Biorezonator Nunczako-informacje

UWAGA: W tej chwili GENERATOR ZDROWIA NUNCZAKO (zapper) naszej konstrukcji można kupić bezpośrednio od nas w sklepie, adres www.lancuchzycia.pl. Uwaga, oferowane na Allegro (często za wielokrotnie wyższą cenę) albo są podróbką, albo są rozprowadzane bez naszej zgody i wiedzy. W związku z obowiązującymi antyludzkimi przepisami, Jan nie może służyć radą medyczną. Jednak na YouTube jest szereg filmików z informacjami na ten temat w formie wywiadów z Janem.

Informacje od Jana Taratajcio, konstruktora biorezonatorów Nunczako.

Uwaga: biorezonatory nie są urządzeniami medycznymi. Te, które ja wytwarzam są rękodziełem, można powiedzieć artystycznym, gdyż w projekcie uwzględniłem tzw. „złotą proporcję” i biorezonans. Ponieważ udowodnione jest, że zappery zabijają pasożyty prądem elektrycznym, to podobnie jak mydło, można je uznać za środki higieny osobistej. Poniższe informacje proszę traktować orientacyjnie i samemu zrobić dokładne rozeznanie jeśli chodzi o choroby. Mnie nie wolno twierdzić, że biorezonatory leczą.

Jak wiadomo, mi. in na podstawie badań dr Huldy Clark, ale także badań laboratoryjnych z użyciem mikroskopu, zappery, w sposób gwałtowny zabijają pasożyty – zarówno bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie, jak i wszelkie robaki. Nasze biorezonatory tym się różnią od zapperów, że posiadają dodatkowe właściwości tzw. biorezonansu, czego skutkiem jest m.in. poprawa tzw. „aury” człowieka (pole Meissnera). We wszystkich biorezonatorach wysoką skuteczność zapewniają miedziane elektrody w kształcie walców (stąd nazwa Nunczako).

Zapper 1 pasmowy

Rodzaje biorezonatorów

1. Zapper jednofunkcyjny: elektronika jest niemal taka sama jak w zapperze dr Huldy Clark. Częstotliwość 30kHz wraz z harmonicznymi, przy odpowiednim stosowaniu, zapewnia eliminację większości drobnoustrojów i pasożytów z organizmu. Nie posiada jednak funkcji biorezonansu, jest to więc zwykły zapper.

Zob też:

Wielopozycyjny zapper Nunczako-male2. Wersja 3-pasmowa z przełącznikiem.Trzy rozdzielone pasma zapewniają dokładniejszą, bo stopniową eliminację drobnoustrojów i pasożytów. Automatyka zapewnia, że nie musisz mierzyć czasu – generator sam się wyłączy gdy skończy się cykl. Zarówno ten model jak i 3 są biorezonatorami, dzięki czemu ich działanie jest silniejsze niż zwykłych zapperów, poza tym posiadają zdolność przywracania tzw. „aury” człowieka do oryginalnego stanu. Efektem może być np. częściowy powrót koloru siwych włosów do naturalnego u osób intensywnie stosujących te biorezonatory, obserwowano nawet częściowy odrost  włosów.

Zob. też:

Bio-zapper3. BIO-ZAPPER. Model 3 to praktycznie ten sam co wersja 3-pasmowa, z tą różnicą, że bierną elektrodę można ładować orgonem. Jest ona zalana substancją organiczną (zawierającą m.in. wosk pszczeli), a wzdłuż jej długości umieszczona jest elektroda aluminiowa ze śrubką aluminiową wystającą z korka na końcu, którą można rozładowywać tzw. DOR (Destruktywne Ładunki Energii Orgonalnej) poprzez dotknięcie nią do uziemienia.
Bio-zapper powinni nabywać ludzie, którzy mają ogródek w pobliżu domu lub działkę przed domem, gdzie można go naładować w zrobionej kijem dziurze (jak przy sadzeniu np.sadzonek) i umieszczeniu w niej tej zalanej elektrody owiniętej w papier (tylko zwykły, jak po chlebie).
Można ją też ładować na balkonie w np. dużej donicy z wilgotnym torfem lub ciemną ziemią, albo lepiej – ocynkowanym wiadrze.
Nie powinno być w pobliżu sieci energetycznych wysokiego napięcia, a odległość od przewodów zwykłej sieci zasilania powinna wynosić min. 2 m.
Uwaga: naładowaną elektrodę należy wyciągać i przenosić trzymając w folii plastikowej, bo tylko taki materiał nie przepuszcza orgonu. Przed umieszczeniem w ziemi, można ją owinąć w papier śniadaniowy by się nie zbrudziła.

4. Nowe modele biorezonatorów 100kHz* (tzw. MAX), wersja 3-pasmowa i BIO, analogicznie do 2) i 3). Biorezonatory 100kHz pracują na wyższych częstotliwościach, na 3 pasmach 75 – 100 – 125 kHz. Są przeznaczone głównie do eliminacji dużych pasożytów, takich jak glista ludzka, przywra i in. obleńce, włosieńce, tęgoryjki itd. Ponieważ ich strojenie wymaga o wiele więcej pracy i czasu, cena jest nieco wyższa od analogicznych modeli 2 i 3. Należy jednak pamiętać, że biorezonatory 100kHz są mniej skuteczne w wybijaniu bakterii, wirusów i in. małych pasożytów.
*Uwaga: poprzednia nazwa „MAX” została zmieniona na „100kHz”, gdyż wprowadzała w błąd sugerując, że są silniejsze.

Zob. też:

Używanie biorezonatora

Jeśli chodzi o standardowe użycie biorezonatora – zostało to wytłumaczone na ulotce dołączanej do urządzenia. Można dodać jedynie informację w jaki sposób mogą go używać dzieci. Otóż nie jest wskazane używanie biorezonatora przez kobiety w ciąży oraz przez małe dzieci (do 3 lat), gdyż zbyt duży prąd może uszkodzić nie wykształcone jeszcze komórki nerwowe. Co prawda dr Hulda Clark nie stwierdziła problemów u płodów gdy matki używały zappery, jednak nie warto ryzykować.
Bio-zapper i biorezonator 3-pasmowy wykorzystują zjawisko biorezonansu, tak więc małe dziecko może trzymać elektrody w rączkach bez włączania prądu. Małe dzieci można też trzymać na rękach, a elektrody włączonego biorezonatora umieścić pod pachami dorosłego.
U większych dzieci stosuje się biorezonatory zależnie od wagi ciała – od 1 sesji dziennie do 2 sesji, ale tylko w przypadku choroby. Profilaktycznie wystarczy raz w tygodniu.

Czy zappery mogą być szkodliwe?

Jeśli chodzi o pożyteczną florę bakteryjną i ludzkie białe ciałka, to badania Uniwersytetu w stanie Washington wykazały, że zappery wg. projektu dr Clark (czyli takie jak mojej konstrukcji) ich nie zabijają. http://www.drclark.net/disease-a-protocols/cancer-page/research-articles
Ja jednak zalecam spożywanie jogurtu lub maślanki po sesji zapperem, szczególnie przy intensywnym używaniu (2,3 sesje dziennie).

Przeciwwskazania

Jedyne przypadki gdzie nie powinno się stosować zapperów, to w przypadku rozrusznika serca oraz u kobiet w ciąży. Z rozrusznikiem sprawa jest oczywista, bowiem zapper jako urządzenie elektryczne może zakłócać jego pracę. Jeśli chodzi o kobiety w ciąży (zwłaszcza wczesnej) to jest ryzyko, że prąd może zaszkodzić małemu organizmowi dziecka. Mimo, że dr Hulda Clark nie stwierdziła szkodliwości zappera u kobiet w ciąży, to ja jednak zalecam ostrożność.
Także u osób starszych i osłabionych (np. długą chorobą), zappery proszę stosować najpierw ostrożnie obserwując reakcję. Zabite bakterie mogą wydzielać toksyny i to może być powodem początkowego pogorszenia stanu zdrowia (tzw. reakcja Herxheimera). Dlatego doświadczenie wykazuje, że dobrze jest stosować suplementy oczyszczające takie jak Geriforte.

Zasilanie zapperów

Bateria: Proszę nie zapomnieć o wymianie baterii po ok 20-30 sesjach. To jest bateria montażowa i nie pociągnie zbyt długo. Baterię wymienia się podważając zaślepkę z włącznikiem, delikatnie pociągnąć i wyciągnąć ją. Przy kupnie baterii proszę sprawdzić mieści się w elektrodach, gdyż niektóre alkaliczne mają ostre krawędzie i są nieco większe niż zwykłe. Polecam kupno najtańszych – Panasonic / Energizer, itd. gdyż są najbardziej ekonomiczne i dają wysokie napięcie.
Zużycie baterii można sprawdzić dotykając elektrodami języka – powinny szczypać jak bateria płaska 4,5V. Można ją też sprawdzać woltomierzem, napięcie nie powinno spaść poniżej 7,5V, choć zapper może pracować nawet do 7V. Ale poniżej 8V ma już obniżoną moc, co zmniejsza skuteczność biorezonatora.
Akumulator: Można stosować małe akumulatory 9V (nominalne napięcie 8,4V), jednakże przy zakupie warto mieć zapper z sobą i przymierzyć akumulator, bowiem niektóre modele są większe od baterii i nie mieszczą się w elektrodzie.

Suplementy

Biorezonator jest bronią „pierwszego rażenia” – wybija pasożyty w ciągu kilku minut i robi to skutecznie. Proszę jednak pamiętać o tym, że prąd nie wszędzie dociera, dlatego też pasożyty, którym się uda przetrwać w zamkniętych organach (np. jelicie, oku, wątrobie itd) doświadczenie pokazuje, że dobrze jest potraktować suplementami czy też ziołami takim jak MMS (cudowny suplement mineralny Jima Humble – chloryn sodu w stężeniu 28% – zakazany przez Unię Europejską jako trucizna, mimo, że przez lata był i jest stosowany do dezynfekcji wody czy mięsa), Graviola, boraks (tak, tak, stary znany boraks, którego stosowanie wewnętrzne jest również zakazane przez Unię Europejską), woda utleniona metodą Nieumywakina (ale nie z apteki, bo ta jest faktycznie zatruta) itd.
Pamiętajcie – te substancje stosujecie na własną odpowiedzialność, gdyż w Europie zakazane jest w ogóle mówienie o nich jako o suplementach! Nie brakuje jednak istotnych informacji w internecie na ten temat.

Zdrowy, młody organizm sobie poradzi, ale jak ktoś długo chorował lub jest słaby, to trzeba mu pomóc. Proszę jednak to co piszę nie traktować zresztą jako poradę medyczną, bo do tego nie mam uprawnień, ale raczej jako wskazówki wynikłe z mojego wieloletniego doświadczenia w pomocy ludziom chorym.

Lancuch Zycia-ksiazkaZnakomitą lekturą jest książka dr Huldy Clark „Kuracja życia”, którą można dostać przez internet, a którą uzupełniłem swoimi doświadczeniami w mojej książce „Łańcuch życia”. Niedługo będzie dostępne nowe, poprawione wydanie, gdyż stary nakład się już wyczerpał. Pracuję też nad częścią drugą. Książkę dr Clark można ściągnąć za darmo online w formacie pdf (proszę szukać w goole „Kuracja życia dr Hulda Clark”), ale polecam ją mieć w formie drukowanej, gdyż jest to wspaniała encyklopedia zdrowia. Można ją kupić w wielu internetowych księgarniach wysyłkowych.

Kuracja wodą utlenioną jest opisana w książce Nieumywakina „Woda Utleniona na Straży Zdrowia” (też polecam ją mieć), np. tutaj: http://www.gandalf.com.pl/b/woda-utleniona-na-strazy-zdrowia/?gclid=CNjAit_Ey70CFfMQtAodFjMA7A

Tu są niektóre ważne informacje z tej książki dostępne online:
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lecznicze_wlasciwosci_wody_utlenionej.html http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_woda_utleniona_cz2.html

Stosowanie wody utlenionej jest omówione również tutaj: http://slowa-serca-duszy.bloog.pl/id,329013069,title,Jak-stosowac-metode-prof-Iwana-Nieumywakina,index.html?smoybbtticaid=6134f4

Wody utlenionej (czystej) niestety już nie ma w aptekach, choć czasem można jednak znaleźć czystą do porodów. Jeśli będą trudności to można poprosić aptekarza o rozcieńczenie 30% nadtlenku wodoru (zazwyczaj apteki go mają) w wodzie destylowanej. Jeśli i to okaże się trudne, to można kupić nadtlenek wodoru w niemal każdym sklepie chemicznym i samemu rozrabiać 1/10 w wodzie destylowanej lub demineralizowanej. Można też kupić czystą wodę utlenioną przez internet, np. tutaj: http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-3-niestabilizowany-100ml/

Inne nasze produkty:

Taboret i krzeslo ReichaTaborety i fotele Reicha

Te meble służą do podnoszenia poziomu orgonu, w cenie od 480-550 zł zależnie od modelu. Robione są przez wykwalifikowanego stolarza na specjalne zamówienie. Zainteresowani proszę się kontaktować bezpośrednio ze stolarzem Józefem: tel 507047134 i z nim ustalić szczegóły.

Detoksyzator WN

Zbudowany na bazie tarcz Lakowskiego, bardzo skutecznym urządzeniu neutralizującym toksyny za pomocą plazmy. Sprawdził się w latach 40-tych ub. wieku w Nowym Jorku, jednak jego konstruktor został zamordowany, urządzenie wycofano z użytku i postarano się by świat niemal o nim zapomniał. Nasze urządzenie jest zmodyfikowaną wersją wykorzystującą bardzo prosty nowoczesny układ elektryczny. Detoksyzator WN jest bezpieczny z uwagi na bardzo mały prąd, który dociera do elektrod. Eliminuje toksyny nagromadzone w organizmie. Polecany szczególnie w przypadku ostrych infekcji jak rak (pleśnie) – gdy organizm jest osłabiony i trudno wydala toksyny. W zastępstwie można użyć tzw. Kuli Plazmowej, którą można kupić np. na Allegro po bardzo niskich cenach. Kula Plazmowa jest jednak znacznie słabsza w działaniu od Detoksyzatora WN.

 

Reportaże na YouTube
(od najnowszego do najstarszego)

Lektury

Artykuły

Kuracje i metody oczyszczające organizm różnego typu

NieumywakinKuracja wodą utlenioną wg. Nieumywakina.
Nadtlenek wodoruNiestety, w aptekach woda utleniona jest skażona, więc musimy sobie inaczej radzić. Dobrze jest kupić w hurtowni chemicznej nadtlenek wodoru 30% (lub 33%) i rozcieńczyć małą ilość (np. 10ml – odmierzyć strzykawką) w 10-krotnie większej ilości wody demineralizowanej lub przegotowanej.
Np. tutaj: http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-30-2-detail

Taka rozcieńczona woda utleniona jest trwała przez ok miesiąc, pod warunkiem, że się ją trzyma w ciemnym miejscu. Tu jest opis jak stosować:

Oto co o wodzie utlenionej mówi sam Nieumywakin: https://www.youtube.com/watch?v=iyZTBYuLpbM

AshkarMetoda dr George’a Ashkara
Doktor Ashkar proponuje przetestowaną na sobie i wielu innych metodę nazwaną przez siebie NIA – Neutral Infection Absorption – Metoda Wchłaniania Naturalnej Infekcji. Opiera się ona przede wszystkim na oczyszczeniu krwi z krążących w niej (czyli obecnych w całym organizmie) karcynogenów*. Jako przyczynę powstawania raka wskazuje właśnie karcynogeny, które muszą być bezwzględnie usunięte z organizmu żeby można było mówić o wyleczeniu z raka. Chemioterapia likwiduje jedynie skutek, czyli chore komórki zaatakowane przez raka, jednak nie likwiduje przyczyny. Za pomocą tej metody można wyleczyć (jak podaje dr Ashakar) nie tylko raka, ale również HIV, reumatoidalne zapalenie stawów i wiele innych chorób.( za: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_metoda_nia_dr_ashkara.html )

Metoda NIA dr Ashkara — krok po kroku:
1. wybrać na ciele odpowiednie miejsce na zrobienie małej ranki — np. na wewnętrznej stronie łydki, nieco powyżej najgrubszej jej części, daleko od kości,
2. wygolić włosy na tej części (kilkanaście centymetrów kwadratowych),
3. zdezynfekować wybrane miejsce (np. alkoholem),
4. przymocować do wybranego miejsca przylepcem (opatrunkiem) obrączkę czy jakikolwiek pierścień okalający tworzący zamknięty obszar,
5. wypełnić środek pierścienia zmiażdżonym czosnkiem (jeden ząbek wystarczy) w taki sposób, aby czosnek stykał się ze skórą i zakleić całość szeroką plastikową taśmą samoprzylepną lub nakryć folią plastikową tak aby utrzymać czosnek w wilgoci przez kilka godzin,
6. pozostawić tak przygotowany rodzaj kataplazmu na przeciąg kilku-kilkunastu godzin (na noc) i pozwolić, aby powstał bąbel w wyniku silnego podrażnienia skóry czosnkiem,
7. zdezynfekować bąbel i jego okolice alkoholem,
8. przeciąć bąbel i usunąć martwy naskórek — ukaże się otwarte „ujście” limfy na zewnątrz,
9. na to miejsce połozyć suche nasiono ciecierzycy (cieciorki) — jako naturalny absorbent (nie ma potrzeby jej dezynfekować) wchłaniający ciągle wypływającą limfę, krew i ropę zawierające wszelkie zanieczyszczenia,
10. przykryć to wszystko „kanapką” z kapusty tak aby okienko z widoczną kapusta dokładnie przykrywało cieciorkę – zachowamy w ten sposób wilgotność rany,
11. ziarno cieciorki wymienić po 24 godzinach przez dwa dni a potem co 12 godzin dezynfekując miejsce wokół ranki za każdym razem 75% alkoholem. Nie dezynfekować ani nie czyścić rany wewnątrz!!!!!!!!

Linki:

Często zadawane pytania

  • Co to jest sesja i jak stosować biorezonator w chorobie?

Uwaga, poniższe informacje są wskazówkami, które pochodzą z doświadczenia innych badaczy oraz naszych własnych.
W chorobie najczęściej biorezonator stosuje się przez pierwsze 3 tyg po 3 sesje dziennie, potem przez 3 tyg. po 2 sesje, potem przez 3 tyg – miesiąca 1 sesja, a później to juz profilaktycznie 1-2 sesje tygodniowo. Sesja to potrójne zappowanie na każdym z 3 zakresów z przerwą 20-30 minut.
Czyli wkładamy owinięte mokrymi szmatkami elektrody np. pod pachy (trzymanie w dłoniach daje straty na ręce ale tez jest akceptowalne) włączamy biorezonator na pozycję 1 (przy czerwonej diodzie) włączamy czasomierz, który uruchamia czerwoną diodę na ok. 2,5 minuty, gdy dioda zgaśnie, przełączamy na 2 pozycję (środkową) i tak samo włączamy czasomierz, gdy zgaśnie, przełączamy na pozycję 3 (przy zielonej diodzie) i znów naciskamy włącznik czasomierza. Gdy zgaśnie, wyłączamy biorezonator i czekamy 20- 30 minut by rozpocząć ten sam cykl. Po skończeniu znów czekamy 20-30 minut i robimy ostatni cykl w tej sesji. To jest tylko jedna sesja. Takie sesje należy powtórzyć 3 razy w pierwszych 3 tygodniach kuracji.
Uwaga: podczas jednej sesji nie powinno zmieniać się ułożenia elektrod, tzn. jeśli trzymaliśmy elektrodę czynną w lewej ręce, to podczas kolejnego zappowania robimy to samo.

Co robić w przypadku różnych chorób?

Proszę nie traktować poniższych informacji jako recept na wyleczenie. Po prostu wiem, że w wielu przypadkach suplementy i stosowanie biorezonatora jaki tu opisuję pomogły. Ale nie mogę wykluczyć, że akurat Twój przypadek chorobowy nie będzie tym „ciężkim”, trudnym do wyleczenia. Wszystko zależy od diagnozy, a te często są błędne, zależy też od zaawansowania choroby. Nie mogę też ponieść odpowiedzialności za to czy poniższe metody będą skuteczne czy też nie, zresztą nawet lekarz tego nie zapewni.

BOLERIOZA

Z boleriozą trudno walczyć metodami konwencjonalnymi, gdyż jest to broń biologiczna opracowana w laboratoriach wojskowych (Lyme Disease, zob. np. tu: https://radtrap.wordpress.com/2012/05/05/borelioza-kleszcze-i-bron-biologiczna/ i tu: http://www.rense.com/general69/lyme.htm).
Celem tej broni jest osłabienie ludzkości w jak największym stopniu, co zresztą się udało. Jest to część planu depopulacji globu.
Przyczyną boleriozy jest krętek biały i można ją wyleczyć w ok miesiąc – dwa, często całkowicie, gdy nie jest jeszcze zbyt zaawansowana. W przypadku gdy trwa wiele lat, leczenie może zająć więcej czasu. Należy użyć biorezonatora (lub dobrego zappera) najpierw 3 sesje przez ok 2 tygodnie, później następne 2 tygodnie 2 sesje dziennie, a na koniec 1 sesję dziennie profilaktycznie przez ok 1 miesiąc. U dziecka użycie zappera podzielić przez 2 lub 3 (zależnie od wagi).
Koniecznie owijać elektrody biorezonatora mokrymi chusteczkami i dbać o wymianę baterii (można sprawdzić ich stan dotykając elektrodami języka – powinny szczypać jak bateria 4,5 V). Do tego musi być użyty czystek, serpina lub telekt oraz wg. autorów zalecana jest kuracja MMS-em (Protokół 1000) lub boraksem albo też zioło Graviola (Uwaga: bardzo obniża ciśnienie). Co do MMS, proszę poczytać o Protokole 1000 na stronie Jima Humble http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25
Uwaga, z opinii niektórych badaczy, a także z własnego doświadczenia wynika, że odmianą boleriozy może być tzw. STWARDNIENIE ROZSIANE. Dobrze jest więc w przypadku tej choroby zrobić dokładną diagnozę na Vega-Test lub Quantec’u.

REUMATYZM

Wg. badań np. Huldy Clark przyczyną wszystkich stanów reumatoidalnych są tęgoryjki i obleńce. które namnożyły się w chrząstkach. Z naszego doświadczenia wynika, że wystarczy zastosować standardowy Biorezonator (model 2) lub do Bio-zapper ładowania orgonem (model 3), dodatkowo dobrze jest użyć nadtlenek wodoru (czysta woda utleniona) metodą Nieumywakina, sprawdza się chloryn Sodu (wg. Jima Humble, zob. Protokół 1000) i zioło Graviola (Uwaga: silnie obniża ciśnienie)
Elektrody umieszczać w miejscach najbliżej chorych miejsc np. pod stopą i w zgięciu kolana lub w dłoni i zgięciu łokcia czy pod pachą tej samej ręki. Odcinki między elektrodami muszą być krótkie żeby przepływał przez nie silny prąd. Trzeba też zawijać elektrody w namoczone chusteczki.
Dobrze jest kupić kulę plazmową na Allegro (40 zł) i przykładać w chore miejsce przez 10 min 3 x dziennie przez kilka dni to bóle znikną. Odbudowa chrząstki może potrwać nawet kilka miesięcy w zależności od stanu zniszczenia. Można załatwić jako suplement Chlorofil.

Jan Taratajcio