Polska ekipa Avatarów kończy swoje dzieło w 100%

Informacja dla wszystkich żydów, którzy myślą, że mogą jeszcze z nami wygrać. Macie za przeciwnika NAJSTARSZE DUSZE WE WSZECHŚWIECIE. Teraz możecie sprawdzić ile lat naprawdę mają WYBRAŃCY – 32 osoby, które tu przyszły do końca i bezpowrotnie was usunąć. Ta informacja była zawsze dostępna, jakoś nikt z was jej nie sprawdzał. Wiecie jaki będzie dla waszych dusz skutek tego?

Mam potwierdzenie od Enki, że jeśli chodzi o Polskę i nasze możliwości, wykonaliśmy zadania na 100%. Możemy jednak przyspieszyć proces WZNIESIENIA poprzez dalsze medytacje.
Bardzo ważną rzeczą jest usunięcie z naszej przestrzeni 5D wszelkich zbrodniarzy i ludzi wspierających nieludzki system zniewolenia.
Jako pierwszy cel proponuję usunięcie wszystkich pseudo psychiatrów, którzy pracują na zlecenie różnego typu obcych agentur i satanistów. Dane z Kroniki Akaszy są przerażające – w ciągu ostatnich 10 lat psychiatrzy w Polsce wymordowali ponad 350,000 ludzi!

Nanowahadełko pokazuje mi nazwiska tych najbardziej „zasłużonych”. Co gorsza, wśród nich są i kobiety – przoduje Agnieszka Walenty – Nowacka 572 ofiary, druga jest Monika Piskorska 450 ofiar. Wśród mężczyzn w czołówce są Jacek Kowalski 750 ofiar oraz Łukasz Mirkiewicz – tyleż samo ofiar. Zabijali głównie zastrzykami (60%), pozostałych mordowano w rytuałach satanistycznych. Ludzi dostarczała im policja, też podaję dwa najważniejsze nazwiska jakie wykazało nanowahadełko z Kroniki Akaszy: płk Roman Tężycki oraz mjr Stanisław Tymiński.
Skupmy się teraz na tych ludziach i kolejce zbrodniarzy, którzy za nimi stoją razem 4538 osób. Wyobraźmy sobie, że ich DNA w formie spirali opuszcza nasz Wszechświat przez chwilowo otwarty portal i wchodzi do przestrzeni, gdzie nie mogą już szkodzić. Wspomaga to wielki wir, który wyciąga ich z Ziemi do przestrzeni międzygwiezdnej.
Medytacja ma też wspomóc uwolnienie wszystkich trzymanych osób w tych obiektach. NIE MA ŻADNEGO POWODU by trzymać kogokolwiek w zamkniętym obiekcie i podawać mu na siłę szkodliwe środki chemiczne. Od tego są sądy i więzienia. Je też oczyścimy i to niedługo. Ma być to wykonane w trybie natychmiastowym, gdyż mam informację, że 4 i pół tysiąca polskich patriotów jest poważnie zagrożonych.

Kolejna ważna rzecz to kapłani kościoła katolickiego. Musimy natychmiast oczyścić tę instytucję ze zła. 88% księży praktykuje satanizm! MEDYTACJA TA USUWA 46,380 SATANISTYCZNYCH POTWORÓW, KTÓRZY PRZEJĘLI KONTROLĘ NAD KOŚCIOŁEM KATOLICKIM. Blokuję jakiekolwiek próby skierowania tej medytacji w inną stronę – każdy kto to spróbuje natychmiast wylatuje z 5D! Nawet nie próbujcie, bo dostaniecie wylewu.

OSOBIŚCIE DOMAGAM SIĘ NATYCHMIASTOWEGO WYPUSZCZENIA MOJEGO PRZYJACIELA REMIGIUSZA URBANA zamkniętego na podstawie spreparowanego przez czarnych magów wydarzenia. Obiecuję, że jeśli coś mu się stanie, to pojawi się kolejna medytacja, która tę osobę USUNIE z naszego 5D.

26 komentarzy Polska ekipa Avatarów kończy swoje dzieło w 100%

 • Paw

  Marek nie ogarniam tych twoich glupot ostatni

 • prorok

  Panie Marku proszę obudzić swój rozum.
  William Cooper – Tajemniczy Babilon Maitreya (napisy PL) 14 on youtube

 • Anonim

  Korniszon

  bo diabeł imituje wszystko co boskie, by zniewolić, a potem namawia do czynienia zła

  • komornik

   No tak, proszę pani, proszę paniii! To nie ja, to diabeł! Ja jestem dobry i niewinny, to on mnie zwiódł na pokuszenie!
   A weź tak spójrz razu pewnego w otchłań – wtedy ona wejrzy w ciebie. To Wy ludzie jesteście źli, to w was jest zło, wasza ciemna, niezintegrowana strona, tzw. cień. Ale kto by chciał wziąć odpowiedzialność w swoje łapki, przecież łatwiej na diabły i demony zwalić.
   A jeszcze jak się formułkę w konfesjonale wyklepie „że wincej grzechuf ni pamientom, ale żałuje, moja wina, moja wina, wielka moja wina, łoj ło łoj”, to wtedy „tabula rasa” i można znowu kogoś okraść, zmalwersować, czy stłuc żonkę, i tak do nastepnej niedzieli.

 • ratman

  Ludzie będą tak po prostu znikać z ulicy?

  Aaaaa, to już było …

  taki film polski…

  „KINGSAJZ”

  Niniejszym wznoszę okrzyk: KINGSAJZ DLA KAŻDEGO!!!

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!PI0uRdfjaG0d/polska-ekipa-avatarow-konczy-swoje-dzielo-w-100-mp3

  • slusznie Stasiu , dużo ludzi ma problemy z czytaniem zwlaszcza przy sztucznym świetle , jedynie szkoda że nikt akurat nie podziękował Ci , bo wiekszosc całość uważa to za normalność , Trzymaj się Kamrat !

  • nina

   ———–żydzi przejęli MÓZGI ZA KASĘ !! durnym Ukraińcom . Opowiadają mi zwykli Ukraińcy ,że PŁACĄ tym banderowcom w dularach za branie udziału w banderoskim teatrze.
   DURNY TY !! DURNY !! Ukraińcu , za niedługo żydzi obedrą ciebie ze skóry TAK ! jak obdzieraliście nas Polaków. NIKT !! PO WAS NIE ZAPŁACZE ani Słowianin Polak ani Słowianin Rosjanin. SZCZEZNIESZ !! GŁUPI Ukraińcu. HROSZY CIEBIE UBIJUT – krwawe chroszy!.

   • „Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,
    ostał ci się ino sznur,
    ostał ci się ino sznur.”

 • Marek, nic z tego co przedstawiłeś w tym artykule nie ma miejsca. Obrażasz lekarzy, wszystkich bez wyjątku, pomawiasz ich o masowe zbrodnie. To jest nie tylko karalne, ale także zwyczajnie niewłaściwe. Jeśli masz dowody na te przestępstwa o których piszesz, to powinieneś je zgłosić na policję i to natychmiast. Zatajanie informacji o morderstwach jest poważnym przestępstwem, i to ściganym z urzędu, więc radzę ci uważać z taką pisaniną. Bo może się okazać, że usunięcie kilkudziesięciu artykułów jak to zrobiłeś niedawno, już nie wystarczy. I że spotkasz realnych funkcjonariuszy państwa, którzy, delikatnie ( 😉 ) mówiąc, zmienią Twoje miejsce pobytu. Przynajmniej na 4 tygodnie.

  Poza tym to, co piszesz jest skrajnie niespójne. Żydów miało już nie być, a teraz piszesz o Żydach, że komuś zagrażają. Apokalipsa była zapowiadana już kilka razy, ale do niej nie doszło. Londyn i inne miasta miały nie istnieć, a istnieją. Yellowstone miał wybuchnąć, a ludzie dalej jeżdżą tam wycieczki i umieszczają zdjęcia i filmy z nich. Pisałeś o bombach atomowych, które jednak wybuchły tylko w twojej głowie. Miało zmienić się wiele innych rzeczy, a nie zmieniły się. Nie dostrzegasz tego?

  • Marek

   Dzisiaj w nocy będzie ogromna ilość zgonów. Szczególnie wśród lekarzy.

   • Trzymam za słowo. Zobaczymy co warte są te wahadełkowate proroctwa 🙂

   • Ojoj, panie Podledzki, mam nadzieję że moich przyjaciół czy znajomych którzy są lekarzami to ominie, bo niektóre te przyjaźnie sobie cenię.. 😉 I chcę jutro iść do jednego z nich, pogadać i załatwić to i owo, mam nadzieję że dostanie on co najwyżej pryszczy na dupie, a nie że od razu zgon. No jak to tak, Marek, ześlij na nich tym nanosradełkiem jakąś sraczkę czy inny bul dupy, ale żeby zaraz ich zgonować? 😀 Ale niech zgadnę, nic takiego znowu się nie wydarzy. Jutro koło 11:00 zdam ci relację.

 • „Prognoza na marzec 2018- wróżka Alis” Alis wróżka https://www.youtube.com/watch?v=XGNlIES8Lm8 mamy jeszcze marzec ale prognozy merytorycznie są zgodne .

 • Xellos

  no to GRATULACJE
  .
  .
  swoją droga kiedy premier MORDORwiecki
  publicznie ogłosi iż DOKONAŁ CUDU gospodarczego
  .
  i polin z zaścianka jewrejorope stało się
  „krainą macą i uryną capiącą” czyli DRUGIM IZRAELEM ?
  .
  .
  Na pewno te 5000 chabatarów z niecierpliwością czeka na tę RADOSNĄ NOWINĘ….
  .

 • Scientist

  Medytacja w celu mordowania ludzi? Czy to nie przegięcie?

  Pomedytujcie raczej o nawrócenie tych ludzi a nie morderstwo!

  • Janek

   Ci „ludzie” to nie są ludzie. Oni mają ludzkie ciała ale inne dusze (gadzie? owadzie?) W każdym razie dla nich takie rzeczy jak miłość, empatia czy współczucie to czysta abstrakcja. Oni mogą się zajmować sprawami konkretnymi. Uczucia to dla nich coś zupełnie niezrozumiałego. Oni mogą poderznąć gardło małemu dziecku zupełnie bez emocji. Po prostu to nie są ludzie. Komputer też może rozwiązywać pewne zadania. Ale czy komputer może kochać?

  • Anonim

   Nie zrozumiałeś – chodzi o usunięcie tych, którzy mordują ludzi.

  • Korniszon

   To dlaczego Jezus tak nie usuwał ludzi tylko mówił, abyśmy wybaczali sobie nawzajem? Nawet Jezus wisząc na krzyżu wybaczył swoim oprawcom, nie unicestwił ich i pozwolił im żyć dalej.

   • „wybaczali sobie nawzajem” no jako Naród Polski dajmy się wymordować do OSTATNIEGO a puzniej wybaczmy mordercom , zeżryjmy trójce GMO i wybaczmy . dajmy zaszczepić pociechy jak wykitują WYBACZMY . jakieś Szatańskie te Chrystusy !!?

   • Piotr

    Korniszon – nie wiesz, że w języku dyplomatycznym słowo „przepraszam” oznacza – kara Cie nie ominie ?!
    Nie idziemy na ugodę 1
    Zapytaj dyplomatów, bo to specyficzny język.
    Normalny człowiek nic z tego nie wie.

   • Inaczejwidzący

    Tylko że Jezus nie był obojętny na krzywdę innych geniusze… fajnie że „łapiecie” po co On umarł na tym Krzyżu..

  • Ola z Podola

   Uwagi i porada dla czułych i wrażliwych.
   Wszyscy jesteśmy grzeszni często upadamy dlatego módlmy się jedni za drugich dla wsparcia.

   Są jednak grzechy i grzesznicy zatwardziali którzy świadomie z premedytacją i ideologią mordują innych świadomie z nienawiścią do innych…../https://wolna-polska.pl/wiadomosci/pokajanie-rabina-2018-03/…… Jaki powinien być nasz stosunek do takich ludzi i ich czynów?
   Polacam 1 List Św. Jana

   14 Ufność, którą w Nim pokładamy, polega na przekonaniu, że wysłuchuje On wszystkich naszych próśb zgodnych z Jego wolą. 15 A jeśli wiemy, że wysłuchuje wszystkich naszych próśb, pewni jesteśmy również posiadania tego, o cośmy Go prosili. ….16 Jeśli ktoś spostrzeże, że brat popełnia grzech, który nie sprowadza śmierci, niech się modli, a przywróci mu życie; mam na myśli tych, których grzech nie sprowadza śmierci. Istnieje taki grzech, który sprowadza śmierć. W takim wypadku nie polecam, aby się modlono….. 17 Każde bezprawie jest grzechem, są jednak grzechy, które nie sprowadzają śmierci. 18 Wiemy, że każdy, kto się narodził z Boga, nie grzeszy, lecz Narodzony z Boga strzeże go, a Zły go nie dotyka……. 19 Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego. 20 Wiemy także, że Syn Boży przyszedł i obdarzył nas zdolnością rozumu, abyśmy poznawali Prawdziwego. Jesteśmy w prawdziwym Bogu, w Synu Jego, Jezusie Chrystusie. On zaś jest prawdziwym Bogiem i Życiem wiecznym. 21 Dzieci, strzeżcie się fałszywych bogów!

   Szczególnie polecam wersy 16 17 i 18

   Pomagajmy sobie, wspierajmy się i kochajmy się w Imię Pana naszego i Króla Jezusa Chrystusa Zwycięzcy. On już zwyciężył, tylko my jesteśmy poddani próbie,spokojnie czekamy, nie blużniąc i nie siejąc nienawiści. Króluj nam Chryste. Alleluja. Już nadchodzi.