Przejęcie mojego profilu na Facebook?

Od dzisiaj nie mogę się zalogować na mój profil na FB. W zakładce, którą miałem pokazuje się zupełnie inne zdjęcie. Kliknijcie na zdjęcie po lewej stronie, zobaczcie co się dzieje przy próbie logowania na mój profil.
Sprawdziłem nanowahadełkiem kto jest odpowiedzialny za włam. Pokazuje się imię i nazwisko głównego maga Uwo Toza. Widzę, że za 14 godzin się ewakuuje, podaję jego lokalizację nanowahadełkiem. Jest to ok 500 m na lewo od skrzyżowania dróg Wellsville Rd i Harmony Grove Rd niedaleko miejscowości Wellsville (dojazd specjalną drogą). Osoba odpowiedzialna w firmie Facebook to Stanisław Widacki z Wrocławia.
Po lewej (kliknij by powiększyć)  zestawienie moich prób zalogowania się na Facebook.

Wczoraj wieczorem włamano się na mój komputer – do tego stopnia, że nie działało przechwytywanie obrazów – w żadnym programie. Po odinstalowaniu ostatniej „aktualizacji” systemu wszystko wróciło do normy. W ogóle komputer robi różne numery, szczególnie jak mam włączone mapy Google na których lokalizuję wahadełkiem gdzie są sprawcy tych problemów. Mój system jednak nadal działa, przypuszczam dlatego że ktoś mi w tym pomaga by działał 🙂
Oprócz szeregu włamań i obserwacji na żywo komputera co jakiś czas mój telefon jest na podsłuchu, nie na długo – nanowahadełko informuje mnie, że te osoby po 15 sekundach głuchną. A te co podglądają, także po 15 sekundach ślepną. Jeśli tak jest, a sądzę że tak, to można być pewnym, że anonimowo działa tu siła trzecia, o której pisałem – wysoko rozwinięta cywilizacja, która chce by Ziemię zamieszkiwała rasa ludzka, a nie gadzia.
Tak a propos, nanowahadełko pokazuje, że polski rząd działa już w 85% zgodnie z interesem Polski i Polaków. Prawdopodobnie nastąpią jeszcze jakieś zmiany, które przeprowadzi nowy premier Mateusz Morawiecki, które całkowicie go oczyszczą. Pozytywne zmiany są m.in. wynikiem oczyszczenia czołowych polityków z „sił nieczystych” tzn. z zainstalowanych w nich przez reptylianów bytach energetycznych. Brzmi to jak science fiction, ale chyba tak jest.
Co do sceny alternatywnych mediów, też nastąpiło oczyszczenie, zdrowie Janusza Zagórskiego wraca do normy, jest całkowicie oczyszczony, co się przełoży na jeszcze lepszą jakość jego programów.

90 komentarzy Przejęcie mojego profilu na Facebook?

 • HKW

  Mam podobna historie z moim poprzednim kontem na Facebooku.

  Pod pseudonim Ha Linka, podszył się ktoś inny wkleja wstrętne wpisy oczerniające moja osobę.
  Prosiłam pejszbuka o zamkniecie konta, ale bez skutku.
  Domagała się ode mnie moich namiarów i nie pozwalają zalogować.

  Otworzyłam wiec inne konto.
  Tymczasem to stare z moim zdjęciem ( ! ) wciaz działa i szlag mnie trafia !