Prof. M.D. Majewska: rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy $ odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne.

Intencja dzisiejszej medytacji: zakończenie jakichkolwiek szczepień. Usunięcie dezinformatorów, którzy publicznie nawołują do szczepień, polityków i dziennikarzy którzy je popierają i promują, sędziów którzy nie widzą szkód jakie wywołują szczepionki, prokuratorów i wysokiej rangi policjantów, którzy współuczestniczą w tej zbrodni.

Druga bardzo ważna rzecz – dostaję informacje od Avatarów, że są atakowani technologią z każdej strony. Ci co muszą odejść próbują to powstrzymać wszelkiego typu urządzeniami – nie zdają sobie sprawy, że tym jeszcze się pogłębiają w przepaść inkarnacyjną, opóźniają też połączenie niższych poziomów Wszechświata z 5D i 6D. Dlatego też niech intencją naszych medytacji będzie zablokowanie tej technologii i szybsze usunięcie szkodników.

Oczyszczenie należy się synowi niedawno zmarłej przyjaciółki mojej mamy Marcinowi Sztajnowi, został zaatakowany przez 2 prostytutki, które są powiązane z Mossadem. Grozi mu utrata mieszkania i założenie przez nie sprawy o pobicie. Jest to 8 akcja tych agentek. Oczywiście, medytacją blokujemy działalność tychże agentek – aby jak najszybciej przestały nękać innych. 4 satanistycznych szefów oczywiście idzie na długie przeszkolenie duchowe.

Trzecie rzecz – ataki wampiryzm energetyczny. Każdy kto dokonuje świadomie takiego ataku niech natychmiast odejdzie.  To trzecia intencja dzisiejszej medytacji.

Rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy $ odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne. Oczywiście jest to tylko kropla w morzu, bo jedynie niewielki procent okaleczonych szczepionkami osób zgłasza się o odszkodowania do specjalnego sądu i niewiele osób jest dostatecznie zamożnych oraz wykształconych, by wynająć drogich prawników i skutecznie przedstawiać dowody okaleczeń poszczepiennych. Gdyby uczciwie rozpatrzono wszystkie uzasadnione pozwy, to liczby odszkodowań byłyby niewyobrażalne i wynosiłyby setki miliardów $. Warto zwrócić uwagę, że najwięcej rekompensat wypłacono za szczepienia grypowe oraz DTP. Oczywiście, rząd wypłaca odszkodowania z pieniędzy podatników, a sprawcy tych medycznych zbrodni – kartele farmaceutyczne – nie ponoszą za nie żadnych kar i kosztów. Czyli obywatele płacą dwukrotnie – raz własnym zdrowiem lub życiem przyjmując szczepienia, a dwa – pokrywając prawne koszty przestępstw firm farmaceutycznych i urzędników wymuszających szczepienia. https://www.hrsa.gov/sites/default/files/hrsa/vaccine-compensation/monthly-website-stats-2-01-18.pdf

Zadziwiające, że obecna rzekoma epidemia grypy i raportowane w mediach dziesiątki/setki zgonów na grypę dotyczą tylko USA, a w Europie jest mało takich zachorowań i zgonów. Przy czym media milczą o tym, że większość chorych lub zmarłych to są/były osoby zaszczepione. Wyjaśnienie tego zjawiska wydaje się prozaiczne – otóż w USA establiszment medyczny i media agresywnie propagują szczepienia grypowe, a w Europie mało ludzi się szczepi, więc odszczepienne wirusy nie są rozprzestrzeniane. Wielką tragedią jest to, że w USA głównie ubogie i naiwne matki są przymuszane do szczepień swych dzieci, także niemowląt i płodów, czego żniwem jest duża ich śmiertelność. Wykształcone i zamożne matki rzadko szczepią. Nie szczepią się też politycy. Ostatnio wyznał to prez. Trump, a wcześniej prez. Bush powiedział „in our family we don’t do vaccines”.

291 komentarzy Prof. M.D. Majewska: rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy $ odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️
  W Niemczech znani sa trzej jasnowidze. Katharina Emmerich z Coesfeld (NRW) zyjaca w czasach napoleonskich katolicka zakonnica. Berlinski poeta spedzil u niej dwa lata spisujac jej przepowiednie. Niestety tylko zwiazane z przeszloscia. Opisywala bardzo dokladnie szczegoly archtektoniczne i antropologiczne epoki Nowego Testamentu wlacznie z opisami sytuacji o ktorych Biblia milczy.
  Therese Neumann z Konnersreuth (BY) katolicka analfabetka zmarla w 1953 roku. Miala stygmaty. Mowila w transie po aramejsku. Profesor z Monachium badacz jezykow starozytnych nagrywal te jej wypowiedzi i byl tym tak zaszokowany ze przeszedl z Judaizmu na chrzescijanstwo.
  Najslynniejszym jednak jest Irlmaier Alois z Freilassing (BY) zmarly w 1959 radiosteta i tzw. studniarz.
  Akurat skonczylem ksiazke o nim autorstwa Stephan Berndt z maja 2014 roku.
  Bylo to kilka miesiecy przed dwumilionowa fala Nowych Niemcow do RFN latem 2014 roku.
  I wlasnie tego watku brakowalo autorowi w przepowiedni Irmaiera. Doszukiwal sie tej fali obcych w latach 60-tych ( turcy i jugole) nawet wsrod 1o milionow NRD-owcow po 1990 r. czy wsrod 3 mln. tzw. rosyjskich Niemcow po 1990 r.
  A oto ta przepowiednia w moim tlumaczeniu :

  Najpierw zapanuje dobrobyt jak nigdy dotad,
  Potem przyjdzie odejscie od wiary (katolickiej) jak nigdy dotad,
  nastepnie zepsucie dobrych obyczajow jak nigdy dotad,
  Potem przyjdzie wielka liczba obcych do kraju,
  Zapanuje wielka inflacja,
  Pieniadz bedzie tracil coraz bardziej na wartosci,
  Krotko potym przyjdzie rewolucja,
  I wtedy Rosjanie napadna w ciagu jednej nocy Zachod.

  ♦️♦️♦️

  • „I wtedy Rosjanie napadna w ciagu jednej nocy Zachod.” nareszcie !

   • Быдлошевский Л.З.

    Nie do konca. Rosjanie dojda do Renu i wtedy Amerykanie zrzuca bomby chemiczne z dronow i zginie wtedy wiecej ludzi niz w 1 i 2 Wojnie Swiatowej razem. Zostanie zatruta cala przyroda i plony. Nastanie trzydniowa ciemnosc. Kto wyjdzie na zewnatrz albo spojrzy przez okno zginie. Zywnosc przetrwa tylko w blaszanych puszkach nawet ta w sloikach bedzie smiertelna dla ludzi.
    Rosjanie wycofaja sie w poplochu do Rosji gdzie rozpocznie sie wojna domowa.
    Krotko po tym reaktywowane beda monarchia Austro-Wegierska i Cesarstwo Niemieckie.

    • mi chodzilo o wyzwolenie i zjednoczenie . ale nie bójmy się armagedonu być moze to oznaka apokalipsy juz nie raz podobne scenerio było odgrywane „Krotko po tym reaktywowane beda monarchia Austro-” to najgorsze co moze być ostatni z prostej linii zarządca Galicji i Krakowa no lista jest długa https://www.youtube.com/watch?v=slcJRqox1gI

    • Greg

     Każda przepowiednia jest tylko migawką jednej wersji prawdopodobieństwa, pośród nieskończonej liczby możliwych rozwiązań, z których każde może się zmienić, w każdej chwili, pod wpływem potencjalnie nieznaczącego zdarzenia.

    • troll przebrzydły

     Bydłoszewski,a jak ktoś zginie,to będzie o tym wiedział???
     Takich durniów,to powinno się wypierdolić w kosmos (o ile istnieje).

 • wiersz księżycowy Leśmian W księżycowy wniknąć chłód,
  Wejść w to srebro na wskroś złote,
  W niezawiły śmierci cud
  I w zawiłą beztęsknotę!

  Był tam niegdyś czar i śmiech,
  Tłumy bogów w snów obłędzie —
  Było dwóch i było trzech —
  Lecz żadnego już nie będzie!

  Został po nich — rozpęd wzwyż,
  I ta oddal bez przyczyny,
  I ten złoty nadmiar cisz —
  I te srebrne szumowiny…

  Tam bym ciebie spotkać chciał!
  Tam się przyjrzeć twemu licu!
  Właśnie dwojga naszych ciał
  Brak mi teraz na księżycu!

  Noc oddycha naszą krwią,
  Krew podziemną płynie miedzą…
  Nasze ciała teraz śpią —
  Nasze ciała nic nie wiedzą…
  Czytany: 17394 razy”
  Sonata Księżycowa – Moonlight Sonata https://www.youtube.com/watch?v=0PopTDXIEhI

 • „Ty namawiasz do pychy” gdzie i kiedy ? pewność siebie niezależność w swoim wnętrzu nazywasz pycha ? „za słaby byłem by nastawić drugi policzek kiedy o mnie wystawiano fałszywe świadectwo.” pamiętaj że tak Cie namalują jak Ciebie zobaczą ? nie zasłaniaj się bogiem bo błaganie poziom wyżej nic już nie da co zasiejesz to zbierzesz tu teraz i będziesz to musiał spłacić , jeżeli to zrozumiesz to tu i teraz będziesz miał szanse spłaty https://www.youtube.com/watch?v=7LU1HJVwngo

  • Rambo

   Majestic mówisz że jak mnie widzą tak mnie malują. Ale ludzie widzą mnie tylko z zewnątrz. Nikt prócz Boga nie zna mojego wnętrza. To jak mnie widzą ludzie nie jest sprawiedliwym sądem. Chciałbym dać wam z siebie to co najlepsze ale wy mi na to nie pozwalacie,bo nie ma w was miłości ani szacunku. Moja miłość otworzy się na tych,którzy jej potrzebują. Wy gardzicie miłością a wasze serca sycą się pogardą i nienawiścią. Dlatego upadnie cię wszyscy.

 • nina

  ————– PRZYMUSOWY AUTYZM !!!! PRZYMUSOWY KALEKA !! LUDOBÓJSTWO na POLAKACH A.N.2018r,
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/02/szczepienia-ochronne-jak-jest-naprawde.html

 • Ania

  O ŻYDACH – WIELCY ZNANI I SZANOWANI LUDZIE – ich opinie, jawne i oficjalne !!

  Posted by miziaforum w dniu Luty 2, 2015
  zebrałem opublikowałem żeby skończyć raz na zawsze z plotkami na temat ŻYDÓW , niech ludzie wyciągają wnioski z opinii i wypowiedzi autorytetów a nie n.p – miziaforum , prywatne przemyślenia …

  O Żydach w internecie aż gęsto od opinii i informacji mało znanych ludzi , ja pokusiłem się zatem zebrać informacje na temat Żydów i opinie o nich w jednym miejscu tu na blogu wiem że to nie wszystkie wybrałem opinie i wypowiedzi ludzi znanych , szanowanych , opinie osób które znacie z kart historii

  JAKO OSOBY GODNE ZAUFANIA !!

  oto ich wypowiedzi szczere i prawdziwe :

  p.s cytaty zebrane z oficjalnych wypowiedzi , stanowią część art. prasowych , lub publikacji literackich

  ich prawdziwość jest prosta w weryfikacji , z oryginałami dostępnymi w bibliotekach czy nawet w gogll

  ZEBRAŁ I OPUBLIKOWAŁ miziaforum .

  Teodor Herzl (jeden z największych przywódców i teoretyków syjonizmu w liście do Rotschilda 1902 r.) :”Prof. Ludwik Jaxa Bykowski w 1935 ogłosił wyniki swoich badań nad gimnazjalna młodzieżą polska i żydowska .Doszedł do wniosku ,ze Polacy są zdolniejsi od Żydów .Natomiast robienie lepszej kariery żydzi zawdzięczają doskonale organizacji ,solidarności oraz przemożnym wpływom politycznym i finansowym. Nasza rasa jest we wszystkich kwestiach bardziej zdolna niż większość innych ludów ,to jest przyczyna nienawiści”.

  Antoni Słonimski (żydowski poeta) : “Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych . Naród ten ,narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata .Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych , są najmniej tolerancyjni .Naród, który krzyczy o nienawiści, jaka budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić “

  Sir Cecil Spring-Rice (brytyjski polityk XXw.) : “Żydzi przejmują główne gazety amerykańskie ,jedna po drugiej”.

  Voltaire (francuski filozof i pisarz XVIII w.) : “Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw :albo musza pokonać każdego, albo być znienawidzonymi przez cala ludzkość” “Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich narodów i buntuje się przeciwko wszystkim prawom”.
  “Znajdziecie w Żydach jedynie barbarzyński naród, który przez długi czas łączył skąpstwo z najbardziej obrzydłymi zabobonami i nieprzezwyciężoną nienawiścią do ludów, które ich tolerują i na których żydzi się bogacą”.
  “Wszyscy oni maja wrodzony fanatyzm, tak jak Bretończycy czy Niemcy rodzą się z jasnymi włosami. Nie byłbym ani trochę zdziwiony, gdyby ten naród stal się śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości”.

  Dalej u Miziaka dzisiaj, warto przeczytać.

 • Rambo

  Dla tych którzy uważają się za lepszych.
  Faryzeusz i celnik
  Szedł pewnym krokiem Faryzeusz do świątyni
  Zgodnie z przykazem Boga wielbić, w modłach cześć mu dać.
  Był dumny z siebie ileż dobra wokół czyni
  Że tylko przykład z niego brać.

  Dzięki Ci Panie, za to żem jestem doskonały
  Płacę podatki, a i dla żebraka, grosik znajdzie się
  Jestem uczciwy, praworządny, w wierze trwały,
  Lepszy od innych, dobrze wiem.

  Sam mój Panie wiesz
  Ilu wokół wrednych ludzi.
  Myśl sobie co chcesz
  Ale złodziej, oszust czy szubrawiec
  obrzydzenie budzi.

  Z faryzeuszem celnik modlił się żarliwie
  Prosta i szczera tak jak wiara była tej modlitwy treść
  Pokłonił się, twarz ukrył w dłoniach bojaźliwie
  Aby w pokorze prośbę wznieść.

  O Panie mój, jestem grzesznikiem, i nie godnym
  Twej łaski wielkiej, ale z serca błagam, proszę wybacz mi
  Lepszym się stać, dopomóż mi, bądź dla mnie szczodrym
  O Panie mój, dla ciebie łzy.

  Wzruszył się nasz Bóg
  Prośbą szczerą niby złoto
  Cieszył się, że mógł
  wszystkie grzechy temu celnikowi
  Odpuścić z ochotą.

  Przebaczył wszystkie najdrobniejsze przewinienia
  Wybielił grzechy i błogosławieństwo mu na drogę dał
  A Faryzeusz nie otrzymał rozgrzeszenia
  Bo w grzechu pychy ciągle trwał.

  Bo nasz mądry Bóg
  Kocha tych, którzy się korzą
  Budzą w Bogu złość
  Pyszni, próżni, i mający się za lepszych, zadufani
  Ma ich szczerze dość.

  • Ika

   Niepoczytalny, władzę nad tobą ma ten, kto roztacza twoje „światło”, a to skromnością nie bije … Naruszyłeś już dawno podstawową, wrzechświatową zasadę – nie oceniaj abyś sam nie został oceniony. Złamałeś ją wielokrotnie. I wbij sobie do swojej „świetlane” główki, że to blog mojego serdecznego kolegi i … On tu rządzi. Jak nie pasuje, fora ze dwora !

   • „nie oceniaj abyś sam nie został oceniony.” Ika piękna zbieżność !?

   • Rambo

    Wiem dlaczego nie chcesz bym oceniał bo uważasz że masz monopol na głoszenie jedynej prawdy,żydzi czynią to podobnie jak ty. Skoro twierdzisz że naruszyłem prawa wszechświata znaczy się że niedługo się rozpadnie. Zacznie się od rozpadu układu słonecznego.

    • „Zacznie się od rozpadu układu słonecznego.” a jest coś takiego ? pokarz ?

    • Rambo

     Majestic,nie będzie żadnego rozpadu układu słonecznego,zakupiłem sobie podobnie jak wy to robicie. Bo skoro wam można to mnie też.

    • „zakupiłem” zakpiłem chciałeś napisać .

    • Ika

     Uważam, że powinieneś założyć własnego bloga i tam roztaczać światło skromności. Rozumiesz po polsku ?

    • Vismaya

     Ika,
     Nie odetniesz trola od jego źródła zarobku …
     powiedz mu swoje a później ignoruj …
     i z góry wiadomo, że wyciągnie przeciwko tobie najsilniejsze bronie …
     i też ignoruj …

    • Rambo

     Viśka,ja w przeciwieństwie do ciebie nie używam fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Kiedy posłużę się fałszywą informacją będąc nieświadomym,daję szansę tej drugiej osobie by wyjaśnić nieporozumienie. Ty natomiast nie dbasz o to czy posłużyła się prawdą czy kłamstwem,grunt by dokopać . Ty jesteś jak zwyczajna hiena a hiena gorsza jest od tych nadętych faryzeuszy którzy udają dobrych i cnotliwych a wewnątrz są jak drapieżne wilki .

    • Rambo

     Image to sobie uważaj,masz prawo . Ja uważam że nie potrzebuję zakładać bloga bo Marek założył.

    • Vismaya

     Rambciu, nie wylaź z portek, daremny twój trud, chociaż zarąbałeś ten blok swoją
     mundrością na cacy ….
     i Panie Boże broń Polskę przed taką ynteligencją!!!

    • Rambo

     Vieśka przyznaj się,jesteś tu po to by zaczerpnąć ode mnie mądrości? To dzięki mnie twoje wibracje są najniższe od lat. Widzisz udało mi się ciebie zniżyć do mojego chamskiego poziomu. To dzięki mnie stałaś się bezczelna i nadęta. Jeszcze że dwa miesiące i będziesz większym chamem niż ja.

    • Vismaya

     Twoją wczorajszą mędrość Rambo to własnie dzisiaj rano wykupkałam do sedesu ….

    • Rambo

     Viśka to wykupkałaś resztki swojego mózgu. Cieszę się że mogę porozmawiać z kimś na moim bardzo niskim poziomie.

    • Vismaya

     Ramciu, mój organizm szybko reaguje na toksyczne substancje … w trzy migi płyną do ścieku …. i po przedstawieniu …

    • Ciekawyyy

     Rambo jak nie zaprzestaniesz bezmyślnie bazgrolić
     to Ci Enki paluchy zawiążą na supełki 🙁
     Policz swoje posty to już 13 tylko na tej stronie.

    • Rambo

     Ciekawy ,Enki to mi mogą stopy wylizać,ewentualnie kupę moją zješć kiedy zrobię. No i tyle mogą zrobić. One boją się mnie i mojego miecza! Trzęsą się że strachu jak kurczęta z zimna.

   • Ale heca...

    Vismaya, to twoje kolejne wcielenie? Najpierw Luna, teraz jakaś Ika. Lecz się, kobieto, rozdwojenie jaźni i dyskutowanie sama ze sobą,to objawy choroby psychicznej… Na dodatek chwalisz i komplementujesz samą siebie, a to już zakrawa o megalomanię. Panie Marku, proszę to sprawdzić, ta kobieta jest chora i potrzebuje pomocy. Można ją uleczyć, czy to już przypadek beznadziejny?

    • Luna

     Dobrze, że Luna najpierw … choć tu ściema … Vismaya była tu przede mną …. znamy się od grypy666 … ale ty, za świeży jesteś, aby to wiedzieć. Daj już spokój, bo tylko wychodzisz na głupka …

  • pokazałeś oblicze ,wstyd mi za Ciebie Rambo , przeproś tysiąc razy i pros o wybaczenie „O Panie mój, jestem grzesznikiem,” skoro z takiego szatańskiego założenia wychodzisz to pozostaniesz nim na wieczność masz jak w banku „”Dla tych którzy uważają się za lepszych”” no bo nigdy byś się nie dowiedział że jesteś gorszy , rozumiesz sens ? to jest hierarchia ewolucji w kazdym temacie „””Pyszni, próżni, i mający się za lepszych, zadufani””” kto niby Ty Rambo ? komu chcesz etykietkę przykleić ? czujesz się z tym lepszy ? zachowujesz się identycznie jak komuniści , międzynarodówka, manifesty ,itd , identyczne metody i dogmaty ., nikt Ci nie zabrania być lepszym czyn to , no chyba że Cie to trawi że ktoś jest lepszy i masz tego swiadomosc .Nie zabraniaj komuś być lepszym bo to zawiść zazdrosc itp widzisz jaki obusieczny miecz .nie oceniaj bo będziesz oceniony i wyceniony widzisz to taka pycha próżność bo się obwarowałeś boskim dogmatem przeznaczonym dla pastuchów , i dzięki takim postawom czas się zatrzymał na 2 tys lat , jeszcze gorzej cofnął się do kwadratu do poziomu trzody wypasanej przez tych pastuchów .

   • Rambo

    Majestic,ty kompletnie nie rozumiesz o czym ja mówię. Nikt nikomu nie zabrania stać się lepszym ale być lepszym to trudna droga. Ty namawiasz do pychy a to z kolei prowadzi do upadku człowieka. Jeżeli swoje życie oprzesz na swojej pysze to być może coś osiągniesz dla siebie ale w drodze na twój szczyt wielu ludzi skrzywdzisz. Bycie lepszym zbudowane na prawdziwej pokorze to droga przez ciernie. Bo pyszni i obłudnicy zaraz powiedzą „o święty się znalazł” . I tu się zaczyna często prześladowanie. A błagać o miłosierdzie będę. Powiem Bogu że za słaby byłem by nastawić drugi policzek kiedy o mnie wystawiano fałszywe świadectwo.

   • troll przebrzydły

    Jak w ogóle można pisać z idiotą??Majestic,jesteś maso?