Po przerwie…

Przepraszam wszystkich za 2 tygodniową przerwę w publikacjach. Wyjechałem zagranicę na wakacje, ciepłe południe Francji było moim celem.
Oczywiście zabrałem z sobą laptopa z myślą, że będę mógł od czasu do czasu coś nowego umieścić na blogu, a może i zmontować jakiś filmik. Plany zostały niestety popsute „aktualizacją”, która odbyła się na lotnisku („Nie wyłączaj komputera”). No i Firefox, skąd się logowałem, krótko mówiąc, szlag trafił. Przestał działać też modem, a więc nie miałem dostępu do Wi-Fi. Jedyną możliwością komunikacji stał się smartfon, z którego mogłem się zalogować tylko na konto Facebooka. I tam są 3 wpisy z tego okresu. Montowanie też nie szło mi dobrze, gdyż komputer zwolnił o ok 50%. Punkt przywracania systemu nie działał….
Ponieważ mam bardzo silną ochronę na serwerze, to nie mogłem nawet dodać komentarza by was poinformować. Pogoda była piękna, woda ciepła, zdecydowałem więc, że po prostu zrobię sobie totalną przerwę.
Owszem, działy się dziwne rzeczy, które częściowo skomentowałem na moim profilu na FB. Ziemia ponoć przeszła do 5D, obce cywilizacje Draco i Reptylianie zostały zmuszone do ucieczki i w ogóle zaczął się piękny okres dla Ziemi. No, miało jeszcze nie być Księżyca i grawitacja miała spaść o 30%, ale tego to już nie łyknąłem, bo ważę ok 90 kg.

W każdym razie, niezależnie od tego czy jesteśmy w 5D czy też nie, czeka nas ciężka praca. Ostatnio dowiedziałem się, że pochodzę z 5-tego Wszechświata i dlatego m.in. tak mi trudno o partnerkę, a tę potencjalną Draco zaatakowali bym miał tylko problemy emocjonalne. Okazało się też, że kobieta, o której mówiono, że jest Reptylianką też jest z 5-tego, i dlatego tak mnie pociągała.

Może to wszystko brzmi żartobliwie, ale fakt faktem, od uruchomienia moich zablokowanych helis DNA czuję się znakomicie! Nie wiem co ten człowiek z 7-mego Wszechświata zrobił, ale bez zadyszki wybiegam na 20 piętro (latarnia morska) i wchodzę do zimnej wody nie czując chłodu. Przy tym jestem nadzwyczaj spokojny, co niejednego to wkurwia i tak a propos moje otoczenie się pięknie i szybko wyklarowało. Wyszło kto mącił mi na lewo i prawo, pojawili się też nowi przyjaciele. Tak ponoć ma być gdy dostajesz witalności po uruchomieniu helis DNA. Mam mieć ich teraz 91.
Więcej na ten temat już niedługo, także w reportażach.
Sorry za przerwę w moderacji.

206 myśli na temat „Po przerwie…

 1. Jezuici cudem przeżyli wybuch bomby atomowej w Hiroshimie,
  czyli jak cwani jezuici wymyślają bajki o bombach atomowych i cudach.
  „Ani potężny wybuch, ani panująca podczas niego zabójcza temperatura (ok. 2,5 tysiąca stopni Celsjusza), ani nawet promieniowanie, nie miały znacznego wpływu na zdrowie jezuitów. Jak skomentował sprawę dr Stephen Rinehart, fizyk z Departamentu Obrony USA: „Siedziba jezuitów powinna być ponad wszelką wątpliwość zniszczona. W takich warunkach nie jest możliwe, aby ktokolwiek przeżył. Nikt nie powinien zostać przy życiu w odległości jednego kilometra. Ani w odległości dziesięć razy większej – dziesięć do piętnastu kilometrów od epicentrum wybuchu”.
  https://jezuici.pl/2017/10/jezuici-cudem-przezyli-wybuch-bomby-atomowej-hiroshimie/
  Hiroszima została zbombardowana nalotami dywanowymi(napalm),natomiast kościół jezuitów w Hiroszimie wcześniej oznakowany uniknął bombardowania.
  Tokio po bombardowaniu wygląda identycznie jak Hiroszima i Nagasaki po zrzuceniu”bomby atomowej”. Zniszczeniu uległy tylko drewniane konstrukcje, budynki betonowe przetrwały.
  Jak jezuici wywołali i sponsorowali I i II wojnę światową.
  http://www.perdurabo10.net/jesuits-and-world-war-ii.html
  Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak zaangażowany był Watykan w wydarzeniach prowadzących do drugiej wojny światowej.
  Według naukowca Franka O’Collinsa arcybiskup Pacelli sprowadził złoto do Niemiec w 1917 roku, aby pomóc finansować tworzenie i rozwój partii nazistowskiej. Funkcjonariusze SS działali pod nadzorem jezuitów i władzy papieża i mieli uprawnienia do kapłaństwa katolickiego.
  Ponieważ byli głęboko zakorzenieni w niemieckich oddziałach SS, jezuici mieli silny wpływ na umieszczenie i użycie głównych niemieckich obozów koncentracyjnych w Polsce podczas wojny. Było pięć głównych obozów i były one starannie umieszczone w punktach pięcioramiennego pentagramu, okultystycznego kształtu uważanego za najlepszy do wykorzystania negatywnej energii do ludzkiej woli. Przy wejściu do każdego z obozów wzniesiono posąg Matki Boskiej, symbolizujący wpływ Kościoła Katolickiego.
  Gdy w 1945 r. Wyglądało na to, że Niemcy przegrały wojnę, wszystkie symbole katolicyzmu zostały usunięte, a wszelkie odniesienia do wpływu jezuitów zostały usunięte z rejestrów publicznych. Mówiono, że jezuici finansowali ucieczkę czołowych nazistowskich przywódców z Niemiec do tajnych kryjówek w Ameryce Południowej, zanim zdołali zdobyć. Te, które skończyły się w procesach Neurenbergi w sprawie zbrodni wojennych, przysięgły na tajność o zaangażowaniu jezuitów. Tak więc opinia publiczna nigdy nie wiedziała, jak Kościół był związany z tą wojną.
  http://themillenniumreport.com/2016/08/jesuit-order-all-roads-lead-to-the-black-pope/
  „Dlaczego jezuici użyli swego nieugiętego wroga, Żydów, do dalszego wzornictwa na rzecz panowania nad światem? Jezuici nigdy nie robią niczego na otwartej przestrzeni, gdzie mogą być narażeni. Jeśli zostaną uznane za winowajców, zostaną obwiniane i ponoszą konsekwencje, ale jeśli będą mogli wykorzystać kogoś innego jako przyczynę problemów światowych, a zwłaszcza wroga, które mogą zniszczyć w tym procesie, jednocześnie osiągnęli dwa z nich cele. Żydzi są idealnym kozłem ofiarnym. Ponieważ Rothschildowie są agentami jezuitów działającymi pod przykrywką Żydów, używanie ich (tj. Rothschildów) do tworzenia Illuminati z powrotem w 1776 roku skutecznie wyrzuca konsekwencję tego spisku wobec Żydów. Rothschildowie z pewnością nie są jedynymi agentami jezuitów działającymi pod żydowskim frontem „.

  • Na szczęście ten pan nie będzie już więcej bluźnił, bo trzy lata temu zmarł. Ani w Polsce się nie urodził, ani zmarł. Taki z niego Polak. W mediach głośno było o jego śmierci. Mainstream rozpaczał.

   A jezuici, no cóż odkryli się nie pierwszy już raz. To diabelski zakon.

 2. ————— już się nie krygował ZNACZY ,że przejęli wszystko !.

  ” 18 września, warszawskie zoo, wręczenie nagrody im. Żabińskich przyznawanej Polakom, którzy ratowali Żydów w czasie wojny.

  Uroczystość połączyła nominalnie wrogie sobie ugrupowania polityczne. Udział wzięli przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, Episkopatu Polski, amerykańscy kongresmeni, rabini z Polski i Izraela, szefowa klubu Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer, poseł PO, Michał Szczerba i redaktor „Wyborczej”, Bartosz Węglarczyk. Przemówił Jarosław Kaczyński. ”

  CAŁOŚĆ ! https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/10/07/z-trumpem-czy-z-greenblattem/#more-11974

 3. Chcą obowiązkowo szczepić osoby dorosłe!
  http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1075815,narodowy-program-walki-z-epidemiami.html?utm_source=mailing&utm_medium=bezplatny&utm_campaign=5-pazdziernika-2017-r
  https://bip.kprm.gov.pl/kpr/form/r2416,Projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-zapobieganiu-oraz-zwalczaniu-zakazen-i-chorob-.html
  Śpieszno im. Planują, że ma nas zostać 15 mln.
  W Polsce znacznie zawyżone normy promieniowania mikrofalowego z anten telefonii komórkowej.
  Mikrofale powodują:
  – bóle głowy, zawroty, lęki
  – bezsenność,
  – dezorientację w terenie
  – utratę koncentracji i pamięci
  – ciśnienie w gałkach ocznych
  – pogorszenie wzroku
  – nadwrażliwość na światło
  – krwawienia z nosa, zaburzenia węchu
  – wypadanie włosów, łysienie
  – zmęczenie, osłabienie, drętwienie, mrowienie
  – nadpotliwość
  – palpitacje serca, arytmia
  – wysokie ciśnienie tętnicze
  – płytki oddech, duszności
  – problemy skórne, przesuszona skóra
  – problemy z trawieniem, nudności
  – bóle mięśni i stawów
  – dzwonienie, piszczenie, w uszach, szumy uszne
  – bóle w nerkach, opuchnięte oczy
  – nagłe, skrajne stany emocjonalne
  – stres elektromagnetyczny (przypomina grypę – kasłanie, kichanie)
  Długotrwałe wystawienie na działanie fal elektromagnetycznych i mikrofalowych prowadzi do białaczki i innych śmiertelnych chorób.

 4. Wg ostatniego artykułu z EcoWatch.com (autorstwo: Zen Honeycutt, założyciel MAA), pięć dziecięcych szczepionek było wysłane przez grupę do niezależnego laboratorium wcześniej tego roku, i wszystkie pięć zawierało glifosat – razem z kontrowersyjną MMR (potrójna dawka), pokazującą poziom 25 razy większy niż inne szczepionki.

  Oto pełna lista:

  Szczepionki testowane przez „Moms Across America” i zawierające w swoim składzie glifosat:

  DTAp Adacel (Sanofi Pasteur) [krztusiec] – 123 części na miliard glifosatu.
  Influenza Fluvirin (Novaris) [grypa] – 331 części na miliard glifosatu.
  HepB Energix-B (Glaxo Smith Kiline) [Zapalenie wątroby typu B] – 325 części na miliard glifosatu.
  Pneumonoccal Vax Polyvalent Pneumovax 23 (Merck) [pneumokoki] – 107 części na miliard glifosatu.
  MMR II (Merck) [odra, świnka, różyczka] – 2,671 części na miliard glifosatu.

  Źródło: https://truthkings.com/5-vaccines-contain-carcinogenic-glyphosate/#

  Tłum. marcin t.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oto-piec-szczepionek-ktore-zawieraja-rakotworczy-glifosat-2016-09

 5. ———————-ŻYDZI MORDUJĄ NAS POLAKÓW szczepionkami —————

  takie hasło !! musi obiec polski internet.

  Ps.dzisiaj ktoś powiedział mi, że po eliminacjach piłkarskich Rosja ma napaść na Polskę. Takie plotki ktoś rozpuszcza w internecie na stronach dla MŁODZIEŻY. ——— co szykują ??!.

 6. „PLAZMUJMY WSZYSTKO ! Lakhovsky Multiple Waves Oscillator — Demonstration Part # 2 https://www.youtube.com/watch?v=xm2T12i_J_o „strumień uzdrawiającej plazmy. ” RADIO NA FALI – Synteza: Piąta moc https://www.youtube.com/watch?v=ljrjmWizAJI http://www.jogis-roehrenbude.de/Roehren-Geschichtliches/Glimmroehren/Hochspannung.htm Tesla , Lakhovsky , Rychnowski, Reich http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/niezwyke-postaci/1390-rychnowski-i-zagadka-ycia-wiecznego wszędzie PLAZMA Der Urzeit-Code 1/2 – Genmanipulation Elektrofelder (17.12.1988 Schweiz) https://www.youtube.com/watch?v=gPOFyYvjWU8
  Odpowiedz

  „plazmowania wody”.
  PREHISTORYCZNY KOD BIOLOGICZNY – EFEKT EBNER’A
  BaldTV
  https://www.youtube.com/watch?v=J3p3P_ThuLA czyli co Ci Panowie robili ? ziarno na wilgotnym podłożu umieszczone w polu elektrycznym pod bardzo wysokim napięciem jest to niemal identyczne jak w przypadku lamp plazmowych gdzie plazma jest jedynie widoczna i ma inne odmienne mozliwosci zastosowania , rozbicie klastrów wody to nic innego jak rozczłonkowanie inicjatora wegetacji w przypadku roślin , te drobiny wody aktywują uśpione DNA .zasadniczy problem to materiały wyjściowe , następnie jakość plazmy czas i warunki, tak wiec parametry dla maksymalnych osiągnięć optymalne rozwiazania .
  Odpowiedz

  Oscylator Lakhovsky’ego
  George Lakhovsky
  „Życie opiera się na oscylacji i istnieje dzięki oscylacji.

  Życie jest niszczone poprzez zakłócenie harmonijnej oscylacji.

  .Każda komórka to elektryczny krąg oscylacyjny..

  .Każda komórka zbudowana jest na harmonijnych częstotliwościach.” http://racjapolskiejlewicy.pl/sto-lat-temu-ludzkosc-wiedziala-co-powoduje-raka-i-jak-go-leczyc/8580 http://galeriatechniki.blogspot.de/2008/09/oscylatory.html Rosyjskie urządzenia ratują życie i odmładzają https://www.youtube.com/watch?v=wlsWe7kHoKA emisja plazmy Lakhovsky Multiple Waves Oscillator — Demonstration Part # 2 https://www.youtube.com/watch?v=xm2T12i_J_o podobna metoda i najtańsza
  Programowanie nasion – Polak potrafi – 15.01.2014
  niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=jh9CCg9kSns

 7. Polecam
  https://www.youtube.com/watch?v=QGBSgwmsEjM
  Nieznane dzieje Polski cz.1 – dr Franc Zalewski
  tagentv
  Opublikowany 28 kwi 2017

  Nie trzeba wyjeżdżać z naszego kraju aby poszukiwać śladów dawnych cywilizacji. Są miejsca w naszym kraju które są równie ciekawe jak Egipskie piramidy czy Boliwijskie Puma Punku. Jeszcze wiele zagadek czeka na odkrycie i wyjaśnienie.

  https://www.youtube.com/watch?v=h0VPeH18iA8
  Nieznane dzieje Polski 2 – dr Franc Zalewski
  tagentv
  Opublikowany 13 maj 2017

  Na terenie Polski wciąż znajdują się ślady dawnej cywilizacji. Kim byli ? Jak żyli ? Tego nie wiemy bo nauka głównego nurtu postanowiła nie zwracać uwagi na artefakty z przeszłości.

Możliwość komentowania jest wyłączona.