Prof. M.D. Majewska: Zabójcze I okaleczające szczepienia HPV

HPV Vaccine VAERS Reports

HPV Vaccine VAERS Reports

Do niedawna tylko lub głównie dziewczęta i młode kobiety były okaleczane lub zabijane groźnymi szczepionkami HPV. Teraz mamy coraz więcej dowodów, że ich ofiarami padają także chłopcy (nie można tolerować szczepiennego seksizmu), a nawet niemowlęta. Warto przeczytać poniższy list matki, opisujący jak jej zdrowy 18 letni syn w ciągu 2 lat został zamieniony w kalekę po szczepieniach HPV. Proszę zwrócić uwagę na podstępne, wręcz kryminalne zachowanie szczepiących lekarzy, którzy wykorzystują naiwność młodych ludzi, by ich nakłaniać do przyjmowania zabójczych i okaleczających szczepień. Doświadczenia dziewcząt, którym podano te szczepionki są zwykle bardziej tragiczne i nierzadko kończą się śmiercią.

Poniższa amerykańska strona http://sanevax.org/ jest poświęcona udokumentowanym przypadkom okaleczeń i zgonów zdrowych dziewcząt i chłopców po szczepieniach HPV. Rodzice, którzy zgodzili się na szczepienie dzieci nie mogą sobie darować, że przez własną naiwność i brak wiedzy zniszczyli swym dzieciom zdrowie lub życie.

W załączonej tabelce z tej strony wyliczone są NOPy i zgony po tych szczepieniach zgłoszone do amerykańskie bazy VAERS. Trzeba pamiętać, że zgłaszanych jest tylko od 1 do 5% wszystkich prawdopodobnych NOPów, więc ich prawdziwe liczby mogą być od 20 do 100 razy większe. W tabelce na czerwono zaznaczono dysplazje, patologiczne cytologie i raki szyjki macicy występujące po tych szczepieniach, które rzekomo mają przed nimi chronić. Miliony dziewcząt, młodych kobiet i chłopców zostały już trwale okaleczone lub wysterylizowane przez szczepienia HPV, które można podsumować – okaleczają, sterylizują i zabijają, lecz nie chronią przed rakiem. Namawianie lub przymuszenie do ich przyjmowania jest tożsame ze stosowanie broni biologicznej. A najgorsze jest to, że w tych medycznych zbrodniach uczestniczą świadomie lub z ignorancji rządy i tzw. służby zdrowia publicznego wielu krajów. http://sanevax.org/gardasil-sharing-carnage-boys/

http://sanevax.org/gardasil- sharing-carnage-boys/

 

117 komentarzy Prof. M.D. Majewska: Zabójcze I okaleczające szczepienia HPV

 • Według zapowiedzi inwestorów Park of Poland ma objąć 20 ha terenu.

  Tak do końca nie wiadomo, na co Żydzi chcą przeznaczyć pozostałe kilkaset hektarów. — Przebąkują o jakichś hotelach, domach, ulicach i parkingach.

  Czy ktoś w Polsce posiada moc rozliczenia ich ze sposobu realizacji tych zapowiedzi?

  Obawa, że na zakupionym terenie zbudują sobie wszystko, czego tylko zapragną, wydaje się ze wszech miar uzasadniona.

  Puzzel nr 2.

  W listopadzie ubiegłego roku polskojęzyczne media ujawniły, że — izraelska firma iHLS, działająca – jak to lakonicznie określono – w branży bezpieczeństwa,

  — jest bardzo blisko zakupu od Gminy Miasta Radom udziałów w Porcie Lotniczym „Radom” S.A.

  Podpisano stosowny list intencyjny.

  Odległość między Wręczą a Radomiem to tylko jedna godzina jazdy samochodem.

  Przez kolejne pół roku media milczą w tej sprawie.

  Czyżby firma z Izraela wycofała się z transakcji? — A jeśli tak, to dlaczego?

  Silnym tropem wydaje się być w tej sprawie dziwne przyspieszenie przez rząd Prawa i Sprawiedliwości kwestii budowy Centralnego Portu Lotniczego.

  Na początku tego roku potwierdził to prezes Jarosław Kaczyński, mówiąc bez ogródek:

  — To wielkie międzynarodowe lotnisko jest nam potrzebne i to jest, według mnie, priorytet.

  Dziś wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że powstanie ono… w gminie Mszczonów.

  Czy będzie ono graniczyć z gruntami należącymi do żydowskich inwestorów?

  A może zbudowane zostanie na części ich działek, tworząc jakąś eksterytorialną autostradę powietrzną?

  Jakby tego wszystkiego było mało, — kilka dni temu LOT poinformował o zwiększeniu liczby połączeń z… Izraelem!

  Z kolei premier Szydło najpierw powtórzyła za Kaczyńskim:

  — to jest bardzo ważny projekt, który ma w tej chwili charakter priorytetowy,

  a następnie zapowiedziała, że — po „majówce” ujawni nazwisko pełnomocnika rządu do spraw budowy Centralnego Portu Lotniczego.

  To będzie nasz puzzel nr 3.

  cdn.

  Na budowę wjechały już pierwsze koparki.

  Niestety, to ani political fiction, ani głupi żart.

  To dzieje się naprawdę.

 • W ciągu ostatnich kilku lat żydowscy inwestorzy pod pretekstem budowy parku rozrywki skupili ok. 600 ha ziemi w gminie Mszczonów wraz ze znajdującymi się tam olbrzymimi zasobami wód geotermalnych.

  Polscy właściciele działek za namową samorządowców z „pocałowaniem ręki” wyzbyli się swojej własności.

  Kilka dni temu w małej miejscowości Wręcza odbyła się „Uroczystość Wkopania Pierwszej Łopaty”.

  https://forumemjot.wordpress.com/2017/05/07/czy-50-km-od-warszawy-powstaje-judeopolonia-wazne/

 • Wojox

  http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-informacje/item/120542-niemcy-odzyskaly-polowe-zagranicznych-rezerw-zlota

  No Niemcy jakoś odzyskują swoje…. Chyba że liczą na to iż Annunaki po swoje się zjawią więc….. hehe…

  A Polskie rezerwy ? W UK 75 ton i kto wie gdzie jeszcze….

 • Ania

  Podziemne bazy w niemczech ?
  https://youtu.be/U4WiR-74MlE

 • Ania

  Przeciekawe są te wędrówki złota.

  „Niemcy odzyskały połowę zagranicznych rezerw złota

  Opublikowano: 24.08.2017 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

  Niemcy przedterminowo sprowadziły do kraju ponad połowę rezerw złota zgromadzonych w zagranicznych magazynach – około 1710 ton. Poinformował o tym w środę, 23 sierpnia, Bundesbank (Bank Centralny Niemiec).

  Według słów szefa niemieckiego regulatora Carla-Ludwiga Thiele, program repatriacji części niemieckiego złota z zagranicznych magazynów został zakończony przed wyznaczonym terminem.

  Połowa złotych rezerw RFN pozostaje przy tym nadal w USA i Wielkiej Brytanii: 1236 ton w Nowym Jorku, 432 tonu w Londynie. Łączna wielkość niemieckich rezerw złota wynosi 3378 ton.

  Niemcy ogłosiły swój program repatriacyjny w 2013 roku. Niemieckie rezerwy złota zajmują drugie miejsce pod względem wielkości po rezerwach amerykańskich. Niemcy zaczęły skupywać złoto w 1951 roku, wolały jednak gromadzić je w magazynach swoich sojuszników z NATO — w USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Niemieckie władze wykorzystywały zapasy metali szlachetnych w charakterze rękojmi na wypadek porozumień z Systemem Rezerwy Federalnej USA.”

  Źródło: pl.SputnikNews.com

 • gość

  Nie zaszczepili dziecka. Sąd nie ograniczył władzy rodzicom

  Sąd Rejonowy w Inowrocławiu w czwartek nie stwierdził przesłanek do ograniczenia władzy rodzicielskiej małżeństwu, które nie zgodziło się na obowiązkowe szczepienia córeczki zaraz po porodzie. W ocenie sądu odmowa wynikała z „usprawiedliwionej troski o dobro dziecka”.

  http://www.tvp.info/33717336/nie-zaszczepili-dziecka-sad-nie-ograniczyl-wladzy-rodzicom

  • Ania

   Aż szkoda, że polskie prawo nie opiera sie na precedensach.

   • łajza

    Jakie „polskie prawo”?

    Masz na myśli nielegalną konstytucję Stolzmana,
    czy komunistyczną, za PRLu?

  • Wojox

   Nareszcie prawidłowa interpretacja CZYNU.
   SZCZEPIENIE jest oględnie mówiąc RYZYKIEM/LOTERIĄ.
   Więc pochwała dla sądu za prawidłowe rozpoznanie.
   Zło Sataniczne chce zniszczyć człowieka w zarodku.
   Mamy jako Polacy/Słowianie itp. dar, jest to dar intuicji.
   Nie dajmy niszczyć od maleńkości naszego daru.
   Wiem że elity wolą ludzi chorych/głupich i otumanionych.
   Ale ludzie potrafią być megakreatywni i trzeba ddać szansę kazdemu na normalny start życiowy.
   A dziś mamy naprawdę wykorzystywanie ludzi do zarobku. To jest ohydne…..

 • ninanonimowa

  ————- PO RAZ PIERWSZY W HISTORII/ jestem przekonana /-mamy pełną wiedzę o szkodliwej działalności żydów na przestrzeni wieków w Lechii/ Polsce. Żydzi są PRZEKLĘCI ,pozostaną przeklętymi i skończą jako przeklęci. Pełną władzę jaką sprawują dzisiaj w Polsce UTRACĄ NIEBAWEM NA ZAWSZE !!!! ŚWIAT TAK DALECE ICH NIENAWIDZI , że ta SKUMULOWANA nienawiść zabije ich jak miecz.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/

  ——————————— a w Warszawie DZIEJE się !!.

  https://miziaforum.wordpress.com/2017/08/24/pilne-warszawa-arab-uzbrojony-w-pistolet-i-noz-zaatakowal-policjanta/#comment-322726

 • Do Pana Marka – Autora tego bloga. Moze Pana zainteresuje ta sprawa- ja nie bardzo znam sie na technice,ale w artykule ktory wstawiam ponizej – Polak zbudowal samochod ktory jest zasilany przez dwie baterie elektryczne- opisuje swoj pomysl tak,ze jedna bateria jest praktycznie caly czas ladowana. Ogolnie samochod potrzebuje tylko jednego ladwania baterii- raz na 4,5 roku. Wyglada to bardzo ciekawie. Problemem sa jednak ”infadzwieki”- wynalazca zdaje sobie z tego sprawe i pracuje nad wyeliminowaniem tego problemu. Oto jak sam opisuje dzialania swojego samochodu:
  Miłosz :-” Auto według mojej koncepcji , jest autem elektrycznym , napędzanym przez silnik elektryczny oraz baterie umieszczoną w podłodze auta jak to zwykle bywa przy elektrykach , ja opracowałem tylko sposób ładowania dodatkowej zapasowej baterii podczas jazdy auta , każde ruszenie samochodem powoduje ,że zapasowa bateria jest od razu doładowywana , w chwili kiedy kończy się energia w pierwszej baterii, komputer przekazuje prąd z drugiej już doładowanej, oraz włącza dopływ ładowania do pustej baterii i tak na okrągło.

  http://www.glosgminny.pl/wynalazek-polaka-aberdeen-auto-jezdzi-darmo-polski-rzad/

 • Ania

  Salcia nas straszy…

  „Czy znana amerykańska publicystka, a prywatnie żona Radosława Sikorskiego nie posuwa się zbyt daleko? W wywiadzie dla Rzeczpospolitej dała popis nienawiści i pogardy dla Polski. Widać, ze brakuje jej zaszczytów i zainteresowania mediów, gdyż z każdym wywiadem coraz bardziej prowokuje. Tym razem Anne Applebaum zarzuciła Polsce, że ta nie przestrzega zasad demokracji i zasugerowała, że właśnie z tego względu Amerykanie mogą mieć opory w przyjściu Polsce z pomocą, gdyby nasz kraj został zaatakowany przez Rosję.

  CZYTAJ TAKŻE:Applebaum wraca z kolejnymi oszczerstwami: „Nie mamy pewności, czy następne wybory będą wolne”

  Jeżeli wasz kraj nie będzie przestrzegać demokracji i zasad państwa prawa, przestaje być częścią tej samej cywilizacji co Zachód. W razie zagrożenia ze strony Rosji USA mogą nie przyjść Polsce z pomocą.

  – Applebaum grozi Polsce na łamach „Rzeczpospolitej”.

  Publicystka znana z nienawistnej retoryki wobec obecnego rządu w Polsce idzie jednak dalej w swojej antypolskiej narracji. I tu pojawia się jej ulubiony „bat” na Polaków, czyli kwestia rosyjska.

  Rosja chce, aby Polska była szalonym, skrajnie prawicowym krajem ze słabymi więzami z Europą, w konflikcie z Niemcami. Polska jako silny gracz w Europie Środkowej staje się wielkim problemem Rosji.

  – pisze Applebaum, nawet nie zauważając, że sobie przeczy.

  Jak zwykle umniejsza też naszemu krajowi, sugerujac, że dla amerykańskiej polityki, Polska, jest peryferyjnym krajem, który nie ma dla Stanów zjednoczonych większego znaczenia. Wizyta Trumpa, nasze wojskowe, polityczne i handlowe więzi nieszczególnie ją więc interesują.”
  https://wpolityce.pl/polityka/354567-buta-i-amok-applebaum-grozi-polsce-i-sugeruje-ze-ameryka-nie-pomoze-nam-w-konfrontacji-z-rosja-dlaczego-bo-nie-przestrzegamy-demokracji

  • vv

   … esterka całkiem zgłupiała,…do tego już cuchnie…

  • łajza

   Niestety na tym polega bandycki żydowski (nie mylić z kochanymi Semitami) plan.

   Żydowski pis ma doprowadzić Polskę na skraj bezprawia i demoralizacji, gdzie banderowcy przebrani za policjantów niszczą Polaków

   https://www.youtube.com/watch?v=0XgRT-8JblI

   po to aby dać pretekst do zapowiadanej przez Annę s_i_k_o_r_s_k_ą vel apelbaum interwencji!

   Ps.
   Możecie mi wyjaśnić (bo pogubiłem się w tych żydowskich machinacjach) jak to jest, że takie żydówki jak szrering czy apelbaum raz „każą” nazywać się po żydowsku a raz po mężu w_i_e_l_g_u_s czy s_i_k_o_r_s_k_a?

 • celebryta

  papież Franciszek wystosował orędzie pod tytułem: „Przyjmować, chronić, promować i integrować imigrantów i uchodźców”. To przygotowane przez papieża słowo z okazji Światowego Dnia Migranta i Uchodźcy, który będzie obchodzony w przyszłym roku.

  https://jacekmiedlar.pl/2017/08/23/przyjmowac-chronic-i-promowac-uchodzcow-oredzie-franciszka-po-zamach-terrorystycznych-w-europie/

 • ninanonimowa

  ————- a na TERRAGERMANIA / tłum. gogle/

  !!! OSTRZEŻENIE DO NIEMIEC !!!
  23 sierpnia 2017 Vincimus Zostaw komentarz Idź do komentarzy

  !!! OSTRZEŻENIE DO NIEMIEC !!!

  Jeśli CDU (Chrześcijańscy Demokrady) Niemcy, z ich społecznymi i zielonymi zagadkami, zostaną przywrócone na czele FRG (Federalnej Republiki Niemiec) przez fałszowanie wyborów, następująca decyzja OKR (Oberkommando Raum) w ramach naszego przewodnika Admiral Kammler I Rada Najwyższa Aldebaran:

  Bezpośrednie zniszczenie wszystkich centralnych ośrodków działania tych zdrajców i tego samego, DEUTSCHEN VOLK !!!

  Z biura BKA (Biuro Federalnego Kanclerza) do Reichstagu i Foreign Office, do podrejonów w Bonn,

  Stuttgart, Monachium, Kolonia i Hamburg!

  SIEGHEIL GERMANIA !!!

 • celebryta

  Jak donosi zasłużony dla sprawy banderowskiej portal „niezależna” należący do koncernu medialnego Tomasza S. bohatera orderu ukraińskiej bezpieki (więc z pewnością dobrze zorientowany w temacie) –

  „W czwartek szef MON Antoni Macierewicz udaje się do Kijowa, gdzie spotka się m.in. z szefami resortów obrony państw Europy Środkowo-Wschodniej i USA oraz przedstawicielami Wielkiej Brytanii i Kanady. Ministrowie będą uczestniczyć w obchodach 26. rocznicy odzyskania niepodległości przez Ukrainę.”

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/139838,macierewicz-bedzie-defilowal-z-banderowcami

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201708236142839-lepiej-z-bandera-niz-moskwa-talaga-sigan-rozenek-sputnik/

 • celebryta

  Ambasador Rosji w Sudanie został znaleziony martwy w rezydencji w Chartum – podaje France Press, powołując się na władze Sudanu.
  Szczegółów na razie nie podano do wiadomości.

 • rav148

  juz wiadomo gdzie sie ksztalca chlopaki sikorskiego: tam gdzie cala reszta tego archontycznego pomiotu w
  eton college 35000 GPB x 2, grubo kurwa 🙂
  a ile on wtedy miesiecznie zarabial? 12000pln? 10000e za zegarek to tyle co nic, jakos mi sie to wszystko nie dodaje…