Po 12 tysiącach lat Ziemia wreszcie znów wchodzi w 3D

Nowość na kanale Proxima Centauri:
Jakub Ławniczak o wpływie obcych cywilizacji na życie Ziemian

Mam zaszczyt Wam zakomunikować, że wczoraj, po 12 tysiącach lat Ziemia wyszła ze stworzonego przez żydowskiego boga jahwe holograficznego odpowiednika rzeczywistości.

Dlatego też jahwiści mogli nas gnębić przez tyle tat, gwałcić i mordować nasze dzieci w satanistycznych rytuałach, mogli czcić swoich psychopatycznych bożków z jahwe na czele. Zmiana była możliwa dzięki pomocy z zewnątrz, prawdziwych twórców Wszechświata, którzy spokojnie przyglądali się jak daleko może pójść zuchwałość dewiantów cywilizacyjnych. Bo to nie reptylianie z Oriona czy mimowie z Syriusza doprowadzili do tej sytuacji. To chazarscy dewianci, którzy przejęli rolę żydów, potomkowie bezdusznych  neandertalczyków – kazirodców i kanibali, poprzez zgodę na okrucieństwo i czynne branie w nim udziału, doprowadzili do sytuacji, gdy cała ludzkość była zagrożona totalnym mordem. Przygotowywano ten mord starannie, plan zbrodni opracowywano przez 60 lat z najdrobniejszymi szczegółami, by ci tchórze mieli pewność, że żadnemu z nich włos nie spadnie z głowy. Pamiętacie to – „życie jednego żyda jest tyle warte co 10,000 Palestyńczyków”?. To samo w hitlerowskiej Chazarii, czyli III Rzeszy.

Wiele się zmieniło od wczoraj. Wraz z przejściem do prawdziwego 3D teraz to my będziemy decydować o tym jak ma wyglądać nasza rzeczywistość i jak się komuś nie podoba to wynocha.  I będzie to bardzo bolesne, nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Biblijne piekło oni sobie sami stworzyli i tam będą się bawić w swoje chore gierki, a tu ma być porządek na naszą, ludzkości modłę. Zaczynamy oczyszczanie. Na początek:

Od rana lokalizuję chazarskie ośrodki kontroli umysłu Polaków. Są one w niemal każdym większym mieście. Wahadełko pokazuje mi, że jest ich 50. Każe działa niezależnie i każde ma swoją ochronę. Upodobali sobie Kraków na stolicę, więc zaczniemy od Krakowa. Próbowali mi przejąć kontrolę nad wahadełkiem, lecz w tej rzeczywistości mają bardzo ograniczone możliwości. Tak więc Polska powinna być bardzo szybko oczyszczona. Chazarom zostało zaledwie 5% możliwości, tych które mieli jeszcze miesiąc temu. Iluminacka czołówka została pozamykana przez służby USA, Rosji, Polski i Francji. Polska jest w tej chwili najbezpieczniejszym krajem – wpływy Mossadu są minimalne, a ich ostatnie bastiony zaraz zdemaskuję. Z USA też nie jest źle, choć tam żydzi mają jeszcze 21% swoich możliwości – Donald Trump wraz ze swoim zespołem pracującym na nanowahadełkach nie próżnuje i codziennie przechwytuje kolejne ośrodki tajnej władzy chazarskiej. Też o tym będę pisał. Facebookiem, który zablokował mnie na miesiąc z błahego powodu zajmę się osobno.

Ośrodki Mind Control Mossadu w Polsce. Wahadełko pokazało mi, że w Krakowie są takie 3 miejsca – zrzuty z Google Maps umieściłem w kompilacji graficznej po lewej stronie. Poza centralą znalazłem jeszcze 2 ośrodki położone strategicznie, które też były doskonale wyposażone w sprzęt o charakterze terrorystycznym. Byli już tak pewni siebie, że używali swojej nazwy Kraken na nasze stołeczne miasto Kraków, podobnie jak używają Polin na Polskę. Ja sobie tego nie życzę dewianci cywilizacyjni i dlatego mówię głośno:

Bandyci chazarscy, oddajcie nasze mienie i wypierdalać z Polski!

Warto by dokładniej się dowiedzieć czym się zajmowało tzw. „Centrum naukowe Kraken”. Bo wahadełko mówi mi, że był to główny ośrodek kontroli umysłu w Krakowie. Posiada 5 generatorów fal skalarnych zakłócających pracę naszych mózgów oraz wszelkich urządzeń detekcyjnych z wahadełkiem na czele. Widzę, że  „Centrum” pełniło jeszcze 4 inne funkcje o charakterze terrorystycznym:

– mieli radar, który w sieci z innymi umożliwiał kontrolę pogody, wywoływanie trzęsień Ziemi oraz nękanie ludzi wszelkiego typu piskami, szumami w głowie itd.
– każdy z 79 pracowników był uzbrojonym agentem Mossadu, który wykonywał zadania wydawane przez centralę w Jerozolimie.
– na wyposażeniu było 15 samochodów z bronią infradźwiękową, która wg. wahadełka pozbawiła życia 147 osób, a 360 zostało ciężko okaleczonych, gdyż ta broń rozrywa narządy wewnętrzne – bez śladów zewnętrznych.
– 9 samochodów z bronią psychotroniczną. 7 zamordowanych, 451 z uszkodzoną psychiką i innymi skutkami użycia tej broni. Bardzo trudne do detekcji.
– 15 samochodów z bronią telepatyczną oraz 72 jednostki przenośne (w plecakach), które służyły do sterowania zabójcami, kierowcami itp. Na skutek użycia tej broni w wypadku zginął m.in. o. Kiersztyn. Ogólnie wahadełko, które ma dane z Kroniki Akaszy, ocenia ilość ofiar na 61 osób. Do tego dochodzi 51 innych przykrych incydentów – jak np. rozbicie małżeństw. Osobną kwestią jest użycie tej broni na sędziach w krakowskich sądach, czego efektem jest 627 fatalnie prowadzonych rozpraw sądowych, głównie o odszkodowanie i przejęcie mienia przez tzw. „żydów” – podających się za spadkobierców prawdziwych żydów zamordowanych w chazarskim Holocauście. Sędziami zajmiemy się zresztą w innym odcinku.
– Centrum zatrudniało 53 etatowych dezinformatorów, którzy udzielali się także na tym blogu (40% z nich).

To wszystko efekt niecałych 6 miesięcy istnienia „Centrum”, można sobie wyobrazić jaka była by przyszłość mieszkańców Krakowa i okolic. Dokładne dane będą dostępne dla śledczych, gdyż ci psychopaci dokładnie dokumentowali swoje zbrodnie. Podobnie jak chazarscy naziści w czasie II wojny. Wahadełko podaje, że są tam zgromadzone dane odnośnie wcześniejszych zbrodni, gdy nie było jeszcze tej centrali.
Jeśli chodzi o jej przyszłość to mogę powiedzieć, że służby polskie wraz ze służbami amerykańskimi i rosyjskimi w tej chwili zaczynają przeglądać dokumenty. Współczesne metody wyciągania informacji od ludzi są tak przekonujące, że żadna zbrodnia się nie wymknie.

Na koniec bardzo ważna informacja – rząd Izraela nie ma nic wspólnego z działaniami tych terrorystycznych grup. Mossad jest prywatną agencją międzynarodowych bankierów i kliki „religijnej” satanistów. Nie można ich identyfikować w żaden sposób z uczciwymi Żydami, których jest zdecydowana większość. Niedługo zresztą dojdzie do formalnego oddzielenia tej przestępczej grupy od narodu żydowskiego, a także do uznania jahwe za fałszywego Boga. Wspólnie z Żydami należy się przygotować na ponowne przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię. Tym razem nie uda się stworzyć fałszywej religii pod kontrolą dewiantów.

374 komentarze Po 12 tysiącach lat Ziemia wreszcie znów wchodzi w 3D

 • HKW

  Facebook ostatnio blokuje mnie bez przerwy; zaczęło się od 3 dni, potem 7 and teraz na cały miesiąc !

  • Admin

   Już cię wyczaili Avatarze 🙂
   Nie przejmuj się, jesteś z nami, nie są ci w stanie NIC zrobić poza nękaniem, a tak naprawdę to nękają siebie – bo niedługo odejdą z bardzo złym kredytem.
   Dla Ciebie będzie zielone nanowahadełko – zniżka o połowę. Już niedługo napiszę na blogu. Avatary dostają zniżkę z automatu, nie znaczy to że jesteśmy lepsi – po prostu jest to decyzja Duszy Wszechświata, bo sporo się napracowaliśmy.

   Co do FB, bardzo dziękuję za info, że nadal są tam wtyki. 4 osoby w Polsce: Rusek, Mukowski, Łukasz Gniadek, Sępolińska.
   58 kolejnych czeka do „odstrzału”, bardzo proszę, ujawniajcie się dalej. FB ma być czysty.

 • Roma

  Czym są urojenia?
  .
  W jakich chorobach występują? Dr med. Maciej Klimarczyk- psychiatra
  .
  czy można się zarazić ? TAK = indukowanie urojenia

  na tym blogu jesteście zainfekowani urojeniami chorych ludzi
  .
  https://youtu.be/2LgEnt4DRgg

 • nina

  ———————–GENIALNA STRONA !!!!!!!!

  I jeszcze jeden fragment z Biblii, który mówi o karze jaką ponieśli ci którzy sprzeniewierzyli się Bogu (obecnie coś takiego określa się mianem masakry i zbrodni przeciwko ludzkości):

  Wj 32:26-29
  26. Zatrzymał się Mojżesz w bramie obozu i zawołał: Kto jest za Panem, do mnie! A wówczas przyłączyli się do niego wszyscy synowie Lewiego.
  27. I rzekł do nich: Tak mówi Pan, Bóg Izraela: Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego.
  28. Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów.
  29. Mojżesz powiedział wówczas do nich: Poświęciliście ręce dla Pana, ponieważ każdy z was był przeciw swojemu synowi, przeciw swemu bratu. Oby Pan użyczył wam dzisiaj błogosławieństwa!
  http://strona0biblii.republika.pl/bezkom_e.html

  • Wojwit

   @Nina
   Tak trzymać! To NAJLEPSZY sposób na wypociny Rybaków et consortes. To et consortes to do tych z nich, co łaciny liznęli. Było nie było to jakby ich język ojczysty.

  • Roma

   @ nina

   widać, że nie odróżniasz stary testament od NOWEGO

   Chrystus to Nowy Testament ok ?

   masz bardzo duuuuuuuużo do nadrobienia
   .
   widać, że nie znasz słowa Bożego wcale
   to znaczy, że jak poznasz
   to zaczniesz NOWE życie

 • nina

  ————————– królicza nora -http://playithub.net/watch/2x5_flcuT7k/zaplanowane-zwiedzenie-marsz-ku-nowemu-porzdkowi-wiata.html

 • ajatoco

  zamiast prawdziwemu BOGU JAHWEH wierzyć, to ty wierzysz kłamstwom upadłych aniołów i gadasz jakieś bzdury i ufasz swojemu nanowahadełku.
  Jeszcze do tego kpisz z BOGA i go obrażasz..możesz tego bardzo pożałować gdy cię BÓG strąci do piekła i nie wpuści cię do swojego królestwa.

  • Luna

   bolo, to ty ?

  • Luna

   ajatoco,
   (Rybak, Rycerz, bolo)
   Żydowski Bóg…. włada tylko tymi, którzy w niego wierzą …

   • Roma

    Bóg jest stwórca każdego człowieka !

    i ma moc wobec każdego
    i każdego KOCHA tak samo
    tylko, że niektóre jego dzieci odrzucają miłość
    a wybierają zło

    • Luna

     Roma,
     chyba nie o tym samym Bogu myślimy ( ja z żydowskim nie mam nic wspólnego ) … jednak uniwersalnie, na szczęście mamy- wolną wolę …

 • Roma

  wiedza nie boli, prawda ?
  .
  Czy mam schizofrenie? Objawy chorobowe.
  .

  https://youtu.be/KJ3u_PysQDI

  .

  • Majestic

   „schizofrenia” takie coś nie istnieje jako choroba , i szkoda że jeszcze oficjalnie nikt nie objawił ,choroby demony itp to ta sama agenda to wygłasza .

 • nina

  ————-żydzi WYMORDOWALI !!!!!!!!!!!!!!!! Żydów
  http://3obieg.pl/zydzi-z-hitlerem-wywolali-holokaust

 • nina

  ————-OSKARŻAM o LUDOBÓJSTWO SŁOWIAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=xWZYfbha-B0

  • Ciekawyyy

   Ludobójstwo na Słowianach Pani Nino
   składnia chyba nie była zamierzona.

  • nina

   —————OSKARŻAM o LUDOBÓJSTWO na !! SŁOWIANACH / aż tak się pomyliłam ?/
   Ps. portal jest przejęty !.

 • nina

  ——————– “Państwa giną wtedy, kiedy nie umieją odróżnić ludzi złych od dobrych” Antystenes z Aten (ok. 440-366 r. p.n.Ch.)

  https://justice4poland.com/2017/12/24/powstanie-styczniowe-i-kulisy-jego-wybuchu-czyli-zakazana-historia-zydow-w-polsce-cz-9/

 • Xellos

  Kiedy będzie wstawiony filmik jak Cywilizacja Proxima Centauri czyli Jakub Ławniczak wyzwala planetę z obecności OSTATNIEGO KA(NI)BALISTY o jakim była mowa we wcześniejszym poście?

 • nina

  —————słowiański GARB -tylko ! jedno miast a gdzie reszta ?? https://epoznan.pl/index.php?section=instytucje&subsection=miejsca&id=166

  • Ciekawyyy

   Parę lat temu rocznie z budżetu państwa na cele Kościelne w tym wynikające z Konkordatu oficjalnie szło 5 miliardów zł nieoficjalnie być moze drugie tyle w postaci darowizn przekazań gruntów obiektów etc.
   Dochody jak cosa nostry we Włoszech z tym że tamtejsze biznesmeny niby działają nielegalni bo wbrew prawu. .

 • nina

  —————słowiańskie śpiewanie -https://www.youtube.com/watch?v=OtzcK4mj6Do

 • nina

  —————Słowianka -https://www.youtube.com/watch?v=rBdy0IicNkw

 • Bon Ton

  Marku, co Ty na to?
  ze strony: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/01/16/polska-to-kraj-stracony-dzieki-sluzbom-edukacji-i-kosciolowi-przygotujmy-sie-na-zycie-pod-syjonistyczna-okupacja-mlodziezy-uciekajcie-z-kraju/
  „Polska to kraj stracony dzięki służbom, edukacji i Kościołowi! Jeśli Naród Polski nie powstanie w najbliższych miesiącach z kolan, to czas przygotować się na życie pod syjonistyczną okupacją! Wchodzimy w ostatnią fazę jawnego wdrażania w Polsce Nowego Porządku Świata zarządzanego przez syjonistyczną klikę. Zmanipulowani przez media i Kościół Polacy nawet o tym nie wiedzą że są prowadzeni na rzeź, że są prowadzeni do całkowitego zniewolenia!

  Za doprowadzenie do takiego stanu naszego kraju możemy podziękować garstce tajnych komunistycznych służb, które podczas ostatnich dziesięcioleci, zrabowały cały majątek narodowy Polaków, ciężko wypracowany za komuny przez pokolenia naszych ojców, nie pozwalając tym samym na rozwój gospodarczy Polski i na bogacenie się Polaków. Nie pozwalając tym samym na odzyskanie przez Polskę pełnej suwerenności, stabilności i potęgi. Ci ludzie wchodząc w układy ze wszystkimi agenturami z zagranicy chcącymi mieć wpływy w Polsce w celu wyzyskiwania Polaków, nadal tu rządzą zza kulis pomimo tego że powinni już dawno wisieć a ich majątki i majątki ich rodzin powinny zostać skonfiskowane! Skoro jednak Naród Polski akceptuje taką sytuację to znaczy że na lepsze rządy niż rządy złodziei nie zasługuje!

  Za doprowadzenie do takiego stanu naszego kraju możemy podziękować wszystkim nauczycielom i przemądrzałym paniom nauczycielkom oraz profesorom którzy w ciągu ostatnich dziesięcioleci, tak sprytnie przemanipulowali znaczenie słów: MORALNOŚCI, PRAWDY, SPRAWIEDLIWOŚCI i SOLIDARNOŚCI w umysłach Polaków, że w wyniku tego wszelkie szkodliwe działania na konto dobra wspólnego Narodu Polskiego, wszelkie afery nierozliczone i kradzieże dokonywane w biały dzień za kolejnych rządów były i są przez naród akceptowane! Czy Polacy zaakceptują również i niewolę syjonistyczną w którą właśnie są wprowadzani? Czy pomogą nam w tej akceptacji profesorowie i panie nauczycielki?

  Za doprowadzenie do takiego stanu naszego kraju możemy podziękować Kościołowi Polskiemu który za wszelką cenę maniupulując wiernymi dążył i dąży do utrzymania spokoju publicznego, przeciwdziała buntom, pomimo rażących krzywd jakie były i są wyrządzane Narodowi Polskiemu przez ostatnie dziesięciolecia. A teraz jawnie Kościół Polski oddaje swoją Polską owczarnię we władanie Żydom! Zapoznjacie się Państwo na internecie z informacjami na temat wspólnych działań Księdza Rydzyka i Jonny Danielsa. Otwórzymy oczy! Czy dalej będziemy się słuchać tych którzy przez wiele wieków nas programowali że człowiek jest niegodny, grzeszny i nie ma prawa do szczęścia na tej Ziemi, obniżając tym samym poczucie własnej wartości i godności u Polaków?! Co skrzętnie wykorzystują inne cywilizacje zniewalając nas finansowo, umysłowo, politycznie i gospodarczo!

  Polaku! Jednocz się i ratuj się wspólnie ze swoimi współbraćmi bo ani pseudopolski rząd, ani służby ani Kościół ci nie pomoże! Jedynym naszym ratunkiem jest BÓG! Jedynym naszym ratunkiem jest wprowadzenie w Polsce NOWEJ KONSTYTUCJI i NOWEGO PRAWA, opartych na prawie naturalnym które jest zgodne z dekalogiem, gdzie istnieje prymat osoby ludzkiej nad państwem (czytaj pierwszeństwo obywatela nad rządzącą kliką) oraz zakaz pożyczania pieniędzy na procent! Mobilizujmy siły! Upowszechniaj szeroko tę informację! Naród musi wiedzieć w jakiej sytuacji się znajduje! Naród musi wiedzieć że idzie w niewolę! Mamy wkrótce wybory! Wykorzystajmy tę ostatnią szansę ratunku dla Polski i Polaków póki całkowicie nie zostaniemy przejęci przez NWO!”

  • spoko

   Wahadełko przekazuje słowiańską wieść, iż mjr A. Kudliński zgromadził już 100 tys. rekrutów AS.

 • Mira

  Radykalny duchowny Gülena sieciowe, długotrwałe proxy CIA do operacji Gladio B false flag terror, wydał nakaz działania mające na celu jego najlepszych agentów (aka starsi porucznicy) w Albanii, Bułgarii, Bośni i na Łotwie. Te spółdzielnie mają działać jako środek provocateurs- stworzyć przemocy i terroru incydentów należy obwiniać Ujgurów, mniejszości etnicznej w regionie Xinjiang w Chinach, a przez to zachęcać rząd chiński, aby odpowiedzieć siłą.

  Jako wiodąca niezależna organizacja mediów Newsbud wypuszcza i rozpowszechnianie tej pilnej zapowiedź teraz w próbie, aby zapobiec kolejnym przypadkom terror i rzezi. Proszę zrobić swój udział i pomóc nam rozpowszechniać te informacje.
  http://www.stillnessinthestorm.com/2018/01/sources-reveal-imminent-false-flag-terror-attacks-in-china-video.html

 • Przewijam i przewijam komenty i co Rybak, Rybak, Rybak i Rybak ….
  Żygam już… Co za pierdoły ile można tego samego wałkować…

  Zauważyć trzeba że mój jeden komentarz czeka w moderce Ten gałgan za to leci cały czas… Ciekawe!!!

  • Ciekawyyy

   Rybka to osobnik specjalnej troski wybacz mu
   i tak sam się zatrolli na śmierć.

  • Mira

   Zauważyłam to samo – już jakiś czas temu. Też jestem ciekawa tego mechanizmu…

  • Luna

   mirek_cebula,
   Rybak ma dziś zmianę (bolo w gotowości… i Rycerz) … plecie co popadnie, byleby pleść … idzie na ilość … musi … inaczej mu nie zapłacą …

 • Rybak

  No i cóż z tego że pojechał po bandzie,skoro wszystko co mówi to zbiór kłamstwa? W 2016 r miały upaść banki,nie upadły. Opowiedział już tyle bzdur że sam chyba nie wie ile razy się pogubił i ciągle tłumaczy się że zmieniła się linia czasowa.

  • Majestic

   dobrze pojechał „1267 _PL_ Néstor, Jahwe, jego aniołowie i plany wobec ludzkości, Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi” https://www.youtube.com/watch?v=NaU3dZmIAZ0

  • Roma

   Moc światłości zwycięża moce ciemności – ks. Andrzej Trojanowski TChr

   .
   Szatan niejednokrotnie udowadnia kapłanowi egzorcyście prawdziwość słów – „Jesteś nikim, nie potrafisz mnie wypędzić”. Egzorcysta doświadcza całkowitego ogołocenia wobec siły zła. Jednak, w chwili kryzysu, kapłan jest świadkiem tryumfu i potęgi światłości, którą reprezentuje w duchowej walce Maryja, Królowa Światłości. Miażdży całkowicie potęgę sił ciemności, bo za Nią stoi potęga Boga

   – przekonuje egzorcysta, ks. Andrzej Trojanowski
   .

   https://youtu.be/97c0QPikkjI

   • Ela

    Roma czy Ty dzisiaj wstałaś lewą nogą, ze obrzucasz ludzi epitetami godnymi katolika? Napij się kawy, zaśpiewaj piosenkę, zakręć pirueta i od razu swiat wyda Ci sie piękniejszy.bo nie jest on aż tak zły jak go Twoje diabły malują. To Ty go takim chcesz widzieć

 • Rybak

  Jan Taratajcio i Zbigniew Kękuś,wy wcale nie jesteście ani lepsi ani też nie jesteście jakimiś autorytetami dla Polaków. Wasze gówno prawdy to wciąż gówno prawdy. Niewątpliwie jest to prawda o Marku . Ale człowieka tonącego nie godzi się dobijać ani deptać. Jemu należy podać pomocną dłoń. Na was jeszcze przyjdzie czas.

  • Radoslaw

   E bandyci z mossadu Dla honoru waszego rzekomego I dla organizacji w ktorej sie znajdujecie.
   Palnijcie sobie w leb.
   Wy przegrywacie z nami caly czas.A te wasze zwyciestwa nad nami sa Tylko zwyciestwami priurosowymi.
   STRASZNA KLESKE WIDZE NAD WAMI.PAKOWAC sie I jazda z NASZEGO KRAJU.

  • Majestic

   wlasciwie wszystko jest matrixem https://www.youtube.com/watch?v=agHErspyahM nicość pustka a torus to iluzja wieczności w kołowrocie swiadomosci i obserwatora . straszny temat , niekiedy „zazdroszczę” parafianom ich debilizmu ewolucyjnego taki tylko mig! bo to powala strasznie rujnując podstawy kreacji .

   • Luna

    Majestic,
    a, nie zazdrość … nie ma czego … to nie prostaczkowie … a prostaki ….
    …. Słowo to zimny powiew
    nagłego wiatru w przestworze;
    może orzeźwi cię, ale
    donikąd dojść nie pomoże…

    • Majestic

     Luna widzisz bo to taki komfort niewiedzy niedoznania ,taka w konsekwencji zabójcza bierność. Czlowiek z sumieniem nie przetrawi tego gdyby nawet chcial to tego nie zrobi, a oni ? rozumiem instynkt ok ale niech go nie wciskają dyktatem , dyktat to terror to pogwałcenie wolnej woli jednostki jednostek .

    • Roma

     @ Luna

     . ale bredzisz !!!

     „na początku było słowo ….”

     słowo ma moc, niesie dobro lub zło

     czyli ty jesteś jak zwierzę, które nie artykułuje …słów?

    • Roma

     @ Luna

     wg ciebie słowo donikąd dojść nie pomoże ?
     .
     jak można mieć tak wyprany mózg ?
     twoje słowa to są słowa od diabła pochodzące i mają ludzi prowadzić w złym kierunku
     .