Rozmowa z Janem Taratajcio – nie dajcie się wymordować lekarzom

Przez to, że wczoraj nie miałem możliwości działania w internecie widzę, że znów się włamano na serwer. Ostrzegam trzy osoby, które to zrobiły, że jeśli nie zostanie odblokowany, to skończy się to dla nich wielkimi cierpieniami (informacja od obcej cywilizacji). Pierwsze objawy trądu rozpoczną się już za godzinę. Macie na to 2 godziny, jeśli nie zrobicie nic w tym zakresie, to nic już nie będzie w stanie powstrzymać waszego powolnego rozkładu. Podaję nazwiska łapowników, z których każdy otrzymał po pół miliona dolarów: Stanisław Potocki, Grażyna Ptak, Ryszard Egnowski. Pracują dla firmy Prism – tajnego kontrolera internetu. Prism ma 2 lokalizacje w Warszawie: Conti Medica przy Szpitalu Św. Elżbiety oraz na Lotnisku Chopina (zrzut mapy). Firma Prism powinna zostać natychmiast zamknięta, a jej majątek przejęty przez państwo. 794 pracowników musi się znaleźć natychmiast w aresztach śledczych kontrwywiadu, gdyż prowadzą działalność dywersyjną na terenie Polski. Lokalizacje Prism w 8 miastach w Polsce zostaną ujawnione w trakcie przesłuchania dyrekcji, podobnie jak 6 przekupionych polityków i 8 dygnitarzy służb i wojska – zresztą nie sądzę by Potocki chciał cokolwiek ukrywać przy tych bólach jakie zacznie mieć. Przy okazji w ręce polskiego rządu trafi około 5 miliardów dolarów jakie ta agentura otrzymała na przekupywanie polityków, dziennikarzy i służb.
————————————————————-

Bardzo ważny element nowej rzeczywistości 5D – likwidacja ludobójstwa w szpitalach i przez lekarzy tzw. „rodzinnych”.  Ci ostatni są to po prostu przeszkoleni nieświadomi mordercy, którzy trują ponad 80% Polaków różnymi chemikaliami określanymi mianem „lekarstw” i „ziół”.  Szpitale to świątynie zbrodni rytualnych, 67% ordynatorów to świadomi kapłani, ze średnią 730 zabitych ofiar. Uczciwi lekarze to tylko 24% załogi, reszta to hołota, która poszła na studia tylko po to by „trzepać kasę”.  80% z nich to Chazarzy, gdyż bandycki system edukacyjny w kilku dziedzinach (właśnie medycyna, prawo, pewne kierunki ekonomii, historii itp.) faworyzuje tych odszczepieńców cywilizacyjnych.


Bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=DiNm_NHOZVo

Jan Taratajcio zwraca uwagę na nowe metody diagnostyczno – zapobiegawcze, które zdominują w najbliższym czasie ochronę zdrowia. Każdy sam będzie mógł poradzić sobie z nawet najgorszym schorzeniem. Jak na razie przez jakiś czas pozostaniemy przy witaminach, ziołach i innych suplementach (jak np. krzem, MMS czy woda utleniona), ale z czasem zrozumiemy, że tak naprawdę to nam nic nie potrzeba do tego byśmy byli 100% zdrowi. Nasze dusze sobie poradzą ze wszystkim.
Ważną rzeczą jest to, że wchodzimy w „krzemowy” etap rozwoju gatunku człowieka i musimy się do niego powoli dostosować – poprzez zmianę diety i innych zwyczajów. Nie będzie to bezbolesne, czeka nas wiele bezsennych nocy, wystąpią bóle głowy, osłabienie, senność, szumy w głowie i 4 inne dolegliwości – wszystko to jednak jest efektem transformacji.

Medytacja:
Bardzo Was proszę w dzisiejszej całodziennej medytacji (ukoronowanej godzinną kulminacją pomiędzy 20:00 i 21:00) o intencję naprawy tej sytuacji, tzn. wysłania wszystkich oprawców tam gdzie jest ich miejsce, by ich dusze nauczyły się szacunku do cierpienia. Szczególną intencję należy poświęcić inicjatorom ludobójstw szpitalowo – lekarskim, a jest ich 528 osób, siedzących na decyzyjnych stołkach. W tym jest 9 księży, ale oczyszczeniem kościoła zajmiemy się innym razem.

Drugą ważną intencją medytacji jest zakończenie oprysków chemicznych, tzw. chemtrailsów. Osłabieni już mocno, choć jeszcze posiadający spore środki finansowe bossowie mafii chazarskiej, sprowadzili do Polski z Rumunii 6 samolotów do oprysków. Zmodyfikowane, są niewykrywalne dla radarów, a nie można ich zestrzelić w powietrzu, gdyż ryzykuje się skażeniem promieniotwórczym sporej połaci terenu, gdyż samoloty posiadają na pokładzie brudne bomby atomowe 3kT. Zatem niech nasze medytacje spowodują, że te samoloty będą mieć problemy ze startem, a inicjatorzy trucia Polaków znajdą się tam gdzie jest ich miejsce. Nasze służby już sobie poradzą z tymi co zadania wykonują.
Samoloty rozsypywały m.in. retrowirusy, które są przyczyną epidemii, m.in. schorzeń serca, układu oddechowego, raka, grypy, cukrzycy czy nawet boleriozy. Obniżają też znacznie inteligencję. Brak tego czynnika spowoduje znaczną poprawę zdrowia społeczeństwa. Ostatnio wrogowie rozpylali chemtrailsami środki promieniotwórcze, tak że nasze służby musiały je neutralizować z 80 samolotów.

*Uwaga: tych co zamówili lampy zdrowia i młodości proszę o cierpliwość, wyślę za kilka dni.

159 komentarzy Rozmowa z Janem Taratajcio – nie dajcie się wymordować lekarzom

 • Rafał

  Uwaga na alternatywnych judeo-satanistów.
  Zacząłem analizować publikacje mediów alternatywnych i zauważyłem że większość to media judeo-satanistów. Można to zauważyć o czym zboczeńcy informują. Swego czasu Marek Podlecki nalegał abym koniecznie poznał ludzi z jego otoczenia. Poszedłem na Konferencję pt: Projekt ziemia i widziałem ludzi zagubionych w prawdzie. Opuściłem niezwłocznie konferencję przy zdecydowanym sprzeciwie Podleckiego.https://rafzen.wordpress.com/2015/11/07/konferencja-projektu-ziemia/

  Konfrencja projektu ziemia

  No cóż nie interesowało mnie środowisko wróżek i elfów i nie interesuje tak samo jak środowisko szamanów biegających nago po lesie w Noc Świętojańską czy inne Słowiańskie Święta szukających przychylnych macic. Judeo-sataniści to mistrzowie w odwracaniu uwagi od spraw zasadniczych i dlatego pojawiły się projekty nawet tak debilowate, że Słowianie to żydzi, a żydzi to Słowianie.

  Udowodniłem ponad wszelką wątpliwość że Tora i tym samym stary testament to brednie marnie ukradzione od Słowian i przerobione na potrzeby judeo-satanistów.

  https://rafzen.wordpress.com/2014/05/22/ali-baba-zwany-mojzeszem/

  Od redakcji: (Ali Baba nie był żydowskim Mojżeszem to Słowiański wojownik Król lub namiestnik prowincji Afrykańskich będącego pod kontrola Ordyńskiego Imperium Russów jego prawdziwe jego imię to Baba Ali)

  Już nie tylko datowanie ale fakty są powszechnym oszustwem. Nie zmuszam nikogo aby podzielał nie tylko moją opinię lecz również naukowe opracowania. Każdy ma wolną wolę i albo z niej korzysta albo działa przez pełnomocnika który de facto dyktuje mu w co ma wierzyć i jak. Ja takowych nie potrzebuję, a co widzę i pojmuję Polakom, Słowianom przekazuję.

  Jednym z takich zasadniczych dowodów istnienia łańcucha śmierci w mediach alternatywnych zarządzanych przez judeo-satanistów jest śmierć satanisty Spiersa. Proszę wpisać Max Spiers i otrzymacie Państwo cały łańcuszek wróżek i elfów. Teraz Spiers podobno zmarł. Aby nie być gołosłownym uważnie oglądałem jego nagranie i proszę zwrócić na oświadczenie w 9 min 45 sekundzie.

  Milab, Anunnaki, Voodoo i pętla czasu – Max Spiers

  http://porozmawiajmy.tv/milab-anunnaki-voodoo-i-petla-czasu-max-spiers/

  « Widywałem Sitchina uczestniczącego w wielu rytuałach satanistycznych ».

  Jeżeli to Państwu nie wystarczy to w dalszym ciągu możecie robić sobie nie tyle wodę z mózgu co gnojowicę.

  Dla Polaków, Rodaków, Słowian.

  Rafał Gawroński

  Od redakcji: Sprawa byłaby godna zainteresowania co najwyżej jakiegoś psychiatry, gdyby nie jedno , Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika.
  Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim „Janusz” i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB.
  Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.

  Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.

  Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.
  Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność.
  Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów „Misja Specjalna” Anity Gargas i „Cienie PRL-u” Bronisława Wildsteina.

  W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.

  Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:
  http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2006_06_28.html
  http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2007_05_16.html

  Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).
  Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.
  Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki.
  Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:
  http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp31359.html?highlight=#31359

  Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy.
  Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko „Cień PRL-u”, czy raczej trwająca wciąż „Misja Specjalna”.
  I czemu współpracujące z nim osoby…

  • Marek

   Rafał, jesteś skołowany bo masz 27 anten broni skalarnej dookoła siebie. Zacznij się mentalnie owijać folią aluminiową, co najmniej 1000 razy, wtedy zaczniesz się inaczej patrzeć na rzeczywistość.
   Ktokolwiek czyta ten komentarz, niech owinie mentalnie Rafała Gawrońskiego i jego dom 1000 razy folią aluminiową.

  • alibaba

   « Widywałem Sitchina uczestniczącego w wielu rytuałach satanistycznych ».
   A co ty tam robiłeś na tych rytuałach byleś gościem , uczestnikiem ???

 • Rambo

  A teraz coś wam powiem,wielu z was,jedni świadomie inni nieświadomie jest narzędziem w ręku Żydów. Będziecie błądzić dotąd aż zrozumiecie moje słowa. Wasza mądrość i wiedzą sprawią że Polska obróci się w popiół i gruz bo każdy będzie uważał się za mądrzejszego od drugiego człowieka. Będziecie sobie wytykać błędy,obrażać się wzajemnie . Wasz rozum zaprowadzi was na samo dno. Będziecie z nienawiści niszczyć siebie wzajemnie aż zapanuje nędza i głód. To musi się stać by Polacy zrozumieli wreszcie że rozum ludzki jest zawodny a wiedzą nie daje szczęścia. Kiedy zapanuje głód,mądrzy i wykształceni ludzie zrozumieją że szacunek należy się także temu który sieje żyto na chleb. Na nic wam się nie przyda wasza wiedzą kiedy będziecie osamotnieni i pokaleczeni.

 • Anonim

  z tego co wiem to szaraki maja ciala krzemowe bedziemy jak szaraki

 • Anonim

  przechodzimy na ciala krzemowe, czyli co sztuczna inteligencja? przeciez krzem jest uzywany w komputerach stajemy sie maszynami

 • Rambo

  Obejrzyjcie sobie film arona jasnowidza https://m.youtube.com/watch?v=uYm_4ufwXW4
  Pięknie opowiada o NWO o Putinie. Aron to zdrajca i kolaborant bo nie działa dla dobra Polski ani nie głosi prawdy. Oglądając jego filmy można dojść do wniosku że jesteśmy najgorszym nodem ,pełnym nienawiści i nieważne że zawsze Pluto nam w twarz i deptani nas. Według arona Rosja ma przewodzić światu mimo tego że na sumieniu ma ludobójstwa.

 • Rambo

  A teraz opowiem wam o nadchodzących wydarzeniach. Wielu z was,którzy tak pragną prawdy i sprawiedliwości załamie się i będziecie lamentować i mówić,po co nam to wszystko było. Będzie wielki ucisk na Polskę,będziemy izolowani,będą nas coraz bardziej opluwać,wylewać brudy ,będą nas karać sankcjami,będą nas niszczyć aż w końcu wyrzucą z unii. Polska będzie sceną największych oszustw i zdrad. Każdy będzie głosił swoją rację. Nasza gospodarka rozsypie się i nastąpi bankructwo. Wrogowie Polski ,sługusy Niemców i Żydów będą złorzeczyć Polsce . Nie wierzcie tym,którzy będą wam obiecywać pokój albo mówić będą o przywódcy innego narodu pochlebnie,to są zdrajcy narodu albo zwyczajne sługusy !

  • Rafał

   rambo, Wszystko zalezy od tego jak SZYBKO LUDZIE SIE OBUDZĄ 🙂

   • Rambo

    Rafał, ludzie obudzą się dopiero wtedy gdy zawiśnie nad nami groźba zagłady,nie wcześniej. Puki ludzie żyją w dostatku po co mają się budzić?

 • nina

  ————-wczoraj Czaputowicz był z wizytą w Belgii.Uzgodniono tam ,że : Polska będzie walczyć u boku zachodnich przyjaciół w Afganistanie ,Syrii i wszędzie tam gdzie będzie potrzeba.Jednoznacznie wpleciono nas w bandycki system świata.

 • https://youtu.be/zjxNELjwTck
  Jezuicki kardynal,krol Polski – Jan Kazimierz, rozpoczal opluwanie
  Polski na skale europejska.

 • Ania

  1869

  Na pogrzebie wielkiego rabina Simeona Ben-Iudah, rabin Reichorn wygłasza następujące oświadczenie:

  „Dzięki straszliwej potędze naszych międzynarodowych banków, zmusiliśmy chrześcijan do licznych wojen. Wojny mają dla Żydów szczególną wartość, bo chrześcijanie wyżynają się wzajemnie i robią więcej miejsca dla nas, Żydów. Wojny są żydowskimi żniwami, na chrześcijańskich wojnach tuczą się żydowskie banki. Ponad 100.000.000 chrześcijan usunięto z powierzchni ziemi dzięki wojnom, a to jeszcze nie koniec”.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/01/synagoga-szatana-tajna-historia-zydowskiej-dominacji-swiata-czesc-ii/

 • Mira

  https://www.youtube.com/watch?v=A3qxIeK31HM – tarocistka Alis, prognoza na luty. W zasadzie potwierdza nasze – Słowian odczucia dotyczące „naszego” rządu. Wydaje się, że w naszym własnym interesie powinniśmy poświęcić temu tematowi jakąś wspólną medytację?

  • Rambo

   Chodzenie po poradę do tarocistka można porównać do jedzenia odchodów. Ludzie,nie słuchajcie ani jasnowidzów ani wróżek bo to co mówią jest oszustwem !

 • „Groźna odzież GMO – Agnieszka Zell” niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=dK5GQ6pSBL8

 • nina

  —————A WSZYSTKO TO ………. GDYŻ pieniądzem w Polsce zarządza ŻYD !!.
  [[ W 1935 roku pewien mądry człowiek William Mc Kenzie King powiedział: „Skoro naród utraci kontrolę nad swym pieniądzem i kredytem, to przestaje być ważne kto dlań ustanawia prawa, lichwa gdy raz dostanie się do władzy, każdy naród zrujnuje i doprowadzi do upadku. Nie warto mówić o suwerenności parlamentu i demokracji, dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu i dopóki nie uzna się że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność.” ]]
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/19/antypolska-i-antyludzka-polityka-nbp-i-znowu-sedno-tkwi-w-konstytucji-i-w-zniewalajacym-polakow-niemiecko-talmudycznym-prawie/

 • celebryta

  Polonia w USA lobbuje przeciwko aktom 447/1226, a Wojciech Olszański zaprasza 8-go II 2018 (czwartek, godz.11:00) na konferencję poświęconą samoobronie krajowej. Część oficjalna przed pałacem prezydenckim, a nieoficjalna w studio TELEWIZJI NARODOWEJ.

  Doczekaliśmy czasu, kiedy Zło się zaktywizowało. Jest to związane z brakiem środków płatniczych i nerwowymi przetasowaniami personalnymi. Prezydent podpisuje antypolską ustawę pełną błędów i odsyla ją do Trybunału Konstytucyjnego, aby tam ugrzęzła. Bardzo niejednoznaczna gra, ryzykowna w kontekście zbliżających się wyborów prezydenckich. Andrzej Duda już nie może liczyć na manipulację reżysera Grzegorza Brauna, który namówi katolicki języczek u wagi do głosowania na niego w wyborach w roku 2020-tym. Po niewiarygodnym Braunie nastał czas Aleksandra Jabłonowskiego. Ten nie pęknie i nie poprze Dudy, nawet wtedy, kiedy jego kontr-kandydatem będzie prezydent Słupska Biedroń. Dla mnie, od lat śledzącego współpracę Służb Watykańskich z WASP-ami zniewalającymi Polską to czas wielkiej satysfakcji. Tak, oto kończy sie czas Chrzanowskiego, Giertycha, Macierewicza i Brauna czyli wywodzenie elektoratu patriotycznego w pole za pomocą odwołań do idei narodowej i szermowania szyldem katolickim.
  Zagadką jest jeszcze Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny Roberta Winnickiego. To też syn profesora, jak Braun, też z LPR się wywodzący, też w Radio Maryja i TV TRWAM promowany. Czy Poseł Winnicki przeciął pępowinę łączącą go z Giertychem? Czy będzie realizował politykę Okrągłego Stołu? Ostatnio stał na czele manifestacji przed pałacem prezydenckim wzorcowo domagającej się oporu wobec roszczeń izraelskich i USA, jednak nie wskazując na brytyjski zwornik tego upiornego antypolskiego sojuszu. Czyli ślad wiedzie ku Anglii, ku Giertychom…

  TUTAJ – analiza podstępnej i perfidnej ustawy podpisanej przez Prezydenta Dudę;
  https://youtu.be/uB_znbQa4hc

  /-/ Eugeniusz Sendecki

 • Ciekawyyy

  Bez wahadełka domyślam Wasza Lodowatość Twej linii rodowej
  Twe zamczysko na wybrzeżu się znajduje a ród Wasz mlecznopochodny ?

  • Vismaya

   Póki co to widzę, że mamy ratować obcą cywilizację … a jak się okażą gorsi jak chazarscy żydzi? Wystarczy nam nasich piranii.

  • Ciekawyyy

   Wasza Oziębłość powinna koniecznie nabyć ,,odstraszacz demonów”
   produkt zapewne niedrogi i jak zaręcza twórca skuteczny.
   https://youtu.be/DiNm_NHOZVo?t=1893
   Wprowadzeniem tego osobliwego urządzenia na rynek dziadek Taratajcio śmiertelnie się narazi lobby egzorcystów a Pani Roma
   ocipieje z zachwytu nad prostotą użycia tego nowoczesnego oręża do walki z wrednymi sługami pana Szatana.

 • Ania

  http://sosrff.tsu.ru/new/shm.jpg
  Rezonans Schumanna daje popalić.

 • „prawda dla Polaka 6 ( CZY W POLSCE RZADZA ZYDZI? )” prawda dla Polaka 2 https://www.youtube.com/watch?v=w5UE_ol76rQ

 • celebryta

  Syryjczyk wspaniale broni Polski

  https://www.youtube.com/watch?v=lVrpbp4GNP4

  • Luna

   Bo Polska potrzebuje Syryjskiej obrony …

   • Rambo

    Luna,mało kto zdaje sobie sprawę przed jakimi wydarzeniami stoimy. Ja nie potrzebuję wahadełek ani opinii wróżek by powiedzieć co nas czeka. Będą nas szkalować na całym świecie za antysemityzm,za brak tolerancji,za łamanie demokracji,będą nas karać sankcjami a oszuści wykorzystają każdą okazję na to by zarobić na ludzkim nieszczęściu . Weszliśmy na drogę z której nie ma odwrotu,no chyba że zegniemy się przed żydami . Żydzi nie odpuszczą,jarzmo jakie na nas nałożą będzie coraz cięższe.

    • OBSERWATOR

     W pierwszy zdaniu piszesz, że mało kto zdaje sobie sprawę przed jakimi wydarzeniami stoimy, a następnie udowadniasz swoją dalszą wypowiedzią, że nie wiesz, przed jakimi wydarzeniami stoimy, bo wówczas wiedziałbyś, że cały ten medialny kwik, wynika TYLKO i WYŁĄCZNIE z ich PANIKI 🙂
     Uwierzyłeś w ILUZJĘ „żydowskiej potęgi” a to błąd! 🙂

     Czyżby Żydzi, wg. Ciebie, byli bardziej inteligentni od STWÓRCY? 🙂 No bo jeśli są w stanie OPRZEĆ SIĘ POTĘDZE ZAMYSŁU STWORZENIA, to muszą być inteligentniejsi od KREATORA WSZECHISTNIENIA, który stworzył także ich! 🙂 To tak, jakbyś próbował wmawiać wszystkim wokoło, że np. samochód jest bardziej inteligentny od KONSTRUKTORA, który go zaprojektował, bo Ty w to wierzysz! 🙂 oczywiście możesz odrzucać istnienie Inteligentnego Zamysłu Stworzenia, ale to i tak NICZEGO nie zmieni 🙂

     Lepiej PORZUĆ tę NAIWNĄ WIARĘ w „żydowską potęgę” i UWIERZ, że wszech-świat jest DOSKONAŁYM PROJEKTEM i trzymaj się z DALEKA od tego ZGUBNEGO żydowskiego kwiku, który naiwni ludzie „ćpają”, jak narkomani narkotyki, bo ten kwik zgubi Cię, zgubi KAŻDEGO, kto będzie tym kwikiem ZATRUWAŁ swój umysł.

     Wyobraź sobie, że planeta to takie „laboratorium poznawcze” w dużej skali. Czy widziałeś kiedykolwiek laboratorium, w którym zwierzęta poddawane badaniom, mogłyby dyktować swoje warunki tym, którzy prowadzą na nich eksperymenty? Takie właśnie głupotki wypisujesz, i nie byłoby w tym nic dziwnego, bo masz prawo nie wiedzieć „co jest grane”, ale twierdzisz, że wiesz, przed jakimi wydarzeniami stoi cała cywilizacja 🙂

     Niczego nie rozumiesz, zrozumiesz wszystko dopiero z perspektywy minionych wydarzeń. W każdym razie Żydzi w tym eksperymencie są skazani na porażkę i już są przegranymi.
     A to, co widać w żydowskich mediach, można porównać do kwiku świń, przeganianych z Domu Bożego, do którego weszły i z którego uczyniły chlew…

    • Rambo

     Szanowny obserwatorze,możemy się tak licytować kto bardziej zdaje sobie sprawę a i tak na końcu tych wszystkich wydarzeń nastąpi bankructwo,głód,nędza,zaraza. Żydzi nie są bardziej inteligentni od stwórcy ale niestety ty nie znasz ani planów stwórcy ani z nim nie rozmawiałeś,więc przestań mówić i myśleć jak naiwny głupiec. Nie zamierzam się licytować kto ma rację bo widzę że „ślepych mędrców” wielu jest na tym świecie. Trzeba będzie jeszcze poczekać aż wszyscy mędrcy i wielcy uczeni wpadną w dół i połamią sobie zęby na żydach.

    • Ania

     Rambo :
     Może jeszcze bym dodała do Twojej wypowiedzi, żeby starannie unikać „ślepych mędrców”. Bo ciągną nas w ułudne wyobrażenia swoich uzależnionych od religii umysłów.

     Jedyny ratunek dla ludzi to słuchanie własnego rozumu i postępowanie zgodnie z jego wskazaniami.

     Do tego jednak potrzeba wiedzy, która zwykle jest przez okupantów ukryta i WIARY. Nie, nie w pomoc jakiegoś dobrego bóstwa, tylko wiary w powodzenie naszych przemyślanych przedsięwzięć.

    • Rambo

     Ania,na własnej skórze odczujesz jak zawodny będzie twój umysł. Na nic nie przyda się rada na te czasy nawet najmądrzejszych ludzi. Mówiąc o ślepych mędrcach mówię o wszystkich,którzy używają wiedzy i mądrości tego świata. Słuchanie własnego rozumu tylko pogłębi podziały między ludźmi bo każdy zechce uratować tylko siebie w trudnym czasie. Słuchając własnego rozumu każdy będzie myślał tylko o sobie i o własnej rodzinie a to doprowadzi jedynie do rozproszenia naszego narodu. A my musimy się zjednoczyć w tym trudnym czasie. Niestety do tak zwanych mędrców tego świata nie dociera to !

    • Ania

     Nie zgadzam się ze wszystkimi stwierdzeniami, jakie zawarłeś w ostatnim wpisie.
     Mądrość polega na tym, żeby przed zagładą szukać ratunku we własnej grupie społecznej.
     Własnej a nie cudzej.
     Dlatego tak ważna jest organizacja grup ludzkich, bo tylko duża grupa jest w stanie stawić opór i najeźdźcom i innym przeciwnościom.

     W pojedynkę, chroniąc tylko własną, wąsko pojmowaną rodzinę zginiemy.
     Rozpracują nas po kolei.
     Jakiś czas ci bogatsi będą wykupywać się od złego losu. Jakiś czas.

     Dlatego trzeba się organizować na wszystkich poziomach.
     Od samorządów począwszy, na uprawie żywności skończywszy.

    • Rambo

     Ania możesz się ze mną nie zgadzać,trudno. Ludzie w obliczu nieszczęścia zawsze sobie pomagają i to jest normalny odruch .Ale twoja wiedza ani twój rozum na nic się nie przyda i głównie o to mi chodzi. Bo ludzie bardzo często niestety swoją wiedzą i swoimi rozumem udowadniają wyższość nad drugim człowiekiem i tu jest główny problem. Nie zamierzam na siłę nikogo przekonywać,sami się przekonajcie jacy będziecie bezsilni. Dopiero bezsilność będzie powodem zjednoczenia się przeciwko złu.

  • Oczywiscie wspaniale bo tak byli i jest ! Arabowie itp z bliskiego wschodu znają najnowsza wersje najnowsze rozdanie kart do Palestyny tam niedaleko https://www.youtube.com/watch?v=xRaXUZhkFs8