Pizzagate – największa w historii afera – ujawnienie globalnej siatki pedofilów-satanistów cz. 1

pizzagate1Szczerze mówiąc to sama myśl o tym co mam pisać mnie wyczerpuje emocjonalnie. Dlatego też artykuł będzie w częściach, gdyż do po każdej będę musiał solidnie wypocząć i naładować się energetycznie.

Afera „Pizzagate” mimo niewinnej nazwy jest największą i najbardziej okrutną w historii USA, a być może świata. Łączy się bezpośrednio z Illuminati i satanizmem. Zamieszani są w nią międzynarodowi bankierzy, politycy, urzędnicy państwowi, aktorzy, muzycy, dziennikarze – najbardziej znane nazwiska, bowiem tylko tacy mogą się wspiąć po drabinie kariery na samą górę. Obowiązuje to niemal dla każdego kraju świata, tak więc nie można z tego wyłączyć Polski. To z tą aferą z pewnością można połączyć śmierć w Polsce Maxa Spiersa, który prowadził dochodzenie. Dezinformacją jest więc łączenie tejże śmierci z działaniem „obcych” czy sił paranormalnych.

Choć o szeroko zakrojonej pedofilii i praktykach satanistycznych wiadomo już od dawna, wiele przypadków wyciekło dzięki b. szefowi FBI w Los Angeles Tedowi Gundersonowi, to dzięki sile klanu, przede wszystkim w mediach, udawało się to ukryć przed szeroką opinią publiczną. Sytuacja się jednak zmienia, ponieważ zbrodnie są tak straszne, to nastąpił ruch oddolny w służbach amerykańskich, które w ostateczności doprowadziły do wyboru Donalda Trumpa na Prezydenta USA. To co się dzieje obecnie w USA, rozruchy, próby liczenia głosów, dyskredytowanie Donalda Trumpa, a nawet morderstwa polityczne, o których nie usłyszysz wiele w mediach, nie jest tylko walką polityczną o stołek Prezydenta. To jest wojna wielkiego klanu pedofilów – satanistów i własne życie. Bowiem jeśli z przyjściem nowej administracji wszystkie ważne pozycje w administracji zostaną zastąpione ludźmi nieumocowanymi w dotychczasowych strukturach mafijnych, a na to się zanosi, to dojdzie do masowych aresztowań i wyroków śmierci. Ci ludzie pójdą na stryczek dostaną zastrzyk śmierci lub zasiądą na fotelu elektrycznym – i będzie to najlepsze rozwiązanie dla społeczeństwa. I nie mówimy o kilku osobach, obecna lista to 70,000 nazwisk i ciągle rośnie!

Ujawnienie satanistycznego kultu wśród elit miało miejsce już na początku lat 90-tych, wraz z realizacją filmu „Conspiracy of the Silence”, który jednak w tajemniczy sposób zniknął z półki  kanału Discovery na godzinę przed emisją. Ocalała się jednak wersja robocza, która jest dostępna na YouTube, także w wersji polskiej (https://www.youtube.com/watch?v=azHaJVAg3b0) . Żadna telewizja nie odważyła się tego wyemitować. Występujący tam świadkowie pedofilii i zbrodni na dzieciach tajemniczo zniknęli,  nie żyją, bądź przebywają w więzieniach.

Afera Pizzagate jest ciągiem dalszym, z tym że nie widzę szans na jej ukrycie. Muszę dodać, że poprzedziło ją ujawnienie wielkiej siatki pedofilów powiązanych z Sterlingiem Allenem, guru do spraw wolnej energii. Pedofila i jego szeroko zakrojone działania ujawnił Mehran Tavakoli Keshe, który skierował też uwagę Europol w kierunku belgijskiej Rodziny Królewskiej. W operacji „Ratunek” (Operation Rescue) udało się uratować 230 dzieci w 30 krajach i zidentyfikować 670 osób podejrzanych o handel dziećmi, pedofilię i zbrodnicze rytuały. Tzw. „Czerwony Krąg” (Red Circle) to m.in.

 • Grupa Bilderberg
 • St. Hubertus
 • Federalist Society
 • Knights of Malta in Rome (Rycerze Maltańscy w Rzymie)
 • Council on Foreign Relations (Rada Stosunków Międzynarodowych)
 • Federal Reserve Bank (Bank Rezerw Federalnych)
 • NATO
 • Royal Families of Belgium and Netherlands (Rodziny królewskie w Belgii i Holandii)
 • SCOTUS (Supreme Court of the United States – Sąd Najwyższy w USA)

Widzicie więc o co chodzi. Wszelkie próby zdyskredytowania Mehrana Tavakoli Keshe są bardzo podejrzane, radzę być wobec ludzi siejących dezinformację na jego temat bardzo ostrożnym. Oczywiście światowej mafii nie na rękę jest także ujawniona przez Keshe technologia plazmowa, tak więc ich atak nie niego jest szczególnie ostry. Doszło do wielokrotnych prób zabójstwa naukowca i jego rodziny, na szczęście możliwości zbrodniarzy są nieadekwatne do siły i energii jakie M. Keshe reprezentuje. Po prostu koła historii nie da się już zmienić.

Co zapewne nie było przypadkiem, niedługo po rewelacjach Mehrana Keshe, Wikileaks ujawniła setki tysięcy maili, wśród nich osób powiązanych z klanem pedofilów – satanistów. To też zaważyło na wynikach wyborów i podjętym śledztwie przeciwko Hillary Clinton. Śledztwo zostało chwilowo zaniechane, na skutek zastraszenia m.in. szefa FBI. Ale szybko zostanie znów podjęte gdy Trump dojdzie do władzy.

comet-pizza-ad

Tak m.in. reklamuje się Comet Pizza w Waszyngotnie

W następnym odcinku podam kilka informacji o satanistycznych praktykach osób związanych blisko z Clintonami i Obamą. W szczególności na temat absolutnego psychopaty, Johna Podesty, który był szefem sztabu Clintonowej. Na razie mowa jest o kilku pizzeriach w Waszyngtonie, ale czy przypadkiem wielkie sieci pizzy nie są przypadkiem przykrywką do praktyk satanistycznych w ich podziemiach?

143 komentarze Pizzagate – największa w historii afera – ujawnienie globalnej siatki pedofilów-satanistów cz. 1

 • Ja

  Adminie bardzo dobrze napisałeś „Twoja dusza Cie z tego rozliczy”

 • Carlsen – Karjakin Live on line
  Komentarz rosyjski, ale szachownicę widać. na godz. 22,30 poszły już dwa remisy w szachach szybkich, jeszcze do rozegrania 2 partie szybkie a potem jeśli nie będzie zwycięzcy to tzw. Armagedon, w drugiej partii przewage miał Magnus, Siergiej się bronił ale dociągnął do remisu.

  http://antymajdan2.blogspot.com/2016/11/carlsen-karjakin-live-on-line.html

 • Ja

  A propos Keshe obejrzyjcie sobie to https://www.youtube.com/watch?v=AmMHvkAoQkE mi wszystko wyjaśniło , zaimponował mi szczególnie ten pan który zrozumiał po paru latach intensywnych poszukiwań, badań że to jedna wielka ściema i że ta fundacja nabiera ludzi za grube pieniądze.

  • Admin

   Filmik był tu już podrzucany wielokrotnie. Keshe po prostu wypier…lił kolesia, bo jeszcze nie rezonuje w odpowiednich wibracjach i ten się mści.
   Pamiętaj, jeśli robisz dezinformację z premedytacją, za pieniądze, albo jako członek „klanu” to twoja dusza cię z tego rozliczy. W tym świecie nic co robimy nie pozostaje nierozliczone.
   Jeśli robisz to z uwagi na swoją ignorancję, to zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach, albo przynajmniej dyskusji na forach Keshe, chociażby Pokolenie 3000 czy Radio na Fali.
   Ale najlepszy jest Braszka: http://kfssi.edu.pl + seminaria po polsku na profilu YouTube Fundacji Keshe.
   Pamiętaj, jeśli choć jeden MaGrav czy nawet Health Pen działa, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nauka Keshe jest prawdziwa.

   • Vismaya

    A może zacząć od tego:
    ile osób na świecie rezonuje już do wibracji Keshe ….
    i czyżby to była technologia dla wybranych, tych wibrujących na jego wibracjach?
    W takim razie co zrobimy z resztą ludzkości, tych o niskich wibracjach … wyślemy ich do diabła, bo nie dorośli …
    to czym będziemy się wówczas różnić od tych co nas depopulują?

 • sowizdrzał

  PiS poparł CETA

  Grupa 89 eurodeputowanych podjęła próbę zastopowania, a w każdym razie opóźnienia ratyfikacji umowy o tzw. „wolnym handlu” pomiędzy Kanadą a Unią Europejskiej. Europosłowie sformułowali projekt wniosku do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości o wydanie opinii prawnej czy zapisy umowy chroniące inwestorów poprzez wprowadzenie mechanizmu arbitrażowego są zgodne z prawami państw do regulowania porządku prawnego w zakresie polityki społecznej, ochrony środowiska, czy ochrony zdrowia. Gdyby Trybunał wydał negatywną opinię, to w ten sposób zakończono by procedowanie nad tą umową.

  http://prawy.pl/41894-pis-poparl-ceta/

 • Ania

  Amerykańscy skończą wyrokami śmierci.
  A nasi pedofile ?
  U nas ich nie ma ?
  Co z nimi zrobimy ?

  U nas zniesiona kara śmierci.
  Nie trzeba się było spieszyć z tym zniesieniem.

  • Vismaya

   Polacy jak zwykle, pilnują Ameryki aby ta dobrze się prowadziła ….
   ale swojego podwórka nie widzą ….

 • denuo

  Turcja Wypowiedziała Wojnę Syrii! – Początek Biblijnego Konfliktu? – Komentator #489
  https://www.youtube.com/watch?v=asTKQ7FR8h4

 • chrzaszcz

  Panie Adminie, czy to prawada, że Trump zatrudnia ludzi Rotschildów?

  • Admin

   Tak, prawda. Ale są też ludzie przeciwni globalizmowi. Widać „przemówili mu do rozumu”. Na pewno będą przepychanki…

 • taka prawda

  Janusz Zagórski w otwartym forum zatapia Keshe i jego wynalazki ,które nie działają co więcej wygląda na to ,ze mamy do czynienia z mistyfikacją
  http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-29-11-2016/

  • Admin

   Pokażemy im tę „mistyfikację”, że będą się musieli tłumaczyć ściemniacze…

   • taka prawda

    Czemu ściemniacze ? albo się ma dowody albo ich nie ma ,liczą się fakty

    • Admin

     Oczywiście, przecież dowody są cały czas w zasięgu ręki. Nieraz podawałem linki.
     Poza tym, wytłumaczcie mi dlaczego im tak zależy na ludziach, którzy interesują się technologią Keshe? Chcą ich wybawić od zawodu? „Altruiści” pierdoleni 🙂

 • ...ech

  …czemu zawsze co napiszę „czeka na moderację” ?

  • nemo

   Bo używasz słów „kluczy”. Zastąp je wyrazami bliskoznacznymi, albo rozdzielaj litery w wyrazach innymi znakami.

   • ...ech

    hmm… no może, ale czemu admin skasował moją radę aby używać przeglądarki opera, w której można włączyć opcję vpn ? Nie rozumiem co jest w tym dla niego nie tak?

 • chrzaszcz

  Podobno Trump zatrudnił człowieka powiązanego z mafia Rothschildów. Niejakiego Wilbura Rossa. Czy to prawda?

 • kk7qq

  Malezyjsko -tajandzka „farma narzadow „

  • greg2014

   Próbowałem na różne sposoby, nie ma nic.

   • Ves

    Spróbuj włączyć link na przeglądarce Chrome…
    Tych zdjęć po prostu nie da się oglądać… Jeśli to nie dzieło szatana, to czyje?!
    W głowie się nie mieści, że na świecie żyją osobniki, które przyzwalają na takie okrucieństwo i/lub biorą w tym czynny udział!!!

    „Ludzie ludziom zgotowali ten los”…

    Nie miałabym nic przeciwko, gdyby Bóg urządził nam tu drugi biblijny Potop – może te fale podziałałyby uzdrawiająco na wszystkie narody świata (i przy okazji zmiotłyby to całe żydowskie tatałajstwo posłuszne lucyferowi)?

    Czasem człowiek aż się zastanawia, dlaczego On na to pozwala…

    • sara

     nawet gdyby byl drugi potop, reptylianskie elity sa na to przygotowane i maja podziemne schrony, zgina raczej niewinni …

   • Rodriguez55

    O już „gdzieniegdzie” dociera w serca co trzeba zrobić. Tym razem ogień, nie woda. Wtedy było czyszczenie, teraz to czysty gniew i kara ale zanim to, to rozdział ziarna od plew.

   • greg2014

    Ves
    30 listopada 2016 at 11:34 · Odpowiedz
    Spróbuj włączyć link na przeglądarce Chrome…==

    Nie wyszukuje nic w tym zakresie.

    • nemo

     Wpisz w google: Malaysia Thailand organ farm. Linki do dwóch pierwszych stron dotyczą tematu. Używam przeglądarki firefox.

    • greg2014

     ==Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia==
     Jakaś blokada autorska wujka google…….

     Drugi link wlazł, nie nadaje się to do oglądania, fakt.. !

    • maniek-Drugi

     greg2014 zrób-tzw>przywracanie_systemu-o_ile_potrafisz!…lub_popros_kogos_o-to!
     uzywaj_róznych_przeglądarek!…chociaz_guzik_to_da_bo-jestes_na_cenzurowanym!…skoro_blokują_Ci_sie-skrypty!…system-którego_my-uzywamy-ma-ponad…400lat!…:)
     http://www.cda.pl/video/110970126
     na_marginesie_tej_farmy-Malezja_Tajlandia_jest_na-pierwszym_miejscu-w-ilosci-kręconych-filmów-porno_z-dziecmi!…ale_takie-farmy_istnieją_na-całym_swiecie!-to-specjalność-rodzin_kórewskich_błekitnokrwistych!…
     Po_uzyciu_dzieci_są_przerabiane_na_pokarm_etc…

     https://www.youtube.com/watch?v=Bvjcsb-8Fws

     …czyli_patrz_co_jesz…WSZYSTKIE_PASZTETY_mcDONALDSY…KEBABY-i_hgw_co_jeszcze…kupiłem_ostatnio_miąsko_w_galarecie…nie_wiem-co_to-było…po_pierwszym-kęsie_pojechałem-do-rygi…mięciutkie…słodziutkie…GOTOWYCH_KANAPEK_Z_MIĄSKIEM_NAWET_NIE-RUSZAM..
     Mimo_zapewnien_oficjeli_NIE_JEST_TO_FAKE!…ktos_próbuje_zwrócić_uwage_i_nawet_jesli-uzywa_fotoszopa_to-problem-nie-znika-ani-nie-jest-smieszny!…moge_powiedziec,że-jest-to-soft…widziałem_grubsze-kawałki!
     POLICJA_I_PROVIDER_DOSKONALE-O_TYM_WIEDZĄ!!~!
     np.koszty”śledztwa”__”zaginięcia”Madelaine_McCann_wyniosły_grubo_ponad_20_mln_funtów…
     …ile_wyniosły_te_koszty?…

     https://www.youtube.com/watch?v=HX3Yb9kPlco

 • kk7qq

  Szokujace zdjecia z Malezji 🙁 MASAKRA !

  Zdjecia z „farm narzadow ” i zamordowane dzieci 🙁

  https://thecoverage.my/news/horror-images-alleged-organ-farm-malaysia-thailand-border-shocks-social-media/

  • greg2014

   ==Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia==

  • taka prawda

   U mnie się otwiera ,jeżeli te zdjęcia są prawdziwe to mamy prawdziwe bestfialstwo , też jest to trochę dziwne? ,że jest w to ujęta Malezja ,która już w latach 90 tych wydała list gończy za Sorosem ,który w tym kraju gdyby się pojawił będzie aresztowany a to wszystko za wywołanie kryzysu ekonomicznego w Azji Południowo Wschodniej.
   Jeżeli zdjęcia są prawdziwe to już dziś mocno za dupę powinna być wzięta Malezja z Tajlandią.

  • Okto

   Nie chce mi się wierzyć, że „ktoś” może tym dzieciom taki los zgotować…i nikt za to nie „beknie” bo wiadomo kogo stać na organy…

   Po prostu jakim trzeba być skurwysynem, aby dzieciom taki los zgotować….

   • Majestic

    „być skurwysynem” kiedy się opamiętacie ?! przecież zmodyfikowani wybrani z jaszczurczego grona nie maja sumień .

  • greg2014

   Tam jest napisane, że to fejk i dotyczy Syrii po ataku gazowym.

  • greg2014

   Słowo od policji
   Być może nie może nam zaufać. Zobaczmy, co Malezji policji powiedział o tych ostatnich niespodziankach pozyskiwania narządów:

   Kubang paśu: Policja chciałaby przypomnieć opinii publicznej, aby zatrzymać rozprzestrzenianie fałszywych wiadomości o porwanych dzieci przemycanych do Tajlandii dla handlu narządami.

   Kedah szef policji, Datuk Asri Yusoff, powiedział, że wiadomości i zdjęcia, które rozprzestrzenia się wirusowo w mediach społecznościowych były stare i fałszywe.

   Dodał, ciasne bezpieczeństwa i operacje policyjne z wieloma agencjami bezpieczeństwa na granicy Malezji Thai utrudnia organizacje porwanie popełnienia takich przestępstw.

   „Radzę wszystkim, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się tą wiadomością, a publiczność będzie mniej naiwni w wierze tych wirusowych historie na social media”

   „Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, mogą bezpośrednio zwrócić się do nas (Policja), aby sprawdzić każdą sprawę widzą w mediach społecznościowych”, powiedział.==

   http://www.rojakpot.com/organ-farm-malaysian-thai-border/

 • czaro

  Gliński, Glińska i amerykańska fundacja

  Świat polskich organizacji pozarządowych to niesamowite bogactwo klik, powiązań, machinacji, transferu pieniędzy dla „autorytetów” na politycznej emeryturze czy agentur wpływu.

  http://miksa.neon24.pl/post/135334,glinski-glinska-i-amerykanska-fundacja

 • Ania

  Według proroctwa Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, w ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano jej o III wojnę światową odpowiadała, że „jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła”. Teraz, gdy widzimy zakusy państw zachodnich na walczącą Syrię warto to przypomnieć.

  „Często pytają mnie kiedy przyjdzie czas. Odpowiadam im, jeszcze nie teraz. Jeszcze nie upadła Syria! Syria padnie u stóp zwycięzcy, ale zwycięzca nim nie będzie” – odpowiedziała nagabywana o apokalipsę Baba Wanga
  http://innemedium.pl/wiadomosc/baba-wanga-przewidziala-ze-iii-wojna-swiatowa-nadejdzie-gdy-upadnie-syria

  O kurcze ! Erdogan atakuje Syrię !

  Tureckie wojsko rozpoczęło operację w Syrii, aby położyć kres rządom prezydenta Baszara el-Asada – powiedział w Stambule prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan, cytowany przez gazetę „Hurriyet”. Według jego szacunków w Syrii zginęło prawie milion osób. (http://www.tvn24.pl)

  • greg2014

   Czyli Erdogan po ”właściwej” stronie.

   • Ania

    Ambicja go zabije.
    Według mnie jego dni są już policzone.
    Nie można służyć dwóm panom, służąc tak naprawdę samemu sobie.
    Któryś z nich się wkurzy.

    • Majestic

     Ania dokladnie , dawno temu jak pisałem że Turcja będzie karta rozgrywającą to była „kupa śmiechu ” Turcja miała określone zadanie w planach zachodu , ale ambicje są silniejsze i tak jak piszesz , ale w ostateczności jak przeciągną za dużo gumę , to obie strony wydadzą werdykt wskazujący .

 • greg2014

  Australijczycy badają opłacalność wydobycia polskiego węgla

  http://news-for-you.pl/c/ohk9me2eed/x69ysn3awm/

  Opłacalne, bez obaw, a polskojęzyczni zamykają kopalnie.
  Jeszcze się chwalą, że 8 mld. na odprawy przeznaczyli..

  • Majestic

   banda skończona .gdyby nawet przynosiły straty to niema tragedii , bo w ogólnym bilansie to i tak zysk bezrobocie i cały przemysł uboczny , przecież wszyscy chyba wiedza jak spółki i dyrekcje gospodarowały na państwowych posadkach , wspaniale niewysychające źródełka strumienie kasy zero odpowiedzialności bo państwowe – niczyje , moje, twoje,nasze, wasze ?

 • https://www.youtube.com/watch?v=AmMHvkAoQkE
  keshe zaorany – nie wiem jakim trzeba być debilem żeby wierzyć w te brednie

  • nemo

   Majestic, reprezentant NTV na tutejszym forum dał już radę jak należy podejść do linkowanego materiału: „teraz jest 20 ,29 na NTV jest debata LIVE , no STRASZNE do gry włączyli się specjaliści od prądu , to rokuje totalna klęskę światopoglądową w tym temacie , musiałem przerwać oglądanie bo ich nie znoszę po prostu , przypomina to mi fachowców od zderzaka P Łagiewki”.

   Czyli nie oglądać (w domyśle zacisnąć mocno powieki, zatkać uszy i powtarzać w myślach: Kesz nas zbawi)

   • Majestic

    no i po co te insynuacje ? po co TEN JAD ? chyba wyraźnie określiłem moje stanowisko odnosnie „ekspertów” od prądu dla mnie to ludzie ograniczeni schematami , fizyka cudów dla nich nie istnieje , na pewno takie nastawienie wynika z jakiegoś ateizmu ? do dzisiaj nic nie zrobili z ideami i patentami Tesli , celowo omijają ten temat i nabierają wody w paszcze . TUTAJ jest przykład jak fachowcy wspomagają garażowych wynalazców WSZYSTKIE tematy gdzie nie można wzorów podpiąć są NISZCZONE I WYŚMIEWANE http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1444228-30.html

    • nemo

     Jad? Ironia raczej. I nie chodzi mi tylko o ten akurat materiał. Odkąd NTV wyemitowała pierwszy materiał niezgodny z tezami lansowanymi tutaj, miotasz się jak żyd po pustym sklepie usiłując… właściwie co? Pogodzić ogień z wodą? Zjeść ciasto i mieć ciastko? Być za a nawet przeciw? Zbić termometr? Odróżnić plusy dodatnie od ujemnych? Może wystosuj jakieś oficjalne oświadczenie i poproś admina by powiesił na głównej. Napisz tam prosto i wyraźnie, że odcinasz się od elementu rewolucyjnego, który wdarł się na wizję twojej stacji, że wierzysz w działanie tej technologii i uważasz, że niepotrzebnym jest by sceptycy zabierali głos w sprawie. Bo to nasuwa mi się z twoich ostatnich wpisów w temacie pana K.

   • Majestic

    nemo pomnimy akurat Keshe , tu jest ktoś podobny , gdyby teraz zrobić panel dyskusyjny z elektrykami w całej rozciągliwości byłaby identyczna dyskusja np Wilhelm Reich na pewno znasz ? gdy utajniano obecnosc ufo -obcych tak samo fachowcy niepodważalni ten fenolan brali miara swoich bada naukowych czyste wzorce i zachowania .a głównym ciosem było to że stwierdzili psychozę zwidy spowodowane GAZAMI BAGIENNYMI , nawet u ludzi gdzie na setkach kilometrów nie było ani jednego bagienka itp , druga strona medalu każdy następny potencjalny świadek szanujący” się „szanowany” już nigdy nie zaryzykował , bo kto chce mieć piętno psychola ? a psychol to psychol .

  • rav148

   Człowieku małej wiary.. 🙂

 • kk7qq

  Wlochy- po okolo miesiacu znacznego trzesienia w srodkowych Wloszech ,nasilila sie sejsmicznosc .W ostatnich dniach byla wyjatkowo wysoka ,skupila sie w polnocnej strefie prowincji Marken .
  Od niedzieli nastapilo lacznie 60 znaczacych trzesien ,jednak najsilniejsze wstrzasy osiagnely wielkosc 4.4 ,wstrzasy byly odczuwalne takze w Rzymie i wzdluz wybrzeza Adriatyku .Uderzajace jest to ze wiekszosc wstrzasow mialo miejsce na polnocnym skraju strefy zalamania trzesien ale teraz doszlo na poludniowym krancu .

  http://juskis-erdbebennews.de/2016/11/nachbebenserie-erschuettert-mittelitalien/

 • kk7qq

  Tak sa czeste w tym regionie i oczywiste .

  Napisalam tylko dlatego ze spore ,ciekawe czy ktos podczytujacy ten blog cos poczul ?

  • Majestic

   to są inne trzęsienia to takie echo , potrzęsie chwilkę i spokój .

   • kk7qq

    Niestety Majestic @ dobrze byloby gdyby tylko echo 🙁

    Greg2014@ napisal – „Wstrząs w Rudnej: 2 górników nie żyje. Pod ziemią akcja ratunkowa, nie ma kontaktu z zasypanymi „

    • Majestic

     na pewno to sprawa zawalu , zawalu kontrolowanego , bo gdyby było to jedynie tupnięcie ne byłoby jakiego potężnego trzebienia , zazwyczaj chłodniki dojazdowe nie są zabezpieczone , ale to i tak bez znaczenia bo siła nacisku jest tak duża , że ten zawal wypiętrza się od podłogi wyrobiska – korytarza , przy względnie rabunkowej technologi niebezpieczeństwo jest bardzo duże takim niemal umyślnych wypadków .

    • Majestic

     ( bo gdyby było to jedynie tąpnięcie nie byłoby jakiego potężnego trzęsienia ) TAK MIAŁO BYĆ klawiatura chyba znowu wysiada ?

    • Vismaya

     Majestic, nie dziwię się, że ci klawiatura pada, jak otworzyć ten blok i spojrzeć na pasek, widać tylko Majestic …..
     od czasu do czasu trafi się jakiś inny rodzynek ….

    • Majestic

     Vismaya widzisz jak Was kocham i jednocześnie żenię” Monitor” z „NTV” czy to nie piękne !!?

    • Vismaya

     Jakak się masz kochanie? 🙂 …
     Majestic uważaj … to będzie niezdrowe małżeństwo …. 😉

 • kk7qq

  Polska -w poludniowo-zachodniej czsci kraju ,po raz kolejny doszlo do trzesienia ziemi we wtorek wieczorem 29.11.
  O magnitudzie 4.5 ,glebokosc 1 km – epicentrum bylo w poblizu miasta polkowice na dolnym Slasku ,prawie 100 km od granicy niemieckiej .
  Wokol epicentrum trzesienie bylo odczuwalne,brak jeszcze raportow o zniszczeniach lub wypadkach w kopalniach

  http://juskis-erdbebennews.de/2016/11/moderates-erdbeben-in-polen-2/

  • Majestic

   tam niema trzęsień Rudna Polkowice Sieroszowice największe detonacje są gdy maksymalnie dusze wyrobiska idą pod zawal , muszą być prowadzone aby nie zagrażały , w ten sposobi odpręża się górotwór , wyrobiska nie maja praktycznie żadnych zabezpieczeń są znikome jako podpory używa się naturalnych filarów po prostu zostawia się cześć skal z czasem gdyby się zostawiło to następuje wietrzenie i odprężanie wtedy mogą występować niekontrolowane zawały wyrobiska .

   • taka prawda

    Co za dziadostwo ,że nawet odstrzelić nie potrafią a jak już to cały region odczuwa.

    • Majestic

     zapewne w ramach oszczędności , kilka wyrobisk jednocześnie poszło pod zawał ,inaczej to trzeba odstęp trzymać i drążyć dodatkowe chodniki dojazdowe , a tak pełne ryzyko, ale setki tys w kieszeni . miedz w skale jest bardzo uboga 95 % urobku to odpad wiec potrzeba duszo kruszywa wyciągać na powierzchnie .

  • Majestic

   1 km to przeciętna głębokość kopalni o ile pamiętam Rudna ma 1060 metrów ?

  • Majestic

   In der Region wird intensiver Bergbau betrieben, sodass es da häufig zu Erdbeben dieser Stärke kommt.(((BERGBAU )))

  • greg2014

   Wstrząs w Rudnej: 2 górników nie żyje. Pod ziemią akcja ratunkowa, nie ma kontaktu z zasypanymi

   Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-wstrzas-w-rudnej-2-gornikow-nie-zyje-pod-ziemia-akcja-ratunk,nId,2315014#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 • czaro

  Wielki strach obywateli Rosjii

  Taksówkarz w Moskwie zapytał mnie, skąd jestem. – Ze Stanów Zjednoczonych – odpowiedziałam. Kierowca westchnął: – Byłem tam raz. W Chicago. Bardzo mi się podobało… Ale powiedz: kiedy zacznie się wojna? – zapytał spokojnie i szczerze.

  W moskiewskim biurze rozmawiałam z innym Rosjaninem. Chciałam się dowiedzieć, jakie nastroje panują wśród jego znajomych. – Starsi ludzi kupują sól, zapałki, kaszę – wyliczał. Wszyscy uzupełniają zapasy na wypadek wojny.

  http://www.koniec-swiata.org/zacznie-sie-wojna-wielki-strach-obywateli-rosjii/

 • maniek-Drugi

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/okno-overtona-2015-03

  Pedofilia_ma-sie_dobrze_i_nic_jej_nie_zagraża!!~…a_nawet-powiedziałbym_dynamicznie_sie-rozwija!!..dzieci_porywa_sie_odbiera-oraz_hoduje_a_zuzyte-przerabia-na-kanapki_pasztety_albo_inne-delicje_ktorymi_ludzie…zażerają_sie!!~…dopóki_bedzie_islam-i_judaizm-bedzie_trwała!…to_składowe_tych_religii!…

  http://www.snopes.com/photos/politics/masswedding.asp

  co_do_judeokrzescijanstwa-została_wprowadzona_juz_dosć_dawno/śfjenty_chazar_Wojtyła_zaakceptował_ją_oficjalnie_i_wprowadził_do_uzytku_praktycznego!/Listy_Toledanskie!
  taki_mały_przykładzik…

  https://www.youtube.com/watch?v=HX3Yb9kPlco

  https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/10/kanibalizm-to-nie-fikcja/

  największy_pedofilny_ring-na-świecie_to-rodziny_królewskie!…temat_nie_do_ugryzienia!

 • Admin

  Pizzagate Scandal – What’s Really Going on at Comet Ping Pong?
  https://www.youtube.com/watch?v=O5g1Uynki30

  GET THE WORD OUT SHARE SHARE LETS GET THESE DEMONS
  This video only brushes the surface of all the information. Much has been left out. But I urge you to look yourself at the links below. Do we need to catch them red handed killing a child for law enforcement to even investigate? All the things uncovered from the video of bohemian grove and now this. Is it that hard to believe that
  the ones in power are satanist and don’t have your best interest in mind and would rather send your loved ones to die in wars that have been started under false claims of keeping you safe or spreading democracy. Wake up !

  ===================================================

  #OPPizzagate #podesta #pedoleaks #LittleLivesMatter #pedogate #DOJ #twittergate
  #PizzaGateLOUDER #childabuse #WakeUpAmerica #Wikileaks
  #MadeleineMcCann #PizzaGateViral #spiritcooking #Trafficking
  #MAGA #expose #fbi #MonicaPetersen #PodestaEmails
  #cometpizza #draintheswamp #ElitePedoRing #CometPingPong
  #ClintonFoundation #Haiti #BringDownTheRing

  ====================================================

  -Start Here-
  https://dcpizzagate.wordpress.comhttp://archive.is/hjMZc
  https://imgur.com/a/Dt9rfhttp://archive.is/jbwcI
  https://imgur.com/a/Cx4olhttp://archive.is/QIcj7
  https://sli.mg/a/hhe7CPhttp://archive.is/LoIgS
  https://www.youtube.com/watch?v=r4qQY… (Introduction Video)

  =====================================================

  -People of Interest-
  Alefantis Family – Comet Ping Pong
  Podesta Family – Podesta Group
  Clinton Family – Clinton Foundation
  Nanci Pelosi – Goat Hill Pizza
  Bush Family
  Jeffrey Epstein
  Arun Rao
  Rachel Chandler
  Anthony Weiner
  Huma Abedin
  Barack Obama
  Joe Biden

  ===================================================
  http://vigilantcitizen.com/vigilantre

  https://dcpizzagate.wordpress.com/201

  http://themillenniumreport.com/2016/1

  https://www.reddit.com/r/pizzagate/

  https://wikileaks.org/podesta-emails/

  http://yournewswire.com/wikileaks-ped

  http://pastebin.com/HY9N3rc3

  https://www.docdroid.net/q7A92jS/west

  https://www.docdroid.net/VHD6dmq/west

  https://www.docdroid.net/lQC342x/west

  ===================================================

  Credit Anon Hive:
  https://www.youtube.com/channel/UCHB6

  ===================================================

  pizzagate,anonymous,clinton,hillary clinton,what is pizzagate,comet ping pong,pizzagate scandal,podesta,email,hillary,wikileaks,government,fbi,twittergate,podesta emails,cometpizza,pedogate,trafficking,podesta emails wikileaks,podesta pedophile

 • Admin

  Jednak Juliana Assange porwano, nie wiadomo czy żyje. Na pewno ma to związek z Pizzagate.
  Inni członkowie zarządu Wikileaks zastraszeni i torturowani:
  https://www.youtube.com/watch?v=zP2AfrwEq-0
  http://50-shades-of-abuse.blogspot.com/2016/11/julian-assange-has-been-taken-wikileaks.html
  More info on this go to the link below:
  http://50-shades-of-abuse.blogspot.co

  ======================================================

  The CIA have taken over Wikileaks main sites and twitter accounts. We have pictures of the take down by the CIA. It has been confirmed by activists who witnessed this. Black ops team stormed the embassy last month took away a man with a black hood over his head.

  We know Julian was taken by black ops team that was witnessed.
  We know people in Wikileaks had their phones and computers seized and were threatened.
  We know Wikileaks twitter and its accounts Free Assange Wikileaks Task-force are compromised, taken over by the CIA.
  We know Julian is not in the embassy anymore, and we know Embassy cat is still there, and there is no way Julian would leave is beloved cat behind if he left on his own free will.
  We know Julian could have easily done a video to proof he is safe and not taken, that never happened.
  We know that the last video last month was not proof of life, it was not even Julian.
  We know that Obama had now classed Julian Assange and Wikileaks organization as a terrorist organization, wanted dead or alive. That announcement was made approx 3 weeks ago by Obama. We have the video. That would give the CIA the power to take Julian from embassy. Our source is special OP’s expert in bitcoin and encryption. Was also tortured by the CIA for 6 days.

  We have spoken to other special forces and ex special forces who we personally know, they have all told us the same thing. CIA would have tortured Julian to comply with them.
  The pod cast by audio only clearly shows this. He could not provide a video as he has been taken by the CIA.
  All of our intell we have gathered from the October 2016 when the dead mans switch was activated and since communications sent alarm bells through our network that Julian had been taken and Wikileaks had been compromised which has now been confirmed.

  Twitter messages and abuse from FreeAssange account which we are told is compromised. This account also runs Wikileaks and The Wikileaks taskforce accounts. There are 4 pages of tweets and we have a hell of a lot more. For those who don’t know and it seems there are quite a few. Julian admitted in a media interview with RT media which is on youtube that all of the emails – data dump on Clinton – Podesta – Soros – Pizza gate – Gov came from Anon hacktivists. Without Anon Wikileaks would have nothing. Data given to Wikileaks for FREE which they have been charging to publish. It has been reported more than once that Wikileaks are being paid to publish. By who we do not know.
  We have words from Edward Snowden also confirming they are being paid to publish and are not publishing all the data given to them. The data was given to Wikileaks for free which they are now charging to publish .
  It was highly suspicious as well that more than one person in this thread after standing up to the Free Assange Wikileaks account were immediately locked out of their accounts, more than once.

  ======================================================

  ÄÑØŇ Ḧḭṽḕ:
  https://www.youtube.com/channel/UCHB6

  ======================================================

  anonymous,wikileaks,wikileaks compromised,julian assange,julian assange taken,julian assange has been taken,compromised,assange,latest,wikileaks and hillary clinton,assange proof of life,is assange dead?,hillary clinton,ecuador,snowden,edward snowden,ecuadorian embassy,julian assange equador,equador,julian assange 2016,ecuadorian embassy london,whistleblower,is wikileaks compromised,email hacks

 • Majestic

  teraz jest 20 ,29 na NTV jest debata LIVE , no STRASZNE do gry włączyli się specjaliści od prądu , to rokuje totalna klęskę światopoglądową w tym temacie , musiałem przerwać oglądanie bo ich nie znoszę po prostu , przypomina to mi fachowców od zderzaka P Łagiewki .

 • Ves

  Keshe ogłosił się Mesjaszem…
  http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?pid=21998

  Póki co, nie mam jeszcze wyrobionego zdania na jego temat (i jego technologii). Bardziej przyglądam się poczynaniom masońskiej sitwy i tematom związanym z NWO, więc powyższy link wstawiam tylko jako ciekawostkę.

 • Okno Overtona, wpisuje się w temat wątku, przykład pedofilia

  http://antymajdan2.blogspot.com/2016/11/okno-overtona.html

 • Kazio

  A co myślicie o tym, fałszywy prorok?
  https://www.youtube.com/watch?v=JCeqf3cf8JY

  Regent Królestwa Polskiego:
  „Jubileuszowy akt przyjęcia Jezusa za Króla i Pana to nie Intronizacja!!! To kolejne wyszydzenie Chrystusa!!! Zamiast złotej Królewskiej Korony nasi Pasterze wzorem rzymskich żołdaków nałożyli Chrystusowi cierniową koronę…”

 • Majestic

  zapewne pamiętacie ten film ? oni zawsze informują co w trawie piszczy https://www.youtube.com/watch?v=xhV-4658syE

 • Xellos

  „Tzw. „Czerwony Krąg” (Red Circle) to m.in.”

  — i tak „PRZYPADKIEM” brakuje w tym zestawieniu brytyjskiego dworu

  coś NIEPRAWDOPODOBNEGO…. ale ODSTAWIANE JEST MATACTWO ŻYCIA.

 • Gocha

  Nie ma większej zbrodni niż zbrodnia na dzieciach. Dlatego Ameryka musi upaść. Usankcjonowanie ślubów homoseksualnych w USA przez Obamę dopełnił czarę goryczy. Za zagładę tego kraju odpowiedzialni będą m.in. homosie, pedofile, którym mało pedalskich ślubów to jeszcze żądają dzieci „na wychowanie”.
  Tak się stanie niebawem. Ameryka zdechnie, chyba, że Trump odmieni jej oblicze.

 • anna

  W komentarzach pod artykułem Grzesiek krótko tłumaczy,że magrav zakłóca pole rasha które tworzy się wokół ciała człowieka,przy przechodzeniu do piątej gęstosci.

 • Bartek Modny

  Na początku lat 90-tych, w polskiej TV była przedstawiana sprawa kobiet z Juarez w Meksyku, mordowano tam masowo kobiety i kręcono filmy z tego procesu, by sprzedawać różnym zbokom, lecz dokładnie, co tam się działo nigdy nie wyjaśniono, bo sprawie ukręcano łeb bardzo wysoko w USA i w Meksyku. Widać po sprawie, że w to byli zamieszani, ludzie ze szczytów władzy, gdyż żeby taką sprawę masowych mordów zgasić, trzeba mieć ogromną władzę, a śledztwo prowadziło FBI.
  Zbrodnia ta potwierdza fakt, kim są elity rządzące światem , ludźmi. Elity u władzy to również ludzie Kościoła Katolickiego, nie zapominajmy o tym, drodzy wierni, owieczki prowadzone na rzeź do samego diabła.

  „Kobietobójstwo w Ciudad Juárez

  W Ciudad Juárez od 1993 roku dochodzi do masowych morderstw kobiet. W 2011 roku w Meksyku uznano kobietobójstwo jako oddzielne przestępstwo, za które grozi 60 lat pozbawienia wolności (o 10 lat więcej w porównaniu do „zwykłego” morderstwa). Większość zabitych kobiet, jakie dotychczas znaleziono, zostało zamordowanych w podobny sposób: uprzednio je porywano, by następnie poddawać torturom, gwałcić i mordować. Kobiety na których dokonano tych czynów, to w większości kobiety powyżej 20 roku życia, choć wśród ofiar znalazła się też 5-latka[3]. Wstrząsającym momentem tej zbrodni było odnalezienie ciał 8 zamordowanych kobiet na polu bawełny (Campo Algodonero) w 2001 roku[4]. W miejscu, gdzie odkryto wtedy nielegalny cmentarz stoją dziś różowe krzyże z czarnymi wypisanymi na nich imionami zamordowanych kobiet.

  W 1995 roku zatrzymano pierwszego podejrzanego, którym był pochodzący z Egiptu Abdul Latif Sharif, zwany przez media „Egipcjaninem” lub „Rozpruwaczem z Juárez”, który był kierownikiem kadr jednej z fabryk, w której pracowało większość zamordowanych kobiet[5]. W 1996 roku zatrzymano kolejne osoby, członków gangu Los Rebeldes oraz ich szefa – „el Diablo”. To im z więzienia Sharif miał zlecać kolejne zabójstwa, za które miał im płacić po 600 dolarów od ofiary[5]. „El Cerillo” oraz „la Foca”, kierowcy autobusów jeżdżących do fabryk, w których pracuje wiele kobiet, i z których najczęściej one giną, przyznali się do zarzucanych im czynów popełnienia zbrodni, jednak jak przyznali później, ich zeznania wymuszone zostały siłą. Zagadka morderstw z Ciudad Juárez nie została dotąd rozwiązana[od kiedy?].

  „W związku ze zbrodniami w Ciudad Juárez, powstała książka „Miasto – morderca kobiet”[4] („La ville qui tue les femmes: Enquête à Ciudad Juarez”, wyd. 2005) autorstwa dwóch francuskich dziennikarzy – Jeana-Christophe’a Rampala oraz Marca Fernandeza. Autorzy, po dwuletnim dziennikarskim śledztwie, zebrali materiały na temat morderstw, które były podstawą do napisania tej książki. Na kanwie tych wydarzeń w 2006 roku powstał również film „Miasto śmierci” z Jennifer Lopez i Antonio Banderasem w rolach głównych. O wydarzeniach mających miejsce w Ciudad Juárez mówią także piosenki Tori Amos „Juárez” oraz zespołu Los Tigres del Norte „Las mujeres de Juárez”.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kobietob%C3%B3jstwo#Kobietob.C3.B3jstwo_w_Ciudad_Ju.C3.A1rez

 • Stanisław

  Jak widzi się co tacy „panowie świata” wyrabiają, ma się ochotę wybić to plugastwo do ostatniej sztuki.

  Główny tekst do mp3 – skrócony tytuł pliku, pełny w pliku dźwiękowym / bez odnośników /

  https://zachowajto.pl/!U4wMZlxYsQQw/pizzagate-mp3

 • taka prawda

  30 listopada 2016 – ataki terrorystyczne w Zachodniej Europie z inicjatywy Islamistów
  24 grudnia 2016 – przygotowany plan wojny światowej obejmie głównie Europę Zachodnią z Niemcami na czele (jak zwykle). Do tego czasu wszystkie pieniądze z banków radzę Wam wybrać
  Styczeń i luty 2017 r najtrudniejsze miesiące dla Europejczyków.
  My w 5D jesteśmy całkowicie bezpieczni już teraz, co najwyżej będziemy obserwować zmiany w Europie Zachodniej. W lutym będą przerwy w prądzie, więc agregaty w domach powinniście mieć. Dla 5D (czyli mojego . wymiaru) wojna światowa zakończy się w marcu 2017 i generalnie praktycznie ominie Polskę.
  https://pl-pl.facebook.com/Paulina-Magdalena-Moskalik-200033680115199/
  Kim jest Paulina Moskalik ?
  A to co napisała ?

  • taka prawda

   Ona mówi ,że grupa radiostetów razem doszła do wniosków ,ze jutro rzekomo ma nastąpić tzw. wojna w Europie którą wywołają islamiści i ,ze Niemcy wkroczą do polski wszystko będzie trwało trzy miesiące.
   https://www.youtube.com/watch?v=yCGvKeSUqwc

   • Chudy

    Lubie takie przepowiednie, gdyż niedługo trzeba czekać na weryfikacje ich .

   • Majestic

    taka prawda za rok 2017

    • Ania

     No właśnie. Ona mówi o 30.11.2017 roku!

     Ale potem mówi, ze wojna skończy się w lutym 2017 roku.

     Czy to przejęzyczenie ?

     Jutro zobaczymy.

    • Xellos

     Mam nadzieję iż w tym „zobaczymy” bierzesz pod uwagę to iż ATAK MROZU jaki miał w planach globalistów właśnie paraliżować i Polskę i wschodnie Niemcy się ODBIŁ od ŚCIANY OGNIA jaka chroni granice Polski. ŚCIANY jaką nie postawił ani koziorogi jezusek ani jego nierządna mamusia.

     Bo wiesz BRAK POGODOWEGO PARALIŻU KRAJU może wpłynąć na chociażby PRZEŁOŻENIE TERMINU….. żydowskiej rebelii w Niemczech na tzw „arabski terroryzm”.

   • lincz

    Pani Moskalik przypisuje sobie wysokie wibracje jednocześnie co najmniej gniewem reaguje na grubiańskie zaczepki w komentarzach. Pani Moskalik prowadzi handel artefaktami z trudną do ocenienia skutecznością. Pani Moskalik nagrywa monologi z tropików dając wdzięczne rady zmarzniętym, niestabilnym emocjonalnie zjadaczom chleba. Być może ta skądinąd sympatyczna kobieta prowadzi otwarty konflikt z AronemJasnowidzem, kiedy powinna(jako wysoko wibracyjna)odpuścić bądź odstąpić od wampirycznej postaci. To osobiste wątpliwości dotyczące szanownej Pani Pauliny Magdaleny Moskalik, jeśli wolno.

    • nemo

     Bardzo delikatnie i dyplomatycznie ująłeś te wątpliwości. Mniej dyplomatycznie – pani Moskalik to emocjonalnie i umysłowo niestabilna kobieta z ego rozdętym jak balon, próbująca swą egzystencję na tej planecie opierać na sprzedaży „magicznych odpromienników”, których jedynym efektem działania jest efekt placebo. Jej wiedza duchowo-ezoteryczna to półprawdy zaczerpnięte i „zsyntetyzowane” od przeróżnych wodolejów „duchowych”, wymieszane z jej osobistymi urojeniami. Podejrzewam, że grupa radiestetów to pluszowy Pan Miś-przytulanka z dzieciństwa, pacynka Agatka i ołowiany żołnierzyk 😉 Jeśli dziś wybuchnie zorganizowany atak muzułmanów w Niemczech, to w ramach pokuty zjem własne kapcie 🙂

     p.s. Ania jej chodzi o 30.11.2016. Cytat z opisu pod filmem: „W filmie błędnie podałam datę 30.11.2017 r, a powinno być 30.11.2016 r. Przejęzyczyłam się.”

    • Pilot

     Aron Jasnowidz ma dziesiatki tysiecy wejsc
     na youtube a ty tow. Lincz ile ?
     Zaloz swoj i POkaz co POtrafisz Tow. Lincz

     To tak jak i niejaki POryskop ktory sieje dywersje
     na portalu Pana Podleckiego.
     Zaloz swoj i tam sie produktywnie udzielaj
     zamiast antyproduktywnym ekshibicjonizmem ” naukowym”
     zasmiecac i rozmywac bardzo pozyteczny i coraz
     bardziej opiniotworczy portal Krakowianina.

    • nemo

     @Pilot

     Nie jestem adwokatem Lincza, ale nie zrozumiałeś tego co napisał. To Moskalik po badaniach „bovisów” ustaliła i oznajmiła, że Aron jest wampirem energetycznym.

     Sprawdź ile wejść na jutubach ma niejaka sexmasterka, albo Wardęga. Tam to dopiero prawda musi lać się strumieniami…

    • greg2014

     Pilot
     30 listopada 2016 at 01:16
     Aron Jasnowidz ma dziesiatki tysiecy wejsc===

     I co z tego, że ma tyle.
     Ściema i głupota są nie do zatrzymania.

   • s

    kolejna niedorozwinięta wróżka, która nie trafiła, a jest tak głupia, że nawet daty nie potrafi podać poprawnie dopiero w opisie filmu wyjaśniła cytuje: „W filmie błędnie podałam datę 30.11.2017 r, a powinno być 30.11.2016 r.” Jeszcze śmie obrażać innych i wyzywać od debili. Zaraz minie 30.11.2016 będzie 1 grudnia i jej syfiasta przepowiednia zostanie spuszczona razem z kupą.
    Powinni karać więzieniem takich debili co sieją propagandy i bzdury .

  • łajza

   „Kim jest Paulina Moskalik ?”

   a co – nie widać? – tej typowej „słowiańskiej” urody!

   Ostatnio obserwuję wiele polskojęzycznych kanałów YouTube, zakładanych przez typowe „słowianki”, które na bezczelnego pokazują swoje gęby; i to w całym zakresie tematycznym, od polityki po ezoterykę;

   od córeczki Chojeckiego, przez …….(niestety nie zaPISuję) po Moskalik(- 2-godz. coaching (sesja) indywidualny z analizą duszy: 900zł
   – porada e-mail: 200zł…)”Dlaczego zdjęłam film z datami różnych wydarzeń w Europie …”.

   Jeżeli jest jakiś spór między Moskalik a @aronem jasnowidzem, to tylko taki jak między PISem a PO, czyli: kto jest bardziej żydowski od żyda.

   Wniosek może być tylko jeden: skoro tak otwarcie pokazują swoje „słowiańskie” gęby, to znaczy, że judeopolonia jest faktem.

   Ps.

   Nie zapominajmy, że „ONI” lubią określenia żyd, żydowski, gdyż niezuważony pozostaje fakt że:

   Sędziowski — znaczy judejski???

   Judical (sędziowski), Judge (oceniać), Judicature (sądownictwo), Judaic (judej).

   Jasna cholera! — powiedziałem do siebie!

   O czym mówi forma judicial robes?

   Forma ubioru sędziów (sędziowski płaszcz) może nam powiedzieć tylko o tym, że początkowo sędzia i duchowny-żyd — byli jednym!

   Teraz staje się zrozumiałe dlaczego cała nasza Judikatura — to głównie żydowskie włości?! Oni, żydzi, są tam królami i bogami! A my, Polacy, — frajerami!

   https://treborok.wordpress.com/jasna-cholera-powiedzialem-do-siebie/?preview=true

   • greg2014

    „Kim jest Paulina Moskalik ?”

    a co – nie widać? – tej typowej „słowiańskiej” urody!==

    Widać całkiem wyraźnie, po co tracić czas na takie miałkie
    dyskusje?
    AAronów ”jasnowidzów” i podobnych?
    Rozpleniło się to po internecie jak meszki w maju.

    • nemo

     Grzechu vel Aron Jasnowidz ma kredyt we frankach, ale nie ma pracy. Nie miał chłop innego wyjścia, jak tylko zostać uduchowionym, by dzielić się swą mądrością z potrzebującymi, zaś oni dzielą się z Grzechem zawartością swych portfeli. Stąd nawet część jego medytacji dotyczy „uwolnienia ludzi od kredytów”. Póki co „tata w niebie” nie zaingerował w system bankowy, więc konieczny jest drenaż kieszeni wyznawców. Sekta działa prężnie, bo za wielką wodą nie brak naiwnych Polaków dysponujących nadmiarem $ i potrzebami „duchowymi”. Szacun za to, że bierze „co łaska”, zamiast brać np.”pińcet” za godzinę…

 • kk7qq

  100 dzieci ktore zaginely w Virginii

  BREAKING – #PizzaGate: 100’s of CHILDREN MISSING IN VIRGINIA

  https://www.youtube.com/watch?v=eaM3GIEX0yU

 • kk7qq

  Wkrecanie Keshe we wszystkie tematy sprawia ze staje sie coraz bardziej malo wiarygodny .

  Nie potrzeba Keshe do tych wszytskich ujawnien ,nie nalezy przypisywac mu juz wszelkich zaslug .

  Wolne technologie alternatywne jak najbardziej zasluguja na uwage ,odtajnienie – uwolnienie ale niekoniecznie te od -KESHE

  Przepraszam ale mam coraz wieksze wrazenie przypisywania mu wrecz Boskosci ,Mesjasza wszechczasow .
  Koleczka wielbicieli ,podobnie jak „plaskoziemcy” rozplywaja sie przesadnie w ochach i achach , wspanialosciach .

  • Może to zbieg okoliczności ale antychryst ma inicjały M.T.K. powiedziała to Conchiglia półki co jej przepowiednie już od lat się spełniają bez wyjątku. On uspokoi wojny które wkrótce wybuchną. Ponadto ma pokazać nową technologię, która szokuje świat.

  • Admin

   Nie jest to wkręcenie, ale podanie faktów. Nie pasuje ci, nie musisz w to wchodzić. Widać nie twój czas jeszcze…

   • rav148

    A wg mnie to david icke o wiele wcześniej ujawnił pedofilska siatke i najwazniejsze nazwiska które za tym stoją

    • Majestic

     tak i tak samo doznawał ataków , jego TV padła masę dywersji tam było .

    • Vismaya

     Dokładnie … D.I. mówił to otwarcie już w latach 90-tych …
     te rzeczy znam z jego książek „Iam me, Iam free”, „The biggest secret” … i w innych też o tym wspomina ….czytałam to chyba w roku 2001 …. jakieś 2 lata później jego książki zostały wycofane z bibliotek, podobnie nie można było ich kupić ….
     nawet w tym czasie nie został wpuszczony do Kanady, cofnęli go z lotniska w Van. kiedy przyjechał na spotkanie z ludźmi …

    • Majestic

     Vismaya , no Denikenowi podobnie umilano życie , wszystkie wydawnictwa odmówiły druku .ale to świadczy o jednym proste .

    • Vismaya

     … a jak mnie moi rodacy-Polacy umilili życie, jak zaczęłam pisać o Energii Kundalini … a jeszcze, że pozwoliłam sobie tej Energii doświadczać …. 🙂 ….
     i jaką miotę mi urobili na podróże na Łysą Górę, jako jednej z największych czarownic ….

     co prawda to prawda, Łysa Góra mi nie obca, tam w pobliżu się wychowałam … podobnie jak czarownik Pan Adolf Kudliński …
     https://www.youtube.com/watch?v=JZjiJnMejDU

     i on podobnie jak mój dziadek, nigdy nie dał się rozbroić … zawsze był pod bronią …. ech te łysogórskie czarowniki ….. miały pod ręką i dziurawiec i pistolet …. jak im diabły wchodziły w obejścia.

    • Ania

     Vismaya:
     I do niego się dobrali.
     Wraz z 40 osobami z pobliskich wsi Adolf Kudliński (pierwszy polski preppers) tzw. leśne dziadki – został skazany wyrokiem sądu za zakup oraz nielegalne posiadanie broni palnej. Otrzymał wyrok 3 lat pozbawienia wolności i 18 tys. zł kary pieniężnej.
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/znany-preppers-adolf-kudlinski-skazany-2016-11

    • Vismaya

     Ania, wiem ….
     śledzę temat …

    • Majestic

     prawo dla NIEsprawiedliwosci ,zobaczcie jak sucho potraktowali fakt posiadania broni dokladnie tak jak mówi paragraf , zero czynników łagodzących obyczajowych patriotycznych tradycji itp ,bandyta gdyby napadł kogoś z bronią dostałby 2 lata w zawieszeniu a sama bron nie byłaby brana w wymierzeniu kary pod uwagę.jeżeli już zgodnie z prawem aby było równo powinno się w takim przypadku wykorzystać wszystkie mozliwosci łagodzące ,przecież nie było tam jakiś incydentów zbrodni, rabunków itp , nie było jakiś premedytacji czy też afektów .PETYCJA DO MINISTRA o złagodzenie wyroków wręcz kasacji przecież kara pieniężna by wystarczyła i wyroki w zawieszeniu !!?