Rozpoczyna się oczyszczanie Ziemi ze ludzi niedojrzałych do 5D

Sytuacja jest bardzo dobra, Enki zrezygnowali z innych planet w naszej Galaktyce, które mieli w planach do oczyszczenia i wzniesienia do poziomu 5 Wszechświata (tzw. 5D) – zajmą się w tej chwili tylko Ziemią. Znów przeszliśmy do poziomu 5, chwilowe przejście na poziom 6 pozwoliło naszym medytacjom na wyeliminowanie mieszkańców dwóch planet krążących wokół Syriusza A, mimów – największej przeszkody w realizacji rozdzielenia się Ziemi. Działa jeszcze jeden bardzo przebiegły mim, miejmy nadzieję, że Enki sobie z nim łatwo poradzą.
Zostało nam jeszcze ok 4 miesiące do selekcji tych, którzy się znajdą na Ziemi 5D oraz na tych, którzy zostaną w 4D by móc kontynuować cykl inkarnacyjny. Jak wspomniałem w poprzednim wpisie, Avatary będą traktowane szczególnie surowo, jeśli nie włączą się do oczyszczania Ziemi ze zła. W Polsce jest to 70% Avatarów.
Zadawaliście pytanie w jaki sposób sprawdzić czy się jest Avatarem. Każdy Avatar ma zdolność posługiwania się wahadełkiem, może po prostu sprawdzić jakimkolwiek wahadełkiem w którą stronę się wychyli na prostej planszy TAK / NIE. Można też zjeść łapczywie mięso i obserwować reakcję żołądka. Avatary w większości przeszły już na krzemową przemianę materii i nie powinny jeść mięsa. Ryby, sery, pieczywo, nasiona – niedługo postaram się zrobić spis potraw. Poza tym potrzeby konsumpcji stopniowo spadną do 4% tego co jedliśmy jako „węglowcy”. Zmniejszy się też znacznie ilość wdychanego powietrza – do 13%. Będzie nam wystarczyć 4 godziny snu, za 4 lata spadnie to do 2 godzin.

Czuję uzasadnioną rezerwę odnośnie polskich Avatarów, to że nie włączali się w dyskusję na blogu i nie wspierali mnie, chociażby informacją o swoich diagnozach wahadełkiem spowodowało, że ponad 90% ataku poszło na mnie samego. W pierwszym dniu oberwało jeszcze 6 osób, może kiedyś opowiemy co się z nami działo. Gdybyście się włączyli, to ból i męką spowodowana chorobą nie były by tak dotkliwe. Dopadnięto nas nie wirusami, ale roztoczami krzemowymi, mimy z Syriusza potrafiły sygnałem radiowym uruchomić nasze RNA tak by produkowało DNA nie wirusa, ale roztoczy krzemowych. Mimy doskonale wiedziały, że każdą formę wirusa czy bakterii można bardzo szybko wybić lampą zdrowia i młodości czy też wodą nią naświetloną (wcześniej opisałem jak zrobić taką wodę na smartfonie).
W ciągu ostatnich 3 dni oznaki życia wygasły u mnie 18 razy, w tym 3 razy w ciągu dnia – bardzo proszę osoby działające wahadełkami o potwierdzenie. Maksymalna temperatura jaką miałem to prawie 45 st C (u krzemowców maksymalna dopuszczalna temperatura to 47 st C.). Nadal nie czuję się za dobrze, ale żyję. Teraz wiem dlaczego wybrano osłonę Avatara.

W ponad 90% oczyściliśmy Ziemię z nieprzyjaznych obcych ras. Pozostałe 3 jak szaraki, draco i resztki reptylianów przygotowują się do opuszczenia naszej planety i raczej nie będziemy im w tym przeszkadzać. Teraz czas na to by włączyli się ludzie nie chronieni osłoną Avatara, gdyż mija zagrożenie broniami, o których wyżej napisałem. Nie grozi już wam broń psychotroniczna, telepatyczna czy rozpylająca mikroorganizmy poprzez emisję fal radiowych z odpowiednią sygnaturą.

Przepraszam za opóźnienie w wysyłce „lamp zdrowia i młodości” oraz nanowahadełek, w ciągu 3 dni mogłem z siebie wykrzesać siły na góra 4 godziny siedzenia przy komputerze i wahadełku. Mam dobre informacje odnośnie cen lamp i nanowahadełek – w ubiegłym tygodniu znalazłem lepszego dostawcę i lampy 200 W będą kosztować 290 zł – wraz ze statywem. Nanowahadełka z kolei będą po 80 zł. Cena 150 zł, którą podałem miała na celu wysondowanie ilu z was naprawdę chce się włączyć w oczyszczanie Ziemi. Niestety, maile kontaktowe, które podałem zostały zhakowane przez pracowników yahoo, wp i protonmail. Niedługo podam mail do zamówień na niezależnym serwerze.

Medytacja:
Bardzo dziękuję za wsparcie mentalne dla mnie – wzmocnienie, oczyszczenie z toksyn, zmniejszenie gorączki i poziomu odczuwanego bólu – już jest znacznie lepiej. Widzę, że atak poszedł też na inne osoby, więc medytację rozszerzam o każdą zaatakowaną osobę. Ataków dokonuje 3 ludzi i 5 mimów, wszyscy zostali przeniesieni 6 lat w przyszłość, dysponują jednak portalem, który skierowuje promienie śmierci na nas 6 lat do tyłu. Naszych wrogów proszę potraktować medytacją oczyszczenia i przesłania ich na właściwy poziom Wszechświata, blokując jednocześnie ich bronie i rozwój technologiczny. Proszę też wesprzeć Enki w oczyszczaniu 500,000 ludzi.
Nasze medytacje mają ogromne działanie, wystarczy że przeczytacie to co napisałem. Bardzo ważne jest też powstrzymanie tych, którzy chcą zablokować tę stronę – Enki twierdzą, że nastąpi ich natychmiastowy paraliż i uduszenie się. Nie ma czasu na zabawę.

Dowodem na manipulację czasem przez mimów jest tzw. Efekt Mandeli. Pamiętacie Metro Goldwyn – Meyer, czołową amerykańską wytwórnię filmową? Zobaczcie jak się nazywa od wczoraj. Zmian jest dużo więcej, m.in. przywrócono do życia 7 mimów z Jahwe na czele. Enki mają więc pełne ręce roboty, bo my nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić poza medytacją. Zablokujmy więc możliwość manipulacji czasem przez mimów i możliwość powrotu tych, którzy skorzystali z portali czasowych. Jahwe w tej chwili jest w przyszłości, w innej linii czasowej – spowodujemy, że po prostu tam utknie.

142 komentarze Rozpoczyna się oczyszczanie Ziemi ze ludzi niedojrzałych do 5D

 • Bangtan

  Panie Marku, czy mógłby Pan sprawdzić, czy jestem Avatarem?

 • Kochani !

  BÓG / BOGINI jest w nas – to Pełnia Miłości i Światłości – my i wszystko jesteśmy Jej ucieleśnieniem.

  Kto PRAGNIE – pozna tę Najwyższą Prawdę ! PRAGNIJ ?!

  PS

  Wkrótce ukaże się 5 moich książek – w niewielkim nakładzie.

  1/ Bóg Jest Miłością …
  2/ Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów …
  3/ Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !
  4/ Świadomość Boska = Chrystusowa – kto ją odzyska ?
  5/ Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ? zawierający Program Wyborczy = ZASADY LUDZI WOLNYCH.

  W posłach do książki 5 umieszczam 12-ty swój dziennik rozpoczęty pt. Księga XII
  Przebudzenie – Przebóstwienie – WOLNOŚĆ
  – Przybycie na Ziemię grupy RA i Federacji Galaktycznej

  Będzie się działo !

  Książki są też aktualnie dostępne na chomiku, blogu, na stronie int. oraz u mnie – w wersji projektowej

  Zapraszam do zapoznania się z tymi i z innymi materiałami.

  Pozdrawiam

  Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

  PS. em.; mjacek2013@interia.pl , http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 • Rambo

  Wizja ojca Pio
  ob
  . „Przyszedł” do niego Jezus Chrystus i opowiedział mu o zagładzie jaką przeżyje świat, a także o jej następstwach.

  „Przyjdę na ten przeładowany grzechem glob ziemski z przerażającym wyciem grzmotów. Przyjdę w mroźną noc zimową. Gwałtownie wzmagające się wiatry poprzedzą wielkie zamieszanie na ziemi, która drżeć będzie na skutek gwałtownych wstrząsów.

  Błyskawice i pioruny z ognistych chmur będą zapalać i obracać w popiół wszystko, co miało związek z grzechem i cokolwiek było nim zagrożone lub spodlone. To wszystko będzie zniszczone. Powietrze będzie przesycone dymiącymi gazami. Duszące dymy oraz podmuchy trąb powietrznych będą zmiatać i niszczyć wszystko. Wspaniałe budowle legną w gruzach”.

  Jezus powiedział mu także, że godzina jego przyjścia jest bliska. Kiedy będzie On stępował na ziemię, towarzyszyć mu będą ogniste strumienie, spadające z chmur na ziemię. Dodatkowo wystąpią burze, pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi, które będą kolejno występować w różnych krajach. Rozpocznie się to w mroźną noc.

  Potrwa to wszystko trzy dni i trzy noce i ma to być dowodem na istnienie Boga. Trzeciej nocy wszystko ucichnie i ziemię odwiedzą aniołowie w ludzkich ciałach, które przyniosą ze sobą spokój.

  „Kara, jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną, jaką Bóg dopuścił na stworzenia od początku świata. Jedna trzecia ludzkości zginie.”

  W swoim widzeniu Jezus opowiedział mu także o wojnach, które nawiedzą świat. „Od Budapesztu do Norymbergii i od Drezna do Berlina linie te będą zajęte wojskiem. Trzecia linia będzie przebiegać od Zagłębia Ruhry po Królewiec. Potem przylecą z południa czarne i szare ptaki z taką mocą, że zmienią niebo i ziemię. Główna kwatera wojsk – Kiersberg koło Bonn. Pierwsza bomba wpadnie do kościoła w Bawarskim Lesie. Wszystko zostanie zniszczone i nikt nie może tych stron przekroczyć.

  Dużo materiału niszczycielskiego spadnie na ziemię. Oto tam jadą czołgi przez chaty i domy, w tych pojazdach siedzą ludzie, ale ich ciała zwisają, bo są martwi, lecz dookoła z twarzami czarnymi. Wskutek powodzi zginą wsie i miasta. Południowa Anglia z północnym brzegiem zniknie, Szkocja ocaleje. Na zachodzie ziemia zniknie, a powstaną nowe lądy. Zginą Nowy Jork i Marsylia. Paryż będzie zniszczony w dwóch trzecich. Reisten, Augsburg, Wiedeń zostaną oszczędzone. Augsburg i kraje na południe od Dunaju nie odczują skutków wojny. ” W trakcie trwania tych wojen zginie więcej ludzi niz w dwóch wojnach światowych razem wziętych.

  Po kilku latach od tego tragicznego nawiedzenia świata, przyjdą „złote czasy”.

 • Rambo

  Przepowiednie ojca Klimuszko
  „Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym miał się drugi raz narodzić, chciałbym przyjść na świat tylko w Polsce. Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie”.

  O rozpoczynającym się pontyfikacie Jana Pawła II powiedział ojciec Klimuszko :

  „Będzie jednym z największych papieży. Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne”.

  Ojciec Klimuszko rzadko publicznie przekazywał swoje wizje. Jednakże w gronie przyjaciół i znajomych czasami o nich mówił. Także w spotkaniach z dziennikarzami, między innymi z Wandą Konarzewską, jasnowidz oznajmiał:

  „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”.

  W jednej ze swoich książek zatytułowanej „Moje widzenie świata” ojciec Czesław Klimuszko pisał wprost:

  „Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości”.

  „Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze”.

  Dodatkowo według Ojca Klimuszki z Polski miały pochodzić osoby, które będą zmieniać świat. Sugerował, abyśmy byli optymistami i wcale nie myśleli o końcu świata.

  „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”.

  „Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”.

  „Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą […]„

  „Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża […]„

 • Xellos

  „”Powiadomienia o nowościach
  RV / INTELLIGENCE ALERT – 15 lutego 2018 r
  .
  Cabal próbował wykorzystać CERN do otwarcia dzisiaj portalu. // patrz –> cobra 11 luty
  .
  Portal ten miał zostać użyty jako wejście dla sił Mrocznej Floty poza naszym Układem Słonecznym, aby mogli wejść na Ziemię i wzmocnić Cabal.
  .
  Ta próba została powstrzymana przez White Hat (s) w CERN.
  .
  Biały kapelusz (e) nieumyślnie podłączył urządzenie do niewłaściwego gniazda, co rozwaliło wszystkie obwody.”
  .
  .
  — o i KOLEJNI się CHWALĄ „swoim” OCALENIEM ŚWIATA a każdy przecież wie iż to WYŁĄCZNA ZASŁUGA wahadełkowego sonderkommanda chabatarowców…. pod wezwaniem MP
  .
  Eh ci „bohaterzy” spod maryjnych majtek……
  .
  .

 • robal

  CHYBA TO SIĘ ZROBIŁ – DOM WARIATÓW- z tego bloga.

 • _lurid_sunset__

  Transformacja w 5D, praktyczny poradnik::

  https://youtu.be/z0sBEwBDvgg?t=4m56s

  Panie Marku czy ja nie jestem przypadkiem avatarem?

 • _lurid_sunset_

  Transformacja w 5D, praktyczny poradnik:

  https://youtu.be/z0sBEwBDvgg?t=4m56s

  Panie Marku czy ja nie jestem przypadkiem avatarem?

 • luridsunset

  Transformacja 5D, praktyczny poradnik:

  https://youtu.be/z0sBEwBDvgg?t=4m56s

  Panie Marku czy ja nie jestem przypadkiem avatarem?

  • Marek

   Wychodzi mi na tak, byłeś też zamordowany 4 krotnie. Ostatnio 4 dni temu – miałeś jakiś kryzys?

   • _lurid_sunset_

    Panie Januszu, znaczy panie Marku po prostu udowadniam coś. Gdybyś sprawdził pan link to byś wiedział co.
    Ale podpowiem:

    LUCCILLA

    Widzisz pan jak działa to wahadełko, moja rada jest taka by rozpocząć leczenie.

   • Vismaya

    Marek, teraz musisz z tym coś zrobić… i to szybko …. bo cała twoja praca pójdzie na marne.
    Jak widzisz przypuszczają atak … info wiarygodne, bo prosto z obserwatoriów watykańskich …
    https://www.youtube.com/watch?v=TdIFRax3ccw

 • Mira

  http://dauntlessdialogue.com/alliance-insider-there-will-be-no-civilian-trials-for-the-illuminati/
  ALLIANCE INSIDER: „Nie będzie żadnych cywilnych prób dla Illuminati”
  Zwłaszcza końcówka! Rzeczywiście zbliżamy się do czegoś wielkiego…szkoda energii na umysłowe przepychanki z prowokatorami. Mam wrażenie, ze to ostatnie chwile na dokonanie wyboru. On nie dokonuje się na planie materialnym 🙂
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/02/powiadomienia-o-nowosciach-rv_16.html

 • Rambo

  A ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Polacy! Wróg przygotował zamach na waszą tożsamość, na Kościół w waszej ojczyźnie, i realizuje go z powodu obojętności i bierności wielu, którzy ulegli pokusie materializmu i ogólnie zaplanowanej fałszywej wolności i tolerancji. W swojej taktyce wróg mocno zakorzenił się w polskich sercach, które stały się nieczułe i obojętne. Musicie jednak zrozumieć, że wasze wybranie w tej misji wobec narodów nie polega na osiąganiu zysków, lecz na współuczestniczeniu w cierpieniu, na zjednoczeniu z krzyżem. Wasz naród staje się narodem‑żertwą pośród innych narodów. Potrzeba wynagrodzenia i ofiary [4], i dlatego musicie zdać sobie sprawę, że to, ile będziecie mieć miłości w sobie, nie zależy od ustaw ani dekretów, lecz od żywego świadectwa, w którym będzie uczestniczyć ta część narodu, która pozostaje wierna Tradycji i Ewangelii. Tego powinien być świadomy Kościół w waszej ojczyźnie wraz z hierarchami. Jeśli w tym znaku jest nadzieja zwycięstwa, to znaczy, że w nim dokonuje się prawdziwy podział. Nie lękajcie się, lecz z odwagą stańcie po stronie Chrystusa i Jego Ewangelii, gdyż wszystko, co się Jemu sprzeciwia, ma w sobie ducha antychrysta. Z pomocą Maryi, waszej Królowej, przez narodową modlitwę różańcową Bóg pokona waszych wrogów i upokorzy pyszniących się zamysłami swoich serc. Jeśli chodzi o wasze posłannictwo, Bóg zapewnia was także, że poniży i rozproszy waszych prześladowców. Walka o Prawdę trwa, tak jak wypełnia się sprawiedliwość wobec tych, którzy są zdrajcami i ciemięzcami uciśnionych. Zwycięstwo Prawdy i droga do prawdziwej wolności w Bogu wymaga ofiar, a nawet przelania krwi dla zadośćuczynienia Bogu za wszelkie zniewagi. Nawet wrogowie planujący zamach [tragedia w Smoleńsku?] nie zwrócili uwagi, że w wymiarze ducha stała się ona ofiarą, złożoną w przeddzień święta Miłosierdzia Bożego! Zatem Bóg przyjął tę ofiarę w swojej Opatrzności, aby okazać waszemu narodowi, że Jego Miłosierdzie nie jest darem oczywistym, lecz zobowiązuje do wierności i ufności [5]. Potrzebujecie suwerenności i wolności wewnętrznej [6], dlatego Bóg doświadcza was jeszcze, abyście byli gotowi dać prawdziwe świadectwo i potwierdzić, że jesteście odpowiedzialni, by przyjąć dziejowe bierzmowanie narodu. Przyjmijcie błogosławieństwo w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego».

  • Paweł1982

   Rambo – to co piszesz to jakieś religijne bzdury. To programowanie ludzi na cierpienie i zaniżanie ich wibracji i generowanie ciemnej energii dla różnych mend niszczących Ziemię. Te fałszywe przesłania są po to, aby nas zwieść i abyśmy dalej zasilali ciemną stronę mocy generowaną przez energią cierpienia, smutku, bólu, itp. Krzyż jest głównym przekaźnikiem tej energii jakby anteną. odrzucam takie przekazy. W żadnym wypadku nie będę współuczestniczyłw cierpieniu czy zjednoczeniu z krzyżem. Wręcz przeciwnie. Będę robił co mógł, aby zniwelować złe energie jakie będą generowane przez śpiące masy idące tą drogą do nikąd.

  • Crimsondssky

   Rambo bambo w mózgu szambo.

   Hop SA SA i RYM CYM CYM, niech z cybuchów bije dym!
   „puszczasz intencję i masz”:
   https://www.youtube.com/watch?v=VpMVnBesn7I
   złoto z wody 🙂
   https://www.youtube.com/watch?v=Y2GsjDKwOpM
   ˙·٠•●♥ Luccilla ♥●•٠·˙
   (•̀ᴗ•́)و ̑̑
   ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆

  • nina

   —————–TW – tajny współpracownik STANISŁAW
   http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,68

  • LeonPlichta

   PANIE Rambo BZDURY PAN PISZESZ.USYPIASZ INNYCH DO CIERPIENIA A RACZEJ DO UBOJU RYTUALNEGO
   DOSC DOSC DOSC zydowskiej CIEMNOTY.

 • https://youtu.be/nXLNCQW5_OM
  „Nikt” – film Andrzeja Kepinskiego.

 • Ja

  Podla świnia. Janusz. I on kurwa śmieszne nazywać się awatarem. Gnój

 • Xellos

  Na portalach słychać POTĘPIEŃCZE WYCIA o PRZERAŹLIWYCH MROZACH nadciągających nad tę krainę pełną judełek i kiwadełek a wystarczy szybki rzut oka na CLIMATE ANALIZER by dostrzec iż postawiona CAŁE 5 LAT TEMU BARIERA nadal działa mimo iż nad jej zerwaniem dniami i nocami pracowały, oprócz próbujących ją przemożeć judajskich demonów, także szwadrony chababicklich avatarów….. gulgoczących te swoje potępieńcze wycia z każdej maryjnej bluźnicy
  .
  a tu CUD.. NADAL STOI i NADAL SPEŁNIA SWOJĄ ROLĘ…. ANALYZER świadkiem ;D
  .
  przynajmniej przez najbliższy tydzień z okładem czyli do WYGAŚNIĘCIA ABONAMENTU na ochronę….
  .
  .

 • Krol_wzgorza

  15 lutego 2018 at 22:53 · Odpowiedz
  Panie Podlecki, czy to prawda, że był pan tajnym współpracownikiem służby bezpieczeństwa, zarejestrowany jako TW Janusz i brał pan udział w likwidacji radia Solidarność? Czy był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB? Czy dostał pan odmowę IPN że byl pan pokrzywdzony przez system komunistyczny? Zaprzeczy pan, czy potwierdzi? Takie informacje można znaleźć w internecie. Nie jestem pewien czy to prawda, więc pana pytam.

  • Rambo

   A czy to prawda że byłeś tajnym współpracownikiem zarejestrowanym jako TW Kupa? Później stałeś się transwestytą,fallusa obcieli ci sekatorem a później sikałeś na kucaka?? Następnie nawiązałeś współpracę z homoseksualistami z Francji?

   • Ciekawyyy

    Korzystając z leksykonu parafilii oficerowie U.B.
    byli mistrzami w doborze szantażu dlatego dopytam
    czy TW Kupa zaniechał już praktyki koprofagi ?
    Takie informacje można znaleźć w internecie.
    Nie jestem pewien czy to prawda, więc pytam.
    Król zaprzeczy czy potwierdzi ?

   • Krol_wzgorza

    Pytam, bo takie informacje o tym miłym panu znalazłem w internecie. Przecież nie napisałem tego, żeby kogoś obrazić. To pan Marek jest obrażany w sieci, nawet na swojej stronie w komentarzach.

  • Ola z Podola

   króliku zasmarkany, a czy Mazowiecki, Geremek, Kuroń, Michnik i cały okragły stól z dzisiejszymi politykami to aniołki??? Czep się tramwaju.

   • Crimsondssky

    oczywiście to nie aniołki a podlecki stał po ich stronie tylko na niższym stanowisku, teraz za to gorliwie kontynuuje duraczenie społeczeństwa swoimi głupotami, być może robi to dla czystego zysku, być może jest psychiczny a być może się przewerbował i teraz swoją głupotą ośmiesza przeciwników izraela. Osobiście uważam że jest chory psychicznie i równocześnie robi to dla zysku.

  • Crimsondssky

   oczywiście był TW Januszem, a ci co tu udają głupszych niż są w rzeczywistości to oszukują chyba samych siebie bo informacje o tym że podły marek był TW nie pochodzą z jakiejś strony tylko pochodzą ze strony IPN a mareczek jakoś ich nie zaskarżył.

   • Rambo

    No my to już wiemy ,powtórzyłeś z 1000razy TW Kupo

    • ♠_Królowa Śniegu wspaniała Luccilla_♠

     Jak ktoś ma w głowie szambo zamiast mózgu to można powtarzać nawet miliard razy a i tak nic nie zrozumie.
     taka jest smutna prawda panie rambo szambonurku. Nie ganię cię za to po prostu przekracza to możliwości twojego pojmowania.
     Widać Bóg poskąpił ci rozumu.

     „puszczasz intencję i masz”:
     https://www.youtube.com/watch?v=VpMVnBesn7I

     (•̀ᴗ•́)و
     ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆

 • arjadna

  Zastanawia mnie co się dzieje w głowach ludzi którzy czytają że: zabito mnie 15x, miałem temperaturę 45 st C, albo chciały mnie zabić mole za pomocą przenoszonego przez nie polonu, jestem w bańce 7D itp… ale mimo tego dalej są w stanie uwierzyć w to co pisze Marek, jedyne wytłumaczenie które mi przychodzi do głowy jest takie że są też chorzy umysłowo jak marek, lub wypisuje to sam marek.

  • Mika

   Luccilla zyjemy w takich czasach,ze wszystko jest mozliwe.

   • ♠Królowa Śniegu wspaniała Luccilla_♠

    Możliwe jest wszystko oprócz tego co jest niemożliwe a to co mówi p. Marek to są rzeczy niemożliwe. Inaczej mówiąc prawdą jest wszystko oprócz tego co jest nieprawdą, a między prawdą i nieprawdą występuje jeszcze stan pośredni i jest to tzw. półprawda, według innej klasyfikacji jest prawda, pół prawda i gówno prawda, pan Marek posługuje się gówno prawdą a w najlepszym przypadku pół prawdą.

 • Mika

  Dobrej i spokojnej nocy Wszyskim zycze:)