Petycja na stronie Białego Domu o wydanie nakazu aresztowania międzynarodowego zbrodniarza George’a Sorosa

Soros terroristPetycja ukazała się w dziale „Twój głos w Białym Domu” (Your Voice in the White House), rozpoczęto ją 21 stycznia 2017r.
Potrzebę wydania nakazu międzynarodowego aresztowania dla Sorosa twórcy petycji motywują tym, że stanowi on zagrożenie dla wolnego świata i stoi na drodze powrotu Ameryki do swojej wielkości. W punktach podano, że Soros:

 1. Finansuje otwarty bunty w wielkich miastach amerykańskich, których skutki liczą się w milionach dolarów strat majątkowych, a także w utracie życia.
 2. Próbuje manipulować demokratycznymi wyborami poprzez sponsorowanie finansowe wybranych kandydatów.
 3. Próbuje ukrócić amerykańską niezależność. Jego słowa: „Największą przeszkodą dla stabilnego i sprawiedliwego porządku świata są Stany Zjednoczone. Zmiana postawy i polityki Stanów Zjednoczonych pozostaje moim głównym priorytetem”.
 4. Jest manipulatorem finansowym. Soros zainicjował kryzys finansowy w Wielkiej Brytanii wpompowując 10 miliardów funtów sterlingów, wymuszając w ten sposób na siłę dewaluację waluty i zyskując dzięki temu miliardy profitów.

Tyle punktów wystarczy by wydać nakaz międzynarodowego aresztowania. Jeśli rząd USA wyjdzie z takim nakazem, to nie będzie miejsca na Ziemi, gdzie Soros się będzie mógł ukryć, tym bardziej, że już jest poszukiwany przez Rosję, a i inne kraje, w których dokonał spustoszenia szykują się z podobnymi nakazami.

Sorosa chcą zamknąć sami żydzi. Dostaję informacje ze środowisk żydowskich, że coraz bardziej są zbulwersowani jego osobą – nazistowskiego kapusia, który wydał na śmierć Niemcom setki, o ile nie tysiące niewinnych żydów.

Po aresztowaniu okaże się, że Soros jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, agentem wielkiej mafii Illuminati, rządzonej przez „żydowskich królów” – satanistycznych Rotszyldów wraz z ich „rodzinami” (tzw. Komitet 300). Okaże się też, że manipulacje finansowe to najmniejsze z przestępstw jakich on i jego możnowładczy dokonali, bowiem jak już wiemy z wielu niezależnych publikacji żydowska mafia stoi za większością wojen i ludobójstw jakie miały miejsce w ostatnich ponad dwóch stuleciach. Największe z tych zbrodni – ludobójstwo szczepionkowe i aborcyjne nadal ma miejsce. Ale zbrodniarze ostatecznie zostaną rozliczeni i ten czas nadchodzi bardzo szybko.

Były prezydent RP Bronisław Komorowski będzie się musiał tłumaczyć „często-gęsto” z jakich to powodów wręczył temu zbrodniarzowi Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Zarządcy Gazety Wyborczej też będą musieli się wytłumaczyć z tego czy i ile dostali od Sorosa za uznanie go „Człowiekiem Roku 2000”.

108 komentarzy Petycja na stronie Białego Domu o wydanie nakazu aresztowania międzynarodowego zbrodniarza George’a Sorosa

 • P

  Soros? Kolejna petycja!

  „Amerykanie domagają się wygnania Sorosa z USA”
  „Ponad 9 tys. Amerykanów podpisało petycję w sprawie zakazu wjazdu miliardera George’a Sorosa do USA skierowaną do prezydenta Donalda Trumpa.

  „Panie Prezydencie, prosimy o wprowadzenie zakazu wjazdu George’a Sorosa do kraju. Prosimy o wprowadzenie zakazu prowadzenia przez George’a Sorosa i członków jego rodziny biznesu w kraju, udzielania wsparcia politykom i ich fundacjom” — czytamy w petycji opublikowanej na stronie Change.org.

  „Prosimy o wydanie nakazu jego aresztowania za to, że płacił ludziom za udział w zamieszkach i akcjach protestacyjnych. Nie można pozwolić, żeby George Soros został w USA i kontynuował aktywną pracę sabotującą i niszczącą nasz kraj” — czytamy w dokumencie. ”

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201702164850252-Amerykanie-domagaja-sie-wygnania-Sorosa-z-USA/

  —–
  Moim zdaniem, skoro organizował marsze i protesty przeciwko Trumpowi, to wcale niewykluczone że to jego zwolennicy, a może nawet ludzie, tworzą te petycje. Ale jeśli nawet tak by było, to i tak, im więcej takich petycji, tym lepiej!

 • Maria

  Ważna petycja do podpisania : Nie dla glifosatu . O zakazie stosowania glifosatu roundup w Polsce i całej unii. Apel do podpisania tutaj :
  https://act.wemove.eu/campaigns/eci-glifosat-pl
  .
  Tu można przeczytać o zagrożeniach ze strony glifosatu i roundup’u :
  http://www.icppc.pl/antygmo/2016/10/zagrozenia-ze-strony-glifosatu-i-roundupu-najszerzej-uzywanych-w-uprawach-gmo-raport/

 • RealityMicha

  Świat jest inny odc.29 – Niewygodne fakty
  https://www.youtube.com/watch?v=yJ8VORmonkw

 • sprawdzam

  Unia za nasze pieniądze realizuje swoje cele.
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koleje-w-polsce-dotacje-unijne,248,0,2264312.html
  Gigantyczne pieniądze z Unii dla polskich kolei. Ważna trasa do remontu
  16.02.2017,
  750 milionów euro dla polskich kolei. Gigantyczna pomoc z Brukseli

  Fot. Piotr Mecik/ EastNews

  Ponad 750 milionów euro z unijnego budżetu zostanie przekazanych na modernizację linii kolejowej w Polsce na trasie Warszawa-Lublin. Informację w tej sprawie opublikowała Komisja Europejska. Modernizowany odcinek to fragment linii kolejowej łączącej Warszawę z Kijowem.
  […]

 • sprawdzam

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,143608,title,Czy-prezes-Kurski-pomoze-samotnej-matce,wid,18702804,wiadomosc.html
  Luiza Łuniewska
  akt. 15.02.2017, 14:03
  Czy prezes Kurski pomoże samotnej matce?

  Prezesie Kurski! Proszę umorzyć dług byłej pracowniczki TVP! – piszą do szefa państwowej telewizji internauci poruszeni historią samotnej matki, pani Ewy. Publiczna spółka ściąga od kobiety co miesiąc tysiąc złotych, bo… musiała za nią zapłacić składki ZUS. Ostatnią deską ratunku może być sądowa kasacja.

  http://i.wp.pl/a/f/png/37405/kura625.png
  Damian Duszczenko

  16 lat przepracowałam w poznańskim oddziale TVP – opowiada nam kobieta. – Robiłam newsy, programy społeczne, relacje na żywo. Teraz sama jestem tematem – mówi.

  Zaczęło się w 2010 roku, gdy w ramach zwolnień grupowych w TVP straciła pracę. Perspektywy zawodowe były kiepskie. Ktoś jej podpowiedział, że w trosce o przyszłą emeryturę powinna wystąpić do sądu o ustalenie stosunku pracy. Przez 9 lat w TVP pracowała na umowie o dzieło, choć musiała świadczyć pracę, jak jej koledzy i koleżanki na etacie.

  – Oczywiście w życiu bym do tego sądu nie poszła, gdybym wiedziała, że to tak się skończy! – mówi teraz.

  Wzbogaciła się na składkach ZUS

  Sąd Pracy przyznał jej rację. Nakazał, by TVP uiściła zaległe składki. Spółka podporządkowała się wyrokowi. Wpłaciła do ZUS prawie 80 tys. i niemal natychmiast… rozpoczęła odzyskiwanie tej kwoty od byłej pracownicy.

  To jakaś bzdura! – pomyślała, gdy pierwszy raz dostała z TVP pismo z żądaniem zwrotu. Zdaniem byłego pracodawcy pani Ewa wzbogaciła się bezpodstawnie. Bo jej zarobki netto na umowie o dzieło były wyższe niż byłyby, gdyby odciągano od nich składki ZUS.

  – Po pierwsze nie zarabiałam więcej niż ci, którzy mieli etaty. Po drugie, to przecież telewizja nie chciała opłacać moich składek! – denerwuje się kobieta.

  Zaraz po tym przyszedł PIT. Zusowskie składki opodatkowano, musiała zapłacić kilkanaście tysięcy. Próbowała się odwoływać, nie pomogło.

  Kolejne pismo to był pozew sądowy. TVP postanowiła w sądzie dochodzić pieniędzy za składki.

  W pierwszej instancji przegrała, w drugiej Sąd Apelacyjny roszczenie telewizji uwzględnił. W uzasadnieniu napisał, że Ewa jako dziennikarka wcale etatu mieć nie musiała. Bo ten zawód można wykonywać w różny formach.

  […]

  ••••••••••

  Tym samym mafia sądownicza zachęca do wykorzystywania i oszukiwania Polaków.

 • greg2014

  O tym jak Rockefeller, Soros i Jaruzelski obalili komunę w Polsce

  W 1989 roku, w wyniku farsy czerwcowych wyborów cały „obalony komunizm” rozsiadł się w obfitym składzie (65% miejsc) na ul. Wiejskiej w Warszawie, a w „chwilę” potem sowiecki generał został wybrany na urząd Prezydenta III RP. Ministrem Spraw Wewnętrznych w nierządzie Mazowieckiego został oczywiście „obalony” generał Kiszczak, co umożliwiło bezpieczne spalenie najważniejszych akt MSW.

  Operacja obalenia komuny, czyli rozpoczęcie procesu aktualizacji komunizmu z niewydolnej wersji sowieckiej do nowoczesnej wersji komunizmu zachodniego z dzisiejszym substytutem wolnego rynku, przebiegła, nie licząc drobnych incydentów, bez większych zakłóceń. Było to możliwe dzięki ignorancji polskiego społeczeństwa, przytłoczonego równocześnie biedą i dającą złudne nadzieje zachodnią i krajową propagandą.

  http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2017/02/15/58205_o-tym-jak-rockefeller-soros-i-jaruzelski-obalili-komune-w-polsce.html

  O Bolku ani słowa, o pionkach się nie rozmawia.

  • greg2014

   Z piwem to samo.
   Trujące szczyny.

   • Ania

    Ci , którzy się na piwie znają, mówią,że lepiej kupować piwo robione przez małe browary.
    Jest jeszcze jako tako naturalne.
    Te o znanych nazwach to tylko rozlewnie.
    Mieszają koncentrat o nieznanym składzie z wodą, dodają alkohol i już. Do butelek albo puszek i do sklepu.

   • P

    W Polsce na większości piw produkowanych przez wielkie korporacje nie jest nawet podawany skład!
    Chyba tylko na piwie Żywiec i Tyskie Klasyczne jest taka informacja (sama produkcja i tak ma niewiele wspólnego z piwowarstwem).
    Na pozostałych jest tylko lakoniczne: Skład: zawiera słód jęczmienny. Pomijam, że słód jest alergenem więc i tak to powinni podać. Informacja o zawartości słodu sugeruje, że jest to piwo wyprodukowane ze słodu jęczmiennego, w praktyce ilość może być śladowa. W innych krajach (np. Słowacja) skład musi być podawany, więc na najtańszych piwach jest informacja, że produkuje się je z kukurydzy….

    I taka jedna refleksja w tej kwestii… Za czasów PRL był sobie duży i znany browar, a piwo było cenione w kraju i za granicą. Browar kontraktował u okolicznych rolników jęczmień, którzy licznie go uprawiali i dostarczali, a później, ci sami rolnicy odbierali z browaru przetworzony jęczmień na pożywną paszę dla zwierząt hodowlanych. A dzisiaj… browar nadal jest. Należy do heinekena. Nikt już niczego nie uprawia, bo gotowy surowiec do produkcji przyjeżdża w beczkach, nierzadko z Holandii. Kilka dni i piwo zrobione. Były filmy dokumentalne, że dzisiaj nawet goryczkę zapewnia, zamiast chmielu, żółć bydlęca. Normalnie to odpad, który trzeba by było utylizować, ale na szczęście wszystko idzie do browarów….

    Jak piwa to małe regionalne browary. Do picia nadają się też Ciechan, Miłosław, Amber, Manufaktura piwna.
    Przydałyby się piwa ekologiczne, bo i tak większość zawiera glifosat z rudnoup’u i tym podobnych herbicydów…

 • greg2014

  Tama Oroville w Kaliforni prawdopodobnie padnie i zaleje wszystko poniżej.
  Na Youtubie jest pełno filmikow.
  Klasyczny przykład złej inżynierii i tandety.
  Prognoza pogody nie jest dobra.Ma padać.”