Pizzagate – największa w historii afera – ujawnienie globalnej siatki pedofilów-satanistów cz. 1

pizzagate1Szczerze mówiąc to sama myśl o tym co mam pisać mnie wyczerpuje emocjonalnie. Dlatego też artykuł będzie w częściach, gdyż do po każdej będę musiał solidnie wypocząć i naładować się energetycznie.

Afera „Pizzagate” mimo niewinnej nazwy jest największą i najbardziej okrutną w historii USA, a być może świata. Łączy się bezpośrednio z Illuminati i satanizmem. Zamieszani są w nią międzynarodowi bankierzy, politycy, urzędnicy państwowi, aktorzy, muzycy, dziennikarze – najbardziej znane nazwiska, bowiem tylko tacy mogą się wspiąć po drabinie kariery na samą górę. Obowiązuje to niemal dla każdego kraju świata, tak więc nie można z tego wyłączyć Polski. To z tą aferą z pewnością można połączyć śmierć w Polsce Maxa Spiersa, który prowadził dochodzenie. Dezinformacją jest więc łączenie tejże śmierci z działaniem „obcych” czy sił paranormalnych.

Choć o szeroko zakrojonej pedofilii i praktykach satanistycznych wiadomo już od dawna, wiele przypadków wyciekło dzięki b. szefowi FBI w Los Angeles Tedowi Gundersonowi, to dzięki sile klanu, przede wszystkim w mediach, udawało się to ukryć przed szeroką opinią publiczną. Sytuacja się jednak zmienia, ponieważ zbrodnie są tak straszne, to nastąpił ruch oddolny w służbach amerykańskich, które w ostateczności doprowadziły do wyboru Donalda Trumpa na Prezydenta USA. To co się dzieje obecnie w USA, rozruchy, próby liczenia głosów, dyskredytowanie Donalda Trumpa, a nawet morderstwa polityczne, o których nie usłyszysz wiele w mediach, nie jest tylko walką polityczną o stołek Prezydenta. To jest wojna wielkiego klanu pedofilów – satanistów i własne życie. Bowiem jeśli z przyjściem nowej administracji wszystkie ważne pozycje w administracji zostaną zastąpione ludźmi nieumocowanymi w dotychczasowych strukturach mafijnych, a na to się zanosi, to dojdzie do masowych aresztowań i wyroków śmierci. Ci ludzie pójdą na stryczek dostaną zastrzyk śmierci lub zasiądą na fotelu elektrycznym – i będzie to najlepsze rozwiązanie dla społeczeństwa. I nie mówimy o kilku osobach, obecna lista to 70,000 nazwisk i ciągle rośnie!

Ujawnienie satanistycznego kultu wśród elit miało miejsce już na początku lat 90-tych, wraz z realizacją filmu „Conspiracy of the Silence”, który jednak w tajemniczy sposób zniknął z półki  kanału Discovery na godzinę przed emisją. Ocalała się jednak wersja robocza, która jest dostępna na YouTube, także w wersji polskiej (https://www.youtube.com/watch?v=azHaJVAg3b0) . Żadna telewizja nie odważyła się tego wyemitować. Występujący tam świadkowie pedofilii i zbrodni na dzieciach tajemniczo zniknęli,  nie żyją, bądź przebywają w więzieniach.

Afera Pizzagate jest ciągiem dalszym, z tym że nie widzę szans na jej ukrycie. Muszę dodać, że poprzedziło ją ujawnienie wielkiej siatki pedofilów powiązanych z Sterlingiem Allenem, guru do spraw wolnej energii. Pedofila i jego szeroko zakrojone działania ujawnił Mehran Tavakoli Keshe, który skierował też uwagę Europol w kierunku belgijskiej Rodziny Królewskiej. W operacji „Ratunek” (Operation Rescue) udało się uratować 230 dzieci w 30 krajach i zidentyfikować 670 osób podejrzanych o handel dziećmi, pedofilię i zbrodnicze rytuały. Tzw. „Czerwony Krąg” (Red Circle) to m.in.

  • Grupa Bilderberg
  • St. Hubertus
  • Federalist Society
  • Knights of Malta in Rome (Rycerze Maltańscy w Rzymie)
  • Council on Foreign Relations (Rada Stosunków Międzynarodowych)
  • Federal Reserve Bank (Bank Rezerw Federalnych)
  • NATO
  • Royal Families of Belgium and Netherlands (Rodziny królewskie w Belgii i Holandii)
  • SCOTUS (Supreme Court of the United States – Sąd Najwyższy w USA)

Widzicie więc o co chodzi. Wszelkie próby zdyskredytowania Mehrana Tavakoli Keshe są bardzo podejrzane, radzę być wobec ludzi siejących dezinformację na jego temat bardzo ostrożnym. Oczywiście światowej mafii nie na rękę jest także ujawniona przez Keshe technologia plazmowa, tak więc ich atak nie niego jest szczególnie ostry. Doszło do wielokrotnych prób zabójstwa naukowca i jego rodziny, na szczęście możliwości zbrodniarzy są nieadekwatne do siły i energii jakie M. Keshe reprezentuje. Po prostu koła historii nie da się już zmienić.

Co zapewne nie było przypadkiem, niedługo po rewelacjach Mehrana Keshe, Wikileaks ujawniła setki tysięcy maili, wśród nich osób powiązanych z klanem pedofilów – satanistów. To też zaważyło na wynikach wyborów i podjętym śledztwie przeciwko Hillary Clinton. Śledztwo zostało chwilowo zaniechane, na skutek zastraszenia m.in. szefa FBI. Ale szybko zostanie znów podjęte gdy Trump dojdzie do władzy.

comet-pizza-ad

Tak m.in. reklamuje się Comet Pizza w Waszyngotnie

W następnym odcinku podam kilka informacji o satanistycznych praktykach osób związanych blisko z Clintonami i Obamą. W szczególności na temat absolutnego psychopaty, Johna Podesty, który był szefem sztabu Clintonowej. Na razie mowa jest o kilku pizzeriach w Waszyngtonie, ale czy przypadkiem wielkie sieci pizzy nie są przypadkiem przykrywką do praktyk satanistycznych w ich podziemiach?

143 komentarze Pizzagate – największa w historii afera – ujawnienie globalnej siatki pedofilów-satanistów cz. 1