Rozpoczął się nieustający Sąd Czytelników Monitora Polskiego

Codziennie blokujemy wspólną medytacją sztuczną inteligencję Kodi w naszym Wszechświecie.

Uwaga: dostałem informację od Enki, że współpraca z Wami idzie bardzo dobrze! Oczyściliśmy nasz Wszechświat z ponad 4,5 miliona dusz, które blokowały pełne przejście do 5D. Co więcej – oczyszczenie odbyło się na poziomach 3,4 i 5 Wszechświata, a więc skorzystały na tym nieco mniej rozwinięte dusze, które na poziomach 3 i 4 odrabiają lekcje poprzez inkarnacje. Zapowiada się na to, że inkarnacje w ogóle nie będą niedługo potrzebne, na żadnym z tych poziomów. Jest to dobra informacja dla „szkodników”, którzy musieli opuścić nasz Wszechświat z uwagi na swoje blokady.

Bardzo dobry pomysł telepatycznie wysłali mi dzisiaj Enki. Otóż każdy z Was będzie mógł wziąć udział w demaskowaniu i usuwaniu zła. Wystarczy wpisać komentarz ze zgłoszeniem przestępstwa, działalności dywersyjnej wobec ludzkości, działalności niszczycielskiej, ogólnie złej w potocznym tego słowa znaczeniu. Wystarczy zgłoszenie problemu, bez podawania nazwisk – Enki mają znakomicie rozwinięte systemy analizy za pomocą przyjaznej sztucznej inteligencji. Podanie nazwiska przyspieszy proces sprawdzenia i wymierzenia kary.
Kary będą wymierzane przez Galaktycznego Kata – grupę istot wyspecjalizowanych w ocenie danego przestępstwa, skazaniu i realizacji wymierzonej kary. Wyrok będzie przedstawiony oskarżonym w postaci przekazu telepatycznego. Skazany będzie miał prawo do wyrażenia skruchy, co może znacznie obniżyć wyrok.

Kary będą miały szeroki zakres – od przyspieszonych lekcji w ultra-szybkim wszechświecie podczas snu, przez zniknięcie na kilka tygodni na specjalne kursy dla dusz, po usunięcie z Wszechświata 5D, czyli potocznie mówiąc śmierć. Jest to jednak pojęcie względne – 75% z nich wróci bardzo szybko z naprawioną duszą. Po prostu staną się dobrymi ludźmi. 25% niestety będzie musiało odrabiać dłuższe lekcje inkarnacyjne, znikną na dłużej, do 4 lat.

Ponieważ Enki działają jako hologramy Avatarów, nie mają bezpośredniego dostępu do tego co się tu dzieje. Jak na razie opierają się na informacjach dostarczanych przez 5 osób, głównym źródłem jestem ja i komentarze, które czytam. A czytam tylko ok 50% komentarzy. Tak więc usuwanie nieprzystosowanych do 5D osobników jest dość wolne i bardzo wyrywkowe. Sam nie wiedziałem o tym do momentu gdy uzyskałem ten przekaz telepatyczny.

Odtąd każde zgłoszenie – komentarz będzie wysłany za pomocą specjalnie stworzonego portalu ponad 6 miliardów lat świetlnych – do Galaktyki Andromedy 6 – tego poziomu Wszechświata, skąd działają Enki. Analizę komentarzy będzie dozorować ok. 6 tysięcy Enków (w akcji bierze więcej portali, nie tylko Monitor Polski). Nie będą mieć problemu z oceną czy dane zgłoszenie – komentarz jest autentyczne, czy nie jest to przypadkiem prowokacja. Nie radzę robić takich eksperymentów, gdyż fałsz i działania dywersyjne nie są przez Enki mile widziane.

Każdy kto zgłosi problem dostanie dodatkową ochronę – jego mieszkanie znajdzie się w 6D, w promieniu 500 metrów. Wychodząc na zewnątrz też będzie mieć bańkę 6D wokół siebie (promień 1 m). Żadna zła siła tego świata nie jest w stanie ruszyć takiego człowieka. Uzyska też status Avatara, są tego naprawdę poważne benefity, jak wymiana szwankujących organów, natychmiastowe cofnięcie się wieku o 4 lata (kobiety zauważą to od razu) i o 50% szybszy proces zmiany na biologię krzemową.

Nie radzę nikomu blokować komentarzy – automatycznie zostanie wysłana niszcząca fala czarnej energii plazmowej w kierunku takiego osobnika.

Tak więc ogłaszam Nieustanne Obrady Sądu Czytelników Monitora Polskiego!

261 komentarzy Rozpoczął się nieustający Sąd Czytelników Monitora Polskiego

 • Marcelina

  Zgłaszam przestępcę Ingo Lassak, mieszka w Berlinie. Jest psychoterapeutą, osteopatą, nauczycielem jogi. Znam już dwie osoby, które zgwałcił w swoim gabinecie lekarskim. Wiem od tych osób, że prawdopodobnie zgwałcił już około 20 kobiet.

 • Turkus

  Zgłaszam, osoby odpowiedzialne za wprowadzenie roślin, krzewów i drzew owocowych, wymagających oprysków pestycydami i herbicydami. Bez tych zabiegów nie urośnie na roślinie ani jeden zdrowy owoc, bo wszystko zostanie uszkodzone przez robaki.
  Pomyśleć, że w dawnych czasach, stare odmiany drzew owocowych i krzewy „rodziły” zdrowe owoce – nie wymagające oprysków.

 • Turkus

  Zgłaszam, osoby odpowiedzialne za ukrywanie technologi nowej generacji /darmowej energii, która służyła by wszystkim ludziom, a nie tylko „wybrańcom”.

 • Turkus

  Zgłaszam, osoby odpowiedzialne za niskie / głodowe / emerytury. Brak wyobraźni urzędników ustalających wysokość tego świadczenia, pogrąża ich zupełnie. Emerytury mają się nijak do faktycznych kosztów utrzymania. Nie starcza nawet na podstawowe potrzeby.

 • krzysztof

  Wolność słowa art. 54 Konstytucji RP oraz art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka

  Zgłaszam:

  – trucie żywności mięsnej poprzez stosowanie białych oprysków na ubojni oraz wszelkich substancji na zachowanie większej wagi koloru i terminu w zakładach mięsnych Dobrowolscy
  – zatruwanie powietrza pomimo wielu protestów mieszkańców i różnych kontroli przez firmie Kronospan na strefie Mieleckiej
  -traktowanie pracowników mieleckiej strefy jak podludzi oraz niewolników przez wyższe kierownictwo firm
  -zatruwanie produktów trującym aspartamem, dodawanie przekraczająca norme fluoru do produktów oraz w obiegu wody przeznaczonej dla obywateli RP
  -promowanie satanizmu w przemyśle muzycznym( Szczególnie należy zwracać uwagę na zadeklarowanych wyznawców szatana: Madonna, Katy Perry, Miley Cyrus, Britney Spears, Justin Bieber, Beyonce, Tom Cruise, Kanye West, Rihanna, Lady Gaga, Bob Dylan, Metallica)
  -szkodliwosc na jajniki szczepionki przeciwko HPV
  -usunięcie Macierewicza z pełnienia szefa MON-u
  -wyprzedaż przez: PO, Tusk i Kopacz sprzedali majątek narodowy o wartości 58,615 mld złotych
  -utworzenie ISIS oraz przewrót na ukrainie za sprawką agentur z usa
  -działąnie szkodliwej dla nas ustawy 1066 oraz umowy CETA oraz obecnosci wojsk usa na terenie Polski
  -ogłupianie młodzieży na imprezach typu WOODSTOCK
  -blokowanie przez izrael badań historycznych na temat swoich zbrodni
  -szkodliwa funkcjonowanie fal wi-fi na mozg człowieka
  -opresyjny system stosowania oraz wymuszania zgód przez personel medycznych w szpitalach w Polsce
  -ukrywanie prawdziwej histori słowiańszczyzny, imperium Lechitów z przed 966r
  -drenaż kapitału z rynku polskiego przez miedzynarodowe grupy kapitałowe
  -szkalowanie polskiego rządu obraz obrazu polski przez T.Lisa , J. Danielsa , Michnika, B.K itd

 • Turkus

  Zgłaszam, osoby odpowiedzialne za przejęcie polskich wodociągów przez firmę z Izraela. Właśnie została zatruta woda w ośmiu dużych miastach w Polsce. Proszę o ukaranie osób decyzyjnych tego przestępstwa, jak również osób, które zrobiły to na czyjeś polecenie. Woda powinna być własnością NARODU! Naszego NARODU!