Robert David Steele: Donald Trump jest prawdopodobnie szantażowany przez Izrael

Fragmenty audycji Sarah Westhall.
vlcsnap-2017-04-28-11h35m07s151Sarah Westhall: Trump głosił, że chce się wycofać z wojen, w szczególności z Syrii, ale także z innych miejsc. Mamy ciągłą wojnę. Także miał zamiar wykończyć ISIS. W Afganistanie zrzucono tę wielką bombę. Dlaczego nastąpiła zmiana kierunku z tym ostatnim atakiem na Syrię?

Robert David Steele: Po pierwsze incydent z gazem w Syrii był operacją fałszywej flagi. Trzeba zaznaczyć, że nowy dyrektor CIA Mike Pompeo, który był liderem w klasie w West Point, co jest wielkim osiągnięciem, odebrał to we właściwy sposób – powiedział Trumpowi, że była to operacja fałszywej flagi i że w związku z tym nie powinniśmy na to reagować. Trump zareagował na to w ten sposób odsuwając go od możliwości podejmowania decyzji odnośnie ataku.
Tak więc są 3 powody, dla których nastąpił atak na Syrię, który jest absolutnie niezgodny z konstytucją. Nie ma znaczenia, że za Obamy mieliśmy takich rzeczy sporo. Ale mieliśmy nadzieję, że Trump będzie działał z godnie z konstytucją.

Możliwość pierwsza – Trump był od samego początku kandydatem Rządu Cieni (Deep State) i był jakby bezpiecznikiem na wypadek gdyby Hillary Clinton nawaliła. I teraz pokazuje swoje prawdziwe kolory. Mam nadzieję, że nie jest to prawdą.

Możliwość druga – Trump jest okłamywany. To wiemy na pewno. Mam wewnętrzne źródło informacji, które podaje, że Izrael i Arabia Saudyjska zapłaciły nie tylko za tę pierwszą operację fałszywej flagi, ale także, jak podaje sam Putin, kolejne ataki nastąpią jeszcze przed 1 czerwca – datą wyznaczoną przez  neokonserwatystów i Izrael zmuszenia USA do wysłania 150,000 żołnierzy do Syrii. Co będzie początkiem 3 wojny światowej, było by to czyste szaleństwo.
John McCain, były dyrektor CIA John Brennan i generał Herbert McMaster – doradca d.s. narodowego bezpieczeństwa konspirują z Davidem Petraeusem, byłym skompromitowanym naczelnikiem sił zbrojnych, który pracuje dla syjonistycznej firmy KKR w Nowym Jorku, negocjują bezpośrednio z premierem Izraela Netanjahu i rodziną królewską Saudi. Atak fałszywej flagi był opłacony przez Arabię Saudyjską i Izrael i był umożliwiony dzięki poparciu amerykańskich neokonserwatystów. Robią dokładnie to co generał Wesley Clark ujawnił na YouTube odnośnie Iraku.

Sarah Westhall: Przed tą wojną domową Syria była pokojowym dobrze prosperującym państwem, gdzie ludzie żyli spokojnie obok siebie. Dlaczego tak zależy nam na Syrii, czy stanowi ona dla nas zagrożenie, czy chodzi o ropę naftową?

Robert David Steele: O rurociąg, a także podział religijny. Wróćmy na moment do Libii, która była także pokojowym krajem z dużą ilością złota, ropy i wody. Hillary Clinton sprzedała Libię Francuzom. Francuzi wpłacili pieniądze na Fundację Clintonów i w ten sposób kupili Libię. Chcieli lepszych warunków zakupu ropy, a Libijczycy im tego nie chcieli dać. Tak więc Francuzi wraz z CIA zniszczyli Libię gdyż chodziło o lepsze ceny ropy. Z czego jednak ludzie nie zdają sobie sprawy, inne są prawdziwe koszty takiego działania – Libia bowiem utrzymywała wszystkich uchodźców, powstrzymując ich przed najazdem na Europę. Tak więc gdy zniszczyliśmy Libię, to przyczyniliśmy się do powstania ISIS, w której znalazły się różne elementy jak sunniccy oficerowie z zamkniętej przez idiotę Paula Bremera armii irackiej. Zamknęliśmy więc jedyny zawór bezpieczeństwa pomiędzy Północną Afryką i Europą.

Jeśli chodzi o Syrię, to mamy tu do czynienia z reżimem zaprzyjaźnionym z Rosją i Iranem od długiego czasu. Jakiś czas temu w Syrii doszło do wojny o wodę. Wówczas mądrze przenieśliśmy elektrownie słoneczne i systemy odsalania wody do innego regionu, co powinniśmy również zrobić w Somalii i Jemenie. Miało to umożliwić upadek Syrii do takiego punktu, w którym była by możliwe zmiana reżimu. USA nie ma żadnych legalnych podstaw by zmieniać reżimy, tak więc Donald Trump złamał każdą obietnicę, którą dał Amerykanom tym co robi.
Trzecią możliwością jeśli chodzi o nasz atak pociskami jest to, że Donald Trump jest niesamowicie błyskotliwym graczem, który gra w szachy w trybie 3D, podczas gdy reszta z nas gra w warcaby. Jest wiele wskazówek na to, że ten atak pociskami był ustalony z Rosją i Syrią – z Assadem i Putinem. Baza wojskowa, którą zaatakowano była opuszczona, a pasa startowego w ogóle nie tknięto. Sekretarz Obrony Jim Mattis okłamał społeczeństwo mówiąc, że wszystkie pociski osiągnęły cel. Jim Mattis jest kłamcą, tylko 39% pocisków osiągnęło cel. (…)
Jest też możliwość, że część pocisków zmieniło kurs na skutek działania rosyjskiego pasywnego systemu obrony. Rosja ma dwa rodzaje obrony przeciwko pociskom, a Syria ma właśnie w posiadaniu rosyjskie systemy. Działają poprzez albo zestrzelenie pocisku innym pociskiem – czyli aktywnie, bądź też pasywnie – przez atak elektromagnetyczny, który „ogłupia” pocisk, dezorientuje go i powoduje jego samo eksplozję.

Nie wiem dokładnie o co chodzi, pewne jest to, że Donald Trump kłamał ukrywając fakt, że atak sarinem był fałszywą flagą. Profesor MIT Theodore Postol wykonał ostatnio wspaniałą pracę udowadniając, że atak gazem nie mógł być działem Assada. (…) Tak samo jak ja obaliłem wszelkie argumenty Johna Brennana, że wybory w USA były zhakowane przez Rosjan, co było kłamstwem, profesor Postol obalił argumenty Białego Domu i DoD (Departamentu Obrony), że atak gazem był autorstwa Assada. Biały Dom kłamie, Sekretarz Obrony kłamie i Sekretarz Stanu też kłamie w wypowiedziach publicznych.

Sarah Westhall: Jaki może być cel takiego działania?

Robert David Steele: Mogą być trzy powody. Pierwszy to łapówka, którą dała Trumpowi Lynn Rothschlild i dlatego on jest ich „rybką”. Przykro mi, taka opcja jest ohydna. Podczas wyborów analitycy dziwili się, że Trump się sam dyskredytował w różnych sytuacjach. Doszli do wniosku, że mógł być przekupiony przez Rotszyldów łapówką w wysokości 20 miliardów dolarów. Jego sieć jest warta w tej chwili około 2 miliardy dolarów. Brutto posiada 5 miliardów, ale też ma 3 miliardy długów. Tak więc niewiele znaczy w świecie miliarderów. Może być wiec kupiony.
Są przesłanki, że tak się stało bowiem Goldman Sachs zrobił pewne złe założenia jeśli chodzi o przyszłość handlu ropą naftową. Kurs obecny to 51 dolarów za baryłkę, Goldman Sachs wyszedł założenia, że będzie wyższy, ok. 200 dolarów za baryłkę. Najprostszym sposobem uniknięcia konsekwencji przez Goldman Sachs jest więc rozpoczęcie wojny na Bliskim Wschodzie. I jest to zgodne z długoterminowym planem Izraela bałkanizacji Bliskiego Wschodu i przejęcia Syrii. Od lat 80-tych planowali już unicestwienie Syrii.
Druga opcja jest taka, że jeśli jest tak bystry, to Donald Trump zrobił to po to by uciszyć neokonserwatystów, media, zdobyć więcej oddechu, robiąc jednocześnie testy na wszystkich jego doradcach – jakie będą ich działania i czy uznają pierwszeństwo Ameryki czy Izraela.

W tej chwili alternatywna prawica jest gotowa opuścić Donalda Trumpa. Jeśli to się stanie, to będzie po nim. Dojdzie do impeachmentu nie tylko przez Demokratów, ale także przez patriotów z Tea Party. To naprawdę jest bardzo poważne.

Sarah Westhall: Sądzę, że ludzie z wszystkich stron są bardzo zawiedzeni tymi wojnami, szczególnie Syrią. Jest to szaleństwo. Przypomniałeś generała Wesley Clarka, chciała bym do tego wrócić, gdyż mówił on wtedy, że USA zaatakuje 7 państw w ciągu następnych 5 lat. Syria i Libia były na tej liście, czy ma to związek z tą strategią i czy chodzi o bogactwa naturalne, czy też o banki centralne. Ponieważ te kraje nie mają banków centralnych.

Robert David Steele: Jest to niesamowicie ważne spostrzeżenie. Sprawa Syrii jest sprawą Izraela i Arabii Saudyjskiej, która chce poprowadzić rurociąg do morza. Hillary Clinton sprzedała Jemen i Syrię Arabii Saudyjskiej za miliony dolarów na Fundację Clintonów, moim zdaniem miliardy na konta zagraniczne. Nie przeprowadzono odpowiedniego dochodzenia odnośnie Clintonów wliczając w to Chelsea. Charles Ortel wykonał fenomenalne dochodzenie odnośnie Fundacji Clintonów, dowodząc, że jest to największe „charytatywne” oszustwo na świecie. I działa wspólnie z rodziną Bushów. (…)
Daję wielki kredyt Peterowi Dale Scottowi za napisanie książki o tzw. Deep State (Rządzie Cieni), w który wchodzą nie tylko niewybieralni oficjele w Waszyngtonie, ale jest to także Komisja Trójstronna, Rotszyldzi, Watykan i poprzez nie główne banki, City of London i Wall Street, która bezkarnie manipuluje wymianą walut i stopami procentowymi. Idąc w dół, mamy tyranię dwóch partii w każdym kraju. Jedyną uczciwą partią w Wielkiej Brytanii jest Partia Niepodległości (UK Independence Party). Pozostałe dwie partie współpracują z bankami, podobnie jak Republikanie i Demokraci w USA. Musiałem kandydować na Prezydenta by odkryć, że mamy 8 akredytowanych partii w USA. Pozostałe 6 są blokowane – Zieloni, Libertarianie, Natural Law Reform, Socjaliści, Konstytucyjna itd. Tak więc nie mamy uczciwie funkcjonującej demokracji w USA.
Co jest to, połączenie izraelskiego syjonistycznego interesu, i nie chodzi tu o dobrych Izraelczyków czy też 9 milionów żydów amerykańskich, którzy nie mają znaczenia w politycznej dyskusji.

9 milionów żydów nie ma wystarczająco dużej mocy by zmieniać działania amerykańskiego rządu. Moc Izraela i syjonistów oparta jest na łapówkarstwie i szantażu. Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell, córka Roberta Maxwella są agentami Mossadu, jest o nich świetna książka. Przez ostatnie 10 lat nagrywali amerykańskich polityków robiących złe rzeczy dzieciom obu płci. Po to jest Lolita Island i różne hotele, z których niektóre mogą być zlokalizowane w Trump Tower, pod kontrolą Epsteina.

Mamy więc obecnie wielki problem. I jeśli Donald Trump się nie wyplącze z tego w ciągu około najbliższego tygodnia, oczekuję wystartowania koalicji narodowej (We the People) w maju, która połączy Libertarianów, Zielonych, Niezawisłych, Konstytucjonalistów… Będą to Ralph Buchanan, Ron Paul, Dennis Kucinich, Jesse Ventura, Ralph Nader, Virgil Goode, DeBlasio, Jill Stein w opozycji. Ja też wraz z Cynthią McKinney, która jest moim partnerem – jest to „bogini”, niezwykle uczciwa osoba, mamy razem naszą Political Action Committee. Będziemy mieć jedno główne żądanie – elektoralną reformę 2017. Chcemy umieścić 10 osób w Kongresie i 2 w Senacie, które nie będą miały nic wspólnego z 2 głównymi partiami. Chcemy stworzyć tzw. „swing vote” głos zmiany, który przywróci integralność w pracy Kongresu. Potem będziemy działać jako koalicja. (…)
Donald Trump wyglada teraz jak switch-and-bait (przynęta z zamianą, określenie handlowe – pokazanie klientowi taniego towaru, a potem zaoferowanie droższego).

Sarah Westhall: Tak to wygląda po tym co na początku zaoferował społeczeństwu. Było to świetne i teraz wygląda to jakby ktoś go zastraszył. Wygląda jakby się zmienił…

Robert David Steele: Tak. Opcja A to, że Lynn Rotchschild się za niego wzięła. Nikt nie wie, że Al Gore sprzedał się za 100 milionów dolarów, był przy tym Sydney Blumenthal. Warren Christopher przyniósł mu ofertę z Wall Street. (…) Tak więc kandydat na prezydenta może być kupiony za właściwą sumę. Na Donalda Trumpa potrzeba dużo ponad 100 milionów. Przyjrzeliśmy się wraz z analitykami ile by potrzeba pieniędzy by go kupić. Oceniliśmy to na 20 miliardów. Gdyż to pozwala na zaopatrzenie każdego z jego dzieci w kilka miliardów, a on sam może pójść na emeryturę.

Druga opcja to szantaż wobec Donalda Trumpa. Są dwie opcje, które się rozważa – pierwsza, w którą raczej nie wierzę, to nagranie wideo gdzie Trump gwałci i morduje małą dziewczynkę o imieniu Maria (Mary). Imię Mary jest szczególnie wyraźnie używane w tym kręgu. Innym szantażem jest to, że Izrael ma gdzieś w USA podłożoną bombę nuklearną, coś podobnego do tego co użyto w Fukushimie. Tam zainstalowano właśnie izraelskie urządzenia (chodzi zapewne o kamery stereoskopowe izraelskiej firmy Magna, przyp. M.P.). To może być argument dla Trumpa, że musi grać w ich piłkę, jeśli nie chce mieć katastrofy nuklearnej.
Trzecią opcją jest to, że Donald Trump jest okłamywany przez Kushnera, McMastera, jedyną osobą, która go nie okłamuje jest Steve Bannon i to właśnie on otrzymał od Trumpa publiczny policzek. Jest jeszcze jedna osoba, która się pozytywnie wyróżnia, jest to Mike Pompeo (nowy dyrektor CIA). Jestem z niego naprawdę dumny, gdyż byłem bardzo zwiedzony pracą CIA.
C.d.n.

129 komentarzy Robert David Steele: Donald Trump jest prawdopodobnie szantażowany przez Izrael

 • Adan

  Ciekaw jestem czy inny Donald T (słońce Peru )też jest szantażowany a jesli tak to przez kogo ?

 • Lori

  Do Pilot – Hasbara. Nie wiem co ma znaczyć Hasbara bo jeśli nie wiesz kim jesteś to może pomóc małe wyjaśnienie, tobie i innym. A więc do rzeczy.

  To nie jakieś zwariowane pojedyncze Żydy nas atakują lecz jest to dobrze zorganizowana operacja „hasbara ” organizowana i finansowana przez Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Wpiszcie do Google hasło „hasbara” i poczytajcie.

  Osoba, która na początku stycznia przystąpiła do Hasbary, dostała na początek argumentariusz na rzecz wyrobienia pozytywnej opinii o akcji w Gazie, a potem listę mediów. Hasbara jest nastawiona głównie na media europejskie. Zadaniem uczestników jest odpowiednie reagowanie na artykuły czy wypowiedzi dotyczące konfliktu. Każdy z nich dostaje oprogramowanie o nazwie Megaphone, które wyświetla argumenty dostosowane do aktualnej chwili i wyznacza media, na które należy właśnie zwrócić większą uwagę. W tamtym momencie były to Times, Guardian, Sky News, BBC, Yahoo!News, Huffington Post i Dutch Telegraaf.

  Uczestnicy, rekrutowani w Izraelu i krajach diaspory, mają pełną swobodę formy i treści oddziaływania, ale dla tych, którzy mają mniej czasu, przewidziano gotowce, które da się wkleić wszędzie jednym kliknięciem. Czasem to rozbudowane wypowiedzi, czasem pojedyncze, te same zdania w różnych wersjach, do wyboru w kilku językach.

  W dniach 8 -10 grudnia w Łodzi odbyło się seminarium Hasbara zorganizowane przez ambasadę Izraela w Polsce. Szkolenie w Łodzi przeznaczone było dla młodych liderów organizacji w Polsce , które zajmują się tematyką związaną z Izraelem i judaizmem.
  Na seminarium byli przedstawiciele organizacji z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Olsztyna oraz Wrocławia. Odbywały się spotkania z ambasadorem Izraela Davidem Pelegiem, I radcą ambasady Izraela Yossim Levim, a także z prowadzącymi seminarium pracownikami ambasady, Jackiem Olejnikiem oraz attache kulturalnym Yaakovem Finkelsteinem. Oprócz tego uczestnicy byli gośćmi łódzkiej gminy żydowskiej. Głównym punktem programu było szkolenie dotyczące bezpośrednio hasbary, przeprowadzone przez specjalistę z Niemiec.

  Efekty już są : http://www.blogs.waw.pl/index.php/01/28/operacja-hasbara/
  „Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.

  Ogólnie zasady tej operacji są następujące.

  Pierwsza zasada hasbara to „name calling” – próba trwałego przypisania jakiejś osobie lub idei negatywnego symbolu czy atrybutu. Najważniejsze jest powtarzanie dokładnie tych samych słów (np. przymiotników) w odniesieniu do konkretnych celów.

  Druga zasada hasbara to „glittering generality” („lśniący ogólnik”), polega na trwałym łączeniu opisu działań z pojęciami cenionymi powszechnie (np. „wolność”, „cywilizacja”, „demokracja” itd.). Przypomina się też techniki zwalczania „błyszczącego ogólnika”, gdyby stosował go przeciwnik. Np. „demokratyczny Izrael, „zachodnia cywilizacja Izraela, „palestyńscy terroryści,

  Transfer, trzecia zasada, to przypisanie prestiżu jakiegoś autorytetu bądź idei czemuś innemu (nam – jeśli jest pozytywny, przeciwnikom – jeśli negatywny).

  Na czwartym miejscu jest testimonial (świadectwo szacunku), czyli wciąganie (najczęściej cytowanie) popularnych gwiazd czy osobistości ( np. papieża) do publicznego poparcia odpowiedniego stanowiska. Cytaty nie muszą być rzetelne. Nie wszyscy sprawdzają.

  Piąta, „plain folks”, to prezentowanie jak największej ilości odpowiednich poglądów jako ogólnie przyjętych, wychodzących prosto „z uczciwego ludu” nie mającego niby nic wspólnego z Żydami.

  Szósta to zwykły strach, metoda „jeśli mnie nie posłuchasz to stanie się coś strasznego”. Grożenie, np. prokuraturą, pobiciem itp. Podaje się też przykłady technik, które mogą rozbroić tę metodę, jeśli jest stosowana przez przeciwnika.

  Ostatnia to „bandwagon”, tworzenie sztucznej większości. W powiązaniu z „plain folks robienie dużego jazgotu w celu sprawienia wrażenia, że większość internautów jest „za lub „przeciw w zależności od tematu.

  Hasbara jest przykładem profesjonalnej, dobrze skoordynowanej akcji PR (według Guardiana w „operacji” bierze aktywny udział kilkadziesiąt tysięcy osób !!!!).
  W każdym razie Izraelczycy podkreślają, że w europejskim Internecie przegrywają, a to by znaczyło, że „operacja Hasbara” natrafia tu na pewne ograniczenia. Jedni to tłumaczą europejskim indywidualizmem, inni zakorzenionym antysemityzmem. Nie wykluczone też, że popełniono jakiś błąd, o którym nie da się mówić przez megafon.

  Odezwa syjonistów żydowskich
  „Mamy przewagę militarną, ale przegrywamy walkę w międzynarodowych mediach.
  Musimy zyskać na czasie, by wojsko odniosło sukces. Możemy mu pomóc pozostając kilka minut więcej w Internecie. Ministerstwo Spraw Zagranicznych podejmuje wysiłki, by zrównoważyć media, ale wszyscy wiemy, że ta bitwa rozgrywa się na poziomie ilości. Im bardziej angażujemy się w komentarzach, blogach, odpowiedziach i sondażach, tym więcej zdobywamy opinii przychylnych naszej sprawie.

  Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.

  Po chamskim pobiciu przez Żyda Michaela Hermona Polaków w Poznaniu na portalach ukazały się s e t k i komentarzy bardzo nieprzychylnych Izraelowi ale i prawdziwych.
  Część z nich po jakimś czasie została usunięta. Można to było sprawdzić. I wszędzie też włażą te dyżurne chamidła. Nawet pod filmami dotyczącymi wewnętrznych spraw wspólnoty katolickiej jak np. dot. liturgii katolickiej, mszy św., mszy trydenckiej lub zdjęcia ekskomuniki w stosunku do czterech biskupów tzw. lefebrystów. Wpisy tam były szczególnie ordynarne.
  Czasami podłość ludzka nie zna granic.
  Dajmy im odpór!

  Pozdrawiam

  od ”znajomego” z youtube.pl

 • goj

  Skopiowane z chepsa
  Dzisiaj święto, 1 maja,
  będzie pochód, będą jaja!
  To nie święto ludzi pracy
  jak wmawiają Wam łajdacy,
  lecz to święto masonerii
  i związanych z nią koterii.

  Soros bardzo jest troskliwy,
  zrobił pochód dla szczęśliwych.
  A szczęśliwy, kto ma szmal –
  zaraz pochód ruszy w dal.

  Szmalu mają w bród łajdacy,
  i szubrawcy, i cwaniacy.
  Im się żyje znakomicie,
  a uczciwym – brak na życie…
  Ludzie w Polsce są wkurwieni,
  a tu pochód wśród zieleni.
  Idą sobie luminaci,
  a nasz Naród już bez gaci.

  Pierwszy idzie mason Juda,
  uśmiechnięty gra na dudach.
  Lud podziwia jego głowę,
  bo w jarmułce jest służbowej.
  Od żydowskiej ma ją żony –
  żydów sługus uniżony.
  Wiatr wiosenny go owiewa,
  a on piosnkę sobie śpiewa:
  „Nienawidzę was Polanie,
  bo mam o was kiepskie zdanie.
  Chłopców kocham ja Bandery,
  bo to dla mnie bohatery!
  Trala la, trala la –
  a mój dziadziuś był w UPA!
  Polakożercę teścia mam
  i na dudach sobie gram!

  Można tężyć mocno oczy,
  namiestnika teść nie kroczy.
  Chyba nie jest on ubogi,
  wszak jest członkiem Synagogi.

  Idzie premier, co się zowie,
  z rządu idą ministrowie;
  Izraela to pachołki,
  W „Polin” ważne mają stołki.

  Z PiS – u idą wiec masoni,
  idzie także żyd Antoni.
  Zna się on na samolotach,
  strategiczny ten idiota.
  Wielką brzozę z sobą taska,
  by się o nią dron roztrzaskał.

  Też z PO są sztywne członki,
  obok członków ich małżonki.
  Tych złodziei każda żona –
  jest dziś drogo wypindrzona:
  Złoto kapie i diamenty,
  tak nakradli z PO męty.

  Bufetowa jest na przedzie,
  pierdzistołków swoich wiedzie.
  Cieszą się leniwe biurwy,
  z przewodnictwa starej kurwy.
  Patrzą na nią się bezdomni –
  nikt tej szmaty nie zapomni.
  Już stolica rozkradziona,
  lecz niewinna przecież ona.
  Gdy grabieżczą skończy misję,
  to ogłosi swą dymisję.

  Idzie także Komorowski –
  buc i debil to beztroski;
  i zatacza się pijany –
  komuch Stolzman obrzezany.
  Partii różnych oficjele,
  a tych stronnictw – bardzo wiele.
  W żadnej partii nie ma wstydu,
  bo liderem ktoś jest żydów.
  Na ulicy pełno smrodu –
  to szubrawcy idą z KOD – u.

  Już zieleni się nam trawka,
  maszeruje w dal Warszawka.
  Warszawiacy…ze Wzgórz Golan,
  którzy grabią państwo Polan:
  Różnych spółek są prezesi
  i kardynał co się zbiesił.
  Idą „zacni” milionerzy,
  specjaliści od grabieży.
  Sami właśnie to widzimy –
  idą same skurwysyny.
  Każdy z nich zadowolony,
  bo ocipiał od mamony.
  Dla Polaków tylko szczaw,
  wśród zielonych łąk i traw.

  Wielu idzie tu z flagami,
  z masońskimi gwiazdeczkami.
  Flag unijnych mnóstwo widać,
  wiele z gwiazdą jest Dawida.

  Zmierza pochód ten w radości,
  do świetlanej snadź przyszłości.
  Lezie rabin i bankierzy –
  jarmułkowi miliarderzy.
  Niosą cielca posąg złoty,
  co jest bożkiem tej hołoty.

  Patrzą na to się Polacy –
  nadal myślą, że jest cacy.
  Hasła szczytne jak w komunie,
  lecz na wspak je nam rozumieć:
  „Wolność, równość i braterstwo”-
  grabież, szmal i kumoterstwo!
  Jeszcze wierzą w to cymbały,
  że na partie są podziały.
  Nie, kochani, choć to granda,
  to masońska jedna banda.
  Mają wspólne ideały,
  by zniewolić Naród cały.
  Zapamiętaj durny brachu –
  rządzi tutaj Netanjahu!

  Ręka dawno już w nocniku –
  nie ma Polski i po krzyku.
  Właśnie teraz się zaczyna,
  w miejscu Polski – Palestyna.
  Tu żydowski jest już raj –
  niech się święci 1 maj!!!

 • ciekawe

  T. Mazowieckiego nienawiść do Wyklętych i sympatia do zbrodniarzy. Kto honoruje wroga Ojczyzny? https://www.youtube.com/watch?v=xXn08CsrNWA
  Jego gruba kreska która na lata zahamowała zmiany ustrojowe w Polsce doprowadziła do utrzymania władzy postkomunistów w Polsce przez dłuższy okres czasu po 1989 roku.

  • Pilot - Hasbara

   Juz pora zostawic tego Brata-Zyda-„Katolika” w spokoju wiecznym (…jakie zycie taka i ta wiecznosc bedzie …).
   Ten Mazowiecki to wedlug tego bylego Pana Ksiedza jawi sie skrzyzowaniem Lucyfera-Baphometa-Lewiatana-Meridiana-Sodomy i Gomorry-Mordoru i samego Sarumana i osobiscie za cale to nieszczescie Polski po 1990 r. odpowiedzialnym lacznie z wyborem „Olka” z „Jola” tudziez „Bolka z Totolotka” na Preziow tego pookraglostolowego Land-u.

   Ma ten mlody Kolega z Rzeszowa ( Bizon z Boguchwaly to pewnie taczkami zwozi kamienie polne na jego ukamienowanie)
   w 100 % racje opisujac tlo historyczne tych czasow. 100 % wedlug mnie.
   Ale jak mowil juz Kpt. Palmowski w WOSL w Deblinie gdzie swoja kariere Pilota rozpoczynalem … „nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu…”.

   DEMONIZUJE ten Brat-byly Pan Ksiadz tego „Mazowieckiego”. Zapomina cakowicie, ze to uzywajac nowmowowy gazetowyborczej dni dzisiejszych , owczesny „SUWEREN” duraczony przez Ojcow AAAaadamoow i OOjcoow Jurkow
   (Urban i jego NIE” ) tudziez TV-skrzynke i tych szubrawcow wybieral w wyborach powszechnych doznajac przy tym prawie orgazmu samouwielbienia i „europejskosci” nie wylaczajac profesorow uniwersyteckich ( wprawdzie „stanowojennych” i „jaruzelskich” ale mimo wszystko Prof.) a wszystko to przy okadzaniu tego szajsu Chocholego Tanca Narodowego przez Kosciol Katolicki i jego „Ksiazat Kosciola” ktorzy to nie za przyslowiowa biblijna „miske soczewicy” ale za Konkordaty czyli glejty „oddajace” im we wladanie czesc Polski ( nieruchomosci i ziemie ) i gwarantujace utrzymanie tej calej Armii Nierobow do konca Swiata a nawet moze i dluzej w zaleznosci od tego ktora opcja wygra ( Sa tacy co uwazaja ze Baphomet z Lucyferem).

   KK siedzial bowiem przy „okraglym stole” zabezpieczajac flanke „Narodowa” po spacyfikowaniu „Narodowego” skrzydla w Solidarnosci + „Solidarnosc skastrowana juz wtedy do KOR-u de facto i tzw. Komunisci pod przewodnictwem Ojca Czeslawa . Tak to bylo. Ale jak mowi moj „mlody wyksztalcony z duzego miasta” Syn, nota bene studiujacy na Politechnice Budowe Maszyn Bardzo Skomplikowanych a nie szajs jakis , ktoremu pokazalem w ten weekend moje wpisy na MP przed ich wyslaniem:
   „…i stylistyka „niehoroshaja” i w ogole nie mozna zrozumiec o co Ci chodzi.

   P.S.

   Pewnie czytal ” bez zrozumienia” wyksztalciuch jeden 🙂 🙂 🙂

 • greg2014

  ”Potrzebna pilnie klauzula sumienia w sprawie szczepień…

  Sytuacja w sprawie szczepień ostro się zagęszcza. Okazuje się, że środowisko lekarskie postanowiło uciszać dyscyplinarnie swoich kolegów po fachu, którzy ostrzegają przed toksycznymi szczepionkami. Tu nawet nie chodzi o ostrzeganie, każdy pacjent ma prawo do wiedzy o zastosowanych u niego medykamentach. Nie ma także wyjątku w tzw szczepionkach, a nawet bym rzekł należy się pacjentowi ta informacja jak psu miska. Niestety mamy prawdziwą nagonkę na lekarzy, którzy służą rzetelną informacją…
  (…)
  Przypominam, że w Polsce nie robi się żadnych statystyk odnośnie niepożądanych odczynów poszczepiennych, więc wedle tego problemu nie ma. Ale w USA takie statystyki się robi i dane są porażające, zacytuję:

  „Dr Hooker, dzięki pomocy dwóch senatorów, otrzymał po 10 latach starań dane dotyczące 400 000 dzieci urodzonych pomiędzy 1991-1997 rokiem. Dane te były przeanalizowane przez epidemiologów z CDC, z dr Thomasem Verstraetenem na czele. Analiza tego materiału dowodzi jednoznacznie, że urzędnicy CDC wiedzieli o bardzo wysokim ryzyku zachorowań na autyzm, na zaburzenia snu, zaburzenia mowy i o innych poważnych uszkodzeniach Centralnego Układu Nerwowego, związanych z rtęcią, zawartą w preparacie zwanym tiomersal.” link do źródła:
  (…)
  Całość:
  http://trybeus.neon24.pl/post/138214,potrzebna-pilnie-klauzula-sumienia-w-sprawie-szczepien

  To jest wojna z Narodem, ktoś będzie musiał ją wygrać!

 • Świętowit

  Wizyta Dudy w Meksyku.Dlaczego media nie podały jaki był główny cel wizyty?
  https://polsa.gov.pl/wydarzenia/13-ostatnie/240-podpisalismy-porozumienie-o-wspolpracy-z-meksykanska-agencja-kosmiczna
  Polska Agencja komiczna wraz z Meksykańską zbudują satelitę o kształcie sombrero.

 • lechita

  Dodam jeden z odcinkow dotyczących historii Polski,namacalne dowody na wyciągnięcie ręki https://www.youtube.com/watch?v=DrtqmyroOuI&t=2135s