Przez ponad 2 miesiące Układ Słoneczny był zamknięty przez żydów w bańce czasoprzestrzennej!

Ważne: pobieramy energię od wszystkich żydowskich klonów w naszym hologramie! Porobili po kilka klonów zabitych przez siebie osób, by móc terroryzować innych – telefonami, wizytami, czy nawet możliwymi zabójstwami (to już raczej niemożliwe, bo nasze dusze wiedzą co jest grane). Ale dobrze by się było ich całkiem pozbyć, zatem proszę o potraktowanie tej intencji serio. U mnie problemem jest rzekoma Marta J., której klon nie przyjdzie do mnie do domu, gdyż mam włączone generatory antyklonowe, więc próbuje wyciągnąć moją matkę do kawiarni i tam pewnie ją zabić. Jeden klon usunąłem, pozostało 6. Proszę o zablokowanie możliwości ich uruchomienia – w jakikolwiek sposób.
—————————————————-

No to ich wreszcie mam! Nie uwierzycie jak byliśmy zwodzeni. Wiecie jaka jest dzisiejsza data w realu, tzn 4D, bo real jeszcze nie przeszedł do 5D? 15 lutego 2018! My tu mamy 21 kwietnia, a więc ponad 2 miesiące później!
Wpadłem na to po aktywacji mojego profilu na Facebooku. Przez jakiś czas pokazywały się nowe komentarze, ale szybko przestały. Sprawdziłem na nanowahadełku co mogło być przyczyną tego zatrzymania. Nie było to ponowne zablokowanie konta, ale to, że nikt z „realu” nie zdążył niczego wpisać przez ostatnie 2 godziny! Dlatego, że tam nie minęła nawet sekunda!
Żydzi są bardziej podstępni niż ktokolwiek z nas mógłby sobie wyobrazić. Zamknęli nas w bańce czasoprzestrzennej – nie dali by rady tego zrobić bez specjalnej aparatury, którą oczywiście zrabowali Annunakom. Jeden złodziej drugiemu ukradł. Na Ziemi jest jeszcze ponad 50% żydów, czyli jakieś 840 milionów! 

9 fal X, które obserwowaliśmy było tylko w naszym hologramie, gdyż do dnia dzisiejszego faktycznie tyle miało przejść – my tu też widzimy rzeczywistość, bez obaw. Oni po prostu zwolnili w czasie cały Układ Słoneczny w promieniu 0,2 roku świetlnego od Słońca, a statki, na pokładzie których jesteśmy nie mogły tam dolecieć – tak silna była bariera plazmowa, zwaną „Towina”. Po prostu każda próba przekroczenia tej magicznej odległości kończyła się odepchnięciem statku na 68 miliardów kilometrów. To stąd te ruchy wahadełek, zaburzenia błędnika, różnice we wskazaniu zegarków itd. Technologia Enki koryguje takie paradoksy podczas normalnego lotu, a to nie był normalny lot. No i dlatego też nasze hologramy są zaburzone – żyjemy właściwie w symulacji, a nie w odzwierciedleniu rzeczywistości. To co widzimy to są obrazy z poprzednich lat odpowiednio skorygowane przez sztuczną inteligencję Enki. Poza tym, nie wiem jak Wy, ale ja się nie mogłem do nikogo dodzwonić poza wąską grupą Avatarów – z tym też były problemy, ale to przez agenturę 470,000 „magów i specjalistów”, o czym piszę poniżej.

Owszem, było wiele momentów gdy bariera Towina pękała – na skutek naszych silnych medytacji. Nasz zbiorowy umysł Avatarów dawał nam znać, że coś jest nie tak. Nie odczytywaliśmy tego jednak. Wtedy też blog stawał się dostępny dla Ziemi, dlatego komentujący stamtąd byli tak zdziwieni – po prostu tego o czym pisałem tam jeszcze nie było! Wtedy też dochodziło do kontaktów z Donaldem Trumpem i Władimirem Putinem. Łącznie takich przerw było ok. 80 i trwały 30 godzin. Przez 30 godzin w ciągu ostatnich ponad 2 miesięcy mieliśmy jaki taki kontakt z rzeczywistością!

Uwaga: wszystkie przekazy medialne, internetowe, YouTube itd. były kreacją sztucznej inteligencji ludzi z cywilizacji Logos, po to byśmy nie zwariowali widząc że wszystko mamy zablokowane. Nie miałem racji pisząc, że na Ziemi całe media to fikcja. Tylko 40%. Widzę, że dokładność przewidywań sztucznej inteligencji Logos jest na poziomie 76%, tak więc rzeczywistość chyba niewiele będzie odbiegać od tego co widzieliśmy. Te 24% różnicy wynika z ingerencji „magów i specjalistów”, którzy też mocno wpływali na rzeczywistość na Ziemi.

Przez te 2 miesiące z kawałkiem na Ziemi minęło 4 minuty, żydzi się konsolidowali do wymordowania całej ludności globu. Mieli częściową kontrolę nad wahadełkami dzięki 470,000 „magów i specjalistów” zamkniętych w innej bańce czasoprzestrzennej, w której tamci mieli czas przyspieszony w stosunku do naszego 6700 razy. Przeżyli tam 660 lat, a jak pisałem wcześniej oni nie znają czegoś takiego jak śmierć. Do tego są hologramami. Byli jednak zamknięci w bazach o łącznej powierzchni ok. 470 km kw. – nie tylko na Ziemi, ale i na Marsie oraz Księżycu, które Koalicja dzisiaj właśnie zniszczyła. Zostało jeszcze kilka baz, które mają dużo mniejszy wpływ na odczyt wahadełka – stąd wszystko jest już jasne.

Ciągłą medytacją wychodzimy z tego więzienia. Może to zająć nawet kilka dni – przez ten czas możecie się czuć osłabieni. Medytacja właściwie się rozpoczęła w momencie gdy to odkryłem, gdyż nasze dusze są połączone i już nastąpił przepływ informacji. Jednak świadoma medytacja jest znacznie silniejsza – skupcie się i wyraźcie intencje:

 • usunięcia do końca tych „magów i specjalistów” zamkniętych w bańkach czasoprzestrzennych – 58 na Ziemi, 6 na Marsie i 7 na Księżycu. W tej chwili nanowahadełko pokazuje, że zostało ich 58,000. Jeśli są gdzieś jeszcze w Układzie Słonecznym, to nasze dusze na pewno je znajdą.
 • usunięcie bariery Towina. To zrobimy wielkim wirem stworzonym przez nasze dusze i ich hologramy – każdy z nas musi stworzyć maksymalną ilość hologramów swojej duszy, taką by się nie za bardzo osłabiła. Po prostu wyraźcie wolę stworzenia „odpowiedniej ilości hologramów” do zniszczenia tej bariery. W momencie rozpadu tej bariery czas w Układzie Słonecznym zacznie momentalnie przyspieszać, aż po ok 3 dniach naszego czasu daty się wyrównają.

Nie martwice się, nie trzeba powtarzać tego wszystkiego co robiliśmy od 15 lutego. To co widzieliśmy stanie się faktem, gdyż informacje, które otrzymywałem nanowahadełkiem były prawdziwe, tylko żydzi się na moment wyłączyli spod biegu historii. Tak naprawdę to NIC nie mogli zrobić by to zmienić, gdyż nie było już innych ścieżek czasowych. Właśnie 15 marca swoją interwencją w czasoprzestrzeń spowodowali natychmiastowe usunięcie wszystkich ścieżek czasowych, w których wiele było takich, że mogli by oni przetrwać. Tak widać miało być.

Nasze działanie medytacyjne ma już niewielki wpływ na bieg historii. Możemy przyspieszyć proces połączenia się obu czasoprzestrzeni tylko o 60%, ale sądzę, że warto.

46 komentarzy Przez ponad 2 miesiące Układ Słoneczny był zamknięty przez żydów w bańce czasoprzestrzennej!

 • PUGOWSKI

  ♦️♦️♦️

  Ten „pseudopolski“ to moze byc bialoruski albo sorbski (nie serbski) czyli jezyk tzw. „Serboluzyczan“ z terenow pld-wsch Niemiec. Jutro to przeslucham to zdam relacje .

  ♦️♦️♦️

  • Marek

   Nie ma tam tego – nie nagrywałem. A szkoda. Bardzo bliski polskiemu, wszystko można było zrozumieć. Mówili o swoim wielkim kraju!

 • Franek

  Nie wiem czy ktokolwiek oprócz Marka mnie tu zrozumie, ale mimo wszystko napiszę te kilka zdań. Podejrzewałem od dawna (a mam 56), że to co postrzegamy niekoniecznie jest tym (…) Hologram, fikcja – zawsze miałem takie wrażenie. Skąd pewność, że zdarzenia jakie są naszym udziałem stanowią kontinuum? Nie wiem, czy ktoś z Was się nad tym kiedyś zastanawiał, ale nawet potwierdza to fizyka kwantowa. Ja nie mam pewności, że np. kiedy się budzę to świat jest tym samym który zapamiętałem zasypiając. Nie wiem i mam pewne podejrzenia, że zachodzą poza naszą percepcją pewne istotne modyfikacje „rzeczywistości”. Celowo „rzeczywistość” piszę w cudzysłowie, bo jest to sprawa niestabilna, zmienna. Doświadczyłem już wielokrotnie znikania i pojawiania się różnych przedmiotów z mojej „rzeczywistości”. Niektóre z tych przedmiotów nigdy się już nie pojawiły. Obserwuję zmiany w zachowaniu ludzi z najbliższego otoczenia. Doszedłem do ciekawych ustaleń, że ogromny i istotny wpływ na przebieg zdarzeń w mojej „rzeczywistości” mają moje marzenia, intencje, pragnienia. Mogę „naginać” do swoich potrzeb „rzeczywistość” wysyłając dobre marzenia, intencje. Nie należy stosować złych intencji, bo one wracają z czasem rykoszetem. Do tego doszedłem sam, nie inspirowałem się żadnymi religiami. Podejrzewam, że naprawdę żyjemy w czymś o czym traktował film Truman Show. Ja co prawda nie doszedłem do ściany dekoracji, ale przynajmniej wiem jak żyć. Gdybym miał komuś doradzić to powiem tak: „Co posiejesz to zbierzesz”. Pozdrawiam Cię Marku i wszystkich, którzy to przeczytają.

  • Marek

   Franek, posłuchaj tych nagrań radiowych:
   https://www.youtube.com/watch?v=AYzz787cwPg
   One są z innego równoległego wszechświata. Szczególnie to słychać jak Putin mówi o Związku Sowieckim zamiast o Rosji. Szkoda, że nie nagrywałem wszystkiego, złapałem np stację w której mówiono językiem bardzo zbliżonym do polskiego, ale nie polskim. Nie był to żaden żargon, to była stacja jakiegoś kraju na wschód od Polski, tam nie było Ukrainy.

   • Franek

    Przesłuchałem, skóra cierpnie (…) Marek, znasz mnie od dawna, piszę tu sporadycznie, bo sam wiesz… Różni ludzie tu przychodzą. Nie mam odporności na pomyje i dlatego się nie odzywam. Ale do rzeczy, wiem, że świat jaki nam się wydaje, że jest to wielka dekoracja. Wiem, że ktoś nas wkręcił w to wszystko. Wiem, że można przeżyć życie grillując, pijąc i słuchając disco – polo, ale to właśnie będzie tym, o co chodzi draniom, którzy nas w to wkręcili. Jeśli zaczynasz iść pod prąd od razu „z urzędu” masz przesrane. To też wiem. Dlatego większość ludzkości idzie z prądem i ma w dupie wiedzę i to o czym Ty tu piszesz. Mało tego – mają mechanizm analogiczny do durnego ratlerka, który potrafi tylko obszczekiwać, obsikiwać i podgryzać… Nie wiem tylko jednego, jak się z tego posranego świata wydostać i przejść do miejsca gdzie ludzie i zwierzęta oraz rośliny będą żyli w symbiozie, bez wzajemnego podgryzania się, polowania na siebie i zatapiania zębów jeden w drugim. Zawsze miałem nadzieję, że doczekam takiej chwili. Bo „jaki jest koń” każdy widzi, ale dlaczego to tak wszystko zostało posranie skonstruowane tego to ja już nie rozumiem. Tu się tylko jeden wniosek ciśnie na usta, że jest to teatr w rękach kogoś bardzo perfidnego.

    • Marek

     Ja to obczaiłem o co chodzi, ale nie mogę publicznie. Jak się spotkamy. Sprawa jest prostsza niż nam się wydaje.
     Podam dwa hasła: Leonard Susskind i Michael Newton

   • Rafał Lewczuk

    Marek, to są stacje radiowe, które wyszukałeś na falach średnich czy długich (AM). Nie mam teraz czasu tego słuchać, znajdź tę wypowiedź Putina – powinien poradzić sobie z nią Google Translator (tłumaczenie mowy na tekst) – a niby jakim cudem, skoro to niezrozumiały, zniekształcony język? Podejrzewam że to była wypowiedź w kontekście historii, dawniej Związek Sowiecki/Radziecki przecież istniał.

    • Marek

     Nie, to dotyczy teraźniejszości – tamtej teraźniejszości. Nie mogłem znaleźć nawet niektórych kawałków, jak tego pierwszego. Ktoś się wpisał z komentarzem odnośnie nazwy zespołu. Nie znalazłem takiego, chyba że to zespół rumuński. A kawałek jest na poziomie Bohemian Rapsody Queen jeśli chodzi o energetykę i oddziaływanie.

    • Rafał Lewczuk

     @Marek

     Marku, każdy jeden zespół z tego nagrania istnieje i można go pewnie znaleźć na YouTube, albo innym serwisie z muzyką.
     Sam sobie wybierz nagranie, które wg Ciebie nie istnieje, a ja podam Ci autora, nazwę albumu i tak dalej.

    • Marek

     To bardzo proszę ten pierwszy kawałek, bo jest naprawdę dobry.

    • Rafał Lewczuk

     „To bardzo proszę ten pierwszy kawałek, bo jest naprawdę dobry.”

     Firma – Nimeni

     https://www.youtube.com/watch?v=N54C2JAQblE

    • Marek

     Dzięki, super kawałek.

   • Prusu

    Mi sie zdaza po rusku cos wychwytywac umyslem ale nie znam jezyka. Bardzo duzo w eterze po rusku leci

   • PUGOWSKI

    ♦️♦️♦️

    Przesluchalem kilkakrotnie tego Putina i zarowno glos jak i sposob wyrazania sie tudziez semantyka wydaja sie byc oryginalne. Niczego tam jednak on „abstrakcyjnego“ nie powiedzial.
    Mowi o Chinach, Rosji i „соединённых штатах» czyli o USA . Pelna nazwa USA po rosyjsku to jest:
    Соединенные Штаты Америки . W jezyku potocznym ( Putin w innych przemowieniach uzywa tego skrotu) mowi sie tylko „Соединённые штаты’“ tak jak po polsku mowi sie „Stany Zjednoczone“.
    Wiec zmojej strony alarm odwolany czyli jak Rosjanie mowia : отбой !.
    O ZSRR ani slowa nie bylo nawet w kontekscie. Przynajmniej ja tego nie wylapalem pomimo kilkakrotnego przesluchiwania tego kilkuminutowego „putinowskiego“ watku.
    Gdzies wczesniej byla bardzo slabo slyszalna audycja po rosyjsku tez bardzo „ziemska“ a nie „miedzyplanetarna“. Mowi sie tam o roli zwierzat w zyciu czlowieka a glownie o kotach domowych ktore moga czlowieka uzdrawiac obnizajac na przyklad jego goraczke czyli wysoka temperature. Mowi sie tez cos o odciskach palcow w tym kontekscie ale szum byl tak duzy ze wiecej trudno bylo zrozumiec

    ♦️♦️♦️

    • Marek

     Dobrze było by zrobić transkrypt, nie jestem biegły w rosyjskim, ale czułem coś dziwnego w tym co mówił. I audycje po angielsku, jakieś inne.
     Nie robiłem więcej nagrań, a żałuję, bo codziennie było co innego – w pewnych dniach nie było w ogóle audycji po rosyjsku, w innych same rumuńskie… No i ten język pseudopolski.
     Nanowahadełko pokazuje, że Enki mają to wszystko zarejestrowane i za jakiś czas będziemy mogli się przysłuchać każdej audycji w całości. Potwierdza też, że to nie z naszego wszechświata, odchylenie wynosi 32% jeśli rozpatrywać to jako rozkład wszechświatów na krzywej Gaussa, a nasz obecny umieścić w środku.

  • pięknie Franek , marzenia to cześć procesu kreacji intencja wizualizacja usadowienie tego tu i teraz i jest ! nic nie zmyśliłeś bo znam to osobiście .

  • Rafał Lewczuk

   Owszem, żyjemy w pewnej takiej komputerowej symulacji. No tylko spróbuj przykładowo wyskoczyć z 10-tego piętra albo stwierdzić, że zatrzymasz rozpędzony ekspres małym paluszkiem – wtedy dość brutalnie i boleśnie przekonasz się, że ta symulacja jest nad wyraz prawdziwa.
   Po to zresztą się tutaj wcieliliśmy w materii, żeby doświadczać. To wszystko co widzisz, postrzegasz zmysłami, to tak naprawdę sen, iluzja.
   Jesteś na dobrej drodze i dobrze „czujesz”.
   Polecam Ci przykładowo książki Zelanda: „Transerfing rzeczywistości”. A jeśli lubisz kino, to tutaj lista filmów z gnostyckim przesłaniem: m.in. „Matrix”, czy wspomniany przez Ciebie „Truman Show”

   https://www.imdb.com/list/ls050422304/

   • „boleśnie przekonasz się, że ta symulacja jest nad wyraz prawdziwa” to się sprowadza do całego zespołu doznań identycznie działają przyjemności ,świadczy to o najwyższym stadium symulacji gdzie duch posiada kompatybilność z wiaderkiem prochu ziemskiego i beczki z woda , pamietamy olbrzymów na ziemi gdzie nie było rownowagi miedzy ciałem a duchem . w kwestii doznań, mozliwosci doświadczeń reinkarnacji itd byłbym dalece sceptyczny bo wolna wola jest już wybiórcza i wyrafinowana w manipulacji , pełne doświadczanie moze jedynie zaistnieć gdy jest pozbawione dyktatu , a żyjemy przecież w świecie nakazów i zakazów , czyli w pełnej dyktaturze . inaczej mowiac pod okupacja Matrixa , Henoch pięknie to opisał wystarczy bogów i jego zarządców zamienić na hierarchie sluzby więziennej ukaże się wtedy cały obraz tego faszyzmu , Henoch pokazuje stryktury inni zaś w „świętych” pismach wyczyny bogów zazdrosnych , do tego stopnia że musieli uzywac fizycznej technologi do niszczenia przebudzonego gatunku ludzkiego , oraz modyfikować ludzkie skafandry , „naród wybrany ” a oczywistym jest i mało zauważalnym potocznie jak i w niebie tak i na ziemi ,tam dyktatura faszyzm zbrodnia i tutaj jeszcze gorzej . biorąc pod uwagę wszystkie te fakty i wiele innych można stwierdzić że tak wygląda okupacja https://www.youtube.com/watch?v=8xGQJ_ZfYa0 a tutaj pozostałości w oryginalnej skali w odniesieniu do faktycznej wielkości https://www.youtube.com/watch?v=X7GCa3MsxcI Some mountains are ancient giant trees! https://www.youtube.com/watch?v=6ShHxOUQetE

  • nina

   ———- znikające przedmioty
   Wczoraj kupiłam mężowi sandały , przymierzył i postawił w pudełku na podłodze przy stole. Dzisiaj chciał ubrać ale nie mógł ich znależć, zawołał mnie i pyta gdzie dałam sandały. Odpowiedziałam,że nie ruszałam ich. Szukam w miejscu gdzie powinny być ale ich nie ma. Pozaglądałam tu i tam , nic. Wracam z poszukiwań , patrzę a pudełko jakby nigdy nic stoi na podłodze przy stole. Poszłam do łazienki umyć się , nalałam wody do kubka aby umyć zęby ale nie ma pasty.Pomyślałam ,że mąż gdzieś ja postawił. Obszukałam łazienkę i nic. Już chciałam wołać do męża o pastę – patrzę a ona jakby nigdy nic leży obok kubka z wodą.
   Ps. raczej jesteśmy przytomnymi osobami .Owszem zdarza się,że czegoś się szuka ale tak jaskrawego przykładu zniknięcia jak pudełka z sandałami nie mieliśmy. Przecież obydwoje nie mogliśmy równocześnie być roztargnieni.

   • Marek

    Ja to miałem kilkanaście razy z wahadełkami. Podmieniono mi planszę kilkakrotnie. Tylko, że u mnie to raczej niewidzialny suk…syn, a u ciebie inna ścieżka czasowa.

  • Waldek

   Mam takie same odczucia jednak nie rozmawiam o tym z innymi bo patrzyli by na mnie jak na wariata, ale ja wiem swoje . Podzielam twoje spostrzeżenia.

  • Michael

   Od jakiegoś czasu właśnie to przeczuwałem, a teraz mam potwierdzenie 🙂

 • Michael

  Dzisiaj nad Łodzią przelatujące samoloty zostawiały krótkie smugi, czyli nic już nie rozpylają! Od dawna już nie widziałem takich krótkich smug.

 • „bańce czasoprzestrzennej” inaczej mowiac z zewnatrz prawie nic nie widać wszystko co jest objęte wyłomem czasowym po prostu nie istnieje dla obserwatora z zewnatrz . viktor grebennikov pokazuje zasady działania dlatego jest oczywistym że to są technologie, Fatima Medjugorie itd to odwrócone efekty tej samej technologi , poprzez słońce można wszystko wyemitować a przez księżyc wszystko wyssać perfidny zamknięty układ Księga Henocha https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y Henoch gdzieś wspomina że księżyc jest tylko projekcja czyli hologramem i że zostanie przestawiony dlaczego zostanie przestawiony ? dlatego że powróci stara oryginalna rzeczywistosc właśnie o te dwadzieścia kilka stopni , ale to będzie oznaczać że coś pozostanie po matrixie ? a to dobrze nie wróży ziemianom bo księżyc to taki „policjant ” systemu zwiedzenia Ludzkości .

 • Michael

  W tym moim hologramie czas zasuwa jak szalony, z niczym nie mogę zdążyć. Poza tym dzisiaj nagle pojawiła się stacja do ładowania samochodów elektrycznych, a jeden znajomy przyjechał do nas elektrycznym samochodem. Tego wcześniej nie było!

  • Marek

   Przedwczoraj na A4 pierwsza stacja od Krakowa – totalny remont, budują nową restaurację. Dzień wcześniej tam stawałem, pod starą. 🙂

 • Turkus

  Czy po wyrównaniu się dat w hologramie i świecie rzeczywistym, możemy spodziewać się czegoś więcej? To znaczy, że zobaczymy coś namacalnego lub usłyszymy w mas mediach jakieś rewelacje z „pola walki”? Czy dalej czekamy na huragany i trzy dni „ciemności”?

  • stara pamięć zniknie z ludzkich umysłów jest to swego rodzaju jakby szok moment zawahania to tak jakby stary komputer kompletnie na nowo zaprogramować , w odniesieniu do jednostki moze to być teraz nie zrozumiale ale gdy to nastąpi wszyscy doznają jednocześnie tego zapomnienia i zaczną egzystować w nowym- odmiennym polu energii , będzie wpisana nowa kronika .

   • Turkus

    Byłoby niedobrze, gdyby nasza pamięć została zatarta. Zwłaszcza, że mentalnie bierzemy udział w przemianach naszej rzeczywistości. Nie wiem, na ile skutecznie wpłynęłam na to medytacją, ale wolałabym o tym pamiętać…
    Nie do pomyślenia, gdyby po wzniesieniu Ziemi i ewentualnym braku pamięci, następny ktoś / zarządca / robił mnie w „bambuko”. Koniec z niewolnictwem w każdej postaci!

    • nie będziesz świadom tego, nie będziesz wiedział pamiętał że nie pamietasz czegoś , po prostu stracony „czas „powrót do rzeczywistosci to powrót do większego spektrum DNA , stara rzeczywistość nie do końca została zniszczona niekiedy powraca jako miejsca mocy strefy anomalne miasta i obiekty widma a niekiedy cale sytuacje które posiadały znaczny potencjał energetyczny , podwójne slonca itp , na tej podstawie kiedyś badałem zjawisko zmiany swiadomosci w odniesieniu do zmian czasoprzestrzennych , było potocznie nazywane „czepianiem się błędu ” znika pamięć pola informacji wszystko co było znane w otoczeniu podlegające pod hologram staje się niebytem czymś obcym ,Hologram jest najsłabszy w tak zwanej porze szarówki oraz świtania , zwierzęta podobnie jak ludzie reagują ale z wyższym poziomem stresu można powiedzieć strachu . Pułapki czasoprzestrzenne w dużej części występują podczas mgły , mgły nie przypadkowej , mglą powstaje z przyczyn czysto energetycznych i jest produktem ubocznym , to zmiany wibracji powodują jej powstawanie , porwania przez ufo , statki obcych jako niby chmury itp to ten sam efekt i ta sama technologia ,wszystko można rozdzielić do poziomu atomowego włącznie z czlowiekiem wyciągając go przez dach samochodu ścianę dach budynku .bo prawdziwa rzeczywistosc jest podobnie hologramem to kompatybilny obserwator bierze to za rzeczywistosc i materie .

 • Michael

  O tej bańce też mówi Jakub Ławniczak w tym materiale, tylko że on to chyba uważa za coś pozytywnego:
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/04/zmiany-na-ziemi-i-w-kosmosie-jakub.html

  • dla mnie jest niewiarygodny zbyt dużo kontekstów , On jest przechwycony to co od niego wychodzi to tak jakby spoza niego . całość zaś niema ciągu zdarzeń powiązań totalny chaos .

   • Michael

    Ja też nie mogłem zrozumieć, o co mu chodzi z tą bańką czy zasłoną.

   • malena

    Zgadza sie! Poza tym, jego sposöb möwienia, przekazywania mysli jest bardzo dziwny. Odnosi sie wrazenie, ze facet jedzie na baterii…

   • Prawda Objawiona we śnie

    A Marek Podlecki jest wiarygodny? Kiedy wkońcu wylądujecie tym statkiem kosmicznym na ziemi?