PILNE: Natychmiast wzmocnijcie mnie, bo wszystko wróci do samego początku. Usuwamy Rostuwyzowych.

Dzieją się bardzo dziwne rzeczy, ci co pozostali musieli dostać bardzo dużą moc skądś wyżej. Mam totalnie zablokowane wskazania wahadełkiem, jedynie co mi zostaje to „widzenie”, bardzo niewyraźne – widzę całą masę ciemnych postaci wokół siebie, są duże, bardzo wrogie – wyglądają jak chmury burzowe. Wiem, że jak ze mną skończą to nikt z was nie będzie mógł dokończyć oczyszczenia. Zarówno prezydent Putin jak i Trump są bardzo zajęci fizycznym czyszczenie otoczenia.
Tymczasem klony i hologramy nagle wróciły – z większym natężeniem, podejrzewam, że doszło do manipulacji czasem.

Zanim przystąpicie do Medytacji, oczyśćcie się w wszystkich hologramów, implantów, przyczepów, podczepów i panitów (siatki holograficzne ograniczające waszą moc).

W MEDYTACJI KONIECZNIE USUŃMY TE CIEMNE POSTACI, SĄ JAKBY Z WYŻSZEGO POZIOMU* – MUSIMY JE SPALIĆ NA SZARY POPIÓŁ, NASTĘPNIE ZNEUTRALIZOWAĆ ŚWIATŁEM SŁONECZNYM I WYLAĆ TEN SYF JAKO CIECZ DO KANAŁU.
NIECH PÓŹNIEJ WSZYSTKIE PUSTE MIEJSCA ZOSTANĄ WYPEŁNIONE NIEBIESKIM ŚWIATŁEM MIŁOŚCI.

Wzmacniamy też najbardziej aktywnych na tym blogu – pójdzie zaraz na nich potężny atak. Trudno, musimy to przetrzymać. Zaraz jak ich usuniemy, to wrócimy do naszej ścieżki czasowej.

* Wychodzi mi, że te ciemne postaci to jest rodzina złych dusz ROSTUWYZOW, z poziomu o 4 wyższego niż nasz.

188 komentarzy PILNE: Natychmiast wzmocnijcie mnie, bo wszystko wróci do samego początku. Usuwamy Rostuwyzowych.

 • nina

  ————— Marek dla Ciebie —- https://www.youtube.com/watch?v=CnkXu4Dpd0c

 • Luccilla

  Zdaje się że avatar Trump został przejęty przez reptilian, annunaki, żydoszczury i żydomasonów. A ty TW Janusz niezłą propagandę robisz hehe, może ty dalej pracujesz dla tajnych służb tylko że z żydokomuny SB, przeniosłeś się do żydojankesów z CIA?

  • Wahadło

   Luccilla nic do ciebie nie mam ale może też se wrzuć na luz…bo to niby śmieszne ale w takiej częstotliwości i mnogości wcale nie bawi….rodzice nie uczyli cię że nie ładnie naśmiewać się z ludzi którzy potrzebują pomocy….

   • nadchodzą nadchodzą

    MP nie da się pomóc – zero krytycyzmu w stosunku do samego siebie, no ale przy tej chorobie tak jest, chory nie dopuszcza możliwości, że jest chory. Trzeba czekać, aż coś odwali konkretnego. Kogoś zaatakuje, sąsiedzi zeznają, że słyszeli groźby, że boją się o życie, itd.

 • ARTON55

  ZAJMIJCIE SIĘ TEMATEM PRZEDŁUŻANIA ŻYCIA POPRZEZ ODNOWIENIE WSZYSTKICH KOMÓREK ZA POMOCĄ REGENERACJI TEJ PIERWOTNEJ Z KTÓREJ POWSTAŁO NASZE CIAŁO. https://www.youtube.com/watch?v=JuTo6HfMhT8

 • Anonim

  ZAJMIJCIE SIĘ TEMATEM PRZEDŁUŻANIA ŻYCIA POPRZEZ ODNOWIENIE WSZYSTKICH KOMÓREK ZA POMOCĄ REGENERACJI TEJ PIERWOTNEJ Z KTÓREJ POWSTAŁO NASZE CIAŁO. https://www.youtube.com/watch?v=JuTo6HfMhT8

 • „NAUCZYCIELKA ” przyrody , widać że fach idzie w parze z przekonaniami pozazdrościć młodzieży magistra w swojej profesji https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/skrzydlow-po-zaniedbanego-psa-jechali-az-z-dolnego-slaska/w409b69

 • Tymo Legano

  Marek, to wszystko to schizofrenia. Zobacz, to wszystko się stopniowo pogłębia.
  Nie musisz mi wierzyć, poczytaj o tym na wikipedii czy gdziekolwiek i zobacz, jak wiele rzeczy się sprawdza.
  Nie musisz się leczyć, najważniejsze, żebyś zdał sobie z tego sprawę. Nie jest z tobą tak źle, masz te 50 ileś lat. Jeszcze ze 20-30 przed tobą. Chcesz je przeżyć jako wariat z mózgiem rozszarpanym psychotropami? Bo tak się stanie, kiedy skierują cię na leczenie przymusowe. Możesz to jeszcze skończyć samemu. Możesz przestać wierzyć napadom tej choroby i radzić z sobie z nią przez zaufanego lekarza, albo czekać aż będzie z tobą tak źle, że zabiorą cię na przymusowe. Ale wtedy będzie już za późno.

  • Grzegorz

   Niestety muszę stwierdzić ze smutkiem. Że Marek odlatuje. Marku takie są właśnie objawy schizofrenii maniakalnej, czy paranoidalnej. Uwierzyłeś temu oszustowi Kesche. A potem w jego wahadełko. Odrzuć to w diabły, i wracaj do realnego świata.Z diabłami walczyć nie należy, bo zwariujesz. Możesz ich tylko zignorować, bo wciągną cię coraz głębiej. Co się właśnie z tobą dzieje. Jak myślisz wojować z całym światem. Czym wahadełkiem.?? Czy miękkim kutasem.Wymyślasz gigatony bombki wodorowe nie zdając z tego sprawy że gigatonami rozwalić można cała planetę. Przecież te twoje diagnozy nie mają potwierdzenia w realu. Jedynie twoje wahadełko ci tak pokazuje . Myślę że ktoś specjalnie ci to robi żeby się z tobą zabawić, i zniszczyć totalnie.

   • Leszek

    nie! to nie o to chodzi,
    niewielu ludzi na świecie ma dar widzenia,
    Marek przeczytał najwyraźniej zbyt wiele lektur spiskowych i głowa niewytrzymała – powinien sobie wyluzować i zrobić urlop ze 2 lata i tak nic nie zmieni, ziemia przejdzie w 5D a może i nie, zobaczymy.
    99,9% ludzi na świecie to niewidome klony, żyjący jak w matrixie, do tego 80% z nich to imbecyle,
    rządzi lucyfer i sztuczna inteligencja, sekty masońskie wykonują tylko rozkazy –
    ponad 90% polityków jest masonami, pozostali są szybko usuwani, to są fakty – nie spiskowe teorie

   • Turkus

    Abyśmy wszyscy mogli wrócić do realnego świata, musimy dokończyć to, co własnie robimy – pokonać wszechobecne zło. Walczyć trzeba do końca i skutecznie. „Ciemni” tylko czekają, by strach sparaliżował ludzi. Dlatego nie można odpuścić, ani na trochę.
    Z twojego komentarza wynika, że nie rozumiesz tego, o czym tu piszemy.
    Zapewne, gdybyś usłyszał to w telewizji / we wiodących mediach „poprawnego myślenia” /, to przyjąłbyś to, jak wyrocznię bez ujadania. A tu sobie pozwalasz na niestosowne wypowiedzi – skromnie mówiąc.

    • Wahadło

     Turkus najbardziej paraliżują ludzi komentarze twojego typu…gadasz o strachu a sam straszysz…. też weź sobie wolne dobrze ci zrobi….

  • Wahadło

   Tak Marku weź sobie wolne od tych ciemnych plam które widzisz nie zwracaj uwagi na weź lepiej gorący prysznic albo zimny zrelaksuj się zjedz coś normalnego. A wahadło też zostaw bo sam się oszukujesz i dobrze o tym wiesz … tylko nie zwracasz na to uwagi. Poprostu wrzuć na luz już starczy tego ratowania świata bo i bez ciebie się obroni ty już zrobiłeś swoje…. normalnie odpocznij a jak odpoczniesz zapytaj się jeszcze raz co jest czym i kiedy….

   • Leszek

    Marek bynajmniej próbuje,
    gorzej z tymi co budzą się w momencie gdy leżą w trumnie i dopiero wtedy zaczynają krzyczeć

 • nina

  ———-OKŁAMAĆ ŚWIAT — i niestety skurwielom to się udaje jak długo jeszcze ???.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/05/medialne-epidemie-propaganda-oparta-na.html

 • https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/emigracja-wyjazd-do-pracy,4,0,2389252.html RODACY wracajcie czekamy !!! na wasza kasę, a za rok będziecie spieszczać ponownie w międzyczasie Wasze Dzieci otrzymają najlepsza na świecie serwis szczepionkowy refundowany ! i wiele innych atrakcji .

 • Mateusz

  Panie Marku , no niestety jest tak jak pisałem . Został pan opętany! normalny człowiek nie może widzieć duchów , dziwnych postaci itp.. itd.. Tak jak już ktoś wspomniał , trzeba sie panu modlić do jednego prawdziwego Boga , inaczej psychiatryk jak nic. Ewentualnie egzorcysta jeszcze pomoże.

 • panoramix

  Marku,

  Poprzez swoje działania z nanowahadełkiem otworzyłeś się na działanie złych duchów, które teraz mają do ciebie dostęp. Nie zaufałeś Bogu lecz skłoniłeś się ku bożkom, a teraz będziesz ponosił tego konsekwencje. Jeżeli jesteś jeszcze w stanie to oddaj swoje życie Jezusowi i zaufaj Jego miłości. Odetnij się od tego wszystkiego i rozpocznij prawdziwą modlitwę do Jedynego Prawdziwego Boga, którym jest Jezus Chrystus. On w swej mocy ma wszystko co na niebie i na ziemi i nie ma dla Niego problemu, którego by nie mógł rozwiązać.

  • robert

   Dokladnie tak jak piszesz.

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Jezus nigdy nie powiedzial, ze jest Bogiem. Nigdy tez nie kazal sie modlic do siebie.
   Kolega pewnie pisze o tym „jezusie“ created in Poland ?

   • w

    Jezus został uznany za syna Bożego na soborze. Te sobory to takie spotkania aby napisać erratę do Biblii 🙂

   • Быдлошевский Л.З. ale jest inaczej tu się kasę robi im więcej tym więcej kasy http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1244 z jednego „BOGA ” wyprodukowano już tysiace bożków moher mohera moherem pogania !

   • panoramix

    Jezus jest Synem Bożym i nawet tyle wystarczy, aby wiedzieć, że jest również Bogiem. Czy ty jako syn nie jesteś człowiekiem jak twój ojciec? Tak samo Jezus jest Bogiem tak jak Jego Ojciec. Jeżeli masz wątpliwości to zapraszam po więcej.

    • „Jezus jest Bogiem tak jak Jego Ojciec. ” ??? „Jego Ojciec” jakie imię ma Ten Ojciec? tyle religii mówi o bogach Bogu ?

    • panoramix

     Mówię o biblijnym Bogu JHWH

    • „Mówię o biblijnym Bogu” i On jest Ojcem Chrystusa ?

    • panoramix

     Tak jest przyjacielu. Jeżeli do czegoś zmierzasz napisz to od razu, niepotrzebnie rozciągamy komentarze

    • chcialem się jedynie upewnić , bo nie dawałem wiary że te dwie Postacie można z sobą łączyć , ktoś kto morduje pastuchów ,z orbity zrzuca maszyny do produkcji bakterii ustawia namiot spotkań itd jest Ojcem Chrystusa ? no ale wolna wola ? z drugiej strony dzięki za szczerość bo wiekszosc wiernych- parafian nie wie o tym ,jakoś ekumenia pomija Wszechmogącego, Ojca , jakby nie istniał , zwlaszcza Jego wyczyny bomby atomowe w kilku miastach „””Jahwe zniszczył miasta wraz z mieszkańcami i roślinnością w całym okręgu: Sodomę i Gomorę, Seboim i Admę (Pwt 29:22). Wczesnym rankiem Abraham ujrzał, jak z pobliskich miast unosi się gęsty dym.””” https://utilitymon.blogspot.de/2015/12/najlepsze-masakry-pana-boga.html

    • panoramix

     Pismo Święte łączy te postacie. Ojciec je łączy oraz Syn także je łączy, czy zatem my możemy czynić coś innego niż również je połączyć? W przeciwnym wypadku zarzucaliby nam sprzeczność ze Słowem Bożym.
     Orbity, produkcja bakterii, bomby, to tylko twoje interpretacje z dzisiejszego punktu widzenia, bez zrozumienia zwyczajów, wierzeń czy zasad panujących kilka tysięcy lat temu. Nie zapominaj, że dla Boga najważniejsze jest życie wieczne, czyli to co w człowieku nie umiera. Ciało jest przemijające i czasem lepiej, żeby ciało umarło niż ma „umrzeć” dusza.
     Czy myślisz, że Bóg tak po prostu morduje za narzekanie? Ja myślę, że wszyscy ponosimy konsekwencje swoich złych wyborów, Bóg jedynie może dopuszczać to co ma nastąpić jako sprawiedliwa konsekwencja naszych poczynań.
     „Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie], wyrok sobie spożywa i pije. Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło” 1 Kor 11:29

    • ja się nie zgadzam , niema nie było wolnego wyboru , no i ta dyktatura to nie jest w naturze Prawdziwych Ludzi a co mówić o jakimś „bogu ” ponoć stworzył cale uniwersum a ugania się za pastuchami po pustyni aby ich fizycznie unicestwić to raczej Szatanowo .

    • Wahadło

     Majestic a ty gdzie się w tym dowcipie tak wyrobiłeś… uważaj żebyś pierwszy nie zatęsknił za tym Bogiem…wasze mądrości dosłownie powalają…

    • Vismaya

     To jest proste jak metalowy drut …
     jak jest Bóg, to musi być i szatan …

     a jak nie ma Boga
     to i nie ma szatana ….

     tylko źli ludzie, którzy utrudniają innym życie.

    • panoramix

     Dlaczego uważasz, że nie ma wolnego wyboru? Natura złych ludzi wynika z tego do kogo się skłaniają. Czy to, że Bóg stworzył całe uniwersum stoi w jakiejś sprzeczności z tym, że upodobał sobie ludzi jako istoty, które stworzył na swój obraz i podobieństwo?

    • „Dlaczego uważasz, że nie ma wolnego wyboru? ” zobacz wątpię aby każdy jeden z Nich chcial tam być https://www.youtube.com/watch?v=Omd9_FJnerY Masz pozorny wybór ale już wybrany .

    • panoramix

     Śmierć ziemska to tylko pewien etap, ty traktujesz to jako ostateczny koniec. Wyborem jest to gdzie się znajdziemy po tym przejściu.

    • Wahadło

     Majestic geniuszu z tym nagraniem pomyliłeś adres…..

    • „Śmierć ziemska to tylko pewien etap,” oczywiscie ale 80 milionów ofiar śmiertelnych w 2 wojnie to tylko pewien etap ? to plany takich zbrodni są planem Miłosiernego Boga ?! albo Wolnym Wyborem tych ofiar ? ja się z tym nie zgadzam moze Pani Vismaya tak ? wszak podważa moja prawdę a 80 milionów ofiar śmiertelnych mieści się w mojej prawdzie .

    • Wahadło

     Majestic ty myślisz trochę? A to Bóg zabijał człowieka w tej wojnie czy człowiek człowieka?

    • panoramix

     Przecież już pisałem, że wojny i śmierć od kulki w głowę są konsekwencją zachowania i wyborów ludzi. Dlaczego niby to miałoby być planem Boga? Bóg zaplanował piękny raj i pozostawił człowiekowi wolny wybór, człowiek zniszczył to piękno, ale mimo wszystko Bóg podjął dalsze kroki, aby przywrócić to wspaniałe miejsce i posłał swojego Syna Jezusa Chrystusa, aby odkupił nas z niewoli grzechu.

     „Położył przed tobą ogień i wodę, co zechcesz, po to wyciągniesz rękę. Przed ludźmi życie i śmierć, co ci się podoba, to będzie ci dane” Syr 15:16

    • Wahadło

     Majestic ty myślisz trochę? Raczej nie. A to Bóg zabijał człowieka w tej wojnie czy człowiek człowieka?

    • Vismaya

     Człowiek nie jest ofiarą Boga,
     tylko swoich własnych błędów.

     I już nie straszcie nikogo Bogiem,
     bo to żałosne przedstawienie.

   • Wahadło

    Sami fachowcy….. jak na targu jakimś targujecie się….

  • kompletne bzdury ! zabobon dogmat moherowy, nic więcej ! https://www.youtube.com/watch?v=hpfTNDSnTjU oblicza zaufania http://irlandia.ie/wiadomosci/irlandia/1028-zakonnice-w-irlandii-pogrzebaly-800-dzieci-w-szambie.html http://kkpp.blox.pl/2014/04/Rola-Kosciola-katolickiego-w-ludobojstwie-w.html Szukajcie u siebie szatana bo owoce wskazują dokladnie jego twarz i siedzibę . „” bożków”” !!!? https://utilitymon.blogspot.de/2015/12/najlepsze-masakry-pana-boga.html ZOSTAŃCIE PRZEKLĘCI TYM MIŁOSIERDZIEM BOŻYM !!!

   • Jan

    Nienawidzące bezrozumy jak Majestic itp itd posłuchajcie siebie. Nie potraficie odróżnić słabości, grzechów od choroby i agentury.Wy pasiecie się nienawiścią. Jesteście gorsi od tych których pomawiacie. Spadajcie w szambo bo tam wasze miejsce.

    • „Jesteście gorsi” chciałbyś aby tak było bo prawdy nie możesz przetrawić , to co wypunktowałeś moze zaistnieć w odsetku procenta jako przypadek nieświadomość itd , ale tutaj jest szatańska rzeczywistosc w niemal stu procentach , wiec Doznaj Siebie w Sobie i na Sobie to Pomawianie ,i nie narzekaj jak będzie za syto , wszak to tylko wymysł tych gorszych, szybkiego powodzenia !

    • Vismaya

     A jaka jest Prawda?
     Waćpan Majestic dostał już na nią licencję…
     czy dopiero szykuje się do matury?

    • Vismaya prawda to sumienie Ty tego nie zrozumiesz bo nie posiadasz sumienia , udowodniłaś to już wystarczajaco dużo, niesamowita krótkowzroczność , niedojrzała swiadomosc, opatrujesz pobitego psa a kata celowo nie widzisz to jest Twoja świętość Twoje oblicze , no i jak ubierzesz się w piękne piórka to będziesz widziana jak jakiś Chrystus -Zbawiciel . ” A jaka jest Prawda?” mało Ci aby to stwierdzić ? no to doznaj TEGO najlepszy sposób w szukaniu prawdy chyba nie zaprzeczysz ? Doznaj Siebie w Sobie w kazdym przypadku ofiary , ale chyba nie masz obaw skoro wątpisz „””A jaka jest Prawda?””” ten znak zapytania mówi za wszystko , przecież egzaminy dojrzałości już masz za sobą Powodzenia !

    • Vismaya

     You sure, że ja sumienia nie posiadam?
     taka twoja diagnoza, znaczy pewnikiem demon w tobie przemawia, który chce mnie obetrzeć z resztek ludzkiej godności.
     To jesteś cały Ty Majestic …
     i tak jak na ziemi ci płasko … tak i głowie …
     i ty już ludziom diagnoz nie wystawiaj, bo nie wyjdziesz z piekła własnego sumienia.

    • nic nie wystawiam odbijam dokladnie to co Wyemitowałaś , odniosłem się do znaku zapytania , to Ty wystawiłaś Diagnozę oczywistą rażące fakty obwarowałaś wątpliwością zeszło to z Ciebie jak woda pod prysznicem , jako jedna z pierwszych zadałaś kłam oczywisty tam gdzie Czlowiek powinien całkiem inaczej reagować , jest to niesamowicie rażące gdy przyczyny cierpienia są zamiatane pod dywan dogmatów .

    • Wahadło

     Majestic widzę ty tu najmądrzejszy a zobacz że nikt ciebie słuchać nie chce jakoś….co za błyskotliwy i bystry umysł i jaki szybki… a nie to nie o tobie wybacz…

    • Vismaya

     Nie odbijasz mojej diagnozy …
     bo ja ci mogę powiedzieć o tobie, że jesteś strasznie naiwny i głupi …
     a ty wmieszałeś w to Jezusa i mój satanizm 😉 … nie wie wiedzieć po co?
     Aby podkreślić moje zło, głupotę … czy swoje?

     Ja jestem na tyle mądra, że nie walczę z bogami z żadnego kościoła … bo za krótki mój rozumek do nich…. i nie chcę doświadczyć ich rózgi.
     Ale wy walczcie jak musicie, skoro z was tacy mocarze.

    • Wahadło pisz co chcesz ? żyj i daj innym żyć , to takie prawo kosmosu ponoć ? Wolna Wola to zakres tolerancji , ktoś kto ukrywa niekoniecznie prawdę ale zaistniałe i istniejące fakty zdarzenia jest fałszywcem i nie jest Człowiekiem bo Czlowiek posiada Sumienie , sumienie to przekaz z Nad duszy , a to świadczy o pełnej Kreacji od zarania swiadomosci .

    • Wahadło

     Majestic geniuszu a co to ma wspólnego z tym dialogiem tutaj…masz jakiś syndrom sumienia czy się tylko zacząłeś i ciężko ci sklecić coś sensownego ponadto….

    • Wahadło

     zaciąłeś

    • „bo za krótki mój rozumek do nich” a co nie jesteś dzieckiem bożym na wzór i podobieństwo ? no szkoda , ale w przypadku pogromcy Sodomy to nie dziwi bo jak można ojcu niebieskiemu przeszkadzać ojciec to Ojciec tylko pogratulować . ludzkie Atrapy to takie zombie odporne na wszystko bo niczego nie posiadają oprócz swojej powłoki ,bio -robot , zdrowy, bogaty, pazerny,chciwy ,pełna znieczulica , jak upodli i zamorduje miliony to poda przed kamerami kromkę chleba dla kilku swoich ofiar .

    • Wahadło

     Majestic czy możesz się skupić choć raz i napisać coś z sensem? I zrozumiale bo raczej nie nadążam za twoją błyskotliwą obserwacją życia…

    • Vismaya

     Na tym blogu jest kilku wielkich geniuszy umysłowych …
     ciężko temu zaprzeczyć…
     jeszcze ciężej z nimi dyskutować…
     i tak później wygląda nasza ludzka rzeczywistość…

     i jak to fajnie, że jest na kogo zwalić własną głupotę…
     winę za to ponoszą, tak po połówce: Bóg i żydzi.
     Wy tu dalej walcie … a j idę do swoich zajęć… zanim mi podeślecie mola z ładunkiem atomowym.

     Życzę zdrówka wszystkim geniuszom.

    • Wahadło co za błyskotliwy i bystry umysł i jaki szybki , to do ciebie ja „zaciąłeś” a ty nie jesteś szybki już potworzone kontynuuj dalej w dialogu , ale nie ograniczaj się tylko do mnie pokaz te błyskotliwość i resztę , sukces leży w twojej bystrości a „syndrom sumienia” zostaw w sumie to nie miało być do ciebie ,jako geniusz w analogii jesteś zapewne dysponentem nie jednego sumienia !? .

    • „Majestic czy możesz się skupić choć raz i napisać coś z sensem” nie czytaj tego!?? ja odwzajemnię się tym samym . moze Ktoś gdzieś to przeczyta doceni coś zrozumie , itd ? Dobranoc Wszystkim

    • Wahadło

     Zapomniałem dodać i jaki wrażliwy…. geniuszu nie dogadamy się…

  • Irol

   Marek jest zajęty. Ja odpowiem. Nic.
   Sąd Najwyższy w USA rój temu już zablokował te bezprawne roszczenia ( Polonia zadziałała), więc ten przepis jest martwy. Prawem precedensu żaden sąd w USA nie jest w stanie zmienić już wyroku sądu najwyższego, a ustawa która ma już ustanowiony precedens nie może być realizowana w USA. Taki gniot bo ustawy uchwalone w USA nie obowiązują poza terytorium USA.

   • Irol

    Rój = rok temu

    • Luccilla

     Za dużo słuchasz propagandy pisowskich komunistów którzy nie zrobili nic by to zablokować i prawdopodobnie dogadali się z żydami stąd też objawił się nasz obrońca Johny daniels. Martwym przepisem jest polska ustawa o „polskich obozach śmierci” ponieważ państwo izrael cały czas ją świadomie łamie a my nic im nie możemy zrobić bo powiedzą hola hola polin nie fikajcie bo wam nie damy kredytów i za co będziecie opłacać program patologia 500+ ? W USA nie uchwala się ustaw dla zabawy tylko po to by wprowadzić to w życie, żydzi nie po to forsują takie zapisy żeby potem było to martwym prawem tylko robią to po to by wdrażać takie ustawy w życie, jeśli USA dadzą nam wybór: płacicie albo sankcje, to sankcje wyniosą tyle że bardziej będzie się opłacało zapłacić.

 • nina

  ————–Polski CHŁOP WALCZY.
  Walczy o swoją przyszłość , naszą zresztą też. Martwi mnie,że otoczony medialnie jest przez ludzi,którzy tkwią w tych samych koleinach co żydoPIS. A tu trzeba SŁOWIAŃSKIEJ SIŁY !i słowiańskiego człowieka. Mędlarowi patronuje kś Kneblewski , dziennikarz real24 ma wrośnięty płatek ucha w głowę.
  https://www.youtube.com/watch?v=1pBduggrgyw

 • nina

  ————–ŻYD BENJAMIN FULFORD donosi.
  Na pewno na świecie są siły, które walczą o ziemię,o nas ludzi.Zło prze do wywołania 3WŚ, ale jak widać nie udaje się, miejmy nadzieję,że sie nie uda.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/05/benjamin-fulford-07-maja-2018-r-caosc.html

 • Rafał Lewczuk

  Marek, czy zaprzyjaźniłeś się już z:

  http://old.sysplex.pl/foto.jpg

  ?

  Widzę, że zainteresowania macie podobne. Na zdjęciu wyżej namiot z folii aluminiowej. Tak sobie myślę, że co dwie głowy to nie jedna. Kto wie, jakie wspaniałe rzeczy moglibyście wspólnie robić dla dobra mieszkańców Ziemi, co to by szybciej znaleźli się w 5D.

 • Aaron Grundbaum

  „Puściłem komentarze bez moderacji, zobaczymy jak to pójdzie.”

  A jak ma pójść? Po tym komentarzu szybko włączysz moderację z powrotem. Kobitę byś sobie znalazł, stary kawalerze mieszkający z matką. Ja rozumiem, że nanowahadełko można pytać o różne rzeczy, ale czemu Marek Podlecki używa go do określania długości penisów u innych mężczyzn?
  Kup sobie może parówkę, podobno pomaga na kompleksy.

  • Wahadło

   Może i Marek powinien przeprosić oficjalnie za to że tak wszystkich uśmiercał i może to zrobi jak sam zrozumie ile jadu wyprodukował a który jak widać udziela się mocno co poniektórym w ich komentarzach…. ale już na pewno ci co tacy milusi wcale nie są lepsi od Marka i jak mają jeszcze trochę klepek to niech mocno się zastanowią co piszą….

 • Marek

  Puściłem komentarze bez moderacji, zobaczymy jak to pójdzie. Nie ma sensu blokować, agentura nie ma tu dostępu, jeśli w ogóle można mówić o jakiejś agenturze. Trump z Putinem + Koalicja rozwalili ich doszczętnie. Do tego musiały dołączyć siły „nieziemskie” na innych poziomach, bo żydzi otrzymali wsparcie z wyżej – jak na Ziemi w różnych krajach i tam siedzieli cicho i czekali Sayanim, czyli ukryci żydzi, którzy po cichu praktykowali swoją chorą „religię” i czekali na „Mesjasza”. To się doczekali – w Czarnej Dziurze. 🙂

  • LUCCILLA

   Ojcze Jezusa, nieśmiertelny awatarze lecz się na łeb, Trump i Putin mają wojnę zastępczą przeciwko sobie w Syrii, a Trump stoi po stronie izraela, jesteś po prostu idiotą esbecki donosicielu.

  • Mojsze

   Podlecki zrobiłeś sobie tą lewatywe z Co2? A złoto zmaterializowales tak jak ci Keshe mówił? W styczniu mi groziles, że nie dozyje następnego dnia. Ja żyję i mam się świetnie. A ty dziadu jak tam? Dalej łysy jesteś? Mamę posuwasz nadal?

   • MM

    do Mojsze – Fajnie się „bawisz” dokopując innym ?
    może wróć do piaskownicy

  • Wahadło

   Marku odpocznij lepiej wkońcu prześpij się bo tu ci nikt nie ucieknie….

  • Turkus

   Kto tym razem kazał ci wyłączyć moderację, Trump czy Putin? Dawno tu nie pisali, czyżbyście mieli jakiś inny kanał komunikacji?

   • Tomasz

    @Turkus, jeśli nic ci się tutaj nie podoba to po co odwiedzasz tą stronę?jesteś zamknięta\nięty w słoiku i internet to tylko twój świat?:-)

 • nina

  ————- PABIEDA
  Pięknie , z godnością , z poszanowaniem, świętują ZWYCIĘSTWO. A niby co ? świętować ma ruski Człowiek, jaką wartość ma świętować Naród, którego szczere serce dawno , dawno temu okręcono drutem kolczastym. Ruski człowiek dzisiaj świętuje swoją wolność . Szczerbata ta wolność, rogata a nawet może złudna – ale na swojej ziemi doznawana. I to jest szczęście i powód do radości.
  https://www.youtube.com/watch?v=LPJqaV_hGAI
  W Polsce zwycięstwa NIE MA !! to i radości ni jak wyjrzeć zza śmietnika – bo tu Polaku rozgrywa się DRAMAT, o którym świat nie wie a nawet niekiedy sama ofiara.
  https://www.youtube.com/watch?v=a5DOwwCZHPs

 • Ania

  dodane dzisiaj przez Alien:

  Piękne i do sprawdzenia.
  http://davidicke.pl/forum/luzne-i-subiektywne-przemyslenia-na-temat-swiata-t12765-30.html#p213136

  To, że ten Świat w Tu i Teraz podnosi swoje Wibracje to widać,
  jednak z tym wiąże się budzenie Świadomości a ta ma bardzo DUŻY wpływ na Twoją Rzeczywistość.
  Często to co wg. niektórych chce Wam zrobić krzywdę, to wytwór Waszej wyobraźni, sama myśl o Tym.
  A to co u góry to zwykłe..lub niezwykłe „hologramy”.
  Mózg Ludzki jest stworzony do budowy tego Świata i to od Was zależy jak go wykorzystacie.
  Jeżeli chcecie być Budowniczymi pięknego i wspaniałego Świata myślcie POZYTYWNIE i otaczajcie się jak najwięcej osobami i miejscami o Pozytywnych Wibracjach. Natura, Restauracja itd.
  Odłaczcie się od mediów które Wami manipulują, „prognoz”, negatywnych informacji, w ten sposób tworzycie ich rzeczywistość.
  Przyswojona informacja staje się rzeczywistością, i będzie się to dziać coraz szybciej.
  Jeszcze jedno, Wszechświat nie zna słowa „nie”. Dlatego jeżeli cały czas zaznaczasz, ze czegoś nie chcesz i tak to przyciągniesz.
  Dlatego myśl czego PRAGNIESZ, czego chcesz i to otrzymasz..odrzuć negatywne myśli emocje, ładuj się Światłem i Badź Światłem a wtedy Twoje Życie zmieni się na Lepsze 🙂
  Wszystko jest energią i to co posyłasz staje się rzeczywistością..materialną bądź wizualną (hologramy).
  I pamiętajcie, że Największa Energia tego Świata to WIARA, MIŁOŚĆ i PRZEBACZANIE.
  Nawet jeżeli jest coś nie po Twojej myśli, weź Trzy głebokie wdechy Nosem, które napełnią Cię Światłem, i trzy powolne wydechy ustami które usuną z Ciebie to wszystko co Cię blokuje czy zaprząta Twój umysł, niech to wyjdzie na zewnątrz i zostanie „spalone”..wizualizuj sobie wszystko, to wzmacnia myśl.
  Ten kto to zrozumie będzie Największym Bogaczem na Tym Świecie. ;)”
  ..przynajmniej spróbujcie..

  • Mira

   „Mózg Ludzki jest stworzony do budowy tego Świata i to od Was zależy jak go wykorzystacie.”
   I to jest samo sedno! I za pomocą naszych umysłów ( media/informacje)jesteśmy skutecznie manipulowani – jeśli wierzymy w to, co nam wkładają, dajemy się wikłać w konflikty tworzone przez „władzę”, tworzymy ich rzeczywistość!
   Ale to tylko pół prawdy; druga połowa to emocje, które są stwórczą energią – bez nich, bez pasji, sama myśl nic nie stworzy. To dlatego wprogramowano nam strach dlatego niszczy się samoocenę dziecka ( wszak urodziło się jako grzesznik), dlatego wymyślono metody manipulacji tłumem. Ech, długo można by pisać….
   Ciekawe, skąd noworodek „wie”, że ma umrzeć, bo mu wstrzyknęli mieszankę aluminium, rtęci i glifosatu?
   Tak więc sporo prawdy w tym tekście, ale nie cała prawda.

 • celebryta

  Coś dla Marka Podleckiego. Pewno bardzo się zdziwi i będzie w szoku ale jest to prawda.
  Spotkanie odbędzie się w mieście KRAKÓW. Goście zaproszeni znani…

  http://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/strona-g321oacutewna.html

 • LUCCILLA

  Quiz wspaniałej Królowej Luccilli:

  Czy TW Janusz ma:

  1) schizofrenię paranoidalną
  2) guza mózgu
  3) schizofrenię i guza mózgu

  Dla wszystkich uczestników quizu wspaniała Królowa Lea Laura Luccilla przygotowała niespodziankę w postaci wirtualnej podróży w 5D z samym nieśmiertelnym ojcem Jezusa avatarem wyzwolicielem TW Januszem, zapinać kaftany i lecimy!

  https://youtu.be/z0sBEwBDvgg?t=5m11s

 • Janek

  Witaj Marku
  Nasza cierpliwość wystawiona jest na ciężką próbę.
  Cięgle toczy się walka z ciemnymi.
  Strasznie pragnę wyzwolenia Ziemi z pod ich władzy.
  Może w końcu nadejdzie dzień ostatecznego zwycięstwa.
  Bardzo na to czekam i nie tylko ja.
  Natomiast wracając do mnie, to w ostatnim okresie czasu męczy mnie uczucie piramidalnego zmęczenia.
  Czy to ma jakieś uzasadnienie dające się wykryć wahadełkiem?
  Pozdrawiam
  Janek

  • Marek

   To samo co u innych, nasze dusze ostro walczą. Nie martw się, to przejdzie. Ja też jestem wykończony, nie mam siły nawet coś nowego wstawić. Wiem, że jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, to będzie jutro. Mam bardzo mocnego „pomocnika”.
   To, że nas już zaczęli przyzwyczajać do nowej atmosfery Ziemi jest bardzo obiecujące, mam nadzieję niedługo z tego wyjdziemy. Poza tym wahadełko pokazało mi dzisiaj, że nasz hologram jest w 45% zbieżny z realem, czyli że nie ma zagrożenia w połączeniu się. Wg wahadełka media różnią się o ok. 50%, tzn. mniej żydowskiego kitu, no i są już w całości pod kontrolą ludzi. Przejście będzie powolne z uwagi na obawę przed paniką i rozstrojem psychicznym ludzi. W mediach nic nie było nt. wojny, zrobiono to w bardzo sprytny sposób. PO PROSTU W REALU WOJNY NIE BYŁO. Różnica będzie tylko taka, że nie będzie tych najgorszych żydów, rabinów i hołoty banksterskiej. Zostanie 360 mln częściowych żydów, których dusze i DNA są obecnie intensywnie oczyszczane (patrz Rezonans Shumanna, który wykazuje zarówno naszą aktywność, jak i Fale X – te pojawiają się na skutek sygnałów od naszych dusz m.in. do Centrum Galaktyki i Wszechświata). Tak więc ci uczciwi „żydzi” będą normalnymi ludźmi, jak my.

   • Vismaya

    U mnie w Vancouver też dziś nałożyli jakaś nakładkę na niebo… słońca nie widać i kropi deszcz ….
    ale myślę, że działa ta medytacja, nad górami się coś przejaśnia … pewnie to medytujący ściągają hologram …

   • Michael

    „PO PROSTU W REALU WOJNY NIE BYŁO”
    A moi rodzice, którzy opowiadali mi wspomnienia z Powstania Warszawskiego, to gdzie żyli – w hologramie? A może skasowano im prawdziwą pamięć i wszczepiono fałszywą?

 • Cenzura i wyjebane komentarze, tyle zostanie po tej gównoburzy. A to co sie może wydarzyć naprawdę to wojna z Iranem której bardzo pragnie pan prezydent Trump. Zresztą kogo by nie wybrali w ichnich wyborach: wariata czy wariatkę plany były już wcześniej przesądzone. Jak zabraknie wam wody i prądu (oświetlenie) zacznie się Sodoma i nawet wasze gównomedytacje nie pomogą, ale o tym musicie się przekonać na własnej dupie. I przekonacie się pojeby. Korzystajcie z ostatnich chwil przed burzą.

 • Igi721

  Tak Marek jak to Twój blog i pisz co chcesz ale nie rób jak rząd Amerykański i nie wymyślaj co 3 dni nowego wroga robisz pranie mózgu ludzią na tym portalu weź trochę odpowiedzialności

 • Turkus

  Ciekawe, co jest źródłem światła nad lub za księżycem? Zbyt jasne, jak na światło księżyca… i ciepłe wizualnie – jako kolor widziany z Ziemi.
  Dziwny wschód księżyca nad USA. https://youtu.be/JY3mDyPm9rU

  • Ania

   Faktycznie przedziwne…
   Może nakładany na Księżyc hologram ( w celu ukrycia co się tam dzieje ) jakoś im się rozsynhronizował ?

   • Marek

    Ależ to jest nakładanie się hologramów. Bardzo jasne światło Słońca przebija, akurat tak się złożyło, że było w tym samym miejscu co Księżyc, z uwagi na przesunięcie czasowe hologramów.

 • Wiele razy mówiłem ci marku że wygramy, właśnie się to spełnia.
  Szalom Alejchem

 • Krzychu

  Panie Marku a u mnie jak sytuacja z dusza stoi ?

  • Marek

   Każdy kto tu teraz wchodzi ma po 2 lub 3 dusze, najstarsze są Enki, bo nimi jesteśmy – od ok. 500-900 mln lat, ty masz ponad 940 mln lat, jednak te stare dusze włączają się tylko w wyjątkowych przypadkach, jak np. przy medytacji. „Rządzi” środkowa – ziemska dusza, która ma ponad 67 mln lat, gdyż od takiego czasu inkarnujemy tu na Ziemi. Młode dusze były zmyłką, żeby żydzi nie wyczaili, że stanowimy zagrożenie. Jest jeszcze 480 osób z żydowskimi nakładkami energetycznymi zaburzającymi działanie tych starych dusz, co widać po niektórych komentarzach. Ci ludzie mają poważnie zaburzone aury, nawet jak tych nakładek nie będzie to minie 5-9 miesięcy zanim dojdą do siebie. Ty jej nie masz i nie miałeś. I nie będziesz mieć, bo żydzi i masoni już praktycznie nie istnieją. Dzisiaj w nocy wymiotło kolejne 5 mln. Jeszcze kilka dni by wyczyścić z pozostałego syfu.
   Tu zobacz jak w nocy zamiatało: http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

   • Krzychu

    Panie Marku mam nadzieje, że szybko nadejdzie wzniesienie mam juz wszystkiego powyżej uszu … Tego kłamstwa co jest wszystkim wciskany, wykorzystywania i przykrecania śruby Narodowi Polskiemu… Mam dość życia na wygnaniu… Czasem po prostu mam ochotę wszystkich wcisnąć w ziemie… tych chamow i próżnych ludzi… Dzieki Ci za Twoja prace ktora wykonujesz dla nas wszystkich! I z Ciekawości napiszesz które to sa te wyjątkowe sytuacje w które nasza 3-cia najstarsza dusza ingeruje ? Chciałbym wiedzieć jaki bylem we wcześniejszych zyciach … Niewiem czemu od najmłodszych lat zastanawiałem sie nad tym dlaczego „jestem”… Pozdrawiam serdecznie Panie Marku

 • Turkus

  Wykres od wczoraj znowu stoi… http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

  • Marek

   U mnie nie stoi, jesteś 3 dni do tyłu, nadrabiasz. Widać jest coś ważnego, że musisz być przesunięta. Pewnie w nocy kogoś się pozbędziesz 🙂

   • Turkus

    Wy nic nie nadrabiacie, wy się cofacie w rozwoju.

    • Turkus

     Pewnie nie wiesz, że chorób psychicznych nie ma, a psychiatryki służą tylko i wyłącznie do zamykania ludzi niewygodnych dla władzy lub mafii. Te tzw. choroby psychiczne, to nic innego, jak podczepienia demoniczne, czipy energetyczne lub działanie na człowieka bronią psychotroniczną. W psychiatrykach są bardzo wartościowi ludzie, którzy widzą więcej niż inni, tylko, że tego nie rozumieją. Wmówiono im chorobę i tłumi się psychotropami, ich zdolności jasnowidzenia. Odsyłam do książki Wandy Prątnickiej pt. ” Opętani przez duchy”.

     Jeśli książka nie odpowiada, to odsyłam, na blogi i portale „poprawnego myślenia”. Tam nie będziesz musiał się denerwować… wystarczy przytakiwać. Ty możesz nawet salutować, bo ktoś wyżej decyduje,co masz robić.

     Przypominam – myślenie nie boli.

   • Turkus

    No proszę, wykres ruszył… i przez noc nadrobił straty 🙂
    http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

    • Turkus

     Cały czas robi straty w Twoim mózgu. Kogo tam znowu uśmiercasz? Nie lepsza jesteś od swojego guru Podleckiego. Obydwoje kwalifikujecie się na oddział zamknięty.

 • MM

  Kiedy to się wreszcie skończy ?
  Bardzo się staramy a te mendy odrastają jak hydra

 • Быдлошевский Л.З.

  Ponizszy wpis umiescilem na „Do rzeczy“ gdzie rowniez sie udzielam okresowo.
  Jestem gleboko zaszokowany tym MATRIXEM w Polsce. Ani slowa o zakonczeniu II WS !
  A inwektywy i obelgi ktore dostalem od internautow mnie o tym MATRIXIE jeszcze bardziej przekonuja.
  Chyba Pan Redaktow ma jednak racje z tym 5D, 6D i innymi czasoprzestrzeniami.

  ♦️♦️♦️

  9 maja 1945 roku zakonczyla sie II Wojna Swiatowa. Zginely w tej wojnie dziesiatki milionow istnien ludzkich w tym 6 000 000 milionow obywateli polskich. A na „Od rzeczy“ ani slowa o tym, za to „newsy“ wazne dla calego narodu jak : „szojrinkwielgus“, „glinskiprofesor“, „misiewiczmanager“, „niesiolowski“, „lichocka“. Moze by przynajmniej ci polscy Patrioci-Katolicy zburzyli z tej okazji kilka pomnikow Armii Czerwonej ?
  W calej Rosji, Bialorusi i innych krajach ludzie swietuja dzis ten wielki dzien a w Polinie „,… glucho wszedzie , ciemno wszedzie…“. Moze by przynajmniej jakies wience tak po europejsku zlozyc pod grobami zolnierzy Wehrmachtu czy Waffen SS ewentualnie SS Galizien wspolnie z naszymi ukrainskimi sasiadami ?
  Narody nikczemne nie zasluguja na samodzielne istnienie. To pewne.

  Wieczna slawa poleglym zolnierzom II Wojny Swiatowej

  ♦️♦️♦️

  • Mal

   Wlasnie tak chazarski rzad ksztaltuje swiadomosc historyczna Polaköw.
   Wiekszosc t zw dziennikarzy to pacynki systemu. Na szczescie coraz mniej ludzi wierzy propagandzie.

  • MM

   Podobno są dokumenty, że Polska jest w dalszym ciągu w stanie wojny z Niemcami i do tej pory nie podpisała traktatu pokojowego.
   Tak twierdzi m.in. prezydent na uchodżctwie Jan Zbigniew hrabia Potocki
   To wszystko zresztą jest jakąś idiotyczną grą psychopatów i pożytecznych idiotów i nie wiadomo co jest prawdą i czyje interesy się ścierają

   • Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    Nic nowego ten Potocki nie powiedzial. Polska chyba w 1955 r podpisala z NRD traktat o granicy na Odrze i Nysie. W 1970 taki sam z RFN. Po 1990 roku oba byly niewazne, wiec podpisal „mazowiecki“ z Kohlem w imieniu „nowego“ RFN trzeci. Problem w tym, ze jezeli powstanie DEUTSCHLAND po traktacie pokojowym
    to ten trzeci bedzie tez niewazny . A czy i na jakich warunkach Niemcy beda chcieli uznac po raz czwarty granice na Odrze i Nysie to ja osobiscie jestem bardzo pesymistycznie nastawiony.

    ♦️♦️♦️

  • nina

   ———- PRZYŁĄCZAM się. WIECZNA SŁAWA ! Żołnierzom II WOJNY ŚWIATOWEJ.
   Ps. zmanipulowani do cna i to ! z każdej walczącej strony. Wszyscy w mojej rodzinie walczyli -1 Armia Wojska Polskiego, DYWIZJON 309/ bombowy /, AK ,ARMIA ANDERSA . Wszystkie Bitwy !! LENINO, WAŁ POMORSKI, MONTE CASINO, BITWA O ANGLIĘ, inne.
   —————– Z PIERWSZEJ RĘKI WIEM ! że mniejszość niemiecką w Polsce założyli ŻYDZI !.
   https://www.youtube.com/watch?v=ErIGlx-p4Xk

 • nina

  ————– NAJSZŁO MNIE ::))- Piłsudski
  Ojciec mamy a mój dziadek był PIŁSUDCZYKIEM czyli Legionistą. Mama będąc dzieckiem , mówiła Marszałkowi wierszyk.Urodziłam się po śmierci dziadka,więc ominęły mnie opowieści dziadkowe. Myślę jednak że nie interesowały by mnie, dziecko i opowieści o starym wąsaczu -to się wyklucza. Owszem opowiadało się w rodzinie o Piłsudskim, dzisiaj jednak wiem, że to były bajania.
  ——————————-Marek ! proszę sprawdz czy mylę się,że….
  Piłsudski był żydem, za jego karierą stał SYJONISTA Żabotyński -żydom to! Piłsudski zawdzięcza stanowisko Marszałka. Żydzi stali za TRAKTATEM RYSKIM w 1921r, żydzi też od czasu Rewolucji w Rosji rządzili Polską i już wówczas ją przejęli. Zdradzieckie stanowisko Polski wobec Petruli i Ukrainy było przyczynkiem do WIELKIEGO GŁODU na Ukrainie, budowy UPA czyli odpowiednika żydoskiego BETARU zaprzepaszczeniem RZECZPOSPOLITEJ TROJGA NARODÓW /Litwa,Ukraina,Polska/ i przyszły scenariuszem MORDÓW na Wołyniu i Galicji.
  Jednym słowem ! żydostwo prowadzi nas Polaków Słowian na smyczy przynajmniej od Rewolucji w Rosji / francuskiej ? / jak i 1 WŚ.
  Ps. Marek ! co dodałbyś do tej historii a czego my Polacy nie wiemy ?. Chciałabym zamknąć w jakiejś syntezie okres i Piłsudskiego i czas przejęcia całkowitej władzy przez żydów nad Narodem Polskim.
  TU ! jest jakaś dyskusja ale jak widać pozbawiona meritum. https://forum.historia.org.pl/topic/9325-sk%C4%85d-si%C4%99-wzi%C4%85%C5%82-pi%C5%82sudski/

  • Marek

   To wymaga dokładnego sprawdzenia. Na wahadełku wychodzi mi, że Piłsudski miał 3% wrednych genów, czy raczej nakładki „duchowej”, co jest poniżej średniej 4-5%. Ta „wredność” jest potrzebna, nawet po to by walczyć z wrogami. Tyle będziemy i my mieć średniej w 5D, żebyśmy nie stali się nadmiernie litościwi gdy przyjdzie czas na walkę z jakimś zagrożeniem. Wychodzi mi też, że „wojna polsko-bolszewicka” jest za bardzo nadmuchana, o ok. 40%. Np. wychodzi, że nie było żadnej „Bitwy Warszawskiej” gdyż żydowska swołocz dotarła tylko do Buga.
   Pokazuje mi też, że nie było żadnego UPA, a z Ukrainą historia sfałszowana jest w prawie 90%. Świadkowie rzezi na Wołyniu byli poddani praniu mózgów i wtłoczono im fałszywą pamięć.
   Jak było naprawdę pokażą archiwa z Kroniki Akaszy, do których mamy mieć dostęp – nagrania holograficzne o tak wysokiej rozdzielczości prawie jak rzeczywistość. 79,000 klatek na sekundę i rozdzielczość 3 tysiące większa niż 4K. Takich nagrań jest 3% z całości, po to żebyśmy nie mieli wątpliwości jaka była prawda. Nawet technologia Enki nie potrafi jeszcze stworzyć hologramu o takiej jakości by można było ewentualnie sfałszować historię.

   • MM

    Czy jesteś Marku pewien , że Kronika Akaszy nie jest choćby w niewielkim stopniu sfałszowana przez parchów i ich sztuczną inteligencję ?
    Czy czegoś nie dodali , jakiś nieprawdziwych informacji ?

    • Marek

     Wiem, że miała sporo złych wpisów z fałszywych hologramów. Tu też nie ma pewności dopóki nie zobaczymy tych materiałów. Jak wejdziesz w czyjąś głowę i zobaczysz oczami tego kogoś w pełnym 3D to będziesz mógł ocenić. Wahadełko podaje, że fałszywe nagrania holograficzne mają co najwyżej 1/8 tej rozdzielczości i 600 razy mniej klatek na sekundę. Tego też się tak od razu nie da ocenić, potrzeba powiększenia, żeby zauważyć różnicę.
     Tak a propos, to co widzisz dookoła ma rozdzielczość właśnie tych nagrań z Kroniki Akaszy, gdyż jest to ograniczony hologram. Jakbyś dysponował mikroskopem co powiększa 50 tys razy, to zobaczysz pikselizację.

 • Stanisław

  Tekst do mp3 – pełna nazwa w czytanym pliku

  https://zachowajto.pl/!sH0b07NGqEBJ/pilne-mp3

 • „Aleksander Jabłonowski, ROZMOWA Z MŁODĄ DAMĄ W CZERWIENI” Aleksander Jabłonowski https://www.youtube.com/watch?v=lJhWdzi2ens

 • nina

  ————– PISożydy w akcji !.
  Imię Nazwisko
  Imię Nazwisko
  1 dzień temu
  Co Pis zrobil do tej pory?
  1. CETA I GMO przegłosowane
  2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
  3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
  4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
  5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza
  6. Włażenie Żydom w dupę, 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
  7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy
  8. Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa
  9. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł
  10. Brak repolonizacji mediów
  11. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
  12. Brak opodatkowania obcych kapitałów
  13. Podwyżki podatków
  14. Ustawa prawo wodne to farsa i skandal
  15. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
  16. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3lata = jak za okupacji
  17. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku
  18. Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki VAT 15%, zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków.
  19. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
  20. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
  21. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
  22. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy gazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo
  23. I wiele innych

  • bolo

   nina,tak szybko wszystkiego nie da sie zalatwic jak myslisz.Bruksela siedzi na glowie rzadowi ,wiec trzeba powoli ,dwa kroki do przodu ,jeden do tylu.inaczej sie nie da ,trzeba powoli drazyc ,inaczej sorozy zorganizuja majdan i beda krzyczec przy pomocy opozycji ze demokracji brak.gdyby rzadzili zlodzieje z PO juz dawno nic by nie bylo ,wszystko rozkradzione i wyprzedane i wszyscy cicho siedzieli mocno trzymani za mordy.

 • Wahadło

  Najwyżej napisze pan że ja klon czy co tam ale w tym linku cenne informacje dla Enki

 • Wahadło

  Panie Marku niech pan mój wpis opublikuje jak nie pan to może inni skorzystają… proszę już nie będę dręczył Pana dublowaniem wpisów obiecuję…
  http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_naturalne_wskazowki_w_uzdrawianiu_schizofrenii.html

  • Marek

   Lepiej ci już? Powoli to ustępuje – proszę wszystkich Avatarów o medytację w intencji usunięcia wszystkich żydowskich nakładek energetycznych na duszę u Porstuwyza / Riłkońskiego. Miał ich 5493. Mogę się mylić co do nazwiska, jutro to jeszcze raz sprawdzę. Ale w 99% twierdzę, że to Avatar.

   • Wahadło

    No będzie lepiej jakby pan wziął do serca dobre rady i zatrzymał tą gonitwę myśli w głowie i przeczytał co można zrobić ale to pan musi chcieć wtedy będzie mi lepiej….i dzięki lepszy Awatar niż klon … cokolwiek to znaczy…

  • bolo

   porady tego linku na wiele sie nie zdaja prawde mowiac to bzdura na kolkach .przyczyna schizofrenii i innych chorob psychicznych znajduje sie w przewodzie pokarmowym ,ktory nalezy najpierw wyleczyc .to choroby metaboliczne i od jelit nalezy zaczac.

   • Wahadło

    Bolo już zdarzyłeś je wdrożyć w życie?? Może spróbuj najpierw a nie bzdury piszesz

    • bolo

     nie ma co z toba dyskutowac ,jestes zwykly garkotluk sadzac po bledach ortograficznych ktore sadzasz,osoba wyksztalcona ich nie robi .ja nie mam polskiej trzcionki ale to nie ortografy .gdybys mial jakakolwiek wiedze to bys garkotluku nie pisal ze ja pisze bzdury gdyz jestem na biezaco z ostatnimi osiagnieciami naukowymi ,ty gowno wiesz ,w dupie byles i tam go widziales.

    • Wahadło

     W takim razie zachowaj te osiągnięcia i wiedzę sobie bo to mi do niczego potrzebne i życzę dalszych sukcesów w nie robieniu błędów 😀

   • tak tylko pytam

    Odwazne stwierdzenie. Jakie jest zrodlo tej wiedzy?
    Mam nadzieje ze nie z kręgu tych wahadełkujących?

    • Wahadło

     Ja nie wahadełkuje tym bardziej w żadnym kręgu nieprzynależe…

    • tak tylko pytam

     @Wahadło

     Nie miałem na myśli Ciebie, to była odpowiedź – pytanie do bolo.

    • Wahadło

     A to ok 😉

    • bolo

     jak sie chce to i do zrodla sie dotrze ,wszystko jest w internecie a i w gazetach trabia,zwlaszcza naukowych .psychiatria to pseudonauka ,glownie po to stworzona ,zeby niektorzy mogli uniknac kary.ani tzw schizofrenia ani homoseksualizm nie ma nic wspolnego ze sprawami duchowymi.po wielu badaniach naukowych dochodzi sie ostatecznie do wniosku :zachowujcie przykazania a unikniecie wszelkich chorob i zarazy .to jest wlasnie ta wiara ktora czyni cuda.

    • Wahadło

     Patrze sami znawcy tu i duchowi i z psychiatrii 😀

   • japko

    „trzcionki” powiadasz, bolo wykształcony człowieku?

  • Schizofrenia, której silne objawy na admin to choroba duchowa, podobnie jak homoseksualizm i nie ma na nią lekarstwa w tradycyjnym pojęciu.

   • Wahadło

    Jezu trochę więcej wiary w człowieka …a nie z tymi werdyktami odrazu….. zachowujecie się jak byście wszystkie rozumy pozjadali…

    • Wiara w człowieka to złudna myśl. Ważniejsza jet wiara w Boga. Jeśli chodzi o pozjadanie rozumów to faktycznie przyznaję się, pozjadałem rozumy dotyczące chorób duchowych: schizofrenia i sodomia. Nie dlatego jednak, że jestem taki mądry ale dlatego, że polegam na sprawdzonych autorytetach – vide Magisterium Kościoła. Jak komuś się nie podoba to może ze mną dyskutować, ale mogę go zapewnić, że każdą dyskusję przegra na polu teologicznym, filozoficznym i cybernetycznym. Są chętni?

    • Wahadło

     Stonka to po co w ogóle z tobą dyskutować jak każdy przegrywa…..

    • Po co dyskutować? Bardzo proste drogi Wahadlarzu. Ażybyś stracił swoja pewność co do swojej nieomylności. I nie stosuj mi tu chwytów erystycznych: Po co dyskutować? Jak masz argumenty to je przedstaw! Nie bądź lewakiem, który argumentuje tylko do emocji, bądź mężczyzną i argumentuj do rozumu.

    • Wahadło

     Stonka filozofie najpierw podaj mi jeden argument na to że sam masz rację…. widzę że przeszedłeś wszystkie rodzaje schizofrenii i jesteś niekwestionowanym autorytetem w tej dziedzinie

   • Vismaya

    Na każdą chorobę jest lekarstwo – brak tylko naszej wiedzy!

    • Nie zrozumiałaś mojego wcześniejszego postu. Ja znam to lekarstwo. Nie każdy jednak to lekarstwo akceptuje. Jego nazwa to moralność. A moralność to zdolność odróżniania dobra od zła.

    • „zdolność odróżniania dobra od zła.” i co na tym koniec ? przecież to powierzchowne , religia która zamordowała miliony ludzi obrabowała ich rozdaje kromki chleba , czy to nie jest dobro !? kompletne kity tu się wypisuje , ZDOLNOŚĆ ODRÓŻNIANIA ŹRÓDEŁ DOBRA I ZŁA a nie gestów , taka jedna „dama ” otrzymywała prowizje od sprzedaży reprywatyzacyjnej czytaj likwidacyjnej na swoja fundacje , pranie pieniądza łatwy zarobek a puzniej kilku ofiarom demonstracyjnie pomagała dając kromkę chleba . debile oczywiscie tego nie widza i zachwycają się powierzchowna maska służąc szatanskiej agendzie ,będą leczyć ofiary ale żądne debilne ścierwo nie pomyśli o przyczynach i źródłach !

    • Vismaya

     Na twoje posty nie zwracam uwagi … nic mi nie wnoszą do mojego życia …

   • Vismaya

    … jak człowiek sam nie zechce … to i Bóg jest bezsilny …. inaczej nikt nie wpadłby w otchłań … Bóg by każdego wyratował …

   • Wahadło

    Stonka i włącz myślenie faceci nie po to dostali po członku żeby się nimi dotykać podobnie kobiety i jest z tobą coś nie tak skoro twierdzisz że to duchowe i naturalne…

 • Tomek

  Oho. Kolejny etap choroby. Teraz widzisz cienie wokół siebie. Ciekawe, co dalej.

 • Kali

  Jeszcze chciałbym zapytać czy ci z Santander consumer banku zostali wyłapani(akcja z 5 maja późne godziny), bo wczoraj dzwonili do mnie 13 razy (7 razy zastrzeżony -pozostałe różne numery).

  Wcześniej próbowałem 3 razy zamieścić prosta z tym pytaniem, ale niestety blokowali.

  • Marek

   Pokazuje mi, że nie tylko wyłapani, ale że zostali rozstrzelani na miejscu przez wojskowe służby polskie. Ale są jeszcze trzy masońskie grupy dywersyjne w tym banku – szczegóły zna niejaki Ropłochowski / Soprosostuwyz. Jeszcze jeden pseudo Avatar. Zaraz tam pewnie po niego pojadą.

   • Kali

    Pasuje jeszcze sprawdzić czy nie mieli powiązań z operatorami sieci PLUS i PLUSH (ewentualnie z operatorami innych sieci przez które dręczyli ciągle wydzwaniając do ludzi)

 • Wujek Dobra Rada

  Weź się Marek połóż do szpitala, dostaniesz neuroleptyki, lepiej się poczujesz.
  Chyba że zamierzasz gonić za swoimi własnymi upiorami. To się z czasem tylko będzie pogłębiać.
  A lepiej samemu się zgłosić, niż gdy policja odwozi, a przed blokiem pełno wścibskich sąsiadów, żądnych emocji. Mniejszy wstyd.

 • Kikia24

  Marku syn sie dziwnie zachowuje,kontroluje śledzi mnie,nie pozwala skupic uwagi..czy mógłbyś wskazac co z tym zrobic? Dziwne ściski głowy…omeopata wskazał na borelioze…dziwne to wszystko. Psycholog nie pomógł.

  • Marek

   W 96% przejęty przez klona, tzn. żydzi stworzyli 470 hologramów twojego miasta (teren o średnicy ok 12 km), ten hologram obsługuje też 64 innych Avatarów. W ich hologramach są holograficzne klony nie tylko Twojego syna, ale i całej rodziny. Jak wyjedziesz poza ten teren to syn wróci do siebie.
   Ale też możesz jedną medytacją te hologramy zniszczyć! Wyobraź sobie jakby cienie, dużo cieni twojego miasta i zburz je, zrób z nich proszek. Ważne jest by ten proszek zneutralizować potem światłem słonecznym do jednego koloru i po rozpuszczeniu (wszystko mentalnie) w wodzie, benzynie czy jakimkolwiek płynie który mentalnie go rozpuści, wylać do głębokiego otworu prowadzącego do środka Ziemi. Tam jest portal do wielkiej Czarnej Dziury, która tę informację do końca wymaże.
   Na koniec puste przestrzenie po hologramie należy wypełnić niebieskim światłem Miłości.
   To nie jest ezoteryka, to są specjalne procedury, które się w ten sposób mentalnie wywołuje. Pamiętaj, jesteśmy w tyle za rozwiniętymi cywilizacjami i na razie możemy tylko w taki sposób uruchomić nasze potężne możliwości mentalne.
   Acha, przy anihilacji hologramów dodaj do niego dusze ich twórców i ludzi oraz klony ludzi je wykorzystujących. W Czarnej Dziurze zdecydują co zrobić z nimi.

   Możesz dodać do medytacji swoją rodzinę. Pamiętaj – macie naszą mentalną pomoc, nasze dusze są połączone!

   • Kikia24

    Czuję połączenie.. cos wiecej ponad ciałem, nie wiem skąd te dziwne uciski w głowie..nie pozwalają mi funkcjonować,pracować…zapominam ciągle o czymś…a syn jakby chciał mnie pogrążyć,nieprzyjemne sa te odczucia. dziękuję,zrobię po kolei co trzeba

    • Marek

     Ela, w hologramie wszystko jest symboliczne. Wybuch metanu w kopalni to odnośnik do ok 1300 nuklearnych wybuchów podziemnych, w których zostały zniszczone żydowskie bazy i schrony. Tu z kolei ten „potop” jest symbolem totalnego zalania Izraela przez 47 metrową falę tsunami, która była wynikiem wybuchu podwodnego ok. 80 km od lądu. 3,6 miliona nie-żydów lub byłych częściowych żydów, którzy stali się ludźmi zostało wcześniej usuniętych w inne miejsce.

  • Grzegorz

   Ściskanie za głowę to ja miewałem potworne aż do utraty świadomości, bo pewien skurwysyn zwany dzikim mietkiem atakował mnie czarną magią. Ale w końcu stracili swe moce.

   • aron miguel samtiago bernningo katz

    mnie sciskali ci sami glowe w kowadle ale nie wiedzieli ze to tylko moj awatar, moj klon stal za nimi… z mlotkiem…

 • Turkus

  Miotacz ognia zrobił swoje… poszło szybko.

  • Turkus

   Współczuję twoim bliskim, życie pod jednym dachem z osobą chorą na schizofrenię musi być okropnie frustrujące.

   • Turkus

    Pewnie nie wiesz, że chorób psychicznych nie ma, a psychiatryki służą tylko i wyłącznie do zamykania ludzi niewygodnych dla władzy lub mafii. Te tzw. choroby psychiczne, to nic innego, jak podczepienia demoniczne, czipy energetyczne lub działanie na człowieka bronią psychotroniczną. W psychiatrykach są bardzo wartościowi ludzie, którzy widzą więcej niż inni, tylko, że tego nie rozumieją. Wmówiono im chorobę i tłumi się psychotropami, ich zdolności jasnowidzenia. Odsyłam do książki Wandy Prątnickiej pt. ” Opętani przez duchy”.

    Jeśli książka nie odpowiada, to odsyłam, na blogi i portale „poprawnego myślenia”. Tam nie będziesz musiał się denerwować… wystarczy przytakiwać. Ty możesz nawet salutować, bo ktoś wyżej decyduje,co masz robić.

    Przypominam – myślenie nie boli.

   • MM

    do fałszywego Turkusa – trzeba być kompletnym debilem i ignorantem żeby mieć radość z dokopywania innym

 • Leszek

  Marek, zjedz sobie Big Maca albo lepiej całe menu w Mac Donaldzie, to jest antidotum, oni utrzymują swoich klientów przy życiu, być może Burgerking też działa, nie wiem, jednak od tego Twoje zdolności wtedy znikną i staniesz się robotem ale wzmacnia i uodparnia, a co ciekawe na pewno od tej będziesz zawsze tam chodził

  • Marek

   Wiesz co, tak jakbyś trafił.
   Ostatnio co jakieś 2 tygodnie jem w McDonalds gdyż Trump dokładnie go oczyścił z syfu, podobnie jak większość amerykańskich fast foodów. Jedzenie jest zdrowe, GMO free, a Coca Cola i Pepsi Cola podnoszą biowitalność, są robione na najlepszej wodzie, to tego energetyzowane plazmą. Polecam – bardzo dobrze działa szczególnie z rana na podniesienie witalności. Cukier już nie szkodzi, przeszliśmy częściowo na biologię opartą na krzemie, jesteśmy bardziej odporni na wszelką chemię (ok. 7 razy, a będzie lepiej).

   • Leszek

    podobno nawet Warren Buffet i wielu multimiliarderów stołują się w McDonaldzie, z tym że mają specjalną kartę wstępu dla vipów

   • martini

    wie ktos jak przytyc w miare czysta mase miesniowa? pije juz nawet olej zimnotloczyny duzymi ilosciami z duza iloscia bialka do tego wegle o niskim ig i ni cholery waga w miejscu, nawet tluszczu nie moge zlapac, ze slodkich to tylko ksylitol jem.

    • MM

     Szczupłe ciało przeważnie jest zdrowe.
     Pewnie nie jeden grubas Ci zazdrości

    • Vismaya

     nie w jednym szczupłym jest tyle chorób, że aż oczy wychodzą na wierzch ze zdziwienia …. idź do szpitala i obejrz pacjentów …. w tym małe dzieci …

    • Wahadło

     Martini w Tesco są parówki i kiełbaski sojowe, kotlety z soczewicy i z pełnym ziarnem, z 5 różnych tofu a to wszystko świetnie zastępuje białko z mięsa i nabierasz na wadze jak po mięsie. Jedz też jajka całe na miękko i sery białe i żółte. Ale jedząc dużo warzyw i owoców pomimo tego białka nadwagi raczej nie uzyskasz 😉

    • Vismaya

     Martini, po oleju nie utyjesz … powiem więcej co cię może zdziwić, jeszcze schudniesz ….

     ale oczyść wątrobę i jelita… tam może być cała gromada różnych sprawców.

   • Megaklon

    Podobno od teraz rundap również jest zdrowy, och ty głupi, zryty łbie, dla kogo ty pracujesz, wypisując takie bzdury. Napisz jeszcze że szczepienia są a jakże, pożądane.