Pożary wokół Czarnobyla mogą być poważnym zagrożeniem dla Europy

Dzisiaj zauważyłem, że mój miernik Geigera-Mullera wykazuje lekko podniesiony poziom radioaktywności w stosunku do wcześniejszych pomiarów kilka miesięcy temu. Nie wiem jak wyglądała sytuacja 26 i 28 kwietnia, gdyż temat zagrożenia ze strony pożaru lasów na Ukrainie do mnie jeszcze nie dotarł. Na to, że coś się dzieje, dowodem są wskazania poziomu radioaktywności przez mierniki Instytutu Fizyki UMCS (poniżej).

UMCS monitoringZwiększony poziom radioaktywnego bizmutu Bi-214 świadczy o tym, że atmosfera może być już poważnie skażona. Tłumaczenie, że jest to wynikiem rozpadu promieniotwórczego radonu, który w sposób naturalny wydobywa się ze skorupy ziemskiej (jak tutaj: http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/106984,anomalny-poziom-promieniowania-w-lublinie), jest w tym przypadku raczej nieadekwatne, gdyż jak popatrzymy na dane archiwalne, największy skok zliczeń Bi-214 był ponad 2-krotnie mniejszy niż obecny (300 i 250 zliczeń):

UMCS monitoring - archiwalne

Poza tym nie ma też pewności, czy poprzednie skoki nie były wynikiem skażenia atmosfery przez izraelski sabotaż w Fukushimie (zob. https://www.youtube.com/watch?v=xSRTouyb1Es , http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Japonski-zurnalista-oskarza-Izrael-o-sabotaz-Fukushimy ).  Warto zaznaczyć, że starsze archiwa (wcześniejsze niż 2013 r) zostały usunięte, dlatego trudno się odnieść do danych z 2011 roku. Na moim poprzednim blogu ściągnąłem dane z 18 marca 2011 roku – nastąpił wtedy wyraźny wzrost radioaktywnego bizmutu, ale 2-krotnie mniejszy niż obecnie (zob: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/18/sytuacja-w-japonii-18-marca-2011-r ).

Największy skok pomiaru promieniotwórczości, z 12 lipca 2012 roku, był niewytłumaczalny, mierniki bowiem pokazały olbrzymi wzrost całkowitej liczby zliczeń, bez wzrostu notowanych izotopów bizmutu, potasu i talu. Promieniowanie kosmiczne też było w normie, czyżby więc był to cez?
Przypomnę, że zaraz potem nastąpiła „naprawa” liczników, które ponoć się zepsuły… (zob: http://www.monitor-polski.pl/alarm-skazenie-radioaktywne-to-nie-byl-blad-aparatury ).

Tym razem jednak na alarm biją nawet media rosyjskie, w Russia Today reporterzy rozmawiali ze spanikowanymi mieszkańcami okolic Czarnobyla, którzy uważają, że rząd Ukrainy, podobnie jak Związku Sowieckiego w 1986 roku, ukrywa dokonującą się tragedię (zob: https://www.youtube.com/watch?v=9a96nEk-f6Y ). Podobnie jak wtedy, zagrożone są nie tylko okolice Czarnobyla, ale i sąsiednie kraje. Na razie wskazania uRADMonitor (http://www.uradmonitor.com/) nie są alarmujące – poza kilkoma regionami o podwyższonej radioaktywności (kolory czerwone) pozostałe są w górnej części normy (kolory żółte).

uRAD

Jaką mamy jednak pewność, że aby nie doszło do paniki, celowo te dane się zaniża? Na blogu allegedlyapparent.wordpress.com, który szczegółowo zajmuje się skażeniem radioaktywnym na świecie i demaskuje oszustwa rządowe i medialne w tym zakresie, znalazły się alarmujące dane z Białorusi, które wykazują podwyższoną radioaktywność na Ukrainie i południowo wschodniej części Białorusi:

blogstats_1250mt_april19_2015_over10Stwierdzono, że dane te nie mają nic wspólnego z Fukushimą czy problemami na Zaporożu. Wskazują wyraźnie na to, że powodem wzrostu radioaktywności są płonące lasy wokół Czarnobyla. Tak więc lepiej przez kolejnych kilka dni nie przebywać zbyt długo na zewnątrz i zaopatrzyć się w płyn Lugola…

Zob. dane dotyczące pomiarów radioaktywności w niektórych krajach europejskich:

Co piszą inni?

Doniesienia niezależne są bardzo nieliczne. Jeśli ktoś z was dotarł do ciekawych linków, lub ma bezpośrednie informacje z Ukrainy, proszę o zamieszczanie ich w komentarzach. Może to być bardzo ważne – lasy wokół Czarnobyla zawierają więcej izotopów promieniotwórczych niż nam się o tym mówi. Może to być więc zagrożenie dla naszego regionu o wiele większe niż Fukushima.

Z blogu koniec-swiata.org:

Wielki pożar wokół Czarnobyla opanowano 5 kilometrów przed strefą składowania odpadów radioaktywnych
Pożar udało się ugasić w odległości zaledwie pięciu kilometrów od miejsca składowania odpadów radioaktywnych – oświadczył w środę minister spraw wewnętrznych Ukrainy Arsen Awakow. Pożar wokół elektrowni atomowej w Czarnobylu wybuchł we wtorek w południe. Zdaniem ukraińskich władz las został „celowo podpalony”. (http://www.koniec-swiata.org/wielki-pozar-wokol-czarnobyla-opanowano-5-kilometrow-przed-strefa-skladowania-odpadow-radioaktywnych).

Z blogu orwellsky.blogspot.com:

Skażenie radioaktywne: w okolicach Czarnobyla drzewa nie ulegają rozkładowi
Skutki wybuchu w elektrowni atomowej w Czarnobylu są odczuwane do dzisiaj, chociaż ludzie już tam praktycznie nie mieszkają to rośliny i zwierzęta wciąż żyją na tamtym obszarze. Niektóre gatunki praktycznie już się tam jednak nie pojawiają, inne występują w nadmiarze. Mało co jednak ulega tam gniciu (…) Liście, gałęzie i pnie drzew, wszystko to pozostaje nienaruszone i praktycznie nie podlegają gniciu. Podczas przeprowadzonego kilka lat temu eksperymentu stwierdzono, że znacznie wolniejszy rozkład może byc wywołany znacznym spadkiem ilości żyjącym w tamtejszych lasach grzybów i mikrobów, które w naturalnych warunkach szybko dokonałyby dekompozycji liści i innych odpadów organicznych. W efekcie do gleby trafia mniej związków mineralnych i drzewa w okolicach Czarnobyla rosną znacznie wolniej niż gdzie indziej. (http://orwellsky.blogspot.com/2015/05/skazenie-radioaktywne-w-okolicach.html)

323 myśli na temat „Pożary wokół Czarnobyla mogą być poważnym zagrożeniem dla Europy

  • http://www.dw.de/prezydent-gauck-jeste%C5%9Bmy-z-wami-w-%C5%BCa%C5%82obie/a-18408304?maca=pol-pol-veu-volltext_Onet-12987-html-copypaste

   Prezydent Gauck: Jesteśmy z Wami w żałobie

   Prezydent Joachim Gauck oświadczył, że życiowa postawa Władysława Bartoszewskiego pozostanie dla Niemców inspiracją i wzorem. „My Niemcy jesteśmy mu wyjątkowo wdzięczni”, napisał w wydanym dziś (25.4.) oświadczeniu.
   Wladyslaw Bartoszewski Politiker Polen

   Coraz więcej reakcji polityków z całych Niemiec na wiadomość o śmierci Władysława Bartoszewskiego. Prezydent Gauck uhonorował postawę życiową Profesora i napisał w swoim oświadczeniu, że jego utrata powoduje, iż Niemcy „noszą żałobę wspólnie z polskimi przyjaciółmi – żałobę po utracie wielkiego filantropa”.
   […]

    • Ja się nie dziwię. Zamieściłam, żeby pokazać, kim był bartoszewski, a także wskazać na to, że Gauck dba o dobro Niemiec i w swojej strefie wpływów i poza.

    • Dokładnie. Wielu polskich bohaterów to byli po prostu zdrajcy. Bartoszewski się wpisuje idealnie w tą tradycję. Niemcy uwielbiali Piłsudzkiego. Hitler go chwalił i nawet był na jego pogrzebie. Ciekawe czemu…

    • To nie byli polscy bohaterowie, a w każdym razie nie polskiego pochodzenia.

     Więc uogólnianie jest manipulacją !

     Bohaterowie polskiego pochodzenia byli prawdziwie oddanymi ojczyźnie patriotami.

   • A co tam się dziwić, będą pisali, bo odczuli ulgę z przymusu płacenia mu za wybielanie Niemców i oskarżanie Polaków za pewne przedsiębiorstwo, w którym biorą udział również rządzących Polakami i pomniejści ich wspierający pod byle bzdurnymi powodami typu „nie idż na wybory” niech zostanie jak jest,

 1. Dzisiejszy mecz K.S. Concordia Knurów – Ruch Radzionków miał niestety w swoim finale bardzo smutny incydent.

  Na załączonym materiale udało Nam się uchwycić moment postrzału przez policję jednego z kiboli , którzy po zakończeniu meczu wtargnęli na murawę boiska. Pomimo informacji podawanych przez spikera o zakończeniu meczu i prośbach o sportowe zachowanie, jak również opuszczenie murawy.

  W 17 sekundzie widać na filmie jak jeden z kiboli znajdujących się na murawie aż podskakuje od strzału. ( chłopak po prawej stronie w siwej bluzie z kapturem )

  Mamy informację, że ranny chłopak przechodzi właśnie operację .
  Trzymajmy za niego kciuki …

  Informacja z ostatniej chwili :

  „Niestety wszystko zakończyło się śmiercią.” http://iknurow.pl/?p=9633

  • Missing data can only mean one thing – it’s bad. They did that to Schumann Resonance too.

 2. Posłowie Platformy Obywatelskiej nadal forsują absurdalny projekt, który jawnie podzieli społeczeństwo na część bogatszą, posiadającą nowsze samochody (będą mogły wjechać do centrum miasta) oraz część biedniejszą, posiadającą nieco starsze, np. 10-letnie auta (będą mogły wjechać co najwyżej na przedmieścia). Oczywiście za ten podział społeczeństwo będzie musiało zapłacić z własnej kieszeni kupując w starostwie zieloną, żółtą lub czerwoną nalepkę na szybę swojego samochodu. Za jej brak będzie oczywiście groziła kara. By żyło się lepiej, prościej i przyjemniej!
  niewygodne.info.pl

  • W RFN to juz jest od 5 chyba lat … Zaczeli od Berlina , a pozniej poszly pozostale duze miasta.
   Na poczatku sa 3 kolory, zielony ( bezterminowy), zolty ( chyba na 2 lata) i czerwony ( chyba rok).
   Po tym okresie zoltym i czerwonym wjechac do cetrum juz nie wolno.
   Zielone dostaja wszystkie benzynowe z katalizatorem a diesle tylko z tak zwanym PDF tj.filter czastek stalych a wiec najnowsze. Rynek zostal w RFN wyczyszczony ze starych samochodow,
   tym bardziej ze rzad RFN wprowadzil chyba na rok premie 2500 Euro za zlomowanie starego i kupienie nowego auta.

   • Moj wysluzony „staruch” ledwo zipie ale zapalal sie na zielona 😉 gorszym dranstwem sa przymiarki do systemu alarmowego SOS ktory pracowicie opracowywany jest , od 2018 ma byc obowiazkowy dla wszyskich samochodow .

   • Tak, tylko że Niemców na to stać, a Polacy będą musieli się przesiąść na konie.

 3. musze dopisac nieskonczona mysl 😉 – bo kto by pomyslal ze zalezy im na RATOWANIU CZYJEGOS ZYCIA !!!!!????? co za obludnicy z EU !!!!!

  • Masowa inwiglacja pod pretekstem bezpieczeństwa. Ich standarowa taktyka.

 4. Unia Antychrysta

  Na pozór Unia Europejska głaszcze nas fałszywym poczuciem wolności i dobrobytu jednocześnie tę wolność odbierając i niszcząc Europę od środka. Z jednej strony mamy otwarte granice oraz wolny przepływ ludzi, towarów i usług choć z drugiej strony mamy też wyludnianie się narodów europejskich i zastępowanie ich obcymi, tworzenie praw opartych na Białym i Chrześcijańskim Apartheidzie oraz politykę homoterroru będącą ciężką do strawienia nawet dla najbardziej psychicznych liberałów.

  Do tego machina unijnej propagandy subtelnie obmyślana w laboratoriach europejskiej zagłady Marxa i Engelsa doprowadza narody europejskie na skraj przetrwania i psychicznej wytrzymałości. Związek Europejski poprawnych polityczne eurokratów jest wzorowany na komunstycznej machinie Związku Radzieckiego gdzie każdy kraj jest tylko republiką bez możliwości podejmowania własnych decyzji, gdyż te narzucane są jej odgórnie.

  Laboratorium Europejskiej Zagłady z założenia z oficjalną siedzibą w Brukseli ma na celu kontrolę absolutną nad swoimi republikami oraz jako sposób na osiągnięcie władzy absolutnej jako cel przewodni swojej zbrodniczej ideologii chce doprowadzić do masowej denacjonalizacji europejskich narodów oraz do zniszczenia chrześcijaństwa. Dla cichych okupantów ma to oczywiście cel dlatego że jeśli naród będzie sztucznym zlepieniem wielu narodów o różnych rasach, kulturach i wartościach, przy adekwatnie do tego reżimu skonstruowanym systemie edukacji, wówczas takim narodem będzie łatwiej kierować. Będzie łatwiej nim rządzić i wprowadzać zamęt a odchodząc od Boga jednocześnie budując homoseksulanego „złotego cielca” naród nie będzie w stanie sobie poradzić z własną tożsamością religijną oraz nawet przynależnością etniczno – kulturową.

  Idąc więc za powyższym akapitem myślę że poniższy cytat badzo adekwatnie może być odwołany do Unii Europejskiej:

  „Klasy i rasy zbyt słabe aby opanować nowe warunki życia muszą się poddać lub przepaść w rewolucyjnym holokauście” – Karl Marx.
  Karl Marx jako pierwszy zaczął otwarcie mówić o rasowej eksterminacji a następnie w pierwszym marskistowkim kraju, w Związku Radzieckim Lenin a potem Stalin którzy z wielką gorliwością studiowali jego dzieła najpierw masowo przesiedlali a potem wymordowali dziesiątki milionów. Z drugiej strony w 1924 roku w New York Times pojawił się artykuł Josepha Goebbelsa, który przyznał że Lenin oraz Narodowo Socjalistyczna Partia Pracy Hitlera mogą być porównywane i że różnice pomiędzy obydwoma ideologiami są bardzo wąskie. Hitler wiele razy potem przyznawał że sam dużo nauczył się z prac Marxa lecz z powodu niezadowolenia wyborców naziści nie przyznawali się już że faszyzm został zbudowany na komuniźmie.

  Porównując dwie ideologie dostrzegam w nich ogromne podobieństwo i jasne jest dla mnie że komunizm i faszyzm to dwie siostrzane prostytutki które wychowywały się koło siebie i uczyły się też od siebie nawzajem. Różnice polegają w dużej mierze na oprawie ideologii choć ja widzę to nieco głębiej. Jedną z nich możemy ubrać na czerwono i przypiąć sierp i młot a drugą możemy ubrać na brunatno i dać swastykę do ręki lecz zarówno w jednym jak i drugim przypadku mamy podobne działania polegające na deportacjach, przesiedleniach oraz w skrajnych scenariuszach także na morderstwach. Jest też trzecia wersja bardzo podobnej ideologii którą możemy ubrać na niebiesko i przypiąć do niej żółte gwiazdki. Manifesty polityczne i w tym wypadku są bardzo podobne. Komuniści za wrogów wytyczyli sobie „wrogów rewolucji” natomiast progresywny komunizm w postaci Unii Europejskiej prześladuje „rasistów i homofobów” czyli zarówno jedni jak i drudzy prześladują dokładnie tych samych ludzi.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-antychrysta

 5. wczoraj zginął chłopak z rąk policji,
  moze admin poruszy ta sprawę, a maile narazie zostawi w spokoju!
  wielka tragedia!
  zginął z rąk zwykłego,nie myslacego człowieka!

   • zdaje sie ,ze nie mogą strzelać po wyżej pasa taką amunicją,
    ale tego nie przestrzegają,teraz nagle sa w szoku,bo zabili człowieka!
    gdyby bylo na odwrót nikt nie czekał by aby z szoku wyszedł-tak myślę…
    i tak wersja będzie,ze zli pseudo-kibice!
    jakis koszmar,współczuję rodzinie…
    to jak teraz manipuluja ,,widownią,,żeby uświadomić,ze kibice przecież nie sa warci szacunku ponieważ sa patologią-jest żałosne!
    tak jak zlodzieja policja moze zabić w kabarynie,bo to tylko złodziej!
    tylko proszę bez tekstów-a gdyby ….

  • Nie chłopak, tylko kibol. Widziałaś kiedykolwiek jak oni się zachowują na tych meczach? Nie lubię polskiej policji, ale akurat w kwestii kiboli jestem 100% po ich stronie. Oni są jak stado rozwścieczonych małp. Sam mecz ich mało interesuje. To są zadymiarze. Jak dla mnie mogliby ich wszystkich powystrzelać.

   • Tzw. „kibole” jak nikt w Polsce bronią Ojczyzny.
    Pamiętacie lata socjalizmu, jak po meczu ludzie wbiegali na murawę i nikt do nich nie strzelał.

    • wlasnie dla tego sprawdzaczu traktują iche teraz jak śmieci!
     gorzej jak zbrodniarzy,zamykają w klatkach,nie pozwalają korzystać z toalet,
     poprostu taraktuja jak scierwa,
     często sami prowokują,aby po zamykać paru po publikę!

    • Tak Aśka było -po meczu ludzie wbiegali na murawę i nikt do nich nie strzelał.(ale społeczeństwo już jest wytrenowane przez reżim okupacyjny-m.in.meNdia i zapomniało jak wyglądała wolność w zatęchłej komunie 🙁
     To zabójstwo! a wyglądało na polowanie do ruchomego celu…
     chłopak zostawił 6letniego synka!

    • @wlasnie dla tego sprawdzaczu

     Powtórzmy:
     „DLA TEGO” :-))))))))

     A mówiłam, że są jak LINIE PAPILARNE …

     No to juz wiemy skąd masz taką „LATAJACĄ wiedzę o PORODACH I POŁOGACH :-)))
     I popatrzcie Państwo jaką sobie płodność przypisał stary ramol -czwórke dzieci urodził. Pękam ze smiechu, dawno juz sie tak nie ubawiłam. Warto było :-)))

    • „Kibole” czynią tyle pięknych inicjatyw, pewnie nie wszystko co Ich dotyczy jest super.
     Ale jako poważna grupa potrafią ruszyć tyłek sprzed ekranu i coś prawdziwego uczynić!

     Mimo wszystko szacun!

     https://youtu.be/90CzkbelNr4

    • Tak tak, wielcy patrioci. Pytam tylko, w jaki sposób:
     wyrywanie krzesełek,
     pisanie po murach,
     rzucanie butelek po piwie na trawe,
     pytanie niezainteresowanych „za kim jesteś?”,
     rzucanie wyzwiskami w policję,
     bicie osób kibicujących przeciwnej drużynie itp
     służy Polsce?

     Niszczenie wspólnego mienia, zwłaszcza mury, które wszędzie muszą być popisane, kurwa piękny nowy blok, tydzień nie minął już go kurwa zabazgrali, łapska bym poucinał. Codziennie muszę przechodzić koło tych ich kurwa paskudnych gryzmołów. Patrioci! Całe to pseudo-kibicowskie środowisko to jest jedno wielkie gówno. Wandale, bandyci i chamy. Ja ich z innej strony nie znam. Ale jak ktoś ma zdjęcia jak rozlewają zupę bezdomnym, to śmiało. To by było patriotyczne. Może pomalowali komuś płot?

    • L.V., Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i nie mieszaj marginesu społecznego z kibicami, bo ich obrażasz.
     W dodatku wygląda na to, ze robisz to tendencyjnie.

   • no wiedziałam, ze sie odezwiesz!
    właśnie za duzo ogladasz tv,
    jak możesz popierać zabójcę?
    czy byłes kiedys na meczu,czy wiesz jak policja ich traktuje,jak poniewiera?
    wiesz jak to wszystko wyglada naprawdę?
    widać ze popierasz zabijanie,bo przecież za to-ze facet da innemu w ryj
    mozna nawet zabić!
    co innego jest jesli ktoś swiadomie idzie aby dać komuś w ryj i dostaje sam,bo ten drugi idąc tam też wiedział po co idzie,
    a co innego,kiedy policja zabija za to,ze byles tam gdzie chciałeś być!
    i choć wiem,ze nie powinni sie tak zachowywać,bo to jest złe i może również sie zle skończyć to uważam, ze nikt nie powinnien nikogo zabijać!
    a teraz lordzie co bys zrobił jakby to byl ktoś z twojej rodziny?
    tam mógł sie znaleźć kazdy przez przypadek.
    a zresztą z tobą dyskusji nie prowadzę więcej!

    • Nie mam telewizora.
     Zabójca to ktoś kto zabija naumyślnie, na razie wygląda to na przypadek.
     Miałem kolegów z podstawówki, którzy jeździli na mecze. Wszystko o czym mówili to zadymy, „psy” to była dla nich dodatkowa podnieta. Żadni z nich patrioci nie byli. Większość wyjechała do Anglii z tego co słyszałem.

    • i to wg.ciebie jest tlumaczeniem aby życzyc Im śmierci?
     a za porysowanie pięknych ścian poucinac ręce?
     jestes chorobliwie msciwym i nienawidzącym człowiekiem!
     musisz przemyśleć wpierw swoje postępowanie!
     pomysl teraz-jeśli ktoś dałby ci pozwolenie na broń,a ty napotykasz rysujacego lub zlodzieja od roweru?
     a znamy juz twoje podejscie,bo sam pisałeś-ze skrzywdzil byś za rysowanie….
     tez mowil byś-ze to wypadek?

    • A skąd wiader wie, że to wygląda na przypadek?
     Takie wersjo już ustalono?
     Bo jak nie przypadek to Komorowski może mieć z głowy prezydenturę?

    • jaki przypadek!
     na meczu z jakieś dolnej ligi,garstka kibiców…
     a policja uzbrojona i strzela do czlowieka,bo wbiegł na murawę!
     koszmar jakiś!
     zginął,bo ktoś sobie postanowił,ze lepiej celowac w głowę?…
     a lepeij isc sie uspokoić!
     a co wypisują na innych stronach to nawet szkoda komentować!
     jakieś chore instynkty zawladnely ludźmi…

    • Evo, po pierwsze – jesteś kretynką, po drugie – miałaś już ze mną nie rozmawiać. Dwa razy mieszkałem w pobliżu nowo zbudowanego boiska z niewielkimi trybunami. Po oddaniu były piękne. Rok później – wszystko co nie było z betonu lub grubej stali – rozpierdolone. Przez kogo? Poszlaka – wszystko co nie zostało rozpierdolone, zostało zabazgrane manifestacjami miłości do tego czy innego klubu. Aha, śpiewali też czasem. Ty byś ich oczywiście wszystkich przytuliła.

    • chyba nawet ten nick pasuje do ciebie-
     ty jestes tym-kogo tu sobą reprezentujesz!
     a nie wiem jak nazwac czlowieka,który za śpiewy mógłby skrzywdzić innego!
     i chyba mialam rację pisząc-ze twój świat jest taki jak o nim myslisz
     i tak jak widzisz ludzi-tacy są!
     bo gdzie nie mieszkasz-to albo złodzieje,albo roz….cy wszystko kibice!

    • Wznosisz się na wyżyny manipulacji, naprawdę. Z mojej wypowiedzi wyłuskałaś skrawek, który w sposób wręcz groteskowy obracasz przeciwko mnie jakoby pokazać jaki to ja jestem zły. Widzę, że niepotrzebnie użyłem słowa Śpiewać. Wydzieranie się, dużo lepiej oddaje to co oni robili.

     Twoja logika jak zawsze jest fenomenalna. Otóż wg ciebie to moje myślenie spowodowało wandalizmy i kradzieże! Znowu JA jestem winny hahaha! Wychodzisz z założenia, nie wiem na jakiej podstawie, że ja, w momencie gdy boisko było nowe, myślałem, że zostanie ono zniszczone. Otóż nie. Nie myślałem. Nie zastanawiałem się nad tym w ogóle. Zaobserwowałem to jedynie. Przy drugim podejrzewałem już, że będzie podobnie.

     Oczywiście to co ja myślałem czy nie myślałem NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA. Co rozumie każda ROZUMNA osoba. I tak by je rozjebali, prędzej czy później. Kradzieże, których doświadczyłem, też były dla mnie zaskoczeniem wtedy. Dzięki tym doświadczeniom udało mi się uniknąć kolejnych. Nie patrze na każdego jak na złodzieja, ale widzę już lepiej podejrzane zachowanie. Ocenianie ludzi, kolejny grzech na twojej liście haha. Powinienem rzucać portfelem w każdego drecha który idzie w moim kierunku, tak jak ty 🙂

   • @Lord Viader

    Czy waść dobrze się czuje, że takie rzeczy wpisuje?
    Zdaje się, że gdyby waść małpę zastrzelił to miałby waść nie lada kłopoty. Tutaj został zastrzelony człowiek.
    Nic waść nie wiesz o zdarzeniu (co i jak konkretnie było), a już waść wyrokujesz i rozgrzeszasz policjanta.
    DLACZEGO? Jakaś solidarność po profesji?

   • L. Viader

    Całe szczęście, że twoje zdanie się nie liczy i nie ma kompletnie znaczenia.

    Poza tym się kompromitujesz jako człowiek i to już nie pierwszy raz.

    • Łamiesz mi serce w tym momencie, nawet nie wiesz jak bardzo zależy mi na twoim wsparciu. Jeżeli wielki jedyny i niezastąpiony „o” mnie odrzuca to nie pozostaje mi już nic innego jak upić się ze smutku.

     Pocieszające jest tylko, że ten chłopak ma wsparcie w tak potężnej i wpływowej osobie jak ty. Teraz na pewno policja się nie wywinie z tego.

    • takich właśnie ludzi tworzą,bez uczuć!
     człowiek ginie,a ci jeszcze mu zle życzą!

    • Tak, Viader, idź się upij, to lepsze niż kompromitowanie się i utrata twarzy.

 6. Kukiz i Duda Polaków wyduda!

  „Czarnecki: Kukiz nie jest polityczną dziewicą”

  „Ryszard Czarnecki z PiS ocenił, że Kukiz wygrał wyścig wśród kandydatów antysystemowych.
  Przy okazji zapowiedział, że rozważa pozwanie Kukiza za zarzut, że jadł kolację w czasie, gdy ludzie ginęli na Majdanie. – To pokazuje jego małość i podłość.

  Nie był na Majdanie ani razu,

  ja byłem sześć razy. Powtarza rzeczy absolutnie nieprawdziwe – mówił europoseł Prawa i Sprawiedliwości.”

  „Pozytywnie o Pawle Kukizie wypowiedział się Jarosław Gowin. Powiedział, że kibicuje mu i obserwuje go z dużą sympatią.”

  „- Po pierwsze, duża część jego programu jest zgodna z programem Polski Razem. Po drugie, on odbiera głosy Bronisławowi Komorowskiemu.

  Po trzecie, liczę na to, że komitet Kukiza będzie w przyszłości koalicjantem Zjednoczonej Prawicy – mówił były minister sprawiedliwości.”

  http://wiadomosci.onet.pl/czarnecki-kukiz-nie-jest-polityczna-dziewica/fz7qb8
  ====================
  Widzicie.

  Tak się rozprowadza i przygotowuje koalicjanta PiS-u.

  Czarnecki zdejmuje z Kukiza odium Majdanu podając oczywistą nieprawdę, że Kukiza nie było na kijowskim Majdanie.

  Poniżej mój komentarz (Józef Bizoń – 2 maja 2015 at 20:30)

  1. J. Jachnik kombinował z Kukizem od paru lat (z wywiadu z JJ).

  2. P. Kukiz jest eurokołchoźnikiem,
  bo inaczej nie jechałby do Kijowa na Majdan,
  aby swym tam występem zagrzewać do obalenia Janukowicza,
  przywrócenia ‚bohatera’ Stepana Bandery ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Stepan_Bandera ),
  zagonienia Ukrainy do eurokołchozu.

  Zatem dewizą P. Kukiza (a i P. Jachnika oraz wspieraczo-sprawdzaczy) jest:
  EUROkołchoz – TAK! WYPACZENIA – NIE!

  3. J. Jachnik mówi, że chodzi im o jesienne wybory parlamentarne.
  Chcą być języczkiem u wagi w koalicji rządzącej na wzór PSL. Czyli chcą być z Dudą i PiS-em.

  4. Na Pawła Kukiza zagłosuje mniejszość ukraińska w Polsce, której trochę w Polsce jest.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ukrai%C5%84cy_w_Polsce

  z rozlokowaniem jak na tej mapie
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ukrai%C5%84cy_w_Polsce#/media/File:Ukrainians_in_Poland_2002.PNG

  W końcu z trybuny na kijowskim Majdanie Paweł Kukiz został powitany jako pobratymiec Ukraińców.

  https://www.youtube.com/watch?v=LrKLciF49Yk

  No, ale trochę jest jej za mało to należy naganiać Polaków do wyborów i zachęcać do głosowania na P. Kukiza. Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu J. Jachnika już z samej nazwy dobrze się kojarzy.
  ==========

  Dlatego Pan Marek wskazuje na Polaka Mariana Kowalskiego (przy jego wadach), a nie na P. Kukiza.
  MP usiłuje być polski, a nie …… majdanowski.

  Nic też dziwnego, że sprawdzaczowi jest bardzo przykro.
  Chciał sprawdzacz po imieniu – to i ma kawę na ławę, a i po imieniu.

  ===============

  • Ma Pan rację – oni już jadą dalej – do wyborów jesiennych!
   Stąd ta cała jazda z Pawełkiem:

   7 punktów procentowych w ciągu miesiąca stracił Bronisław Komorowski – wynika z sondażu TNS Polska przeprowadzonego dla „Wiadomości” TVP. Znacznie zyskuje zaś Paweł Kukiz – poparcie dla niego wzrosło z 6 do aż 11 procent.

   Takiego sondażu jeszcze w tej kampanii wyborczej chyba nie było. Według badania TNS Polska dla Wiadomości TVP, Bronisław Komorowski cieszy się poparciem TYLKO 39 procent ankietowanych. W siłę rośnie Paweł Kukiz, który po raz pierwszy przekroczył magiczną granice 10 procent. Na Kukiza chce głosować 11 procent badanych.

   Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się za tydzień – 10 maja. Z sondaży wynika, że dojdzie do drugiej tury, w której spotkają się popierany przez PO Bronisław Komorowski i kandydat PiS Andrzej Duda. 😉
   ========
   < b <
   Moim marzeniem jest – aby premierem został Marian Kowalski
   Widzę Go w tej roli i myślę, że świetnie by sobie radził, mając innego prezydenta niż wyżej wymienieni.

   • A jaki wrzask (sprawdzaczo-peryskopów) się podniósł tu na blogu, gdy napisałem – zaraz po oznajmieniu przez Jerzego Jachnika, że Kukiz startuje na Prezydenta RP – że
    chodzi o Andrzeja Dudę (i PiS) via Kukiz, a wspieracze Kukiza też z tego coś obgryzą.

   • Biskup Gondecki popiera G. Br*au*na

    „Ludzie wierzący winni oddać głos na te osoby, których postawa i poglądy są im bliskie, a przynajmniej nie sprzeciwiają się wierze katolickiej i katolickim wartościom oraz zasadom moralnym – powiedział.”

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/abp-gadecki-rezygnacja-z-udzialu-w-wyborach-to-grzech-zaniedbania/r8g92s
    ======
    No, bo chyba nie popiera On ludzi z formacji, które przyczyniły się do wojny domowej na Ukrainie i rozlewu tam krwi.

    „Kandydat PiS Andrzej Duda o polityce zagranicznej w zgodzie z Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim”

    https://jozefbizon.wordpress.com/2015/02/27/kandydat-pis-andrzej-duda-o-polityce-zagranicznej-w-zgodzie-z-donaldem-tuskiem-i-bronislawem-komorowskim/

    • „19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach.” [EWANGELIA WG ŚW. MATEUSZA; 7]

     No, ale Bp. Gondecki zamiast o owocach (czynach) mówi o poglądach i postawach.
     Zaś jak wiadomo na użytek kampanii wyborczej poglądy i postawy pod elektorat katolicki są jedynie słuszne i właściwe.
     Zaś znaczenie gorzej jest już z czynami po wyborach.

     Haniebne czyny z niedalekiej przeszłości należy przemilczeć – w tym współodpowiedzialność za wywołanie wojny domowej na Ukrainie w imię eurokołchozu. Nie mówiąc już gehennie Narodu polskiego.

     Najcięższy grzech – grzech zdrady Narodu polskiego – nie może być przykrywany grzechem zaniedbania, jeżeli w domyśle ma to oznaczać zachętę do głosowanie na A. Dudę z PiS.

    • Jeżeli Bp. Gondecki ma na myśli Andrzeja Dudę (a tak wynika z tego faktu, że niewiele osób wie kto to jest G. Br*au*n i jakie ma on poglądy i postawę, bo uczyniono wszystko przez wszystkich bez żadnego wyjątku, aby tak właśnie było) to wręcz moralnym obowiązkiem Polaków i katolików jest zbojkotowanie tych wyborów i tym samym dać jasno do zrozumienia m.in. i Bp. Gondeckiemu, że to nie tędy droga.

 7. Paweł Kukiz to największe zaskoczenie kampanii prezydenckiej. Silne trzecie miejsce to ogromny kapitał na kampanię parlamentarną. Jeśli jesienią pospolitemu ruszeniu muzyka uda się choć zbliżyć do 9 proc., które teraz dają mu sondaże, będzie brakującym ogniwem w drodze PiS do władzy. Kaczyński już zaczął obsypywać Kukiza komplementami.
  http://natemat.pl/141191,wicepremier-kukiz-to-on-i-korwin-mikke-maja-dac-jesienia-wladze-kaczynskiemu-wybory-prezydenckie-to-przygrywka

   • Nie tylko Izdebski zamierza poprzeć słynnego muzyka. Poza nim nadzwyczaj przychylnie komentarze o kandydaturze Pana Kukiza zamieścili w sieci czołowi dziennikarze TVN, w tym Jarosław Kuźniar czy Katarzyna Kolenda-Zaleska. W ciepłych słowach o Kukizie wypowiadał się nawet Grzegorz Schetyna, obecny szef MSZ i czołowy działacz PO:

    „On jest kandydatem antysystemowym, dlatego ten efekt świeżości widać w tych liczbach, o których pani mówi. …On tych wyborów nie wygra, bo nie ma takich liczb, ale potem są wybory parlamentarne…” – powiedział Schetyna w wywiadzie dla TOK FM
    https://wzzw.wordpress.com/2015/05/03/%e2%96%a0%e2%96%a0-palikot-2011-kukiz-2015-powtorka-z-rozrywki/

    • Czy teraz jest jasne to o czym wcześniej pisałem?

     „Józef Bizoń – 25 kwietnia 2015 at 02:27

     http://www.monitor-polski.pl/kontakt-operacyjny-ambasady-izraela-w-warszawie-nie-zyje/comment-page-1/#comment-213023

     „Wielce zastanawiający jest spójny chórek wszystkich jak leci w blokadzie P. G. Br*au*na.

     Dlatego też wyraziłem swój pogląd, że powinien on stanąć na czele bojkotu tych tzw. wyborów 10 maja 2015 r. wykorzystując sprzyjających mu ludzi.

     Zebrał 130 tyś podpisów. Gdyby czynnie do propagowania bojkotu włączył się tylko co 10-ty to daje to armię 13 tyś. ludzi – i w efekcie upadek PiS oraz jego popleczników otwierając w ten sposób drogę do jesiennych wyborów parlamentarnych.
     ======
     Peryskop wówczas skoczył jak oparzony.
     Rozwalenie bowiem PiS-u to koniec kamuflażu Kukizów i ich marzeń o koalicji z PiS dla niepoznaki.
     Zostało by im tylko PO.

     Teraz już z łatwością można zauważyć, że gorączka w głowie jest złym doradcą. Wygrywają bowiem wówczas Peryskopo-sprawdzacze.

   • ale nie udaje im sie zbytnio!
    bo widać, ze ludzie juz ich nie słuchają!

    te same nicki-klony i tylko one ublizają innym,
    trzeba być ślepym, aby tego nie widzieć!
    za bardzo pan wierzy w ich ,siłę,,. ..
    jedyne co zyskali to-mniejsze liczby odwiedzających tego bloga!
    i jesli pana wpisy nie znikną-ludzie sami zrozumieją,bo-,,kto szuka nie błądzi,,

   • @JB juz cie znaja na innych blogach
    Do SCIERWA podpisujacego sie Jozef Bizon a a oddelegowanego do walki na polu „patriotycznym. MOZE JUZ DOSC!
    Tutaj SCIERWO pisze: „No i to nie powód, aby na tym tle dzielić Polaków i podgrzewać atmosferę.”
    Tu chodzi o prawde tylko i wylacznie o prawde.
    Mysle, ze ten wpis odslonil totalnie „walczacego patriota” wczesniejsze jego wpisy proponuje przeczytac Moderatorowi i wyciagnac wnioski.
    http://wirtualnapolonia.com/2011/09/27/samolot-tu-154-z-lechem-kaczynskim-na-pokladzie-zostal-zestrzelony/#comment-53943
    Re.Józef Bizoń+
    Nie bardzo szanowny panie J.Bizoń.Do 19-go marca jeszcze kilka miesięcy,a wy wiecie,rozumiecie,”pitolicie” jak naprany.W pijackim zwidzie wysyłasz partie do lamusa,
    chodzi ci o prawdę,udajesz walecznego patriotę itp.Radzę wziąść po wytrzeżwieniu słowa naszego Admina pod uwagę i przenieść się na fora Der Zeitung i G-na Wybor.
    http://wirtualnapolonia.com/2011/09/27/samolot-tu-154-z-lechem-kaczynskim-na-pokladzie-zostal-zestrzelony/#comment-53973
    No wiec nie pisz po pijaku.

    • Ja też proponuję tutejszemu Moderowi przeglądniecie wpisów Bizonia i wyciągnięcie wniosków.

    • Żadna to nowość.
     Styl taki sam jak na tym blogu Peryskopa i jego klonów w obronie PiS-u, a teraz wzmocnienia go Kukizami.
     Zaś Wł. Kuliński to stary dobry przyjaciel Ma*ru*chy.
     Tyle tylko, że się rozdzielili.

    • Proponuję wszystkim mającym wątpliwość wejść na stronę Pana Józefa a nie przejmować się wpisami powyższymi.
     Zawsze funkcjonowało hasło prawda czasu, prawda ekranu 😉
     Zróbcie tyle co Pan Józef u siebie na stronie i wtedy możecie podskakiwać!

    • @JB oszolomie nie wciskaj mi tu PIS-u i Kukiza-Dudy i kogokolwiek.Bo kiedy ja bylam przeciw nim ty byles za.
     I nie przekrecaj kretaczu.

    • Alfa,
     a czy to nie nasz pyrek w twoim linku?

     Peryskop said

     2011-09-30 at 00:10
     Bardzo znamienna reakcja: po dość obiektywnej ocenie sytuacji w #11 – zwyczajowe oplucie b. Poliszynela w #13 – i BAN bez prawa do repliki!Panie Adminie Szanowny, czy takimi metodami można cokolwiek wartościowego osiągnąć dla naszej umęczonej Ojczyzny?,,

    • Bo tak Peryskop=ALFA (co zostało jednoznacznie udowodnione na tym blogu) tak rzecze. Oczywiście bez najmniejszego na to dowodu na to co rzecze ALFA=Peryskop=sprawdzam (wcześniej jako Aśka).

    • ALFA 3 maja 2015 at 20:15
     @JB juz cie znaja na innych blogach
     Do SCIERWA podpisujacego sie Jozef Bizon a a oddelegowanego do walki na polu „patriotycznym. MOZE JUZ DOSC!…

     Ścierwo katolibańskie z Boguchwały zostało także namierzone przez Maruchę i wywalone z Gojówki na zbity pysk.

     Nikt się tam za ścierwem nie ujął, nawet Kafel, bo zapewne poczuł, że w Gojówce ścierwo zostało spalone na Amen i nie ma już sensu robić sobie tyły reanimując trupa.

     Czyli jednak Marucha ma jaja w odróżnieniu od małoPolskiego…

     Ale skoro z jakichś mrocznych względów Admin MUSI tu wozić to ścierwo i jeszcze nadawać mu miano „wiarygodnego publicysty” – to proponuję korzystać z okazji ażeby poznawać argumenty i metody działania tych ścierw.

    • Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     3 maja 2015 at 20:58

     ALFA 3 maja 2015 at 20:15
     @JB juz cie znaja na innych blogach
     Do SCIERWA podpisujacego sie Jozef Bizon a a oddelegowanego do walki na polu „patriotycznym. MOZE JUZ DOSC!
     …”

     Ścierwo katolibańskie z Boguchwały zostało także namierzone przez Mar*uchę i wywalone z Gojówki na zbity pysk.

     Nikt się tam za ścierwem nie ujął, nawet Kafel, bo zapewne poczuł, że w Gojówce ścierwo zostało spalone na Amen i nie ma już sensu robić sobie tyły reanimując trupa.

     Czyli jednak Mar*ucha ma jaja w odróżnieniu od małoPolskiego…

     Ale skoro z jakichś mrocznych względów Admin MUSI tu wozić to ścierwo i jeszcze nadawać mu miano „wiarygodnego publicysty” – to proponuję korzystać z okazji ażeby poznawać argumenty i metody działania tych ścierw.

    • jak admin pozwala na takie słowa?
     i wpuszcza po moderce takie teksty?
     ale parodia…

    • zenojEv, ty też podłe ścierwo, „bydlaku”.

     Tolerowane z podobnie mrocznych powiązań.

     A interpunkcji nie opanujesz do usranej śmierci.

    • Trzeba się żegnać, bo jutro praca, ale humor i uśmiech wieczorny przyda się, DudoBus jeździ
     wojujący o interpunkcję nadzwyczaj poważnie się zrobili – niech też popuszczą z tonu, śmiech łagodzi obyczaje.
     https://youtu.be/wZxulKtiTLQ

    • nie miałbyś sie na co wsciekac i rozładowywać swoich emocji!
     kurcze chyba germanska nie działa,pyrek…
     wszędzie bydlaki widzisz i scierwa jakieś,
     dzisiaj masz pracowity dzień,musisz na dwa nicki wscieklizne swoją wylewac,może ty wtedy czujesz sie spełniony?

 8. Skąd bezczelne ścierwo ma tyle tupetu ?

  Dlaczego właśnie w Polsce osiedlili się przodkowie ścierwa, odgrywającego teraz katolibańca oraz holokausty ayvay na dachu swego rzekomo atakowanego dupochronu ?

  Czy przodkowie Marty Cymes Bizoń, która poza synagogą dla ludności katolibańsko-tubylczej wyśpiewuje wadowickie rzewne wypominki:
  okolica bardzo miła, tu urodził się Karol Wojtyła…” ?

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/121807,ukraincy-wola-isc-do-wiezienia-niz-na-front#comment_1161227

  …Henry Ford w 1920 roku:

  Jest rzeczą charakterystyczną, że Żydzi osiedlają się w większej liczbie nie tam, gdzie jest wiele ziemi, ani też w miejscach obfitujących w surowce, lecz w największych zbiorowiskach ludzkich. Jest to zjawisko godne uwagi, zwłaszcza wobec skarg Żydów, że goje stosują względem nich ostracyzm; Żydzi osiedlają się najliczniej w tych miejscach i wśród tych ludzi, gdzie są, jak się uskarżają najmniej pożądani.

  Najpospoliciej przytaczanym powodem tego postępowania jest to, że charakterystyczną cechę Żyda stanowi zdolność ciągnięcia zysków z ludzi: nie z ziemi, nie z przerabiania surowców, ale z ludzi. Niech sobie inni orzą ziemię: Żyd o ile będzie mógł, będzie żył z oraczy. Niech sobie inni pracują w przemyśle: Żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. Na tym polega jego szczególny talent. Jeśli do określenia tego talentu użyjemy słowa „pasożytniczy”, termin ten będzie z wielu względów trafny.

  To jest właśnie żydostwo: PASOŻYT LUDZKOŚCI.

  Taką kulturę wytworzyli i ani myślą jej zmienić (oczywiście pogromy, holocaust dla nich nic nie znaczą, to dla nich żaden sygnał, że reszta ludzkości tego nie akceptuje). Nawet teraz jak mają swoje państwo, to to państwo jest pasożytem. Gospodarka Izraela jest oparta w większości na tym, co wyłudzi diaspora żydowska w krajach osiedlenia.

  – Dodam więcej. Jest jeszcze w tym jakieś teologiczne fatum. Żydzi osiedlają/osiedlali się zawsze tam gdzie chrześcijaństwo, gdzie katolicy. Dlaczego nie powstawały duże diaspory żydowskie w Indii, w Chinach, w Japonii, na wyspach Oceanii? Nooo, przecież tam też można (było) robić geszeft?

  Kula Lis 62 28.04.2015 16:08:29

 9. Kolejne szamotaniny Bizonia uwikłanego w sidła.

  ==

  Aśka, bardzo dziękuję za cytowany link do dyskusji w Gojówce o mackach fundacji Adenauera.

  http://www.monitor-polski.pl/pozary-wokol-czarnobyla-moga-byc-powaznym-zagrozeniem-dla-europy/comment-page-3/#comment-214014

  To bardzo ważny materiał sprzed roku, bo Matka Polka uzasadniła tezę, do której i ja doszedłem, że: KRZYŻACY TO ŻYDZI

  Polecam argumenty w jej postach #33 #34 #36 od:

  https://mar*ucha.wordpress.com/2014/04/30/jak-daleko-siegaja-macki-fundacji-adenauera/#comment-352893

  [z linka usunąć * ]

  A idąc tym śladem należy rozważyć także ukryte żydowskie korzenie pozostałych zakonów – w tym jezuitów, opusdeistów, no i samego vaticanum !

  Bo przecież papiestwo nie popierało Krzyżaków ani na piękne oczy, ani za szpitalnictwo w Jerusalem. Zakazywało lichwy i wojny zaborcze, ale nie za głośno ani zbyt stanowczo…

  Z tego już pozostaje tylko mały krok do zrozumienia podłoże wielkiej zażyłości KRK z banksterstwem, z masonerią, a ostatnio także z satanizmem.

  I choćby ścierwo z Boguchwały dwoiło się, troiło, a nawet przepoczwarzało za sprawą Admina w „wiarygodnego publicystę” – to nie da już rady zakryć tego całego „świentego” bezeceństwa ukrywanego przed nami przez wieki.

  Albowiem powiedział Jezus do swoich Apostołów:

  Więc się ich nie bójcie!

  Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć.

  Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach!

  Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą.

  św. Mateusza 10.26

  Więc rozgłaszam:

  Jotbek jest ajentem spisku starozakonnych !

  A małoPolski rżnąc tu głupa rozprowadza go.

  • Akcja się rozwija. Karty są odkrywane.

   Teraz P. Bein idzie łeb w łeb z Peryskopem i jego zakonem.
   Nic też dziwnego, że się piekli jak najęty – i zamiast argumentów używa wyzwisk i ataków personalnych.

   No, bo po tym

   „Kukiz i Duda Polaków wyduda!”
   całość tu
   http://www.monitor-polski.pl/pozary-wokol-czarnobyla-moga-byc-powaznym-zagrozeniem-dla-europy/comment-page-5/#comment-214168

   wali się ich wspólna robota,
   a przecież P.B. śle w świat swoje „mądrości”.

   —– Original Message —–
   From: Piotr Bein
   To: Prof. […]
   Cc: [………] ; Undisclosed-recipients:
   Sent: Sunday, May 03, 2015 8:25 PM
   Subject: Re: Czy wykształcenie ma znaczenie – głosuj na Kukiza!

   panie Korab-Karpowicz

   wykształcenie ma zerowe znaczenie — vide kazus prof. Korab-Karpowicz:

   – kandydował na kandydata z inklinacjami masońskimi, w końcu oddał pałeczkę żydomasonowi Ozjaszowi Goldbergowi, zwolennikowi tegoż rabunkowo-zwierzęcego kapitalizmu, który złupił i wynędznił Polaków oraz wpycha ludobójcze scypionki i GMO (w którym Ozjasz nic zdrożnego nie widzi)

   – Beina, posłańca, opluł „żyd” = dostaję toto nagminnie od polackiej chołoty…

   zaiste wykształcenie nie ma znaczenia LOL

   pozdravP
   =============
   On 3-May-15, at 8:58 AM, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz wrote:

   P. Kukiz wydaje się niestety posiadać jedną wadę. Nie udało mu się skończyć studiów wyższych, a próbował dwa razy.
   Czy wykształcenie ma znaczenie?

   WJKK

   Patrz: Polska i wartosci
   http://przyszlapolska.neon24.pl/post/121983,polska-i-wartosci
   ————————————————————-

   Dnia Sobota, 2 Maja 2015 17:51 [….]

   Drodzy Państwo!
   Paweł Kukiz – kandydat, który nie tylko doskonale rozumie konieczność zmian ustrojowych, ale także ma szanse skupić wokół siebie liczącą się grupę obywateli dla realizacji tego celu zasługuje na poparcie.
   Będę na niego głosował i wzywam wszystkich, którym dobro Polski leży na sercu, by zrobili tak samo.
   Janusz Sanocki
   ——————————————-
   Kandydaci na Prezydenta RP !!!!!!!

   1) Gr*ze*gorz Br*au*n
   2) Adam Jarubas
   3) Janusz Korwin-Mikke
   4) Marian Kowalski
   5) Magdalena Ogórek
   6) Janusz Palikot
   7) Paweł Tanajno
   8) Jacek Wilk

   POLSKA doceni Wasz udział w Wyborach na Prezydenta.

   Mieliście bowiem odwagę głośno powiedzieć, że kandydat na Prezydenta Platformy Obywatelskiej Pan Bronisław Komorowski udający bezpartyjnego oraz kandydat na Prezydenta z Prawa i Sprawiedliwości Pan Andrzej Duda, że przyniosą Oni Polsce więcej złego niż dobrego.

   W związku z zaistniałą sytuacją, to Obywatelski kandydat na Prezydenta Pan Paweł Kukiz ma największe szanse z pośród Was, aby wejść do drugiej Tury Wyborczej.
   Dlatego też dla Dobra Naszej Ojczyzny poprzyjcie już w pierwszej Turze , to jest 10 maja 2015 roku Pawła Kukiza jako kandydata na Prezydenta !!!!!!!!!!!!!!

   Podaj dalej !!! Mieczysław Dębski”
   ====================
   Fragment spod podanego zaraz na wstępie linku

   http://www.monitor-polski.pl/pozary-wokol-czarnobyla-moga-byc-powaznym-zagrozeniem-dla-europy/comment-page-5/#comment-214168

   „3. J. Jachnik mówi, że chodzi im o jesienne wybory parlamentarne.
   Chcą być języczkiem u wagi w koalicji rządzącej na wzór PSL. Czyli chcą być z Dudą i PiS-em.”

   https://www.youtube.com/watch?v=sDRK6KDKPow

Możliwość komentowania jest wyłączona.