Sejm chce zalegalizować broń biologiczną w celu wymordowania Polaków!

Tytuł wcale nie wprowadza w błąd. Rośliny GMO są bronią biologiczną, skonstruowaną tak, by czynić jak największe szkody organizmom żywym. Potwierdzają to badania niezależne, a także praktyka.
Można to zablokować masowo stawiając się w Sejmie 21 kwietnia 2017 roku o godzinie 9-tej lub wcześniej (by uzyskać przepustkę) – by wziąć udział w pracach komisji sejmowej. Niech zbrodniarze nie czują się bezkarnie!

Skandal!!! Jadwiga Łopata i Sir Julian Rose:
tłumnie przyjeżdżamy do Sejmu 21 kwietnia

Niebezpieczny zakręt z GMO

Jesteśmy w kwietniu 2017 i mamy kolejny niebezpieczny zakręt z GMO. Propozycja ustawy, która otwiera Polskę na uprawy GMO będzie procedowana 21 kwietnia rano (trzeba być w biurze przepustek Sejmu około 9:00) w Sejmie na posiedzeniu komisji, która jest w sprawie tej ustawy. To będzie już drugie czytanie i trzeba dużo głosów i zjednoczonych serc w obronie Polski Wolnej od GMO. Bardzo prosimy o przyjazd.

Udział w posiedzeniu komisji trzeba zgłosić wcześniej do Przewodniczącego Komisji Rolnictwa dr Jarosława Sachajko.

Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO walczy. To dzięki ich staraniom pojawiły się na ulicach powyższe banery.

Przypominamy, że w tym projekcie ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (który jest już po pierwszym czytaniu w Sejmie) są m. in. zapisy:

Art. 49a. 1. Ustanawia się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej strefą wolną od GMO, z zastrzeżeniem (!!!) ust. 2.
2. Uprawę GMO prowadzi się (!) wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, zwanej dalej „strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO”…

Wspomniany projekt przeczy obietnicom PiSu, który – w osobie Pana Ministra, profesora Jana Szyszki (organ odpowiedzialny za opracowanie projektu – Ministerstwo Środowiska) – niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO.

Link do wyżej wspomnianej propozycji ustawy:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1424

Pozdrawiamy serdecznie, Jadwiga i Julian

Za: http://www.icppc.pl/antygmo/2017/04/niebezpieczny-zakret-z-gmo/
================================================

Uaktualnienie – otrzymane e-mailem:

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazuję zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaplanowanym na 21 kwietnia 2017 r. sali kolumnowej o godz. 10.00.
W związku z formalnymi wymogami wstępu do budynków sejmowych prosimy o pisemne zgłaszanie na adres e-mail: krrw@sejm.gov.pl lub nr faxu [22] 694-19-76 nazwisk osób delegowanych na posiedzenie Komisji (wraz z podaniem zajmowanego stanowiska), do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym posiedzenie.
(See attached file: 139_RRW_OSZ_21.04.2017_godz.10.00_gość.docx)

Z poważaniem
Dariusz Rzepnikowski

Sekretariat Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Kancelaria Sejmu
Biuro Komisji Sejmowych
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa
T.: (22) 694 – 10 – 08
(22) 694 – 14 – 12
(22) 694 – 18 – 01
(22) 694 – 17 – 84
F.: (22) 694 – 19 – 76

Załącznik:

95 komentarzy Sejm chce zalegalizować broń biologiczną w celu wymordowania Polaków!

 • wieslaw

  chrzest , bierzmowanie … jest to po to aby zablokowac punkty energetyczne ~~(nazwa kabaly czakry) .. nie dajcie sie oglupiac

 • matka

  Zejdź ze słońca.

  • Ela

   Poczytaj , co oznaczaja pieczęcie zakładane ludziom przez księży w postaci chrztu, bierzmowania, slubu czy ostatniego namaszczenia. Wiedza jest dostepna dla kazdego, nalezy jej tylko szukac. Wiedza czyni człowieka wolnym, bo nie mozna go tak łatwo zaprogramowac i nim manipulowac. A ka myślisz, czemu słuzy spowiedz? I czy naprawde potrzebujesz posredników?

 • matka

  Dodam jeszcze, że nie piszę o czci dla Rydzyka czy też Hosera.

 • matka

  Tak episkopat jest opanowany, tak jak i niższe szczeble kościelne. Jeśli chodzi o Rydzyka to, kto to? Nie znam, ale gdzieś mi się o uszy obiło.Wiem, że naiwni oddają mu majątki. Agentura, ekumenizmem, protestantyzmem prowadzi wiernych prostą droga do bram piekła. Wierni zapomnieli i słowach: upadnij na kolana ludu czcią przejęty. Komunia na stojąco i na rękę.

  • greg2014

   Komunia na stojąco i na rękę.”

   Co za różnica, czy opłatek na stojąco czy na leżąco
   od klechy szkolonego na pustynnych księgach.
   Nic nie dociera do was.
   To nie ma polskiego rodowodu.

 • matka

  Istnieniu masonerii też zaprzeczysz? A co to takiego judeochrystianizm. Daj chociaż jeden przykład kiedy judaizmowi było po drodze z Chrześcijaństwem.

 • ——–ROZPOCZĘŁO się KRZYŻOWANIE Polski już ukrzyżowanej ! i tak ROK w ROK. Jak ? ten umęczony słowiański LUD ma się wyzwolić . Zabrano nam wszystko ! a przede wszystkim SZCZĘŚCIE, RADOŚĆ, WOLNĄ WOLĘ itp.
  TRUPI odór od tyś lat smędzi się po słowiańskiej ziemi.

  CIEMNY BIEDNY UBEZWŁASNOWOLNIONY katoliku. Bierzesz udział w tym TRUPIM żydoskim, satanistycznym obrzędzie, OKULTYZMIE!!.

  Za Twoim ZWŁASZCZA !!! przyzwoleniem Naród polski WCIĄŻ i WCIĄŻ krzyżowany jest . OCKNIJ !! się człowieku ! OCKNIJ Ty ! odporny na wiedzę baranie – MORDUJĄ NAS Słowian.

  http://colaska.pl/#!prettyPhoto/1/

  • matka

   Co ty nie powiesz. To dlaczego list Św. Pawła mowi o wyższości Chrystianizmu nad judaizmem?I zwraca się do chrześcijańskich żydów by nie powracali do kultu Starego Testamentu? Polecam do przeczytania NT Jakuba Wujka. Oj nina nina twoja niechęć do katolicyzmu mówi więcej niż słowa.

   • greg2014

    Dlaczego bazujecie na pustynnych bogach i jewrejskich księgach?
    Przecież to importowane religie ze swoimi odmianami wprowadzone siłą i gwałtem?
    Nie przeszkadza wam to?

    ST, NT, co to za różnica?

   • greg2014

    MISOLOGOS czyli SYSTEM PROMOCJI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ WIARY
    Judeochrystianizm 2

    „Epikurejskie posłanie” PAN w Z-nem na Rok Pański 2017: „muszę przestać wierzyć, aby zacząć myśleć ” – Immanuel Kant cytowany przez Benedykta XVI w jego „Wykładzie w Regensburgu„, 2006

    Autor: markglogg (dr M.Głogoczowski)

    Na stronie internetowej Duszpasterstwa Akademickiego przy kościele św. Jakuba w Gdańsku-Oliwie, znalazłem zwięzły opis,, SYSTEMU PROMOCJI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ WIARY, rodzaju skonstruowanego w starożytności „proto-Matrixa”, wiodącego Ludzkość w stan nie Kończącego się Uwielbienia Boga. Tytuł tego króciutkiego, ilustrowanego „akademickimi” szkicami opracowania, brzmi:

    „Człowiek zmysłowy” versus „człowiek duchowy” w naukach Apostoła Pawła

    (…)

    ”3. Człowiek duchowy

    Człowiek duchowy natomiast ustępuje miejsca z tronu dla Chrystusa (Pana; na rysunkach oznaczonego jako „xP”), Jemu wkłada koronę na głowę i postępuje tak jak On tego chce, jest „pobożny” – Boży. Jest wolny od siebie samego, „zapomina o sobie”, a Bóg troszczy się o niego. Kieruje się Duchem Bożym.”

    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/02/09/misologos-czyli-system-promocji-chrzescijanskiej-wiary/

   • ——— mogę Tobie odsprzedać kupione w Watykanie w 1914 r 2 odpusty dla dwóch pokoleń niemieckiej rodziny. A co tam ! można dokupić jeszcze na 3 pokolenie. Będą mieć CZYSTE SUMIENIE, bo nie używane.

    ———-a poza tym !.

    http://www.kchds.pl/index.php?show=22&art=125

    Ps. MĄDRY Polak PATRIOTA znający już historię FAŁSZYWEJ religii powinien NAWRÓCIĆ się na ?? MORALNOŚĆ czyli na SŁOWIAŃSKIE SŁOWO honoru.

    https://opolczykpl.wordpress.com/podreczny-slownik-slowianski/

 • ————-MONSANTO jakby nigdy nic TRUJE polską ziemię.Ogrodnicy zatrudnieni przy projektowaniu ogrodów przydomowych najpierw spryskują teren RANDAPEM ,potem kreują swoje wizje / piękny ogród/.

  http://www.monsanto.pl/

 • P

  Nie tylko nas trują. W południowych Włoszech też pryskją jak szaleni, a całe niebo pokryte jakby mgłą…

  • greg2014

   Cała banda nierobów jest kupiona przez monsanto-bayer.
   Wojna o wodę i nasiona.

  • greg2014

   Materiał siewny z własnego gospodarstwa
   Prawo i finanse 11 kwietnia 2017 Anetta Przespolewska

   Rolnicy, którzy wysiewają nasiona zebrane ze swoich pól, muszą powiadamiać Agencję Nasienną o skorzystaniu z odstępstwa rolnego i wnieść opłatę.

   Nowe przepisy mają to zmienić.

   Czy rolnik nie będzie musiał „spowiadać” się Agencji Nasiennej z wykorzystania do siewu ziarna wyprodukowanego w gospodarstwie? Od wielu lat niektórzy rolnicy* mają obowiązek sporządzania sprawozdań oraz uiszczania opłat za ponowne użycie materiału siewnego, czyli. tzw. odstępstwo rolne. Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 2003 r. o ochronie prawnej odmian roślin, opłatę trzeba wnieść w ciągu 30 dni od daty siewu, bez oczekiwania na wezwanie ze strony hodowcy lub Agencji Nasiennej z Leszna. Siew odmiany prawnie chronionej ze zbioru bez uiszczenia opłaty dla hodowcy stanowi naruszenie wyłącznego prawa i podlega sankcjom cywilnoprawnym. Hodowca, którego wyłączne prawo zostało naruszone, może też obciążyć rolnika odszkodowaniem za poniesione straty.
   (…)
   http://wiescirolnicze.pl/prawo-i-finanse/wlasne-nasiona-zamiast-materialu-siewnego/

   Ciekawe.

 • greg2014

  Izraelska amunicja programowalna dla polskich Leopardów?

  http://your-newsletter.pl/c/kx7e09i636/x69ysn3awm/

  Nie możemy mieć polskiej, trzeba przepłacać..

 • greg2014

  Kilka słów szybko o sytuacji militarnej na Ukrainie. Ukraiński rząd prawie wyczerpał pieniądze i nie ma już środków. Pamiętacie to całe zamieszanie, ten rodzaj udawanej wojny, która miała tam miejsce ponad rok temu? Ukraina jest na krawędzi decyzji, aby zwrócić się do prezydenta Putina, do Rosji o przyjęcie ich z powrotem. Wyobraźcie sobie reakcję niektórych ludzi w wojsku po tej stronie wody. W rezultacie obecnie 40.000 żołnierzy oddziałów Amerykańskich stacjonuje i ćwiczy w Polsce, jeszcze więcej czołgów, tysiące pojazdów wojskowych, o wiele więcej niż to jest rzeczywiście potrzebne.

  https://krystal28.wordpress.com/2017/04/07/simon-parkes-w-wywiadzie-radiowym-02-kwietnia-2017/

 • spoko

  Odnośnie „Nawróć się masz jeszcze czas.A czas jest bliski.”

  Zapytali go, mówiąc: Nauczycielu! Kiedy więc to będzie i jaki będzie znak, gdy to nastąpi?
  On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i:

  Czas się przybliżył.

  Nie idźcie za nimi!

  Łukasza 21:7,8

 • gość

  Ile krajów na świecie nie ma banku centralnego?

  Centralne banki ogarnęły całą planetę. W takiej sytuacji, jedynymi dużymi krajami, który nie mają banku centralnego, są Korea Północna i Syria. Tak, są małe państwa wyspiarskie, jak Mikronezja, które nie mają banku centralnego, ale gdy wszystko wyliczysz, to zauważysz, że 99,9% światowej populacji żyje w kraju, w którym jest bank centralny.

  http://www.wicipolskie.org/?p=23693

 • gość

  Świat na krawędzi wojny. Ewakuacja ponad pół miliona osób. Szykuje się wspólne uderzenie dwóch mocarstw

  Północnokoreański przywódca Kim Dzong-Un podjął decyzję o tym, aby 25 procent mieszkańców Pjongjang opuściło miasto w trybie natychmiastowym.

  http://wolnosc24.pl/2017/04/12/swiat-na-krawedzi-wojny-ewakuacja-ponad-pol-miliona-osob-szykuje-sie-wspolne-uderzenie-dwoch-mocarstw/

 • Router

  Kyrie eleison ziszczy nam spusci nam

 • matka

  Duplikat? jak może istnieć duplikat czegoś co dopiero napisałam. Wiem kim jest nina i wiem czyj jest ten diabelski portal. powtarzam. nawróćcie się, bo czas jest bliski. Ja osobiście wam wybaczam i będę się modliła o wasze nawrócenie

 • matka

  Anonimowa? Jesteś pewna, ze jesteś anonimowa? Ta wypowiedź sprawiła, że już tak nie do końca jesteś anonimowa.Może nie jesteś znana z imienia i z nazwiska, ale wiem kim jesteś. Ty własnie zasilasz NWO. Nawróć się masz jeszcze czas.A czas jest bliski.

  • greg2014

   Nawróć się masz jeszcze czas”

   Sprecyzuj na co się nawrócić.

  • Ania

   Zajechało zenorą…

  • Polak Słowianin

   @matka -> „…Nawróć się masz jeszcze czas…”. A tobie kto dał prawo do używania takich słów? Twoja „ocena” rzeczywistości jest „jedyna słuszna” i żydokatolactfo jako „nurt zbawienia”. Zabieraj swoje zabawki i nad Jordan, tam skąd ta dżuma się niby narodziła i siłą rozlała na te SŁOWIAŃSKIE ZIEMIE. Ludzie świadomi tego żydokatolickiego syfu twoje „nawróć się” interpretują jako „wykolej się”. Skoro ten twój „nurt zbawienia” jest taki fantastyczny, to po co im chociażby konkordat? Skoro jest tylu „duchowych żydów” w Polsce, to po co te wszystkie przywileje dla czarnych pasibrzuchów? Może dlatego, że gdyby mieli na nich łożyć ci zatwardziali żydokatole, to okazałoby się, że ta zaraza sama by szybciuchno zdechła. Bo tylko tylu jest faktycznych judeochrześcijańskich członków tej sekty, z wystarczająco zrytymi „beretami”, aby na nich łożyć. Na pochybel. Ps. Błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli !!! 😀

 • Roma

  Apokalipsa ŚW. Jana dzieje się na naszych oczach

  chipy to ZNAK BESTII opisany w Biblii

  pierwsza Polka z microchipem pod skórą

  http://wp.tv/i,elektroniczna-polka,mid,2000890,cid,4051,klip.html?ticaid=618f5e

 • ———————polski katolik czyli ANTY !! NARODOWIEC !!, SEKCIARZ !! , NIEWOLNIK !!, BEZMÓZG zasilający NOWY ŻYDOSKI PORZĄDEK ŚWIATA!!!!!!!!!!!

  Jak prawie wszyscy w tym kraju wywodzę się z sekty katolickiej ! ale?!- od czego mamy MÓZG ??.

  http://www.iskk.pl/kosciol-na-swiecie/50-ile-jest-katolikow-w-wiecie.html

 • ———————polska PRAWICA

  Mam wątpliwą przyjemność przeczytać SKRUSZONĄ opinię człowieka // prawicy //. Od lat piszę KOŃ TROJAŃSKI kościół katolicki KREUJE prawicę tzw opozycję. Im więcej kościoła tym więcej ZDRADY !!.

  Nie wiem co z Putinem, jest z nimi / NWO / z Narodem ?. Jak na razie widzę w nim PATRIOTĘ.
  —————————————————————————————————–

  TWIERDZĘ!! że : ZDRAJCY Narodu ukrywają się w cieniu krzyża !!. TYLKO POD KRZYŻEM ! tylko pod tym znakiem
  żyd pozostaje żydem Polak ŻEBRAKIEM

  —————————————————
  Wpisał: Andrzej Tokarski
  12.04.2017.
  Smoleńsk: złowrogie porozumienie ponad podziałami.
  Smoleński Tryptyk – minął rok

  Andrzej Tokarski http://att.neon24.pl/post/137929,smolenski-tryptyk-minal-rok
  Minął rok, odkąd przedstawiłem Państwu „Smoleński Tryptyk” – swoje spojrzenie na okoliczności prowadzące do katastrofy smoleńskiej – oraz ciąg zdarzeń z tą katastrofą powiązany, po części z niej wynikający. Było to spojrzenie pod kątem analizy geopolitycznej gry sił międzynarodowych łączących swe interesy z ziemiami nad Odrą i Wisłą – choć niekoniecznie z mieszkańcami tych ziem.

  Podzieliłem się również swoimi obawami, co do roli w opisywanych zdarzeniach pewnej części partii obecnie rządzącej, podobnie jak mediów potocznie określanych jako patriotyczne, prawicowe, nasze, swojskie…itd

  Spojrzenie warte poznania z innej strony, analizy technicznej zdarzeń i zaniechań wokół Smoleńska znajdziecie Państwo tutaj:

  http://lemanski.neon24.pl/post/137894,podwojne-dno-tajemnicy-smolenskiej

  Celowo nie opisywałem i nie opisuję szerzej roli PO i jej przybocznych – zakładam, że tu sprawa jest jasna, ich aktywna obecność po ciemnej stronie mocy nie budzi wątpliwości, nie w tym jest rzecz, by opisywać jaka Platforma zła – nie tu jest, jak to się zwykło mówić, pies pogrzebany. Nie ma sensu opisywać, że wrogowie są nam wrodzy. Przyjrzyjmy się raczej uważnie sprzymierzeńcom.

  Minął rok z okładem od zwycięskich wyborów – rok z okładem na rozwiązanie gigantycznej zagadki tego co zdarzyło się 10.04.2010. Rok z okładem samodzielnego sprawowania rządów przez tych, którzy – tak się wydaje – powinni być najżywiej i najbardziej bezkompromisowo zainteresowani dotarciem do prawdy. Rok z okładem nieskrępowanego dostępu do wszelkich dokumentów jawnych, tajnych, ściśle tajnych, najściślej tajnych i najtajniejszych z tajnych. Rok z okładem działania podkomisji ds Kat. Smol. Oraz niezależnej choć pod słusznym, Prawym i Sprawiedliwym już teraz nadzorem – prokuratury.

  Co z tego dla rozwikłania sprawy Smoleńska wynika? Najbardziej wynika, że słuszne były przeczucia i przewidywania co do tego, iż w tej sprawie istnieje jakieś złowrogie porozumienie ponad podziałami. Że w tej sprawie różni Polacy (?) z całkowicie różnych sobie obozów zadziwiająco potrafili się ZJEDNOCZYĆ – tyle, że nie w bólu (bulu?) i współczuciu – tylko w zgodnym zacieraniu śladów mogących doprowadzić do odkrycia prawdy. Wygląda, jakby każdy dostał swój kawałek przestrzeni do zatarcia tropów – i pracowicie to realizuje.

  Elementem tego działania jest choćby wczorajsza chyba rewelacja Antoniego Macierewicza o odnalezionym filmie z odlotu Tu z Okęcia. Film okazał się raczej collage’m zmontowanych klatek niewiadomego pochodzenia, niewiadomej daty. Do tego, jak już wiemy z innych relacji, znanym wcześniej. Można by nad tym „nowym dowodem” przejść do porządku machnąwszy ręką (nie takie rewelacje Antoni nam już serwował) – gdyby nie jeden szczegół. Otóż obywatel Macierewicz również wczoraj wystąpił w programie tej telewizji, którą ja w swój autorski sposób nazywam TV Judeopolonia wraz z red Tomaszem Sakiewiczem –

  (to taki pan, który jest naczelnym takiej gazety, którą kiedyś dawno, temu, żydzi kupili od Polaków, by zyskać płaszczyznę do realizowania swoich interesów w Polin, gazety, która początkowo nazywała się Gazeta Codzienna, ale szybko przemianowano ją, najpewniej dla szydery z gojów, na Gazetę Polską, i tak jest do dzisiaj, również w zamiarze szydery z głupich gojów, którzy to łykają) i tam panowie wspólnie rozwodzili się nad wagą tego dokumentu – głównie z jednego powodu: takiego, że jego odnalezienie kładzie ostatecznie kres teorii maskirowki.

  Wynikają z tego dwa wnioski: pierwszy jest taki, że wbrew temu jakie można było odnieść wrażenie, Macierewicz WIE o tych (bo nie jest jedna, tylko ma warianty) koncepcjach. Piszę „wbrew” bo dotychczas AM sprawiał wrażenie i taki był przekaz do gawiedzi, że są tylko dwie prawdy o Smoleńsku – MAKowo/Millerowo/Laskowa – i Macierewiczowska – wybuchowo -multiwybuchowa. Tymczasem znalazła się i ta inna. Dlaczego teraz się znalazła – o tym niżej.

  Drugi wniosek jest taki, że w świetle coraz to nowych faktów / polegających również i na braku jakichkolwiek nowych faktów / oficjalna narracja Macierewicza sypie się w pył i gruz (kamieni kupa + ta cała reszta o której mówił Sienkiewicz [ten łobuz z „rządu”, nie Henryk !! MD] ). Skoro się sypie, to istnieje obawa, że do wiadomości publicznej jakoś dopcha się wreszcie wiedza o okolicznościach warszawskich, Okęciu, hangarze, monitoringu, awionetce w Hiszpanii, etc. Oraz o międzynarodowych okolicznościach i globalnych interesach na trupie Polski o których jak umiałem, napisałem w Smoleńskim Tryptyku. Więc wykonano dość paniczną zresztą ucieczkę do przodu. By zneutralizować nadciągające potencjalnie zagrożenie, sprokurowano dowód, który miałby je poważyć. Że dowód cienki i nie chwycił, świadczą komentarze mediach, nawet na wPolityce – delikatnie mówiąc, chłodne.

  Można powiedzieć, pomysł mało, że nie chwycił, to dodatkowo zwrócił uwagę na nieco zapomnianą głównie przez zgodne zamilczenie wszystkich głównych stron koncepcję. Ale tak to jest, jak się działa w panice – a o panice wnioskuję z mowy ciał obu rozmawiających i zgodnie się zapewniających o swojej słuszności, panów. Panowie byli wyraźnie niespokojni. Pewnie jednym z elementów tego niepokoju jest gęstniejąca atmosfera wokół Macierewicza w związku z wojskiem. Jak się posypie Macierewicz, może posypać się wszystko, w tym skrzętnie ukrywana tajemnica.

  Dochodząc do Wojska Polskiego, doszliśmy też do kolejnego elementu geopolitycznej rozgrywki. Od czasu przejęcia władzy przez PIS jesteśmy nieustannie zalewani patriotyczną narracją. Stale idą pochody, łopocą biało-czerwone sztandary, odkrywamy (skądinąd słusznie) Żołnierzy Wyklętych, odszukujemy ciała ofiar stalinowskich kaźni. Telewizja i media publiczne wprost ociekają naszą polską bogojczyźnianą powstańczo -straceńczą narracją…

  Chodzi o to, że zanim poczujemy przesyt i obrzydzenie, zanim Żołnierze Wyklęci będą nam wyskakiwać z każdej lodówki, zanim opozycyjni bohaterowie walki o niepodległość staną się dla nas równie obojętni, jak Janek Krasicki, Hanka Sawicka i Róża Luksemburg, zanim zobojętnieje nam różnica między AK a AL, GL i tym podobnymi – czyli: zanim staniemy się wyczuleni na propagandowy fałsz –

  może się okazać, że karty już zostały rozdane. Że to, co zostało rozpoczęte w Smoleńsku, właśnie znajduje swój finał

  Że Wojsko Polskie tak pracowicie dezintegrowane (oczywiście przy nieustających zapewnieniach o jego wzmacnianiu i unowocześnianiu ) zostanie ostatecznie rozbrojone, pozbawione nowoczesnego sprzętu, ogłowione z doświadczonych dowódców, zmarginalizowane. Zamiast tego będziemy na swoim terytorium mieli (już mamy – i cieszymy się jak głupi zużytą bateryjką) OBCE WOJSKA uzbrojone po zęby i podległe OBCEMU dowództwu. Nawet nie wiemy jakiemu – choć przecież znamy przysłowie o ogonie, co macha psem…

  Oraz Obronę Terytorialną – bardzo dobrze uzbrojoną i wyposażoną. Podległą nie Sztabowi Generalnemu – ale bezpośrednio Macierewiczowi. Taką maiostowską Gwardię Czerwoną. Całkowicie nie nadającą się do walki nie tylko z np. Specnazem, ale z jakąkolwiek regularną armią – ale idealnie nadającą się do inwigilacji, rozpracowywania i zastraszania połączonego z terrorem – rodzimej ludności.

  I co wtedy zrobicie? Pamiętacie (z lektur) czasy powojenne? W czasie wojny Polacy niechętnie i nieczęsto decydowali się na kolaborację – ale po wojnie… jak szybko wzrastały szeregi ORMO…

  O tym pisałem rok temu w formie przypuszczeniowej, w tonie niespokojnego przeczucia – teraz po roku widzę, że taka wizja jest coraz bliższa realizacji.

  Mamy bezmiar deklaracji, obietnic, mamy śmigłowce, korwety, patrioty, łodzie podwodne, tysiące dronów, czołgi (bez amunicji) – jesteśmy potęgą…przyszłych niepewnych kontraktów.

  Mamy 500+, płacę minimalną – oraz opowieści: o mieszkaniach, o porządku w wymiarze sprawiedliwości, o lepszej służbie zdrowia, o rozwijającym się potencjale gospodarczym Polski, o niższym wieku emerytalnym, o powracających z zagranicy Polakach, o bezpieczeństwie przed uchodźcami.

  Mamy też fakty: pamiętając deklaracje o nadchodzących porządkach w wymiarze sprawiedliwości, obserwuję z narastającą obojętnością, że w świecie realnym NIC się nie dzieje. Żadna gruba ryba nie siedzi. W sprawie warszawskich przekrętów prywatyzacyjnych zatrzymano kilka płotek. Żaden prokurator nie zadał sobie trudu, by pójść po śladach pieniędzy i w wyżej wymienionej sprawie i w sprawie np. Amber Gold – pieniądze zostawiają ślad, idąc nim można znaleźć ludzi, zatrzymać ich, sprawić by doprowadzili do następnych.

  Jeżeli się chce – a nie symuluje, podobnie jak w sprawie Smoleńska. Obiecywano uporządkowanie sprawy komorników – i po roku wychodzi przed kamerę min. Jaki – i mówi, że jest sukces, bo komornicy nie dostaną podwyżek….to co to kurwa jest?

  Listę można ciągnąć – wygląda, że jednak działa stara zasada: wy nie ruszacie, my nie ruszamy… Albo kurkururwie łba nie urwie…

  Piejemy z zachwytu o tym że nie ma uchodźców, jest bezpiecznie – tymczasem legalnie, po cichutku napływają do nas zupełnie inni uchodźcy…. prawdopodobnie to dla nich wyszykował ustawę Szyszko i jego kamraci – trzask, prask i zostały pozyskane pod zabudowę nowe tereny, szybciutko wycięto w pień co trzeba i teraz można będzie budować, budować.

  Na szczęście Kaczyński zorientował się i zatrzymał złe prawo….bez jaj, to wersja dla jeleni…..co trzeba, zostało już wycięte, na następne tereny będzie trzeba czekać pięć lata – a jak myślicie, ile trwa proces inwestycyjny w budownictwie wielorodzinnym? Po prostu więcej by nie przerobili.

  Tym zaciekły Pisowcom, którzy zaraz mi zarzucą, że przywalam Kaczyńskiemu, odpowiem: ochłońcie, zacznijcie myśleć. Przypomnijcie sobie prace nad lex Szyszko. Jedyna osoba, która na komisji zwracała uwagę na zagrożenie niekontrolowaną wycinką, to dyrektor z NIK, pani Kamieńska (chyba, jeśli przekręciłem nazwisko, to przepraszam). Reszta, wszystkie partie – milczała jak zaklęta – jak w sprawie Smoleńska.

  Wracając do tych uchodźców, co do nas po cichutku, dobrymi liniami lotniczymi przybywają – akurat oni BARDZO nie byliby zainteresowani, by ich sąsiadami byli jacyś muzułmanie – no to teraz już wiecie dlaczego u nas nie ma i nie będzie uchodźców takich jak na zachodzie. Bo zostaliśmy narodem wybranym…..my barany…Palestyna Północy…

  Nie chce mi się wszystkiego rozwijać, może jeszcze tylko o rozwoju gospodarczym. Na razie wygląda to tak jak z potężniejącą nam z dnia na dzień armią. Mateuszek jeździ sobie po świecie – a co wróci, to jakaś nowa polska marka powstaje: a to Mercedes, a to Toyota, a to coś tam jeszcze i coś tam jeszcze.

  I slajdy pokazuje tubylcom – pamiętam kiedyś jak wracałem z różnych wakacji, to też pokazywałem slajdy tym, co nie widzieli – niech se popatrzą.

  Tak, że można powiedzieć, wart Mateuszek Antoniego.

  Z Panem wicepremierem łączy mi się jeszcze jedno spostrzeżenie. Otóż jakiś czas temu, gdy jeszcze prowadziłem aktywność zawodową w postaci całkiem prężnie działającej kancelarii – gościłem wielu wyższych rangą przedstawicieli banków. Byli to panowie zwykle w sile wieku, ale w świetnej formie. Nosili się w pewien szczególny sposób – natychmiast nasuwały się skojarzenia z mundurem. Zdarzało się nawet, że do świetnie uszytych garniturów zakładali (ech to przyzwyczajenie) półbuty specyficznego kroju i kolorystyki. Występowały one tylko w dwu kolorach: czarnym – i brązowym. Z tymi butami, które towarzyszyły im całe życie, jakoś nie potrafili się rozstać… Bywało, że siedząc w oczekiwaniu na kolejnego, nowego gościa z tej branży, obstawialiśmy zakłady: czy tym razem Pan będzie z krainy brązowych półbutów? Czy może czarnych?…

  Piszę o tym dlatego, żeby zarysować, że to hermetyczne środowisko. Sami Swoi sprawdzeni towarzysze. Więc jak sobie uświadomię, że syn aż tak niezłomnego opozycjonisty zrobił tak niewiarygodną karierę w bankowości – to aż łez nie mogę powstrzymać – ze śmiechu…

  Jeszcze kilka słów o mediach, NASZYCH mediach. Po latach odurniającego mono-przekazu identycznego we wszystkich stacjach, sam apelowałem po wygranych wyborach, by NASZA władza, co prędzej przejęła media publiczne. Byśmy mieli jakieś okienko rzetelnej wiedzy. Jacka Kurskiego uważałem za odpowiedniego człowieka do postawienia na nogi telewizji publicznej.

  I mam czego chciałem, Grzegorzu Dyndało. Nie wierzyłem, że da się zrobić gorszy program od Szkła Kontaktowego… spokojnie, wystarczy włączyć sobie W tyle Wizji, niezależnie od składu osobowego. Jakiś czas Pani Ogórek zawyżała nieco poziom, ale prawdopodobnie przeszła jakieś szkolenie, może u Sakiewicza? I już pasuje jak ulał.

  Można powiedzieć, że to jest miara mojego upadku, choć chyba raczej upadku prawicowych mediów – ale gdy chcę czegoś się dowiedzieć poza internetem, to prędzej włączę Polsat News, a nawet, o zgrozo, TVN24 – niż będę szukał wiedzy w tv publicznej. Do tego portal braci Lizusowskich i TV Judeopolonia. Tylko się zerzygać. Na ślisko – to od wazeliny.

  A propo’s mediów. Jest niezłą ciekawostką rozwiązanie zagadki, jak to jest, że od dziesięcioleci elitę dziennikarstwa prawicowego stanowi jedna i ta sama grupa postaci z szeroko pojętego kręgu Ziemkiewicza i saloniku politycznego. Jeżeli pojawia się jakaś nowa postać, to jednego można być pewnym – w poglądach będzie różnił się jedynie detalami. Pewne pojęcia, np. Judeopolonia wszystkim im są obce. Zupełnie jak Michnikowi.

  Łączy to tę elitę prawicowego dziennikarstwa z inną elitą, działaczy opozycji niepodległościowej. Na przykład z działaczami KORu. Jakoś tak się dziwnie stało, że ci wszyscy działacze (ci prawidłowi) w tzw wolnej Polsce zrobili błyskotliwe kariery polityczne. Pan -zamykając tekst wracamy do początku – Antoni też. Taki zaciekły, taki niezłomny, taki nieprzejednany, taki antysemita. I taka kariera… Czyżby oni wszyscy byli ZADANIOWANI na opozycjonistów? Jakby ich jedna buława namaściła…. czyja? iiiiiiiiiiiiii……..czy miała ona – ta buława – ten, no, …napletek?

  Aż strach kontynuować te rozważania, bo jesteśmy już od krok od upiornej konstatacji, że – na miarę istniejących realiów – prawdziwymi patriotami byli Gomułka, Gierek, a po części Kiszczak z Jaruzelskim – a nie działacze opozycji demokratycznej. Że struktury opozycyjne zostały zadysponowane, stworzone, by zatrzymać rozwój państwa, które niebezpiecznie zaczynało się bogacić i cywilizować. By na powrót zaprowadzić właściwy kierunek – nie w kierunku ograniczonej ale jakoś suwerennej Polski – ale w kierunku Polin – i Judeopolonii…

  Musicie Państwo sami rozstrzygnąć, czy dalej będziecie prowadzili te rozważania szukając tej prawdziwej prawdy – czy zasłuchacie się w pieśni patriotyczne, łopot sztandarów, historię morowych dziewczyn i Żołnierzy Wyklętych – i ani się obejrzycie, gdy nie tylko oskubią Was z portfeli, ale i z – damy wybaczą – gaci.

  Ja bym radził uważać.

  Radziłbym uważać – i ZAUWAŻAĆ – na wszechobecną inwigilację. Imigrantów jako się wyżej rzekło u nas nie ma i w znaczeniu zachodnioeuropejskim raczej nie będzie – ale to nie przeszkadza nakręcać spirali lęku przed „terroryzmem islamskim” (w istocie fikcją wykreowaną przez służby białego człowieka na potrzeby białego człowieka dla zaspokojenia żądzy władzy absolutnej – i wynikających z jej posiadania możliwości inżynierii społecznej w skali globalnej) i następnie rozbudowywać struktur i technik totalnej inwigilacji. To się w odpowiednim momencie na pewno przyda, jak te Czerwone Gwardie. Właściwie nie ma znaczenia kto inwigiluje, PIS, czy PO. Za PO był chyba większy burdel, to – paradoksalnie – dawało jakąś nadzieję.

  Ostatnia już klamra tego materiału: zwróćcie Państwo uwagę co łączy wszystkie wymienione postacie i środowiska. Co ich łączy w sprawie dzisiejszej – w sprawie Katastrofy Smoleńskiej.

  Otóż oni wszyscy doskonale wiedzą, gdzie jest granica, gdzie jest namalowana linia której nie wolno przekroczyć. Tę linii namalowali wspólnie Tusk, Putin, ich ponadnarodowi mocodawcy i ich wykonawcy: MAK, Miller, Lasek, Prokuratorzy wojskowi – i obecne władze: prokuratura, podkomisja. I MACIEREWICZ.

  Poza tą linią

  nie lzia, dociekać nie nada. Stoj, strielaiut!

  Dziękuję za uwagę, przeczytałeś, przekaż innym

  Niżej, o ile Administracja pozwoli zamieszczam dla przypomnienia test z zeszłego roku. Chyba nic się nie zestarzał, niestety, zresztą oceńcie Państwo sami.

  Smoleński Tryptyk

  Andrzej Tokarski

  Zmieniony ( 12.04.2017. )

 • greg2014

  Cytaty historyczne:

  Sławomir Petelicki, 2011:

  „Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który

  frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może”.

  Lech Kaczyński, 2006:
  „Tak jest i mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, raz jedni wygrywają, a raz drudzy, ostatnio wygraliśmy my, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości wygra ktoś inny – nie chcielibyśmy tego, oczywiście (śmiech), nie można tego wykluczyć, to polityka wobec Izraela się nie zmieni”.

  Frajerzy kupują bilety 😉

  • greg2014

   Gudłaje przy pomocy miłośników kóz ich załatwią.
   Albo im się tylko tak wydaje.
   I my i Niemcy mamy sporo rezerw..

 • czaro

  Żaden polski rząd nie zaprotestował przeciwko rozkwitowi ideologii nazistowsko-faszystowskiej na Ukrainie

  http://prawy.pl/49123-srokowski-zaden-polski-rzad-nie-zaprotestowal-przeciwko-rozkwitowi-ideologii-nazistowsko-faszystowskiej-na-ukrainie/

 • denuo

  U.E ! OGŁOSIŁA SIĘ W INTERNECIE PAŃSTWEM !! DOWÓD !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=FkVniHmqEDw

 • ciekawe

  Polacy podczas zamachu w Sztokholmie. Sluchajcie do konca https://www.youtube.com/watch?v=EQ-krb7xL-Q

 • Baska

  Kto ma ogród i nie tylko , niech się zainteresuje technologia KESHE, i uzdrawia rośliny owoce,siebie,nasiona przed posadzeniem! Jest bardzo duzo na ten temat w internecie na Fb .
  ZACHĘCAM róbmy to i pozbywamy się GMO, chemitrails oczyszczajmy nas i otoczenie !!!

 • denuo

  Poroszenko CHCE W POLSCE POLAKOM UDOWADNIAĆ że KRZYWDZILI UKRAIŃCÓW !!
  https://www.youtube.com/watch?v=LQOMY66YG_I

 • ciekawe

  Jabłonowski myślał ,ze Michalkiewicz wpisze się w krytykę i nagonkę na sojusz polsko amerykański oraz zagrożeń jakie by miały nastąpić ,a tu Pan Stanisław ładnie mu udowodnił ,że nie ma racji .

 • denuo

  Stanisław Michalkiewicz i Aleksander Jabłonowski Polska pod bezwarunkową kuratelą USA
  https://www.youtube.com/watch?v=pD4hUaNY1Ew

 • greg2014

  Tylko 9 państw na świecie nie ma centralnego banku Rotszyldów
  2014-05-27 (wtorek)

  Na świecie zostało już tylko 9 krajów, w których nie ma centralnego banku Rotszyldów:
  Rosja, Chiny, Islandia, Kuba, Syria, Iran, Wenezuela, Korea Północna, Węgry.

  Czy to nie ciekawe, że właśnie z tym krajami nieustannie jesteśmy na ścieżce wojennej?

  https://marucha.wordpress.com/2014/05/27/tylko-9-panstw-na-swiecie-nie-ma-centralnego-banku-rotszyldow/

  • psychiatra

   greg… pierdolisz dziwne bzdury, siadła ci już szyszynka? czy trolujesz w zamian za żetony?
   Rosja bez banku rotszyldów… nooo qrwa większej głupoty nie słyszałem (spójrz w gołdo!!!), chyba jesteś powtarzaczem i wierzysz, że sorosa wyjebali z rosji?

   nie rozumiesz schematu… przeciągania ludu z jednej strony na drugą… a swoje realizują

   mówisz… „Czy to nie ciekawe, że właśnie z tym krajami nieustannie jesteśmy na ścieżce wojennej?”

   jaki qrwa mamy nieustannie konflikt z Wenezualą? z Kubą? Z Koreą? … z Islandią?????!!!!!! o co? i po co? o wulkany? o pola ryżowe? o Amazonkę? każdy z nich najeżdża Lechię????

   ja pierdolę, ale masz gówno we łbie

   co ty ćpiesz? …

 • takie tam...

  „ŚWIAT WEDŁUG MONSANTO to zapis szokującego śledztwa dziennikarskiego przeprowadzonego przez Marie-Monique Robin na temat działalności największego na świecie koncernu biotechnologicznego – firmy Monsanto. Autorka opierając się na bogatej dokumentacji (relacje świadków, „odzyskane” ściśle tajne pisma itp.) przedstawia agresywne praktyki korporacji posiadającej monopol na produkcję genetycznie modyfikowanych roślin, znanej również z wielu kontrowersji przy wprowadzaniu na rynek groźnych dla zdrowia i środowiska naturalnego substancji takich jak bydlęcy hormon wzrostu Posilac, organiczny związek chemiczny PCB, pestycyd DDT czy wreszcie zabójczy defoliant Agent Orange używany podczas wojny w Wietnamie.

  Licząca kilkaset stron książka bezwzględnie obnaża strategię koncernu, który dla zwiększenia zysków zmierza „po trupach do celu”, stosuje lobbing, fałszuje wyniki badań naukowych

  „Nie możemy stracić ani dolara” – te słowa zawarte w poufnej publikacji firmy są najlepszą recenzją dla faktograficznej pracy napisanej przez francuską autorkę” …

  Źródło: http://nowyobywatel.pl/biblioteka-obywatela/swiat-wedlug-monsanto/?gclid=COG2xN_CntMCFU2JsgodIh4BXg – jeśli ktoś chciałby zakupić książkę.

  Natomiast tutaj jest film: https://www.youtube.com/watch?v=ynodOYmcijM

  Należy pamiętać, kiedy trafia się na opinie np. takie, jak ta:

  „o Bogi co za tempy szkodliwy debilizm. nie ma żadnych podstaw co do szkodliwości GMO ani naukowych ani nawet jakichś innych. TYLKO POLITYCZNE !!! TU CHODZI O KASE…”, którą ktoś napisał pod tym filmem: https://www.youtube.com/watch?v=5y_jaPMrZAI – że takie opinie mogą pojawiać się, ponieważ możemy mieć do czynienia z człowiekiem totalnie NIEKUMATYM i OGRANICZONYM, którego ograniczona inteligencja, nie jest w stanie pojąć, czym naprawdę jest INŻYNIERIA GENETYCZNA: https://pl.wikipedia.org/wiki/In%C5%BCynieria_genetyczna – która jest, najprościej rzecz ujmując, działaniem WBREW NATURZE STWORZENIA czyli STWARZANIEM POTWORÓW !!!

  Przecież odpowiednikiem inżynierii genetycznej, w większej skali, jest INŻYNIERIA SPOŁECZNA, ponieważ społeczeństwo TEZ JEST ORGANIZMEM, tylko w WIĘKSZEJ SKALI i przecież WIDZIMY TERAZ na własne oczy, co z tym społecznym organizmem USIŁUJE ZROBIĆ ta OBŁĄKANA BANDA LUDOBÓJCZYCH PSYCHOPATÓW! Czy ONI SA NORMALNI?!!! No więc JAK w ogóle komuś ZDROWEMU na UMYŚLE, może przyjść do głowy, że CIE obŻYDlliwi DEBILE MOGĄ ZROBIĆ COKOLWIEK DOBREGO i POŻYTECZNEGO dla LUDZKOŚCI w jakiejkolwiek dziedzinie naszego życia, które te BE.SS.TIE mają ZA NIC?!!!

  Dlatego należy brać pod uwagę także to, że taką opinię może nam przedstawiać świadomie działający KRYMINALISTA – ZBRODNIARZ, który działa w sieci na zlecenie ZBRODNICZYCH PRAKTYK TYCH CZŁEKOKSZTAŁTNYCH, OBŁĄKANYCH LUDOBÓJCZYCH WYKOLEJEŃCÓW.

  Przykładem takich ZBRODNIARZY z naszego „podwórka”, są też tzw. „autorytety”, które np. napisały list do tvn, w sprawie zatrzymania emisji filmu o SZCZEPIENIACH: http://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Szczepienia/NIL-GIS-i-NIZP-PZH-pisza-do-prezesa-TVN-w-sprawie-filmu-o-szczepieniach,171620,1018.html – i trzeba TYM ZBRODNIARZOM MÓWIĆ WPROST – JESTEŚCIE obŻYDliwymi LUDOBÓJCAMI i WYMIENIAĆ TYCH LUDOBÓJCÓW PUBLICZNIE Z IMIENIA I NAZWISKA!

  Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Maciej Hamankiewicz, Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz oraz dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny Mirosław Wysocki, którzy wystosowali do prezesa TVN pismo w sprawie planowanej emisji filmu dot. szczepień – SĄ UKRYWAJĄCYMI SIĘ ZA TYTUŁAMI NAUKOWYMI LUDOBÓJCAMI!!!

  Z PODOBNYCH LUDOBÓJCÓW ZBUDOWANY JEST CAŁY TEN DIABELSKI SYSTEM ZAMASKOWANY POD FAŁSZYWĄ NAZWĄ „STRUKTUR DEMOKRATYCZNEGO PAŃSTWA PRAWA”

  ŻADEN TYTUŁ NAUKOWY ANI ŻADNE MARIONETKOWE STANOWISKO – BE.SS.TIE – NIE UCHRONI WAS PRZED OSKARŻENIEM PUBLICZNYM PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JAKĄ OSTATECZNIE PONIESIECIE ZA WASZE LUDOBÓJCZE DZIAŁANIA NA RZECZ NISZCZENIA POPULACJI LUDZKIEJ KIEDY SPOŁECZEŃSTWO ZACZNIE ROZLICZAĆ WAS Z WASZEJ ZBRODNICZO-LUDOBÓJCZEJ DZIAŁALNOŚCI!! A TO SIĘ MATERIALIZUJE WŁAŚNIE !!!

  LUDZIE DOBREJ WOLI:
  PAMIĘTAJMY O TYM ŻE INTELIGENCJA MOŻE IŚĆ W CAŁKOWICIE INNYM KIERUNKU NIŻ NAM SIĘ TO MOŻE WYDAWAĆ!
  POWSZECHNIE WYDAJE SIĘ LUDZIOM że tzw. „utytułowani naukowcy”, to ludzie uczciwi, godni zaufania, podczas gdy może być RÓWNIEŻ i tak – jak pokazuje to podany przykład – że już samo nazywanie ich ludźmi jest UBLIŻANIEM RODZAJOWI LUDZKIEMU !!!

  TO NIE SĄ LUDZIE – TO SĄ LUDOBÓJCZE POTWORY !!! I NIE BÓJMY SIĘ NAZYWAĆ POTWORÓW – POTWORAMI!!

  GDYBY NIE TAKIE POTWORY KTÓRE TYLKO KOMBINUJĄ „CO BY TU JESZCZE SPIEPRZYĆ” KOGO JESZCZE OKRAŚĆ, OGRABIĆ i ZABIĆ, ŻEBY MIEĆ DLA SIEBIE JAK NAJWIĘCEJ – NAJLEPIEJ CAŁĄ PLANETĘ, TO NIE BYŁOBY WOJEN NĘDZY i CHORÓB NA ŚWIECIE bo TO że to wszystko istnieje to ZAWDZIĘCZAMY TAKIM WŁAŚNIE CZŁEKOKSZTAŁTNYM POTWOROM GRAJĄCYM – NICZYM AKTOR W TEATRZE – ROLĘ LUDZI KTÓRZY DZIAŁAJĄ W NASZYM INTERESIE !!!

  TO DOTYCZY ICH WSZYSTKICH – TAKŻE POTWORÓW ZADEKOWANYCH NA WIEJSKIEJ!!! O TYM ŻE SĄ ONI LUDOBÓJCZYMI BE.SS.TIAMI ŚWIADCZY TO tzw. „PRAWO” KTÓRE NAM WPROWADZAJĄ WIĘC NAZYWAJMY RZECZY PO IMIENIU – TAKIMI JAKIMI SĄ ONE W RZECZYWISTOŚCI!

  NIE DAJMY SIĘ NABIERAĆ NA „PIĘKNE PRZEMÓWIENIA” PUBLICZNE TYCH oŻYDliwców bo NIE SŁOWA a CZYNY SIĘ LICZĄ i to WŁAŚNIE ICH CZYNY ZAŚWIADCZAJĄ O TYM KIM ONI SĄ NAPRAWDĘ !!!

  LUDOBÓJCY MUSZĄ WIEDZIEĆ ŻE CZAS ROZLICZENIA SIĘ Z NIM NASTAŁ i NIGDZIE PRZED TYM ROZLICZENIEM NIE UCIEKNĄ a CAŁA LUDZKOŚĆ POZNA ICH ZBRODNICZE PYSKI i NAZWISKA – TAKŻE TYCH KTÓRZY „POCIĄGAJĄ ZA SZNUKI” TYCH WIDOCZNYCH MARIONETEK i WSZĘDZIE BĘDĄ ZDEMASKOWANI!!!

 • Mój błąd – sejm – 21 kwietnia.

  juliański

 • Przyjaciele,

  Z tej okazji nie używaj tego komentarza do dyskusji. Użyj go, aby zaplanować działania, które uniemożliwiają rządowi przejęcie tej złowieszczej ustawy. To nasza największa szansa.
  Napisz do Premiera. Bardzo krótki – bardzo silny. Chodź na Seime 20/21 kwietnia.
  Zrób wszystko, aby zaangażować innych!

  Razem – wygramy!

  Pozdrowienia,

  Julian Rose

 • greg2014

  150 tysięcy żołnierzy chińskich przy granicy z Koreą Północną.

  Wczoraj były szef MI6, sir John Sawyers, ostrzegł, że za bardziej prawdopodobne, że prezydent USA Donald Trump rozpocznie wojnę z Kim Dzong Un niż z Syrią pomimo niedawnego rakietowego ataku na ten naród.

  Chiny odpowiedziały gotowością jednostek medycznych i tworzenia kopii zapasowych z jego siły PLA na rzece Yalu, aby przygotować się do ewentualnego napływu uchodźców północnokoreańskich, jeśli Trump zaatakuje Korę Północną.

  Tymczasem Max Kolonko mianował Trumpa mistrzem naciskania cyngla prześcigając jednocześnie w swej wojennej polityce Obamę.

  http://detektywprawdy.pl/2017/04/11/150-tysiecy-zolnierzy-chinskich-przy-granicy-z-korea-polnocna/

 • greg2014

  Bankier Morawiecki drugi raz zdradza Polskę

  ”Przypominam, że po wdrożeniu traktatu TTIP, będziemy mogli znieść parlament i władzę ustawodawczą. Kontrola prawna narodu polskiego przejdzie w ręce korporacji międzynarodowych. Nie będziemy mogli wprowadzić żadnej ustawy, która spowoduje zmniejszenie zysków korporacji.
  Scenariusz może być bardzo prosty. Przez 2-5 lat będą stosować zaniżone ceny na swoje produkty. W tym czasie polscy producenci zbankrutują, ponieważ odpowiedniki zagraniczne będą tańsze. Po wyczyszczeniu rynku z konkurencji na półkach sklepowych będzie dostępna tylko żywność GMO i rakotwórcze produkty Monsanto.
  Czy to nie jest zdrada Polski?
  …..

  https://geopolityka.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/bankier-morawiecki-drugi-raz-zdradza-polske/

  Zdecydowali już za nas.
  Wszyscy równiutko podpisali ttip, razem z ”wolnościowcem”
  JKM..

  • Graża

   Naród Polski to nie Morawiecki! jeśli podpisują takie umowy – wbrew Swerenowi jakim jest Naród Polski to my je będziemy ignorować, i właśnie po to weszła ustawa 1066 żeby mieć kim napadać na Suwerenów poszczególnych krajów, ta ustawa jest w każdym Europejskim kraju, bo przecież Polak Żołnierz nie będzie pacyfikował Polaka który działa przeciwko Słusznej Sprawie! a Amerykanom lub innym wytłumaczą że idą na chuliganów i bandziorów. Naród każdego kraju musi zrozumieć co się dzieje! VETO DLA TTIP! VETO DLA GMO!!! VETO DLA WYCOFANIA GOTÓWKI Z OBIEGU!!!(ustawa już jest przygotowana i czeka na czytanie w ,,sejmie”) VETO DLA SEJMU, RZĄDU I SENATU, TK – TYCH WSZYSTKICH ORGANIZACJI POWOŁANYCH DLA KIEROWANIA GOSPODARKĄ I POLITYKĄ POLSKI DLA BEZPIECZEŃSTWA I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA NARODU A DZIAŁAJĄCYCH PRZECIWKO POLAKOM OD DZIESIĘCIOLECI – VETO DLA PARTII POLITYCZNYCH SKUPIAJĄCYCH ZAINTERESOWANYCH WŁADZĄ, PRYWATĄ I LENISTWEM – SAME NIECH SIĘ FINANSUJĄ! POLACY POBUDKA!!! ALERT!!!

 • ———Polacy mają w dupie !! jakieś protesty . Oni są w kościołach i tam się modlą do jahwe ( OJCZYZNĘ WOLNĄ RACZ PRZYWRÓCIĆ PANIE ). http://lewicowo.pl/kosciol-przeciw-polsce/

 • janusz

  Oprócz nieznanych do końca skutków biologicznych jest zawsze problem ekonomiczny. Co jeżeli uszkodzone ziarna z niepełną modyfikacją odpowiedzialną za zablokowanie wytwarzania kolejnych jednak się rozmnożą? Co jeżeli dojdzie do jakiegoś połączenia, podobnie jak zrastają się gałęzie szczepionych drzew? Producent ziaren tutaj pełnego zabezpieczenia nie oferuje, a konsekwencje ponoszą rolnicy. Warto się na tym skupić, bo wielu posłów rozpatruje takie rzeczy przez pryzmat ekonomii. Masowa uprawa GMO nie jest techniką do zastosowania w bieżącym stanie „własności intelektualnej”. W przypadku normalnego podejścia do tych spraw, można powoli zacząć eksperymentalne, małe uprawy i próby, by powoli, niewielkimi krokami dojść do nieszkodliwych odmian. Ale na takie eksperymenty trzeba przeznaczyć minimum kilkadziesiąt lat by zbadać wszystkie problemy w dużej skali, a nie 15 pośpiesznego wdrażania samych metod modyfikacji genetycznej.

  • 8

   Tylko po co nam GMO, skoro mamy nadprodukcję żywności? Bo ktoś pazerny (Bayer AG) chce mieć patent na nasiona?

 • 8

  Zabija nie tylko GMO. Wi-Fi, opryski Chemtrials, fluor w wodzie (pada trzustka, szyszynka wyłączona z obiegu).

  • Don Pedro

   Postęp generalnie nie jest zły. Tylko ważne by szedł w dobrym kierunku. Tutaj jest nasza rola. Wszystkich wątpiących zapraszam na stare cmentarze. Tam można zobaczyć ile żyli ludzie w dawnych czasach. (nie było wtedy chemii) Jak jeśli dalej ktoś ma wątpliwości niech myślami przeniesie się do średniowiecza i wyobrazi sobie ból zęba a może zapalenie wyrostka. Było by to takie doświadczenie jak łopatą w łep.