Sejm chce zalegalizować broń biologiczną w celu wymordowania Polaków!

Tytuł wcale nie wprowadza w błąd. Rośliny GMO są bronią biologiczną, skonstruowaną tak, by czynić jak największe szkody organizmom żywym. Potwierdzają to badania niezależne, a także praktyka.
Można to zablokować masowo stawiając się w Sejmie 21 kwietnia 2017 roku o godzinie 9-tej lub wcześniej (by uzyskać przepustkę) – by wziąć udział w pracach komisji sejmowej. Niech zbrodniarze nie czują się bezkarnie!

Skandal!!! Jadwiga Łopata i Sir Julian Rose:
tłumnie przyjeżdżamy do Sejmu 21 kwietnia

Niebezpieczny zakręt z GMO

Jesteśmy w kwietniu 2017 i mamy kolejny niebezpieczny zakręt z GMO. Propozycja ustawy, która otwiera Polskę na uprawy GMO będzie procedowana 21 kwietnia rano (trzeba być w biurze przepustek Sejmu około 9:00) w Sejmie na posiedzeniu komisji, która jest w sprawie tej ustawy. To będzie już drugie czytanie i trzeba dużo głosów i zjednoczonych serc w obronie Polski Wolnej od GMO. Bardzo prosimy o przyjazd.

Udział w posiedzeniu komisji trzeba zgłosić wcześniej do Przewodniczącego Komisji Rolnictwa dr Jarosława Sachajko.

Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO walczy. To dzięki ich staraniom pojawiły się na ulicach powyższe banery.

Przypominamy, że w tym projekcie ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (który jest już po pierwszym czytaniu w Sejmie) są m. in. zapisy:

Art. 49a. 1. Ustanawia się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej strefą wolną od GMO, z zastrzeżeniem (!!!) ust. 2.
2. Uprawę GMO prowadzi się (!) wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, zwanej dalej „strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO”…

Wspomniany projekt przeczy obietnicom PiSu, który – w osobie Pana Ministra, profesora Jana Szyszki (organ odpowiedzialny za opracowanie projektu – Ministerstwo Środowiska) – niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO.

Link do wyżej wspomnianej propozycji ustawy:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1424

Pozdrawiamy serdecznie, Jadwiga i Julian

Za: http://www.icppc.pl/antygmo/2017/04/niebezpieczny-zakret-z-gmo/
================================================

Uaktualnienie – otrzymane e-mailem:

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazuję zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaplanowanym na 21 kwietnia 2017 r. sali kolumnowej o godz. 10.00.
W związku z formalnymi wymogami wstępu do budynków sejmowych prosimy o pisemne zgłaszanie na adres e-mail: krrw@sejm.gov.pl lub nr faxu [22] 694-19-76 nazwisk osób delegowanych na posiedzenie Komisji (wraz z podaniem zajmowanego stanowiska), do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym posiedzenie.
(See attached file: 139_RRW_OSZ_21.04.2017_godz.10.00_gość.docx)

Z poważaniem
Dariusz Rzepnikowski

Sekretariat Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Kancelaria Sejmu
Biuro Komisji Sejmowych
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa
T.: (22) 694 – 10 – 08
(22) 694 – 14 – 12
(22) 694 – 18 – 01
(22) 694 – 17 – 84
F.: (22) 694 – 19 – 76

Załącznik:

95 myśli na temat „Sejm chce zalegalizować broń biologiczną w celu wymordowania Polaków!

 1. Ile krajów na świecie nie ma banku centralnego?

  Centralne banki ogarnęły całą planetę. W takiej sytuacji, jedynymi dużymi krajami, który nie mają banku centralnego, są Korea Północna i Syria. Tak, są małe państwa wyspiarskie, jak Mikronezja, które nie mają banku centralnego, ale gdy wszystko wyliczysz, to zauważysz, że 99,9% światowej populacji żyje w kraju, w którym jest bank centralny.

  http://www.wicipolskie.org/?p=23693

 2. Odnośnie „Nawróć się masz jeszcze czas.A czas jest bliski.”

  Zapytali go, mówiąc: Nauczycielu! Kiedy więc to będzie i jaki będzie znak, gdy to nastąpi?
  On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i:

  Czas się przybliżył.

  Nie idźcie za nimi!

  Łukasza 21:7,8

 3. Kilka słów szybko o sytuacji militarnej na Ukrainie. Ukraiński rząd prawie wyczerpał pieniądze i nie ma już środków. Pamiętacie to całe zamieszanie, ten rodzaj udawanej wojny, która miała tam miejsce ponad rok temu? Ukraina jest na krawędzi decyzji, aby zwrócić się do prezydenta Putina, do Rosji o przyjęcie ich z powrotem. Wyobraźcie sobie reakcję niektórych ludzi w wojsku po tej stronie wody. W rezultacie obecnie 40.000 żołnierzy oddziałów Amerykańskich stacjonuje i ćwiczy w Polsce, jeszcze więcej czołgów, tysiące pojazdów wojskowych, o wiele więcej niż to jest rzeczywiście potrzebne.

  https://krystal28.wordpress.com/2017/04/07/simon-parkes-w-wywiadzie-radiowym-02-kwietnia-2017/

 4. Nie tylko nas trują. W południowych Włoszech też pryskją jak szaleni, a całe niebo pokryte jakby mgłą…

  • Materiał siewny z własnego gospodarstwa
   Prawo i finanse 11 kwietnia 2017 Anetta Przespolewska

   Rolnicy, którzy wysiewają nasiona zebrane ze swoich pól, muszą powiadamiać Agencję Nasienną o skorzystaniu z odstępstwa rolnego i wnieść opłatę.

   Nowe przepisy mają to zmienić.

   Czy rolnik nie będzie musiał „spowiadać” się Agencji Nasiennej z wykorzystania do siewu ziarna wyprodukowanego w gospodarstwie? Od wielu lat niektórzy rolnicy* mają obowiązek sporządzania sprawozdań oraz uiszczania opłat za ponowne użycie materiału siewnego, czyli. tzw. odstępstwo rolne. Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 2003 r. o ochronie prawnej odmian roślin, opłatę trzeba wnieść w ciągu 30 dni od daty siewu, bez oczekiwania na wezwanie ze strony hodowcy lub Agencji Nasiennej z Leszna. Siew odmiany prawnie chronionej ze zbioru bez uiszczenia opłaty dla hodowcy stanowi naruszenie wyłącznego prawa i podlega sankcjom cywilnoprawnym. Hodowca, którego wyłączne prawo zostało naruszone, może też obciążyć rolnika odszkodowaniem za poniesione straty.
   (…)
   http://wiescirolnicze.pl/prawo-i-finanse/wlasne-nasiona-zamiast-materialu-siewnego/

   Ciekawe.

 5. ——–ROZPOCZĘŁO się KRZYŻOWANIE Polski już ukrzyżowanej ! i tak ROK w ROK. Jak ? ten umęczony słowiański LUD ma się wyzwolić . Zabrano nam wszystko ! a przede wszystkim SZCZĘŚCIE, RADOŚĆ, WOLNĄ WOLĘ itp.
  TRUPI odór od tyś lat smędzi się po słowiańskiej ziemi.

  CIEMNY BIEDNY UBEZWŁASNOWOLNIONY katoliku. Bierzesz udział w tym TRUPIM żydoskim, satanistycznym obrzędzie, OKULTYZMIE!!.

  Za Twoim ZWŁASZCZA !!! przyzwoleniem Naród polski WCIĄŻ i WCIĄŻ krzyżowany jest . OCKNIJ !! się człowieku ! OCKNIJ Ty ! odporny na wiedzę baranie – MORDUJĄ NAS Słowian.

  http://colaska.pl/#!prettyPhoto/1/

  • Co ty nie powiesz. To dlaczego list Św. Pawła mowi o wyższości Chrystianizmu nad judaizmem?I zwraca się do chrześcijańskich żydów by nie powracali do kultu Starego Testamentu? Polecam do przeczytania NT Jakuba Wujka. Oj nina nina twoja niechęć do katolicyzmu mówi więcej niż słowa.

   • Dlaczego bazujecie na pustynnych bogach i jewrejskich księgach?
    Przecież to importowane religie ze swoimi odmianami wprowadzone siłą i gwałtem?
    Nie przeszkadza wam to?

    ST, NT, co to za różnica?

   • MISOLOGOS czyli SYSTEM PROMOCJI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ WIARY
    Judeochrystianizm 2

    „Epikurejskie posłanie” PAN w Z-nem na Rok Pański 2017: „muszę przestać wierzyć, aby zacząć myśleć ” – Immanuel Kant cytowany przez Benedykta XVI w jego „Wykładzie w Regensburgu„, 2006

    Autor: markglogg (dr M.Głogoczowski)

    Na stronie internetowej Duszpasterstwa Akademickiego przy kościele św. Jakuba w Gdańsku-Oliwie, znalazłem zwięzły opis,, SYSTEMU PROMOCJI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ WIARY, rodzaju skonstruowanego w starożytności „proto-Matrixa”, wiodącego Ludzkość w stan nie Kończącego się Uwielbienia Boga. Tytuł tego króciutkiego, ilustrowanego „akademickimi” szkicami opracowania, brzmi:

    „Człowiek zmysłowy” versus „człowiek duchowy” w naukach Apostoła Pawła

    (…)

    ”3. Człowiek duchowy

    Człowiek duchowy natomiast ustępuje miejsca z tronu dla Chrystusa (Pana; na rysunkach oznaczonego jako „xP”), Jemu wkłada koronę na głowę i postępuje tak jak On tego chce, jest „pobożny” – Boży. Jest wolny od siebie samego, „zapomina o sobie”, a Bóg troszczy się o niego. Kieruje się Duchem Bożym.”

    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/02/09/misologos-czyli-system-promocji-chrzescijanskiej-wiary/

   • ——— mogę Tobie odsprzedać kupione w Watykanie w 1914 r 2 odpusty dla dwóch pokoleń niemieckiej rodziny. A co tam ! można dokupić jeszcze na 3 pokolenie. Będą mieć CZYSTE SUMIENIE, bo nie używane.

    ———-a poza tym !.

    http://www.kchds.pl/index.php?show=22&art=125

    Ps. MĄDRY Polak PATRIOTA znający już historię FAŁSZYWEJ religii powinien NAWRÓCIĆ się na ?? MORALNOŚĆ czyli na SŁOWIAŃSKIE SŁOWO honoru.

    https://opolczykpl.wordpress.com/podreczny-slownik-slowianski/

 6. Istnieniu masonerii też zaprzeczysz? A co to takiego judeochrystianizm. Daj chociaż jeden przykład kiedy judaizmowi było po drodze z Chrześcijaństwem.

 7. Tak episkopat jest opanowany, tak jak i niższe szczeble kościelne. Jeśli chodzi o Rydzyka to, kto to? Nie znam, ale gdzieś mi się o uszy obiło.Wiem, że naiwni oddają mu majątki. Agentura, ekumenizmem, protestantyzmem prowadzi wiernych prostą droga do bram piekła. Wierni zapomnieli i słowach: upadnij na kolana ludu czcią przejęty. Komunia na stojąco i na rękę.

  • Komunia na stojąco i na rękę.”

   Co za różnica, czy opłatek na stojąco czy na leżąco
   od klechy szkolonego na pustynnych księgach.
   Nic nie dociera do was.
   To nie ma polskiego rodowodu.

  • Poczytaj , co oznaczaja pieczęcie zakładane ludziom przez księży w postaci chrztu, bierzmowania, slubu czy ostatniego namaszczenia. Wiedza jest dostepna dla kazdego, nalezy jej tylko szukac. Wiedza czyni człowieka wolnym, bo nie mozna go tak łatwo zaprogramowac i nim manipulowac. A ka myślisz, czemu słuzy spowiedz? I czy naprawde potrzebujesz posredników?

 8. chrzest , bierzmowanie … jest to po to aby zablokowac punkty energetyczne ~~(nazwa kabaly czakry) .. nie dajcie sie oglupiac

Możliwość komentowania jest wyłączona.