Rozum Kontra Manipulacja

Po pierwsze – USA JEST NASZYM WROGIEM, A NIE SOJUSZNIKIEM! My mamy największe pokłady złóż naturalnych NA ŚWIECIE i korporacje międzynarodowe pod przykrywką „zaprowadzania demokracji na świecie” mordują w ten sposób cywilów od dekad, po to, aby mieć darmowy dostęp do złóż. Mamy takie pokłady gazu ziemnego, że USA, Chiny, Rosja i Niemcy by się zesrały, gdybyśmy go wydobywali.

Po drugie – obecny cały system musi zostać obalony. Co jest zabawne, wystarczy połączyć II RP (KTÓRA JAKO TWÓR PAŃSTWOWY WEDLE PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO NADAL ISTNIEJE I TO ON JEST PRAWOWITYM PAŃSTWEM POLSKIM!) z III RP (UZURPATOR ŻYDOWSKI, NIE TRZEBA DALEKO SZUKAĆ), zażądać reparacji za I i II WŚ od Niemiec, Rosji i kilku innych krajów – bo to II RP tę kasę wiszą (PONAD 30 BILIONÓW DOLARÓW, licząc inflację od 1945 roku). III RP według prawa międzynarodowego jest lennem nie wiadomo już czyim. II RP jest państwem niepodległym. III RP to tylko szopka, mająca trzymać Polaków w ryzach, co i tak już się im nie udaje, a Niemcy, Duda, Kaczor, Tusk i cały syjonizm trzęsą dupami, bo jak do ludzi dojdzie prawda, to czeka ich masakra w Polsce i jeszcze przez sto lat będą musieli Polakom płacić. Dosłownie. Te podrygi ze zmianą konstytucji (która swoją drogą też jest nielegalna) czy ustroju, jakieś mgliste, gówniane obietnice żydostwa mają na celu dalej trzymanie ludzi w nieświadomości.

Polacy jednak durniami nie są i widzą, że to co się dzieje w Polsce normalne nie jest. Tutaj nic nie działa. Ludzie się obudzili. Tylko czekać, aż ktoś odpali lont i mamy II RP z powrotem u władzy. Obecnym Prezydentem II RP na uchodźstwie jest Jan Zbigniew hrabia Potocki i jemu trzeba umożliwić dojście do władzy, chociażby na jakiś czas, aby móc zadziałać chociażby w celu odzyskania reparacji, co rozpieprzy gospodarkę Niemiec na 7 dekad – a kraj ze słabą gospodarką jest krajem słabym w ogólnym znaczeniu. To jest dla Nas szansa. Włączając do tego niestabilną sytuację w Niemczech oraz Rosji musimy zacząć odgrywać rolę lidera.

Przede wszystkim co trzeba zrobić to dać władzę Potockiemu, a później zacząć odzyskiwać skradziony majątek oraz domagać się wyraźnie reparacji. Jednocześnie należy pozbyć się całkowicie wszystkich członków tego uzurpatora z Polski. Duża część z Nich trafi w więzieniu. Należy także stworzyć silną armię zawodową liczącą 300 tysięcy żołnierzy, 900 tysięcy obrony terytorialnej, dać ludziom dostęp do broni i sprowadzić tyle uzbrojenia ile się da, bo nikt nie wie do końca się przez Europę przetoczy. Powinniśmy także kupić atomice od Chin albo Rosji albo Iranu i postawić je jako straszak na zachodzie i wschodzie Polski.

Kolejnym etapem jest całkowita reforma gospodarcza zmniejszająca podatki do poziomu 10% z 85%. Da to natychmiastowy spadek cen wszystkiego, zwiększy wartość złotego ogromnie, co skłoni miliony Polaków do powrotu do Polski. Będzie mnóstwo pracy. Przy naszych kreatywności oraz przedsiębiorczości momentalnie prześcigniemy większość krajów świata. Do tego wliczając pieniądze z reparacji wojennych będziemy mogli rozwijać się w kosmicznym tempie.

Trzeba także utworzyć to Międzymorze. Natomiast należy dążyć do handlu z Chinami, Brazylią, Białorusią, Rosją, Turcją czy Iranem. Z Turcją także powinniśmy się dogadać czym prędzej. W Turcji jest ogromny szacunek do Polski. To jedyny kraj, który nigdy nie uznał rozbiorów Polski. O czymś to świadczy, nie?

Mając taką siłę, trzeba punktować na każdym kroku USA i cały syjonizm. W ten sposób my będziemy mogli trzymać w ryzach wojujący Islam, Rosję, Żydostwo, Niemców oraz USA. I nie chodzi o to, aby odgrywać rolę Prometeusza współczesności – chodzi o to, aby na świecie panował względny spokój, zwłaszcza wokół Nas, bo to Nam na tym powinno zależeć, podobnie jak na byciu supermocarstwem Europy, które ciężko by było pokonać na każdym polu.

Za: https://www.facebook.com/RozumKontraManipulacja/?hc_ref=ARTePkvGJ0h76nBONbCEFWO76ALXKcNQPpfycgBFDjmdXVXKCOnWrZkpjsI5dKYCnyw&fref=nf&pnref=story

177 komentarzy Rozum Kontra Manipulacja

 • Bon Ton

  Bardzo dobry artykuł, ale co do źródła to mam wątpliwości…. mnie to zalatuje masonerią współpracującą z Chinami…. nie wiem dlaczego ale takie myśli mnie naszły….. ale może się mylę… co do Potockiego to będziemy się temu przyglądać…. jeśli może być on użyteczny ażebyśmy się pozbyli obecnych niepolskich elementów z naszych rządów to należy pozwolić mu działać…. ale to MY musimy trzymać rękę na pulsie i wszelkie ewentualne nieprawidłowości nagłaśniać…. teraz jesteśmy pod panowaniem Chrystusa Króla i musimy wierzyć w jego MOC! To on tu rządzi i nie pozwoli aby ktokolwiek dalej nas krzywdził…. to MY społeczeństwo musimy się domagać konkretnych zmian od rządów!!! Musimy wiedzieć czego dokładnie chcemy. A do zrobienia jest bardzo wiele! Polecam ponizszy artykułu pt. „ZNACJONALIZOWAĆ WSZYSTKIE BANKI I PRZEDSIĘBIORSTWA STRATEGICZNE W POLSCE!!! REFORMA KONIECZNA!!!” ze strony:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/07/15/znacjonalizowac-wszystkie-banki-i-przedsiebiorstwa-strategiczne-w-polsce-reforma-konieczna/
  „Konieczna jest jak najszybsza nacjonalizacja wszystkich banków w Polsce oraz nacjonalizacja wszystkich strategicznych działów gospodarki, przede wszystkim energetyki oraz wody.

  Ostatnie dekady biedy w Polsce ale i na świecie udowodniły bez najmniejszej wątpliwości, że banki działając jako instytucje prywatne nie zdały egzaminu. Chciwi bankierzy przebrali miarkę zniewalając ludzi kredytami frankowymi i doprowadzając wielu z nich do samobójstw, za które żaden bank nie wziął odpowiedzialności!!!

  Prokuratorzy w Polsce na podstawie prawa karnego, z urzędu powinni zacząć stawiać zarzuty karne bankom i konkrentym osobom (art.151 „kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze wolności od 3 miesięcy do 5 lat”)

  Natomiast ze strony rządu trzeba zwiększyć kontrolę państwa nad gospodarką, nie popadając jednocześnie w komunizm. Trzeba wprowadzić Społeczną Gospodarkę Rynkową która jest zapisana w polskiej Konstytucji ale nie jest realizowana przez rząd.

  Model Społecznej Gospodarki Rynkowej zakłada, minimalną ingerencję państwa w gospodarkę, wyłącznie w celu utrzymania tzw. ładu gospodarczego i prawdziwie wolnej konkurencji czyli możliwości wejścia na rynek każdego chętnego przedsiębiorcy. W modelu SGR państwo działa przy niezbędnej minimalnej strukturze biurokratycznej, a głównym zadaniem państwa powinno być przeciwdziałanie wszelkim monopolom, kartelom, oligarchiom oraz utrzymywanie nadzoru nad strategicznymi działami gospodarki, zapewniającymi przetrwanie narodu tj. sektorem energetycznym, finansowym, rolniczym, zdrowotnym, komunikacyjnym. SGR została już przetestowana w Niemczech zaraz po wojnie i przyniosła Niemcom ogromne korzyści.

  Konieczna jest jak najszybsza akcja nacjonalizacyjna wszystkich banków w Polsce oraz nacjonalizacja wszystkich strategicznych działów gospodarki, przede wszystkim energetyki oraz wody.

  Skoro nie ma kapitału (bo trzymają go bankierzy), to żeby unarodowić banki oraz odzyskać strategiczne działy gospodarki gwarantujące Narodowi Polskiemu jego przetrwanie, trzeba te banki i te strategiczne działy gospodarki znacjonalizowć rządowym dekretem! Rząd może to zrobić! Istnieje przecież międzynarodowe prawo do samostanowienia narodów!

  Wbrew opinii tzw.”ekspertów” jest to więc możliwe do realizacji i jest to konieczne! To rząd jest tym instrumentem politycznym, tym regulatorem, który, poprzez zmiany prawne powinien dostosowywać funkcjonowanie podmiotów rynkowych do potrzeb społeczeństwa oraz do zmieniających się czasów!

  Tego rząd polski nie robi! Obecny rząd polski, tak jak i wszystkie poprzednie działa w spółce z bankierami wykańczając finansowo, materialnie, duchowo i moralnie, swój własny naród!!!

  Przestańmy się bać masonów i banksterów! To jest tylko garstka ludzi!

  Trzeba szybko znacjonalizować wszystkie banki w Polsce, włącznie z Narodowym Bankiem Polskim który tak naprawdę nie wiadomo czyj jest, jaki jest jego status, kim są jego udziałowcy i w jakiej części. Mam nadzieję że w kwestii NBP, złoży do rządu stosowną interpelację Pani poseł Agnieszka Ścigaj. O tę interpelację prosiłam ją w Krakowie dnia 10 lipca 2017 r.

  Osobiście uważam, że banki powinny być przedsiębiorstwami NARODOWYMI! W linku poniżej więcej informacji o różnicy jaka istnieje między przedsiębiorstwami NARODOWYMI, PAŃSTWOWYMI i SPÓŁKAMI SKARBU PAŃSTWA. Większość ludzi nie wie jak wielka to różnica. Większość ludzi nie rozróżnia przedsiębiorstw narodowych od przedsiębiorstw państwowych i od spółek skarbu państwa! „Iza Litwin o przedsiębiorstwach narodowych, państwowych i spółkach skarbu państwa” https://www.youtube.com/watch?v=W06eMXc-Qlk

  Rząd polski głośno przechwala się jak to dobrze zarządza spółkami skarbu państwa. Nie mówią nam jednak że te spółki skarbu państwa, wcale nie działają w interesie Polski ani w interesie Polaków. Weźmy na przykład Grupę PZU SA. W ostatnim roku PZU bez żadnych racjonalnych podstaw, podwyższyło nam ubezpiecznie na samochody o kilkadziesiąt procent!!! https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/14/morawiecki-kontra-ziobro-wojna-bankstersko-polska-o-grupe-pzu-sa-polska-przegrywa/

  Spytajcie rządowych polityków ile mamy w Polsce przedsiębiorstw NARODOWYCH i ile PAŃSTWOWYCH. Z tego co mi wiadomo to ani jednego! Porównajcie to z innymi państwami świata! Słyszałam np. że we Francji jest inaczej!
  PRAWO NARODÓW DO SAMOSTANOWIENIA

  Art. 1. Prawo narodów do samostanowienia (Dz.U.1977.38.167 – Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych otwarty do podpisu w Nowym Jorku dnia 19 grudnia 1966 r.)

  „1. Wszystkie narody mają prawo do samostanowienia. Z mocy tego prawa swobodnie określają one swój status polityczny i swobodnie zapewniają swój rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny.
  2. Wszystkie narody mogą swobodnie rozporządzać dla swoich celów swymi bogactwami i zasobami naturalnymi bez uszczerbku dla jakichkolwiek zobowiązań wynikających z międzynarodowej współpracy gospodarczej, opartej na zasadzie wzajemnych korzyści, oraz z prawa międzynarodowego. W żadnym przypadku nie można pozbawiać narodu jego własnych środków egzystencji.
  3. Państwa Strony niniejszego Paktu, włącznie z Państwami odpowiedzialnymi za administrację terytoriów niesamodzielnych i terytoriów powierniczych, będą popierały realizację prawa do samostanowienia i będą szanowały to prawo zgodnie z postanowieniami Karty Narodów Zjednoczonych.”

 • Ania

  A dalej tamże :

  Rozdział II

  BISKUPI WYPĘDZAJĄ l PRZESIEDLAJĄ CHŁOPÓW

  Kościół walczył nie tylko o realne nabytki ziemskie, ale także o zmianę podstawy prawnej posiadania ziemskiego, występując „przeciwko rodowym prawom do ziemi jako rze­komo niesłusznym, bo ograniczającym pełną własność indywidualną, ale motywacje etyczne były tutaj tyko wprzągnięte w służbę materialnego interesu instytucji” 13. Jaskrawym przykładem tej walki była działalność Stanisława Szczepanowskiego, biskupa krakowskiego, o którym mówiono, że jest chciwym łupieżcą, a nie pasterzem parafian, że nie biskupuje, lecz obskubuje z majątków, będąc „wszetecznikiem, zbiorcą bogactw i łakomca” 14.

  Tenże biskup Stanisław zawarł nielegalna transakcję z niejakim Piotrowinem, który sprzedał biskupowi ziemię stanowiącą nie jego prywatną własność, lecz własność ca­łego rodu. Toteż po śmierci Piotrowina bratankowie i krewni zmarłego udali się przed sad królewski

  „twierdząc, iż majętność tę do nich należąca bi­skup Stanisław wdzierstwem nieprawnym zagarnął… Biskup dowodzi, że ja nabył prawem kupna… i na dowód… kazał odkopać trupa butwiejącego już od lat trzech” itd.

  13. Śreniowski, j. w., str. 59.

  14 Długosz, księga III, rok 1080; to samo w kronice Kadłubka.

  W posiadanych z nadania bądź kupna majątkach mieli biskupi przywileje robienia z chłopami, co im się podobało. Stwierdzają to liczne dokumenty średniowieczne np. przywilej Władysława, księcia łęczycko-dobrzyńskiego, w któ­rym czytamy m. in.:

  „Zezwalamy panu biskupowi (włocławskiemu) i jego kapitule decydować o wsiach: Komorniki, Żywocin, Gadaszewice, Chorzęcin, Łaznów, Transzew, Strupin, Łódź, Dąbrowa, Niesułków, Siedl­ce, Gnichów, Przanowice, Sobota i Zagórzewice i urządzać, jak samemu panu biskupowi i jego kapitule zdawać się będzie lepiej i u ż y t e c z n i e” 15.

  Przywilej taki dawał biskupowi prawo przesiedlania, o nawet wypędzania chłopów z ziemi, która uprawiali z dziada pradziada.

  „Jeśli się panu podobało, jeśli grunta na inny przeznaczał użytek, jeśli uważał, że włość jakaś by­ła więcej zaludniona, niż potrzeba uprawy tego wy­magała, rugował chłopów bez prze­szkody” 16

  Książęta, nadając ziemie osiadłe biskupom, przykazy­wali często osadnikom wynieść się, a duchowieństwu zezwa­lali na zburzenie chat po wypędzonych chłopach, których można było

  „wedle swego upodobania i bez żadnej słusznej przyczyny z posiadanych przez nich dziedzin wy­rzucić i te dziedziny komu innemu nadać, bez obo­wiązku uiszczenia tak obdartemu wieśniakowi jakiegokolwiek wynagrodzenia…

  15 A. Steblewski, „Teksty źródłowe do dziejów Łodzi”, Łódź 1934, cyt. wg „Dokumentów chłopskiej doli”. Łódź 1948, str. 11.

  16 Stanisław Smołka, „Mieszko Stary”, Warszawa 1881, str. 51.

  …Przykład takiego wyrzucenia, wyzucia, daje nam przywilej Bolesława Wstydliwego z roku 1261, wydany dla kapituły katedralnej krakowskiej, w któ­rym książę dziedziny cieśli we wsi Szczytniki poło­żone cieślom tym zabiera… nakazując owym cie­ślom, iżby ze wsi Szczytnik ze swoich dziedzin się wynieśli i budowle swe w tychże dziedzinach istnie­jące usunęli, inaczej kanonicy (krakowscy) będą mieli prawo budowle te rozburzyć. Innych zaś dzie­dzin dla. tak ograbionych wieśniaków książę nie na­znacza… Eliminacja wieśniaków z posiadanych przez nich dziedzin była prawie zawsze ciężką krzywdą, wyrządzona takim eliminowanym wieśnia­kom” 17.

  Jedna z przyczyn przesiedlania chłopów przez biskupów i opatów była konieczność separowania poddanych kościel­nych od sąsiedztwa z poddanymi książęcymi, którzy byli mniej uciskani i wyzyskiwani. Historyk prawa średniowiecz­nego, Romuald Hube, podając fakt, że w roku 1254 „przełożony klasztoru staniatkowskiego ludzi swoich przeniósł z jednego miejsca na drugie”, dodaje następujący komentarz:

  „Kościoły robiły te przeniesienia w tym celu, aby ludność swa usuwać spod zetknięć, dla nich szkodli­wych, z ludnością poddana innej władzy (która mniej gnębiła i ciemiężyła chłopów, A. N.)… Poka­zuje się więc, że (ziemie uprawiane przez chłopów) w każdej chwili mogły być im odjęte przez księcia, a póź­niej i przez panów (świeckich i biskupów), częścią skutkiem ustalającego się nieprawego zwyczaju, częścią skutkiem nadania panów prawem zupełnego władztwa nad ziemia” 18

  Ale oczywiście wypadki wypędzania chłopów z ziemi nie były częste, ponieważ hierarchii kościelnej lepiej się opłaca­ło zatrzymywać ich na miejscu i wyzyskiwać ich pracę.

  17 Franciszek Piekosiński, „Ludność wieśniacza w Polsce w dobie piastowskiej”, Kraków 1896, str. 108, 110.

  18 Romuald Hube, „Prawo polskie w wieku trzynastym” Warsza­wo 1874, str. 43—46.

 • Ania

  Trochę historii niewolnictwa Słowian.

  „CHŁOPI A BISKUPI – Andrzej Nowicki (e-book)

  Andrzej Nowicki

  Chłopi a Biskupi

  R o z d z i a ł I

  HIERARCHIA KOŚCIELNA PRZECIW MASOM LUDOWYM

  Czytamy w starych kronikach, że około roku 1034

  „Wybuchł w ziemi Lachów bunt, powstali chłopi i pozabijali swoich biskupów…” 1

  „Rzucili się no swych panów i sięgnęli po wła­dzę… Przeciw biskupom i kapłanom bożym rozpo­częli bunt i jednych mieczem, drugich kamieniami pomordowali”2.

  Znane nam z imienia klasztory wszystkie bez wyjątku w tym czasie upadły. Z czterech stolic biskupich, to jest arcybiskupstwa w Gnieźnie i biskupstw w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, żadne nie przetrzymało tej burzy. W opusto­szałych kościołach dzikie zwierzęta założyły swe legowiska… 3

  Co wywołało tę burzę pierwszego w naszych dziejach buntu chłopskiego? Jakie były przyczyny nienawiści chło­pów do biskupów? Źródła historyczne umożliwiają wylicze­nie pięciu głównych przyczyn:

  1 Kronika ruska Nestora.

  2 Kronika Galia Bezimiennego.

  3 Stanisław Kętrzyński, „Kazimierz Odnowiciel”, Kraków 1899, str. 15, 59.

  Po pierwsze, biskupi, jako przedstawiciele nowej wiary, swoim autorytetem popierali i uświęcali przeobraże­nia społeczne 4 polegające na odbieraniu ziemi członkom rodów i nadawaniu jej biskupom, klasztorom i rycerzom. Wolni członkowie rodów, którzy tę ziemię dotąd wspól­nie uprawiali, byli w wyniku tych przeobrażeń bądź wypędzani, bądź przekształcani w chłopów zależnych od bi­skupów, opatów i panów, którym zostali przez księcia „darowani”. Rozbicie pierwotnego ustroju rodowego z inicja­tywy biskupów dokonane zostało z krzywda, olbrzymiej więk­szości społeczeństwa, której narzucono panowanie klasowe garstki obszarników w sutannach, habitach i zbrojach. „Zadzierzgnął się wówczas ostry konflikt między krzywdzo­nym a krzywdzącym, między wyzutym ze swego i wzboga­conym. Walka ta trwać miała przez całe tysiąclecie. Po jednej stronie znalazł się kościół, książę, formalny autor tych przesiedleń, rugów i darowizn ludności oraz ci wszyscy, którzy przez takie darowizny stawali się panami, właścicielami wielkiego majątku ziemskiego; po drugiej stronie stał ogół społeczeństwa, z wyjątkiem właśnie tej grupy uprzywi­lejowanej” 5.

  Po drugie, biskupi, uposażani przez księ­cia w ziemię i ludzi, stanowili tę kate­gorię obszarników, która najciężej gnę­biła darowanych sobie chłopów. Aleksan­der Świętochowski trafnie wykrywa przyczynę biskupiego okrucieństwa w stosunku do chłopów.

  „Kler podtrzymywał niewolę i rozszerzał. Za­prawiony do okrucieństwa w przymusowym nawra­caniu pogan nie czuł wcale wyrzutów sumienia z powodu ujarzmiania włościan. Nie cofał się nawet przed fałszowaniem przywilejów, ażeby mocniej wy­zyskiwać swych poddanych” 6.

  Po trzecie, biskupi nałożyli na całą lud­ność haracz dziesięcin. Już za Bolesława Chro­brego, w roku 1022, wybuchła w Polsce — mówicie słowami Długosza — „straszliwa zawierucha”, czyli bunt przeciw płaceniu dziesięcin. Przywódców buntu ścięto 7. Przymus płacenia dziesięciny był jedną z głównych przyczyn oporu pogan przeciw przyjmowaniu chrześcijaństwa, jak to wy­raźnie oświadczyli Szczecinianie spowiednikowi księcia pol­skiego Władysława Hermana, Niemcowi, biskupowi Ottono­wi Mistelbachowi:

  „U was, chrześcijan, pełno jest łotrów i złodziei; u was ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach; u nas, pogan, tego wszyst­kiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii!

  U was księża dziesięciny biorą, nasi kapłani zaś utrzymują się, jak my wszyscy, pracą własnych rąk” 8.

  http://publicdisorder.wordpress.com/2012/04/16/chlopi-a-biskupi-andrzej-nowicki-e-book/

 • Majestic

  ” Anonymous believes NASA is poised to announce discovery of aliens ” https://www.youtube.com/watch?v=HGh8n1XxDrg

  • Przem

   Uwazam ze zadne ukawnienie w najblizszym czasie nie nastapi, chociaz mocno nas do tego przygotowuja by nie doszlo do zbyt duzego szoku. Nasa moze oglosi ze istnieje zycie poza Ziemia, ale czy wprost powiedza o innej cywilizacji- nie sadze. Rzady i tak nie przyznaja sie do wspolpracy. Nie jestem sceptykiem uwazam, ze ujawnienie wnioslo by duzo dobrego i jest ono pewnym zagrozeniem dla religi. Jednak nawet taka wiadomosc wykirzystaja do wlasnej gry. Jak na kartach iluminatow zagrozenie z kosmosu ma przyczynic sie do szybszego nastania NWO. Potrzeba bezpieczenstwa jest silniejsza od potrzrby wolnosci prawdy himlera wciaz aktualne.
   Gdzie podziali sie Ci wielcy plejadjanie wybawiciele… Falszywi bogowie…. jeszcze przyjda jako wybawiciele by znowu oglupic i zwiesc. Jednak dusze sie ucza i kiedy juz poznamy wszystkie rodzaje zludzen kierujace nasza uwage na boczne tory spojrzymy w siebie i odnajdziemy prawde.
   Jako ze wielu juz dostrzega te pulapki warto jak Kekus i inni rozprzestrzeniac i udaremniac te ruchy.

   • Majestic

    Przem zgadzam się z tym co napisałeś , ja ich widuje dość często, dla ludzi racjonalnych będzie to niewatpliwie jakiś szok bo to fałszywy racjonalizm ,albo zabobon religijny .

 • Oświadczenie w sprawie ostatniego Prezydenta RP

  OŚWIADCZENIE

  W związku z coraz powszechniej używanym terminem Okupacja Polski niniejszym oświadczamy: iż określenie to jest jak najbardziej właściwe mając na uwadze nie tylko okoliczności śmierci ostatniego Prezydenta Rzeczpospolitej gen. Bolesława Wieniawy-Długoszewskiego ale sytuację formalno- prawną sprawowania władzy w Polsce na podstawie Konstytucji stworzonej przez okupantów Polski i Polaków dla ich ludobójczych celów.

  OSTATNIM KONSTYTUCYJNYM PREZYDENTEM II RZECZYPOSPOLITEJ nie był Władysław Raczkiewicz lecz generał Bolesław Wieniawa-Długoszowski zamordowany na terytorium wrogiego państwa w niewyjaśnionych do tej pory okolicznościach. 25 września 1939 roku Prezydent RP Ignacy Mościcki wyznaczył go na swego następcę na wypadek opróżnienia się urzędu przed zawarciem pokoju – zgodnie z art. 24. Konstytucji tzw. Kwietniowej, która obowiązuje Polaków do dnia dzisiejszego od 24 kwietnia 1935 roku.

  Konstytucja Kwietniowa wymagała ogłoszenia Aktu Nominacyjnego w gazecie rządowej na terytorium Polski bez którego nie był on prawomocny. W drukarni Wincentego Bystrzanowskiego na bulwarze Faubourg – Poissonnière w Paryżu we Francji złożono pierwszy na obczyźnie numer „Monitora Polskiego”.

  W obecności licznie zgromadzonych w ambasadzie osobistości w tym samego generała B. Wieniawy-Długoszewskiego odczytano arkusze jednostronnie odbitego Aktu Nominującego generała na Prezydenta Rzeczpospolitej spełniając tym samy wymóg konstytucyjny.

  Zatem po tych czynnościach decyzja Prezydenta Ignacego Mościckiego ogłoszona na terenie Rzeczpospolitej otrzymała moc prawną.

  Ryszard Kaczorowski, ani Julian Nowina-Sokolnicki nie byli prawnie ogłoszonymi następcami ostatniego Prezydenta II Rzeczypospolitej jakim był Bolesław Wieniawa-Długoszewski.

  Ciągłość urzędu Prezydenta II Rzeczypospolitej zakończyła się na Bolesławie Wieniawie-Długoszewskim.

  Po ogłoszeniu Prezydentem RP generała Wieniawy – Długoszewskiego junta wojskowa za sprawą domu Rothschildów przejęła władzę nad zasobami złota oraz rezerwami finansowymi Polski i Polaków wyznaczając na swoją siedzibę jeden z pałaców w/w rodziny i de facto od dnia 29 września 1939 roku sprawuje formalną władzę w Polsce delegując swoich podwładnych do sprawowania władzy w Polsce.

  Pałac Rothschild´dów usytuowany jest przy Kensington Palace Garden 18-19 gdzie znajdowała się siedziba żydowskiej junty wojskowej tj. rzekome Prezydium Rady Ministrów od 1942 roku. Sztab Naczelnika Junty i jego kwatera znajdowała się w Hotelu Rubens przy Buckinghan Palace Road 39 również w Londynie.

  Gen. Władysław Sikorski mieszkał tu do tragicznego zamachu na niego pozorując katastrofę samolotu w Gibraltarze 4 lipca 1943 roku. Judeo-sataniści pochowali go w podkoszulku jak na to zasłużył. Dom Rothschildów wyznaczył żyda wykształconego dzięki finansowemu wsparciu rodzinie Zamoyskich niejakiego Hieronima Retingera, który sprawował de facto nadzór właścicielski nad wojskową juntą.

  Legalny Prezydent Polski i Polaków Generał Bolesław Wieniawa-Długoszewski nigdy nie został wpuszczony na terytorium Wielkiej Brytanii. Po klęsce Francji udał się do Portugalii, a z Portugalii do USA gdzie został zamordowany 01 lipca 1942 roku w sposób haniebny poprzez wyrzucenie z tarasu budynku wielopiętrowego w Nowym Jorku w którym rezydował przy ulicy Riverside Drive 3.

  Przyczyną zamordowania legalnego Prezydenta RP była odmowa przyjęcia przez niego funkcji posła na Kubie. Funkcję tę wyznaczyła mu żydowska junta wojskowa z siedzibą w Londynie w marcu 1942.

  Rafał Gawroński

  Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

  Warszawa, 25 Kwietnia 2017 roku.

  • Oświadczenie w sprawie Jana Zbigniewa Potockiego

   OŚWIADCZENIE

   Mając na uwadze liczne zapytania środowisk Polaków Słowian niniejszym oświadczamy co następuje.

   Jan Zbigniew Potocki nigdy nie był w przeszłości członkiem Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce. Jednocześnie informujemy, że Jan Zbigniew Potocki nigdy nie wspierał działalności Naszego Stowarzyszenia.

   Rafał Gawroński

   Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

   Warszawa, 24 kwietnia 2017 roku.

   https://poloniae.wordpress.com/2017/04/25/oswiadczenie-w-sprawie-jana-zbigniewa-potockiego/

   • Niech oni tam się dochodzą kto jest kim i czytają sobie konstytucję kwietniową ale za granicą. Mogą wymieniać między sobą oświadczenia i noty protestacyjne, g..no mnie obchodzi polskie ziemiaństwo i potomkowie magnatów na emigracji.
    Cały trud odbudowy kraju po wojnie, pracy za czasów socjalizmu, i koszty tzw. transformacji ustrojowej po 89′ wzięli na swoje barki ci którzy mieszkają w tym kraju a nie ziemiaństwo polskie za granicą. Good bye.

    • I widzisz odsłoniłeś się kolaborancie ludobójców skoro Polacy nic cię nie obchodzą.
     Wolisz matriarchat, judeo-satanizm czy volkstalmud ?

    • Nie obchodzi mnie ziemiaństwo rezydujące od lat za granicą które nagle przypomniałao sobie o kraju i będzie żądać rent i odszkodowań. Odszkodowania są ostatnio bardzo w modzie. Skoro nie mają innego utrzymania a praca ich hańbi niech im płaci socjal kraj w którym mieszkają. Od dłuższego czasu nie są już na utrzymaniu CiA tak jak za przeproszeniem „rząd londyński” czy J.N.Jeziorański.
     To że nie obchodzi mnie Jan hr. Potocki to nie oznacza że nie obchodzi mnie ten kraj.

    • To jest właśnie mowa nienawiści wobec Polaków i środowiska którego jako pierwszych dotknęło judeo-satanistyczne ludobójstwo i jeżeli kogoś nie interesuje temat ludobójstwa Polaków niezależnie od stanu to jest on anty-polakiem.

 • Boru

  Dajcie spokój z tym mesjanizmem Polski już, skończy się to śmiercią bez zmartwychwstania. Zamiast fikać do Rosji o jakieś odszkodowania należy wyleczyć się z rusofobii i przejrzeć na oczy, że Rosja i Chiny obecnie to największe przeszkody do stworzenia tak zwanego NWO i wrogiem jest gnijący świat Zachodu. Nic nie zrobimy sami bez zjednoczenia się w słowiańskim duchu. Na początek odebrać władzę bankierom, poucinać te żydowskie nitki pajęcze oplatające świat, a później pozbyć się obcych ideologii na czele z chrześcijaństwem i zacząć żyć od nowa według Starego Porządku Świata.

  Nie tylko szopką jest III RP. Szopką na dobrą sprawę są wszystkie kraje, są to twory organizacyjne nie istniejące w naturze. Istniejemy my, Słowianie, żyjący obecnie na terenie Polski, Rosji, Ukrainy i Białorusi i w innych krajach. W duchu jesteśmy jednością i mamy wspólnego wroga – globalizm.

  Nie chodzi o jakieś wasalstwo wobec Rosji, ale jak tu nie sympatyzować z nimi i jak tu nie szukać porozumienia i zjednoczenia, widząc jaką drzazgą w oku jest ten naród i to REALNIE, a nie w fantazjach „antyspiskowców”.

  Może jestem uczulony ale wyczuwam tutaj jakiś sentyment do „wielkiej Polski katolickiej” i ogólną tendencję do robienia z siebie ofiar niczym oryginalny „naród wybrany”. Sentymenty, bajanie, planowanie.

 • petrygon

  Czegoś takiego jak atomice nie ma więc nie ma co sprowadzać. A jak sam powiedziałeś jest to tylko straszak naludzi.

 • sprawdzam

  Nie czytałam jeszcze komentarzy pod tym tematem, a może już ktoś zamieścił.
  Jeżeli nie, to podaję link do najświeższego wywiadu z hr. Potockim. Polecam. Myślę, że ważne dla nas Polaków, niemalże każde jego słowo tam wypowiedziane.
  https://www.youtube.com/watch?v=Na5AnYPP5XI
  Odrzucony wniosek i rozpacz Angeli Merkel – Jan Zbigniew hrabia Potocki

 • Byłby to świetny speech dla Trumpa na przemówienie w stolycy po tym jak zobligował Słowian do zakupu amerykańskiego gazu.

 • Majestic

  23 wrzesień 2017 roku początek Świtu Swaroga wyjście z fazy bezczasu która nastąpiła rok temu https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/06/29/nastala-epoka-wilka/ „Slawa Slowianom ” https://www.youtube.com/watch?v=_6UMCQs5_0M Tekst Pieśni „Starym Ojców naszych szlakiem
  przez krew idziem ku wolności!…
  Z dawną pieśnią, dawnym znakiem
  My wojowie, sercem prości,
  silni wiarą i nadzieją,
  że tam kędyś świty dnieją!

  Zawołały ku nam z dala
  starych haseł złote dzwony!
  Zaszumiała kłosów fala…
  wiatr z dalekiej powiał strony
  i na złotym grał nam Rogu,
  pieśń o Sławie i o wrogu!

  Starym Ojców naszych szlakiem
  przez krew idziem w jutra wschody,
  z dawną pieśnią, dawnym znakiem,
  na śmiertelne idziem gody,
  by z krwi naszej życie wzięła
  Ta, co jeszcze nie zginęła!

  Niech za nami nikt nie woła!
  Niech tam po nas nikt nie płacze!
  Górą jasne niesiem czoła,
  radość w piersiach nam kołacze,
  duma ogniem lica płoni,
  że idziemy jako Oni!
  Jako Oni…
  Jako Oni…

 • Artur J.

  Wpiszcie w google : US Patent 6506148 i sobie przetłumaczcie, pozdrawiam.

 • ARTUR

  Dzisiaj całą noc latały transportowce z zachodu na wschód dociążone aż drżały budynki a rankiem niebo wyglądało jak nad Niemcami w czasie II wojny i na pewno nie były to smugi chemiczne .

 • gość

  Ukraińcy się nie asymilują

  Z Ewą Siemaszko, historykiem, badaczem zbrodni wołyńskiej, rozmawia Adam Kruczek.

  Ukraińska emigracja zarobkowa szacowana jest już na blisko 2 mln ludzi. Okazuje się, że są politycy, dla których to za mało. Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, apeluje o ściąganie do Polski coraz większej liczby Ukraińców. Postuluje nawet przyznawanie im polskiego obywatelstwa.

  – To nieco dziwne, że pan minister, zamiast pomyśleć o stworzeniu systemu powodującego powroty Polaków, którzy wyjechali na emigrację za chlebem do Anglii, Irlandii, Niemiec i różnych innych krajów, postuluje sprowadzanie Ukraińców. Polacy, którzy opuścili w ostatnich latach Ojczyznę, to byli ludzie pracowici i operatywni, wyjechali, bo albo nie znajdowali zatrudnienia w Polsce, albo oferowano im warunki płacy niedające godnego życia, nawet poniżające. Kilka razy słyszałam wypowiedzi dr. Cezarego Mecha, byłego wiceministra finansów, który gdy tylko Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy i otworzono Ukraińcom możliwości pracy w Polsce, wskazywał, że w pierwszym rzędzie należy zadbać o to, żeby Polacy wracali do kraju. Dla pana ministra Gowina, w tle sugestii dr. Mecha, rysuje się poważne zadanie ściągnięcia Polaków-naukowców z zagranicznych uczelni. Byłoby to korzystne dla poziomu naszych placówek naukowych, edukacji, gospodarki i kultury.

  Wicepremier Gowin twierdzi, że już dzieci i wnuki dzisiejszych emigrantów ukraińskich będą się czuły w pełni Polakami. Czy to uzasadniony optymizm?

  http://naszdziennik.pl/mysl/185411,ukraincy-sie-nie-asymiluja.html

  • olo

   Banderowcy mają niesłowiańskie geny i nigdy się nie zasymilują. Mason Gowin mówi, co mu nakazano.

  • PanSmetek

   Pytam sie .Czy sa w POLSCE prawdziwi mezczyzni ktorzy ;;zresetuja takiego Gowina czy innych zdrajcow.LUDZIE ICH TRZEBA USUNAC .
   Samym wiecowaniem I krzyczeniem .Polski nie odzyskamy.MUSI BYC CZYN.
   MUSI BYC CZYN NAWET TEN RADYKALNY.

 • Xellos

  Spoko lolo, wszarze już za kolejną TARGOWICĘ szekle wzięły

  http://porozmawiajmy.tv/odrzucony-wniosek-i-rozpacz-angeli-merkel-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

  bo czyż to nie o ruchu WON się wypowiada nowa morda odwiecznie ZDRADZIECKIEGO RODU? Czyż to nie taratajcio montuje szable targowiczanom?

 • Nesara ani program umorzenia długów nie jest ‚programem obfitości’ , przeczytałem tylko tytuł. To program powszechnego zubożenia i doprowadzenia społeczeństwa do nędzy podobnie jak u nas w czasach hiperinflancji z lat 80′ i późniejszej denominacji komunistycznej złotówki. Wystarczy sobie przypomnieć kto na tym stracił najbardziej, lekcja odbyła się całkiem niedawno.
  Ktoś kto zaciąga długi robi to na koszt całego społeczeństwa bo to oznacza że komuś odroczono zapłatę za pracę, usługi towary których dostarczył. A teraz w programie ‚zerowania długów i kart kredytowych’ tych ludzi okradnie się całkiem do zera.
  Analogiczny jest program polskich ‚frankowiczów’, przykład bezczelnego cwaniactwa i żerownia na innych. Ci ludzie zaciągnęli kredyty, osiągnęli wymierne korzyści, nakupili dóbr i podnieśli swój status na kredyt a teraz żądają żeby im to wszystko umorzyć. Bezczelność czy głupota ?
  A kto zapłaci firmie budowlanej która postawiła im dom (domy), fabryce która dostarczyła im samochody, agd wyposażenie mieszkań i inne rzezcy ? Czy ci którzy pracowali nad ich wytworzeniem, tyrali na budowie mają to robić za darmochę i żyć z socjalu, bo grupka cwaniaków chce mieć wszystko za darmo?

  • Xellos

   Bo ONZetowski program ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU ma CELOWO doprowadzić wszelkie rejony świata do NĘDZY…. pod pozorem RÓWNANIA „DOBROBYTU” ale W DÓŁ nie w Górę

   dlatego do Europy nazi ściąga motłoch jaki mu później posłuży do niszczenia Europy jako strefy NADROZWINIĘTEJ w stosunku do planów nazi i ich strefy „rozwiniętej” (bazowej dla w/w programu) czyli SUDANU….

   • Merkel i Francuz sprowadzają ‚uchodźców’ w zamian za częściową spłatę ich długów których narobiły kolejne rządy. To jest imigracja sponsorowana. Wszyscy wiedzą że przemyt uchodźców jest opłacany i kosztuje od głowy, a oni sami też dostają wyposażenie i kieszonkowe na drogę do Europy.
    Wlk Brytania połapała się że Unia francusko niemiecka jest de facto bankrutem, w przyszłości Europę czekają zamieszki i w ostatnim momencie wypisała się z tej gwieździstej ‚wspólnoty’.

   • Mój komentarz oczekuje na moderację

  • Stop NWO

   Tak Ci się wydaje, bo „utytłane” autorytety tak twierdzą, czy sam przemyślałeś? Porównywanie inflacji spowodowanej rozregulowaniem gospodarki centralnie sterowanej nie jest dobrym pomysłem.
   Poczytaj:
   „Stracone-stulecie-w-ekonomii”
   http://jestesmyzmiana.pl/wp-content/uploads/2016/09/Stracone-stulecie-w-ekonomii_03.pdf

  • Stop NWO

   Reiff, takiego poplątania z pomieszaniem nigdy nie czytałem.
   „Ktoś kto zaciąga długi robi to na koszt całego społeczeństwa bo to oznacza że komuś odroczono zapłatę za pracę, usługi towary których dostarczył” Aleś wymyślił 🙂
   „Analogiczny jest program polskich ‚frankowiczów’, przykład bezczelnego cwaniactwa i żerownia na innych. Ci ludzie zaciągnęli kredyty, osiągnęli wymierne korzyści, nakupili dóbr i podnieśli swój status na kredyt a teraz żądają żeby im to wszystko umorzyć. Bezczelność czy głupota ?”
   Czyja głupota? Bierzesz z banku 100, masz oddać 300, to jest głupota. Lichwa to rak który zżera ludzkość. Poczytaj o systemie bankowym za Kadafiego w Libii. Banki były państwowe i bez lichwowe. Porównywanie kredytów frankowych i złotowych to tak, jakbyś porównał złego męża, który bije żonę mocno do dobrego, który bije żonę trochę mniej.

   • Stop NWO: „Bierzesz z banku 100, masz oddać 300, to jest głupota”
    Dziękuję za przykład. Proste pytanie: czy ktoś Tobie kazał ? Przecież SAM wziąłeś.
    Pierwsze wytłumaczenie: nie wiedziałem co czynię. Odpowiedź, banki, kredyty podobnie jak i wiele innych rzeczy nie są dla kretynów. Trzeba było się poradzić kogoś mądrzejszego.
    Drugie wytłumaczenie: myślałem że robię interes życia. Odpowiedź; to Ty myślałeś więc niech Tobie wyzerują konto. Nie widzę związku ze swoją działalnoćśią ani powodu dla którego ja miałbym za to płacić. Każdy odpowiada za swój byznes o ile jest dorosły i poczytalny.
    Ps. proszę nie brać odpowiedzi personalnie do siebie bo nie miałem takiego zamiaru. Odpowiadam tylko w temacie.

    • Stop NWO

     @Reiff, ty masz trzy lata? Skąd się biorą pieniądze? Zdajesz sobie sprawę z tego, że pieniądz, który masz w portfelu czy na koncie jest czyimś długiem? Wiesz, że gdyby nikt nie brał kredytu, to nie byłoby pieniądza w obiegu? Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że nie ma w obiegu innego pieniądza, niż pieniądz dłużny? Dałem Ci przykład pieniądza bez odsetkowego, nie będącego niczyim długiem, to był system finansowy Libii, tam każdy obywatel miał konto w banku i co miesiąc otrzymywał dywidendę narodową od państwa za sprzedaż ropy.
     Kadafi uważał, że zasoby są własnością narodu, i zyskami za ich sprzedaż należy się dzielić z właścicielami.
     Wejdź na stronę Nawigatorów Jutra, czy Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych i nie daj sobą manipulować Korwinem, którego uważam za szkodnika.
     (Tym groźniejszego, że w 90% mówi prawdę, 10% to celowa manipulacja masońska)
     Dałem Ci też link bezpośredni do naukowego opracowania. Jeśli chcesz coś wiedzieć, musisz to przetworzyć sam, albo będziesz dalej powtarzał frazesy pseudo-ekonomiczne stworzone przez banksterkę, celem ogłupienia gojów.

    • Stop NWO

     P.S.
     Osobiście nie jestem zadłużony w żadnym banku, żadną walutą.
     Ale jako Polak jesteśmy zadłużeni, każdy z nas spłaca długi w:
     A. Podatkach
     B. Zakupach (W cenie każdego produktu jest wliczony kredyt przedsiębiorcy, szacuje się, że może on stanowić nawet 50% ceny)
     Dług wewnętrzny nie jest dużym problemem, ale zewnętrzny jest i to poważnym.

    • Majestic

     Stop NWO „dług zewnętrzny ” na co ? na likwidacje kraju pobrany i pobierany , na ich konta , zasoby ,setki mieszkań i domów , które ponabywali na okaziciela i krewnych w kraju i zagranicy , inwestycje w aktywa ? maja szczęście że tyle wyjechało z kraju i wysyłają co miesiąc do kraju miliardy żywej gotówki . trzeba parchów zapytać gdzie się kasa podziała , dług niby spłacany a i tak rośnie na potęgę, moze tutaj ulokowali zainwestowali ? razem z obsługa długu przez te wszystkie lata da to sumę z 5 bilionów które wyparowały i wyparowują https://www.youtube.com/watch?v=rcsuhYsJJe8 tutaj Pan Potocki meritum rzeczywistosci ze wszystkim się nie zgadzam ale ramowo pokazuje te kupę gnoju http://porozmawiajmy.tv/odrzucony-wniosek-i-rozpacz-angeli-merkel-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

 • MajaWalia27

  Co do Polakow za granica….jest szansa,ze naprawde spora grupa mlodych Polakow wroci ( gdyby chociaz czesc z tej list sie sprawdzila- dajmy na to obnizenie podatkow i wieksza wolna kwota od podatku, mocna zlotowka- co juz zaczyna sie dziac powoli). Czesc z nich z kapitalem, czesc z nich zbudowala sobie domy w Polsce ( jest taka grupa na fb – ”mieszkam w UK, buduje w PL”- i widzialam mnostwo pieknych, nowych domow tylko czekajacych na zasiedlenie). I zgadzam sie z tym,ze jestesmy zdolnym, pracowitym, inteligentnym narodem, ktoremu syjonisci przydzielili role ”niewolnika zachodnich korporacji”, ktory ma pracowac za grosze, kupowac ich leki i ” na kolanach” dziekowac za wszystko-tu swoje trzy grosze doklada kosciol i okupant Watykanski- nastepna kasta zlodziejskiej mafii w naszym kraju.

  • Ania

   Starczy jak dadzą nam zakładać firmy ( małe, jedno lub kilkuosobowe) na takich warunkach jak w Czechach albo w Anglii.
   I więcej nam nie trzeba na razie.

   Tak jak jest, to jesteśmy obezwładnieni i inicjatywa społeczeństwa jest tłumiona.

  • Majestic

   NIE wracać ! to złudne i krótko terminowe w Kraju POmyji i PISuarów NIEMA szans wszyscy tacy sami ,pekajacy w szwach system biurokracji i ciągłe rosnący , wyssą i zrujnuje każdego spoza układu , powracający będą przeklinać dzień takiej decyzji ,na poczatku będzie fajnie kasy pod dostatkiem dom auto itd , znam wielu co już kilka razy powracali to nie jest kraj dla uczciwych i z poza układu , struktury mafijne są bardziej ostrożne i podstępne do analogii poprzednich lat dekad itd , napływ taniej siły roboczej rozwala cały logiczny system pracy jak i cala ekonomiczna stronę ,karty już dawno zostały rozdane powracający to jedynie dawcy gotówki i ofiary w biznesie co się kończy upadkiem na dno . obecnie jest wielka ofensywa wprowadzania podatków będą jedne po drugich wprowadzane , oraz system kar , to nie będzie dla milionerów bo im wisi to , kasę się robi na drobnym pospólstwie , w wielu krajach EU jest cicha protekcja państwa wobec firm i obywateli , nie egzekwuje się kar znaczy unika kontroli które by to wywolaly tutaj zabić uśmiercić wykończyć , przepisy są interpretowane tak aby zniszczyć wykończyć I INACZEJ NIE BĘDZIE bo biedny kraj , kraj konsumpcji i rosnącego zadłużenia , kraj który się zbroić zaczyna w systemy rakietowe a OBYWATEL musi mieć pozwolenie aby kupić „kose albo pistolet na kapiszony ” w praktyce jeden pistolet w sejfie u gangstera na tysiąc osób , bo w wiekszosci ci polityczni oprawcy maja bron , zwykły Kowalski niema szans .

   • greg2014

    Tak jak piszesz, tu się nic nie zmieni, dojenie
    na potęgę, dokładnie jak gość mówi:

    https://youtu.be/rslckXExlf4

    I zrobimy wam jeszcze wojnę, bo mało mamy.

   • MajaWalia27

    Hej Majestic- usciski i pozdorwinia z Walii! Ja dzis maluje salon w domu i w przerwach ”podczutuje” monitora-:) Ogolnie rzecz biorac zgadzam sie z tym co piszesz o Polsce. Polska zawsze byla bardzo trudnym krajem dla uczciwych ludzi. Natomiast wszelakiej mafii zylo sie genialnie. I nadal zyje. Oczywiscie slugusami tej mafii sa wszelakiej masci urzedy, a przoduje tutaj urzad skarbowy. Powrot bez kapitalu jest zabojstwem, z kapitalem mega ryzykiem,ale znam ludzi,ktorzy wrocili i daja rade, choc oczywiscie bywa roznie ”kwadratowo i podluznie”. Zgadzam sie takze z tym co napsiala Ania- wystarczyloby dac ludziom wolna kwote od podatku jaka maja Ci z Wiejskiej oraz mniejsze podatki i mniejszy zamordyzm urzedniczy i Polska by rozkwitla-:)
    Moze warto zostawic sobie ”wyjcie awaryjne” i przejsc na prace na kontraktcie, jesli taka opcja i gdyby bylo naprawde fatalnie to zawinac sie i dac sobie spokoj z powrotami. Jednak gdy czlowiek ma te 30 lat to powrot kusi….bardzo mocno.
    Powiem Wam natomiast o skandalicznej i akceptowanej przez rzady Anglii lichwie. Wczoraj ogladama sobie serial dokumentalny. Nie pamietam dokaldnie tytulu,ale cos w stylu:” Can’t pay we’ll take it away”- i sa poakzane historie ludzi, ktorzy sa wyrzucani na bruk – na ulice z domow w ciagu 2 godzin – z malymi dziecmi, itd. Oczywiscie sa to osoby, ktore nie palca czynszu- jednak prawo nie chroni tutaj ani dzieci ani ludzi, ktorzy starcili prace,sa chorzy, itd. Byla historia taksowkarza, ktorzy mial dlug rzedu 5.000 funtow – po roku bylo to juz 30.000 ( takie odsetki maja milusinscy lichwiarze) i zabrali mu na poczet dlugu dom warty 90.000. Tutaj funkcjonuja firmy lichwiarskie, ktore naliczaja sobie setki, tysiace procent – a panstwo Angielskie pozwala im funkcjonowac. Byly debaty na ten temat,ale politycy orzeki,ze to ”wazny segment gospodarki angielskiej”.

    • Majestic

     Witaj Maju Serdeczne Pozdrawiam , jak najbardziej mostów do końca nie palić jestesmy Właścicielami Tej Ziemi Krew i pot Praojców tam wsiąknięta Ps, co Maju robisz ?,” sztuko antiko , marmurino ,weneciano na ścianach” ?

    • Majestic

     Adan moja Rodzina od pokoleń dawała daninę Krwi dla tego kraju itp , ale ja mowie dość umierać i tracić wszystko za jakiś parchów bogów religii honorów i ojczyzny , bo niema z kim ! i w ostateczności dla kogo , kilku Tutaj komentujących bo to jest wykladnia swiadomosci i troski o Naród Polski .

   • Obywatel w tym wolnym kraju musi mieć pozwolenie na telefon komórkowy a co dopiero reszta. Nie wolno uprawiać zwykłego maku spożywczego bez pozwolenia. Napić się piwa można tylko w miejscach koncesjonowanych i póki co w swoim domu chociaż nie wiadomo jak długo.
    Obywatel musi mieć stertę dokumentów pozwoleń i obowiązkowych ubezpieczeń i może być w każdej chwili poddany kontroli i ukarany. Administracja urzędy i policja są wszechmocne,całkowicie skorumpowane a od ich decyzji nie ma odwołania.
    Tak wygląda wolność w tym wolnym kraju. A dla tych którzy to przeżyją podatki. Nie ma co ostrzegać przed NWO bo to już stało się faktem.

   • MajaWalia27

    Hej jak PIEKNIE mi odpisales. Wzruszaylam sie-:) Masz racje,ze Polska jest nasza wspolna ziemia. Nas wszystkich. Ja mam nature podroznika. I zauwazylam,ze po 4-5 latach w jedynym miejscu zaczyna mnie ”nosic”. W Walii mijaja mi 4 lata. A co do domku to ciekawa historia. Znalazam go w necie. Moj przyjechal tu z plecakiem i ”z miejca” kupil ten domek za 28.000 funtow. Zrobilismy tutaj remont praktycznie od 0, bo nie bylo podlog, kuchni, lazienki, ogrod byl w stanie oplakanym. Dzis chcialam pomalowac salon gdyz mamy na jednej scianie piekna tapete- w kolorze zloto- niebeiskim- taki ‚zgaszony” niebieski. I probowlam taki kolor odtworzyc. By byl to jasny niebeiski,ale z takim cieplym odcieniem zlota wlasnie. Mysle,ze sie udalo. Generalnie domek jest skoromny,ale ja jestem raczej taka osoba,ze mi pasuje. Jest teraz wystawiony na sprzedaz- moze uda mi sie wstawic link. Najbardziej w tym domu lubie kominek ( nie bylo go pierwotnie. Wygrzebalismy go na targu staroci) i ogrodek- jest z tylu domu, malutki. Mozecie zobaczyc jak wygladaja szeregowki w Walii. Bardzo skromne,ale dla mnie w sam raz.

    https://www.zoopla.co.uk/for-sale/details/44215669?search_identifier=4f4a8f0b47d7a2f70cf8f19b09d7641d#2caOwwpjwQtRorTM.97

    Ten artykul Marka jest w sumie smutny, bo poakzuje jak bardzo probuje chazaria zniszczyc Polakow. Tak naprawde utoworzono w Poslce oboz koncentracyjny ” w bialych rekawiczkach” lub tez ”kolonie niewolnicza” . Polacy sa tak dzielni. Wy jestescie TAK DZIELNI, bo ja nie. Ja wyjechalam, nie dalam rady. Mam nadzieje,ze wroce, juz bardziej niezalezna. Mimo wszystko ogormny szacunek i podziw dla WAS,ze zostaliscie w Polsce. Dla mnie to bohaterstwo. Ja probowalam po studiach i moze jeszcze bym wytrwala,ale maz juz tej szansy Polsce nie umial dac….

   • Adan

    Hej Majestic co Cię tak POdrażniło ? Wyluzuj, uśmiechnij się i z optymizmem spojrzyj w przyszłość. Z bobasa nie wyrośnie od razu mędrzec tak i z POskomunistycznego, wydymanego Kraju nie powstanie kraina dostatku i szczęśliwości. Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej.

   • Adan

    Majestic, szacunek dla Twoich rodzinnych pokoleń ale danina krwi nie zawsze jest właściwie kierowana. Często intelektem, dyplomacją, sprytem, jasnym horyzontem i cierpliwością można wykorzystać sprzyjającą okoliczność polityczno-historyczną i ją umiejętnie wykorzystać. I tego dzisiaj Wam i Nam życzę.

 • Stop NWO

  „Po pierwsze – USA JEST NASZYM WROGIEM, A NIE SOJUSZNIKIEM!”
  Wyjaśniam, USA- jako republika nie jest niczyim wrogiem, korporacja o tej samej nazwie jest wrogiem CAŁEJ LUDZKOŚCI, w tym obywateli USA.
  9/11 było aktem otwartej wojny z własnym narodem. Masońsko-judeosatanistyczne „deep state” z korporacyjnym prezydentem Donaldem, analogicznie jak w polin, nie jest legalny. Legalnym prezydentem republiki USA jest czterogwiazdkowy generał, nazwiska nie pamiętam, dopiszę jak sobie przypomnę. Reforma NESARA w USA zakłada:
  1. Zeruje wszystkie karty kredytowe, kredyty hipoteczne, bankowe i inne należności z powodu nielegalnej działalności banków i rządu. Jest to najgorszy koszmar Rezerwy Federalnej – „Jubileusz” albo umorzenie długu.

  2. Znosi podatek dochodowy.

  3. Znosi IRS (urząd podatkowy). Pracownicy IRS zostaną przeniesieni do oddziału podatku w Skarbie Państwa w dziedzinie podatków od sprzedaży krajowej.

  4. Tworzy 14% zryczałtowany podatek dla rządu od przychodów ze sprzedaży mniej istotnych – „nowych tylko przedmiotów” – . Innymi słowy, żywność i leki nie będą opodatkowane, ani też nie będzie opodatkowania za materialne rzeczy, takie jak domy z drugiej ręki.

  5. Zwiększa korzyści finansowe dla emerytów.

  6. Powraca do Prawa Konstytucyjnego we wszystkich sądach i sprawach prawnych.

  7. Przywraca oryginalną Poprawkę do Tytułu Szlachty. Setki tysięcy Amerykanów, którzy są pod kontrolą obcych krajów straci obywatelstwo, oraz będzie deportowanych do innych krajów z zakazem ponownego powrotu do końca ich życia. Miliony ludzi wkrótce odkryje, że ich świadectwa wyższego wykształcenia będą bezwartościowym papierem.

  8. Ustanawia nowe wybory Prezydenckie i Kongresowe w terminie 120 dni od daty ogłoszenia NESARA. Rząd przejściowy zanuluje wszelkie „Narodowe stany wyjątkowe” i wróci nas z powrotem do Prawa Konstytucyjnego.

  9. Monitoruje wybory i zapobiega nielegalnej działalności wyborczej grupom, którzy mają w tym interes.

  10. Tworzy nowy Skarb Państwa i „walutę tęczową” popartą takimi metalami szlachetnymi jak złoto, srebro, platyna , zakańczając bankructwo Stanów Zjednoczonych zainicjowane przez Franklina Roosevelta w 1933 roku.

  11. Zakazuje sprzedaży amerykańskich zapisów aktu urodzenia, używanych jako ruchomych obligacji własnościowych przez Departament Transportu.

  12. Inicjuje nowy System Bankowy Skarbu USA z dostosowaniem się do Prawa Konstytucyjnego

  13. Eliminuje System Rezerwy Federalnej. W okresie przejściowym, Rezerwa Federalna będzie mogła operować równolegle ze Skarbem USA na okres jednego roku w celu usunięcia wszystkich banknotów Rezerwy Federalnej z obiegu.

  14. Przywraca prywatność finansową.

  15. Ponownie przeszkala wszystkich sędziów i adwokatów w Prawie Konstytucyjnym.

  16. Wstrzymuje wszelkie agresywne działania wojskowe rządu USA na całym świecie

  17. Zawiera pokój na całym świecie.

  18. Uwalnia ogromne pieniądze na cele humanitarne.

  19. Pozwala na uwolnienie ponad 6000 patentów stłumionych technologii, które są ukrywane przed oczami publicznymi pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego, w tym urządzeń wytwarzających darmową energię, anty-grawitacyjnych, oraz maszyn do uzdrawiania dźwiękiem.

  Ponieważ Prezydent Clinton nie miał żadnego zainteresowania w podpisaniu NESARA jako prawa, w dniu 10 października 2000 r., na rozkaz Generałów armii amerykańskiej, jednostki elitarne Marynarki Wojennej Seals oraz Delta Force, szturmem wzięły Biały Dom i pod groźbą użycia broni Bill Clinton został zmuszony do podpisania NESARA. W tym samym czasie, personelowi bezpieczeństwa i agentom z Secret Service stacjonującym w Białym Domu rozkazano opuścić broń, rozbroić się i stać się świadkami tego wydarzenia pod rozkazem gagu milczenia.
  Prośba do p. Stanisława, jeśli znajdzie Pan czas, proszę o konwersje tekstu z linku do mp3, jest zbyt ważny, żeby przemknął niezauważony.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/07/nesara-program-obfitosci/

 • MajaWalia27

  Ciekawa alternatywa. To ja doloze swoja ”cegielke”- marzy mi sie zamiast Pana Potockiego, do ktorego nota bene nic nie ma Pan Jerzy Zieba na stanowisku Prezydenta Polski-:)

 • Nie wiem kim jest ale świetnie mówi po polsku. Tego nie da się nauczyć na szkoleniu dla agentów. Natomiast w tym co mówi jest sporo wieści z trzeciego dna których nigdzie indziej się nie usłyszy ani nie wyczyta gównomediach dla idiotów. Generalnie- jesteśmy bezczelnie i ohydnie okłamywani i to zarówno przez obecną władzę, wszystkie poprzednie jak i kościół watykański.

 • abit

  Dlaczego tego pana nie gościmy jeszcze na monitorze bardzo ciekawe rzeczy opowiada .
  http://www.youtube.com/watch?v=zZHpUevKn0E&feature=youtu.be

 • baca

  Znowu latyfundia i bieda jak w II RP? Kto to pisał? Potomek obszarników? A resztę zagonić z powrotem do czworaków?

 • PS. Świetny tytuł: Rozum kontra Manipulacja.

  • Adan

   Rozum i manipulacja nie sa kompatybilne. Rozum wykorzystuje taką „technologię” jak manipulacja dla próby osiągania celów, które jeden rozum wydumał ale drugi rozum może nie akceptować. Bo gdyby nie tak to byłaby to bezrozumne wpływanie/manipulacje.

 • Kto jest autorem tej wspaniałej wizji że tym razem zbawi nas Jan hrabia Potocki ? I skupione wokół niego ziemiaństwo z czasów II RP a właściwie ich potomkowie.
  Temat nr 1 w tej wizji to odszkodowania. Należy wypłacić je przede wszystkim ziemiaństwu II RP ponieważ nic do tej pory nie dostali i czują sie poszkodowani. Problem może być tylko taki że nie ma już z czego.
  Proponuję żeby dogadali się w tej sprawie z mafią która sprywatyzowała nasz narodowy majątek po 89 przy okazji okradając również mnie i moją rodzinę. Ja nie mam tym państwu, ani panu Potockiemu ani Żydom ani komukolwiek nic do oddania.

  • Majestic

   niestety kasta feudalna chce kawałek tortu , zapomnieli że to ich Magnackie rody wyrznęły rodowita Polska Szlachtę i doprowadziły do upadku Piastowska Polskę

 • ninanonimowa

  ———I NIECH SIĘ STANIE !!!!!!

  Ps. trzeba ODCIĄĆ OD KORYTA Państwa !! RYJ ! watykańskiej synagodze szatana i PRZYWRÓCIĆ !!!!! WIEDZĘ O !!
  ——— starożytnej Lechii !.

  • Majestic

   2 RP to feudalizm dziesięcina system kast społecznych Bóg Honor Ojczyzna dla „wybranych ” a dla Gojów nędza smierc na barykadach i na frontach wojen, TYLKO LECHIA tylko tam była prawdziwa demokracja po Lechii zostały jedynie wybory Sołtysa , ci zaś wybierali do gmin powiatów oczywiscie w miastach identyczna zasada zero matactwa i podstawionych parchów bez progów wyborczych, dotacji , i innych sposobów zniewolenia i manipulacji , jedynie tego się obawiają , prawdy i autentycznego głosu narodu .

 • Stanisław

  Główny wpis do pliku mp3 bez końcowego odnośnika.

  https://zachowajto.pl/!kdsLkEI1psLx/rozum-kontra-manipulacja-mp3

   • Świat bez kredytów, piękna wizja. Powiedz mi w jaki sposób młody człowiek który ma pomysł i chęć do działania ma otworzyć swój pierwszy biznes jeżeli nie ma na to żadnego kapitału ?
    Albo młode małżeństwo ma kupić swoje pierwsze mieszkanie jeżeli mają tylko tyle groszy ile zarobią ? Chyba że od jutra wszystko ma być za darmo.
    Z programu resetu najbardziej ucieszy się rząd USA którego długi przekraczają pare razy budżet narodowy.