Rządu USA przejmuje potężne majątki międzynarodowych zbrodniarzy

Poniższe rozporządzenie Prezydenta USA w zasadzie potwierdza wszystko co pisałem o wojnie prowadzonej ze starym skorumpowanym systemem. Widzę, że podobne rozporządzenia wydał Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin (proszę o link jeśli ktoś zna dobrze rosyjski). O dziwo, również Prezydent Francji Emmanuel Macron jest już po naszej stronie.
Nanowahadełko pokazuje, że jesteśmy w bardzo zaawansowanym stadium tej wojny, w zasadzie wygranej przez ludzkość, z tym że siły zła dysponują jeszcze sporym majątkiem i zasobami ludzkimi (ludzie zainfekowani demonami, z przejętymi duszami, z natury źli itd.) by móc nam jeszcze poważnie zaszkodzić. Każdy z Was może pomóc Prezydentowi Trumpowi, Prezydentowi Donaldowi Władimirowi Putinowi i Rządowi Rzeczpospolitej Polskiej poprzez wsparcie mentalne. To jest bowiem bardzo mocna siła.

Data opublikowania: 21 grudnia 2017 r

DO KONGRESU STANÓW ZJEDNOCZONYCH:

Zgodnie z międzynarodową ustawą o nadzwyczajnych kompetencjach ekonomicznych, z późniejszymi poprawkami (50 USC 1701 i nast.) (IEEPA), niniejszym oświadczam, że wydałem Dekret Prezydencki (“rozporządzenie”), w którym ogłaszam stan wyjątkowy w odniesieniu do nietypowego i nadzwyczajnego zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, polityki zagranicznej i gospodarki Stanów Zjednoczonych związanego z poważnymi nadużyciami i korupcją na całym świecie. Oprócz podjęcia działań w ramach IEEPA, rozporządzenie wdraża Globalną Ustawę o odpowiedzialności za prawa człowieka (Prawo publiczne 114-328) (“Ustawa”) i deleguje niektóre z jej organów.

Rozporządzenie blokuje mienie i udziały w majątku osób wymienionych w załączniku do rozporządzenia. Blokuje również mienie i udziały w majątku jakiejkolwiek osoby zagranicznej określonej przez Sekretarza Skarbu, w porozumieniu z Sekretarzem Stanu i Prokuratorem Generalnym:

(1) odpowiedzialnej lub współwinnej, bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanej w poważne naruszenia praw człowieka;

(2) będącej obecnie lub byłym urzędnikiem państwowym lub osobą działającą dla takiego urzędnika lub w jego imieniu, odpowiedzialnej za, współwinnej, bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanej w:

(a) korupcję, w tym sprzeniewierzenie majątku państwowego, wywłaszczenie aktywów prywatnych w celu osiągnięcia korzyści osobistych, korupcję związaną z umowami rządowymi lub wydobyciem zasobów naturalnych, lub przekupstwo; lub

(b) transfer lub ułatwianie transferu wpływów z korupcji;

(3) będącej lub która była przywódcą lub funkcjonariuszem:

(a) podmiotu, w tym jakiegokolwiek podmiotu rządowego, który zaangażował się w działalność opisaną w punktach (1), (2) (a) lub (2) (b) w odniesieniu do kadencja przywódcy lub funkcjonariusza; lub

(b) podmiotu, którego majątek i udziały w mieniu są blokowane zgodnie z rozporządzeniem w wyniku działań związanych z kadencją przywódcy lub funkcjonariusza; lub

(4) próbowała podjąć jakąkolwiek czynność opisaną w punktach (1), (2) (a) lub (2) (b) powyżej.
Rozporządzenie blokuje również każdą osobę określoną przez Sekretarza Skarbu, w porozumieniu z Sekretarzem Stanu i Prokuratorem Generalnym:

(5) która materialnie wspomagała, sponsorowała lub dostarczała finansowego, materialnego lub technologicznego wsparcia, towarów lub usług by wspierać:

(a) wszelkie czynności opisane w pkt (1), (2) (a) lub (2) (b) powyżej, które były przeprowadzane przez osobę zagraniczną;

(b) każdą osobę, której mienie i udziały w mieniu są blokowane zgodnie z rozporządzeniem; lub

(c) jakikolwiek podmiot opisany w ust. 3 lit. a) powyżej, jeżeli działalność jest prowadzona przez osobę zagraniczną;

(6) będącą właścicielem lub pod kontrolą, działaniem lub domniemaniem działania w imieniu lub na rzecz, bezpośrednio lub pośrednio, każdej osoby, której mienie i udziały w mieniu są blokowane zgodnie z rozporządzeniem; lub

(7) która próbowała podjąć jakiekolwiek czynności opisane w punktach (5) lub (6) powyżej.

Ponadto, rozporządzenie zawiesza wjazd do Stanów Zjednoczonych każdego cudzoziemca wymienionego w Załączniku lub spełniającego jedno lub więcej z powyższych kryteriów.

Przekazałem Sekretarzowi Skarbu upoważnienie, w porozumieniu z Sekretarzem Stanu, do podjęcia takich działań, w tym przyjęcie zasad i przepisów, oraz do wykorzystania wszystkich uprawnień przyznanych Prezydentowi przez IEEPA i Ustawę, w zależności od potrzeb do realizacji rozporządzenia i odpowiednich przepisów ustawy. Przekazałem Sekretarzowi Stanu uprawnienia do podejmowania takich działań, w tym przyjmowania zasad i przepisów, oraz do wykorzystywania wszelkich uprawnień przyznanych Prezydentowi przez IEEPA i ustawę, które mogą być konieczne w celu wykonania postanowień zarządzenia i ustawy zawieszającej wjazd do Stanów Zjednoczonych niektórych obcokrajowców. Wszystkie wydziały i agencje wykonawcze zostały pokierowane do podjęcia wszelkich odpowiednich środków w ramach ich uprawnień do wykonania rozporządzenia.

DONALD J. TRUMP

BIAŁY DOM,
20 grudnia 2017 r.

https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/text-letter-president-congress-united-states-6/

tłum. za: https://krystal28.wordpress.com/

18 komentarzy Rządu USA przejmuje potężne majątki międzynarodowych zbrodniarzy

 • Marek

  Kurcze co tutaj sie dzieje na forum. Jakieś kółko różańcowe tutaj grasuje. Mamy artykuł na górze i proszę o nim pisać czy to prawda czy nie. Co o tym każdy myśli. Czy jak jest artykuł o drukarkach, to czy patrzymy kto go napisał i o nim będziemy dyskutować godzinami czy o tej drukarce.

 • Majestic

  zawartość tematyczna
  „skąd pomysł na projekt
  curandero z Peru
  jakie rośliny można uprawiać w Peru
  jaka jest mentalność Peruwiańczyków
  domki w Nueva Polonia
  scenki z Peru ” http://porozmawiajmy.tv/projekt-la-nueva-polonia-del-peru-arkadiusz-brzeski/

 • Roma

  Niechaj zstąpi Duch Twój

  Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię, | d
  Życiodajny spłynie deszcz na spragnione serce, | B
  Obmyj mnie i uświęć mnie, | g A
  Uwielbienia niech popłynie pieśń. | A d
  Chwała Jezusowi, który za mnie Życie dał. | B g F
  Chwała Temu, który pierwszy umiłował mnie | B g F

  Jezus, tylko Jezus Panem jest. | B A d

  https://youtu.be/6Ii1Anr8Qmc

  • Luna

   Roma,
   Nie wzywaj imienia Pana Boga na daremno ….. obawiam się, że cierpisz na nerwicę eklezjogenną ..
   ,, Nerwica eklezjogenna to zwykle poważne zaburzenie psychiczne, którego podstawy związane są z religią, dogmatyką, wszelkimi nakazami i zakazami wywodzącymi się z religii katolickiej czy protestanckiej. U chorego powstaje swego rodzaju konflikt moralny – chce być blisko Boga, a jednocześnie odczuwa ogromny strach przed karą za popełniane przewinienia. Nie potrafi rozgraniczyć w swoim życiu, które pragnienia należą do niego, a co robi tylko dlatego, że wymaga tego od niego religia jego kościoła. Chory bardzo często czuje presję bycia dobrym i religijnym, mnóstwo czasu poświęca na modlitwę i praktyki religijne, ale nie odczuwa dzięki temu żadnej satysfakcji ani duchowego spełnienia” …..
   To, podobno da się leczyć.

   • Roma

    @ Luna

    u mnie nie ma żadnych konfliktów, ani wewnętrznych, ani zewnętrznych
    czuję się świetnie, mam pokój w sercu, żadnych problemów ze zdrowiem,
    śpię bardzo dobrze, nie mam żadnych lęków,

    a wszystko dlatego, bo zawierzyłam moje życie Chrystusowi i On mnie prowadzi

    czego życzę Tobie i wszystkim zagubionym,
    którzy szukają drogi wyjścia z tej ciemnej studni,
    w którą Marek już wpadł głęboko,
    ale każdego z antychrześcijan czeka to samo,
    dziś bez komuni z Chrystusem i bez sakramentów
    nikt nie da rady z demonami
    co widzicie wszyscy na przykładzie Marka

    • Roma

     aha uzupełnię jeszcze

     dla mnie było oczywiste już ok 3 lat temu i pisałam to na tym forum,
     że ten blog zmierza do upadku
     Marka prosiłam o zaniechanie kontaktów z osobami, które są opętane demonicznie
     ci wszyscy uzdrowiciele, jasnowidze, a ten keshe to typowe wcielenie diabła
     a nano dełko to decydent demoniczny z wprost piekła rodem
     zniewolenie / opętanie to jest proces stopniowy, dla ofiary niezauważalny, dlatego inni widzą, ale Marek nic nie widzi u siebie
     mam wiele dowodów na moje starania, od ok trzech lat, w tym maile do Marka
     powtarzam, tylko sakramenty dają ochronę przed demonami
     to jest ostateczna rozgrywka między Ewangelią i jej zaprzeczeniem ( JP II)

    • Luna

     A, dziękuję … jednak ja nie czuję się zagubiona w ciemnej studni …. ani nie widzę wszędzie demonów ….
     uważam, że każdy ma swoją drogę, którą musi przejść od ciemności do światła … i nie wie jak długo ona ma trwać, bo przecież nie wiesz kiedy do niego dojdziesz, i nie wiesz czy inni też dochodzą w tempie równym twojemu, może szybciej dostrzegają te przebłyski latarni, szybciej wiedzą którędy iść, może nie zbaczają z drogi, żeby nasycić zmysły ciekawością czającego się w innych korytarzach nieznanego, a może wręcz przeciwnie, idą o wiele dłużej i dopiero przy samym końcu, przed wyjściem z labiryntu, pokonawszy go niemal na czworakach, macając drogę przed stopami …. światło ich poraża … i wtedy zostają już tylko dwa kroki by dać się wchłonąć przez jasność oczyszczającą, podnoszącą z kolan, obejmującą ciepłem, dającą wytchnienie po podróży ….. ale ty wciąż nie wiesz kiedy dojdziesz, a jedyne czego jesteś pewien to fakt, że zrobisz to …. na pewno …

    • Roma

     @ Luna

     oczywiście, że każdy ma swoje tempo i różne są drogi
     ale …
     wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
     Marek + reszta „poszukiwaczy mocy” idą w ODWROTNYM kierunku
     kuszeni mocą nadprzyrodzoną i wiedzą tajemną
     niektórzy sprzedają swoje dusze diabłu za to by pożyć sobie tutaj
     a potem śmierć wieczna i potępienie
     tylko Chrystus to droga do życia wiecznego

    • Luna

     Każdy ma swoją drogę …..
     ,, Tak więc żyj w zgodzie z Bogiem, czymkolwiek On ci się wydaje, czymkolwiek się trudnisz i jakiekolwiek są twoje pragnienia, w zgiełkliwym pomieszaniu życia zachowaj spokój ze swą duszą. Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat. Bądź uważny. Dąż do szczęścia. „

 • Vismaya

  Czy Donald Trump jest świadomy tego
  co się na tym blogu wyprawia na jego temat?

 • Piotr Bein.

  Rządu USA niech se przejmuje a ty Podlecku zdaje się że znów zapomniałeś przyjąć leków.

  • gość

   Nie chodzi o leki ale o uniknięcie odpowiedzialności za wcześniejsze publikacje.
   Ale czy udawanie wariata wystarczy?

 • Majestic

  „ks. dr hab. Piotr Natanek o szczepieniach”

  mk studio https://www.youtube.com/watch?v=dXQrgsys1cU

 • Xellos

  Niedługo na NIEBIE ma się ukazać tzw GWIAZDA DAWIDA…. tfu… KORONA DAWIDA…. tfu… TRZY KORONY bo jest TRZECH KRÓLI…..
  .
  i co wtedy zrobicie ludziska?
  .
  Proponuję każdemu odpowiedzieć sobie na to pytanie….
  .
  Teraz jest okres jeszcze KRÓTKICH KOLEJEK…. na „hitlerowskich kierunkach”… ;D
  .

 • Xellos

  Zaoceaniczna delegatura brytyjskiego (biblijnego) NIERZĄDU uchwaliła właśnie „prawo”
  .
  jakie jest KAMIENIEM MILOWYM we wprowadzaniu
  .
  PLANETARNEJ DYKTATURY NAZISTOWSKIEJ/ ŻYDOWSKIEJ
  .
  znanej też jako PRAWA NOACHICKIE czy NWO (też AGENDA 2030)….
  .
  bo to czym się gawiedź onanizuje czyli najnowszy „dekret” dumba
  .
  pozwala na podstawie FAŁSZYWYCH OSKARŻEŃ także za tzw „domniemanie”
  .
  OGAŁACAĆ tzw WROGÓW NAZIZMU (dawniej LUDU) z CAŁEGO ICH MAJĄTKU
  .
  .
  Ten „dekret” jest ROZWINIĘCIEM żydowskiej polityki ZAWŁASZCZANIA ŚWIATA
  .
  pod pozorem jego WYZWALANIA z „ubóstwa” od „dyktatorów”…. „niesprawiedliwości społecznej”…
  .
  czy „uszlachetniania” tzw „demokratyzującymi” dany teren wojnami…..
  .
  .
  A to że owa HITLEROWSKA BESTIA próbuje POPRAWIAĆ SWOJE światowe IMAGE poprzez ODRZUCENIE OGONA tj odcinanie się od już im zbędnego syjonistycznego motłochu…… cóż… o tym nawet w PLANIE ŻYDA PIKE STOI… iż syjonistycznego murzyna ZGŁADZI nowy sanhedrynowy piętaszek…..
  .