Rosja przyłącza się do Węgier w zakazie wjazdu Rotszyldów do kraju

putin-bans-rothschilds-from-russia-900x350Informacja pochodzi z 1 czerwca, ale jak dotąd pojawiło się niewiele doniesień na ten temat.*

Yourewswire w artykule „Putin Bans Rothschilds From Russia ” podał, że „Prezydent Rosji Władimir Putin zarządził całkowity zakaz wjazdu do Rosji Jakuba Rotszylda i kogokolwiek z jego rodziny, która reprezentuje kartel bankowy Nowego Porządku Świata”. Zbiega się to z całkowitym spłaceniem długu przez Rosję wobec międzynarodowych bankierów, co było rzekomo treścią wcześniejszych wypowiedzi Putina. Jak informują rzekome przecieki z Kremla, Putin jest zdecydowany na zniszczenie Nowego Porządku Świata (NWO – New World Order).
Świat nie jest ich własnością i nie posiadają carte blanche by robić co chcą. Jeśli się im nie przeciwstawimy, to pojawią się kolejne kłopoty. Nie damy im się zastraszyć.” – mówił Putin.

To właśnie przez działania tychże bankierów na ekonomii Rosji założono szubienicę, która zaciskając się powodowała, trudności i zacięcia w tejże ekonomii. Putin od początku swojej prezydentury skierował wszystkie działania na socjalne duchowe i ekonomiczne zjednoczenie Rosji. Aresztował Michaiła Chodorkowskiego, który uczynił dyrektorami swojej organizacji „Otwarta Rosja” Rotszylda, Kissingera i Artura Hartmana.

Putin jest nie tylko doskonale przygotowany historycznie i obeznany w istocie światowych afer, ale także zna także niuanse najbardziej tajnych organizacji, w rolę ich finansowych kolaborantów w kreowaniu największych konfliktów XX wieku.

Ci ludzie chcą teraz doprowadzić do III wojny światowej.

Mimo, że inwazyjne korzenie i gałęzie NWO rozrastają się po świecie, Putinowi udało się powstrzymać ekspansję na terenie Rosji. Jest to wielki cios dla ich planów światowej dominacji i dlatego też Putin jest przez nich odbierany jako rzeczywiste zagrożenie. Musieli zwinąć żagle i uciekać z Rosji, dlatego też w mediach „zachodnich” jest taki atak na niego przy każdej okazji.

W rzeczywistości Putin czyni świat wielobiegunowym, całkowicie innym od tego co planuje NWO – jeden rząd, jedna religia. Działania Rosji w Syrii w celu pomocy suwerennemu rządowi dodatkowo wzmocniły jego reputację jako bardzo mocnego lidera.

Wcześniej, już w 2013 roku Węgry rozpoczęły proces usuwania ze swojego terytorium Międzynarodowego Funduszu Walutowego (IMF), który jest własnością rodziny Rotszyldów, godząc się jednocześnie na całkowite spłacenie długu, by oczyścić się z kartelu bankowego tzw. Nowego Porządku Świata.

*Nie udało mi się dotrzeć do źródeł tych informacji, jednak całość wygląda wiarygodnie, szczególnie, że ma to poparcie w obserwacji działań tzw. „zachodu” w tym ataku na Putina i dążeniu do konfliktu militarnego z Rosją.

==================================

Dla osób wątpiących w to, że Putin występuje przeciwko NWO podam kilka linków nt. jego działań sprzecznych z interesem międzynarodowych zbrodniarzy:
 
(twierdzi, że za pomocą szczepionek następuje zniewolenie ludzkości).
 
(należy zrobić wszystko by zabezpieczyć Rosjan przed żywnością GMO)
 
(prawie połowa McDonaldów w Rosji jest skrupulatnie sprawdzana przez inspektorów. Czyżby to była reakcja na doniesienia o wykorzystywaniu ludzkiego mięsa w taj sieci?).
 
Tych przykładów można by mnożyć więcej. Nie rozumiem jak można dalej twierdzić, że Putin jest narzędziem NWO?!

249 myśli na temat „Rosja przyłącza się do Węgier w zakazie wjazdu Rotszyldów do kraju

 1. CIA i Soros bierze udzial w tych godzinach w hybrydowym zamachu stanu w Polsce. ludzie badzcie czujni satansci poczuli wiatr w zaglu . Trzea zakladac grupy obrony niepodleglosci !!!ja w zwiazku z sytuaccja kraju nie wraca m do Polski .istnieje ryzyko ze jesli uda sie ten przewrot Nowoczesnej PO oraz KODOwi beda zabijac dzalaczy antyglobalistycznych i antysatanistycznych poprzez seryjsnych samobojcow

  19.31 Kurski zawiadomi ABW

  Telewizja Polska poinformowała, że od soboty posiadacze dekoderów naziemnej telewizji cyfrowej w 13 województwach nie mają dostępu do kanałów TVP.

  – Poinformowaliśmy Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będę chciał poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Sprawa wydaje się dziwna i niezrozumiała – wyjaśnił w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

  W sobotę TVP1 wyemitowała orędzie premier Beaty Szydło. Emisje wystąpienia zaplanowano na godz. 20.10, ale widzowie obejrzeli je dopiero o 20.35.

  – Dziwnym trafem awaria nastąpiła przed orędziem premier Beaty Szydło – powiedział w niedzielę podczas manifestacji Klubów „Gazety Polskiej” wiceszef PiS Joachim Brudziński.

  „Czy amerykańska firma EMITEL nadająca sygnał TVP, która ZABLOKOWAŁA/?/ od soboty odbiór TVP w południowej Polsce, m.in. w województwach dolnośląskim, lubelskim, opolskim i śląskim, BIERZE UDZIAŁ w hybrydowym ZAMACHU STANU w Polsce? Czy EMITEL na zewnętrzne polecenie testuje nasze możliwości i reakcje?

  CORAZ WIĘKSZY obszar Polski, teraz już także Polska północna, jest POZBAWIANY dostępu do informacji RZĄDOWEJ, informacji od legalnych władz !!! Polacy są poddawani tam już tylko KŁAMLIWYM przekazom mediów” – skomentowała na Facebooku posłanka Krystyna Pawłowicz

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/protest-pod-sejmem-strajk-opozycji-w-sejmie/q1hebf2

  • Jackowski się nigdy nie myli ,jedynie Jego wizje samoczynnie się zmieniają w polu energii te które przetrwają to realizują się .

    • Jackowski jest trąbą suszb …. i dwupciowych.

     Niektóre jego „przepowiednie” są po prostu REALIZOWANE.

     A inne nie, jeśli coś/ktoś poKRZYŻowało plany sztabowców.

    • Majestick / Nieciekawyyy takie same bzdury tu lansował :
     [Jackowski] setki zaginionych ( martwych ) odszukał…

     Ale po tym, jak suszby odnalazły denata i przekazały mu to info, aby kolejnymi trafnymi „przepowiedniami” szokował.

     Abecadło bernaysmu.

    • Peryskop.
     Znam człowieka osobiście.
     Kiedyś byłam u niego po radę w ważnej dla mnie sprawie,
     Wszystko, co powiedział, okazało się prawdą.
     Postepując zgodnie tym co zobaczył w wizji , ocaliłam duuuużo pieniędzy.
     Straciłabym spadek po dziadkach, gdyby nie on.

    • Gratulacje !

     Jakzawsze reguła ma wyjątki.

     A ile K.J. bierze za najbliższe numery totolotka ?

     Bo przecież nie obsługuje tylko przeszłości.

    • Ostateczny dowód o totku zawsze zamyka usta wszystkim uznającym możliwości jasnowidzów.
     Z jakiegoś powodu albo się nie udaje ( nie wiem, może się i komuś udaje, ale siedzi cicho), albo jasnowidze nie chca tego robić.

     Ciekawa sprawa!

     Bo można przewidzieć przyszłość już ” ukształtowaną” w świecie przyczyny.
     Co nie znaczy, że nie można tej ukształtowanej przyszłości zmienić, choć to jest trudne.

     Trudno też przewidzieć czas realizacji wizji, jeśli coś ma się zrealizować w przyszłości.

     Z rzeczami, które już się stały, jest łatwiej.
     Dlatego w moim przypadku jasnowidz ” zobaczył” kto sporządził fałszywy dokument i dlaczego.
     Powiedział też, gdzie i u kogo szukać dokumentów prawdziwych i dlaczego je ukryto.

     Żaden z powyższych faktów nie mógł być wydedukowany, bo były te fakty dla całej rodziny kompletnie zaskakujące.

    • Peryskop jesteś ateista i racjonalista ? bo to by wszystko wyjaśniało ?, wiec zero dyskusji z mojej strony wolna- wola .

    • … jasnowidz ” zobaczył” kto sporządził fałszywy dokument i dlaczego. Powiedział też, gdzie i u kogo szukać dokumentów prawdziwych i dlaczego je ukryto. Żaden z powyższych faktów nie mógł być wydedukowany, bo były te fakty dla całej rodziny kompletnie zaskakujące.”

     … fakty dla całej rodziny kompletnie zaskakujące

     No i czyż to by nie tłumaczyło rodzinnych skłonności Ani do naiwności na poziomie 4-latki ?

    • Peryskop podważasz zdolności Jackowskiego czy ogólnie paranormalne zjawiska ? w jakimś sensie Ciebie rozumie jak czegoś takiego nigdy nie doznałeś ani nie byleś świadkiem .na tym gruncie jest wiele prac naukowych , po prostu nauka nie ogarnia tego bo jest zamknięta w materii i wzorach fizycznych .

    • Sama miałam przygodę z duchem, a wcześniej wszystko traktowałam tak, jak Peryskop do teraz – więc niejako go rozumiem.

    • sprawdzam tak to jest dlatego ja nie ignoruje z GÓRY takich spraw , mowie nie wiem nie widziałem ale nie odrzucam z hukiem bo w szkole o tym nie mówili , podobnie jak z ufo , ja mam komfort śmiać się z niedowiarków bo ewolucyjnie do tego nie dorosli , kiedyś bogo -ufole powiedzieli do ziemian o ziemianach „maja oczy i nie widza ha ha ” można coś postawić na szale przypadku złudzenia i innej jakieś fizycznej psychicznej psychozy itp ale kak patrzysz rze to jest umiejscowione i komponuje się z fizycznym otoczeniem które obserwujesz , to co innego tym bardziej jak jest to powtarzalne wielokrotne cykliczne .

    • Vismaya
     „18 grudnia 2016 at 22:31 · Odpowiedz

     Zakłócasz mu pole elektromagnetyczne przez swoje wizjonerstwo ….” kto komu nic nie rozumiem ? ktoś komuś wizje zakłóca swoimi wizjami ?

    • Nie jestem Mayesticiem panie Peryskopie najłatwiej dopytać u Amina
     przecież widzi logi IP.
     Niestety p. Peryskopie wielu faktycznych jasnowidzów potrafi bo posiada umiejętność wglądu w pewne tkzw myślokształty a jeśli ich ,,treść” zawiera plany na przyszłość to wówczas jak trafnie streściła to Ania:
     ((( Bo można przewidzieć przyszłość już ” ukształtowaną” w świecie przyczyny.))).
     Inna sprawa jeśli dajmy na to taki faktycznie utalentowany Jackowski dał się skusić namówić do współpracy na rzecz specsłużb wówczas będzie plótł publicznie swe ,,wizje” pod tychże scenariusz kształtując tym ocenę przebiegu przyszłości dużej części swej widowni.
     Na jednym z wideo sprzed paru lat w prywatnym mieszkanku pana Jackowskiego mozna było w krótkiej paro sekundowej sekwencji wychwycić menorę postawioną obok telewizora, oczywiście mógł to być najzwyczajniej prezent obecnie odstawiony przez obdarowanego do lamusa lecz nie musiało tak być.
     Dlatego tez od tamtego czasu z poważnym przymrużeniem oka tym bardziej ucha oglądam i słucham przydługich rewelacji pana Jackowskiego które nie wiedzieć dlaczego są zazwyczaj nad wyraz bardzo zabarwione politycznie.
     Sztywnych z pewnością potrafi odnajdywać lecz żyjącym coraz mniej chyba służy.

    • Wyślij mi swoje zdjęcie, zrobię ci diagnozę na podstawie aury. Znam kilka osób (poza Irmą), które powiedzą niemal wszystko o tobie.

    • Ciekawyyy menorę mógł dostać w prezencie bo miał wizyty, kilka wizyt , nawet sam się czegoś obawiał bo jedna z wizytatorek dziwnie zadziwiająco dlugo korzystała z ubikacji , były podejrzenia że ewentualny podsłuch był założony , i zdajcie zmienił puzniej dom mieszkanie ?

    • Jasnowidzem nie jestem Mayesticu i nie wiem czy pan Jackowski zaprzedał się służbom lecz faktem jest iz jego coroczne wróżebne elaboraty ociekają wręcz tłem politycznym.

    • Panie Peryskopie do wróżki marsz – może ona wreszcie poświadczy iż nie jestem Mayesticiem ? 🙂

    • … no, no … jasnowidze wiedzą wszystko o mnie ….
     nie sądzę aby była na świecie jeszcze druga taka osoba, która wie o mnie więcej niż ja sama …
     i jeszcze jedna wielka prawda, my nie przychodzimy na tą ziemię badać innych tylko siebie …
     aby rozpoznać swoje wartości i podnosić własne cnoty a nie kreować życiorysy bliźnim … i kto tak czyni jest diabła wart …

    • Ciekawyyy jak robi wizje o polityce i o to go pytają zazwyczaj, w TV tylko polityka to nie dziwi nic ?

    • „””Panie Peryskopie do wróżki marsz – może ona wreszcie poświadczy iż nie jestem Mayesticiem ? „”” To o mnie ?

    • Liczę iż może wróżka potwierdzi że ja skromny Ciekawyyy nie jestem Tobą Mayestic, jak zaciekle sądzi pan Peryskop.
     On już tak ma, jak sobie wmówi że ktoś to również kto inny bo ponoć używa paru nicków to nie ma innej siły jak tylko czas, przecież kiedyś wreszcie mu przejdzie 🙂

   • Zakłócasz mu pole elektromagnetyczne przez swoje wizjonerstwo …. a te jak tornado wyrywają nawet wielkie drzewa z korzeniami ….

  • musi być krew w mediach , następnie palące opony , i rozbiór Polski „ustawie 1066.”

    • Jednym słowem – wojna domowa …. naprawdę tego chcesz?

     Bo to nie rząd jest naiwnym i pożytecznym idiotą tylko ludzie, którzy popierają ten rząd ….

    • niczego nie chce , z niektórych rzeczy wychodzą konsekwencje , a to jedyna droga pokazania tego , jak krzyże na ostrym zakręcie bo same znaki są ignorowane wiec dla idiotów trzeba inne metody stosować aby nie byli więcej idiotami .

    • Majestc,
     na idiotów to już nwo ma recepty … koszą ich jak leci …
     tysiącami odcinają od życia …. ty już nie musisz im w tym aż tak pomagać…. no chyba, że masz u nich jakiś etat.
     A ja jestem po drugiej stronie barykady, wiec myślę, że się nie dogadamy. „Idiota”, który broni życia tych „idiotów”, którzy jeszcze dziś nie dorośli.

    • „partie to naiwni i pożyteczni idioci .” z Twojej diagnozy wynika że pomagam NWO ? Opanowania nieco proszę ?

    • Majestic, to z twojego pisania wyciągnęłam takie opinie …
     najpierw myśl, a później pisz …

 2. „Kilka dni temu podano harmonogram rozmieszczania w Polsce i w krajach bałtyckich wojsk amerykańskich. To najważniejsze wydarzenie dla naszej części Europy z XXI wieku. Połączone siły niemiecko-rosyjskiej agentury robią wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Bałagan w Polsce ma być argumentem za wstrzymaniem wzmocnienia wschodniej flanki NATO”.!!!!!!

  http://wpolityce.pl/polityka/319970-to-jest-na-serio-moga-zaczac-sie-prowokacje-antysemickie-moga-zaczac-strzelac-snajperzy

  • A na co Polsce obce wojska?
   Bajki o „flankach” i innych srankach możesz sobie wiesz gdzie schować.
   Nie wiem jak można być tak ślepym żeby nie widzieć, że agresywne NATO szykuje Polskę na kolejną Upainę – widzą, że ludzie nie poddają się szczującej antyrosyjskiej propagandzie to planują przekształcenie władzy w Polsce w taką na wzór ukraiński – za mordy i na front…
   Z tym, że front będzie pewnie na Wiśle lub Renie – jak zaczepiany misio w końcu się wk..i.

 3. „Esbecka prowokacja pod Sejmem? Jak wszystko zostało sfilmowane wstał i składał przez komórkę meldunek [wideo]

  Wszystko wskazuje na to że nagranie na którym widać, jak w czasie piątkowej demonstracji przed Sejmem, mężczyzna kładzie się na ziemi i udaje ofiarę było celowym manewrem. Błyskawiczna reakcja usłużnych mediów, które wykorzystały to zaaranżowane zdarzenie (widać to dobrze, na filmie) miała podgrzać atmosferę i zapewne posłużyć jako pretekst do eskalacji działań, z próbą przewrotu.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/4321/esbecka-prowokacja-pod-sejmem-jak-wszystko-zostalo/

  • Dali nam technologie do kontrolowania nas, a sami od niej zginęli. Dzisiaj mogliśmy oglądać TVN i różne BBC z informacjami o zabitym człowieku przez nie wiadomo kogo, ale chyba Policję.

   Kilka(naście) aktorów zatrudniono do odegrana być może najważniejszej sceny, rozpoczynającej spęd tysięcy osób. Kobieta w białym futerku z kilkoma innymi osobami, zapalają świecę dymną, później rzuca jakąś petardę i zaczynają pomagać „rannemu”

   https://www.youtube.com/watch?v=BhogVIsyQcI

   https://youtu.be/9ZsxfF_j6BI?t=19s

   Na drugim filmiku widać, że Policja nie kwapi się z pomocą i raczej ktoś ich kieruje do odejścia. Przez chwilę widać jakby policjanci chcieli zobaczyć, czy człowiek jest ranny. Pod sam koniec filmiku kolejne dwie osoby są odsuwane od sceny filmowej przez prowadzącego akcję w niebieskich dżinsach.

   Trochę bredni „zamordowanego” Wojciecha Diduszko

   „…Policji udało się skutecznie utorować drogę dla posła Kaczyńskiego i innych, którzy odjechali. Wtedy ponownie wyszedłem na drogę i położyłem się na trasie przejazdu samochodów, żeby zablokować ewentualne kolejne auta. Ponieważ następne auta nie wyjechały, po chwili wstałem. Gdy leżałem na ziemi, podbiegło do mnie kilka osób, pytając się, czy trzeba mi udzielić pomocy na co zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że absolutnie nic mi nie jest….”
   https://www.facebook.com/wojciech.diduszko/posts/10210497139979024

   • No cyrk na kołach.
    Ale to niestety działa i większość oglądających TVN mysli, że to prawda.

    Tych pare tys co zobaczy na YT jak z tym było, nie liczy się w całości…
    I to jest dołujące.

  • PROWOKACJA

   symulant – TVP Kultura – Krytyka Polityczna – sponsors

   … Z informacji zamieszczony na portalu TVP wynika, że jeszcze w zeszłym roku Diduszko był redaktorem prowadzącym w Redakcji Filmu Fabularnego i Dokumentalnego TVP Kultura.

   Żona Diduszki jest kierowniczką działu promocji Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego. Jest ono wydawcą skrajnie lewicowego [= żydowskiego – admin] periodyku „Krytyka Polityczna”. Niedawno redaktor naczelny tego pisma Sławomir Sierakowski [Żyd – admin] przyznał, że jego inicjatywy są utrzymywane głównie przez zagranicznych sponsorów [Żydów – admin]…

   https://marucha.wordpress.com/2016/12/18/symulant-spod-sejmu-udajacy-rannego-to-byly-redaktor-prowadzacy-w-tvp-kultura/#comment-638632

  • Peryskop
   Twój komentarz czeka na moderację
   19 grudnia 2016 at 12:25 · Odpowiedz

   PROWOKACJA

   symulant – TVP Kultura – Krytyka Polityczna – sponsors

   … Z informacji zamieszczony na portalu TVP wynika, że jeszcze w zeszłym roku Diduszko był redaktorem prowadzącym w Redakcji Filmu Fabularnego i Dokumentalnego TVP Kultura.

   Żona Diduszki jest kierowniczką działu promocji Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego. Jest ono wydawcą skrajnie lewicowego [= żydowskiego – ad,m.in] periodyku „Krytyka Polityczna”. Niedawno redaktor naczelny tego pisma Sławomir Sierakowski [Żyd – a^d,min] przyznał, że jego inicjatywy są utrzymywane głównie przez zagranicznych sponsorów [Żydów – a,dm^in]…

   https://marucha.wordpress.com/2016/12/18/symulant-spod-sejmu-udajacy-rannego-to-byly-redaktor-prowadzacy-w-tvp-kultura/#comment-638632

 4. i chyba najwazniejsze :

  ” Wszyscy Polacy zostają teraz w domu!

  Na Wiejskiej jest koszerna impreza i nie jest potrzebna ani jedna kropla polskiej krwi. „

 5. sny borysa39
  (stare, sprzed kilku lat ale pasują)

  „…

  1/
  „…wielka manifestacja, tłumy ludzi… imieniny Marianny i dwie liczby 16 i 17… ”

  2/
  „… spotkanie, narada, grupa osób, jakieś ustalenia… próbuje zapamiętać o czym ale nie mogę… jedyne co dociera do mnie to słowa : „akcja Młot Thora”… nic więcej, ale te słowa utkwiły mi w pamięci/podświadomości i pamiętałem to przez cały czas trwania snu…
  …nawet po przebudzeniu …
  … akcja „Młot Thora” …”

  3/
  „… liczby : 4, 1, 3, 20 …
  … „wcześniej niż 20, wcześniej niż wszyscy oczekują”…
  … czego „koniec” ma być przed 20?…
  … i dlaczego „posłańcem” we śnie był Tusk? …”

  …”

 6. media -manipulacje -teza – i -antyteza -podzial -spoleczny

  https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/12/18/media-manipulacje-teza-i-antyteza-podzial-spoleczny/

  Te kilka rzutów ekranu, pokazuje jak bardzo jesteście podatni na podział i dezinformacje, manipulacje oraz sensacje.

  Sami stawiacie się w roli agitatorów wspierających tezę lub antytezy nieistniejącego konfliktu politycznego.

  Autorzy wykazują swoją użyteczność względem państwa, dzieląc ludzi i namawiając ich do wspierana danej strony wymyślonego konfliktu – problemu (tezy lub antytezy).

  Czytając tego typu czasopisma, strony www : musicie chcąc, czy nie chcąc, stanąć po danej stronie konfliktu, promując tezę i antytezę konfliktu oraz aktorów nazywanych politykami….

 7. trudno sie niezgodzic z Dydymus :

  ABSTRAKCJA WOLNOŚCI (wybór kontrolowany)
  Abstrakcja wolności dała możność przekonania tłumu, że rząd jest niczym innym, jak tylko administratorem z ramienia właścicieli kraju, czyli – narodu, oraz że można go zmieniać jak zniszczone rękawiczki.

  ADMINISTRACJA NA POKAZ I „RADCY TAJNI”
  Administratorzy wybierani przez nas z pośród tłumu w zależności od ich zdolności niewolniczych, nie będą osobami przygotowanymi do rządzenia, dlatego tez z łatwością staną się w grze naszej pionkami kierowanymi przez uczonych naszych i doradców genialnych, specjalistów kształconych od dzieciństwa w sztuce rządzenia sprawami całego świata.

  „GADANIE” PARLAMENTARNE. PAMFLETY i NADUŻYCIE WŁADZY
  Niewyczerpane gaduły zamieniły posiedzenia parlamentów i zgromadzeń administracyjnych na konkursy krasomówcze. Śmiali dziennikarze i bezceremonialni pamfleciści napadają codziennie, na personel administracyjny. Nadużycia władzy przygotują upadek ostateczny wszelkich instytucji i wszystko runie do góry nogami pod ciosem oszalałego tłumu.

 8. Przyspieszają: Ciężarówka wjechała w tłum na jarmarku w Berlinie
  Co najmniej 9 osób zginęło, a kilkadziesiąt zostało rannych po tym, jak w odwiedzających bożonarodzeniowy jarmark w Berlinie wjechała ciężarówka. Siły bezpieczeństwa zakładają, że był to zamach – powiedział agencji dpa rzecznik policji. Ciężarówka miała polską tablicę rejestracyjną.

  http://wiadomosci.wp.pl/ciezarowka-wjechala-w-tlum-na-jarmarku-w-berlinie-6070994307822721a#

 9. Potrzebny był Afganistan Irak Syria itp dla Obrony oJCZYZNY , teraz przyjdą rachunki ! za Wielkiego Brata

Możliwość komentowania jest wyłączona.