Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii

Sir Julian RoseTemat ten wzbudza u mnie odrazę i wewnętrzny sprzeciw, jednak uważam, że muszę stawić mu czoło, ponieważ jest to w moim przekonaniu najważniejszy problem naszych czasów. Leży bowiem u podstaw obecnego marazmu, który przenika praktycznie każdy aspekt polityki partyjnej Wielkiej Brytanii i poważnie wpływa na życie na całej naszej planecie.

Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to bardzo mocne stwierdzenie, ale sądzę, że kiedy doczytacie ten artykuł do końca, nie będziecie w stanie go obalić.

Wybory w Wielkiej Brytanii są okazją do tego, żeby się skupić na tym kraju. Ja tym bardziej powinienem to zrobić, ponieważ ignorowanie losu moich rodaków w tym tak ważnym momencie byłoby z pewnością jawną kapitulacją przed ewidentnym zniewalaniem.

Rozszyfrowanie, analiza i obnażenie podtekstów okropnych kłamstw, jakimi karmi się wyborców, oznacza to, ze można odegrać główną rolę w tym, by pomóc uwolnić spod sił niewoli nie tylko obywateli Wielkiej Brytanii, ale ludzkość jako całość. Jest to bowiem zjawisko globalne i jako takie należy je postrzegać.

Kończąc ten wstęp, czuję się zobligowany do tego, by stwierdzić, że wiele dowodów wskazuje na to, że w polityce wewnętrznej wielkiej Brytanii, element satanistyczny jest najbardziej powszechny wśród przywódców Partii Konserwatywnej. Towarzyszy temu roztrwanianie demokracji na rzecz dyktatury sprawowanej przez w dużej mierze bezkrwawą i mocno skorumpowaną pseudo-elitę.

Kluczem jest strach

Na samym szczycie listy praktyk satanistycznych służących masowej indoktrynacji społeczeństwa jest „strach”. Utrzymywanie narodu w stanie ciągłego stresu i strachu jest paliwem, którego potrzebują zarówno widzialne jak i niewidzialne siły zła po to, by sprawować nad innymi władzę opartą na opresji.

Kartą przetargową w talii politycznej jest „terroryzm”. Nieustające przekonanie o tym, że należy poświęcać podstawowe prawa obywatelskie na rzecz „ochrony” przed terroryzmem stwarza grunt dla wprowadzania państwa policyjnego. Mimo iż większość ludzi tego nie dostrzega, to właśnie się dzisiaj dzieje.

Następnie mamy zastępowanie myślenia przez technologię, która „myśli za ciebie”. To jest prosta droga do tego, by żywych ludzi przerobić na sterylne automaty. Umożliwia do włądzom przejęcie kontroli nad wszystkimi czującymi ludźmi i decydowanie o każdym najdrobniejszym szczególe w zakresie codziennego funkcjonowania społeczeństwa.

Sztuczna inteligencja i ruchy transhumanistyczne, które ją promują, uważają, że zaprogramowany komputerowo umysł jest doskonalszy od ludzkiego umysłu. Uznają tę technologię za „zbawienie” człowieka i utrzymują, że do 2030 roku tworzenie myśli za pomocą sztucznej inteligencji upowszechni się jako „nowa inteligencja”. Warto zaznaczyć, że rządy na całym świecie nie wykazują dużego zainteresowania przeciwdziałaniu temu programowi.

Masowa kontrola

Partia Konserwatywna szybko skorzystała z możliwości przywłaszczania sobie wolności ludzkiej przez informatykę, witając z otwartymi ramionami rozwój „inteligentnych technologii” we wszystkich dziedzinach życia domowego oraz w wojsku. Rozumiecie rzecz jasna – „inteligentne technologie” myślą za was. Podłączacie się po prostu do programu zaprojektowanego przez techników laboratoryjnych, którzy specjalizują się w „przekształcaniu” umysłów dla celów, które prowadzą ludzkość w naprawdę gigantyczną otchłań. Wykorzystywanie najnowszej technologii jest częścią agendy satanistycznej: posiąść, kontrolować, zniewolić…

Towarzyszą temu nieustające, zarówno pod poprzednim jak i obecnym reżimem politycznym, programy masowej kontroli społeczeństwa w dużej mierze realizowane przez Centralę Łączności Rządowej, które już złamały wszystkie zasady ustanawiane z wielką uwagą w poprzednich dekadach, kiedy to wolności obywatelskie znajdowały się w centrum procesu demokratycznego.

Wszyscy bez wyjątku jesteśmy dzisiaj objęci bardzo inwazyjnym monitoringiem policji, banków i korporacji, które tworzą ogromne bazy danych zawierające bardzo poufne informacje obejmujące każdy aspekt życia obywateli. Wydaje mi się, że w chwili obecnej wykracza już to poza centralny system kontroli „Wielkiego Brata” przewidziany przez George’a Orwella w Roku 1984. Technologia „smart” jest najnowszą cichą bronią – w dodatku taką, po którą ochoczo sięgają świetnie zindoktrynowane masy.

Zostawmy na chwilę nowoczesną technologię i przyjrzyjmy się bliżej innej kwestii, która od jakiegoś czasu nastaje na fundamentalne struktury tego, co tworzy zdrowe społeczeństwo. Tym razem jest to próba podważenia fundamentów naturalnej prokreacji i życia rodzinnego, jakie znamy – program pozbawiania kobiet i mężczyzn ich tożsamości płciowej*, który obecnie potajemnie forsuje Rząd brytyjski. Odbywa się to także pod hasłem „neutralności rodzajowej”. Zakłada ona, że seksualność w jakiś sposób blokuje wolność jednostki do decydowania o tym, jakiej są płci, jeśli w ogóle. Skrajny narcyzm?

Sterylizacja rodzajowa ludzkości

Wydaje się, że celem promowania tej naprawdę dziwnej koncepcji wśród młodych ludzi obojga płci jest podważanie poczucia tego, kim są na możliwie najbardziej podstawowym poziomie. I nie chodzi tylko o podważanie, ale o celowe zniekształcanie lub niszczenie elementów budujących życie samo w sobie – tożsamości płciowej i prokreacji. Jak pokazała niezależna organizacja the UK Column**, w setkach szkół w Wielkiej Brytanii zachęca się uczniów do tego, by zgłębiali ten program i podążali za swoimi „uczuciami”. Na przykład władze Highgate School w Londynie rozważają aktualnie pomysł wprowadzenia „neutralnych rodzajowo” mundurków dla uczniów.

Bez wątpienia wielu ludzi wyda się to śmieszne, ale to nie jest żart. I trzeba naprawdę wykorzystać swoją świadomość do tego, by się zorientować, co się tutaj dzieje. Potajemna próba sterylizacji naturalnych instynktów i pragnień utożsamianych z reprodukcją/prokreacją poprzez masową propagandę zaprojektowaną tak, by odwrócić program seksualny, jest chyba ostatecznym narzędziem w całym satanistycznym zestawie. Zaprojektowane jest ono tak, by ludzkość została wysterylizowana, co odgrywa znaczącą rolę w sławetnym „programie depopulacji”, który tak kochają tajne stowarzyszenia, jak na przykład Grupa Bilderberg. Powinniśmy to zrozumieć i podjąć w związku z tym działania. Musimy pomóc ocalić młodych ludzi przed życiem pełnym chaosu, nieszczęścia i kontroli.

Psychologia zniewalania przez potężny organ kontroli jest od dawna mocnym opiatem; takim, które daje iluzję uwolnienia jednostki od odpowiedzialności za jej życie. Rolę tę przejmuje ustanowiona władza danych czasów. Nazywa się to faszyzmem. Faszyzm zawsze wiąże się z masową propagandą i kontrolą umysłów. Zawsze też oznacza zaangażowanie mediów pod całkowitą kontrolą (redakcyjną) ustanowionej władzy, co obserwujemy obecnie.

Wykorzystuje prowadzenie wojen w obcych krajach i angażowanie się w niekończące się podboje militarne, jako główną taktykę dywersyjną, by uwaga społeczeństwa skupiała się na „heroicznych czynach” i obronie. Do tego dochodzi niekończące się demonizowanie (Rosja) tego, co uważa się za okrutne i despotyczne reżimy.

W rzeczywistości jednak to właśnie despotyczny reżim oskarżą innych. Jest to organizacja terrorystyczna numer jeden, która kieruje całym przedstawieniem, celowo prowokując tych, których chce zaatakować, do sporadycznych aktów desperackiego odwetu. Diaboliczna manipulacja, która w niebywały sposób oszukuje całe miliony ludzi, którzy całkowicie bezkrytycznie śledzą krajowe i korporacyjne media.

Faszyzm obnażony

Faszyzm zawsze odwraca prawdę. Hitlerowska swastyka jest odwróceniem oryginalnego znaku – starożytnego symbolu pokoju. Celem jest zaspokojenie krwiożerczych ambicji, które ostatecznie sprowadzają się do przejęcia kontroli nad życiem na Ziemi – we wszystkich sferach. Agenda satanistyczna: posiąść, kontrolować, zniewolić…

W kontekście pokazywania różnych aspektów tego samego tematu, przyjrzyjmy się wprowadzaniu na rynek samochodu bez kierowcy, będącego kolejnym przykładem na uzurpowanie sobie ludzkiego dążenia do kierowania swoim przeznaczeniem. Samochód bez kierowcy to coś, co zdaniem Partii Konserwatywnej do roku 2022 będzie w masowym użyciu.

Samochód bez kierowcy? Co to w ogóle jest? Dlaczego ktoś chciałby forsować taką niedorzeczną koncepcję? Jedną z niewielu przyjemności, jakie nam jeszcze zostały, jest możliwość wykorzystania czterech kółek i hamulców, by dostać się z punktu A do punktu B, wykorzystując poczucie celu i swoje własne zdolności osądu. Nic z tych rzeczy – mówi się nam, że takie umiejętności są zbędne i że nie są interesujące dla społeczeństwa w długofalowej perspektywie. Należy je porzucić na rzecz satelity, która poprowadzi samochód za ciebie. Możesz więc siedzieć w czymś, co kiedyś służyło jako fotel kierowcy, bawić się swoim smartfonem i oglądać inne samochody „widma”, jadące obok i również sterowane przez satelitę. Oczywiście wszystko to możesz robić już teraz – jadąc pociągiem.

Ale nie – rząd na pewno ma rację. Czyż nie tak? W końcu najlepiej wie, że jeśli odciąży się obywateli od konieczności wykazywania ludzkich zdolności osądu i umiejętności koordynacji, można sprawować nad nimi jeszcze większą kontrolę.

Czy to nie jest rażąco oczywiste, co się tutaj dzieje? Czy nie jest jasne, że jest to kolejna celowa próba wykasowania danej przez Boga, zdolności czujących istot ludzkich do kontrolowania własnego przeznaczenia i przyjęcia kreatywnej postawy wobec życia, które jest nam dane od urodzenia? Nikt, naprawdę nikt nie ma prawa do tego, by okradać ciebie i mnie z życia dla realizacji swoich własnych celów. Agenda satanistyczna: posiąść, kontrolować, zniewolić…

GMO

Kilka dekad temu, państwowe i korporacyjne think-tanki i laboratoria doszły do wniosku, żeby można i należy zmodyfikować genetycznie DNA; tak, by odpowiadało tylko na ludzkie komendy i obchodziło naturę. Tak więc dostaliśmy GMO – organizmy genetycznie zmodyfikowane i uprawy, których geny zostały zmienione w laboratorium, by mogły przetrwać ogromne dawki kancerogennych pestycydów.

Co z tego, że wszystkie inne rośliny na polu wysychają na pieprz i umierają. Jedyną rzeczą,jaka jest istotna dla tych psychopatycznych „naukowców” jest fakt, że ich opatentowane rośliny przetrwają i są spożywane przez ludzi, zwierzęta, ptaki i owady. A potem będziemy się przyglądać, co się będzie działo z ich zdrowiem i życiem. Nie bez przyczyny produkty GMO nazwano „żywnością Frankensteina”.

Zgodnie z oczekiwaniami, obecny rząd, tak jak i poprzedni, stoi za tą formą masowej zbrodni ekologicznej, a w efekcie zbrodni na ludzkości. Czytelnicy naprawdę nie potrzebują więcej argumentów, by zobaczyć prawdę. Wszystkie przykłady działań, które tutaj podałem (a to jest dopiero wierzchołek góry lodowej) łączy jeden wspólny cel: całkowita kontrola nad życiem na Ziemi przez siły, które można określić jako siły występujące przeciwko życiu.

Siły te stoją na przeciwległym końcu spektrum miłości, współczucia, empatii i radości. Są to jednostki, które nie czują bądź nie reagują na te wspaniałe dary życia. Jednostki, które zrobią naprawdę wszystko, by osiągnąć swoje cele; by posiąść i unieważnić coś, czego nie da się ostatecznie posiąść – wrodzoną kreatywność powszechnej świadomości, przewagę kreacji nad spustoszeniem.

Złudzenie wszechmocy

Najbardziej tragicznym chyba złudzeniem jest to, że wierzą, że mogą. Nie zapominajcie nigdy, że są to ludzie, którzy kierują Wielką Brytanią i większością świata. Ich cytadelami są londyńskie City, Waszyngton DC i Watykan – wszystkie one funkcjonują jako oddzielne państwa posiadające własną policję, prawa podatkowe (nieistniejące) i status korporacji. Nawet Królowa Brytyjska idzie trzy kroki za burmistrzem Londynu w corocznej pielgrzymce do City, by oddać hołd „sile pieniądza” w utrzymywaniu władzy przez pozornie niepodważalną piramidę władzy pseudo-elity, której ona przewodniczy. Agenda satanistyczna: posiąść, kontrolować, zniewolić…

Rothschild, Soros, Rockefeller – sławetni wielcy finansiści są wiodącymi przykładami ludzi owładniętych materialistyczną megalomanią; potajemnie lub nawet otwarcie wpływają na świat, realizując długo przygotowywane plany tajnych społeczności odnośnie perfekcyjnej piramidy władzy.

Tacy globalni bankierzy i prezesi korporacji pozostają w zmowie z rządem, globalnymi blokami handlowymi (Unia Europejska/NAFTA/Region Pacyfiku), militarnym kompleksem przemysłowym, tajnymi stowarzyszeniami i fałszywymi instytucjami globalnymi, które ustalają zatwierdzone przez korporacje „standardy” w dziedzinie handlu, zdrowia, energii, żywności i tak dalej. Wszystkie one są częściami tego samego programu przeciwstawiającemu się życiu.

Tak samo zresztą jak giganci mediów społecznościowych: Google, Facebook i inni, którzy pozostają w zmowie w procesie zbierania informacji o każdej osobie żyjącej na tej planecie. Agenda satanistyczna: posiąść, kontrolować, zniewolić…

Jednakże najokropniejsza z wszystkich i najbardziej podstępna część tego całego kultu śmierci, leży w samym jej sercu i jest to okradanie dzieci z ich czystej siły życiowej, by karmić saturniczne energie, które przeciwstawiają się życiu, a które napędzają cały ten horror.

Okradanie dzieci z ich siły życiowej

Każdego roku tysiące dzieci znika z sierocińców i domów opieki w Wielkiej Brytanii. Dzieje się tak od dawna. Co się dzieje z tymi dziećmi? Kto je „zabiera”? Powinno się też zadać pytanie, dlaczego one w ogóle tam trafiły?

Być może Jimmy Savile mógłby nam powiedzieć, gdyby żył. Chociaż nie jest to konieczne, bo wiemy, że wykorzystał seksualnie setki, jeśli nie tysiące dzieci, które odwiedził w domach dziecka i sierocińcach w trakcie, gdy robił karierę w BBC.

Oczywiście nie był w tym sam. Bardzo niewygodną prawdą jest dla rządu to, że wiemy, że nieznana jak dotąd liczba przeszłych i obecnych członków partii dokonywała/nadal dokonuje takich samych strasznych aktów; rzecz jasna w tajemnicy i w różnych częściach kraju.

Pedofilia stanowi główną część praktyk satanistycznych, które łączą się z historycznymi masońskimi rytuałami składania w ofierze dzieci i zwierząt. A wszystko po to, by zyskać wsparcie od bóstwa odwróconej prawdy, które często przedstawiane jest jako Bafomet – postać z głową kozła i symbol okultystyczny czczony przez wiele loży masońskich na całym świecie. Jest to jednak tylko jedno z wielu bóstw czczonych przez tych milutkich psychopatów, których życie wyznaczają siły śmierci i ułudy.

Bohaterowie oporu

Osoby, które ucierpiały z powodu tych reżimów, a mimo to odważyły się głośno mówić o tej celowej polityce i próbie urywania faktów przez rząd, znalazły się pod straszną presją, byle tylko nie wyjawiały prawdziwej skali tych przestępczych czynów. Jedna z ofiar, Melanie Shaw, została uwięziona w izolatce w więzieniu w Northumberland, ponieważ próbowała wyjawić prawdę o tych, którzy stoją za tymi strasznymi przestępstwami przeciwko ludzkości.

Tylko dzięki UK Column i portalom internetowym oraz ludziom, którzy wspierali całą akcję, Melanie została przeniesiona do więzienia, w którym może przynajmniej przebywać z innymi uwięzionymi.

Wielu takich jak Melanie również próbuje wyjawić prawdę. Strażnikiem więziennym Melanie jest Premier Theresa May. Wiedza Melanie to dynamit. Uwięziono ją bez ewidentnych zarzutów. Gdyby cała historia Melanie wydostała się na światło dzienne, jak również tysiące podobnych historii rodem z horroru, które tuszuje się i zamiata pod śmierdzące dywany, obecny rząd zostałby natychmiast powalony na kolana, a życie w Wielkiej Brytanii na nowo zaczęłoby się powoli odradzać w kierunku, który przypomina społeczeństwo ludzkie.

Z kolei dzieci, które wiodą tak zwane „normalne życie” i które uniknęły fizycznej agresji, są okaleczane psychicznie przez to, że mają (za przyzwoleniem rodziców i nauczycieli) dostęp do odrętwiających umysł gier, które zaprojektowane są tak, by zabijać wszystko, co subtelne i wrażliwe, zanim dzieci te mają w ogóle szansę się rozwinąć. Innymi słowy, dziecko zostaje przygotowane do życia w świecie przemocy, chciwości i chaosu.

Programy telewizyjne wcale nie są lepsze – widzowie zalewani są chorymi, zatrutymi, ogłupiającymi i powierzchownymi programami. Nadmiernie eksponujące swoją seksualność lub bezpłciowe ikony pop kultury wystawiają swoje pozbawione emocji, rytualne wręcz przedstawienia dla tysięcy wielbiących je fanów. Agenda satanistyczna: posiąść, kontrolować, zniewolić…

Pisanie o tym wszystkim nie było bynajmniej przyjemne dla mnie, ale zrobiłem to, ponieważ chciałbym opowiedzieć się po stronie prawdy i do tego samego zachęcam moich czytelników. Poprowadziłem was tylko przez niewielki fragment labiryntu oszustw, korupcji i jawnych kłamstw, które stanowią „nową normalność” instytucji politycznych w naszych ekstremalnych czasach.

Wielka Brytania to wspaniały kraj na wyspach brytyjskich, z wybitną tradycją i piękną naturą, zamieszkały przez wielu rozsądnych, wrażliwych i hojnych ludzi. Demoniczne indywidua, które opisałem w niniejszym artykule, stanowią niewielki odsetek – nawet mniej niż 1%. Jednak ich quasi-hipnotyczny wpływ rozciąga się na wszystkie warstwy społeczne.

Musimy uratować nasz kraj i przywrócić go do życia. Mieszkańcy wszystkich krajów powinni poznać i obnażyć głęboko skrywane choroby, które trapią ich narody. Naszym obowiązkiem jest włożenie serca i duszy w tą bezprecedensową misję. Nikt, kto szanuje życie, nie może stać z boku i pozwolić na to, by ta udręka ciągnęła się dalej w przyszłość.

Mamy w sobie odwagę niezbędną do tego, by się z tym zmierzyć – z najciemniejszą godziną – i ufność w zwycięstwo. Wykorzystajmy tę odwagę teraz i nie oglądajmy nigdy się za siebie.

Julian Rose jest wczesnym pionierem rolnictwa ekologicznego w Wielkiej Brytanii, pisarzem, aktorem, działaczem społecznym oraz międzynarodowym aktywistą. W latach siedemdziesiątych XX wieku pracował w teatrze eksperymentalnym jako aktor i reżyser, współtworzył Instytut dla Twórczego Rozwoju w Belgii, ucząc myślenia holistycznego oraz sztuk dramatycznych. W latach osiemdziesiątych powrócił do Wielkiej Brytanii, by przejąć majątek rodzinny, który zamienił w gospodarstwo ekologiczne. W latach dziewięćdziesiątych Julian pracował na rzecz ożywiania wiejskich wspólnot. Z uwagi na zdobyte w tym zakresie doświadczenie, został zaproszony do rady Narodowej Agencji Rozwoju dla Południowo-wschodniej Anglii oraz Krajowego Związku Posiadaczy Ziemskich. Działał również w Partnerstwie Gospodarczym Hrabstwa Oxfordshire i został założycielem i prezesem Stowarzyszenia Przedsiębiorstw Wiejskich w Hrabstwie Oxfordshire. W roku 2000 poprowadził innowacyjny projekt mający na celu ożywienie ważnych dla regionu miasteczek jako centrów działań lokalnych oraz inicjatyw związanych z lokalną żywnością. Obecnie jest prezesem Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC) i sporo czasu spędza w Polsce, próbując ocalić małe gospodarstwa rodzinne w tym kraju oraz nie dopuścić do Polski GMO.

Julian jest cenionym pisarzem i komentatorem. Jego artykuły publikowane są w wielu czasopismach oraz na portalach internetowych. Więcej informacji na temat życia autora, a także jego dwóch uznanych książek Zmieniając kurs na życie oraz W obronie życia można znaleźć na stronie www.renesans21.pl

*http://renesans21.pl/po-co-nam-seks-czyli-o-pozbawianiu-kobiet-i-mezczyzn-ich-tozsamosci-plciowej/
**https://www.ukcolumn.org/

94 komentarze Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii

 • denuo

  Fundacja im.Dobrego Pasterza – Dwójka z Hapstead – Kwestia tatuaży.
  https://www.youtube.com/watch?v=V9Uz2n1WpCk

 • celebryta

  Żydzi oburzeni że Donald Trump pod pomnik Bohaterów Getta wydelegował córkę
  http://prawy.pl/53835-polscy-zydzi-oburzeni-ze-donald-trump-pod-pomnik-bohaterow-getta-wydelegowal-corke/

  Zarzuca się, że to przemówienie ktoś Trumpowi napisał.Tak, ale on je zaakceptował i wygłosił.
  http://prawy.pl/53848-trump-uwiodl-polakow/

 • ninanonimowa

  ————– o nim nie przeczytasz nigdzie DLACZEGO ??

  https://www.youtube.com/watch?v=nps1bziUr3Q

 • ninanonimowa

  ———-MY CHCEMY BOGA tak grzmiał w TVPinfo minister Macierewicz. To było echo słów Trampa, który mówił o bogu. Zatanawia mnie, o którym bogu mówili lub myśleli.

  Nasz ODTRĄCONY,zapomniany, słowiański https://www.youtube.com/watch?v=S0kgWqcbIuM chyba nie wchodzi w rachubę ! więc o jakim bogu jarmułkowi myślą ?.
  O tym ?? https://treborok.wordpress.com/w-peru-w-poblizu-plaskowyzu-nazca-znaleziono-dziwna-mumie/?preview=true– chyba jednak nie.

  MOŻE o TYM ?? https://treborok.wordpress.com/kim-jest-jahwe/

  ———- pytanie za 50 groszy ! jakiego boga mieli na myśli OBCOKRAJOWCY z jarmułkowych rodzin ?.

  • Świetnie że poruszasz temat Boga, bo Międlar albo inni mają z tym kłopoty. To tak jakby chcieli iść na studia licząc tylko do dziesięciu.

 • kk7qq

  Ktos sie moze wybiera do Teatru ?

  Teatr: Aktorzy biegają nago w kółko z palcem w dupie kolegi. Czy to jest sztuka? [wideo]

  Jak daleko posuną się „artyści” aby przyciągnąć uwagę widzów? Czy bieganie nago z palcem w tyłku kolegi można jeszcze nazywać sztuką teatralną?

  http://killuminati.pl/teatr-aktorzy-biegaja-nago-kolko-palcem-dupie-kolegi-sztuka-wideo/

  • bm

   Ten spektakl jest straszny…..

   • xpio

    Haha 🙂
    Ot odbicie świata polityki, oni też robią wszystko abyśmy skupiali na nich swą uwagę, tylko o to chodzi.
    Bo w ten sposób oddajemy im władzę nad sobą – wolność .
    Wybieramy mniejsze zło, pis czy peło.

 • denuo

  „Silna Polska to błogosławieństwo dla Europy.” Silna a nie skundlona! Trump w PL i lament opozycji
  https://www.youtube.com/watch?v=T2BbyPV-xro

 • janusz

  W ogóle po co komu samochody, kto to w ogóle wymyślił? Przecież urbanizacja powstała właśnie po to, by wszystko było w zasięgu własnych nóg. Praca, sklepy, komunikacja. To nie jest kwestia samochodu bez kierowcy, ale samochodu w ogóle.

  • xpio

   Kiedyś były konie, a teraz są samochody.
   Istotne jest to, jaki mamy do nich stosunek co nam dają lub odbierają.
   Bo to „wojna” o nasze umysły i dusze, a nie o jakąś idee urbanistyki, czy takie środki transportu.

  • Boru

   Często słyszę, że „wiara jest dobra tylko ludzie są źli i nie chcą żyć według przykazań”, albo że „kościół jest dobry i szerzyłby pokój i miłość gdyby nie był obsadzony przez skorumpowanych ludzi”. Właśnie że nie. Te dwie rzeczy są nierozłączne: idea kościoła, czyli „nowego narodu wybranego” sama w sobie oraz degeneracja ludzi, począwszy od wysokich hierarchów. Samo założenie jest takie by pod przykrywką hipnotycznych, pobożnych sformułowań wypełnionych „miłością” czynić z ludzi zdegenerowane bydło.

   Nie dałoby się „oczyścić kościoła z zepsutych ludzi po to by kościół stał się dobrą instytucją”. Sam fakt, że chrześcijaństwo ma taki ogólnoświatowy zasięg jaki ma, wzięło się z zepsucia i chciwości elit duchowych. Nie można w tych zepsutych ramkach stworzyć czegoś, co na nowo nie zaczęło by gnić. Gdyby chcieć pozbyć się zepsucia trzeba byłoby pozbyć się tych zgniłych ramek.

   Odcięcie się od zgniłych, żydo-chrześcijańskich, biblijnych ideologii to jedyne wyjście.

 • Roma

  brawo !

  PATRYK JAKI Rozprawia się z T. Lisem hieną roku i H. Gronkiewicz Waltz,

  https://youtu.be/wF1ZvWf2TGk

 • Majestic

  ORGIOMISTRZ MOHEROWY „Skandal w Watykanie! Współpracownik papieża organizował homoseksualne orgie ” https://www.youtube.com/watch?v=WEcir3eR4x4 ha ha ha ……………….

 • xpio

  „Samochód bez kierowcy …. ” od dawna rzucało mi się to w oczy !
  Naprawdę warto oglądać Hollywodzkie filmy SF, nie tyle jako rozrywkę, ale po to by je analizować.
  W większości tego typu filmów autonomiczne samochody są regułą i to od daaaawwwna – przypadek nie sądzę.
  „Oni” właśnie w ten sposób programują rzeczywistość czyli nas, może i w większym stopniu niż innymi metodami.
  Ale każdy kij ma dwa końce, tym sposobem ujawniają swe dalekosiężne plany.

  Chcą wyeliminować z naszego życia wszystko, co daje nam poczucie wolności – żeby nic nam o niej nie przypominało.
  IMHO to prawdziwe intencje, jakie stoją za wprowadzaniem owej technologii.

 • Kto oglądał przemówienie Trampa? Ja bardzo uważnie!!!
  W tym samym czasie zerkałem na kursy walut i wiecie szok 🙂 jak Tramp uhonorował „Bolka” dolar na łeb na szyje poszedł w duł. Ale gdy powiedział że Ameryka kocha Polskę to kurs wrócił do normy 🙂
  Pozdrawiam

  • Boru

   Niczym Mojżesz podnosząc laskę do góry lub w dół sprawiał że wartość dolara rosła lub spadała.

  • czaro

   A to ci dopiero,no. Dzisiaj dolar spadał? Ja widzę,że spada systematycznie od stycznia (45 groszy już).
   Może to jaki „himalajski dolar” był?

 • kk7qq

  ODLOT TRUMPA z Warszawy

  What are we going to do now?

  https://www.youtube.com/watch?v=mjictsbsDPE

 • kk7qq

  Dopiero dzis otworzylam maila z 5.07 .2017 🙁

  Ktos pare dni temu pisal tu o AVAAZ z nadzieja , dla mnie AVAAZ jest przekreslone raz i na zawsze !
  ____________________

  Zaintrygowal mnie tytul : „Jedna kobieta powstrzyma Trumpa”

  pomyslalam co za KOBIETA !!??? do diabla !!!

  …….To niesamowite – w kilka dni zebraliśmy aż 750 tysięcy podpisów! Zbierzmy jeszcze więcej, zanim nasze ogłoszenie ukaże się w prasie. Podpisz i przekaż wszystkim znajomym!

  Przyjaciele i Przyjaciółki!

  Na spotkaniu przywódców 20 najpotężniejszych państw świata Trump zamierza przypuścić bezpardonowy atak na naszą planetę i wszystko, co udało nam się osiągnąć w paryskim porozumieniu klimatycznym.

  Ale może go powstrzymać Angela Merkel.

  Niemiecka kanclerz jest silnym głosem w walce ze zmianą klimatu. Swoim autorytetem może nakłonić pozostałe 19 krajów do realizacji planu 100% czystej energii bez oglądania się na Trumpa. Jednak, aby odważyć się na ten bezprecedensowy krok, Merkel musi wiedzieć, że ma za sobą olbrzymie poparcie płynące z całego świata. Podpisz poniższy list otwarty jednym kliknięciem, a potem udostępnij. Mamy zaledwie kilka dni, by zebrać milion podpisów. Avaaz wydrukuje list w największych niemieckich gazetach przed samym szczytem!

  // Szanowna Pani Kanclerz!

  Trump próbuje podzielić świat wokół zmiany klimatu. Nie zgadzamy się na to!

  Wzywamy Panią do poprowadzenia świata ku bezpiecznej, zrównoważonej przyszłości. Z USA lub bez ich udziału.

  Jako gospodyni szczytu G20, tylko Pani może przeciwstawić się Trumpowi i zaangażować pozostałe 19 krajów na rzecz przyszłości opartej na 100% czystej energii.

  Mówią o Pani „zielona kanclerz”, ponieważ Pani postawa dała światu nadzieję na uniknięcie katastrofy klimatycznej. Ta nadzieja jest cenna. Nikt z nas nie chce, by teraz zgasła.//

  Globalny ruch Avaaz włożył całe swoje serce w przełomowe paryskie porozumienie dla klimatu. Teraz musimy zrobić wszystko, by je obronić, a – wraz z nim – obronić naszą przyszłość. Dołącz do kampanii i przekaż ten e-mail wszystkim znajomym.

  Z nadzieją i determinacją,

  Christoph, Bert, Patricia, Camille i René wraz z całym zespołem Avaaz „

  • Ania

   O jakiej ” w 100 % czystej energii” ona mówi ?

   To już chyba Makreli się bardzo koło zada pali, że na takie sztuczki idzie.

  • greg2014

   Ale namieszał Trump tym lewackim złodziejom i ich fundacjom
   walczącym z CO2.
   Tu go lubię.

   ”Szanowna Pani Kanclerz!”
   😀 🙂

   • kk7qq

    No niby Trump ma pare plusow ale trzeba pamietac ze i tak musi w wiekszosc robic i mowic co jemu rozkaza .

    —————–

    Oto najważniejsze słowa Trumpa w Warszawie.

    Przemówienie Donalda Trumpa było długie, zaskakująco spójne i nietypowo wzniosłe. Ale tak naprawdę z tysiąca słów wypowiedzianych przez prezydenta USA w Warszawie liczyło się dziesięć: „We stand firmly behind Article Five, the mutual defense commitment”. „Twardo wspieramy artykuł V, zobowiązanie do wzajemnej obrony”.

    https://wiadomosci.wp.pl/oto-najwazniejsze-slowa-trumpa-w-warszawie-6141317082547841a
    atak na jednego jest atakiem na wszystkich” zawartej w traktacie założycielskim NATO. Według ekspertów Trump tym samym spełnił główny cel swojej drugiej zagranicznej podróży.

    „Trump popiera artykuł V i robi to w Polsce, gdzie to naprawdę się liczy. Cel wizyty został osiągnięty” napisała na Twitterze Hannah Thobrun, analityk Hudson Institute w Waszyngtonie.
    ——————————–

    „Polska zbiera pochwały w światowych mediach. „Trump zaapelował do członków NATO o większe wydatki na wojsko i obronność, pochwalił Polskę, że wydaje na te cele wymagane przez Sojusz 2 proc. PKB” – pisze agencja Associated Press. ”

    Wzruszajace te pochwaly 🙁

  • sprawdzam

   kk7qq
   6 lipca 2017 at 15:28 · Odpowiedz

   Dopiero dzis otworzylam maila z 5.07 .2017

   Ktos pare dni temu pisal tu o AVAAZ z nadzieja , dla mnie AVAAZ jest przekreslone raz i na zawsze !

   To ja pisałam o Avaaz:
   https://www.monitor-polski.pl/co-sie-stalo-z-krzysztofem-winiarskim/comment-page-1/#comment-281240
   https://www.monitor-polski.pl/co-sie-stalo-z-krzysztofem-winiarskim/comment-page-1/#comment-281251
   https://www.monitor-polski.pl/co-sie-stalo-z-krzysztofem-winiarskim/comment-page-1/#comment-281255
   https://www.monitor-polski.pl/co-sie-stalo-z-krzysztofem-winiarskim/comment-page-1/#comment-281257

   I nigdzie ni chwaliłam avaazu! Mówiłam tylko, żeby korzystać z tych narzędzi co mamy, bo na razie nie stać nas na nic więcej, niestety.

   Avaaz to narzędzie mainstreamowe – myślę, ze to każdy już wie.
   W którymś z tych linków napisałam, że petycje tam zamieszczane dzielą się na dwie grupy. Te, które pochodzą od nich i te często (chyba zawsze) podpisywane są: np. Christoph, Bert, Patricia, Camille i René wraz z całym zespołem Avaaz „

   A drugie te, których na maila się nie dostanie – podpisywane są przez prywatne osoby i wtedy avaaz robi adnotację, np. że petycja ta nie jest napisana przez zespół avaaz i nie odzwierciedla ich idei, albo, że petycja nie jest napisana przez zespół avaaz równocześnie podawana jest taka opcja: Zgłoś tę petycję jako niewłaściwą

   Idiotycznych petycji napisanych przez zespół avaaz na poczcie mailowej mam na pęczki i te zazwyczaj godzą w dobro ludzkości.

   Nie wylewajmy zatem dziecka z kąpielą.
   Nie wkładajmy w usta ludziom sedna słów, których nie wypowiedzieli.
   Nie mówiłam z nadzieją o zespole avaaz, bo to nikczemnicy, ale o możliwościach, które daje ta ich stronka z petycjami.
   Macie jakieś inne strony, gdzie słuszne petycje można zamieszczać?
   Citizengo również ma to samo pochodzenie.

 • kk7qq

  Protest przeciwko G20 – inaczej niz zwykle

  https://www.youtube.com/watch?v=SSpLbKPagBs

  upiorna demonstracja w Hamburgu: protestujace ZOMBIE przeciwko G20 !!!!

  ——————–

  Wyzwolenie na G20 – „Protest 1000 figur ”

  Befreiung bei G20-Protest 1000 Gestalten”

  https://www.youtube.com/watch?v=ETZ1fjAways

  ——————

  Germany: Hundreds of ‚clay figures’ crawl through Hamburg in G20 protest *EXPLICIT*

  https://www.youtube.com/watch?v=9VUhiMvGezA

 • Boru

  Za każdym razem kiedy ktoś używa określeń takich jak „satanistyczny”, to już wiem że kierowane jest to do ludzi z mózgami wypranymi żydowskimi ideologiami biblijnymi. Szatana wymyślili kapłani żydowscy jako przeciwnika Jahwe, który jest uosobieniem wszystkich możliwych negatywnych cech. Jeśli Szatanem czy chrześcijańskim „Lucyferem” nazwać przeciwnika Jahwe i jego zaprzężenie, to musi to być uosobienie istoty pozytywnej. Przez te kompletne pomylenie dochodzi się do takich absurdów, że „sataniści” są czcicielami Słońca, chociaż nie wiem jakim cudem pogodzić czczenie Słońca z jakimiś podziemnymi rytuałami, z negatywnością, krwawymi rytuałami kiedy to Słońce zawsze symbolizowało radość, jawność, prawdę, miłość.

  Czy może mi ktoś wyjaśnić, jak to się stało, że kogoś takiego:

  „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
  Powtórzonego prawa 7, 2

  Nazywa się „Bogiem” i ucieleśnieniem dobra, a z buntownika, który sprzeciwił się tyranii Jahwe robi się ucieleśnienie zła?

  Ty my chcemy walczyć z żydowskim NWO, globalizmem, stając się przeciwnikami tyrana Jahwe, czy tropić wszystko to co się jemu sprzeciwia i nazywać dobro złem? Przecież sprzeciwienie się obietnicom oddania żydom świata w posiadanie, to sprzeciwienie się woli „bożej”, to stanie się buntownikiem, to stanie po stronie „lucyfera”.

  Nasiąknięcie duchem jahwizmu świata tzw. teoretyków spiskowych gwarantuje elitom globalizmu całkowitą niezdolność do realnego buntu. Gwarantuje im to, że jeśli ktoś im się sprzeciwia, to będą to ludzie posłuszni i pobożni niczym niewinne owieczki.

  • Boru

   Ja stoję po stronie Lucyfera, a więc opowiadam się przeciwko mrocznym rytuałom picia krwi i jedzenia ciała, przeciwko czczeniu przybitym do krzyża zwłokom żydowskiego mesjasza, który ma powrócić by panować nad nieposłusznymi tyranii poganom i „rózgą żelazną rozbijać ich jak naczynia gliniane”. Moją wolnością jest poranne, wschodzące Słońce i nie witam go na kolanach, lecz wznoszę swoje ręce do góry.

   • MajaWalia27

    Boru pomysl….moze nie jest wazne jak ”nazwiemy” tych ludzi…czy satanistami czy sjonistami czy masonami, illuminatii. Moze wazne jest to co oni CZYNIA- jesli rytualnie morduja dzieci, jesli kreuja wojny, konflikty globalne i takie ”akcje ” jakie mamy z naplywem nachodzcow….Naprawde myslisz,ze to sa ”czciciele SLONCA i ZYCIA”?

    Co do Lucyfera, jest ciekawa teroria wiazaca go z bytem zenskim, ktory chce pnazyc ”klamstwa” ”boga” Jahve.
    Oczywiscie,ze Jahve jest uzurpatorem i demonem. Byc moze jest takze zwiazany ze sztuczna inteligencja? Nie wiem,ale mysle,ze ten byt jest czyms co nienawidzi ORGANICZNEGO zycia i przestrzeni serca, uczuc.

    • Boru

     „Naprawde myslisz,ze to sa ”czciciele SLONCA i ZYCIA”?”

     To właśnie wy macie w głowach wgrane połączenie: czczenie Słońca i rytualne mordy. Nie wiem czy robisz to specjalnie ale powyżej napisałem właśnie, że nie można łączyć czczenia Słońca z tym co przypisuje się „satanizmowi”. To czczenie Jahwe, demona ciemności, chrezścijańskiego i żydowskiego boga należy łączyć z tymi zjawiskami jak rytualne mordy. „Szatan” znaczy przeciwnik, przeciwnik Jahwe, a więc przeciwieńśtwo zła.

     Uważam, że to właśnie jest bardzo ważne jak ich nazwiemy. Stąd się bierze takie kompletne niezrozumienie tego co napisałem, jak w twoim poście. Zrobiłaś ze mnie „sympatyka illuminatów”, kiedy wszystkie moje powyższe posty dotyczyły demaskowania ich rzekomo „oświeceniowych” korzeni. To są czciciele Jahwe a nie Słońca. To wynika z moich postów.

     Ważne jest to, czy nazwiemy ich „illuminati” czy „masoni”, bo te nazwy kierują ludzi na manowce i utrzymują ich w ramach żydo-chrześcijańskiej religii, która specjalizuje się w wyszukiwaniu wrogów wszędzie naokoło tylko nie widzi jej w samej sobie. Masonami początkowo było wielu ludzi, którzy sprzeciwiali się ciemnocie katolickiej. Mogło to być pozytywne zjawisko. Żydzi nie stworzyli masonów, ale jedynie ich zinfiltrowano i przejęto. Teraz walka z masonami to taka fałszywa barykada dla zidiociałych chrześcijan.

    • Boru

     „Co do Lucyfera, jest ciekawa teroria wiazaca go z bytem zenskim, ktory chce pnazyc ”klamstwa” ”boga” Jahve.”

     Osobiście nie wierzę w dosłownego Lucyfera ani w dosłownego biblijnego Jahwe, że to jest jakiś byt kosmiczny, którego charakterystyka jest zawarta w tzw. „świętych” księgach. To nie jest tak, że rozstąpiło się morze czerwone dzięki kosmicznej technologii. To są wymysły kapłanów żydowskich i ich chorobliwie rozrośniętego egoizmu, który ogłosił sam siebie bogiem na kartach biblijnych. Biblia nie jest dla mnie opisem aktywności pozaziemskich bytów i nie zawiera prawdy historycznej. Nie mówię, że nie ma istot pozaziemskich, tylko że nie ma takiego bytu, który na kartach biblii sam siebie nazwał „bogiem”. Tym bytem są ziemskie pasożyty, kapłani.

     Napisałem prowokacyjnie, że idę ścieżką Lucyfera, ponieważ kapłani żydowscy tworząc personifikację wszelkiego zła, nazywając ją istotą doskonałą, automatycznie oddzielili wszystko co dobre od siebie i nazwali to istotą niepożądaną. Tą istotą niepożądaną jest buntownik, który sprzeciwia się przeciwko praniu mózgów i ślepemu posłuszeństwu. Jestem istotą niepożądaną dla takich kapłanów, dlatego idę ścieżką Lucyfera.

    • Boru

     Za każdym razem więc, kiedy słyszysz coś takiego jak „Jahwe to kosmita-pasożyt”, „główny Archont, który stworzył materialny świat i więzi ludzi”, to masz do czynienia z ideologiami ludzi, którzy skłonni byli uwierzyć w te biblijne bzdury napisane przez kapłanów żydowskich. Jest to sprzeciw i chociaż wielu ludzi jak np. gnostycy i dzisiejsi channelingowcy miało dobre intencje, to są to ludzie z pewnym religijnym implantem w głowie, który każe im wierzyć w religijne przekazy.

     Istnieją energetyczne pasożyty w niefizycznych wymiarach, ale nie mają one natury biblijnego Jahwe. Z ich inspiracji powstają historie o Jahwe, który jest tylko takim straszakiem wymuszającym posłuszeństwo. To jest zasadnicza róznica.

   • MajaWalia27

    Hej Boru…PRZEPRASZAM jesli w jakikolwiek sposob Cie obrazilam, byc moze zupelnie nie zrozumialam. Na pewno moja intencja nie bylo ocenianie Ciebie. Bardziej proba zrozumienia. Generalnie ja nie zwiazalabym nigdy slonca, swiata, i naturalnej organicznej sily zycziowej z jakimis rytualami picia krwi i ciala, czy skladania ofiaz z ludzi, zwierzat. Chodzilo mi bardziej o to,ze byc moze ten byt Jahve to jest wytwor sztucznej inteligencji. Nie wiem jakis pasozyt astralny, uzurpator.
    Szanuje Twoje poglady.
    Przepraszam jesli napisalam cos co sprawilo Ci przykrosc. Moja intencja byla zupelnie inna. Wyszlo na odwrot.

    • Boru

     W porządku, tylko warto jest się dokładniej wczytać zanim przypisze się (zadając retoryczne pytanie) komuś sympatyzowanie z ludźmi dokonujących krwawych, rytualnych mordów. Zwłaszcza, że napisałem dosłownie, a nie szyfrem, że nie można tego połączyć. Nie piszę w sposób skomplikowany, chociaż będąc przyzwyczajonym do bredni o Szatanie, czytanie powyższych postów może powodować, że mózg staje w poprzek.

   • waruc

    Naprawdę jesteś takim durniem, czy tylko perfekcyjnie udajesz?

  • Boru

   Czytam takie artykuły jak ten powyżej i widzę, że przedstawiony jest opis tego do czego dąży poddanie się woli ludziom, kontynuującym misję rozpoczętą przez dawnych kapłanów żydowskich, którzy spisali biblię i jej rasistowskie, globalistyczne przesłanie. I kiedy czytam, że jest to „satanizm” to mam wrażenie, że jest to nazwane satanizmem tylko po to, żeby ludzi nakierować właśnie w taką wizję świata totalitarnego. Taki trick mind control, przedstawienie 99% prawdy tylko po to, żeby powiedzieć że to są „sataniści”, a więc ty masz czytelniku wierzyć w boga Jahwe, który planuje właśnie to co jest wyżej napisane. Ludzie są podekscytowani tym i co robią? Natychmiast zgłaszają się na ochotników do życia w takim świecie.

   Ofiarami tego kłamstwa są też słuchacze i artyści grający ciężką muzykę metalową. Mówią o podążaniu ścieżką „Lucyfera” jako ścieżką wyzbycia się miłości, pozytywności, a przecież to jest ścieżka którą apostoł Paweł określił jako „obrzezanie serca”.

   Taki „bunt” mogę skomentować tylko takim filmikiem:

   https://www.youtube.com/watch?v=Ema_lO-tuCM

   • Ania

    Przecież to ciągle ta sama żydowska metoda postępowania.
    ZAWSZE przedstawiają 2 wersje do wierzenia dla owieczek, zawsze przeciwstawne ( dobro-zło , Bóg szatan, kreacjonizm-ewolucjonizm) ) i obie bałamłutnie fałszywe.
    Zawsze dają ci wybór między kłamstwem a kłamstwem.
    Ich prawdy są jak 2 końce kija.
    Wielu będzie szukało prawdy gdzieś w połowie kija, po środku.

    Jak zahipnotyzowani patrzą na ten dwukońcowy, zydowski kij, to nie widzą niczego poza kijem.

    Prawda o świecie zawsze leży poza żydowskim kijem.

    • Boru

     Nie powiedziałbym, że oni dają nam dwie wersje. Mają jedną wersję, ale zamieniają prawdę na kłamstwo, tak że obrZydza się tą drugą stronę. To nie jest tak, że stworzyli i kapitalizm i komunizm, kreacjonizm (przede wszystkim kreacjonizm pieniądza z powietrza) i ewolucjonizm. Ewolucja jest przeciwko biblijnym, żydowskim wierzeniom. Wspólnota, odebranie garstce „wybranych” ludzi możliwości zawłaszczenia wszystkiego nie jest żydowska. Kapitalizm jest ewolucją biblijnej idei, że garstka wybranych żydów będzie właścicielami nie-żydowskich pogan. Pieniądz, chciwość to bóg Jahwe. Już w biblii był łasy na złoto i świecidełka.

     Ewolucja jest czymś pozytywnym, to dobry sposób rozumowania, ale środowiska naukowe zostały zatrute, tak że zrobiono z tego religię i stało się to taką drugą stroną medalu judeo-chrześcijaństwa. Żydzi nie stworzyli jednak idei, że wszystkie istoty ewoluują dzięki przystosowaniu się do środowiska naturalnego, że jest to niekończący się proces doskonalenia się. Oni stworzyli ideę „stworzenia na obraz i podobieństwo boże”, a jeśli spojrzeć na to jaki jest ten „Bóg”, to jest to próba zdehumanizowania człowieka, to próba ściągnięcia go na ścieżkę degeneracji i deewolucji.

    • Boru

     Całkiem niedawno zrozumiałem, że oni nie kontrolują obu stron, nie tworzą tych przeciwieństw od początku, nie są aż tacy wszechstronni. Od czasów starożytnych aż do dzisiaj, ideologia wybraństwa jest grana na jedno kopyto. Jeśli pojawia się coś, co jest przeciwko tym biblijnym, religijnym głupotom, to nie pojawia się to z ich inicjatywy. Jedyne co robią to zatruwają to co przeciwko nim występuje i pewien pozytywny ładunek danej ideologii zmienia się w negatywny.

    • Boru

     Jeśli wszystkie te ewolucje i inne komunizmy i ich przeciwieńśtwa powstały według planu żydowskich elit to trzeba byłoby posądzać ich o bardzo rozległą wyobraźnie o którą trudno ich posądzać, biorąc pod uwagę że całym ich życiem jest pieniądz, liczenie kasy, lichwa i długi. Jest tylko jedna ideologia, która przyświeca tym ludziom: jesteśmy wybrani, nasz bóg (pieniądz) jest bogiem jedynym, masz oddawać nam cześć i być posłuszny naszym kapłanom (bankierom). Nikomu nie zależy na tym, żeby ludzie wierzyli w ewolucję bez bożej pomocy i jakieś wspólnotowe, lewicowe idee. Zależy im tylko na tym, by goje byli prywatną własnością żydów i czcili ich boga.

    • Ania

     To miałam na myśli.
     Każde powstałe zaczątki prawdy przejmą i wykrzywią w kłamstwo, obracając jego działanie na swoją korzyść.

    • Boru

     Musiałem to rozwinąć bo ludzie w tych środowiskach „antyspiskowych” mają taką tendencję do wywyższania żydów i przypisywania im wszystkiego np. że promowali kulistą ziemię, heliocentryzm, że sterują jak marionetkami zarówno Trumpem i Putinem, że komunizm i kapitalizm to systemy które obydwa zostały stworzone od podstaw itd.

     Mam wrażenie, że te środowiska „antyspiskowe” koncentrują się przede wszystkim na gloryfikowaniu żydów. Niestety taka jest prawda. Wszystko wymyslili, za wszystkim stoją, a nam pozostaje tylko klęczeć przed bogiem Jahwe i czekać na zbawienie.

     Poza tym bardziej odlotowe teorie o tym, że są stworzeni przez kosmitów i mają unikalne DNA odróżniające ich od reszty ludzkości. Przecież to jest to w co oni wierzą. Oni chcą być wyjątkowi i takie teorie to przecież neo-judaizm w wersji science-fiction.

     Prawda jest taka że nie wymyślili nic poza zrobieniem z własnej chciwości boga. Ci, którzy pragnęli otwartości, oświecenia, rozwoju, byli przeklinani przez swoich własnych współbraci. Naukowcy, artyści pochodzenia żydowskiego istnieli POMIMO tego co definiuje bycie żydem, a więc ich religia. Nie mogą powstrzymać oświecenia, odchodzenia od religijnych bredni, a więc tylko je zatruwają kupując agentów, którzy infiltrują te rozwojowe środowiska.

     A dla „antyspiskowców” spiskiem żydowskim jest oświecenie. Czym nazwać te środowiska jak nie największą zagęszczeniem wielbicieli żydów?

  • greg2014

   Tego wraku nikt więcej na oczy nie zobaczy.
   Zeżre go rdza, brzoza spróchnieje.

 • MajaWalia27

  Dodam jeszcze jeden ciekawy pomysl na ktory wpadla ostatnio agenda satanistyczno- banskterska. Pomysl wiaze sie z ”plynnymi” cenami zwiazanymi z mechanizmem popytu i podazy. Tak by sztuczna innteligencja nadrozowala popyt i zaleznie od niego sterowala cenami. Dajmy na to jest lato. Rano jakis lod kosztuje funta,ale juz w poludnie gdy ludize zaczynaja kupowac te lody kosztuje 2 funty- ceny maja byc ”elektroniczne” zamiast tych nadrukowanych. Zobaczcie co pwoiedzial o tym ”specjalista” z pewnej duzej sieci handlowej:
  W porze, kiedy sklepy będą stosunkowo pełne, ceny będą oczywiście podążały w przeciwnym kierunku. Dlatego niebawem, w celach oszczędnościowych, warto będzie pomyśleć o robieniu sprawunków z samego rana lub przed północą, gdy klientela nieco przerzednie. Zdaniem szefa firmy Displaydata, zajmującej się implementacją systemów e-price, nowa technologia zdominuje brytyjski handel w ciągu dwóch lat. Już teraz sprzedawcy zaczynają „szaleć” na jej punkcie. W bardzo osobliwej formie skomentował te wynalazki rzecznik sieci Sainsbury’s: „Nieustannie poszukujemy sposobów, w jakie technologia może nam pomóc polepszyć doświadczenie zakupowe naszych klientów”.

  Jeśli kiedyś, na przykład w londyńskim metrze, przyłapiecie złodzieja wydobywającego portfel z waszej kieszeni, nie omieszkajcie podziękować mu za wysokiej jakości doświadczenie handlowe. Lub przynajmniej za udaną transakcję.

  http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/34548/Felieton-Sklepy-zrobia-cie-w-balona

 • MajaWalia27

  Napisz jeszcze kilka spostrzezen dotyczacych Wielkiej Brytanii. Ja nie ogladam w ogole telewizji i nie czytam prasy,ale to co zauwazylam to fakt,ze tutaj prasa EKSPONUJE brutalne morderstwa, gwalty i napascie ( na pierwszej stronie czesto sa o tym artykuly i sa to przypadki z OKOLICY). To jest tworzenie sztucznego poczucia ”zagrozenia”. Jest tu POTWORNA plaga otylosci. W mojej miejscowosci 80% ludzi ma nadwage, a kobiety sa monstrualnie grube, w te sama strone zmierzaja dzieci ( bardzo duzo cukru, i jedzenie ”take away” na wynos, znikome ilosci warzyw). Rodzina jest CELOWO rozbita- tak jak kiedys wspominalam nie ma tu normalnych rodzin, bo system finasowy ”promuje” bycie singlem, samotna matka ( jest cala pomoc socjalana – poczawszy od domu za darmo, po zasilki, darmowe leki, transprt,itd). Ojcowie zatem nie uczestnicza w wychowaniu dzieci- to powoduje calkowity brak dyscypliny i wzoru meskosci.To jest moim zdaniem tragedia w tym kraju ( mlodziez jest rozbestwiona, bez ambicji, wchodzi szybko w narkotyki, mechaniczny seks bez uczuc, ma ZERO ambicji). Ludzie tutaj sa bardzo malo ambitni, nie podejmuja ryzyka. Dziwia sie naszej pracowitosci. Dziwia sie,ze Polkom chce sie gotowac, dziwia sie nam,ze w ogole cos nam sie chce po pracy – na przyklad remontowac dom. Tutaj cala UWAGA jest nastawiona na konsumpcyjny tryb zycia- na wychodzenie, wydawanie, kupowanie, itd…Rzad oklamuje ludzi nie mowiac WPROST o krysysie, recesji i bardzo drozejacych kosztach zycia- glownie wynajmy i ceny nieruchmosci, ale takze ceny ubran, zywnosci, itd. Pensje od 10 lat stoja w miejscu. Niedawno rzad wymyslil,ze bedzie ksztalcil asystentow lekarzy, ktorzy beda pracowali jak lekarze,ale za 1/3 zarobkow lekarza. I na koniec dodam galopujaca wchodzaca automatyzacje- w sklepach w wiekszosci zamiast kasjerek sa automaty. To samo w bankach. Nawet na lotnisku jak ostatnio wracalam z Hiszpanii automaty sprawdzaly dokumenty.Dodajmy do tego te samochody bez kierowcow….oficjalnie PISZE sie,ze do 2030r. – od 30% do 60% etatow prostych prac przejma ROBOTY.

  • Don Pedro

   „Hameryki” nie odkryłaś. W pl dokładnie jest tak samo. Jeszcze niedawno nie było tzw. pracy. Teraz jest , byle ktoś miał fach w ręku. Nie musi jechać do uk. Praktycznie zarobi podobnie. Ludzie gonią. Spotkanie się w gronie nawet znajomych przy sobocie graniczy z cudem. Nikt nie ma czasu albo pracuje albo jest przemęczony i mu się nie chce. Ludzie w samochodach mają miny jakby chcieli ugryść. „Kebabownie” powstają jak grzyby po deszczu bo nikt nie ma czasu gotować. Inżynieria społeczna jak się patrzy. Pytanie co będzie potem ?

 • MajaWalia27

  Bardzo cenny artykul. Musimy niestety otworzyc oczy i byc SWIADOMI takich rzeczy. Ponizej umieszczm wywiad z czlowiekie, ktory pracowal dla samego ”szczytu” piramidy martixa. Dla najbardziej bogatych ludzi na tej planecie- powiedzial,ze to liczba okolo 8000-8500 osob. Osoby na szczycie wladzy poprzez szntaz lub przezkupstwo kontroluja rzady, maja na swoje uslugi WSYZTSKIE sluzby specjalne, wpolpracuja z ”terrorystami” ( handel ludzmi) oraz kontroluja i nadzoruja prace banksterow, ktorzy sa im sciesle podlegi. Pamietacie ”Panama pappers”- to czubek gory lodowej, bo Ci multi bogaci NIGDY nie palca zadnych podatkow:
  I na koniec rzecz naisttotniejsza. To sa wyznawcy lucyferianizmu badz syjonizmu, ktory jest w istocie podbna ideologia. Dla nich ”normalnoscia” sa czarne rytualy i SKALDANIE W OFIERZE DZIECI, oraz pedofilia. Bohater tego wywiadu ”przypomnial sobie” ze ma sumienie i jest czlowiekiem gdy kazano mu ZAMORDOWAC rytualnie dziecko. Nie musze dodawac,ze Ci ludzie to w PSYCHOPACI:

  https://www.youtube.com/watch?v=LI2lSq6wheo

 • ninanonimowa

  ————ZAGORZAŁY KATOLIK czyli żyd.

  Dlaczego Polacy muszą powrócić do swoich SŁOWIAŃSKICH KORZENI? min dlatego !.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/21/nazwiska-zydowskich-przechrztow-neofitow-w-polsce/

 • Wojox

  Mieszkam w UK od czerwca 2009.
  Ludzie w fabrykach juz zachowują się jak automaty.
  Wierzą we wszystkie bzdury z TV i gazet.
  Na każdym CPNie co rano kupują swoje lektury.
  A w nich, żarcie, ploteczki, sport i oczywiście cycki i pupa na deser. Cukier to podstawa otumanienia ludzi. To oczywiście prawda dlatego unikam. Samochodami jeżdżą jak zaflegmione trole. Coraz więcej ograniczeń do 20 mil/h. Połowa kierowców powinna już nie jeździć bo zbliża się do 100 lat.

  Anglików juz tak otumanili ze nie widzę u nich nic z życia.
  Po prostu zombi.