Rewizja Sanepidu u Jana Taratajcio. Powodem m.in. sprzedaż MMS i boraksu.

Najpierw przyszli po komunistów, ale się nie odezwałem, bo nie byłem komunistą.
Potem przyszli po socjaldemokratów i nie odezwałem się, bo nie byłem socjaldemokratą.
Potem przyszli po związkowców, i znów nie protestowałem, bo nie należałem do związków zawodowych.
Potem przyszła kolej na Żydów, i znowu nie protestowałem, bo nie byłem Żydem.
Wreszcie przyszli po mnie, i nie było już nikogo, kto wstawiłby się za mną.

Martin Niemöller

taratajcio-twarzPrzed chwilą zadzwonił do mnie Jan Taratajcio z informacją, że ma w swoim miejscu pracy rewizję Sanepidu i policji. Nastąpiła ona po „donosie”, chodzi głównie o boraks i chloryn sodu (z którego można zrobić MMS). Jan zaleca poczekać na ekspertyzę Sanepidu, ale wszyscy wiemy po co jest ta instytucja i komu służy.
Zauważmy, że Sanepid nic nie zrobił gdy druga co do wielkości na świecie firma farmaceutyczna Baxter próbowała wymordować miliony ludzi skażoną wirusem ptasiej grypy szczepionkę na świńską grypę 72 kg zabójczego materiału szczepionkowego było rozesłane do różnych krajów – tylko laborant w Czechach go sprawdził na fretkach i z trwogą stwierdził, że fretki pozdychały. Tak by się stało z milionami zaszczepionych osób. Gdzie był wtedy Sanepid?
Czy teraz Sanepid sprawdza co wstrzykują małym dzieciom?! Szczególnie, że od nowego roku pewne szczepionki, które prawdopodobnie powodują sterylność u dziewczynek (Gardasil) będą wstrzykiwane przymusowo!!

Można podejrzewać, że jest to kolejny etap nagonki na tzw. medycynę alternatywną i bioenergoterapeutów. W dalszym biegu można się obawiać, że celem będzie technologia Keshe, która stanowi największe zagrożenie dla mafii medycznej i nie tylko. Zatem apeluję o poparcie dla Jana i nagłośnienie tego co się dzieje w tym kraju.

Czy przypadkiem atak na Jana Taratajcio nie jest testem na społeczeństwie jak zareaguje na zamknięcie czy też zablokowanie jednego z czołowych krytyków ludobójstwa szczepionkowego?
Czu następną osobą, u której odbędzie się rewizja będę ja? A może Justyna Socha, co do której atak sądowy się nie udał, gdyż miała wielkie poparcie społeczne i sprawa zabójczych szczepionek została tylko jeszcze bardziej nagłośniona.
 
Jeśli ktokolwiek sądzi, że atakiem na Jana Taratajcio zamknie się nam gęby, to się grubo myli. Ja nie zamierzam siedzieć cicho – zamykajcie mnie, zobaczymy jak to się przełoży na „powodzenie” waszej agendy ludobójstwa szczepionkowego i innych „lekarstw”, które masowo zabijają Polaków i inne narody!

Rewizja rewizją, Sanepid ma do tego prawo, ale przecież wszyscy doskonale wiemy, i są na to tysiące przykładów, jak w prosty sposób można wyleczyć wiele chorób z malarią włącznie za pomocą MMS. Polecam obejrzeć film pt. „Cudowny Suplement Mineralny MMS – Uganda 2012”, w którym jak na dłoni pokazane jest ludobójcze działanie mafii. W spisku bierze udział również Czerwony Krzyż, który utajnił wyniki badań!

Cudowny Suplement Mineralny MMS – Uganda 2012

bezp. link: https://www.youtube.com/watch?v=Gw0j35ISyqQ

Uwaga: Zastraszają moją 87-letnią matkę! Przed chwilą podniosła słuchawkę telefonu domowego, który jest zarejestrowany na mnie. Męski głos zapytał „Pani Jadwiga Podlecka? Czy nadal pani chodzi w czerwonym żakieciku?”. Moja matka nie dała mu szans dłużej zastraszać i się rozłączyła. Numer figuruje na liście „nękających” i jest „zestawiany” – czyli nie można na niego oddzwonić – jest to numer 225486599. Nie sądzę by to było przypadkowe…

177 komentarzy Rewizja Sanepidu u Jana Taratajcio. Powodem m.in. sprzedaż MMS i boraksu.

 • endless universe

  Będąc adminem tej strony kasowałbym komentarze nie związane z tematem i tyle bo się syf straszny robi, jak chcecie porozmawiać o innych tematach to trzeba zrobić dział forum gdzie każdy będzie mógł założyć temat i zostać zweryfikowanym przez admina czy jest sens się wypowiadać w danej kwestii i temat trzymać czy nie oraz czy jest on w ogóle potrzebny nam do szczęścia , poza tym wszędzie gdzie się da wtrącacie jakieś komenty odnośniki itp itd do Biblii tej czy owej która nie ma nic z Bogiem wspólnego a jest książką ze stekiem bzdur wprowadzającą wszystkich w zamęt.

 • Patriota

  Tak w tej świętej księdze, gdzie mowa jest o bydle, mało kto wie, a jak ktoś wie to się sam wstydzi, lub niektózi rabini mówią wprost że jest, to satanizm ( kult diabła) żmijowe plemię.

 • Patriota

  Dziwnie piszesz jakby nie było w angli insurance number, albo w holandii sofi numer , to polski odpowiednik numeru NIP.
  Te numerki są wirtualne i na karcie, według mnie, bydło prawdziwe się zacznie z chipem RIFD.W tedy się zacznie prawdziwe Niemieckie Auswitz.
  P.s- z drugiej strony dlaczego nie ma najwięcej żydów, sprawiedliwych wśród narodów świata???

  • łajza

   no widzisz @patrioto, najdziwniejsze jest to, że ludzie tak bardzo przyzwyczaili się do nadawania im numerów, że uważają to za coś oczywistego

   NIP jest identyfikacją przedsiębiorstw

   natomiast pesel to oznakowanie człowieka, czyniącego z niego przedmiot z którym np. żydowskie sądy mogą zrobić wszystko

   w USA wcześniej identyfikowano ludzi po prawie (do) jazdy, teraz po NUMERZE PRZYMUSOWEGO UBEZPIECZENIA

   w Rosji po paszportach, a teraz:

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-wladza-antychrysta-elektroniczne-dowody-tozsamosci-2016-12

   to jest tzw. „gotowanie żaby”, małymi krokami przyzwyczaja SIĘ ludzi do tego, że nie są ludźmi a numerami, jak w niemieckich obozach koncentracyjnych

   skok od papierowych numerów do elektronicznych z czipem, to ogromny skok:

   1. nie będziesz wiedział co tam jest zapisane
   2. zapisana będzie twoja twarz i linie papilarne

   już teraz w każdym komputerze z kamerką jest program do identyfikacji człowieka po twarzy,
   komunikatory JESZCZE namawiają nas do dobrowolnego uruchamiania takiego programu, rzekomo w naszym interesie, ale wykorzystanie go przez inne programy to żaden problem

   już patrioci ostrzegają, że zamiana wszystkich dokumentów na wersję elektroniczną spowoduje całkowitą zależność Człowieka od posiadacza takich elektronicznych dokumentów,

   przykłady:

   1.kiedyś były akty własności, które człowiek przechowywał w domu, żadna instytucja nie mogła w nich nic zmienić, dlatego wprowadzono żydowskich notariuszy i żydowskie księgi wieczyste w których coraz więcej tzw.instytucji może mieszać, zmieniać co im się żywnie podoba z wywłaszczeniem włącznie

   2.zanim powstały karty płatnicze, żeby otrzymać pieniądze trzeba było wypełnić podpisać jakiś ewidencjonowany papierek;
   teraz są ludzie którzy mają takie karty, za pomocą których mogą wybrać z bankomatu dowolną ilość pieniędzy, a transakcje nawet nie są rejestrowane;

   czy wyobrażasz sobie co można robić z tzw. „elektronicznym pieniądzem”,
   kto będzie miał nad tym kontrolę

   już teraz
   mogą Ci z kąta zdjąć dowolną kwotę pod dowolnym pretekstem
   mogą Ci zablokować konto pod dowolnym pretekstem
   mogą przekazywać wszystkie twoje dane o zakupach, transakcjach co, gdzie, kiedy;
   doszło nawet do tego, że kiedy ktoś chciał wybrać z banku „swoje pieniądze”, to kasjer tej mafii zażądał wprost wytłumaczenia się niewolnika, sory od klienta „po co, na co mu jego własne pieniądze” itd.itp.

   ale najważniejsze jest to:

   GDZIEKOLWIEK PODASZ BYDLĘCY PESEL, STOSUJE SIĘ DO CIEBIE co następuje:

   „GOJE (BYDŁO) SĄ POZA OCHRONĄ PRAWA I BÓG WYSTAWIŁ ICH PIENIĄDZE IZ-RA-ELowi, ŻYDZI MOGĄ OKŁAMYWAĆ GOJÓW (BYDŁO)”

   0:18 https://www.youtube.com/watch?v=egvZrmwdisQ

 • łajza

  Mix Kolonko Jak UB-ki bawili się za wysokie emerytury! Awantura
  https://www.youtube.com/watch?v=zFIxw5zbdJQ

  4:20″System pesel powstał w latach 90tych, opracowany przez OFICERÓW SB”
  „to było po roku 90tym w wolnej Polsce”

  Pierwszy system robienia z ludzi ewidencjonowanych przedmiotów powstał w niemieckich obozach koncentracyjnych i wdrażali go bandyci z IBM. Więźniom tatuowano go na przedramieniu oraz zapisywano w centralnym rejestrze za pomocą specjalnie do tego celu przystosowanych komputerach IBM.

  Po wojnie, żydonazistowskie służby uczyniły to wszystkim Polakom, tylko zamiast tatuaży wpisywano numery na tzw. świadectwie urodzenia oraz we wszystkich możliwych dokumentach poświadczających, że dany Polak jest ich własnością.

  Po protestach Marca 1968, w których główną rolę odgrywała inteligencja, władze PZPRu podjęły decyzję o budowie przez Służbę Bezpieczeństwa skomputeryzowanego rejestru MAGISTER zawierającego dane wszystkich osób z wyższym wykształceniem, co miało UŁATWIĆ ICH KONTROLĘ w PRZYSZŁOŚCI. Rejestr był zasilany danymi z 60 tys. zakładów pracy i uczelni wyższych. Zawierał ok. 630 tys. rekordów. Przechowywał bardzo szczegółowe, wrażliwe dane osobowe i informacje o przebiegu kariery zawodowej i naukowej.

  Udane wdrożenie systemu MAGISTER doprowadziło w czerwcu 1970 do podjęcia przez Prezydium neonazistowskiego Rządu decyzji o rozszerzeniu rejestru na wszystkich obywateli PRL. Rejestr ten miał nosić nazwę Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności (PESEL), a jednym z jego celów jest KOMPLEKSOWA KONTROLA WSZYSTKICH OBYWATELI jako centralnego przedmiotu całej gospodarki;

  czyli z chwilą wpisania Cię do tego nazistowskiego rejestru, PRZESTAJESZ BYĆ CZŁOWIEKIEM a STAJESZ SIĘ NUMEREM, dokładnie tak jak w niemieckich obozach koncentracyjnych.

  PESEL został początkowo uruchomiony na komputerach Siemens 7755 wyposażonych w 2 MB pamięci RAM oraz 4 linie dysków 8×150 MB. Po wprowadzeniu stanu wojennego (1981–1983) embargo oraz ograniczenia CoCom zmusiły MSW do wdrożenia autorskich rozwiązań takich jak System Zarządzania Bazą Danych JANTAR (1984)

  Na początku lat 90. XX wieku system PESEL został zmigrowany do technologii mainframe. Aplikacja JANTAR została przeniesiona na system IBM zSeries, pod kontrolą systemu operacyjnego z/OS. Aplikacja systemu PESEL została napisana w całości w assemblerze systemu mainframe.

  I tym właśnie zajmował się młody UBek pracujący na „maszynie” IBM – dokładnie tak jak w niemieckich obozach koncentracyjnych,
  i teraz broni swojej b.wysokiej emerytury.

  Trzeba zaznaczyć, że to robienie z Polaków oznakowanego i ewidencjonowanego bydła, okupanci robią na podstawie NIELEGALNEJ KONSTYTUCJI (i jej nowel);
  jak twierdzi legalny Prezydent Polski
  „Konstytucja 1997 jest nielegalna –
  Jan Zbigniew hrabia Potocki”
  http://porozmawiajmy.tv/konstytucja-1997-jest-nielegalna-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

  a jak twierdzi J.Bizoń to właśnie ta konstytucja „otworzyła drogę do kolonizacji Polski”
  https://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/08/rys_4_2002_ue_opracowania_rozwiazania_instytucjonalne_wladza_685px.jpg

 • Patriota

  Dziękuję za konstruktywną krytykę odnośnie błędów stylistycznych.
  Błędy logiczne jest, to pana ocena z którą się nie zgadzam.
  Pan Taratajcio z dobrym sercem nie jest w smak władzy, lobby itd.
  Na Świecie jest prowadzona polityka zniewolenia. Hodowania stada, przeżedzania itd. Mają wiedzę, kase, kobiety, dzieci stadne,technologię uważają się za Bogów na ziemi. Z tąd ich obsesja kontrolowania ludzkości, kontrolowanie poprzez strach, głód, biedę itd. Krwiopijcy. Takich jak pan Taratajcio w świecie jest mnóstwo.
  Cytat” grosz do grosza i będzie kokosza „

 • konservaTor

  Panie Marku

  https://www.nieznanynumer.pl/numer/225486599

  Nie doszukujumy się wszędzie spisku.

 • Patriota

  Trudno się nie zgodzić z kolegą o niku „łajza” szczególnie z Nowomową jednak nie do końca się zgadzam z tym.
  Argumentem jest fakt nie słowa dekady prania mózgów polskiemu społeczeństwu przez środowisko Michnika itp. Polskości i patriotyzmu nie udało się pokonać.
  Kolejnym argumentem jest kolejny fakt, że społeczeństwo polskie na nowo odkrywa polską historię jej bohaterstwo, poświęcenie, siłę itd. Faktem jest, że nowomowa rozproszyła naszą uwagę i ciężko było się odnaleźć. Jednak dzięki ludzmi trzeźwo patrzącymi na rzeczywistość młodsze pokolenia już nie są tak zagubione i mają jasny cel” Cel Wielkiej,bezpiecznej, opiekuńczej, majętnej, wolnej Polski.
  Kolejnym faktem jest, że geny Polaków są najsilniejsze na świecie, są ludzmi bardzo inteligentymi.

 • Patriota

  40 tys. Agentów Masadu vs 40 milonów + 20 milionów za granicą Polaków. Nie dali nam rady Mongołowie, Iperium Otomańskie , Rosja, Niemcy, itd. Czyżby teraz nadszedł czas na naród wybrany?

  • łajza

   Patriota – duma i liczby już nie działają, nie działają tak jak dawniej.

   Duma narodowa była przyczyną największych zwycięstw ale i największych podziałów, czyli klęsk prowadzących do rozbiorów.

   Znakiem satanistycznych nowych czasów było wymordowanie elity kraju. Elity, która nie tylko głosiła i wyznawała WARTOŚCI ale czynnie je wyrażała swoją postawą. Swoim życiem dawała przykład, wzorzec do naśladowania.

   Po wojnie elity polskie już się nie odrodziły, ochoczo zastąpiły je elity fałszywe; obłudne, dwulicowe bez czci i honoru zajęły ich miejsce.

   Nastąpiło zepsucie, degrengolada, marazm.
   „Autorytety moralne” jak nam dr.Kękuś znakomicie udowadnia, wszystkie, mają syjonistyczne podwójne, rozdwojone jak język przysłowiowego węża, standardy moralne.

   Wielu ludzi pisze i mówi o tym, że słowa pluskiew politycznych, sędziów, urzędników, maja podwójne znaczenie; ale kto może to rozpoznać, jeżeli ludzie porozumiewają się tylko za pomocą znaczników (skrótów myślowych, sloganów, haseł) np.
   eligiusz
   28 grudnia 2016 at 17:15 · Odpowiedz

   ciekawa dyskusja warto posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=hqUXKdCvNuY

   Vismaya
   28 grudnia 2016 at 18:42 · Odpowiedz

   Jeśli filmiki really zawierają prawdę, żadna siła by mnie nie zmusiła do ich zdjęcia z netu, chyba, że zostały by odgórnie zablokowane ręką drugiej osoby.
   Takich filmików zakazanych mamy na stronie całą masę,
   które głoszą niewygodną prawdę i nikt się ich nie czepia….
   bo nie ma podstaw prawnych.
   sprawdzam
   28 grudnia 2016 at 23:31 · Odpowiedz

   Polecam dyskusję poleconą przez ~eligiusza.
   Trzeba sobie zarezerwować sporo czasu, ale warto, wysłuchać i przekazywać dalej.

   ani jednego zdania, choćby jako przykładu tej „ciekawej dyskusji”, nie mówiąc o choćby cieniu polemiki uzasadniającej pojęcie „dyskusja”.

   Do przykładu ciekawego, nawet bardzo ciekawego zdania podanego prze zemnie:

   łajza
   28 grudnia 2016 at 14:54 · Odpowiedz

   Strasznie nudna nasiadówka

   Stoimy w obliczu wielkiego ataku neokomunizmu czyli zbrodniczej ideologii komunizmu.
   https://www.youtube.com/watch?v=hqUXKdCvNuY

   Hainrich i Górski to jakaś totalna pomyłka, wydawali dźwięki (pierwszy to nawet obrazy) ale kompletnie nie wiem o co im chodziło.

   Natomiast b. ciekawie zaczęło się, jak dopuścili publiczność,
   od 2:45 Aldona Ciborowska:

   „W 69r. światowa organizacja zdrowia???? , spotkała się w Konstancinie z władzami PRL i od tej pory wprowadzają egzaminy testowe w Polsce;
   i te egzaminy testowe przychodzą z Ameryki i to jest de konstruowanie struktury myślenia, która ma prowadzić do prawdy jako prawdy.
   Od tej pory w Polsce ćwiczy się testy i pod testy (zwłaszcza na medycynie) i na płaszczyźnie naturalnej deformuje się intelekt tak,że on kompletnie nie jest zainteresowany PRAWDĄ

   oraz równie znakomita odpowiedź:

   JĘZYK STAJE SIĘ NARZĘDZIEM ZBRODNI

   Wiem, że jest to temat zbyt trudny dla większości komentujących, ale mimo wszystko warto o tym porozmawiać.

   zero, dosłownie zero, 0, nul komenta

   Czyli co, „wysłuchać i przekazywać dalej” ….

   jak bioroboty, „portale organiczne”, jednym słowem zombi, nieskażone żadną refleksją, żadną nawet pojedynczą samodzielną myślą, tylko:
   „wysłuchać i przekazywać dalej”.

   Takimi „osobnikami” łatwo sterować, manipulować, takie osoby poruszają się w świecie 01 (zero jedynkowym), iść zatrzymać się, wysłuchać przekazać.

   Stado złożone z takich „osobników”(i nie mówię tu tylko o osobach z przykładowego cytatu) poszukuje tylko „autorytetu”, za którym mogłoby iść, gotowe podążać nawet za takim np. „Rochem” Kowalskim (aluzja Mariana do „jego krewniaka” z „Potopu”).

   Dlatego
   „40 tys. Agentów Masadu vs 40 milonów + 20 milionów za granicą ”

   wystarczy, bo
   JĘZYK STAJE SIĘ NARZĘDZIEM ZBRODNI

   a takie metody zbrodni:

   https://palestyna.wordpress.com/2016/03/25/izraelski-zolnierz-dokonuje-egzekucji-na-rannym-palestynczyku/

   stają się nieskuteczne.

   Dlatego satanistyczny doradca syjonistycznego trampka, powiedział już dawno temu, że „Izrael (wraz z mosadem )przestanie istnieć”.

   Dlatego „Nie dali nam rady Mongołowie, Iperium Otomańskie , Rosja, Niemcy, itd.” – ale

   pokonała nas …. NOWOMOWA a
   „GŁOSZENIE PRAWDY JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM

  • greg2014

   Z linku:

   -”Natomiast 4 -5 obwodów zachodnich powinno się oddać Polsce, całą tą banderowszczyznę. Ponieważ nowy polityczny podział świata zakłada, że Polska także przypada nam, więc powinniśmy jakoś zapewnić sobie lojalność Polski. No i też powinniśmy czymś zająć Polskę. Polacy będą mieli zajęcie na 200 lat i będą nam wdzięczni i lojalni. Kiedy ja to powiedziałem moim kolegom w Polsce oni stwierdzili, że im bardzo źle życzę. Ale kiedy dopytałem czy jeśli Polsce zaproponuje się te obwody – to czy ona to weźmie? Oni odpowiedzieli, tego nie powinno się brać ale my weźmiemy.
   (..)

   Zajęcie na 200 lat…

 • Patriota

  40 tys. Agentów Mosadu w Polsce nie śpi.

 • P

  Na prison planet ukazał się dzisiaj artykuł pt. „Obama destabilizuje Bliski Wschód przed inauguracją Trumpa.” Nie jest długi więc zacytuję go poniżej w całości.
  Dla mnie działanie USA (Obama i Kissinger) w tej kwestii jest dość zagadkowe i niezrozumiałe. Tym bardziej, że ten sam Kissinger będzie gł. doradcą w zakresie polityki zagranicznej pro-izraelskiego Trumpa…
  Czyżby przymiarki do faktycznej likwidacji Izraela?…

  * * * * *

  „Obama destabilizuje Bliski Wschód przed inauguracją Trumpa.”
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/obama_destabilizuje_bliski,p1090606719

  Jak w 2012 roku stwierdził Henry Kissinger i 16 agencji wywiadowczych USA, w przeciągu 10 lat Izrael przestanie istnieć. Za stwierdzeniem tym krył się fakt nadciągających konfliktów oraz próba wyłudzenia kolejnych bilionów ze skarbca Stanów Zjednoczonych na zniszczenie wrogów Izraela.

  Obecnie Barack Obama, którego doradcą jest H. Kissinger zdecydował wesprzeć rezolucje ONZ ustanawiającą państwo palestyńskie i podział terytorium Izraela, włącznie z Jerozolimą na dwie części. Wschodnia część Jerozolimy ma przypaść Palestynie wraz ze Wzgórzem Świątynnym na którym stoi meczet Al-Aksa. Rezolucja 2334 Rady Bezpieczeństwa ONZ, którą Stany Zjednoczone mogły z łatwością zawetować obecnie każe zwrócić okupowane od 1967 roku terytoria i zatrzymać wszelkie nowe zasiedlenia.

  Jak stwierdził premier Izraela Benjamin Netanyahu administracja Obamy od dłuższego czasu wspierała cały proces i pomogła by go przegłosowano w ONZ. Ta rezolucja oczywiście ma oficjalnie dążyć do pokoju pomiędzy światem żydowsko arabskim jednak realnie jest zarzewiem dla kolejnego konfliktu. Rząd Izraela już stwierdził, że nie uzna postanowień tej rezolucji, a świat arabski ma obecnie prawne podstawy do wprowadzenia rozporządzeń ONZ, to znaczy przejęcia terytoriów Izraela. Przypomnijmy, że dzieje się to na obszarze, który jest obecnie silnie zdestabilizowany wojną w Syrii i konfliktem pomiędzy NATO i Rosją. Prawdopodobieństwo zlania się obu konfliktów jest więc obecnie bardzo silne ponieważ Palestyna, Syria czy Liban są pod strefą wpływów Iranu, wspieranego obecnie przez Rosję i Chiny.

  Jak długo będziemy czekali na działania wojenne wywołane tą rezolucją trudno powiedzieć ale zdobywca pokojowej Nagrody Nobla po raz kolejny pokazał jak bardzo zależy mu na promowaniu „pokoju”. Zaledwie na 20 dni przed końcem swojej kadencji podpalił ląd do kolejnej wojny po kolorowych rewolucjach na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej, wojnie w Libii i Syrii oraz Ukrainie. Może jednak Henry Kissinger wie o czymś o czym my jeszcze nie wiemy…

 • eli

  Chętnie usłyszał bym od stosujących MMS ludzi komentarze na temat jego skuteczności. Sam osobiście i moja rodzina nie zanotowała żadnych skutków jego stosowania . Ani pozytywnych , ani negatywnych. Podobnie było z zapperem. Cudowny lek Adepend- także żadnych skutków. Chyba te wszystkie kuracje są mocno przereklamowane.

  Naprawdę chętnie posłucham osób , które na sobie doświadczyły pozytywnych skutków działania tych specyfików.

  • busia

   msm biore od 10 dni i zauwazylam ze nie mam juz zaparc ,na inne efekty podobno nalezy czekac dluzej okol 2 miesiecy ,biore minimalna dawkee 1 tabletke dziennie.zapperem natomiast wylapalm wszystkie pasozyty pod skora ktorymi zarazilam sie podczas podrozy do Indii.Wiedzialam ze cos zlapalam gdyz od czasu do czasu na skorze cos mnie zapieklo ,zrobila sie ropna ranka ,ktore na ogol leczylam srebrem koloidalnym i tormentiolem.Pewnego dnia zaczelam jedna raczka zappera jezdzic sobie po rece i zaczelo mnie piec ,wyskoczyly bable ,potem dziurki w nich a potem zrobily sie te dziurki czarne ,trzymalam zapper az bol ustapil,potem zaczelam przesuwac po calym ciele i okazalo sie ze wszystkie pasozyty ,niektore duze zaczely wylazic na wierz spalone i zropiale ,mialam tego duzo ,na szyji ,na brzuchu ,na piersiach ,wypalilam wszystko .gdyby nie zapper nigdy bym nie wiedziala cco mi jest a czulam sie oslabiona okropnie.

 • łajza

  Strasznie nudna nasiadówka

  Stoimy w obliczu wielkiego ataku neokomunizmu czyli zbrodniczej ideologii komunizmu.
  https://www.youtube.com/watch?v=hqUXKdCvNuY

  Hainrich i Górski to jakaś totalna pomyłka, wydawali dźwięki (pierwszy to nawet obrazy) ale kompletnie nie wiem o co im chodziło.

  Natomiast b. ciekawie zaczęło się, jak dopuścili publiczność,
  od 2:45 Aldona Ciborowska:

  „W 69r. światowa organizacja zdrowia???? , spotkała się w Konstancinie z władzami PRL i od tej pory wprowadzają egzaminy testowe w Polsce;
  i te egzaminy testowe przychodzą z Ameryki i to jest de konstruowanie struktury myślenia, która ma prowadzić do prawdy jako prawdy.
  Od tej pory w Polsce ćwiczy się testy i pod testy (zwłaszcza na medycynie) i na płaszczyźnie naturalnej deformuje się intelekt tak,że on kompletnie nie jest zainteresowany PRAWDĄ

  oraz równie znakomita odpowiedź:

  JĘZYK STAJE SIĘ NARZĘDZIEM ZBRODNI

  Wiem, że jest to temat zbyt trudny dla większości komentujących, ale mimo wszystko warto o tym porozmawiać.

 • greg2014

  Jeśli wszyscy prezydenci USA byli spokrewnieni, który z kandydatów zostanie prezydentem w 2017?
  (…)
  Badacze w rodzaju Davida Icke, Michaela Tsariona czy Fritza Springmeiera, a także organizacje w rodzaju New England Historical Genealogy Society, Burkes Peerage, the Roman Piso Homepage, oraz inne poważane źródła informacji genealogicznych wykazują, że prezydenci pochodzą od królewskich przodków. Jeśli będziemy kopać nawet dalej, cierpliwy badacz odkryje, że należą wszyscy bez wyjątku do jednej tylko rodziny, nazywanej często 13-tą rodziną Illuminati – Merowingów, i/lub rodziną Windsor-Bush.
  (…)
  https://radtrap.wordpress.com/2016/12/28/jesli-wszyscy-prezydenci-usa-byli-spokrewnieni-ktory-z-kandydatow-zostanie-prezydentem-w-2017/

 • czaro

  Paweł Kukiz
  2 godz. ·
  To dobre (w linku)! 🙂 Żart jakiś? Przedterminowe prima aprilis? 🙂
  Będziecie Tuska i Komorowskiego zamykać? I Kopacz? Wy? 🙂
  Dopiero co dopuściliście do tego, by Sławomir Nowak spokojnie wyjechał sobie z Polski i przyjął ukraińskie obywatelstwo. Ten sam Nowak, przez którego dziesiątki polskich przedsiębiorców zostało wyrolowanych przy budowie dróg i infrastruktury na Euro 2012. Ten sam, którego używaliście w kampanii wyborczej jako symbolu zachowań niegospodarnych i korupcyjnych w PO. Ten sam, którego mieliście po wygranych wyborach rozliczać.
  Kłamaliście. Nie wierzę, żebyście nie posiadali wiedzy o planach Nowaka. Wy, najbliżsi przyjaciele Ukrainy, którzy pompujecie tam astronomiczne pieniądze- NASZE pieniądze -musieliście wiedzieć. Musieliście też wiedzieć, że Ukraina nie stosuje ekstradycji a w związku z tym nawet gdyby was olśniło i postanowilibyście wywiązać się z wyborczych obietnic i gruntownie prześwietlić delikwenta to nawet w przypadku twardych dowodów na korupcję możecie go pocałować w zegarek. Bo jest już Ukraińcem.

  Mało tego – nie anulowaliście obiecanej przez PO-PSL „pożyczki” na budowę dróg na Ukrainie. Może dlatego, że Nowak ma zarabiać na UA jedynie równowartość 1500 złotych więc trzeba mu było dać więcej możliwości? 🙂 Blisko 70 milionów euro (NASZYCH pieniędzy) daliście do dyspozycji człowiekowi, którego mieliście ocenić po objęciu władzy. Jednak zamiast „oceną” zajęliście się obsadą stanowisk w spółkach skarbu państwa . Na ministra Skarbu powołaliście Jackiewicza, który przyjaźni się z Hofmanem (tym od „kilometrówek”) tak bardzo, że ich wspólni znajomi zajęli intratne funkcje opłacane z NASZEJ kasy.
  Do końca listopada miał być audyt Służb z kontroli Spółek. I co? Echo 🙂
  Dwukrotnie – w czasach, kiedy byliście w opozycji- składaliście projekt ustawy o likwidacji gabinetów politycznych (pochłaniają rocznie ok 500 milionów NASZYCH pieniędzy). Tych instytucji dla Misiewiczów i innych „noszących teczki” za swoimi pryncypałami. Absolutnie zbędnych. Kiedy my złożyliśmy rok temu jeszcze raz ten WASZ projekt , to odrzuciliście go jednogłośnie a na pytanie dziennikarzy dlaczego swoją własną propozycje przekreśliliście marszałek Terlecki odpowiedział, że „inne jest spojrzenie z perspektywy opozycji a inne z perspektywy partii władzy” …..
  I mógłbym tak pisać bez końca. O lokalnych kacykach pisowskich „połapanych” z samorządowcami i obsadzających rodziną spółki komunalne, o Misiewiczach których możemy cmoknąć bo mają możnych protektorów, itd., itp. . …
  Nawet Burego wypuściliście. Tego z PSL, od sztabek złota. Burego wypuściliście a ja wciąż procesuję się z jego partią o „naruszenie jej dóbr osobistych”. O naruszenie „dobrego imienia” pań i panów pokroju Burego. Takie to prawo i taka sprawiedliwość 🙂
  Bez zmiany ustroju (ordynacji większosciowej, mocnej instytucji referendum i rozdzialu władzy ustawodawczej od wykonawczej) nigdy ten matrix sie nie skończy. Zjedzą nas. Solidarnie.
  http://www.se.pl/…/jaroslaw-kaczynski-chce-zeby-tusk-ponios…

  https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/1307960169271700

  • greg2014

   Z facebooka:

   -”Aleksander Sołtys
   Przeprowadź jakiekolwiek aresztowanie z obecnymi polskimi sądami. Wszystko co będą chcieli platfusom „przybić” sąd określi jako stek bredni bez dowodów. A na Majdanie sam pikietowałeś, trochę późno cię olśniło.

   -”Paweł Kukiz
   Na Majdanie zapewniany byłem przez wówczas czołowych opozycjonistów a dziś prominentnych politykow, ze Bandera nie bedzie czczony.
   Kiedy okazało sie, ze kłamali natychmiast od Upainy sie odwrócilem. A PiS obecnie w ogromny sposób wspiera UA. Gdyby wiec zaprotestowali przeciw planom Ukraińców wzgledem Nowaka to z pewnością Ukraińcy by ich posłuchali.==

   ……….

 • Dystrybucję i sprzedaż takich produktów prowadzi się INACZEJ – wtedy SANEPID może cie pocałować w dupę!A jeśli jest adres podany na dom prywatny to przed bramą należy napisać „No trespassing – Private Property” – i zainstalować czujnik ruchu z podłączonym karabinem maszynowym.
  Po polsku tez można umiescic napis: Własność prywatna – każda wizyta MUSI byc umawiana /tel…..
  Nikomu się nie otwiera drzwi a jeszcze lepiej bramy – jesli nie jest umówiony.
  Można tez zatrudnic ukraińca z kałachem nie mówiacego po polsku.

 • PanSmetek

  milujcie waszych nie przyjaciol(zydow).A bedziecie mieli jeszcze lepiej