jednak mimo wszystko, to szokujący fakt, bo jeszcze niedawno polit-poprawna cenzura nie dopuściłaby w sferze publicznej do tego rodzaju wystąpienia. A trzeba pamiętać, że już wcześniej wystawiono list gończy za Sorosem w Rosji – czyżby tutaj znowu oznaki wpływu Putina, jak rzekomo w ostatniej kampanii wyborczej w USA?

  • choufarii

   Nie liczyłbym na to. Nie po to gwałcą dzieci w rytuałach satanistycznych żeby potem żyć tylko 90 lat. To wszystko służy temu żeby rządzić dłuuugie lata. Soros nie umrze tylko zmieni nazwisko i wróci jako inny bogacz. Wystarczy patrzeć kto nagle dorabia się miliardów podczas gdy Soros się starzeje. Może jego następne wcielenie to Zuckeberg albo Elon Musk?

 • Adrian

  Podpisuję się rękami i nogami pod tą petycją!

 • choufarii

  Obawiam się, że jeśli mieliby aresztować wszystkie osoby finansujące bunty, sponsorujące kandydatów i manipulujące finansami to musieliby też aresztować Putina, wszystkich Chińskich polityków i połowę sponsorów Trumpa więc do tego nie dojdzie. Potrzeba więcej dowodów. Miejmy nadzieję, że np. rodziny dzieci zgwałconych przez Sorosa zaczną mówić albo niżej postawieni sataniści zaczną współpracować i sypać. Jak sprawy ludzkiego mięsa w McDonaldzie czy depopulacji Europy wyjdą na jaw na będziemy mieli rewolucję.

  • Ania

   Trzeba jednak od czegoś zacząć.
   Trafny wybór !

  • kalina

   Rusofobia w Polsce jest tylko dlatego , ze wasze media totalnie ukrywaja wiele rzeczy w Ameryce . na przyklad sprawe pedofoli w bialym domu Obamowskiej szantrapy i ochydnej poczwary lesbijskiej zabijajacej i uczestniczacej w rytualach na dzieciach Pani Madam sekretarz Clinton Hilary .
   Ciemnota Polakow w tej kwesti jest niewyobrazalna dlatego , ze wsze sprzedajne media dla CNN New York times i wogole media powszechne Poczytacjecie sobie wiki leaks material na Putina nic na razie nie czytalam ale na Obame i clinton jest wiele ochydnych rzaczy napisane Nawet Bliski wschod i te ich podboje i armia NATO w Polsce i wogole ten caly Anglo Saxonski Homocapensisi gentyki syff

  • Majestic

   Majestic pisze:
   14 lutego 2017 o 20:06 „”” Putin naprawia to co było przez 100 lat w Jego Ojczyźnie zrujnowane a było doslownie wszystko , Rosjanie zawsze byli Braćmi Przyjaciółmi Polaków Słowian , widzisz Rosjan jako ZSRR ? Oni nie chcieli komuny i nigdy takich zamiarów nie mieli,Rusofobia to straszna choroba to program w mózgownicach wstawiony w dniu smierci Polski tysiąc lat temu i zazwyczaj „Ruso „sobie poradzą ale „Fobia” na dokładkę dostaje z wszystkich pozostałych kierunków https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw a tutaj autorzy miedzy innymi rusofobi https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s tutaj plany najnowsze mimo że że scenariusz ma już co najmniej dwa wieki https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ niekiedy trzeba się najeść dużo jabłek jak się w nadmiarze przejawia Fobie http://www.polskatimes.pl/artykul/3528955,akcja-jedz-jablka-na-zlosc-putinowi-chwycila-sadownikow-wspieraja-gwiazdy-i-zwykli-polacy,id,t.html najpiękniejsze w Fobii jest to że jakieś dopłaty zastąpiły sady , sady zniknęły , tysiace miejsc pracy- przetwórnie-przechowalnie , wszyscy poszli z”torbami ” a najpilniejsze jest to że „przyjaciele ” wskoczyli na miejsce naiwnego kundla , kundel poszczekał zrobił swoje, dostał patykiem w ryj , i niedlugo będzie jabłka marchewki GMO wtryniał z importu po promocyjnych cenach . a xxxxx, to Patriota On chce aby Naród nie zapomniał jak gwoździa wyklepać , aby na polach rosło zborze Polaków dla Polaków , aby Ziemia co w niej i na niej , zawsze była niepodważalnym dobrem Przodków i Ojców dla Tych co się tu urodzą za sto dwieście lat , tysiace lat, na wieczność! aby nie było wozów Pana Drzymały bo i za parkowanie takowego karzą zapłacić POKOLENIE HD https://www.youtube.com/watch?v=ecMSGKzVakc
   Majestic pisze:
   14 lutego 2017 o 22:10

   RUSOFOBIA cytat „1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
   2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?
   3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
   4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
   5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
   6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
   7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
   8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
   9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
   10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
   11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
   12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
   13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
   14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
   15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
   16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
   17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
   18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
   19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
   20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
   21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
   22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
   23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
   24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
   25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
   26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
   27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
   28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
   29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
   30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?
   31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”?
   32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”?
   33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
   34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
   35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
   36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
   37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
   38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
   39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
   40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
   41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
   42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
   43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
   44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
   45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
   46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
   47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
   48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
   49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
   50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?” „””

   • xyva

    Odpowiadam hurtem. Nie! To było UFO. Uzupełnij swoją wiedzę, a później się produkuj. Rosja to wielki kraj i wielonarodowościowy, a Rosjan (Słowian) tam jest garstka. Czy Stalin to Rosjanin, który wymordował miliony własnych obywateli?
    Czytaj – http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/06/chazaria-i-dwuwladza/

   • xyva

    Fakty? Zastanawiam się ile ty masz lat, że wierzysz w jakiekolwiek fakty w Rosji. Tylko ludzie, którzy przeżyli okupację ze wschodu znają prawdziwe fakty, ale już niekoniecznie chcą o nich mówić. Brakuje ci w rodzinie kogoś kto przeżył Sybir, albo został zamordowany tylko dlatego, że był wykształconym Polakiem. Jak można mówić o faktach nie znając historii, ale nie tej co propagował okupant. Pewnie nie wiesz, że nie uwolniliśmy się jeszcze całkowicie z tej okupacji, a ty już gloryfikujesz tego okupanta nie znając nawet aktualnej jego doktryny wojennej. Mówię ci, miej przygotowaną flagę z sierpem i młotem na powitanie twoich przyjaciół bo w każdej chwili taki moment może nastąpić.

   • xyva

    Rzucasz we mnie błotem i zamykasz mi usta. Tak traktowało się opozycję w komunizmie nadal za rządów Putina. Odrzucasz wszystkie argumenty, aby nie naruszyć przypadkowo twojej wiary w świętą prawdę. To nie jest poziom dyskusji, który można nazwać konstruktywną.
    Nie kieruj tematu na żydów bo mógłbym cię zaskoczyć moim doświadczeniem, a nie teorią. Po to dałem ten link aby odróżnić Żyda od Chazara.

    Sto pytań „Czy Rosjanie” więc dodam dwa swoje.
    Czy możesz kupić w sklepie coś wyprodukowanego przez Rosjan oprócz wódki i kałasznikowa?
    Czy widziałeś większe wszy niż te co przywlekli ze sobą podczas wojny sowieci ze wschodu?

    • Ciekawyyy

     Po za wódką i Kałasznikowami kupisz również nie mniej dobre czołgi i setki rodzai innego dobrego uzbrojenia, samochody ciężarowe dodatkowo tanio surowce 🙂
     Ruscy są COOL tylko trzeba mieć kasiorkę by było za co u nich kupować.

    • Ciekawyyy

     Nosiciele wszy może i bywali w Armi Czerwonej zbieranej ze wszystkiego co zdolne było do walki z Faszyzmem z tym że to było ponad 70 lat temu a dzisiaj Ruscy zawszeni na pewno nie bywają.

    • barbara

     Dla Ciebie liczą się wszy tylko? te sprzed 70-ciu lat? A co z dniem dzisiejszym? Jeszcze troczę i u nas też takie będą i być może tylko one, bo broni swojej nie mamy, rolnictwo nam rozpirzą to nawet gorzały nie będziemy mieli swojej i będziemy w gorszej sytuacji niż ruski 70 lat temu.

    • Admin

     xyva, nie podobasz mi się w tej fobii do naszych braci – Słowian. Rewolucja sowiecka miała za zadanie wymordowanie rosyjskich elit, efekt widać do dzisiaj. Ale nieprawdą jest, że Rosjanie to tylko wódka i kałasznikow. Rosjanie byli zawsze w czołówce naukowej świata, jako Słowianie należą do najbardziej inteligentnych ludzi, najzdolniejsi są wychwytywani i wyciągani z Rosji by pracować dla elit.
     Mimo to średni poziom edukacji w Rosji jest znacznie wyższy niż np. w USA! W Rosji np. bardzo rozwinięta jest technologia plazmy, prawdopodobnie stamtąd wyszła – do Iranu, gdzie zainteresował się nią Mehran Keshe.

     Poza tym widać, że nie słuchasz muzyki klasycznej. Nie interesujesz się nauką. Za nic masz sztukę.

    • Tomisław

     Technologia rozpijania.Dziś to dokładnie widać i u nich i u nas
     https://youtu.be/ZcW8IXvB7kQ

    • Majestic

     „Czy widziałeś większe wszy niż te co przywlekli ze sobą podczas wojny sowieci ze wschodu?” słuchaj do „kury nędzy ” po pierwsze Rosja była najczyściejszym Krajem w Europie Łaźnie sauny toalety były wszędzie nawet w Rzymie była tradycja po Et-Ruskach odnosnie łaźni i toalet , gdy przyszli pedofile w sukniach tysiąc lat temu wszystko zniszczyli i zakazali Rozumiesz !? a wszy to POLKI hodowały w czasie wojny aby z głodu nie zdechnąć Rozumiesz !? masz zero, mniej niż zero pojęcia ! ale nie jest za późno możesz się dokształcić ? zacznij od tego https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U i do” KURY NĘDZY ” nie podskakuj do mnie takim tonem ! odnoś się do faktów nie do mnie ROZUMIESZ !?? dla kogo wlasciwie pracujesz tutaj ? https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

    • Majestic

     „Nosiciele wszy może i bywali w Armii Czerwonej zbieranej ze wszystkiego co zdolne było do walki z Faszyzmem” dokladnie tak , NKWD było bezwzględne ,na dzisiejszych terenach odzyskanych w czasie wojny do zabezpieczenia tyłów używano jednostek składających się w wiekszosci z republik azjatyckich na bezpośredni front za bardzo się nie nadawali, rozkazy wykonywali bez jakichkolwiek uczuć albo przemyśleń bo wiedzieli co ich czeka ,z drugiej strony to oczywista chęć odwetu, wojna to straszna rzecz , dziwne że dzisiaj jest tylu ofensywnych naganiaczy , ale z reguły ci naganiacze to wiadomi ciągle ci sami , manipulują patriotyzmem , hasłami narodowymi , Jedynie Patriotyzm Słowiański jest godny uwagi , reszta to teatr grany dla gawiedzi przegrupowania zmiana pozycji tu więcej tu mniej a Naród Obłąkany zatraca wszystko ciągle coś ubywa , czegoś mniej https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A

   • xyva

    @Ciekawyyy „do walki z faszyzmem” ????
    Jakim faszyzmem? !7 wrześnie sowieci napadli na Polskę, a dopiero później wzięli się z Niemcami za łby. W Niemczech był nazizm, ale strzelali Niemcy.
    Po wojnie przerzucili okupacyjne wojska na nasz teren i około 200tyś. chazarskiej cywilnej swołoczy na stanowiska w władzach miast. Mordowali patriotyczną opozycję w Polsce jeszcze 15 lat po wojnie. Kariery robili tylko ci wybrańcy, a nas tylko powoli rusyfikowano bez wiedzy o życiu w innych krajach.
    Fakty ktoś tu chciał usłyszeć.

    • Ciekawyyy

     Oczywiście że dogadali się z Niemcami w obawie abyśmy ich nie uprzedzili znając już z praktyki wcześniejsze wyczyny wojenne Piłsudczyków vide 60 tysięcy Bolszewików wziętych do niewoli z których wielu zdechło z chorób/głodu i wycieńczenia a taka odwatykańska szuja Wyszyński jawnie publicznie gloryfikował tworzący się właśnie Faszyzm był jeszcze incydent Zaolzia pod auspicjami dziadka Hitlera tak że trudno się dziwić decyzji Stalina Mołotow Andropow.

     Bingo drogi Xyva : ((( i około 200tyś. chazarskiej cywilnej swołoczy na stanowiska w władzach miast )))

     To jednak Chazary a nie Rosjanie/Słowianie według Twojej nomenklatury Sowieci ?
     Nie ci sami czasem wymordowali 40 tysięcy Polaków w Katyniu Ostaszkowie i Kobielsku ?
     Zmartwię Cię Xyva – obecnie nie jesteśmy w pełni ani zrusyfikowani ani zangielszczeni za to z pewnością wydojeni do granic możliwości zresztą państwa jako takie nie plajtują (komornik zapieczętowanie terenu etc.) a jedynie pokolenia spłacają odsetki odsetek lichwiarskich kredytów ,,pomocowych” kosztem nędzy społecznej.

     Jeszcze ćwierć wieku temu Ruscy humanitarnie nas doili sorry spłacaliśmy dług wyzwolenia spod faszyzmu a od tamtej pory spłacamy dług który rośnie w astronomicznym tempie i nie sposób określić komu właściwie spłacamy zaś państwo jako takie toczy sie bezwładnie po równi pochyłej do upadku/zapaści.
     Najlepiej pomarzyć sobie o niezależnym państwie Polskim bo jak na razie od czasów zakichanego Chrztu Polski rzuca nami wiatr historii jak bezwolnym liskiem na wietrze od wschodu do zachodu i na powrót.

    • xyva

     @Ciekawyyy – Zapomniałeś dodać kto sponsoruje ten blog i skąd tutaj takie wybielanie wschodnich sąsiadów. Wiele to wyjaśni czytelnikom. Odwracanie kota ogonem to twoja specjalność, a mi nie płacą (jak mnie posądzasz) za dyskusję na takim poziomie. Dużo kasy życzę.

    • Ciekawyyy

     Nie mam pojęcia ani wiedzy o tym jakoby ktokolwiek i faktycznie sponsorował ten blog w celu wybielania wschodnich sąsiadów.
     Wszystko co pisze jest moim prywatnym (nie jestem na służbie) punktem widzenia i w zasadzie nic nie wyjaśniłeś czytelnikom po za mętną insynuacją a co gorsze uznałeś/domniemałeś uroiłeś sobie iź ja Ciebie posądzam iż Tobie ktokolwiek płaci za bazgrolenie.
     Również życzę Ci dużo z tym że mniejszej podejrzliwości tajemniczy Xyva

     PS Może obracam kota ogonem – na drugą stronę *wyłącznie do prania ale nie wyżymam bo by zdechł 🙁

  • Ciekawyyy

   Dlatego właśnie nie wyjdą na jaw by nie było rewolucji a gdy jednak wyjdą to tylko dlatego i w tym celu aby uzyskać efekt owszem rewolucji lecz sterowanej.