Pytania odnośnie technologii Keshe cz. 1

PROSZĘ O KOMENTARZE TYLKO Z PYTANIAMI!!! Pozostałe proszę umieszczać w poprzednim wpisie.

UWAGA: ZACZYNAMY OD PYTAŃ ODNOŚNIE TEORII, SPRAWY TECHNICZNE W KOLEJNYCH ODCINKACH!
Acha, idiotów i dezinformatorów twierdzących, że technologia nie działa blokuję natychmiast. Nie mamy czasu na takie zabawy.

keshe_nuclear_decay_410Zostałem upoważniony do przygotowania zestawu pytań odnośnie technologii Keshe. Niedługo rozpoczynam serię rozmów z Pawłem Braszką, z Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe, który m.in. prowadzi część wykładów „Nauki publiczne w języku polskim”, systematycznie umieszczanych na kanale YouTube Keshe Foundation Spaceship Institute. Oczywiście, są jeszcze inne grupy, jest ich oraz więcej, nie jestem w stanie napisać o wszystkich, nie obraźcie się więc, że o was nie wspominam.

Ponieważ wykłady są bardzo długie, to postanowiliśmy spróbować przekazać wiedzę „w pigułce”, tzn. skoncentrować i podzielić na temat. Programy będą dość krótkie, nie chcemy wychodzić powyżej 20 minut. Bardzo proszę w komentarzach o pytania, zaczniemy od teorii – jakie są w ogóle podstawy teoretyczne tej technologii.

Osobiście, od 2 lat słucham seminariów dr Mehrana Keshe po angielsku, niestety nie robiłem notatek i żałuję, trudno było by mi wysłuchać tego jeszcze raz, ale ponieważ Paweł się zgodził na serię programów, to wykorzystajmy wiedzę, którą zdobył w Instytucie, byśmy wszyscy z tego skorzystali, a też by rozwiązać wątpliwości jakie się pojawiły na temat technologii, m.in. po kilku programach krytycznych, które zakładam powstały właśnie na skutek niewiedzy. I dlatego właśnie chcemy rozwiązać wątpliwości.

Nie znającym tematu polecam zapoznanie się z kilkoma audycjami na YouTube, przykładowe linki poniżej:

Strona Studentów Fundacji Keshe po polsku: http://kfssi.edu.pl
Strona Fundacji Keshe: http://www.keshefoundation.org/

271 komentarzy Pytania odnośnie technologii Keshe cz. 1

 • Mariusz

  Jeśli jakiekolwiek urządzenie działa, to należy je dać do ekspertyzy do profesora na AGH. Bez tego nie będzie żadnego dowodu. Ciekawi mnie to że Marek wierzy w tą technologię mimo że od dziesięciu lat nie udowodniono jej działania. Poza tym wynalazcy koncentrują się na sprawach technicznych i nie odwracają uwagi mówieniem o pokoju. Wokół tej postaci utworzyło się grono czcicieli osoby która przemawia jak kapłan i pociągnęła za sobą tłum naiwnych fanatyków.

  • vdo

   Miały być pytania więc:
   1. Czy urządzenia Keshe (Magrav, gansy itp) oddziaływują na przedmioty (oszczędność energii) czy bardziej na człowieka ? Jeżeli ktoś zainstaluje sobie takie urządzenie w domu to musi się liczyć z jego działaniem na domowników ?
   2. Czy jest to działanie pozytywne czy negatywne i czy ktoś to zbadał ? czy np. w dłużdszym okresie nie powoduje nowotworów albo zmian w psychice ?
   3. Czy korzystanie z technologii Keshe wymaga przejścia jakiejś ‚drogi duchowej’, medytacji, deklaracji, nawrócenia, przystąpienia itd. czy jest to urządzenie ‚cywilne’ tak jak każde ze sklepu dla każdego kto je kupi (lub zmontuje) i nic takiego nie wymaga ?
   Dzięki 🙂

 • kierownik.karuzeli

  Ile złota wygenerował Wam magrav ??

  Marek, jesteś w stanie udowodnić działanie urządzenia, a kolega Janusz Zagórski cały czas kogoś takiego poszukuje, może zrobicie razem jakiś ciekawy wywiad, pokaz itp?

 • Angel

  Proszę oglądnąć ten krótki filmik. Daje on wiele do myślenia, nie zobaczysz tego w TV !

  https://www.youtube.com/watch?v=w2LEDEXZ9yU

 • Rick

  Żadnej darmowej energii nie ma i nie będzie. Można jedynie pozyskiwać jakąś energię i zamieniać ją w inną użyteczną. Zawsze będzie istniał koszt pozyskania jakiejkolwiek energii.
  Z czego to wynika ?
  Można do tego prostego wniosku dojść drogą rozumową. A wynika to z grzechu pierworodnego. Na początku Adam i Ewa posiadali życie wieczne, ich ciał nie dotykała starość, tak więc sprawność ich organizmu wynosiła 100 %. Ich organizm nie zużywał się. Żyli w Raju energetycznym.
  Niestety, sprzeciwili się Bogu i odtąd skończył się Raj energetyczny. Zostali wygnani z Raju i weszli do świata, w którym pozyskiwanie energii jest naznaczone ciężką pracą.
  Gdyby więc, ta technologia pozwalałaby na darmową energię – oznaczałoby to koniec kary bożej, i wejście człowieka do Raju. A przecież wiemy, że człowiek będzie dźwigał skutki tego grzechu do końca świata.
  Stąd też ta technologia nie dotyczy produkcji darmowej energii.
  Kto myśli inaczej nie opiera się na rozumie. Jest albo człowiekiem oszukanym, albo celowo wprowadzającym innych w błąd.Jedno i drugie należy bezwzględnie tępić dla dobra wszystkich.
  Jest okupiona kosztem jej pozyskania.
  Wszystkie więc te bajki można opowiadać niemowlętom.
  Nie znaczy to, że teoretycznie sprawność energetyczna tej technologii może być wyższa niż w przypadku pozostałych technologii.
  Proszę więc

  • Peryskop

   Rick: Wszystkie więc te bajki można opowiadać niemowlętom.

   A ty wierzysz w te bajki o grzechu pierworodnym, i że na początku Adam i Ewa posiadali życie wieczne, ich ciał nie dotykała starość, tak więc sprawność ich organizmu wynosiła 100 % – ich organizm nie zużywał się – żyli w Raju energetycznym ?

   Jeśli wierzysz, to opowiadaj je niemowlętom do snu.
   Bo naiwnych dorosłych będzie stopniowo ubywać.

 • Adan

  Admin „zakuł w dyby” możliwość wymiany opinii. Zapewne ma w tym jakiś cel.
  Nie mogę jednak nie zapytać o to czy energia generowana z przez urządzenia MagGraw, emitująca pole elektromagnetyczne nie ma znamion smogu elektro-magnetycznego i czy nie tworzy środowiska ułatwiająceho mind control ?

 • głos światła

  Ostatnio słyszałem że fundacja Keshe została przeciągnięta na złą stronę, informacja od duchowo i świadomościowo bardziej rozwiniętych humanoidów a głos serca podpowiada mi że to prawda. Energia jest wszędzie i każdy z niej może darmowo korzystać ja nawet wiem jak z niej korzystać i jak zbudować urządzenia które by pomagały w czerpaniu tej energii ale jesteśmy ograniczeni brakiem współdziałania ludzkości oraz Krajów i rządów oraz instytucji które celowo zaślepiając ludzi weszli w braterstwo z czarnymi mocami i chcą być Panami kuli ziemskiej ale prawdziwa siła tkwi w jedności, balansie i świadomej prawdzie. Nauczmy się przestać karmić byty światów przemijających energią a wszystko stanie się lepsze i do tego każdy musi podejść z osobna jak również grupowo, pozdrawiam wszystkich.

  • Admin

   To dawaj schematy, robimy!

  • Adan

   jeśli Keshe czerpie natchnienie ( idee, pomysły,zastosowania ) z chanellingu to istotnym wydaje sie pytanie pod czyją kuratelą jest kanał łączności. To może być zarówno jasna jak i ciemna strona mocy. Bez tego rozpoznania wszelkie entuzjastyczne i bezkrytyczne propagowanie wydaje się być formą lobbowania. Pozostaje pytanie na rzecz kogo i na czyją rzecz ? Czy aby pole tej swoistej energii nie jest/bedzie środowiskiem stosowania broni nowej generacji takiej czy podobnej do mind contol.