Pytania odnośnie technologii Keshe cz. 1

PROSZĘ O KOMENTARZE TYLKO Z PYTANIAMI!!! Pozostałe proszę umieszczać w poprzednim wpisie.

UWAGA: ZACZYNAMY OD PYTAŃ ODNOŚNIE TEORII, SPRAWY TECHNICZNE W KOLEJNYCH ODCINKACH!
Acha, idiotów i dezinformatorów twierdzących, że technologia nie działa blokuję natychmiast. Nie mamy czasu na takie zabawy.

keshe_nuclear_decay_410Zostałem upoważniony do przygotowania zestawu pytań odnośnie technologii Keshe. Niedługo rozpoczynam serię rozmów z Pawłem Braszką, z Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe, który m.in. prowadzi część wykładów „Nauki publiczne w języku polskim”, systematycznie umieszczanych na kanale YouTube Keshe Foundation Spaceship Institute. Oczywiście, są jeszcze inne grupy, jest ich oraz więcej, nie jestem w stanie napisać o wszystkich, nie obraźcie się więc, że o was nie wspominam.

Ponieważ wykłady są bardzo długie, to postanowiliśmy spróbować przekazać wiedzę „w pigułce”, tzn. skoncentrować i podzielić na temat. Programy będą dość krótkie, nie chcemy wychodzić powyżej 20 minut. Bardzo proszę w komentarzach o pytania, zaczniemy od teorii – jakie są w ogóle podstawy teoretyczne tej technologii.

Osobiście, od 2 lat słucham seminariów dr Mehrana Keshe po angielsku, niestety nie robiłem notatek i żałuję, trudno było by mi wysłuchać tego jeszcze raz, ale ponieważ Paweł się zgodził na serię programów, to wykorzystajmy wiedzę, którą zdobył w Instytucie, byśmy wszyscy z tego skorzystali, a też by rozwiązać wątpliwości jakie się pojawiły na temat technologii, m.in. po kilku programach krytycznych, które zakładam powstały właśnie na skutek niewiedzy. I dlatego właśnie chcemy rozwiązać wątpliwości.

Nie znającym tematu polecam zapoznanie się z kilkoma audycjami na YouTube, przykładowe linki poniżej:

Strona Studentów Fundacji Keshe po polsku: http://kfssi.edu.pl
Strona Fundacji Keshe: http://www.keshefoundation.org/

271 komentarzy Pytania odnośnie technologii Keshe cz. 1

 • Kuna

  lincz-samo „wiązanie” jest celem
  przeciez to znasz: dziel i rządż

  Miała być dyskusja, a skończyło się na gównie podrzuconym przez gospodarza

  • Peryskop

   No właśnie – stękał, stękał, postawił cały swój majątek 50,000000000000000000000 zł, aż się wypróżnił publicznie.

   A ile to razy opryskliwie i fałszywie nas tu napominał, żeby mu „z bloga gnoju nie robić”. I znów się sam zafajdał.

   CZY TO NIE WYGLĄDA NA ŻAŁOSNY KONIEC MONITORA POLSKIEGO ?

   Bo tak się ZAWSZE kończy zabawa w kłamstwa i oszczerstwa.

 • lincz

  Zastanawiałem się co myślą ludzie i jak wpływa na nich przekonanie wewnętrzne, oparte jedynie na wierze, kiedy stają po przeciwnych stronach konfliktu politycznego i nie robią tego interesownie. Wydaje mi się, że Keshe ze swoją technologią jest dobrym przykładem. Nikt nikogo nie przekona, bo Keshowcy nie wykażą jasno działania natomiast sceptycy nie dowiodą braku pracy tych po części mentalnych maszyn. Pytanie brzmi komu i w jakim celu może być potrzebne wiązanie intelektualne w tym sporze grup ludzi?

  • Peryskop

   Nie sugeruj, że obie strony sporu są tu odpowiedzialne.

   Klasyczna i wciąż obowiązująca zasada prawa rzymskiego wymaga od twierdzącego, żeby swoje wywody udowodnił.

   Gdzie jest FAKTYCZNIE działający egzemplarz magrava ?
   Tylko już bez youtubków-dla-głupków.

   Kto wikła grupy ludzi w tym pseudo-intelektualnie sporze ?

   Globalnie keszankowcy.
   Lokalnie Amd.in małoPolski.

   W jakim celu ?
   Dla otumaniania społeczeństwa.

  • lincz

   Żeby była jasność, nie jestem przeciwnikiem tej „technologii”, co więcej oczekuję, że urządzenia przysłużą się ludziom. Zauważyłem jedynie fakt zatrzymywania grup adwersarzy w martwym punkcie.

 • ninanonimowa

  —-POLIN – odpoczęliście ? to WY…..Ć !!!! https://www.youtube.com/watch?v=wGh1HkSU8AA

 • Krzyś

  Pytanie odnośnie technologii pana Keshe:
  Kiedy można się spodziewać prezentacji w której w zobaczyć zysk energetyczny zmierzony w postaci ciepla?
  Proponuję aby osobom którym udało się wykonać magrawa, zmierzyć ilość energii potrzebnej do ogrzania 10l wody o 10 stopni. Energia potrzebna do wykonania tego zadania to 10kg*10K*4189,9J/(kg·K) = 418990J co jest rownoważne 116,386111111 kW. Dane tabelaryczne ciepła właściwego wody wzięte z wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Ciep%C5%82o_w%C5%82a%C5%9Bciwe.

  • waruc

   Idea słuszna, ale wyliczenia już nie, 418 990 J to 0,116 386 kWh (oprócz przesunięcia przecinka zabrakło też jednostki czasu)

   • Krzyś

    Dziękuje za weryfikację, Moj błąd, miałem na myśli watogodznię jednostkę pracy (Wh) czyli ilosc dzuli podzielona przez 3600 sekund. Natomiast bardzo proszę o osoby które są w stanie wykonać takie pomiary o podzielenie się wynikami.

   • Krzyś

    Dziękuje za weryfikację, Moj błąd, miałem na myśli watogodznię jednostkę pracy (Wh) wynik otrzymujemy przez pomnożenie wagi wody (1l ~ 1kg) oraz ilosci stopni (roznica miedzy temp koncowwa a poczatkowa) oraz podzieloniu przez 3600 sekund. Natomiast bardzo proszę o osoby które są w stanie wykonać takie pomiary o podzielenie się wynikami.

 • Kuna

  Facet dzwoni na policję i mówi że ktoś się włamuje do jego domu. Policjant mówi mu, że nie ma samochodów żeby przyjechać. Facet się rozłącza i dzwoni jeszcze raz. „Zabiłem włamywacza” – mówi. „W takim razie przyjeżdżamy”. Gdy przyjeżdża policja, okazuje się, że jednak nikogo nie zabił. „Mówił Pan, że zabił Pan włamywacza!” – „A wy mówiliście że nie macie samochodu.”

  https://marucha.wordpress.com/2017/01/05/dunska-policja-w-rozsypce-dzihad-i-imigranci-juz-rozsadzaja-panstwo/#more-62193

 • na początku zaznaczę, że jestem wrogiem tej technologii, bo niszczy człowieka.
  następnie zaznaczam, że wiem o silnym oddziaływaniu „leczeniu” i znam jego przyczynę, mechanizm na jakim jest oparty efekt tworzenia PLAZMY albo inaczej PRANY.
  zmiany psychiki zauważyłem u osób zajmujących się produkcją i ostrzegam wszystkich przed używaniem urządzeń, ale to tylko namiastka oddziaływań.

  wszystkie pomysły z ameryki są skierowane w kierunku Twojej destrukcji. tu sobie wymień ….
  mechanizm oddziałuje na świadomość, a czym ona jest? –
  na pewno NIE jest tworzona w neuronach, i to również, wirus tej wiedzy został już wcześniej zaszczepiony (szczepionkami) wcześniej z ameryki – wyjaśniam, fragment na dole.
  świadomość jest PLAZMą – Praną.
  myślisz neuronem do dałeś si upodlić do poziomu zwierzęcia!

  urządzenia kashe działają na zasadzie mechanizmu wytworzenia kondensatora na przewodach. ta czarna powłoka na pewno nie jest tlenkiem miedzi ale trzeba po prostu badań mikroskopowych aby to ustalić i stwierdzić, że jest to idealny dielektryk o strukturze nano.
  i tu w działaniu objawia się aspekt kwantowy czyli splątanie oddziaływaniem ze świadomością, itd.

  TEN OBCY dający niby „genialny pomysł” wykonawcy materialnemu miał swoje cele do realizacji aby uzależnić człowieka, aby stał się jego marionetką. biedne polaczki i inne sąsiedzkie społeczności dla „wielkich oszczędności” kilku euro wpadają w sidła najeźdźcy.
  „gdzie padlina tam zlatują się sępy”.

  dlaczego kondensator właśnie tak działa, takiej wiedzy nikt nie posiada, teoria o elektrostatyce jest błędna od podstaw, ….

  pierwsza prawda naukowa – mózg myśli!?
  NIE Myśli – cywilizacyjne, naukowe, komunistyczne, ateistyczne kłamstwo !
  dowód – udowodnione prądy na głowie nie mają NIC wspólnego z aktywnością neuronów, gdyż nikt na świecie NIE zna teorii fizycznej udowadniającej w jaki sposób pole elektrom. mogłoby przejść przez 5 warstw elektrolitu, nikt z fizyków na świecie nie potrafi wytłumaczyć tego zjawiska.

  nie kwestionuję obecności prądów i ich zapisów lecz są pochodzenia zewnętrznego…z, jak poniżej.

  druga teologiczna prawda naukowa – kłamstwo, BŁĘDNE tłumaczenie słowa KABOD występujące 100.. razy w Piśmie świętym.
  dowód –
  tłumaczenie jako Chwała – synonim sława – chwała NIE odzwierciedla obrazu i działania urządzenia, które jest nazywane KABOD – org. tłum. Ciężki,

  TO urządzenie PROCESOR KWANTOWY – odpowiada za tworzenie świadomości i wszelkie systemy sterowania – metabolizm, behawior,…działanie kosmosu

  http://www.lifechip.pl
  „Transformacja Teologii w kontekście nauk ścisłych..”
  ISBN 978-83-917420-8-2

  tak, życzą wszystkim takiego urządzenia w domu, i nie zapominajcie o terapiach hormonalnych, suplementach, aparatach do leczenia i diagnostyki, …..

 • Kuna

  „Odnosząc się do wydarzeń z dnia 01.01.2017 w „Cafe Foksal”. Czteroosobowa grupa dwie kobiety i dwóch mężczyzn siedziało przy barze 5 godzinę. Zadowolona z siebie grupa pod wpływem alkoholu zaczęła głośno rozmawiać na temat wyższości religii judaistycznej nad katolicką. Podczas tej rozmowy nazwali najświętszą Panienkę, delikatnie mówiąc kobietą lekkich obyczajów. Te wątpliwości rozszerzali również na boskie pochodzenie Chrystusa. Podkreślali wyższość religii żydowskiej nad katolicką. Barmanka zwróciła im uwagę, że nie są tutaj sami i żeby przestali w taki sposób mówić bo mogą sprawić przykrość innym a na pewno jej, gdyż sama jest katoliczką. W tym momencie jeden z uczestników biesiady, dokładnie partner życiowy blogerki, która napisała te oszczerstwa, rzucił w barmankę jakimś przedmiotem. Barmanka powiedziała, że nie toleruje takiego zachowania i poprosiła o opuszczenie lokalu. Towarzystwo odmówiło. Dwóch klientów lokalu poprosiło państwa o to samo co barmanka. Naprawdę w sposób kulturalny, nie padło ani jedno przekleństwo ani jedna groźba po za informacją, że zostanie zawiadomiona policja. Podczas tej rozmowy męska część biesiadników rzuciła się na klienta stojącego w obronie barmanki. Drugi agresor został obezwładniony i przytrzymany przez drugiego obrońcę. Kiedy szamotanina się zakończyła i drugi agresor został puszczony, towarzystwo blogerki znowu przypuściło atak… tym razem rzucają kuflami trafiając przy tym barmankę i jedną z klientek. Sytuacja wewnątrz lokalu została opanowana, agresorzy zostali wypchnięci na zewnątrz i nie stała im się przy tym krzywda. Towarzystwo blogerki odgrażało się przy tym, że ma kontakty z Gazetą Wyborczą i „załatwi” lokal. Wydawać by się mogło, że to koniec.. ale nie. Na zewnątrz rzucali jeszcze w szyby lokalu metalową popielniczką i innymi przedmiotami. Opatrzność, Tej którą obrażali sprawiła, że nie stała się krzywda podczas próby wybicia szyb w lokalu przez blogerkę i jej towarzystwo. Potem przyjechała policja.

  https://marucha.wordpress.com/2017/01/05/warszawa-kelnerzy-pobili-i-wywalili-ich-z-modnej-knajpy-bo-rozmawiali-o-zydach/#more-62213

 • Chudy

  moje pytanie , jaki dom lub jaka mało firmę zasila już darmowa energia Kesha ?wystarczy mi jeden link jako odpowiedz .

 • Jerusalem
  4 żołnierzy izraelskich zginęło w zamachu dokonanym ciężarówką.

  http://antymajdan2.blogspot.com/2017/01/jerusalem-atak.html

 • lincz

  Keshe – Telefon Komórkowy – Magrav Samochodowy
  https://www.youtube.com/watch?v=B2P5WZ_Q2Xc

  • Ciekawyyy

   Jak w banku ekran telefoniku zakłóca sam Szatan Keschak 🙂
   Chyba nikt i nic w ostatniej dekadzie nie dał-o tylu powodów do spekulacji.

 • poprawczak

  Pytanie: Skoro magrav produkuje plazmę a nie normalny prąd elektryczny to w jaki sposób działają podłączone do niego urządzenia elektryczne, np. żelazko? Przy zwykłym prądzie wiadomo, drut oporowy rozgrzewa się kiedy przepływa przez niego prąd i oddaje ciepło do stopki żelazka. Ale drut pokryty nano powłoką jest idealnym przewodnikiem a plazma nie płynie jak zwykłe elektrony więc skąd opory prądu i ciepło? Proszę o wyjaśnienie.

 • waruc

  Magrav to współczesna wersja baśni Andersena „Nowe szaty cesarza”.
  Ja, póki co, twierdzę, że król jest nagi 🙂

  • Admin

   Założysz się, że nie jest nagi? Daję w zakład cały mój majątek.

   • Przem

    Doceniam wiare i pewnosc w dzialanie maggrava jednak warto sie.zastanowic skad te watpliwosci ? Ludzie nie widzieli dzialajacego, tylko sporo podrobek na youtube oraz wywiady z ludzmi ktorzy ie umieja policzyc mocy zuzywanej. Ja kiedys chcialem zrobic jakis publiczny pokaz ale nie znalazlem nikogo kto sprzedalby lub zrobil test poazujacy spadek zuzycia pradu chocby kolo 20 procent. Nikt ie chcial dac gwarancji.
    Po wielkiej akcji w NY kiedy keshe mial dac pokaz ale im sie nie udalo (niby dzialanie sluzb, chociaz ponechali na pokaz bez zapasowego) dalem sobie spokoj i czas wtedy mowilo sie ze magrav musi naladowac sie…
    TERAZ MARKU prosze zrob Ty test i miejsce gdzie kazdy niedowiarek moze obejrzec a jak nie to przyjechac ze swoim sprzetem i zobaczyc by raz na zawsze skonczyc ten spor.
    Prosze nie krytykowac bo jed i i drudzy wiecie ze to jest jedyny sposob. Minelo juz zbyt duzo czas by dalej czekac.
    Z powaza Przemek

   • Kuna

    Gospodarzu!
    Ale po co zastawiać cały majątek?
    Wygląda to, jak atak jakiejś manii.
    Ludzi trzeba przekonać faktami.

    • Admin

     Chcesz fakty, to płać!
     Jeśli jesteś takim sceptykiem, to dlaczego się nie założysz? A jeśli nie jesteś pewien swojej racji, to po co szczujesz?

    • Kuna

     Ale za co mam płacić?
     Za towar z youtuba?

   • waruc

    Z dwóch zakładających się – jeden jest głupi, drugi nieuczciwy 🙂

   • Ciekawyyy

    Lepiej nie umawiać się publicznie ponieważ może to zostać wykorzystane w niecny sposób przez osoby złowrogie a mściwe

    ((((Uchwalona w 2009 r. tzw. ustawa hazardowa zakazuje nie tylko organizowania, ale i uczestniczenia w grach hazardowych przez internet, poza zakładami, które są urządzanie na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Lista firm mających takie zezwolenia jest dostępna na stronach internetowych resortu. Wygrane w zakładach organizowanych przez te firmy również będą opodatkowane w wysokości 10 proc. ))))

    Chyba Notariusz odmówił by poświadczania w umowie takiego zakładu.

 • bemek

  Pery, ale ty ćwoku od Pana Juliusza to się ucz błaźnie. Jemu buty możesz czyścić.
  Przepraszam gospodarza, ale u sraluchy mam bana, a widać pery się tam nawet nieźle dogaduje.

  • Kuna

   Majestic- masz ADHD, że Cie tak mnóstwo na blogu, czy płatne od posta?
   Palec boli od przewijania twoich postów

 • kosmita

  ludzie jak bogowie !!! a tu same niewolnicy-szabas-goje !!! widze ze nadal sie niczego nie nauczyliscie !!! czy ktokolwiek z Was zadał sobie pytanie ? co ja tu robię , po co tu się znalazłem … Boskie istoty zostały zwabione w ludzkie ciała przez swoich kapłanow na Atlantydzie i dalej oddają swoje pokłony głupszym od siebie istotom pasożytniczym zwanymi bogami i dalej nic niechcą wiedzieć i nic rozumiec !!! moje gratulacje !!! bądzcie dalej niewolnikami swoich pasozytow !!! mam pytanie ? czy was jeszcze dupsko nie bil od dojenia z was energi i dymania was ??? bo ja widzę ze nawet umieranie wasze w męczarniach za waszych pasożytow-bogow i tak was niczego nie uczy… Ludzie jak Bogowie a tu same szabas-goje…!!!

  • Ciekawyyy

   Naprawdę zastanów się Mayesticu zanim podasz odnośnik do takich skrótów myślowych idiotycznie prostych przepisów niczym na szarlotkę
   https://krystal28.wordpress.com/2014/08/25/jak-opuscic-system-reinkarnacji/
   (((( Jak opuścić system reinkarnacji ))))
   jedna ze wskazówek treści :

   (((( Ostatecznie, odnajdziesz swój prawdziwy pokój, gdy zdasz sobie sprawę że jesteś ŹRÓDŁEM/TWÓRCĄ i masz zdolność tworzenia światów i galaktyk, które są harmonijnie wypełnione miłością poza tym systemem kontroli.))))

   Dla kogo te porady – już nieżywych ( tacy są wybitnie zajęci tym niezdolni rozpoznać cokolwiek właściwie) czy tych którzy naiwnie mniemają że ,,rozumiejąc” teksty pisane zastosują ich sens będąc już w stanie bez ciała ?

   • Majestic

    to nie tak , swiadomosc ! https://www.youtube.com/watch?v=kPih1So4Bow albo tak zgodnie z świadomością https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA będziesz tym co sobie sam wykreujesz a iluzja tylko na to czeka aby dać odpowiedz .

    • Majestic

     dla żywych za życia ziemskiego w „materii”

    • Majestic

     przepis każdy z osobna musi mieć , na ile się uwolnisz od wszystkiego czego doznałeś na tyle będziesz wolny ,wolność to absolutna niepodległość i niezależność .

    • Ciekawyyy

     Mayesticu na bełkotni cwanej pani Krystal az się roi od takich prostych przepisów dla każdego żywego lecz niezmiernie naiwnego ponieważ problem w tym że ostatnim jakiemu udało sie opuścić krąg inkarnacji był być może Chrystus zresztą to tylko moje przypuszczenie oraz na pewno Budda Siakjamuni konkretnie to osiągnął/wszedł tak zwaną Paranirvanę.
     Te ezotyreczne bełkotnie w stylu gangam nev age to bardzo niebezpieczne studnie dezinformacji.

    • Ciekawyyy

     Mayesticu nie powtarzaj bezkrytycznie takich uproszczeń po śmierci takiej już prawdziwej nieodwracalnego procesu czyli rozpuszczeniu elementów (to nie stany jakich doświadcza/relacjonuje Dariusz) wielokrotnie wzrasta percepcja
     zazwyczaj skutkuje to nawet u bardzo zawansowanych w danej praktyce za życia iz dziecinnie łatwo o błąd w emocjach tym i rozpoznaniu.
     To podobnie jak jeździsz po asfalcie nawet i mokrym (za życia) a nagle (po pełnej śmierci) musisz bezwypadkowo po lodzie oczywistym jak łatwo o błąd prawda ?
     Dlatego adepci (np. linie tybetańskie ) poświęcają całe życia na praktyki aby będąc już na lodzie żadnego błędu nie popełnić no ale u ezoteryków to bułka z masłem oczywiście teoretyczna papką dla naiwnych.
     Gdyby wyzwolenie/oświecenie było takie proste to osiągało by je tysiące jak nie setki tysięcy ludzi rocznie.

    • Przem

     Do ciekawy ? Dlaczego niby Jezus nie pokonal (opuscil) kolo reinkarnacji, a Bubba na pewno tego dokonal. Skad ta pewnosc.
     Najbardziej mnie zastanawia czemu ci wysokorozwinieci mistrzowie wschodu o najwyzszych z najwyzszych poziomach tak malo oddzialuja na Ziemie? Czemu przez ich imie nie wyrzuca sie zlych duchow ?
     Spotkalem sie z stwierdzeniem ze buddyzm i pochodne religie naleza do doktryny lucyferianskiej. Cos w tym jest jest to ciekawa droga ale czy prowadzi do celu ?

    • Ciekawyyy

     Chrystus to nie moja bajka Przemo a na skutek właśnie doktryn wiadomo czyjej produkcji stał się jak dla mnie niepojęto-niewiarygodnym po za tym zupełnie jakbyś zapomniał o przepowiedni jakoby ma powrócić na Ziemię, no chyba nie inaczej jak w ciałku co nie ?
     Mistrzowie nie tworzą zbiorowych religii stąd i brak jak nazwałeś oddziaływania na Ziemię zaś do przeciętnego adepta praktyk złe duchy jakoś nie mają ochoty podczepiać się
     Cos mi się wydaje że jak nazwałeś doktryna lucyferańska to made in Watykan zaś drogi praktykujących prowadzą do wyzwolenia.

   • Przem

    Zle duchy sie nie podczepiaja, czy da sie to zweryfikowac, raczej nie tedy droga. Sporo madrosci i na wschodzie mozna znalezc. Nauki i filozofia Rudolfa stainera czy blawackiej nie przekonuja mnie. Sam ich poczatek uznania szatana jak mocy ktora poswiecila sie by zaistniala wolna wola dobro i zlo sa relatywne a tego sie wystrzegam prawda i dobro dla mnie sa bezwzgledne.
    Troche wtracilem z innego tematu ale mi sie skonarzylo. Co do buddy to mam dystans. Pierw zglebie nauki Chrystusa jak tam nie znajde odpowiedzi zaczn3 szukac na wschodzie. Zreszta Lama mowil ze ich droga rozwoju jest buddyzm a my europejczycy mamy swoja… za wszelkie wskazowki dzieki

    • Ciekawyyy

     (((( Zle duchy sie nie podczepiaja, czy da sie to zweryfikowac, raczej nie tedy droga.))))
     Jednym z pewnych weryfikatorów są aż przepełnione Zakłady Karne oraz opieki psychiatrycznej można sprawdzić jaki odsetek z pensjonariuszy to adepci Sang Buddyjskich tudzież innych linii nauk D.Wschodu ?
     Madam Bławacka dała podwaliny do Nev Ageowskiej papki czyli zdeformowanych nauk D.Wschodu w zalewie Chrystusowej z przewodnią rolą kosmicznych braci orbitujących w pogotowiu z odsieczą dla utrudzonej ludzkości.
     Nie odstręczam od Chrystusa Lama trafnie podkreślił więzi kulturowe wręcz związki karmiczne lecz najważniejsze poczucie więzi/oddania – jeśli Chrystus to należy Go odszukać w sobie – powodzenia Przemo.

    • busia

     nie marnuj czasu na nauki wschodnie ,juz to przerobione,szkoda slow

 • greg2014

  PROSZĘ O KOMENTARZE TYLKO Z PYTANIAMI!!! Pozostałe proszę umieszczać w poprzednim wpisie.==

  A kto to będzie czytał ??
  To żywy blog.
  Większych bredni na raz nie spotkałem na tym blogu..
  W tym temacie.

 • Przem

  Może dlatego żydzi pochodzą od matki.

  Po latach od zsekwencjonowania genomu neandertalczyka badacze przyjrzeli się bliżej chromosomowi Y – temu, który warunkuje płeć męską. I odkryli coś dziwnego. Mimo że istnieją dowody na to, że ludzie krzyżowali się z neandertalczykami wielokrotnie, to jednak nasz chromosom Y nie ma nic wspólnego z neandertalskim. Innymi słowy neandertalskie DNA z chromosomu Y z jakiegoś powodu nie przeniosło się do naszego DNA. Dlaczego?

  Wcześniejsze badania pokazały, że DNA współczesnych Europejczyków i Azjatów zawiera od 1 do 3 proc. domieszki pochodzącej od neandertalczyków. To ślad po tym, że oba gatunki, zamieszkując te same ziemie na przestrzeni kilkudziesięciu tysięcy lat, wielokrotnie nawiązywały ze sobą kontakty seksualne. Tymczasem badania liczącego 49 tys. lat neandertalskiego DNA z jaskini El Sidrón w Hiszpanii dowodzą, że DNA z chromosomu Y neandertalczyków w najmniejszym nawet stopniu nie zostało przeniesione na ludzi współczesnych. To by sugerowało, że z jakiegoś powodu ludzkie kobiety i neandertalscy mężczyźni nie byli kompatybilni pod względem rozrodczym. Tylko z jakiego powodu?

  Naukowcy znaleźli na to odpowiedź w DNA z jaskini El Sidrón. Chodzi o mutacje w trzech genach odporności, włączając w to gen odpowiedzialny za wytwarzanie antygenów, które mogą wywołać reakcję immunologiczną w organizmie ciężarnej kobiety prowadzącą do odrzucenia płodu i poronienia. Dotyczyło to wyłącznie męskich płodów zawierających „niekompatybilny” chromosom Y. Żeńskie płody były niezagrożone.

  Tak więc mimo że do kontaktów seksualnych neandertalskich mężczyzn z ludzkimi kobietami dochodziło zapewne wielokrotnie, to z tych związków niezwykle rzadko mogły narodzić się zdrowe dzieci płci męskiej. To zapewne przyspieszyło wyginięcie neandertalczyków, zaś wkład neandertalskiego DNA u Homo sapiens był przekazywany zasadniczo tylko w linii żeńskiej.

  http://www.crazynauka.pl/kobiety-homo-sapiens-nie-mogly-miec-synow-z-neandertalczykami/

  • Przem

   Ciekawe badania odnośnie ras przeprowadzono w Rosji. Rozróżnienie narodowości ( rasy) po kolorze krwi.

   Wnioski:
   Na podstawie powyższego można wysnuć następujące wnioski:

   1. Określenie Różnych Narodów po Krwi Odczynnikami w naszych przypadkach dało możliwość odróżnienia krwi Żydowskiej od Rosyjskiej.

   2. proces utleniania żydowskiej krwi przebiegł szybciej niż rosyjskiej. W sądowo-medycznych badaniach ta reakcja powinna dać następujące wskazówki; przy małżeństwach mieszanych brak reakcji na naszym materiale daje wskazanie wpływu jednego lub drugiego narodu. Sławiano-Aryjczycy wiedzieli, że duchowe cechy udzielają się dzieciom po męskiej linii, a umysłowe po kobiecej. Współcześni uczeni tłumaczą to tym, że geny, które przekazują zdolności umysłowe dziedzicznie, rozmieszczone są wzdłuż całej linii chromosomu X. U kobiet takie chromosomy są dwa (XX), a u mężczyzn – jeden (XY), dlatego geny, odpowiedzialne za intelekt, u kobiet są silniejsze.

   Nasi przodkowie wiedzieli, że przewaga intelektu nad duchowością prowadzi do demonizmu, dlatego Sławiano-Ariowie (Aryjczycy) prowadzili swój ród w linii męskiej, przekazując takim obrazem swoim spadkobiercom jakość Rasy. Twary zaś do dnia dzisiejszego pochodzą z linii żeńskiej, na skutek czego ich potomkowie pielęgnują cechy pasożytów. Znalazło to odzwierciedlenie w ustaleniu narodowości: na przykład, jeżeli ojciec jest Rosjaninem lecz matka Żydówką – dzieci są uważane za Żydów.

   • greg2014

    Link podaj!

   • Majestic

    „Nasi przodkowie wiedzieli,” nie lepiej Nasi Słowiańscy przodkowie ? a niebieska krew ( błękitna ) to ten sam pomiot gadów ?

    • Przem

     Cytowałem. Błękitna krew to czynnik rozpoczęty przez Kaina syna Ewy i humanoida zwanego wężem. Potem rasa olbrzymów, dalej neandertalczycy czarni i żydzi.

     Żydzi pochodzą od czarnych? (słowa rabina Finkelstaina)
     Cóż, czarni [dosł. schwatzers], niech prawda stanie się znana, przybyli tu z naszym ojcem, Lucyferem, 75.000 lat temu, kiedy on przegrał walkę. Ale tylko chwilowo, w niebie, bo my wracamy. My jesteśmy powracającymi dziećmi, jeśli w ogóle byli tacy.

     Wiesz, to jest najciekawsze, niedawno wyszedł raport, oh, kilka miesięcy temu, tutaj, rabinie, o etiopskich żydach w Izraelu. To są czarni żydzi. A Żydzi w Izraelu ich tam nie chcieli, i Etiopczycy, czarni żydzi, powiedzieli: oh, nie, my jesteśmy żydami, my tu również należymy. Cóż, jak to [niezrozumiałe, brzmi jak „dla nich lud’], dlaczego ci czarni Żydzi, a Żydzi w Izraelu ich nie chcieli. Czy byli jakąś hańbą, czy co?
     AF: Kto chce mieć bandę schwartzów na swojej ziemi? Wy nie chcecie schwartzów tutaj. Tam są pewni rabini, którzy udali się do Euforii, i powiedzieli: oh, my również chcielibyśmy być żydami. Śmiejemy się i mówimy: OK, zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem.
     Było kilku rabinów, którzy tam, w Etiopii, zarobili trochę pieniędzy. Ale każdy Żyd wie, że schwartzer nigdy nie może być Żydem. I nie chcemy by zabrudzali sąsiedztwo w Izraelu. Dajemy im sąsiedztwo tu, w Ameryce. Dajemy im białe kobiety do spółkowania, żeby zniszczyć obie rasy

     Fragment wywiadu http://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html

  • Ania

   Nie mamy z nimi NIC WSPÓLNEGO.
   To oddzielny, wymarły gatunek.

   • Przem

    Podobienstwo genow a podonienstwo Dna to nie to samo. Nie twierdze, ze jestesmy potomkami neardeltaczykow tylko doszukuje sie wiezor krwi i Dna naszej informacji z jaka sie rodzimy. Oczywiscie dna sie zmienia. To jak cos z zyciem jak sie.pokierujemy orez tysiace innych czynnikow zdecyduje dokad dondziemy jednak z natury te zmiany nie sa wielkie. Zwiekszajmy swiadomosc. 🙂

 • Majestic

  „NTV – Janusz Zagórski | Niezależna Telewizja” nie działa!!? wie ktoś dlaczego ?

  • nemo

   Nie wiem. Ty mi powiedz. Przecież po to zrobiłeś tu ten wpis.

  • RealityMicha

   Co TY znowu panikę siejesz!!
   Znam Janusza osobiśce!
   Dziala!!

  • Majestic

   „”””wie ktoś dlaczego ? „”” „Nie wiem. Ty mi powiedz. Przecież po to zrobiłeś tu ten wpis.” Idiotów szukasz ?!! czy się jedynie pomyliłeś ? pytam się dlaczego ? i mam Ci odpowiedzieć dlaczego !!?

 • rav148

  A może ktoś pana zahipnotyzowal, ze jest pan tak zapatrzony na tego człowieka (na poważnie pisze)
  Wygląda mi to na taki przypadek jak z robertem bernatowiczem który jest zaprogramowany na wiarę w oficjalną wersję 9/11 i nic nie jest w stanie tego zmienić

 • Corsair

  Panie Marku, wiem, że świat jest pełen różnych ludzi. Ponieważ wiele już w życiu widziałem to staram się podchodzić do osobistych zaczepek, jak pies rasy bernardyn do podgryzającego go psa marki ratlerek. Zauważyłem też z przykrością, że niektórzy na tym skądinąd bardzo pożytecznym blogu pełnią rolę „stańczyka” – chociaż podobno był to bardzo mądry błazen i chyba go teraz pośmiertnie obraziłem. Więc napiszę raczej – pełnią rolę pożytecznych idiotów. Mam jednak z tym problem, bo mam wrażenie, że ta cała nienormalna sytuacja jaka jest udziałem w naszym życiu codziennym, przecieka również do tego bloga, który chciałoby się żeby był hermetyczny na poszczekiwanie takich ratlerków. Celowo nie tykam tu nikogo personalnie. Zostawiam Pana roztropności tę myśl, a Pan Panie Marku zrobi co będzie chciał. Pozdrawiam.

  • Majestic

   Ci co eksponują argumenty za i przeciw to to jest normalny tok dla wspulnego dobra , ale ratlereki .które chcą wylacznie kąsać to precz !Tesla podobnie walczył z podobnymi, nawet słonia zabili publicznie aby go zniszczyć laboratorium spalili wiec dla takich fanatyków manipulatorów zazwyczaj płatnych, bo to zagraża ich egzystencji pasożytniczej mówmy stanowcze NIE, i to jak ktoś ma problemy ze wzrokiem jak Stasiu robi https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U niech zakładają swoje blogi i głoszą tam ewangelie belzebuba .

 • Extazed

  Pytanie:
  Dlaczego walcząc o wolność sam adminie ją ograniczasz? Nie potrafisz udowodnić konkretnej rzeczy w sposób taki, który zamknie usta wszystkim niedowiarkom włącznie ze mną – co oznacza że pole do dyskusji jest otwarte i można mieć różne opinie na ten temat. Ty zaś „zezwalasz” na jedyne ukierunkowane myślenie i tak jak z religią – albo wierzysz i jesteś z nami albo wypier****. Tak to wygląda. Sądzę że to bardzo mocherowe podejście.

  • Admin

   Manipulancie! Uczyli cię tego, czy jesteś tak perfidny?
   Wiesz, że wielokrotnie zamieszczałem linki do działających urządzeń, prezentowanych nawet przez ludzi z tytułem naukowym.
   Nikt nie zareagował nawet na moją ofertę oddania całego swojego majątku jeśli bym przegrał zakład odnośnie tego czy technologia Keshe działa czy nie. Jesteś gotów? W razie przegranej drugiej strony żądam tylko przekazania 50,000 zł na cele filantropijne przeze mnie wskazane. Mój majątek jest znacznie większy, sam samochód jest prawie tyle wart.
   Jestem gotów się założyć, gdyż nie mam zamkniętego umysłu i widzę co się dzieje. Żadne oszustwo nie przekonało by dziesiątek o ile nie setek tysięcy ludzi do zaangażowania się w nie. Proste.

   • Extazed

    Raczej jestem perfidny bo nikt mnie tego nie uczył. Oglądałem kilka tych filmów o których wspominasz, i śmiem twierdzić że nagrania a dokładnie funkcjonowanie to czysta mistyfikacja oparta na naiwności. Według moich obserwacji urządzenia posiadają ukryte źródła prądu, gdybym mógł fizycznie je zweryfikować stawiam wszystko, że udałoby mi się obalić wszystko to o czym piszesz. Pytanie: W jaki sposób można fizycznie zweryfikować nagrania? Hmm? Chętnie się tego podejmę, dlatego żeby udowodnić że to fake, fake, fake jak ponad pół internetu.

   • Kuna

    jest pytanie, nie ma odpowiedzi:
    Kto finansuje keszaka?

   • Przem

    Doceniam wiare i pewnosc w dzialanie maggrava jednak warto sie.zastanowic skad te watpliwosci ? Ludzie nie widzieli dzialajacego, tylko sporo podrobek na youtube oraz wywiady z ludzmi ktorzy ie umieja policzyc mocy zuzywanej. Ja kiedys chcialem zrobic jakis publiczny pokaz ale nie znalazlem nikogo kto sprzedalby lub zrobil test poazujacy spadek zuzycia pradu chocby kolo 20 procent. Nikt ie chcial dac gwarancji.
    Po wielkiej akcji w NY kiedy keshe mial dac pokaz ale im sie nie udalo (niby dzialanie sluzb, chociaz ponechali na pokaz bez zapasowego) dalem sobie spokoj i czas wtedy mowilo sie ze magrav musi naladowac sie…
    TERAZ MARKU prosze zrob Ty test i miejsce gdzie kazdy niedowiarek moze obejrzec a jak nie to przyjechac ze swoim sprzetem i zobaczyc by raz na zawsze skonczyc ten spor.
    Prosze nie krytykowac bo jed i i drudzy wiecie ze to jest jedyny sposob. Minelo juz zbyt duzo czas by dalej czekac.
    Z powaza Przemek

    • Admin

     Nie, bo jest taka masa dezinformacji na temat Keshe i jego technologii. Niedługo będzie zimny prysznic jak się dowiecie kto to robi.

    • Admin

     „Ludzie nie widzieli dzialajacego”. Przecież filmików z działającymi nie brakuje.

   • Peryskop

    To się świetnie składa że masz majątek, którego część w kwocie 50.000 zł (bo 50,000 to i ja mam w portfelu 🙂 ) jesteś gotów przeznaczyć na udowodnienie, że magrav działa.

    Wystarczy to na zakup CO NAJMNIEJ 1 magrava, i na sukces !

    Po redukcji rachunków bardzo szybko wycofasz nakłady, no i będziesz za friko ładował swoją nową Teslę z autopilotem.

    A przede wszystkim zwołacie z P. Braszką i Janem T. Wielką Konferencję, na którą przyjedzie pół Dęblina.

    Oraz sam Mehran K., bo zapewne będzie chciał na własne oczy zobaczyć działającego magrava jeszcze przed upływem zapowiedzianego okresu 100 lat na realizację jego „fenomenalnych” ” wynalazków”.

    Prawda, że prosta jest ta recepta na sukces ?

    No to do dzieła Nasza Nadziejo Ludzkości Skołatanej !

    • Admin

     Gromadź te swoje wpisy, niedługo je wykorzystamy w filmiku o twardomózgowcach z tytułami naukowymi i dezinformatorach. 🙂

    • Peryskop

     Spoko. Wszystkie istotne wpisy są zgromadzone, zdublowane i rozlokowane gdzie czeba.

     Także bałamutne zapewnienia Amdina, puste obietnice, oraz pogróżki i podłe insynuacje pod adresem osób wysuwających uzasadnione zastrzeżenia do plazmoizmów keszankowych.

     Jaki jeszcze kit każą ci tu wciskać zagubionym ludziom ?

   • Peryskop

    Ad,min 8 stycznia 2017 at 10:49
    Nikt nie zareagował nawet na moją ofertę oddania całego swojego majątku jeśli bym przegrał zakład odnośnie tego czy technologia Keshe działa czy nie. Jesteś gotów? W razie przegranej drugiej strony żądam tylko przekazania 50,000 zł na cele filantropijne przeze mnie wskazane. Mój majątek jest znacznie większy, sam samochód jest prawie tyle wart…

    Sprawdź.
    Bo może on wart 50,00000000000000000000000000000000 zł ?

   • ninanonimowa

    —- mam spory obiekt do ogrzania. Uwierzyłam Panu i poprosiłam kogoś z rodziny aby zainteresował się wynalazkami KESZE. Po jakimś czasie odpowiedział mi ! nie mam kasy 500$ za coś tam , co wdg mojej wiedzy NIE DZIAŁA ,bo nie ma prawa . Tak w ogóle ! nie zawracaj mi głowy więcej HOCHSZTAPLERAMI. Wyzwij mnie Pan, wyzwij mojego kuzyna/ genialny umysł / za to ,że ………… nie miał 500$ na kupienie DARMOWEJ ENERGII KESZE.

 • Peryskop

  Zapalenie płuc a szczepienia

  Prof. Maria Majewska mejlem 8.01.2017

  Załącznik : Vaccinations autism paper.docx

  Amerykańskie badanie, które wkrótce po opublikowaniu zostało obrzucone anatemą i usunięte z internetowego czasopisma oraz innych stron Internetu, wykazało, że szczepienia zwiększają zachorowalność dzieci na zapalenie płuc, zapalenie ucha środkowego, alergie, choroby neurorozwojowe, w tym autyzm, ADHD, i niedorozwój umysłowy. (Badanie to zostało wykonane z wykorzystaniem prywatnych funduszy.) Zatem, by chronić dzieci przed zapaleniem płuc trzeba raczej unikać szczepień niż aplikować im okaleczające i zabójcze szczepionki pneumokokowe.

  Warto sobie zachować kopię tego cennego abstraktu. Nauki medyczne są dziś tak skandalicznie skorumpowane, że trudno je nadal nazywać naukami. Są to już tylko głównie zakłamane reklamy leków, fałszerstwa medyczne i farmaceutyczna propaganda, którym zupełnie nie można ufać. Lekarze i rodzice muszą zdawać sobie z tego sprawę. Kartele farmaceutyczno-medyczno-wydawnicze oraz usłużne im rządy cofnęły nas więc do średniowiecza.

  Obserwowanymi skutkami tej medycznej szarlatanerii są skracanie się średniej życia ludzi w USA i w Polsce, wzrost umieralności ciężarnych kobiet i dzieci, oraz generacje chronicznie chorych, trwale okaleczonych dzieci i młodzieży. Można przewidywać, że XXI wiek będzie okresem regresu ewolucyjnego człowieka. Znaczny spadek inteligencji ludzi prawie we wszystkich krajach obserwuje się już od kilku dekad łącznie z epidemiami autyzmu, ADHD i upośledzeń umysłowych.

  xxxxxxxxxxx
  xxxxxxxxxxx
  xxxxxxxxxxx

  ważne

  To trzeba wiedzieć. Doszły mnie wieści, że dr Dabrowska zamknięta w psychuszce w tajemniczych okolicznościach zmarła.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/w_usa_morduja_a_w_polsce,p201952779

  • Irol

   POTWIERDZAM!!! Szczepienie tak zwaną szczepionką przeciw grypie zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na zapalenie puc i ucha środkowego, oraz znaczace oslabienie odpornosci ( AIDS?). Sprawdzone na sobie. Najgorsze jest to, że skutki są rozciągnięte w czasie, na tyle, ze teoretycznie brak bezpośredniego związku z tą szczepionką, oraz zapalenie płuc potrafi wystąpić w formie tzw. ( uwaga nowomowa felczerska) bezobjawowego zapalenie płuc. Dodatkowo, z mojego osobistego doświadczenia wynika, że i inne szczepionki są zakażone aktywnymi bakteriami i wirusami które jako NOP powodują np. zapalenie opon mózgowych.

 • sowizdrzał

  Jeden poseł z okręgu, to dziś podstawowe narzędzie obywateli, w walce z politycznymi obłudnikami Europy narodów bez granic.
  http://si.neon24.pl/post/136234,kolektywne-liberum-veto

 • lincz

  Spróbuję się skontaktować z tym specjalistą.”Magrav do Centralnego Ogrzewania domu jednorodzinnego i mieszkania ”
  https://www.youtube.com/watch?v=gxy0WrIzQ_o

  • lincz

   Dlaczego PiS idzie drogą na zatracenie – prof. Jerzy Robert Nowak
   https://www.youtube.com/watch?v=FLKnOudr7QY

  • Ciekawyyy

   Trzy fazy, sześć grzałek – sześć magravów no i oszczędność około czterech klocków 🙂

   Chyba się trochę zapętlił ten znawca nie buddyzmu tybetańskiego
   https://www.youtube.com/user/MajdaSlawomir/videos

   • vdo

    Obejrzałem to video. O Boże dowolnego wyznania. Niech ludzie którzy nie ukończyli technikum nie publikują się na takie tematy w internecie. Z własnego nieuctwa człowiek zrobił teorię oszczędności na urządzeniu Magrav. Może być humanistą, rozumiem to ale po co publikuje te bzdury i sie ośmiesza?
    Tam nie ma żadnych „oszczędności”, człowiek nie rozumie zasad działania obwodu elektrycznego które były dawniej, za szatańskiej komuny wykładane w II klasie technikum. Nie zna prostego rachunku mocy.

 • Kuna

  Pytanie
  Kto finansuje keszaka?

  • PanSmetek

   Ludzie przestancie sie interesowac jakims tam ;keszakem.Tylko patrzcie na naszych rzadzacych Ktorzy sprowadzaja na nasz kraj obce armie.W jakim celu??????
   To wszystko ma znamiona ;;ZDRADY NARODOWEJ;;A na to powinna byc WYSOKA KARA dla rzadzacych naszym krajem.OBUDZ SIE NARODZIE SLOWIANSKI.Bo przez nasza ;INTELEKTUALNA SPIACZKE.NASZ KRAJ MOZE BYC ZNOW OBRUCONY W PROCH.WIEC BUDZ SIE NARODZIE POLSKI………
   I NIE BAC SIE PISAC CZY MOWIC ;;;PRAWDE.Wladza ktora nie sluzy NARODOWI POLSKIEMU ;;;;;;;MUSI BYC USUNIENTA .

   • Admin

    Chyba nie rozumiesz w czym jest rzecz. Keshe zmieni nasz cały świat, a nie żadne wojska. Owszem, może sporo ludzi zginąć, niestety – jesteśmy w złej lokalizacji, ale świat nie jest mały, a ludzie pracują…