Satanistyczni mordercy w krakowskiej policji?

Wpis był blokowany przez żydowskich parchów, wsadzam jeszcze raz.

Uwaga, proszę o szczególną ochronę dla mnie dzisiaj w nocy. Właśnie odkryłem, że istnieją więzienia, gdzie trzymają dusze – pokazują się jakby za szkłem. Może nam się uda je uwolnić wspólną medytacją? Wahadełko pokazuje mi, że jest 5 takich więzień na orbicie 9794 km, chyba na jakichś satelitach. Stworzono im tam hologramy – oni myślą, że nadal żyją! Najgorsze jest to, że te hologramy zawierają najgorsze żydostwo jakie było na Ziemi. Musimy te satelity rozwalić! Bardzo proszę, skupmy się 7 milionów 867 tys 800 dusz ludzkich. Najstarsza jest trzymana przez 568 lat!

Usuwając ciemne energie w moim mieszkaniu i garażu stwierdziłem, że jest coś ich za dużo. Sprawdziłem na nanowahadełku – w garażu mordowane były dzieci! I to nie jedno, dwa, ale 6800!
Oczywiście, nie w tym świecie, w jakim jestem, tzn. holograficznym odwzorowaniu, ale w rzeczywistym świecie 5D, gdzie mnie nie ma, i jak sprawdziłem żydomasoneria opustoszyła całe osiedle w promieniu 500 m od mojego mieszkania!
Kolejnym krokiem było sprawdzenie kto dokonał tak strasznego rytuału. Otóż inicjatorem był policjant, mjr. Stanisław Pukudowski, jednocześnie agent Mossadu w krakowskiej policji. Nanowahadełko podało, że w rytuale wzięło udział jeszcze 4 osoby – także policjanci. Zlokalizowałem gdzie pracują – wyszło, że w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, w budynku głównym na 7 piętrze, tam gdzie mnie kiedyś katowano. Nanowahadełko pokazuje, że w tej komendzie pracuje ogółem 79 żydosatanistów i wśród nich jest tylko dwóch nie-oficerów.

Idąc dalej tym tropem stwierdziłem, że w krakowskiej policji pracuje 2525 żydosatanistów – jest to ok. 30% całej krakowskiej policji! Tak pokazuje mi nanowahadełko, a starałem się uzyskać dobre połączenie z Kroniką Akaszy. Myślę, że warto by przesłuchać Pukudowskiego i jego towarzyszy, gdyż w jego tajnym lokalu powinna być listy wszystkich żydosatanistów, nie tylko w policji, ale i wojsku, wśród lekarzy, w Urzędzie Miasta, na uczelniach itd. Ma też stosy raportów. Nanowahadełko pokazuje mi adres na u;. Brodowicza na skrzyżowaniu z Sowińskiego, budynek z pofałdowanym dachem. Pokój jest 5 m 50 cm pod podłogą piwnicy. Tam też jest mordownia.

Jeśli chodzi o Kraków, to proszę wszystkich Avatarów o zneutralizowanie kolejnej centrali ataków psychotronicznych i skalarnych – tym razem znalazłem O3 Business Kampus – środkowy budynek, piętra 6 i 7. Pracuje tam ok. 250 ludzi i mają groźny dla życia mieszkańców tej dzielnicy emiter fal skalarnych i wysysacz energii i jeszcze kilka urządzeń. Szefem operacji jest wojskowy  płk Tymosz Tchórzewski. Nanowahadełko podało, że jest on m.in. wykonawcą wyroku na Monice Olejnik. Jest tam 68 innych morderców. MEDYTACJĄ POINFORMUJMY DUSZE TYCH LUDZI, ŻE CZYNIĄ ZŁO.

Informacja dla Prezydenta Rosji Władimira Putina – Myski, k. Nowosybirska, ul. Chkalova / Chapayeva – trzy niebieskie budynki. 4639 karakanów pracuje nad nowym typem broni radiologicznej. Całe miasto jest pod masońskim zarządem, tylko 13% nie pracuje dla nich. Nanowahadełko wykazuje mi inne miasta masońskie: Teteya, k. Jerbogaczon, Gubisnky i Purpe, Inarigda, Sentyabr’skly i Kut’-Yakh.

103 komentarze Satanistyczni mordercy w krakowskiej policji?