Rosja: Świadkowie Jehowy zdelegalizowani, majątek do konfiskaty.

Taze Russell grave

Masoński grób założyciela ŚJ Taze Russella

20 kwietnia Sąd Najwyższy Rosji uznał Świadków Jehowy za organizację „ekstremistyczną”, delegalizując ją co w efekcie może przynieść konfiskatę jej majątku na rzecz państwa. W niektórych polskich mediach pojawiła się interpretacja, że jest to gest Putina wobec Kościoła Prawosławnego. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.
Powodem delegalizacji ŚJ przez władze rosyjskie jest, jak podają media „niszczenie rodziny, sprzyjanie nienawiści i zagrożenie dla życia, a także „rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji”.

Nikt jednak nie zwraca uwagi na zapewnienia Putina z 2012 roku dla przedstawiciela Kościoła Prawosławnego Hilariona, który żalił mu się na prześladowanie i mordowanie chrześcijan w różnych krajach. Wówczas Putin zapewnił go, że jednym z głównych celów jego polityki będzie obrona chrześcijaństwa na całym świecie.

Świadkowie Jehowy faktycznie mogą być zagrożeniem dla chrześcijaństwa. Choć uznają siebie za chrześcijan, to w swojej doktrynie, podobnie jak Mormoni, nie uznają ważności żadnej innej grupy chrześcijańskiej. Twierdzą, że wraz ze śmiercią apostołów chrześcijaństwo zostało przejęte przez jego wrogów. Sami jednak nie uznają ani Świętej Trójca, ani tego że Jezus jest Synem Bożym – wg. nich jest tylko kreacją Boga, chociaż niemal mu równoważną – stworzonym przez Niego „aniołem” (archaniołem Michałem) zesłanym na Ziemię w celu utworzenia religii.
Samo to w sposób oczywisty wyklucza ich z grona chrześcijan, a więc działalność ŚJ mogła być zinterpretowana przez Rosjan jako dywersyjna dla chrześcijaństwa.

Obawy rosyjskiego Kościoła Prawosławnego może budzić zwłaszcza agresywny styl propagowania religii przez ŚJ. Chodzą po domach i są doskonale przygotowani do prowadzenia działalności misyjnej – jednym z głównych wymagań jest zdobycie jak największej ilości nowych wyznawców. Mają wyłączność na prawdę i od nowych wiernych żądają bezwarunkowego posłuszeństwa. Działalność ŚJ oparta jest na psychomanipulacji.

Tak więc Rosja ponownie, po ZSRR i III Rzeszy wpisuje się na listę oprawców Świadków Jehowy. Za organizacją ujęły się USA i Unia Europejska uznając działania Rosji za brak tolerancji religijnej.

Może być jednak całkiem inny powód delegalizacji Świadków Jehowy, o którym w mediach nie ma ani słowa. Nie wiedzą też o tym sami wyznawcy Świadków Jehowy. Otóż wg. niektórych badaczy, Świadkowie Jehowy mają być jednym z trzech filarów masońskiego tzw. Nowego Porządku Świata!
Związki z masonerią i rolę ŚJ opisał w kilku książkach znakomity badacz masonerii Fritz Springmeyer, min. w „Watchtower and the masons” (Strażnica i masoni), „Illuminati bloodlines” (Rodowody Iluminatów) „Be Wise as Serpents” (Bądź sprytny jak węże).  Są to właściwie prace naukowe oparte na wielu materiałach źródłowych i zeznaniach świadków, zatem można uznać, że Springmeyer nie zmyśla.

Masonic Hall

Świadkowie Jehowy używają takiego samego krzyża jak masoneria

Zatem założyciel ŚJ Charles Taze Russell pochodził z rodziny masońskich elit – Iluminatów. Był masonem 33 stopnia, satanistą, pedofilem blisko związanym z Rotszyldami. To właśnie Rotszyldzi sfinansowali powstanie ŚJ, podobnie jak żydowskiej loży masońskiej B’Nai B’rith. ŚJ pełnili i pełnią rolę zasłony dymnej, czy też kontrolowanej opozycji dla masonerii. W odpowiednim momencie historycznym tworzenia lucyferycznego porządku świata mają odegrać swoją rolę. To Świadkowie Jehowy mają wprowadzić „Jedną Religię” Nowego Porządku Świata, i wcale nie będzie to religia zgodna chrześcijaństwem.
Co ciekawe, w 2001 roku wyszło na jaw, że ŚJ są oficjalnie jako organizacja pozarządowa powiązani z ONZ! I jako taka była nieoficjalnie wspierana przez ONZ, a ich magazyn Strażnica promował pewnie działania Narodów Zjednoczonych, oficjalnie jednak uznając je za „diabelskie” i „działające przeciwko Bogu”. Szeregowi członkowie oczywiście o tym nic nie wiedzieli.

Od pewnego czasu wychodzą na jaw satanistyczne praktyki wśród Świadków Jehowy, w tym pedofilia. Uznawana jako grzech a nie przestępstwo, pedofilia wśród członków Świadków Jehowy jest ukrywana przed policją. Mimo to, w USA Watchtower Society wypłaciło ofiarom molestowania, głównie młodym chłopcom miliony dolarów odszkodowania.

Wśród wyznawców Świadków Jehowy jest wiele znanych postaci, oznacza to też że jest to organizacja dysponująca olbrzymim majątkiem. Michael Jackson, Prince, Venus Williams, George Benson, to tylko niektóre nazwiska osób, dzięki którym Świadkowie Jehowy dysponują wielkim majątkiem. Magazyn przez nich wydawany „Watchtower” (Strażnica) ma jeden z największych nakładów na świecie – 42 miliony egzemplarzy miesięcznie. Drugim jest „Wake Up” („Przebudźcie się”) w ilości 42 milionów – wydawany … także przez Świadków Jehowy.

Rozgryzienie posłannictwa Świadków Jehowy nie jest łatwe. Iluminaci ze Strażnicy używają magicznego alfabetu i języka enochiańskiego (litery w kwadratach). Posługują się magią enochiańską. W tym samym języku rytualnym prowadzone są ceremonie. Niektóre frazy w tym języku są również używane przez satanistów.

Rosjanie mogą się więc obawiać Świadków Jehowy nie tylko z uwagi na zagrożenie Kościoła Prawosławnego. Mogą wiedzieć znacznie więcej o powiązaniach liderów tej organizacji w Rosji.

Zob. też:

==================================

Dla tych, którzy bronią Russella – jeden mały wizualny argument. Pomijam już jego prożydowskie rasistowskie teksty w publikacjach czy też finansowanie przez B’Nai B’rith Rotszyldów. Na okładkach prac Russella widnieje na czołowym miejscu masoński symbol boga Ra (rodowód egipski). Taki sam symbol znajduje się na masońskich świątyniach.

395 komentarzy Rosja: Świadkowie Jehowy zdelegalizowani, majątek do konfiskaty.

 • Adan

  Po 1989 roku wielu inteligentnych i rozgarniętych funkcjonariuszy SB zakładało takie firmy jak biura podróży, gabinety ezoteryczne oraz doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe. Wielu „oświeconych” Rosjan i Ukraińców przyjechało do Polski ze wschodu, wielu rodaków powróciło z zachodu.Wielu z nich ma do spełnienia misje, o których nie wspominają lecz perzyglądając się niektórym przez dłuższy okres czasu można „po owocach” oraz sposobie działania domniemywać kto zacz. A znzlazłem w sieci coś takiego:
  http://www.infoekspres-polska.96.lt/2017/01/09/zydowski-hollywood-w-krakowie-czyli-zbigniew-kekus-vel-zydowski-bankster-i-marek-podlecki-vel-kapus-tw-ps-janusz-z-monitor-polski-pl/

 • staragosia

  Żyletki w dupy świadkom jehowym. Gorszych Qrew nie ma na tym świecie.

  • staragosia

   Putin ma rację bo ta swołocz zakłóca mir domowy waląc do drzwi zwykle w dni świąteczne. Znałam taką co wzywała ludzi do urzędu w Wielki Piątek. Stara rura nie uznawała wyborów do sejmu czy samorządowych ale sama pracowała w sektorze publicznym. W końcu ją wywalili na zaplecze urzędu bo za bardzo pyszczyła suka! przeciw Polakom Katolikom.