Satanizm, pedofilskie orgie seksualne i mordy rytualne na dzieciach.

Uwaga: dostałem dobrze ponad setkę próśb o przebadanie wahadełkiem. No, niestety nie jestem w stanie tego przerobić, tym bardziej, że nie odbywa się to bez obciążenia mnie i w rezultacie już kilka razy musiałem sięgać do pomocy egzorcysty. Nauczyłem się już w miarę dobrze oczyszczać pomieszczenie, ale nadal jestem początkujący, więc wybaczcie … Niemal każdy ma takie zdolności – w mniejszym lub większym stopniu, zatem zalecam spróbowanie. Jak znajdę chwilę czasu, to nagram na ten temat film instruktażowy.
=========================

Przebadałem wahadełkiem kilku polskich polityków, duchownych i kilka innych osób. Mam niepokojące wyniki, jeden ze znanych polityków – ponad 400 ofiar, jeden ze znanych duchownych ponad 200 ofiar. Zwłoki m.in.rozpuszczane są w kwasie solnym (poprzednio źle odczytałem, że topione są w Solinie). Ale też zlokalizowałem cmentarzyska, m.in. w Rokitniku – tam pogrzebano 267 zwłok dzieci. Bardzo proszę tych co się dobrze posługują wahadełkiem o weryfikację.

Dla tych co wątpią, że takie rzeczy mogą mieć miejsce przypominam jeden z nielicznych filmów, które traktują o rytuałach i satanizmie w świecie polityków – Conspiracy of the Silence.

„Film dokumentalny „Zmowa Milczenia” miał być wyświetlony na kanale Discovery 3 maja 1994 r. Film ten obnażał sieć religijnych przywódców i polityków z Waszyngtonu, którzy przemycali dzieci do stolicy na orgie seksualne. Wiele dzieci było poniżanych poprzez przymusowe noszenie samej bielizny i numeru na kawałku kartonu zawieszonego na szyi w czasie aukcji dla cudzoziemców w Las Vegas i Toronto. W ostatniej chwili przed emisją nieznany kongresmen zagroził stacji utratą koncesji jeśli dokument zostałby wyemitowany. Prawie natychmiast prawa do filmu zostały nabyte przez nieznane osoby, które zażądały zniszczenia wszystkich kopii. Jedna z kopii roboczych na kasecie VHS trafiła w ręce byłego senatora stanu Nebraska i adwokata Johna De Campa, który udostępnił ją emerytowanemu agentowi FBI Tedowi L. Gundersonowi. Pomimo że jakość wideo nie jest najlepszej jakości, film trzeba obejrzeć, gdyż ujawnia on sieć rządowych pedofilów.”
Nikt z występujących świadków w tym filmie już nie żyje.

203 komentarze Satanizm, pedofilskie orgie seksualne i mordy rytualne na dzieciach.