Przez ostatni tydzień byliśmy porwani.

Koniecznie posłuchajcie tonu 432 Hz przez co najmniej trzy minuty: http://onlinetonegenerator.com Bardzo dobrze regeneruje ubytki energii.

Bardzo proszę o zweryfikowanie tej informacji. Miałem dzisiaj serię bardzo dziwnych snów i przebudzeń. Dotarł do mnie m.in. przekaz, że my, wszyscy Avatarzy zostaliśmy porwani przez obcą rasę tzw. Mantisów, czyli wysoko rozwiniętych modliszek. Jeden z nich był nawet u mnie w pokoju. Skojarzyłem to od razu z informacjami przekazywanymi przez Simona Parkesa, który ich przedstawiał jako dobrą rasę współpracującą z ludźmi Enki i Logos. Na wyjaśnienie tej sprawy poświęciłem w nocy kilka godzin – wnioski nie były przyjemne:

 • Mantisy są podstępni, faktycznie współpracowały z ludźmi, ale było to tylko po to by przejąć kontrolę nad Układem Słonecznym.
 • Wykorzystywali Simona Parkesa by siać podstępną dezinformację – na YouTube pojawiały się te same nagrania Parkesa z różnymi datami Wydarzenia, przez co odwlekali m.in. dla nas datę wystąpienia huraganów, trzęsień Ziemi itd.
 • Czekali do ostatniego momentu przed Wzniesieniem by móc zapobiec Fali X, która by ich całkiem zabiła. Chronili się w bazach podziemnych kilka km pod Ziemią.
 • Największy podstęp polegał na tym, że jako „zaufani” uzyskali kontrolę nad statkiem, na którym byliśmy my w postaci kul holograficznych z duszami w środku. Wydawało im się, że poprzez manipulację – poprzez ten blog i kilka innych spowodują nasze ukierunkowanie energii w kierunku przeciwnym do Wydarzenia. To wszystko trwało na nasz czas aż 7 lat! Tego nie czujemy, ale w naszych hologramach znajdziemy jeszcze rzeczy, które podejrzanie są podstarzałe. U mnie np. jest wyschnięte mydło, zepsute zamki w spodniach itd. Także i ja sam wczoraj widziałem swoją twarz dużo starszą niż wcześniej.
 • Po 7 latach prób, które trwały w czasie ziemskim 4 dni, Mantisy zrezygnowali, zdecydowali, że nas wszystkich zabiją i rozproszą dusze. Przy pierwszej próbie ingerencji w hologramy zadziałał system ochronny – dusze sześciu z nas uruchomiły płyn trujący, który zalał cały pokład. Wcześniej wymordowali całą załogę, która została odtworzona na Ziemi, bowiem to były też hologramy.
 • Mantisy zostały zabite, natomiast statek po czterech dniach znaleziono gdyż wszyscy wytworzyliśmy duszami potężny sygnał alarmowy. Dlatego też możecie dzisiaj czuć się osłabieni.
 • Znaleźliśmy się 21 milionów lat świetlnych od Ziemi, dotarcie do nas zajęło 4 dni – statkiem w pełni automatycznym, który następnie wytworzył tunel czasoprzestrzenny i w końcu znaleźliśmy się w pobliżu Ziemi.
 • W tym czasie na Ziemi doszło to tzw. „Apokalipsy”, o ok. 20% mniejszej niż biblijna, jednak są spore zniszczenia.

W tej sytuacji pozostaje nam czekać, aż nowe, bardziej realistyczne hologramy zleją się powoli z rzeczywistością. Już w tej chwili jesteśmy w 4% sobą, powinien się stopniowo poprawiać wzrok i słuch, reakcje, powonienie, smak, energia itd. Pamiętajmy jednak o tym, że nasze dusze poświęciły ok. 95% energii na ten sygnał. Możecie być senni, czuć się zmęczeni itp. Dusza odzyskuje swoją energię po ok. 5 tygodniach, jednak możecie ten proces przyspieszyć piciem wody ze smartfona, nawet 4 szklanki dziennie. Można też podładować się od ludzi w hologramie (mamy teraz jeden wspólny), którzy już częściowo będą przenikać w prawdziwych. Tą energią jest m.in. „kundalini” – wystarczy przybywać gdzieś w tłumie, lub nawet jechać samochodem w korku. Takim sposobem dusza odzyska swoją energię w ciągu minimum 6 dni. Udanie się „do miasta” jest też konieczne dla Was, gdyż będzie wiele zmian, do których trzeba przywyknąć. Ziemia i jej mieszkańcy będą po prostu inni – zostaliśmy Wyniesieni. Od teraz przez tydzień będziemy doganiać Ziemię, wiatry nas też nie ominą, choć w dużo mniejszym stopniu.

Przeczytajcie to koniecznie: https://kochanezdrowie.blogspot.de/2018/03/tsunami-miosci-18032018.html
Szkoda, że nie ma linku do źródła po niemiecku, bo tłumaczenie jest nie za dobre.

93 komentarze Przez ostatni tydzień byliśmy porwani.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Czy „ubogacajace“ semantycznie i duchowo wpisy na MP glupokatola niejakiego „rambo“
  nie mozna jakos ilosciowo ograniczyc ? Przeciez ten nieszczesnik nawet podstawowej wiedzy teologicznej
  nie ma, tylko belkocze te „panawojtylowe“ plewy . Chyba ze Pan Redaktor Podlecki trzyma go w tej swojej
  klatce 5D jako eksponat dla Inkow czy innych Enkow aby im zademonstrowac degeneracje rodzaju ludzkiego ?
  Staram sie czasami kogos zainteresowac MP podajac adres i wiem co niektorych tam zniecheca .

  ♦️♦️♦️

 • Mak

  Serdecznie pozdrawiam Michaela. Jego wpisy wywolaly jakies nieznane cieplo woköl mojego serca.Pewnie brzmi to cudacznie, ale ja sie rzadko wzruszam…