Satanistyczne zbrodnie światowych elit. Dlaczego polski wymiar sprawiedliwości chroni Polańskiego?

Przedstawiam nasz pierwszy program o tzw. Pizzagate. Od momentu jego nagrania wyszło kilka nowych, bardzo ciekawych spraw, ale te zostawmy na kolejny odcinek.

Dr Zbigniew Kękuś o Pizzagate i Romanie Polańskim.
Satanistyczne zbrodnie światowych elit.
(OSOBY WRAŻLIWE NIECH RACZEJ
NIE OGLĄDAJĄ TEGO MATERIAŁU)

Link: http://dai.ly/x56bd9d

Na kanale YouTube znajdziecie tylko wstęp do tego programu (link), bowiem są przypadki, że filmiki nt. Pizzagate były usuwane, o ile to nawet nie spowodowało zablokowania całego kanału. Jest to dowodem na to, że afera jest bardzo groźna dla osób wpływowych – w USA, ale nie tylko. Pizzagate ujawnia powszechną w tzw. „elitach” pedofilię i satanistyczne mordy rytualne. Umoczeni są w nią m.in. politycy, wymiar sprawiedliwości, dziennikarze i artyści. Dlatego też jest o niej niemal całkowicie cicho w mediach, a jeśli ktokolwiek coś mówi, to prezentuje ją jako tzw. „fałszywe wiadomości” (false news).
Wprowadzenie tej terminologii ma pociągnąć za sobą konsekwencje prawne – platforma reklamowa Google już wykluczyła szereg bardzo popularnych portali w USA.  Zauważcie, że w Polsce w praktycznie żadnym programie telewizyjnym, radiowym, w żadnej gazecie o większym nakładzie nie pojawiły się szczegółowe informacje nt. tej afery? A jeśli już to w kontekście „fałszywych wiadomości”. Czyli co? Za naszymi mediami, politykami, artystami itp. także stoją pedofile – sataniści? Czyżby polską polityką także zarządzał powszechny szantaż?

Miejmy nadzieję, że administracja Donalda Trumpa weźmie się za tego raka, który trzyma w swoich kleszczach wszystkie znaczące osoby. Że odpowiedzialności karnej zostaną pociągnięci ci zbrodniarze m.in. obdzierający ze skóry małe dzieci i pijący ich krew. Pedofile, kupujący dziecko na zaspokojenie swojego zboczonego gustu.
Pamiętajmy, że w USA i Wielkiej Brytanii co roku ginie bez śladu prawie milion dzieci! A w Polsce też zaczyna być to coraz bardziej powszechne, wystarczyło by się przyglądnąć ile dzieci jest sprzedawanych na zachód…

44 komentarze Satanistyczne zbrodnie światowych elit. Dlaczego polski wymiar sprawiedliwości chroni Polańskiego?

 • Tomex

  Wszystko ustawione przez spuściznę Templariuszy, czyli satanistycznych Jezuitów, różnej maści syjonistów, szczególnie satanistów marano vel Triad Claw 13:13
  W Polsce potrzebują teraz marionetek PIS zeby tworzyć iluzje pozytywnych zmian dla motlochu, a w USA wylansowali Trumpa z tej samej przyczyny.

  Czego teraz potrzebują do tej swojej kolejnej jezuickiej rewolucji? Oczywiście zamieszania i nienawiści na wszelkich poziomach.
  Metody doprowadzania do takiego stanu zawsze te same

  Żółty
  Czerwony
  Niebieski

  „podpalimy miasta”

 • Tomex

  Jeden z głównych piewców NWO, Henry Kissinger głównym doradcą Trumpa ds. polityki zagranicznej 🙂
  Dobra informacja na otrzezwienie dla tych z gilem pod nosem albo brakiem szarych komórek odpowiedzialnych za kreatywne myślenie.
  Oj bedzie sie działo
  „Templarianie13:13” przyspieszaja

 • nina

  —– FINANSE ŚWIATA -https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/usa-finansjery/okupacja-systemu-swiatowego/

 • fgh

  Chronią? Nie chronią. Po prostu przestępstwo się przedawniło wg prawa polskiego. Gdyby go wydali, byłoby to nadużycie prawa i precedens na przyszłość.

  • Admin

   Cholera, nie wiedzieliśmy że ten gwałt nastąpił w Polsce!

  • Mariusz

   Skoro Polański ma polskie obywatelstwo, to nie wolno wydać obywatela jeżeli w innym kraju może być większa kara za przestępstwo.

 • Prusu

  jako że lubie sobie czasem w coś zagrać dla rozrywki, grałem w produkcje EA (electronic arts- nie do konca ale jako wydawca i pod ich szyldem Star Wars Battlefront. Bedac niesamowicie sfrustrowany dzialaniem serwerow i polityka owej firmy (0 odpowiedzi na wszelkie zgloszone problemy i bugi), napisalem na oficjalnym ich forum. DO NOT BUY EA GAMES, they r jewish thiefs, boycott their products. Po czym odswiezalem strone. Po pierwszym odkryciu posta przez kogos moj komputer zostal wylaczony, tak po prostu, pach nie ma. Napisalem tez do naszego zasranego rzadu. Jako ze chcialbym cos robic dla dobra innych a przy tym musze poki co niestety żreć i pic chcialem stworzyc pewna inicjatywe. Zaden brudas zydowski sie nawet nie raczyl odwezwac spierdalaj albo po prostu „mamy juz takie sluzby” (jasne…) Jestem niesamowicie sfrustrowany calym swoim bytem bo przez czas ktory tu spedzilem tylko jedna osoba na okolo 40 cos zrozumiala co mowilem (mowa o najblizczych i tlumaczenie im to co wiemy) Wkleje wam to co pisalem moge to robic za darmo ale poki co nie jestem na tyle rozwiniety zeby odpuscic sobie pewne „funkcje” cielesne, mniejsza o to.

  Witam.

  Chciałbym z pomocą Państwa wdrożyć swój pomysł.

  Proszę potraktować wiadomość całkiem poważnie.

  Od początku.

  Jestem Człowiekiem który nie jest szczęśliwy z prac oferowanych ogółowi społeczeństwa. Nie jest to w żadnym stopniu wywyższanie się.. otóż dostępne zawody nie spełniają oczekiwań jakie stawiam współczesnemu Obywatelowi.

  Niniejsza wiadomość jest swoistą ofertą samego Siebie.

  Otóż chciałbym stworzyć stanowiska pracy które w zasadzie będą Państwowym etatem, mianowicie nazwiemy je : Opiekun przestrzeni publicznej.

  Na czym to miało by polegać…

  Nie załączę żadnych filmów tudzież zdjęć, ale każdy z nas wie, iż jednym z najważniejszych dóbr nowoczesnej cywilizacji jest czystość którą owa cywilizacja może stworzyć w ramach swojego jestestwa.

  Szereg miejsc należących do Narodu jak: Lasy Państwowe, Parki Krajobrazowe, ostatecznie parki miejskie i chodniki są „zasyfione”, nikt się tym tak naprawdę nie zajmuje i nie oszukujmy się… służby przeznaczone do „zabezpieczania” czystości w takich miejscach nie istnieją.

  Na ten przykład proszę się przejść się do lasu i „odkryć” składowiska śmieci. Jest tego mnóstwo i nikt nie zwraca na to uwagi, a jako Państwo które ma być przykładem dla innych, powinniśmy zająć się podstawową rzeczą jaką jest sprzątnięcie otaczającej nas rzeczywistości, jak i też wpływ na społeczeństwo, tak abyśmy wszyscy weszli w nowy Wiek będąc Godnymi OBYWATELAMI.

  Chciałbym również, aby była to pierwsza w Kraju PRACA, która nie będzie rozróżniać stanowisk względem do zarobków. Była by to pierwsza Państwowa inicjatywa w której prezes zarabiał by jednakowo z szeregowym pracownikiem. Dlaczego?… Otóż dlatego, iż każda istota wkładająca swoją pracę w celu rozwoju cywilizacji w której prosperuje, zasługuje na jednakowe traktowanie.
  Pracownik wyrabiający podstawowy towar jest równie potrzebny jak sprzątaczka która dba o czystość, tak aby ludziom pracowało się lepiej. A dlaczego prezes miałby zarabiać tyle samo co „podstawowi” pracownicy…? Dlatego że wchodzimy w nowy wiek i dbałość o jednostkę powinna być podstawą CZŁOWIECZEŃSTWA które reprezentujemy.

  Zwięźle.

  Podstawa pracy:

  W całym tym zagadnieniu pragnę uwzględnić własną chęć poznawania jak też działania na rzecz ludzkości. Dlatego owa PRACA miała by mieć charakter… nazwijmy to… przygodowy. Podstawowa jednostka miała by za cel (przede wszystkim) sprzątanie terenów należących do Państwa (Lasy, parki, tereny wokół rzek itp itd). Wszytko było by zgłaszane i monitorowane przez centrum zarządzania do tego przeznaczone.

  Przykładowo.

  Jedziemy sprzątać rzekę „Świder”. Podstawowa grupa pracowników bierze się za ciężką pracę. Idziemy wyznaczonym szlakiem, po drodze zbieramy wszystkie śmieci do worków. Danego dnia, załóżmy sprzątamy odcinek 5 km ze wszystkiego co znajdziemy. Całość pakujemy w worki które (CO WAŻNE) zostawiamy w miejscach przy drogach oznaczonych dokładnie za pomocą map i systemu GPS, tak aby następne służby odbierały „towar” w wyznaczonych punktach. Sprzątanie jest (nie ukrywajmy) bardzo ciężką pracą.

  Istotną kwestią całego przedsięwzięcia jest , nazwijmy to wybiórczo: „propaganda”.
  Reklamy w internecie bądź telewizji (nie zdradzę na tym etapie koncepcji), portal internetowy na którym poszczególne regiony mogły by zgłaszać chęć sprzątnięcia jak i promocji własnych terenów, zgłaszanie przez Obywateli miejsc składowania śmieci, ogólno-państwowe zestawienie obszarów które kwalifikują się do sprzątania.

  Oprócz kwestii sprzątania, drugą najważniejszą funkcją w/w czynności było by nauczanie społeczeństwa podstawowych zasad współżycia i tworzenia czystej przestrzeni nas otaczającej.

  Będąc obywatelem Rzeczpospolitej Polski, chciałbym się obudzić w Państwie z którego, każdy Obywatel będzie dumny jak też będzie mógł czynnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość.

  Bardzo proszę o rozpatrzenie mojego obywatelskiego odzewu i jednoznaczną odpowiedź odnośnie mojej oferty.

  Pozdrawiam.

  Z Poważaniem.

  Prus Łukasz.

  PS. Jest to jedynie zarys wizji jaką posiadam. Pisząc nie zdradzę całej koncepcji, a myślę że wokół owego pomysłu można stworzyć podwaliny czegoś naprawdę wielkiego.

  • łajza

   Prusu – chyba jesteś dzisiejszy, a wczoraj się urodziłeś.

   Dokładnie taką koncepcję wdrażali, circa 100lat temu, żydki marks, engels i lenin w carskiej Rosji.

   Jeżeli nie wiesz czym się to skończyło, to musisz sobie sam poszukać.

   • Prusu

    Nie wiem jak 5,6 etatow mialo by miec cos wspolnego z ich tworem. Co do ponizszego: jaka dywersja… I gdzie te sluzby. Od 20 lat w tych samych miejscach w ktorych spaceruje leza te same smieci. Gdzie te sluzby pytam. Z wolontariatu rachunkow nie oplace rodziny nie wyzywie. Nie na co stzepic klawiatury. A jak free energy chcecie male to prosty film na yt. Wiatraczek do tego neodymki to podpiete pod nawet zwykle dynamo rowerowe przetwornik ac dc z rgulacja napiecia za kilka zl i macie darmowa ladowarke do tel albo i czegoswiekszego. Cya

  • Bon Ton

   O czystośc lasów proszę się nie martwić bo są od tego służby i okupacyjne prawo twardo egzekwowalne…. Proszę raczej skoncentrować swą energię i dociekliwość nad badaniem afer korpucyjnych bo prokuratura sama nie da rady…. proszę też patrzeć na ręce rządzącym i sprawdzać wszystkie ustawy które mają iść pod przegłosowanie w sejmie…. tam potrzeba wolontariuszy i to z głową na karku…. proszę się wybrać na sesje rad miast oraz na sesje sejmików wojewódzkich… tam jest wiele do odkrycia, i do uporządkowania…. bo przez nikogo nie kontrolowane władze samorządowe robią co chcą…..
   To co Pan proponuje Panie Prusu to jest dywersja wg mnie, odwrócenie naszej uwagi do spraw istotnych…. niech Pan zaproponuje dyrektorom wszystkich szkół aby uczyli młodzież sprzątać…. my natomiast dorośli ludzie koncentrujemy się na poważnych sprawach, nad którymi nikt nie panuje…. i których NIKT nie kontroluje bo RZĄD robi co chce!!!!

 • Ania

  Jeszcze jeden cytat z bloga powyżej.
  Nie ma czegoś takiego jak plan Himmlera ?
  Wystarczy zapoznać się z wypowiedziami oskarżonych w procesach Norymberskich i porównać je z sytuacją geopolityczną na świecie , a otrzymamy obraz planu Himmlera .Z wielkim namaszczeniem o planie powojennym opowiada Rudolf Hess ten sam który pertraktował z Anglikami lub wypociny Geringa sam Albert Speer zachwyca się dalekosiężnym planem . Głównym założeniem była destabilizacja i doprowadzenie USA do upadku finansowego i udało się , chaos militarny rozbicie aliantów także sukces ,obalenie wartości religijnych i umocnienie islamu bez komentarza . Zastanawia mnie tylko jeden punkt zmiany klimatyczne w jaki sposób naziści mogli się o tym dowiedzieć głosząc tezę iż podczas Wielkiego Misterium czy Wielkiego Otwarcia nawet pogoda będzie im sprzyjać , to na pewno przenośnia i moja interpretacja jednak takie słowa padły .
  Interwencja Francji na Mali przeciw Islamistom czy eskalacja nastroi anty niewiernym czyli słowa Himmlera -brudasy będą nasza armią – nie napawa optymizmem .
  Jesteśmy skłóceni , zadłużeni , pozbawieni złudzeń , tożsamości narodowej .Oto właśnie chodziło , to Himmler przekazał swym paladynom moim skromnym zdaniem wypowiadanym po raz kolejny
  Wunderwaffe=Plan Gospodarczy i obym się mylił .
  Autor: Darek

 • Ania

  Upadek
  Z pamiętnika 1984 – Jarecki -Rogowiec .
  Jak zwykle gdy nie miałem nic do roboty włóczyłem się po okolicy , jak magnez przyciągał mnie Rogowiec .Tym bardziej teraz gdy znaleziono tam te trupy .Spotkałem Jareckiego przy ujęciu wody dla Głuszycy w Grzmiącej , stał zapatrzony w taflę wody – to takie proste jeden pojemnik i wszyscy nie żyją już raz tak zrobili wielu mieszkańców wtedy zmarło – faktycznie w 1944 miało miejsce zatrucie wody zmarło przeszło 250 osób , winą obarczono polskich bandytów .- był coraz bardziej wyniszczony zapadnięty w sobie .Gdy ruszył w kierunku szczytu ruszyłem za nim za plecami mieliśmy panoramę Riese .Zatrzymaliśmy się w miejscu gdzie teoretycznie Amerykanie przejęli akta i plany podziemnego miasta .Czołgi por Allana zatrzymały się w Mezi Mesti czyli 11km od Riese .Wśrod nich był mój ojciec to tak na marginesie .
  -Zobaczysz , ponieważ dożyjesz mnie już nie będzie , a oni tu powrócą . Ich plan to 75-80 lat letargu jednak nie bezczynności ich trole wykonają całą robotę . Przygotują misterium , zrealizują ich plany gospodarcze i militarne . Zniszczą struktury społeczne nikt nie będzie słuchał starszych i nikt nie będzie korzystał z ich doświadczenia . Wielki budowniczy to zaplanował i pozostawił testament oraz dokładne plany , wasale i sługi już go realizują .Kościół odgrywa w tym planie nadrzędną rolę .Zobaczysz upadek pyszałków , marionetek w ich rękach , opowiadałem ci o fałszywym złocie o planie pogoni za kosztownosciami odwracającymi uwagę od Nich .Chciwość to ich największy oręż , zobaczysz jak zbrodniarze zostają bohaterami (Mengele został okrzyknięty w Pasadenie ojcem eugeniki i zapłodnień pozaustrojowych nikt nie wierzy tam w jego zbrodnie ) , . Pod pozorem zjednoczenia powstanie Germania , wielka i silna narzuci wolę i plan , odbuduje to co zaniechano w 1945 . Zobaczysz upadek , wtedy już będzie za późno to nastanie czas płaczu i trwogi gorszego niż ten ostatni .
  Jak zwykle nic nie rozumiałem dopiero po latach gdy na nowo czytam pamiętniki wracam myślami w tamte czasy ogarnia mnie zdziwienie i zaduma kim był i jaki był cel jego bytowania w moim życiu i rodzi się pytanie -w jaki sposób był w stanie opowiadać o rzeczach , które teraz się dzieją ?
  Autor: Darek http://moje-riese.blogspot.com/2012/04/upadek.html

 • Ania

  Może warto poczytać Kwietnia ?
  Wydawał mi się za bardzo odjechany, ale….
  Ostatnie wydarzenia…
  http://moje-riese.blogspot.com/

 • nina

  —WYBUCH !! w samolocie przewożącym CHÓR ALEKSANDROWA !ze strony WPS -https://www.youtube.com/watch?v=ioMm9J5mNR8

 • 8

  A o demonach na usługach których jest całe to towarzystwo, ani słowa. Skoro Marek zna tezy stawiane przez Davida Ickea, to musi wiedzieć kogo reprezentuje ród Rothschildów. Wyduś to wreszcie z siebie – to nie dewiacje są przyczyną tylko demoniczne gady.

 • Konarski

  26.12.2016 [22:12]
  Nowe informacje ws. rosyjskiego Tu-154: kapitan chciał posadzić samolot na wodzie?
  Uszkodzenia ogona rosyjskiego Tu-154, który runął w niedzielę do Morza Czarnego, świadczą wstępnie o tym, że kapitan chciał posadzić samolot na wodzie – poinformowała agencja TASS, powołując się na źródło w strukturach siłowych Rosji. Czy wierzyć tym doniesieniom? Bardzo możliwe, że już przygotowywana jest wersja dezinformacyjna ws. tajemniczej katastrofy.

  „Nurkowie natrafili na fragmenty samolotu od skrzydeł do ogona. Według wstępnych danych uszkodzenia świadczą o tym, że kapitan chciał posadzić samolot na wodzie” – oświadczył rozmówca TASS. Wcześniej informowano, że znaleziono część ogona samolotu, lecz jeszcze jej nie wydobyto. Są na niej widoczne resztki silników.

 • Konarski

  Łukasz Urban i fałszywa flaga w Berlinie
  https://www.youtube.com/watch?v=dj5M36ePwhc

 • Greg

  Co jakiś czas tam zaglądałem….faktycznie nie działa!

 • Konarski

  Poniższa strona przestała działać
  https://dzieckonmp.wordpress.com

  4 dni temu wklejono tam to – „Nasz cały rząd jest wypełniony kryminalistami, gwałcicielami dzieci, i ich mordercami. Ja o tym mówię teraz. Może nie za długo nie będzie mnie na świecie.”

  I przestała działać

  • Admin

   Bronek chyba usunął treści na blogu. Zobaczcie na zrzut z listopada:

   Dziś treści zawarte w komentarzach jasno pokazują że czas bloga się wyczerpał. Bardzo dobrym podsumowaniem jest poniższy obrazek, fotka dzisiejszych kilku komentarzy i maksymalna ilość poparcia wyrażonego przez czytelników. (…)
   Czytelnicy nie chcą Prawdy usłyszeć, cały czas pragną kłamstwa bo tak się przyzwyczaili żyć kłamstwem przez 45 lat komunizmu i przez 25 lat liberalizmu a zwłaszcza wyróżniającym się w tym okresie 8 lat POlibertynizmu. Wacław napisał i radocha 100 % plusów i jak dużo, Pio0 zaś poprosił o włączenie się do 2 minutowej modlitwy to okazaliście brak akceptacji tylko 1 plusik. Skoro lubicie kłamstwo to nie rozumię po co wchodzicie na ten blog zamiast na Newsweek, onet, wybiórcza czy setki blogów które w nagłówku mają oznakowane iż są najbardziej prawomyślnymi prawicowymi wręcz sama prawda. Skoro wy nie chcecie odejść stąd to ja muszę zamilknąć, albo uciec pod nowy tytuł bloga, bo nie mogę pozwolić aby to dzięki mnie było jeszcze więcej kłamstwa w necie. Dziękuję za ocenę mojej pracy i pokażcie że macie Honor i odejdźcie stąd.

   Proszę zejdźcie z mojego boiska…

   http://web.archive.org/web/20161129183633/https://dzieckonmp.wordpress.com/

 • czaro

  Przyczyna katastrofy Tu154/Soczi – rakieta klasy stinger?

  Pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia wstrząsnął wiadomością o rozbiciu lecącego do Syrii samolotu Tu154 Ministerstwa Obrony Rosji z ośmioosobową załogą, chórem Aleksandrowa, grupą dziennikarzy i ekipą medycznej pomocy humanitarnej na pokładzie.

  Spróbuję zgadnąć przyczynę tej katastrofy. Pozwolę sobie przypomnieć Szanownym Czytelnikom, że po pierwsze uważam się z racji wykształcenia zawodowego i z wieloletniej pracy zawodowej przy badaniu trajektorii statków latających uprawnionym do postawienia profesjonalnej hipotezy.
  Przypomnę jeszcze, że zanim zostało to oficjalnie opublikowane trafnie wskazałem przyczyny katastrof rosyjskiego Airbusa strąconego w październiku ubiegłego roku nad Synajem
  katastrofa-rosyjskiego-samolotu-nad-synajem

  przyczynę rozbicia samolotu German Wings w Alpach –
  http://almanzor.salon24.pl/638417,katastrofa-niemieckiego-d-aipx
  i
  http://newsroom.salon24.pl/638411,katastrofa-airbusa-linii-germanwings-we-francuskich-alpach-nikt-nie-przezyl#comment_10105675

  (w pierwszym swoim komentarzu do tej notki podałem hipotetycznie, że najbardziej prawdopodobne jest samobójstwo pilota)
  oraz podałem, jak dotychczas jedyną zgodną z wszystkimi faktami zarejestrowanymi na przyrządach pokładowych oraz z aerodynamiką, hipotetyczną przyczynę smoleńskiej katastrofy naszego Tu154/M.
  powod-katastrofy-pitot-zawiodl-i-tupolew-przepadl-cz-3-3

  http://bejka.neon24.pl/post/135947,przyczyna-katastrofy-tu154-soczi-rakieta-klasy-stinger

 • sara

  Dlaczego polski wymiar sprawiedliwości chroni Polańskiego?- bo to nie jest polski wymiar sprawiedliwosci tylko ziomkow Polanskiego

 • Xellos

  Mam prośbę do osoby mające kontakt z dziećmi z objawami po Gardrasilu

  Może to się wydać dziwne ale objawy osób z objawami neurologicznymi po tej szczepionce wyglądają dokładnie tak samo jakby w jednym ciele kilka istot walczyło o przejęcie ciała na własność. Jakby w nim oprócz właścicielki było jeszcze kilka upadłych aniołów (upiorów) próbujących zdominować ją… stąd te gorączkowania, paraliże, drgawki…. klasyczny objaw przeciążenia czy spięcia (zwarcia) czakr….

  Więc jak macie kontakt z taką osobą a lekarze i tak was będą zlewać to może pora żeby na dziecko jakiś „szaman spojrzał…. i zwrócił ciału jego przypisaną mu duszę”… niech przynajmniej je obejrzy…. bo z własnych doświadczeń wiem iż te byty w podobny sposób atakują.

  PS.
  Bo jak nie jest problemem zrobić płyty CD…. nośnikami DEMONICH WPŁYWÓW… tak dla tych zjebów nie jest problemem dodać do szczepionek trochę OBCEGO DNA odpowiednio podrasowanego judaistycznymi modłami by AKT ZASZCZEPIENIA się równał OFIAROWANIU DEMONOWI KOLEJNEJ DUSZY.

  • Przem

   Jakiś egzorcysta czy jasnowidz doszedł do podobnych wniosków. Ciekawe czy już tak nasze szanse spadają, że po urodzeniu możemy zostać opętani, przejęci. Zwykle działa to w dwie strony jakaś furtka się powinna otworzyć. Czy to ta zmiana systemu czakr i jedna czakra główna ?

   • Xellos

    Nie wiem nic o czakrach dla mnie to kolejna „płaska” wkrętka….

    Co zaś do opętań teraz się przewalają naprawdę potężne energie…. Mało kto wie iż żydki od sierpnia w całości jako cały Naród starają się złożyć w ofierze swojemu mzimu yahwe…. Część tych usiłowań udało się rozbroić czy odwrócić efekt czarów ale…. By się na pewno Chrześcijaństwo NIE ODRODZIŁO….

    a wystarczy iż cel będzie miał „punkt zaczepienia” dla demonich energii, jakąś wspólną wibrację czy jakiś „poświęcony” bibelot w obejściu i już jest problem….

    Bo nawet jakbyś „srał 24/24 ” to i tak wszystkiego i nie wyłapiesz i z braku mocy nie przerobisz…. zwłaszcza jak co chwilę bałwany medytują „dla pokoju” czyli KU WYWOŁANIU WOJNY czy jak teraz żydki sobie zrobiły chanuke w czasie bożego narodzenia by kraść i nicować energią wydzielaną przy tych modłach.

    Walka trwa tylko jakoś w niej „rycerzy chrystusa” nie widać…. w gębie są mocni, we wklejaniu obrazków i cytatów też gorzej jak trza stanąć w polu… Wtedy od razu skomlą „o przebaczenie” pod nogami maryjno-jezusowego demona nadstawiając tyłek…

    • Przem

     Można uiszczać znaczeniu, łączyć z rozwojem duchowym albo po prostu być świadomym ich istnienia. Medytacja czy też modlitwa z dobrą intencją nie mogą być wykorzystane do zła. Ciemność nie może wykorzysta światła, ono jest trwałe i niezachwiane.

     Często spotykam w twoich wypowiedziach jakąś ciekawostkę ale tak przykrywasz to nie logicznością, często informacją na przekór, jakbyś oponował wobec wszystkiego. Czasem próbuje poznać Twój punkt widzenia, bo nie oceniam nim nie przeczytam całej wypowiedzi. Jednak nie dajesz wytłumaczenia nie ma tam początku i końca (chociaż ludzie pytają). Mimo wszystko fajnie coś Twojego przeczytać daj tylko innym szanse – napisz to przejrzyście.

     Niech Chrześcijaństwo się odrodzi, niech nauki Chrystusa staną się codziennością, a ludzie zaczną kierować się miłością. Zwłaszcza do tych bezdomnych, uzależnionych…
     Gdzieś wyżej pisali, że to bez sensu im się nie pomaga, że trzeba emigrować wyżej. To tu na tej płaszczyźnie. planecie wymiarze wszystko co uczynicie powiecie wszystko ma wartość.
     „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” Mt 25, 40

    • Xellos

     A co tu rozumieć…

     1. jest zapowiednia o odrodzeniu się chrześcijaństwa, z Polaka jaki ma do tego rządzić całą planetą

     2. ona jest kością w gardle wielu smakoszy pizz jacy postanowili mimo politycznych różnic nie dopuścić do jej spełnienia a przynajmniej swoje cielsko osadzić na tronie (patrz kfaczyński potomek judasza mieszka)

     3. w tym planie jak i wielu innych przeszkadzają tubylcy, tym że ISTNIEJĄ więc od rządu grubego przewału Polacy są albo uśmiercani przez „zreformowany” zus czy „służbę zdrowia” czy wypychani za granicę…. wszystko by zwolnić Polskę jako nowe kanaan dla nazi….

     4. ale te czynniki nie wywołały masowej migracji więc postanowiono wymordować tych jacy nie chcą wyjechać…. temu miała służyć prowokacja berlińska jaka w połączeniu z dzisiejszą i wrzaskiem „doinformowanych” o „polskim isis” miała doprowadzić do kolejnych rozbiorów Polski i powołania 4 wersji raichu zwanej judeopolonia….

     5. w międzyczasie by się WSZYSTKO POWIODŁO trwają o to modły ze składaniem kaanitów demonom włącznie, takie halal na żywych i nieświadomych tego goim czyli CAŁYM POLSKIM NARODZIE

     6. te działania skutkują „modłami” i przyzywaniem żydowskich bożków czyli DEMONÓW by POŻARŁY „świat Polaków” jak i ich samych dając w zamian żydkom i polską ziemię we władanie jak i ich tożsamość

     7. to co w pkt 6 to jest ta WALKA DUCHOWA czasów ostatecznych… to czy jesteś za Chrystusem czy za maryjno-jezusowymi demonami jakie staraniem kleru i różnych przechrzt starają się opanować cały świat i POŻREĆ WSZELKIE DUSZE…

     8. walka jak wiadomo wyzwala energię i tę energię demonią czuć… a akcje takie jak z gadrasilem mają być próbą podstępnego ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI i oddania jej na pastę żydowskiego bożka zwanego yahwe/ yehowa czy też u katoli maryjka / aryman a u skandynawów Hel… czyli takiemu zombiakowi o niewyjściowym oddechu i trędowatej strukturze ciała.

     Nie wiem co tu kombinować….

 • PanSmetek

  Ludzie suwerenie .Musimy I prosto w slepia powiedziec.W POLSCE NIE BEDZIE ZADNEGO porzadku swiatowego.Przemoc wladzy na suwerenie
  ODBIJE SIE CZKAWKA nas wszystkich.A WTEDY NIE BEDZIE ZADNEGO MILOSIERDZIA wzgledem ;wladzy czy bizmesmenow z piekla rodem.
  ………………KONIEC PASOZYTOWANIA NA NARODZIE………DOSC

 • Ania

  Egregory słabną.
  Stworom brakuje energii.
  Stąd rzucają się na wszelki rodzaj „karmy zastępczej ” , którą i przedtem lubili.
  Ale teraz to chyba warunek przeżycia !

  Trzeba pilnować dzieci !

 • Stop NWO

  Donald Trump, prezes elekt płytkiej amerykańskim stanie, będzie miał łańcuch szarpnął przez stan głębokiego jeśli próbuje zapobiec ostatecznej takedown z Khazarian mafii, w tym zbrodniarza wojennego Beniamin Netanjahu, Pentagon i źródeł agencji powiedzieć.

  Takedown wchodzi obecnie w fazę porządkowe, źródła Pentagonu powiedzieć. „Ostatni bastion Cabal jest zdecydowana podziemna baza na lotnisku w Denver, został poprowadzony przez kontyngent USA, Rosji i innych wojsk, ocierając się jest w toku z kilku nalotów”, źródła mówią. W innej pracy „100.000 dzieci i niewolników seksualnych zostały wyzwolone z podziemnych baz Getty Center w Los Angeles”, dodają.

  Południu Chile został uderzony przez broń trzęsienie ziemi w zeszłym tygodniu, aby „wstrząsnąć nazistowską enklawę w Bariloche i Patagonii w ogóle”, mówią.

  Khazarian ostoją Izraela jest teraz także pod bezprecedensowym ataku, co widać przez przejścia w rezolucji ONZ potępiającej ich nielegalną budowę osiedli na Zachodnim Brzegu. 14-0 oceniany ONZ, wstrzymując się z USA, doprowadzi do większej rezolucjami ONZ mających na celu wymuszenie, że nieuczciwe naród zgodzić się na rozwiązanie dwóch państwa do kwestii palestyńskiej, wiele źródeł zgadzają.

  Zabójstwo ambasadora Rosji do Turcji i Downing rosyjskiego samolotu nad Morzem Czarnym przez Izraelczyków dał Rosji zarówno autorytet moralny i podstaw prawnych do wykonywania sankcji ONZ wobec Izraela i zamontować prawdziwy globalnej wojny z terrorem, przechodząc po ISIS / aktywa Mosadu na całym świecie, źródła Pentagonu powiedzieć.

  W próbie walki z ruchu, zbrodniarz wojenny Netanjahu wysłał szef Mossadu odwiedzić Donald Trump i dostał go wydać oświadczenie, byłby zawetował rezolucję przeciw Izraelowi. Jednak z Khazarian bazowa w Denver otar obecnie, Khazarians nie mają już zdolność wojskową do narzucania swojej woli rządu USA, źródła Pentagonu pamiętać.

  Pozostałe środki Khazarian w CIA przygotowują na masowe czystki przez Trump frakcji Bush, źródła CIA powiedzieć. Zreformowana CIA zakończy wszystkie ataki drone i Leków loty, a skupi się na ludzkiej inteligencji (humint), a także biały wywiad (OSINT), źródła mówią.

  Przyjaciół Izraela jest teraz oczekuje się stawić czoła / Grunt / blokady morskie powietrze oraz inne działania w celu zmuszenia tego państwa do zgodne z prawem międzynarodowym, Pentagon i źródeł agencji zgadzają. Reżim Khazarian w Arabii Saudyjskiej będą również zmuszone do końca jego różnych praktyk barbarzyńskich, mówią.

  Dodatkowe środki bezpieczeństwa zostały podjęte przez Donalda Trumpa rosyjskich najemników i sił specjalnych wysłanych do rozbrojenia broni nuklearnej w Nowym Jorku, w pobliżu Białego Domu, Pentagonu źródła mówią. Jedna broń jądrowa pod Waszyngtonie została już rozebrana, dodają.

  W Khazarians planują również przeciwdziałać atak tworząc poważny kryzys finansowy, wielu źródeł, w tym z rodziny Rothschildów, zgodzić. Oto co konto na Twitterze rzekomo pochodzić od baronowej Hanna de Rothschild, córka barona Jacob de Rothschild, miał do powiedzenia na temat nadchodzącego ataku:

  „BSS De Rothschild @BssDeRothschild 14 時間 14 時間 前 Jego będzie strasznie ponura roku do USA w roku 2017. Brak pracy, hiperinflacji, więcej długu i impeachmentu. Merry Christmas głupcy! ”

  Ona jest również wykonywania wielu grożenie śmiercią Trump i musi być zdjęty, źródła CIA powiedzieć.

  Atak finansowy, który będzie szybko przyspieszać w Nowym Roku, już zaczęła się

  https://benjaminfulford.net/

  • Przem

   kolejne groźby przypomnę, że to 25 grudnia miało być załamanie finansowe. Co do reszty czas pokaże. Nie sposób zweryfikować.