Pizzagate jest tylko wierzchołkiem pedofilsko – satanistycznej góry lodowej.

200px-tomdelay

Tom DeLay już w 2015 roku ujawnił co planują sataniści

Większość z was z pewnością przygląda się ze zmrużeniem oka na horror jaki się kryje pod niewinnie brzmiącą nazwą afery „Pizzagate”. Nie jesteście w stanie uwierzyć, że przez dziesiątki, o ile nie setki lat, satanistom udawało się ukryć ich bestialskie praktyki – pedofilię, mordy rytualne, kanibalizm. Że udało im się opanować niemal wszystkie struktury władzy, media, naukę, kulturę i sztukę, a nawet kościół. Że pozbywają się ludzkich zwłok sprzedając resztki w fast foodach, w konserwach, mączkach, napojach…

Dzięki Wikileaks, która opublikowała ponad 650,000 maili osób w USA aktywnie zaangażowanych w politykę włącznie z prezydentem Obamą i Hillary Clinton, mamy konkretne dowody na to jak powszechne są to praktyki. Że szczególnie zaangażowane w pedofilię, bestializm, mordy rytualne zaangażowani są tzw. „homoseksualiści”.

Fala tuszowania afery przez media mainstreamowe, organizacje rządowe i pozarządowe dowodzi, że wszyscy bardziej znaczący politycy, aktywiści i dziennikarze są umoczeni w te bestialskie praktyki. Także w Polsce.

Zwróćcie uwagę na to KTO próbuje zdyskredytować odkrycia niezależnych badaczy. Badaczy, którzy na bazie maili, których autentyczność została potwierdzona przez m.in. FBI, dochodzą do przerażających wniosków.

Są to działania podstępne, perfidne i zaczynają sięgać prawodawstwa. Trudno mieć wątpliwości, że za tego typu działaniami stoją osoby zaangażowane aktywnie w pedofilię, bestializm czy satanistyczne mordy rytualne. Nikt normalny nie próbował by bronić gwałciciela – pedofila, tłumacząc, że w momencie gwałtu miał „nagłość seksualną” (sexual emergency) jak to było niedawno w Austrii w przypadku 20 letniego Irakczyka, który zgwałcił 10-letniego chłopca w basenie. W pierwszej instancji austriacki sąd uniewinnił pedofila! (link)

To jest dopiero początek tego co nas może czekać, jeśli będziemy bierni. Były lider Partii Republikańskiej w USA, Tom DeLay, ujawnił jeszcze w zeszłym roku, że Departament Sprawiedliwości (Justice Department) ma w planie zalegalizować tuzin zboczeń, wliczając w to bestializm i pedofilię. Informacje te znalazły się w tajnych notatkach Departamentu Sprawiedliwości, które jak widać, ktoś z tego kręgu przekazał DeLayowi. To nie wszystko, planowane są przeróżne strategie niszczenia kościołów, pastorów i biznesów, które będą promować swoje przekonania religijne. Oświadczenie DeLaya ukazało się w Newsmax TV w The Steve Malzberg Show 4 dni po tym jak Sąd Najwyższy uznał legalność małżeństw homoseksualnych w 50 stanach. DeLay określił to jako „otwarcie wrót piekieł”.

Jest to dopiero początek legalizacji kolejnych zboczeń, których ma być 9, ale DeLay ich nie wymienił, poza wspomnianymi wyżej bestialstwem i pedofilią.

Działania Sądu Najwyższego i Prezydenta Obamy Tom DeLay określił jako całkowicie niezgodne z Konstytucją, co więcej, podobnie się dzieje nawet w Partii Republikańskiej. Po tym co wypłynęło w aferze Pizzagate można się domyślić o co chodzi – wszyscy znaczący politycy są umoczeni w pedofilię, czy nawet mordy rytualne i kanibalizm…

Za: http://www.newsmax.com/Newsmax-Tv/Tom-DeLay-Justice-Department-perversions/2015/06/30/id/652929/

130 komentarzy Pizzagate jest tylko wierzchołkiem pedofilsko – satanistycznej góry lodowej.