Rozum Kontra Manipulacja

Po pierwsze – USA JEST NASZYM WROGIEM, A NIE SOJUSZNIKIEM! My mamy największe pokłady złóż naturalnych NA ŚWIECIE i korporacje międzynarodowe pod przykrywką „zaprowadzania demokracji na świecie” mordują w ten sposób cywilów od dekad, po to, aby mieć darmowy dostęp do złóż. Mamy takie pokłady gazu ziemnego, że USA, Chiny, Rosja i Niemcy by się zesrały, gdybyśmy go wydobywali.

Po drugie – obecny cały system musi zostać obalony. Co jest zabawne, wystarczy połączyć II RP (KTÓRA JAKO TWÓR PAŃSTWOWY WEDLE PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO NADAL ISTNIEJE I TO ON JEST PRAWOWITYM PAŃSTWEM POLSKIM!) z III RP (UZURPATOR ŻYDOWSKI, NIE TRZEBA DALEKO SZUKAĆ), zażądać reparacji za I i II WŚ od Niemiec, Rosji i kilku innych krajów – bo to II RP tę kasę wiszą (PONAD 30 BILIONÓW DOLARÓW, licząc inflację od 1945 roku). III RP według prawa międzynarodowego jest lennem nie wiadomo już czyim. II RP jest państwem niepodległym. III RP to tylko szopka, mająca trzymać Polaków w ryzach, co i tak już się im nie udaje, a Niemcy, Duda, Kaczor, Tusk i cały syjonizm trzęsą dupami, bo jak do ludzi dojdzie prawda, to czeka ich masakra w Polsce i jeszcze przez sto lat będą musieli Polakom płacić. Dosłownie. Te podrygi ze zmianą konstytucji (która swoją drogą też jest nielegalna) czy ustroju, jakieś mgliste, gówniane obietnice żydostwa mają na celu dalej trzymanie ludzi w nieświadomości.

Polacy jednak durniami nie są i widzą, że to co się dzieje w Polsce normalne nie jest. Tutaj nic nie działa. Ludzie się obudzili. Tylko czekać, aż ktoś odpali lont i mamy II RP z powrotem u władzy. Obecnym Prezydentem II RP na uchodźstwie jest Jan Zbigniew hrabia Potocki i jemu trzeba umożliwić dojście do władzy, chociażby na jakiś czas, aby móc zadziałać chociażby w celu odzyskania reparacji, co rozpieprzy gospodarkę Niemiec na 7 dekad – a kraj ze słabą gospodarką jest krajem słabym w ogólnym znaczeniu. To jest dla Nas szansa. Włączając do tego niestabilną sytuację w Niemczech oraz Rosji musimy zacząć odgrywać rolę lidera.

Przede wszystkim co trzeba zrobić to dać władzę Potockiemu, a później zacząć odzyskiwać skradziony majątek oraz domagać się wyraźnie reparacji. Jednocześnie należy pozbyć się całkowicie wszystkich członków tego uzurpatora z Polski. Duża część z Nich trafi w więzieniu. Należy także stworzyć silną armię zawodową liczącą 300 tysięcy żołnierzy, 900 tysięcy obrony terytorialnej, dać ludziom dostęp do broni i sprowadzić tyle uzbrojenia ile się da, bo nikt nie wie do końca się przez Europę przetoczy. Powinniśmy także kupić atomice od Chin albo Rosji albo Iranu i postawić je jako straszak na zachodzie i wschodzie Polski.

Kolejnym etapem jest całkowita reforma gospodarcza zmniejszająca podatki do poziomu 10% z 85%. Da to natychmiastowy spadek cen wszystkiego, zwiększy wartość złotego ogromnie, co skłoni miliony Polaków do powrotu do Polski. Będzie mnóstwo pracy. Przy naszych kreatywności oraz przedsiębiorczości momentalnie prześcigniemy większość krajów świata. Do tego wliczając pieniądze z reparacji wojennych będziemy mogli rozwijać się w kosmicznym tempie.

Trzeba także utworzyć to Międzymorze. Natomiast należy dążyć do handlu z Chinami, Brazylią, Białorusią, Rosją, Turcją czy Iranem. Z Turcją także powinniśmy się dogadać czym prędzej. W Turcji jest ogromny szacunek do Polski. To jedyny kraj, który nigdy nie uznał rozbiorów Polski. O czymś to świadczy, nie?

Mając taką siłę, trzeba punktować na każdym kroku USA i cały syjonizm. W ten sposób my będziemy mogli trzymać w ryzach wojujący Islam, Rosję, Żydostwo, Niemców oraz USA. I nie chodzi o to, aby odgrywać rolę Prometeusza współczesności – chodzi o to, aby na świecie panował względny spokój, zwłaszcza wokół Nas, bo to Nam na tym powinno zależeć, podobnie jak na byciu supermocarstwem Europy, które ciężko by było pokonać na każdym polu.

Za: https://www.facebook.com/RozumKontraManipulacja/?hc_ref=ARTePkvGJ0h76nBONbCEFWO76ALXKcNQPpfycgBFDjmdXVXKCOnWrZkpjsI5dKYCnyw&fref=nf&pnref=story

177 komentarzy Rozum Kontra Manipulacja

 • Ania

  http://WWW.GLOBALINCIDENTMAP.COM

  Type: EarthQuake
  7 hours ago
  Magnitude: 7.7
  DateTime: 2017-07-17 18:34:13
  Region: 198km ESE of Nikol’skoye, Russia
  Depth: 10.99
  Source: USGS Feed

 • ninanonimowa

  ——–BEN FULFORD donosi. [ mój domysł : NAZI czyli AszkenNAZI ??? ]

  17 lipca 2017 r tł. google

  Spotkania na wysokim szczeblu między chińskimi, rosyjskimi i amerykańskimi rodzajami wojskowymi doszły do ​​wniosku, że aby wydobyć nazistów i ich tajne sieci światowe, azjatyckie tajne społeczeństwo i źródła Pentagonu, może być konieczna krótka ostra wojna. Źródła mówią, że plan wypuszczenia tajnego rządu przybierze postać wspólnego amerykańskiego, rosyjskiego i chińskiego wojskowego ataku na Koreę Północną. „To zmusi zwolenników ET Korei Północnej do otwarcia”, mówią źródła informacji o sekretariacie azjatyckim.
  Lata badań kryminalnych tego autora ujawniły tajną sieć łączącą kopalnie złota na Południowym Pacyfiku, poza bazą Antarktyki, ukryte podwodne bazy, światowy handel narkotykami, Koreę Północną i Izrael, między innymi. Sieć ta, stworzona przez faszystowskich sojuszników, którzy nie poddali się pod koniec II wojny światowej, uważa się za dostarczanie Korei Północnej broni jądrowej i pocisków rakietowych.
  Z tego powodu źródła azjatyckich organizacji tajnych mówią, że kampania przedstawiająca Koreę Północną jako złoczyńca będzie wzmożona w nadchodzących miesiącach w celu przygotowania krótkiej, ale intensywnej wojny na początku przyszłego roku. Ta wojna nie będzie wiązać się z takimi krajami, jakimi są obecnie, ale raczej od ukrytych sił za krajami, jak twierdzą źródła. Rosjanie, Chińczycy i Amerykanie atakują Koreę Północną, która będzie wspierana przez tajne frakcje rosyjskich, chińskich i amerykańskich, czyniąc z wojny wojny tajne społeczeństwo, a nie tradycyjną między państwami. Celem będzie wymusić, aby tajne grupy działające za kulisami były otwarte, mówią źródła azjatyckich organizacji tajnych.
  Źródła Pentagonu mówią, że Korea Północna i Izrael są ściśle powiązanymi podmiotami. Mówią, że wywarły na nie naciski, rosyjskie wojska wkroczyły do ​​południowej Syrii naprzeciwko Wzgórz Golan w zeszłym tygodniu. Jednocześnie Rosja wyrzuciła pocisk rakietowy Iskander z żydowskiego autonomicznego okręgu niedaleko Korei, aby wysłać tępą wiadomość, że Izrael musi oddać Golan Heights – mówią źródła Pentagonu.
  Żydzi budzą się również z tego, że ich mazowie mazurzy chazi są tymi samymi ludźmi, którzy zaprojektowali holokaust. Generał Yair Golan, wiceprezydent armii izraelskiej, w zeszłym tygodniu porównał obecny rząd Izraela do hitlerowców i nie chciał cofnąć się, co wskazuje na to, że Khazarianie prawdopodobnie straci kontrolę nad Izraelem i Koreą Północną.
  http://www.blacklistednews.com/IDF_Chief_Says_Israel_is_Becoming_Like_Nazi_Germany%2C_Refuses_to_Back_Down/59669/0/38/38/Y/M.html
  Rząd japoński niedawno wydał plan konspiracji, który pozwala aresztować ludzi planujących popełnienie przestępstwa, ponieważ chcą mieć legalne usprawiedliwienie, aby zatrzymać wszystkich profesjonalnych wojenników, którzy będą oczekiwać ucieczki z Korei Północnej do Japonii po wybuchu walki, Źródła azjatyckie mówią.
  Oczywiście idealnym rozwiązaniem będzie sprowadzenie tych tajnych grup z szafy bez konieczności korzystania z wojny, co mówi White Dragon Society w Azji.
  Ten post jest widoczny tylko dla członków, aby zarejestrować się w pełnym tekście.
  Jeśli zarejestrujesz się, zaloguj się.

 • ninanonimowa

  ———WIEDZA CZYNI WOLNYM

  https://www.youtube.com/watch?v=P0drY72Vnzs

 • denuo

  #925- aktualna PRZEPOWIEDNIA Ossowieckiego dla POLSKI
  https://www.youtube.com/watch?v=EqD_kYS-0dM

  • Majestic

   zgadza się szubrawcy i świnie . jedynie powstanie Unii Słowiańskiej moze być potwierdzeniem Słów Jasnowidza Sława Słowianom https://www.youtube.com/watch?v=_6UMCQs5_0M TEKST Starym Ojców naszych szlakiem
   przez krew idziem ku wolności!…
   Z dawną pieśnią, dawnym znakiem
   My wojowie, sercem prości,
   silni wiarą i nadzieją,
   że tam kędyś świty dnieją!

   Zawołały ku nam z dala
   starych haseł złote dzwony!
   Zaszumiała kłosów fala…
   wiatr z dalekiej powiał strony
   i na złotym grał nam Rogu,
   pieśń o Sławie i o wrogu!

   Starym Ojców naszych szlakiem
   przez krew idziem w jutra wschody,
   z dawną pieśnią, dawnym znakiem,
   na śmiertelne idziem gody,
   by z krwi naszej życie wzięła
   Ta, co jeszcze nie zginęła!

   Niech za nami nikt nie woła!
   Niech tam po nas nikt nie płacze!
   Górą jasne niesiem czoła,
   radość w piersiach nam kołacze,
   duma ogniem lica płoni,
   że idziemy jako Oni!
   Jako Oni…
   Jako Oni…

 • gość

  Nycz agituje za Islamizacją ,,Czekamy na rządowe TAK ws. uchodźców”

  Wypowiedź na konferencji „Uchodźcy – pytanie o fundamenty Europy”, która odbyła się 8 VI 2017 na Uniwersytecie Warszawskim.

  https://youtu.be/riiGGqHA91g

  • sowizdrzał

   Nycz nie śpiewa Hymnu z Polakami

  • Ania

   Azylantka pobiła Austriaczkę za posiadanie psów

   Opublikowano: 18.07.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

   Do szokującego zdarzenia doszło w ostatnich dniach w Wiedniu – Ingrid T. (54 lata) po brutalnym ataku znalazła się w szpitalu. Przyczyną były jej dwa psy. „Te zwierzęta są nieczyste” – uzasadniła napastniczka, somalijska azylantka.

   Ingrid T rozmawiała z sąsiadem przy ogrodowej bramie. Jeden z jej psów- głuchy, prawie ślepy i trzynogi mieszaniec colli Panda, leżał spokojnie przy jej nogach; dziesięciomiesięczny Poco wyszedł na drogę .

   „Nagle zobaczyłam ładną kobietę z w chuście – mówiła ofiara. – Wiem, ze niektórzy z tych krajów nie lubią psów, dlatego podeszłam do Poco, żeby zabrać go do domu”.

   Wtedy wydarzenia potoczyły się bardzo szybko. Somalijka (18 lat, oficjalne prawo pobytu w Austrii) zaatakowała ją, zaczęła szarpać i podrapała – aż obie upadły na ziemię. Dopiero trzech mężczyzn dało radę uwolnić 54-latkę z rąk napastniczki. Po tym wydarzeniu musiała być dwa razy operowana – kolano jest zmiażdżone i konieczne okazało się wszczepienie protezy.

   Dlaczego jednak doszło do tego brutalnego ataku? „Tutaj chodzi o naszą kulturę – oznajmił mąż Somalijki, gdy przyszedł do szpitala, żeby porozmawiać z poszkodowaną. – Nie chcemy psów, one są brudne.”

   Somalijka wciąż jeszcze nie została aresztowana. „To będzie precedens” mówi prawnik Ingrid T.

   Autorstwo: (os)
   Na podstawie: Krone.at
   Źródło: Euroislam.pl

 • Majestic

  „Jan Potocki – Żydzi, a Lech Kaczyński ” https://www.youtube.com/watch?v=LdgqoU4la1k ” Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason , kryptosyjonista w Izraelu ” https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE ” POLSKA SPRZEDANA! – Święto Chanuka w Pałacu Prezydenckim – NWO ” https://www.youtube.com/watch?v=Xt-RlSv6zDA

 • Majestic

  „Sall – Pozostałości Wedyjskiej cywilizacji (6-6) PL HD”
  treborok
  https://www.youtube.com/watch?v=l7Nzt-zIvWY

 • Ania

  Czemu ciągle wpadam w moderację ?

 • Ania

  Zapadła decyzja o wycofaniu projektu ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Projekt ustawy wprowadzał nową opłatę paliwową w wysokości 20 groszy za litr.

  – Zapadła decyzja o wycofaniu ustawy benzynowej. Będziemy szukać innych metod na zgromadzenie środków potrzebnych na budowę. Na pewno nie będziemy sięgać do kieszeni obywateli – powiedział PAP prezes PiS.”
  http://tvn24bis.pl/redirect/pis-wycofuje-sie-z-oplaty-paliwowej,757717.html

  Nie, no bardzo fajnie, nie powiem.
  Zużywamy sporo paliwa na dojazdy, więc wzrost ceny byłby dla nas odczuwalny.
  Ale…

  Przypomina mi się dowcip o rebe i kozie…

  • Odpowiedź jest jak zwykle banalna, nie wymaga ezoteryki pozwolę sobie podzielić na 3 części:
   – na co wydają pieniądze samorządy (a wydają i to dużo)skoro brakuje na drogi lokalne ? Pewne przykłady mama ze swojego miejsca zmieszkiwania.
   – wszechmocna Unia jak wiadomo dofinansowuje drogi krajowe, szybkiego ruchu i autostrady. Dlaczego nie dofinasowuje dróg lokalnych (może nikt nie złożył wniosku )?
   – gdzie się podział słynny podatek drogowy który dość dawno został już włączony w cenę paliwa i gdzie się obecnie podziewają pieniądze z akcyz i vat w cenie paliwa? A stanowią one więcej niż połowę ceny (bez tego beznyna była by po 2,20 zł)

 • denuo

  Ekoterroryści chcą pozbawić pracy 50 tys. PL! Wśród nich politycy PiS! (112)
  https://www.youtube.com/watch?v=3KLMLtacgj0

 • sprawdzam

  A polscy pracodawcy cały czas tłumaczyli nam owcom, że sprowadzają Ukraińców, bo w Polsce nie ma kto pracować. Oczywiście tego, ze nie ma kto pracować za takie pieniądze już nie dodawali, choć to oczywista oczywistość.

  To teraz mamy Ukraińców na głowie i pracodawcy dalej będą narzekać, że nie mogą znaleźć pracowników.

  http://biznes.onet.pl/praca/wynagrodzenia-ukraincow-w-polsce/exy7w0
  dzisiaj 13:56
  Ukraińcy chcą wyższych zarobków

  [nagranie]
  http://onet.tv/b/biznes/ukraincy-chca-wyzszych-zarobkow/wrs6r9 ]

  Ukraińcy żądają wyższych wynagrodzeń za pracę w Polsce. – Obserwujemy zdecydowanie zwiększone potrzeby finansowe ukraińskich pracowników – przyznaje Iwona Załuska, członek zarządu Upper Job. – Ukraińcy, którzy chcą pracować u polskich pracodawców, nie akceptują dotychczasowych wynagrodzeń – stawek 9 czy 10 złotych za godzinę. Obserwujemy wzrost od 15 do 35 proc., a największe oczekiwania mają pracownicy fizyczni – dodaje.

  Źródło: Newseria Biznes

  ________

  A Polacy mogą za takie stawki pracować?!!!!!

 • Ania

  Znalezione w necie !

  Słyszałeś zrobili ludzie w Indonezji zamiar dostać dochodu podstawowego dla życia?

  Lider ONZ Swissindo Royal K.681 HM MR. A1.Sino.AS.S „2” .IR.Soegihartonotonegoro HWST.M1, król z Indonezji ze specjalnym mandatów, posiada jeden organ, sporządzonej przez Ojców Założycieli 25 krajach rodzica. Jego mandat jest powrót bogactwa do ludzi na całym świecie, począwszy od Indonezji.

  Połączenie aktywów w jego władzy jest znany jako Eksponaty AB nie jest wspierany przez ponad 78 bilionów kg. złota i platyny. Część tego bogactwa jest teraz gotowy do dystrybucji, aby uwolnić ludzkość i przynieść dobrobyt i dobre samopoczucie z powrotem do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka.

  Ale w jaki sposób?

  M1 kupon jest Master Bond, prawnie wiążącym dokumentem, do zaakceptowania certyfikatu z pełnomocnictwem do wyznaczonego banku i beneficjentów będących ludzie świata (7.4+ bln). Jest to instrument prawny ławka dla beneficjentów do otrzymania / zastrzeżenia Ich podstawowy dochód gwarantowany co miesiąc (1200 USD) do końca naszego życia.

  M1 kupon, który rozpoczął się w Indonezji w dniu 6 czerwca 2017 roku USA wolontariuszy w Indonezji ponieważ wspólne go z indonezyjskich ludzi we wszystkich województwach, powiatach podregionów Dzielnice i gminy 34.

  Więc jak będzie z Indonezji ludzie otrzymują swoje podstawowe dochody?

  Indonezyjskie wersja bon M1 można pobrać bezpłatnie przez klikając TUTAJ .

  ludzie Indonezyjska prostu trzeba wypełnić kupon M1 z ich nazwy i dane wymagane. Zostaw numer konta dla banku, aby wypełnić i złożyć 3 x 4 photo paszportu i odcisk kciuka (palca musi Częściowo oznaczyć zdjęcie).
  To wszystko!

  Począwszy od dnia 17 sierpnia 2017 r Mogą one doprowadzić go do PT MANDIRI Banku. Nie trzeba mieć konta. Nowe konto zostanie utworzone dla nich.

  Wolność zaczyna się w Indonezji, który chce być następny? Czy jesteś gotowy, aby być dalej?

  Chcę być następny!

  Merdeka! https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=de&sp=nmt4&tl=pl&u=http://swissindo.news/on-the-17th-of-august-basic-income-start-in-indonesia/&usg=ALkJrhh8I53EVADFl_8_MLbI6R9E87ZBGA

 • czaro

  Ubezwłasnowolnienie prezydenta A. Dudy wobec Żydów

  Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.

  http://macgregor.neon24.pl/post/139346,ukraina-jako-przyszla-zastepcza-ojczyzna-zydow-z-izraela

 • Ania

  Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.

  Najbardziej zastanawiające jest pytanie, dlaczego żydowscy politycy, i dziennikarze w USA tak mocno popierają Ukrainę Poroszenki, mimo tak silnych tam wpływów neobanderowców, ideowych spadkobierców okrutnych morderców Żydów w drugiej wojnie światowej? I dlaczego tak mocno naciskają także na Polskę na rzecz bezkrytycznego wspierania Ukrainy. Odpowiadając na powyższe pytania trzeba zdać sobie sprawę, jak bardzo dzisiejsza Ukraina została opanowana politycznie i gospodarczo przez Żydów, jest niemal ich lennem.. Faktem, jest jednak, że Żydami są zarówno obecny premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman (pisała o tym nawet „gazeta Wyborcza”) jak i prezydent Piotr Poroszenko (Walzman). Anna Wiejak pisała na portalu Prawy.pl, iż „Tajemnicę poliszynela stanowi wniosek, z jakim biuro prasowe Poroszenki zwróciło się w zeszłym roku do izraelskiej edycji magazynu „Forbes”, aby to usunęło ze stron internetowych informację o jego miejscu na liście najbogatszych Żydów świata. I chociaż sama informacja zniknęła z sieci, ślad po niej pozostał.”. Wspomina sie tez o częściowo żydowskim pochodzeniu b. premier Ukrainy, „gazowej księżniczki” Julii Tymoszenko. (Cilji Kapitelman), Urodziła się jako córka syna Żyda i Ormianki, Wołodymyra Abramowycza Hryhiana. Żydami z pochodzenia jest też przeważająca część najbogatszych oligarchów na Ukrainie na czele z Igorem Kołomyjskim, Ten słynny magnat medialny, o majątku 6,5 mld dolarów, od 2008 prezes Zjednoczonej Wspólnoty Żydowskiej w kraju, a od marca 2014 r. do 24 marca 2015 r. był przewodniczącym Dniepropietrowskiej Obwodowej Administracji Państwowej. Inny wielki oligarcha żydowskiego pochodzenia Wiktor Pinczuk, zięć b. prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy, bardzo mocno zaprzyjaźnionym z A. Kwaśniewskim, protektor jego fundacji Amicus Europae, ma majątek wyceniany na 3 miliardy dolarów. Z kolei Hennadij Bogomolow współzałożyciel Privat Banku, przewodniczący żydowskiej wspólnoty w Dniepropietrowsku ma majątek wyceniany na 3,9 miliarda dolarów. Na tym tle majątek prezydenta P. Poroszenki, „ króla czekolady” i właściciela ponad stu firm jest stosunkowo znacznie mniejszy – wycenia się go na 1,3 mld.dolarów. Faktem jest, że oligarchowie grabią Ukrainę w przyspieszonym tempie, a kraj ten uważany jest za najbardziej skorumpowane państwo w Europie. Wychwalana jako bohaterka Ukrainy w starciach z promoskiewskimi separatystami Nadieżda Sawczenko,pilot, porucznik, parę lat więziona przez Rosjan, pól roku temu wystąpiła przeciw dominacji żydowskiej na Ukrainie, Stwierdziła chyba z pewną przesadą, że Żydzi stanowią zaledwie dwa proc. mieszkańców Ukrainy, a zajmują aż 80 proc. stanowisk w rządzie.

  Bardzo zalecam wszystkim internautom lekturę świetnego tekstu b. ambasadora i znakomitego eksperta do spraw międzynarodowych Krzysztofa Balińskego: „Nasz premier, wasz spokój. Czyli dlaczego środowiska żydowskiego odpuściły Ukrainie masowe mordy” („Warszawska Gazeta” z 24 września 2016 r.). Baliński pisał: „„Z dnia na dzień w propagandzie zaczął dominować wątek, że Ukraina to najbardziej przyjazne Żydom miejsce na ziemi. Jakakolwiek wzmianka o zbrodniach UPA kontrowana jest argumentem, że Ukraina ma żydowskiego premiera, peanami o ukraińsko-żydowskiej miłości i oskarżeniami, że to Rosja jest kolebką antysemityzmu i rajem dla neonazistów. Nie trzeba dodawać, że takie stawianie sprawy jest darem niebios dla zwolenników Bandery – zarzuty o gloryfikowanie kolaborantów Hitlera odrzucają jako kłamstwa Moskwy, a podnoszących je uznają za marionetki Kremla. (..) Doszło do unikalnego w skali światowej fenomenu: Ukraiński Kongres Żydów poświadczył, że na Ukrainie „nie ma antysemityzmu”.(…). Jaki może być powód, że ukraińscy i amerykańscy rabini nie biją na alarm, a wprost przeciwnie – przebaczają, a nawet popierają tych, których jeszcze niedawno winili za nazistowskie okropieństwa? Może tłumaczy to mentalność handełsa z przedwojennej anegdoty: Mosze, karcony przez swego rabina za handel antysemickimi broszurami, odpowiada: Jakie one antysemickie, kiedy od każdego egzemplarza mam 20 groszy! Dziś kult Bandery i innych zbrodniarzy rozwija się w najlepsze, jest dotowany z państwowych pieniędzy, wspierany mocno i bezkrytycznie przez USA i światowe żydostwo”.

  A dalej :,
  ,
  ,
  Podporządkowany zdwojonym naciskom teścia – żydowskiego polakożercy Juliana Kornhausera i swej bardzo inteligentnej żony, mięczak prezydent Duda od dawna stracił poczucie polskich interesów narodowych i myśli tylko o jak najpełniejszym zaspokojeniu interesów światowego lobby żydowskiego. A te w sprawie Ukrainy są bardzo jednoznaczne. Wyraźnie widać, że tak mocno opanowana gospodarczo i politycznie przez Żydów Ukraina została wytypowana na przyszłą „zastępczą ojczyznę” przez Żydów z Izraela w przypadku, gdyby wciąż rosnąca wielokrotna przewaga liczebna Arabów nad Żydami doprowadziła do upadku Izraela. Poprzednio światowe lobby żydowskie typowało na tego typu „zastępcze ojczyzny” dwa kraje Europy Środkowej : Węgry i Polskę. Węgry pod rządami Orbana zdecydowanie wyrwały się spod żydowskiej dominacji, a tak mocno rozbudzony w ostatnich 10 latach węgierski patriotyzm nie wróży żadnych szans żydowskim zakusom wobec tego kraju. Polska nie wydaje się być jednak całkowicie wolna od tej groźby w sytuacji, gdy mamy takiego rzecznika JudeoPolonii jak A./Duda, takiego ministra spraw zagranicznych jak W. Waszczykowski i dużą część antynarodowych „elit”, tak silnych w różnych dziedzinach, choćby w mediach (vide „„Gazeta Wyborcza”, „TVN 24” „Polityka’, „Newsweek”„Tygodnik Powszechny”,etc.).

  http://macgregor.neon24.pl/post/139346,ukraina-jako-przyszla-zastepcza-ojczyzna-zydow-z-izraela

 • ninanonimowa

  ——– wystrzelać skurwysynów !! PIERWSZEGO !! balcerowicza. Cierpienia Polaków Słowian, zadane przez żydoskie lobby min.to protestujące a okupujące Polskę- ZOSTANĄ zadość uczynione.

  MOCARNEJ BUDOWY BIAŁY CZŁOWIEK BEZ BRODY , O CIEMNOBLOND WŁOSACH DO RAMION , UBRANY w SZARO-BIAŁE SZATY jakby beduina ROZTOCZYŁ PIECZĘ NAD SŁOWIANAMI !!.

  SIŁY WYŻSZE ! POWIEDZIAŁY DOŚĆ !! żmijowemu plemieniu.

  • ...

   zobacz to –>> http://mieczducha888.blogspot.com/2016/10/polska-i-polacy-ani-lepsi-ani-gorsi-od.html

   , ” I powiedział do nich: Wiecie, że nie wolno Żydowi przestawać z cudzoziemcem albo przychodzić do niego. Lecz Bóg mi pokazał, żebym żadnego człowieka nie nazywał pospolitym lub nieczystym. ” – Dzieje Apostolskie 10:28

   , ” Wtedy Piotr otworzył usta i powiedział: Prawdziwie dostrzegam, że Bóg nie ma względu na osoby;
   35 Ale w każdym narodzie miły jest mu ten, kto się go boi i czyni to, co sprawiedliwe.
   36 A jeśli chodzi o słowo, które posłał synom Izraela, zwiastując pokój przez Jezusa Chrystusa, który jest Panem wszystkich;” – Dzieje Apostolskie 10:34-36

   , ” Nie masz Żyda ani Greka, nie masz niewolnika ani wolnego, nie masz mężczyzny ani kobiety; albowiem wy wszyscy jedno jesteście w Jezusie Chrystusie ” – list apostoła Pawła do Galacjan 3:28

   , jto jest uczniem Chrystusa ten jest synem Abrahama, ale kto nie jest uczniem Zmartwychwstałego nie jest synem Abrahama …. ” Znam twoje uczynki, ucisk i ubóstwo – lecz jesteś bogaty – i bluźnierstwo tych, którzy mówią, że są Żydami, a nimi nie są, ale są synagogą szatana. ” – Objawienie Jana 2:10

   , nienawisc, wrogosc wyniszczaja człowieka, wiec niech nie bedzie ich w nas. Wszyscy zgrzeszylismy np kłamstwem, wiec potrzebujemy przebaczenia i odwrocenia sie od zła, a to jest w Zmartwychwstałym Zbawicielu …. ” Jak bowiem Ojciec ma życie sam w sobie, tak dał i Synowi, aby miał życie w samym sobie.
   27 I dał mu władzę wykonywania sądu, bo jest Synem Człowieczym.
   28 Nie dziwcie się temu, bo nadchodzi godzina, w której wszyscy, którzy są w grobach, usłyszą jego głos;
   29 I ci, którzy dobrze czynili, wyjdą na zmartwychwstanie do życia, ale ci, którzy źle czynili, na zmartwychwstanie na potępienie.” – 5 rozdział Ewangelii Jana, UWS BIBLIA GDAŃSKA

 • Ania

  KPINA! Demonstracja pod Sejmem: festiwal buty, bezczelności, arogancji i kłamstw Balcerowicza!
  W Warszawie trwa demonstracja przeciwko reformie wymiaru sprawiedliwości i zmianom w Sądzie Najwyższym wraz z politykami Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej obecne są tzw. autorytety III RP. Jeden z nich, uważany za guru ekonomii i finansów publicznych Leszek Balcerowicz w swojej przemowie popisuje się gigantyczną hipokryzją, manipulacjami i zwykłymi kłamstwami, tylko po to, żeby atakować rząd Prawa i Sprawiedliwości i próbować ratować swoje “osiągnięcia”. Człowiek ten, jako minister finansów jest odpowiedzialny za gigantyczną wyprzedaż majątku państwowego za bezcen i złodziejską prywatyzację ma czelność zarzucać demokratycznie wybranej władzy wprowadzanie dyktatury!

  Wrealu

 • PanSmetek

  POLACY wiecowaniem I machaniem choragiewkami Nic tu nie zrobimy porzadku.Z gnoiem ludzkim np.KODY NOWOCZESNE petru schetyna Poprostu ten ;;;;;;gnoi powinien wyladowac na polu.I byc rozsypanym jako nawoz.Gdyz to nie ;;;;;;;;;;ludzie TYLKO BYDLO .A moze my sami jestesmy ;;;;;bydlem I to wszystko nam pasuje?
  DOSC K.a TEGO DOSC DOSC DOSC DOSC.

 • czaro

  Banda George Sorosa co gnębi Polaków w aspekcie spalonej kukły przez Piotra Rybaka – Bolesław Szenicer

  https://www.youtube.com/watch?v=xPrrb7KyPqE