Prawda o Polsce i Polakach , której Rodacy nie chcą znać i wolą fałszywe ale upojne kłamstwa

Polska to taki piękny i zarazem dziwny kraj…
Kraj, w którym wystarczy niecałe 19% głosów, wszystkich osób uprawionych do głosowania, żeby nim rządzić.
Kraj, w którym prezydentami zostają: pół-analfabeta nieznający języka polskiego, elektryk wysokich napięć, pijący wódkę z ubekami oraz niedoszły magister, cierpiący na chorobę filipińską i grający w tenisa z rosyjskim szpiegiem.
Kraj, w którym kawa z mlekiem obłożona jest 23% VAT, a bez mleka 8%. Kołyski 23% a na trumny 8% VAT.
Kraj, w którym za posiadanie marihuany dostaje się wyższe wyroki niż za gwałt albo ciężkie pobicie.
Kraj, w którym lepiej się opłaca wyrzucić żywność na śmietnisko, niż dać biednym.
Kraj, w którym komornik może zająć hipotekę za śmiesznie niski dług i nikt nic z tym nie zrobi.
Kraj, w którym można oglądać filmy pornograficzne od 18 lat, a uprawiać seks od 15.
Kraj, w którym w promieniu kilku kilometrów nie można wybudować alternatywnej drogi, bo zakazuje tego tajna umowa, podpisana między państwem a firmą najbogatszego Polaka- której notabene prezesem został polityk, biorący udział w jej podpisaniu.
Kraj, w którym zwierzęta, w sprywatyzowanej weterynarii, mają szybszy dostęp do pomocy medycznej niż polski pacjent w państwowych szpitalach.
Kraj, w którym lekarze potrafią pracować przez 175 godzin bez przerwy.
Kraj, w którym posiadając mieszkanie własnościowe, zawali ci się dach i część domu to odbudowujesz na koszt własny i dalej płacisz czynsz.
Kraj, w którym właściciel mieszkania nie może eksmitować na bruk, osoby niepłacącej i niszczącej jego własność, bo zabrania mu tego ustawa o ochronie lokatorów.
Kraj, w którym za fałszerstwo pieniędzy można dostać 25 lat pozbawienia wolności, a za morderstwo 15.
Kraj, w którym( poza pewnymi wyszczególnionymi przypadkami) nie można bez zezwolenia urzędnika, ściąć drzewa na swojej posesji.
Kraj, w którym był minister finansów potrzebował 8 wiceministrów finansów, żeby móc ”sprawnie” zarządzać finansami państwa.
Kraj, w którym lepiej zarabia się w sferze budżetowej niż prywatnej.
Kraj, w którym niepracujący emeryt musi płacić podatek dochodowy.
Kraj, w którym syn komunistycznego sędziego skazującego patriotów na karę śmierci, zostaje ministrem sprawiedliwości.
Kraj, w którym zbrodniarzy komunistycznych chowa się z pełnymi godnościami na Powązkach.
Kraj, w którym fotoradary chowa się w kubłach do śmieci i udaje, że walczy z piractwem na drogach.
Kraj, w którym wystarczy zebrać grupkę wyrostków, i pobić kogoś ze skutkiem śmiertelnym, żeby uniknąć odpowiedzialności za zabójstwo.
Kraj, w którym łatwiej zdobyć licencję pilota szybowca, niż zdać egzamin na prawo jazdy.
Kraj, w którym prostytutki zwalnia się z płacenia podatków, a karetki służące do ratowania życia- obejmuje akcyzą.
Kraj, w którym Sejm liczy 460 posłów, w 38 milionowym kraju, gdzie w takim USA, Izba Reprezentantów liczy 435 posłów, przy ludności przekraczającej 314 milionów mieszkańców.
Kraj, w którym własność naturalnych zasobów ziemi, którą się kupiło, nie należy do właściciela.
Kraj, w którym pociągi jeżdżą wolniej niż przed wojną.
Kraj, w którym kierowca płacący podatek drogowy, musi dodatkowo zapłacić za to, żeby przejechać się autostradą, wybudowaną za pieniądze pochodzące z budżetu państwa( jego podatków).
Kraj, w którym dopłaca się do nierentownych zakładów pracy miliardy złotych, żeby utrzymać miejsca pracy, gdzie jednocześnie w szpitalach brakuje pieniędzy na normalne posiłki i leki- np. na raka.
Kraj, w którym najpierw niedoszły magister, a potem szogun na krześle, przepraszali za ”zbrodnie” w Jedwabnem.
Kraj, w którym za słowa: Murzyn, Ciapaty, albo Żyd można zostać skazanym z art 256 k.k.
Kraj, w którym Urzędy Skarbowe, w tej samej miejscowości potrafią mieć różną interpretację, tego samego przepisu.
Kraj, w którym prawica i lewica jednym chórem głosuje za przyznaniem Żydom rekompensaty, za krzywdy doznane przez Niemców i Rosjan na ziemiach polskich.
Kraj, w którym ”spadochroniarz” otrzymujący 7 tys. głosów w wyborach, dostaje się do Sejmu, a ktoś, kto dostaje 200 tys. głosów, do niego się nie dostanie, bo partia, z której startuje, nie przekroczyła wymaganych 5% głosów.
Kraj, w którym rodzice nie mogą decydować, co ich dzieci mają jeść w szkołach.
Kraj, w którym politycy podpisują Traktat Lizboński, a potem udają, że walczą o dobro tego kraju- zwłaszcza przed napływem ludności arabskiej i murzyńskiej do Polski.
Kraj, w którym podatek VAT jest tak skomplikowany, że komentarz do niego liczy ponad 2 tys. stron.
Kraj, w którym ilość znaków na km 2, biedronek i banków, przekracza wszelkie poziomy absurdu.
Kraj, w którym portal internetowy dla bezdomnych potrafi kosztować 50 milionów złotych, 1 km autostrady potrafi kosztować ponad 200 milionów zł, Gniazdo Narodowe jest droższe od Stadionu w Monachium, a Możejki- 11 miliardów zł, których nikt teraz nie chce kupić.
Kraj, w którym na przywileje emerytalne wydano blisko 800 miliardów złotych- za te pieniądze można byłoby polecieć na MARSA.
Kraj, w którym jednym podpisem można zaj… Polakom oszczędności z OFE i nie ponieść za to żadnej kary.
Kraj, w którym morderca i bandyta ma więcej praw niż jego ofiara.
Kraj, w którym nie można stosować oleju z konopi indyjskich w celu leczenie takich chorób jak: padaczka czy stwardnienie rozsiane.
Kraj, w którym lepiej być alkoholikiem i bezrobotnym, niż człowiekiem uczciwie pracującym i płacącym podatki.
Kraj, w którym można złożyć miliony podpisów obywateli przeciwko ustawom szkodliwym dla nich samych, a władza i tak ma to w czterech literach.
Kraj, w którym ministerstwo finansów liczy 32 departamenty, 7 biur, a ilość urzędników przekroczyła w tym kraju 500 tys. osób- szacuje się, że może wynosić nawet milion osób.
Kraj, w którym kwota wolna od podatku (3091 zł) jest nieco wyższa niż w Ghanie, a niższa niż w Zambii. Kwota wolna od podatku jest niższa niż minimum egzystencji – 541, 91 zł za 2014 rok.
Kraj, w którym konstytucja stworzona przez byłych komunistów z SLD, nieboszczki PZPR i solidarnościowców, jest jedną z najbardziej niekonstytucyjnych konstytucji w Europie.
Kraj, w którym Sejm cierpli na permanentną sraczkę legislacyjną.
Kraj, w którym jeden osobnik musi przepracować do 67 roku życia, żeby otrzymać emeryturę, a drugiemu wystarczy 15 lat.
Kraj, w którym premier wbrew woli Narodu zgadza się na przyjęcie uchodźców, za których zapłacą obywatele- jak tego inaczej nie nazwać, jak kradzieżą zuchwałą.

Warto się głęboko zastanowić i szeroko upowszechnić ten tekst wśród Społeczeństwa Polskiego – Apeluje Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu – dr Leszek Skonka

108 komentarzy Prawda o Polsce i Polakach , której Rodacy nie chcą znać i wolą fałszywe ale upojne kłamstwa

 • greg2014

  ==Hakerzy Cyberberkut poinformowali, że są w posiadaniu kopii dokumentów związanych z wizytą George Sorosa na Ukrainie
  Soros wiedząc o problemach zwykłych ukraińskich rodzin z opłatami za media , oraz że system wsparcia ze strony rządu nie działa,- pisze do premiera Jaceniuka Bakaja.
  Miliarder Soros, zaleca skłonienie Ukraińców do brania pożyczek na opłacenie płatności komunalnych.
  « Soros proponuje postawić ludzi w sytuację bez wyjścia: albo zaciągnij kredyt, albo zadowalaj się jednorazowym datkiem, a potem zapłać całą sumę », — wyciągają wniosek hakerzy. Jaceniuk w odpowiedź wyraził mu podziękowanie, zaznacza « KibierBierkut ». ==

  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Frueconomics.ru%2F122169-kiberberkut-soros-nadenet-na-ukraintsev-gazovuyu-petlyu%2F%2F%3Futm_source%3Damaidan%26utm_medium%3Dvk%26utm_campaign%3Damaidan&post=-41232698_1052316

  Kredyty na czynsz…
  Taka to ‚rewolucję’ sobie zrobili.

 • sprawdzam

  Można by tak długo wymieniać, ale dołożę swoją skromną cegiełkę.

  Kraj, w którym minimalna składka do ZUS dla osób, które same sobie stworzyły miejsce pracy wynosi obecnie 1092,28 zł i płacona być musi niezależnie od tego, jaki dochód się osiąga i czy się osiąga.

  Kraj, w którym minimalna pensja jest na b. niskim poziomie ok. 1300zł, a wokół niej właśnie oscylują zarobki około połowy zatrudnionych, a wielu pracowników nie uzyskuje nawet pensji na poziomie minimalnym.

  Kraj, w którym odbiera się dzieci rodzicom, tylko dlatego, że nie mają pieniędzy. Albo też, że mają za małe mieszkanie. A daje pieniądze na te same dzieci rodzicom zastępczym w kwocie ponad 2000 zł na jedno dziecko.

  Kraj, w którym właściciel posesji płaci ogromne kary za wycięcie drzewa, a spółdzielnie mieszkaniowe i urzędy miast wycinają je jak im się podoba lub tak ogławiają drzewa, że te po 2-3 latach nadają się już tylko do wycinki.

  _____

  Zastrzeżenie do jednego z punktów wstępniaka odnoszącego się do OFE.
  Pieniądze do OFE szły z tych samych pieniędzy, które poprzednio były płacone do ZUS. Nikt przechodzący do OFE nie zapłacił ani grosza więcej.
  Reforma o OFE zostały stworzone po to, by znaczną część tych kapitałów Polaków można było przetransferować różnymi sposobami za granicę. Dlatego też Petru tak się o nie upomina.

 • sprawdzam

  https://www.facebook.com/ukryteterapie/posts/1648955428677242
  Jerzy Zięba
  Yesterday at 6:04am ·

  BARDZO WAŻNE PRAWO, dotyczące każdego z nas jak i RODZICÓW, których zmusza się do szczepienia ich dzieci.

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Kodeks etyki lekarskiej w art. 15 stanowi, że postępowanie diagnostyczne, lecznicze i zapobiegawcze wymaga zgody pacjenta lub jego przedstawiciela ustawowego. Istotną regulacją w tej materii jest również art. 5 Konwencji o ochronie praw człowieka i godności istoty ludzkiej wobec zastosowań biologii i medycyny, zgodnie z którą: „Nie można przeprowadzić interwencji medycznej bez swobodnej i świadomej zgody osoby jej poddanej. Przed dokonaniem interwencji osoba zainteresowana otrzyma odpowiednie informacje o celu i naturze interwencji, jak również jej konsekwencjach i ryzyku. Osoba zainteresowana może w każdej chwili swobodnie wycofać zgodę”.
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Tak więc, jakiekolwiek ZMUSZANIE rodziców do szczepienia ich dzieci jest BEZPRAWNE. W związku z tym jakiekolwiek nakładanie KAR za nieszczepienie dzieci jest również bezprawne.

  Poza tym… pacjent ma prawo odmówić leczenia co jest zgodne z Kartą Pacjenta obowiązującą w Unii Europejskiej.

 • greg2014

  Ktoś oglądał wczoraj tow. dziennikarza Lisa..?
  To co wyprawiał to była wisienka na torcie w temacie 11.XI!
  Generalnie nie oglądam, ale wczoraj nie mogłem nie obejrzeć, wzrok przykuło!
  Winnicki-Bosak kontra Michalski (Czaruś)-Celiński..
  Polska kontra jew-unia..

 • santa

  W Polsce lewicowe media i odchodząca koalicja grzmi, że na tak ważnym szczycie zabraknie polskiego głosu.
  A jakiż to był ten nasz głos w sprawie uchodźców?
  Dotychczas dyskusja sprowadzała się do technicznych ustaleń, kto i ilu przyjmie imigrantów.
  Teraz pojawił się pomysł płacenia łapówek państwom-gangom w Afryce i Turcji. 2 mld euro za pilnowanie imigrantów, żeby mniej ich wsiadało na łódki – pisze Tomasz Wróblewski, redaktor naczelny „Wprost”, w felietonie dla Wirtualnej Polski. – Skoro nie mamy nic do powiedzenia, to może i lepiej, żeby nikt tam nie jechał.
  W tym zbiorowym samobójstwie Europa świetnie sama sobie radzi – dodaje publicysta.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Tomasz-Wroblewski-o-szczycie-maltanskim-Europa-i-jej-lewicowe-samobojstwo,wid,17965002,wiadomosc.html

 • Ziemowit.

  Za jaką karę muszę żyć w takim kraju.

  • sprawdzam

   Była ta sprawa troszeczkę poruszana na blogu w chwili, kiedy to się działo. Polska generalnie opowiedziała się przeciwko, jak zawsze w takich kwestiach źytowskich. Polska, ale nie Polacy.

   • Romek

    Dlaczego Tusk, Kopacz, Duda i popłacona ferajna sprowadzają imigrantów do Polski ???
    Bo są zdradzieckimi szmalcownikami dla żydowskich okupantów !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=bws5eSZnLbo

    • Kelly

     Prezydenta Dudy do tej zdradzieckiej bandy nie zaliczaj.

    • monitorpolski

     Bo jest święty Duda. 🙂

    • sprawdzam

     A dlaczego ma nie zaliczać?
     Ustawę szczepionkową podpisał!

    • sprawdzam

     tekst zmian

     http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU20150001365&type=2
     Warszawa, dnia 11 września 2015 r.
     Poz. 1365
     USTAWA
     z dnia 24 lipca 2015 r.
     o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy
     o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

     Art. 1. W ustawie z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 581, 1240 i 1269) wprowadza się następujące zmiany:
     1)
     po art. 31c dodaje się art. 31ca w brzmieniu:
     „Art. 31ca. 1. Minister właściwy do spraw zdrowia może zlecić Prezesowi Agencji przygotowanie rekomendacji dotyczącej zasadności stosowania leków w ramach Programu Szczepień Ochronnych, o którym mowa
     w przepisach o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.
     2. Po otrzymaniu zlecenia, o którym mowa w ust. 1, Prezes Agencji wzywa podmiot odpowiedzialny
     w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne do przekazania:
     1) analizy klinicznej,
     2) analizy ekonomicznej,
     3) analizy wpływu na budżet podmiotu zobowiązanego do finansowania świadczeń ze środków publicznych
     – o których mowa w art. 25 pkt 14 lit. c tiret pierwsze do trzeciego ustawy o refundacji w terminie 3 miesięcy od dnia
     otrzymania wezwania.
     3. Do przygotowania rekomendacji, o której mowa w ust. 1, stosuje się przepisy art. 31c ust. 3–9. Rekomendację wydaje się w terminie 2 miesięcy od dnia otrzymania analiz określonych w ust. 2 albo od upływu terminu na ich
     przekazanie.
     4. W przypadku nieprzekazania analiz, o których mowa w ust. 2, Prezes Agencji wydaje rekomendację na pod-stawie dostępnych danych.”;
     2) w art. 31o w ust. 2 w pkt 5 w lit. a wyrazy „art. 25 pkt 9 lit. c oraz art. 26 pkt 2 lit. f” zastępuje się wyrazami „art. 25
     pkt 14 lit. c oraz art. 26 pkt 2 lit. h oraz i”;
     3) w art. 64 w ust. 5b wyrazy „art. 5a” zastępuje się wyrazami „ust. 5a”;
     4) w art. 97:
     a)
     w ust. 3 po pkt 3c dodaje się pkt 3d w brzmieniu:
     „3d) finansowanie zakupu dla ubezpieczonych szczepionek służących do przeprowadzania obowiązkowych
     szczepień ochronnych w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2013 r. poz. 947 oraz z 2014 r. poz. 619 i 1138);”,
     b) po ust. 3d dodaje się ust. 3e–3h w brzmieniu:
     „3e. Minister właściwy do spraw zdrowia i Prezes Funduszu ustalają planowany koszt zakupu szczepionek
     w podziale na szczepionki:
     1)
     o których mowa w ust. 3 pkt 3d,Dziennik Ustaw
     2)

     Poz. 1365
     dla osób, o których mowa w art. 2 ust. 1 pkt 3 i 4 oraz art. 12 pkt 2–4, 6 i 9
     – uwzględniając dane z Centralnego Wykazu Ubezpieczonych, według stanu na dzień 31 marca, dotyczące liczby ubezpieczonych w wieku do 6 lat, liczby osób w wieku 19 lat oraz liczby osób w wieku do 6 lat i w wieku
     19 lat.
     3f. Minister właściwy do spraw zdrowia przeprowadza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w sprawie zakupu szczepionek:
     1) o których mowa w ust. 3 pkt 3d, w imieniu Funduszu;
     2) dla osób, o których mowa w art. 2 ust. 1 pkt 3 i 4 oraz art. 12 pkt 2–4, 6 i 9.
     3g. Minister właściwy do spraw zdrowia informuje Fundusz o wykonawcy, któremu udzielono zamówienia publicznego w sprawie zakupu szczepionek, o którym mowa w ust. 3f, oraz o warunkach realizacji tego zamówienia. Fundusz przekazuje środki na rachunek wykonawcy zgodnie z warunkami realizacji tego zamówienia.
     3h. Minister właściwy do spraw zdrowia jest dysponentem szczepionek zakupionych zgodnie z ust. 3f.”;
     5)
     w art. 117 w ust. 1 po pkt 3 dodaje się pkt 3a w brzmieniu:
     „3a) koszty zakupu szczepionek, o których mowa w art. 97 ust. 3 pkt 3d;”;
     6)
     w art. 118 w ust. 2 w pkt 1 w lit. d średnik zastępuje się przecinkiem i dodaje się lit. e w brzmieniu:
     „e) kosztów zakupu szczepionek, o których mowa w art. 97 ust. 3 pkt 3d, na podstawie szacowanego kosztu ich zakupu przekazanego przez ministra właściwego do spraw zdrowia nie później niż do dnia 30 kwietnia roku poprzedzającego rok, którego plan dotyczy;”.
     Art. 2. W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
     (Dz. U. z 2013 r. poz. 947 oraz z 2014 r. poz. 619 i 1138) wprowadza się następujące zmiany:
     1)
     w art. 17 ust. 11 otrzymuje brzmienie:
     „11. Główny Inspektor Sanitarny ogłasza w formie komunikatu, w dzienniku urzędowym ministra właściwego
     do spraw zdrowia, Program Szczepień Ochronnych na dany rok, ze szczegółowymi wskazaniami dotyczącymi stosowania poszczególnych szczepionek, wynikającymi z aktualnej sytuacji epidemiologicznej, przepisów wydanych na
     podstawie ust. 10 i art. 19 ust. 10 oraz zaleceń, w terminie do dnia 31 marca roku poprzedzającego realizację tego
     programu.”;
     2)
     w art. 18:
     a)
     uchyla się ust. 5,
     b) po ust. 6 dodaje się ust. 6a i 6b w brzmieniu:
     „6a. Podmiotami obowiązanymi do sporządzania ilościowego zapotrzebowania na szczepionki służące do
     przeprowadzania obowiązkowych…

    • monitorpolski

     To wygląda na przygotowanie do holocaustu.

    • sprawdzam

     Całości nie będę wklejała, bo można zobaczyć pod podanym linkiem.

     Końcówka brzmi tak:

     „Art. 4. Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2017 r., z wyjątkiem:
     1) art. 1 pkt 1–3, które wchodzą w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia;
     2) art. 2 pkt 1 i art. 3, które wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2016 r.

     Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Duda”

    • santa

     dudupis działa od 06.08.

    • greg2014

     Lepiej brzmi pisdu-da ..

 • https://piotrbein.wordpress.com/ porównajcie z wiadomościami w ścierwomediach Polin

  Światowy Dzień Sierot powodem do optymizmu w Rosji: zmniejsza się liczba sierot w domach dziecka

  Polepsz swe samopoczucie: odejdź od społ-sieci

  TPP zagraża życiu na Ziemi na korzyść korporacjom + Stop TTIP: 3 mln podpisów do jewroparlamentu + USrael zmienia sobie granice Europy od upadku ZSRR

  Aby żyło się bezpiecznie: Finlandia ukrywa adresy ośrodków miglanckich + Plan rozdziału w UE miglanców ze skupisk w Grecji i Italii niewypalił + Inwazję zatrzyma tylko kontrola granic UE i haracz Afryce kilka mld ojro + Słowenia odgrodzi się od Chorwacji + Szwecja: partia umiarkowanych żąda kontroli granic i rabatu w opłatach na UE + Kryzys uwypuklił konieczność reform jewrounii + Rewizorzy UE ganią KE za niedowład finansowy w kryzysie + Australia: ustawa o pozbawieniu dżihadystów obywatelstwa + Miglance oczyszczą Europę z Europejczyków? + Finlandia: 400 “Syryjczyków” chciało dojechać taryfą do Murmańska + W. Brytania chce prawa do ograniczenia napływu miglanców z UE

  🙂 USA lepiej niż Rosja współpracuje z lewactfem + Rosja: blokada ponad 800 portali terrorystów + Kreml: zmiana warty w Serbii katastrofą dla regionu? + Satelity Pentagonu “ślepe” na MH17 i A321 + Rosja zakaże lotów do niebezpiecznych regionów? + Tania ropa przeszkodą w wymianie handlowej Rosja-Iran + Arabia Saudyjska inwestuje w obligacje wobec stanienia ropy + Jakie bezpieczeństwo z nowymi siłami NATO w Europie? + Rosyjsko-chińska “Gwiazda Szczęścia”: niskoorbitalny system satelitarny + Chiny chcą zniesienia wiz do Rosji + Sąd najwyższy Rosji: utajnianie strat wojskowych podczas pokoju legalne + Podwojenie transakcji rubel-juan

  Rosja kończy budowę baz wojskowych na Kurylach + Iran spodziewa się dostaw S-300 do końca br. + Ofensywa w Syrii nabija popyt na ruską broń globalnie + Generał USA: Rosja może zablokować dostęp NATO do Bałtyku + Rosja ma broń zdolną penetrować jakąkolwiek tarczę + Rosja i Kuwejt wzmacniają kooperację przeciw terroryzmowi + Oskarżenia sportowców Rosji przez WADA o środki dopingowe “bzdurą” + Niemcy: firmy gotowe do pracy z Rosją pod sankcjami + Indie: wojskowe manewry z Rosją + Płd. Korea zwiększy inwestycje w Rosji + Współpraca Rposja- Płd.Korea nad rozwiązaniem kwesti nuklearnej Korei Płn. + Piękno metra w Moskwie

  Szef OPEC wezwał kraje spoza organizacji do zmniejszenia dostaw ropy

  🙂 Nowy “mur ukraiński” przeciw Rosji: “ściana morska” dla Mariupola + Junta chce dodatkowej dyskryminacji Rosjan + Ukraina dopuści zagraniczne wojska + Do Donbasu przyleciały śmigłowce bojowe junty + Kijowowi wystarczy opłaconego gazu na 4 dni + KE: tranzyt gazu przez Ukrainę w interesie wszystkich stron

  Lejba Kone: Trzeba pomóc Rosji + Polactfo najbardziej zainteresowane obecnością NATO w Europie, bardziej niż Amerykanie + Żont na front + Media Rosji o składzie rządu Polin + „Megamocny rząd” z proamerykańskimi jastrzębiami + Prokuratura zakończyła analizę materiałów 10 IV, Polin zażąda od Rosji oddania wraku Tu-154M

  🙂 Gigantyczna radioelektroniczna bańka w Syrii nie pozwala latać NATO + Armia Syrii rozbiła 2-letnie oblężenie bazy lotniczej przez PI + Koalicja USA bombaruje infrastrukturę petrochemiczną PI w Syrii i Iraku + Długość kampanii lotniczej Rosji zależy od postępu armii Syrii + Sukcesy militarne Rosji a sojusz USA obawia się wydatków + VIDEO Atak rakietowy na Latakię + Dżihadyści z ponad 100 krajów w PI + Arabscy sojusznicy nie mają zamiaru poprzeć USA w Syrii + Turcja i Katar nie mają szans obalić Asada + Kreml: terroryści mogą przechwycić dostawy broni USA dla “umiarkowanych” + Ofensywa Armii Syrii pod Aleppo, wielu terrorystów zabitych + Prowincja Latakia ostrzelana z artylerii + Samoloty Rosji zniszczyły magazyn PI z pociskami w prowincji Damaszek + Rosyjski nalot zniszczył magazyn terrorystów przy pomocy syryjskiej opozycji + Terroryści zmieniają taktykę