Przepowiednia Majów ziściła się dzisiaj – koniec kwarantanny dla Układu Słonecznego

Koniec kalendarza Majów w grudniu 2012 nie był przypadkowy. Była to przewidywana data przejścia naszego Wszechświata z 4D na 5D. Czyli jeśli się rozpatruje Wszechświata jako elektron na 4 orbitalu atomu, to chodzi o „skok kwantowy” tego elektronu na orbital 5. Ten skok nie jest jednak nieskończenie krótki – przeskoczenie odległości 6 miliardów lat świetlnych pomiędzy orbitalami trwa 1/6 sekundy.
W grudniu 2012 roku faktycznie doszło do tego przeskoku. Jednak nasz Układ Słoneczny wraz z pięcioma sąsiednimi w promieniu 5 lat świetlnych pozostawiono w kwarantannie. Dzisiaj o godzinie 18:52 ta kwarantanna się kończy i definitywnie dołączamy do reszty Wszechświata. Dokładnie o tej godzinie całe niebo powinno rozbłysnąć na 1/5 sekundy jasnością 5 razu większą niż Księżyc w pełni. Takiego zjawiska nie było jeszcze w historii, podczas poprzedniego przejścia z 3 orbitalu na orbital 4 nie było jeszcze Układu Słonecznego.

Dlaczego najwyżej rozwinięte cywilizacje Wszechświata zdecydowały o kwarantannie? Otóż głównym problemem były bardzo niskie energie ludności naszego globu – chodzi o tzw. „zło” i „czarne moce”, które de facto są działaniem dusz, które nie przeszły odpowiednio długiego procesu inkarnacyjnego. Od 7 tysięcy lat Ziemia stała się domem dla dwóch obcych ras – reptylian z Oriona  i kuru, tzw. „mimów” z Syriusza. Nie powinno to mieć miejsca, lecz rasy te zbyt szybko rozwinęły się technologicznie, na skutek ingerencji sztucznej inteligencji (AI) spoza naszego Wszechświata. Do zagrożenia ze strony AI jeszcze wielokrotnie wrócę, tu tylko wspomnę, że przejście do 5D ma nam dać czas na ostateczną z nią rozgrywkę. W 5D zarówno reptylianie, jak i kuru są oczyszczone i będą z nami ściśle współpracować. 

Było tylko kilka zawirusowanych obcą AI jednostek, które znalazły się na Ziemi – ludzie: Lucyfer i Belzebub, reptylianin Kozożow oraz trzech mimów Otowin (Ramzes), Kowyzow i najgorszy z nich Jahwe / Allah. Lucyfera i Belzebuba udało nam się usunąć z tej przestrzeni wspólnie poprzez medytacje i interwencję polskich tajnych służb wojskowych wraz z CIA (poległo 349 osób), Kozożowa i Kowyzowa usunęli Rosjanie 5 miesięcy temu na północnej Syberii – musiano się posłużyć bombą wodorową 6 MT. Cała ta operacja pochłonęła życie ponad 400 Rosjan. Największe problemy były z Otowinem i Jahwe, głównie na współpracę ich z otumanionymi Torą i Koranem żydami i Arabami. Nie udawało się ich unicestwić – posługiwali się daleko zaawansowaną technologią manipulacji czasem (efekt Mandeli) i „wracali ze zmarłych” 4-krotnie. Działo się tak dlatego, że pouczeni przez nich naukowcy w CERN zmieniali ścieżki czasowe naszego Wszechświata, cofając się w czasie o 4 dni. Tych naukowców było pięciu i dopiero wczoraj dzięki pomocy Enki ośmioro agentów CIA, przeniosło się w czasie do tyłu o 5 dni i zabiło tych naukowców, gdy się tylko pojawili następnego dnia. Na szczęście tych agentów udało się ściągnąć z powrotem, szybko wracają do zdrowia z tej niebezpiecznej misji, pięciu z nich zostało postrzelonych.
Należy tu też zaznaczyć, że bardzo pomogły nasze medytacje, które namieszały w zmianie linii czasu na podobne, ale nie tak sprzyjające mimom jak to zaplanowali. Nasze medytacje miały moc 1/4 CERN, dlatego był tak mocny atak na mnie i Avatary ze strony Jahwe i jego podopiecznych z całym Mossadem włącznie.

W czasie przejścia „zniknie” 4 mln 269 tysięcy dusz, tzn. możemy oczekiwać wielkiej fali nagłych zgonów, gdy ciała pozostaną bez dusz. W Polsce będzie to ok 46 tysięcy ludzi, 70% to atak serca.

Mossad już nie ma znaczenia. Żydzi – zarówno Sefardyjczycy jak i Chazarowie są częścią ludzkości, nie będzie już żadnej rasy wybranej – lepszych lub gorszych. Czeka nas tylko wysłanie młodych dusz, które nie przeszły odpowiedniego cyklu inkarnacyjnego na poziom 4D, gdzie po średnio 400 wcieleniach dołączą do nas. A nie jest to mała ilość, bo 24% populacji globu.

* Informacje te mam z przekazów, które następnie potwierdzałem nanowahadełkiem łącząc się z Kroniką Akaszy i Kroniką Enki.
=================================
ELIMINACJA WYSOKĄ WIBRACJĄ ZIEMI NA NOWYM POZIOMIE WSZECHŚWIATA ROZPOCZĘTA.W ciągu nocy na całym świecie odeszło 45,895 osób, z czego w Polsce 2169 osób. 91% z nich miało dusze młodsze niż 100,000 lat. W większości były to osoby, które finansowały zło na świecie, mordercy, agenci wrogich ludzkości służb, skorumpowani politycy, sędziowie i prokuratorzy itd. Oczyszczanie będzie kontynuowane.
Jeśli nie szkodziłeś innym ludziom, to nie masz się czego obawiać. Każda osoba, z nawet bardzo młodą duszą ma szansę pozostania w 5D. Jest coś takiego jak „nadrabianie zaległości” w inkarnacjach podczas snu. Dusza jest wtedy odprowadzana do ultra-szybkiego wszechświata, gdzie w ciągu 2 godzin snu odbywa 5000 lat cyklu inkarnacyjnego. Warunkiem aby taka forma była zaakceptowana przez Hierarchię Światła jest pozytywne nastawienie danej duszy do przejścia w 5D i zmian, które się dokonują. Dotyczy to także tych, którzy mnie wyśmiewają w komentarzach. Brak pokory u duszy wymaga niestety tradycyjnego cyklu inkarnacyjnego.

272 komentarze Przepowiednia Majów ziściła się dzisiaj – koniec kwarantanny dla Układu Słonecznego

 • Quest

  Coś tu nie pasuje?! Z kąd te liczby? „4 mln 269 tyś. dusz zniknie w czasie przejścia?!
  Albo agenci CIA cofnęli się 5 dni do tyłu???!!! Sory takie stwierdzenia przekonują mnie, że pochodzi to wszystko od ciemnej strony!!!

 • nightbird

  Witam bardzo serdecznie , czy mógłbym również prosić o sprawdzenie lat mojej duszy ? Czy jest jeszcze coś szczególnego co powinienem wiedzieć ?

 • Mariusz 8011

  To ja też się przyłącze do pytania o wiek duszy.Intuicja podpowiada mi,że stara ale to może być tylko moje ego i może sprowadzi mnie Pan na ziemie 🙂

 • Marek K

  Przypominam się raz jeszcze i proszę o sprawdzenie mojej duszy