Prof. Maria Dorota Majewska: Jakie epidemie nam grożą

Szanowni Państwo,

Zapewne niektórzy z Was zetknęli się z opublikowanym onegdaj w GW artykułem, w którym Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego (NIZP; dawny Inst. Higieny) lamentuje, iż wzrasta w Polsce liczba rodziców nieszczepiących swych dzieci. Zamiast cieszyć się z tego, że Polska powoli dogania Europę Zachodnią, gdzie niewielki procent rodziców jeszcze szczepi swe dzieci, NIZP epatuje nas XVIII-wiecznymi wizjami powszechnych zaraz i masowych śmierci nieszczepionych dzieci.

Prawda jest jednak całkiem inna. Statystyki demograficzne wielu krajów oraz badania naukowe pokazują, że w naszych czasach to nie choroby zakaźne, lecz zmasowane, zbyt wczesne i toksyczne szczepienia (i ich konsekwencje) są główną przyczyną zgonów niemowląt i małych dzieci w krajach rozwiniętych. Masowe, toksyczne szczepienia są też przyczyną wielu chronicznych i okaleczających chorób, na które cierpią dziś miliony dzieci, takich jak cukrzyca, astma, alergie, choroby wątroby i jelitowe, zaburzenia hormonalne, autyzm, padaczka, ADHD, zaburzenia rozwoju, upośledzenie umysłowe wśród innych. Badania wykazały, że wskaźniki umieralności niemowląt i małych dzieci w różnych krajach są wprost proporcjonalne do liczby stosowanych szczepień (im ich więcej, tym większa umieralność), i że dzieci nieszczepione są znacznie zdrowsze, inteligentniejsze i lepiej się rozwijają od intensywnie szczepionych.

W wyniku chorób zakaźnych, przeciw którym szczepi się dzieci, prawie nikt dziś nie umiera w krajach rozwiniętych (także w Polsce), natomiast obserwujemy autentyczne, postępujące epidemie poszczepiennych chorób chronicznych i kalectw w krajach intensywnie szczepiących, takich jak Polska. Dziwić się należy, że NIZP nie przejmuje się współczesnymi epidemiami autyzmu, cukrzycy, nowotworów, astmy, chorób jelitowych, zaburzeń rozwojowych, upośledzenia umysłowego, alergii etc. u polskich dzieci, a przecież choroby te stanowią poważne zagrożenie dla ich życia i ogromne obciążenie finansowe dla milionów polskich rodzin oraz dla systemu opieki zdrowotnej w Polsce. Widać, zajmowanie się tymi epidemiami nie jest dla NIZP tak „opłacalne” jak straszenie społeczeństwa pandemiami łagodnych dziś i łatwo wyleczalnych chorób zakaźnych.

Pozdrawiam DM

Uzupełnienie (e-mailem od prof. A.D. Majewskiej):

Poniżej przekazuję informacje otrzymane od jednego z korespondentów.

Tempo spadku inteligencji polskich dzieci I młodzieży, podobnie jak amerykańskich, jest zastraszające. Moim zdaniem najważniejszą przyczyną tego zjawiska jest masowe zatrucie niemowląt I dzieci toksycznymi szczepionkami, których szkodliwe skutki są najczęściej nieodwracalne. W USA już ponad 22% dzieci ma poważne uszkodzenia neurologiczne, a większość jest okaleczona w mniejszym lub większym stopniu i cierpi na różne choroby chroniczne.

Wyobraźmy sobie społeczeństwo, w którym większość ludzi jest upośledzona, gdzie lekarze, nauczycie, profesorowie, piloci, politycy, elektrycy, hydraulicy etc. nie są w stanie logicznie myśleć. A do tego właśnie zmierzamy z szaleńczą polityką bezsensownych I toksycznych masowych szczepień (dla zysków). Każdy rodzic powinien pamiętać, że nikt nie może ich zmusić do szczepienia swego dziecka. Trzeba tę wiedzę przekazać także nastolatkom, bo kartele szczepionkowa szykują frontalny atak na ich podatne na propagandę I manipulacje umysły – planują przymuszać młodzież do brania toksycznych, okaleczających, i sterylizujących szczepionek HPV.
————
„Tu pisza, ze jestesmy narodem glupcow, ze coraz mniej maturzystow zdaje egz. dojrzalosci: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-to-narod-glupcow-3155499.html

A tu lekarz sie cieszy, ze szczepionkki HBV staly sie obowiazkowe i żeby szczepić przeciwko wywołującemu raka szyjki macicy wirusowi HPV:
http://www.rp.pl/artykul/1130666.html

Powiazania szczepionek z otępieniem nie widza… chyba wiec faktycznie są glupcami. ;( ”

138 komentarzy Prof. Maria Dorota Majewska: Jakie epidemie nam grożą

 • Jan Nowak

  Szczepcie się dalej, szczepcie swoje dzieci to dojdziecie do poziomu zwierząt hodowlanych.
  Wybierajcie dalej PO i PSL w wyborach, to dzięki nim społeczeństwo doznało porażki intelektualnej. Chemia w żywności, chemia w kosmetykach zatruwa nasze ciała (do chorób psychicznie włącznie), do tego posypywanie nas świństwami z samolotów, zatruwanie, niszczenie naszego otoczenia, przyrody. Niszczenie rodzinnych tradycji przez głoszenie homoseksualizmu. Niszczenie przez podatki gospodarki polskiej, można wymieniać dalej. To wszystko mamy dzięki PO i PSL i ich „mądrymi” posunięciami w polityce polskiej. Oni nie dbają o Polaków, tylko o firmy globalistyczne. Zastanówcie się nad tym!!!

 • helena

  Witam, jestem 43 letnią matką 4 dzieci w wieku 14, 12, 4 lat, 7mies. Starsze dzieci dostały juz po 15 szczepionek!!! Problemy zdrowotne jak podwyższony cukier itd. też się pojawia.Ja w dziecinstwie byłam szczepiona tylko 4 razy. Będe bardzo wdzięczna za poradę, z jakich szczepień zrezygnować, a który są jeszcze potrzebne i mniej szkodliwe (chyba, że takich już nie ma…) Serdecznie dziękuje za wszystkie informacje otwierające ludziom oczy, szkoda, że jeszcze tyle dzieci w tym moje, cierpi z powody zakłamania i niewiedzy dorosłych. Pozdrawiam i zyczę Pani Profesor zdrowia i wytrwałości. Helena

 • szuwaxpl

  Dopiszę do tego tematu, choć jest to bardzo ważna sprawa,
  dr Jaśkowski zwrócił uwagę na inne tło tej sprawy.
  Uważam, że jest to dość ważne.

  Ale jestem uparty – Mam nadzieję, że większość z Was słyszała te nazwiska:
  Władimir Pasecznikow i Ken Alibek

  Ebola str. 3
  http://www.pzh.gov.pl/przeglad_epimed/57-2/572_18.pdf

  http://akaczorowska.strony.ug.edu.pl/bioterroryzm2/bioterror_historia.html

  http://www.specops.pl/CSiPS/artykuly_CSiPS/WOJNA%20BIOLOGICZNA-publikacja.doc
  http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_DPHEwwZioIJ:www.specops.pl/CSiPS/artykuly_CSiPS/WOJNA%2520BIOLOGICZNA-publikacja.doc+&cd=82&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
  Obecnie nie ma możliwości skutecznej obrony większych zbiorowisk ludzkich przed skutkami użycia broni biologicznej. Szczepionki mogą zapobiegać wybranym chorobom, jednak ten sposób jest bezwartościowy, gdy czynnik biologiczny nie jest znany odpowiednio wcześniej. Podawanie antybiotyków może być nieskuteczne dopóki nie jest zidentyfikowany drobnoustrój i nigdy nie będzie skuteczne w sytuacji wykorzystania patogenów otrzymanych metodami inżynierii genetycznej.

  Dr Kanatjan Alibekov urodził się w Kazachstanie potem pracował w USA
  Fajny fragment z Jego książki:

  W szczególnie wstrząsające rozdziale opisuje on męczeńskiej śmierci kolegi, który przypadkowo wstrzyknął sobie śmiertelną, rzadko filovirus związanych z Ebola [1]. Człowiek, naukowiec Dmritry Ustinov badania w bazie Biopreparat w Syberii, nie zawahał się z igłą, gdy próbował wstrzyknąć świnkę morską z Marburga. Po trzech przerażających tygodni w szpitalu wojskowym, gdzie jego organy powoli skroplonego, Ustinov umiera.

  Przed jego pogrzeb, [s] Przykłady ustawień Marburg pobrane z narządów Ustinov po jego autopsji nieznacznie różnił się od pierwotnego szczepu. Dalsze badania wykazały, że nowy wariant był o wiele bardziej wydajne i stabilne.

  Ich wiedza jest skompilowany w dużej mierze dowodów publicznych. Dr Alibekov był pierwszym zastępcą dyrektora Biopreparat-czołowych broni biologicznej centrum badań Związku Radzieckiego. Nadzorował produkcję wojskową wąglika przez prawie 20 lat, i był osobiście odpowiedzialny za 32.000 pracowników w 40 obiektach, gdy nagle uciekł do Stanów Zjednoczonych w 1992 roku, aby rozpocząć pracę dla CIA. Według wywiadów, dr Alibekov rzekomo uciekł pomóc zatrzymać wyścig broni biologicznej, nie dla nagrody pieniężnej. Jednak jego działalność w Ameryce wskazują inaczej.

  Trans.goo
  Niedawno Alibek roszczenia naukowcy wektorowa może stworzyli rekombinowanego chimerę Ebola-ospie. Można to nazwać Ebolapox.Wirus Ebola wykorzystuje cząsteczki RNA do jego kodu genetycznego, a ospa wykorzystuje DNA. Alibek uważa, że rosyjskie badacze się kopię DNA z części chorobotwórczych Ebola, wszczepiano je do ospy. Alibek powiedział, że uważa, że wirus Ebolapox jest stabilna – czyli, że będzie z powodzeniem powielić w probówce lub zwierząt – co oznacza, że po utworzeniu Ebolapox będzie żyć wiecznie w laboratorium, a nie-stworzyć sobie. Tak więc nowa forma życia może być wniesiona do świata.
  „Ebolapox może powodować formę ospy nazwie blackpox” Alibek mówi.Blackpox, czasami nazywane krwotoczny ospy jest najpoważniejszy, rodzaju choroby ospy. W infekcji blackpox, skóra nie rozwija pęcherze.Zamiast tego, że skóra staje się ciemny całego. Naczynia krwionośne przeciek, w wyniku ciężkiego krwotoku wewnętrznego. Blackpox jest zawsze śmiertelne. „Jako broni, Ebolapox dałoby krwotoki i wysoka śmiertelność wirusa Ebola, który da ci blackpox, plus bardzo wysoką zaraźliwość ospy,” Alibek powiedział.
  Bill Patrick stał się rozdrażniony. „Ken! Ken! Myślę, że masz przesada tutaj. Co to ​​jest punkt tworzenia ospę Ebola? Mam na myśli, że byłoby miło, aby zrobić to z naukowego punktu widzenia, na pewno. Ale z staromodnym naturalnej ospy można wnieść społeczeństwo na kolana. Nie potrzebujesz żadnych Ebolapox, Ken. Dlaczego, jesteś po prostu zabije wszystkich. ”
  „Podejrzewam, że to badanie zostało wykonane,” Alibek powiedział spokojnie.

  Nie podzielam spokoju bardzo zdolnego Kena.

 • Jojo

  A w tym wszystkim jest spasor tego zbrodniczego planu.
  George Soros I jego egenda (Fundacja Batorego)I pomniejsze fundacyjki.Sluzace w celu wyczyszczenia ziem Slowianskich od Polakow Litwinow Ukraincow tzw.Rosji Czechow Rumunow Bulgarow.
  Cywilizacja Smierci(anglosaska)w natarciu.
  TO JEST POPROSTU WOJNA przeciwko SLOWIANOM.

 • Kazek12

  Eutanazja Narodów poprzez szczepienia dzieci toksycznymi szczepionkami, wpływającymi na rozwój mózgu i wielu chorób oraz genetycznych modyfikacji odbywa sie pełną parą,a prowadzona jest pod kierownictwem WHO, która powinna się nazywać organizacją zbrodniczą , a nie organizacją zdrowia.

 • Bon Ton

  Aspekty prawne czyli jak uniknąć nieprzyjemności ze strony aparatu państwowego gdy nie szczepimy dziecka lub gdy nie chcemy go zaszczepić, co nalezy zrobic i jakie kroki podjąć:

  http://www.youtube.com/watch?v=HaRd10nslpQ

  Tutaj wszelkie info na temat szczepień „Masz wątpliwości dotyczące szczepień? >> INFORMACJE

  Jesteś osobą poszkodowaną przez szczepienia? >> STOP NOP!

  Masz problemy w przychodni lub nieprzyjemności ze strony Państwowej Inspekcji Sanitarnej? >> POMOC PRAWNA”

  to na stronie: http://www.stopnop.pl/

 • Bóg Honor Ojczyzna

  Monitor Polski

  Tego nie przeczytasz w ścierwomediach!

  Mam zapytanie związane z w/w tytułem .
  Dlaczego w komentarzach przytaczane są linki do zapoznania się z w/w mediami?
  Artykuł nie nawiązuje do tych linków.
  Gdzie coś , co komentuje artykuł z innej perspektywy niż ta w linkach.
  Tylko nieliczni podejmują się własnej ocenie bez podpierania się tym czego ma tu niby nie być – massmediami.
  Jestem tu nowy , odparłem atak na mnie a teraz chciałbym rozpocząć dyskusję co z podpieraniem się linkami/śmieciami , które mają za zadanie robienie wody z mózgu ???
  Czy taka jest istota tego forum ???

 • bies53

  Jeżeli będą ku temu powody to i zwierzątko się znajdzie,które niby jest roznosicielem wirusa np.szczury,których w ich laboratoriach nie brakuje lub innych zwierzątek.To nie jest problem,problemem jest zdobycie zaufania,wpędzenie w poczucie strachu,a KOŃCOWYM EFEKTEM SĄ SZCZEPIENIA.O to właśnie chodzi.
  Pozbycie się strachu jest najważniejsze,lecz jak się go pozbyć skoro codziennie sprzedaje się go na tony oraz brak wiedzy na ten czy na inny temat.Ja rozumiem doskonale troskę o zdrowie własnego dziecka,lecz nie rozumiem naiwnej wiary w wszystko co mówią i piszą w mediach.Mam syna,który jest dzisiaj już prawie dorosłym mężczyzną i nie był w ogóle szczepiony.Ma się wspaniale,jednak my jako rodzice byliśmy zainteresowani tym tematem i nie tylko.Byliśmy pewni że postępujemy dobrze i dzisiaj jesteśmy z tego dumni.

  • Bóg Honor Ojczyzna

   Święta prawda. Nic dodać nic ująć. Kwintesencja komentarza.
   Krótko , zwięźle i na temat.

  • Ania

   Nie ma szczepionki przeciw Eboli !

   Ale pewnie można szybko wymyślić coś, co będzie się nazywać szczepionką.

   Przy wirusówkach NIE MA LECZENIA nijakiego, poza podawaniem INHIBITORÓW poszczególnych faz namnażania wirusa,jak się nie ma nadziei że samo przejdzie( czyli w przypadku HIV, HBV, HCV) to pewnie przy Eboli też.

   Można też zrobić surowicę ( izolowane przeciwciała z krwi ozdrowieńców).

 • Ania

  Och znawcy epidemiologii!
  Fajny film na dobranoc dla was znalazłam
  To też o rodzaju epidemii.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zZ0tq8NrJ0g

 • Bóg Honor Ojczyzna

  Od szczepionek do epidemii w komentarzach.
  Nie możemy uratować całego świata !
  Najpierw to trzeba zrobić porządek na własnym podwórku ze zaszczepieńcami , epidemią i toksynami przez nich produkowanymi.
  Następnie dopiero możemy zacząć pomagać innym z małym ale – jeśli będą tego chcieli. CHCIEĆ – to najważniejsze słowo na świecie.
  Nikt nikogo na świecie nie zmusi do niczego chyba , że pod pręgierzem. Pod pręgierzem jednak rodzi się CHĘĆ ale CHĘĆ ZEMSTY.

 • Bóg Honor Ojczyzna

  Do Peryskop
  Reasumując to nie będę przeglądał historii tutaj z prostego powodu
  ZA DUŻO TEGO !!!
  A tak na serio historia to coś , co już było i nie mamy na nią wpływu , to czas dokonany. Teraźniejszość to coś na co mamy ograniczony wpływ z powodu ograniczeń w czasie rzeczywistym. Najważniejsza jest przyszłość – tą możemy ukształtować pod względem ram planowania wybiegając do przodu jak i elastycznych możliwości reagowania na utrudnienia w realizacji planów.
  Wybacz ale nie będę przeglądał setek wpisów gdyż przeglądnąłem dwa ostatnie artykuły z komentarzami – wiele tematów odbiega od artykułu i robi się z tego misz-masz.

  • szuwaxpl

   Министерство правды (by Minister Prawdy) w całej okazałości Peryskop
   daje możliwość wypowiadania się na każdy temat i miły jest tylko do tych,
   którzy nie wychodzą poza ramy programowe wytyczone przez
   MINISTERSTWO PRAWDY.

   Witaj na ‚pokładzie’
   Jedno ale mam – w swoim czasie występował ktoś i komentował na WP identycznie się nazywając,
   mam nadzieję, że to czysty przypadek?
   Pozdrawiam.

   • Bóg Honor Ojczyzna

    Witam , na WP nie komentuję. Po co. To media kontrolowane więc brak sensu. A nick – super , że nikt tu go jeszcze nie miał :).
    Jestem patryiotą z ojca , dziada i pradziada.
    Pozdrawiam

    • sprawdzam

     muląca też była z dziada pradziada :)))) powstańcy i cuda na kiju

    • no_name

     Niestety Ludzie są i wykazują Bezwolność i bierność , tak właśnie wykuwa się Niewolników .

    • Bóg Honor Ojczyzna

     Muląca – a kto to jest ???
     Jesteś następnym , który jest zarażony wirusem Peryskopa.
     Nie można być sobą tutaj , trzeba się podporządkować !!??
     To co z wolnością poglądów i poszerzaniem horyzontów ??
     Z tego wynika , że jesteście zamkniętym kręgiem tak jak Masoneria , Illuminaci i inne zamknięte organizacje typu bractwa czy zakony.
     To naprawdę trąca u was hermetycznym , zamkniętym światem bez dostępu dla ludi z innym światopoglądem lub patrzącym na to samo i widzącym coś innego.
     Ja widzę coś innego w artykule a w komentarzach linki do massmediów czyli powrót do przeszłości.

    • szuwaxpl

     Muląca – to takie krzywdzące określenie świetnej osoby – Myśląca Gaja niepokorna, stąpająca twardo po Ziemi ale często obserwuje Kosmos.
     Pierwsza o sobie mówiła sprawdzam i o dziwota Aśka splagiatowała to hasło 🙁
     Ale nie czepiajmy się i tak jest OK MG i tak trzymaj.

     Resztę Bóg Honor i Ojczyzna jak się nie zniechęci, to pozna MG, bo warto mieć inne zdanie niż Ministerstwo!
     Wielki skrót, ale najważniejsze napisałem.

  • Peryskop

   Bóg Honor Ojczyzna 6 sierpnia 2014 at 21:50
   „…A tak na serio historia to coś , co już było i nie mamy na nią wpływu , to czas dokonany…

   Chrzanisz jak walnięty świenty Walenty !

   Następne podejście spalonego trolla z zentrolla.

   Bo jak ta deklaracja się ma do wzniosłego nicka BHO, nawiązującego do potęgi wynikającej właśnie z Historii ?

   OTO

   • Kto kontroluje przeszłość, ten ma władzę nad przyszłością.
    Autor: George Orwell.

   • Bóg Honor Ojczyzna

    Z takim podejściem to nikogo nie przekonujesz do MP.
    Masz może swój wkład w MP ale atakowanie i tylko atakowanie kogoś , za poglądy i to co pisze w odpowiedziach jest bardzo żenujące.
    Może nie pij więcej !? Zaczynasz chrzanić .
    Nawet naszej historii Polski nie zmienimy TO JEST FAKT DOKONANY !!!!
    Prawidłową pisownią jest „ŚWIĘTY”
    Spalony to może jesteś Ty – trawą , dlatego błąkanie po komentarzach i szukanie „komu przywalić”.
    Na wzorcu Bóg Honor Ojczyzna możemy zbudować znów silne państwo jednak nie z takimi ludźmi , którzy wykorzystują to aby kogoś obrazić i udowodnić tylko i wyłącznie swoją wyższość. To trąca zsadami panującymi w Talmudzie i Protokołach syjońskich.
    Może sam jesteś ukrytym „agentem” kontrolującym co i kto zamieszcza w komentarzach reagując z bardzo dużą siłą porównując do jakiś tam niby trolli z zentrolla z historii MP.
    Wyobraź sobie , że mistrz ( za takiego się uważasz tu na forum )
    musiał po sobie zostawić następcę , kogoś kto będzie się rozwijał i dalej prowadził dzieło i udoskonalał je.
    Ten następca też musiał wyuczyć swojego następcę tak aby był lepszy od mistrza.
    Ty uważasz się za mistrza i każdy , kto może zagrozić Twojej pozycji na MP jest wrogiem do zniszczenia. W ten sposób siejesz destrukcję , rozwalasz od wewnątrz coś co może przerodzić się w większą siłę . Działasz zgodnie z zasadami Mędrców Syjonu – zniszczyć wspólnotę od wewnątrz.
    Poważnie zastawów się teraz jak wygląda mój wpis.
    Jest dokładną kopią Twojego stylu – wykorzystać wpisy kogoś przeciwko niemu.
    Jak podoba Ci się taki atak na Twoją osobę.
    Prowokowałeś. Więc pokazuję jak wygląda zasada akcja – reakcja.
    Jak już ukoisz swoje nerwy i ….. zaczniesz posługiwać się dyplomacją a nie reakcją to zbierzesz tu rzeszę ciekawych osobowości .
    Nie pisz nigdy BHO , skróty w życiu nie dają satysfakcji. Są mizerne , oddają tylko oraz człowieka , który w życiu idzie tylko skrótami ….. Jesteśmy w wolnym kraju i na forum MP , w którym mamy równe prawa. Szacunek obowiązuje każdego w stosunku do innych , brak szacunku wobec innych obnaża człowieka i jego wnętrze.
    Nikt , ale to nikt oprócz Ciebie nie zaatakował mnie od razu z zarzutami , że mogę być kimś tam ( nie pamiętam nicków )lub podobnym do nich.
    Nie szata zdobi człowieka ale jego wnętrze , Ty zobaczyłeś szatę i to tylko skrawek i wydałeś wyrok.
    Nie jesteś prawdziwym patryiotą tylko na takiego się malujesz.
    Peryskop to podglądacz , schowany gdzieś ale chcący widzieć ,wiedzieć i kontrolować. Takich to mamy na pęczki w Polsce i na świecie a żaden z nich nie gra w drużynie w której podgląda.
    Czy zadowolony z ataku odwetowego ???
    Napisałem , że CHCIEĆ po pręgierzem przeradza się w CHĘĆ ZEMSTY.
    Tak to wygląda w rzeczywistości jak ktoś atakuje bądź zmusza do przyjęcia czyjejś woli za swoją.
    z wyrazami szacunku

    • APA

     Historie można napisac od nowa pod dany ustroj.

    • Bóg Honor Ojczyzna

     Historie to trzeba poznać a nie ją pisać. Tą zakazaną także.
     To duży wysiłek , wiem , jednak internet jest w tym przypadku przyjacielem – trzeba tylko CHCIEĆ.
     Pod dany ustrój historie piszą tylko Ci , którzy wzorują się takim samym zakłamaniem co rządzący poprzednicy.

   • no_name

    , witaj /tempuje cie pieryskop Jestem I NIE MA ODWOŁANI

  • Vismaya

   Bóg, honor, ojczyzna …
   a ty naprawdę jesteś mezczyzną?

   Czy może tylko ci się tak wydaje?

   • Vismaya

    hmm, jak widać na załączonym obrazku,
    w Polsce ciągle mocne embargo na niektóre zagraniczne produkty …. 🙂

    http://www.wykop.pl/link/2107956/tak-czy-nie-rafalala-atakuje-artura-zawisze-mocne-06-08-2014/

    • Bóg Honor Ojczyzna

     przecież napisałem.
     Bóg Honor Ojczyzna
     6 sierpnia 2014 at 22:57 · Odpowiedz

     Tak , mężczyzna , Polak , patriota . Od urodzenia aż do śmierci.

   • Bóg Honor Ojczyzna

    Tak , mężczyzna , Polak , patriota . Od urodzenia aż do śmierci.

    • Vismaya

     … to i tak, ze nie napisaŁEŚ: Bóg, Honor i Ojczyzna od urodzenia do śmierci …..
     jeszcze nie popadŁES w 100% pychę !!!

   • Bóg Honor Ojczyzna

    Patryiotyzm nie jest pychą .
    Cóż więc wskazuje na pychę u mnie ??

    • Vismaya

     … a gdzie mężczyzna i Polak?
     Boisz się ich używać?

    • Bóg Honor Ojczyzna

     Bóg Honor Ojczyzna
     6 sierpnia 2014 at 23:38

     przecież napisałem.
     Bóg Honor Ojczyzna
     6 sierpnia 2014 at 22:57 · Odpowiedz

     Tak , mężczyzna , Polak , patriota . Od urodzenia aż do śmierci.

    • Ciekawyyy

     ((( Tak , mężczyzna , Polak , patriota . Od urodzenia aż do śmierci.)))
     Niejaki Hitler również był mężczyzną, Niemcem i w co prawie nikt wówczas nie wątpił patriotą od urodzenia
     aż do przedwczesnej tragicznej śmierci.
     Taki Jarosław Zbaw Polskę Mniejszy na tej pompatycznej zlepce słownej zbudował sobie partie prawych sprawiedliwych patriotów 😀
     Dlaczego o tym wspomniałem ?
     Ponieważ mowa była o histori a wiem że lubi się powtarzać.

    • szuwaxpl

     Ciekawie się zrobiło gdy wspomniałeś postać Austrijaka zwanego Niemcem.

     Ten wątek zaciekawi i yyy także, bo historię bardzo lubi jak widać.

     http://wirtualnapolonia.com/2014/01/29/adolf-hitler-zmarl-w-wieku-95-lat/

     Od razu widać, że ministerialny gość 😀

    • Bóg Honor Ojczyzna

     Bardzo ciekawe porównanie.
     To super , że uważasz , że historia lubi się powtarzać.
     Cofniemy się do 5w p.n.e. jako naród , który był imperium Sarmatów tudzież nazywanym Lechitami.
     Mnie nie interesuje bliska przeszłość tak jak Ciebie i przytaczanie pseudopatriotów na wzór dla potomnych.
     A może tak dysputa a nie atak od razu i dyskredytowanie porównaniami do barbarzyńców , ludzi opętanych dyskryminacją rasową. Czy zwykła rozmowa i poznanie poglądów rozmówcy jest czymś tak trudnym aby bez rozpoznania od razu atakować ??
     Gdyby nie rozpoznanie i sztuka wojny Sun Tzu, Sun Pin Jin Gi Shan nigdy nie zbudowałby imperium.
     Iść do ataku na ślepo to tak jakby skoczyć z samolotu bez spadochronu.

    • Ciekawyyy

     Nie atakuje analogią , jedynie pokazuje ona iż ten zlepek słów był już w histori włącznie ze starożytną notorycznie nadużywany zarówno przez barbarzyńców jak i pozornie bosko myślących. Taki Claudiusz nie paplał publicznie o panteonie honorach etc. okazał się by jednym z lepszych Cezarów tamtych czasów.
     Pzrepraszam czas mi nie pozwala ostatnio , nie mogę się rozpisywać , chyba Dobranoc.

    • Bóg Honor Ojczyzna

     Nie ma sprawy. Bardziej wskazane dla potomnych jednak będzie podpieranie się własną starożytną historią niż czerpać wzory od innych i okazywać ich jako wzór do naśladowania wraz z systemem rządów , który ni jak ma się do systemu rządów w owym czasie w starożytnej Polsce ( Sarmacji ). Rządy te były oparte na pełnej równości zgromadzenia narodowego czym nie jest system republiki Rzymskiej.

  • Hut

   Prxyszlosc jest dokladnie zaplanowana. Widac to po scenariuszach kolejnych operacji pod znakiem falszywej flagi. Wszystko dokladnie zaplanowane.

 • Ania

  Może zobaczmy, o czym mówimy.

  ​Eksperci: Epidemia Eboli raczej nie grozi Europie i Polsce
  Sobota, 2 sierpnia (14:46)

  Teoretycznie istnieje ryzyko zawleczenia gorączki krwotocznej Ebola do Europy, w tym do Polski, ale obecnie jest ono niskie – zapewnili eksperci w rozmowie z PAP. Ich zdaniem epidemia, która od marca 2014 roku rozwija się w Afryce Zachodniej, na razie nam nie zagraża.

  Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), do 27 lipca w Gwinei, Sierra Leone i Liberii odnotowano łącznie 1323 zachorowań, z czego 729 zakończyło się zgonem. Może to oznaczać, że śmiertelność w tej epidemii wynosi ok. 60 procent, na razie bowiem część przypadków jest niepotwierdzona.

  W ostatnim tygodniu lipca o prawdopodobnym przypadku Ebola poinformowały władze Nigerii. Dotyczy on 40-letniego obywatela Liberii, który 20 lipca przyleciał do Nigerii. Nasiliło to międzynarodowe obawy o możliwość przeniesienia się epidemii na inne kraje, a nawet kontynenty. W środę 30 lipca BBC podało, że szef brytyjskiej dyplomacji Philip Hammond uznał, iż wirus Ebola „stanowi zagrożenie dla Wielkiej Brytanii”.
  Ryzyko zawleczenia gorączki Ebola do Europy istnieje, choć na chwilę obecną oceniane jest przez ekspertów jako bardzo niskie. Należy pamiętać, że choroba nie przenosi się drogą powietrzną, jak na przykład grypa. Choroby nie przenoszą też komary, jak malarię czy dengę. Do zakażenia konieczny jest tzw. bliski kontakt z osobą chorą, mianowicie z jej płynami ustrojowymi, wydzielinami, jak krew, kał, ślina czy nasienie. Można się zakazić także od osób zmarłych z powodu Ebola, co jest istotne w aspekcie zwyczajów pogrzebowych w krajach dotkniętych obecnie epidemią (tradycja pochówku wymaga od uczestników bezpośredniego kontaktu z ciałem zmarłego – przyp. red.) – poinformował dr Wacław L. Nahorski, krajowy konsultant ds. medycyny morskiej i tropikalnej.

  Warto zaznaczyć, że w okresie inkubacji (bezobjawowego rozwoju choroby – przyp. red.), który trwa od 2 do 21 dni, osoba zakażona najprawdopodobniej nie zaraża innych. Nie ma więc raczej niebezpieczeństwa zakażania przez osobę już zainfekowaną, która jeszcze o tym nie wie, nie mając początkowo objawów – zaznaczyła dr Anna Kuna z Krajowego Ośrodka Medycyny Tropikalnej w Gdyni. Trzeba pamiętać, że pacjent, który przechorował zakażenie wirusem Ebola, może zakażać innych przez następne tygodnie (wg WHO przez siedem tygodni) poprzez wydzieliny narządów płciowych – powiedziała specjalistka.
  A dalej:
  Prof. Horban ocenił, że dla Polski epidemia nie stanowi obecnie zagrożenia, przede wszystkim dlatego, że nie ma u nas rezerwuaru zwierzęcego (tzn. zwierząt, które są naturalnym gospodarzem wirusa). Wirusa Ebola na pewno przenoszą zwierzęta, choć nie wiemy do końca które. Wiadomo, że podobnie do ludzi chorują małpy naczelne, które także szybko giną. Musi więc istnieć inne zwierzę, które przenosi wirusa i podejrzewa się, że są to nietoperze owocożerne – wyjaśnił specjalista.

  Według niego ważne jest, żeby osoby, które wracają z terenów, na których występuje epidemia Ebola, obserwowały uważnie pojawienie się wszelkich objawów chorobowych, a w razie ich wystąpienia zgłosiły się do lekarza i poinformowały o odbytej podróży.

  Niestety, na początku są to objawy grypopodobne, jak wysoka gorączka, dreszcze, bóle mięśni i stawów, głowy, gardła, dlatego mogą być mylone z innymi chorobami – tłumaczył prof. Horban. Dopiero później pojawia się biegunka, wymioty, bóle brzucha, objawy oddechowe, jak kaszel, bóle w klatce piersiowej, niekiedy wysypka, zaczerwienie oczu oraz objawy krwotoczne (krwawienia zewnętrzne i wewnętrzne), drgawki. Choroba może prowadzić do niewydolności wielu narządów, co w efekcie kończy się śmiercią.

  Obecnie nie dysponujemy przyczynowym leczeniem gorączki Ebola, brak też szczepionki przeciw wirusowi. Leczenie ma jedynie charakter objawowy – powiedział prof. Horban. Dodał, że europejskie służby medyczne mają nieporównywanie lepsze możliwości diagnostyki, izolacji i leczenia chorych niż afrykańskie. Dlatego śmiertelność z powodu choroby w krajach Europy mogłaby być znacznie niższa.

  Gorączka krwotoczna Ebola jest wywoływana przez wirusy z rodziny Filoviridae. Występuje rzadko, ale śmiertelność z jej powodu może sięgać ponad 90 procent. Pierwsze jej przypadki odnotowano w 1976 roku na terenie Demokratycznej Republiki Konga (wówczas Zair) i w południowym Sudanie. Dotychczas wszystkie epidemie Ebola występowały na terenie Afryki.

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-eksperci-epidemia-eboli-raczej-nie-grozi-europie-i-polsce,nId,1479141#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  • sprawdzam

   Ania, a zapomniałaś już jakie bzdury wygadywali za czasów świńskiej grypy.
   Ile to zachorowań było, a ileeee zgonów, a wokoło … a wokoło wszyscy byli zdrowi.

   • Ania

    Przeczytałaś co wstawiłam ?
    Nie ?
    Umiesz czytać ze zrozumieniem ?
    Jak nie , to :
    http://ecsmedia.pl/c/obywatelu-nie-pieprz-bez-sensu-b-iext8251611.jpg

   • Vismaya

    sprawdzam
    … dokładnie … za czasów świnskiej grypy, bynajmniej w kanadyjskich szpitalach była wprowadzona tak wielka psychoza przed zachrowaniem, że kilka razy na dzień trąbili na cały szpital przez szpitalne środki przekazu …. UWAGA, UWAGA, właśnie przywieziono do szpitala chorego ze świńską grypą …. słyszałam w tamtym okresie nie jeden raz takie komunikaty będąc u chorych w szpitalu…

    i pytałam komu to miało służyć, chorym w szpitalu czy ich odwiedzajacych, aby tą psychozę roznieść po świecie? I dlaczego przestrzegano akurat przed ta chorobą, przecie każdego dnia pojawia się w murach każdego szpitala wiele chorób zakaźnych, czemu przed tymi nie ma takiej propagandy a nawet trzyma się te przypadki w sekrecie by nie wprowadzać paniki?

    …. i pytałam swoich znajomych, a ci swoich znajomych – znasz kogoś kto by zachorował na świńską grypę?

    Jak do tej pory nie znalazłam takiego przypadku …… a ilu się zaszczepiło ze strachu przed tą pandemią???

    • Ania

     Vismaya !
     Ogarnij się !
     W tekście, który zamieściła u góry jest wyraźnie powiedziane, że u nas epidemii raczej nie będzie bo:

     Ebola przenosi się drogą KONTAKTU BEZPOŚREDNIEGO . Jest to niegroźna droga przenoszenia, bo wymaga ” wymiany płynów” ( krew, mocz, sperma itp) Albo przez kontakt ze zwłokami zmarłych na tę chorobę.

     Nie ma u nas naturalnego rezerwuaru zwierzęcego wirusa, jak małpy, nietoperze czy tam co.

     Natomiast grypa ( z wyjątkiem ptasiej póki co ) przenosi się drogą powietrzno-kropelkową, czyli jak 1 osoba w pomieszczeniu słabo wentylowanym ma grypę, to zarazi ( albo raczej zakazi) wszystkie nieodporne osoby tam przebywające,

     Z tym rezerwuarem w Afryce to też może być różnie,
     Wirusy mają to do siebie, że realnie istniejącym taksonem w środowisku ( jakimkolwiek żywym organizmie, bo to wirus) jest SZCZEP a nie gatunek.
     Są szczepy bardziej zjadliwe i mniej zjadliwe.
     Mniej zjadliwe można ” podrasować” laboratoryjnie, zmieniając np drogę przenoszenia na bardziej efektywną, albo bardziej efektywne tempo namnażania, dodając jakiś gen ( enzym !) do genotypu,
     Np hialuronidazę, albo kolagenazę, albo inny użyteczny w rozprzestrzenianiu się w organizmie.

     Jak jest z Ebolą to dokładnie nie wiem, ( jakoś mało literatury!) ale zamierzam się dowiedzieć.

     W przypadku Eboli jest dość długi okres wylęgania ( do 21 dni) to oznacza że trzeba omijać Afrykańskich chłopców , nawet jak wyglądają naprawdę zdrowo !

     A w szpitalu, to w przypadku Eboli łatwo otworzyć nowe wrota zakażenia przez: incekcje, wenflony i inne zabiegi naruszające ciągłość powłok ciała. ( celowo lub nie ).

     Poza tym, podręcznik wirusologii nie gryzie ! Nie można się też niczym od niego zarazić.
     Jak chcesz dyskutować o wirusach, zdobądź podstawową wiedzę. 1 wieczór wystarczy na podstawy epidemiologii.

    • szuwaxpl

     Aniu – spokojnie państwo od prawdy wiedzą lepiej.
     http://www.monitor-polski.pl/internauci-o-kryzysie-na-ukrainie/comment-page-1/#comment-169582

     Na dziś wiemy tyle ile możemy przeczytać – a czy ten wirus się mutuje, to dowiemy się za
     parę dni!
     Bardzo zależy specjalnym biologom, aby mutował.

    • Vismaya

     Aniu, to ty sie ogarnij, nie ospisałam na twój post tylko sprawdzam, twojego wykładu nawet nie czytałam ….
     sorry 🙁

   • sprawdzam

    ad.
    Ania
    6 sierpnia 2014 at 22:26 · Odpowiedz

    ====
    Aniu, wcale się nie dziwię, że się w.wiłaś, bo nie wyszło Ci wkręcenie nas w ebolę.
    Nie udało się, więc nadszedł czas na ośmieszenie rozmówcy.

    To stare wasze numerki.

  • Vismaya

   A ile ty Stasia masz lat skoro fascynują cię takie wydarzenia …
   ale wszystko dobre co złe
   aby wycelować w kogoś szyderstwo …;)

   a nawiasem mówiąc,
   najstarsze źródła głoszą, że to bardzo pomyślny znak … dla naznaczonego! 🙂

   • Ania

    Też tak pomyślałam. W środkowej Polsce ptasia kupka na ubraniu np. w dniu zakupu nieruchomości albo ślubu to nieomylny znak wielkiego szczęścia !

    • Peryskop

     Nie tylko szczęście.

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     6 sierpnia 2014 at 21:26

     Należący do kumpli ze St^a^si Fakt się sfakcił !

     Akcja od 0:11 pokazuje pionowy „lot” plamki, a u lecących ptaszków (z wyjątkiem koliberków) poziomy wektor prędkości jest zazwyczaj niezerowy.

     Noch einmel zurück zu der Schule gehen müssen 😛

     ==

     więcej po moderce

  • Peryskop

   Należący do kumpli ze Stasi Fakt się sfakcił !

   Akcja od 0:11 pokazuje pionowy „lot” plamki, a u lecących ptaszków (z wyjątkiem koliberków) poziomy wektor prędkości jest zazwyczaj niezerowy.

   Noch einmel zurück zu der Schule gehen müssen 😛

   KULex Stasi also, bitte schön !

   wiki:

   Fakt – dziennik wydawany od 22 października 2003 przez firmę Ringier Axel Springer Polska, należącą do niemiecko-szwajcarskiego koncernu medialnego Axel Springer SE. Lider rynku polskiej prasy codziennej. Gazeta wzorowana jest na niemieckim Bild i należy do gazet typu tabloid. Od początku istnienia gazety jej redaktorem naczelnym był Grzegorz Jankowski[1]. Od 1 czerwca 2014 jest nim Robert Feluś[1].

   Krytyka

   W 2004 i 2005 roku, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich przyznało „Faktowi” tytuł „Hieny Roku” za „wyróżnienie się szczególną nierzetelnością i lekceważeniem zasad etyki dziennikarskiej”.

   Przyznanie tej „nagrody” Faktowi zagwarantował krzykliwy, często obraźliwy styl artykułów oraz powszechne celowe wprowadzanie czytelników w błąd[4].

   Fakt wielokrotnie oskarżany jest w innych mediach o podawanie nieprawdy i tworzenie materiałów fikcyjnych. Słynnym przykładem jest seria artykułów o rzekomym wielorybie płynącym Wisłą[5].

   Artykuły w dzienniku Fakt są często oparte na niesprawdzonych spekulacjach…

   Więcej czym jest „Fakt”:

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakt_(gazeta)

  • sprawdzam

   Stasia, jak zwykle – i niezwykle sumiennie – wpisuje się w mainstreamowy nurt.
   Teraz ośmieszają Putina, a starają się jak mogą, więc Stasi też lata i powtarza.

   • Vismaya

    Jak każda kobieta – plotkarka, oblata, podsłucha, w garczki pozagląda i niesie dalej po zagrodach …
    ale wartości tych przekazów – ŻADNE ….
    no może dla niej na dzień dzisiejszy jest najważniejsze – na Putina czarny garniak narobił ptak !!!!

    • no_name

     Jaki ma sens tłumaczyć Jedność Rdzenia , kiedy , co poniektórzy dopieroco dostrzegają odłączenie od SSystemu ?

    • sprawdzam

     Ale Stasia i jako kobieta, i jako mężczyzna tak lata.
     I to już w ten sposób lata całe jej mijają.

    • no_name

     Vismaya , zobacz jak nam się wzbudza UMYSŁ ZŁUDZONY wzbudzony 🙂
     pozdrawiam 🙂 lustro umysłu …

    • Vismaya

     … wzbudza …. to jest głęboka ustrojowa forma oświecenia tłumów …
     na potrzeby własne …. !

    • no_name

     sprawdzam perryskoop , nie znudziło cie sie tak podsrywac w roxmowach?

    • no_name

     kocham cię .:)

    • Stasia

     Jesteście niesamowici , też lubicie , no , no nie udawajcie , ” plotkarka, oblata, podsłucha, w garczki pozagląda i niesie dalej po zagrodach …” bo gdyby nie , to po co aż takie zainteresowanie tym wpisem ?

 • Ania

  Porównajcie te mapki.
  Wyludniają Afrykę i tyle.
  Dalej co nie wykończy wirus, temu da radę szczepionka.

  http://www.who.int/csr/disease/ebola/geographic-ebola.jpg
  http://www.katolik.edu.pl/projekty/2013/marzec-fijalkowska.2ga/grafika/mapa.gif

  • Peryskop

   Kolejna lipa WHO !

   Ciekawe jaki komentarz dała fijalkowska/katolik ?

   Bo wystarczy zauważyć, że na mapach polityczno-gospodarczych podobnymi gwiazdkami zaznacza się także złoża kopalin – w Afryce m.in. brylantów, złota i innych drogocennych surowców, do których dostęp utrudniają prawowici właściciele tych skarbów czyli czarnoskórzy tambylcy.

   Więc trzeba ich zachorować, a następnie zgonować.

   • Ania

    A jak by były krzyżyki, to by było OK ?

   • sprawdzam

    za wiki:
    Surowce mineralne

    Afryka jest kontynentem bardzo bogatym w zasoby naturalne, których wielkość właściwie nie została oszacowana, a wiele nie jest eksploatowanych. W starym podłożu Afryki znajduje się wiele cennych surowców metalicznych, m.in. rudy żelaza, niklu, miedzi, manganu, antymonu, chromu, kobaltu, wanadu, uranu oraz bogate złoża złota, srebra, platyny i diamentów[20]. Pokłady żelaza i boksytu pochodzą z gleb czerwonych, stąd są stale odtwarzane w obecnych warunkach[21]. W młodszych skałach występuje węgiel kamienny, ropa naftowa, gaz ziemny, uran i inne surowce pochodzenia osadowego[22].

    Pokłady żelaza w Afryce są dwojakiego rodzaju. Pokłady magmowe są pochodzenia wulkanicznego. Są świetnie wykrystalizowane i zalegają w intruzjach. Żelazo w tej formie występuje głównie na południu kontynentu. Takim rudom żelaza towarzyszy często wanad[23].

    Drugim rodzajem pokładów są płytkie pokłady zwietrzelinowe, powszechnie występujące w strefie laterytów w Afryce zachodniej, środkowej i południowej; pokłady te powstają poprzez odkładnie się związków żelaza w głębokiej warstwie gleby. Powoduje to, że pokłady są wprawdzie płytko, jednak są bardzo zanieczyszczone i słabo skoncentrowane. Procesy powstania pokładów osadowych wciąż trwają[24]. Pokładów powstałych w innych procesach praktycznie w Afryce nie ma[25].

    Ropa naftowa w Afryce powstała w kredzie[26]. Znajduje się ona głównie w państwach arabskich oraz na szelfach i wybrzeżu Nigerii[27]. Zgodnie z szacunkami OPEC, w 2000 w Afryce znajdowało się 7,3% światowych zasobów tego surowca, czyli mniej niż w Europie (wraz z krajami dawnego ZSRR), ale więcej niż w Ameryce Północnej (bez Karaibów). Najwięcej ropy znajdowało się w Libii (29,5 miliardów baryłek), następna była Nigeria (22,5 mld) i Algieria (9,2 mld). Największe złoża wśród krajów niebędących członkami OPEC miał Egipt (5,4 mld). W pozostałych krajach znajdowało się 8,8 mld[28].

    Złoża gazu ziemnego, który zazwyczaj towarzyszy ropie, w Afryce mają inne położenie. Największe złoża są w Algierii, druga jest Nigeria a trzecia Libia[29]. Istotne gospodarczo złoża znajdują się również pod Madagaskarem[28]. Bituminy stałe praktycznie w Afryce nie występują[30].

    Największe złoża węgla kamiennego w Afryce znajdują się pod Katangą oraz w RPA. Węgiel nie ma większego znaczenia w gospodarce państw afrykańskich[31].

    Złoża uranu w Afryce znajdują się w Maroku, Gabonie, RPA oraz pod Katangą i na pograniczu angolsko–namibijskim[32].

    ====

    Czyli obszary surowcowe Afryki pokrywają się z mapkami [eboala] podanymi przez Anię.

    A poniżej mapa obrazująca atak HIV-AIDS.
    Też Afryka Środkowa i Południowa.
    https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Africa_HIV-AIDS.svg

    • Ania

     I potem się dziwić, że co rusz wybuchają tam wojny plemienne albo epidemie !
     Skoro tych ludzi tak srogo nadmiarem surowców wszelkich Bóg pokarał !
     Przecież nie ma innego wyjścia !

  • sprawdzam

   Ależ Aniu, to są mapy autorstwa WHO, a to jest instytucja skompromitowana, więc żadnej wiarygodności te mapy nie mają tak jak i ich autor.

   A co do wyludnienia Afryki, to z całą pewnością wszelkie globalne instytucje, w tym WHO tak by chciały, bo to łakomy kawałek świata.
   Ale innych kontynentów również by chciały i w tym kierunku też działają.
   Jest tylko jedna różnica.
   Afrykańczycy z maczetami podjęli walkę z tymi „dobrodziejami”, a Europejczycy biernie się temu wszystkiemu poddają. Trochę pogadają w necie, czy w kolejce sklepowej i na tym się kończy.

  • Peryskop

   Ania OTON 6 sierpnia 2014 at 20:25
   Porównajcie te mapki.
   Wyludniają Afrykę i tyle.
   Dalej co nie wykończy wirus, temu da radę szczepionka…

   Znając nakręcanie w ścierach strachu przed epidemią „ebola” – zagrażającą już rzekomo Europie i Ameryce – jaki w tym kontekście Ania nadała nam tym komentarzem zawoalowany przekaz ?

   – wirus ebola wyludnia Afrykę jest więc rzeczywiście śmiercionośny

   – resztę się dobije trującymi szczepionkami

   – bójcie się nadchodzącej epidemii ebola, bo to jest realne zagrożenie dla życia ludzi

   • szuwaxpl

    Szkoda, że mój wpis za każdym razem jest pierwszy!
    Bardzo utrudnia wymianę poglądów!

    Bardzo proszę rozszerzyć poszukiwania nt. ‚paniki w sprayu’

    „Zastosowania filowirusów jako broni biologicznej
    Wirus gorączki krwotocznej ebola jest wymieniany w kategorii A jako jeden z najgroźniejszych czynników o wysokim potencjale bioterrorystycznym. Nigdy nie były użyte na polu walki, choć badania nad tym były prowadzone (szczególnie przez ZSRR. Obecnie ich znaczenie jako broni B jest wątpliwe, ze względu na szczególne tendencje wirusa do samoograniczania swojego rozszerzania (duża śmiertelność i gwałtowny przebieg). Poza tym jedną z trudności przy wykorzystaniu eboli jako broni biologicznej jest problem z uzyskaniem wirusa. Podobna sytuacja dotyczy wirusa Marburg, który charakteryzuje się jednak znacznie mniejszą wirulencją (to można zmienić lub już uczyniono) i stąd taki pomór?

    Peryskop liczyć na przeprosiny nie mogę za obraźliwe wpisy, bo to już wiem nie od dziś!
    http://www.monitor-polski.pl/internauci-o-kryzysie-na-ukrainie/comment-page-1/#comment-169408

    Ale zadziwia mnie twój spóźniony zegarek prosto z Marburga, wodoodporny więc ponurkować możesz w rzece Ebola i poszukać w mule
    swoich mądrości peryskopowych.
    Jak Kongo, to kongo.

    Cytujesz takich zacnych myślicieli
    Tacyt (ok. 55-120): „Właściwe jest naturze ludzkiej nienawidzić tego, kogo się obraziło.”
    Udając tylko grzecznego, dla mnie jesteś śliskim człowiekiem, może jeszcze nie wyschłeś po nurkowaniu w rzece Ebola?

    Przybyła ‚vanem’ jeszcze jedna sztuka gorącokrwista jak widać i trochę się obawiam, że robi mnie konkurencję i próbuje wejść
    na mój rynek z hitem tego blogu – PANIKA W SPRAYU 5zł/szt. 😀

    Pery ty dostajesz jeden pojemnik gratis za całokształt.

    Gdy będziesz zajmował się mitami – powinieneś uważać, abyś nie został mitomanem –
    jeden jest już mnie zupełnie obojętny!
    De gustibus et coloribus non est disputandum.

 • Bóg Honor Ojczyzna

  Witam szacowne grono. Od niedawna zaglądam na Monitor jednak w sprawach kulejącej ojczyzny , nad którą ubolewam , znalazłem wiele wątków , artykułów , wpisów , filmów itd…
  Komentarz do tego artykułu jest raczej zbędny , chemitrails , żywność GMO , cały chemiczny biznes „ku chwale zdrowia” dobrze znamy – trucie w celu depopulacji.
  Skupmy się na tym co zrobić aby przeciwdziałać.
  Najważniejsze da zdrowia to nie dopuścić do zakwaszenia organizmu.
  Wszelkie bakterie , wirusy i drobnoustroje ( grzyby , drożdże itp.)rozwijają się intensywnie w zakwaszonym organiźmie i zatruwają go coraz bardziej wydalanymi toksynami.
  Zdrowy , zbalansowany organizm jest lekko zasadowy.
  Od czego zacząć – od oczyszczenia „oczyszczalni ścieków” wątroby i katalizatora tej oczyszczalni ” trzustki”.
  Nie dajmy się zniszczyć , zmieńmy trochę dietę .
  Rak , cukrzyca , miażdżyca są to zmiany chorobowe rozwijające się tylko w zakwaszonym organiźmie.
  Na początek polecam zapoznanie się z artykułami na temat :
  Metody oczyszczania organizmu z toksyn np. Bioslone
  Pyłek Pszczeli i pochodne miodu
  Srebro koloidalne
  Zdrowa dieta Ojca Grande
  Amigdalina
  Zapoznając się z tymi tematami automatycznie dotrzemy do szerokiej bazy wiedzy na temat jak zdrowo jeść.
  Wszytko to ma jeden nadrzędny cel – jak najmniej lekarstw chemicznych oraz pokarm ma być lekarstwem a lekarstwo pokarmem.
  Na zdrowie ‚ku chwale ojczyzny’!!!
  Na pochybę obecnym wrogom i okupantom !!!

  • Peryskop

   BHO, dzięki za rady.

   Ale bardzo podobnie zaczynała tu dwa lata temu tzw „My^śl^ąca”, a potem też z ogonem „Ga^ja”.

   Od niedawna zaglądam na Monitor…

   Od jak niedawna, jeśli można spytać ?

   Potem wyszło na jaw, że to były tylko operacyjne uwiarygadnianie się przebżydłej agentki info₪dezinfo – dziś całkiem tu skompromitowanej.

   Znasz ten przypadek ?

   Czy znasz inny podobny przypadek tzw. „ze^nory” ?

   Uprzedzam życzliwie.

   • Bóg Honor Ojczyzna

    Zaglądam tu od ok. tygodnia.
    Do Peryskop (tłum. urządzenie do podglądania na wyposażeniu okrętów podwodnych 🙂 )
    Artykuły tutaj podają inną rzeczywistość niż massmedia – to dobrze.
    Polecam również strony o podobnej tematyce :
    http://historia-zakazana.blogspot.com/
    http://www.izrael.badacz.org/historia/syjonizm4.html
    http://www.radioislam.org/protocols/index-polish.htm
    filmy studiujące o nieznanej ( wymazanej z edukacji )historii o korzeniach narodu polskiego :
    https://www.youtube.com/watch?v=y8IVwoM9wCg i inne filmy autora.
    Są także filmy o zdrowym odżywianiu się.
    W zdrowym ciele zdrowy duch !!!

    PS. Co do zarzutów i porównywania mnie do kogokolwiek to :
    „każdy sądzi wg siebie Peryskop” 😉

    • Peryskop

     Dzięki, tydzień to niewielki „szmatek” czasu.

     Ale już i po tygodniu powinieneś/aś/oś zorientować się, że każdy tu już doskonale wie co to jest peryskop, oraz kto to jest Peryskop.

     Dla uniknięcia rozczarowań zachęcam jednak poczytać archiwalia MP – np od 21.05.2012.

     M.in. poznasz ile tu cennych uwag o zdrowiu już wymieniliśmy – także nt „Rak , cukrzyca , miażdżyca są to zmiany chorobowe rozwijające się tylko w zakwaszonym organiźmie.”

     Acha – i zajrzyj koniecznie do zenory sprawdzić, czy cię tam chwilowo nie ma 😛 😛 😛

    • ARTUR

     Peryskop to chyba kawałek rury i soczewki :)))

    • sprawdzam

     Jak dziecko, albo też jak zwolennik OD.
     Jakbyście Arurze nie wiedzieli, że za każdym nickiem człowiek występuje.

    • sprawdzam

     oj, przepraszam, Arturze – miało być

     a z ta rurą, to tak przez przypadek się stało

    • szuwaxpl

     Peryskop jest mężem (już?) Aśki@sprawdzam, czy to jakieś plotki tylko były? 😀 😀

     W historii tego blogu różne hasła określające peryskop już były, zaniecham przypominania,
     aczkolwiek sam P. nakłaniał do grzebania w historii blogu również!? 🙂

    • Peryskop

     A grzeb Herr Schuhu, na dole masz linka.

     U Ar(t)ura na OTO też fascynacja peryskopem.

     Jakiś nadspodziewany zlot trolli z zentrolli 😀

     Jest i n_n skrócony przez Rebelya do Cej.row.

     exS.t.a.s.i wciąż szuka zagubionej formy h.j.k.

     Brak tylko kreta Joska i ścisło-umysłowej Ro*my.

     Julka zamyszloncowała krótko i bez przekonania.

     Nie dziwota, że i czar^ro się przepracował.

     Jerrkey + Wojox dystraktowali od OD nadaremno.

     Cicha Ania po latach odnalazła się na OTON.

     A najnowszy felernik to BHO stary piernik 😛

     OTO bilans kolejnego ciężkiego dnia zentrolli.

     ==

     Dla fanów starych filmów czarno-białych polecam bardzo rozsądny cytat z dość ciekawego i dość profetycznego polskiego utworu sprzed 50 lat:

     „Tylko człowiek ciemny, który co dzień widzi jakąś rzecz, sądzi że ją rozumie. Prawdziwy badacz postępuje pośród zagadek, błądzi ale z dnia na dzień jest coraz bliższy celu.”

     I zachodzę w głowę – witając się z chlamydiami – dlaczego powyższe dwa zdania zostały zastąpione innymi dwoma zdaniami o treści:

     [kolejny agent masoński odstrzelony. Bardzo niebezpieczny, podstępny dezinformator d^R^U^M, w końcu się wkopał. M.P.]

     więcej:

     http://www.monitor-polski.pl/prawy-sektor-sie-budzi-prawdziwym-wrogiem-sa-zydowscy-oligarchowie/comment-page-1/#comment-157338

     Już pytałem, ale moje chalmydie też tego nie mogą pojąć. Może jasnowicka coś tu pomoże ?

     WHO NEXT and WHAT NEXT ?

    • Vismaya

     Peryskop,
     po co ci jasnwidzka, ty z tymi swoimi chlamydiami to współpracujesz jak Malanowski i spółka …..

    • Peryskop

     Malanowskiego nie oglądam, bo dla mnie to szajs.

     Jak cała telvizja z radiami, gazetami itp.

     A w realu ktoś mi lepszą dał xywkę „Colombo” 😛

     Tylko takiego płaszcza nie mam, ani oka ze szkła.

     A chlamydie jak widać mi służą – istny cymes.

     Polecam: 3x dziennie po łyżeczce na wodę chlupp!

    • Vismaya

     .. jak widać każde zwierze można wytresować na swoje usługi …. 🙂

  • APA

   Dodaj do tego wode utleniona , z zastosowaniem nie tylko zewnętrznym ale i wewnętrznym – prof. I.Nieumywakin się klania !
   Najtanszy lek przeciw wszystkim chorobom.

 • Bóg Honor Ojczyzna

  Ciekawe czy zadziała

  • monitorpolski

   Każdy pierwszy komentarz nowego komentującego ląduje w moderacji.

   • szuwaxpl

    Mój wpis jest zawsze pierwszy od dawna 😉

    Korzystając z tzw. okazji przywołania ‚fajterów’ i napisanie słowa dzięki, że jesteście:
    MG, JB, Roma i inni, których nie wymieniłem 🙂

 • Peryskop

  UWAGA na kręcenie następnego HOAXa !

  „Nowy bilans: epidemia wirusa Ebola spowodowała śmierć 932 osób”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nowy-bilans-epidemia-wirusa-Ebola-spowodowala-smierc-932-osob,wid,16801458,wiadomosc.html

  Ludobójcy poprzebierani w nienaganne garnitury i szykowne kreacje podobnie starali się już nas straszyć świńską pandemią oraz ptasią i SARSem.

  Nic się nie zmieniło poza motywem przewodnim – teraz „ebola”, bo ich poprzednie strachy zdechły.

  • sprawdzam

   Dzięki Peryskop za wytrwałe poruszanie tego tematu. Masz też dr. Jaśkowskiego za sobą 🙂
   ======

   Przykładem z dnia dzisiejszego jest sprawa rzekomego zestrzelenia samolotu malezyjskiego nad Ukrainą. Pomimo, iż udowodniono, że środki masowej dezinformacji, przedstawiając rzekome fragmenty zniszczonego samolotu, pokazują części aż 3 różnych samolotów, żaden ekspert od lotnictwa, czy pokrewnych przedmiotów, z 470 wyższych [z nazwy] polskich uczelni, nie zaprotestował. Podobnie było z tzw. katastrofą smoleńską, kiedy także pokazywano części różnych samolotów, jako rzekomego TU 154M. I znowu żaden „ekspert” z prawa, czy lewa, łącznie ze słynnym dr Biniendą, nie widział w tym nic szczególnego i prowadził monolog, jak gdyby nigdy nic. Trudno założyć, aby wszyscy oni cierpieli na logorrhoe.

   Podobnie wygląda sprawa z nagłaśnianymi epidemiami. Kilka takich spraw omówiłem w poprzednich pracach. Obecnie na czoło w gazetach dla mniej wartościowego ludka, nie tylko nad Wisłą, wysuwa się sprawa wirusa Ebola.

   Co to jest i z czym to się je.

   Otóż, po raz pierwszy „odkryto” wirusa Ebola w 1976 roku w Afryce. Jak zapewne Państwo pamiętacie, jest to szczególna data w epidemiologii i w chorobach zakaźnych. W tym właśnie roku „odkryto” w Forcie Detrick w stanie Maryland w USA wirusa grypy A1H1, zwanej od 2009 roku świńska grypą. Takie przypadkowe odkrycie dwóch „groźnych” chorób w jednym roku i to w dodatku jedno z odkryć miało miejsce w Afryce, czyli w krajach niespecjalnie zwracających uwagę na higienę, czy naukę, każe spojrzeć szerzej na sprawę. Ale w tym kraju również znajduje sie „instytut” US Army do broni biologicznej.

   Jak wiadomo, internet jest dobrym źródłem wiedzy, ale bieżącej. O tym, co było wcześniej, dużo więcej można się dowiedzieć z podręczników, wydanych sprzed erą big farmu, czyli w Polsce przed ok. 1995 – 2000 rokiem. Przypomnę, że koło roku 1995 straciliśmy polskie piśmiennictwo medyczne, na rzecz przemysłu farmaceutycznego.

   więcej tutaj:
   http://www.polishclub.org/2014/08/03/dr-jerzy-jaskowski-sezon-ogorkowy-z-wirusem-ebola-czesc-i/
   Dr Jerzy Jaśkowski: Sezon ogórkowy z wirusem Ebola. (Część I.)
   3 sie 2014 o 21:52

  • sprawdzam

   No i popatrzcie, czy dRUM nie miał racji, chociaż swoim nachalnym przedstawianiem tematu, zrobił sobie i niektórym z nas więcej szkody niż pożytku.

   Na tej stronie:
   http://losyziemi.pl/who-w-trzy-dni-45-ofiar-wirusa-ebola-1711-zarazonych-i-932-zgony-najwiecej-w-liberii

   zamieszczone jest zdjęcie, którego podpis brzmi:
   „Liberyjskie dzieci upamiętniają kwiatami ofiary Eboli”

   A na zdjęciu rozłożona na ziemi plandeka w „gusła-wną albo jak kto woli „gu-sławną” biało-czarną kratę (kolory masońskie), na którą pokładziono kwiaty w kolorach różowych, fioletowych i niebieskich, a jakże. Dwie dziewczynki kładące jednocześnie kwiaty ubrane są w biało czarne równe stroje i tylko różnica jest taka, że jedna kładzie różowe, a druga niebieskie kwiaty.
   Wszystko to odbywa się dobrze zorganizowanym miejscu – ze stołem prezydialnym i odpowiednim nagłośnieniem, a za tym stołem siedzą stróże „nowego porządku”.
   Aha, jeszcze chyba to jest mównica też przystrojona w masońskie biało-czarne barwy.

   Jak Wam się podoba?

   tu zdjęcie:
   http://losyziemi.pl/wp-content/uploads/2014/08/Liberyjskie-dzieci-upami%C4%99tniaj%C4%85-kwiatami-ofiary-Eboli-530×352.jpg

  • sprawdzam

   Profesor Jeremy Farrar, ekspert od chorób tropikalnych i dyrektor międzynarodowej organizacji charytatywnej „The Wellcome Trust”

   jest zdania, że w grupach społecznych o wysokim odsetku zachorowalności

   powinno się rozprowadzać leki, nawet te z grupy tzw. eksperymentalnej.

   […]

   Lokalne utrudnienia i agresja

   Walkę z epidemią dodatkowo utrudnia lokalna ludność afrykańska, niewspółpracująca z wolontariuszami i lekarzami Czerwonego Krzyża oraz organizacji Lekarze Bez Granic.
   Agresja i nieufność lokalnej ludności utrudnia pracę medyków walczących z wirusem, który łatwo się przenosi poprzez kontakt z krwią lub innymi płynami ustrojowymi zarażonego.

   – Miejscowi ustalają i egzekwują prawa na swoim terytorium za pomocą ostrzy maczet – podkreślają rzecznicy obu organizacji.

   – Zdarzały się ataki młodzieżówek na pojazdy medyczne, a życie wolontariuszy pochodzących spoza granic Czarnego Lądu było zagrożone – przyznał Czerwony Krzyż.

   Na pracowników Lekarze Bez Granic lokalne bojówki przypuściły atak w kwietniu tego roku.

   http://losyziemi.pl/afryka-zachodnia-ekspert-doradza-zastosowanie-lekarstw-eksperymentalnych-w-walce-z-epidemia-wirusa-ebola-9-na-10-osob-umiera

   =====
   Tamci ludzie szybko zorientowali się, co im fundują charytatywnie i jakie koszty tej działalności oni sami ponoszą. Podjęli walkę. Na swoją miarę i możliwości. Ale podjęli …

  • sprawdzam

   http://losyziemi.pl/gwinea-rozwscieczony-tlum-zaatakowal-lekarzy-z-kliniki-w-ktorej-leza-chorzy-na-wirusa-ebola-oskarzaja-lekarzy-o-sprowadzenie-choroby

   Gwinea – Rozwścieczony tłum zaatakował lekarzy z kliniki w której leżą chorzy na wirusa Ebola, oskarżają lekarzy o sprowadzenie choroby
   niedziela, 06.04.2014 09:15 wibi.

   W Gwinei rośnie liczba śmiertelnych ofiar wirusa Ebola. Rozwścieczony tłum znalazł winnych – w mieście Macenta zaatakował klinikę organizacji Lekarze bez Granic, w której odizolowani zostali chorzy. Personel musiał się ewakuować.

   http://losyziemi.pl/wp-content/uploads/2014/04/Lekarze-bez-Granic-musieli-ewakuowa%C4%87-personel-z-kliniki-w-kt%C3%B3rej-le%C5%BC%C4%85-chorzy-na-Ebol%C4%99-530×352.jpg
   Lekarze bez Granic musieli ewakuować personel z kliniki, w której leżą chorzy na Ebolę

   Ebola zabił w Gwinei już 86 osób. W Macencie od wybuchu epidemii zmarło co najmniej 14 osób. Ludzie, którzy zaatakowali klinikę, oskarżają Lekarzy bez Granic o to, że wirus Eboli sprowadzili do Gwinei, gdzie nigdy wcześniej nie występował.
   […]

 • szuwaxpl

  Dr Jaśkowski i kilka ciekawostek!

  1. http://wolnemedia.net/zdrowie/sezon-ogorkowy-z-wirusem-ebola-1/

  2.http://wolnemedia.net/zdrowie/sezon-ogorkowy-z-wirusem-ebola-2/

  „Wracając do Eboli, to jak się otrzymuje przeciwciała? A no to proste, wywołuje się chorobę, a jak ktoś przeżyje, to się mu upuszcza krew i izoluje przeciwciała. A że w tym przypadku około 50% ludzi umiera? No, ale możemy innych uratować! KIEDYŚ. A pieniądze dostajemy już dzisiaj.”

 • DonPedro

  Jak nie „ogniem i mieczem” to strzykawką. Można jeszcze gazem , atomem ,wojną , nagłymi wypadkami.
  Co tu jest grane ?
  To miejsce to jakiś przystanek ? ( planeta ziemia).
  Bierzemy udział w jakimś eksperymencie ?
  Co prawda jestem chrześcijaninem i powinienem znać oficjalną odpowiedź.
  Niestety, teksty z „Matriksa” też do mnie trafiają. I tu problem.
  Jezus potępiał lichwę , przemoc , chciwość. A co jest ? „Gzie tu jest miłość bezwarunkowa”. Niewidzę. Poszedłbym do okulisty , ale kolejka dopiero na zimę. Trzeba będzie żyć z tą przypadłością.

  • APA

   Z ta lichwa to chyba każdy powie,ze Jezus miał racje .
   Wiec dlaczego ty chrześcijanin pchasz się pod topor lichwy ?
   Jak długo masz zamiar zyc na kredyt az do spotkania z Jezusem ???

 • Szczepionki i zanieczyszczenia mikrobiologiczne – Przemysław Cuske – 4.08.2014

  https://www.youtube.com/watch?v=sP-nBDOhDD8

 • APA

  Jak wojna wirusowa to wojna !
  BRAC SIE ZA LAPIDUCHOW i ICH PERSONEL !!!

  Sane-pis-dy tez w powietrze !

  Koniec jalowej dyskusji.

  • Peryskop

   Właśnie kolejny Personnel się zabrał i „powiesił” w celi – w ramach epidemii „celowej”.

   Za dużo wiedział o stanie zdrowia Schumachera, czy za dużo żądał za wykradzione dane medyczne ?

   ==

   …A man arrested on suspicion of leaking Michael Schumacher’s medical files has been found hanged in his cell, Swiss police say.

   The man, who has not been named, was a manager at Swiss air rescue firm Rega.

   Michael Schumacher’s medical records were allegedly stolen and offered for sale to several newspapers.

   The ex-F1 champion suffered a head injury in a skiing accident in France last December and was flown by Rega to a Swiss hospital in June.

   Prosecutors had been investigating a possible breach of privacy at Rega.

   The suspect was arrested on Tuesday but denied any wrongdoing. He was found in his Zurich jail cell on Wednesday…

   The records were apparently being offered to media across Europe for 50,000 euros (£40,000, $68,000…

   more:

   http://www.bbc.com/news/world-europe-28680067

 • a tutaj charakterystyka szczepionki Tdap dopuszczonej do stosowania na Polakach…
  wszystko ze strony ministerstwa:

  „Ulotka dołączona do opakowania: Informacja dla użytkownika
  Tdap Szczepionka SSI
  Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce
  Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi (bezkomórkowa, złożona), adsorbowana,
  o zmniejszonej zawartości antygenu”

  dalej w treści czytamy:

  „Możliwe działania niepożądane

  Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.
  Ciężkie działania niepożądane

  Bardzo rzadkie działania niepożądane: mogą dotknąć do 1 na 10 000 osób

  – Ciężkie reakcje alergiczne (reakcje nadwrażliwości występujące w ciągu kilku minut lub godzin po
  szczepieniu), np. wysypka skórna, trudności z oddychaniem lub omdlenia (reakcja anafilaktyczna). Mogą
  być one śmiertelne.

  Inne działania niepożądane

  Bardzo częste działania niepożądane: mogą dotknąć więcej niż 1 na 10 osób

  – Ból, swędzenie, zaczerwienienie lub obrzęk w miejscu wstrzyknięcia
  – Ból głowy
  – Zmęczenie
  Częste działania niepożądane: mogą dotknąć do 1 na 10 osób
  – Ogólne złe samopoczucie, drażliwość i gorączka (temperatura 38°C lub więcej)
  – Zaczerwienienie i obrzęk o średnicy 5 cm i więcej w miejscu wstrzyknięcia
  – Ból mięśni (mięśnioból)

  Rzadkie działania niepożądane: mogą dotknąć do 1 na 1000 osób

  – Wysoka gorączka (temperatura ponad 40°C)
  – Długo utrzymujące się swędzące guzki (ziarniak) lub jałowy ropień w miejscu wstrzyknięcia
  – Pokrzywka”

  http://www.urpl.gov.pl/system/drugs//dki/ulotka/2013-08-08_1.3.1_pil_proposed_pl.pdf

  1 na 10 000 MOŻE UMRZEĆ PO SZCZEPIENIU !!!!!

  To producent sam przyznaje w szczepionce !!!!

  więc przymus szczepienia podpada pod art. 160 KK !!!

  • Ricopolo

   Art. 160

   § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

   § 2. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

   § 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

   § 4. Nie podlega karze za przestępstwo określone w § 1-3 sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo.

   § 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 3 następuje na wniosek pokrzywdzonego

 • tak szkoli się personel medyczny aby propagował szczepienia:

  „Po drugie: nie ufać sobie Niezrażony lekarz z Wrocławia w kolejnym wątku wyjaśnił zebranym, jak działa mózg. Wspominał, że mózg odrzuca dane, które zagrażają przekonaniom, a także sprytnie ustawił się w opozycji do zebranych, wykorzystując proste złudzenie optyczne – na monitorze zaprezentowane zostały dwie ilustracje – jedna przedstawiała kropkę, otoczoną małymi kropkami, a na drugiej ta sama kropka znajdowała się w towarzystwie większych kropek. – Która z nich jest większa? – zapytał prelegent i po chwili triumfował, bo żadna ze słuchających pań nie chciała udzielić odpowiedzi. – Nasz mózg tworzy iluzje i myśli schematami. Te kropki są identyczne. Zatem, jeśli my nie jesteśmy w stanie określić wielkości kropki, to jak możemy wypowiadać się o szczepieniach? – mówił doktor. No tak – nie możemy mówić, że szczepienia mogą być groźne, bo wydawało się, że jedna kropka na monitorze, jest większa od drugiej, a okazało sie, że obie są takiej samej wielkości… Zaiste pokrętna logika. Podobnych niekonsekwencji było więcej, ale ze względu na dystans między doświadczonym lekarzem, a pielęgniarkami, żadna nie zdecydowała się na zakwestionowanie tego, co mówi doktor. A szkoda. – Ryzyko wstrząsu jest takie, jak jeden do 900 tys. – mówił prelegent. – Wygląda więc na to, że ryzyko, iż podczas dojazdu na szczepienie dojdzie do wypadku, jest większe niż ryzyko związane ze szczepieniem. Wczoraj miałem taki przypadek: po południu wpadli rodzice i mówią mi, że mam do czynienia z ciężkim odczynem poszczepiennym. Patrzę na dziecko, a ono ma takie gile… Szczepienie było o godz. 12, więc 2-3 godziny później nie mogło dojść do wstrząsu. To tak, jak by dzisiaj kobieta zaszła w ciążę, a jutro chciała rodzić. Zbadałem dziecko i okazało się, że ma ciężkie zakażenie górnych dróg oddechowych, więc powiedziałem ojcu, że po 2 czy 3 godzinach od szczepienia nie jest możliwy ciężki odczyn poszczepienny. Poradziłem mu też, żeby uważał w drodze powrotnej, bo zagrożenie wypadkiem jest większe, niż przy podaniu szczepionki. Sala ubawiła się setnie. Szkoda tylko, że nikt nie zwrócił uwagi, że dziecko z ciężkim zakażeniem górnych dróg oddechowych nie powinno pod żadnym pozorem zostać poddane szczepieniu, tym bardziej, że – stosując terminologię doktora – miało ,,takie gile”!

  przeczytajcie całość:
  https://m.facebook.com/notes/og%C3%B3lnopolskie-stowarzyszenie-wiedzy-o-szczepieniach-stop-nop/szczepionkowa-propaganda-dla-piel%C4%99gniarek/709690295725068/?__tn__=C

 • okto

  Dziękuję Pani za to, że nie boi się Pani mówić prawdy o negatywnych wręcz szkodliwych skutkach szczepionek na zdrowie naszych dzieci. Między innymi dzięki takim uczciwym lekarzom jak Pani mogę dziś cieszyć się zdrowiem moich dzieci pomimo tego, że byłem zastraszany przez SANEPID, lecz zdrowie moich dzieci było rzeczą nadrzędną. Jesteśmy (wraz z żoną) Pani wdzięczni za serię artykułów, które wyszły spod Pani ręki, a promujących prawdę o negatywnych skutkach szczepionek, które rzekomo mają chronić zdrowie naszych dzieci. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że dzieci, które są nieszczepione są zdrowsze od tych szczepionych, na podstawie moich obserwacji.
  Jeszcze raz Pani dziękuję i niech Bóg ma Panią w swojej opiece.

 • za szybko chciałem napisać, miało być

  „bo tam można spotkać rodziców NIE szczepiących i szczepiących wybiórczo”

 • prawdziwa epidemia już nas dopadła

  EPIDEMICZNY WZROST LICZBY APTEK !!!!!

  zarejestrowałem na „nie szczepimy”, a właściwie szczepienia.org.pl, bo tam można spotkać rodziców szczepiących i szczepiących wybiórczo…
  sam mam już przejścia z sanepidem…
  sanepidy nie odpuszczają nikomu !!!! kierują sprawy do wojewodów, a ONI nakładają grzywny na rodziców i rodzice muszą dochodzić praw w sądach … sanepidy straszą rodziców odebraniem praw rodzicielskich … jest „epidemiczny wysyp” trolli na rzecz szczepień !!!!

  eksterminacja połączona z doświadczeniami i napychaniem kieszeni koncernom …

  w Europie nie ma przymusu szczepień, a w Polsce jest !!! dlaczego?

  trzeba spisywać nazwiska „przymuszaczy”, bo przyjdzie dzień sądu, a wtedy nie można im odpuścić… tak jak oni nie dpuszczają ….

  • APA

   Szczepic ?
   Nie, wysadzać w powietrze przychodnie gdzie odbywają się szczepienia,takze apteki gdzie skladowane sa szczepionki !
   Bardzo skuteczny sposób na mordercow.

  • skurg

   Linia obrony jest bardzo prosta: szprycowanie to zabieg medyczny i tak samo jak potrzebna jest zgoda np. na wycięcie wyrostka robaczkowego tak i jest potrzebna zgoda na naszprycowanie, jeśli ktoś mimo to zmusza to kryminał.

 • Peryskop

  Grozi też taka „epidemia” wśród najeźdźców:

  Tzw ‚prawdziwy bohater’ (true hero) gen. Harold Greene został zabity podczas wizytacji bazy brytyjskiej w Afganistanie.

  OTO jak się zamienia znaczenia słów i czynów. Bowiem charakterystyczne, że prezydent na odchodzie Hamid Karzai powiedział, że był atakiem tchórzowskim (cowardly attack) ten zamach przeprowadzony przez jednego z afgańskich żołnierzy, który został na miejscu zabity.

  W tym ataku samotnego zamachowcy co najmniej 15 innych żołnierzy zostało rannych – dwaj Brytyjczycy, kilku Amerykanów i generałów z Niemiec oraz z Afganistanu.

  ==

  6 August 2014

  Afghan attack: General Harold Greene was ‚true hero’

  The US military has paid tribute to Maj Gen Harold Greene, killed by an Afghan soldier in an insider attack on Tuesday, as a „true hero”.

  Gen Greene, the most senior US soldier killed in action overseas since Vietnam, was shot dead as he visited a UK-run military training facility.

  Afghan President Hamid Karzai said the shooting was a „cowardly attack”.

  Officials said the Afghan soldier who opened fire had subsequently been shot dead.

  At least 15 other soldiers were injured. Two Britons, several Americans and generals from Germany and Afghanistan were among the wounded.

  Insider attacks have become one of the defining features of the later phase of the conflict in Afghanistan.

  They have hampered efforts to train the country’s 350,000-strong security force as they prepare to take on the Taliban once most US and Nato forces depart…

  more:

  http://www.bbc.com/news/world-asia-28669767

  ==

  Ale nie jest też wykluczone, że zamach był realizacją tajnej „Dyrektywy Hannibala” ażeby zrobić pretekst dla przedłużenia oficjalnie kończącej się w tym roku „misji pokojowo-stabilizacyjno-szkoleniowo-humanitarnej” korpusu expedycyjnego USA/NATO w Afganistanie.

  Z niechlubnym udziałem „naszych dzielnych chłopców” przed wystąpieniem i u nich symptomów „szoku pourazowego”.

  Porównaj komentarz Jana Bodakowskiego:

  http://www.monitor-polski.pl/czy-grzegorz-braun-nie-sypnal-za-duzo/comment-page-2/#comment-170095

 • Jojo

  Masowe szczepienia maja OKUPACYJNEJ wadzy slozyc Jako cicha eksterminacja naszych dzieci I nas samych POLAKOW. TO JEST WOJNA PRZECIWKO NARODOWI POLSKIEMU I CALEJ SLOWIANISZCZYZINIE.