Przygotujcie się na huragany

Wgrajcie to na smartfona (jak najwyższej jakości – po kliknięciu)

Uwaga, może Wam być potrzebne najsilniejsze zdjęcie na smartfona jakie udało mi się zdobyć. To jest to po prawej. Kliknijcie i ściągnijcie pełnej jakości, a potem wgrajcie na smartfona. 10 minut na szklankę wody i będzie miała moc większą prawie 3 krotnie niż ze zdjęcia poprzedniego (tam było 27 minut). Można naświetlić 3-krotnie jeśli się zastosuje uporządkowanie molekuł dźwiękiem sinusoidalnym 891 Hz (432 Hz też może być). Kabinę balansującą można zrobić z 2 półlitrowych słoików z wodą naświetlane każdy w ten sposób:
Pierwszy słoik – pół litra wody z kranu i 3 łyżeczki octu – 3 x po 20 minut przerywane ok 20 minutami dźwięku 891 Hz. Dźwięk aplikować 3 razy, na końcu też.
Drugi słoik – – pół litra wody z kranu i 3 łyżeczki sody oczyszczonej – 3 x po 20 minut przerywane ok 20 minutami dźwięku 891 Hz. Dźwięk aplikować 3 razy, na końcu też.
Dźwięki uzyskasz tutaj: http://onlinetonegenerator.com/ Należy przyłożyć słoik do głośnika smartfona na pełny regulator na ok 2 minuty. Przystawić 2 słoiki do ciała tam gdzie boli – patrząc od siebie – po prawej zawsze słoik z octem. Np. raka można wyleczyć po 5 sesjach 8-9 minutowych. Gojenie się ciężkich ran przyspiesza 60-krotnie. Picie 1 szklanki takiej wody dziennie bardzo wzmacnia i dodaje energii. Polecam to szczególnie ludziom starszym.
To są moje wstępne oceny głównie na podstawie nanowahadełka, ale i z własnego doświadczenia, potrzeba jednak wnikliwych badań. Nie ponoszę odpowiedzialności jeśli ktoś np za bardzo się naenergetyzuje i poleci na Saturna, bo taka energia może pomóc w lewitacji. Już jest prawie posprzątane. Tu macie wiele odpowiedzi: https://www.cda.pl/video/84430347 Mrówki to Ziemia i przyroda. Tego filmu nigdy przedtem nie było, a jeśli był to nieznany. To jest film z najwyższej półki.

Poszło!

NIE WIEM JAK U WAS, ALE U MNIE KILKA STACJI UKF PRZESTAŁO ODBIERAĆ – SŁUCHAŁEM RADIO KRAKÓW I WYŁĄCZYŁO SIĘ W TRAKCIE SŁUCHANIA.

Wróciło po dłuższej przerwie, widać, że zadziałał system automatycznego wyłączania przy przepięciu. Nie wykluczam tego, że wszystkie informacje w internecie, telewizji itd. są fałszywe. Z UWAGI NA TO CO SIĘ DZIEJE NA MAPIE POGODY NIE USUWAM TEGO WPISU.

Słońce stało się bardzo aktywne, zareagował rezonans Schumanna Ziemi. http://www.vlf.it/cumiana/livedata.html

Trzęsienia Ziemi (dzięki AdamBB) http://www.oe-files.de/gmaps/eqmashup.html

W telewizji niczego się nie dowiecie – to co tam jest to hologram Nugrotis, który się niedługo skończy, bowiem Nugrotis już nie ma. Powoli ludność Ziemi przejdzie w rzeczywistość 5D, a ta jest taka jak na tej mapce: http://www.meteoearth.com
Nasze hologramy też będą się z 5D łączyć, ale tak żebyśmy mogli to przetrwać. Przygotujcie się na szybkie ocieplenie, nawet o 40 stopni Celsjusza. Nugrotis stworzyli w swoim hologramie zimę, wydawało im się, że przez to ich bóg zrównoważy ciepłe prądy. Tymczasem nasz Wszechświat ma już przemienionego Boga, którego dusza została wyniesiona na najwyższy poziom i nie chce już tej wrogiej rasy.
Wyniesienie dotyczy więc całego Wszechświata, także i nas. Oczekujcie bardzo pozytywnych zmian, ale też przygotujcie się na mocne wiatry.
Anglia – za ok. 2 godziny, Holandia – za 3 godziny, Niemcy – za 3,5 godziny, Polska za 4-5 godzin. Tsunami na zachodzie Europy ok. 2 metrów, zaleje np. ok 10% Holandii. To była najlepsza opcja z możliwych.
W USA jest już po huraganach, było znacznie gorzej, ale wszyscy którzy nie współpracowali z Nugrotis otrzymali pomoc i są bezpieczni. Wiatry w Nowym Jorku sięgały 340 km/godz. , na Florydzie ok 200 km/godz. To też była najlepsza opcja. Nugrotis czyli rabinów już nie ma.

150 komentarzy Przygotujcie się na huragany

 • Bon Ton

  ze strony:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/03/14/zywoty-ludzkie-list-do-nowo-narodzonych/
  „Szanowni Państwo, w ramach wolnych niedziel pomyślmy o warunkach życia na jakie będą narażone nasze dzieci w przyszłości i zastanówmy się czy możemy w tej kwestii coś zmienić, aby umniejszyć ich przyszłe cierpienia! To w jakich warunkach będą żyły nasze przyszłe pokolenia zależy w głównej mierze od naszego obecnie żyjącego pokolenia. Czy aby nie dopuściliśmy się jakichś zaniechań?

  Z powodu zaniechań przeszłych pokoleń, obecne nowo rodzące się pokolenie będzie musiało poświęcić swe życie i zginąć w imię prawdy, sprawiedliwości i miłości aby kolejne po nim pokolenia mogły godnie żyć i dalej egzystować na tej Ziemi!

  Kochane dziecko,

  Wchodzisz do świata ludzi w którym znajdziesz dobro i zło, w którym znajdziesz ludzi „materialistycznych” i ludzi „duchowych”, w którym znajdziesz ludzi napędzanych miłością i ludzi napędzanych chciwością. Dobrze żebyś o tym wiedziało już na początku. I nie daj sobie wmówić że wszyscy są dobrzy i równi bo to jest nieprawda! Na swojej drodze życiowego rozwoju odczujesz negatywne wpływy rządów które poprzez zideologiowanie Twojego umysłu za pomocą telewizyjnej propagandy będą chciały za wszelką cenę zmanipulować Twoją świadomość. Zarówno rządy, banksterzy jak i wszelkiej maści Kościoły, wszyscy oni będą się dwoić i troić żeby Cię podporzadkować i wykorzystywać! Będą oni między sobą konkurować a w najgorszej wersji współpracować bo będą chciały mieć nad Tobą absolutną szatańską władzę! Rządy wraz z biurokracją za pomocą systemu edukacji będą chciały abyś Państwo uznawał za Boga i był mu bezwolnie posłuszny nawet kiedy państwo uchwala bezduszne, niemoralne, niesprawiedliwe i wbrew Twojemu sumieniu prawa, a rządzący, kasta sądownicza i biurokraci są ponad wszelkimi prawami! Banksterzy będą chcieli abyś ubóstwiał pieniądz bo oni są jego dysponentami i tym samym będą chcieli Cię poprzez pieniądz zniewolić. Zdeprawowane instytucje kościelne chcąc utrzymać swoje przywileje, swoje dobra i władzę nad ludźmi, wciąż będą straszyć swoich wiernych potępieniem wiecznym, oczekując kasy za wymazywanie grzechów zamiast usunąć agentów szatana ze swoich szeregów i szczerze szerzyć nowinę Chrystusowej miłości Bożej wśród ludów Ziemi.

  Co Cię czeka dziecko drogie? Czeka Cię marny los i ciężka walka w ciągu najliższych kilku dekad, jeśli nie zaakceptujesz niewolnictwa i zdecydujesz się pójść do boju po prawdę, miłość, uczciwośc i sprawiedliwość! Będziesz cierpiało za grzechy zaniedbania swoich rodziców, będziesz chciało popełnić samobójstwo z powodu ogromu cierpienia jakie na Ciebie spadnie kiedy zorientujesz się jak działa ten świat i że nie można w nim żyć tak jakbyś chciało….. czyli po Bożemu, zgodnie z prawem naturalnym, w którym premiowane byłyby: dobro, prawda, uczciwość, sprawiedliwość i miłość a napiętnowane i karalne: zło, kłamstwo, chciwość, niesprawiedliwość.

  Twoi rodzice nie zrobili nic aby przygotować godne miejsce na Ziemi dla Twojego przyszłego życia, aby stworzyć dla Ciebie perspektywy rozwoju, samorealizacji i nadziei. Pokolenie przełomu XX i XXI wieku zachłyśnięte szybkim przyjemnym seksem, luksusowymi samochodami, debetowo-kredytowymi kartami płatniczymi, zniszczone ideologicznym lewackim kształceniem w szkołach i zmanipulowane propagandą medialną straciło całkiem rozum i rozeznanie w sytuacji. Wydali oni niedopowiedzialnie miliony istnień ludzkich na świat z przeznaczeniem ich na masońsko-bankstersko-szatańskich niewolników!

  Och ciężkie Twoje życie będzie młodzieńcze! Otoczony zewsząd wrogimi siłami mającymi za jedyny cel zniewolenie i przejęcie Twej duszy pozostajesz sam na placu boju! W tej walce o Twojego Ducha, zmanipulowani ideologicznie i zachłanni na dobra materialne rodzice Ci nie pomogą, straszący Cię karą pośmiertną ksiądz też Ci nie pomoże, ideologizująca Cię a często też stosująca przemoc psychiczną lewacka szkolna pani nauczycielka też Ci nie pomoże, antyludzki rząd, banksterzy i biurokracja też Ci nie pomogą!

  Któż zatem Ci pozostanie w walce o Twoją godną człowieka przyszłość i w walce o uratowanie Twej Duszy?

  Nic Ci już nie pozostanie jak tylko Bóg i wiara w jego naprzyrodzone zdolności ratowania Ciebie sposród masy oszalałych ze zła i chciwości ignorantów zamieszkujących naszą nieszczęsną Ziemię!

  Co robić?” więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/03/14/zywoty-ludzkie-list-do-nowo-narodzonych/

 • Luke Slovian

  Wszystkim życzę dobrej energii harmonii i dobrostanu z głębi pola serca Słowiańskiego 🙂 Luke Slovian Pozdrawia

 • Ten rezonas SChummana to zwykły nasłuch zakłóceń elektrycznych, w tle słychać nawet jakiś pracujący silnik. Reszta to mikrowyładowania elektryczności statycznej. Ale się dajecie robić w bambuko. PS. dlaczego ten naukowiec od rezonasu wyeliminował częst. sieci energetycznej, jest powszechnie obecna, w każdym miejscu ?
  Nie pasowało mu do teorii, bo jak wyłączą linię z elektrowni to znaczy że Ziemia przestała nadawać 🙂

 • tommy

  Marku jakie te sloiki maja byc?Musze je wczesniej wyparzyc?

  • Marek

   Tak, dobrze to wszystko oczyścić. Bakterii beztlenowych już nie ma, ale może być jakiś brud. Woda prosto z kranu.

 • Sylwek

  Marek to co ostatnio wypisujesz to czyste szaleństwo. Niemniej jednak chciałem do czegoś na poważnie nawiązać. To nie jest żaden żart! Chciałbym abyś się wypowiedział i odpisał więcej niż w trzech słowach – co to było i co o tym myślisz.
  Wspomniałeś o mrówkach.
  A więc kiedy byłem małym dzieckiem – biegałem po podwórku, po trawniku. Był tam ścięty pień drzewa. Podbiegłem tam i na pniu była kolonia mrówek.
  Dodam jeszcze, że z jakichś nieznanych mi przyczyn, będąc dzieckiem, zapamiętale „walczyłem” z mrówkami.
  Na tym pniu kolonia mrówek zbudowała DOMKI. Tak domki! Takie małe z ziarenek piasku, jakoś ze sobą powiązanych trwale. Może poprzez jakąś ich wydzielinę, która ziarnka piasku spajała. Domki przypominały ludzkie! Były niewielkie, parterowe, takie sześciany, z dziurą jak drzwi (to na pewno) i może z dziurą przypominającą okno (nie za dobrze pamiętam).
  I wtedy zrobiłem to co zawsze – zadeptałem tą kolonię mrówek i zniszczyłem te domki!
  Nagle zdałem sobie sprawę, że te domki to przecież dowód na inteligencję tych mrówek! Nawet pomyślałem (dobrze pamiętam), że powinienem zadzwonić po telewizję, aby przyjechali i to sfilmowali, ale było już za późno, bo wszystko zdążyłem zniszczyć.
  Pobiegłem dalej się bawić i o sprawie zapomniałem. Przypomniałem sobie w wieku kilkunastu lat – jak dziwaczne było to zdarzenie. I nie wiem do dziś czym ono było i co miało znaczyć!!
  Dodam jeszcze, że na tym trawniku nie ma żadnego pnia drzewa. Ale jednak widziałem to wszystko. Jedna z rzeczy która po latach przyszła mi do głowy – to że był to hologram, że mi to „wyświetlono”. Ale po co? W jakim celu? To był jakiś test? Ktoś sprawdzał jak się zachowam? Czy rozwalę to „miasteczko” mrówek, czy im jednak daruję? I dlaczego pozwolono mi to zapamiętać? Nic z tego nie rozumiem.
  Co o tym myślisz?

  • Marek

   To nie był hologram. Taki świat niedługo zobaczysz. Ludzie stanowią jedynie nieco ponad 3 tysięczne łącznej inteligencji przyrody, czyli Duszy Ziemi. I dlatego nasz wpływ na to co się dzieje na planecie jest naprawdę bardzo niewielki. Hologram stworzono nam po to byśmy zobaczyli do czego można doprowadzić świat jeśli się nie współżyje z naturą. Wszystko zostało zmienione, zobaczymy domki mrówek, konstrukcje owadów, inteligentne gady, mówiące swoim językiem krowy… Ziemia będzie 600% inna niż ją pamiętasz. Ludzie też, bo przez 6 lat jak byliśmy w swoich hologramach bardzo dużo się zmieniło – na dobre.

 • https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/
  Panie Marku – jesli Potocki byl przejety przez ciemne strony to z jakiej strony sa ludzie z tej listy?

  • Korniszon

   Jest to oczywista dezinformacja.

   • chciałbyś , jakoś nikt się nie wyparł wręcz przeciwnie !, chcesz to wykasować z ludzkiej pamięci ? czy prawdy się obawiasz ? a moze swoich chcesz ukryć ? faktów niestety nie zmienisz .

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Jest noc z soboty na niedziele 00:49 a tu witryna http://www.zmianynaziemi.pl jest niedostepna.

  ♦️♦️♦️

  • mercy

   Z reguły o takich porach przeprowadzane są konserwacje serwerów i urządzeń sieciowych, rebooty itp. Wszystko już działa.

 • uświadom to sobie

  Ten film to gniot cienkiego kalibru. Pytanie czemu to cały czas mnie cenzurujesz ? Co ja OBCY i mam wielkie kły ?

 • pleban

  Kosmiczne ujawnienie – Podbój Układu Słonecznego ty marek chcesz być leprzy od tego typa w swoich fantazjach

 • tentu

  Mniej rozrywkowosci, wiecej rozumu, bo zmaceniem robi sie wiecej szkod niz dobra.

  • Ika

   Po co wrzucasz stare, odgrzewane kotlety … ? Dopóki Marek nagrywał wywiady, umożliwiał wypowiadanie innym i nie wyrażał własnych poglądów w odmiennych dziedzinach, był cacy … Teraz, gdy uzewnętrznia i wyraża otwarcie odmienny, indywidualny punkt widzenia stał się dla Was niewygodny… Nadszedł najwyższy czas na prawdę i szczere powiedzenie sobie, że … do Niego zwyczajnie nie dorośliście. Pozostajecie daleko w tyle … Marek poszedł naprzód, rozwija swoje zdolności w innej dziedzinie, Wy w konwenansach myślowych dalej tkwicie i mówicie Mu, że zaakceptujecie znowu i do grona swojego przyjmiecie, gdy będzie wyrażał i podzielał tylko i wyłącznie Wasze poglądy. KIM WY JESTEŚCIE I KOGO Z SIEBIE UCZYNILIŚCIE, że mówicie innym, jak mają myśleć i jak mają żyć … ? KIM WY JESTEŚCIE I KOGO Z SIEBIE UCZYNILIŚCIE … ?

   • bob

    @Ika – pozwolę sobie odnieść Twoje słowa do Ciebie samej:
    ” KIM TY JESTEŚ I KOGO Z SIEBIE UCZYNIŁAŚ, że mówisz innym, jak mają myśleć i jak mają żyć … ?”

    Rzecz jasna, że jeżeli ktoś wypisuje sobie coś na tzw.”swojej stronce”, którą sam prowadzi i opłaca to nie powód aby obrzucać go tzw.”błotem”, nawet gdy sam prosi o komentarze.

    Poziom i jakość komentarzy zależy oczywiście od komentujących, ale nie do końca, gdyż a_d_m_i_n ma wiele możliwości niedopuszczenia takich komentów. Skoro je dopuszcza, to jako dorosła i „samodzielnie”? myśląca osoba musi mieć jakiś powód.

    Ponadto sam używa delikatnie mówiąc niewybrednego języka, a więc przyciąga, na ogół, komentujących na swoim poziomie.

    Poza tym, choć wulgarnie i prymitywnie, komentujący starają się dać mu do zrozumienia, że jego wywody nie trzymają się ani kupy ani dupy, o logice i rzeczywistości nie wspominając.

    Większość stronek niuejdżowskich stara się jednak choć trochę uprawdopodobnić zamieszczane treści, a raczej efektowne pustosłowie, natomiast szanowny M_a_r_e_c_z_e-k kompletnie porzucił logikę, czym kompromituje wspomniane wyżej starania innych. Stąd jak przypuszczam, płatny albo i ideowy niewybredny atak na niego.

    Wobec czego pytanie:
    ” KIM WY JESTEŚCIE I KOGO Z SIEBIE UCZYNILIŚCIE … ?”
    należałoby zadać:
    KIM WY JESTEŚCIE I KOGO Z SIEBIE CZYNICIE, albowiem proces jeszcze nie dobiegł końca, no chyba, że tak podle czyniący, JUŻ uważają siebie za straconych, co wyraźnie sugerujesz Iko w pytaniu;
    a przecież ogólne prawo mówi:
    „nie osądzaj abyś nie była osądzona”

    No i na koniec pozwolę sobie zauważyć, że Twoje Iko stwierdzenie:”… i nie wyrażał własnych poglądów w odmiennych dziedzinach,…” jest nieprawdziwe.
    Chętnie i czasem obskurnie, żeby nie powiedzieć wulgarnie M_a_r_e_k jednak „wyrażał własne poglądy”, za to teraz cały czas podkreśla, że to nie jego, lecz cytuję: „wahadełka” „poglądy wyraża”!!!, nie bacząc na ich spójność, jednorodność czy logikę, o związku z tak zwaną rzeczywistością nie wspominając.

    Pozdrawiam Iko

    • Ika

     Drogi bob,
     (wybacz, pierwsze skojarzenie z bobasem).
     Logika Marka bardzo Ci przeszkadza… A przyjrzałeś się własnej… ?
     Do Twojej logiki chętnie się dosadzę i … wióry polecą. Mogę Ci jednak tego zaoszczędzić…
     I zakończyć na samym początku. Zacznijmy od zamieszczanej na tym blogu, z uporem maniakalnym, przeprowadzonej przez Piotra Beina, Zbyszka Kękusia i Vismayę konwersacji.
     Sprawdż datę, a określenie czasu nie będzie trudne…

 • Franek

  Faktycznie 1 stacja z 14 padła (…) Wiatr się wzmaga, temperatura -8 st. C Pozdrawiam, Marek!

  • Marek

   Tak wiele trzęsień naraz jeszcze nie było. A niektórzy wciąż piszę, że jestem popierdolony, ale to ich sprawa.
   A to dopiero początek, ma być kilkaset razy mocniej.
   Hold your head up 🙂

 • Adambb

  zaczęło się, trzęsienia ziemi występują co 15 minut, tutaja live na mapce

  http://www.oe-files.de/gmaps/eqmashup.html

  • Korniszon

   Powinni zostać zablokowani w tym autokarze, aż do jego pełnego wysprzątania + powinny być nałożone na nich spore kary finansowe za robienie chlewu. Ukarałbym też tego, który nie reaguje na taki burdel.

   • Kula

    korniszon
    A ja bym ;;KARAL TYLKO LUDZI WLADZY I NIC WIECEJ.W LEB

    • Korniszon

     Musisz jeszcze ukarać ludzi, którzy ich do władzy wybrali, będzie to jakieś kilka milionów, może ci naboi zabraknąć i możesz zostać szybko sam unicestwiony.

     My mówimy tu o autokarze i o syfie jaki Żydzi zrobili, powinni posprzątać, ale jak obstawiam w ten sposób pokazują swoją pogardę dla naszego narodu.

    • bob

     Korniszon:
     „Musisz jeszcze ukarać ludzi, którzy ich do władzy wybrali, będzie to jakieś kilka milionów,…”

     Taaaaa, tak jak „kilka milionów” wybierało „władzę” w PRLu np.Jabłońskiego albo Urbana!

     https://www.youtube.com/watch?v=IYN0vx7nE-A

  • śmierdzący goj posprząta jakby nie było specjalista od zmywaków i pisuarów https://www.youtube.com/watch?v=3cKe_62LoDw a teraz hop hop hop…………….. zabawa wesoły autobus od Tatr do Torunia mknie zabawa !!! https://www.youtube.com/watch?v=lrJfJKtpwHY