PILNIE USUWAMY ROSUWYZA / Pikliwizowa i jego grupę.

Właśnie otrzymałem bardzo niepokojący komentarz Prezydenta Trumpa. Sprawdziłem o co chodzi – ktoś mu przekazuje mój blog ze sfałszowaną treścią. Stoi za tym grupa 80 osób, z Pikliwizowem na czele. Nie wiem czy jest to właściwe nazwisko, mam potężne turbulencje skalarne idące z garażu, a właściwie z nowo wykopanego schronu 6980 m poniżej.

AVATARZY PILNIE USUWAMY ROSUWYZA / Pikliwizowa i jego grupę – wrednie atakują prezydenta Trumpa. Założyli mu 580,000 jologramów i próbują wprowadzić zamiast niego klona, jednocześnie go mordując. To są wredni żydomasoni, którym udało się schować przed falami X. Nasze dusze już wiedzą co robić, wystarczy jak to przeczytacie.

Rosuwyz się pode mnie podszywa i przesyła Donaldowi Trumpowi fałszywe informacje specjalną formą przekazu. Proszę sprawdzać nie tylko imię i nazwisko wysyłającego, jego poziom, ale przede wszystkim wiek duszy. Moja dusza, która operuje wahadełkiem ma prawie 900 milionów lat. Żadne żydzicho czy też mason nie ma nawet 2 milionów, więc nie ma o czym mówić. Ja nic prezydentowi Trumpowi nie wysyłałem jakąkolwiek formą przekazu.

Przy okazji dodajmy mocy prezydentowi Trumpowi i Putinowi oraz wszystkim przywódcom Koalicji.

NISZCZYMY TEŻ NOWE HOLOGRAMY / JOLOGRAMY JAKIE ZAŁOŻONO NA MÓJ DOM I MATKĘ – BYŁO ICH 580 MILIONÓW!!!. Zrobiono to przyspieszając czas, przez co mogli to wykonać. BLOKUJEMY TYCH CO ZAKŁADAJĄ TE ŚWIŃSTWA – DO KOŃCA USUNIE ICH NIEDŁUGO CZAKRAM WAWELSKI.
—————————————
Aktualizacja 2 maja, 20:20: idzie straszliwy atak skalarny na moją matkę z ul. Szerokiej na Kazimierzu. Ostatnia grupa żydomasonów idzie na całego. Rozwalmy ich do reszty i ich piekielne maszynerie. Wyobraźmy sobie po prostu, że to wszystko jest obrzydliwy, śmierdzący proch z gówna, który trzeba zdezynfekować wlać to do głębokiego dołu, żeby już nie śmierdział. Ulice czyścimy niebieskim proszkiem IXI i zmywamy wodą.

37 komentarzy PILNIE USUWAMY ROSUWYZA / Pikliwizowa i jego grupę.

 • MAREK Z TEJ STRONY SAM ARCYMAG ŻYDOWSKI UPADNIJ NA KOLANA PSIE TO MOŻE POMYŚLĘ O ODPUSZCZENIU TWYCH PRZEWINIEŃ

  • Marek

   Arcysmrodzie, taki z ciebie mag jak ze mnie żyd. Przecież ty od razu idziesz w Otchłań jak tylko mnie poczujesz.

 • Bez nicka

  Kilkanaście minut temu zegary na widgetach pogodowych wyrównały się tzn na obydwu pokazują czas letni środkowoeuropejski. Dodam, że dzisiaj nie odswieżałem, wczoraj wielokrotne odświeżanie nic nie pomagało, różnica wynosiła równo 2 godziny. Nie wiem czym jest to spowodowane ale aplikację tę mam od prawie 3 lat i takie coś zdarzyło się 3 razy, ostatnio wczoraj i dwa razy w odstępie kilku dni parę tygodni temu.

 • nina

  ———- dlaczego należy wspierać Marka ! nawet jeśli mamy wątpliwości- BO !! wyboru NIE MAMY ŻADNEGO !!.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/02/panstwowe-majowe-swieta-w-iiizydo-rp-polin/#more-13187

 • ANNA

  Kim jestem ,powiedz ,mowiono mi ze bardzo stara dusza i ze bede uzdrawiac ,Pozdrawiam

  • Marek

   Jak my wszyscy Anno. Avatar, masz trzy dusze, najstarsza, to Twoja z planety Enki, ma 895 milionów lat. Uzdrawiasz samą myślą, że uzdrawiasz. Z tym, że na razie jesteś w hologramie i ludzie, których widzisz nie są w pełni ludźmi – to tylko ich odwzorowanie, choć w miarę dokładne. Dlatego twoja skuteczność wynosi tyle ile dokładność hologramu, tj. na razie ok 3%. Te 3% szybko rośnie, niedawno było 1%, jutro będzie 4%, a za tydzień już 18%. Bowiem zbliżamy się nieuchronnie do połączenia z 5D. Wszystko idzie bardzo dobrze.

 • nina

  ——————–HOLOGRAM , ŚWIAT i znany fizyk.
  Ostatnia teoria Stephena Hawkinga

  Stephen Hawking podszedł do tego pytania z punktu widzenia, którzy ukształtował w wyniku długich badań nad przecięciem teorii kwantowej i teorii grawitacji.

  Profesorowi Hawkingowi zawsze przeszkadzał pomysł „wieloświata”, który na fundamentalnym poziomie nie może się pogodzić z teorią względności Einsteina. W zeszłym roku w wywiadzie powiedział nawet, że nigdy nie był „fanem wieloświata”.

  Nowa teoria obejmuje dziwną koncepcję, że wszechświat jest jak ogromny i złożony hologram. Innymi słowy, rzeczywistość 3D jest iluzją i że pozornie „solidny” świat wokół nas – i wymiar czasu – jest wyświetlany z informacji przechowywanych na płaskiej powierzchni 2D – podaje „The Telegraph”.

  Profesor Hertog, z Katholieke Universiteit Leuven (KT Leuven), powiedział, że „to bardzo precyzyjne matematycznie pojęcie holografii, które powstało z teorii strun w ciągu ostatnich kilku lat, które nie jest w pełni zrozumiałe, ale jest zadziwiające i zmienia scenę całkowicie.”

  Zastosowana do inflacji nowo opublikowana teoria sugeruje, że czas i „początek” wszechświata powstały holograficznie z niepoznawalnego stanu poza Wielkim Wybuchem.
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/opublikowano-ostatnia-teorie-stephena-hawkinga-chodzi-o-kosmos/vm64m4v

  Stephen Hawking powiedział przed swoją śmiercią, że „nie jesteśmy zdani na pojedynczy, wyjątkowy wszechświat, ale nasze odkrycia implikują znaczną redukcję wieloświata, do znacznie mniejszego zakresu możliwych wszechświatów.”

  • Marek

   Nina, na wyższych poziomach dusze uczą się kreowania materii. Zresztą w Tybecie działają grupy mnichów, którzy uczą się kreowania roślin i małych zwierząt. Nie wchodzą w to co się tu dzieje, gdyż wiedzą, że to jest konieczne dla nas byśmy ewoluowali jako dusze. Oni już to przeszli. Ale trzymają oko na to co się dzieje, by sprawy nie poszły za bardzo w złym kierunku. To taki „bezpiecznik”. Polecam książkę „Życie i nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu” Bairda D. Spaldinga. Niestety, jest tylko 480 egzemplarzy na świecie, ja mam jeden z nich, dostałem od znajomej. Jak znajdę czas to przeskanuję pewne fragmenty i to wsadzę na blog.
   Materia jest iluzją.

   • Ania

    Byłabym bardzo wdzięczna za takie skany !

   • „Materia jest iluzją.” oczywiscie , to sprawa kompatybilności relacja obserwator -otoczenie jak fale radiowe nadajnik- odbiornik, wracając do Tybetu mnichów itp to nie tylko kreacja materializacja ale dematerializacja , czynienie siebie niewidzialnym to częsty zabieg w technikach wschodu . odnosi się to hologramów minimalne przesuniecie czasu-przestrzeni samoczynnie wytwarza hologram , a obserwator teoretycznie nie jest w stanie tego zauwazyc , bo staje się w tej przestrzeni automatycznie kompatybilny , z tego możną rozumować że jest to nieskończoną ilosc kombinacji tyle ilu jest obserwatorów .

   • Kali

    Hmm Ciekawe czy kiedy zacznę kreować Tulpy/Dajmony/Servitory to nie zmatrializują się?
    Bo Tulpy/Dajmony/Servitory są tworzone w umyśle, a umysł może kreować materie. Chociarz gdyby ta opcja była możliwa to żeby te wykreowane istoty wracały co jakiś czas z powrotem do umysłu (chodziło mi o zmianę stanu „bytu” umysł>Materia>umysł>materia

    Ps:Kiedyś czytałem, że Tulpy mogą być dobrym narzędziem w samorozwoju,
    ale pozostaje nierozwiązana debata nad tym czy Tulpa jest „żywą” i samoświadomą istotą
    Ten temat jest bardzo ciekawy widziałem jedną taką debatę na psajko.fora.pl (tutaj oprócz tego zastanawiali się nad wykorzystaniem tulpy do wywołania LD/Lucid Dream/Świadomy Sen)
    Tak więc co o tym sądzicie?

 • Marek

  Mam kolejną dziwną rzecz, sprawdzałem bio Jennifer Rush, moim zdaniem głos nr 1 lub 2 w muzyce „rozrywkowej”. Google wykazuje, że ma 57 lat, mimo że się urodziła 28 września 1960 r. To idzie z automatu, tak czy nie?
  Sprawdziłem na nanowahadełku – google nie jest google, to tylko baza danych ściągnięta z google żebyśmy z niej korzystali. Uaktualniane jest 60% najczęściej szukanych informacji przez Avatarów. To jest google tylko dla nas, ok 5000 osób. Miło, że Enki się tak postarali 🙂
  https://ibb.co/iM47R7

  • Rina

   Marek, jaki ty jesteś naiwny. Można ci wcisnąć każdą ciemnotę i nadal będziesz wierzył, że to przez jakieś nałożenie się równoległych rzeczywistości albo hologramów 🙂

   UWAGA, JUŻ TŁUMACZĘ I OBJAŚNIAM:
   W wyszukiwarce wciąż widnieje 57 lat zamiast 58, bo Jennifer skończy je dopiero we wrześniu.

   Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że wszelkie wątpliwości zostały wyjaśnione.

   • Marek

    Moja wkopa. Masz rację. To wynik przemęczenia, wczoraj byłem totalną dętką.

 • Józef Ziarno

  Witaj Świetlisty Bracie.

  Niestety widzę ciemność w Twoich poczynaniach. Naganiasz ludzi, bezrozumne istoty, żeby wsparły Cię twoja energia w walce ze złem, a to tak nie działa. Wystarczy, ze powiesz TAK. Jak powiesz Tak, to On to sam załatwi, bo to nie jest prawdziwe. Jedyne co jest prawdziwe… to grzech i odkupienie.

  Jeżeli powiesz TAK, to twoje życie zmieni się o 180 stopni – zrozumiesz iluzje Świata, która Cię przenika. On uwolni Cię od grzechu, od błędów przeszłości, od tego, co Cię teraz spotyka. Nie będziesz musiał używać żadnych rekwizytów; nanowahadełek, wiertarek udarowych i innych zabawek. Jeżeli powiesz Mu TAK, to twoje problemy zostaną zesłane do niebytu, bo one nie istnieją.

  Wszystkie Twoje akcje są próbą, ale grzech musi zostać odkryty, aby został odkupiony. Musisz znaleźć swoja Drogę – bez nienawiści, krzyku i leku, po prostu powiedz TAK.

  Proste Są Ścieżki Sprawiedliwych,
  Józef Ziarno

  • Mira

   NIC nie rozumiesz, prawda? Wyjątkowo IRYTUJĄCY komentarz! To dzięki takim zaprogramowanym umysłom, moim zdaniem, mamy na naszej cudownej planecie „życie”, którego nie da się znieść.
   Marek już odnalazł swoją DROGĘ i ma odwagę nią kroczyć, w przeciwieństwie do wielu niewolników uzurpujących sobie prawo do pouczania WOLNYCH LUDZI o konieczności powrotu do swoich klatek zbudowanych z fałszywej miłości i fałszywej pokory. Zbuntuj się wreszcie, człowieku, powiedz „dość tego” pasożytom, OBUDŹ SIĘ!!! Miej odwagę zobaczyć co tak na prawdę dzieje się na ziemi!!!

 • nina

  ——————- Marek ,proszę wytłumacz to – NIEWYTŁUMACZALNE po ludzku zjawisko. https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/05/oto-jak-zosta-usmiercony-alfie.html

  • Marek

   Dziecko ma bardzo starą duszę – ponad 970 mln lat. Wracają te dusze, które żydzi zablokowali w swoich „więzieniach” – na niewidocznej stronie Księżyca, na stacjach orbitalnych. Tych dusz jest ok 680 milionów.
   Dziecko nie może być zabite. Dusza odnowi ciało chociażby je spalono. W 3 lata zregeneruje się i będzie całkiem zdrowym pięknym dzieckiem. Jest chore ponieważ jest ono cały czas zabijane przez „lekarzy” – ci ludzie powinni trafić pod gilotynę, nie ma obawy głowa im nie odrośnie.
   Stare dusze wiedzą już, że będą tu bezpieczne – Ziemia będzie inną planetą. Żydzi myśleli, że są tak potężni, że mogą trzymać dusze. Nie, oni trzymali tylko ich hologramy, a dusze czekały cierpliwie jako ludzie w 5D (teraz już 6D) na powrót. Mogły by tam zostać, nanowahadełko zresztą pokazuje, że 46% z nich zostanie wśród Enków. Ale 64% chce budować Nową Ziemię, nawet kosztem utraty pamięci. Zostanie im ok 4%. Nota bene znam takich co pamiętają w granicach ok 5%.
   Będą wracały naprawdę stare dusze, nawet 1,5 mld lat. Będziemy ich potrzebować, naprawdę. To co się działo z żydami to ok 30% tej walki, która nas czeka za kilka milionów lat.

   • Turkus

    Marku, czy to znaczy, że nie będziemy pamiętali, co zrobiły nam „karaluchy” i jak z nimi walczyliśmy – by się ich pozbyć? Jak rząd robił nas w „bambuko” na ich polecenie?
    Czy utrata pamięci, będzie dotyczyła również naszego osobistego życia i relacji międzyludzkich? Trochę mi to nie pasuje, bo świadomość tego, kim jesteśmy, jest naszą siłą.

    • Marek

     Nanowahadełko pokazuje, że zapomnimy 60% – te najgorsze rzeczy. Czyli tyle ile normalnie się zapomina by można się było spokojnie rozwijać duchowo. Traumy należy rozpuszczać, one już swoje zrobiły.
     Na pewno jednak nie zapomną tego dokumenty – ludzie, którzy świadomie pomagali żydowskim zbrodniarzom zostaną rozliczeni. W USA wprowadzono np. karę śmierci za świadomą dezinformację.

   • Venom

    Tego Alfiego zabiła ponoć lekarka gdy ojciec wyszedł na chwilę ona weszła i podała mu cztery nieznane zastrzyki z niewiadomym lekiem a on potem zmarł!

   • Kubaky

    Panie Marku co pan powie o Arronie Jasnowidzu? Rozmawiałem z nim jakiś czas temu i nie wiem czy to był on do końca…

    • Marek

     Klon, prawdziwy jest na Antarktydzie w bazie Atlantów. Wróci za niecałe 3 miesiące, udało mu się uciec zanim go zamordowano. Tam jest jeszcze 16 emiterów skalarnych gdzie Aron mieszkał, dlatego ten klon się utrzymuje. Już niedługo.

    • Kubaky

     To dlatego mnie zablokował na Skype od razu po pierwszej rozmowie. Pił coś z kubka był bardzo zdenerwowany widać było ze ktoś mu podsuwał sugestie i manipulować mi. Dziękuję za info, działamy prężnie we Wrocławiu. Pozdrawiam serdecznie 🙂

    • Marek

     Fajnie, że jestem odbierany we Wrocławiu!
     Aron jest fajnym bezpośrednim facetem, który miał kompleksy, że był żydem. Tak mu wmówiono podstawiając fałszywą pamięć. Ale i z tym sobie poradził, dlatego go chciano usunąć.

 • nina

  ————————- psychol TAK POWIE WRÓG o Marku.
  Jak w takim razie nazwać to zjawisko !?. Wszyscy widzimy, czytamy w mediach o człowieku, którego oficjalnie NIE MA !! a który jednak jest . Jaka siła ? stoi za nim, że porusza się on po OBCYM Państwie stawia kropke nad – i tam gdzie chce. Czy to co pisze Marek jest bardziej absurdalne od tego co widzimy a czego rzekomo NIE MA !!?. Marek tłumaczy w miarę możliwości zjawiska, zależności, współzależności, nieznane technologie itd. TU ! NIKT NICZEGO NIE TŁUMACZY i co ? jest OK ?. Dlaczego możliwa jest w Polsce nieprawdopodobna , absurdalna , matrixowa sytuacja. CO? KTO ? ją tworzy ???. Ludzie odpowiedzcie logicznie -KTO ? CO?.
  https://www.youtube.com/watch?v=7RJw5MDUCTk

 • SOZRUWYZ

  AVATARS, KILL ME PLEASE. I’m messing with Trump and Putin. My name is Truckman.
  ZABIJCIE MNIE AVATARZY! Robię bydło Trumpowi i Putinowi, nazywam się Truckman.

 • Rafał Lewczuk

  Marek, znalazłem Ci nowego kolegę. Podobnie jak Ty prowadzi bloga:

  http://bandycituska.com/
  albo:
  http://nielegalnie.pl/

  Człowiek niezwykle prześladowany, bardzo wiele przeszedł, sprawdzisz go oczywiście na nano-wahadełku.
  Sam o sobie mówi:
  „To jest człowiek, który wycierpiał najwięcej w ostatnim 1000-leciu. Świadków były tłumy. Polska zamieniona w piekło podsłuchowe; rzesze chciwych ludzi z bloków, przedsiębiorców, recepcjonistek, kelnerek, bankierów, agentów nieruchomości, dziennikarzy, pracowników marketów i stacji benzynowych za pieniądze zawodowo ćwiczących zobojętnienie na zło w Polsce i krzywdę drugiego: szpiegujących w gangu, a nawet samemu organizujących dlań sadyzm… On ledwo żyje, strasznie zmęczony wrzaskliwą torturą wokoło.”

  Pomyślałem sobie, że wspólnymi siłami moglibyście zdziałać dla dobra mieszkańców Ziemi jeszcze więcej.

  • Leszek

   uwaga! odradzam wchodzić na te strony, wgrywają do komputera agenta który tworzy kopię komputera następnie generuje prawdopodobnie klon i hologram komputera w celach szpiegowskich lub aby okraść ofiarę

  • Te linki infekują zdjęciami komputer.Rafałku wysyłam ci wulkan złotej energetycznej lawy…

   • Rafał Lewczuk

    Dlaczego rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje? U mnie aktualny pakiet antywirusowy G Data Internet Security nic nie znalazł.
    Tutaj masz poradnik, jak sprawdzić, czy dana strona jest bezpieczna:

    http://www.komputerswiat.pl/poradniki/internet/strony-internetowe/2015/01/jak-sprawdzic-czy-strona-internetowa-jest-bezpieczna.aspx

    „Jak sprawdzić czy strona internetowa jest bezpieczna

    Możemy to zrobić za pośrednictwem specjalnej strony internetowej. W pasku adresu wyszukiwarki wpisujemy http://www.virustotal.com. Na stronie wybieramy opcję URL, wklejamy adres serwisu, który chcemy sprawdzić, klikamy na opcję przeskanuj i czekamy. Jeżeli w wynikach przynajmniej raz pojawia się napis malicious site, strona może być niebezpieczna i lepiej jej unikać.
    Uwaga! Ten test nie zastąpi w pełni oprogramowania antywirusowego.”

    Wchodzicie na VirusTotal, klikacie na zakładkę: „URL”, wpisać bądź wkleić jeden z adresów: bandycituska.com lub nielegalnie.pl i powinien być taki rezultat skanowania:

    „No engines detected this URL
    URL http://nielegalnie.pl/
    Host nielegalnie.pl” – wszystko na zielono.

    Także nie przyjmuję od was żadnych prezentów, nie jestem zainteresowany żadnymi promocjami, zabieraj Pan ten wulkan z lawą z powrotem i proszę do nas nie dzwonić. To my do Pana zadzwonimy.

    • Marek

     Lmin Rostowski, zaraz u ciebie będą. Listę ponad 6 tysięcy zamordowanych dzieci ma w 3 mieszkaniu.

    • Rafał Lewczuk

     @Marek

     Marek, to już nawet nie trzeba zmieniać nazwy nicka, bo tej samej osobie przypisujesz różne nazwiska:

     https://www.monitor-polski.pl/musimy-rozwiazac-najwazniejszy-problem-usuniecie-klonow/comment-page-1/#comment-312025

     Wtedy wg Ciebie byłem Tadeuszem Udybowskim.
     Ja wiem, że znajdziesz wytłumaczenie, typu Udbybowski nie żyje, zamordowany, a ja to pewnie jego klon.
     Chyba już nikt tego szaleństwa ci nie uświadomi, szkoda. Bez farmakologii chyba ani rusz.

    • Marek

     Kolejna ekipa podpisujące się Lewczuk. Klony na krakowskim Kazimierzu. Tam jest jeszcze 79 schronów, opiekun cmentarza wszystko wie. To 90% żyd, jeden z najstarszych, już nie wymagał hologramu tak urósł (178 cm). Można go zobaczyć takiego samego na zdjęciach sprzed 60 lat, był nieco niższy, o półtora cm.
     Jak ktoś z Was jest z Krakowa, to udajcie się na Szeroką na Kazimierzu, zobaczcie co się dzieje przed posterunkiem policji. Tyle różnych samochodów nigdy tam nie było – a to jest tylko mały procent tego co tam jest naprawdę, bo jesteśmy w hologramie. Oni się przygotowywali do wojny z Koalicją. Ponieważ przegrali to lada moment tych samochodów w hologramie już nie będzie. To też jakiś dowód.