Sensacyjna kolekcja malarska Tadeusza K. z Bydgoszczy

Teraz nieco z innej beczki. Osiem lat temu poznałem niesamowitego człowieka, Tadeusza K. Mieszka w Bydgoszczy. Za nasze poświęcenie w walce ze skażonymi szczepionkami na tzw. „świńską grypę”, którą prowadziliśmy m.in. z dr Piotrem Beinem z Kanady i Bronkiem Hotałą z Lublina, dostaliśmy kilka obrazów. Nie wiem co koledzy zrobili ze swoimi obrazami, ale ja mam jeszcze kilka.

Prawdopodobnie najpiękniejszy obraz Pabla Picassa. Wartość ok. 500 mln dolarów. Kolekcja Tadeusza K. z Bydgoszczy.

Tadeusz K. przez lata uzbierał niesamowitą kolekcję dzieł. Pomogłem mu zrobić katalog – zrobiłem kilkaset zdjęć i obiecałem pomóc w sprzedaży kilku, bowiem sytuacja materialna Tadeusza K. była powiedzmy, taka sobie. Moja zresztą też. I tu trafiłem na mafię. Po prostu totalna blokada – wszystkie domy aukcyjne, eksperci, muzealnicy, wystraszeni badacze dzieł sztuki… Nikt nie chciał się za to brać, mimo że to co pokazywałem, to były ewidentne sensacje jeśli chodzi o obrazy: Picasso, Van Gogh, Rembrandt, Cezanne, Manet, Monet, Serat, a z polskich Malczewski, Wyspiański, Ślewiński, Gierymski, Malewicz … żadne z polskich muzeów nawet nie równało się z tym co zobaczyliśmy w 3 pokojach mieszkania Tadeusza. Prawie 500 obrazów, z czego w większości autentyki. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że to są autentyki i przyglądaliśmy się temu z niedowierzaniem. Największe nasze zaciekawienie wywołał szkielet reptylianina, ok 15 cm wzrostu. Teraz wiem, że jest to jedyny okaz na świecie i mam nadzieję, że Tadeusz go jeszcze ma, bowiem DNA reptyla się jeszcze przyda. Już nie mówię o tym jaka jest tego wartość.

O wartości obrazów dowiedziałem się od amerykańskiego eksperta z Florydy, któremu wysłałem 20 zdjęć wybranych obrazów. Dysponował unikatowym oprogramowaniem analizującym dany obraz z bazą prawie 80% pewnych obrazów wszystkich znanych mistrzów, z polskimi włącznie. Wyłapał 8 bardzo cennych dzieł, nie chciał pisać szczegółów mailem, zresztą 7 dni po wysłaniu do mnie maila zginął w tajemniczych okolicznościach, o czym niedawno się dowiedziałem. Druga historia, to z pewnym obrazem, który wysłaliśmy z Tadeuszem do mojej znajomej w USA. Żydzi w dużym sklepie z antykami proponowali jej 15 tys, dobrze wiedzieli skąpcy z czym mają do czynienia. Powiedziałem jej, że jeśli sprzeda za tę sumę to nie chcę jej znać.
Na szczęście posłuchała się mnie.
Miała jednak znajomego pochodzenia bułgarskiego, który był ekspertem od malarstwa francuskiego w Metropolitan Museum w Nowym Jorku. Gdy ten zobaczył obraz od razu stwierdził, że jest to oryginalny Paul Cezanne i jego wartość wynosi co najmniej 30 mln dolarów. Ekspert próbował zainteresować obrazem dyrekcję Muzeum, ale skończyło się to jego zwolnieniem po 6 dniach. Jego zwłoki znaleziono w jednej z miejscowości w New Jersey 2 dni później. Tydzień później moja znajoma otrzymała list z Muzeum, że ten obraz nie jest nic wart, mimo że do nikogo nie wysyłała żadnego zapytania, tym bardziej zdjęcia obrazu.  Ona do dzisiaj nie wie, że wysłano na nią 5 morderców, którzy mieli wysadzić jej dom wcześniej zabierając obraz. Tylko nie wiedzieli, że ona jest też Avatarem i ma ochronę. Obraz jest nadal u niej i niedługo go przedstawię publicznie – mam już zgodę. Jego wartość to ok. 50 mln dolarów. Do tego ma jeszcze jeden obraz – jeszcze bardziej cenny. Kupiła go za 1500 dolarów na aukcji internetowej  za poręczeniem Tadeusza K. że jest to Picasso. Tak, to jest Picasso i ten obraz jest wart 140 mln dolarów!

Unikat Piotra Michałowskiego – akwarela przedstawiająca architekturę

A teraz o kilku mniej cennych obrazach, ale jakże pięknych. Te obrazy akurat mam u siebie w domu. Pierwszy to sygnowana akwarela Piotra Michałowskiego z 1839 roku, podpisana Gołąb, w rzeczywistości przedstawiająca ruiny zamku w innej miejscowości. Błąd się wziął z tego, że akwarele Michałowskiego podpisywała jego siostra i widocznie coś się jej pokręciło.
Konsultowałem tę akwarelę z ekspertką z wydziału Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego – powiedziała, że nie ma powodu by wątpić w autentyczność, z tym że wymagało by to włożenia pracy. Nie zajarzyłem, że po prostu chodziło o pieniądze. Dodała, że jeśli jest to autentyk, to jest to naprawdę unikat, bowiem Michałowski nie malował architektury.
Bardzo proszę zainteresowanych o ocenę, sądzę że warto zainwestować w eksperta. Porównując z cenami innych dzieł Michałowskiego jego cena powinna wynosić ok 50 tys zł. Z uwagi, że jest to unikat i zupełnie nie jest znany, jego wartość może być znacznie większa.

Władysław Reymont – prawdopodobnie jedyny obraz olejny Mieczysława Jakimowicza

Drugi obraz to wyraźnie sygnowany Mieczysław Jakimowicz, siostrzeniec Władysława Reymonta. Jest to też unikat, chyba jedyny obraz olejny Jakimowicza. Co więcej widnieje na nim sam Władysław Reymont w pełnej krasie! Muzeum Literatury nie było zainteresowane tym obrazem, mimo że chciałem za niego tylko 3 tysiące złotych! Próbowałem też oczywiście w domach aukcyjnych, nikt nie wyraził zainteresowania. A „eksperci” wszystkie obrazy jeden po drugim odwalali. Jedna biegła sądowa w zakresie malarstwa wyceniła dość wysoko przedstawione jej obrazy, dałem do wyceny tylko prace o niewielkiej wartości. Ale i w tym przypadku za jakiś czas bardzo przestraszona zadzwoniła, że unieważnia swoje ekspertyzy. Posobnie było z jeszcze jednym miłym panem na ul. Sławkowskiej – też się wycofał, być może myślał, że są kradzione.

Ale i tak domy aukcyjne uznają tylko swoich ekspertów lub „renomowanych” i „sprawdzonych”, tzn. pracujących dla mafii. Tak, bo to jest mafia. Ta mafia handluje podróbkami, 70% „autentyków” wystawianych na aukcje to są podróbki. Główne miejsce gdzie podrabiane są „Kossaki”, „Aksentowicze”, „Gierymscy”, „Wróblewscy”, „Wyspiańscy” itd. ogółem 18 najbardziej znanych nazwisk, są Rększowice pod Częstochową – tam w 9 pomieszczeniach w 4 różnych miejscach (Tartak, Stacja Paliw, u Henkielów i pod rondem) w sumie na 6000 m. kw. pracuje 46 fałszerzy z Polski, Rosji i Ukrainy. Obrazy stamtąd idą nie tylko na aukcje w Polsce, ale i na całym świecie. Mają specjalną technologię postarzania, tak że najlepsze laboratoria tego nie wykryją. Ale oprogramowanie tak jak to na Florydzie wykryje inną rękę – dlatego nikt z niego już nie korzysta. Nanowahadełko podaje, że 45% wszystkich dzieł w polskich muzeach to są fałszywki! W Luwrze jeszcze lepiej, bo 56%! Słynna Mona Lisa to też fałszywka, oryginał jest w … Polsce, w Nisku. Pewnie go zaraz przewiozą w inne miejsce. Znajdę, bez obaw. Zresztą zapytajcie Daniela Olbrychskiego, on coś wie na ten temat ale … sza!

Heinrich Mann autorstwa Maxa Lieberamnna

Wracając do pozostałych obrazów jakie otrzymałem od Tadeusza K. to jeden znakomity portret szlachcica autorstwa Z. Litwina został sprzedany za 4 tys zł przez uczciwego (też tacy są) handlarza sztuki na ul. Szewskiej. Niestety, nie wiedział że był on wart ok. 70 tys zł. Portret Heinricha Manna autorstwa Maxa Liebermanna (po lewej) przekazaliśmy Jane Burgermeister – miała go sprzedać w Austrii, trafiła na nieuczciwych handlarzy, którzy jej dali 400 Euro, a wart był 500,000. Co do pozostałych w tym obrazów Pankiewicza i Malewicza, to pojawił się u mnie kiedyś bardzo nieuczciwy lekarz, który poznał przeze mnie Tadeusza K. i po prostu nas okradł. Przyjdzie na niego jeszcze kolej. Wziął osiem obrazów ode mnie powołując się na Tadeusza K., że go do tego upoważnił. Nigdy mu tych obrazów nie przekazał, choć je spieniężył – wahadełko pokazuje mi, że wziął za nie 400,000 zł. Gdyby się postarał to by wziął 3 miliony. Jego konszachty w żydowskiej mafii były widać niewystarczające by otrzymać właściwą cenę.

Sygnowana Martwa Natura Andrzeja Wróblewskiego

W swoim posiadaniu mam jeszcze dwa bardzo cenne obrazy. Pierwszy to Martwa Natura autorstwa Andrzeja Wróblewskiego – sygnatura niewyraźna, ale w ultrafiolecie można odczytać nazwisko. Obraz był restaurowany przez ekspertów z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, którzy nie mieli żadnych zastrzeżeń co do jego autentyczności. Oferuję jednak 20,000 zł za poważną ekspertyzę naukową, tak by można było ten obraz bez obaw wystawić na aukcji. Nanowahadełko wycenia go na ok. 400,000 zł. Świetna inwestycja, bo ceny za obrazy Wróblewskiego bardzo szybko idą w górę.

A drugi to rarytas – jedyny obraz nastoletniego George’a Seurata, twórcy pointylizmu. Widać już na tym obrazie w jakim kierunku pójdzie artysta, przedstawia jego dom rodzinny, widoczny zresztą na innych jego obrazach. Myślę, że dla kolekcjonerów sztuki 5 mln Euro to będzie bardzo dobra oferta. Ten obraz właśnie otrzymałem od Tadeusza K. za pracę włożoną w walce ze szczepieniami na świńską grypę. Jeśli sprzedam, to mam się zamiar podzielić z nim pół na pół. Z pozostałymi podobnie. A moje pieniądze przeznaczę na rozbudowę struktur Nowej Ziemi. Jestem pewien, że Tadeusz K. jeśli dostanie te pieniądze, zainwestuje w największe prywatne muzeum sztuki w Polsce – tak żeby każdy mógł obejrzeć te niesamowite dzieła i odczuwać zawarte w nich boskie piękno. A tych dzieł ogółem jest ponad 700.

Jeśli Tadeusz się zgodzi, to chętnie nagram z nim serię materiałów – zostaliśmy obaj zaczipowani i zaatakowani bronią telepatyczną i przez to zerwaliśmy kontakt. No i informacja dla niego – nie musisz się już więcej obawiać napadów, tak samo jak ja jesteś chroniony w 6D. Mogę nawet śmiało podać Twój adres i nikt cię tam nawet nie odwiedzi. Teraz dziwisz się, że nikt do ciebie nie przychodzi i nawet nie dzwoni? Wiem, że w tym roku miałeś tylko 4 gości i 5 telefonów… Napisz do mnie na lampyzdrowia@yahoo.com

29 komentarzy Sensacyjna kolekcja malarska Tadeusza K. z Bydgoszczy

 • Marku, wykonaj najpierw profesjonalnie reprodukcje , gdy pójdą w tysiącach to i będzie zainteresowanie oryginałami , czy te dzieła są w jakiś rejestrach ? tutaj podobnie sprzedaż reprodukcji i oryginałów Artysta żyjący obecnie https://www.icanvas.com/canvas-art-prints/artist/leonid-afremov https://www.etsy.com/de/shop/AfremovArtStudio https://www.pinterest.de/faithab/leonid-afremov/ tutaj oryginały ceny są przystępne bo to obecna twórczość ale zestawienie reprodukcji i oryginalow to perfekcyjna sprzedaż no i prezentacja oryginałów https://afremov.com/Original-Oil-Paintings/ dzieła są bardzo energetyczne, duszą widziane i malowane !

 • Быдлошевский Л.З.

  Prezydent swiatowego mocarstwa i naszego sasiada Federacji Rosyjskiej W.W. Putin
  mial wczoraj prawie 2 godzinne przemowienie wygloszone do poslow tego kraju.
  Duza czesc przemowienia poswiecil dazeniu USA od kilku lat do swiatowego konfliktu
  i reakcji Rosji na te prowokacje.
  Przedstawil w formie prezentacji video (2,49 min. ) rosyjskie najnowsze uzbrojenie :

  1. System miedzykontynentalnych rakiet jadrowych „Sarmat” ktorym bedzie zastapiony obecny system „Wojewoda”.
  2. Skrzydlata atomowa rakieta jadrowa miedzykontynentalna z absolutnie nieprzewidywalna trajektoria lotu . Nikt na dzien dzisiejszych na swiecie nie ma czegos podobnego, jak zaznaczyl Prezydent.
  3. Podwodny atomowy dron z bronia atomowa na pokladzie operujacy na najwiekszych glebokosciach.
  4. Hipernaddzwiekowe rakiety „Kindzal” wystrzeliwane z samolotow bojowych przechodza proby w armii rosyjskiej od 01.12.2017 roku.
  5. Bron laserowa weszla juz na wyposazenie Armii Rosyjskiej z wielkim sukcesem.

  Prezentacje ponizsza zakonczyl Pan Prezydent slowami : nie chcieliscie nas sluchac kiedy proponowalismy rozbrojenia no to macie „zasrancy” amerykanscy nasza odpowiedz .
  A „polskie” media niezalezne i jakosciowe bardzo ani slowa na ten temat nie napisaly.

  P.S.

  Ale co tam jakis Putin, jak kolega Wildsztajn wlasnie wrocil z konsultacji z Izraela,
  jak kiedys tow. Bierut z Moskwy wracal a czasami nawet i nie. Przynajmniej zywym nie,
  tylko juz w trumnie – сделано в СССР. Pewnie temu Widsztajnowi i jego Druzynie Pierscienia
  tam jakies chipy made in Israel zaimplantowali i beda juz teraz wszyscy mowili jak tow. Groß
  albo kolezanka Apfelbaum ewentualnie jak „obywatelscy” czy inni „nowoczesni”, w zaleznosci od aktualnego oprogramowania czy wgranego wlasnie z sieci updatu.
  Widac mial racje x. Natanek z podhalanskiej Grzechyni od lat mowiacy, ze Polske to tylko juz „matkaboska” i „chrystuskrol” uratowac moga lub w ostatecznosci Koronka do Patrona Rzeczy Niemozliwych czyli Judy
  ( Tadeusza, prosze nie mylic ) wzglednie w godzinie totalnej ciemnosci litania do Cielakowny Rozalii.

  https://www.youtube.com/watch?v=ms3D6h8fc-4

 • Ciekawyyy

  Milioner Pan Tadeusz K. chyba nim jednak nie będzie ponieważ Picasso bazgrolił był inne bohomazy od wskazanego https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Pablo-Picasso-night.jpg we wstępniaku lecz faktycznie przez znawców dowartościowane a z domków to mniej więcej w takim stylu malował https://www.art.com/products/p10020068-sa-i790093/pablo-picasso-mediterranean-landscape.htm?upi=E6QDN0
  Z kolei również pędzla Pabla Picassa ta goła laska na czerwonym krzesełku http://viva.pl/kultura/sztuka/wystawa-malarstwa-pablo-picasso-alberto-giacometti-w-paryzu-24932-r3/5/
  z pewnością zachwyca niebywale znawców gatunku tylko czy skłonni by byli wydać dziesiątki milinów baksa ?

 • Paweł1982

  nie wiem pewnie jestem ignoratem, ale nie pojmuję jak obraz przedstawiający kilka domków i czarne niebo z księżycem może być wart 0,5 mld dolarów?! Nigdy bym za to tyle nie dał bez względu na to kto go namalował. niektórzy nie mają na co pieniędzy wyrzucać, a inni głodują.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają kłopoty z czytaniem z ekranu.

  https://zachowajto.pl/!KrHKUAPA2iJg/sensacyjna-kolekcja-malarska-tadeusza-k-z-bydgoszczy-mp3

 • nina

  —————————- BÓG HONOR OJCZYZNA -prawie STO Polaków zamarzło na śmierć.
  https://www.youtube.com/watch?v=zb3IdK-a8EY

 • Korniszon

  Jeżeli te domki z czarnym niebem według ciebie są piękne to chyba nie wiesz co to jest prawdziwe piękno. Ten obraz jest naprawdę brzydki.

 • Turkus

  Panie Marku, opiszę pewne wydarzenie. Otóż, prawie 7 i pół roku temu, kilka dni przed planową operacją, syn zrobił mi kilka zdjęć, jak siedzę przy biurku przed komputerem.Ale, tylko na jednym / właściwie na pierwszym z nich / były Orby. Jeden Orb był dokładnie na moim sercu, a pozostałe dwa, są obok mojej sylwetki. Czy mógłby pan sprawdzić, kto ? lub jakie istoty, były wtedy przy mnie.

  • Marek

   Ojciec, Dorota i ktoś jeszcze… przepraszam, jestem wyczerpany sprawdzaniem, nie mam już energii i nie mam żadnej pewności czy to jest prawda.

  • Jacek

   A mi się po twoim stylu pisania wydawało Turkus że ty jesteś 12-15 letnie dziecko i to ponadprzeciętnie naiwne. Powinieneś się zgłosić do lekarza od psychiki, zresztą tak samo jak TW Janusz.

   • Turkus

    Pewnie nie wiesz, że chorób psychicznych nie ma, a psychiatryki służą tylko i wyłącznie do zamykania ludzi niewygodnych dla władzy lub mafii. Te tzw. choroby psychiczne, to nic innego, jak podczepienia demoniczne, czipy energetyczne lub działanie na człowieka bronią psychotroniczną. W psychiatrykach są bardzo wartościowi ludzie, którzy widzą więcej niż inni, tylko, że tego nie rozumieją. Wmówiono im chorobę i tłumi się psychotropami, ich zdolności jasnowidzenia. Odsyłam do książki Wandy Prątnickiej ” Opętani przez duchy”.

  • Michael

   Orby? Ja mam 2 zdjęcia – syna i pierwszej żony – ze świetlistymi kulami nad głowami, oba zrobione w górach, w różnych latach, ale w obu przypadkach na ok. 1 – 2 miesiące przed śmiercią tych osób. Syn popełnił samobójstwo, żona rozbiła się samochodem. Co to było? Ostrzeżenia? Znak, że dusza za niedługi czas opuści ciało? Panie Marku, może Pan coś wie na ten temat?

 • Vismaya

  Xellos, dokładnie pomyślałam to samo ….

 • Ciekawyyy

  Z Panem Tadeuszem K. miał miejsce jeszcze jeden opisany w sieci internet incydent/epizod mianowicie w ramie pewnego malowidła zatopiona miała być pluskwa szpiegowska i tak spreparowana darowizna trafić do pewnej znanej zagranicznej działaczki na rzecz ujawnienia skażonych wirusem parti szczepionek przeciw grypie nomen omen ta Pani od paru lat jakby znikła co jeszcze bardziej nadaje tajemniczości.
  Sam Pan Tadeusz K. idealnie pasuje na osobnika przejętego przez Reptyla oczywiście to moje zdanie i obym się mylił
  a nabyłem je bynajmniej jedynie za sprawą słowa pisanego z tym wybitnie odrażającym monstrum ludzkim.
  Nie wiem Panie Marku czy odnowienie znajomości z Panem K.
  to mądra decyzja.
  Ten szkielecik Reptyla to pewnie jego przodek 🙂
  a nie brodaty rycerz w zbroi jakim epatuje naiwną publikę swego blog Zenory.

  • Marek

   Jane była sama zaczipowana, krótko mówiąc odjechało jej. Tadek nie jest reptylem, to potomek polskich królów z krwi i kości – ma wszystkie papiery.

  • Vismaya

   Ja wiem tylko jedno …
   takiego przyjaciela to ja bym nie chciała …
   żaden to zaszczyt ….
   nawet jeśli jest warty w swoich obrazach na miliony dolarów ….
   i to chyba szybko zrozumiała Pani JB …
   kiedy odkryła czipa w darowanym obrazie….
   i szybko wymiksowała się od takich przyjaciół.

 • Xellos

  Ten wpis to JAK ZAPROSZENIE ZŁODZIEJA DO OBROBIENIA z obrazów pana TK….

  • Marek

   Mogę podać adres, jak i mój podałem. Good luck jeśli wiesz jak przemierzyć 600 mln lat świetlnych

   • Korniszon

    Obrazy zabrałeś ze sobą?

   • Ika

    Nie miej pretensji, ludzie nadal nie rozumieją …, pewne rzeczy są poza ich postrzeganiem.

   • widzący

    To mamy rozumieć ,że stałeś się nietykalny i niewidzialny ? Opis z kawiarni,wizyta policji i lekarzy .

    • Prusu

     Na troche innym poziomie nazwijmy to mentalnym wszechswiata sa MIBy i dzieja sie troche inne rzeczy. Nawet kontakt miedzy duszami wyglada inaczej mimo ze w 3d wyglada jakby osoby rozmawialy o pierdolach ale to tylko manifestacja na pewnym poziomie percepcji. Oczyszczalem dusze na wyzszych poziomach przebywajac i potwierdzic moge ze rozne sluzby kreca sie tam bez ustanku. Poza percepcja odgrywa sie z przyziemnego punktu widzenia zupelnie niestworzone przedstawienie.