Problemy z przekazem informacji – nanowahadełko zawodzi.

WAŻNE. Rovinj musi być zlikwidowane jak najszybciej. Za 7 godzin będą chcieć wysadzić Ziemię.
SKUPMY SIĘ MENTALNIE: 69 TYSIĘCY ŻYDÓW – NAJWIĘKSI BANKIERZY, 583 ANUNAKÓW Z WATYKANU, CAŁA HIERARCHIA KOŚCIELNA.  Rozwalamy ich generując lewą półkulą ich mózgów częstotliwość 9,68 KHz, 189 db, a drugą o 6,89Hz wyższą. Skupiamy się na tych co siedzą przy sterowaniu pięciu bomb skalarnych zasilanych spoza Układu Słonecznego. NATAN ROTCHSCHILD – na nim skupiamy swoją uwagę. Od razu odcinamy dopływ energii – trzy tunele czasoprzestrzenne – jeden otwarty, dwa w gotowości do otwarcia. Zamykamy miejsce dopływu energii mentalnym murem o grubości 4,57 km z Kovalium.

Uaktualnienie: Medytacja działa bardzo dobrze, w ciągu półtorej godziny 7,8 miliona PARSZYWYCH ŻYDÓW poszło się rozliczać za swoje zbrodnie. Jeśli uważasz, że jestem „pojebany” czy też „obojętny na los” czy też, że jestem świnią, to wypierdalaj z tego bloga. Mówię dosłownie WYPIERDALAJ!!!!
Nie będę się certolił z pseudonarodem, dla którego jesteśmy gorsi niż bydło, którego 92% to mordercy i sataniści, którego 67% morduje dzieci i zdziera z nich skórę żywcem, ćwiartuje, pije ich krew. Żydami dla mnie nie są Sefardyjczycy i Palestyńczycy, którzy zawsze zamieszkiwali teren Izraela, a którego wredne żydostwo wymordowało 78 milionów!!! Tak, w obozach koncentracyjnych w czasie wojny i po wojnie mordowano Sefardyjczyków. Pozbądźmy się w ogóle ze słownika słowa żyd, tak jak Rosjanie, dla których nazwanie kogoś „żydem” to największa obraza. Nie bez powodu – skurwysyny wymordowały 136 milionów Słowian!!!
Ogólnie na świecie odkąd się pojawił ten parszywy antynaród, wymordował on 3,7 miliardów dorosłych i 4,6 miliardów dzieci!!! Niedawno zamordowali 3 osoby z mojej rodziny i 6 znajomych.
I ta zbrodnia dalej by się ciągnęła gdybyśmy MY jej nie przerwali. Przez ostatnich 6 lat ci cuchnący piekłem i siarką parszywcy wymordowali 36 milionów Słowian!!!
Nie chcesz bym tak się wyrażał o parszywych żydach? Jeszcze raz powtarzam – SPIERDALAJ i NIE WRACAJ TUTAJ BO CIĘ ZAJEBIĘ. Nie wierzysz, że potrafię? Jeśli nie sam to z pomocą Avatarów. Spróbuj. NA TYM BLOGU NIE BĘDZIE JUŻ ŻADNEGO NEGATYWNEGO KOMENTARZA. ODTĄD PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO GODZINY ZERO.
Nie jest to żadna socjotechnika. Koniec zabawy w ciuciubabkę z jakimiś Lodowymi cipami i ogórkami.

———————————————–

Uwaga: jak by zablokowano ten blog to zapraszam na rezerwowy: http://monitorpolski.wordpress.com

Nastąpił potężny atak dezinformacyjny na mnie. Prawdopodobnie uruchomiono jakieś nowe urządzenia zaburzające fale skalarne z informacją z Kroniki Akaszy, a nawet z tzw. Źródłem – następuje to szczególnie po zachodzie Słońca. Mówi się, by nie pracować wahadełkiem po zachodzie Słońca, ale teraz jest to konieczne. Zbliżamy się do finału i nie tylko ja potrzebuję mieć skuteczne diagnozy także po zachodzie Słońca.
Zatem proszę Was o wzmocnienie przekazu skalarnego z Kroniki Akaszy i wszelkich innych Kronik, łącznie z Kroniką Wszechświata, do której otrzymałem chwilowy dostęp.

Niepewną informacją jaką dostałem jest to, że wewnątrz Słońca przetrwało 90,000 statków Nugritos z najgroźniejszymi żydami i masonami na pokładzie oraz ich partnerami z Antywszechświata. I że to oni przypuścili atak dezinformacyjny. Żydzi mają zamiar sfałszować 3 dni ciemności zakrywając Słońce tymi statkami by powstała panika, podczas której przejmą znów władzę na Ziemi – mordując kogo się da. Trzy dni ciemności mają być, owszem, ale po to by uchronić Ziemię przed potężnym wybuchem słonecznym, który stworzy nową planetę. Ma je stworzyć 460,000 statków Enki i cywilizacji Regulusa. Nie mogą ingerować niestety w działania żydów, mimo że tamci gwałcą prawa Wszechświata ile się da. To my mamy Ziemię i naszą cywilizację ochronić.

Proponuję medytację ochronną dla nas i Ziemi i medytację wzmacniającą siły dobra na Ziemi, szczególnie prezydentów Donalda Trumpa i Władimira Putina i całej koalicji 46 krajów, łącznie z Polską. Tego nie pokazują w telewizji. Możemy też i to jest chyba bardzo dobre rozwiązanie uderzyć mentalnie we wszystkich wrogów na pokładach tych statków, wyobrażając sobie, że leżą tam bez życia. Z duszami łatwiej jest sobie poradzić. Na statkach jest 67 milionów tychże wrogów ludzkości.

Bardzo też proszę o sprawdzenie wahadełkami czy ta informacja jest prawdziwa.

ROWALAMY ŁEB KAŻDEGO kto choćby pomyśli o ataku na kogokolwiek z nas. Myśl o uczynieniu krzywdy któremuś z nam ma być OSTATNIĄ MYŚLĄ parszywca. Po prostu dostaje takiego ciśnienia, że głowa mu wybucha.
Przepraszam za dosłowność, ale tu konieczne jest obrazowe przedstawienie sytuacji, bo jest ich bardzo dużo.

P.S. nie uznaję żadnych kontaktów telepatycznych ze mną, miałem z tym bardzo nieprzyjemne problemy. Tylko mailem lub komentarzami – choć nie obiecuję, że przejdą.

85 komentarzy Problemy z przekazem informacji – nanowahadełko zawodzi.