Pizzagate jest tylko wierzchołkiem pedofilsko – satanistycznej góry lodowej.

200px-tomdelay
Tom DeLay już w 2015 roku ujawnił co planują sataniści

Większość z was z pewnością przygląda się ze zmrużeniem oka na horror jaki się kryje pod niewinnie brzmiącą nazwą afery „Pizzagate”. Nie jesteście w stanie uwierzyć, że przez dziesiątki, o ile nie setki lat, satanistom udawało się ukryć ich bestialskie praktyki – pedofilię, mordy rytualne, kanibalizm. Że udało im się opanować niemal wszystkie struktury władzy, media, naukę, kulturę i sztukę, a nawet kościół. Że pozbywają się ludzkich zwłok sprzedając resztki w fast foodach, w konserwach, mączkach, napojach…

Dzięki Wikileaks, która opublikowała ponad 650,000 maili osób w USA aktywnie zaangażowanych w politykę włącznie z prezydentem Obamą i Hillary Clinton, mamy konkretne dowody na to jak powszechne są to praktyki. Że szczególnie zaangażowane w pedofilię, bestializm, mordy rytualne zaangażowani są tzw. „homoseksualiści”.

Fala tuszowania afery przez media mainstreamowe, organizacje rządowe i pozarządowe dowodzi, że wszyscy bardziej znaczący politycy, aktywiści i dziennikarze są umoczeni w te bestialskie praktyki. Także w Polsce.

Zwróćcie uwagę na to KTO próbuje zdyskredytować odkrycia niezależnych badaczy. Badaczy, którzy na bazie maili, których autentyczność została potwierdzona przez m.in. FBI, dochodzą do przerażających wniosków.

Są to działania podstępne, perfidne i zaczynają sięgać prawodawstwa. Trudno mieć wątpliwości, że za tego typu działaniami stoją osoby zaangażowane aktywnie w pedofilię, bestializm czy satanistyczne mordy rytualne. Nikt normalny nie próbował by bronić gwałciciela – pedofila, tłumacząc, że w momencie gwałtu miał „nagłość seksualną” (sexual emergency) jak to było niedawno w Austrii w przypadku 20 letniego Irakczyka, który zgwałcił 10-letniego chłopca w basenie. W pierwszej instancji austriacki sąd uniewinnił pedofila! (link)

To jest dopiero początek tego co nas może czekać, jeśli będziemy bierni. Były lider Partii Republikańskiej w USA, Tom DeLay, ujawnił jeszcze w zeszłym roku, że Departament Sprawiedliwości (Justice Department) ma w planie zalegalizować tuzin zboczeń, wliczając w to bestializm i pedofilię. Informacje te znalazły się w tajnych notatkach Departamentu Sprawiedliwości, które jak widać, ktoś z tego kręgu przekazał DeLayowi. To nie wszystko, planowane są przeróżne strategie niszczenia kościołów, pastorów i biznesów, które będą promować swoje przekonania religijne. Oświadczenie DeLaya ukazało się w Newsmax TV w The Steve Malzberg Show 4 dni po tym jak Sąd Najwyższy uznał legalność małżeństw homoseksualnych w 50 stanach. DeLay określił to jako „otwarcie wrót piekieł”.

Jest to dopiero początek legalizacji kolejnych zboczeń, których ma być 9, ale DeLay ich nie wymienił, poza wspomnianymi wyżej bestialstwem i pedofilią.

Działania Sądu Najwyższego i Prezydenta Obamy Tom DeLay określił jako całkowicie niezgodne z Konstytucją, co więcej, podobnie się dzieje nawet w Partii Republikańskiej. Po tym co wypłynęło w aferze Pizzagate można się domyślić o co chodzi – wszyscy znaczący politycy są umoczeni w pedofilię, czy nawet mordy rytualne i kanibalizm…

Za: http://www.newsmax.com/Newsmax-Tv/Tom-DeLay-Justice-Department-perversions/2015/06/30/id/652929/

130 myśli na temat „Pizzagate jest tylko wierzchołkiem pedofilsko – satanistycznej góry lodowej.

 1. http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/zielone-swiatlo-dla-ruchu-bezwizowego-z-ukraina-i-gruzja
  Zielone światło dla ruchu bezwizowego z Ukrainą i Gruzją
  Negocjatorzy rządów państw UE i europarlamentu uzgodnili w środę wieczorem przepisy, które otworzą drogę do zniesienia przez Unię wiz dla obywateli Ukrainy i Gruzji. O porozumieniu poinformował na Twitterze komisarz UE ds. polityki sąsiedztwa Johannes Hahn.
  Czytaj całość: Zielone światło dla ruchu bezwizowego z Ukrainą i Gruzją

  __
  Jaki procent stanowią w tych krajach korzonkowi?

 2. Amerykański mainstream przyznaje: nie warto uprawiać GMO
  Xebola / 15 godzin ago

  „Chyba już każdy z nas słyszał o genetycznie modyfikowanych organizmach. I choć część z nas jest im przeciwna, to reszta tylko wzrusza ramionami. Media głównego nurtu nie podejmują tematu zagrożeń związanych z genetycznymi modyfikacjami, a jeśli już to zrobią, to tylko po to, by je ośmieszyć.

  Ostatnio z tego trendu wyłamał się amerykański New York Times. Autorzy opublikowanego na jego łamach cyklu: „Uprawy GMO i złamane obietnice” oraz „GMO miały zwiększyć wydajność upraw” dokładnie przyjrzeli się działaniom przemysłu biotechnologicznego i agrobiznesu. W jednym z artykułów pt. „Czy plony GMO rzeczywiście są obfite?” sprawdzili oni, czy genetycznie modyfikacje naprawdę wpływają na wielkość plonów i ilość używanych na polach pestycydów. To, do czego doszli, dla nich samych było ogromnym zaskoczeniem.
  „Analiza NYT na podstawie danych z ONZ wykazała, że ani Stany Zjednoczone ani Kanada nie osiągnęły tak dużej wydajności płodów rolnych z hektara, co kraje Europy Zachodniej, takie jak Francja czy Niemcy.” – napisano w gazecie porównując wielkość plonów z amerykańskich pól z europejskimi, wolnymi od GMO.
  Artykuł zwraca także uwagę na wzrost ilości zużywanych w USA pestycydów (o 21%) , które przecież szkodzą naszemu zdrowiu. Tymczasem w Europie Zachodniej ilość stosowanych środków ochrony roślin jest coraz mniejsza. W samej Francji spadek ich zużycia wyniósł 36%, a w przypadu środków owado- czy grzybobójczych: nawet 65%.
  Tutaj nie ma nad czym dywagować – te liczby mówią same za siebie. I choć nadal niestety brakuje naukowych dowodów na szkodliwość żywności genetycznie modyfikowanej, to jednak istnieje mnóstwo prac wskazujących na między pestycydami a zaburzeniami umysłowymi, nowotworami czy innymi chorobami.”

  Dalej tu: https://xebola.wordpress.com/2016/12/07/3916/

 3. Ups ! Ósemka !

  LOBALINCIDENTMAP.COM

  Type: EarthQuake
  71 minutes ago
  Magnitude: 8
  DateTime: 2016-12-08 11:38:48
  Region: 63km WSW of Kirakira, Solomon Islands
  Depth: 40
  Source: USGS Feed

  • Wielki Babilon to jest Unia Eurpejska następna wojna rozegra się w Europie tak jak poprzednie zawdzięczać ją będziemy jak zwykle Niemcom i US-manom i to Europa zostanie spalona.
   W każdej przepowiedni jest ukryta prawda ale nie wprost.

Możliwość komentowania jest wyłączona.