Pizzagate – największa w historii afera – ujawnienie globalnej siatki pedofilów-satanistów cz. 1

pizzagate1Szczerze mówiąc to sama myśl o tym co mam pisać mnie wyczerpuje emocjonalnie. Dlatego też artykuł będzie w częściach, gdyż do po każdej będę musiał solidnie wypocząć i naładować się energetycznie.

Afera „Pizzagate” mimo niewinnej nazwy jest największą i najbardziej okrutną w historii USA, a być może świata. Łączy się bezpośrednio z Illuminati i satanizmem. Zamieszani są w nią międzynarodowi bankierzy, politycy, urzędnicy państwowi, aktorzy, muzycy, dziennikarze – najbardziej znane nazwiska, bowiem tylko tacy mogą się wspiąć po drabinie kariery na samą górę. Obowiązuje to niemal dla każdego kraju świata, tak więc nie można z tego wyłączyć Polski. To z tą aferą z pewnością można połączyć śmierć w Polsce Maxa Spiersa, który prowadził dochodzenie. Dezinformacją jest więc łączenie tejże śmierci z działaniem „obcych” czy sił paranormalnych.

Choć o szeroko zakrojonej pedofilii i praktykach satanistycznych wiadomo już od dawna, wiele przypadków wyciekło dzięki b. szefowi FBI w Los Angeles Tedowi Gundersonowi, to dzięki sile klanu, przede wszystkim w mediach, udawało się to ukryć przed szeroką opinią publiczną. Sytuacja się jednak zmienia, ponieważ zbrodnie są tak straszne, to nastąpił ruch oddolny w służbach amerykańskich, które w ostateczności doprowadziły do wyboru Donalda Trumpa na Prezydenta USA. To co się dzieje obecnie w USA, rozruchy, próby liczenia głosów, dyskredytowanie Donalda Trumpa, a nawet morderstwa polityczne, o których nie usłyszysz wiele w mediach, nie jest tylko walką polityczną o stołek Prezydenta. To jest wojna wielkiego klanu pedofilów – satanistów i własne życie. Bowiem jeśli z przyjściem nowej administracji wszystkie ważne pozycje w administracji zostaną zastąpione ludźmi nieumocowanymi w dotychczasowych strukturach mafijnych, a na to się zanosi, to dojdzie do masowych aresztowań i wyroków śmierci. Ci ludzie pójdą na stryczek dostaną zastrzyk śmierci lub zasiądą na fotelu elektrycznym – i będzie to najlepsze rozwiązanie dla społeczeństwa. I nie mówimy o kilku osobach, obecna lista to 70,000 nazwisk i ciągle rośnie!

Ujawnienie satanistycznego kultu wśród elit miało miejsce już na początku lat 90-tych, wraz z realizacją filmu „Conspiracy of the Silence”, który jednak w tajemniczy sposób zniknął z półki  kanału Discovery na godzinę przed emisją. Ocalała się jednak wersja robocza, która jest dostępna na YouTube, także w wersji polskiej (https://www.youtube.com/watch?v=azHaJVAg3b0) . Żadna telewizja nie odważyła się tego wyemitować. Występujący tam świadkowie pedofilii i zbrodni na dzieciach tajemniczo zniknęli,  nie żyją, bądź przebywają w więzieniach.

Afera Pizzagate jest ciągiem dalszym, z tym że nie widzę szans na jej ukrycie. Muszę dodać, że poprzedziło ją ujawnienie wielkiej siatki pedofilów powiązanych z Sterlingiem Allenem, guru do spraw wolnej energii. Pedofila i jego szeroko zakrojone działania ujawnił Mehran Tavakoli Keshe, który skierował też uwagę Europol w kierunku belgijskiej Rodziny Królewskiej. W operacji „Ratunek” (Operation Rescue) udało się uratować 230 dzieci w 30 krajach i zidentyfikować 670 osób podejrzanych o handel dziećmi, pedofilię i zbrodnicze rytuały. Tzw. „Czerwony Krąg” (Red Circle) to m.in.

 • Grupa Bilderberg
 • St. Hubertus
 • Federalist Society
 • Knights of Malta in Rome (Rycerze Maltańscy w Rzymie)
 • Council on Foreign Relations (Rada Stosunków Międzynarodowych)
 • Federal Reserve Bank (Bank Rezerw Federalnych)
 • NATO
 • Royal Families of Belgium and Netherlands (Rodziny królewskie w Belgii i Holandii)
 • SCOTUS (Supreme Court of the United States – Sąd Najwyższy w USA)

Widzicie więc o co chodzi. Wszelkie próby zdyskredytowania Mehrana Tavakoli Keshe są bardzo podejrzane, radzę być wobec ludzi siejących dezinformację na jego temat bardzo ostrożnym. Oczywiście światowej mafii nie na rękę jest także ujawniona przez Keshe technologia plazmowa, tak więc ich atak nie niego jest szczególnie ostry. Doszło do wielokrotnych prób zabójstwa naukowca i jego rodziny, na szczęście możliwości zbrodniarzy są nieadekwatne do siły i energii jakie M. Keshe reprezentuje. Po prostu koła historii nie da się już zmienić.

Co zapewne nie było przypadkiem, niedługo po rewelacjach Mehrana Keshe, Wikileaks ujawniła setki tysięcy maili, wśród nich osób powiązanych z klanem pedofilów – satanistów. To też zaważyło na wynikach wyborów i podjętym śledztwie przeciwko Hillary Clinton. Śledztwo zostało chwilowo zaniechane, na skutek zastraszenia m.in. szefa FBI. Ale szybko zostanie znów podjęte gdy Trump dojdzie do władzy.

comet-pizza-ad
Tak m.in. reklamuje się Comet Pizza w Waszyngotnie

W następnym odcinku podam kilka informacji o satanistycznych praktykach osób związanych blisko z Clintonami i Obamą. W szczególności na temat absolutnego psychopaty, Johna Podesty, który był szefem sztabu Clintonowej. Na razie mowa jest o kilku pizzeriach w Waszyngtonie, ale czy przypadkiem wielkie sieci pizzy nie są przypadkiem przykrywką do praktyk satanistycznych w ich podziemiach?

143 myśli na temat „Pizzagate – największa w historii afera – ujawnienie globalnej siatki pedofilów-satanistów cz. 1

  • banda skończona .gdyby nawet przynosiły straty to niema tragedii , bo w ogólnym bilansie to i tak zysk bezrobocie i cały przemysł uboczny , przecież wszyscy chyba wiedza jak spółki i dyrekcje gospodarowały na państwowych posadkach , wspaniale niewysychające źródełka strumienie kasy zero odpowiedzialności bo państwowe – niczyje , moje, twoje,nasze, wasze ?

 1. Według proroctwa Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, w ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano jej o III wojnę światową odpowiadała, że „jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła”. Teraz, gdy widzimy zakusy państw zachodnich na walczącą Syrię warto to przypomnieć.

  „Często pytają mnie kiedy przyjdzie czas. Odpowiadam im, jeszcze nie teraz. Jeszcze nie upadła Syria! Syria padnie u stóp zwycięzcy, ale zwycięzca nim nie będzie” – odpowiedziała nagabywana o apokalipsę Baba Wanga
  http://innemedium.pl/wiadomosc/baba-wanga-przewidziala-ze-iii-wojna-swiatowa-nadejdzie-gdy-upadnie-syria

  O kurcze ! Erdogan atakuje Syrię !

  Tureckie wojsko rozpoczęło operację w Syrii, aby położyć kres rządom prezydenta Baszara el-Asada – powiedział w Stambule prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan, cytowany przez gazetę „Hurriyet”. Według jego szacunków w Syrii zginęło prawie milion osób. (http://www.tvn24.pl)

   • Ambicja go zabije.
    Według mnie jego dni są już policzone.
    Nie można służyć dwóm panom, służąc tak naprawdę samemu sobie.
    Któryś z nich się wkurzy.

    • Ania dokladnie , dawno temu jak pisałem że Turcja będzie karta rozgrywającą to była „kupa śmiechu ” Turcja miała określone zadanie w planach zachodu , ale ambicje są silniejsze i tak jak piszesz , ale w ostateczności jak przeciągną za dużo gumę , to obie strony wydadzą werdykt wskazujący .

  • U mnie się otwiera ,jeżeli te zdjęcia są prawdziwe to mamy prawdziwe bestfialstwo , też jest to trochę dziwne? ,że jest w to ujęta Malezja ,która już w latach 90 tych wydała list gończy za Sorosem ,który w tym kraju gdyby się pojawił będzie aresztowany a to wszystko za wywołanie kryzysu ekonomicznego w Azji Południowo Wschodniej.
   Jeżeli zdjęcia są prawdziwe to już dziś mocno za dupę powinna być wzięta Malezja z Tajlandią.

  • Nie chce mi się wierzyć, że „ktoś” może tym dzieciom taki los zgotować…i nikt za to nie „beknie” bo wiadomo kogo stać na organy…

   Po prostu jakim trzeba być skurwysynem, aby dzieciom taki los zgotować….

   • „być skurwysynem” kiedy się opamiętacie ?! przecież zmodyfikowani wybrani z jaszczurczego grona nie maja sumień .

  • Słowo od policji
   Być może nie może nam zaufać. Zobaczmy, co Malezji policji powiedział o tych ostatnich niespodziankach pozyskiwania narządów:

   Kubang paśu: Policja chciałaby przypomnieć opinii publicznej, aby zatrzymać rozprzestrzenianie fałszywych wiadomości o porwanych dzieci przemycanych do Tajlandii dla handlu narządami.

   Kedah szef policji, Datuk Asri Yusoff, powiedział, że wiadomości i zdjęcia, które rozprzestrzenia się wirusowo w mediach społecznościowych były stare i fałszywe.

   Dodał, ciasne bezpieczeństwa i operacje policyjne z wieloma agencjami bezpieczeństwa na granicy Malezji Thai utrudnia organizacje porwanie popełnienia takich przestępstw.

   „Radzę wszystkim, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się tą wiadomością, a publiczność będzie mniej naiwni w wierze tych wirusowych historie na social media”

   „Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, mogą bezpośrednio zwrócić się do nas (Policja), aby sprawdzić każdą sprawę widzą w mediach społecznościowych”, powiedział.==

   http://www.rojakpot.com/organ-farm-malaysian-thai-border/

   • Spróbuj włączyć link na przeglądarce Chrome…
    Tych zdjęć po prostu nie da się oglądać… Jeśli to nie dzieło szatana, to czyje?!
    W głowie się nie mieści, że na świecie żyją osobniki, które przyzwalają na takie okrucieństwo i/lub biorą w tym czynny udział!!!

    „Ludzie ludziom zgotowali ten los”…

    Nie miałabym nic przeciwko, gdyby Bóg urządził nam tu drugi biblijny Potop – może te fale podziałałyby uzdrawiająco na wszystkie narody świata (i przy okazji zmiotłyby to całe żydowskie tatałajstwo posłuszne lucyferowi)?

    Czasem człowiek aż się zastanawia, dlaczego On na to pozwala…

    • nawet gdyby byl drugi potop, reptylianskie elity sa na to przygotowane i maja podziemne schrony, zgina raczej niewinni …

   • O już „gdzieniegdzie” dociera w serca co trzeba zrobić. Tym razem ogień, nie woda. Wtedy było czyszczenie, teraz to czysty gniew i kara ale zanim to, to rozdział ziarna od plew.

   • Ves
    30 listopada 2016 at 11:34 · Odpowiedz
    Spróbuj włączyć link na przeglądarce Chrome…==

    Nie wyszukuje nic w tym zakresie.

    • Wpisz w google: Malaysia Thailand organ farm. Linki do dwóch pierwszych stron dotyczą tematu. Używam przeglądarki firefox.

    • ==Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia==
     Jakaś blokada autorska wujka google…….

     Drugi link wlazł, nie nadaje się to do oglądania, fakt.. !

    • greg2014 zrób-tzw>przywracanie_systemu-o_ile_potrafisz!…lub_popros_kogos_o-to!
     uzywaj_róznych_przeglądarek!…chociaz_guzik_to_da_bo-jestes_na_cenzurowanym!…skoro_blokują_Ci_sie-skrypty!…system-którego_my-uzywamy-ma-ponad…400lat!…:)
     http://www.cda.pl/video/110970126
     na_marginesie_tej_farmy-Malezja_Tajlandia_jest_na-pierwszym_miejscu-w-ilosci-kręconych-filmów-porno_z-dziecmi!…ale_takie-farmy_istnieją_na-całym_swiecie!-to-specjalność-rodzin_kórewskich_błekitnokrwistych!…
     Po_uzyciu_dzieci_są_przerabiane_na_pokarm_etc…

     https://www.youtube.com/watch?v=Bvjcsb-8Fws

     …czyli_patrz_co_jesz…WSZYSTKIE_PASZTETY_mcDONALDSY…KEBABY-i_hgw_co_jeszcze…kupiłem_ostatnio_miąsko_w_galarecie…nie_wiem-co_to-było…po_pierwszym-kęsie_pojechałem-do-rygi…mięciutkie…słodziutkie…GOTOWYCH_KANAPEK_Z_MIĄSKIEM_NAWET_NIE-RUSZAM..
     Mimo_zapewnien_oficjeli_NIE_JEST_TO_FAKE!…ktos_próbuje_zwrócić_uwage_i_nawet_jesli-uzywa_fotoszopa_to-problem-nie-znika-ani-nie-jest-smieszny!…moge_powiedziec,że-jest-to-soft…widziałem_grubsze-kawałki!
     POLICJA_I_PROVIDER_DOSKONALE-O_TYM_WIEDZĄ!!~!
     np.koszty”śledztwa”__”zaginięcia”Madelaine_McCann_wyniosły_grubo_ponad_20_mln_funtów…
     …ile_wyniosły_te_koszty?…

     https://www.youtube.com/watch?v=HX3Yb9kPlco

 2. Podobno Trump zatrudnił człowieka powiązanego z mafia Rothschildów. Niejakiego Wilbura Rossa. Czy to prawda?

  • Bo używasz słów „kluczy”. Zastąp je wyrazami bliskoznacznymi, albo rozdzielaj litery w wyrazach innymi znakami.

   • hmm… no może, ale czemu admin skasował moją radę aby używać przeglądarki opera, w której można włączyć opcję vpn ? Nie rozumiem co jest w tym dla niego nie tak?

    • Oczywiście, przecież dowody są cały czas w zasięgu ręki. Nieraz podawałem linki.
     Poza tym, wytłumaczcie mi dlaczego im tak zależy na ludziach, którzy interesują się technologią Keshe? Chcą ich wybawić od zawodu? „Altruiści” pierdoleni 🙂

  • Tak, prawda. Ale są też ludzie przeciwni globalizmowi. Widać „przemówili mu do rozumu”. Na pewno będą przepychanki…

 3. Amerykańscy skończą wyrokami śmierci.
  A nasi pedofile ?
  U nas ich nie ma ?
  Co z nimi zrobimy ?

  U nas zniesiona kara śmierci.
  Nie trzeba się było spieszyć z tym zniesieniem.

  • Polacy jak zwykle, pilnują Ameryki aby ta dobrze się prowadziła ….
   ale swojego podwórka nie widzą ….

 4. PiS poparł CETA

  Grupa 89 eurodeputowanych podjęła próbę zastopowania, a w każdym razie opóźnienia ratyfikacji umowy o tzw. „wolnym handlu” pomiędzy Kanadą a Unią Europejskiej. Europosłowie sformułowali projekt wniosku do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości o wydanie opinii prawnej czy zapisy umowy chroniące inwestorów poprzez wprowadzenie mechanizmu arbitrażowego są zgodne z prawami państw do regulowania porządku prawnego w zakresie polityki społecznej, ochrony środowiska, czy ochrony zdrowia. Gdyby Trybunał wydał negatywną opinię, to w ten sposób zakończono by procedowanie nad tą umową.

  http://prawy.pl/41894-pis-poparl-ceta/

  • Filmik był tu już podrzucany wielokrotnie. Keshe po prostu wypier…lił kolesia, bo jeszcze nie rezonuje w odpowiednich wibracjach i ten się mści.
   Pamiętaj, jeśli robisz dezinformację z premedytacją, za pieniądze, albo jako członek „klanu” to twoja dusza cię z tego rozliczy. W tym świecie nic co robimy nie pozostaje nierozliczone.
   Jeśli robisz to z uwagi na swoją ignorancję, to zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach, albo przynajmniej dyskusji na forach Keshe, chociażby Pokolenie 3000 czy Radio na Fali.
   Ale najlepszy jest Braszka: http://kfssi.edu.pl + seminaria po polsku na profilu YouTube Fundacji Keshe.
   Pamiętaj, jeśli choć jeden MaGrav czy nawet Health Pen działa, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nauka Keshe jest prawdziwa.

   • A może zacząć od tego:
    ile osób na świecie rezonuje już do wibracji Keshe ….
    i czyżby to była technologia dla wybranych, tych wibrujących na jego wibracjach?
    W takim razie co zrobimy z resztą ludzkości, tych o niskich wibracjach … wyślemy ich do diabła, bo nie dorośli …
    to czym będziemy się wówczas różnić od tych co nas depopulują?

Możliwość komentowania jest wyłączona.