Skandal! Przymus szczepień ekspresowo przepychany przez Sejm!

Otrzymane mailem od prof. Marii D. Majewskiej:

Skorumpowani przez kartele wielkiej farmacji  posłowie próbują  przemycić konstytucyjnie nielegalny przymus kolejnych ludobójczych szczepień w Polsce dopisany do  ustawy o sprzęcie medycznym.  Podstępne dopisywanie (zwykle nocą) różnych legislacyjnych zapisów, które uderzają w interesy i zdrowie społeczeństwa, jest od dawna praktykowane w USA i ewidentnie instrukcje jak to robić przyszły zza oceanu.  Wszyscy rodzice, którzy chcą ratować swe dzieci przed poszczepiennym kalectwem muszą  ostro zaprotestować przeciw temu szachrajstwu legislacyjno-pseudomedycznemu.  Szczepienia p. pneumokokom znajdują się na czele listy najbardziej zabójczych w amerykańskiej bazie VAERS.

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/1819367594757327/

treść wpisu na Facebook, jeśli nie chcesz tam wchodzić:

SKANDAL! PRZYMUS SZCZEPIEŃ EKSPRESOWO PRZEPYCHANY PRZEZ SEJM!

Prawdopodobnie jutro 15.09. głosowanie! Idźcie pod sejm! Piszcie i dzwońcie do swoich posłów żeby głosowali przeciw ustawie! http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/poslowie.xsp?type=A
(projekt Ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności do świaczeń opieki zdrowotnej (druki nr 1820 i 1824).

Podstępnie, chyłkiem wieczorową porą od wczoraj przez sejm przepychana jest ustawa dotycząca kolejnych przymusowych szczepionek na pneumokoki… ukrytych między sprzętem medycznym.

Szczepienia przeciw pneumokokom nie są ani aparaturą medyczną ani sprzętem, nie mają wpływu na zwiększenie dostępności do specjalistycznego leczenia. Skąd się wzięły w tym projekcie ustawy, którego budżet i tak okrojono z kilku miliardów do 281 milionów? Pojawiły się tam wyłącznie, aby „się ukryć” przed opinią publiczną. Tylko po to, aby społeczeństwo nie zorientowało się, ze znowu znacznie zwiększa się wydatki na przymusowe, kontrowersyjne szczepienia przeciw pneumokokom. Tym razem kosztem specjalistycznej aparatury medycznej, sprzętu, dostępności do specjalistycznego leczenia i blokując możliwość zmniejszenia kolejek. Być może znowu doradzali „niezależni eksperci”? Pozdrawiamy wszystkie republiki bananowe, jeśli jeszcze jakaś poza Polską istnieje, bo za korupcję w służbie zdrowia wziął się nawet parlament grecki. A u nas? Nadal „taki mamy klimat”

Posłów pozbawiono możliwości zapoznania się wcześniej z projektem informując ich o procedowaniu ustawy… niecałą godzinę wcześniej. Byli oburzeni, że ustawa została napisana na kolanie.

Minister Radziwiłł dokłada kolejne obowiązkowe szczepienia. Czy śpieszy się przed zapowiadaną dymisją?

Na drugi dzień poprawkę o usunięciu zapisu o kolejnych przymusowych szczepionkach zgłosił poseł Jerzy Kozłowski z Kukiz’15, ale została odrzucona przez Komisję Zdrowia 22 głosami przeciw, 4 za.

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=AA39B93781EFA3A1C125819A002DBF53

UWAGA: ważne! bez tzw precedensu. (mailem)

Rodzice „porwali” (czyt: …zabrali) własne dziecko z porodówki z obawy przed pakietem szczepionek itp nienaturalnych zabiegów formalnie i oficjalnie czekających na ich noworodka w kolejce…
Powiadomiono policję (wcześniej sądownie, z nocy na dzień, odbyła się rozprawa ‚…sondowa’ z wyrokiem ograniczenia praw rodzicielskich) – trwa policyjna „OBŁAWA” na nich (wyraz: „obława” sugeruje jakoby że: nie na ludzi… ponieważ: 1. Nie są już do końca prawnie rodzicami; 2. Z uwagi NA CZYN… (czyt: troska o bezpieczeństwo własnego dziecka”)
Jest jeszcze jeden problem. Argumentacją Korporacji Medico Szpitalnej do zatrzymania (czyt: odebrania…) jest wczesne urodzenie się dziecka, a więc tzw „wcześniaka”. Nie podaje się natomiast ile czasu przed…normą urodziło się dziecko. Podają tylko że przed…37 miesiącem (może tylko tydzień albo parę dni…? To też wcześniej…!)
http://fakty.interia.pl/polska/news-rodzice-porwali-dziecko-ze-szpitala-trwa-oblawa,nId,2441234

412 komentarzy Skandal! Przymus szczepień ekspresowo przepychany przez Sejm!

 • Adan

  Dzisiaj z dużym natężeniem w płd-wsch Polsce rozpylano z samolotów chemiczny syf. Warto nagłaśniać np. w czasie konsultacji w/s konstytucji albo pozyskiwać wyrzytnie i zestrzeliwać latawce kalające własne gniazdo.

  • P

   Nad Warszawą także. Przez cały dzień, od wczesnego rana do późnego wieczora. A niebo było tak zasyfione, że nowe smugi nie rzucały się jakoś bardzo w oczy….

  • Majestic

   Złotej Pięknej Jesieni już nie uświadczymy , zauważcie z jakich chmur tworzy się deszcz , te sztuczne chmury są pod normalnymi chmurami , dlatego są chaotyczne w swoim zachowaniu , łatwo je rozpoznać są ciemno granatowe i jak się kumulują przy względnie słabym wietrze wyglądają jak wiszące kopuły , opady deszczu z nich są nierównomierne totalny chaos , zjawisko to pokazuje że jest duże nasycenie atmosfery tymi chemikaliami i truciznami , zachmurzenia i permanentne deszcze , w lecie wyssanie wilgoci z powietrza wiec bardzo suche tygodnie , mamy tu wiele patentów modyfikacji pogody , no i HAARP do produkcji huraganów nawałnic w postaci wyłomów energetycznych co powoduje bardzo intensywne przemieszczanie się mas powietrza w wyniku różnić ciśnień temperatur itp .Teraz celem jest rolnictwo i potrwa kilka lat do czasu wprowadzenia na masowa skale GMO .

  • Świętowit

   Opryskiwani jesteśmy codziennie, tylko gdy niebo jest zachmurzone nie widzimy tego. Samoloty z chemtrails opryskują nas ponad chmurami.
   https://www.youtube.com/watch?v=ZeuRVM8HCXY
   W 1970 roku były doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego Zbigniew Brzeziński napisał:
   „Technologia udostępni przywódcom największych narodowości, techniki prowadzenia tajnej wojny , z czego potrzebny jest jedynie minimalny poziom sił bezpieczeństwa”. Techniki modyfikacji pogody mogą być wykorzystane do długotrwałych okresów suszy lub burz.”
   http://www.whale.to/b/brzezinski_h.html
   Polecam całą stronę.

   • ninanonimowa

    ——– oczywiście ,że tak . Na wiosnę wymroziło zasiewy,STRATY !, BANKRUCTWA Rolników itd. Teraz wygniją zbiory – CETA ma otwarte drzwi pod tyt, GŁÓD / DROŻYZNA. Dobicie Rolników !! BANKI ,WINDYKACJA, LICYTACJA itd.

    ——————————1 rok i SŁOWIAŃSKI EDEN ich !!!!.

 • celebryta

  Brawo Panie Pawle !!!!
  „”””””””””””””””””””””””””””

  Bardzo pilne! Nie ma jeszcze numeru, ale przed chwilą wysłałem do Ministra Zdrowia. Obiecywałem, że się dokształcę jeśli chodzi o witaminę K, ale nie spodziewałem się, że kryją się za tym tematem takie kwiatki. Sami oceńcie!

  Interpelacja w sprawie podawania witaminy K noworodkom

  Panie Ministrze,
  Od kilku lat wszystkie noworodki w Polsce w pierwszych godzinach życia dostają witaminę K w formie zastrzyku lub doustnie.

  Najczęściej witamina K jest w postaci produktu leczniczego o nazwie Konakion. Tymczasem z informacji Wojciecha Łuszczyny, rzecznika Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych: „Produkt leczniczy o nazwie Konakion nie posiada pozwolenia na dopuszczenie do obrotu wydanego przez Prezesa Urzędu i nie jest wpisany do Rejestru Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Produkt Konakion nie posiada także pozwolenia wydanego przez Komisję Europejską w drodze procedury zcentralizowanej i nie jest wpisany do Wspólnotowego Rejestru Produktów Leczniczych. W związku z tym Prezes Urzędu nie posiada informacji o tym produkcie, w szczególności o obowiązującym tekście jego ulotki”.

  Istnieją podejrzenia, że wciąż w niektórych szpitalach podaje się produkt o nazwie Vitacon, o którym prof. dr hab. n. med. Anna Dobrzańska (Klinika Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie) i dr n. med. Justyna Czech-Kowalska (Klinika Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie) napisały w „Medycynie Praktycznej”: „Powszechnie stosowany w przeszłości preparat Vitacon (1 mg/0,5 ml) został wycofany z produkcji z powodu zawartości Cremophoru EL i alkoholu benzylowego. Substancje te, zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej, nie są dopuszczone do stosowania u noworodków i wcześniaków. Pozostający w sprzedaży Vitacon (10 mg/1 ml) również zawiera wymienione substancje i to w jeszcze większej dawce niż Vitacon (1 mg/0,5 ml), więc nie może być stosowany zamiennie. Zgodnie z opinią Instytutu Leków nie można go stosować u dzieci <2. roku życia”.

  Produkt Konakion jest wprowadzony do obrotu czasowo decyzją Ministra Zdrowia w 2010 roku. Art. 4 ust. 8 Prawa Farmaceutycznego zezwala na taką decyzję w określonych przypadkach: „Minister właściwy do spraw zdrowia, a w odniesieniu do produktów leczniczych weterynaryjnych na wniosek ministra właściwego do spraw rolnictwa, może w przypadku klęski żywiołowej bądź też innego zagrożenia życia lub zdrowia ludzi albo życia lub zdrowia zwierząt dopuścić do obrotu na czas określony produkty lecznicze nieposiadające pozwolenia”.

  W związku z tym proszę o odpowiedź na pytania:
  1. Czy Pan Minister ma wiedzę, że jest na terenie Polski wciąż używany wycofany środek Vitacon? Jeśli tak, to jakie konsekwencje może ponieść szpital i/lub lekarz podający ten preparat?
  2. Jakie „klęski żywiołowe bądź też inne zagrożenia życia lub zdrowia ludzi” trwają od siedmiu lat, które uzasadniają wprowadzenie do obrotu preparatu Konakion bez odpowiednich procedur bezpieczeństwa?

  Z poważaniem,
  Paweł Skutecki

  https://www.facebook.com/ukryteterapie/?hc_ref=ARQ8m5HolaqQ69wNG7VXnCXo-FNHo7blBqQrMG-WBVE4SHEYIMN3xatbLLs1keYDI7w&fref=nf&pnref=story

 • sprawdzam

  https://wiadomosci.wp.pl/5-lat-wiezienia-dla-mieszkanca-wolynia-chcial-oddac-polsce-kresy-i-ochronic-malorosje-przed-banderowcami-6170274029655681a
  oprac. Magdalena Nałęcz
  3h temu
  5 lat więzienia dla mieszkańca Wołynia. Chciał oddać Polsce Kresy i ochronić Małorosję przed „banderowcami”

  Mężczyzna podpisujący się w internecie jako „Władimir Jakubowski” publikował na portalu „Vkontaktie” wezwania do zwrotu Polsce Kresów, Zakarpacia – Węgrom, a Rumunom – Bukowiny. Sąd skazał go na pięć lat więzienia.

  v.wpimg.pl/LTU2NzM2JT16fWFMeQY0YGcHYR5jRTw9OFVgCiEdfWVlBX9DdQV6YHgfeE54Bn9hbQp_VSxcKCYvVyRXKUcoNXtYPh0=/
  omnikiem Pamięci Ofiar Eksterminacji Ludności Polskiej na Wołyniu (PAP, Fot: Adam Warżawa)

  Oskarżony przyznał się do winy, a nawet „aktywnie przyczynił się do ujawnienia przestępstwa”. Mieszkańcowi Wołynia zarzucono publiczne nawoływanie do siłowego przejęcia władzy państwowej i do podjęcia działań mających na celu zmianę granic terytorium granicy państwowej Ukrainy” – podaje portal kresy.pl.

  Tak zmieniło się życie Polaków na granicy z Ukrainą od wybuchu wojny w Donbasie. Specjalna relacja naszych reporterów
  wiadomosci.wp.pl/tak-zmienilo-sie-zycie-polakow-na-granicy-z-ukraina-od-wybuchu-wojny-w-donbasie-specjalna-relacja-naszych-reporterow-6161089549608577a

  Mężczyzna od lutego 2014 r. do lipca 2015 r. publikował na portalu „Vkontaktie” m.in. wezwanie do zwrotu Polsce Kresów południowo-wschodnich. „Przywróćmy wszystko na swoje miejsce! Lachom – Kresy wschodnie, Madziarom – Zakarpacie, Mamałyżnikom [Rumunom] – Bukowinę” – wpis o takiej treści miał pojawić się w internecie, podają kresy.pl

  Sąd uznał to za wzywanie do zmiany granic terytorium i granicy państwowej Ukrainy.

  Zniesienie wiz dla Ukraińców
  [ klip
  wp.tv/i,zniesienie-wiz-dla-ukraincow,mid,2003678,cid,8051,klip.html ]

  Mężczyzna apelował również do Kozaków dońskich i rejonu Kubania o ochronę proklamowanej przez prorosyjskiej separatystów Małorosji [ https://wiadomosci.wp.pl/zamiast-noworosji-bedzie-malorosja-co-sie-kryje-za-absurdalnym-pomyslem-separatystow-6145890582886529a ] przed „faszysto-banderowcami”. Sąd uznał, że „Jakubowski” nawoływał w ten sposób do obalenia legalnej władzy.

  Źródło: kresy.pl

 • ninanonimowa

  ————–CYWILIZACJA ŁACIŃSKA na ziemiach Słowian.

  https://www.youtube.com/watch?v=Cq5Cn5izAGM

 • P

  W tematach medycznych…
  Eksperymenty medyczne na Polakach. Oni to piszą otwarcie! W dodatku nie wyleczenie, tylko „przedłużenie życia”. Ja mam gdzieś taką medycynę, wolę znachorów! A przecież naturalna medycyna glejaki leczy!

  Fragmenty cytuję:

  —-

  „Strzał w złośliwego raka i eksperyment, który może wydłużyć życie. W Szpitalu Bródnowskim wielki dzień i niesamowita operacja. Pani Zofia ma glejaka, ale także nadzieję. Bo dwóch profesorów podało jej lek, który do tej pory dostało tylko 16 pacjentów w Ameryce.
  Pani Zofia ma w głowie glejaka wielopostaciowego i jej rokowania nie są dobre. Nie pomogła ani operacja, ani radioterapia czy też chemioterapia. Pozostała ostatnia deska ratunku, jaką jest badanie kliniczne. Druga faza – eksperyment.”

  (…) Lek jest kombinacją substancji biologicznej i chemicznej. Biologiczna zapewnia skuteczne dotarcie do guza, a chemiczna ma go po prostu zniszczyć. Dokładny skład obu części jest pilnie strzeżoną tajemnicą amerykańsko-kanadyjskiej firmy farmaceutycznej, która finansuje badanie.

  – Jest to toksyna bakteryjna z silnym działaniem przeciwnowotworowym. Nie można jej kupić. Jest to sprawdzanie skuteczności takiego preparatu – tłumaczył profesor Mirosław Ząbek.

  (…)Tu walka idzie nie o wyleczenie, tylko o wydłużenie życia. Liczy się każdy tydzień, każdy miesiąc. Glejak to wyjątkowo złośliwy nowotwór, który czasami bardzo szybko rośnie. Dlatego cały medyczny świat szuka leku na glejaka. Dokładnie tak samo, jak u polityka SLD Tomasza Kality, tak nagle pojawił się u pani Zofii. (…)

  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,pionierska-operacja-glejaka-cztery-igly-i-toksyna-bakteryjna,241978.html

 • celebryta

  Powstał polski odpowiednik Facebooka – na dodatek patriotyczny!

  http://prawy.pl/58209-powstal-polski-odpowiednik-facebooka-na-dodatek-patriotyczny/