Po przerwie…

Przepraszam wszystkich za 2 tygodniową przerwę w publikacjach. Wyjechałem zagranicę na wakacje, ciepłe południe Francji było moim celem.
Oczywiście zabrałem z sobą laptopa z myślą, że będę mógł od czasu do czasu coś nowego umieścić na blogu, a może i zmontować jakiś filmik. Plany zostały niestety popsute „aktualizacją”, która odbyła się na lotnisku („Nie wyłączaj komputera”). No i Firefox, skąd się logowałem, krótko mówiąc, szlag trafił. Przestał działać też modem, a więc nie miałem dostępu do Wi-Fi. Jedyną możliwością komunikacji stał się smartfon, z którego mogłem się zalogować tylko na konto Facebooka. I tam są 3 wpisy z tego okresu. Montowanie też nie szło mi dobrze, gdyż komputer zwolnił o ok 50%. Punkt przywracania systemu nie działał….
Ponieważ mam bardzo silną ochronę na serwerze, to nie mogłem nawet dodać komentarza by was poinformować. Pogoda była piękna, woda ciepła, zdecydowałem więc, że po prostu zrobię sobie totalną przerwę.
Owszem, działy się dziwne rzeczy, które częściowo skomentowałem na moim profilu na FB. Ziemia ponoć przeszła do 5D, obce cywilizacje Draco i Reptylianie zostały zmuszone do ucieczki i w ogóle zaczął się piękny okres dla Ziemi. No, miało jeszcze nie być Księżyca i grawitacja miała spaść o 30%, ale tego to już nie łyknąłem, bo ważę ok 90 kg.

W każdym razie, niezależnie od tego czy jesteśmy w 5D czy też nie, czeka nas ciężka praca. Ostatnio dowiedziałem się, że pochodzę z 5-tego Wszechświata i dlatego m.in. tak mi trudno o partnerkę, a tę potencjalną Draco zaatakowali bym miał tylko problemy emocjonalne. Okazało się też, że kobieta, o której mówiono, że jest Reptylianką też jest z 5-tego, i dlatego tak mnie pociągała.

Może to wszystko brzmi żartobliwie, ale fakt faktem, od uruchomienia moich zablokowanych helis DNA czuję się znakomicie! Nie wiem co ten człowiek z 7-mego Wszechświata zrobił, ale bez zadyszki wybiegam na 20 piętro (latarnia morska) i wchodzę do zimnej wody nie czując chłodu. Przy tym jestem nadzwyczaj spokojny, co niejednego to wkurwia i tak a propos moje otoczenie się pięknie i szybko wyklarowało. Wyszło kto mącił mi na lewo i prawo, pojawili się też nowi przyjaciele. Tak ponoć ma być gdy dostajesz witalności po uruchomieniu helis DNA. Mam mieć ich teraz 91.
Więcej na ten temat już niedługo, także w reportażach.
Sorry za przerwę w moderacji.

206 komentarzy Po przerwie…