Robert David Steele: Donald Trump jest prawdopodobnie szantażowany przez Izrael

Fragmenty audycji Sarah Westhall.
vlcsnap-2017-04-28-11h35m07s151Sarah Westhall: Trump głosił, że chce się wycofać z wojen, w szczególności z Syrii, ale także z innych miejsc. Mamy ciągłą wojnę. Także miał zamiar wykończyć ISIS. W Afganistanie zrzucono tę wielką bombę. Dlaczego nastąpiła zmiana kierunku z tym ostatnim atakiem na Syrię?

Robert David Steele: Po pierwsze incydent z gazem w Syrii był operacją fałszywej flagi. Trzeba zaznaczyć, że nowy dyrektor CIA Mike Pompeo, który był liderem w klasie w West Point, co jest wielkim osiągnięciem, odebrał to we właściwy sposób – powiedział Trumpowi, że była to operacja fałszywej flagi i że w związku z tym nie powinniśmy na to reagować. Trump zareagował na to w ten sposób odsuwając go od możliwości podejmowania decyzji odnośnie ataku.
Tak więc są 3 powody, dla których nastąpił atak na Syrię, który jest absolutnie niezgodny z konstytucją. Nie ma znaczenia, że za Obamy mieliśmy takich rzeczy sporo. Ale mieliśmy nadzieję, że Trump będzie działał z godnie z konstytucją.

Możliwość pierwsza – Trump był od samego początku kandydatem Rządu Cieni (Deep State) i był jakby bezpiecznikiem na wypadek gdyby Hillary Clinton nawaliła. I teraz pokazuje swoje prawdziwe kolory. Mam nadzieję, że nie jest to prawdą.

Możliwość druga – Trump jest okłamywany. To wiemy na pewno. Mam wewnętrzne źródło informacji, które podaje, że Izrael i Arabia Saudyjska zapłaciły nie tylko za tę pierwszą operację fałszywej flagi, ale także, jak podaje sam Putin, kolejne ataki nastąpią jeszcze przed 1 czerwca – datą wyznaczoną przez  neokonserwatystów i Izrael zmuszenia USA do wysłania 150,000 żołnierzy do Syrii. Co będzie początkiem 3 wojny światowej, było by to czyste szaleństwo.
John McCain, były dyrektor CIA John Brennan i generał Herbert McMaster – doradca d.s. narodowego bezpieczeństwa konspirują z Davidem Petraeusem, byłym skompromitowanym naczelnikiem sił zbrojnych, który pracuje dla syjonistycznej firmy KKR w Nowym Jorku, negocjują bezpośrednio z premierem Izraela Netanjahu i rodziną królewską Saudi. Atak fałszywej flagi był opłacony przez Arabię Saudyjską i Izrael i był umożliwiony dzięki poparciu amerykańskich neokonserwatystów. Robią dokładnie to co generał Wesley Clark ujawnił na YouTube odnośnie Iraku.

Sarah Westhall: Przed tą wojną domową Syria była pokojowym dobrze prosperującym państwem, gdzie ludzie żyli spokojnie obok siebie. Dlaczego tak zależy nam na Syrii, czy stanowi ona dla nas zagrożenie, czy chodzi o ropę naftową?

Robert David Steele: O rurociąg, a także podział religijny. Wróćmy na moment do Libii, która była także pokojowym krajem z dużą ilością złota, ropy i wody. Hillary Clinton sprzedała Libię Francuzom. Francuzi wpłacili pieniądze na Fundację Clintonów i w ten sposób kupili Libię. Chcieli lepszych warunków zakupu ropy, a Libijczycy im tego nie chcieli dać. Tak więc Francuzi wraz z CIA zniszczyli Libię gdyż chodziło o lepsze ceny ropy. Z czego jednak ludzie nie zdają sobie sprawy, inne są prawdziwe koszty takiego działania – Libia bowiem utrzymywała wszystkich uchodźców, powstrzymując ich przed najazdem na Europę. Tak więc gdy zniszczyliśmy Libię, to przyczyniliśmy się do powstania ISIS, w której znalazły się różne elementy jak sunniccy oficerowie z zamkniętej przez idiotę Paula Bremera armii irackiej. Zamknęliśmy więc jedyny zawór bezpieczeństwa pomiędzy Północną Afryką i Europą.

Jeśli chodzi o Syrię, to mamy tu do czynienia z reżimem zaprzyjaźnionym z Rosją i Iranem od długiego czasu. Jakiś czas temu w Syrii doszło do wojny o wodę. Wówczas mądrze przenieśliśmy elektrownie słoneczne i systemy odsalania wody do innego regionu, co powinniśmy również zrobić w Somalii i Jemenie. Miało to umożliwić upadek Syrii do takiego punktu, w którym była by możliwe zmiana reżimu. USA nie ma żadnych legalnych podstaw by zmieniać reżimy, tak więc Donald Trump złamał każdą obietnicę, którą dał Amerykanom tym co robi.
Trzecią możliwością jeśli chodzi o nasz atak pociskami jest to, że Donald Trump jest niesamowicie błyskotliwym graczem, który gra w szachy w trybie 3D, podczas gdy reszta z nas gra w warcaby. Jest wiele wskazówek na to, że ten atak pociskami był ustalony z Rosją i Syrią – z Assadem i Putinem. Baza wojskowa, którą zaatakowano była opuszczona, a pasa startowego w ogóle nie tknięto. Sekretarz Obrony Jim Mattis okłamał społeczeństwo mówiąc, że wszystkie pociski osiągnęły cel. Jim Mattis jest kłamcą, tylko 39% pocisków osiągnęło cel. (…)
Jest też możliwość, że część pocisków zmieniło kurs na skutek działania rosyjskiego pasywnego systemu obrony. Rosja ma dwa rodzaje obrony przeciwko pociskom, a Syria ma właśnie w posiadaniu rosyjskie systemy. Działają poprzez albo zestrzelenie pocisku innym pociskiem – czyli aktywnie, bądź też pasywnie – przez atak elektromagnetyczny, który „ogłupia” pocisk, dezorientuje go i powoduje jego samo eksplozję.

Nie wiem dokładnie o co chodzi, pewne jest to, że Donald Trump kłamał ukrywając fakt, że atak sarinem był fałszywą flagą. Profesor MIT Theodore Postol wykonał ostatnio wspaniałą pracę udowadniając, że atak gazem nie mógł być działem Assada. (…) Tak samo jak ja obaliłem wszelkie argumenty Johna Brennana, że wybory w USA były zhakowane przez Rosjan, co było kłamstwem, profesor Postol obalił argumenty Białego Domu i DoD (Departamentu Obrony), że atak gazem był autorstwa Assada. Biały Dom kłamie, Sekretarz Obrony kłamie i Sekretarz Stanu też kłamie w wypowiedziach publicznych.

Sarah Westhall: Jaki może być cel takiego działania?

Robert David Steele: Mogą być trzy powody. Pierwszy to łapówka, którą dała Trumpowi Lynn Rothschlild i dlatego on jest ich „rybką”. Przykro mi, taka opcja jest ohydna. Podczas wyborów analitycy dziwili się, że Trump się sam dyskredytował w różnych sytuacjach. Doszli do wniosku, że mógł być przekupiony przez Rotszyldów łapówką w wysokości 20 miliardów dolarów. Jego sieć jest warta w tej chwili około 2 miliardy dolarów. Brutto posiada 5 miliardów, ale też ma 3 miliardy długów. Tak więc niewiele znaczy w świecie miliarderów. Może być wiec kupiony.
Są przesłanki, że tak się stało bowiem Goldman Sachs zrobił pewne złe założenia jeśli chodzi o przyszłość handlu ropą naftową. Kurs obecny to 51 dolarów za baryłkę, Goldman Sachs wyszedł założenia, że będzie wyższy, ok. 200 dolarów za baryłkę. Najprostszym sposobem uniknięcia konsekwencji przez Goldman Sachs jest więc rozpoczęcie wojny na Bliskim Wschodzie. I jest to zgodne z długoterminowym planem Izraela bałkanizacji Bliskiego Wschodu i przejęcia Syrii. Od lat 80-tych planowali już unicestwienie Syrii.
Druga opcja jest taka, że jeśli jest tak bystry, to Donald Trump zrobił to po to by uciszyć neokonserwatystów, media, zdobyć więcej oddechu, robiąc jednocześnie testy na wszystkich jego doradcach – jakie będą ich działania i czy uznają pierwszeństwo Ameryki czy Izraela.

W tej chwili alternatywna prawica jest gotowa opuścić Donalda Trumpa. Jeśli to się stanie, to będzie po nim. Dojdzie do impeachmentu nie tylko przez Demokratów, ale także przez patriotów z Tea Party. To naprawdę jest bardzo poważne.

Sarah Westhall: Sądzę, że ludzie z wszystkich stron są bardzo zawiedzeni tymi wojnami, szczególnie Syrią. Jest to szaleństwo. Przypomniałeś generała Wesley Clarka, chciała bym do tego wrócić, gdyż mówił on wtedy, że USA zaatakuje 7 państw w ciągu następnych 5 lat. Syria i Libia były na tej liście, czy ma to związek z tą strategią i czy chodzi o bogactwa naturalne, czy też o banki centralne. Ponieważ te kraje nie mają banków centralnych.

Robert David Steele: Jest to niesamowicie ważne spostrzeżenie. Sprawa Syrii jest sprawą Izraela i Arabii Saudyjskiej, która chce poprowadzić rurociąg do morza. Hillary Clinton sprzedała Jemen i Syrię Arabii Saudyjskiej za miliony dolarów na Fundację Clintonów, moim zdaniem miliardy na konta zagraniczne. Nie przeprowadzono odpowiedniego dochodzenia odnośnie Clintonów wliczając w to Chelsea. Charles Ortel wykonał fenomenalne dochodzenie odnośnie Fundacji Clintonów, dowodząc, że jest to największe „charytatywne” oszustwo na świecie. I działa wspólnie z rodziną Bushów. (…)
Daję wielki kredyt Peterowi Dale Scottowi za napisanie książki o tzw. Deep State (Rządzie Cieni), w który wchodzą nie tylko niewybieralni oficjele w Waszyngtonie, ale jest to także Komisja Trójstronna, Rotszyldzi, Watykan i poprzez nie główne banki, City of London i Wall Street, która bezkarnie manipuluje wymianą walut i stopami procentowymi. Idąc w dół, mamy tyranię dwóch partii w każdym kraju. Jedyną uczciwą partią w Wielkiej Brytanii jest Partia Niepodległości (UK Independence Party). Pozostałe dwie partie współpracują z bankami, podobnie jak Republikanie i Demokraci w USA. Musiałem kandydować na Prezydenta by odkryć, że mamy 8 akredytowanych partii w USA. Pozostałe 6 są blokowane – Zieloni, Libertarianie, Natural Law Reform, Socjaliści, Konstytucyjna itd. Tak więc nie mamy uczciwie funkcjonującej demokracji w USA.
Co jest to, połączenie izraelskiego syjonistycznego interesu, i nie chodzi tu o dobrych Izraelczyków czy też 9 milionów żydów amerykańskich, którzy nie mają znaczenia w politycznej dyskusji.

9 milionów żydów nie ma wystarczająco dużej mocy by zmieniać działania amerykańskiego rządu. Moc Izraela i syjonistów oparta jest na łapówkarstwie i szantażu. Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell, córka Roberta Maxwella są agentami Mossadu, jest o nich świetna książka. Przez ostatnie 10 lat nagrywali amerykańskich polityków robiących złe rzeczy dzieciom obu płci. Po to jest Lolita Island i różne hotele, z których niektóre mogą być zlokalizowane w Trump Tower, pod kontrolą Epsteina.

Mamy więc obecnie wielki problem. I jeśli Donald Trump się nie wyplącze z tego w ciągu około najbliższego tygodnia, oczekuję wystartowania koalicji narodowej (We the People) w maju, która połączy Libertarianów, Zielonych, Niezawisłych, Konstytucjonalistów… Będą to Ralph Buchanan, Ron Paul, Dennis Kucinich, Jesse Ventura, Ralph Nader, Virgil Goode, DeBlasio, Jill Stein w opozycji. Ja też wraz z Cynthią McKinney, która jest moim partnerem – jest to „bogini”, niezwykle uczciwa osoba, mamy razem naszą Political Action Committee. Będziemy mieć jedno główne żądanie – elektoralną reformę 2017. Chcemy umieścić 10 osób w Kongresie i 2 w Senacie, które nie będą miały nic wspólnego z 2 głównymi partiami. Chcemy stworzyć tzw. „swing vote” głos zmiany, który przywróci integralność w pracy Kongresu. Potem będziemy działać jako koalicja. (…)
Donald Trump wyglada teraz jak switch-and-bait (przynęta z zamianą, określenie handlowe – pokazanie klientowi taniego towaru, a potem zaoferowanie droższego).

Sarah Westhall: Tak to wygląda po tym co na początku zaoferował społeczeństwu. Było to świetne i teraz wygląda to jakby ktoś go zastraszył. Wygląda jakby się zmienił…

Robert David Steele: Tak. Opcja A to, że Lynn Rotchschild się za niego wzięła. Nikt nie wie, że Al Gore sprzedał się za 100 milionów dolarów, był przy tym Sydney Blumenthal. Warren Christopher przyniósł mu ofertę z Wall Street. (…) Tak więc kandydat na prezydenta może być kupiony za właściwą sumę. Na Donalda Trumpa potrzeba dużo ponad 100 milionów. Przyjrzeliśmy się wraz z analitykami ile by potrzeba pieniędzy by go kupić. Oceniliśmy to na 20 miliardów. Gdyż to pozwala na zaopatrzenie każdego z jego dzieci w kilka miliardów, a on sam może pójść na emeryturę.

Druga opcja to szantaż wobec Donalda Trumpa. Są dwie opcje, które się rozważa – pierwsza, w którą raczej nie wierzę, to nagranie wideo gdzie Trump gwałci i morduje małą dziewczynkę o imieniu Maria (Mary). Imię Mary jest szczególnie wyraźnie używane w tym kręgu. Innym szantażem jest to, że Izrael ma gdzieś w USA podłożoną bombę nuklearną, coś podobnego do tego co użyto w Fukushimie. Tam zainstalowano właśnie izraelskie urządzenia (chodzi zapewne o kamery stereoskopowe izraelskiej firmy Magna, przyp. M.P.). To może być argument dla Trumpa, że musi grać w ich piłkę, jeśli nie chce mieć katastrofy nuklearnej.
Trzecią opcją jest to, że Donald Trump jest okłamywany przez Kushnera, McMastera, jedyną osobą, która go nie okłamuje jest Steve Bannon i to właśnie on otrzymał od Trumpa publiczny policzek. Jest jeszcze jedna osoba, która się pozytywnie wyróżnia, jest to Mike Pompeo (nowy dyrektor CIA). Jestem z niego naprawdę dumny, gdyż byłem bardzo zwiedzony pracą CIA.
C.d.n.

129 komentarzy Robert David Steele: Donald Trump jest prawdopodobnie szantażowany przez Izrael

 • Adan

  Ciekaw jestem czy inny Donald T (słońce Peru )też jest szantażowany a jesli tak to przez kogo ?

 • Lori

  Do Pilot – Hasbara. Nie wiem co ma znaczyć Hasbara bo jeśli nie wiesz kim jesteś to może pomóc małe wyjaśnienie, tobie i innym. A więc do rzeczy.

  To nie jakieś zwariowane pojedyncze Żydy nas atakują lecz jest to dobrze zorganizowana operacja „hasbara ” organizowana i finansowana przez Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Wpiszcie do Google hasło „hasbara” i poczytajcie.

  Osoba, która na początku stycznia przystąpiła do Hasbary, dostała na początek argumentariusz na rzecz wyrobienia pozytywnej opinii o akcji w Gazie, a potem listę mediów. Hasbara jest nastawiona głównie na media europejskie. Zadaniem uczestników jest odpowiednie reagowanie na artykuły czy wypowiedzi dotyczące konfliktu. Każdy z nich dostaje oprogramowanie o nazwie Megaphone, które wyświetla argumenty dostosowane do aktualnej chwili i wyznacza media, na które należy właśnie zwrócić większą uwagę. W tamtym momencie były to Times, Guardian, Sky News, BBC, Yahoo!News, Huffington Post i Dutch Telegraaf.

  Uczestnicy, rekrutowani w Izraelu i krajach diaspory, mają pełną swobodę formy i treści oddziaływania, ale dla tych, którzy mają mniej czasu, przewidziano gotowce, które da się wkleić wszędzie jednym kliknięciem. Czasem to rozbudowane wypowiedzi, czasem pojedyncze, te same zdania w różnych wersjach, do wyboru w kilku językach.

  W dniach 8 -10 grudnia w Łodzi odbyło się seminarium Hasbara zorganizowane przez ambasadę Izraela w Polsce. Szkolenie w Łodzi przeznaczone było dla młodych liderów organizacji w Polsce , które zajmują się tematyką związaną z Izraelem i judaizmem.
  Na seminarium byli przedstawiciele organizacji z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Olsztyna oraz Wrocławia. Odbywały się spotkania z ambasadorem Izraela Davidem Pelegiem, I radcą ambasady Izraela Yossim Levim, a także z prowadzącymi seminarium pracownikami ambasady, Jackiem Olejnikiem oraz attache kulturalnym Yaakovem Finkelsteinem. Oprócz tego uczestnicy byli gośćmi łódzkiej gminy żydowskiej. Głównym punktem programu było szkolenie dotyczące bezpośrednio hasbary, przeprowadzone przez specjalistę z Niemiec.

  Efekty już są : http://www.blogs.waw.pl/index.php/01/28/operacja-hasbara/
  „Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.

  Ogólnie zasady tej operacji są następujące.

  Pierwsza zasada hasbara to „name calling” – próba trwałego przypisania jakiejś osobie lub idei negatywnego symbolu czy atrybutu. Najważniejsze jest powtarzanie dokładnie tych samych słów (np. przymiotników) w odniesieniu do konkretnych celów.

  Druga zasada hasbara to „glittering generality” („lśniący ogólnik”), polega na trwałym łączeniu opisu działań z pojęciami cenionymi powszechnie (np. „wolność”, „cywilizacja”, „demokracja” itd.). Przypomina się też techniki zwalczania „błyszczącego ogólnika”, gdyby stosował go przeciwnik. Np. „demokratyczny Izrael, „zachodnia cywilizacja Izraela, „palestyńscy terroryści,

  Transfer, trzecia zasada, to przypisanie prestiżu jakiegoś autorytetu bądź idei czemuś innemu (nam – jeśli jest pozytywny, przeciwnikom – jeśli negatywny).

  Na czwartym miejscu jest testimonial (świadectwo szacunku), czyli wciąganie (najczęściej cytowanie) popularnych gwiazd czy osobistości ( np. papieża) do publicznego poparcia odpowiedniego stanowiska. Cytaty nie muszą być rzetelne. Nie wszyscy sprawdzają.

  Piąta, „plain folks”, to prezentowanie jak największej ilości odpowiednich poglądów jako ogólnie przyjętych, wychodzących prosto „z uczciwego ludu” nie mającego niby nic wspólnego z Żydami.

  Szósta to zwykły strach, metoda „jeśli mnie nie posłuchasz to stanie się coś strasznego”. Grożenie, np. prokuraturą, pobiciem itp. Podaje się też przykłady technik, które mogą rozbroić tę metodę, jeśli jest stosowana przez przeciwnika.

  Ostatnia to „bandwagon”, tworzenie sztucznej większości. W powiązaniu z „plain folks robienie dużego jazgotu w celu sprawienia wrażenia, że większość internautów jest „za lub „przeciw w zależności od tematu.

  Hasbara jest przykładem profesjonalnej, dobrze skoordynowanej akcji PR (według Guardiana w „operacji” bierze aktywny udział kilkadziesiąt tysięcy osób !!!!).
  W każdym razie Izraelczycy podkreślają, że w europejskim Internecie przegrywają, a to by znaczyło, że „operacja Hasbara” natrafia tu na pewne ograniczenia. Jedni to tłumaczą europejskim indywidualizmem, inni zakorzenionym antysemityzmem. Nie wykluczone też, że popełniono jakiś błąd, o którym nie da się mówić przez megafon.

  Odezwa syjonistów żydowskich
  „Mamy przewagę militarną, ale przegrywamy walkę w międzynarodowych mediach.
  Musimy zyskać na czasie, by wojsko odniosło sukces. Możemy mu pomóc pozostając kilka minut więcej w Internecie. Ministerstwo Spraw Zagranicznych podejmuje wysiłki, by zrównoważyć media, ale wszyscy wiemy, że ta bitwa rozgrywa się na poziomie ilości. Im bardziej angażujemy się w komentarzach, blogach, odpowiedziach i sondażach, tym więcej zdobywamy opinii przychylnych naszej sprawie.

  Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.

  Po chamskim pobiciu przez Żyda Michaela Hermona Polaków w Poznaniu na portalach ukazały się s e t k i komentarzy bardzo nieprzychylnych Izraelowi ale i prawdziwych.
  Część z nich po jakimś czasie została usunięta. Można to było sprawdzić. I wszędzie też włażą te dyżurne chamidła. Nawet pod filmami dotyczącymi wewnętrznych spraw wspólnoty katolickiej jak np. dot. liturgii katolickiej, mszy św., mszy trydenckiej lub zdjęcia ekskomuniki w stosunku do czterech biskupów tzw. lefebrystów. Wpisy tam były szczególnie ordynarne.
  Czasami podłość ludzka nie zna granic.
  Dajmy im odpór!

  Pozdrawiam

  od ”znajomego” z youtube.pl

 • goj

  Skopiowane z chepsa
  Dzisiaj święto, 1 maja,
  będzie pochód, będą jaja!
  To nie święto ludzi pracy
  jak wmawiają Wam łajdacy,
  lecz to święto masonerii
  i związanych z nią koterii.

  Soros bardzo jest troskliwy,
  zrobił pochód dla szczęśliwych.
  A szczęśliwy, kto ma szmal –
  zaraz pochód ruszy w dal.

  Szmalu mają w bród łajdacy,
  i szubrawcy, i cwaniacy.
  Im się żyje znakomicie,
  a uczciwym – brak na życie…
  Ludzie w Polsce są wkurwieni,
  a tu pochód wśród zieleni.
  Idą sobie luminaci,
  a nasz Naród już bez gaci.

  Pierwszy idzie mason Juda,
  uśmiechnięty gra na dudach.
  Lud podziwia jego głowę,
  bo w jarmułce jest służbowej.
  Od żydowskiej ma ją żony –
  żydów sługus uniżony.
  Wiatr wiosenny go owiewa,
  a on piosnkę sobie śpiewa:
  „Nienawidzę was Polanie,
  bo mam o was kiepskie zdanie.
  Chłopców kocham ja Bandery,
  bo to dla mnie bohatery!
  Trala la, trala la –
  a mój dziadziuś był w UPA!
  Polakożercę teścia mam
  i na dudach sobie gram!

  Można tężyć mocno oczy,
  namiestnika teść nie kroczy.
  Chyba nie jest on ubogi,
  wszak jest członkiem Synagogi.

  Idzie premier, co się zowie,
  z rządu idą ministrowie;
  Izraela to pachołki,
  W „Polin” ważne mają stołki.

  Z PiS – u idą wiec masoni,
  idzie także żyd Antoni.
  Zna się on na samolotach,
  strategiczny ten idiota.
  Wielką brzozę z sobą taska,
  by się o nią dron roztrzaskał.

  Też z PO są sztywne członki,
  obok członków ich małżonki.
  Tych złodziei każda żona –
  jest dziś drogo wypindrzona:
  Złoto kapie i diamenty,
  tak nakradli z PO męty.

  Bufetowa jest na przedzie,
  pierdzistołków swoich wiedzie.
  Cieszą się leniwe biurwy,
  z przewodnictwa starej kurwy.
  Patrzą na nią się bezdomni –
  nikt tej szmaty nie zapomni.
  Już stolica rozkradziona,
  lecz niewinna przecież ona.
  Gdy grabieżczą skończy misję,
  to ogłosi swą dymisję.

  Idzie także Komorowski –
  buc i debil to beztroski;
  i zatacza się pijany –
  komuch Stolzman obrzezany.
  Partii różnych oficjele,
  a tych stronnictw – bardzo wiele.
  W żadnej partii nie ma wstydu,
  bo liderem ktoś jest żydów.
  Na ulicy pełno smrodu –
  to szubrawcy idą z KOD – u.

  Już zieleni się nam trawka,
  maszeruje w dal Warszawka.
  Warszawiacy…ze Wzgórz Golan,
  którzy grabią państwo Polan:
  Różnych spółek są prezesi
  i kardynał co się zbiesił.
  Idą „zacni” milionerzy,
  specjaliści od grabieży.
  Sami właśnie to widzimy –
  idą same skurwysyny.
  Każdy z nich zadowolony,
  bo ocipiał od mamony.
  Dla Polaków tylko szczaw,
  wśród zielonych łąk i traw.

  Wielu idzie tu z flagami,
  z masońskimi gwiazdeczkami.
  Flag unijnych mnóstwo widać,
  wiele z gwiazdą jest Dawida.

  Zmierza pochód ten w radości,
  do świetlanej snadź przyszłości.
  Lezie rabin i bankierzy –
  jarmułkowi miliarderzy.
  Niosą cielca posąg złoty,
  co jest bożkiem tej hołoty.

  Patrzą na to się Polacy –
  nadal myślą, że jest cacy.
  Hasła szczytne jak w komunie,
  lecz na wspak je nam rozumieć:
  „Wolność, równość i braterstwo”-
  grabież, szmal i kumoterstwo!
  Jeszcze wierzą w to cymbały,
  że na partie są podziały.
  Nie, kochani, choć to granda,
  to masońska jedna banda.
  Mają wspólne ideały,
  by zniewolić Naród cały.
  Zapamiętaj durny brachu –
  rządzi tutaj Netanjahu!

  Ręka dawno już w nocniku –
  nie ma Polski i po krzyku.
  Właśnie teraz się zaczyna,
  w miejscu Polski – Palestyna.
  Tu żydowski jest już raj –
  niech się święci 1 maj!!!

 • ciekawe

  T. Mazowieckiego nienawiść do Wyklętych i sympatia do zbrodniarzy. Kto honoruje wroga Ojczyzny? https://www.youtube.com/watch?v=xXn08CsrNWA
  Jego gruba kreska która na lata zahamowała zmiany ustrojowe w Polsce doprowadziła do utrzymania władzy postkomunistów w Polsce przez dłuższy okres czasu po 1989 roku.

  • Pilot - Hasbara

   Juz pora zostawic tego Brata-Zyda-„Katolika” w spokoju wiecznym (…jakie zycie taka i ta wiecznosc bedzie …).
   Ten Mazowiecki to wedlug tego bylego Pana Ksiedza jawi sie skrzyzowaniem Lucyfera-Baphometa-Lewiatana-Meridiana-Sodomy i Gomorry-Mordoru i samego Sarumana i osobiscie za cale to nieszczescie Polski po 1990 r. odpowiedzialnym lacznie z wyborem „Olka” z „Jola” tudziez „Bolka z Totolotka” na Preziow tego pookraglostolowego Land-u.

   Ma ten mlody Kolega z Rzeszowa ( Bizon z Boguchwaly to pewnie taczkami zwozi kamienie polne na jego ukamienowanie)
   w 100 % racje opisujac tlo historyczne tych czasow. 100 % wedlug mnie.
   Ale jak mowil juz Kpt. Palmowski w WOSL w Deblinie gdzie swoja kariere Pilota rozpoczynalem … „nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu…”.

   DEMONIZUJE ten Brat-byly Pan Ksiadz tego „Mazowieckiego”. Zapomina cakowicie, ze to uzywajac nowmowowy gazetowyborczej dni dzisiejszych , owczesny „SUWEREN” duraczony przez Ojcow AAAaadamoow i OOjcoow Jurkow
   (Urban i jego NIE” ) tudziez TV-skrzynke i tych szubrawcow wybieral w wyborach powszechnych doznajac przy tym prawie orgazmu samouwielbienia i „europejskosci” nie wylaczajac profesorow uniwersyteckich ( wprawdzie „stanowojennych” i „jaruzelskich” ale mimo wszystko Prof.) a wszystko to przy okadzaniu tego szajsu Chocholego Tanca Narodowego przez Kosciol Katolicki i jego „Ksiazat Kosciola” ktorzy to nie za przyslowiowa biblijna „miske soczewicy” ale za Konkordaty czyli glejty „oddajace” im we wladanie czesc Polski ( nieruchomosci i ziemie ) i gwarantujace utrzymanie tej calej Armii Nierobow do konca Swiata a nawet moze i dluzej w zaleznosci od tego ktora opcja wygra ( Sa tacy co uwazaja ze Baphomet z Lucyferem).

   KK siedzial bowiem przy „okraglym stole” zabezpieczajac flanke „Narodowa” po spacyfikowaniu „Narodowego” skrzydla w Solidarnosci + „Solidarnosc skastrowana juz wtedy do KOR-u de facto i tzw. Komunisci pod przewodnictwem Ojca Czeslawa . Tak to bylo. Ale jak mowi moj „mlody wyksztalcony z duzego miasta” Syn, nota bene studiujacy na Politechnice Budowe Maszyn Bardzo Skomplikowanych a nie szajs jakis , ktoremu pokazalem w ten weekend moje wpisy na MP przed ich wyslaniem:
   „…i stylistyka „niehoroshaja” i w ogole nie mozna zrozumiec o co Ci chodzi.

   P.S.

   Pewnie czytal ” bez zrozumienia” wyksztalciuch jeden 🙂 🙂 🙂

 • greg2014

  ”Potrzebna pilnie klauzula sumienia w sprawie szczepień…

  Sytuacja w sprawie szczepień ostro się zagęszcza. Okazuje się, że środowisko lekarskie postanowiło uciszać dyscyplinarnie swoich kolegów po fachu, którzy ostrzegają przed toksycznymi szczepionkami. Tu nawet nie chodzi o ostrzeganie, każdy pacjent ma prawo do wiedzy o zastosowanych u niego medykamentach. Nie ma także wyjątku w tzw szczepionkach, a nawet bym rzekł należy się pacjentowi ta informacja jak psu miska. Niestety mamy prawdziwą nagonkę na lekarzy, którzy służą rzetelną informacją…
  (…)
  Przypominam, że w Polsce nie robi się żadnych statystyk odnośnie niepożądanych odczynów poszczepiennych, więc wedle tego problemu nie ma. Ale w USA takie statystyki się robi i dane są porażające, zacytuję:

  „Dr Hooker, dzięki pomocy dwóch senatorów, otrzymał po 10 latach starań dane dotyczące 400 000 dzieci urodzonych pomiędzy 1991-1997 rokiem. Dane te były przeanalizowane przez epidemiologów z CDC, z dr Thomasem Verstraetenem na czele. Analiza tego materiału dowodzi jednoznacznie, że urzędnicy CDC wiedzieli o bardzo wysokim ryzyku zachorowań na autyzm, na zaburzenia snu, zaburzenia mowy i o innych poważnych uszkodzeniach Centralnego Układu Nerwowego, związanych z rtęcią, zawartą w preparacie zwanym tiomersal.” link do źródła:
  (…)
  Całość:
  http://trybeus.neon24.pl/post/138214,potrzebna-pilnie-klauzula-sumienia-w-sprawie-szczepien

  To jest wojna z Narodem, ktoś będzie musiał ją wygrać!

 • Świętowit

  Wizyta Dudy w Meksyku.Dlaczego media nie podały jaki był główny cel wizyty?
  https://polsa.gov.pl/wydarzenia/13-ostatnie/240-podpisalismy-porozumienie-o-wspolpracy-z-meksykanska-agencja-kosmiczna
  Polska Agencja komiczna wraz z Meksykańską zbudują satelitę o kształcie sombrero.

 • lechita

  Dodam jeden z odcinkow dotyczących historii Polski,namacalne dowody na wyciągnięcie ręki https://www.youtube.com/watch?v=DrtqmyroOuI&t=2135s

 • lechita

  Polecam wykłady p.dr.F.Zalewskiego odnośnie historii Ziemi/w 8.22 szokująca inf/ https://www.youtube.com/watch?v=DrtqmyroOuI&t=2135s

  • Świętowit

   Piramidy zostały wybudowane podobną technologią jak Stonehenge.
   https://www.google.pl/search?q=stonehenge+1954+hoax&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwicxemH4szTAhVDKpoKHYVDB1UQsAQIKw&biw=1680&bih=913
   Technologia budowy piramid (7.23 i 10.03).
   https://www.youtube.com/watch?v=HrBtf8mq2RI
   Cała historia, którą wykuliśmy w szkołach na blachę, bez zastanawiania się, to jedno wielkie kłamstwo.
   Można skończyć 100 kierunków studiów, przeczytać tysiące książek, a i tak nie dane nam będzie poznać prawdę.
   Oni trzymają wszystko pod pełną kontrolą od prawie 500 lat.
   http://jezuici.pl/poznaj/

   • puk puk

    @Świętowit – nie ma takiej możliwości żeby nawet przy współczesnej technologii zbudować Wielką Piramidę z taką samą precyzją uwzględniając wszystkie parametry w niej zawarte.

    Natomiast prawdziwe Stonehenge, jest głęboko pod ziemią, a to co postawiono na powierzchni jest dla odwrócenia uwagi, aby nikomu nie przyszło do głowy kopać w głąb.

    W ten sposób nawet archeolodzy nie dostaną zezwolenia na niszczenie „atrakcji turystycznej”, i nie tylko; w pewnych ściśle określonych datach, odbywają się tam ciekawe rytuały, których siła bierze się właśnie z podziemnego kompleksu.

  • P

   w 8.22 tą szokującą informacją, jest to, że Ziemia nie jest okrągła, ale płaska…

   I to zniechęciło mnie całkowicie do wysłuchania tego wykładu…

 • ninanonimowa

  —————–SŁOWO NA NIEDZIELĘ .

  https://radtrap.wordpress.com/

  • Pilot - Hasbara

   Na Swieta Niedziele ( „svjatoje woskrjiesenijie „) to raczej cos na uspokojenie duszy i emocji potrzeba.
   Zapraszam na piekna piesn Cerkiewna ktora jest spiewana w czasie kazdej Boskiej Liturgii ( czyli takiej Prawoslawnej Mszy Swietej Katolikow). Piesn ta i zowie sie „svjatoje woskrjiesenijie „;

   http://www.youtube.com/watch?v=fZBFLIovjjE

 • adamu79

  W USA rządzi deep state a nie prezydent – tak było zawsze. Niepokornych się odstrzeliwuje bądź stosuje inne formy perswazji. Aktualnie prezydentem jest Jared Kuschner ze słusznego plemienia – mąż Ivanki Trump więc nadzieje na potrumpową „odnowę” są obecnie nie na miejscu

 • ninanonimowa

  —–WAŻNE, że poszło w świat !. Temat został upubliczniony !. W domach już toczą się rozmowy ! matki zaczynają kojarzyć szczepionki z chorobą dzieci. Zwyczajnie ! POOOOOSZŁOOOOO!!- już nie zatrzyma.

 • rav148

  @czaro
  czy typowy student medycyny to taki beton, czy to była specjalna selekcja na potrzeby programu? prowadzaca chyba dostała konkretne wytyczne z góry, pamietam odcinek z urbanem przebranym za biskupa, rozmawiala z nim dużo spokojniej I normalniej
  W naturze człowieka chyba leży chęć poznawania nieznanego a tej baby nic nie interesowalo oprócz tego jak dokopac gościowi
  Mozna się było jej zapytać ile ona zarabia; oni nie lubią takich pytań:-)
  Pozdrawiam i życzę pozytywnego nastroju

  • margo020

   To nawet nie była selekcja tylko kiepskie aktorzyny z góry napisanym scenariuszem na program. Zero możliwości odpowiedzi, poza krótkim godnym i jedynym w tym programie uwagi dialogiem z starszym Panem z publiczności

 • ciekawe

  Z OSTATNIEJ CHWILI
  Właśnie zakończył się program skandaliści w Polsat News , gdzie występował Jerzym Ziębą. Dawno nie widziałem tyle chamstwa ,które serwowała prowadząca Agnieszka Gozdyra przerywając ciągle wypowiadanie się Jerzemu Ziębie nie dając mu normalnie się wypowiedzieć , podła małpa z tej prowadzącej to tylko delikatne stwierdzenie .

  • Pilot - Hasbara

   To ani nie jest Dziennikarka ani Malpa tylko jak mowi Pan Stanislaw „…funkcjonariusz przebrany za dziennikarza wyslany na front walki ideologicznej …”

   Dlatego TV nalezy z z domu wyrzucic . Jest to 1-szy krok do wolnosci i do odzyskania wlasnej godnosci osobistej.

   A Pan Zieba i inni „z myslami nieuczesanymi” ktorzy ida na te „przesluchania” do tych KGB-istow gdzie szarpia sobie nerwy , sa kompromitowani i osmieszani w oczach TV-Kukulek sami sobie sa winni albo sa masochistami.
   No bo na co liczyli, na Milosc Boska na co ? Na etyke dziennikarska ?

   Kiedys takiej Funcjonariuszce ktora go „zaprosila” na to „medialne loze madejowe” prof. Staruszek nazwiska ktorego nie pomne tak wygarnal kulturalnie, wstal , przeprosil widzow i sobie poszedl. Nawet on sie zorientowal ze trafil do SMIERSZ-a ale dopiero na Komendzie wchodzac w „dialog” z tow. Majorem w jego Gabinecie Przesluchan.

   • Majestic

    „Dlatego TV nalezy z z domu wyrzucic ” wylaczyc bo trzeba wiedzieć co kombinują jak i gdzie kłamią ,minuta dwie przypadkowo w tygodniu i wszystko wiadomo

    • Pilot - Hasbara

     Morfinista, Alkoholik i Nikotyniarz tez tak mowia i wytlumacza to na 1001 sposobow.
     TV-box nalezy wyrzucic na smietnik ( „zutylizowac” dla frakcji wrazliwych ekologicznie).
     Wszyscy Ci powiedza ze on to tylko dziennik oglada.
     A popatrz w okna blokowisk wieczorami szczegolnie zima bo wtedy noc dlugie i zobaczysz te 2-3 minuty.

     Kiedys za komuny mowiono i slusznie dopoki nie spacyfikowano frakcji narodowo-patriotycznej w tej organizacji
     ze: ” Nie ma Wolnosci bez Solidarnosci”.

     Ja parafrazujac mowie dzis: ” nie ma wolnosci z Telewizorem w domu ( nawet „nigdy” nie wlaczanym albo
     tylko na „2-3 Minuty tygodniowo” 🙂 🙂 :-)”.

    • Majestic

     Pilot ja nie ogladam dzienników doslownie nic jak wspomniałem minuta dwie przypadkowo , a Telewizor któryś z kolei używam jako monitora wszystko inne jest dawno odłączone . Masz racje TV to niewolnictwo .teraz to już chyba około 16 lat jak nie wlaczylem jakiegoś programu tv .

    • Pilot - Hasbara

     Jak to mowia Rosjanie; ” Wam tschjest`i uwashenijie” 🙂

   • puk puk

    Braun dodaje: „Goebbelsowska funkcjonariuszka”, dosłownie cały główny nurt medialny określił: „Goebbelsowską służbą propagandową”.
    Co jest słusznym spostrzeżeniem, biorąc pod uwagę, że to żydonaziści niemieccy mają większość rynku medialnego.

  • greg2014

   Z OSTATNIEJ CHWILI
   Właśnie zakończył się program skandaliści w Polsat News , gdzie występował Jerzym Ziębą. Dawno nie widziałem tyle chamstwa ,które serwowała prowadząca Agnieszka Gozdyra przerywając ciągle wypowiadanie się Jerzemu Ziębie nie dając mu normalnie się wypowiedzieć , podła małpa z tej prowadzącej to tylko delikatne stwierdzenie .

   Popis-owy przykład prostackeigo dzienni-kurestwa
   pani Agi baba jagi, z podniecenia niezdrowego
   nawet tradycyjnie o autograf nie poprosiła..
   Szczególnie żenująco wypadły ataki (nie pytania)
   młodego niedokształconego narybku farmaceutycznego
   w postaci studentów farmacji.
   Nie znali nawet składu szczepionek palanty.
   I taka zainfekowana ”wiedzą” bigfarmy ”kadra” ma leczyć ludzi!
   Panie wymierz sprawiedliwość 🙂

   • puk puk

    Nie tak;
    „I taka zainfekowana ”wiedzą” bigfarmy ”kadra” ma…” uśmiercać ludzi.

    Tym lepiej dla nas, bo łatwiej poznać się na nich!

    „Pan” jest koźlorogim, przed chrześcijańskim: „Panem tego świata”, dzisiaj znanym jako Baphomet, od którego miano wziął Mahomet.
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQQCjBRFo51hWx_YCqbLGu1jQHHww7JZA9X-C5RlaLk_MAww_6wKmOndyY

    • greg2014

     Nie łazić do osłów z garbatymi nosami w kitlach.
     Sprawdzać każdą diagnozę po kilka razy, szczególnie w zakresie
     raka, dobrze mogą się na ”skórce” obłowić skurwysyny.
     Mógłbym książkę małą napisac o kontaktach z tymi osłami.

     I nic nie zrobisz bo prokurwatura i sądy tez w tych parchatych łapskach razem z mediami.

    • greg2014

     Nie szczepi dzieci, nie brac antybiotyków, sterydów i
     innego scierwa.

 • Ania

  Trwa lepienie wspólnej religii dla gojów.
  Chyba takie są rozkazy z Antarktydy.

  ” Patriarcha Moskiewski i Wszechrusi Cyryl publicznie i otwarcie, na cały świat, zaparł się Prawdziwego Boga, Trójcy Świętej !!! Oświadczył on mianowicie, że chrześcijanie i muzułmanie, którzy wierzą w Allacha, zwracają się w modlitwie do tego samego, jednego Boga !!!

  a0

  W ten sposób patriarcha Cyryl zrównał obrzydliwego, odrażającego allacha z Trójcą Przenajświętszą, przez co złamał Pierwsze Przykazanie Boże: „Jam jest Pan, Bóg twój, nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”.

  Muzułmanie nie wierzą ani w Trójcę Przenajświętszą ani w Jezusa Chrystusa jako Syna Bożego. Dlatego uznając allacha za prawdziwego boga patriarcha Cyryl wyparł się Trójcy Przenajświętszej. Przy czym to zaparcie się Prawdziwego Boga przez fałszywego patriarchę Cyryla, i dla duszy zgubne, i to jego pouczenie, zostały zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, która to strona jest Amboną, z dużej litery , ponieważ oglądają ją i czytają na całym świecie.

  Dlatego zapytamy, co wy, obrońcy Cyryla i przeciwnicy stosowania 15 reguły, możecie jeszcze powiedzieć i jak argumentować swoje stanowisko o niedopuszczalności zaprzestania wspominania imienia tego zaprzańca i apostaty? NIC !!!

  —————————————————————————————————————————–

  Dnia 16 kwietnia 2017 roku, w dzień święta Świętego Zmartwychwstania Chrystusowego, Jego Świątobliwość Patriarcha Moskwy i Wszechrusi odwiedził dziecięcy szpital kliniczny Ministerstwa Zdrowia Federacji Rosyjskiej.

  Fałszywy patriarcha Cyryl: „…Dlatego módlcie się z całego serca, proście Pana o pomoc. Wiem, że tutaj są i chrześcijanie i muzułmanie. Każdy zwraca się do jednego i tego samego Boga Stwórcy. I w odpowiedzi na to otrzymujemy rzeczywistą pomoc Bożą.”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/posluchajcie-tego-zaprzanca-apostate-cyryla-2017-04

  • Majestic

   „Chyba takie są rozkazy z Antarktydy.” niedawno się tam spotkali i odebrali dyrektywy .

  • Pilot - Hasbara

   Tak. Powiedzial to 2 tyg. temu. Niestety. Smutne to bardzo i deprawujace jest.
   Jest on przeciez zwierzchnikiem Rosyjskiej Cerkwi Prawoslawnej ( Rosja, Bialorus, Polska i czesc Ukrainy i jeszcze kilku pomniejszych Panstw czyli czyms takim jak Papiez u Katolikow.

   Argentynski Jezuita mowi zreszta to samo. Wyglada na to, ze montowanie Uniwersalnej Religii przez Slugi Szatana
   nabralo nieoczekiwanie duzego przyspieszenia i to w Pasche !!! ( takie wypowiedzi w takim czasie i to przez Patriarche nie sa przypadkiem ).

   W II pol. XIX w. Wl. Solowjow, rosyjski Mistyk i filozof oraz uczony prawoslawny napisal krotka ksiazeczke
   (40 stron) pod tytulem „Krotka opowiesc o Antychryscie”. Nie zwrocilbym na nia wtedy uwagi lat temu 10 chyba , gdyby nie krotka kilkulinijkowa wzmianka w „Naszym Dzienniku” ktory wtedy okazjonalnie kupowalem.
   Otoz w tej krotkiej notatce byla mowa o tym ze Kard. Ratzinger ( robiacy wtedy u JP2 jak Szef Kongregacji do spraw Wiary czyli de facto V-ce Prezio) z wielkim niepokojem komunikuje ze jest Watykan zaniepokojony spelnianiem sie na naszych oczach tejze przepowiedni Solowjiova.

   Sciagnelem to dzielo ot znajomego z Rosji. I rzeczywiscie wiele rzeczy przewidzial ( m.in. Unie Europejska, ilosc Gwiazd na jej fladze i wiele innych) ale najwieksze poslanie to wizja „Zjednoczenia” Prawoslawnych, Katolikow i Protestantow przez Nowego Papieza-Cudotworce-Antychrysta i jego Asystenta Kardynala.
   Mowi dalej Solowjiov, ze za mamone i stanowiska jak i ze strachu zdecydowana wiekszosc katolickich hierachow tego Antychrysta i poparla , troche wiecej niz polowa Protestantow i Prawoslawnych.
   Ta resztka nieszczesna wspolnie udala sie dobrowolnie na wygnanie.

   To tak w bardzo duzym skrocie.

   Jesli by Bog Wszechmogacy nie skrocil tego czasu oczekiwania w Dniach Ostatecznych to nikt z ludzi by nie zostal zbawiony – mowi Biblia.

   Chrzescijanstwo Prawoslawne to nie tylko ten Nieszczesny Kiryll ale to my Prawoslawni. Prosze ogladnac ten krotki filmik z Minska na potwierdzenie moich slow.

   http://www.youtube.com/watch?v=9pih-JyNX80&list=PLNjsuIHwyU66zH2VNI1CfCNsPUuA9Ub9c&index=28

 • Lori

  Czy wiemy co dzieje się z Aleksandrem Woźnym, dlaczego nie ma kolejnych z nim spotkań.

 • Życzenia z okazji kolejnych świąt.
  https://rafzen.wordpress.com/2017/04/29/swieta-ludzi-pracy-w-morderstwach-polakow-zaprawionych/
  Dzisiaj święto, 1 maja,
  będzie pochód, będą jaja!
  To nie święto ludzi pracy
  jak wmawiają Wam łajdacy,
  lecz to święto masonerii
  i związanych z nią koterii.

  Soros bardzo jest troskliwy,
  zrobił pochód dla szczęśliwych.
  A szczęśliwy, kto ma szmal –
  zaraz pochód ruszy w dal.

  Szmalu mają w bród łajdacy,
  i szubrawcy, i cwaniacy.
  Im się żyje znakomicie,
  a uczciwym – brak na życie…
  Ludzie w Polsce są wkurwieni,
  a tu pochód wśród zieleni.
  Idą sobie luminaci,
  a nasz Naród już bez gaci.

  Pierwszy idzie mason Juda,
  uśmiechnięty gra na dudach.
  Lud podziwia jego głowę,
  bo w jarmułce jest służbowej.
  Od żydowskiej ma ją żony –
  żydów sługus uniżony.
  Wiatr wiosenny go owiewa,
  a on piosnkę sobie śpiewa:
  „Nienawidzę was Polanie,
  bo mam o was kiepskie zdanie.
  Chłopców kocham ja Bandery,
  bo to dla mnie bohatery!
  Trala la, trala la –
  a mój dziadziuś był w UPA!
  Polakożercę teścia mam
  i na dudach sobie gram!

  Można tężyć mocno oczy,
  namiestnika teść nie kroczy.
  Chyba nie jest on ubogi,
  wszak jest członkiem Synagogi.

  Idzie premier, co się zowie,
  z rządu idą ministrowie;
  Izraela to pachołki,
  W „Polin” ważne mają stołki.

  Z PiS – u idą wiec masoni,
  idzie także żyd Antoni.
  Zna się on na samolotach,
  strategiczny ten idiota.
  Wielką brzozę z sobą taska,
  by się o nią dron roztrzaskał.

  Też z PO są sztywne członki,
  obok członków ich małżonki.
  Tych złodziei każda żona –
  jest dziś drogo wypindrzona:
  Złoto kapie i diamenty,
  tak nakradli z PO męty.

  Bufetowa jest na przedzie,
  pierdzistołków swoich wiedzie.
  Cieszą się leniwe biurwy,
  z przewodnictwa starej kurwy.
  Patrzą na nią się bezdomni –
  nikt tej szmaty nie zapomni.
  Już stolica rozkradziona,
  lecz niewinna przecież ona.
  Gdy grabieżczą skończy misję,
  to ogłosi swą dymisję.

  Idzie także Komorowski –
  buc i debil to beztroski;
  i zatacza się pijany –
  komuch Stolzman obrzezany.
  Partii różnych oficjele,
  a tych stronnictw – bardzo wiele.
  W żadnej partii nie ma wstydu,
  bo liderem ktoś jest żydów.
  Na ulicy pełno smrodu –
  to szubrawcy idą z KOD – u.

  Już zieleni się nam trawka,
  maszeruje w dal Warszawka.
  Warszawiacy…ze Wzgórz Golan,
  którzy grabią państwo Polan:
  Różnych spółek są prezesi
  i kardynał co się zbiesił.
  Idą „zacni” milionerzy,
  specjaliści od grabieży.
  Sami właśnie to widzimy –
  idą same skurwysyny.
  Każdy z nich zadowolony,
  bo ocipiał od mamony.
  Dla Polaków tylko szczaw,
  wśród zielonych łąk i traw.

  Wielu idzie tu z flagami,
  z masońskimi gwiazdeczkami.
  Flag unijnych mnóstwo widać,
  wiele z gwiazdą jest Dawida.

  Zmierza pochód ten w radości,
  do świetlanej snadź przyszłości.
  Lezie rabin i bankierzy –
  jarmułkowi miliarderzy.
  Niosą cielca posąg złoty,
  co jest bożkiem tej hołoty.

  Patrzą na to się Polacy –
  nadal myślą, że jest cacy.
  Hasła szczytne jak w komunie,
  lecz na wspak je nam rozumieć:
  „Wolność, równość i braterstwo”-
  grabież, szmal i kumoterstwo!
  Jeszcze wierzą w to cymbały,
  że na partie są podziały.
  Nie, kochani, choć to granda,
  to masońska jedna banda.
  Mają wspólne ideały,
  by zniewolić Naród cały.
  Zapamiętaj durny brachu –
  rządzi tutaj Netanjahu!

  Ręka dawno już w nocniku –
  nie ma Polski i po krzyku.
  Właśnie teraz się zaczyna,
  w miejscu Polski – Palestyna.
  Tu żydowski jest już raj –
  niech się święci 1 maj!!!

  • Pilot - Hasbara

   Jako uczen 1-ej lub 2-ej klasy Szkoly Podstawowej ( pozny Gomolka) nauczono nas na 1 Maja piosenki ktora do dzis pamietam :

   Jasio przez okienko sztandary zobaczyl,
   czemu ich tak duzo ? Bo dzis swieto pracy.
   Wyszli robotnicy z fabryk i warsztatow ,
   ze sa wszyscy Bracmi o tym glosza swiatu.

   I jeszcze wierszyk o Leninie w Poroninie wbito mi tak do glowy ze duze fragmenty do dzis pamietam:

   Na malej stacji w wiosce Poronin,
   gdy pociag stanal wsrod zgrzytu szyn,
   wyszedl na peron Ojciec,
   a po nim na peron dziarsko wyskoczyl syn.
   ………
   Wiesz o kim mowie ?
   Wiem. O Leninie. Czy Lenin tu mieszkal tu zyl ?
   Tak na tej stacji tu w Poroninie przed Zandarmami Cara sie kryl.
   Nim Rewolucja wstrzasnela Swiatem zanim sie carski zawalil tron,
   Lenin dwukrotnie bywal tu latem, tu swe plany obmyslal on.

   • Majestic

    Święto Pracy niech zostanie ,a tekst straszny , Car Carem ,ale to był krwawy zamach na Rosję, Słowian , Car nie dal się militarnie wykończyć wiec dokonano zamachu . tu jest wszystko powiedziane kto jest tym szatanem https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ dodatek https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

    • Pilot - Hasbara

     W wypadku rodziny Cara ( dzis Swietego Cerkwii Prawoslawnej jako Meczennika) byl to Uboj Rytualny na calej rodzinie.
     Swieta Jelisjavjeta Mniszka z rodziny carskiej ( dzis Patronka m. in. pieknego Klasztoru Zenskiego w Minsku) tez tam do kilkunastometrowego dolu wrzucona zostala.
     Jak czyta sie o tym Rytuale ( istnieje obfita lit. dzisiaj na ten temat rosyjskojezyczna) to przypomina mi sie scena
     z filmu Mela Gibsona o Aztekach i ludzkich ofiarach ( no, ludzkopodobnych w oczach tych Katow) skladanych na oltarzach ich „Bogow”.

    • barbara

     https://www.youtube.com/watch?v=2gOFwCSi7ok Wall Street i Rewolucja Bolszewicka – Profesor Antony Sutton

    • https://rafzen.wordpress.com/2011/10/29/hold-cara-rosji-dla-krola-polski-i-chazarscy-mordercy-cara/
     Cara Rosji oraz jego syna zamordował osobiście chazarski żyd Jankiel Jurowski, natomiast rodzinę dobijał dziadek obecnego Prezydenta Rosji Miedwiediew, a innych członków rodziny specjalny oddział złożony głównie z osobników narodowości chazarskiej. Ich religia pozwala im na zabijanie chrześcijan bez skrupułów. Ocalały Ród Romanowów liczy obecnie ponad 40 osób obojga płci mieszkających w większości poza granicami Rosji

    • Pilot - Hasbara

     — Do kol. Rafzena —

     Ja nazywam wydzieliny ludzkiego anus „kalem” a kolega po prostu „gownem” . Ale poza tym to wszystko sie oczywiscie zgadza z historycznego punktu widzenia i rosyjskojezycznej literatury udostepnianej stopniowo po 1990 r. w Rosji na w/w temat.

 • Ania

  Państwo islamskie ( czyli ich pejsaci sponsorzy i stwórcy) przygotowują się do II tury wyborów we Francji.

  „Państwo Islamskie” wykazuje się niezwykłą zuchwałością, informując o planowanych zamachach z podaniem dokładnego miejsca i daty ich przeprowadzenia. To nie pierwszy przypadek, kiedy terroryści informują wcześniej o swoich planach. Jakie będą w związku z tym działania służb?

  Wobec częstych zamachów w Europie, do których społeczeństwa zlaicyzowanego zachodu chyba już przywykły, informacja o planowaniu kolejnych nie wzbudzi za pewne u nich zbyt dużego zainteresowania.

  „Państwo Islamskie”, ogłosiło, przy użyciu dwóch kanałów informacyjnych, czyli własnej agencji prasowej i kont na portalach społecznościowych, gdzie i kiedy planują kolejne zamachy.

  Czytaj też: „Niehumanitarne” traktowanie terrorysty ISIS w szwedzkim więzieniu. Nie uwierzysz, na co skarży się podwójny morderca

  W tym kontekście warto zadać pytanie, co z zapowiedziami „krwawej masakry, jakiej jeszcze Europa nie widziała”, zrobią służby. Terroryści podali miejsce i datę, gdzie mają być przeprowadzone zamachy, mowa o 7 maja we Francji. To dzień, na który przypada druga tura wyborów prezydenckich w kraju nad Sekwaną.

  W przeszłości ISIS udawało się przeprowadzać zamachy w Europie, o których służby wiedziały wcześniej. Te oczywiście powinny, jak zawsze, być przygotowane na ewentualność ich wystąpienia, jednak do gróźb terrorystów należy podchodzić z dystansem.

  Głównym celem ich działalności, jest bowiem dezinformacja i zasianie strachu wśród obywateli.

  Warto przeczytać: ISIS zdobyłoby Szwecję w kilka godzin. Żołnierze walczący z islamistami są załamani polityką Skandynawów”
  http://wolnosc24.pl/2017/04/29/mocne-grozby-ze-strony-isis-krwawa-masakra-jakiej-europa-jeszcze-nie-widziala-podali-nawet-dokladna-date-i-miejsce-przeprowadzenia-zamachow/

  • Majestic

   a Szwedzi to ludzie ? 8 milionów Polaków bestialsko wymordowali zostawiając trupy i zgliszcza, ta ISIS to Pikus, gdyby Rosja wtedy nie weszła do wojny z Polski nic by nie zostało .

   • Ania

    Czyli co ?
    Karma powraca ?

    • Majestic

     no .ci co maja do profity z tego , swiadomie to zaakceptowali ukrywają to , jako indywidualnosc i zbiorowość muszą te karmę odrobić te zbrodnie zabrali kiedyś z sobą , a teraz być moze wykiełkuje ? albo genetycznie warchoły na jedno wyjdzie bo zapisy genetyczne niosą te energie .”Co zasiejesz to zbierzesz „

   • Pilot - Hasbara

    Jezeli dobrze z Historii pamietam, to te 8 mln. glownie Polakow to wtedy gdzies 50 % calej populacji Polski i bylo.

 • sara

  29.04.2017
  Od zarania dziejów korzyści jednostki stały ponad interesem społeczeństw. Czy to źle? może i nie, ale dlaczego cierpienie wielu ma nobilitować jednego.

  Świat jest inny odc.38 – W mętnej wodzie

  https://www.youtube.com/watch?v=W0AWUP5Ucjk

 • takie tam...

  Weteran U.S. Marine mówi kto steruje politykami i wszczyna wojny:

  https://www.youtube.com/watch?v=D7VX2RNtIoI

 • Ania

  Żyjemy jednak w świecie na opak. Czyli jak Marie Le Pen ektremistką została.

  „ydowscy i muzułmańscy przywódcy przeciwko Le Pen
  Żydowscy i muzułmańscy przywódcy przeciwko Le Pen

  Marine Le Pen przed drugą turą wyborów prezydenckich we Francji znalazła się oczywiście pod ostrzałem „frontu republikańskiego”, czyli zjednoczonych sił centroprawicy i ugrupowań socjalistycznych, ale dodatkowo będzie musiała sobie radzić z krytyką ze strony niektórych organizacji religijnych. Przeciwko szefowej Frontu Narodowego zdecydowanie wypowiedzieli się przywódcy organizacji skupiających społeczności żydowską oraz muzułmańską.

  Z najostrzejszą krytyką Le Pen wystąpił Europejski Kongres Żydów w osobie jego przewodniczącego, Wiaczesława Mosze Kantora, który nazwał ją najniebezpieczniejszym kandydatem i wyraził niesmak z powodu faktu, iż na szefową Frontu Narodowego zagłosował co piąty Francuz. Przemawiając w trakcie Dnia Pamięci o Holocauście dodał on, że w ostatnim czasie Le Pen wypowiadała się o Holocauście w sposób dużo bardziej niebezpieczny niż jej ojciec, ponieważ stwierdziła, iż Francuzi nie są za niego współodpowiedzialni, a szkoły powinny przestać uczyć francuską młodzież niechęci do własnego kraju.

  Rektor Wielkiego Meczetu Paryża Dalil Boubakeur wezwał natomiast liczącą sobie pięć milionów ludzi społeczność muzułmańską we Francji do masowego poparcia dla kandydatury socjalliberała Emmanuela Macrona. Jego zdaniem 7 maja, czyli dzień drugiej tury wyborów prezydenckich, będzie rozstrzygał o przyszłości całego kraju oraz żyjących w nim mniejszości religijnych. Dodatkowo Boubakeur pouczył francuskie społeczeństwo, iż musi ono zrozumieć rolę „ksenofobicznych idei” w zagrożeniu dla jedności Francji.

  Wcześniej przeciwko Le Pen nieformalnie zawiązano „front republikański”, który faktycznie istnieje od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, a polega on na wspólnych wystąpieniach centroprawicy i socjalistów przeciwko działaczom Frontu Narodowego. Przegrani kandydaci konserwatywnych Republikanów i Partii Socjalistycznej, François Fillon i Benoît Hamon, wezwali swoich zwolenników do oddania w drugiej turze głosu na Macrona, aby powstrzymać „ekstremizm” reprezentowany przez Le Pen.

  Komentarze przedstawicieli środowisk żydowskich i muzułmańskich miały związek z wypowiedzią kandydatki narodowców na prezydenta Francji, która w poniedziałek oskarżyła Macrona o brak doświadczenia i słabość wobec islamskiego terroryzmu.”
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/114030-zydowscy-i-muzulmanscy-przywodcy-przeciwko-le-pen

  • takie tam...

   Cyt: „Z najostrzejszą krytyką Le Pen wystąpił Europejski Kongres Żydów w osobie jego przewodniczącego, Wiaczesława Mosze Kantora, który nazwał ją najniebezpieczniejszym kandydatem i wyraził niesmak z powodu faktu, iż na szefową Frontu Narodowego zagłosował co piąty Francuz” –

   POLACY!
   JEŚLI ŻYDZI ATAKUJĄ MARINE LE PEN TO BARDZO DOBRZE ŚWIADCZY O MARINiE i OZNACZA TO ŻE NALEŻY NA NIĄ KONIECZNIE GŁOSOWAĆ !!! 🙂
   A NASZYM – POLAKÓW – ZADANIEM JEST SPOWODOWAĆ ŻEBY KAŻDY FRANCUZ NA NIĄ ZAGŁOSOWAŁ

   Jak to zrobić?

   1 – DEKONSPIRUJEMY ŻYDÓW PRZED WSZYSTKIMI NARODAMI ŚWIATA – W CAŁYM ŚWIECIE !!! 🙂
   (to już się materializuje i zmierzamy do finalizacji tego procesu)
   oraz:
   2 – WSPIERAMY FRANCUZÓW NASZYM UMYSŁEM ZBIOROWYM – ROBIMY ZBIOROWĄ WIZUALIZACJĘ WYGRANEJ MARINE LE PEN JUŻ TERAZ PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ AŻ DO WYBORÓW !!! 🙂
   (wizualizacja – po prostu widzisz tę WYGRANĄ LE PEN JUŻ TERAZ – w TYM MONECIE – na tym „ekranie” naszej zbiorowej wyobraźni i odczuwasz związane z tym EMOCJE SZCZĘŚCIA i RADOŚCI ! 🙂 )

   Pamiętajmy, że jeśli ktoś/coś jest ATAKOWANE (tak, jak np. technologia Keshe) to ZNACZY że MUSI TO BYĆ WARTOŚCIOWE i NALEŻY DOKŁADNIEJ SIĘ TEMU PRZYJRZEĆ
   ponieważ:
   TO CO JEST BEZWARTOŚCIOWE NIGDY NIE JEST ATAKOWANE

   Czyli KONIECZNIE TRZEBA DAĆ TEMU/KOMUŚ MOŻLIWOŚĆ na: „pokaż na co cie stać”:

   https://www.youtube.com/watch?v=iS85LogrBP4 !! 🙂

   A JEŚLI ŻYDZI KOGOŚ ATAKUJĄ – TO TYM BARDZIEJ TRZEBA KOGOŚ TAKIEGO POPIERAĆ BO OZNACZA TO ŻE KTOŚ TAKI ZAGRAŻA INTERESOM NAJWIĘKSZEJ ob-ŻYD-liwości TEGO ŚWIATA, której ob-ŻYD-liwi przedstawiciele wygłaszają tego typu teksty:

   „My Żydzi jesteśmy niszczycielami, i będziemy niszczycielami. Nic nie możecie zrobić co spełni nasze żądania i potrzeby. Zawsze będziemy niszczyć gdyż chcemy mieć własny świat.”

   albo taki:

   „Będziemy mieć światowy rząd, czy wam się to podoba czy nie. Jedyna sprawa to czy ten rząd ustanowi się poprzez podbój czy zgodę” (źródło: http://pokazywarka.pl/zydzi/ )

   a oto nasza odpowiedź kierowana do żydo.SS.twa – odpowiedź ludzi dobrej woli:

   GÓWNO BĘDZIE MIEĆ A NIE ŚWIATOWY RZĄD – WY OB-ŻYD-LIWE TCHÓRZLIWE SZCZURY ZAJE…ANE !!! 🙂
   ZAOPATRZCIE SIĘ LEPIEJ W PAMPERSY BO TERAZ TO JUZ POSSSRRAAACIĘ SIĘ W GACIE !!!

   wracając do tematu:
   CZYLI ŁĄCZYMY W JEDEN UMYSŁ ZBIOROWY WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI KTÓRZY NISZCZĄ LUDOBÓJCZE PLANY TEJ DIABELSKIEJ OB-ŻYD-LIWOŚCI KTÓRA ROZPANOSZYŁA SIĘ PO CAŁYM ŚWIECIE !!! 🙂

   a więc:
   BRACIA FRANCUZI! POLACY GŁOSUJĄ SWOIM UMYSŁEM – CAŁĄ POLSKĄ ZBIOROWĄ DUCHOWOŚCIĄ – NA MARINE LE PEN RAZEM z WAMI PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ A WY OSTATECZNIE MATERIALIZUJECIE TĘ NASZĄ WIZUALIZACJĘ

   KONIEC Z ŻYDO.SS.KIM ZNIEWOLENIEM NAZYWANYM DLA ZMYŁY „DEMOKRACJĄ”!!! KONIEC z WOJNAMI ROZPĘTYWANYMI PRZEZ LUDOBÓJCZE ŻYDO.SS.TWO i NĘDZĄ JAKA TA DIABELSKA ZARAZA ZYDO.SS.KA ZAFUNDOWAŁA LUDZKOŚCI !!!

   WOLNOŚĆ BRATERSTWO i PEŁNIA OBFITOŚCI DOSTATKU DLA CAŁEJ LUDZKOŚCI !!!

   AMEN! 🙂

 • przem

  Obejrzałem sporo sesji Grifasiego – dzięki Ki za liki. Uwagę moją przykuł fakt, że żadna z sesji nie kończy się zejściem na problemy rzeczywiste w tym wcieleniu. Wszystkie dolegliwości blokady, choroby Grifasi tłumaczy reinkarnacją czy pasożytniczymi bytami. Jakby tam leżało całe źródło problemu. Nie odwołuję się choćby do traum w tym życiu, czy podłożą chorób wynikającego z konfliktów emocjonalnych – według medycyny totalnej.
  Drugą sprawą jest mnogość pasożytów o wielkiej ilości którzy nie rywalizują między sobą, przynajmniej w danym dawcy. Logicznie usunięcie przez jednego pasożyta innych powinno pozwolić mu czerpać więcej energii.
  Ciekawym jest dla mnie późniejszy los osób po sesjach, czy ich życie się zmienia? czy ich oczyszczenie przekłada się na wymiar fizyczny.
  Technicznie w jaki sposób Grifasi potrafi porozumieć się z czyjąś duszą. Może ktoś zna jakiś film gdzie to tłumaczy?

  • Majestic

   „jaki sposób Grifasi potrafi porozumieć się z czyjąś duszą” On wie jak to robić , ale przecież używa kogoś pod hipnoza , w świecie ducha niema czasu im wyżej tym mniej coś takiego jak czas , dlatego istnieją i są mozliwosci wnikania w czas np w przyszlosc gdy się stoi przebywa wnika w poziom gdzie te procesy czasowe bardzo nikle . gdy się cofamy duchem na poziomie ducha czyjaś dusza cały tam jest , a czas, daty, przeżycia możemy zdefiniować umiejscowić dość skutecznie na planie ziemskim gdzie ten czas jest namacalny jako ciag wydarzeń .Szczerze mowiac wszystko jest fikcja i iluzja , to zasady wieczności aby swiadomosc utrzymać .

  • Majestic

   1209-PL Próba na indukcję hipnotyczną przed dokonaniem rezerwacji sesji https://www.youtube.com/watch?v=zARPj4gArSs INDUKCJA

 • Ania

  Prezydent Duterte obiecał „wyeliminowania wszelkich śladów Rothschild przestępczości finansowej” z
  Filipiny, zapowiadając chciał już nie reaguje na ciśnienie lub szantażu finansowego z USA
  rząd lub Rothschild kontrolowanych instytucji bankowych globalny.
  Prezydent, który twierdzi, że zabił go kartelowych własnymi rękami, nie jest być zastraszane, a
  on ma teraz swój wzrok na sprzątanie korupcję finansową w swoim kraju, obiecując „kierowania ich
  się jak padlinożerców są. ”
  Przed Rodrigo Duterte objął urząd prezydenta Filipin co cierpi z powodu skutków
  MFW / Banku Światowego narzuca surowość i prywatyzacji udało się wykorzystać swoich ludzi i zasobów. Było tak jednym z najbardziej skorumpowanych i niespokojnych krajów Azji
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=de&sp=nmt4&tl=pl&u=https://nebadonia.files.wordpress.com/2017/04/president-duterte-kicks-rothschilds-out-of-philippine1-1.pdf&usg=ALkJrhiKxxXPxtz_fygv1-46GXIPQyIYAA

 • ki

  Kilka newsów o Słońcu wg badań pozasystemowych 🙂 Sorry, że nie konkretnie na temat.
  Słońce fizyczne to nie to samo, co Słońce duchowe. Fizyczne, które widać to kula rozżarzonego gazu – plazmy. Ona świeci i jest tak gorąca, bo to skutek procesów, które zachodzą w Słońcu duchowym. Te duchowe ma kilka fajnych właściwości

  – w jego centrum jest portal (można go porównać do małej czarnej dziury i nie jest ona potworem, który zje kiedyś planety 🙂
  – wszystkie duchy, które się pozbyły matrycowych balastów mogą przechodzić przez ten portal dokąd chcą w Kosmosie (te rozważniejsze zanim wybiorą cel podróży, zwykle się zastanowią 🙂
  – w duchowym Słońcu mieszkają byty, które pilnują, żeby na tym lotnisku nie było bajzlu,
  – w Słońcu nie ma głupot o karmie i cyklach reinkarancji, bo to są programy matrycy pasożytów, które sobie latają po Układzie Słonecznym, jak bakterie z wielkim Ego i męczą m.in ludzi,
  – fizyczne i duchowe Słońce to taki duch gigant, który „opiekuje się” duchami planet – procesy życiowe, fauna, flora, witamina D, a w przypadku jowiszowych m.in plazmowe pranie brudów,
  – Słońce i jego środowisko to naturalny przystanek w kosmicznej podróży duchów, które np. po śmierci ciał fiz.mogą tam przybywać, jak chcą ale często tak nie jest, bo ciała energetyczne tych nieobudzonych są przechwytywane przez maszyny pasożytów w chwilach śmierci,
  – w Słońcu nie ma żadnego podziału w sensie, że takie duchy były w ciałach takich ras, a inne duchy w takich, doświadczenie zbiera się w całość i z tym bagażem wsiada się do „plazmolotu” w portalu 🙂
  – z mieszkańcami Słońca da się gadać, nie przypominają w niczym czegoś takiego, jak anioły, dlatego czarownicy, którzy się ocknęli najczęściej dobrze się tam czują w trakcie swoich podróży,
  – czarne dziury i gwiazdy to portale, te i te emitują gamma, które pomaga duchom w detoksie swoich śniących kończyn, różnią się masą, jedne są tylko portalami, a drugie dodatkowo utrzymują życie na planetach.

  I na koniec bonus – Trumpa Apolla https://www.google.pl/search?q=apollo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjelpb4t8nTAhXMApoKHcFCAvQQ_AUIBigB&biw=1920&bih=974#imgrc=QhLAshZkz9ZaEM: denerwuje Kim Dzong Un, bo Trump chce być lepszym, gospodarczym słońcem narodu niż Kim, obaj mają nadęte Ego i obaj są narcyzami 🙂 Trump wg poleceń mąci w Azji, ogólnie bardzo mu to pasuje, bo chce zrealizować swoje aspiracje, jako słońce świata, co mu się raczej nie uda. Jest w Trumpie mały Trumpek, który jest głosem rozsądku, ale ma marne szanse na przebicie się przez zbroję Apolla, w którą go włożono przed inkarnacją. Zbroja Apolla ma wiele funkcji, szkodzą Trumpowi, robiąc z niego zombie, które kocha otaczać się sexi kobietami, złotem i kasą. Zombie Apollo strzela militarnie i dyplomatycznie tam, gdzie rząd cieni kieruje jego łukiem. Przyszłe wydarzenia odsłonią co nie co 🙂

  • Boru

   Podpisałbym się pod tym, z tym, że dla mnie czarna dziura i gwiazda to osobne zjawiska o przeciwnej naturze. Co prawda jedno i drugie są torusami, ale torus to po prostu sposób na zachowanie równowagi i posługują się tym rózne siły. Czyli w Słońcu jest portal, jest torus, nie jest to czarna dziura, chociaż czarna dziura jest też portalem i torusem. Jedno i drugie to jednak zjawiska o przeciwnej naturze.

   Ścieranie się tych przeciwnych sił kształtuje nasz kosmos. Dzięki tym dwom siłom możliwy jest rozwój. Ta negatywna siła chce zagarniać wszystko i kontrolować, zamieniać żywe, wielobarwne, wolne istoty w pliki programowe funkcjonujące według bożego programu, puste w środku, spoglądające hipnotycznym wzrokiem w trupio blade, bezbarwne światło rzekomego stwórcy świata. Ta pozytywna siła jest ekspresją wolności, szczerości, wojowniczości, dobroci, ale tą wolność może zachować tylko dzięki temu, że jest ryzyko utknięcia w tej bladej, nudnej matrycy.

   Negatywna matryca przez swoją naturę wciągającą funkcjonuje w trybie mechanicznym, całkowicie pozbawionym spontaniczności. Objawia się to w naszym świecie tym, że natura jest zastępowana technologią, ciała biologiczne zostają wspomagane implantami, tak, że tracą swoją naturalną siłę witalną, stając się jedynie pustą skorupą, pojazdem, przez który wyraża się obca świadomość.

   Można by mówić o tym jako o siłach światła i siłach ciemności, ale to nie do końca adekwatne. Dla mnie, to nie jest ścieranie się światłości z ciemnością, lecz dwie różne wersje światła.

   Kiedy patrzymy w Słońce to widzimy wielobarwną jasność, a intensywność tych barw złączonych nazywamy w uproszczeniu „bielą”, chociaż to nie jest biel, a po prostu jasność. Tu jest pewna subtelna gra, bo siły negatywne funkcjonują w oparciu o negatywną wersję tego światła słonecznego i jest to światło w stanie „martwym”, jakby wypłukanym z barw. I to jest ta „świetlista, boska biel” widziana przez mistyków przeróznych religii lub z doświadczeń śmierci klinicznej.

   • Boru

    Całkowita bezsilność ludzi pobożnych wobec zła tego świata, bierze się właśnie z tej niewiedzy co do tego, że problemem jest nie tyle „zło”, rozumiane jako przeciwieńśtwo pewnego bożego porządku, lecz pewien boży matrix w ramach którego istnieją owe demony. Boży matrix najpierw oplata dany obszar, hipnotyzuje, zabiera energię, czyni niezdolnym do wyrażenia siebie i dopiero później na bazie tego boga powstaje jego rzekome przeciwieńśtwo. I tak oto dobre, posłuszne baranki, przebywają w jednym miejscu z wygłodniałymi zbrodniarzami, w swoich wyobrażeniach o duchu i niebie, konfrontowani są z materializmem i nie mają żadnej możliwości wyjść poza ten poziom.

   • Boru

    Przykładowo, chrześcijaństwo zawsze służyło jako przygotowanie gruntu pod przejęcie władzy przez „naród wybrany”. Pobożni ludzie narzekają na materializm i zło USA, nie dostrzegają jednak, że nie byłoby tego gdyby uprzednio nie zainstalowano na terytorium Ameryki tego bożego matrixa. Nie byłoby żadnej możliwości by bankierzy kontrolowali Indian … przybyli by tam i co? Jak mają sprawować kontrolę nad ludźmi, którzy nie mają tej chrześcijańskiej infrastruktury, nie mają idei „czynienia sobie ziemi poddaną”.

   • Boru

    Czyli jednym zdaniem: siły pozytywne i negatywne to nie tyle „Bóg vs Szatan”, lecz swoboda vs niewola, ekspresja vs paraliż, wielobarwność vs bezbarwność, przytomność vs hipnoza.

    • Majestic

     skoro tak, to Szatan zawiera się w Bogu , a miano stwórcy to potwierdza ,trzeba iść dalej aby otrzymać Boru zrozumienie jeden matrix drugi trzeci itd , nicość, pustka , to gra, widziałeś znak nieskonczonosci ? to znak pustki jest perfidnie skończony jak balans torusa , pustkę przemianowaliśmy na wieczność która dala kompatybilność z nieskończonością .

    • Boru

     Nawet nie chodzi o to, że „Szatan” zawiera się w „Bogu”, ale to co zwie się Szatanem to jest podświadomie wypieranie wszystkich tych cech „Boga”, strach przed nazwaniem tych cech złymi (bo to przecież „Bóg”) i bezpiecznym oddzieleniem ich by spersonifikować te negatywne cechy jako coś osobnego, by ustrzec się przed „świętokradztwem”. Dlatego biblijny Moloch któremu składa się ofiary z dzieci, jest tym samym bogiem co Jahwe, tylko po prostu ze strachu zrobiono z tego osobny byt, wypierając z siebie to, że ten cały bóg, rzekomy stwórca świata, zachowuje się jak jakiś okrutny demon.

    • Majestic

     Boru może to Ci pomoże wysłuchaj dokladnie z zrozumieniem , i nie stron od „świętych” pism bo nigdy nie doznasz konfrontacji klamstwa , manipulacji z prawda 1234 _PL_ E., Początki człowieka i przybycie obcych na Ziemię – Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi https://www.youtube.com/watch?v=Ge7utNzOuLM tu jest niejako ciąg dalszy no i oblicze pana na tronie tutaj wchodzą wszyscy zmanipulowani po smierci tu jest nakładany proces odpracowania karmy ,i dobrowolne ale przymusowe reinkarnowanie https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y

    • Boru

     Znam tego pana. Umożliwia on swoim klientom obycie podróz po swojej podświadomości, nie zawsze jest to adekwatne do tego, co rzeczywiście wpływa na danego delikwenta. Problem jest taki, że podświadomość człowieka jest zawirusowana z zewnątrz. Tak więc kiedy jakiś Nestor spotyka „Jahwe” jako dziadka w stylu Zeusa na Syriuszu, to jest to podróż po jego podświadomości, ale nie ma rzeczwiście żadnego „Jahwe”. Pozbywanie się implantów zachodzi w wyobraźni i jest to jakby zapowiedź rzeczywistego wyzwolenia spod wpływów energii, które wpływają na ludzkość m.in poprzez kult sędziwego pana z brodą na tronie.

     Ja też zetknąłem się w życiu z tym „Gabrielem” i nawet i „Hermesem”.

     Cała ta sprawa z pozbywaniem się obcych implantów poprzez hipnozę jest naiwna. To implanty odpowiadają za wyobrażenia „boga” jako sędziwego bóstwa na tronie i tym podobne. Tak więc cała sytuacja ze spotkaniem „Jahwe” gdzieś na Syriuszu i że każe mu się coś tam z siebie zjąć jest śmieszna. To są gry implantów.

    • ki

     Skuteczność tych hipnoz jest cały czas badana, więc nie można tutaj wydawać jednoznacznych, lekkomyślnych opinii. Siła woli ludzi w hipnozie, w stanach bezczasowych wydaje się usuwać obce instalacje. Ja jak poddam się jednej, będę chciał sprawdzić parę ważnych rzeczy i przekonam się osobiście. LD i regres hipnozy to jedyne sposoby za życia fizycznego, żeby zrobić coś konkretnego w bezczasowości – w środowisku m.in pasożytów. Dobranoc 🙂

    • Majestic

     „Cała ta sprawa z pozbywaniem się obcych implantów poprzez hipnozę jest naiwna” Boru ? wiesz coś o stygmatach ? to a podobnie „implanty ” przyklejone wdrukowane w energie ducha , zazwyczaj znikają przed porzuceniem ciała obudowy biologicznej smierci ,bo dusza niejako zabiera to z sobą a wiec energia , zrozum proces będąc fizycznym wchodząc w stan energii możesz wszystko zrobić z tamtej strony w tamtej stronie jesteś fizyczny dlatego implanty są fizyczne dla tamtego planu .będąc tam widzisz te druty i kable i je usowasz , niezrozumienie Twoje to jedynie różnica perspektywy bo Jesteś w swiadomosci fizyczności planu ziemskiego zwanego materia , a materii praktycznie niema bo to stany gestosci energii ,pojmij fakt zniewolenia gdzie jest hierarchia bogów i innych tworów matrixów itd , a im daleko do pierwotnej Kreacji , pomijasz ignorujesz „bogów ” jednocześnie wyzbywasz się szansy poznania tych struktur , uważając to za kompletne bzdury .https://www.youtube.com/watch?v=xsqLlNuVpYo http://www.mbkm.pl/pismo/33kezechiela.htm

   • ki

    @Boru
    „czarna dziura i gwiazda to osobne zjawiska o przeciwnej naturze” –
    wiesz, nie do końca, one są raczej tym samym jakby w różnych stadiach swojego istnienia i o trochę różnych funkcjach. Czarne dziury zostały podchwycone w antywolnościowej propagandzie systemu, jakoby mogły być czymś na zasadzie czegoś, co wszystko unicestwia, zjada, zasysa i nie wiadomo co dalej, żeby ludzkość bała się Kosmosu 🙂 Duchowe czarne dziury to coś, jak spirale, od których odchodzą kosmiczne autostrady. Czarownicy ziemscy nie zbadali do końca tego jeszcze, jednak jest pewne, że czarne dziury nie są niebezpieczne. Tobie chodzi o to, że gwiazdy dają życie, a czarne dziury mogą je zasysać gdzieś w nicość ? – to tak może się kojarzyć ale to tak nie wygląda w sensie ducha. Tu chodzi o to, że Kosmos to autostrady połączone przez gwiazdy i czarne dziury, które pomagają duchom i zaawansowanym statkom natychmiast znaleźć się u celu. Kosmos jest podobno nieskończony, więc musi istnieć jakaś odpowiednia sieć lotnisk i autostrad usprawniająca duchom podróżowanie 🙂 Mało tego, przecież tu chodzi o podróżowanie nie w sensie fizycznym ale tam, gdzie nie ma czasu 🙂 Białe światła po śmierci to już zabawki pasożytów 🙂
    Trzymajcie się.

    • Boru

     Właśnie w tej naszej antywolnościowej propagandzie ciągle mówi się o Słońcu jako o zagrożeniu, a o czarnych dziurach zawsze w takim kontekście, że tam jest zawarta jakaś ostateczna tajemnica. Czy to nie trochę podejrzane? Mamy tu nad naszymi głowami gwiazdę, o której tak naprawdę nic nie wiadomo jak ona rzeczywiście działa, jak wpływa na nas, a ostatecznych odpowiedzi szuka się w zjawiskach, które nijak mają się do naszego życia i których nie doświadczamy w życiu. To takie przygotowanie gruntu pod kontrolę pośmiertną według mnie.

     Nie chcę się jednak spierać o czarne dziury. Bardzo się cieszę, że ktokolwiek podejmuje takie tematy.

     W mojej „mitologii”, czarna dizura funkcjonuje jako pewna negatywna matryca, alternatywna wobec naturalnej, niczym pajęczyna oplatająca istoty, tak, że zaczynają funkcjonować one według hipnotycznych, mechanicznym wzorców, będąc wabionymi po śmierci trupio bladym światłem.

     Dla mnie to mitologia nie jest, to jest coś co noszę w swojej pamięci, poparte to jest relacjami innych ludzi praktykujących opuszczanie ciała. Od razu odpowiadając prześmiewcom: tak, to są moje przeczucia, nie mogę udowodnić tego i jeśli ktoś chce, to może to traktować jak mitologię. Mitologia ta ma jednak pewną logikę i jest ciekawsza niż jakieś biblijne dyrdymały i chyba lepiej żebym wierzył w takie rzeczy niż tamte.

     Jeśli gwiazda jest manifestacją pozytywnej energii, to co jest manifestacją negatywnej? Bo musi być równowaga. Pod co podlegają te pasożytnicze energie, jeśli dobre istoty funkcjonują w oparciu o rezonans ze Słońcem. Taka rzecz do rozważenia.

    • Boru

     W ostatnich latach, kiedy to biblijne przekazy zaczęły być ubierane we fraktale i inne kosmiczne historie, nasiliły się też przekazy o czarnych dziurach jako o boskich matrycach. Nassim Haramein, Dan Winter i inni geniusze. Dla mnie, nie ma w tym przypadku. To takie przygotowywanie gruntu pod aktualizację starych, przyziemnych wierzeń, by skupić się na kwestiach kosmicznych, dalej w ramach tego fałszywego kultu. Nie da się utrzymywać przez wieczność świadomości ludzi na poziomie lochów kościelnych. Trzeba pozwolić jej się rozszerzyć, ale w taki sposób by kierować uwagę ludzi ku fałszywym świętościom.

    • ki

     @Boru
     Tobie chodzi o coś, co steruje w Kosmosie ogólnie negatywem ? – podobno są wielkie byty nieorganiczne, które wytwarzają pasożyty i te byty mogą budzić skojarzenia z ciemnicą i zasysaniem czarnych dziur ale nimi nie są. Jest też coś w Kosmosie, co niby „pochłania” galaktyki tzn. te są podatne na siłę grawitacji tego czegoś ale to jest fizyczne zjawisko. W duchu to się odbywa inaczej. Jak duch jest silny i świadomy, nic nie może go siłą wciągać gdziekolwiek.
     Dobra, fajnie się gada ale Słońce się pokazało od dawna go nie było więc zmykam 🙂 Do następnego.

    • Boru

     „one są raczej tym samym jakby w różnych stadiach swojego istnienia”

     Wiem jaka jest oficjalna wersja. Gwiazda zapada się sama w sobie, eksploduje i po niej pozostaje czarna dziura. Tylko, że to są hipotezy.

     A co jeśli sprawa ma się tak, że taka czarna dziura już sobie jest i zbliża się do niej gwiazda i następuje konfrontacja. Wyobraźmy sobie takie blade oblicze rzekomego „Stwórcy” i wielobarwna, gorąca, żywa gwiazda dostaje się w jego zasięg. Pokazując swoją siłę, gwiazda eksploduje prosto przed tym „wszystko widzącym okiem” i zostaje już sama tylko czarna dziura. Gwiazda odradza się w innym miejscu, z perspektywy ludzkiej świadomości to proces trwający miliony lat, ale z wyższej perspektywy jest to chwila.

    • ki

     @Boru
     🙂 Nie wiem ale raczej lotniska duchowe nie walczą ze sobą, po co miałyby to robić ? Podobno, jak one się ze sobą spotykają, następuje coś na kształt „ich wzajemnego transportu”. Kosmos nie jest dzielony na „wymiary” przez duchy, jest podobno nieskończony i niepojęty nawet przez jego źródło. Jak wleci się do gwiazdy, czy czarnej dziury, znajdzie się gdzieś „baaardzo daleko stąd” pośród czegoś, czego jeszcze raczej nigdy się nie spotkało. Problemem są nieorganiczne monstra i pasożyty. Jedno z takich monstr siedzi w Systemie Solarnym i tak mu się spodobało odgrywanie „boga”, że ani myśli ruszyć stąd swoje cielsko.

  • przem

   dość ciekawe spojrzenie na słońce. Tylko gdzie znajduje się to duchowe słońce w fizycznym ? Jeśli tak jest to czemu je rozdzielać. To jak dusza i ciało tylko razem mają fizyczną lokację. Jednak wielu przekazach mówi się o świetle wewnętrznym. Jasności promieniującej od wewnątrz. W takim stanie słońca jako tako nie potrzeba do istnienia.
   Coraz więcej różnych historii można spotkać w internecie. Jako, że większości nie sposób zweryfikować opieram się na intuicji.
   Zastanawiającym jest kult słońca jako Boga, czemu nie wody bez niej też nie ma życia ?

   • Boru

    „Tylko gdzie znajduje się to duchowe słońce w fizycznym ? Jeśli tak jest to czemu je rozdzielać.”

    Dobrze powiedziane. Chodzi o to, że zjawiska fizyczne, widziane jako rozbłyski, plamy słoneczne itd. to wszystko jest fizyczną manifestacją tego co ma miejsce w wyższym wymiarze.

    Powiedzmy, że człowiek się wstydzi. Robi się czerwony na policzkach. Zmiana koloru skóry jest fizyczną manifestacją głębszego uczucia. Tak samo jest ze Słońcem. Zmienia się fizycznie pod wpływem uczuć, których doświadcza z wyższej perspektywy.

    • Majestic

     „Światło np. tworzy się na skutek interakcji plazmy Ziemi i Słońca.” to jest indukcja , dlatego stwierdziłem że słonce jest zimne podobnie jak lampa plazmowa na stole gdzie mikro plazma sama w sobie ma wysoka temperaturę ale nic poza tym, detektor stwierdzi wysoka temperaturę ale to bez znaczenia na otoczenie ,pamietamy jak miała być spalona przyciągnięta ta kometa wokoło slonca a ona swobodnie wyszła spoza slonca a „uczeni” nabrali wody w mózgi kit nad kity , to się odnosi identycznie do ziemi wyrzuty plazmy z slonca zwiększają indukcje z ziemia i po prostu następuje czysta reakcja elektryczna jak przy kuchenkach indukcyjnych więcej prądu więcej ciepła , gorąca magma staje się niestabilna w nadmiarze pochłoniętego pola elektromagnetycznego w przełożeniu na temperaturę reakcji i z tego rodzą się zwykle trzęsienia ziemi , zimna w środku jest w miarę zimna a magma to warstwa właśnie INTERAKCJI prądu ładunków ziemi i ładunkami wysyłanymi z generatora slonecznego .

  • Admin

   Dlaczego nie sięgniecie do tego co mówi Keshe? Słońce jest tym samym co my, co atomy, co planety, komórki… W środku Słońca jest jego dusza, która poprzez emocje kreuje jego fizyczność. My też inaczej byśmy wyglądali w innych warunkach magnetyczno – grawitacyjnych, w próżni międzygwiezdnej byli byśmy prawdopodobnie kulami jak Słońce, gdyż ta postać fizyczna jest optymalna dla tamtego środowiska.
   I ma to wszystko sens. Światło np. tworzy się na skutek interakcji plazmy Ziemi i Słońca.

   • ki

    @Pan Marek @przem
    Nie znam dokładnie tego, jak Keshe interpretuje rzeczywistość ale z tego, co Pan pisze, wynika, że on całkiem zgrabnie i sensownie to przedstawia. Plazma jest wszystkim, co znane i jeszcze nieznane, fizyczne i niefizyczne. Jest to czymś rozłożonym na różne warstwy rzeczywistości. Kwestia naszego duchowego podobieństwa do Słońca i innych gwiazd jest wg mnie bardzo trafna. Duchy są „małymi słońcami”.
    przem – po tym, jak poddam się sesji u Calo osobiście, będę mógł zrelacjonować, co tam się dzieje, o co chodzi, jak to się odbywa i co odczuwałem. Jako empata chcę uzyskać w miarę klarowny obraz tych procesów.

 • puk puk

  Krzysztof Karoń – Komunistyczne kłamstwa w Deklaracji Rzymskiej 2017
  https://www.youtube.com/watch?v=vf-42WVEbq0

  Ciekawa pogawędka o

  prawdziwym celu UE (dodam, USA) ok.4min.

  „Celem Unii Europejskiej jest PRZYGOTOWANIE APARATU TERRORU, który ma służyć stłumieniu nieuchronnego buntu, jaki wybuchnie w momencie kiedy świat pogrąży się w ekonomicznej, (dodam, moralnej etycznej) nędzy”

  za pomącą:
  -zniszczenia nie tylko produkcji, ale zdolności wytwórczych ludzi, narodów, państw, tzw. samowystarczalności

  przykład:

  Afrykanie żyli sobie jak żyli ale żyli, bez niczyjej pomocy, co najmniej kilka tysięcy lat, a gdy wmówiono im, że sami (bez pomocy) sobie nie poradzą, giną, umierają tysiącami, jeżeli nie setkami tysięcy.

  -zniszczenia etyki i moralności.

  żeby ten proces przyspieszyć sprowadza się szczepionki i najeźdźców

  Całość nadzoruje największa organizacja terrorystyczna is-ra-el!

  • Wojox

   Wypisz i wymaluj. Wielki ucisk nadchodzi. Zacznie się od ataku na religię. Stanie się to jednego dnia. Oni będą zgodni w tym bez rozterki. Wody Babilonu juz odplyneły . Wody to ludy i języki. Czyli poparcie dla religii które obrażają Boga ….

   • Pilot - Hasbara

    Juz sie dawno, prosze kol. Wojoxa to zaczelo . Ale nie, jak kol. to bardzo kolokwialnie ujal na „religie” ( bo mamy ich bardzo wiele) ale wlasnie na Chrzescijanstwo czyli osobiscie na Jezusa z Nazarethu ten atak zmasowany idzie.

    „Koniem Trojanskim” zostaly „Chamsy”, ktore to kiedy opanowaly Vatykan juz w latach 60-tych organizujac
    „Okragly Stol” nazwany dla „biednych dusz katolickich ” II Soborem Vatykanskim i przeprowadzajac de facto III REFORMACJE ale teraz juz wewnetrzna ( cos jak pucz bym powiedzial na „Kremlu” w czasach Chruszczowa) .

    Dla przypomnienia i usystematyzowania :

    – 1 REFORMACJA to 1000 lat temu odlaczenie sie tzw. Kosciolow Wschodnich od Vatykanu

    – 2 REFORMACJA to 500 lat temu Revolta Mnicha Luther Martin i 30 letnia Wojna w „RFN-ie” religijna w ktorej de facto
    chodzilo o „sprywatyzowanie” wlasnosci ziemskich i nieruchomosci co i podzielono w tzw. Pokoju w Münster.

    – 3 REMORMACJA wg mnie to wlasnie ten „okragly Stol” czyli SW II, ktory byl niczym innym niz de facto
    wprowadzeniem nauk Martina-Mnicha do KK.

    Wot i vsjio – jak mowia Rosjanie. Na deser „Architektow Wielkich i Oswieconych Bardzo” tej III Reformacji
    czyli m.in. J-23 , JP – 2 et consortes „wyniesiono na oltarze ” aby sie lud „katolicki” do nich i modlil.

    Boze Wszechmogacy !! Ty widzisz to wszystko i milczysz ?

    P.S.

    Jak mowi Biblia ” jesli by czas ten nie zostal skrocony przyjsciem powtornym „Gospoda nashego Isusa Christa” to NIKT by nie zostal zbawiony .

    Ponizej dla Kolegi moj dzisiejszy wpis na ten temat:

    Brat-Zyd Katolicki z Polski niejaki Charamsa ( byl nota bene chyba nawet wicerektorem Akademii Papieskiej w Vatykanie) wlasnie byl wydal ksiazke za 19.90 Euro

    Stawi teze ten Brat, ze polowa ksiezy katolickich na Swiecie ( 50 %) to sa Homosexualisci.
    Winny za to jest Benedykt XVI ( aby podtrzymac ta teze, gazeta pokazuje tego papieza w czerwonych butach. Swoja droga za poznego Gomulki mowiono ze Pedaly chodza w zoltych skarpetkach a tu prosze czerwone buty :-))

    No wiec ten Brat-Charamza zyjacy z Partnerem dalej w Vatykanie sugeruje posrednio , to co u Protestantow juz dawno jest „normalna normalnoscia”, aby lepiej zrozumiec Biblie i wskaznik ten procentowy zdecydowanie podwyzszyc

    Mimo ze Biblia w wielu miejscach potepia Homosexualizm nazywajac go „obrzydliwoscia i nawet w Sodomie i Gomorze Bog Ojciec ta „Berlinska Parade Milosci” wypalil ogniem, siara i smola jak Tatar jakis sredniowieczny to jednak
    Brat-Chamsa jako byly Rektor Akad. Paieskiej widzi to inaczej ( pewnie byl protegowanym Blogoslawionego Julka Paetza albo tego drugiego Blogoslawionego Wesolego Arcybiskupa Amb. W Haiti bodajze ktory tak metodycznie , zeby nie powiedziec w przemyslowy sposob dupcyl malych Murzynkow ze go Jezuita Argentynski zdegradowal do szeregowego „czlonka” i wsadzil do „lochow Vatykanskich” gdzie tenze czekajac na rozprawe sadowa jako ob. Wesolowski bardzo taktownie odrzedl „na atak seca” do domu Ojca.

    Boze Wszechmogocy ! Ty na to patrzysz i nawet Michala Archaniola z ognistym mieczy nie posylasz ?

    http://www.epochtimes.de/feuilleton/buecher/homosexueller-ex-priester-packt-aus-rund-die-haelfte-aller-katholischen-geistlichen-sind-schwul-a2106385.html

    ——————————————————————————————————————

    — святый боже святый крепкий святый бессмертный —

    http://www.youtube.com/watch?v=lFfhjQpIo0w

   • Wojox

    Kolega pilot nie zrozumiał. Nominalne chrześcijaństwo zorganizowane w Watykanie, prawosławie, protestantyzmie i innych odlamach należą do głównego członu Babilonu u wielkiego. Zamiast paść wspólnie trzody i nauczać jezusowych nauk, religie te uprawiały duchową prostytucje. To sam Bóg wydał wyrok na te pseudojezusowe sekty.
    Jest tylko jedno ugrupowanie które zajmuje się zrzeciem pól o których Jezus wspomniał ze są białe do żniwa. Islam to Antychryst. Wystarczy tylko zobaczyć jak reaguje na imię Jezusa. ….

    • Pilot - Hasbara

     Bo kol. Pilot nie umie , uzywajac Nowomowy Gazetowyborczej, „czytac ze zrozumieniem” 🙂
     Rozumiem ( teraz w pocie czola rozpoczynam ten swoj bardzo mozolny „wysilek umyslowy”) , ze za to Jedyne Ugrupowanie kol. uwaza Swiadkow Jehowy . Osobiscie znam ich nauki ( jako Amator Religioznawca) i nie mowie nie .

     Natomiast na tym naszym wspolnym na predce zorganizowanym forum Religioznawczym kol. dopuscil sie kardynalnego bledu
     (takie 2 X 2=4). Otoz Bracia Muzulmanie nie tylko nie reaguja negatywnie na Imie Jezusa, ale Koran
     bardzo wyraznie uznaje Jezusa za Przedostatniego Proroka ( ostatnim jest Mahomet , nie mylic z Baphometem na moim „RFN-owskim” Auswajsie) a nawet uznaje „niepokalane poczecie” Jezusa przez Matke jego Miriam.
     Nie uznaja Go jednak jako Syna Bozego i neguja Trojce Sw. ( podobnie zreszta jak Sw. Jehowy) ale wierza ze Jezus wroci na Ziemie w dniu Sadu Ostatecznego. I nie wierza w ukrzyzowanie Jezusa. Koran mowi , ze Allach to tak „zorganizowal” ze ludziom sie tak tylko to wydawalo ze GO ukrzyzowano. Cos jak 11/9 gdzie pewnie ten Allach palce maczal tez 🙂 🙂 🙂

     Natomiast kol. dziwnym trafem „nie przerwal milczenia” i dopuscil sie tym samym, uzywajac znow gazatowyborczej
     nowomowy „przekretu” – religioznawczego. Tak, to Bracia-Zydzi w swoim Talmudzie gdzie Jezus to Zdrajca i „Element Antysocjalistyczny” w zyciu codziennym reaguja na imie Jego tak, jak to kol. Braciom Muzulmanom przypisuje.

     Widac to sklecone przez Watykanskich Kuglarzy „Judeo-Chrzescijanstwo” ( nota bene dwa przeciwstawne sobie nurty gdzie „zbioru wspolnego” tam i prawie nie ma , bowiem Jezus sam nazwal Swiatynie Zydow „Synagoga Szatana ” a ich samych „Synami Diabla”) przynosi „obfite owoce” na polu dalszego „duraczenia” tych nieszczesnych Katolikow i „szerokich mas pracujacych miast i wsi” ( no bo to 1 Maja blisko 🙂 tudziez notorycznych i namietnych
     „Zritjeliej Magicznej Swiecacej Skrzynki” zwanej TV, jak i „Organu” OOOjcaaa Aaaadaaamaaa.

     Kiedys kol. Roma ( stesknilem sie przyznam za Nia bardzo) i moj Arcykatolicki „Ziomek” z podrzeszowskiej wioski Boguchwala ( ironia losu z ta nazwa, bo ta chwala zadna dla tej Boguchwaly ze tam Bizon „bydli” jak Czesi mowia)
     tez ten kardynalny blad religioznawczy POwtarzali .

    • Wojox

     Jezus zawsze był synem bożym. Negujemy trójce bo wywodzi się z Babilonu, Egiptu i kto wie skąd jeszcze. Duch święty to moc/energia/czynna siła, o czym podaje Biblia.

 • janusz

  Pan Trump nie jest szantażowany. On po prostu realizuje swój program. W nim było oszukiwanie gojów by dostać się do władzy. Jeżeli ktoś nie działa zgodnie z linią ZOG, nawet nie dochodzi do wyborów na decydenta w jakimś hrabstwie.

  • puk puk

   Oczywiście – witam chociaż jednego myślącego.

   Trudno byłoby ustalić kto bardziej właził żydom do dupy trampek czy ten, który nas duda.

   Na końcu tekstu ciekawe zestawienie zdjęć:
   https://rafzen.wordpress.com/2017/03/25/wspaniala-roznorodnosc-narodowa-w-zamachu-londynkim/

   całkowicie zrozumiałe jeśli zna się jego pochodzenie:

   „Dziad A. Dudy to żydowski oficer UPA

   Dziadek Andrzeja Dudy, Michajło Duda (1921-1950) to żydowski oficer morderczej UPA!
   Agent żydowski Andrzej Duda chce zostać prezydentem Polski! Czy Ty mu pozwolisz!?
   Sylwetka Mychajło Dudy. ps. „Hromenko” zdumiewa:
   – Od 1937 członek OUN
   – w 1939 skierowany na szkolenie dywersyjne do Niemiec, gdzie w 1941 wstąpił do batalionu Roland;
   – w UPA od 1943, najpierw jako instruktor w szkole podoficerskiej;
   – od czerwca 1944 organizator UPA na Pogórzu Przemyskim i w Bieszczadach;
   – od sierpnia 1945 Mychajło D. dowodzi sotnią „Udarnyky 3” należącą do 2 kurenia „Udarnyky”;
   – 1947 sotnia Mychajło Duda. przebiła się z Polski do amerykańskiej strefy okupacyjnej w Niemczech;
   – w latach 1948-1949 członek Misji UPA;
   – 31.05.1950 dowódca 4-osobowej grupy zrzuconej na spadochronach na terytorium USRR;
   – kawaler nadanego pośmiertnie Złotego Krzyża Zasługi Bojowej I klasy;
   – według znawcy spraw ukraińskich prof.Grzegorza Motyki, Mychajło Duda to “najzdolniejszy dowódca UPA”.
   No i dlaczego kandydat Andrzej Duda w swoim oficjalnym życiorysie chlubi się polskojęzycznym teściem, a zrezygnował z przedstawienia znacznych “zasług” dziadka i rodziców biologicznych!? Oboje profesorowie:
   tata w Senacie AGH, mama dziekan AGH. Co się kampanii prezydenckiej przytrafiło na starcie, że tak mocne atuty nie zostały ujawnione? Skoro dziadek był zbrodniarzem i nienawidził nas Polaków, to czy mógł wychować ojca Andrzeja Dudy w duchu patriotyzmu i miłości do Polski? Nie, na pewno ojcu wpajał nienawiść do Polaków!
   Pan Andrzej Duda to agent żydowski, który przy pomocy żydomasonerii zmanipulował Radio Maryja, Tadeusza Rydzyka, TV Trwam i miliony Polaków.
   Pan Duda w swoim życiorysie zataił przynależność do Unii Wolności, lukratywnej partii żydowskiej w Polsce, która przekształciła się w PO a Andrzej Duda znalazł gniazdo w PIS. Odnalezione zostały podpisy Dudy na listach obecności zebrań i pokwitowania składek na UW. Andrzej Duda, dnia 24 stycznia 2014r. (głosowanie nr. 15, posiedzenie 24) dopuścił się zdrady narodowej (podobnie jak cały PIS), głosując przeciwko interesom Polski i Narodowi Polskiemu, za nałożeniem na polskiego podatnika kosztów wypłaty emerytur dla 55 000 żydów, których rodziny rzekomo zostały poszkodowane w wyniku II wojny światowej. Czy pan Duda nie wie, że na Polskę w czasie II wojny światowej napadli Niemcy i żydzi niemieccy, zrównali Polskę z ziemią i wymordowali ponad 6 mil. Polaków? Zadaniem posła Dudy było dopominanie się o odszkodowania dla Polaków od Niemiec i od żydów, a nie odwrotnie. Za tę zdradę Andrzej Duda zostanie postawiony do odpowiedzialności karnej przed Trybunałem Stanu. Jak głosowali posłowie PIS i inni w sprawie odszkodowań za holocaust !? Zobacz>>> http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=40491&KodKlubu=PiS
   A. Duda ukrywa, że w styczniu 2014r brał udział w posiedzeniu Parlamentu Izraelskiego w okupowanej Polsce, gdzie http://m.in/ siedząc z braćmi bił im brawo. Zapytany w Londynie o tą hańbę, Duda powiedział, że reprezentował Polaków i uciekł. W parlamencie UE, pełniąc rolę Polaka, A.Duda głosował przeciw wolnej Palestynie! Jeżeli jesteś Polakiem to masz obowiązek informować, zrobić ksero i uświadamiać Polaków, by wiedzieli kim jest Andrzej Duda, kandydat na prezydenta Polski. Kolejny zdrajca, i wilk w owczej skórze.
   POPARCIE ŻYDOWSKIE DLA ANDRZEJA DUDY: “Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza: „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” — http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11854&Itemid=56

   https://piotrbein.wordpress.com/2015/05/05/dziad-a-dudy-to-zydowski-oficer-upa/

   • ciekawe

    Więcej w tym tekście jest pieprzenia w bambus niż prawdy
    Dziadek Andrzeja Dudy to Alojzy Duda (1907 – 1992)
    http://genealogia.grocholski.pl/gd/osoba.php?id=078077
    a nie Ukrainiec z UPA
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mychaj%C5%82o_Duda
    Mychajło Duda ,KTÓREGO SOBIE WKLEJ Z Wikipedii Piotr Bein
    W sumie oszustwo ma krótkie nogi dziadek Andrzeja Dudy był Polakiem i jeszcze raz Piotr Bein wyszedł na oszusta i kłamcę zanim cos się wklei warto to sprawdzić.

    • puk puk

     @ciekawe – co prawda mam podobne zdanie o Beinie, ale ustalmy fakty:

     (((Więcej w tym tekście jest pieprzenia w bambus niż prawdy)))

     Śmieszne, dziecinne, naiwne zdanie nie wnoszące niczego.

     ((( Dziadek Andrzeja Dudy to Alojzy Duda (1907 – 1992) )))

     linkowana strona absolutnie nie uprawnia do takiego twierdzenia

     ((( Mychajło Duda ,KTÓREGO SOBIE WKLEJ Z Wikipedii Piotr Bein )))

     Po porównaniu stwierdzam ewidentne nie@ciekawe kłamstwo;
     tekst nie jest wklejony
     (jest sprytnie przerobiony, ale nie wklejony)

     Podsumowując to zjawisko zwące się „@ciekawe”:

     W sumie oszustwo ma krótkie nogi, jeszcze raz @ciekawe wyszedł na oszusta i kłamcę zanim cos się beknie warto to sprawdzić.

     Trzy pokrętne, manipulacyjne zdania, czepiające się zaledwie wstępu, aby odwrócić uwagę i całkowicie bezpodstawnie, zdyskredytować niezwykle istotne pytania i jeszcze ważniejsze treści oraz działania dudające Polaków:

     „No i dlaczego kandydat Andrzej Duda w swoim oficjalnym życiorysie chlubi się polskojęzycznym teściem, a zrezygnował z przedstawienia znacznych “zasług” dziadka i rodziców biologicznych!? Oboje profesorowie:
     tata w Senacie AGH, mama dziekan AGH. Co się kampanii prezydenckiej przytrafiło na starcie, że tak mocne atuty nie zostały ujawnione? Skoro dziadek był zbrodniarzem i nienawidził nas Polaków, to czy mógł wychować ojca Andrzeja Dudy w duchu patriotyzmu i miłości do Polski? Nie, na pewno ojcu wpajał nienawiść do Polaków!
     Pan Andrzej Duda to agent żydowski, który przy pomocy żydomasonerii zmanipulował Radio Maryja, Tadeusza Rydzyka, TV Trwam i miliony Polaków.
     Pan Duda w swoim życiorysie zataił przynależność do Unii Wolności, lukratywnej partii żydowskiej w Polsce, która przekształciła się w PO a Andrzej Duda znalazł gniazdo w PIS. Odnalezione zostały podpisy Dudy na listach obecności zebrań i pokwitowania składek na UW. Andrzej Duda, dnia 24 stycznia 2014r. (głosowanie nr. 15, posiedzenie 24) dopuścił się zdrady narodowej (podobnie jak cały PIS), głosując przeciwko interesom Polski i Narodowi Polskiemu, za nałożeniem na polskiego podatnika kosztów wypłaty emerytur dla 55 000 żydów, których rodziny rzekomo zostały poszkodowane w wyniku II wojny światowej. Czy pan Duda nie wie, że na Polskę w czasie II wojny światowej napadli Niemcy i żydzi niemieccy, zrównali Polskę z ziemią i wymordowali ponad 6 mil. Polaków? Zadaniem posła Dudy było dopominanie się o odszkodowania dla Polaków od Niemiec i od żydów, a nie odwrotnie. Za tę zdradę Andrzej Duda zostanie postawiony do odpowiedzialności karnej przed Trybunałem Stanu. Jak głosowali posłowie PIS i inni w sprawie odszkodowań za holocaust !? Zobacz>>> http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=40491&KodKlubu=PiS
     A. Duda ukrywa, że w styczniu 2014r brał udział w posiedzeniu Parlamentu Izraelskiego w okupowanej Polsce, gdzie http://m.in/ siedząc z braćmi bił im brawo. Zapytany w Londynie o tą hańbę, Duda powiedział, że reprezentował Polaków i uciekł. W parlamencie UE, pełniąc rolę Polaka, A.Duda głosował przeciw wolnej Palestynie! Jeżeli jesteś Polakiem to masz obowiązek informować, zrobić ksero i uświadamiać Polaków, by wiedzieli kim jest Andrzej Duda, kandydat na prezydenta Polski. Kolejny zdrajca, i wilk w owczej skórze.
     POPARCIE ŻYDOWSKIE DLA ANDRZEJA DUDY: “Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza: „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” — http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11854&Itemid=56

     https://piotrbein.wordpress.com/2015/05/05/dziad-a-dudy-to-zydowski-oficer-upa/

     Wobec powyższego powstaje pytanie dlaczego tak nieciekawe manipulacje serwuje tu nijakie @ciekawe?

     albo jest naiwnym dwunastolatkiem, albo idiotą

     (określenie idiota dla @ciekawe, zostało użyte zgodnie z definicją, nie jako inwektywa)

    • puk puk

     puk puk
     Twój komentarz czeka na moderację
     30 kwietnia 2017 at 08:52

     Jak można tu dyskutować skoro każdy dłuższy koment przechodzi (jak na razie) przez moderację.

     Podsumowując to zjawisko zwące się „@ciekawe”:
     W sumie oszustwo ma krótkie nogi, jeszcze raz @ciekawe wyszedł na oszusta i kłamcę zanim cos się beknie warto to sprawdzić.

     Trzy pokrętne, manipulacyjne zdania, czepiające się zaledwie wstępu, aby odwrócić uwagę i całkowicie bezpodstawnie, zdyskredytować niezwykle istotne pytania i jeszcze ważniejsze treści oraz działania dudające
     Polaków:

     uzasadnienie po moderacji

   • Pilot - Hasbara

    Rozumiem, ze „PukPuk” tego „Don Kichota Nogi-Bein-a” osobistym „Sancho-Pansa” jest, w celu rozpowszechniania dekonstruktywnych „ustawek” i ” duraczenia” alternatywnych zrodel informacji w Internecie ?.

    Rozumiem tez, ze tego Dude i Kaczynskiego i ta gruba „Szydlo” ( bo juz Angela to „Doda”-Siostra” jest ) nieszczesnych i wrednych spacyfikowac nalezy, coby „Monisia” i ” Jola” i „Ojciec Jurek” z „Ooojceeem Aaadaaameem” i inni Europejczycy ” pelna persia” znow finansowo oddychac mogli ?

    Deeemookracja jest zaagrozonaaa – to nawet Ojciec „Kaufmann” z siostra „Gersmann” tak uwazaja , nie mowiac o Martinie z „RFN-u” i „tlustowlosym Belgu – Bruxelskim” slawnym tym , ze kiedy bedac Premierem tego smiesznego ponapoleonskiego tworu wyslal „weekendowego zabojce” ktory sie uporal z ponad 30 swiadkami w procesie niejakiego Marca Doutruxa z Charleroi , ktory to mial Burdel z porwanych dzieciatek nieletnich dla „Specjalnej Kasty” cytujac Ojca Zurka . I tym samym zastraszyl „KILKUSETTYSIECZNE” demonstracje w Belgii kiedy POlitycy probowali „zatuszowac ” cala sprawe.
    Zreszta Marc ostatnio wyszedl na wolnosc za „Dobre sprawowanie” i zadna ” Deeemoookracja” zagrozona i nie jest.

    Jak mowi Biblia, jak by Bog Wszechmogocy nie skrocil tych Czasow Ostatecznych ponownym wyslaniem swojego Syna na ten padol ziemski, to nikt nie zostalby z ludzi zbawiony.

  • Admin

   janusz, dobrze jak byś poparł swoje autorytatywne stwierdzenia.
   Oto co Trump zrealizował:

   1. Exploring offshore energy prospects – This executive order has opened the door for more oil exploration and American energy independence.

   2. Protecting whistleblowers at the VA – this executive order makes it easier for vets to blow the whistle on the VA health system, which has really gone downhill.

   3. Steel and aluminum dumping – This Presidential memoranda protects American steel and aluminum producers from being hurt by foreign entities that use government subsidies to sell steel and aluminum for less than the cost of production.

   4. Reviewing the federal governments power in education: This executive order removes some, but not all, of the federal government’s role in education. It does not kill the department of education.

   5. Agricultural and rurla prosperity – This executive order removes a lot of regulations that are making farming difficult for ordinary farmers.

   6. National volunteer week – This presidential proclamation is to officially recognize volunteers.

   7. Review tax regulations – This executive order simplifies the tax code and limits how nasty the IRS can be.

   8. Dodd-Frank act rollback – This presidential memoranda seeks to limit the application of the Dood-Frank act, which was enacted after the banker bailout to prevent such a crash from happening again. However, if the bankers do blow things up, they won’t be bailed out again.

   9. Buy American, Hire Amercian – This executive order seeks to restrict how many foreigners American companies can hire, and encourage the purchase of American products.

   10. National Park week – This presidential proclamation makes all national parks free for the public to enter for one week out of the year.

   11. Delegating terrorist report request – This presidential memorandum leaves it up to Comey to track suspected terrorists.

   12. Notifying Congress of the U.S. strike on Syria – This presidential memorandum simply notified Congress it happened.

   13. Principles for reforming the draft – This presidential memorandum expands the draft to women.

   14. Lowering the trade deficit and imposing tariffs – This executive order directs the executive branch to find out what nations are competing the least fairly, and impose tariffs accordingly.

   15. Changing the DOJ order of succession – This executive order replaced Obama’s order of succession for who would fill positions at the Department of Justice.

   16. Combating the opioid crisis – This executive order creates a commission to create strategies to combat America’s drug problem.

   17. Dismantling Obama’s climate change protections – This executive order reduces the EPA burdens on the energy and manufacturing sectors and makes mining and drilling easier by removing red tape.

   18. Revoking Obama’s fair pay and save workplaces orders – This executive order removes the requirement for government contractor companies to have a perfect fair labor record.

   19. Establishing white house office for American innovation – This presidential memorandum is to overhaul government functions with ideas for industry, and KUSHNER IS LEADING IT. Cool.

   20. Greek independence day – This presidential proclamation officially recognizes the date of Greek independence.

   21. Declaring an emergency in South Sudan – This presidential memoranda extends the humanitarian famine emergency in Sudan that Obama put in place.

   22. Delegating to Tillerson – This presidential memorandum delegates presidential powers in the National Defense Authorization Act to Rex Tillerson, who will now decide who gets to spend what.

   23. National Poison Prevention Week – This presidential proclamation simply encourages Americans to safeguard their homes and keep their kids away from common household items that could poison them.

   24 – Reorganizing the executive branch – This executive order is to find out what agencies and people in the government can be disbanded, and has to be submitted by September of 2017, after which heads will probably roll.

   25 – National consumer protection week – This presidential proclamation encourages people to report online scams.

   26. – A new travel ban – This executive order was an attempt to put in place a new travel ban.

   27 – Guide for agencies to implement the new travel ban – This presidential memorandum instructed agencies on how to implement the new travel ban.

   28 – Reviewing the waters of the United States rule – This executive order is to undo the EPA’s clean water rule, and get the EPA out of the lives of private property owners.

   29 – Enforcing regulatory reform – This executive order instructs agencies to get rid of environmental regulations that are not needed, cost people too much, or are outdated.

   30 – Combating criminal organizations – This executive order makes it easier to deport illegals who are criminals.

   31 – Reducing crime – This executive order was drafted to comprehensively address illegal immigration, drug trafficking, and violent crime.

   32. – protecting law enforcement – this executive order increases penalties for crimes committed against police officers.

   33. Reviewing wall street regulations – This executive order de-regulates Wall street, and lets them behave more recklessly WHILE NOT ALLOWING ANY TAXPAYER FUNDED BAILOUTS. So if they blow things up, it’s on them.

   34: Reviewing the Fiduciary duty rule – This Presidential Memorandum is to review rules that were put in place by Obama to protect retirement accounts, but came under fire for being inapplicable in too many cases and a potential hot bed for lawsuits. It is not a repeal of the rules, but will review them to see what changes, if any, should be made.

   35: American heart month – this Presidential Proclamation is an extension of a 1963 request by Congress to anually declare February as American Heart Month, in remembrence of those who have died from heart disease and improve its prevention.

   36: For every new regulation proposed, repeal two existing ones – This executive order states that for every one regulation the executive branch proposes, two must be identified to repeal. It also caps the spending on new regulations for 2017 at $0.

   37: Reorganizing the National and Homeland Security Councils – This Presidential memorandum removed the nations top military and intelligence advisers as regular attendees of discussions affecting national security.

   38: Immigration ban – This executive order sought to ban immigration from several Muslim nations but was overturned by a judge that abused his position.

   39: Rebuilding the military: This Presidential Memorandum directed Secretary of Defense James Mattis to conduct a readiness review of the U.S. military and nuclear defense, and submit recommendations for improvement.

   40: National School Choice Week – This Presidential Proclamation was aimed at getting people to demand school voucher programs that will allow them to use federal funds to put their kids in private schools when the state schools are failing.

   41: Build the wall – This executive order directed the process for building the wall, and immediate detainment and deportation of illegal immigrants. It also instructed the border patrol to hire 5, 000 new agents. Trump did this, but Congress subsequently blocked it.

   42: Cutting funding for sanctuary cities – This executive order requires cities to comply with federal immigration law or have their federal funding pulled.

   43: Expediting environmental review for infrastructure projects – This executive order allows those in charge of infrastructure projects to cut through red tape more quickly and simply get them done, rather than quibble about „endangered blue spotted toe snails.”

   44: Approving pipelines: – This three part memoranda made the keystone pipeline happen, and cleared the way for many more.

   45: Reducing regulations for U.S. manufacturing – this Presidential Memorandum directs congress to review federal regulations which affect American manufacturers, to figure out how to reduce them as much as possible.

   46: Reinstating the Mexico City Policy – This Presidential Memorandum reinstated a global gag rule that bans American NGO’s who are working abroad from discussing abortion.

   47: Hiring freeze – This Presidential memorandum froze all hiring in the executive branch excluding the military, demanding no vacancies to be filled to cut government bloat.

   48: Out of the TPP – This Presidential Memorandom got America out of the Trans Pacific Partnership.

   49: Trump’s intention to repeal Obamacare – This executive order demanded the end to Obamacare, but hit massive resistance in Congress. The dismantling process is ongoing but may not succeed due to massive resistance in the swamp.

   50: Regulatory freeze: This Presidential Memorandum directed agency heads to not draft new regulations until there were people in place to approve them.

   źródło: 82.221.129.208/baaasepageq7.html

   • janusz

    To jest część programu Pana Trumpa. Część, która ma na celu niejawne przygotowanie USA do wojny za żydowskie długi. Ponieważ „poprawność polityczna” wymusiła na amerykanach zmianę myślenia (nagle np. mongoidalni azjaci stali się ludźmi), trzeba znowu budować dziwny „patriotyzm” opierający się na popieraniu agresji militarnej. Mieliśmy już kilka takich przypadków na świecie. I nie jestem przeciwny militaryzacji – jestem przeciwny militaryzacji na czyjeś potrzeby, by działać agresją na rozkaz, a do tego zmierza USA. W tych punktach mamy mieszankę podtykania marchewki wyborcom w mało istotnych sprawach i, gdy już przestaną analizować co się dzieje, zabezpieczaniu przemysłu zbrojeniowego na wypadek gdyby Izrael chciał użyć USA do wojny z każdym państwem na świecie. To nie jest podejście spójne światopoglądowo, a mieszanka rzeczy prozaicznych, acz ładnie brzmiących w propagandzie z poważnymi manipulacjami dotyczącymi przemysłu ciężkiego (i nic pomiędzy) wyraźnie świadczy, że to ma konkretny cel, który głośne propagandowo kroki mają zagłuszyć.

   • greg2014

    POWRÓT STANDARDU ZŁOTA

    a w piątek 28 kwietnia 2017
    Dzisiaj wieczorem Prezydent USA Donald J. Trump prawnie podpisał prawo standardu dolara w złocie. PRZED wyjazdem na Florydę, ABY grać w golfa.
    Tak, można przeczytać, Yup, you read that right: Trump = Gold = Law = Golf.
    Trump = Złoto = Prawo = Golf. Co za kraj!
    Nowe USN będzie prawnym środkiem płatniczym dla naszej Republiki za Zgoda Kongresu zgodnie z wymogami Konstytucji .
    Poczekajmy do 5 Maja – więcej tutaj i tutaj:
    https://ronaldwederfoort.wordpress.com/2017/04/29/switcheroo-tigger-too-gcrrv-update-saturday-april-29-2017/

    http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/2017/04/tsunami-miosci-30042017-trump-zoto.html

 • Ania

  http://WWW.GLOBALINCIDENTMAP.COM

  Type: EarthQuake
  23 minutes ago
  Magnitude: 7.2
  DateTime: 2017-04-28 15:23:21
  Region: Mindanao, Philippines.
  Depth: 60
  Source: GeoScience Australia

  • Admin

   Dość głębokie, może spowodować większe na mniejszej głębokości lub serię.

   • przem

    W sprawach organizacyjnych czemu nie mogę dodac mojego komentarza w wątku poniżej. Proszę o odpowiedz i skasowanie tego wpisu.

  • kk7qq

   Co za zbieg okolicznosci ?!

   trzesienie zaraz po tym jak Prezydent Duterte wykopal Rothschilda z Filipin ?!

   https://www.geopolitica.ru/en/news/duterte-kicks-rothschilds-out

   Prezydent Duterte złożył obietnicę „likwidacji śladów finansowych przestępczości Rothschild” z Filipin, zapowiadając, że nie będzie już reagował na presję czy szantaż finansowy ze strony rządu Stanów Zjednoczonych lub kontrolowanych przez Rothschildów instytucji finansowych.

 • sowizdrzał

  Sytuacja w sprawie szczepień ostro się zagęszcza. Okazuje się, że środowisko lekarskie postanowiło uciszać dyscyplinarnie lekarzy, którzy ostrzegają przed toksycznymi szczepionkami. Tu nawet nie chodzi o ostrzeganie, każdy pacjent ma prawo do wiedzy o zastosowanych u niego medykamentach. Nie ma także wyjątku w tzw szczepionkach, a nawet bym rzekł należy się pacjentowi ta informacja jak psu miska. Niestety mamy prawdziwą nagonkę na lekarzy, którzy służą rzetelną informacją…

  http://trybeus.neon24.pl/post/138214,potrzebna-pilnie-klauzula-sumienia-w-sprawie-szczepien

 • czaro

  Dzisiaj bardzo krótko….

  1.

  W sobotę, 29.04.2017 będę w telewizji Polsat w programie Skandaliści.
  Program zaczyna się chyba ok. 20:00. Jest BEZ cięć i na żywo.

  2.

  W Sejmie wystąpiłem jak następuje :

  https://www.youtube.com/watch?v=og8nC4bIp9w

  3.

  Tutaj refleksje i komentarz po wystąpieniu w Sejmie

  https://www.youtube.com/watch?v=bnB5D_RD1A4&app=desktop

  4.

  Całość ze wszystkimi pytaniami i wypowiedziami :

  https://www.youtube.com/watch?v=QT66A1mehEo

  5.

  Rozpoczyna się szykanowanie lekarzy ! Może po prostu strzelać do nich?
  Oczywiście kpię…
  Jak może lekarz podawać do organizmu dziecka coś, czego składu nie zna???
  Zapytajcie lekarza, który chce Waszemu dziecku podać szczepionkę :

  „Jaki jest DOKŁADNY skład tej szczepionki?” NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ !!!

  Naukowcy ostatnio opublikowali całą listę różnych form TOKSYN jakie znajdują się
  w szczepionkach. Niektóre z nich są rakotwórcze.

  http://m.tokfm.pl/Tokfm/7,109983,21706881,samorzad-lekarski-bierze-sie-za-medykow-wspierajacych-antyszczepionkowcow.html

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

 • PONADSWIETLNY

  Zauważcie , oni nas ciągle zastraszają Is-ra-el i reszta
  ma bomby jądrowe (które działają no chyba że na psychikę 😉
  ,elektrownie atomowe są niebezpieczne, obcy lecą 😉
  4000000000000 agentów mo.SS-ad.u(LOL) w Polsce 😉
  a KK to klasyka ogłupiania i zastraszania LOL
  np. nadstaw policzek( czyli daj się zniewolić ),
  lub nie zabijaj (a jest napisane nie morduj!!!!!) itd.
  (to jedynie umieją ci tchórze,zdrajcy i nieroby)

  ________________________________________________________
  http://heiwaco.tripod.com/bomb.htm
  http://blog.nuclearsecrecy.com/
  http://heiwaco.tripod.com/moontravel.htm

  PS Bądźcie wolni, nie dajcie się tym psycholom zastraszyć!!!
  To oni już nie mogą spać po nocach, gdyż czują że ich czas
  się skończył.-Powstańcie z kolan-.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZYlNjQ5TTF4
  https://www.youtube.com/watch?v=c9VQye6P8k0

  • PONADSWIETLNY

   Do Żydów (tych co trafi):
   _________
   Nie sprawdziliście się na przestrzeni wieków,

   teraz nie sprawdziliście się w Polsce i nie tylko.

   (niszczycie Nas, nie potraficie rządzić uczciwie, widzimy to
   i patrzymy Wam cały czas na ręce, nie zostawimy tego tak,
   mieliście już wystarczająco wiele szans na poprawę,
   a brniecie dalej ku waszej zgubie)

   Więc,od teraz, nie szczekajcie , iż Was nikt nie lubi !!!
   ___________________________________________________
   gościmy was Tu u Nas na ziemiach Słowiańskich ku sprawdzeniu 🙂

   lecz mamy już Was dosyć.Was czas dobiegł końca…
   ____________________________________________________
   Macie swoje państewko, tam sobie róbcie co chcecie.
   ____________________________________________________
   PS ?!!!wyszło piszydło z worka i nas wydudało!!!? WON הסברה‎
   .CDN.

   • Boru

    „„(…)Wy nawet nie zaczęliście oceniać głębi naszej winy. Jesteśmy intruzami. Jesteśmy burzycielami. Jesteśmy wywrotowcami. Opanowaliśmy wasz naturalny świat, wasze ideały, wasze cele i spowodowaliśmy w tym spustoszenie. Byliśmy u źródła nie tylko Wielkiej Wojny (I W.S. przyp.WW) ale u źródła prawie wszystkich waszych wojen. Nie tylko rewolucji rosyjskiej ale prawie każdej z głównych rewolucji w waszej historii. Wnieśliśmy niezgodę, zamieszanie i frustracje w wasze personalne i publiczne życie. W dalszym ciągu to czynimy. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jak jeszcze długo będziemy to czynić.

    Popatrzcie trochę wstecz i zobaczcie co się stało. 19 setek lat temu byliście niewinna bezproblemowa rasą. Modliliście się do niezliczonej ilości bogów i bogiń, (…) rozważaliście misterium życia i stworzyliście podstawy naturalnej nauki i filozofii. Wasza była szlachetna, zmysłowa kultura nie naszpikowana socjalna świadomością i bez żadnego sentymentalnego kwestionowania i różnicowania ludzkiej wartości. Któż wie do jakiego wielkiego i wspaniałego osiągnięcia moglibyście dojść jeśli pozostawilibyśmy was samym sobie.

    Lecz nie zostawiliśmy was w spokoju. My wzięliśmy was w ręce i ściągnęliśmy z was piękna i wspaniała tkankę którą stworzyliście i zmieniliśmy cały kierunek waszej historii. Podbiliśmy was jak zadne z waszych imperiów nie było w stanie podporządkować sobie Afryki lub Azji. Zrobiliśmy to bez pocisków, bez krwi, bez wrzawy, bez jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie dzięki potędze naszego ducha, idei i przy pomocy propagandy.

    Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc nasza ewangelie do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi. Nasze plemienne prawa dały wam podstawy do wszystkich waszych świętych konstytucji i systemu prawnemu. Nasze legendy i ludowe opowiadania są świętą tradycją, kołysanką dla waszych dzieci. Nasi poeci wypełnili wasze hymny i modlitewniki. Nasza narodowa historia stała się niezbędna częścią nauk dla waszych pastorów, księży i naukowców. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi rycerze są waszymi bohaterami. Nasz starożytny mały kraj jest wasza Ziemia Świętą. Nasza naturalna literatura jest wasza Świętą Biblią. To co nasi ludzie myśleli i nauczali stało się nierozerwalną kanwą wplecioną w każde wasze przemówienie i tradycje tak ze nikt nie może być nazwanym wykształconym jeśli nie zna naszej rasowej spuścizny.

    Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski zbuntowany prorok jest centralna figura w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych idoli, odstawiliśmy wasza rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może by nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”

    Marcus Eli Ravage – biograf rodziny Rotszyldów

    https://en.wikipedia.org/wiki/Marcus_Eli_Ravage

    Powodzenia w sprzeciwianiu się im poprzez chrześcijaństwo.

   • Pilot - Hasbara

    Brat-Zyd Katolicki z Polski niejaki Charamsa ( byl nota bene chyba nawet wicerektorem Akademii Papieskiej w Vatykanie) wlasnie byl wydal ksiazke za 19.90 Euro 🙂

    Stawi teze ten Brat, ze polowa ksiezy katolickich na Swiecie ( 50 %) to sa Homosexualisci.
    Winny za to jest Benedykt XVI ( aby podtrzymac ta teze, gazeta pokazuje tego papieza w czerwonych butach. Swoja droga za poznego Gomulki mowiono ze Pedaly chodza w zoltych skarpetkach a tu prosze czerwone buty :-))

    No wiec ten Brat-Charamza zyjacy z Partnerem dalej w Vatykanie sugeruje posrednio , to co u Protestantow juz dawno jest „normalna normalnoscia”, aby lepiej zrozumiec Biblie i wskaznik ten procentowy zdecydowanie podwyzszyc 🙂

    Mimo ze Biblia w wielu miejscach potepia Homosexualizm nazywajac go „obrzydliwoscia i nawet w Sodomie i Gomorze Bog Ojciec ta „Berlinska Parade Milosci” wypalil ogniem, siara i smola jak Tatar jakis sredniowieczny to jednak
    Brat-Chamsa jako byly Rektor Akad. Paieskiej 🙂 🙂 🙂 widzi to inaczej ( pewnie byl protegowanym Blogoslawionego Julka Paetza albo tego drugiego Blogoslawionego Wesolego Arcybiskupa Amb. W Haiti bodajze ktory tak metodycznie , zeby nie powiedziec w przemyslowy sposob dupcyl malych Murzynkow ze go Jezuita Argentynski zdegradowal do szeregowego „czlonka” i wsadzil do „lochow Vatykanskich” gdzie tenze czekajac na rozprawe sadowa jako ob. Wesolowski bardzo taktownie odrzedl „na atak seca” do domu Ojca.

    Boze Wszechmogocy ! Ty na to patrzysz i nawet Michala Archaniola z ognistym mieczy nie posylasz ?

    http://www.epochtimes.de/feuilleton/buecher/homosexueller-ex-priester-packt-aus-rund-die-haelfte-aller-katholischen-geistlichen-sind-schwul-a2106385.html

    ——————————————————————————————————————

    — святый боже святый крепкий святый бессмертный —

    http://www.youtube.com/watch?v=lFfhjQpIo0w

 • Ania

  USA żyje z przemysłu zbrojeniowego , ropy i emisji dolara.
  Reszta przyczyn wojen to szczegóły.

 • czaro

  OPERACJA „WISŁA” ZAKOŃCZYŁA LUDOBÓJSTWO POLAKÓW Oczekujemy anulowania uchwały Senatu w sprawie Operacji „Wisła”

  W kwietniu 2017 roku mija 70-ta rocznica tzw. Operacji „Wisła”. Operacja ta miała na celu powstrzymanie terroru ukraińskich szowinistów na południowo-wschodnich terenach polskiego państwa. Operacja „Wisła” była wymuszona na ówczesnej polskiej administracji przez nieustanny terror stosowany po wojnie przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińską Powstańczą Armię. Obejmował on głównie tereny dzisiejszego województwa Lubelskiego, Podkarpackiego i Małopolskiego. Kategorycznie potępiamy totalitaryzm komunistyczny, lecz stajemy w obronie polskiej ludności, poddawanej w latach 1944-147 ciągłym prześladowaniom, nękaniom i mordowaniu przez bandy upowskie. Pozostała na obszarze RP ponad stutysięczna mniejszość ukraińska i łemkowska stanowiła dla OUN i UPA silne zaplecze, powodując destabilizację kilkunastu powiatów.

  Podstawowym celem przemieszczenia ludności ukraińskiej na Ziemie Zachodnie było uwolnienie się od nieustających aktów agresji i terroru OUN i UPA, mających w tej ludności silne zaplecze materialne i logistyczne. Przesiedlenie na tereny zachodnie spowodowało, iż przesiedleńcy znaleźli gospodarstwa o znacznie wyższym standardzie cywilizacyjnym niż mieli dotychczas. Przemieszczenie doprowadziło też do zniszczenia zbrojnego banderowskiego podziemia i ustabilizowania dramatycznej sytuacji na dużej części terytorium Polski. Głównym celem tej operacji było objęcie opieką terroryzowanej przez bandy UPA ludności polskiej. Poprzez wyeliminowanie zaplecza logistycznego UPA, mordy na Polakach ustały. Groźny ukraiński terror się skończył. A UPA ponosi całkowitą odpowiedzialność za konsekwencje tej operacji, ponieważ zmusiła Państwo Polskie do jej przeprowadzenia. Działania band OUN- UPA ułatwiały także nowym komunistycznym władzom likwidację polskiego podziemia niepodległościowego.

  Operacja „Wisła” miała pełne przyzwolenie moralne i akceptację społeczeństwa polskiego, jako jedyny skuteczny środek do zakończenia dalszego przelewania polskiej krwi. Ludność ukraińska zapewniała zaopatrzenie band UPA w żywność, zakwaterowanie i wywiad. UPA zastraszała, okradała i mordowała ludność polską. Tworzyła w leśnych ostępach bunkry, magazyny amunicji i broni, bazy szkoleniowe, placówki medyczne, szkoły oficerskie i ośrodki mobilizacyjne. Dokonywała pogromów w Baligrodzie, Lutowiskach, w leśniczówce Muczne, w Myczkowcach, Cisnej i Solinie i w innych miejscowościach, mordując Polaków przy pomocy siekier, wideł i kos. To była bezpośrednia kontynuacja eksterminacji Polaków poprzez ludobójstwo dokonane na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1939-45.

  Oddziały UPA były, wedle badań historyków, wspomagane przez władze sowieckie w broń, amunicję i wyżywienie. Celem bojówek terrorystycznych było wyniszczenie elementu polskiego aż po San, palenie polskich wsi i opanowanie Przemyśla, a w drugim etapie tzw. oczyszczenie całego terenu aż po Rzeszów, dokąd sięgały plany budowy „Wielkiej Ukrainy”. Chodziło o realizację hasła: „(…) jak najwięcej Polaków wymordować, jak najwięcej spalić wsi, by Polska już nie była w stanie objąć w posiadanie swoich terytoriów”(…) Operacja „Wisła” zakończyła ukraiński terror i ludobójstwo Polaków.
  Oczekujemy anulowania uchwały Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 3 sierpnia 1990 r. w sprawie Operacji „Wisła”, jako uchwały wymuszonej na senatorach. Potępiamy stanowisko Ośrodka Studiów Wschodnich, który w swoich dokumentach używa wobec Kresowian obraźliwego pojęcia „organizacje kresowiackie”. Protestujemy przeciwko ogłoszeniu przez Radę Obwodową Wołynia roku 2017 rokiem UPA. To hańba, iż mordercy Polaków, staną się oficjalnie bohaterami i otrzymają specjalne dodatki do emerytur, czyli nagrody za rzeź naszych rodaków.

  Podzielamy stanowisko MSW wyrażone w Sejmie przez ministra Błaszczaka, dotyczące niedofinansowywania organizowanych przez środowiska ukraińskie uroczystości związanych z operacją „Wisła”. Rząd ukraiński nigdy nie wspomagał finansowo upamiętniania ofiar ludobójstwa na Kresach.

  FORUM MYŚLI POLSKIEJ
  Konwent Założycielski
  Prof. Jerzy Robert Nowak –historyk, publicysta, przewodniczący
  Prof. Tadeusz Marczak – historyk, publicysta
  Dr Józef Osada – matematyk, działacz społeczny
  Red. Stanisław Srokowski –pisarz, publicysta, rzecznik
  Inż. Stanisław Żytecki, AK – działacz społeczny, sprawy organizacyjne
  Członkowie:
  Lech Jęczmyk – poeta, tłumacz
  Red. Mirosław Kokoszkiewicz – publicysta, pisarz
  Prof. Henryka Kramarz – historyk, eseistka
  Dr Lucyna Kulińska – historyk, publicystka
  Mirosław Majkowski – działacz społeczny, animator kultury
  Mec. Stanisław Andrzej Potycz – działacz katolicki, publicysta
  Maria Pyż – redaktorka polskiego radia we Lwowie, publicystka
  Małgorzata Sołtysiak – katolicka działaczka społeczna, publicystka
  Prof. Jan Wawrzyńczyk – językoznawca, rusycysta, polonista
  Jerzy Zalewski – reżyser, pisarz, publicysta
  Dr hab. Andrzej Zapałowski – historyk, publicysta
  Ks. prof. Zygmunt Zieliński – historyk, publicysta
  Tomasz Żak – reżyser teatralny, pisarz, publicysta

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5684-operacja-wisla-zakonczyla-ludobojstwo-polakow-oczekujemy-anulowania-uchwaly-senatu-w-sprawie-operacji-wisla

  • Pilot - Hasbara

   Popieram ten apel w calosci gdyz jest on prawda historyczna. A tylko na prawdzie historycznej z bratnim nam slowianskim narodem Ukrainskim mozna budowac wspolna przyszlosc, nie na klamstwie.

   Niestety szerzacy sie na Ukrainie kult OUN i UPA z Ludobojcami i Bandytami w rodzaju Bandery, ich Biskupa chyba Szeptyckiego & Co. osiagajacy na tzw. Zachodniej Ukrainie poziom „kultu jednostki” napawa strachem i gniewem jednoczesnie.

   A te 100 000 ogolnie rzecz biorac Ukraincow przesiedlonych na tzw. Ziemie Odsyskane i ich potomkowie lacznie z ich katolickim klerem ( bo „Polscy” Ukraincy to prawie wylacznie tzw. greko-katolicy-Unici podlegajacy od 500 lat pod zwierzchnictwo Watykanu) okazuja sie po 70 latach tak zasymilowani z Polakami, jak Turcy w RFN przybyli tam w latach 50-tych i ich potomkowie. Smutne to bardzo jest i nie napawa zadnym optymizmem.

 • ciekawe

  Prof. Jerzy Robert Nowak o Żydach którzy szkalują polskość ostro też o rządzie PiS bardzo dobry wywiad https://www.youtube.com/watch?v=G6EPsEEDu3I

 • Precz z GMO

  Jakie macie oszczędności na rachunkach za prąd dzięki Magravom?